Horoskopas 2018 metų kovo mėnesiui ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

2018 metų kovo mėnesio dvi pirmąsias dekadas Avino ženklo atstovams svarbia tema bus kūrybinė veikla, vidinis gyvenimas, psichologinis komfortas, o paskutinę dekadą pirmame plane atsidurs asmeninės ambicijos, norai ir siekiai. Kovo mėnuo bus palankus darbinei ir profesinei veiklai, kada galima pasiekti gerų rezultatų, o sėkmės garantu bus pasitikėjimas savimi ir savomis jėgomis, bei teisingai suformuoti konkretūs tikslai. Kovo 7-31 dienomis Venera eis tranzitu Avino ženklu, todėl skatins polinkį užmegzti naudingus ryšius, šiuo metu gali lydėti sėkmė partnerystės sferoje, ieškant patikimų dalykinių partnerių, sudarant bendradarbiavimo sutartis, bendraujant su kitais žmonėmis, bei siekiant didesnių pajamų. Kovo 6 d. į Avino ženklą pereis Merkurijus, todėl prasidės palankus laikas siekiantiems gauti naudingų profesinių žinių, arba vertingos patirties. Šio tranzito metu sėkmė gali lydėti tuos Avino ženklo atstovus, kurie užsiima tyrinėjimais, analitika, dirba intelektualinį darbą, ar ruošia tokio pobūdžio projektus. Kovo 20 d. Saulei perėjus į Avino ženklą, stiprės aktyvumas, iniciatyvumas, išryškės lyderių savybės, sėkmė galima organizacinėje, administravimo veikloje. Pirmąją kovo mėnesio pusę aktyvumas gali sietis su ryšiais su užsieniu, o kovo 17 d. Marsui perėjus į Avino ženklo profesinės veiklos, karjeros sektorių, prasidės perspektyvus laikotarpis, palankus išsikelti sau ambicingus tikslus, bei siekti jų įgyvendinimo, o atitinkamai įdėtos pastangos šiuo metu gali duoti išskirtinai gerus rezultatus, tik bus svarbu vengti konfliktinių situacijų.

Finansiniu požiūriu kovo mėnuo Avino ženklo atstovams gali būti gana produktyvus, mėnesio pradžioje pajamos galimos iš kūrybinės veiklos. Esant palankiai Veneros, atsakingos už Avino ženklo asmeninių pajamų ir partnerystės sferas, bei Merkurijaus, atsakingo už komunikacijų ir darbo sektorius įtakoje, pelnas ir pajamos galimos asmeninių pastangų dėka iš kelionių, komunikacijų sferos, naujų idėjų realizavimo. Tikėtinos geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos, bendradarbiavimo, partnerystės, naudingų sandorių. Šį mėnesį galima gauti vertingų dovanų, taip pat.

Asmeninis gyvenimas kovo mėnesį gali tapti labai svarbiu, aktyviu, bei sėkmingu. Nuo kovo 7 d. meilės planeta Venera, atsakinga už partnerystės sferą, nuo 20 d. ir Saulė, globojanti meilės sektorių, eis tranzitu Avino ženklu, kuriame visą laikotarpį bus Uranas, o nuo kovo 6 d. šiuo ženklu pradės tranzitą ir Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje, bus geras asmeninio gyvenimo laikotarpis, kada galima daug bendrauti, dalyvauti romantiškose pramogose, mėgautis meile, priešingos lyties atstovų dėmesiu ir draugija. Kovo mėnesį atsivers naujos galimybės, atsiras daug palankių progų savo norų ir ketinimų realizavimui, šiuo metu gali pildytis savjonės, pasiteisinti lūkesčiai. Šiame periode stiprės asmeninis žavesys ir patrauklumas, gebėjimas bendrauti, juo galėtų pasinaudoti vieniši Avino ženklo atstovai, ieškantys meilės ir savo antrosios pusės. Kovo mėnesį galimos naujos pažintys, geras laikas asmeninių santykių formavimui, o ypač įdomi gali būti paskutinė kovo savaitė, kada Venera formuos jungties aspektą su Uranu, skatinantį optimizmą ir sėkmę meilės reikaluose, tokiu metu tikėtini reikšmingi, įsimenantys įvykiai. Paskutinę savaitę Merkurijus judės atatupstas Avino ženklu, todėl gali atsinaujinti anksčiau nutrūkę ryšiai, o Mėnulio pilnatis, kuri stos kovo 31 d. Avino ženklo partnerystės sektoriuje, gali paskatinti esminius asmeninio gyvenimo pokyčius, kurie gali būti permainingi. Mėnulio pilnaties įtakoje galimi tiek pozityvūs, džiugūs įvykiai, tiek nepageidautinos aplinkybės, skatinančios nusivylimą, o siekiant harmonijos tarpusavio santykiuose, gali tekti įdėti pastangų, išlikti geranoriškais.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Jaučio ženklo atstovus 2018 metų dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas sėkmė gali lydėti kolektyviniame darbe, visuomeninėje veikloje, tai bus geras laikas bendrauti su draugais, bendraminčiais, ieškoti rėmėjų, kurti ateities planus, o paskutinė dekada bus palanki kūrybinei veiklai, svarbiu taps vidinis gyvenimas, psichologinis komfortas. Pirmąją kovo mėnesio savaitę gerų rezultatų galima pasiekti grupinėje veikloje, ruošiant bendrus projektus, tokiu metu galimas draugų, bendraminčių, rėmėjų palaikymas, o nuo antros savaitės, kada Jaučio ženklą valdanti ir už darbo sektorių atsakinga Venera, bei už asmeninių pajamų ir kūrybinės saviraiškos sferas atsakingas Merkurijus pereis į didžiosios kūrybos vienumoje, pasąmonės, paslapčių, įkvėpimo sektorių, kuriame visą laikotarpį eis tranzitu ir Uranas, prasidės kiek pasyvesnis laikotarpis profesinės veiklos, karjeros atžvilgiu. Tai bus geras laikotarpis užsiimti einamaisiais reikalais, tačiau tai bus vaisingas ir produktyvus periodas Jaučio ženklo atstovams, dirbantiems kūrybinį darbą, arba jeigu jų veikla siejasi su uždaro tipo įstaigomis, medicinos, sveikatingumo, poilsio sfera, ryšiais su užsieniu, tolimomis kelionėmis. Šiuo metu sėkmės garantu bus atkaklumas ir kantrybė, o iš kitos pusės, šiame periode būtinas atsargumas ir apdairumas, kadangi galima susidurti su intrigomis, paslaptimis, gali suaktyvėti slapti priešai.

Kovo mėnuo finansiniu požiūriu Jaučio ženklo atstovams bus permainingas ir prieštaringas, norint išlaikyti asmeninio biudžeto balansą, vertėtų pasistengti labai protingai kontroliuoti savo išlaidas, be reikalo neišlaidaujant, nors būtent šiame periode galimas polinkis išleisti daugiau, nei įprastai, reikalams, turintiems ryšį su grožiu, malonumais ir pramogomis. Kovo mėnesį nederėtų skolintis pinigų, tačiau šiuo metu reikėtų stengtis grąžinti skolas (jeigu jų esama), o pajamos šiame laikotarpyje tikėtinos iš pagrindinės darbo sferos, tam tikrais periodais gali sietis su spekuliacijomis, sėkme loterijoje, bei paskutinę dekadą finansinė sėkmė gali sietis su kūrybine veikla.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sfera kovo mėnesio pirmąją savaitę bus aktyvi ir intensyvi, kadangi meilės planeta Venera, valdanti Jaučio ženklą, bei Merkurijus, atsakingas už meilės sferą, eis tranzitu draugystės, visuomeninių ryšių sektoriumi, kuriame dar bus Saulė ir Neptūnas. Šių planetų įtakoje, tikėtinas aktyvus dalyvavimas visuomeninėje veikloje, įvairiuose renginiuose, galimi malonūs susitikimai ir bendravimas su draugais, todėl tokiu metu vienišus Jaučio ženklo atstovus likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi, padovanoti lemtingą pažintį ir galimybę užmegzti asmeninius meilės santykius. Kovo 6 d. Merkurijui, 7 d. Venerai, o 20 d. ir Saulei perėjus į Jaučio ženklo paslapčių, įkvėpimo, kūrybinės veiklos sektorių, prasidės kiek pasyvesnis laikotarpis, kada galima pajausti galimybių apribojimą, gali išryškėti vienatvės pojūtis, nusivylimas meile, arba mylimu žmogumi. Tokiu metu aplinkybės rutuliotis lėtai, bus stokojama aktyvumo, meilės santykiai gali nepateisinti lūkesčių, nors tokiu metu galima įsigilinti į psichologinę tarpusavio santykių esmę, tačiau šis periodas bus išskirtinai palankus slaptiems ryšiams ir slaptam romanui. Paskutinė kovo mėnesio savaitė, kada už Jaučio ženklo meilės sektorių atsakingas Merkurijus judės atatupstas paslapčių sektoriumi, vėl aktualiomis gali tapti anksčiau susiklostę situacijos, tokiu metu gali atsinaujinti nutrūkę ryšiai, aplinkoje gali pasirodyti žmogus iš praeities. Iš kitos pusės, Merkurijaus retro fazės metu, norint išsaugoti harmoningus tarpusavio santykius, vertėtų vengti ginčų ir konfliktinių situacijų.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

2018 metų dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas Dvynių ženklo atstovai gali tikėtis sėkmės profesinėje veikloje, karjeroje, realizuojant asmenines ir socialines ambicijas, o paskutinę dekadą vaisingas gali būti kolektyvinis darbas, tai bus palankus laikas bendravimui su draugais, rėmėjais, ateities planų kūrimui. Kovo mėnesį Dvynių ženklo atstovai gali numatyti sau gana rimtas užduotis, užsibrėžti ambicingus tikslus, tačiau asmeninių pastangų dėka ir esant palankiai planetų įtakai, jie tai gali sėkmingai įgyvendinti. Dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas, Saulei einant tranzitu Dvynių ženklo profesinės veiklos, karjeros sektoriumi, gali pavykti sustiprinti savo autoritetą, įgyti aukštą socialinę padėtį užimančių asmenų palankumą ir palaikymą, bei pasiekti gerų rezultatų verslo ir darbo sferose. Paskutinę dekadą sėkmė labiau tikėtina atliekant kolektyvines užduotis, arba ruošiant bendrus projektus, šiuo metu bus galima sėkmingai surasti patikimų dalykinių partnerių, arba likimas gali suvesti su naudingais žmonėmis, kurie gali palankiai įtakoti profesines, karjeros galimybes. Kovo mėnesį profesinės veiklos, karjeros sektoriumi tęs tranzitą Neptūnas, kuris gali skatinti iliuzijas, todėl siekiant savų tikslų, vertėtų neprarasti realybės jausmo, saugotis apgaulių, arba saviapgaulės, reikėtų būti sąžiningais su kitais ir su savimi, bei atidžiai patikrinti partnerius, ar jie patikimi, ar nelinkę apgauti.

Finansinė padėtis kovo mėnesį Dvynių ženklo atstovus gali nudžiuginti, ypač pirmąją savaitę, o antrąją ir trečiąją kovo dekadas, norint užsitikrinti asmeninio biudžeto stabilumą, reikėtų labai atidžiai planuoti būtinas išlaidas, be reikalo neišlaidauti. Kovo mėnesį pajamos gali būti gana geros, jos gali sietis su pagrindine darbine veikla, bendrais kūrybiniais projektais, verslo sektoriumi, šį mėnesį svarbiais gali tapti mokesčių, kreditų klausimai, gali tekti tvarkyti svarbius reikalus su bankais, tai palankus laikas gerai apgalvotoms investicijoms, ypač turinčioms sąsają su nekilnojamuoju turtu, ar kita nuosavybe.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovai kovo mėnesį gali tikėtis reikšmingų, pozityvių įvykių, gali pildytis kai kurios svajonės. Nuo kovo 7 d. meilės planeta Venera eis tranzitu draugystės, visuomeninių ryšių sektoriumi, todėl tarpusavio santykių vystymui didelę reikšmę turės socialinis aktyvumas, intensyvus bendravimas gali sustiprinti harmoningus ryšius porose, o aktyvus dalyvavimas įvairaus pobūdžio renginiuose, gali suteikti galimybę naujų pažinčių ir santykių užmezgimui, todėl šiuo palankiu laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Dvynių ženklo atstovai, ieškantys antrosios pusės ir meilės. Tai geras laikotarpis, kada galima sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą su mylimu žmogumi, partnerius suartinti gali nauji interesai, bendrų tikslų siekikimas, arba planų realizavimas. Iki kovo 17 d. Dvynių ženklo partnerystės sektoriumi eis tranzitu Marsas, skatindamas įvairius įvykius asmeniniame gyvenime, o vieniši Dvynių ženklo atstovai tokiu metu gali sutikti savo meilę. Kovo 23 d. Dvynių ženklą valdantis Merkurijus pradės judėti atatupstas, todėl tai bus palankus periodas tarpusavio santykių analizei, tokiu metu vėl aktualiomis gali tapti anksčiau susiklostę situacijos ir aplinkybės, gali vėl išryškėti anksčiau neišspręsti klausimai, ar problemos, tačiau šiuo metu gali atsirasti galimybė ir atnaujinti dėl įvairių priežasčių nutrūkusius, tačiau svarbius santykius ir ryšius. Merkurijaus retro fazė nepalanki naujų santykių užmezgimui, kadangi jie gali būti trumpalaikiais.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

2018 metų dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti mokslo, švietimo, juridiniai reikalai, kūrybiniai sumanymai, ryšiai su užsieniu, kelionės, o paskutinę dekadą aktyvumas bus nukreipiamas į profesinės veiklos, karjeros sektorių, socialinių ambicijų įgyvendinimą. Kovo mėnuo bus pripildytas įvairaus pobūdžio užduočių ir darbų, o pirmąją savaitę, Veneros, Merkurijaus, Saulės ir Neptūno įtaka gali skatinti polinkį siekti naujų žinių, kelti profesinę kvalifikaciją, įgyti ir kaupti vertingą patirtį, tai bus palankus laikas įvairių kursų ir seminarų lankymui. Šiuo metu gali prasiplėsti bendravimo ratas, tikėtinos pažintys ir susitikimai su įdomiais žmonėmis. Kadangi kovo 6 d. Merkurijus, 7 d. Venera, o 20 d. ir Saulė pereis į Vėžio ženklo profesinės veiklos sektorių, kuriame kovo mėnesį toliau eis tranzitu Uranas, tai gali tapti atskaitos tašku pozityvioms permainoms karjeroje, o sėkmės garantu bus atkaklumas, veiklumas, aktyvumas ir gebėjimas siekti konkrečių rezultatų. Esant palankiai planetų įtakai, bus galima surasti patikimus dalykinius partnerius, sudaryti naudingas bendradarbiavimo sutartis, šis laikotarpis palankus kūrybinėms iniciatyvoms, o sėkmę karjeroje lems naujų, originalių idėjų įgyvendinimas. Periodas iki paskutinės kovo savaitės bus palankus norintiems keisti veiklos pobūdį, arba ieškantiems darbo, kadangi tokiu metu galima surasti gerai apmokamą darbą, arba atitinkančią pašaukimą pareigybę.

Finansiniu požiūriu kovo mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti palankus, sėkmė gali lydėti tvarkant svarbius dokumentus, piniginius ir verslo reikalus, pajamos tikėtinos ne vien iš pagrindinės darbovietės, tačiau nauda galima per sandorius, o kai kurie Vėžio ženklo atstovai gali netikėtai gauti pinigų. Finansinės padėties stabilumo ir materialinės sėkmės garantu kovo mėnesį bus protingas ir atsakingas turimų lėšų paskirstymas, būtinų išlaidų numatymas, bei gebėjimas vengti bereikalingo išlaidavimo, spontaniškų pirkinių.

Vėžio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime kovo mėnesį tikėtinas aktyvumas, poreikis mylėti ir būti mylimais, gyvenimas gali būti kupinas reikšmingų įvykių, romantiškų pramogų, o sėkmės garantu formuojant asmeninius santykius bus sąžiningumas, praktiškumas ir nuovokumas, gebėjimas išskirti savus realius tikslus, bei vengti lengvabūdiškumo, galinčio nepalankiai įtakoti partnerystės ryšius ir skatinti nemalonumus. Nuo kovo 7 d. meilės planeta Venera eis tranzitu karjeros, socialinių tikslų sektoriumi, todėl asmeninis gyvenimas ir meilė gali tampriai persipinti su profesine veikla, tai bus palankus laikotarpis kartu su mylimu žmogumi užsiimti bendru projektu, arba galima tarpusavio pagalba darbe, o kai kuriais atvejais tai gali rodyti ir tarnybinį romaną. Paskutinę kovo savaitę Venera formuos jungties aspektą su nenuspėjamu Uranu, todėl tai gali paskatinti permainas, liečiančias materialinę gerovę, draugiškus santykius, aspekto įtaka gali paskatinti atsinaujinimą, arba netikėtus pokyčius tarpusavio santykiuose. Vieniši Vėžio ženklo atstovai gali sutikti ypatingą žmogų, galimos pažintys būnant draugų kompanijoje, tačiau kadangi paskutinę kovo savaitę Merkurijus judės atatupstas, tai šiame periode naujai užsimezgę santykiai gali būti trumpalaikiais. Gyvenantiems šeimose kovo mėnuo gali būti harmoningas periodas, užpildytas įvairių, dažniausiai malonių įvykių. Kovo 31 d. Mėnulio pilnatis stos Vėžio ženklo šeimos sektoriuje, todėl reikalai, liečiantys šeimą ir namus, gali tapti labai svarbiais, tokiu metu tikėtina daugiau aiškumo reikaluose, aktualiuose klausimuose, intuicijos pagalba bus galima geriau suprasti tarpusavio santykių, ryšių su artimais žmonėmis esmę, įvertinti jų poreikius ir lūkesčius.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Liūto ženklo atstovams 2018 metų dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas svarbiais bus reikalai, liečiantys verslo, mokesčių, kreditų, skolų, stambių finansinių lėšų sferas, o paskutinę dekadą pirmame plane atsidurs mokslo, ryšių su užsieniu, kūrybinės veiklos ir juridiniai reikalai. Kovo mėnuo Liūto ženklo atstovams bus palankus svarbių reikalų tvarkymui, tokiu metu gali sustiprėti aktyvumas ir veiklumas, noras aprėpti ir nuveikti labai daug ir tai gali pavykti. Šiame periode gali pavykti realizuoti planus, įgyvendinti idėjas, arba startuoti su naujais projektais, o sėkmę lems ambicingumas, tikslingumas, atkaklus tikslo siekimas, noras gerai uždirbti ir palypėti karjeros laiptais. Laikotarpis nuo antros kovo savaitės bus palankus mokslams, naujų žinių ir praktinės patirties kaupimui, kvalifikacijos kėlimui, užsienio kalbų mokymuisi, sėkmė gali lydėti tuos, kurių veikla susijusi su moksliniais tyrinėjimais, kūrybine, intelektualine veikla, ryšiais su užsieniu. Sėkmingos gali būti tolimos kelionės, susiję su išsilavinimu, arba dalykine veikla, palankus laikas spręsti bendradarbiavimo klausimus, pritraukti partnerius iš kitų miestų, arba šalių.

Finansiniu požiūriu, kovo mėnuo Liūto ženklo atstovams bus gana permainingas, iki paskutinės savaitės sėkminga gali būti veikla, turinti ryšį su verslu, finansais, intelektualinio pobūdžio darbu, pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, iš verslo, kūrybinės veiklos, bei tikėtinos naudingos finansiniu požiūriu tolimos kelionės. Paskutinę kovo savaitę, kada už Liūto ženklo asmeninių pajamų sektorių atsakingas Merkurijus judės atatupstas, gali tekti grįžti prie anksčiau pradėtų ir neužbaigtų darbų, taisyti klaidas, tokiu metu gali užsilaikyti, arba vėluoti planuotas pinigų gavimas, o norint išvengti nuostolių ir praradimų, tokiu metu vertėtų vengti rizikos, abejotinų investicijų.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje kovo mėnesį Liūto ženklo atstovai gali tikėtis aktyvumo ir pozityvių pokyčių. Iki kovo 17 d. meilės sektoriumi eis tranzitu Marsas, skatinantis polinkį romantiškoms pramogoms ir nuotykiams, tokiu metu gali sustiprėti aktyvumas ir ryžtingumas, gebėjimas bendrauti su priešingos lyties atstovais, atkreipti jų dėmesį. Periode kovo 7-31 dienomis, meilės planeta Venera eis tranzitu Liūto ženklo ryšių su užsieniu sektoriumi, todėl tokiu metu bendravimas ir asmeniniai santykiai gali rutuliotis per atstumą, šiuo metu meilė gali atverti naujus horizontus, arba naujos pažintys ir nauji santykiai gali užsimegzti tolimų kelionių metu. Šiuo metu gali prasidėti meilės romanas su žmogumi iš toli, o vieniši Liūto ženklo atstovai gali sutikti savo meilę, susipažinti su ypatingu žmogumi būdami toli nuo namų, kelionių metu. Esančius ilgalaikiuose santykiuose partnerius suartinti gali bendri kultūriniai, dvasiniai, ar kūrybiniai interesai, o gyvenantys šeimose, gali tikėtis ramaus ir harmoningo laikotarpio. Liūto ženklo šeimos sektoriuje kovo mėnesį bus juntama palanki gerovės, sėkmės ir plėtros planetos Jupiterio įtaka, todėl tokiu metu bus galima spręsti svarbius klausimus, liečiančius šeimą ir namus, organizuoti šeimos iškilmes, arba kartu su mylimu žmogumi dalyvauti kultūriniuose renginiuose. Kovo 9 d. Jupiteris pradės judėti atatupstas, todėl tokiu metu bus nepalanku daryti investicijas į nuosavybę, kiek sunkiau bus bendrauti su aukštą padėtį užimančiais asmenimis, o tolimose kelionėse būtinas didesnis atsargumas.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Mergelės ženklo atstovams 2018 metų dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas aktualia tema bus partnerystė, bendradarbiavimas, santykiai su kitais žmonėmis, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus nukreipta į verslo sektorių, mokesčių, kreditų, finansinių reikalų sprendimą. Kovo mėnesį Mergelės ženklo atstovams gali atsiverti plačios galimybės, liečiančios profesinę veiklą ir karjerą, šiame periode gali pavykti padaryti tai, ko ilgą laiką nepavyko, kas gali labai nustebinti aplinkinius. Tai laikotarpis, kai gali pavykti realizuoti ilgą laiką brandintus planus, o sėkmės garantu šiuo atveju bus reikalingos ir vertingos patirties įgijimas, tokiu metu gali pavykti sėkmingai įsisavinti reikalingas žinias ir informaciją, gautus įgūdžius panaudoti praktikoje, bei įsitvirtinti ties tuo, kas jau pasiekta. Kovo 6 d. Merkurijus, 7 d. Venera, o 20 d. ir Saulė pereis į Mergelės ženklo stambių finansų, verslo, sąmonės transformacijos sektorių, o šių planetų ir šiuo sektoriumi einančio tranzitu Urano įtakoje, tikėtini pokyčiai ir pertvarka profesinėje veikloje, reorganizacija darbo sektoriuje, kas padėtų iš esmės pakeisti esamą situaciją ir ją nukreipti norima, palankesne linkme.

Finansiniu požiūriu kovo mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus permainingas, nuo antros kovo mėnesio savaitės bus aktyvus stambių finansų sektorius, todėl šiuo metu solidus pelnas galimas iš dalykinio bendradarbiavimo, naudingų sandorių ir kontaktų, tokiu metu galima surasti papildomus pajamų šaltinius, ar jų uždirbimo būdus. Kiek pasyvesnė gali būti paskutinė kovo savaitė, kada Mergelės ženklą valdantis ir už karjeros sektorių atsakingas Merkurijus pradės judėti atatupstas, todėl šiame periode galima susidurti su kliūtimis, gali užsilaikyti planuotų lėšų gavimas, galimos nepalankios aplinkybės, kurių buvo galima mažiausiai tikėtis. Mergelės ženklo asmeninių pajamų sektoriuje kovo 31 d. stos Mėnulio pilnatis, o kadangi šiuo metu bus juntama nepalanki destruktyvių aspektų įtaka, tai artimomis Mėnulio pilnačiai dienomis nevertėtų planuoti svarbių finansinių reikalų, arba stambių ir brangių pirkinių.

Asmeninis Mergelės ženklo atstovų gyvenimas kovo mėnesį gali rutuliotis aktyviai, periodas gali būti pilnas įvairiausių įvykių, o tarpusavio santykiai su mylimu žmogumi ir partnerystės tema gali atsidurti pirmame plane. Pirmąją kovo savaitę Venera, o dvi pirmas dekadas Saulė eis tranzitu Mergelės ženklo partnerystės sektoriumi, todėl dėmesys bus sutelktas į asmeninių tarpusavio santykių, bei partnerystės ryšių formavimą, šiame periode, esant palankiai planetų įtakai, gali pavykti išspręsti sudėtingas problemas ir konfliktus, o asmeninį gyvenimą pasukti geresne linkme. Nuo antros kovo savaitės gana stipri planetų įtaka gali skatinti būtinas permainas, o norint kad šie pokyčiai vyktų pageidautina linkme, reikėtų iniciatyvą perimti į savas rankas. Tokiu metu bus galima išanalizuoti sunkumus tarpusavio santykiuose, suvokti jų priežastis, bus galima surasti tinkamus būdus problemų sprendimui, o kai kuriais atvejais tiesiog susitaikyti su tuo, ko pakeisti nėra galimybės. Tačiau formuojant tarpusavio santykius būtinas atsargumas ir apdairumas, kadangi pertnerystės sektoriuje esantis Neptūnas gali skatinti iliuzijas, bei veiksmus nukreipti neteisinga linkme, todėl vertėtų pasitelkti išmintingumą, norint išvengti neteisingų sprendimų. Kovo 17 d. Marsas pradės eiti tranzitu Mergelės ženklo meilės sektoriumi, todėl prasidės aktyvus laikotarpis, pilnas pagundų, flirto, romantiškų nuotykių, noro mylėti ir būti mylimais, tačiau įgimtas praktiškumas ir nuovokumas gali padėti neprarasti realybės jausmo ir gebėjimo laiku sustoti. Šiame periode gali išsipildyti kai kurios svajonės, pasiteisinti lūkesčiai, liečiantys mylimą žmogų ir ryšius su juo.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

2018 metų dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas Svarstyklių ženklo atstovams pirmame plane bus darbo reikalai ir sveikata, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus nukreipta į partnerystės sferą, asmeninių santykių formavimą, bendravimą su kitais žmonėmis ir dalykinį bendradarbiavimą. Dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas galima tikėtis gerų pasiekimų darbinėje veikloje, sėkmę gali lemti naujų, originalių idėjų realizavimas, šiuo metu gali keistis planai, ankstesni ketinimai, siekiai ir projektai gali tapti neaktualiais, bei tikėtina perorientacija nauja linkme. Tai geras laikas savų tikslų siekimui, tačiau būtinas apdairumas, bei reikėtų numatyti ir atsarginį variantą, jeigu aplinkybės ir situacijos pakryptų nepageidaujama linkme. Svarstyklių ženklo darbo ir sveikatos sektoriuje kovo 17 d. stos Mėnulio jaunatis, todėl galima tikėtis pozityvių pokyčių, tokiu metu galima pradėti kažką naujo iš esmės. Mėnulio jaunatis atvers naujas galimybes, todėl prasidės palankus laikotarpis norintiems keisti veiklos pobūdį, arba siekiantiems susirasti naują, gerai apmokamą, perspektyvų darbą. Naujų projektų startą, arba nuosavos veiklos, verslo pradžią reikėtų planuoti tik iki kovo 23 d., kadangi paskutinę savaitę Merkurijus judės atatupstas, o toks periodas nepalankus jokių svarbių reikalų pradžiai, dokumentų tvarkymui, sutarčių, kontraktų pasirašymui, bei sandoriams.

Finansiniu požiūriu kovo mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti prieštaringas ir permainingas, kada palankius laikotarpius keis nemalonios situacijos ir nepalankiai susiklostę aplinkybės. Svarstyklių ženklo asmeninių finansų sektoriuje bus juntama palanki sėkmės, plėtros planetos Jupiterio įtaka, todėl šį mėnesį pajamos gali būti kiek didesnės, nei įprastai, bei galima gauti neplanuotų pinigų, tačiau tuo pačiu galimos ir netikėtos išlaidos. Uranas, einantis tranzitu partnerystės sektoriumi, gali paskatinti polinkį netikėtiems pirkiniams, arba išlaidoms, susijusioms su asmeniniais partnerystės ryšiais, dėl kurių vėliau tektų gailėtis, o finansinės padėties stabilumą šiame periode lems protingas būtinų išlaidų planavimas, bei skubotų veiksmų, įtakojamų emocijų, vengimas.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeninis gyvenimas kovo mėnesį gali būti harmoningas, o meilės tema tapti labai svarbia. Nuo kovo 6 d. Merkurijus, 7 d. Venera, o nuo 20 d. ir Saulė, pradės eiti tranzitu Svarstyklių ženklo partnerystės sektoriumi, kuriame dar randasi Uranas, todėl šių planetų įtakoje, bus juntama energija, polinkis veikti, gundyti ir vilioti, bei tai bus laikas, kada galima sėkmingai formuoti ir sutvirtinti šeiminius santykius, bei partnerystės ryšius. Veneros ir Urano įtakoje galimas polinkis santykių atnaujinimui, o tai padaryti galima būtų kartu su mylimu žmogumi išvykus į kelionę, kadangi aplinkos pakeitimas ir nauji įspūdžiai padėtų paįvairinti gyvenimą, pailsėti nuo kasdienės rutinos. Partnerius suartinti gali darbas ruošiant bendrą projektą, naujų žinių siekimas, arba bendri interesai ir pomėgiai, dalyvavimas įvairaus pobūdžio renginiuose. Paskutinę kovo savaitę Merkurijus judės atatupstas Svarstyklių ženko partnerystės sektoriumi, todėl bendravimas taps labai svarbiu, kadangi nuoširdaus bendravimo pagalba šiuo metu bus galima harmonizuoti tarpusavio santykius, bei pasiekti, kad jie taptų tvirtais ir patikimais. Gyvenantiems šeimose svarbus bus bendrų finansų, šeimos biudžeto klausimas, o esant palankiai planetų įtakai, kovo mėnesį gali pavykti sėkmingai ispręsti sudėtingus finansinius klausimus, sustiprinti materialinę padėtį ir įsigyti ilgą laiką planuotus daiktus šeimai ir namams.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

2018 metų dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, vaikai, pomėgiai, o paskutinę dekadą aktyvumas bus nukreiptas darbinių užduočių atlikimui, užsibrėžtų profesinių tikslų siekimui. Kovo 6 d. Merkurijus, 7 d. Venera, o 20 d. ir Saulė pradės eiti tranzitu Skorpiono ženklo darbo ir sveikatos sektoriumi, kuriame dar randasi Uranas, todėl šių planetų įtakoje, galima tikėtis sėkmės profesinėje veikloje, bei gali atsirasti reali galimybė palypėti karjeros laiptais. Šiame periode stiprės aktyvumas, dalykinis veiklumas ir kibumas, didės darbingumas ir darbo našumas, todėl tai bus puiki proga sustiprinti savo asmeninį autoritetą darbo kolektyve, įgyti vadovybės palankumą ir palaikymą, o dėl atsakingai atliktų sudėtingų užduočių galima ir solidi paskata. Šiame periode siekti sėkmės gali padėti kilę naujos vertingos idėjos, konstruktyvus požiūris į pavestas užduotis, šiame periode gali padidėti darbų krūvis bei atsakomybė, tačiau esant palankiai planetų įtakai, su viskuo pavyks kuo puikiausiai susidoroti. Kovo mėnuo bus palankus mokslui, kelionėms, deryboms, intelektualinio pobūdžio veiklai, Veneros įtakoje gali pavykti užmegzti naudingus ryšius, bei sustiprinti partnerystės ryšius. Dvi pirmosios kovo dekados palankios svarbioms deryboms ir kelionėms, verslo projektų pradžiai, bei svarbių reikalų tvarkymui, o paskutinę kovo savaitę, kada Merkurijus judės atatupstas, prasidės nepalankus laikas jokių svarbių reikalų tvarkymui. Šiuo metu galima užbaigti anksčiau pradėtus, užvilkintus darbus, o naujas iniciatyvas reikėtų planuoti vėlesniam laikui.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams kovo mėnuo palankus, iki kovo 17 d., kol Marsas eis tranzitu asmeninių pajamų sektoriumi, bus juntamas aktyvumas, pakaks energijos gerų pajamų uždirbimui, todėl finansiniu požiūriu, Marso harmoningo aspekto Uranui įtakoje, bus gana produktyvi pirmoji kovo mėnesio pusė, kada nestandartinės idėjos gali suteikti galimybę uždirbti papildomų pajamų. Antroji kovo mėnesio pusė bus kiek pasyvesnė, ypač paskutinė savaitė, kada Merkurijus judės atatupstas, bei kiek sulėtės darbinės veiklos tempas.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje kovo mėnesį Skorpiono ženklo atstovai gali tikėtis tarsi naujo impulso, ar gūsio, kadangi šis laikotarpis bus palankus naujoms pažintims, bendravimui su draugais, kas suteiks energijos ir polinkį keisti nusistovėjusį asmeninį gyvenimą. Tai bus aktyvus periodas, kada vieni Skorpiono ženklo atstovai nuspręs kurti šeimą, kiti bus linkę prisipažinti meilėje ir formuoti asmeninius santykius, o kai kurie galės daug ką padaryti dėl mylimo žmogaus. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimoje, gali pajausti sustiprėjusį tarpusavio supratimą ir pasitikėjimą vienas kitu, kad jų tarpusavio santykiai tarsi atgimė iš naujo, arba perėjo į kitą kokybinį lygmenį. Tačiau kasdienės problemos šiuo metu niekur nedings, bet esant palankiai planetų įtakai, jas gali pavykti greitai ir lengvai išspręsti, tokiu metu galima surasti kompromisą svarbiuose klausimuose, o atvirai papasakojus antrajai pusei apie savus planus ir idėjas, galima tikėtis palaikymo ir pagalbos juos įgyvendinant. Sėkmės garantu tarpusavio santykiuose šiuo metu bus nuoširdus bendravimas, kadangiu tokiu metu galima gauti vertingą patarimą, ar užsitikrinti mylimo žmogaus palaikymą. Skorpiono ženklo meilės sektoriuje kovo 17 d. stos Mėnulio jaunatis, kas palankiai įtakos tarpusavio santykius, skatins polinkį mylėti, bei poreikį būti mylimais, tai bus palankus periodas vienišiems Skorpiono ženklo atstovams, ieškantiems meilės ir savo antrosios pusės, kadangi likimas jiems gali suteikti malonių staigmenų ir suvesti su ypatingu žmogumi. Dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas, kol Saulė eis tranzitu meilės sektoriumi, galima tikėtis daug romantiškų pramogų, malonių pozityvių įvykių asmeniniame gyvenime, o meilė gali tampriai persipinti su darbiniais reikalais, bei šiame periode galimas ir tarnybinis romanas.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

2018 metų dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas Šaulio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti šeimos ir namų reikalai, o paskutinę dekadą svarbiomis bus kūrybinės saviraiškos paieškos, praktinis gebėjimų ir talentų pritaikymas, daug dėmesio bus skiriama asmeniniams santykiams, vaikams, pomėgiams. Kovo mėnuo bus palankus darbinei ir profesinei veiklai, o sėkmę lems teisingas kūrybinio potencialo panaudojimas, sėkmė gali lydėti dirbančius komunikacijų, tyrinėjimų sferoje, arba užsiimančius kūrybinio pobūdžio veikla, o tam tikrais atvejais darbas gali persipinti su meile ir romantiškais jausmais. Iki kovo 17 d., kol Marsas eis tranzitu Šaulio ženklu, stiprės energingumas ir ambicingumas, gali išryškėti polinkis lyderystei, gebėjimas vesti paskui save kitus, o šiuo metu turint konkretų tikslą ir panaudojus tinkamą strategiją, jį bus galima sėkmingai pasiekti. Marso įtakoje galimas ne tik aktyvumas, bet ir konfliktinės situacijos, kurias gali paskatinti užsispyrimas ir skuboti veiksmai, o norint išvengti nepalankių aplinkybių, vertėtų gebėti į viską reaguoti ramiai, išlikti santūriais ir geranoriškais, bei įsiklausyti į naudingus kitų žmonių patarimus. Kovo 23 d. Merkurijus, kuris atsakingas už Šaulio ženklo partnerystės ir karjeros sektorius, pradės judėti atatupstas, todėl prasidės nepalankus naujoms iniciatyvoms, svarbių projektų startui laikotarpis, tačiau tokiu metu bus galima užbaigti anksčiau pradėtus darbus, taisyti klaidas, o tvarkant svarbius dokumentus, skaičiuojant, būtinas didesnis atidumas, nei įprastai, šiuo metu galimi vėlavimai, problemos su transportu.

Finansiniu požiūriu kovo mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti permainingas, visą laikotarpį asmeninių pajamų sektoriumi eis tranzitu Plutonas, Saturnas ir Juodasis Mėnulis, kovo 17 d. į šį sektorių pereis ir Marsas, todėl iš vienos pusės, tikėtinos aukšto lygio pajamos ir atsiras galimybių uždirbti papildomai. Iš kitos pusės, destruktyvių aspektų įtakoje, galimi praradimai, arba finansiniai nuostoliai, susiję su asmeniniais santykiais, vaikais, pomėgiais ir pramogomis, todėl norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, reikėtų atsakingai naudoti turimas lėšas, bei protingai planuoti būtinas išlaidas.

Šaulio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas kovo mėnesį gali būti permainingas ir nevienareikšmis. Pirmąją kovo savaitę dėmesys bus sutelktas į šeimos problemas, namiškių poreikius. Iki kovo 17 d. Marsas eis tranzitu Šaulio ženklu, suteikdamas gyvybinės energijos ir stiprindamas aistringumą, o tokio tranzito metu jausmai ir norai tampa intensyviais, išryškėja polinkis rizikai, kada tai, ko siekiama, norisi gauti tuoj pat, nepaisant galimų pasekmių, tačiau šiuo metu galimi ir neužmirštami nauji įspūdžiai. Kovo 6 d. Merkurijui, 7 d. Venerai, bei 20 d. ir Saulei perėjus į Šaulio ženklo meilės sektorių, stiprės polinkis mylėti ir poreikis jaustis mylimais, tai bus romantikos, meilės, pramogų užpildytas laikotarpis. Šį mėnesį galima tikėtis daug jaudinančių, įsimenančių įvykių, romantiškų, aistringų akimirkų, bei netikėtų pokyčių asmeniniame gyvenime. Šiame periode bus daug bendravimo, susirašinėjimo, kelionių, o vieniši Šaulio ženklo atstovai šį palankų laikotarpį turėtų išnaudoti maksimaliai, kadangi likimas jiems gali būti palankus ir suvesti su ypatingu žmogumi, su kuriuo užsimezgę santykiai galėtų iš esmės pakeisti asmeninį gyvenimą. Kovo 23 d. Merkurijus, kuris atsakingas už Šaulio ženklo partnerystės sektorių, pradės judėti atatupstas, todėl anksčiau susiformavę situacijos ir aplinkybės šiuo metu gali vėl apie save priminti, arba gali atsinaujinti dėl įvairių priežasčių nutrūkę asmeniniai meilės santykiai. Kovo 31 d. stosianti Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins draugystės ir meilės sektorius, todėl naujos pažintys, malonūs susitikimai galimi bendraujant su draugais, arba būnant bendraminčių kompanijoje, bei tai bus palankus laikas kartu su mylimu žmogumi dalyvauti įvairaus pobūdžio renginiuose.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

2018 metų dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime labai svarbia bus artima aplinka, tokiu metu galimas intensyvus bendravimas, daug kelionių, reikalingos informacijos paieškos, laikas tinkamas naujų intelektualinių projektų rengimui, o paskutinę dekadą pirmame plane atsidurs šeimos ir namų reikalai, aktualiais taps nuosavybės klausimai. Kovo mėnesį Ožiaragio ženklo atstovams gali pavykti sėkmingai realizuoti savo planus ir ketinimus, netgi tuos, kurie anksčiau atrodė nepasiekiami, sėkmė gali lydėti profesinėje veikoje ir verslo sferoje, o sėkmės garantu siekiant savų tikslų, bus disciplina ir organizuotumas, gebėjimas įveikti kliūtis ir nugalėti sunkumus, greitas reagavimas, sveika nuovoka, ryžtingi veiksmai ir sprendimai kritiniais momentais. Kovo 17 d. Ožiaragio ženklu pradės eiti tranzitu Marsas, suteikdamas energijos ir entuziazmo, skatindamas darbingumą ir efektyvumą, todėl šio tranzito metu bus galima labai daug ką naudingo nuveikti ir pasiekti gerų rezultatų. Dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas komunikacijų sektoriumi eis Saulė, todėl tai bus palankus laikas naujų naudingų ryšių užmezgimui, kurie gali padėti siekiant profesinės sėkmės, bei galimybės kilti karjeros laiptais, tokiu metu galima surasti patikimus, protingus dalykinius partnerius, tai bus palankus laikas naujų intelektualinių idėjų ir projektų įgyvendinimui. Šį mėnesį daug dėmesio vertėtų skirti tarpusavio santykių su dalykiniais partneriais ir kolegomis darbo kolektyve formavimui, tokiu metu sėkmė gali lydėti kolektyvinėje veikloje, kelionėse, derybose. Kovo 23 d. Merkurijus, kuris atsakingas už Ožiaragio ženklo darbo, kūrybinės veiklos, mokslo, juridinių reikalų, ryšių su užsieniu sferas, pradės judėti atatupstas, todėl tokiu metu galimos problemos, liečiančios svarbius dokumentus, techniką, transporto priemones, gali tekti susidurti su kliūtimis, vėlavimais, bus sudėtinga greitai pasiekti norimų rezultatų, atsargumas būtinas kelionių metu. Paskutinę kovo savaitę galima grįžti prie anksčiau pradėtų, bet neužbaigtų darbų, galima taisyti klaidas, užsiimti reorganizacija darbo sferoje.

Finansiniu požiūriu kovo mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti produktyvus ir dosnus, o mėnesio pabaigoje gerokai papilnėjęs asmeninis biudžetas gali džiuginti. Geros pajamos galimos iš pagrindinės darbo vietos, solidus pelnas iš verslo sektoriaus, arba šeimos verslo, o taip pat galima materialinė paskata už kruopštų ir atkaklų darbą, už kokybiškai atliktas pavestas sudėtingas užduotis. Kovo mėnesį palanku užsiimti nuosavybės, nekilnojamo turto klausimais, galimi naudingi ir pelningi sandoriai, o mėnesio pabaigoje gali lydėti finansinė sėkmė, galima netikėta nauda.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje kovo mėnesį Ožiaragio ženklo atstovai gali tikėtis pozityvių pokyčių, šiame periode išryškės stiprios emocijos ir aistros, tikėtini reikšmingi, įsimenantys įspūdžiai ir įvykiai. Jeigu kuriems Ožiaragio ženklo atstovams pabos nusistovėjęs gyvenimo ritmas ir kasdienė rutina, jie turės palankių galimybių reikšmingiems pokyčiams, tačiau prieš ryžtantis esminėms permainoms, vertėtų viską labai gerai apgalvoti, neveikti paskubomis, kas padėtų išvengti nepageidaujamų pasekmių. Meilės sferoje kovo mėnesį galimi malonūs siurprizai, tai bus palankus laikotarpis, kuriuo galėtų pasinaudoti vieniši Ožiaragio ženklo atstovai, kadangi šiuo metu galimos naujos perspektyvios pažintys, bus daug galimybių maloniems susitikimams, romantinėms pramogoms, gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai, kurie turi tendenciją peraugti į ilgalaikius ir tvirtus partnerystės ryšius, o sėkmės garantu siekiant patikimų santykių, bus gebėjimas pasinaudoti sukaupta vertinga patirtimi. Paskutinę kovo savaitę, kada meilės planeta Venera formuos jungties aspektą su nenuspėjamu Uranu, einančiu tranzitu Ožiaragio ženklo šeimos sektoriumi, galimi pokyčiai, netikėtai susiklostę aplinkybės, liečiančios asmeninį gyvenimą. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems šeimose, šį mėnesį svarbiais taps nekilnojamojo turto, nuosavybės reikalai, iki paskutinės savaitės bus geras laikas stambiems pirkiniams. Šį mėnesį bus galima harmonizuoti santykius su artimais giminėmis, sėkmingai išspręsti ginčus ir namų problemas, bei sukurti pozityvią psichologinę atmosferą šeimoje.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Vandenio ženklo atstovų gyvenime 2018 metų dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas pirmame plane atsidurs reikalai, liečiantys pinigų uždirbimo galimybes, naujų pajamų šaltinių paieškas, o paskutinę dekadą svarbiu taps bendravimas su žmonėmis artimoje aplinkoje, daug dėmesio bus skiriama naujų kontaktų ir ryšių užmezgimui, reikiamos informacijos paieškoms, šiuo metu galima tikėtis daug kelionių, susitikimų. Kovo mėnesį sėkmę darbinėje, profesinėje veikloje ir siekiant karjeros lems drąsūs ir ryžtingi sprendimai, gebėjimas sudaryti aiškų veiksmų planą, kaip reikėtų teisingai panaudoti turimą informaciją, žinias, įdirbį, kokia linkme reikėtų veikti, norint pasiekti užsibrėžtą tikslą. Kovo mėnesio pradžioje išryškės poreikis praktikoje pritaikyti savo talentus ir gebėjimus, o kovo 6 d. Merkurijui, 7 d. Venerai ir 20 d. Saulei perėjus į Vandenio ženklo komunikacijų sektorių, kuriuo tęsia tranzitą Uranas, išryškės gebėjimas aktyviai judėti į priekį link tikslo, tokiu metu galima surasti bendraminčių, užsitikrinti draugų palaikymą, sėkmė gali lydėti užsiimant intelektualinio pobūdžio veikla, mokslo reikalais, derybomis, tai palankus laikas naujų dalykinių ryšių užmezgimui. Šį mėnesį daug dėmesio ir energijos gali tekti skirti darbui, dvi pirmosios kovo dekados bus palankios naujų idėjų ir projektų realizavimui, o paskutinę kovo savaitę bus galima įsitvirtinti ties tuo, kas pasiekta. Kovo 23 d. Merkurijus pradės judėti atatupstas, todėl naujų svarbių reikalų pradžią reikėtų planuoti vėlesniam laikui, kada Merkurijus pradės judėti direktyvine kryptimi (antrą balandžio mėnesio pusę), o retro fazės metu palankiau užsiimti einamaisiais reikalais, arba galima užbaigti anksčiau pradėtus, užvilkintus darbus.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams kovo mėnuo gali būti gana produktyvus ir sėkmingas, ypač dvi pirmosios dekados, kol asmeninių pajamų sektoriumi eis tranzitu Saulė. Geras pajamas gali įtakoti Saulės formuojami harmoningi aspektai Plutonui ir Jupiteriui, o finansinės sėkmės garantu šį mėnesį bus nuosaikumas, apdairumas tvarkant svarbius piniginius reikalus, atsakingas būtinų išlaidų planavimas, bet kokio pobūdžio finansinių avantiūrų vengimas.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje kovo mėnuo Vandenio ženklo atstovams gali būti palankus, tai laikas, kada galimas polinkis pokyčiams, liečiantiems asmeninius tarpusavio ryšius, o sėkmę bendraujant su mylimu žmogumi gali lemti bendri intelektualiniai interesai, kelionės. Kovo 6 d. Merkurijus, 7 d. Venera, o 20 d. ir Saulė, pradės eiti tranzitu Vandenio ženklo komunikacijų sektoriumi, todėl tokiu metu galimos naujos naudingos pažintys su protingais, aktyviais, veikliais žmonėmis, kurie gali palankiai įtakoti požiūrį į gyvenimą, gali tekti daug bendrauti su jaunais žmonėmis, iš kurių būtų galima daug ko naudingo išmokti. Kovo mėnuo gali būti atsinaujinimo laikotarpiu, tokiu metu gali megztis nauji asmeniniai meilės santykiai, o esančius ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenančius šeimose suartinti gali intensyvus, nuoširdus bendravimas, gebėjimas būti dėmesingais ir rūpestingais, dalyvavimas kartu įvairiuose renginiuose, bendros išvykos, malonūs romantiški siurprizai. Asmeninį gyvenimą gali paįvairinti bendravimas su įdomiais žmonėmis, praplečiant savo pažįstamų ratą, apsikeitimas nuomonėmis ir vertinga patirtimi, tačiau užmezgant naujus ryšius, būtinas atidumas, padedantis apsisaugoti nuo nesąžiningų ir veidmainiškų žmonių.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

2018 metų dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs asmeniniai norai, siekiai, planai ir ambicijos, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus nukreipta talentų, gebėjimų realizavimui ir asmeninių pajamų uždirbimui. Iki kovo 20 d. Žuvų ženklu eis tranzitu Saulė, suteikianti gyvybinės energijos ir skatinanti aktyviai realizuoti savus sumanymus, tokiu metu tikėtinas kūrybinis pakilimas, tai dinamiškas laikas, palankus vaisingam darbui ir kūrybinei veiklai, profesionalumo stiprinimui ir karjeros siekimui, o šiame periode sėkmė gali lydėti kūrybinėje intelektualinėje veikloje. Kovo mėnuo palankus pozityviems pokyčiams profesinėje veikloje, tokiu metu galima sėkmingai pakeisti darbą, ar pagerinti darbo sąlygas, kadangi esant palankiai planetų įtakai, galima surasti ne tik gerai apmokamą, tačiau ir atitinkantį pašaukimą darbą, arba gauti perspektyvią pareigybę. Kai kurie Žuvų ženklo atstovai šiame periode savo jėgas gali išbandyti nuosavoje veikloje, arba versle, tokiu metu galima užsiimti naujų perspektyvių dalykinių projektų ruošimu, o norint viską suspėti, įgyvendinti visus ketinimus, bus labai svarbu tinkamai suplanuoti laiką.

Finansiniu požiūriu kovo mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus gana produktyvus, kadangi kovo 6 d. Merkurijus, 7 d. Venera, o 20 d. ir Saulė, pradės eiti tranzitu Žuvų ženklo asmeninių finansų sektoriumi, kuriuo tęsia tranzitą ir Uranas, todėl šių planetų įtakoje, pinigų uždirbimo tema bus labai aktuali, o ir galimybės tam bus išskirtinai palankios. Šį mėnesį pajamų ir pelno dydis bus tiesiogiai proporcingas įdėtoms pastangoms, todėl finansinės sėkmės garantu bus aktyvumas, darbingumas, ištvermė ir išradingumas, bei gebėjimas atsakingai naudoti turimas lėšas, bei protingas būtinų išlaidų planavimas. Šį mėnesį pelnas tikėtinas didesnis, nei įprastai, pajamos galimos ne vien iš pagrindinės darbovietės, tačiau galima ir netikėtai gauti pinigų, galima premija darbe, galima išlošti loterijoje, gauti vertingų dovanų, arba gali atsirasti visiškai netikėtas naujas pajamų šaltinis, ar jų uždirbimo būdas.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams kovo mėnuo bus aktyvus ir įdomus, kada gali džiuginti stabilumas ir harmonija, o sėkmės garantu tarpusavio santykiuose ir bendraujant su mylimu žmogumi bus sveika nuovoka, palankiai įtakojanti emocijas ir jausmus. Pirmąją kovo savaitę meilės planeta Venera eis tranzitu Žuvų ženklu, skatindama asmeninį patrauklumą, o kovo 7 d., Venerai perėjus į asmeninių finansų sektorių, asmeniniame gyvenime svarbiais taps praktiški interesai, o romantiškos pramogos ir nuotaikos atsidurs antrame plane. Šiame periode bus siekiama patikimų santykių, grindžiamų dėmesiu ir materialinio pobūdžio išraiškomis, tokiu metu meilė gali tampriai persipinti su piniginiais reikalais, o mylimas žmogus savo meilę galės įrodyti dovanodamas dovanas, kas padėtų sustiprinti tarpusavio ryšius, tik svarbu bus deramai įvertinti pastangas ir jausti saiką. Kovo 23 d. Merkurijus, kuris atsakingas už Žuvų ženklo partnerystės sektorių, pradės judėti atatupstas, todėl prasidės palankus laikas norint išanalizuoti tarpusavio santykių problemas, įvertinti praeities klaidas, padaryti atitinkamas išvadas, bei pasistengti teisingai formuoti partnerystės ryšius, pervedant juos į naują kokybinį lygmenį. Kol Merkurijus bus retro fazėje, bus galima atnaujinti anksčiau nutrūkusius santykius, susigrąžinti mylimą žmogų, o šiuo metu užmegzti naujus santykius nevertėtų, kadangi jie galėtų būti trumpalaikiais ir neperspektyviais. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimose, kovo mėnesį gali užsiimti šeimos finansiniais reikalais, aktualiais gali būti klausimai, susiję su kreditais, skolomis, ar investicijomis. Šiame periode galima sustiprinti šeimos gerovę, įsigyti brangius ir vertingus daiktus namams, geras pelnas galimas iš šeimos verslo, tai bus tinkamas laikas pasirūpinti šeimos narių poreikiais, bei pozytyvaus psichologinio klimato namuose kūrimu.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą