Horoskopas 2018 metų sausio mėnesiui ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

2018 metų dvi pirmąsias sausio mėnesio dekadas Avino ženklo atstovams svarbia tema taps profesinė veikla, karjera, socialinės ambicijos, numatytų planų realizacija, o paskutinę dekadą sėkmė gali lydėti kolektyviniame darbe, visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas bendravimui su draugais, ateities planų kūrimui. Sausio mėnesį bus stipriai išreikštas profesinės veiklos, karjeros sektorius, kadangi jame visą mėnesį išliks Plutonas, Saturnas ir Juodasis Mėnulis, bei eis tranzitu Saulė, Merkurijus ir Venera, todėl šių planetų įtakoje stiprės aktyvumas, iniciatyvumas, gebėjimas išreikšti savo profesionalumą, įgyti vadovybės palankumą. Šį mėnesį profesinėje veikloje gali pavykti sustiprinti autoritetą, pasiekti ženklių rezultatų, įgyti pagarbą kolegų tarpe, atitinkamą vadovybės įvertinimą, bei sėkmingai palypėti karjeros laiptais. Šiame periode, pasitelkus draugiškumą, bus galima formuoti patikimus santykius su kolegomis ir dalykiniais partneriais, bus lengviau siekti kompromisų ir apginti savus interesus, tai bus palankus laikotarpis dalykiniams ryšiams, darbinėms kelionėms, reikalingos informacijos paieškoms, naudingų ryšių su reikalingais žmonėmis užmezgimui.

Finansiniu požiūriu sausio mėnuo Avino ženklo atstovams gali būti gana palankus ir produktyvus, geros pajamos gali sietis su veikla, turinčia sąsają su tyrinėjimais, išsilavinimu, kūryba, verslu, tolimomis kelionėmis, ryšiais su užsieniu. Sausio mėnuo bus palankus ieškantiems gerai apmokamos pareigybės, geras pelnas gali sietis su sėkminga dalykine partneryste, nauda galima per draugiškus santykius, visuomeninius ryšius, bei asmeninių pastangų dėka.

Avino ženklo atstovų asmeninis gyvenimas sausio mėnesį gali tapti labai svarbiu, asmeninius santykius gali ženkliai įtakoti visuomeniniai ryšiai, o dvi pirmąsias sausio mėnesio dekadas meilė gali tampriai persipinti su profesine veikla, karjeros reikalais. Šiame periode galimas polinkis užmegzti pažintis su turtingais ir žinomais žmonėmis, tikintis tokių ryšių pagalba įgyvendinti socialines ambicijas, arba gauti naudą profesinės veiklos sferoje, arba gali išryškėti padidinti lūkesčiai mylimo žmogaus ir meilės atžvilgiu. Paskutinę sausio mėnesio dekadą, Saulei ir Venerai einant tranzitu Avino ženklo draugystės, visuomeninių ryšių sektoriumi, aktyvesniu taps bendravimas su draugais, bendraminčiais. Tokiu metu galima kartu su draugais dalyvauti įvairiuose renginiuose, tikėtinos bendros pramogos ir pomėgiai, naujos pažintys, kuo galėtų pasinaudoti vieniši Avino ženklo atstovai, kadangi šiame periode juos likimas gali suvesti su išskirtiniais žmonėmis, bei juos gali aplankyti meilė. Sausio 31 d. įvyksiantis pilnas Mėnulio užtemimas palies ir suaktyvins Avino ženklo meilės sektorių, o užtemimo įtakoje galima susidurti su netikėtomis situacijomis, ar nenumatytomis aplinkybėmis, todėl vertėtų iš anksto pasiruošti galimiems siurprizams. Artimomis užtemimui dienomis vertėtų būti atsargesniems, kadangi tokiu metu įvairios situacijos, arba viliojantys pasiūlymai vėliau gali paskatinti įvairaus pobūdžio nemalonumus. Tokiu metu gali išryškėti aistringi norai, bei sustiprėti polinkis romantiškiems nuotykiams, todėl norint išvengti nemalonių aplinkybių, reikėtų išlikti nuovokiais ir apdairiais.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Jaučio ženklo atstovų gyvenime 2018 metų dvi pirmąsias sausio mėnesio dekadas pirmame plane gali atsidurti mokslo, kūrybos, juridiniai reikalai, ryšiai su užsieniu, sėkmingos gali būti tolimos kelionės, bendradarbiavimas su užsienio partneriais, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus nukreipiama į profesinės veiklos, karjeros sferą, socialinių planų realizavimą. Sausio mėnesį galima sėkminga individuali kūrybinė veikla, naujų svarbių projektų ruošimas, tikėtinas gebėjimas apginti savus interesus, bei šiame periode galima bus pasiekti ženklių rezultatų. Dvi pirmąsiais sausio mėnesio dekadas sėkmė gali lydėti tuos Jaučio ženklo atstovus, kurių veikla turi sąsają su tyrinėjimais, mokslo, kultūros sfera, tarptautiniais ryšiais ir bendradarbiavimu, o paskutinę dekadą galima tikėtis sėkmingos profesinės veiklos. Šiame periode savo profesionalumo ir atsakingumo dėka bus galima atkreipti vadovybės dėmesį, gauti palankų įvertinimą, kas galėtų būti kilimo karjeros laiptais garantu. Saulei ir Venerai einant tranzitu Jaučio ženklo profesinės veiklos sektoriumi, bus palankus laikas ieškantiems naudingo, gerai apmokamo darbo, arba perspektyvesnės pareigybės, tokiu metu galima surasti patikimus dalykinius partnerius, bei užsitikrinti kolegų paramą ir palaikymą.

Sausio mėnuo finansiniu požiūriu Jaučio ženklo atstovams bus palankus, kadangi geros pajamos tikėtinos ne vien tik iš pagrindinės darbo vietos, tačiau jos galimos ir iš papildomų šaltinių. Finansinio stabilumo garantu sausio mėnesį bus gebėjimas protingai paskirstyti turimas lėšas, atsakingai planuojant būtinas išlaidas, bei vengiant bereikalingo išlaidavimo, ypač paskutinę sausio savaitę, kada toks polinkis gali ypač sustiprėti. Iš kitos pusės, kadangi paskutinę savaitę už asmeninių pajamų sektorių atsakingas Merkurijus formuos nepalankų aspektą Uranui, tai šio aspekto įtakoje galima susidurti su finansiniais sunkumais, ar nenumatytomis aplinkybėmis, tokiu metu bus labai svarbu vengti bet kokių avantiūrų, bei pasistengti nerizikuoti pinigais ir asmenine gerove.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sfera sausio mėnesį bus aktyvi, kadangi partnerystės sektoriumi eis tranzitu Marsas ir Jupiteris, o šių planetų įtakoje, galimas polinkis ryžtingiems sprendimams ir permainoms, iniciatyvą ir atsakomybę prisiimant sau. Marso įtakoje gali išryškėti aktyvumas ir valdingumas, kas gali paskatinti konfliktines situacijas, o sėkmės garantu tarpusavio santykiuose šiuo metu bus gebėjimas išlikti diplomatiškais, noras siekti kompromisų ir harmonijos. Iš kitos pusės, Marsas suteiks energijos, skatins aktyvumą, o Jupiteris gali lemti sėkmę, todėl šių planetų įtakoje sausio mėnuo gali būti sėkmingas meilės sferoje, o tuo galėtų pasinaudoti vieniši Jaučio ženklo atstovai, kuriems likimas gali padovanoti lemtingą pažintį, naujus asmeninius santykius, kurie galėtų išsirutulioti į rimtus partnerystės ryšius. Pirmąją sausio mėnesio pusę, Veneros įtakoje, meilė ir asmeninis gyvenimas gali tampriai sietis su mokslu, kūrybine veikla, ryšiais su užsieniu, kelionėmis, galimas bendravimas per atstumą, interneto pagalba, o nuo sausio 18 d., Venerai pradėjus eiti tranzitu profesinės veiklos, socialinių tikslų sektoriumi, tarpusavio santykiuose gali išryškėti rimtumas, gali traukti brandūs ir patikimi partneriai, arba gali būti vertinamos tokios mylimo žmogaus savybės. Tokiu metu gali traukti žinomi žmonės, turintys aukštą socialinį statusą, arba daug pasiekę gyvenime. Sausio 31 d. įvyksiantis pilnas Mėnulio užtemimas palies ir suaktyvins Jaučio ženklo šeimos sektorių, todėl namų ir šeimos reikalai gali pareikalauti daugiau dėmesio, nei įprastai. Užtemimo įtakoje gali tekti suteikti pagalbą vyresnės kartos giminaičiams, arba tokiu metu gali iš naujo išryškėti reikalai, kurie buvo aktualūs praeityje, gali atsinaujinti senos nuoskaudos, tačiau šiuo metu bus galima sėkmingai visiems laikams iš jų išsilaisvinti, bei viską pamiršti. Šiuo metu gali užplūsti prisiminimai, todėl bus palanku išsilaisvinti iš viso bereikalingo negatyvaus balasto, tarsi užbrėžiant ribą tarp to, kas buvo ir kas bus, bei sėkmingai planuoti ateitį.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

2018 metų dvi pirmąsias sausio mėnesio dekadas Dvynių ženklo atstovai gali tikėtis sėkmės verslo, materialinėje sferoje, tokiu metu galima bus sėkmingai tvarkyti finansų, mokesčių, skolų klausimus, šiame periode gali atsirasti nauji interesai, susiję su finansine veikla, okultizmu, parapsichologija, žmogaus sąmonės transformacija, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus sutelkti į mokslo, kūrybos, kultūros, ryšių su užsieniu, juridinių reikalų sferas. Kadangi Marsas ir Jupiteris sausio mėnesį eis tranzitu Dvynių ženklo darbo sektoriumi, tai šis laikotarpis darbinės veiklos atžvilgiu gali būti sėkmingas ir produktyvus, kadangi šių planetų įtakoje galimas aukštas darbingumas, bus lengviau pritaikyti savo profesinius gebėjimus, bei pelnyti vadovybės dėmesį ir palankumą. Šiuo metu pakaks energijos, jėgų ir ryžto atsakingam netgi pačių sudėtingiausių darbinių užduočių atlikimui, bei svarbių, drąsių projektų realizavimui. Profesinės veiklos, karjeros sferoje sėkmingiausia gali būti paskutinė sausio mėnesio dekada, kada bus lengviau gauti kolegų palaikymą, įgyti vadovybės palankumą, bei šiuo metu gali būti sėkmingi ryšiai su užsieniu, tolimos kelionės, kurių metu galima užmegzti naudingus ryšius, arba surasti patikimus dalykinius partnerius. Tokiu metu galima vykti į dalykines keliones, arba kelionės gali būti susiję su naujų žinių, vertingos profesinės patirties gavimu, šiame periode gali būti sėkmingai tvarkomi juridiniai reikalai, o kūrybinėje veikloje galima pasiekti labai gerų rezultatų. Sausio 31 d. įvyksiantis pilnas Mėnulio užtemimas palies ir suaktyvins Dvynių ženklo protinių gabumų, intelektualinės veiklos, komunikacijų sektorių, todėl aktualiais gali tapti reikalai, susiję su asmeninėmis pastangomis, svarbių dokumentų tvarkymu, mokymusi, reikalingos informacijos gavimu, artimomis kelionėmis, transporto priemonėmis. Užtemimo įtakoje, šiose gyvenimo sferose galima tikėtis svarbių įvykių, tokiu metu gali atsirasti būtinybė su kuo nors aktyviai bendrauti, arba kur nors vykti, tačiau norint išvengti nepalankių aplinkybių, būtent artimomis užtemimui dienomis, būtinas padidintas dėmesys ir apdairumas, o taip pat reikėtų labai atidžiai analizuoti gautą svarbią informaciją, niekuo aklai nepasitikėti.

Finansų ir materialinės gerovės tema sausio mėnesį Dvynių ženklo atstovams bus labai svarbi ir reikšminga, kadangi stambių finansų, verslo sektoriumi sausio mėnesį tęs tranzitą Plutonas, Saturnas ir Juodasis Mėnulis, bei šia sfera eis tranzitu Saulė, Merkurijus ir Venera, o šių planetų įtakoje, galimos netikėtos, įvairaus pobūdžio permainos, liečiančios finansinius reikalus. Esant kelių planetų įtakai ir palaikymui, sausio mėnuo bus palankus norintiems išbandyti savo jėgas nuosavame versle, tokiu metu galimos sėkmingos investicijos, arba galima surasti patikimus rėmėjus, gauti materialinę paramą, arba vertingų dovanų. Šiame periode bus galima sėkmingai sutvarkyti reikalus, turinčius sąsają su skolomis, draudimu, mokesčių inpekcija, ar kitais kontroliuojančiais organais, bankais, negrynųjų pinigų operacijomis. Geros pajamos ir ženklus pelnas gali sietis su dalykine partneryste, bendradrbiavimu, nauda gali sietis su pagrindine darboviete, arba verslu.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams sausio mėnuo gali būti aktyvus ir audringas, o sėkmės garantu tarpusavio santykiuose šiame periode bus gebėjimas pažaboti savas aistras, vengiant neapdairių poelgių, savo požiūrio ir valios primetimo. Dvynių ženklą valdantis Merkurijus pirmąją sausio mėnesio dekadą eis tranzitu partnerystės sektoriumi, todėl tokiu metu skatins iniciatyvą asmeniniuose santykiuose, polinkį prisiimti atsakomybę už savus veiksmus, tai bus palankus periodas patikimiems pokalbiams su mylimu žmogumi, kurių metu gali pavykti sėkmingai išspręsti bendravimo problemas, pasiekti tarpusavio supratimo, analizuojant opius klausimus, bei surasti bendrus, abi puses tenkinančius sprendimus. Meilės planeta Venera iki sausio 18 d. eis tranzitu stambių finansų, verslo, sąmonės transformacijos sektoriumi, todėl meilė gali tampriai persipinti su materialiniais reikalais, tokiu metu galimas interesas viskam, kas paslaptinga, nežinoma, šiame periode jausmai gali tapti labai giliais ir intensyviais, todėl gali netenkinti lengvabūdiškas požiūris į meilę ir gali būti siekiama patikimų, tvirtų asmeninių meilės ryšių formavimo. Paskutinę sausio dekadą, Saulės ir Veneros tranzito įtakoje, gali išryškėti polinkis asmeninei laisvei, tokiu metu galimos romantiškos kelionės, įdomios pažintys jų metu, malonūs susitikimai, įvairūs meilės nuotykiai, bei galimas bendravimas per atstumą, interneto pagalba. Gyvenantieji šeimoje, arba esantys ilgalaikiuose santykiuose, sausio mėnesį gali užsiimti svarbių reikalų, susijusių su bendrais finansais ir nuosavybe tvarkymu, šiame periode galima gauti pagalbą iš artimų žmonių pusės, arba gali tekti padėti kam nors iš giminių, arba šeimos narių.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

2018 metų dvi pirmąsias sausio mėnesio dekadas Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti partnerystės, tarpusavio santykių, bendradrabiavimo reikalai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į finansų, mokesčių, kreditų, skolų, draudimo, verslo sektorių. Marsas ir Jupiteris sausio mėnesį eis tranzitu kūrybinės saviraiškos sektoriumi, šios planetos formuos harmoningus aspektus su Saule, Venera ir Merkurijumi, todėl esant palankiai šių planetų įtakai, bus pakankamai energijos ir ryžto, bei gebėjimo pasiekti išskirtinai gerų rezultatų darbo sferoje. Tačiau, Marso įtakoje gali sustiprėti valdingumas, todėl galimas ir polinkis konfliktams, bei tikėtinos nepageidaujamos situacijos, kurių išvengti bus galima pasitelkus geranoriškumą. Sausio mėnesį daug dėmesio gali būti skiriama partnerystei, kontaktams ir bendravimui su kitais žmonėmis, klientais ir oponentais, šioje sferoje tikėtina daug įvairaus pobūdžio permainų, šiame periode bus siekiama gauti naudingą informaciją, bus ieškoma pačių geriausių sprendimų, užtikrinančių sėkmingą ir vaisingą bendradarbiavimą su dalykiniais partneriais. Sausio mėnuo gali paskatinti pokyčius, liečiančius profesinės veiklos, bei karjeros sferą, tokiu metu gali keistis darbo salygos, išryškėti nauji interesai ir tikslai, bei tai bus palankus laikas ilgą laiką brandintų idėjų realizavimui.

Finansiniu požiūriu sausio mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti palankus, daug žadantis, kadangi už asmeninių pajamų sektorių atsakinga Saulė dvi pirmąsias sausio dekadas eis tranzitu partnerystės sektoriumi, o paskutinę dekadą stambių finansų, verslo sfera, Saulė formuos jungties aspektus Venerai ir Plutonui, todėl esant šių planetų įtakai, galima tikėtis gerų pajamų ir solidaus pelno. Tačiau, nuo antros sausio savaitės iki trečios dekados, kada Saulė ir Venera formuos nepalankius aspektus Uranui, galima susidurti su nesklandumais ir praradimais, todėl tvarkant svarbius finansinius reikalus, bus būtinas padidintas atidumas ir apdairumas, kas padėtų išvengti nepageidaujamų situacijų. Sausio mėnesį stabilios finansinės padėties ir sėkmės piniginiuose reikaluose garantu bus nuovokumas, apdairumas, gebėjimas vengti abejotinų sandorių, investicijų, ar projektų. Sausio 31 d. įvyksiantis pilnas Mėnulio užtemimas palies ir suaktyvins Vėžio ženklo atstovų asmeninių pajamų sektorių, o kadangi bus juntama ir Veneros įtaka, tai užtemimo įtakoje meilė gali persipinti su piniginiais reikalais, gali išryškėti polinkis neatsakingai išlaidauti, noras įsigyti prabangius daiktus, o norint to išvengti, reikėtų iš anksto suplanuoti būtinas išlaidas, bei nepasiduoti išorinei įtakai.

Vėžio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime sausio mėnesį tikėtinas aktyvumas, kadangi sausio 2 d. Mėnulio pilnatis įvyks Vėžio ženkle, todėl pilnties įtakoje, gali sustiprėti jautrumas, emocionalumas, galima nuotaikų kaita, o norint išvengti nepageidaujamų pasekmių, artimomis Mėnulio pilnačiai dienomis, laiką vertėtų leisti ramioje aplinkoje, bendraujant su mylimais artimais žmonėmis, šeimos nariais, užsiimant kasdieniais namų reikalais. Sausio mėnuo asmeniniame gyvenime gali būti gana dinamiškas, kadangi Vėžio ženklo meilės sektoriumi eis tranzitu Marsas ir Jupiteris, o šių planetų įtaka gali stiprinti aistringumą, entuziazmą, gali skatinti intensyvų bendravimą su priešingos lyties atstovais, bei mylimais žmonėmis. Tokiu metu gali stiprėti pasitikėjimas savimi, galimas noras bendrauti, mylėti, bei jaustis mylimais, todėl tai bus palankus laikotarpis vienišiems Vėžio ženklo atstovams, kadangi likimas jiems gali padovanoti lemtingą pažintį ir galimybę užmegzti patikimus asmeninius meilės santykius. Kadangi pirmąją sausio mėnesio pusę partnerystės sektoriuje bus juntama palanki Saulės ir Veneros įtaka, tai šiuo metu bus galima sėkmingai harmonizuoti tarpusavio santykius, galimi malonūs susitikimai, o šalia gali atsirasti partneris, kuris pilnai galėtų pateisinti lūkesčius. Sausio 17 d. stosianti Mėnulio jaunatis palies Vėžio ženklo partnerystės sektorių, todėl tai gali paskatinti naujų planų kūrimą, gali suteikti naują impulsą tarpusavio santykių vystymui, arba tai gali rodyti ir naujų santykių, arba romano pradžią. Paskutinę sausio dekadą aktualiais taps asmeniniai santykiai, jausmai šiuo metu gali tapti giliais ir intensyviais, tokiu metu vieni santykiai gali baigtis ir prasidėti nauji, arba esami santykiai gali būti pervedami į naują kokybinį lygmenį.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Liūto ženklo atstovams 2018 metų dvi pirmąsias sausio mėnesio dekadas svarbiais bus darbo, profesinės veiklos, nuosavo verslo reikalai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į partnerystės, bendradarbiavimo sektorių. Sausio mėnesį pozityvūs pokyčiai ir palankios permainos gali paliesti darbo, profesinės veiklos, karjeros, socialinių tikslų sferas, kadangi Liūto ženklo darbo sektoriuje šiame periode bus juntama Plutono, Saturno, Juodojo Mėnulio įtaka, šiuo sektoriumi eis tranzitu Saulė, Merkurijus ir Venera, todėl bus juntama išskirtinai stipri šių planetų energija, kurią vertėtų maksimaliai panaudoti savoje veikloje. Veneros įtakoje bus galima formuoti harmoningus dalykinius ryšius, bus galima pelnyti kitų žmonių simpatijas ir palaikymą, bei užsitikrinti patikimus darbinius ryšius, o Saturno įtakoje bus galima sukurti tvirtą pagrindą, liečiantį profesinę veiklą, kas užtikrintų ilgalaikę sėkmę šioje gyvenimo sferoje. Šiame periode gali tekti daug ką naudingo nuveikti, kartais gali atrodyti, kad gyvenimo ir darbinės veiklos tempas tapo lėtesniu, bet Saturnas visada skatina nuosaikius pokyčius, tačiau užtikrina ir garantuotą sėkmę, jeigu bus gebama teisingai organizuoti savo gyvenimą, darbą, bei užsibrėžti realius tikslus. Sausio mėnesį Liūto ženklo šeimos sektoriumi eis tranzitu Marsas ir Jupiteris, todėl šiame periode gali būti aktualiais klausimai, susiję su nuosavybe, remontu, arba gyvenamąja vieta, bei galimi pokyčiai kūrybinės ir individualios veiklos sferose.

Finansiniu požiūriu, sausio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus įprastinis, geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, bei šiuo metu bus galima atgauti anksčiau uždirbtus, tačiau iki šio mėnesio neišmokėtus pinigus, kurie gali būti susiję su anksčiau atliktais darbais, ruoštais projektais, arba pajamos galimos ir iš užsitęsusių sandorių. Norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, sausio mėnesį bus labai svarbu vengti impulsyvių išlaidų, būti apdairiais, tvarkant svarbius finansinius reikalus, pasirašant sutartis, ar prisiimant įsipareigojimus. Tokiu metu reikėtų labai atsargiai bendrauti su dalykiniais partneriais, arba kitais žmonėmis, kadangi jų tarpe gali pasitaikyti nesąžiningų asmenų.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje sausio mėnuo Liūto ženklo atstovams gali būti palankus ir įsimenantis, o laikotarpyje iki sausio 11 d., kol Merkurijus eis tranzitu meilės sektoriumi, bus juntamas pozityvus impulsas asmeninių santykių vystymui, sėkmės garantu šiame periode bus sąmojingumas, gebėjimas kalbėtis, juokauti, pokštauti, norint atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį ir pelnyti simpatijas. Šis periodas bus palankus įvairioms romantiškoms pramogoms, partnerius suartinti gali bendri pomėgiai ir interesai, o bendraujant su mylimu žmogumi, galima tikėtis daug malonių akimirkų. Pirmąją sausio mėnesio pusę Venera eis tranzitu darbo sektoriumi, todėl meilė gali persipinti su profesiniais reikalais, o po sausio 18 d., kada Venera pereis į partnerystės sektorių, galimas gyvenimo pilnatvės jausmas, tokiu metu sustiprės asmeninis patrauklumas, gebėjimas formuoti santykius, o meilėje ir partnerystėje gali lydėti sėkmė. Tai bus labai palankus laikotarpis, kuriuo galėtų pasinaudoti vieniši Liūto ženklo atstovai, o turintys mylimą žmogų, šiuo metu gali sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir ryšius. Sausio 31 d. įvyksiantis pilnas Mėnulio užtemimas palies Liūto ženklą, todėl jis bus reikšmingas šio ženklo atstovams, kadangi užtemimo įtakoje galima išsilaisvinti iš ankstesnių nuoskaudų, daugiau laiko skirti bendravimui su mylimu žmogumi, o tie santykiai, kurie jau išsisėmė ir prarado savo aktualumą, šiuo metu gali negrįžtamai nutrūkti.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Mergelės ženklo atstovams 2018 metų dvi pirmąsias sausio mėnesio dekadas aktualia tema bus kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, pomėgiai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į darbinės veiklos sferą. Sausio mėnuo bus ypatingai palankus Mergelės ženklo atstovams, norintiems išreikšti ir realizuoti savus kūrybinius gabumus ir talentus, tokiu metu gali atsirasti nauji intersai, arba patraukti nauja kūrybinės saviraiškos sfera, gali išryškėti nauji pomėgiai. Sausio mėnesį sėkmė gali lydėti veikloje, turinčioje ryšį su menu, reklama, pramogomis, lošimais, mokymais, sportu savam malonumui, bei gali atsiverti visiškai netikėtos naujos galimybės. Sausio mėnesį informacijos, komunikacijų sektoriumi eis tranzitu Marsas ir Jupiteris, kurie skatins gebėjimą bendrauti, tokiu metu gali prasiplėsti kontaktų ratas, tikėtinos naujos pažintys, gali megztis naudingi ryšiai su reikalingais žmonėmis, bus galima surasti patikimus dalykinius partnerius, sudaryti naudingus kontraktus. Sausio 18 d. meilės planeta Venera pradės eiti tranzitu darbo sektoriumi, todėl tokiu metu galima padaryti tvarką savo darbo vietoje, sukuriant jaukumo atmosferą, o meilė gali persipinti su profesiniais reikalais. Sausio 31 d. įvyksiantis pilnas Mėnulio užtemimas palies ir suaktyvins Mergelės ženklo paslapčių, vidinio gyvenimo sferas, todėl užtemimo įtakoje, gali suaktyvėti slapti priešai, kurie gali anksčiau šio ženklo atstovų padarytas klaidas panaudoti piktais tikslais, norėdami pakenkti, todėl artimomis užtemimui dienomis, vertėtų būti labai apdairiais, saugotis nesąžiningų partnerių ir žmonių, bei įvairaus pobūdžio apgaulių.

Finansiniu požiūriu sausio mėnuo Mergelės ženklo atstovams gali būti kiek sudėtingesnis, pajamos galimos iš pagrindinės darbo vietos, o jų padidėjimą gali lemti išradigumas, tačiau norint išvengti nesklandumų ir nuostolių, vertėtų vengti bet kokio pobūdžio spekuliacijų, kurios gali būti rizikingos ir skatinti praradimus. Sausio mėnesį gali sustiprėti polinkis nerūpestingai leisti pinigus, ypač prabangiems daiktams, arba susijusiems su grožiu, tai gali būti brangūs papuošalai, ar kosmetika, o norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, vertėtų iš anksto atsakingai planuoti būtinas išlaidas ir be reikalo neišlaidauti.

Asmeninis Mergelės ženklo atstovų gyvenimas sausio mėnesį gali rutuliotis aktyviai, o gyvenimas gali būti kupinas reikšmingų įvykių, nuotykių ir siurprizų. Dvi pirmąsias sausio dekadas bus juntama Saulės ir Veneros tranzito meilės sektoriumi įtaka, todėl bus daug stiprių emocijų, naujų įspūdžių, nors šiame periode gali susiklostyti ir painios aplinkybės, arba prieštaringos situacijos. Kadangi Mergelės ženklo atstovams būdingas įgimtas praktiškumas, jie nelinkę veltui švaistyti laiko ir energijos, tačiau šiame periode planetų įtaka skatins atsipalaiduoti ir išsilaisvinti iš vidinių apribojimų, abejonių, bei pilnai pasinerti į romantiškas pramogas. Tai bus periodas, kada galima pasielgti spontaniškai, kada galima mėgautis meile ir gyvenimu, jo teikiamais malonumais, tokiu metu gali sustiprėti žavesys ir patrauklumas, gebėjimas atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį, bei pelnyti simpatijas savo atžvilgiu. Tai bus išskirtinai palankus laikas meilei, kuriuo gali sėkmingai pasinaudoti vieniši Mergelės ženklo atstovai, kadangi likimas jiems šiuo metu gali padovanoti lemtingą pažintį, malonius susitikimus, juos gali aplankyti meilė, o šalia atsirasti ilgai ieškotas ir lauktas žmogus. Marsas ir Jupiteris sausio mėnesį eis tranzitu Mergelės ženklo komunikacijų sektoriumi, todėl sėkmę asmeniniame gyvenime gali lemti gebėjimas bendrauti, užmegzti naujas pažintis, o kai kurie santykiai su žmogumi iš artimos aplinkos gali išsirutulioti į asmeninius meilės ryšius.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

2018 metų dvi pirmąsias sausio mėnesio dekadas Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane bus šeima, namai, nuosavybės klausimai, o paskutinę dekadą aktyvia taps kūrybinės saviraiškos, meilės, pomėgių sfera. Sausio 2 d. Mėnulio pilnatis įvyks Svarstyklių ženklo profesinės veiklos ir karjeros sektoriuje, todėl šiuo metu bus galima įvertinti praėjusiais metais pasiektus rezultatus, bei numatyti planus ateinantiems metams, suformuoti konkrečias profesinės veiklos užduotis. Meilė sausio mėnesį gali paskatinti vertingas idėjas, kurios suteiktų pozityvų impulsą profesiniam augimui, bei užtikrintų sėkmę karjeroje. Šis mėnuo bus palankus kūrybinei saviraiškai, tokiu metu galima ruošti kūrybinius projektus, o pomėgis gali tapti nuosava veikla, arba verslu ir suteikti galimybę uždirbti pajamas.

Finansiniu požiūriu sausio mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti palankus ir produktyvus, kadangi asmeninių pajamų sektoriumi eis tranzitu Marsas ir Jupiteris, todėl šių planetų įtaka skatins aktyviai veikti, daug dirbti, o mėnesio pabaigoje džiugins gerokai papilnėjęs asmeninis biudžetas. Pajamos šį mėnesį galimos ne vien tik iš pagrindinės darbo vietos, gali būti ypatingai naudinga dalykinė partnerystė, bendradarbiavimas su partneriais iš kitų miestų, arba užsienio, o finansinės sėkmės garantu sausio mėnesį bus tikroviškas požiūris į savo padėtį ir galimybes, bei gebėjimas išvengti klaidų ir klydimų. Šį mėnesį gautus pasiūlymus dėl dalykinių ir finansinių projektų reikėtų gerai apsvarstyti, įvertinant visus pliusus ir minusus, o atsiradus abejonėms, vertėtų kreiptis patarimo pas specialistus, arba patyrusius kolegas.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeninis gyvenimas sausio mėnesį gali tekėti įprastine vaga, kada galimas polinkis bendrauti su artimais, mylimais žmonėmis ramioje namų aplinkoje. Iki trečios sausio mėnesio dekados gali nebūti polinkio įvairioms pramogoms, tokiu metu galimas noras kuo daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi, mylėti ir jaustis mylimais, bei sustiprinti tarpusavio ryšius su antrąja puse. Dvi pirmąsias sausio dekadas Saulė, o iki 18 d. ir Venera, eis tranzitu Svarstyklių ženklo šeimos sektoriumi, todėl aktyvumas ir interesai šiame periode bus susiję su namų, šeimos, nuosavybės, materialiniais reikalais, tokiu metu šeimoje gali vyrauti pozityvi psichologinė atmosfera, geros nuotaikos, gyvenimo pilnatvės jausmas. Paskutinę sausio mėnesio dekadą, kada Saulė ir Venera eis tranzitu meilės sektoriumi, asmeninis gyvenimas taps intensyvesniu, tokiu metu lydės džiugi, gera nuotaika, tai bus palankus laikas meilei, romantiškoms pramogoms. Vieniši Svarstyklių ženklo atstovai galėtų pasinaudoti šiuo palankiu laikotarpiu, kada tikėtinos naujos lemtingos pažintys, kada likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi, bei gali formuotis nauji meilės santykiai, ar užsimegzti naujas romanas. Šiame periode meilė gali tampriai persipinti su kūrybine saviraiška, partnerius gali suartinti bendri pomėgiai ir interesai, arba gali sutelkti bendra kūrybinė veikla. Partnerystės sektoriumi sausio mėnesį eis tranzitu Uranas, kuris atsakingas už Svarstyklių ženklo meilės sektorių, todėl šiame periode jausmai gali įsižiebti staiga ir bet kuriuo momentu, o kadangi už partnerystę atsakingas Plutonas randasi šeimos sektoriuje, tai gali traukti ir dominti tokie žmonės, kurie orientuoti į šeimą.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

2018 metų dvi pirmąsias sausio mėnesio dekadas Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti svarbių dokumentų tvarkymas, reikalingos informacijos paieškos, bendravimas su žmonėmis iš artimos aplinkos, tokiu metu gali būti daug trumpų kelionių, gali tekti tvarkyti reikalus, susijusius su transportu, o paskutinę dekadą aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į namus ir šeimą. Sausio mėnesį Skorpiono ženklu eis tranzitu Marsas ir Jupiteris, todėl tai bus labai aktyvus periodas, o kadangi šios planetos formuos harmoningus aspektus Neptūnui, einančiam tranzitu kūrybinės saviraiškos sektoriumi, tai bus puiki galimybė išreikšti kūrybiškumą, pademonstruoti gebėjimus ir talentus. Sausio mėnuo bus aktyvus darbinės, profesinės veiklos ir verslo sferose, o dvi pirmąsias dekadas išryškės intresas mokslui, intelektualinei veiklai, aktualiu taps bendravimas, dalykinės kelionės ir naudingos informacijos gavimas, ryšiai su tolimais ir užsienio partneriais, kas palankiai įtakos profesinį augimą ir karjerą. Sausio 31 d. įvyksiantis pilnas Mėnulio užtemimas palies ir suaktyvis Skorpiono ženklo profesinės veiklos, karjeros sektorių, o užtemimo įtakoje gali keistis socialiniai tikslai ir planai. Profesinę veiklą gali įtakoti šeimyninės aplinkybės, tokiu metu galima priešprieša tarp darbo ir namų, o surasti balansą tarp šių sferų ir suderinti interesus gali būti sudėtinga. Šiuo metu aktualiais gali tapti reikalai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuosavybe, arba gyvenamuoju plotu, o meilė, partnerystė ir asmeninis gyvenimas gali kliudyti atlikti profesines pareigas, bei nepalankiai įtakoti karjerą. Sausio mėnesį gali aktyvesne tapti konkurencinė kova.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams sausio mėnuo palankus, kadangi už asmeninių pajamų sektorių atsakingas Jupiteris eis tranzitu Skorpiono ženklu, tai pajamų didėjimą bus galima užtikrinti asmeninių pastangų ir iniciatyvų dėka. Pajamos sausio mėnesį galimos ne vien iš pagrindinės darbo vietos, tačiau ir iš kitų šaltinių, bus gana naudingas ir pelningas bendradarbiavimas su dalykiniais partneriais iš kitų miestų, arba užsienio. Šiame periode tikėtini viliojantys dalykiniai pasiūlymai, bus galima pasirašyti naudingus kontraktus, kurie galėtų užtikrinti ilgalaikę finansinę sėkmę.

Sausio mėnesį Skorpiono ženklo atstovų asmeninis gyvenimas gali būti aktyvus ir gana audringas, kadangi Marsas ir Jupiteris, einantys tranzitu Skorpiono ženklu, skatins veiklumą ir aistringumą, polinkį romantiškoms pramogoms, bendravimui su priešingos lyties atstovais, gebėjimą patraukti dėmesį, meistriškai vilioti ir užmegzti kontaktus. Marso įtakoje išryškės energingumas, tiesmukumas, atkaklumas ir aistringumas, nors tuo pačiu galimas ir paslaptingumas, o jausmai šį mėnesį gali tapti giliais ir intensyviais, tai bus palankus laikas ieškantiems meilės, naujų santykių, šiuo laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Skorpiono ženklo atstovai, kuriems likimas gali padovanoti lemtingą susitikimą su ypatingu žmogumi. Meilės planetos Veneros, einančios tranzitu komunikacijų sektoriumi įtakoje, sėkmės garantu meilėje bus gebėjimas bendrauti, bei galimas polinkis įvairaus pobūdžio eksperimentams asmeniniame gyvenime, o esančius ilgalaikiuose santykiuose, suartinti galėtų naujo pobūdžio veikla, tokiu metu būtų palanku kartu užsiimti kažkuo nauju, iki šiol nebandytu, nežinomu. Sausio 17 d. stosianti Mėnulio jaunatis palies ir suaktyvins Skorpiono ženklo komunikacijų sektorių, suteiks naują impulsą, todėl naujo Mėnulio mėnesio eigoje, prasiplės pažįstamų ratas, bus galima tikėtis naujų pažinčių, arba naujo meilės romano, kuris galėtų peraugti į stabilius, ilgalaikius partnerystės ryšius.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

2018 metų dvi pirmąsias sausio mėnesio dekadas Šaulio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti praktinis talentų ir gebėjimų realizavimas, aukštesnio lygio pajamų, asmeninės gerovės siekimas, o paskutinę savaitę aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į intelektualinę veiklą, mokslus, bendravimą, svarbių dokumentų tvarkymą, tokiu metu gali atsirasti poreikis reikalingos informacijos paieškoms, artimoms kelionėms, sėkmė gali lydėti komercinėje, tarpininkavimo veikloje, gali tekti tvarkyti reikalus, susijusius su transporto priemonėmis. Sausio mėnesį aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į materialinę ir finansinę sferą, tokiu metu gali būti perkainojamos vertybės, kuriami nauji planai, numatomos ateities perspektyvos. Profesinė veikla, karjeros klausimai sausio mėnesį tampriai persipins su materialine sfera, tai bus labai palankus laikotarpis praktiniam idėjų realizavimui, o sėkmės garantu bus teisingai pasirinkta veiklos, arba verslo sfera, bei atsakingas savo norų ir galimybių įvertinimas. Paskutinę sausio dekadą, Saulei ir Venerai einant tranzitu komunikacijų sektoriumi, sėkmė galima sudarant naudingus kontraktus, vedant derybas, tvarkant svarbius dokumentus, mokantis, užsiimant intelektualine veikla, tokiu metu bus galima gauti vertingą informaciją. Sausio 31 d. įvyksiantis Mėnulio užtemimas palies ir suaktyvins Šaulio ženklo mokslo, kūrybos, ryšių su užsieniu, juridinių reikalų sektorių, užtemimas įtakos bendravimą su asmeniniais ir dalykiniais partneriais iš kitų miestų, arba užsienio, tokiu metu galima gauti naudingus pasiūlymus dėl bendradarbiavimo, o vykstant į keliones artimomis užtemimui dienomis, vertėtų būti atsargesniais ir labiau apdairiais.

Finansiniu požiūriu sausio mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti labai reikšmingas ir palankus, kada gali pavykti gerokai papildyti savo asmeninį biudžetą. Šaulio ženklo asmeninių pajamų sektoriuje visą sausio mėnesį bus juntama Plutono, Saturno ir Juodojo Mėnulio įtaka, šiuo sektoriumi eis tranzitu Saulė, Merkurijus ir Venera, o šių planetų įtaka gali skatinti veikti, analizuoti finansinius planus, rezervus, ieškoti naujų galimybių, pajamų uždirbimo būdų ir šaltinių. Sausio 2 d. šiame sektoriuje stos Mėnulio pilnatis, todėl bus akcentuojama finansų tema, o sausio 17 d., Šaulio ženklo stambių finansų, verslo sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, kas gali suteikti stiprų impulsą naujiems pelningiems projektams ir investicijoms. Tokiu metu bus galima sėkmingai išspręsti užsitęsusius finansinius klausimus ir naudingai sau sutvarkyti aktualius piniginius reikalus.

Šaulio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas sausio mėnesį gali būti permainingas ir nevienareikšmis, dvi pirmąsias sausio dekadas, meilė ir partnerystė gali tampriai persipinti su finansiniais ir materialiniais reikalais, tokiu metu bus mažiau romantikos, o svarbesniais taps praktiniai reikalai. Šiame periode gali traukti materialiai apsirūpinę, turtingi žmonės, galimas polinkis gražiems, prabangiems, elegantiškiems daiktams, tokiu metu mylimas žmogus gali parodyti dėmesį dovanodamas vertingas dovanas. Sausio 18 d. Venera, o sausio 20 d. Saulė, šios planetos pradės eiti tranzitu komunikacijų sektoriumi, todėl sėkmės garantu meilėje taps gebėjimas nuoširdžiai bendrauti, tokiu metu gali suintensyvėti susirašinėjimas. Šiame periode galimas interesas ir gali traukti protingi, išsilavinę žmonės, su kuriais galima bendrauti įvairiomis intelektualinėmis temomis, o bendravimas su jais gali padėti praplėsti akiratį, bei tokiu metu pokalbiai, arba bendra intelektualinė veikla gali suartinti ir su mylimu žmogumi. Šiame periode, vieniši Šaulio ženklo atstovai, pasitelkę komunikabilumą, gali lengvai užmegzti naujas pažintis ir kontaktus, bendravimo pagalba galima surasti patikimą žmogų, su kuriuo galėtų formuoti asmeninius santykius, galinčius peraugti į rimtus ryšius. Šiame periode naujos pažintys tikėtinos kelionių metu, todėl ieškantys meilės ir artimo žmogaus, turėtų būti aktyviais, keliauti, bendrauti, o tada likimas jiems suteiks daug palankių progų ir suves su ypatingu žmogumi.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

2018 metų dvi pirmąsias sausio mėnesio dekadas Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs asmeninės ambicijos ir siekiai, o trečiąją dekadą aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į asmeninių pajamų ir gerovės sferą. Sausio mėnesį, Marso ir Jupiterio tranzito visuomeninių ryšių sektoriumi įtakoje, Ožiaragio ženklo atstovai gali aktyviai pasireikšti kolektyviniame darbe ir visuomeninėje veikloje, sėkmė gali lydėti įvairaus pobūdžio renginiuose, konferencijose, susirinkimuose, tai bus palankus laikas bendravimui su draugais, bendraminčiais, rėmėjais, galima jų parama. Tai kolektyvinės saviraiškos sėkmės laikas, galimas naudingas bendradarbiavimas su partneriais, šiame periode galima kurti ateities planus, numatyti perspektyvas. Sausio mėnesį Ožiaragio ženkle bus susitelkę keletas planetų, tai Plutonas, Saturnas, Juodasis Mėnulis, šiuo ženklu eis tranzitu Saulė, Merkurijus ir Venera, todėl šiame periode bus galima padidinti darbo efektyvumą, sustiprinti savo padėtį profesinėje veikloje ir ryšius su dalykiniais partneriais, užsitikrinti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą, bei gali pavykti pakilti karjeros laiptais. Šiuo metu bus lengviau surasti bendraminčių, kurie padėtų norint apginti savo interesus.

Finansiniu požiūriu sausio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti gana palankus, pajamos galimos iš pagrindinės darbo vietos, bei galimos ir netikėtos pajamos, o pati sėkmingiausia gali būti paskutinė sausio dekada, kada asmeninių pajamų ir gerovės sektoriumi eis tranzitu Saulė ir Venera. Šių planetų įtakoje galimos papildomos pajamos, galima premija, ar vertingos dovanos, tokiu metu galima surasti gerai apmokamą darbą, arba perspektyvią pareigybę, tai bus sėkmingas ir naudingas periodas tiems Ožiaragio ženklo atstovams, kurie užsiima kūrybinio pobūdžio veikla.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje sausio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams bus aktyvus ir reikšmingas laikotarpis, kadangi planetų sankaupa Ožiaragio ženkle gali suteikti energijos, sustiprinti aistras, skatinti polinkį romantiškoms pramogoms. Šį mėnesį gali pavykti atnaujinti ankstesnius, dėl tam tikrų priežasčių nutrūkusius santykius, galima sustiprinti esamus partnerystės ryšius, arba šiuo metu galima lemtinga pažintis, susitikimas, bei gali užsimegzti nauji asmeniniai meilės santykiai. Šį mėnesį tikėtini pozityvūs asmeninio gyvenimo pokyčiai, gali pavykti įgyvendinti ambicijas, gali išsipildyti ilgą laiką puoselėti lūkesčiai. Iki sausio 18 d., kol Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, stiprės asmeninis žavesys ir patrauklumas, gebėjimas atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį, pelnyti simpatijas ir užmegzti santykius, todėl šiuo palankiu laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Ožiaragio ženklo atstovai, o esantys ilgalaikiuose santykiuose, turintys savo antrąją pusę, šiame periode gali dar labiau sutvirtinti tarpusavo ryšius. Sausio 18 d., Venerai perėjus į asmeninių pajamų sektorių, meilė gali persipinti su finansiniais reikalais, tokiu metu bus mažiau romantikos, bei labiau rūpės praktinė santykių pusė. Tokiu metu kartu su mylimu žmogumi bus galima planuoti stambius pirkinius, arba kurti finansinius planus ateinantiems metams. Sausio 31 d. įvyksiantis Mėnulio užtemimas palies ir suaktyvins stambių finansų, verslo sektorių, sustiprins ryšį tarp meilės ir materialinės sferos, o artimomis užtemimui dienomis, galima tikėtis daug rūpesčių, liečiančių piniginius reikalus, todėl priimant svarbius finansinius sprendimus, reikėtų vengti skubotumo ir viską labai atsakingai apgalvoti. Pajamos arba pelnas šiuo metu gali sietis su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, arba gali užsimegzti ryšiai su turtingu partneriu.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Vandenio ženklo atstovams 2018 metų dvi pirmąsias sausio mėnesio dekadas svarbia tema bus vidinis psichologinis komfortas, tokiu metu gali aplankyti įkvėpimas, sėkmė gali lydėti kūrybiniame darbe, o paskutinę dekadą sustiprės aktyvumas, išryškės asmeninės ambicijos ir siekiai. Sausio mėnuo bus produktyvus darbinėje ir profesinėje veikloje, kadangi karjeros, socialinių tikslų sektoriumi eis tranzitu Marsas ir Jupiteris, o šių planetų įtakoje bus pakankamai energijos ir jėgų, kas skatins aukštą darbingumą, o iniciatyvumo ir aktyvumo dėka bus galima pasiekti ženklių darbinių rezultatų. Iš kitos pusės, Marso įtakoje gali stiprėti ūmumas, dirglumas, polinkis konfliktams, todėl norint išvengti nemalonių situacijų ir nepageidaujamų pasekmių bendraujant su kolegomis ir dalykiniais partneriais, reikėtų gebėti valdyti emocijas ir išlikti geranoriškais. Paskutinę sausio mėnesio dekadą, kada Vandenio ženklu eis tranzitu Saulė ir Venera, sustiprės veiklumas ir aktyvumas, tokiu metu bus galima efektyviai pademonstruoti savo pačias geriausias savybes ir gebėjimus, bei pelnyti kolektyvo pagarbą ir palaikymą. Tai bus palankus laikotarpis dalykinių partnerių paieškoms, naudingų kontraktų sudarymui, tokiu metu galima sėkmingai dalyvauti įvairaus pobūdžio viešuose, ar kultūriniuose renginiuose, rengti parodas, dalyvauti disputuose.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams sausio mėnuo gali būti produktyvus ir dosnus, pajamos tikėtinos ne vien tik iš pagrindinės darbo vietos, tačiau gali atsirasti ir kitų papildomų galimybių, kurių dėka bus galima gerokai papildyti asmeninį biudžetą. Už asmeninių pajamų sektorių atsakingas Neptūnas, einantis tranzitu šiuo sektoriumi, formuos harmoningus aspektus Marsui ir Jupiteriui, einantiems tranzitu profesinės veiklos sektoriumi, todėl šį mėnesį geros pajamos tikėtinos iš profesinio augimo, karjeros, bei šiuo metu bus galima surasti gerai apmokamą naudingą darbą, arba gauti perspektyvią pareigybę. Norint užsitikrinti stabilą finansinę padėtį, reikėtų atsakingai planuoti būtinas išlaidas, bei nesusieti meilės reikalų su finansais, kas galėtų paskatinti nemalonias aplinkybes, arba piniginius nuostolius.

Dvi pirmąsias sausio mėnesio dekadas, kada Saulė ir Venera eis tranzitu paslapčių sektoriumi, asmeniniame Vandenio ženklo atstovų gyvenime tai gali būti gana sudėtingas laikotarpis, kada galimas liūdesys, nusivylimas meile, tarpusavio santykiais. Šiame periode gali atsikleisti paslaptys, liečiančios mylimą žmogų, gali paaiškėti tai, ką buvo bandoma nuslėpti, todėl tai gali skaudinti, tačiau tokie nesklandumai bus laikini, todėl nevertėtų labai dėl to pergyventi. Sausio 18 d. Venera, o sausio 20 d. ir Saulė, šios planetos pradės eiti tranzitu Vandenio ženklu, todėl stiprės pasitikėjimas savimi, galimas laimės pojūtis, o meilė, romantiškos pramogos, bendravimas su mylimu žmogumi gali suteikti malonumą. Šiame periode galimas polinkis romantiškiems meilės nuotykiams, o vieniši Vandenio ženklo atstovai šiuo metu gali tikėtis lemtingos pažinties, jie gali sutikti ypatingą žmogų, su kuriuo galėtų užsimegzti asmeniniai meilės santykiai. Saulės ir Veneros įtakoje stiprės asmeninis patrauklumas, gebėjimas bendrauti su priešingos lyties atstovais, o turintys mylimą žmogų, šiuo metu gali harmonizuoti ir sustiprinti tarpusavio santykius. Paskutinė sausio mėnesio dekada bus palanki asmeninio įvaizdžio pokyčiams, tokiu metu galima sėkmingai keisti šukuoseną, aprangos stiilių, kas padėtų išryškinti individualumą ir išskirtinumą. Sausio 31 d. įvyksiantis Mėnulio užtemimas palies ir suaktyvis Vandenio ženklo partnerystės sektorių, šis užtemimas palies meilės ir tarpusavio santykių temą, todėl tokiu metu atvirų pokalbių su mylimu žmogumi pagalba, bus galima išspręsti problemas ir atnaujinti tarpusavio santykius.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

2018 metų dvi pirmąsias sausio mėnesio dekadas Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs visuomeninė ir kolektyvinė veikla, tai bus palankus laikas ateities planų kūrimui, bendravimui su draugais, bendraminčiais, rėmėjais, tikėtina jų parama, o paskutinę dekadą svarbiu taps vidinis gyvenimas, gali aplankyti įkvėpimas, bus palanku užsiimti kūrybine veikla. Sausio mėnesį ypatingai svarbia bus kolektyvinė saviraiška, bendradarbiavimas, sėkmė galima kolektyviniame darbe, verslo ir darbo sferoje tikėtinas aktyvumas. Sausio mėnesį mokslo, kūrybos, ryšių su užsieniu sektoriumi eis tranzitu Marsas ir Jupiteris, šių planetų įtaka bus palanki tolimoms kelionėms, juridinių reikalų tvarkymui, naujų žinių siekimui, bus galima sėkmingai mokytis užsienio kalbų, šiuo metu gali formuotis nauji įdomūs ryšiai. Iki sausio mėnesio 11 d. profesinės veiklos, karjeros sektoriumi eis tranzitu Merkurijus, todėl šiame periode vertėtų planuoti svarbius susitikimus ir derybas, o sausio 26 d. į šį sektorių pereis Marsas, todėl galimas polinkis prisiimti daugiau atsakomybės, tokiu metu pakaks jėgų, energijos ir ryžto, norint užbaigti anksčiau pradėtus, sunkiai besivystančius projektus. Šiuo metu išaugs darbingumas ir darbo efektyvumas, įdėtos pastangos duos gerus rezultatus, kas suteiks galimybę atkreipti vadovybės dėmesį, įgyti palankumą, todėl tikėtina solidi paskata. Paskutinę sausio dekadą aktyvesniu taps pasąmonės, paslapčių sektorius, kadangi juo eis tranzitu Saulė ir Venera, todėl galimas polinkis kūrybinei veiklai, o iš kitos pusės, vertėtų būti atidesniais bendraujant su žmonėmis savoje aplinkoje, kadangi šiuo metu gali suaktyvėti slapti priešai, arba negeranoriškai nusiteikę asmenys.

Finansiniu požiūriu sausio mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus gana palankus, pajamos gali sietis su pagrindine darbo vieta, nauda galima iš kolektyvinio darbo ir projektų, bei galima ir netikėtai gauti pinigų, arba išlošti, o tolimos kelionės bus naudingos finansiniu požiūriu. Finansinės sėkmės garantu sausio mėnesį bus aktyvumas, bei gebėjimas vengti skubotumo ir rizikos tvarkant svarbius piniginius reikalus, pasirašant dokumentus, arba sudarant sandorius.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams sausio mėnuo bus aktyvus ir įdomus, kupinas malonių įvykių. Sausio 2 d. stosianti Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins Žuvų ženklo meilės sektorių, o kadangi Mėnulis formuos harmoningus aspektus Marsui, Jupiteriui ir Neptūnui, todėl gali išsipildyti ilgą laiką puoselėtos svajonės, bei tikėtinos įdomios meilės istorijos. Meilės planeta Venera iki sausio 18 d. eis tranzitu draugystės, visuomeninių ryšių sektoriumi, todėl tai bus palankus laikas bendravimui su draugais, dalyvavimui įvairiuose renginiuose, kurių metu galimos įdomios pažintys, malonūs susitikimai, todėl šiuo palankiu periodu galėtų pasinaudoti vieniši Žuvų ženklo atstovai. Tokiu metu reikėtų dalyvauti įvairiose kompanijose, lankytis klubuose, renginiuose, kur susirenka daug žmonių, kadangi tokiu metu likimas gali suteikti išskirtinę galimybę, gali padovanoti lemtingą pažintį, naujus santykius ir meilę. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, turintys mylimą žmogų, šiame periode galėtų dažniau kartu lankytis įvairiuose renginiuose, kas padėtų išvengti rutinos, atnaujinti, sustiprinti tarpusavio santykius, bei pervesti į juos į kitą kokybinį lygmenį. Sausio 18 d., Venerai perėjus į paslapčių, pasąmonės sektorių, jausmai gali tapti giliais, o tarpusavio santykiuose gali išryškėti nauji aspektai ir niuansai. Šiame periode nevertėtų siekti permainų asmeniniame gyvenime, kadangi situacija nebus aiški, o bus matoma tarsi pro rūką, todėl šiuo metu vertėtų nutolti nuo gyvenimo šurmulio, mėgautis meile ir dvasine ramybe.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą