Horoskopas 2018 metų vasario mėnesiui ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

2018 metų vasario mėnesį Avino ženklo atstovams svarbia taps kolektyvinė ir visuomeninė veikla, bendravimas su draugais, rėmėjais, bendraminčiais, tai bus palankus laikas ateities planų kūrimui, o nuo vasario 19 d. pirmame plane atsidurs kūrybinė veikla, vidinis gyvenimas, galimas interesas dvasinėms praktikoms, tokiu metu gali aplankyti įkvėpimas, išaiškėti paslaptys. Dvi pirmąsias vasario mėnesio dekadas sėkmė galima darbinėje veikloje, karjeros sferoje, laikotarpis palankus dalykiniams kontaktams, bendradarbiavimui, kolektyvinių projektų realizavimui. Iki vasario 18 d. Saulė ir Merkurijus eis tranzitu Avino ženklo visuomeninių ryšių, draugystės sektoriumi, todėl tai bus produktyvus periodas, o ypatingai sėkmingi gali būti tie šio ženklo atstovai, kurių veikla susijusi su derybomis, viešais pasisakymais, analitika, apskaita, naujausiomis technologijomis. Paskutinę vasario mėnesio dekadą planetų įtaka bus dvejopa, iš vienos pusės, laikas bus palankus kūrybinei veiklai, tolimoms dalykinėms kelionėms, o iš kitos pusės, kadangi Marsas formuos destruktyvius aspektus Merkurijui ir Venerai, tai tokiu metu gali suaktyvėti slapti priešai, norintys pakenkti, todėl vertėtų būti labiau dėmesingais darant atsakingus sprendimus, kadangi dėl apdairumo stokos galimos nedovanotinos klaidos.

Finansiniu požiūriu vasario mėnuo Avino ženklo atstovams gali būti sėkmingas ir palankus, o sėkmės garantu bus atidumas, pastabumas, ekonomiškumas, gebėjimas protingai naudotis turimomis lėšomis, nedalyvaujant jokiose finansinėse avantiūrose.

Asmeniniame Avino ženklo atstovų gyvenime vasario mėnesį galima tikėtis pozityvių pokyčių. Pirmąją vasario mėnesio dekadą meilės planeta Venera eis tranzitu Avino ženklo draugystės sektoriumi, todėl suaktyvės bendravimas su draugais, bendraminčiais, tokiu metu partneriai gali pajausti sustiprėjusį dvasinį tarpusavio ryšį, galimas polinkis dovanoti savo meilę. Vienišų Avino ženklo atstovų gyvenime tikėtinos palankios permainos, kada draugiški santykiai gali peraugti į asmeninius meilės ryšius, bei išsirutulioti į rimtą romaną. Vasario 11 d. naktį, Venerai perėjus į Avino ženklo paslapčių, vidinio gyvenimo sektorių, galima stokoti pasitikėjimo savimi, tikėtinos dvejopos, neaiškios aplinkybės meilės santykiuose, kada partneriai gali kažką slėpti vienas nuo kito, nepasakyti visko iki galo, galimos paslaptys, nepasitenkinimas, nusivylimas meile. Kai kurie Avino ženklo atstovai šiuo metu gali būti linkę nutraukti santykius su mylimu žmogumi, nors to daryti nevertėtų, kadangi nuo antros kovo mėnesio savaitės daug kas paaiškės, o aplinkybės pasikeis iš esmės. Vasario 15 d., vėlų vakarą įvyksiantis dalinis Saulės užtemimas palies ir suaktyvins Avino ženklo draugystės, visuomeninių ryšių sektorių, o užtemimo įtaka gali atverti naujas perspektyvas ir galimybes, liečiančias socialinę ir bendrų interesų žmonių grupės veiklą, tokiu metu gali išryškėti nauji interesai, bus palankių progų praplėsti savus horizontus.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Jaučio ženklo atstovų gyvenime 2018 metų vasario mėnesį pirmame plane gali atsidurti profesinė veikla, karjera, socialinių ambicijų įgyvendinimas, planų realizavimas, o paskutinę dekadą sėkmė galima kolektyviniame darbe, tai bus palankus laikas ateities planų kūrimui, bendravimui su draugais, rėmėjais, bendraminčiais. Iki vasario mėnesio 18 d., Saulė ir Merkurijus eis tranzitu Jaučio ženklo profesinės veiklos, karjeros sektoriumi, todėl tai bus palankus ir sėkmingas laikotarpis darbinei veiklai, verslui, tokiu metu gali atsiverti naujos galimybės, prasiplėsti naudingų ryšių ratas. Šiuo metu galima pasiekti gerų rezultatų daugelyje sferų, surasti naudingus dalykinius partnerius, pasirašyti pelningus kontraktus, gauti vertingos informacijos ir pasisemti patirties. Vasario 15 d. vėlų vakarą įvyksiantis dalinis Saulės užtemimas palies ir suaktyvins Jaučio ženklo karjeros sektorių, o užtemimo įtaka gali suteikti naują impulsą, paskatinti pozityvius pokyčius, bei atverti naujas galimybes, padėsiančias profesinę veiklą nukreipti norima, naudingesne linkme, o teisingą kryptį gali nurodyti intuicija, vidinė įžvalga.

Vasario mėnuo finansiniu požiūriu Jaučio ženklo atstovams bus palankus, sėkmingas, tačiau tuo pačiu ir kiek prieštaringas. Geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, karjeros, tačiau pirmąją vasario mėnesio pusę, kada Marsas, eidamas tranzitu stambių finansų, verslo sektoriumi formuos destruktyvų aspektą Neptūnui, jo įtakoje galimos apmaudžios klaidos, praradimai, arba galima susidurti su apgaulėmis, tokiu metu nevertėtų pasiduoti iliuzijoms, neprarasti ryšio su realiomis aplinkybėmis. Atidumas būtinas tvarkant mokesčių, kreditų, skolų klausimus, būtinas apdairumas sudarant svarbius sandorius, tvarkant finansinius dokumentus, o sėkmės garantu vasario mėnesį bus gebėjimas įveikti pasitaikiančias kliūtis, teisingas būtinų išlaidų planavimas ir asmeninės pastangos.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sfera vasario mėnesį bus aktyvi, kadangi pirmąją vasario dekadą meilės planeta Venera eis tranzitu Jaučio ženklo socialinių tikslų ir ambicijų, karjeros sektoriumi, išryškindama aukštus standartus ir reikalavimus mylimam žmogui. Šiame periode gali tampriai persipinti meilės ir karjeros, profesinės veiklos reikalai, tokiu metu šalia gali atsirasti žmogus, kurio dėka galima būtų siekti karjeros aukštumų, bendravimas su kuriuo gali peraugti į asmeninius santykius ir išsirutulioti į rimtus, ilgalaikius partnerystės ryšius. Vasario 11 d. naktį, Venerai perėjus į Jaučio ženklo draugystės, visuomeninių ryšių sektorių, asmeniniuose santykiuose ir meilėje išryškės atvirumas, laisvas, neįpareigojantis bendravimas, o partnerius suartinti gali bendri kūrybiniai projektai. Vieniši Jaučio ženklo atstovai šiame periode gali sutikti likimo skirtą žmogų bendrų interesų žmonių grupėje, įvairiose kompanijose, arba draugų rate, o kai kuriais atvejais iki šiol buvusi draugystė gali peraugti į asmeninius meilės santykius. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, gyvenantys šeimoje, vasario mėnesį gali tikėtis tarpusavio supratimo, harmoningo bendravimo su mylimu žmogumi, asmeninis gyvenimas gali tekėti įprastine vaga, bei bus palankių progų sustiprinti šeimos materialinę padėtį. Vasario mėnuo bus palankus norintiems tvarkyti gyvenamosios vietos, nekilnojamojo turto, arba su kita nuosavybe susijusius klausimus.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

2018 metų vasario mėnesį Dvynių ženklo atstovų energija ir aktyvumas bus nukreiptas į mokslo, išsilavinimo sferą, kūrybinę veiklą, juridinių reikalų tvarkymą, keliones, tai bus palankus laikas dalykiniams ryšiams su užsienio firmomis ir partneriais, o paskutinę dekadą pirmame plane atsidurs profesinė veikla, karjera, socialinės ambicijos, planų realizavimas. Vasario mėnesį Dvynių ženklo darbo sektoriumi eis tranzitu Jupiteris, kurio įtaka gali sustiprinti kūrybinį potencialą, suteikti galimybę užmegzti naudingus dalykinius ryšius, tame tarpe ir su partneriais iš kitų miestų, arba užsienio. Vasario 18 d., Saulei ir Merkurijui perėjus į Dvynių ženklo profesinės veiklos, karjeros sektorių, prasidės sėkmingas ir produktyvus laikotarpis, kada bus galima įgyti vadovybės palankumą ir palaikymą, į savo pusę patraukti kolegas ir įtakingus asmenis, užsitikrinti jų paramą. Vasario 15 d. įvyksiantis dalinis Saulės užtemimas palies ir suaktyvins Dvynių ženklo ryšių su užsieniu, kūrybos, mokslo, juridinių reikalų, kelionių sferą, o užtemimo įtakoje gali keistis planai, liečiantys dalykines keliones, arba gali atsirasti būtinybė išvykti į darbinę komandiruotę nedelsiant. Užtemimas gali suteikti naują impulsą, jo įtakoje gali atsiverti naujos perspektyvos, arba gali būti suteikta proga tarsi atversti naują kūrybinį puslapį, išbandyti savo jėgas naujoje veikloje, arba išvykti į užsienį ir paieškoti laimės svetur.

Finansinė padėtis vasario mėnesį Dvynių ženklo atstovus gali džiuginti, tai bus palankus periodas, kada protingai įvertinus savo galimybes ir iš anksto suplanavus būtinas išlaidas, bus galima gerokai papildyti asmeninį biudžetą, o pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, pelnas gali sietis su verslo sfera, naudingu dalykiniu bendradarbiavimu, tačiau brangių daiktų įsigijimą, bei investicijas reikėtų nukelti kiek vėlesniam laikui. Vasario mėnesį galima sukurti tvirtą finansinį pagrindą, kuris galėtų tapti finansinės sėkmės garantu ateityje.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovai vasario mėnesį gali tikėtis pozityvių pokyčių, jaudinančių meilės išgyvenimų, romantiškų nuotykių. Pirmąją vasario dekadą meilės planeta Venera, o iki vasario 18 d. Saulė ir Merkurijus eis tranzitu Dvynių ženklo kelionių, ryšių su užsieniu sektoriumi, tai bus palankus laikotarpis, kada galima sutikti naujų, įdomių žmonių, pasiryžti esminiams pokyčiams, bei ryžtis tam, kam anksčiau neužteko drąsos. Esant palankiai planetų įtakai, šiame periode galima tapti patrauklesniais, tai gali padėti pritraukti įdomius žmones, pelnyti jų dėmesį ir simpatijas, užmegzti naujas perspektyvias pažintis, todėl šiuo periodu galėtų pasinaudoti vieniši Dvynių ženklo atstovai, ieškantys meilės, norintys užmegzti naujus asmeninius santykius. Vasario 11 d. naktį Venera pereis į Dvynių ženklo profesinės veiklos, karjeros sektorių, todėl asmeniniai meilės santykiai gali persipinti su socialiniais ir profesiniais reikalais, tokiu metu gali atsirasti galimybė dirbti kartu su mylimu žmogumi prie svarbaus projekto rengimo, arba meilė gali skatinti profesinius pasiekimus. Vasario mėnesį partnerystės sektoriumi eis tranzitu Marsas, skatindamas aktyvumą asmeniniame gyvenime, tačiau pirmąją vasario mėnesio pusę, kada Marsas formuos destruktyvų aspektą Neptūnui, tai gali skatinti nusivylimą ir dviprasmes aplinkybes, apgaules, o paskutinę dekadą, Marsui formuojant destruktyvius aspektus Merkurijui ir Venerai, galimos konfliktinės situacijos, ginčai, pykčiai, todėl norint išsaugoti harmoningus santykius, reikėtų gebėti valdyti savo emocijas, bei išlikti geranoriškais mylimo žmogaus atžvilgiu. Sėkmės garantu tarpusavio santykiuose bus gebėjimas suprasti mylimą žmogų, padėti jam išspręsti svarbius klausimus, arba jo problemas, bei noras siekti harmonijos ir patikimų ryšių.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

2018 metų vasario mėnesį Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti verslo, mokesčių, kreditų, skolų reikalai, gali atsirasti interesas ir sudominti mistika, parapsichologija, okultizmas, o paskutinę dekadą laikas bus palankus kūrybinei veiklai, mokslams, juridinių reikalų tvarkymui, kelionėms, ryšiams su užsieniu. Vasario mėnesį Vėžio ženklo darbo sektoriumi eis tranzitu Marsas, kuris gali suteikti energijos ir jėgų, stiprinti darbingumą ir atkaklumą atliekant svarbias, sudėtingas darbines užduotis, o sėkmės ir gerų rezultatų garantu bus gebėjimas vengti impulsyvumo ir nekantrumo veiksmuose, bei susikoncentavimas į konkrečius darbus. Uranas vasario mėnesį tęs tranzitą karjeros sektoriumi, o kadangi Uranas šiame periode formuos harmoningus aspektus Venerai, Saulei, Merkurijui ir Marsui, tai jų įtakoje, galima sėkmė profesinėje veikloje, o kai kuriems Vėžio ženklo atstovams gali pavykti sėkmingai palypėti karjeros laiptais. Šis mėnuo bus palankus naujų, originalių idėjų įgyvendinimui, o antroji mėnesio pusė tinkama naujų projektų startui. Vasario mėnuo palankus kvalifikacijos kėlimui, profesinės patirties kaupimui, bei norintiems siekti tolimesnio išsilavinimo.

Finansiniu požiūriu vasario mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti palankus, kada bus daug palankių progų, norintiems pagerinti savo materialinę padėtį ir gerokai papildyti asmeninį biudžetą. Pirmąją vasario dekadą Venera, o iki vasario 18 d. Saulė ir Merkurijus eis tranzitu stambių finansų, verslo sektoriumi, todėl šiame periode gali gerokai padidėti pajamos, bei tikėtinas pelnas iš dalykinės partnerystės, bendradarbiavimo sferos. Ypatingai bus sėkminga paskutinė vasario dekada, kada bus juntama pozityvi Jupiterio įtaka, o sėkmės garantu bus protinga, gerai apgalvota rizika, susijusi su pelningais finansiniais projektais.

Vėžio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime vasario mėnesį tikėtinas aktyvumas, bei įdomūs įvykiai. Pirmąją vasario mėnesio dekadą meilės planeta Venera, o iki vasario 18 d., Saulė ir Merkurijus, eis tranzitu sąmonės transformacijos sektoriumi, todėl šiame periode jausmai gali tapti giliais ir intensyviais, šis laikotarpis palankus romantiškiems susitikimams, pramogoms su mylimu žmogumi. Tokiu metu tikėtinos asmeninio gyvenimo permainos, esminiai pokyčiai, tačiau sėkmės garantu tarpusavio santykiuose bus apdairumas, protingumas, gebėjimas vengti valdingo dominavimo, pagundų, bet kokios rizikos. Šiame periode bus daug viliojančių romantiškų pramogų, naujų galimybių meilėje, nors ne visiems lūkesčiams bus lemta išsipildyti, todėl vertėtų išlikti nuovokiais ir realistiškais. Vasario mėnesį partnerius suartinti gali bendri kultūriniai ir dvasiniai interesai, naujos žinios, dalyvavimas įvairiuose renginiuose. Vasario 15 d. įvyksiantis dalinis Saulės užtemimas palies Vėžio ženklo stambių finansų, sąmonės transformacijos sektorių, todėl užtemimo įtakoje gali išryškėti meilės aistros, o partnerystės ryšiai persipinti su finansiniais reikalais, gali sustiprėti interesas slaptai meilės pusei, noras išsiaiškinti santykių esmę. Tokiu metu galima sėkmingai susigaudyti savo ir mylimo žmogaus emocijose, jausmuose, tai bus palankus laikas apgalvoti ir kurti bendrus finansinius planus, tarpusavio santykiuose bus daugiau aiškumo, stiprės pasitikėjimas mylimu žmogumio, arba antrąja puse.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Liūto ženklo atstovams 2018 metų vasario mėnesį svarbiais bus reikalai, liečiantys asmeninę ir dalykinę partnerystę, bendradarbiavimą, santykius su kitais žmonėmis, o paskutinę dekadą pirmame plane gali atsidurti verslo ir materialiniai klausimai. Sėkmę versle, profesinėje veikloje ir karjeroje lems gebėjimas užsitikrinti kitų žmonių palaikymą, labai svarbų vaidmenį vaidins naudingas ir produktyvus bendradarbiavimas. Pirmąją vasario mėnesio dekadą Venera, o iki 18 d. ir Saulė su Merkurijumi eis tranzitu Liūto ženklo partnerystės sektoriumi, o šių planetų įtakoje, bus palankus laikotarpis formuoti naudingus partnerystės ryšius, įgyvendinti planus, surasti patikimus partnerius, su kuriais sietų bendri interesai. Vasario mėnesį darbo sektoriumi tęs tranzitą Plutonas, kuris suteiks jėgų ir energijos, stiprins darbo efektyvumą, padės pasiekti gerų veiklos rezultatų, o sėkmės garantu bus teisingai pasirinkti partneriai, bei harmoningi tarpusavio santykiai su kolegomis, bendradarbiais ir vadovybe. Šiame periode gali pavykti sėkmingai išreikšti lyderių savybes, prisiimti sau papildomą atsakomybę, bei pelnyti vadovybės palankumą.

Finansiniu požiūriu, vasario mėnuo Liūto ženklo atstovams bus gana palankus, o kadangi už asmeninių pajamų sektorių atsakingas Merkurijus iki vasario 18 d. eis tranzitu partnerystės sektoriumi, tai padės derybose, pasirašant naudingas sutartis ir kontraktus, bei užsitikrinant geras pajamas. Nuo vasario 18 d., kada Merkurijus pereis į stambių finansų, verslo sektorių, finansinę sėkmę lems naudingi kartu su dalykiniais partneriais parengti projektai, pajamos galimos iš bendradarbiavimo sferos, materialinė nauda tikėtina iš mylimo žmogaus pusės. Paskutinę vasario dekadą, kada Merkurijus ir Venera, eidami tranzitu stambių finansų sektoriumi, formuos destruktyvius aspektus Neptūnui ir Marsui, būtinas atsargumas ir apdairumas tvarkant svarbius piniginius reikalus, pasirašant dokumentus, šiuo metu vertėtų pasisaugoti apgavysčių, bei galimų klaidų, skatinančių nuostolius.

Liūto ženklo atstovų asmeninis gyvenimas vasario mėnesį bus aktyvus ir dinamiškas, kadangi meilės sektoriumi eis tranzitu Marsas, suteikiantis energingumo ir veiklumo meilės reikaluose. Šį mėnesį sustiprės aistringumas, meilė gyvenimui ir žmonėms, išryškės stiprus polinkis romantiškoms pramogoms, noras gyventi pilnavertį, kupiną meilės ir nuotykių gyvenimą, o sėkmės garantu bus nuovokumas, protingumas bendraujant su priešingos lyties atstovais, bei gebėjimas vengti rizikos. Pirmąją vasario dekadą partnerystės sektoriumi eis tranzitu meilės planeta Venera, o iki 18 d. ir Saulė su Merkurijumi, todėl meilės ir partnerystės tema gali atsidurti pirmame plane. Tokiu metu bus daug bendravimo su mylimais žmonėmis, draugais ir šeima, tai palankus laikotarpis, kuriuo galėtų pasinaudoti vieniši Liūto ženklo atstovai, ieškantys meilės, kadangi šiuo metu juos gali lydėti sėkmė, galima lemtinga pažintis, o šalia gali atsirasti mylimas žmogus. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, gyvenantys šeimoje, šiame periode galės mėgautis harmoningu bendravimu, kartu praleistu laiku, o įsimylėjėlių ir meilės, šv.Valentino dieną, galės pradžiuginti mylimą žmogų kuo nors ypatingu, paliekančiu gerus prisiminimus. Vasario 15 d. įvyksiantis dalinis Saulės užtemimas palies ir suaktyvins Liūto ženklo partnerystės sektorių, o užtemimo įtakoje gali suaktyvėti bendravimas su kitais žmonėmis, partneriais, tikėtini svarbūs įvykiai asmeniniame gyvenime. Šiuo metu gali pavykti išsiaiškinti svarbius, rūpimus klausimus, kartu su mylimu žmogumi surasti problemų sprendimo būdus. Vasario 18 d., Saulei ir Merkurijui pradėjus eiti tranzitu stambių finansų, sąmonės transformacijos sektoriumi, galimi esminiai pokyčiai, tokiu metu sustiprės intuicija, vidinė įžvalga, kurios pagalba tarpusavio santykiuose, partnerystės ryšiuose išryškės naujos tendencijos, šiuo metu gali keistis jausmai, lūkesčiai, požiūris į santykius ir mylimą žmogų.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Mergelės ženklo atstovams 2018 metų vasario mėnesį aktualia tema bus darbinė veikla ir sveikata, o paskutinę dekadą pirmame plane atsidurs bendradarbiavimo, partnerystės reikalai, santykiai su kitais žmonėmis. Pirmąją vasario mėnesio dekadą Venera, o iki 18 d. Saulė ir Merkurijus eis tranzitu Mergelės ženklo darbo sektoriumi, o šių planetų įtakoje, daug jėgų ir energijos bus galima skirti darbui ir pasiekti išskirtinai gerų rezultatų. Šis periodas bus labai palankus kolektyvinei veiklai, naudingų bendrų projektų kartu su kitais žmonėmis rengimui, o darbas kolektyve gali būti labai vaisingas ir produktyvus. Vasario 15 d. įvyksiantis dalinis Saulės užtemimas palies ir suaktyvins Mergelės ženklo darbo sektorių, užtemimo įtakoje galimi reikšmingi, netikėti įvykiai, tokiu metu galima gauti naują impulsą, o sėkmės garantu bus gebėjimas vengti skubotumo, bei veikti tik viską gerai apgalvojus, įvertinus galimą riziką. Kai kurie Mergelės ženko atstovai gali pradėti dirbti prie naujo projekto, kai kas gali nuspręsti keisti darbą, pasiieškoti perspektyvesnės pareigybės, o jeigu viskas bus gerai suplanuota, tai gali pavykti ir duoti apčiuopiamus rezultatus.

Finansiniu požiūriu vasario mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus kiek permainingas, kadangi pirmąją dekadą pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, finansiniu požiūriu gali būti naudingos tolimos kelionės, geras pelnas gali sietis su verslu, kūrybine veikla, o nuo vasario 11 d., pajamos didele dalimi priklausys nuo dalykinės partnerystės. Naudingos partnerystės ir bendradarbiavimo pagalba šiame periode galima tikėtis aukšto lygio pajamų, tačiau už asmeninių pajamų sektorių atsakingai Venerai einant tranzitu partnerystės sektoriumi, bei formuojant jungties aspektą Neptūnui ir destruktyvų aspektą Marsui, paskutinę dekadą galimos iliuzijos, apgaulės, finansiniai nuostoliai, o finansinės sėkmės garantu bus apdairumas, atsargumas, bei bendradarbiavimas tik su laiko patikrintais, patikimais dalykiniais partneriais.

Asmeninis Mergelės ženklo atstovų gyvenimas vasario mėnesį gali rutuliotis aktyviai, šis laikotarpis kupinas malonių įvykių ir pozityvių permainų. Visą vasario mėnesį Mergelės ženklo partnerystės sektoriumi tęs tranzitą Neptūnas, vasario 11 d. į šį sektorių pereis Venera, o 18 d. Saulė ir Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje, asmeninis gyvenimas bus aktyvus ir dinamiškas, bus daug bendravimo su kitais žmonėmis ir mylimaisiais. Šis laikotarpis bus palankus naujoms pažintims, partnerystės ryšių užmezgimui, romantiškoms pramogoms, tokiu metu galimas polinkis kuo daugiau laiko praleisti kartu su mylimu žmogumi, partnerius sutelkti gali bendri nauji interesai. Santykiuose gali išryškėti naujos tendencijos, formuotis nauji lūkesčiai mylimo žmogaus atžvilgiu, o kada Venera ir Merkurijus formuos jungties aspektą Neptūnui, jo įtakoje tarp partnerių gali sustiprėti dvasinis ryšys. Šis laikotarpis bus labai palankus vienišiems Mergelės ženklo atstovams, kadangi esant palankiai planetų įtakai, stiprės pasitikėjimas savimi, gebėjimas parodyti save iš pačios geriausios pusės, todėl tokiu metu galimos lemtingos pažintys, malonūs susitikimai su ypatingais žmonėmis, su kuriais gali užsimegzti asmeniniai santykiai, o sėkmės garantu bus aktyvumas, įvairiapusiškas bendravimas, suteikiantis galimybę patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį ir pelnyti simpatijas savo atžvilgiu. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, gyvenantys šeimose, visą vasario mėnesį jaus Marso, einančio šeimos sektoriumi įtaką, todėl tam tikrais momentais, galimos konfliktinės situacijos, tarpusavio santykių aiškinimasis, o norint užsitikrinti pozityvią atmosferą namuose, bei harmoningą bendravimą su namiškais, vertėtų vengti impulsyvumo, dirglumo veiksmuose, reikėtų išlikti geranoriškais ir pakantesniais. Jeigu Marso energijas panaudoti teisingai ir konstruktyviai, tai šios planetos įtaka gali būti ir palanki, todėl tokiu metu galima daug ką naudingo nuveikti, sutvarkyti buitinius ir ūkinius reikalus, padėti artimiems giminaičiams, spręsti nekilnojamojo turto, gyvenamosios vietos klausimus.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

2018 metų vasario mėnesį Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane bus kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, svarbūs bus įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikus, šiuo metu gali atsirasti nauji interesai ir pomėgiai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus nukreipta į darbo sferą. Vasario mėnesį gali atsiverti naujos galimybės, liečiančios talentų, gebėjimų, kūrybinių gabumų praktinį pritaikymą, jų realizavimą, tokiu metu galimos naujos reikšmingos pažintys, gali užsimegzti naudingi kontaktai su pačiais įvairiausiais žmonėmis. Svarstyklių ženklo darbo sektoriumi vasario mėnesį tęs tranzitą Neptūnas, vasario 11 d. į darbo sektorių pereis Venera, o 18 d. Saulė ir Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje, bus galima pilnai išreikšti savo potencialą, užsitikrinti kolegų palankumą, bei pasiekti gerų rezultatų darbinėje veikloje. Šiame periode gali pavykti išreikšti lyderių savybes, pademonstruoti profesionalumą, atkreipti vadovybės dėmesį ir sulaukti pozityvaus įvertinimo, bei paskatos.

Finansiniu požiūriu vasario mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti pirieštaringas, kadangi iš vienos pusės, einančio tranzitu asmeninių pajamų sektoriumi Jupiterio įtakoje, gali padidėti pajamos, papilnėti asmeninis biudžetas, tačiau Jupiterio destruktyvių aspektų Saulei ir Venerai, bei už asmeninių pajamų sektorių atsakingo Marso destruktyvių aspektų Neptūnui, Merkurijui ir Venerai įtakoje, galimi nuostoliai ir praradimai, kuriuos gali įtakoti neteisingi veiksmai, atidumo ir apdairumo tvarkant svarbius finansinius reikalus stoka. Ypatingai nepalanki finansiniams reikalams bus paskutinė vasario savaitė.

Vasario mėnuo Svarstyklių ženklo atstovų asmeniniame gyvenime gali būti kupinas malonių įvykių, romantiškų pramogų ir aistringų nuotykių. Pirmąją vasario dekadą Svarstyklių ženklo meilės sektoriumi eis tranzitu Venera, iki 18 d. Saulė ir Merkurijus, o visą vasarį partnerystės sektoriumi tęs tranzitą Uranas, todėl šių planetų įtakoje gali stiprėti asmeninis žavesys ir patrauklumas, gebėjimas patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį, bendrauti ir pelnyti simpatijas savo atžvilgiu. Šiuo palankiu laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Svarstyklių ženklo atstovai, kadangi likimas jiems gali pateikti išskirtinai malonių siurprizų, šiuo metu galimos perspektyvios pažintys, malonūs susitikimai, o šalia gali atsirasti ilgai lauktas mylimas žmogus. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, šiame periode gali sėkmingai išspręsti problemas, surasti atsakymus į rūpimus klausimus, formuoti harmoningus santykius, pervedant juos į naują kokybinį lygmenį. Už Svarstyklių ženklo partnerystės sektorių atsakingas Plutonas vasario mėnesį tęs tranzitą šeimos sektoriumi, formuos destruktyvų aspektą partnerystės sektoriuje esančiam Uranui, todėl šio aspekto įtakoje šeimyniniame gyvenime galimos netikėtos, konfliktinės aplinkybės, o norint išvengti nemalonumų asmeniniame gyvenime, reikėtų būti kantresniais, pakantesniais mylimo žmogaus atžvilgiu, kas padėtų išspręsti nesutarimus, prieštaravimus, bei sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir pagarbą. Vasario 15 d. įvyksiantis dalinis Saulės užtemimas palies ir suaktyvins Svarstyklių ženklo meilės sektorių, todėl artimomis užtemimui dienomis reikėtų išlikti geranoriškais, stengtis neprimesti savo nuomonės ir valios, vengti konfliktų su artimais ir mylimais žmonėmis. Užtemimo įtakoje gali prasidėti nauji asmeniniai meilės santykiai, naujas romanas, kuris asmeninį gyvenimą gali pakeisti iš esmės.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

2018 metų vasario mėnesį Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti šeimos, namų, nuosavybės reikalai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus nukreipta į kūrybinės saviraiškos, asmeninių meilės ryšių, santykių su vaikais, savireklamos, pomėgių sferas. Vasario mėnuo bus palankus talentų atskleidimui ir jų praktiniam realizavimui, sėkmę darbinėje veikloje gali lemti kūrybiškas požiūris, vidinio potencialo ir naujovių panaudojimas. Šis laikotarpis palankus kūrybiniam aktyvumui, dalyvavimui konkursuose, reklaminėms kampanijoms, parodų organizavimui. Vasario mėnesį permainų planeta Uranas tęs tranzitą Skorpiono ženklo darbo sektoriumi, todėl sėkmę darbinėje veikloje gali įtakoti originalios idėjos ir išradingumas, nestandartiniai metodai, atliekant svarbias, sudėtingas darbines užduotis, kas padėtų sustiprinti savo profesionalumą, įgyti kolegų ir vadovybės palaikymą. Kadangi vasario mėnesį laimės, sėkmės ir plėtros planeta Jupiteris tęs tranzitą Skorpiono ženklu, tai šios planetos įtakoje ir asmeninių pastangų dėka, bus galima labai daug ką naudingo nuveikti ir pasiekti gerų rezultatų daugelyje gyvenimo sferų, ypač realizuojant talentus ir gebėjimus, bei siekiant asmeninės gerovės, o gebėjimas bendrauti ir teisingas elgesys padės užmegzti naudingus ryšius su kūrybiškais, žymiais, arba aukštą padėtį sociume užimančiais žmonėmis.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams vasario mėnuo bus palankus ir aktyvus, kadangi Skorpiono ženklą valdantis Marsas vasarį eis tranzitu asmeninių pajamų sektoriumi, o už asmeninius finansus atsakingas Jupiteris eis tranzitu Skorpiono ženklu, todėl šioms planetoms formuojant harmoningus aspektus, jų įtakoje, šiame periode tikėtinos aukštesnio lygio pajamos, nei įprastai. Iš kitos pusės, kadangi Jupiteris formuos destruktyvius aspektus Saulei ir Venerai, o Marsas formuos įtampos aspektus Neptūnui, Venerai ir Merkurijui, tai šių aspektų įtakoje tikėtinos nenumatytos išlaidos, nepalankios aplinkybės, nuostoliai ir praradimai, o norint išvengti nemalonių situacijų, reikėtų būti apdairiems tvarkant svarbius piniginius reikalus ir atsakingai iš anksto planuoti būtinas išlaidas, kas padėtų išlaikyti stabilią finansinę padėtį, bei neišeiti už asmeninio biudžeto ribų.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje vasario mėnuo Skorpiono ženklo atstovams gali būti palankus, kada tikėtini pozityvūs pokyčiai, kadangi vasario mėnesį meilės sektoriumi tęs tranzitą Neptūnas, vasario 11 d. į šį sektorių pereis meilės planeta Venera, o 18 d. Saulė ir Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje, gali atsiverti neeilinės galimybės, kurios gali asmeninį gyvenimą pakeisti iš esmės. Šis periodas bus ypatingai palankus vienišiems Skorpiono ženklo atstovams, bei tiems, kurių santykiai dar tik ką prasidėję. Šiame periode bus labai daug palankių progų vienišiems ženklo atstovams susipažinti su ypatingu, patraukliu žmogumi, užmegzti asmeninius meilės santykius, kurie gali išsirutulioti į rimtus partnerystės ryšius, o turintys savo antrąja pusę, šiuo metu gali kartu su mylimu žmogumi dalyvauti romantiškose pramogose, pajausti gyvenimo pilnatvę, patirti daug malonių akimirkų, kurias gali suteikti meilė. Tačiau iš kitos pusės, kadangi Neptūnas formuos dvejopus aspektus, jo įtaka bus prieštaringa, todėl kartais galima tapti savų iliuzijų auka, arba gali neišsipildyti kai kurios svajonės, o dėl nerealių lūkesčių galimas nusivylimas meile ir santykiais. Vasario 15 d. įvyksiantis dalinis Saulės užtemimas palies ir suaktyvins Skorpiono ženklo šeimos sektorių, o užtemimo įtaka gali paliesti santykius su giminėmis, namų ir šeimos reikalus. Užtemimo įtaka gali suteikti naują impulsą šeimos gyvenime, kada galima iš naujo peržiūrėti santykius su namiškiais, įvertinti jų poreikius ir lūkesčius, tokiu metu į savo gyvenimą galima įsileisti pozityvius pokyčius, realizuoti ilgą laiką brandintus planus ir projektus, kurie pagerintų šeimos gerbūvį, bei sukurtų palankesnes sąlygas.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

2018 metų vasario mėnesį Šaulio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti intelektualinė veikla, reikalingos informacijos paieškos, tokiu metu gali tekti daug bendrauti, dėti pastangų, o paskutinę dekadą svarbiais taps šeima, namai, buitiniai ir ūkiniai reikalai. Vasario mėnesį Šaulio ženklu eis tranzitu Marsas, kuris formuos destruktyvų aspektą Neptūnui, o šio aspekto įtakoje, galimas polinkis atsiplėšti nuo realybės, gali išryškėti negebėjimas, arba nenoras priimti ir skaitytis su objektyviomis aplinkybėmis, tačiau paskutinę vasario savaitę, kada Marsas formuos harmoningą aspektą Uranui, esančiam kūrybinės saviraiškos sektoriuje, tai atsivers naujos galimybės profesinei veiklai ir karjerai. Sėkmės garantu vasario pabaigoje bus gebėjimas tinkamai planuoti ir organizuoti savo veiklą, iš anksto numatyti dalykinius veiksmus, kartais veikti nestandartiškai, remtis tik savomis jėgomis, tokiu metu gali būti sėkmingi kūrybiniai projektai, tačiau šiame periode svarbu bus vengti skubotumo ir bet kokių avantiūrų. Šaulio ženklo atstovams sėkmės gali pavydėti negeranoriški žmonės, kurie gali stengtis pakenkti, o norint išvengti nepalankios jų įtakos ir nemalonumų, vertėtų būti ypatingai dėmesingiems bendraujant su žmonėmis artimoje aplinkoje. Vasario 15 d. įvyksiantis dalinis Saulės užtemimas palies ir suaktyvins Šaulio ženklo komunikacijų sektorių, šio užtemimo įtaka gali suteikti naują impulsą, paskatinti norą mokytis, siekti žinių. Dalykinės kelionės ir bendravimas su reikiamais žmonėmis gali padėti profesinėje veikloje ir karjeroje, kadangi šis laikotarpis bus palankus kalbėtis apie ateities planus, dalintis patirtimi ir vertinga informacija, sėkmė gali lydėti Šaulio ženklo atstovus, dirbančius intelektualinį darbą, arba kurių veikla turi sąsają su prekyba, komercija, tarpininkavimu, informacinėmis technologijomis, transporto priemonėmis. Šiame periode gali užsimegzti naudingos pažintys su įtakingais žmonėmis, gali atsirasti palankios progos idėjų ir planų realizavimui.

Finansiniu požiūriu vasario mėnesį Šaulio ženklo atstovams gali pavykti gerokai papildyti asmeninį biudžetą, sėkmė galima verslo sferoje, pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, arba gali sietis su profesiniu augimu, sėkminga karjera. Vasario mėnesį Šaulio ženklo asmeninių pajamų sektoriumi eis tranzitu už šį sektorių atsakingas Saturnas, bei šiame sektoriuje bus Juodasis Mėnulis ir Plutonas, todėl siekiant stabilios finansinės padėties, bus labai svarbu dėti asmenines pastangas, vengti rizikos tvarkant svarbius piniginius reikalus, pasirašant dokumentus, bus svarbu atsakingai planuoti būtinas išlaidas, bei gyventi ekonomiškai.

Šaulio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas vasario mėnesį gali būti permainingas ir nevienareikšmis, kadangi Uranas tęs tranzitą meilės sektoriumi, stiprindamas polinkį pokyčiams, romantiškoms pramogoms, jaudinančių įspūdžių paieškoms. Už Šaulio ženklo partnerystės sektorių atsakingas Merkurijus iki vasario 18 d. eis tranzitu komunikacijų sektoriumi, kuriame pirmąją dekadą bus ir meilės planeta Venera, todėl asmeniniame gyvenime gali būti juntamas pagyvėjimas, tikėtini malonūs susitikimai, naujos pažintys, pozityvios permainos. Vasario mėnesį Šaulio ženklu eis tranzitu Marsas, kuris gali suteikti energijos, paskatinti aktyvumą, polinkį nuotykiams, aistringoms pramogoms, todėl Marso įtakoje galima tikėtis intensyvaus bendravimo su priešingos lyties atstovais, daug įsimintinų įvykių. Sėkmės garantu asmeniniame gyvenime vasario mėnesį bus bendravimas ir kelionės, kas gali atverti naujas galimybes meilėje, o šiuo palankiu laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Šaulio ženklo atstovai, ieškantys patikimų santykių ir mylimo žmogaus. Esantys ilgalaikiuose santykiuose gali iš naujo pažvelgti į partnerystės ryšius, galimas polinkis kuo daugiau laiko praleisti kartu su mylimu žmogumi, partnerius suartinti gali bendri interesai ir pomėgiai, dalyvavimas įvairaus pobūdžio renginiuose, sėkmingos galėtų būti bendros romantiškos kelionės, suteikiančios progą pasisemti naujų įspūdžių, bei tokiu būdu paįvairinti kasdienybės rutiną. Tokiu metu galima kartu su mylimu žmogumi lankytis teatruose, eiti į restoranus, aplankyti išskirtines, arba primenančias malonias akimirkas vietas.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

2018 metų vasario mėnesį Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime labai svarbiais bus reikalai, liečiantys talentų ir gebėjimų realizavimą, asmeninės gerovės kūrimą, daug energijos ir jėgų gali būti skiriama pajamų uždirbimui, o paskutinę dekadą aktyvumas bus nukreiptas į komunikacijų, intelektualinės veiklos sferą. Vasario mėnesį Ožiaragio ženklu tęs tranzitą Saturnas, Plutonas ir Juodasis Mėnulis, o šių planetų ir jų formuojamų aspektų įtakoje, gali išryškėti asmeninės ambicijos, liečiančios profesinę veiklą ir karjerą, svarbius intelektualinius projektus, jų realizavimą. Vasario mėnuo gali būti aktyvus, dinamiškas, tačiau pilnas įtampos, gali padidėti darbų krūvis, asmeninės atsakomybės našta, tačiau sėkmingai įveikus užduotis, tikėtinas solidus materialinis atlygis ir emocinis pasitenkinimas. Vasario mėnesį komunikacijų sektoriumi tęs trazitą Neptūnas, vasario 11 d. į šį sektorių pereis Venera, o 18 d. Saulė ir Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje, sėkmė gali lydėti tuos Ožiaragio ženklo atstovus, kurie dirba intelektualinį darbą, arba jų veikla turi ryšį su komunikacijomis, informacinėmis technologijomis, prekyba, tarpininkavimu, transporto priemonėmis, kelionėmis, mokymu.

Finansiniu požiūriu vasario mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti produktyvus ir sėkmingas, kadangi pirmąją dekadą asmeninių finansų sektoriumi eis tranzitu Venera, iki 18 d. Saulė ir Merkurijus, o šių planetų įtakoje, gali pavykti sustiprinti finansinę padėtį, gali atsiverti naujos galimybės, liečiančios pajamų šaltinius ir jų uždirbimo būdus, gali atsirasti puikių progų naudingų sandorių sudarymui, ar pelningų kontraktų pasirašymui. Šiame periode galimos vertingos dovanos, bei solidus pelnas iš verslo sferos. Vasario 15 d. įvyksiantis dalinis Saulės užtemimas palies ir suaktyvins Ožiaragio ženklo asmeninių pajamų sektorių, užtemimo įtakoje ši sfera gali tapti aktyvi, užtemimas gali suteikti impulsą, atverti naujas galimybes, liečiančias darbo sferą, todėl kai kuriems Ožiaragio ženklo atstovams gali pavykti surasti gerai apmokamą darbą, o kai kurie gali išbandyti savo jėgas nuosavoje veikloje.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje vasario mėnesį Ožiaragio ženklo atstovai gali tikėtis pozityvių pokyčių, pirmąją dekadą, kol meilės planeta Venera eis tranzitu asmeninių pajamų sektoriumi, meilė gali tampriai persipinti su piniginiais reikalais, tokiu metu kartu su mylimu žmogumi galima aptarti finansinius reikalus, kurti bendrus planus, bei gali pavykti sėkmingai išspręsti aktualius klausimus, ko nepavykdavo padaryti anksčiau. Vasario 11 d. Venera pereis į Ožiaragio ženklo komunikacijų sektorių, todėl suaktyvės bendravimas su mylimu žmogumi, jis teiks malonumą, partnerius suartinti gali bendri intelektualiniai interesai, o pažinimo aistra jausmus gali daryti intensyvesniais. Vienišiems Ožiaragio ženklo atstovams šis laikotarpis bus gana palankus, kada bus daug galimybių susipažinti su įvairiais žmonėmis, bus daug palankių progų sutikti likimo skirtą žmogų, užmegzti ir formuoti asmeninius meilės santykius, kurie galėtų išsirutulioti į rimtus partnerystės ryšius, bei iš esmės pakeistų asmeninį gyvenimą. Paskutinę vasario dekadą Venera ir Merkurijus bus jungtyje su Neptūnu, o šių aspektų įtakoje taps labai svarbiu emocinis artumas su mylimu žmogumi, išryškės poreikis daugiau bendrauti, gebėjimas intuityviai suprasti antrosios pusės poreikius ir lūkesčius. Partnerius suartinti gali bendri interesai menui, tai bus palankus laikas kartu su mylimu žmogumi lankytis parodose, koncertuose, užsiimti kūrybine veikla, vykti į romantiškas keliones, kurių metu bus galima pasisemti neišdildomų įspūdžių.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Vandenio ženklo atstovams 2018 metų vasario mėnesį svarbiomis bus asmeninės ambicijos, siekiai ir tikslai, periodas palankus įvaizdžio pokyčiams, o paskutinę dekadą pirmame plane atsidurs finansai ir materialinė gerovė. Vasario mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus palankus darbinei ir profesinei veiklai, kadangi šiame periode laimės, sėkmės ir plėtros planeta Jupiteris tęs tranzitą karjeros sektoriumi, atverdamas naujas socialines ir finansines galimybes. Įdėjus pakankamai pastangų, vasario mėnesį bus galima pasidžiaugti pasiekimais, sustiprėjusiu profesionalumu ir autoritetu. Už Vandenio ženklo karjeros sektorių atsakingas Marsas vasario mėnesį eis tranzitu draugystės, visuomeninių ryšių sektoriumi, todėl laikotarpis bus palankus kolektyviniam darbui, dalyvavimui visuomeninėje veikloje, bendrų projektų rengimui, bendravimui su draugais, bendraminčiais, rėmėjų paieškoms, ateities planų kūrimui.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams vasario mėnuo gali būti gana produktyvus ir sėkmingas, kadangi asmeninių pajamų sektoriumi eina Neptūnas, vasario 11 d. į šį sektorių pereis Venera, o 18 d. Saulė ir Merkurijus, todėl šių planetų, bei jų formuojamų aspektų įtakoje, pajamos gali būti gerokai aukštesnio lygio, nei įprastai. Atsargumas ir apdairumas tvarkant pinginius reikalus bus būtinas vidurinę dekadą, kada Neptūnas formuos destruktyvų aspektą Marsui, o ypač sėkminga gali būti paskutinė vasario savaitė, kada Merkurijus ir Venera formuos harmoningus aspektus Jupiteriui, kurių įtakoje galimos geros pajamos, bei tokiu metu galima surasti gerai apmokamą darbą, arba perspektyvią pareigybę.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje vasario mėnuo Vandenio ženklo atstovams gali būti palankus, ypač pirmoji dekada, kada meilės planeta Venera eis tranzitu Vandenio ženklu, skatindama džiaugsmą, harmoniją, stiprindama gyvenimo pilnatvės jausmą. Iki vasario 18 d. Vandenio ženklu eis tranzitu Saulė ir Merkurijus, šių planetų įtakoje tikėtinos pozityvios permainos asmeniniame gyvenime, o šiuo palankiu laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Vandenio ženklo atstovai, kadangi tokiu metu bus galima save parodyti iš pačios geriausios pusės, bus lengva bendrauti su priešingos lyties atstovais, patraukti jų dėmesį, pelnyti simpatijas. Šiame periose galima lemtinga pažintis su patraukliu, ypatingu žmogumi, tikėtini malonūs susitikimai, gali užsimegzti nauji asmeniniai meilės santykiai, bus daug palankių progų romantiškoms pramogoms, o partnerius suartinti gali bendri interesai, pomėgiai. Vasario 11d. Venera, o 18 d. Saulė ir Merkurijus pereis į talentų, meistriškumo, asmeninių finansų sektorių, kuriame dar randasi Neptūnas, todėl šiame periode meilė gali tampriai persipinti su piniginiais ir materialiniais reikalais, o finansinę padėtį šiame periode gali įtakoti mylimas žmogus, arba antroji pusė. Vasario 15 d. dalinis Saulės užtemimas įvyks Vandenio ženkle, šio užtemimo įtaka gali suteikti impulsą, atverti naujas galimybes, tokiu metu gali išryškėti naujos idėjos ir noras jas realizuoti. Užtemimo įtakoje galimos naujos pažintys su įdomiais žmonėmis, santykiai su kuriais gali paskatinti reikšmingus pokyčius asmeniniame gyvenime.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

2018 metų vasario mėnesį Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs vidinis gyvenimas, psichologinio komforto siekimas, tai bus palankus laikas kūrybinei veiklai, gali aplankyti įkvėpimas, o paskutinę dekadą svarbiais taps asmeniniai planai, siekiai, ambicijos, bei šis laikotarpis bus palankus įvaizdžio pokyčiams. Pirmąją vasario dekadą Venera, o iki 18 d. Saulė ir Merkurijus eis tranzitu Žuvų ženklo pasąmonės, paslapčių, didžiosios kūrybos vienumoje, ryšių su užsieniu sektoriumi, todėl šių planetų ir jų formuojamų aspektų įtaka bus palanki siekiantiems atskleisti savo kūrybinius gabumus ir talentus, o užsiimantys kūrybine veikla, tokiu metu gali būti tinkamai įvertinti. Vasario mėnuo gali būti palankus ir produktyvus darbinei ir profesinei veiklai, karjerai, ypač antrąją ir trečiąją dekadas, kadangi vasario 11 d. Venera, o 18 d. Saulė ir Merkurijus pereis į Žuvų ženklą, kuriuo tęsia tranzitą ir Neptūnas, todėl esant palankiai šių planetų įtakai, bei atitinkamai įdėjus pastangų, bus galima pasiekti gerų rezultatų daugelyje gyvenimo sferų. Šiame periode Žuvų ženklo atstovai gali dirbti su malonumu, darbo kolektyve tikėtini patikimi santykiai, sėkmė gali lydėti dirbančius kūrybinį darbą, aptarnavimo, reklamos sferoje, o sėkmės garantu bus naudingas bendradarbiavimas, gebėjimas formuoti harmoningus dalykinės partnerystės ryšius, kurių dėka gali atsiverti netikėtos naudingos galimybės.

Finansiniu požiūriu vasario mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus gana stabilus, produktyvus, kada gali atsiverti naujos palankios galimybės. Už Žuvų ženklo asmeninių pajamų sektorių atsakingas Plutonas vasario mėnesį tęs tranzitą draugystės, visuomeninių ryšių sektoriumi, o asmeninių finansų sektoriumi vasarį toliau eis tranzitu Uranas, todėl šių planetų ir jų formuojamų aspektų įtakoje, geros pajamos tikėtinos iš kolektyvinės veiklos, pelnas gali sietis su konstruktyviomis finansinėmis iniciatyvomis. Vasario mėnuo palankus norintiems imti kreditus, kadangi šiame periode juos galima būtų panaudoti labai tikslingai, o tame padėtų intuicija, išradingumas, gebėjimas spręsti sudėtingas užduotis. Tačiau, norint užsitikrinti finansinę sėkmę, reikėtų vengti rizikingų sandorių, bet kokių avantiūrų ir spontaniškų išlaidų, kurias gali paskatinti Urano įtaka. Vasario mėnesį bus labai svarbu teisingai pasirinkti patikimus verslo partnerius ir perspektyvius projektus, kadangi esant dvejopai planetų įtakai, gali tekti susidurti su nesąžiningais žmonėmis ir apgaulėmis. Sėkmės garantu šį mėnesį bus nuovokumas ir apdairumas tvarkant svarbius finansinius dokumentus, pasirašant sutartis ir kontraktus, gebėjimas vengti skubotų veiksmų ir neplanuoto išlaidavimo.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams vasario mėnuo bus aktyvus ir įdomus, nors pirmoji dekada bus gana ramus laikas. Vasario 11 d. į Žuvų ženklą pereis meilės planeta Venera, kurios įtakoje stiprės žavesys ir patrauklumas, lydės gera nuotaika, išryškės didžiulis noras mylėti, dovanoti savo meilę ir jaustis mylimais. Vasario 18 d. Žuvų ženklu pradės eiti tranzitu Saulė ir Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje bus juntamas pagyvėjimas asmeniniame gyvenime, meilės reikaluose. Tai bus labai palankus laikotarpis, kuriuo galėtų pasinaudoti vieniši Žuvų ženklo atstovai, kadangi tokiu metu bus lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovais, nes sustiprės gebėjimas žavėti, vilioti, patraukti dėmesį, pelnyti simpatijas savo atžvilgiu, šiuo metu gali atsirasti daug gerbėjų, iš kurių reikės pasirinkti tą vienintelį, su kuriuo norėtųsi formuoti rimtus asmeninius meilės santykius. Šis laikotarpis bus palankus ir esantiems ilgalaikiuose santykiuose, turintiems savo antrąją pusę, kadangi harmoningam bendravimui su mylimu žmogumi padės tarpusavio supratimas, dvasinė šiluma, abipusė pagarba. Vasario mėnesį bus jutama ir Žuvų ženkle esančio Neptūno įtaka, todėl tam tikrais momentais svajonės ir lūkesčiai gali būti nerealiais, kas gali skatinti nusivylimą meile, santykiais ir mylimu žmogumi, o kartais gali tekti susidurti su dvejopomis situacijomis, arba apgaule. Vasario 15 d. įvyksiantis dalinis Saulės užtemimas palies Žuvų ženklo paslapčių, įkvėpimo, kūrybos, vidinio gyvenimo sektorių, todėl partnerius gali patraukti bendra kūrybinė veikla, menas, dvasinės praktikos, o tarpusavio santykiai gali atsinaujinti ir pereiti į kitą kokybinį lygmenį. Užtemimo įtakoje gali gimti naujos idėjos, išryškėti bendri planai, atsirasti noras kartu ko nors mokytis, arba vykti į keliones, aplankyti tolimas šalis, gali sudominti kitų šalių kultūra, religija.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą