Horoskopas 2017 metų lapkričio mėnesiui ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

2017 metų lapkričio mėnesį Avino ženklo atstovams svarbia tema taps finansinė ir materialinė gerovė, verslas, kreditų, mokesčių, skolų klausimai, o paskutinę savaitę pirmame plane atsidurs kūrybinė veikla, juridiniai reikalai, ryšiai su užsieniu, išsilavinimas. Lapkričio mėnesį Avino ženklo stambių finansų, verslo sektoriumi eis tranzitu Jupiteris ir Saulė, mėnesio pradžioje Merkurijus, o nuo antros savaitės ir Venera, todėl tai bus palankus laikotarpis profesinei veiklai, karjerai, sėkmė, aktyvumas ir dalykiškumas tikėtinas versle, tokiu metu galima daryti ryžtingus sprendimus, ieškoti naujų galimybių, o sėkmės garantu bus gebėjimas vengti skubotumo, klaidų, iki galo neapgalvotų veiksmų. Paskutinę spalio mėnesio savaitę, Saturnui, Saulei ir Merkurijui einant tranzitu Šaulio ženklu, bus palankus laikas ryšių su užsieniu, profesionalumo stiprinimui, kvalifikacijos kėlimui, naudingos patirties įgijimui, sėkmė gali lydėti dirbančius intelektualinį, kūrybinį, mokslinį darbą, norinčius sutvarkyti juridines problemas.

Finansiniu požiūriu lapkričio mėnuo Avino ženklo atstovams gali būti gana produktyvus, palankiai susiklostę aplinkybės, vaisingas bendradarbiavimas su dalykiniais ir verslo partneriais suteiks progą gerokai sustiprinti materialinę padėtį, išplėsti savo įtaką, realizuoti finansinius planus. Mėnulio jaunatis, kurį įvyks lapkričio 18 d., finansų, verslo sektoriuje, suteiks naują impulsą, atvers naujas galimybes, prasidės palankus laikas svarbių projektų startui, papildomų pajamų šaltinių paieškoms.

Asmeninis gyvenimas lapkričio mėnesį gali tapti labai svarbiu, kadangi pirmąją savaitę universali meilės planeta Venera eis tranzitu Avino ženklo partnerystės sektoriumi, todėl bus palankus laikas naujų ryšių užmezgimui, tarpusavio santykių formavimui, stiprinimui, rutuliojimui norima linkme. Spalio 7 d., Venerai pradėjus eiti tranzitu Skorpiono ženklu, gali išryškėti interesas meilės paslaptims, psichologinei ir giluminei tarpusavio santykių analizei, o šio tranzito įtakoje, meilė gali tampriai persipinti su finansiniais reikalais, materialinės naudos, investicijų klausimais, gali tekti tvarkyti reikalus, turinčius sąsają su palikimu, alimentais, skolomis, galimos dovanomis iš partnerių, arba antrosios pusės. Lapkričio mėnesį partnerystės sektoriumi tranzitu eis Marsas, suteikdamas energijos, skatindamas aktyvumą, stiprindamas aistringumą, todėl šiuo metu tikėtinas aktyvus bendravimas su priešingos lyties atstovais, laikas palankus kultūrinėms ir romantiškoms pramogoms, o šiuo laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Avino ženklo atstovai, ieškantys meilės, naujų santykių, norintys surasti mylimą žmogų.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Jaučio ženklo atstovams 2017 metų lapkričio mėnesį sėkmę gyvenime gali lemti gebėjimas tinkamai bendrauti su kitais žmonėmis, partneriais ir oponentais, o paskutinę savaitę pirmame plane atsidurs materialiniai reikalai. Lapkričio mėnesį partnerystė ir bendradarbiavimas gali ženkliai įtakoti karjerą, atverti naujas galimybes versle, finansiniuose reikaluose, o Marso tranzito Jaučio ženklo darbo sektoriumi įtakoje, tai bus labai produktyvus laikotarpis. Šiame periode gali stiprėti aktyvumas ir veiklumas, gebėjimas formuoti sau konkrečias užduotis, išsikelti tikslus, dėti pastangas realizuojant planus, o tai gali suteikti galimybę daug ką naudingo nuveikti ir pasiekti gerų rezultatų. Tačiau, norint pasiekti savus tikslus, lapkričio mėnesį gali tekti susidurti su kliūtimis ir sunkumais, kuriuos teks įveikti, šiame periode gali suaktyvėti negeranoriškai nusiteikę asmenys ir pavyduoliai, norintys pakenkti, todėl būtinas apdairumas bendraujant supančioje aplinkoje, tvarkant reikalus verslo sferoje, bei būtina nesivelti į intrigas.

Lapkričio mėnuo finansiniu požiūriu Jaučio ženklo atstovams bus palankus ir sėkmingas, pajamos galimos iš partnerystės, bendradarbiavimo sferos, solidus pelnas gali sietis su verslu, kolektyvine veikla, nauda gali sietis su antrąja puse, arba mylimu žmogumi. Lapkričio 18 d. stosianti Mėnulio jaunatis suaktyvins partnerystės, santykių su kitais žmonėmis sektorių, suteiks naują impulsą, bei atvers naujas bendradarbiavimo galimybes, prasidės palankus laikas naujų naudingų finansinių sutarčių, kontraktų pasirašymui, bendrų svarbių projektų ruošimui.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sfera lapkričio mėnesį bus aktyvi, kadangi bus juntama palanki Jupiterio, Saulės, o nuo antros savaitės ir Veneros tranzito partnerystės sektoriumi įtaka. Šiame periode bus daug galimybių bendravimui su kitais žmonėmis, priešingos lyties atstovais, bus palankus laikas dalyvavimui kultūriniuose renginiuose, romantiškoms pramogoms, naujų pažinčių užmezgimui, tuo galėtų pasinaudoti vieniši Jaučio ženklo atstovai, ieškantys meilės ir jiems likimo skirto žmogaus. Meilės sektorių globojanti planeta Merkurijus lapkričio pradžioje dar eis tranzitu partnerystės sektoriumi, suteikdama palankias galimybes siekiantiems užmegzti asmeninius ryšius, o lapkričio 5 d., Merkurijui perėjus į stambių finansų sektorių, meilės ryšiai gali persipinti su piniginiais reikalais, bei gali išryškėti materialinis asmeninių santykių atspalvis, kada gali būti siekiama naudos, arba mylimam žmogui suteikiama parama. Gyvenantieji šeimoje, ar esantys ilgalaikiuose santykiuose, lapkričio mėnesį turės progą sėkmingai išspręsti nesutarimus, įsisenėjusias bendravimo problemas, sustiprinti tarpusavio ryšius ir pasitikėjimą, bei mėgautis artimo, mylimo žmogaus draugija.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

2017 metų lapkričio mėnesį Dvynių ženklo atstovai gali tikėtis sėkmės darbinės veiklos sferoje, kurioje gali atsirasti naujos galimybės, o paskutinę savaitę pirmame plane atsidurs santykiai su kitais žmonėmis, partnerystės ir bendradarbiavimo reikalai. Lapkričio mėnesį darbo sektoriumi tranzitu eis Saulė ir Jupiteris, o nuo antros savaitės ir Venera, todėl šių planetų įtaka gali skatinti aktyvumą, norą keisti esamą padėtį, formuoti naujus tikslus ir siekius. Tai bus laikotarpis, kada bus galima labai daug ką naudingo nuveikti, sėkmingai atlikti pavestas, nors labai sudėtingas darbines užduotis, kas suteiks galimybę pelnyti vadovybės palankumą ir paskatą, bei tai bus gera proga profesiniam augimui, kilimui karjeros laiptais. Vidurinę lapkričio dekadą, norint įgyvendinti savus užmojus ir lūkesčius, gali tekti nugalėti iškilusias kliūtis ir nesklandumus, o sėkmės garantu šiame periode bus realizmas ir apdairumas, gebėjimas išvengti klaidų, nepasimesti, sumaniai išnarplioti painias aplinkybes, bei surasti teisingus sprendimus.

Finansinė padėtis lapkričio mėnesį Dvynių ženklo atstovus gali nudžiuginti, geros pajamos tikėtinos iš darbo sferos, pelnas galimas iš verslo sektoriaus, o sėkmės garantu bus vaisingas bendradarbiavimas su dalykiniais partneriais, naudinga gali būti kolektyvinė veikla, tikėtinas rėmėjų, bendraminčių palaikymas.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovai lapkričio mėnesį gali tikėtis ryškaus, įsimenančio, prisotinto įvykiais periodo. Lapkričio mėnesio pradžioje bus juntama palanki Veneros ir Saturno įtaka partnerystės sferoje, o kadangi Marsas šį mėnesį eis tranzitu Dvynių ženklo meilės sektoriumi, tai ši planeta suteiks energijos, skatins aktyvumą, išryškins norus, stiprins gebėjimą bendrauti su priešingos lyties atstovais, pelnyti simpatijas, bei užmegzti pažintis. Tai bus aistringas, pilnas romantikos periodas, kuriuo galėtų pasinaudoti vieniši Dvynių ženklo atstovai, ieškantys meilės ir artimo, mylimo žmogaus, kadangi galimas lemtingas susitikimas, lemtinga pažintis su ypatingu žmogumi, kuris galėtų iš esmės pakeisti gyvenimą. Nuo lapkričio 7 d., meilės sektorių globojančiai Venerai pradėjus eiti tranzitu darbo sektoriumi, gali užsimegzti tarnybinis romanas, arba meilė gali tampriai persipinti su darbiniais reikalais, arba gali nutikti, kad šilti jausmai gali išryškėti žmogui, su kuriuo sieja darbiniai santykiai. Paskutinę lapkričio savaitę, Saulės tranzito partnerystės sektoriumi įtakoje, bus palankus laikas asmeninių santykių stiprinimui, arba sėkmė gali lydėti antrąją pusę, ar mylimą žmogų, kas galėtų palankiai įtakoti asmeninį Dvynių ženklo atstovų gyvenimą.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

2017 metų lapkričio mėnesį Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti kūrybinė saviraiška, meilė, pomėgiai, santykiai su vaikais ir jų poreikiai, o paskutinę savaitę svarbiausia bus darbo sfera, profesinė veikla. Lapkričio mėnesį Jupiterio, Saulės ir Veneros tranzito Vėžio ženklo kūrybinės saviraiškos sektoriumi įtakoje, sėkmė gali lydėti veikloje, turinčioje ryšį su pristatymais, prekių ir paslaugų reklama, tai bus palankus periodas norintiems išreikšti ir realizuoti talentus, tokiu metu gali atsirasti nauji interesai, laikas tinkamas įvairaus pobūdžio kursų lankymui. Meilės santykiai lapkričio mėnesį gali tampriai persipinti su darbiniais reikalais, Jupiterio įtaka gali palankiai įtakoti darbingumą ir finansinę padėtį, o lapkričio 5 d., Merkurijui pradėjus eiti tranzitu darbo sektoriumi, sėkmė galima veikloje, turinčioje sąsają su dokumentais, informacija, kelionėmis, analitiniu darbu, tai bus tinkamas laikas deryboms, konsultacijoms.

Finansiniu požiūriu lapkričio mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti palankus, kadangi asmeninių pajamų sektorių globojančios Saulės padėtis pozityviai įtakos, skatins kūrybiškumą ir naujas galimybes, o pajamos tikėtinos iš tolimų kelionių, kurios gali būti sėkmingos finansiniu požiūriu, iš bendradarbiavimo su užsienio partneriais ir firmomis, o paskutinę savaitę gali padidėti darbo užmokestis, arba galima premija, paskata už gerą darbą.

Vėžio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime lapkričio mėnesį tikėtinas aktyvumas, kadangi meilės sektoriumi eis tranzitu keletas planetų, Saulė ir Jupiteris, o nuo lapkričio 7 d. ir Venera, todėl šis laikotarpis bus palankus bendravimui su priešingos lyties atstovais, maloniems susitikimams, romantiškoms pramogoms. Tokiu metu stiprės žavesys, gebėjimas atkreipti dėmesį, pelnyti simpatijas, tokiu metu galima lemtinga pažintis, gali aplankyti meilė, o tokiu palankiu periodu galėtų pasinaudoti vieniši Vėžio ženklo atstovai, norintys išsivaduoti iš vienatvės ir sutikti likimo skirtą žmogų. Esant palankiai planetų įtakai, lapkričio mėnesį tikėtinos pozityvios permainos, kada bus galima sėkmingai išspręsti nesutarimus su mylimu žmogumi, surasti išeitis iš painių aplinkybių, sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą, padaryti bendrus svarbius sprendimus. Lapkričio mėnesį asmeniniai santykiai, partnerystės ryšiai gali tampriai persipinti su darbinės, profesinės veiklos, karjeros klausimais, tikėtinas naudingas dalykinis bendravimas, o sėkmės garantu bus santūrumas veiksmuose, gebėjimas deramai įvertinti savo ir mylimo žmogaus lūkesčius.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Liūto ženklo atstovams 2017 metų lapkričio mėnesį svarbiais bus reikalai, liečiantys šeimą, namus, nuosavybę, o paskutinę savaitę pirmame plane atsidurs kūrybinė saviraiška, vaikai, pomėgiai. Lapkričio mėnesį darbinės ir profesinės veiklos sėkmę lems vaisingas bendravimas su žmonėmis artimoje aplinkoje, naudingos pažintys, ryšiai, kontaktai, šis laikotarpis bus palankus artimoms dalykinėms kelionėms, pasitarimams, deryboms, susirašinėjimui, susitikimams, pristatymams. Lapkričio mėnuo palankus mokymuisi, naujoms žinioms, gali išryškėti nauji interesai, polinkis mokytis užsienio kalbų, sėkmė gali lydėti kūrybiškus žmones, bei atkakliai siekiančius užsibrėžto tikslo. Nuo antros lapkričio dekados, darbo sektoriumi pradės eiti tranzitu Juodasis Mėnulis, todėl gali tekti susidurti su įvairaus pobūdžio nemalonumais, neteisybe, painiomis aplinkybėmis darbe, arba gali padidėti darbų krūvis.

Finansiniu požiūriu, lapkričio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus gana permainingas, kadangi pajamos gali padidėti, ypač periode nuo antros savaitės iki mėnesio pabaigos, kada asmeninių pajamų sektorių globojantis Merkurijus formuos harmoningus aspektus Marsui ir Uranui. Pajamos gali sietis su intelektualine, komercine, tarpininkavimo veikla, naudinga gali būti dalykinė partnerystė, finansiškai sėkmingos tolimos kelionės. Tačiau mėnesio viduryje, Merkurijaus destruktyvaus aspekto Neptūnui įtakoje, būtinas padidintas atidumas ir apdairumas tvarkant svarbius finansinius dokumentus ir reikalus, tokiu metu galimos neplanuotos išlaidos, gali tekti susidurti su painiomis situacijomis, kada galima lengvai suklysti, apsiskaičiuoti.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje lapkričio mėnesį Liūto ženklo atstovai, Saturno tranzito meilės sektoriumi įtakoje, gali tikėtis stabilumo jausmuose, o mylimus žmones suartinti ir sutelkti gali bendri praktiški tikslai. Liūto ženklo šeimos sektoriumi eis tranzitu Jupiteris ir Saulė, o lapkričio 7 d. į šį sektorių pereis ir Venera, todėl šių planetų įtakoje, bus galima formuoti harmoningus santykius su mylimais žmonėmis, artimais giminėmis, kurti pozityvią psichologinę atmosferą namuose, rūpintis namiškiais, įvertinti jų poreikius ir lūkesčius. Lapkričio mėnuo palankus norintiems užsiimti nekilnojamojo turto reikalais, galima sėkmingai sutvarkyti ūkines ir buitines problemas, tinkamas laikas remontui, pertvarkai namuose, investicijoms į nuosavybę, bei galima pasirūpinti namų saugumu. Paskutinę savaitę, Saulės tranzito kūrybinės saviraiškos, meilės sektoriumi įtakoje, prasidės palankus laikas asmeninių santykių formavimui, bendravimui su vaikais, bus galima geriau suprasti jų poreikius, tokiu metu gali atsirasti nauji interesai, pomėgiai, gali patraukti naujas saviraiškos būdas. Tai bus palankus laikas meilei, romantiškoms pramogoms, maloniems susitikimams, šiuo laikotarpiu aktyvesni turėtų būti vieniši Liūto ženklo atstovai, kadangi galima lemtinga pažintis, kuri galėtų išsirutulioti į rimtus santykius, galinčius tapti ilgalaikiais ir stabiliais.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Mergelės ženklo atstovams 2017 metų lapkričio mėnesį aktualia tema bus bendravimas su žmonėmis artimoje aplinkoje, svarbios informacijos gavimas, artimos kelionės, naujos pažintys ir ryšiai, reikalai susiję su komunikacijų ir transporto sfera, o paskutinę savaitę pirmame plane atsidurs šeima ir namai. Lapkričio mėnesį Mergelės ženklo atstovai gali sėkmingai praplėsti savo kontaktų, naudingų pažinčių ratą, tai bus periodas, kada gali atsiverti naujos perspektyvos, kada galima surasti naujus kelius, vedančius į profesinę sėkmę. Mėnuo bus palankus norintiems sustiprinti profesionalumą, palypėti karjeros laiptais, ieškantiems perspektyvaus darbo, kadangi galimi naudingi pasiūlymai, sėkmingi gali būti nauji kolektyviniai projektai, tikėtinas bendraminčių, vadovybės palaikymas. Sėkmės garantu lapkričio mėnesį bus apdairumas ir nuovokumas, gebėjimas neveikti skubotai, o kruopščiai ir atsakingai numatant veiksmus, realistiškai įvertinant savo norus ir galimybes, kas padėtų išvengti klaidų.

Finansiniu požiūriu lapkričio mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus sudėtingas, kadangi visą šį mėnesį asmeninių pajamų sektoriumi eis tranzitu Marsas, kuris skatins aktyvumą, suteiks energijos, todėl siekiant stabilios finansinės padėties, vertėtų vengti bet kokios rizikos, reikėtų labai atidžiai tvarkyti svarbius piniginius reikalus, neprarasti budrumo pasirašant finansinius dokumentus, sudarant sutartis. Nuo antros lapkričio dekados, kada Marsas formuos nepalankius aspektus Plutonui ir Uranui, galimos neplanuotos išlaidos, gali sustiprėti polinkis neatsakingam išlaidumui, galimi nesutarimai ir finansiniai konfliktai su artimais žmonėmis.

Asmeninis Mergelės ženklo atstovų gyvenimas lapkričio mėnesį gali rutuliotis aktyviai, galimas intensyvus bendravimas, gali būti daug artimų kelionių. Šį mėnesį gali atsirasti nauji interesai, gali sudominti nauja, neįprasta informacija, bus lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovais, atkreipti jų dėmesį, per bendravimą bus galima išreikšti savo jausmus, požiūrį į meilę, asmeninius santykius, tokiu metu gali užsimegzti nauji ryšiai, ar romanas. Šiame periode tikėtini esminiai pokyčiai asmeniniame gyvenime, gali išryškėti naujos tendencijos ir lūkesčiai, laikas tinkamas aktyviai bendrauti su draugais, bendraminčiais, tikėtinos romantiškos pramogos, dalyvavimas įvairaus pobūdžio renginiuose, pažintys jų metu. Lapkričio mėnuo palankus ieškantiems meilės ir artimo žmogaus, esant palankiai planetų įtakai, galima tikėtis perspektyvių pažinčių, bei gali tekti rinktis tarp kelių pretendentų. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje, lapkričio mėnesį turės palankių progų įsileisti pozityvias permainas į savo asmeninį gyvenimą, kas padės išvengti pabodusios rutinos, suteiks galimybę atnaujinti jausmus, kitu kampu pažvelgti į mylimą žmogų, jo poreikius, bei savus lūkesčius.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

2017 metų lapkričio mėnesį Svarstyklių ženklo atstovams pirmame plane bus asmeninė gerovė, naudingas talentų ir meistriškumo realizavimas, o paskutinę savaitę svarbiu taps bendravimas artimoje aplinkoje, daug dėmesio bus skiriama intelektualinei veiklai, naudingos informacijos paieškoms, reikalingų ryšių užmezgimui. Lapkričio mėnesį Svarstyklių ženklu eis tranzitu Marsas, suteikdamas energijos, skatindamas aktyvumą, kas bus palanku profesinėje, darbinėje veikloje, bei siekiant verslo plėtros. Tačiau, lapkričio mėnesį formuosis gana prieštaringos nuorodos, todėl norint pasiekti gerų rezultatų profesinėje veikloje, arba verslo sektoriuje, gali tekti susidurti su rimtomis kliūtimis ir nesklandumais, kuriuos įveikus, bus galima pasiekti ženklių rezultatų, o sėkmės garantu bus konstruktyvumas, gebėjimas dėti pastangas ir koncentruotis į tikslo pasiekimą. Taip pat, lapkričio mėnesį bus labai svarbu siekti harmoningo bendravimo su kitais žmonėmis, dalykiniais partneriais, artimaisiais.

Finansiniu požiūriu lapkričio mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti palankus, kadangi asmeninių pajamų sektoriumi eis tranzitu Jupiteris ir Saulė, o lapkričio 7 d. prisijungs ir Venera, o šių planetų įtakoje, pajamos gali būti didesnės už įprastines, bei gali atsirasti galimybė uždirbti papildomai. Finansinės sėkmės garantu lapkričio mėnesį bus teisingas finansinių perspektyvų numatymas, atsakingi sprendimai, būtinų išlaidų planavimas, bei gebėjimas vengti rizikos, o nuo antros dekados, kada Juodasis Mėnulis pradės eiti tranzitu šeimos sektoriumi, būtinas atsargumas sudarant sandorius, tvarkant reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, nuosavybe, remontu.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeninis gyvenimas lapkričio mėnesį, Marso tranzito jų ženklu įtakoje, gali būti aktyvus ir dinamiškas, o kadangi Marsas formuos nepalankius aspektus Plutonui, einančiam tranzitu šeimos sektoriumi, bei opozicijos aspektą Uranui, esančiam partnerystės sferoje, tai asmeniniai santykiai gali rutuliotis nenuspėjama linkme. Lapkričio mėnesį gali išryškėti nepalankios savybės, kaip per didelis atvirumas ir beatodairiška drąsa, arba neprotingi poelgiai, o norint išvengti negatyvios šių planetų įtakos, vertėtų kartu su antrąja puse, arba mylimu žmogumi užsiimti praktiniais reikalais, bendrų aktualių planų realizavimu. Šiame periode vertėtų sąmoningai vengti konfliktų, ginčų, geriau perteklinę energiją nukreipti į naudingą veiklą, ieškant naujų pajamų šaltinių, bei jų uždirbimo būdų. Nuo antros lapkričio savaitės meilė gali tampriai persipinti su finansiniais reikalais, o nuo antros dekados, Juodojo Mėnulio tranzito šeimos sektoriumi įtakoje, galimi finansiniai ginčai, galimas vaikų ir tėvų tarpusavio konfliktas.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

2017 metų lapkričio mėnesį Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti asmeniniai tikslai, profesiniai siekiai ir ambicijos, o paskutinę savaitę aktyvumas ir energija gali būti nukreipta į pajamų uždirbimą, asmeninės gerovės kūrimą. Lapkričio mėnesį Skorpiono ženklu eis tranzitu Jupiteris ir Saulė, o lapkričio 7 d. prisijungs ir Venera, todėl šių planetų įtakoje, tikėtini pozityvūs pokyčiai profesinėje ir kūrybinėje veikloje, sėkmė gali lydėti dirbančius verslo sektoriuje. Šiame periode gali išryškėti nauji tikslai, atsiverti palankios galimybės, gali pavykti sudaryti naudingus kontraktus ir sandorius, įgyti persvarą konkurentinėje kovoje, pelnyti kitų žmonių, bei vadovybės palankumą. Tai bus palankus laikotarpis numatytų tikslų pasiekimui, planų realizavimui, svarbu tik bus vengti perdėto optimizmo, nekurti nerealių planų, o sėkmės garantu bus gebėjimas išlikti nuosaikiais, toliaregiškais ir realistais.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams lapkričio mėnuo palankus, nors Saturno tranzito asmeninių finansų sektoriumi įtakoje, pajamų lygis bus proporcingas įdėtoms pastangoms, o asmeninė gerovė bus kruopštaus ir atkaklaus darbo pasekmė. Finansinė padėtis didele dalimi priklausys nuo asmeninių pastangų ir veiksmų, nuo gebėjimo teisingai numatyti tolimesnę perspektyvą ir surasti patikimus pajamų šaltinius.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje lapkričio mėnesį Skorpiono ženklo atstovai gali tikėtis pozityvių pokyčių, kada gali pildytis svajonės ir lūkesčiai. Lapkričio mėnesį tranzitu Skorpiono ženklu eis Jupiteris, kuris laikomas „didžiosios laimės“, sėkmės ir plėtros planeta, o nuo lapkričio 7 d. prisijungs ir Venera, kuri laikoma „mažosios laimės“ planeta, todėl šių planetų įtaka gali atverti naujas galimybes, suteikti laimingą šansą, tai bus puiki proga į savo gyvenimą įsileisti pozityvias permainas, bei nukreipti jį norima linkme. Šiame periode gali pavykti įgyvendinti savo slapčiausias viltis, tai bus išskirtinai palankus laikas meilei, tarpusavio santykių formavimui, šiuo laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Skorpiono ženklo atstovai, kadangi likimas gali padovanoti lemtingą pažintį, ar susitikimą, galimybę užmegzti santykius su ypatingu žmogumi, galinčiu daug ką pakeisti gyvenime. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems šeimose, norint išlikti sąžiningais patiems su savimi ir ištikimais savo antrajai pusei, ar mylimam žmogui, lapkričio mėnesį gali tekti įveikti įvairias pagundas, kurių bus gana apstu, bei nepasiduoti iliuzijoms, kurias skatins meilės sektoriumi einantis tranzitu Neptūnas. Formuojant asmeninius meilės santykius, būtinas apdairumas, gebėjimas neprarasti realybės jausmo, tada šis periodas suteiks daug nepakartojamų progų ieškantiems meilės, norintiems mylėti ir būti mylimais.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

2017 metų lapkričio mėnesį Šaulio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti psichologinio komforto siekimas, mėnuo palankus kūrybinei veiklai, o paskutinę savaitę aktyvumas ir energija bus nukreipti asmeninių ambicijų ir siekių įgyvendinimui. Lapkričio mėnesį Marsas eis tranzitu Svarstyklių ženklu, todėl tai bus gana atsakingas laikotarpis, o sėkmė galima kolektyviniame darbe, bus tinkamas laikas dalyvavimui įvairių organizacijų, bendrų interesų žmonių grupės, ar visuomeninėje veikloje, bei renginiuose, kuriuose susirenka daug žmonių. Dvi pirmąsias lapkričio dekadas profesinius pasiekimus lems sėkmė, bei Saulės ir Jupiterio tranzito Skorpiono ženklu įtaka, nors šiame periode gali suaktyvėti slapti priešai, gali tekti susidurti su įvairiomis kliūtimis, tačiau tai bus tik laikini nesklandumai, o lapkričio 22 d., Saulei perėjus į Šaulio ženklą, prasidės aktyvus laikotarpis, palankus lyderystei, nuosavų ambicijų įgyvendinimui, asmeninių talentų ir privalumų demonstravimui. Šiame periode gali pavykti sustiprinti autoritetą darbo kolektyve, įgyti aukštą padėtį užimančių asmenų palankumą, bei gauti deramą nuopelnų įvertinimą.

Finansiniu požiūriu lapkričio mėnesį Šaulio ženklo atstovams gali pavykti gerokai papildyti savo asmeninį biudžetą, sustiprinti materialinę padėtį, ypač pirmąją dekadą, kada bus juntama palanki Saulės aspekto Plutonui įtaka. Finansinės sėkmės garantu lapkričio mėnesį bus gebėjimas labai atsakingai planuoti būtinas išlaidas, bei vidurinę dekadą nepasiduoti polinkiui be reikalo išlaidauti, nors būtent tai gali skatinti einančio tranzitu asmeninių finansų sektoriumi Plutono nepalankus aspektas Marsui. Šio aspekto įtakoje galimi finansiniai nuostoliai per draugus, arba nenumatytos, netikėtos išlaidos, susiję su pramogomis, pomėgiais.

Šaulio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas lapkričio mėnesį gali būti permainingas ir nevienareikšmis. Nuo lapkričio 5 d. Šaulio ženklu eis tranzitu Merkurijus, kuris yra atsakingas už partnerystės sektorių, todėl išspręsti tarpusavio bendravimo problemas, atgaivinti ir sustiprinti jausmus, surasti bendrus sąlyčio taškus gali padėti nuoširdus bendravimas, patikimi pokalbiai su antrąja puse, ar mylimu žmogumi. Tačiau, lapkričio 7 d. meilės planeta Venera pradės eiti tranzitu Šaulio ženklo paslapčių, vidinio gyvenimo sektoriumi, o šio tranzito įtakoje, gali išryškėti slaptos, neviešinamos aplinkybės, liečiančios meilės santykius, kas gali skatinti nepasitenkinimą tarpusavio santykiais, kartėlį, nusivylimą meile, ar mylimu žmogumi. Tokiu metu gali išaiškėti paslaptys, galima susidurti su šantažu, apgaule, intrigomis, gali tekti bendrauti su nepatikimais žmonėmis, o iš kitos pusės, šiame periode galimi slapti santykiai ir ryšiai, kuriuos gali pavykti nuslėpti ir atvirai neafišuoti. Vienišiems Šaulio ženklo atstovams antroji lapkričio mėnesio pusė bus palanki, tokiu metu yra tikimybė užmegzti naujus santykius, arba sutikti likimo skirtą žmogų, o esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimoje, šiame periode gali tikėtis pozityvių permainų, kada gali pavykti sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir ryšius.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

2017 metų lapkričio mėnesį Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime labai svarbi bus kolektyvinė veikla, bendravimas su draugais, bendraminčiais, rėmėjais, dalyvavimas įvairiuose renginiuose, ateities planų kūrimas, o paskutinė savaitė bus palanki kūrybinei veiklai, psichologinio komforto siekimui. Lapkričio mėnuo gali būti permainų laikotarpiu, o pozityvūs pokyčiai gali paliesti profesinės veiklos, karjeros sektorių, periodas palankus užduočių formavimui, tikslų užsibrėžimui, bei aktyviai veiklai, siekiant jų įgyvendinimo. Sėkmės garantu šiame periode bus nuovokus ir praktinis požiūris, gebėjimas tikslingai veikti, o kadangi lapkričio mėnesį Ožiaragio ženklo profesinės veiklos, karjeros sektoriumi eis tranzitu Marsas, tai ši planeta suteiks energijos, stiprins darbingumą, aktyvumą, kas padės daug ką naudingo nuveikti, bei pasiekti gerų rezultatų darbinėje veikloje. Jupiterio, Saulės, o nuo antros lapkričio savaitės ir Veneros tranzito visuomeninių ryšių sektoriumi įtakoje, sėkmė galima rengiant kolektyvinius projektus, ar dalyvaujant visuomeninėje veikloje, nauda galima per draugus, bendraminčius, tikėtinas rėmėjų palaikymas, tai bus palankus periodas sėkmingai karjerai. Nuo antros lapkričio dekados, Ožiaragio ženklu pradėjus eiti tranzitu Juodajam Mėnuliui, vertėtų vengti bet kokio pobūdžio avantiūrų ir apgaulės, kas galėtų paskatinti rimtus nemalonumus.

Finansiniu požiūriu lapkričio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti produktyvus ir dosnus, kadangi už asmeninių pajamų sektorių atsakingo Urano, bei bei jo formuojamų harmoningų aspektų Saturnui ir Merkurijui įtakoje, pajamos ir pelnas galimas išskirtinių, nestandartinių idėjų dėka. Asmeninė gerovė ir pajamos gali sietis su asmeninėmis pastangomis, kūrybine veikla, su pagrindine darbo vieta, bei finansiniu požiūriu gali būti sėkmingi ryšiai su užsieniu ir tolimos dalykinės kelionės. Šiame periode gali atsirasti netikėti pajamų šaltiniai, arba galimi nestandartiniai jų uždirbimo būdai, galimos vertingos dovanos, įtakingų asmenų palaikymas.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje lapkričio mėnesį Ožiaragio ženklo atstovai gali tikėtis pozityvių pokyčių, kuriuos gali paskatinti Mėnulio pilnaties įtaka, paliesianti meilės, asmeninių santykių ir draugystės, visuomeninių ryšių sferas. Nuo antros lapkričio savaitės, Veneros tranzito draugystės sektoriumi įtakoje, sėkmė asmeniniame gyvenime ir meilės sferoje galima per draugus, per dalyvavimą įvairaus pobūdžio renginiuose, šiame periode gali pildytis svajonės, atsiverti naujos galimybės. Šiuo palankiu laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Ožiaragio ženklo atstovai, kadangi palankiai susiklosčius aplinkybėms, galima lemtinga pažintis, tikėtini malonūs susitikimai, įvairios pramogos, tokiu metu gali aplankyti meilė, užsimegzti ryšys su ypatingu žmogumi. Esančius ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenančius šeimose, šį mėnesį suartinti galėtų kartu praleistas laikas, bendros pramogos ir pomėgiai, ar atsiradę nauji interesai. Šis periodas bus palankus bendravimo problemų sprendimui, o nesutarimus gali padėti įveikti dalyvavimas kartu su mylimu žmogumi įvairiuose kolektyviniuose renginiuose. Gyvenantys šeimose, gali tikėtis pozityvių permainų, džiuginti gali antrosios pusės pasiekimai, gyvenimo pilnatvės pojūtis, bei pozityvi psichologinė atmosfera namuose.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Vandenio ženklo atstovams 2017 metų lapkričio mėnesį svarbia tema bus profesinė veikla, karjeros galimybės, socialinės ambicijos, o paskutinę savaitę aktyvumas ir energija bus nukreipta į kolektyvinę veiklą, bendravimą su draugais, bendraminčiais, rėmėjų paieškas, ateities planų kūrimą. Lapkričio mėnuo Vandenio ženklo atstovams profesinės veiklos atžvilgiu bus labai svarbus, kadangi karjeros sektoriumi eis tranzitu Jupiteris ir Saulė, o nuo antros savaitės ir Venera, todėl šių planetų įtakoje galima bus pasiekti labai gerų rezultatų, sustiprinti savo autoritetą kolektyve, gauti pripažinimą tarp profesionalų, įgyti vadovybės, ar aukštą padėtį visuomenėje užimančių asmenų palankumą ir palaikymą. Tai bus palankus periodas naudingų ryšių su reikalingais, įtakingais žmonėmis užmezgimui, o sėkmės garantu bus profesionalumas, sustiprėjęs pasitikėjimas savimi, savomis jėgomis, gebėjimas atkakliai ir nuosekliai siekti užsibrėžtų tikslų. Lapkričio 18 d. stosianti Mėnulio jaunatis palies ir suaktyvins Vandenio ženklo karjeros sektorių, kas suteiks naują impulsą, bei atvers naujas galimybes, todėl šiuo metu galima suformuoti pagrindą būsimai profesinei sėkmei. Paskutinė lapkričio dekada bus palanki naujoms iniciatyvoms, šiuo metu galima bus aktyviai užsiimti reikalais, kurie ilgą laiką buvo pasyvumo būsenoje.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams lapkričio mėnuo gali būti gana produktyvus ir sėkmingas, kadangi asmeninių finansų sektorių globojantis Neptūnas formuos harmoningą aspektą Jupiteriui, einančiam tranzitu profesinės veiklos, karjeros sektoriumi, todėl šį mėnesį gali atsiverti naujos finansinės galimybės, gali gerokai papilnėti asmeninis biudžetas. Sėkmingi gali būti bendri projektai, kurių ruošime dalyvautų partneriai iš kitų miestų, ar užsienio, geros pajamos, ypač vidurinę lapkričio dekadą, tikėtinos iš profesinės veiklos.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje lapkričio mėnuo Vandenio ženklo atstovams gali būti palankus, žadantis pozityvius pokyčius, kuriuos galėtų lemti asmeninės pastangos ir sėkmės fortūnos palaikymas, o laimingo atsitiktinumo dėka, gali pavykti tinkamu laiku atsidurti reikiamoje vietoje, kur galima lemtinga pažintis, arba susitikimas, galintis iš esmės pakeisti asmeninį gyvenimą. Nuo antros lapkričio savaitės, Veneros tranzito profesinės veiklos sektoriumi įtakoje, meilė gali tampriai persipinti su darbiniais, dalykiniais reikalais, tokiu metu gali užsimegzti ryšys su žmogumi, užimančiu aukštą padėtį visuomenėje, arba galimas tarnybinis romanas. Šiuo metu kartu su mylimu žmogumi gali tekti dirbti prie to paties projekto, arba darbas bendraminčių komandoje gali suvesti su ypatingu žmogumi, su kuriuo gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimose, lapkričio mėnesį gali tikėtis daug reikšmingų, pozityvių įvykių, tikėtinos likimo dovanos, šiuo metu bus galima atgaivinti jausmus, sustiprinti tarpusavio ryšius, bei mėgautis mylimo žmogaus draugija. Šiame periode bus daug romantikos, malonių, nepamirštamų akimirkų, o porose gali įsivyrauti harmonija.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

2017 metų lapkričio mėnesį Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs kūrybinė veikla, ryšiai su užsieniu, sporto, juridiniai ir išsilavinimo reikalai, mėnuo palankus tolimoms kelionėms, o paskutinę savaitę energija ir aktyvumas bus nukreiptas į profesinės veiklos, karjeros sferą. Lapkričio mėnuo bus reikšmingas profesinėje veikloje, kadangi bus juntama palanki Saturno, o nuo lapkričio 5 d. ir Merkurijaus, einančių tranzitu karjeros sektoriumi įtaka, o ypatingai aktyvus laikotarpis, žadantis gerus rezultatus prasidės nuo lapkričio 22 d., kada į šį sektorių pereis ir Saulė. Marsas visą lapkričio mėnesį eis tranzitu stambių finansų, verslo sektoriumi, todėl gali suteikti energijos, bei skatinti aktyviai tvarkyti reikalus, susijusius su bankais, tai gali būti klausimai, liečiantys kreditus, paskolas, mokesčius, šiuo metu gali tekti daug bendrauti su kitais žmonėmis, dalykiniais partneriais. Lapkričio mėnesį Jupiteris, tris pirmąsias savaites Saulė, o nuo lapkričio 7 d. ir Venera, eis tranzitu Skorpiono ženklu, todėl tai bus aktyvus periodas, kada gali prasiplėsti horizontai, atsiverti naujos galimybės, tokiu metu galimos sėkmingos tolimos kelionės, dalykiniai ryšiai su užsienio partneriais ir firmomis, bus galima tvarkyti juridinius reikalus, arba kelti kvalifikaciją, stiprinti profesionalumą.

Finansiniu požiūriu lapkričio mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus gana prieštaringas, kadangi iš vienos pusės, galimos geros pajamos iš kolektyvinės veiklos, iš pagrindinės darbo vietos, gali būti naudingos tolimos kelionės, dalykiniai ryšiai, o iš kitos pusės, kadangi stambių finansų, verslo sektoriumi eis tranzitu Marsas, kuris antrą ir trečią dekadą formuos nepalankius aspektus, tai skatins uždirbti aukšto lygio pajamas, bet ir polinkį įvairaus pobūdžio finansinėms avantiūroms, rizikai, dėl ko galimi nemalonumai, praradimai ir finansiniai nuostoliai.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams lapkričio mėnuo bus aktyvus ir įdomus. Pirmąją lapkričio savaitę meilė ir partnerystė gali tampriai persipinti su materialiniais, finansiniais reikalais, tokiu metu galima nauda iš antrosios pusės, arba gali tekti užsiimti finansinių klausimų sprendimu kartu su mylimu žmogumi. Lapkričio 5 d. Merkurijus, kuris atsakingas už Žuvų ženklo partnerystės sektorių, pradės eiti tranzitu karjeros sfera, o 7 d. Venera pereis į mokslo, kūrybos, ryšių su užsieniu sektorių, todėl tokiu metu partnerius gali sieti bendri socialiniai tikslai, profesinės veiklos galimybės, tai bus palankus laikotarpis bendroms tolimoms kelionėms, arba kūrybinių projektų ruošimui. Šiuo palankiu laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Žuvų ženklo atstovai, kadangi tolimų kelionių metu tikėtinos perspektyvios pažintys, malonūs susitikimai, romantiškos pramogos kelionių metu, bei gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai, arba šiame periode gali užsimegzti pažintis per atstumą, interneto pagalba. Merkurijaus tranzito įtakoje, meilė gali tampriai persipinti su profesine veikla, karjera, tokiu metu galimas noras siekti aukštos socialinės padėties, arba gali užsimegzti ryšys su įtakingu žmogumi, kas padėtų pakilti karjeroje. Šiuo metu partneriai gali nuspręsti kartu kelti kvalifikaciją, siekti profesinio augimo, arba dalyvauti svarbių projektų ruošime, o kaip kurie gali pradėti veiklą, arba išbandyti savo jėgas verslo sferoje. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimose, lapkričio mėnesį daug dėmesio gali skirti namų reikalams, tarpusavio santykių stiprinimui, harmonizavimui, šiame periode bus labai svarbu vengti trinties bendravime, nesutarimų ir konfliktų dėl finansinių reikalų, o sėkmės garantu bus geranoriškumas, abipusė pagarba, gebėjimas įvertinti antrosios pusės poreikius ir lūkesčius.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą