Horoskopas 2018 metų gegužės mėnesiui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

2018 metų dvi pirmąsias gegužės mėnesio dekadas Avino ženklo atstovams svarbia tema taps asmeninės gerovės siekimas, didesnių pajamų uždirbimo galimybių paieškos, o paskutinę dekadą daug dėmesio bus skiriama bendravimui artimoje aplinkoje, bus daug kontaktų, naujų pažinčių, artimų kelionių. Avino ženklo profesinės veiklos, karjeros sektoriuje susitelkę keletas planetų, tai Plutonas, Saturnas, Juodasis Mėnulis ir Marsas, todėl gegužės mėnuo bus gana produktyvus, nors tuo pačiu ir sudėtingas, ypač pirmoji pusė, kada Marsas formuos destruktyvius aspektus Merkurijui ir Uranui, einantiems tranzitu Avino ženklu. Šiame periode bus galima aktyviai siekti užsibrėžtų tikslų, o sėkmę lems teisingai pasirinkta strategija, nuovokumas ir veiksmų nuoseklumas, kas padėtų įveikti anksčiau neįvertintas kliūtis, pasiekti gerų veiklos rezultatų, bei įgyvendinti savas ambicijas. Iki gegužės 13 d. Avino ženklu eis tranzitu Merkurijus, o iki 19 d. komunikacijų sektoriuje išliks Venera, todėl tai bus aktyvus laikotarpis, kada galima tikėtis daug kelionių, bendravimo, naujų, naudingų pažinčių, reikalingų ryšių užmezgimo, periodas palankus deryboms, pristatymams. Merkurijus atsakingas už Avino ženklo darbo sektorių, todėl pirmąją gegužės mėnesio pusę, jo formuojamų destruktyvių aspektų įtakoje, galimos nenumatytos permainos, kurios gali paliesti darbo sferą, tai kas buvo planuota, gali pasukti visai kita linkme, todėl reikėtų tam pasiruošti ir numatyti atsarginius variantus. Paskutinė gegužės dekada, kada vyraus harmoningi planetų aspektai, bus daug palankesnė, kada atkaklumo ir pastangų dėka bus galima pasiekti gerų rezultatų darbinėje ir profesinėje veikloje.

Finansiniu požiūriu gegužės mėnuo Avino ženklo atstovams gali būti gana produktyvus, kada įdėtos pastangos bus deramai įvertintos ir atlygintos, todėl šiame periode gali atsirasti ir papildomi pajamų šaltiniai. Gegužės 15 d. į Avino ženklo asmeninių finansų sektorių pereis Uranas, todėl galimos permainos, liečiančios asmeninę gerovę ir pajamų uždirbimo galimybes. Urano įtaka bus palanki tiems Avino ženklo atstovams, kurių veikla turi sąsają su informacinėmis technologijomis, inovacijomis, internetu, tokiu metu gali atsirasti galimybė naudingai realizuoti originalias idėjas. Sėkmė gali aplankyti netikėtai, o finansiniu požiūriu bus gana palanki paskutinė gegužės dekada.

Asmeninis gyvenimas gegužės mėnesį gali tapti labai svarbiu, aktyviu, kada bus daug kontaktų, malonių susitikimų, todėl šis laikotarpis bus palankus ir vienišiems Avino ženklo atstovams, kadangi bus daug progų naujų, perspektyvių pažinčių užmezgimui, o ypač artimų ir tolimų kelionių metu. Iki gegužės 19 d. meilės planeta Venera eis tranzitu komunikacijų sektoriumi, todėl bendravimas taps ypatingai svarbiu, norint sustiprinti tarpusavio santykius, kadangi nuoširdūs pokalbiai gali suartinti partnerius. Tai bus geras laikas pakalbėti apie meilę, atvirai išreikšti savo emocijas ir jausmus, palankus laikotarpis romantiškoms pramogoms, maloniems susitikimams. Tačiau šiame periode gali išryškėti ir lengvabūdiškumas, polinkis neįpareigojančiam bendravimui, flirtui, galima pastovumo stoka, todėl naujai užsimezgę pažintys ir ryšiai gali būti trumpalaikiais. Tokiu metu galimas ir polinkis trumpalaikių malonumų siekimui, kas gali nepalankiai paliesti ilgalaikius, arba šeiminius santykius, todėl vertėtų išlikti protingais ir atsakingais už savo asmeninį gyvenimą. Gegužės 19 d. Venera pereis į Avino ženklo šeimos, o gegužės 21 d. Saulė pereis į komunikacijų sektorių, todėl pirmame plane atsidurs šeimos ir namų reikalai, bendravimas su giminėmis, artimais žmonėmis, tėvais, bus palankus laikas organizuoti šeimos šventes. Paskutinę gegužės dekadą galima užsiimti nekilnojamojo turto klausimų sprendimu, galima planuoti remontą, tvarkyti ūkinius ir buitinius reikalus, įsigyti ilgo naudojimo daiktus namams. Saulės ir Veneros įtakoje bus palankus laikas išspręsti nesutarimus, susitaikyti, jeigu buvo su kuo nors iš artimų žmonių susipykta, kadangi tokiu metu bus lengviau surasti bendrą kalbą, bei situaciją nukreipti palankesne, norima linkme.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Jaučio ženklo atstovams 2018 metų dvi pirmąsias gegužės mėnesio dekadas sėkmę gyvenime gali lemti sveikos asmeninės ambicijos ir siekiai, gebėjimas teisingai formuoti savus tikslus, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus nukreipti asmeninės gerovės kūrimui, bei finansinės padėties stiprinimui. Gegužės mėnuo bus labai aktyvus profesinės veiklos sferoje, kadangi bus juntama palanki planetų, bei jų formuojamų aspektų įtaka. Pirmoji gegužės mėnesio pusė bus palanki tolimoms kelionėms, ryšiams su užsieniu, tačiau Marso destruktyvių aspektų Merkurijui ir Uranui įtakoje, gali tekti susidurti su juridiniais nesklandumais, arba problemomis, todėl būtinas atidumas tiek kelionėse, tiek tvarkant svarbius reikalus. Gegužės 16 d. Marsas pereis į Jaučio ženklo karjeros sektorių, suteiks naują impulsą, todėl galima tikėtis, kad suaktyvės profesinė veikla, o sėkmės garantu bus veiklumas ir ryžtingumas. Gegužės 15 d. Jaučio ženkle stos Mėnulio jaunatis, Saulė ir Mėnulis formuos harmoningą aspektą Marsui, todėl jaunaties įtaka gali suteikti naują impulsą, tai bus palankus laikas naujai pradžiai, o aplinkybės gali paliesti ir įtakoti partnerystės, mokslo, ryšių su užsieniu sferas. Gegužės 15 d. nenuspėjamas Uranas pereis į Jaučio ženklą, todėl šios planetos įtakoje galimos permainos, kurios gali būti netikėtos, neplanuotos. Urano įtakoje gali kilti mintis pradėti naują projektą kartu su draugais, ar bendraminčiais, arba gali išryškėti polinkis keisti esamą, įprastinį gyvenimo būdą, eiti nuosavu keliu, nepaisant nusistovėjusių taisyklių, nors tokiu metu galimas ir nerimas, o veiksmai gali būti iki gali neapgalvoti ir ne visada teisingi. Norint išvengti negatyvių pasekmių, Urano tranzito Jaučio ženklu periode, reikėtų būti apdairiais, toliaregiškais, vengti impulsyvių, neapgalvotų veiksmų, dėl kurių vėliau tektų labai pasigailėti.

Gegužės mėnuo finansiniu požiūriu Jaučio ženklo atstovams bus palankus ir sėkmingas, pajamos galimos iš pagrindinės darbo vietos, o asmeninių iniciatyvų ir pastangų dėka, bus galima uždirbti ir papildomai. Jaučio ženklo asmeninių finansų sektoriumi iki gegužės 19 d. eis tranzitu Venera, kurios įtakoje tikėtinos geros pajamos, sėkmė gali lydėti tvarkant svarbius finansinius reikalus, o iš kitos pusės, šiame periode galima atnaujinti savo garderobą, įsigyti naujus, kokybiškus daiktus, papuošalus.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sfera gegužės mėnesį bus aktyvi, kadangi dvi pirmąsias dekadas Saulė eis tranzitu Jaučio ženklu, suteikdama galimybę išryškinti pačias pozityviausias savo savybes, bei parodyti save iš pačios geriausios pusės gyvenime ir meilėje. Tai bus laikas, kada juntamas energijos antplūdis, išryškėja norai, o gyvenimas kupinas jaudinančių, įsimenančių įvykių. Jaučio ženklo partnerystės sektoriumi eina tranzitu Jupiteris, kuris laikomas didžiosios laimės ir sėkmės planeta, todėl jo įtakoje, galima mėgautis gyvenimu, bei tarpusavio santykiais, nors pirmąją gegužės dekadą, kada Saulė bus opozicijos aspekte su Jupiteriu, gali išryškėti lengvabūdiškumas ir nerūpestingumas, per didelis pasitikėjimas savimi, nepateisinamas išlaidumas, prabangos siekimas, kas gali nepalankiai įtakoti tarpusavio santykius ir asmeninį gyvenimą. Periodas nuo antros gegužės dekados jau bus palankus, bus juntama Jupiterio harmoningo aspekto Neptūnui įtaka, skatinanti išmintingumą ir psichologiškumą, gebėjimą giliai suvokti tarpusavio santykių esmę, juos stiprinti ir formuoti tinkama, harmonijos siekimo linkme. Iki gegužės 19 d., kol Venera eis tranzitu asmeninių finansų sektoriumi, meilė gali tampriai persipinti su piniginiais reikalais, o romantiškos nuotaikos su praktiškumu, todėl šiame periode gali pavykti sėkmingai suderinti meilės teikiamą džiaugsmą su praktiniais interesais.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

2018 metų dvi pirmąsias gegužės mėnesio dekadas Dvynių ženklo atstovai gali tikėtis sėkmės kūrybinėje veikloje, ryšiuose su užsieniu, gali pavykti išspręsti psichologines problemas, išsiaiškinti paslaptis, o paskutinę dekadą pirmame plane atsidurs asmeninės ambicijos, išryškės nauji tikslai ir siekiai, bus galimybė parodyti save iš pačios geriausios pusės. Gegužės mėnesį Dvynių ženklo darbo sektoriumi eis tranzitu Jupiteris, kuris laikomas didžiosios laimės ir sėkmės planeta, pirmąją dekadą jis formuos opozicijos aspektą su Saule, todėl galima trintis bendraujant darbo kolektyve, o nuo antros dekados, Jupiterio harmoningo aspekto Neptūnui, einančiam tranzitu karjeros sektoriumi įtakoje, gali daugėti optimizmo, stiprėti entuziazmas, didėti darbo našumas ir efektyvumas, tikėtinas palaikymas, harmoningas bendravimas su vadovybe, todėl įdėtos pastangos gali būti deramai įvertintos, bei galima ir materialinė paskata. Pirmoji gegužės mėnesio pusė, Marso formuojamų destruktyvių aspektų įtakoje, gali būti kiek sudėtingesnė Dvynių ženklo atstovams, dirbantiems verslo sektoriuje, kada galimos netikėtos situacijos, neplanuotos permainos, todėl būtinas padidintas atidumas ir apdairumas, tvarkant finansinius reikalus su užsienio firmomis, bendraujant su dalykiniais partneriais.

Dvynių ženklo atstovų finansinė padėtis gegužės mėnesį gali būti kiek neapibrėžta, kada galima tikėtis kaip solidaus pelno, taip ir galimų nuostolių. Dvynių ženklo stambių finansų, materialinės gerovės sektoriuje gegužės mėnesį bus susitelkę keletas planetų, tai Plutonas, Saturnas, Juodasis Mėnulis, bei pirmąją mėnesio pusę ir Marsas, todėl būtinas apdairumas tvarkant svarbius reikalus, susijusius su bankais, kreditais, paskolomis, mokesčiais, draudimu, kadangi Marso, Plutono ir Saturno formuojamų destruktyvių aspektų įtakoje galimi nuostoliai, ar praradimai. Daugiau dėmesio vertėtų skirti dalykinei partnerystei, bendradarbiavimui su užsienio įmonėmis, vertėtų labai atsakingai planuoti būtinas išlaidas, turimų lėšų panaudojimo galimybes, gerai apgalvoti investicijas. Paskutinė gegužės dekada, kada bus juntama vyraujančių harmoningų aspektų įtaka, bus gana palanki, tokiu metu gali sustiprėti finansinė padėtis, papilnėti asmeninis biudžetas.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams gegužės mėnuo gali būti palankus ir aktyvus, kadangi iki 19 d. meilės planeta Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, stiprindama patrauklumą, gebėjimą bendrauti su priešingos lyties atstovais, patraukti jų dėmesį ir pelnyti simpatijas. Šis mėnuo palankus pramogoms, flirtui, pažintims, naujų meilės santyklų paieškoms, o taip pat laikotarpis tinkamas jau esamų santykių stiprinimui, harmonijos bendravime siekimui. Tačiau iš kitos pusės, kadangi Dvynių ženklą valdantis Merkurijus gegužės mėnesį formuos keletą destruktyvių aspektų (Marsui, Plutonui, Jupiteriui), tai jų įtakoje, tikėtinos laikinos problemos, galimi neapdairūs, neteisingi poelgiai, bendraujant su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, gali išryškėti dirglumas, ūmumas, polinkis ginčams, tikėtinos ir konfliktinės situacijos, o norint to išvengti, reikėtų išlikti geranoriškais, valdyti savo emocijas, siekti harmonijos ir tarpusavio supratimo. Kadangi Dvynių ženklą valdantis Merkurijus yra atsakingas ir už šeimos sektorių, tai gegužės mėnesį įvairaus pobūdžio problemos gali paliesti ir šeiminį gyvenimą, bendravimą su artimais žmonėmis ir giminėmis, tačiau nesklandumai bus laikini ir jau paskutinę gegužės dekadą aplinkybės ir situacijos pakryps pozityvia linkme.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

2018 metų gegužės mėnesio dvi pirmąsias dekadas Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti kolektyvinė ir visuomeninė veikla, bendravimas su rėmėjais, draugais ir bendraminčiais, tai bus tinkamas laikas ateities planų kūrimui, o paskutinė dekada bus ramesnis laikotarpis, palankus kūrybinei veiklai, dvasinėms praktikoms, vidinės harmonijos ir psichologinio komforto siekimui. Gegužės mėnesį Vėžio ženklo partnerystės sektoriumi eis tranzitu Plutonas, Saturnas, Juodasis Mėnulis, o pirmąją mėnesio pusę ir Marsas, todėl šių planetų ir jų formuojamų destruktyvių aspektų įtakoje, gali tekti susidurti su priešprieša, konkurencija, galima trintis bendraujant su kitais žmonėmis, dalykiniais partneriais, oponentais. Šiame periode galimos problemos bendradarbiavime, būtinas atidumas ir apdairumas sudarant kontraktus, liečiančius dideles finansines lėšas. Gegužės 15 d. nenuspėjamas Uranas apleis Vėžio ženklo karjeros sektorių, bei pereis į visuomeninių ryšių ir draugystės sferą, todėl keisis įprastinės nuostatos, atsiras naujos kontaktų su visuomene galimybės, o dalyvavimas kokioje nors socialinėje bendrų interesų žmonių grupės veikloje, suteiks progą realizuoti idėjas visuomeniniame lygmenyje. Urano įtakoje gali pasikeisti įprastinis draugų ratas, gali užsimegzti draugystė su naujais, neįprastais, įdomiais žmonėmis.

Finansiniu požiūriu gegužės mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti palankus, tačiau nevienareikšmis, kada sėkmingus laikotarpius gali keisti kiek mažiau palankūs periodai. Už Vėžio ženklo asmeninių finansų ir pajamų sektorių atsakinga Saulė pirmąją gegužės dekadą formuos opozicijos aspektą su Jupiteriu, todėl gali skatinti lengvabūdišką požiūrį, per didelį pasitikėjimą savimi ir polinkį avantiūroms, o norint išvengti nemalonumų, šiame periode vertėtų vengti rizikingų finansinių operacijų, azartinių žaidimų, spekuliacijų, kadangi tai gali paskatinti finansinius nuostolius. Norint užsitikrinti asmeninio biudžeto stabilumą, gegužės mėnesį vertėtų labai atsakingai planuoti būtinas išlaidas, be reikalo neišlaidauti, nors toks polinkis gali išryškėti, o nenaudingos išlaidos gali sietis su draugais, pramogomis, arba prabangos siekimu. Šį mėnesį vertėtų aplamai atsakingai tvarkyti savo finansus, niekam nieko be reikalo nežadėti, neskolinti pinigų, stengtis gyventi ekonomiškai.

Vėžio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime gegužės mėnuo bus permainingas, kada palankius laikotarpius keis kiek mažiau sėkmingi periodai, o paskutinė dekada jau bus harmoninga ir daug žadanti. Iki gegužės 19 d. meilės planeta Venera eis tranzitu Vėžio ženklo paslapčių, vidinio gyvenimo sektoriumi, todėl tokiu metu asmeniniame gyvenime gali susiklostyti neaiškios aplinkybės, kada galimas nusivylimas meile ir mylimu žmogumi, gali kiek atvėsti jausmai ir pasijausti susvetimėjimas su antrąja puse. Vėžio ženklo partnerystės sektoriumi gegužės mėnesį eis tranzitu Plutonas, Saturnas, Juodasis Mėnulis, o pirmąją mėnesio pusę ir Marsas, todėl šių planetų ir jų formuojamų aspektų įtaka dvi pirmąsias gegužės dekadas asmeninį gyvenimą gali kiek apsunkinti, o nemalonumai gali sietis su aplinkybių įtaka, kurios nėra galimybės kaip nors pakeisti. Tai bus laikotarpis, kada kartu su mylimu žmogumi, arba antrąja puse gali tekti praeiti įvairaus pobūdžio išbandymus, o didžiausią nepalankią įtaką gali pajausti tos poros, kurių santykiai užsimezgė neseniai. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimose, nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių įtaką sugebės pakelti lengviau, tame padės sukaupta išmintis ir patirtis, bei palanki einančio tranzitu meilės sektoriumi Jupiterio įtaka. Paskutinė gegužės dekada gali būti romantiškas laikotarpis, kadangi nuo gegužės 19 d. Venera eis tranzitu Vėžio ženklu, skatindama aktyvumą, stiprindama patrauklumą, gebėjimą bendrauti su priešingos lyties atstovais, užmegzti meilės santykius, todėl šiuo palankiu periodu galėtų pasinaudoti vieniši Vėžio ženklo atstovai, ieškantys meilės ir antrosios pusės. Šiame periode bus galima sėkmingai užglaistyti nesutarimus su mylimu žmogumi, išspręsti aktualias bendravimo problemas, surasti bendrus sąlyčio taškus, kas padėtų siekti harmoningo bendravimo.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Liūto ženklo atstovams 2018 metų gegužės mėnesio dvi pirmąsias dekadas svarbiais bus reikalai, liečiantys profesinę veiklą, karjerą, socialinius tikslus, o paskutinė dekada bus sėkminga formuojant visuomeninius ryšius, ruošiant kolektyvinius projektus, bendraujant su rėmėjais, draugais ir bendraminčiais, bei kuriant ateities planus. Gegužės mėnesį, norint pasiekti gerų rezultatų, Liūto ženklo atstovams gali tekti daug ir įtemptai dirbti, o sėkmės darbinėje ir profesinėje veikloje garantu bus kantrybė, organizuotumas, gebėjimas planuoti ir dėti pastangas. Paskutinė gegeužės dekada bus labiau palanki kolektyvinei veiklai, nei individualiam darbui. Dvi pirmąsias gegužės dekadas karjeros sektoriumi eis tranzitu Saulė, o nuo gegužės 13 d ir Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje, siekiant profesinės sėkmės, bus labai svarbiais socialiniai ir dalykiniai ryšiai. Šiame periode bus palankių galimybių užmegzti kontaktus su reikalingais žmonėmis, dalyvaujant įvairaus pobūdžio konferencijose, parodose, ar kituose visuomeniniuose renginiuose, o tokie ryšiai galėtų būtų naudingais profesinėje veikloje, bei versle. Gegužės 15 d. į Liūto ženklo karjeros sektorių pereis nenuspėjamas Uranas, todėl galima tikėtis neplanuotų permainų, netikėtų įvykių, šios planetos, bei jos formuojamų aspektų įtakoje, gali keistis planai, liečiantys profesinę veiklą ir karjeros galimybes, tokio tranzito metu gali atsirasti puiki proga veržliai pakilti karjeros laiptais, o tai galėtų lemti tokios savybės, kaip aukštas profesionalumas, novatoriškumas, gebėjimas eiti nauju, dar neišbandytu keliu.

Finansiniu požiūriu, gegužės mėnuo Liūto ženklo atstovams bus gana palankus ir daug žadantis, solidus pelnas tikėtinas iš verslo sektoriaus, ypač tais atvejais, jeigu veikla turi sąsają su prekyba, informacinėmis technologijomis ir komunikacijomis. Asmeninių finansų sferoje gegužės mėnesį tikėtini pokyčiai, tačiau planuojant permainas, reikėtų labai gerai viską apgalvoti, įvertinti visus galimus pliusus ir minusus. Už Liūto ženklo asmeninių finansų sektorių atsakingas Merkurijus gegužės mėnesį formuos kelis destruktyvius aspektus, kurių įtakoje būtinas ypatingas atsargumas ir apdairumas tvarkant svarbius piniginius reikalus pirmąją gegužės mėnesio pusę, bei trečios dekados pradžioje, o paskutinė gegužės savaitė bus pati palankiausia, kada gali sustiprėti finansinė padėtis ir ženkliai papilnėti asmeninis biudžetas.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje gegužės mėnuo Liūto ženklo atstovams gali būti aktyvus ir palankus, o kadangi iki gegužės 19 d. meilės planeta Venera eis tranzitu draugystės sektoriumi, tai šis laikotarpis bus tinkamas dalyvavimui viešuose rengniuose, visuomeniniame gyvenime. Tokiu metu, dalyvaujant draugiškose kompanijose, arba įvairaus pobūdžio renginiuose, bus lengva atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį, susipažinti su įdomiais žmonėmis, užmegzti naujus perspektyvius ryšius, todėl šiuo palankiu laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Liūto ženklo atstovai. Naujos pažintys tikėtinos bendraujant su draugais, bendraminčiais, arba artimą sielai žmogų galima surasti dalyvaujant visuomeninėje veikloje, bei bendraujant interneto pagalba. Gegužės 19 d., kada Venera pereis į paslapčių, vidinio gyvenimo sektorių, vertėtų pasisaugoti nepageidaujamos pašalinių asmenų įtakos asmeniniam gyvenimui, šiuo metu reikėtų būti atidesniems bendraujant su žmonėmis artimoje aplinkoje, niekam nepatikėti savų paslapčių, o ypač nepatikimiems asmenims. Iš kitos pusės, šiame periode galimas polinkis iliuzijoms, nerealiems norams, nepagrįstiems lūkesčiams mylimo žmogaus atžvilgiu, o norint išvengti nusivylimo ir galimų klaidų, vertėtų neprarasti realybės jausmo, teisingai įvertinti meilės santykius ir jų perspektyvas. Gegužės mėnesį Liūto ženklo šeimos sektoriumi eis tranzitu laimės ir sėkmės planeta Jupiteris, kurio įtakoje, bus galima formuoti nuoširdžius, patikimus santykius su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, tai bus geras laikotarpis pasirūpinti namiškiais, artimais žmonėmis, įvertinti jų poreikius, o esant būtinybei, suteikti pagalbą, arba palaikyti morališkai.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Mergelės ženklo atstovams 2018 metų gegužės mėnesio dvi pirmąsias dekadas aktualia tema bus mokslas, kūrybinė veikla, juridiniai reikalai, ryšiai su užsieniu, tolimos kelionės, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus nukreipta socialinių ambicijų, profesinių tikslų įgyvendinimui. Gegužės mėnesį iki 19 d. Venera, o nuo 21 d. Saulė, eis tranzitu Mergelės ženklo karjeros sektoriumi, todėl šių planetų ir jų formuojamų aspektų įtakoje, darbinės ir profesinės veiklos sferoje bus galima pasiekti gana gerų rezultatų. Gegužę gali būti atitinkamai įvertintas pasiektas aukštas profesionalumas, darbiniai nuopelnai, galimas vadovybės palankumas, palaikymas ir kolegų pagarba. Labai svarbi gegužės mėnesį bus dalykinės partnerystės ir bendradarbiavimo tema, patikimų ryšių užmezgimas, naudingų kontraktų sudarymas. Gegužės 15 d. nenuspėjamas Uranas pereis į Mergelės ženklo mokslo, kūrybos, ryšių su užsieniu, juridinių reikalų sektorių, o šios planetos ir jos formuojamų aspektų įtaka gali būti nenuspėjama, kiek chaotiška, todėl norint išvengti nepalankių situacijų, reikėtų sudaryti išsamų veiksmų planą, kuris padėtų konstruktyviai panaudoti atsiveriančias naujas galimybes. Antroje gegužės mėnesio pusėje sėkmė galima veikloje, turinčioje ryšį su išsilavinimu, kultūra, moksliniais tyrinėjimais, nuotoliniu darbu interneto pagalba, dalykinėmis kelionėmis, ryšiais su užsienio partneriais.

Finansiniu požiūriu gegužės mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus permainingas, o kai kuriais periodais gana sudėtingas, kadangi už asmeninių finansų ir pajamų sektorių atsakinga Venera pirmąją gegužės dekadą formuos destruktyvų aspektą su Neptūnu, o paskutinę dekadą su Saturnu, todėl šių aspektų įtakoje, galimos iliuzijos, gali būti sunku įvertinti realią padėtį, tokiu metu galima stokoti sveikos nuovokos, o polinkis savanaudiškumui gali paskatinti klaidas, bei rimtas problemas. Iki gegužės 13 d. Mergelės ženklą valdantis ir už karjeros sektorių atsakingas Merkurijus eis tranzitu stambių finansų, verslo sektoriumi, bei formuos destruktyvų aspektą Marsui, kuris gali stiprinti impulsyvumą, skatinti neapdairius sprendimus ir poelgius, bei su tuo susijusius finansinius nuostolius. Šiuo metu dėmesys ir apdairumas būtinas tvarkant reikalus, susijusius su bankais, verslu, mokesčiais, investicijomis, tokiu metu piniginius reikalus gali įtakoti kiti žmonės, bei šis laikotarpis bus nepalankus svarbiems sandoriams, ar finansinėms operacijoms.

Asmeninis Mergelės ženklo atstovų gyvenimas gegužės mėnesį gali rutuliotis aktyviai ir atsidurti kitų dėmesio centre. Iki gegužės 19 d. Venera eis tranzitu karjeros sektoriumi, todėl meilė gali persipinti su profesine ir visuomenine veikla, tai bus palankus laikotarpis, kuriuo galėtų pasinaudoti vieniši Mergelės ženklo atstovai, kadangi tokiu metu naujos pažintys tikėtinos renginių, susijusių su profesine veikla metu. Kiek mažiau palanki bus pirmoji gegužės savaitė, kada Venera formuos destruktyvų aspektą Neptūnui, kurio įtakoje galimas tuščias svajingumas, nerealūs lūkesčiai, polinkis plaukti pasroviui. Dvi pirmąsias gegužės dekadas, esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimose, gali jausti atsakomybę už mylimą žmogų, arba antrąją pusę, galimas palinkis padėti jiems sprendžiant profesines, arba darbines problemas, nors galimas ir atvirkščias variantas, kada galima sulaukti mylimo žmogaus pagalbos ir palaikymo. Gegužės 19 d. Venera pereis į Mergelės ženklo draugystės, visuomeninių ryšių sektorių, todėl meilės reikaluose svarbų vaidmenį gali vaidinti draugai, kurie gali supažindinti su įdomiais žmonėmis, tapti tarpininkais užmezgant naujus asmeninius santykius, arba tiesiog likimo skirtą žmogų galima sutikti draugų kompanijoje. Už Mergelės ženklo partnerystės sektorių atsakingas, bei šiuo sektoriumi einantis tranzitu Neptūnas gegužės mėnesį formuos harmoningus aspektus su keliomis planetomis, kurių įtakoje, laikas bus palankus romantiškoms pramogoms, o tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, arba antrąja sustiprinti padės bendra intelektualinė veikla ir interesai, nuoširdūs pokalbiai, aktyvus bendravimas.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

2018 metų gegužės mėnesio dvi pirmąsias dekadas Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane bus reikalai, susiję su verslu, bankais, kreditais, mokesčiais, draudimu o paskutinę dekadą svarbiais taps išsilavinimo klausimai, kūrybinė ir mokslinė veikla, ryšiai su užsieniu, juridiniai reikalai. Iki gegužės 19 d. Venera, o nuo 21 d. Saulė, eis tranzitu Svarstyklių ženklo mokslo, kūrybos, ryšių su užsieniu sektoriumi, todėl šių planetų įtaka bus palanki studentams, įvairioms veiklos rūšims, tokiu metu sėkmė gali lydėti dirbančius kultūros, išsilavinimo, turizmo, mokslinių tyrinėjimų, juridinės veiklos sferose. Gegužės mėnesį vertėtų peržiūrėti savo profesinės veiklos ir karjeros perspektyvas, reikėtų realiai įvertinti savas galimybes, konkrečius tikslus, bei numatyti būdus jų pasiekimui. Taip pat bus svarbu pasinaudoti patyrusių kolegų ir patikimų draugų patarimais, bei mažiau klausyti kitų žmonių, kurių nuomonė gali neatitikti realios tikrovės, bei suklaidinti, arba ir pakenkti. Gegužės 19 d., Svarstyklių ženklą valdanti Venera, pereis į karjeros sektorių, o šios planetos įtakoje, bus palankus laikas naujų naudingų pažinčių su reikalingais žmonėmis užmezgimui, kadangi tokie ryšiai gali padėti realizuoti planus ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Paskutinė gegužės dekada bus gana produktyvi profesinės ir darbinės veiklos sferoje, tokiu metu gali pavykti pakilti karjeros laiptais, o sėkmės garantu šiame periode bus gebėjimas susikoncentruoti ir energiją nukreipti pačių svarbiausių užduočių atlikimui.

Finansiniu požiūriu gegužės mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti prieštaringas, ypač dvi pirmosios dekados, kada sėkmingus laikotarpius gali keisti nepalankūs periodai, kada tikėtinas tiek pelnas, geros pajamos, tiek galima susidurti su finansinėmis problemomis ir nuostoliais. Gegužę galimos didelės, visiškai neplanuotos, priverstinės išlaidos, tačiau šį mėnesį galima tikėtis didesnių, nei įprastinės pajamų, šiame periode, įdėjus pastangų, bus galima surasti naujus, patikimus pajamų šaltinius, arba jų uždirbimo būdą, suteikiantį iš esmės pagerinti savo finansinę padėtį ir susikurti asmeninę gerovę. Pajamų uždirbimo galimybes gali paskatinti tesingai pasirinktas bendravimo ir bendradarbiavimo būdas su kitais žmonėmis, dalykiniais, arba verslo partneriais.

Svarstyklių ženklo atstovams asmeninis gyvenimas gegužės mėnesį taps labai svarbiu, šiame laikotarpyje galimas pojūtis, kad tarpusavio santykiai ir meilė nebetelpa į įprastinius rėmus, o santykius su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, tokiu būdu gali įtakoti bendri interesai, liečiantys naujas žinias ir tolimas keliones, suteikiančias galimybę praplėsti asmeninius horizontus. Iki gegužės 19 d. meilės planeta Venera eis tranzitu Svarstyklių ženklo mokslo, kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu sektoriumi, todėl tai bus palankus laikas drauge su mylimu žmogumi tobulėti, o partnerius gali suartinti kultūriniai, intelektualiniai poreikiai, arba bendros dvasinių vertybių paieškos. Šiame periode nauji meilės santykiai gali užsimegzti kelionių metu, arba galimas romanas per atstumą. Gegužės 15 d. Uranas, kuris laikomas nenuspėjama, skatinančia permainas planeta, apleis Svarstyklių ženklo partnerystės sektorių, bei pereis į transformacijos sferą, todėl tarpusavio santykiuose galima tikėtis mažiau įtampos, kurią skatindavo Uranas, o bus daugiau aiškumo ir nuoseklumo, bus galima drąsiau išreikšti savus jausmus, bei kartu su mylimu žmogumi planuoti asmeninio gyvenimo ateities perspektyvas. Gegužės 19 d. Venera pereis į karjeros sektorių, todėl meilės ir partnerystės sferoje išryškės didesni lūkesčiai, tokiu metu bus galima pritraukti žmones, užimančius auštą padėtį visuomenėje, kuriems būdingos išskirtinės savybės. Partnerystės, bendradarbiavimo sferoje sėkmė gali lydėtis tas poras, kurias jungia bendri profesiniai interesai, arba bendras verslas.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

2018 metų dvi pirmąsias gegužės mėnesio dekadas Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti įvairaus pobūdžio partnerystė, tiek asmeniniai santykiai, tiek dalykiniai ryšiai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus nukreipta reikalų tvarkymui, turinčių sąsają su verslu, bankais, mokesčiais, kreditais, draudimu. Gegužės mėnesio įvykiai, kuriuos labiau nulems taip susiklostę situacijos, nei asmeninės iniciatyvos, bus labai svarbiais, kada ženklius pasiekimus profesinės veiklos, karjeros sferoje gali paskatinti sėkmingai susiklostę aplinkybės. Pirmąją gegužės mėnesio pusę gali tekti keisti planus, kadangi kai kurios situacijos gali rutuliotis kitaip, nei buvo numatyta. Kadangi gegužę Jupiteris, kuris laikomas didžiosios laimės ir sėkmės planeta, tęs tranzitą Skorpiono ženklu, o esant palankiai jo įtakai, bus galima pademonstruoti profesionalumą ir kvalifikaciją, sustiprinti savo autoritetą, įgyti gerą reputaciją kolektyve. Antroji gegužės mėnesio pusė bus ramesnė, kadangi gegužės 15 d. Uranas, kuris laikomas nenuspėjama, skatinančia permainas planeta, apleis Skorpiono ženklo darbo sektorių, bei pradės eiti tranzitu partnerystės sfera. Prasidės palankus laikas norintiems kelti kvalifikaciją, įgyti naujų žinių, padėsiančių sustiprinti profesionalumą, tokiu metu bus palanku lankyti įvairaus pobūdžio kursus, susijusius su darbiniais įgūdžiais, technika, metodikomis, procedūromis, arba savo profesines žinias, kurios būtų naudingos darbinėje veikloje, bus galima gilinti ir savarankiškai.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams gegužės mėnuo bus palankus ir dosnus, o finansinė sėkmė ir nauda galima per partnerystę ir bendradarbiavimą, ypač su dalykiniais užsienio partneriais. Pelnas ir pajamos šį mėnesį gali sietis su verslo sektoriumi, pagrindine darbo vieta, o papildomos pajamos tikėtinos per artimus žmones, mylimą žmogų, antrąją pusę, bei asmeninių pastangų ir iniciatyvų dėka. Finansinio stabilumo garantu bus gebėjimas atsakingai planuoti būtinas išlaidas, vengiant impulsyvaus išlaidavimo, bei nereikalingų daiktų įsigijimo. Tvarkant svarbius piniginius reikalus, bendraujant su dalykiniais partneriais, didesnis atidumas ir apdairumas būtinas pirmąją gegužės dekadą, kada už asmeninių finansų sektorių atsakingas Jupiteris formuos opozicijos aspektą Saulei, einančiai tranzitu partnerystės sektoriumi, o finansiniu požiūriu pati palankiausia bus paskutinė gegužės mėnesio savaitė.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje gegužės mėnesį Skorpiono ženklo atstovai gali tikėtis pozityvių pokyčių, kadangi dvi pirmąsias dekadas Saulė, o nuo 13 d. ir Merkurijus, eis tranzitu partnerystės sektoriumi. Šių planetų ir jų formuojamų aspektų įtakoje, dėmesys ir mintys bus nukreiptos į meilę, šeimą, santuoką, tai bus praktiškumo laikotarpis, kada svarbiais taps kasdieniai rūpesčiai, šeimos gerovė, tokiu metu romantiškas nuotaikas nustelbs namų ir buities reikalai. Gegužės mėnesį svarbiais bus viskas, kas susiję su artimais giminėmis, šeimos rūpesčiais, gyvenamąja vieta, bus palanku kartu su mylimu žmogumi, arba antrąja puse spręsti klausimus, liečiančius nekilnojamąjį turtą, ar kitą nuosavybę, gyvenimo sąlygų pagerinimo galimybes, tame svarbų vaidmenį gali vaidinti tėvai, arba kiti vyresnės kartos atstovai. Iki gegužės 19 d. Venera eis tranzitu materialinės gerovės, stambių finansų sektoriumi, todėl šiame periode gali tampriai persipinti meilės, namų ir piniginiai reikalai. Tokiu metu galima išanalizuoti ir susivokti mylimo žmogaus psichologijoje, įvertinti jo poreikius ir lūkesčius, padaryti teisingas išvadas, kas padėtų sustiprinti tarpusavio santykius. Gegužės 15 d. į Skorpiono ženklo partnerystės sektorių pereis Uranas, kuris gali paskatinti įvairias permainas, sustiprinti polinkį asmeninei laisvei. Urano įtakoje kai kurie ryšiai gali nutrūkti, tačiau kai kurios poros turės galimybę savo santykius atnaujinti, pervesti juos į kitą kokybinį lygmenį.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

2018 metų gegužės mėnesio dvi pirmąsias dekadas Šaulio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti darbo ir sveikatos reikalai, o paskutinę dekadą svarbiais taps partnerystė ir bendradarbiavimas, bendravimas su kitais žmonėmis. Gegužės mėnesį profesinėje ir darbinėje veikloje tikėtinas aktyvumas, o sėkmę lems gebėjimas užmegzti naujus, arba tinkamai pasinaudoti esamais ryšiais, visas laikotarpis bus palankus prekių, arba paslaugų reklamai, veiklos pristatymui. Pasiekti gerų rezultatų darbinėje veikloje padės maksimalus talentų ir kūrybinio potencialo panaudojimas. Iki gegužės 19 d., kol partnerystės sektoriumi eis tranzitu Venera, svarbūs įvykiai ir reikalai bus susiję su bendradrabiavimu, bendrų projektų kartu su dalykiniais partneriais rengimu, ar jų realizavimu, naujų susitarimų sudarymu, bei naudingų kontraktų pasirašymu. Gegužės 15 d. į Šaulio ženklo darbo sektorių pereis Uranas, kuris gali paskatinti neramumą ir polinkį permainoms, todėl šiuo metu darbinėje veikloje galima tikėtis esminių pokyčių ir naujovių. Urano tranzito darbo sektoriumi įtakoje, galima pakeisti darbą, surasti veiklą, suteikiančią galimybę dirbti nuotoliniu būdu, galima išbandyti jėgas nuosavame versle, arba pabandyti uždirbti pajamas nestandartiniu būdu.

Finansiniu požiūriu gegužės mėnesį Šaulio ženklo atstovams gali pavykti gerokai papildyti savo asmeninį biudžetą, kadangi asmeninių pajamų sektoriumi šiame periode eis tranzitu Plutonas, Saturnas, Juodasis Mėnulis, o iki gegužės 16 d. ir Marsas, todėl šių planetų įtakoje, gali sustiprėti ryžtingumas ir gebėjimas uždirbti. Iš kitos pusės, tais periodais, kada Marsas, Plutonas ir Saturnas formuos destruktyvius aspektus, galima susidurti su kliūtimis, sunkumais, rūpesčiais, rimtomis problemomis, liečiančiomis piniginius reikalus, arba skatinančiomis materialinius nuostolius. Pajamų padidėjimą gali lemti miklumas ir nuovokumas, o norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį ir periodo pabaigoje džiaugtis gerokai papilnėjusiu asmeniniu biudžetu, šį mėnesį prieš planuojant svarbius finansinius reikalus, arba juos tvarkant, reikėtų labai gerai viską apgalvoti, įvertinti galimą riziką, bei vengti bet kokių avantiūrų, žadančių greitą pelną, kadangi tai gali paskatinti piniginius nuostolius ir praradimus.

Šaulio ženklo atstovus asmeniniame gyvenime gegužės mėnesį gali lydėti sėkmė, kadangi iki 19 d. partnerystės sektoriumi eis tranzitu meilės planeta Venera, kurios įtaka skatins patrauklumą, švelnumą, polinkį romantikai, tai bus palankus laikas asmeninių partnerystės santykių formavimui ir jų rutuliojimui norima, harmonijos poroje siekimo linkme. Veneros įtakoje gali megztis nauji asmeniniai meilės santykiai, bei tai bus tinkamas laikas esamų tarpusavio bendravimo problemų sprendimui, jausmų atnaujinimui. Iki gegužės 13 d. Merkurijus, o iki 15 d. ir Uranas, eis tranzitu Šaulio ženklo meilės sektoriumi, o šių planetų įtakoje, galimi pozityvūs pokyčiai, liečiantys meilę ir asmeninius santykius, tokiu metu galima tikėtis lemtingų pažinčių, likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi, o šiuo metu užsimezgę ryšiai gali iš esmės pakeisti asmeninį gyvenimą. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems šeimoje, gegužės mėnuo gali būti ramybės ir harmoningo bendravimo periodu, kurio metu bus galima surasti bendrus sąlyčio taškus, sėkmingai išspręsti net ir atrodytų sudėtingas tarpusavio bendravimo, arba šeimą liečiančias problemas. Tai bus laikotarpis, kada išryškės gebėjimas teisingai įvertinti mylimo žmogaus, antrosios pusės, bei namiškių poreikius ir lūkesčius, iš esmės pagerinti bendravimo kokybę, bei namuose sukurti pozityvią psichologinę atmosferą.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

2018 metų dvi pirmąsias gegužės mėnesio dekadas Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime labai svarbi bus kūrybinės saviraiškos sfera, praktinis talentų ir kūrybinio potencialo realizavimas, aktualiais taps pomėgiai, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais, o paskutinę dekadą pirmame plane atsidurs darbinė veikla. Gegužės mėnesį Ožiaragio ženklu tęs tranzitą Plutonas, Saturnas, Juodasis Mėnulis, o iki 16 d. ir Marsas, todėl šių planetų įtaka skatins asmenines ambicijas ir aukštą darbingumą, stiprins iniciatyvumą ir veiklumą, polinkį siekti sėkmės profesinėje veikloje, karjeroje, bei ryžtingumą įgyvendinant užsibrėžtus planus. Tai bus laikotarpis, kada numačius pasiekti savus tikslus, bus dedamos pastangos, o kada Plutonas ir Marsas formuos harmoningus aspektus Saulei, tai šių aspektų įtaka palengvins užduotį, padės įveikti kliūtis, nugalėti sunkumus, bei sėkmingai įgyvendinti savus lūkesčius. Iki gegužės 19 d. Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklo darbo sektoriumi, todėl palanki šios planetos įtaka padės kokybiškai ir atsakingai atlikti pavestas užduotis, įgyti vadovybės palankumą ir kolegų palaikymą.

Finansiniu požiūriu gegužės mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti permainingas, todėl tvarkant svarbius piniginius reikalus, būtinas atidumas ir apdairumas, ypač pirmąją gegužės mėnesio pusę, kada už asmeninių pajamų sektorių atsakingas Uranas formuos destruktyvų aspektą Marsui, kadangi šio aspekto įtakoje, gali sustiprėti impulsyvumas, mažėti kantrybės, tikėtini nenuspėjami veiksmai, kas gali paskatinti nuostolius ir praradimus. Norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, vertėtų iš anksto labai atsakingai planuoti būtinas išlaidas, kas padėtų be reikalo neišlaidauti. Gegužę nevertėtų tikėtis ypatingos sėkmės finansiniuose reikaluose, pajamos bus proporcingos įdėtoms pastangoms, o asmeninį biudžetą bus galima papildyti atkaklaus, įtempto darbo dėka, bei protingai formuojant dalykinius ryšius, suteikiančius galimybę gauti pelningų pasiūlymų, arba pasirašyti naudingus kontraktus. Paskutinė gegužės mėnesio dekada finansiniu požiūriu bus pati palankiausia, kada tikėtinas pelnas iš verslos sferos, bei papildomos pajamos ir nauda asmeninių iniciatyvų dėka.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje gegužės mėnesį Ožiaragio ženklo atstovai gali tikėtis pozityvių pokyčių, kadangi dvi pirmąsias dekadas meilės sektoriumi eis tranzitu Saulė, kurios įtakoje galimos malonios staigmenos, įsimenantys įvykiai, liečiantys asmeninius santykius, romantiškas pramogas. Gegužės 15 d. į Ožiaragio meilės sektorių pereis nenuspėjamas Uranas, todėl galima tikėtis santykių atsinaujinimo ir pokyčių, šios planetos įtakoje galimas polinkis nuotykiams, romantiškoms pramogoms, bei gali atsiverti naujos galimybės ieškantiems meilės, norintiems užmegzti naujus asmeninius ryšius, arba romaną. Tačiau, iš kitos pusės, gali sustiprėti lengvabūdiškumas, arba polinkis įvairiems kaprizams, įnoriams, todėl siekiant rimtų asmeninių santykių, vertėtų išlikti nuovokiais, geranoriškais ir išmintingais. Iki gegužės 19 d. meilės planeta Venera eis darbo sektoriumi, todėl meilė gali persipinti su darbiniais, profesiniais reikalais, galimas praktiškas požiūris į santykius, finansinius reikalus. Paskutinę gegužės dekadą, Venerai einant tranzitu partnerystės sektoriumi, bus palankus laikas tarpusavio santykių stiprinimui, jų harmonizavimui, tokiu metu bus galima daug ką padaryti dėl mylimo žmogaus, tačiau to paties tikintis ir jo pusės.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Vandenio ženklo atstovams 2018 metų dvi pirmąsias gegužės mėnesio dekadas svarbiausia bus šeima, namų reikalai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus nukreipta į kūrybinės saviraiškos sferą, tai bus laikotarpis, palankus asmeniniams meilės santykiams, pomėgiams, bendravimui su vaikais. Gegužės mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus gana prieštaringas, kadangi ne visada reikalai gali rutuliotis norima linkme, gali tekti susidurti su apribojimais, laisvo pasirinkimo stoka, todėl reikėtų numatyti ir atsarginį variantą. Sėkmės garantu bus gebėjimas prisitaikyti prie ribojančių ir nuo Vandenio ženklo atstovų laisvos valios nepriklausančių aplinkybių, o kadangi šį mėnesį Saulė formuos harmoningus aspektus Neptūnui, Plutonui ir Marsui, tai jų įtaka padės pasiekti gerų rezultatų įvairiose gyvenimo sferose. Darbinėje ir profesinėje veikloje gegužės mėnesį sėkmę lems kūrybiškas požiūris, o teisingas talentų pritaikymas praktikoje, bei einančio tranzitu karjeros sektoriumi Jupiterio palaikymas, suteiks galimybę pasiekti pagarbos, prižinimo ir praktinės naudos profesinėje veikloje.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams gegužės mėnuo gali būti gana prieštaringas, o kartais ir sudėtingas, skatinantis nerimą, o susiklostę aplinkybės gali paliesti reikalus, susijusius su bankais, kreditais, mokesčiais. Norint išlaikyti stabilią finansinę padėtį, vertėtų gebėti atsakingai planuoti būtinas išlaidas, bei vengti impulsyvaus išlaidavimo, ypač pirmąją gegužės dekadą, kada už asmeninių finansų sektorių atsakingas Neptūnas formuos destruktyvių aspektą Venerai, kadangi tokiu metu tikėtinos per didelės išlaidos pramogoms, arba per brangiems daiktams. Didesnis dėmesys ir apdairumas šį mėnesį bus būtinas tvarkant svarbius finansinius reikalus, o jeigu trūksta patirties, arba žinių, vertėtų kreiptis pagalbos pas patyrusius specialistus, arba artimus, patikimus žmones.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje gegužės mėnuo Vandenio ženklo atstovams gali būti palankus, žadantis pozityvius pokyčius, kadangi iki gegužės 19 d. meilės sektoriumi eis tranzitu Venera, o paskutinę dekadą Saulė, todėl šių planetų įtakoje, gali sustiprėti polinkis romantikai, bendravimui su priešingos lyties atstovais, flirtui ir meilės nuotykiams. Gegužės mėnuo palankus meilei, romantiškoms pramogoms, kūrybiškumas gali skatinti nerūpestingumo ir lengvumo atmosferą, o vaikai ir šeima gali suteikti džiaugsmo pojūtį. Šis laikotarpis bus palankus vienišiems Vandenio ženklo atstovams, kadangi jiems gali atsiverti išskirtinai palankios galimybės meilės sferoje, kada tikėtinos naujos pažintys, malonūs susitikimai su ypatingais žmonėmis, bei likimo siurprizai. Palanki planetų įtaka padės išryškinti savo gerąsias savybes, gebėjimą bendrauti, o tai paskatins priešingos lyties atstovų interesą, bus lengva užmegzti asmeninius meilės santykius, bei pelnyti simpatijas savo atžvilgiu. Paskutinę gegužės dekadą, kada Venera pereis į darbo sektorių, meilė gali persipinti su praktiniais darbo reikalais, tokiu metu gali užsimegzti tarnybinis romanas, arba dėmesį gali patraukti šalia dirbantis kolega, o darbiniai santykiai gali išsirutulioti į asmeninius partnerystės ryšius. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje gali tikėtis, kad pirmoji gegužės mėnesio pusė bus ramesnė, o kada 15 d. į šeimos sektorių pereis Uranas, namų ir šeimos gyvenime galimos permainos, gali keistis nusistovėjęs gyvenimo būdas, išryškėti polinkis laisvei ir nepriklausomybei. Urano įtakoje galimas polinkis keisti gyvenamąją vietą, išvykti gyventi į kitą miestą, arba šalį.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

2018 metų gegužės mėnesio dvi pirmąsias dekadas Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su komunikacijomis, informacija, intelektualine veikla, kelionėmis, sėkmė gali lydėti dirbančius prekybos, komercijos sferoje, o paskutinę dekadą svarbiais taps šeimos ir namų reikalai. Gegužės mėnesį Žuvų ženklo atstovams pasitenkinimą darbe suteiks žinios, sėkmės garantu profesinėje veikloje bus praktinis intelektualinių žinių pritaikymas, miklumas, gebėjimas įtikinti, o dalykiniai susitikimai ir kelionės gali būti malonios ir naudingos. Gegužės 15 d. į Žuvų ženklo komunikacijų sektorių pereis Uranas, kuris gali paskatinti permainas, šio tranzito įtakoje gali keistis bendravimo ratas. Urano įtakoje galimos naujos, netikėtos, arba kiek keistos pažintys, galinčios lemti ilgalaikes pasekmes, gali išryškėti nenumaldomas noras būti įvykių centre, arba tapti jų iniciatoriumi. Planetų įtaka bus palanki mokymuisi, naujų įgūdžių profesinėje veikloje įgijimui, bei jų praktiniam panaudojimui, bei laikas tinkamas mokyti kitus, perduoti jiems sukauptas žinias.

Finansiniu požiūriu gegužės mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus gana prieštaringas, o stabilios padėties siekimas gali tapti pagrindiniu rūpesčiu. Gegužę gali išryškėti siekis surasti naujus būdus, suteikiančius galimybę padidinti pajamas, šiame periode galimas polinkis išbandyti savo jėgas versle, tai bus palankus laikas svarbių sandorių sudarymui, gerai apgalvotoms investicijoms. Gegužę pajamos gali būti kiek didesnės už įprastines, jos gali sietis su kolektyviniais projektais, bendraminčių grupėmis, draugais, partnerystės sfera. Tam tikrais laikotarpiais, ypač pirmąją gegužės mėnesio pusę, kada už asmeninių pajamų sektorių atsakingas Plutonas, bei šiame sektoriuje esantis Merkurijus formuos destruktyvius aspektus, bus reikalingas atidumas ir apdairumas tvarkant svarbius finansinius reikalus, bei prieš darant investicijas, būtina labai atsakingai įvertinti ne tik būsimą naudą, bet ir galimą riziką.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams gegužės mėnuo bus aktyvus ir įdomus, tai bus laikas, kada galimi pozityvūs pokyčiai, suteikiantys galimybę atnaujinti ir sutvirtinti tarpusavio santykius. Iki gegužės 13 d., kol už Žuvų ženklo partnerystės sektorių atsakingas Merkurijus eis tranzitu asmeninių finansų ir gerovės sektoriumi, meilė gali tampriai persipinti su piniginiais reikalais, o pirmame plane atsidurs praktinė tarpusavio santykių pusė. Tai bus palankus laikotarpis kartu su mylimu žmogumi, arba antrąja puse apsvarstyti svarbius finansinius reikalus, kurti ateities planus. Romantiškų pramogų šiame periode gali būti mažiau, tačiau praktiniai pasiekimai, užsibrėžtų tikslų įgyvendinimas gali džiuginti. Gegužės 19 d., Venerai perėjus į Žuvų ženklo meilės sektorių, prasidės palankus laikotarpis įsimylėjusių žmonių poroms, norintiems sustiprinti savo meilės santykius, bei kartu pramogauti. Paskutinė gegužės mėnesio dekada bus geras laikas vienišiems Žuvų ženklo atstovams, ieškantiems meilės, kadangi tokiu metu, esant palankiai Veneros įtakos, bus galima lengvai bendrauti su priešingos lyties atstovais, užmegzti naujus asmeninius santykius, tokiu metu bus daug romantiškų pramogų, malonių susitikimų, o likimas gali suvesti su ypatingu žmogumu, santykiai su kuriuo gali iš esmės pakeisti asmeninį gyvenimą.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą