Jupiterio tranzitas Jaučio ženklu

2023.05.16 d., 19:20 val. (Lietuvos laiku), Jupiteris, kuris tradiciškai astrologijoje laikomas Karalių Žvaigžde, Didžiosios Laimės, sėkmės ir plėtros planeta, pereis į Jaučio ženklą (jame išbus iki 2024.05.26 d.), ir nors šią planetą, bei šį ženklą mažai kas sieja, kai kurios savybės gali papildyti viena kitą. Jaučio ženklas siejamas su sukaupimu, o Jupiteriui būdingas gebėjimas plačiam apibendrinimui, todėl šių savybių derinys gali skatinti intelekto plėtrą ir proto eniciklopediškumą. Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtakoje, bus galima įgyti daugybę įvairiausių praktinių žinių, o galingos, gilios ir stiprios vaizduotės pagalba ženkliai praplėsti savo akiratį ir asmeninius horizontus. Šio tranzito įtakoje galimos svajonės apie turtingumą ir prabangą, sustiprės trauka pinigams, materialinei gerovei, polinkis siekti prestižinės socialinės ir tvirtos materialinės padėties, gebant protingai, naudingai investuoti turimas lėšas. Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtakoje gali išryškėti gailestingumas, polinkis filantropijai, noras paremti kultūrinę, meninę veiklą, arba sritį. Šiame periode Jupiterio tranzitas Jaučio ženklu 12-kos zodiako ženklų atstovus palies gana skirtingai.

Avino ženklo atstovų gyvenime palanki Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtaka palies talentų, meistriškumo, finansų, nuosavų vertybių sektorių. Jupiterio tranzito Jaučio ženklu laikotarpis bus palankus ir produktyvus, gali atsirasti nauji pajamų šaltiniai ir galima gauti keletą vertingų darbo pasiūlymų, iš kurių pasirinkti patį patraukliausią gali būti kiek sudėtinga. Šiame periode svarbiais taps asmeninio biudžeto, turimų lėšų panaudojimo, investicijų klausimai, galimos su tuo susiję permainos – kai kurie Avino ženklo atstovai gali pradėti taupyti, kiti sėkmingai investuoti ir tikėtis iš to gerų pajamų ateityje, tai gali būti indėlis banke, investicija į nekilnojamąjį turtą, ar žemės įsigijimas. Tokiu metu galimos ir papildomos pajamos, bus galima pradėti taupyti lėšas kitomis valiutomis, bei galimos investicijos siekiant realizuoti savo svajonę, ar norint įgyti patinkančią profesiją. Jupiterio tranzito Jaučio ženklu metu, galimas polinkis įsigyti prabangius daiktus, tačiau savas lėšas reikėtų panaudoti tik perspektyviems daiktams, šiame periode bus galima surasti gerai apmokamą darbą, arba pradėti nuosavą verslą. Šio tranzito metu gali padidėti apetitas, potraukis saldumynams ir bus svarbu gebėti save kontroliuoti, norint išvengti problemų dėl antsvorio.

Jaučio ženklo atstovai Jupiterio tranzito jų ženklu įtakoje, bus vieni laimingiausių tarp visų zodiako ženklų. Šiame laikotarpyje Jaučio ženklo atstovai taps labiau pasitikintys savimi, jiems atsives išskirtinės galimybės, kuriomis derėtų tinkamai pasinaudoti, kadangi sekantis toks Jupiterio tranzitas bus tik po 12 metų. Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtakoje galima sėkminga karjera, ar realizacija sociume, tokiu metu galima produktyvi profesinė veikla, bus palanku kelti kvalifikaciją. Tokiu metu gali lydėti sėkmė asmeniniame gyvenime, Jaučio ženklo atstovai gali formuoti naujus perspektyvius santykius, arba sukurti santuoką. Jupiteris siejamas su plėtra ir prabanga, todėl tranzito metu galimas polinkis keisti savo įvaizdį, statusą, įsigyti brangius, madingus, prestižinius asmeninius daiktus, kurie galėtų sustiprinti pasitikėjimą savimi. Jupiterio tranzito įtakoje galimas polinkis emigracijai, galima pradėti veiklą, kuri būtų realizuojama užsienyje, tai palankus laikas studijoms užsienyje ir kalbų mokymuisi, vertingų profesinių žinių, naudingos patirties, diplomo, licenzijos gavimui. Šiame periode galimas nenoras būti pavaldžioje padėtyje, gali tekti tvarkyti svarbius juridinius reikalus, ar persikelti nuolat gyventi į kitą vietą, kuri laikoma prestižine. Tranzito periode galima įgyvendinti asmenines ambicijas, realizuoti planus ir daug ko pasiekti, o sėkmės garantu bus gebėjimas pasinaudoti palankiomis aplinkybėmis ir galimybėmis.

Dvynių ženklo atstovų gyvenime Jupiterio tranzitas Jaučio ženklu palies ir suaktyvins pasąmonės, paslapčių, apribojimų, įkvėpimo, dvasingumo, didžiosios kūrybos vienumoje sferą, sustiprins gebėjimą įsiklausyti į savo vidinius pojūčius, intuityviai suprasti kitus žmones ir įvykių esmę, o nepalankiai susiklosčius aplinkybėms, pagalbos bus galima sulaukti tarsi iš niekur. Tranzito periode Dvynių ženklo atstovai gali užsiimti veikla, turinčia sąsają su ezoterika, joga, dvasinėmis ir energetinėmis praktikomis, meditacija. Tokiu metu galimas polinkis aplankyti energetiškai stiprias vietas, vienuolynus, ašramus, galimos mintys apie savo sielą ir dvasingumą. Šiame laikotarpyje kai kurie Dvynių ženklo atstovai gali pasirinkti emigraciją, arba susitvarkyti reikiamus dokumentus šio proceso realizavimui, taip pat gali pavykti gauti darbą užsienyje, kurį galima atlikti nuotoliniu būdu, arba galimas pamaininis darbas, veikla kitame mieste. Tranzito įtakoje gali išaiškėti kai kurios paslaptys, užsimegzti slaptas meilės ryšys, arba galimi slapti santykiai, susiję su darbu, veikla, verslu, arba tokiu metu galima įforminti dokumentus, susijusius su palikimu. Tokiu metu mylimas žmogus, arba antroji pusė gali paprašyti pagalbos, susijusios su darbu, įsidarbinimu, arba kokio nors svarbaus projekto realizacija. Tranzito metu galima planuoti poilsinę kelionę, vykti į sanatoriją, arba poilsio namus, o pagrindinė užduotis bus pasiruošti naujam ciklui, kuris prasidės 2024 metų gegužės 26 d., kada Jupiteris pereis į Dvynių ženklą.

Vėžio ženklo atstovų gyvenime palanki Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtaka palies socialinių ryšių, kolektyvinės veiklos, draugystės, ateities planų ir vizijos sektorių, todėl šiame periode gali ženkliai prasiplėsti draugų, bendraminčių ratas, tikėtinos naujos reikšmingos pažintys, bei gali atsirasti įtakingas rėmėjas. Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtakoje, galimas populiarumas tarp draugų ir kolegų, dalyvavimas kokios nors bendrijos, ar socialinės grupės veikloje, arba panašaus pobūdžio grupės įkūrimas, bei gali prasiplėsti bendravimo ratas,. Tranzito periode galima aktyvi veikla, ar kokių nors produktų platinimas interneto pagalba, o kai kurie Vėžio ženklo atstovai gali įkurti internetinę parduotuvę, ar realizuoti svarbius internetinius projektus. Tai bus palankus laikotarpis norintiems mokytis šiuolaikinių profesijų, bus galima išmokti kažko neįprasto, susijusio su internetu, progresu, galimas dalyvavimas įvairiuose kolektyviniuose renginiuose, arba socialinėje veikloje, bus galima kurti ateities planus, bei gali išryškėti vertingos idėjos. Tranzito metu gali atsiskleisti neįprasti gebėjimai, išryškėti kūrybiškumas ir polinkis bendrauti su jaunesniais žmonėmis, suteikiančiais pozityvumo ir bus siekiama laisvės nuo įvairių apribojimų.

Liūto ženklo atstovų gyvenime palanki Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtaka palies profesinės veiklos, karjeros, socialinio statuso, pasiekimų sferą. Šio tranzito periode gyvenimas gali keistis palankia linkme, kada bus galima pakilti karjeros ir socialinio statuso laiptais, kai kurie Liūto ženklo atstovai gali tikėtis paaukštinimo pareigose, ar perspektyvios pareigybės, vadovaujamo darbo, kiti gali nuspręsti pradėti nuosavą verslą, o kai kas gali sukurti santuoką su žmogumi, užimančiu aukštą socialinę padėtį. Šio tranzito įtakoje gali pavykti pagerinti gyvenimo sąlygas, įsigyti nuosavybę, persikelti gyventi į naują, prestižine laikomą vietą. Šiame periode svarbūs įvykiai gyvenime gali būti susiję su tėvais, remontu, arba statybomis, tai sėkmingas laikas užsiimantiems nuosavu verslu, kai galima išplėsti savo įtakos sferą, gauti solidų pelną ir ženkliai papildyti asmeninį biudžetą. Tokiu metu bus palanku pradėti naujus, perspektyvius, pelningus verslo projektus, bei tai tinkamas laikas ryšių plėtojimui su užsienio partneriais ir organizacijomis.

Mergelės ženklo atstovų gyvenime palanki Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtaka palies mokslo, tolimų kelionių, juridinių reikalų, ryšių su užsieniu, filosofijos, perspektyvų sektorių. Jupiterio tranzito Jaučio ženklu laikotarpyje gali prasiplėsti nuosavi horoizontai, galimas polinkis, arba būtinybė mokytis, įgyti aukštąjį, ar papildomą išsilavinimą, vertingą patirtį, kelti kvalifikaciją, bei laikotarpis palankus užsiimantiems dėstymu, ar intelektualinio pobūdžio veikla (straipsniai, publikacijos, mokslinė veikla, reklama, leidyba). Tokiu metu gali atsiverti naujos galimybės, susiję su naudingais kontraktais su organizacijomis iš kitų šalių, arba bus galima surasti darbą užsienyje, kurį galima dirbti nuotoliu. Tai sėkmingas periodas užsiimantiems moksline, tyrinėjimų, juridine veikla, dirbantiems tarptautinės prekybos, turizmo sferose, o tvarkant svarbius juridinius reikalus, galima tikėtis palankios jų baigties, bei gali pavykti sėkmingai išspręsti netgi įsisenėjusius juridinius ginčus. Jupiterio tranzito Jaučio ženklu laikotarpis palankus planuojantiems keisti gyvenamąją vietą, norintiems persikelti gyventi į kitą miestą, arba emigruoti į užsienį.

Svarstyklių ženklo atstovai palankią Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtaką galės pajausti stambių finansų, vidutinio verslo, sąmonės transformacijos, intymaus gyvenimo sferoje. Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtakoje gali atsiverti naujos palankios galimybės, liečiančios gebėjimą gauti pelną iš kelių įvairių šaltinių, iš dalykinio bendradarbiavimo, naudingų investicijų, sąveikos su kitais žmonėmis, meilės ryšių. Šiame periode galimos pasyvios pajamos iš anksčiau padarytų investicijų, biudžetas gali padidėti santuokos dėka, o taip pat bus galima atgauti skolas, arba įgyti teisę į palikimą. Šis laikotarpis bus palankus verslo plėtrai, svarbiems finansiniams projektams, sėkmės garantu veikloje bus gebėjimas įsitvirtinti, sustiprinti savo autoritetą ir neleisti kitiems, jums svarbiems žmonėms bandyti pagerinti savo materialinę padėtį jūsų sąskaita, nuvertinant jūsų asmeninius pasiekimus. Kai kuriais atvejais, materialinė nauda ir pelnas gali sietis su aukštą socialinę padėtį užimančių asmenų palaikymu. Jupiterio įtakoje, įsimylėjusių žmonių, ar sutuoktinių porose aktualiais gali tapti erotikos klausimai, jausmai gali tapti giliais ir intensyviais, bei tikėtinos aistringos išraiškos santykiuose.

Skorpiono ženklo atstovų gyvenime palanki Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtaka palies partnerystės, santuokos sektorių, todėl šiame periode bus galima sėkmingai harmonizuoti ir sustiprinti asmeninius meilės santykius, arba santuokinius saitus, užmegzti perspektyvius dalykinius ryšius su patikimais partneriais. Šiame laikotarpyje gali prasiplėsti bendravimo ratas, bus daug palankių galimybių ir progų užmegzti perspektyvias pažintis su reikšmingais, autoritetingais, sėkmingais, ar populiariais žmonėmis. Skorpiono ženklo atstovams, dirbantiems verslo sferoje, Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtakoje, gali pavykti užmegzti naudingus dalykinius partnerystės ryšius, pasirašyti pelningus kontraktus, arba juridines sutartis su užsienio partneriais ir organizacijomis. Tai bus palankus laikotarpis vienišiems Skorpiono ženklo atstovams, nes likimas gali padovanoti lemtingą susitikimą su ypatingu žmogumi, su kuriuo užsimezgę asmeniniai meilės santykiai gali išsirutulioti į patikimus ir ilgalaikius partnerystės ryšius, o šio Jupiterio tranzito metu sukurta santuoka gali būti sėkminga ir tvirta, bei antrosios pusės dėka gali pavykti ženkliai pagerinti savo materialinę padėtį.

Šaulio ženklo atstovų gyvenime palanki Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtaka palies darbinės veiklos, pareigų, sveikatos sektorių, kuriame galimas ženklus, pozityvus pagerėjimas. Šiame laikotarpyje Šaulio ženklo atstovams gali pavykti pademonstruoti savo profesionalumą, sėkmingai pristatyti save kaip kompetentingą darbuotoją, bei sustiprinti autoritetą kolektyve, užsitikrinti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą. Atsakingas pavestų užduočių atlikimas, atkaklus darbas, įdėtos pastangos bus pastebėtos ir įvertintos vadovybės, todėl galima sulaukti pagyrimo, materialinės paskatos, ar didesnio atlyginimo. Tokiu metu gali atsirasti naujos pareigos, susiję su darbine veikla, galimas ir papildomas, antraeilis darbas. Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtakoje galimas paaukštinimas pareigose, kada gali būti pasiūlyta perspektyvi pareigybė, ar vadovaujamos pareigos, gali padidėti atsakomybė. Šiame periode galima įstaigos, ar įmonės plėtra, gali atsirasti galimybė pereiti į kitą darbą, keisti veiklos pobūdį, o užsiimant nuosavu verslu, arba individualia veikla, šis laikotarpis bus palankus savo įtakos sferos plėtrai. Šiame periode bus galima mokytis, gilinti profesines žinias, kelti kvalifikaciją, įgyti papildomą diplomą, ar gauti licenziją, kas padėtų sėkmingai kopti karjeros laiptais. Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtakoje, savijauta ir sveikata gali būti gera, o esant lėtiniams susirgimams, gali būti panaudoti efektyvūs gydymo metodai, bei nuotaiką praskaidrinti galėtų naminis augintinis.

Ožiaragio ženklo atstovai palankią Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtaką gali pajausti kūrybinės saviraiškos, meilės, vaikų ir pomėgių sferoje. Jupiterio tranzito Jaučio ženklu periode bus galima sėkmingai demonstruoti ir realizuoti praktikoje savo talentus, gabumus, gali būti pelninga kūrybinio pobūdžio veikla, o nauda gali sietis ir su pomėgiais. Jupiterio tranzito periodas labai palankus vienišiems Ožiaragio ženklo atstovams, kadangi jie gali tikėtis daug romantiškų pramogų, tokiu metu bus lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovais, atsiras daug palankių galimybių perspektyvių pažinčių užmezgimui, o likimas gali padovanoti lemtingą susitikimą, suvesti su įdomiu, turtingu, arba ypatingu žmogumi, su kuriuo gali formuotis patikimi asmeniniai meilės santykiai. Jupiterio tranzitas bus palankus planuojantiems šeimos pagausėjimą, o jau gimusiems vaikams tai palankus laikotarpis įvairiapusiškam jų vystymuisi, talentų realizavimui. Ožiaragio ženklo atstovai, turintys suaugusių vaikų gali tikėtis, kad šiame periode prasiplės jų galimybės, susiję su išsilavinimu, darbu, arba asmeniniu gyvenimu.

Vandenio ženklo atstovų gyvenime palanki Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtaka palies šeimos sektorių, tai šiame laikotarpyje tikėtinos pozityvios permainos šeimyniniame gyvenime ir tarpusavio santykiuose su giminėmis. Jupiterio tranzito Jaučio ženklu periode svarbiais taps klausimai, susiję su namais, nuosavybe, nekilnojamuoju turtu ir šeima, tokiu metu gali padidėti šeima, gali gimti vaikai, anūkai, ar suaugę vaikai sukurti santuoką. Tai bus palankus laikas planuojantiems keisti gyvenamąją vietą, persikelti gyventi kitur, ar emigruoti, tinkamas periodas remontui, nekilnojamojo turto, žemės, arba kitos nuosavybės pirkimui ir pardavimui. Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtakoje kai kuriems Vandenio ženklo atstovams pavyks sėkmingai išspręsti gyvenamojo ploto problemas, pagerinti gyvenimo sąlygas, ar susikurti komfortą namuose, tai palankus laikas tvarkyti dokumentus, susijusius su gyvenamąją vieta, jos deklaracija, arba palikimu. Tokiu metu bus galima sustiprinti savo autoritetą šeimoje, priimti svarbius sprendimus, tai palankus laikotarpis užsiimantiems šeimos verslu, turinčiu sąsają su nekilnojamojo turto operacijomis, statybomis, žemės ūkiu, arba įvairių paslaugų teikimu gyventojams.

Žuvų ženklo atstovai Jupiterio tranzito Jaučio ženklu palankią įtaką galės pajaus artimos aplinkos, komunikacijų sferoje. Jupiteriui einant tranzitu Jaučio ženklu, bus galima tikėtis intensyvaus bendravimo, daug kontaktų, naujų pažinčių, gali ženkliai prasiplėsti pažįstamų ir interesų ratas, gali lydėti sėkmė kelionėse, mokantis, siekiant žinių, ieškant naudingos informacijos, galimas polinkis keisti buvimo vietą, daug judėti, važinėti, gali atsirasti nauji bičiuliai, draugai, pažįstami. Šis periodas bus palankus dėstymui, mokymuisi, o tokiu metu įgytos žinios bus įdomios ir naudingos. Tranzito įtakoje galima pakeisti turimą intelektualią techniką - telefoną, ar kompiuterį pažangesniu, šiuolaikišku, galima parduoti, ar įsigyti įvairias transporto priemones. Tai palankus periodas užsiimantiems intelektualinio pobūdžio, prekybine, komercine, tarpininkavimo veikla, dirbantiems transporto sektoriuje, o nauda galima per bendravimą su broliais, seserimis, kaimynais, bendraklasiais. Jupiterio tranzitas Jaučio ženklu bus palankus studentams, mokytojams, žurnalistams, rašytojams.