Horoskopas 2021 metų birželiui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkretaus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Dvi pirmąsias 2021 metų birželio mėnesio dekadas Avino ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs intelektualinė veikla, komunikacijų, informacijos klausimai, tokiu metu tikėtina daug artimų kelionių, bendravimo, pažinčių ir kontaktų, o paskutinę dekadą svarbiais taps namų ir šeimos reikalai. Profesinėje ir darbinėje veikloje birželio mėnesį esminių permainų neverta tikėtis, kadangi darbo sektorių globojantis Merkurijus iki paskutinės savaitės judės atatupstas komunikacijų sfera, todėl bus juntamas pasyvumas. Avino ženklo karjeros sektoriumi einantis tranzitu Plutonas ir šį sektorių globojantis Saturnas birželio mėnesį judės atatupstai, todėl laikas nepalankus naujoms iniciatyvoms, svarbių verslo projektų pradžiai, arba kitos darbo vietos paieškoms, o tokiu metu būtų palankiausia užbaigti anksčiau pradėtus darbus, taisyti klaidas ir gali atsinaujinti anksčiau nutrūkę ryšiai su svarbiais žmonėmis. Birželio 10 d. įvyks Saulės užtemimas, jis palies Avino ženklo komunikacijų sektorių, todėl bus galima gauti naudingų dalykinių pasiūlymų, svarbiu taps bendravimas, reikalingos informacijos gavimas, bei ryšių užmezgimas. Avino ženklo karjeros sektorių birželio 24 d. suaktyvins Mėnulio pilnatis, bus tinkamas laikas apžvelgti veiklos rezultatus, numatyti tolimesnius planus, kurių realizavimui palankesnis bus sekantis mėnuo.

Finansiniu požiūriu 2021 metų birželio mėnuo Avino ženklo atstovams bus svarbus ir palankus. Avino ženklo finansų sektorių globojanti Venera birželio 2-27 d. eis tranzitu šeimos sfera, tokiu metu galimos pajamos, susiję su šeimos verslu, nuosavybės nuoma, kūrybinio pobūdžio veikla, o paskutinę dekadą būtinas atidumas ir apdairumas tvarkant svarbius finansinius reikalus, bei galimos neplanuotos išlaidos, susiję su namais, šeima.

Avino ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2021 metų birželio mėnesį bus aktyvus ir permainingas. Birželio 11 d. Marsas pradės eiti tranzitu Avino ženklo meilės sektoriumi, todėl stiprės patrauklumas ir aktyvumas, gebėjimas lengvai bendrauti, užmegzti naujas pažintis, išryškės polinkis romantiškoms pramogoms ir meilės nuotykiams. Tai palankus laikotarpis vienišiems Avino ženklo atstovams, kadangi juos likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi, o turintys mylimą žmogų pajaus, kad jausmai vėl tampa intensyviais. Iki paskutinės birželio savaitės Merkurijus judės atatupstai, jo įtakoje galimas polinkis per daug žadėti, nors pažadus ištesėti bus sudėtinga, todėl bus svarbu išlikti praktiškais, ypač finansiniuose reikaluose, nes neteisingi poelgiai gali tapti ginčų, nesusipratimų priežastimi, bei tokiu metu gali atsinaujinti anksčiau iki galo neišspręstos problemos. Gyvenantys santuokoje, ar esantys ilgalaikiuose santykiuose, birželio mėnesį gali tikėtis harmoningo bendravimo poroje, kadangi pavyks išspręsti nesutarimus ir ginčus, susitaikyti su mylimu žmogumi, arba antrąja puse. Veneros tranzito šeimos sektoriumi įtakoje, šeimyniniame gyvenime daugės stabilumo ir romantikos, laikotarpis bus palankus komforto namuose kūrimui, geras laikas remontui, nuosavybės klausimų sprendimui.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Dvi pirmąsias 2021 metų birželio mėnesio dekadas Jaučio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su talentų ir meistriškumo realizavimu praktikoje, pajamomis ir asmeninės gerovės kūrimu, o paskutinę dekadą daugiau dėmesio bus skiriama intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, bus galima tikėtis daug kontaktų, pažinčių, bei artimų kelionių. Birželio mėnesį Uranas tęs tranzitą Jaučio ženklu, jo įtakoje gali išryškėti originalios idėjos, tačiau iki paskutinės savaitės, kol Merkurijus judės atatupstai, laikas nebus tinkamas naujų iniciatyvų realizavimui, o tokiu metu palankiau bus užbaigti anksčiau pradėtus darbus. Uranas formuos destruktyvų aspektą Saturnui, esančiam karjeros sektoriuje (aspekto pikas birželio 15 d.), jo įtakoje asmeniniai ir profesiniai interesai atsidurs priešpriešoje, todėl bus labai svarbu atsakingai atlikti pavestas užduotis. Jaučio ženklo mokslo, juridinių reikalų, ryšių su užsieniu, kelionių sektorių suaktyvins birželio 24 d. stosianti Mėnulio pilnatis, todėl tai bus palankus laikas rezultatų suvedimui. Tokiu metu bus galima baigti senus projektus, ar bendradarbiavimą su dalykiniais užsienio partneriais ir tuo pačiu bus galima aiškiai suvokti, kuria kryptimi reikėtų judėti toliau, ką daryti ir ko siekti.

Finansiniu požiūriu 2021 metų birželio mėnuo Jaučio ženklo atstovams bus svarbus ir kiek sudėtingesnis, nei įprastai. Jaučio ženklo finansų sektorių globojantis Merkurijus iki birželio 23 d. judės atatupstai, todėl galimi nesklandumai piniginiuose reikaluose, kai gali vėluoti planuotų lėšų gavimas, arba gali būti nutraukti didelių vilčių teikiantys sandoriai, nors bus galima ir numatyti ateities planus. Birželio 10 d. įvyksiantis Saulės užtemimas palies ir suaktyvins Jaučio ženklo finansų sektorių, todėl artimu užtemimui metu būtinas padidintas dėmesys ir apdairumas tvarkant svarbius finansinius dokumentus ir reikalus, būtų geriau neplanuoti stambių pirkinių, investicijų, nepriimti esminių sprendimų.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo atžvilgiu 2021 metų birželio mėnuo bus nevienareikšmis, o pasitelkus kantrybę ir sveiką nuovoką, bus galima išvengti rimtų nesklandumų. Šį mėnesį nevertėtų eikvoti laiko ir energijos smulkių, nereikšmingų problemų sprendimui, kadangi jeigu santykius temdo tarpusavio supratimo stoka, ar kitos kliūtys, tai ši situacija neilgalaikė ir ją bus galima sėkmingai išspręsti. Jaučio ženklo meilės sektorių globojantis Merkurijus iki birželio 23 d. judės atatupstai, skatins pakalbėti su mylimu žmogumi apie opius klausimus, kurių ilgą laiką buvo stengiamasi neliesti, o šiuo metu bus galima apsvarstyti įvairias anksčiau iškilusias problemas ir ramiai jas išspręsti. Tokiu metu gali atsinaujinti anksčiau nutrūkęs ryšys su mylimu žmogumi, o esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems santuokoje, partnerystės sektorių globojančio Marso destruktyvaus aspekto Plutonui įtakoje, birželio mėnesio pirmoji dekada bus nerami, kadangi galimas stiprus emocionalumas, tarpusavio supratimo stoka, o ginčų su mylimu žmogumi, ar antrąja puse bus sunku išvengti, ypač jeigu tai liestų klausimus, susijusius su gyvenamosios vietos keitimu. Šiame periode tarpusavio santykius gali įtakoti šeimos nariai, kurie bus linkę aktyviai dalinti patarimus, liečiančius Jaučio ženklo atstovų asmeninį gyvenimą, o Marso destruktyvių aspektų Saturnui ir Uranui įtakoje, sudėtinga bus ir paskutinė birželio dekada, kada galimi konfliktai, bei trintis bendraujant.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Dvi pirmąsias 2021 metų birželio mėnesio dekadas Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti asmeniniai planai, iniciatyvos ir ambicijos, tai bus palankus laikas įvaizdžio, aprangos stiliaus pokyčiams, o paskutinę dekadą svarbiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Birželio mėnuo Dvynių ženklo atstovams profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu bus įprastinis, kada neverta tikėtis ženklių pasiekimų, o kadangi iki paskutinės savaitės Merkurijus judės atatupstai, tai šiame periode nerekomenduojama planuoti naujų verslo projektų starto, darbo, veiklos pobūdžio keitimo. Šiame laikotarpyje vertėtų užbaigti anksčiau pradėtus darbus ir pasiruošti kilimo karjeroje galimybei sekantį mėnesį, nors paskutinė birželio savaitė, kai Merkurijus pradės judėti tiesiai, bus daug kuo palanki. Birželio 10 d. Dvynių ženkle įvyks Saulės užtemimas, o užtemimo taškas formuos destruktyvų aspektą su karjeros sektoriuje esančiu Neptūnu, kas gali paskatinti nerealias idėjas, ar iliuzijas, todėl prieš ko nors imantis, tai vertėtų pradžioje apsvarstyti su labiau patyrusiais žmonėmis, kas padėtų išvengti beprasmio jėgų ir laiko eikvojimo. Tokiu metu gavus viliojančių pasiūlymų, nereikėtų skubėti juos priimti, o pradžioje vertėtų atsakingai įvertinti, ar jie nerizikingi ir galėtų būti naudingi.

Finansiniu požiūriu Dvynių ženklo atstovams 2021 metų birželio mėnuo bus palankus ir kiek permainingas. Birželio mėnesio 10 d. įvyksiančio Saulės užtemimo įtaka skatins kitaip pažvelgti į asmeninio biudžeto planavimą ir lėšų naudojimą, stiprins polinkį ieškoti naujų pajamų šaltinių ir taupymo būdų, kadangi šiuo metu gali tekti gailėtis dėl anksčiau padaryti neprotingų išlaidų. Dvynių ženklo finansų sektoriumi iki birželio 11 d. eis tranzitu Marsas, o 2-27 d. ir Venera, tai šių planetų įtakoje geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, kūrybinio pobūdžio veiklos, o atsargumas tvarkant svarbius finansinius reikalus bus būtinas paskutinę birželio savaitę.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2021 metų birželio mėnuo bus palankus, tačiau išryškės nepastovumas, nenustygimas, poreikis asmeninei laisvei. Merkurijus iki birželio 23 d. judės atatupstai, o paskutinę savaitę tiesiai Dvynių ženklu, todėl bus palankus laikas bendravimui su priešingos lyties atstovais, bus lengviau atkreipti dėmesį, pelnyti simpatijas. Tokiu metu stiprės jumoro jausmas, gebėjimas gražiai išreikšti savo emocijas, užmegzti naujas pažintis, bet tuo pačiu nevertėtų būti per daug patikliais, nes kai kurie iš naujų pažįstamų gali turėti savanaudiškus tikslus. Iki paskutinės birželio savaitės, Merkurijui judant atatupstai, gali išryškėti anksčiau iki galo neišspręstos problemos, tačiau šiuo metu į tai bus galima pažvelgti kitu aspektu ir greitai surasti tinkamą sprendimą. Birželio mėnesio 24 d. stos Mėnulio pilnatis, jos įtaka suaktyvins Dvynių ženklo stambių finansų sektorių, tai esančių ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenančių santuokoje porose galimi ginčai dėl pinigų, nuosavybės, o išvengti rimtų konfliktų padės taktiškumas ir geranoriškumas, gebėjimas surasti bendrus sąlyčio taškus ir prieiti vieningos nuomonės, tačiau bandymas manipuliuoti mylimu žmogumi, gali turėti skaudžias pasekmes.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Dvi pirmąsias 2021 metų birželio mėnesio dekadas Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs kūrybinė veikla, šiame periode bus galima įsigilinti ir išspręsti kai kurias psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos ir komforto, nors tuo pačiu metu bus galima susidurti su apribojimais, vienatve, įvairiomis baimėmis, slaptais priešais, o paskutinė dekada bus palanki asmeninių ambicijų ir iniciatyvų realizavimui. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Vėžio ženklo atstovams birželio mėnuo bus kiek permainingas, kadangi dvi pirmąsias dekadas, darbo sektorių globojančiam Jupiteriui judant tiesiai, bus galima sėkmingai sutvarkyti dalykinius reikalus su partneriais iš kitų miestų ir šalių. Birželio 10 d. įvyksiantis Saulės užtemimas palies Vėžio ženklo pasąmonės, paslapčių sektorių, užtemimo taškas formuos destruktyvų aspektą su Neptūnu, todėl vertėtų būti mažiau priklausomais nuo kolegų ir partnerių, nes suaktyvės negeranoriškai nusiteikę asmenys, galimos apgaulės ir bus sunku suprasti, kas palaiko, o kas nori pakenkti. Galimi pasiūlymai užsidirbti ne visai legaliu, arba nesąžiningu būdu, todėl jų geriau atsisakyti, nes tai gali paskatinti daug rūpesčių ir nemalonumų. Birželio 20 d. Jupiteris pradės judėti atatupstai, todėl darbe gali tekti grįžti prie anksčiau pradėtų ir nebaigtų darbų, taisyti klaidas, ieškoti naujų sprendimų. Birželio 23 d. Merkurijus pradės judėti tiesiai, prasidės palankus laikas sutarčių sudarymui, naujų projektų ruošimui.

Finansiniu požiūriu 2021 metų birželio mėnuo Vėžio ženklo atstovams bus palankus ir dosnus, pirmąją birželio dekadą geros pajamos tikėtinos iš kūrybinės ir intelektualinės veiklos. Birželio 11 d. į Vėžio ženklo finansų sektorių pereis Marsas, sustiprės aktyvumas, atsiras palankių galimybių praktikoje realizuoti savus talentus, gerai uždirbti ir ženkliai papildyti asmeninį biudžetą. Šiame periode bus labai svarbu vengti bet kokių finansinių avantiūrų, nes to pasekmės galėtų būti skaudžios.

Vėžio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2021 metų birželio mėnesį bus aktyvus, kupinas reikšmingų, įsimenančių įvykių. Birželio 2-27 dienomis Vėžio ženklu eis tranzitu Venera, o 24 d. stosianti Mėnulio pilnatis suaktyvins partnerystės sektorių, todėl bus pravartu peržiūrėti dabartinę padėtį, kažką keisti asmeniniame gyvenime, tačiau naujų santykių užmezgimui, arba meilės romanams laikas nebus tinkamas. Esančių ilgalaikiuose santykiuose porų gyvenime galimi esminiai pokyčiai, kai gali tekti prisitaikyti prie tam tikrų aplinkybių, o problematiškose porose santykiai gali aplamai nutrūkti. Tokiu metu galimas emocinis nestabilumas, todėl vertėtų kontroliuoti savo kalbas, veiksmus, nedaryti skubotų išvadų ir sprendimų. Gyvenantys santuokoje, turintys šeimą, Vėžio ženklo atstovai birželio mėnesį neturėtų priimti svarbių sprendimų liečiančių skyrybas, ar gyvenamosios vietos keitimą, ypač periode iki birželio 23 d., kol Merkurijus judės atatupstai, skatindamas iliuzijas, neteisingą esamos padėties supratimą. Paskutinę birželio savaitę, Merkurijui judant tiesiai, situacija palaipsniui grįš į įprastines vėžes ir bus lengviau racionaliai įvertinti aplinkybes, liečiančias šeimos gyvenimą. Šis laikotarpis bus palankus vienišiems Vėžio ženklo atstovams, kada bus palankių galimybių užmegzti pažintis su įdomiais žmonėmis, galimos romantiškos pramogos, malonūs susitikimai.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Dvi pirmąsias 2021 metų birželio mėnesio dekadas Liūto ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs klausimai, liečiantys santykius su draugais ir rėmėjais, bendrus projektus, kolektyvinį darbą, visuomeninius ryšius, bus galima kurti ateities planus, o paskutinė dekada bus labiau pasyvi, palanki psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos ir komforto siekimui. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu birželio mėnuo bus kiek permainingas, o pirmoji dekada pasyvesnė. Birželio 10 d. Marsas pradės eiti tranzitu Liūto ženklu, todėl stiprės veiklumas, darbo efektyvumas, gebėjimas atsakingai atlikti pavestas svarbias užduotis. Saulės užtemimas, įvyksiantis birželio mėnesio 10 d., palies ir suaktyvins Liūto ženklo draugystės, socialinių ryšių sektorių, skatins siekį įsijungti į bendrų interesų žmonių grupės veiklą, dalyvauti įvairaus pobūdžio renginiuose, galimas interesas politikai, polinkis naudingų ryšių užmezgimui. Iki birželio mėnesio 23 d. Merkurijus judės atatupstai, tai bus netinkamas laikas darbo keitimui, naujų projektų startui, svarbių sutarčių pasirašymui. Birželio 24 d. Liūto ženklo darbo sektoriuje stos Mėnulio pilnatis, todėl artimu pilnačiai metu neverta priimti svarbių sprendimų, bus didesnė konfliktų kolektyve tikimybė.

Finansiniu požiūriu 2021 metų birželio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus kiek permainingas ir nevienareikšmis. Iki paskutinės birželio savaitės, kol Liūto ženklo finansų sektorių globojantis Merkurijus judės atatupstas socialinių ryšių, draugystės sektoriumi, galimi įvairaus pobūdžio nesklandumai, liečiantys verslą, finansinių planų realizavimą, nors tuo pačiu galima gauti pinigus, arba išmokas, kurių buvo ilgai laukiama. Paskutinė savaitė bus tinkama svarbių finansinių reikalų tvarkymui.

Liūto ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2021 metų birželio mėnesį bus aktyvus ir kiek permainingas. Dvi pirmąsias birželio mėnesio dekadas, kol Liūto ženklo meilės sektorių globojantis Jupiteris judės tiesiai, bus palankus laikas naujų pažinčių užmezgimui ir asmeninių santykių formavimui. Birželio mėnesio 11 d. Liūto ženklu pradės eiti tranzitu Marsas, kuris suteiks energijos, stiprins patrauklumą, aistringumą, gebėjimą lengvai bendrauti, susipažinti, o tokiu metu likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi, santykiai su kuriuo gali iš esmės pakeisti asmeninį gyvenimą. Šiuo metu galima tikėtis daug romantiškų pramogų, malonių susitikimų, tik bus labai svarbu vengti garbėtroškos ir egoizmo išraiškų, o sėkmę lems gebėjimas suteikti daugiau laisvės mylimam žmogui, ar antrajai pusei reiškiant asmeninę nuomonę ir siekti kompromiso analizuojant ginčytinus klausimus. Bus svarbu neprimesti savo požiūrio ir nuomonės, kas padėtų išvengti įtampos asmeniniuose santykiuose. Iki birželio mėnesio 23 d. Merkurijus, o nuo 20 d. Jupiteris judės atatupstai, tai šių planetų įtakoje galimos mintys apie praeitį, nutrūkusius santykius, o kai kuriais atvejais juos gali pavykti atnaujinti, o taip pat laikas bus tinkamas santykių analizei.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Dvi pirmąsias 2021 metų birželio mėnesio dekadas Mergelės ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su profesinė veikla, karjera, socialinių tikslų įgyvendinimu, o paskutinę dekadą sėkmė lydės kolektyvinėje ir visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas ateities planų kūrimui. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Mergelės ženklo atstovams birželio mėnuo bus reikšmingas ir permainingas. Birželio 10 d. Mergelės ženklo karjeros sektoriuje įvyks Saulės užtemimas, kurio įtakoje išryškės naujos idėjos ir planai, bei bus galima numatyti jų realizavimo galimybes. Iki birželio 23 d. Mergelės ženklą ir karjeros sektorių globojantis Merkurijus judės atatupstai, todėl šis laikotarpis bus netinkamas naujoms iniciatyvoms, tokiu metu gali neįvykti svarbios derybos ir kelionės, strigti reikalai, būtinas padidintas apdairumas dirbant su dokumentais, kas padėtų išvengti klaidų, problemų, o paskutinę birželio savaitę jau bus galima realizuoti planus, įgyvendinti sumanymus. Birželio 11 d. Marsas pradės eiti tranzitu paslapčių ir apribojimų sektoriumi, o tokiu metu gali suaktyvėti negeranoriški asmenys, linkę pakenkti, regzti intrigas, todėl bus svarbu nepatikėti savo paslapčių atsitiktiniams žmonėms, nes to pasekmės gali būti skaudžios.

Finansiniu požiūriu 2021 metų birželio mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus gana palankus. Mergelės ženklo finansų sektorių globojanti Venera birželio 2-27 dienomis eis tranzitu socialinių ryšių sektoriumi, todėl pajamos galimos per draugus, bendraminčius, o nauda gali sietis su bendrais projektais, kolektyvinio pobūdžio, ar visuomenine veikla.

Asmeniniame gyvenime ir meilės sferoje Mergelės ženklo atstovams 2021 metų birželio mėnuo gali būti aktyvus ir labai svarbus. Birželio 2-27 dienomis Venera eis tranzitu draugystės sektoriumi, šiame periode asmeninį gyvenimą gali stipriai įtakoti draugai, o vieniši Mergelės ženklo atstovai bendrų pažįstamų pagalbos dėka gali susipažinti su įdomiu, ypatingu žmogumi. Esantys ilgalaikiuose santykiuose ir turintys mylimą žmogų, gali daug laiko praleisti draugiškose kompanijose, dalyvauti įvairiuose renginiuose, o vieniši ir ieškantys savo antrosios pusės, gali sutikti likimo skirtą žmogų visiškai netikėtoje vietoje. Iki birželio 23 d., kol Merkurijus judės atatupstai, kai kam gali pavykti atnaujinti anksčiau nutrūkusius santykius, ar susigrąžinti mylimą žmogų. Gyvenantiems santuokoje, turintiems šeimą Mergelės ženklo atstovams birželio mėnuo bus ramus, o partnerystės sektoriumi einančio tranzitu Jupiterio įtakoje, laikas bus tinkamas bendroms kelionėms su antrąja puse, bei artimais žmonėmis, tai geras laikas poilsiui, maloniam laiko praleidimui, įvairaus pobūdžio bendroms pramogoms.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Dvi pirmąsias 2021 metų birželio mėnesio dekadas Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, liečiantys juridinius klausimus, kūrybinės veiklos, mokslo, ryšių su užsieniu sferas, o paskutinę dekadą aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į profesinę veiklą, karjerą ir socialinių tikslų įgyvendinimą. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Svarstyklių ženklo atstovams birželio mėnuo bus aktyvus ir reikšmingas. Karjeros sektoriumi iki 11 d. eis tranzitu Marsas, 2-27 d. Venera, o nuo 21 d. ir Saulė, o šių planetų įtakoje, galimi lemtingi pokyčiai profesinėje veikloje, gali išryškėti naujos idėjos ir planai, kuriuos realizuoti bus palanku paskutinę birželio savaitę, kada Merkurijus pradės judėti tiesiai, o iki to laiko bus galima tik apmąstyti planus ir strategiją numatytų tikslų įgyvendinimui. Birželio mėnesio 11 d. į socialinių ryšių sektorių pereis Marsas, kurio įtaka bus palanki kolektyvinei veiklai ir bendrų projektų ruošimui, viešiems pasisakymams, pristatymams, bei parodoms. Birželio 10 d. įvyks Saulės užtemimas, jis palies mokslo, juridinių reikalų, ryšių su užsieniu sferą, o užtemimo įtakoje suaktyvės ryšiai su užsieniu, kontaktai su dalykiniais partneriais ir organizacijomis iš kitų miestų, ar šalių.

Finansiniu požiūriu 2021 metų birželio mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams bus gana dosnus ir palankus. Šį mėnesį geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, pirmąją dekadą materialinė nauda siesis su karjera, o birželio 11 d., kai finansų sektorių globojantis Marsas pradės eiti tranzitu socialinių ryšių sfera, pelnas galimas iš bendrų projektų, geros pajamos tikėtinos iš kolektyvinės veiklos. Birželio 10 d. įvyks Saulės užtemimas, tai artimu užtemimui metu, bus būtinas apdairumas tvarkant svarbius finansinius reikalus, reikėtų nepriimti kardinalių sprendimų, atidėti svarbius susitikimus, sandorių sudarymą, kadangi tam palankiausia bus tik paskutinė birželio savaitė.

Svarstyklių ženklo atstovams asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu 2021 metų birželio mėnuo bus aktyvus ir reikšmingas. Iki birželio mėnesio 10 d Marsas, o 2-27 d. Venera eis tranzitu karjeros sektoriumi, todėl šių planetų įtaka stiprins nuosavos vertės jausmą, bei skatins ambicingus tikslus, liečiančius meilę ir asmeninį gyvenimą. Tokiu metu gali traukti žmonės, užimantys aukštą socialinę padėtį, esantys valdžioje, ar turintys tam tikrą statusą, o kai kuriems Svarstyklių ženklo atstovams gali kilti pagunda meilės ryšių pagalba pagerinti savo materialinę padėtį ir kai kada tai gali pavykti. Birželio mėnesį meilė gali persipinti su darbo reikalais, gali užsimegzti meilės romanas su kuo nors iš vadovybės tarpo. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, gyvenantiems santuokoje, periodas palankus šeimos verslui, jo plėtojimui, ar dalykiniam bendradarbiavimui su antrąja puse. Svarstyklių ženklo šeimos namą birželio 24 d. suaktyvins Mėnulio pilnatis ir bus juntamas aktyvumas tvarkant ūkinius, buitinius reikalus, aktualiais taps klausimai, liečiantys gyvenamąją vietą, jos keitimą, remontą, statybas, bus galima įsigyti, arba parduoti žemę, nuosavybę, bei nekilnojamąjį turtą.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Dvi pirmąsias 2021 metų birželio mėnesio dekadas Skorpiono ženklo atstovams svarbiais bus reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, palikimu, o paskutinė dekada bus palanki tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė gali lydėti kūrybinių, juridinių profesijų atstovus ir dirbančius mokslo, švietimo sektoriuje. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Skorpiono ženklo atstovams pirmoji birželio dekada bus palanki komandiruotėms, ryšiams su dalykiniais partneriais iš kitų miestų ir šalių, o birželio 11 d., kai Marsas pereis į karjeros sektorių, tikėtinas profesinis augimas, sėkmė ir geri rezultatai veikloje. Birželio mėnesio 10 d. įvyksiantis Saulės užtemimas suaktyvins materialinės gerovės sektorių, skatins kurti didžiulius planus, nors ne visi jie gali būti realizuoti, todėl reikėtų labai atsakingai įvertinti savo realias galimybes. Užtemimo įtakoje aktualiais taps mokesčių, kreditų, išmokų, alimentų, palikimo klausimai, galimas interesas investicijoms, nekilnojamajam turtui, o norint pradėti ką nors naujo, tai vertėtų planuoti paskutinei birželio savaitei, kai Merkurijus pradės judėti tiesiai.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2021 metų birželio mėnuo gali būti palankus, nors ir kiek permainingas. Pirmąją dekadą geros pajamos galimos asmeninių pastangų dėka, o 2-27 d. nauda tikėtina iš sėkmingų dalykinių ryšių, bendradarbiavimo su partneriais ir organizacijomis iš kitų miestų, ar šalių. Birželio mėnesį pajamos gali sietis su kūrybinio pobūdžio veikla, taip pat, dosnus laikotarpis bus birželio 15-23 d., o paskutinę dekadą, kada finansų sektorių globojantis Jupiteris pradės judėti atatupstai, galima gauti pinigus už anksčiau atliktus darbus.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2021 metų birželio mėnuo Skorpiono ženklo atstovams bus permainingas, ypač dvi pirmosios dekados, kada bus juntama nepalanki Saturno, esančio šeimos sektoriuje, destruktyvaus aspekto Uranui, einančiam tranzitu partnerystės sfera įtaka. Aspektas skatins įtampą, nusivylimą meile, galimas polinkis santykių nutraukimui, bet paskutinę birželio dekadą asmeninis gyvenimas grįš į įprastines vėžes, todėl daugės harmonijos porose, stiprės tikėjimas bendra santykių ateitimi. Skorpiono ženklo partnerystės sektorių globojanti Venera birželio 2-27 d. eis tranzitu mokslo, ryšių su užsieniu sektoriumi, todėl laikas bus palankus kelionėms kartu su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, o tarpusavio santykius sustiprinti padės bendri interesai, nauji įspūdžiai kelionių metu. Vieniši Skorpiono ženklo atstovai tokiu metu gali sutikti likimo skirtą ypatingą žmogų tolimų kelionių metu, būdami toli nuo namų kitame mieste, arba šalyje. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems santuokoje, birželio mėnuo bus nerimastingas laikas, kai pirmame plane atsidurs finansiniai reikalai, todėl galimi konfliktai dėl pinigų, kitų materialinių klausimų. Saulės užtemimas įvyks birželio 10 d., jis suaktyvins stambių finansų sektorių, o užtemimo įtakoje vertėtų vengti skubotų išvadų, kadangi tokiu metu gali stigti aiškumo ir nuovokumo, o svarbiems sprendimams palanki bus paskutinė birželio savaitė.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Dvi pirmąsias 2021 metų birželio mėnesio dekadas Šaulio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti santykiai su kitais žmonėmis, asmeniniai ir dalykiniai ryšiai, bendradarbiavimo klausimai, o paskutinę dekadą, aktualiais gali tapti materialiniai reikalai, liečiantys verslą, kreditus, skolas, bei mokesčius. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Šaulio ženklo atstovams birželio mėnuo palankus, suteikiantis vilčių ir galimybių sustiprinti savo padėtį kolektyve, o kadangi nuo 11 d. mokslo, ryšių su užsieniu sektoriumi pradės eiti tranzitu Marsas, svarbiu taps bendradarbiavimas su dalykiniais partneriais iš kitų miestų, ar šalių, galimos kelionės, susiję su mokslu, arba darbu. Šaulio ženklo karjeros sektorių globojantis Merkurijus iki birželio 23 d. judės atatupstai, todėl tokiu metu neverta pradėti ką nors naujo, o palankiau būtų užbaigti anksčiau pradėtus darbus, taisyti klaidas, koreguoti.

Finansiniu požiūriu 2021 metų birželio mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti palankus, o sėkmės garantu ir apsauga nuo nuostolių bus sąžiningai uždirbamos pajamos, vengiant viliojančių, abejotinų pasiūlymų, rizikingų investicijų, manipuliacijų, bei dalyvavimo finansinėse avantiūrose. Birželio 24 d. Šaulio finansų sektoriuje stos Mėnulio pilnatis, todėl artimomis pilnačiai dienomis vertėtų neplanuoti svarbių susitikimų, sandorių sudarymo, bei brangių daiktų įsigijimo.

Šaulio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime 2021 metų birželio mėnuo gali būti permainingas, kadangi partnerystės sektorių globojantis Merkurijus iki paskutinės savaitės judės atatupstas, tai šis laikotarpis bus palankus tarpusavio santykių analizei, bus galima atnaujinti anksčiau dėl įvairių priežasčių nutrūkusius ryšius. Šiame laikotarpyje gali išryškėti anksčiau iki galo neišspręstos tarpusavio santykių problemos, kurių sprendimo būdų gali tekti ieškoti šiuo metu ir vertėtų gerai apgalvoti savo žodžius ir veiksmus, norint išvengti nesklandumų poroje. Naujoms pažintims, asmeninių meilės santykių užmezgimui ir jų formavimui palankesnė bus paskutinė birželio savaitė. Šaulio ženklo meilės sektorių globojantis Plutonas birželio mėnesį eis tranzitu finansų sektoriumi, o 2-27 d. Venera viešės stambių finansų sektoriuje, todėl šių planetų įtakoje, meilė gali tampriai persipinti su piniginiais ir materialiniais reikalais, o išlaidos, arba nuostoliai, susiję su pramogomis, pomėgiais, asmeniniais meilės santykiais tikėtini birželio 1-5 d. ir 19-24 d., nors iš kitos pusės, Veneros įtakoje galimos vertingos dovanos iš mylimo žmogaus, ar antrosios pusės. Birželio mėnesio 10 d. Šaulio ženklo partnerystės, santuokos sektorių suaktyvins Saulės užtemimas, jo įtakoje galimi esminiai pokyčiai santykiuose, asmeniniame gyvenime, kai vieni bus linkę peržiūrėti savo idealus, liečiančius meilę, kiti gali analizuoti ankstesnius santykius, daryti išvadas, o esamus partnerystės ryšius pervesti į naują kokybinį lygmenį.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Dvi pirmąsias 2021 metų birželio mėnesio dekadas Ožiaragio ženklo atstovams labai svarbiais bus reikalai, susiję su darbine ir profesine veikla, aktualiais gali tapti sveiko gyvenimo būdo, naminių augintinių klausimai, o paskutinę dekadą dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, bendradarbiavimą ir dalykinį bendravimą. Ožiaragio ženklo partnerystės sektoriumi iki birželio 11 d. eis tranzitu Marsas, o 2-27 d. Venera, tai šių planetų įtakoje, sėkmė darbinėje veikloje priklausys nuo gebėjimo dirbti komandoje, užsitikrinti palaikymą, sutarti su kitais žmonėmis. Ožiaragio ženklo darbo sektorių globojantis ir juo einantis tranzitu Merkurijus iki birželio 23 d. judės atatupstai, todėl kiek lėtins darbo tempą, laikas bus tinkamas užvilkintų darbų užbaigimui, klaidų taisymui, o paskutinę savaitę, kai Merkurijus judės tiesiai, bus galima pradėti naujus verslo projektus, praktiškai įgyvendinti idėjas, realizuoti planus ir pasiekti ženklių veiklos rezultatų. Birželio 10 d. Saulės užtemimas suaktyvins Ožiaragio ženklo darbo sektorių, o užtemimo įtakoje galimi kardinalūs pokyčiai įstaigose, įmonėse, ar galimos pareigybinės permainos, o planuojantiems ieškoti kitos darbo vietos, tam palanki bus paskutinė birželio savaitė.

Finansiniu požiūriu 2021 metų birželio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti permainingas. Pirmąją birželio mėnesio pusę, kol bus juntama Saturno destruktyvaus aspekto Uranui, globojančiam finansų sektorių įtaka (aspekto pikas birželio 15 d.), galimi praradimai dėl neteisingų asmeninių sprendimų, nesėkmingų kūrybinių projektų, dėl per didelių išlaidų reklamai, pramogoms, pomėgiams, ar nuostoliai gali sietis su meilės ryšiais. Tokiu metu reikėtų vengti bet kokių finansinių avantiūrų, nepriimti abejotinų pasiūlymų dėl investicijų ir būti apdairesniais asmeniniuose meilės santykiuose, kadangi galima susidurti su savanaudiškais žmonėmis. Antrąją birželio pusę tikėtinos geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos, pelnas iš verslo, ryšių su užsieniu, o paskutinę dekadą būtinas apdairumas tvarkant finansinius reikalus, susijusius su bendrais projektais, draugais, bei dalykiniais partneriais.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2021 metų birželio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti palankus ir reikšmingas. Ožiaragio ženklo partnerystės sektoriumi iki birželio 11 d. eis tranzitu Marsas, o 2-27 d. ir Venera, tai šių planetų įtakoje, bus galima sėkmingai išspręsti visus ginčytinus, opius klausimus, netgi tuos, kurie ilgą laiką buvo sąmoningai neliečiami. Vieniši Ožiaragio ženklo atstovai birželio mėnesį gali tikėtis perspektyvios pažinties su ypatingu žmogumi, kuri galėtų išsirutulioti į rimtus partnerystės ryšius. Birželio mėnesio 21 d. rytą Saulė pradės eiti tranzitu partnerystės sektoriumi, todėl bus galima sėkmingai išspręsti įsisenėjusias tarpusavio santykių ir asmeninio gyvenimo problemas. Birželio 24 d. Ožiaragio ženkle stos Mėnulio pilnatis, todėl pirmame plane atsidurs santuokiniai saitai ir meilės ryšiai, porose gali vėl išryškėti senos nuoskaudos ir neišspręsti klausimai, kurių sprendimo būdų teks skubiai ieškoti, o taip pat gali išaiškėti ir nuliūdinti kai kurios paslaptys, kurios ilgą laiką buvo slepiamos. Paskutinės birželio mėnesio dienos bus palankios, gyvenimas grįš į įprastines vėžes, pavyks išspręsti visus nesklandumus, bei tikėtinos naujos pažintys, susitikimai, romantiškos pramogos.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Dvi pirmąsias 2021 metų birželio mėnesio dekadas Vandenio ženklo atstovams aktualia tema bus kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais ir įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikų temą, gali atsirasti nauji interesai, pomėgiai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo ir sveikatos sferą. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Vandenio ženklo atstovams birželio mėnuo bus palankus ir aktyvus, kadangi iki 11 d. Marsas, 2-27 d. Venera, o nuo 21 d. ir Saulė eis tranzitu darbo sektoriumi, todėl šių planetų įtakoje galimi naudingi sandoriai, pavyks surasti patikimus dalykinius partnerius, o ypatinga sėkmė gali lydėti užsiimančius kūrybine veikla. Vandenio ženklo karjeros sektorių globojantis Marsas birželio mėnesio 11 d. pradės eiti tranzitu partnerystės sfera, tai sėkmę darbinėje veikloje lems gebėjimas dirbti komandoje ir harmoningai bendrauti su kitais žmonėmis, bei pasirinkti patikimus dalykinius partnerius. Birželio 24 d. Mėnulio pilnatis palies Vandenio ženklo paslapčių, apribojimų sektorių, todėl artimu pilnačiai metu būtinas apdairumas, nes gali suaktyvėti slapti priešai ir negeranoriški asmenys, linkę regzti intrigas, ar pakenkti, o iš kitos pusės, šiuo metu sėkmė gali lydėti užsiimančius kūrybinio pobūdžio veikla.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams 2021 metų birželio mėnuo bus gana palankus, dosnus, nors kiek permainingas. Vandenio ženklo finansų sektorių globojančio Neptūno ir šiuo sektoriumi einančio tranzitu Jupiterio įtakoje, birželio mėnesį tikėtinos geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos, o papildoma nauda gali sietis su draugais, bendrais projektais, dovanomis, materialine paskata darbe. Birželio mėnesį svarbu vengti avantiūrų, nebūti per daug patikliais, nes galima susidurti su nesąžiningais asmenimis, nepriimti abejotinų pasiūlymų, kurie galėtų skatinti nuostolius, o paskutinę dekadą, kada Jupiteris pradės judėti atatupstai, bus galima gauti pinigus už anksčiau atliktus darbus.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2021 metų birželio mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Birželio 11 d. partnerystės sektoriumi pradės eiti tranzitu dinamiškas Marsas, o jo įtakoje daugės energijos, stiprės aktyvumas, polinkis romantiškoms pramogoms, noras bendrauti, užmegzti pažintis, todėl šiuo palankiu metu galėtų pasinaudoti vieniši Vandenio ženklo atstovai. Marsas stiprina ne tik aistringas išraiškas, tačiau gali paskatinti ir konfliktines situacijas, tai esant ginčytiniems klausimams, reikėtų gebėti kontroliuoti emocijas. Birželio mėnesio 10 d. įvyksiantis Saulės užtemimas suaktyvins Vandenio ženklo meilės sektorių, skatins reikšmingus pokyčius asmeniniame gyvenime, o tokiu metu galima ir netikėta pažintis, galinti išsirutulioti į audringą meilės romaną. Tokiu metu bus galima įsimylėti, o meilė gali tarsi išauginti sparnus ir paskatinti atskleisti iki šiol snaudusius talentus, sėkmė gali lydėti kūrybinėje veikloje. Birželio 2-27 d. Venera eis tranzitu darbo sektoriumi, todėl meilė gali tampriai persipinti su darbiniais reikalais, kai kurie Vandenio ženklo atstovai tokiu metu gali užmegzti tarnybinį romaną, o kiti gali nuspręsti kartu su mylimu žmogumi pradėti bendrą verslą.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Dvi pirmąsias 2021 metų birželio mėnesio dekadas Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane bus reikalai, liečiantys namų, šeimos, nuosavybės klausimus, o paskutinė dekada bus palanki kūrybinei saviraiškai, talentų realizavimui, asmeninių meilės santykių formavimui, bei pomėgiams. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu birželio mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus palankus, nors permainingas, o kai birželio 11 d. į darbo sektorių pereis Marsas, jis suteiks pliūpsnį energijos, kurią bus svarbu nukreipti tinkama linkme. Bus svarbu sudaryti aiškų veiksmų ir darbų planą, kas padėtų išvengti nekonstruktyvaus bruzdumo, arba ir konfliktų su kolegomis ir vadovybe. Partnerystės sektorių globojantis Merkurijus iki paskutinės birželio savaitės judės atatupstas, tai atliekant darbines užduotis, galimi nesklandumai, kliūtys, tokiu metu gali išryškėti anksčiau padarytos klaidos, užsitęsti derybos, vėluoti sandorių sudarymas. Birželio mėnesio 24 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins Žuvų ženklo socialinių ryšių sektorių, o pilnaties įtakoje į viešumą gali iškilti tai, kas buvo bandoma nuslėpti, bei gali išaiškėti kažkokia paslaptis, o ruošiant kokį nors projektą kartu su draugais, galimi nesklandumai ir nesutarimui. Artimu pilnačiai metu reikėtų atsakingai pasirinkti dalykinius partnerius, kas padėtų apsisaugoti nuo negeranoriškų, ar savanaudžių asmenų ir jų įtakos.

Finansiniu požiūriu 2021 metų birželio mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus palankus ir dosnus, nors permainingas. Žuvų ženklo finansų sektorių globojančio Plutono formuojamų destruktyvių aspektų įtakoje, pirmąją birželio savaitę ir 19-24 d. bus būtinas apdairumas tvarkant svarbius dokumentus, o nuostoliai tokiu metu gali sietis su asmeniniais meilės ryšiais, reklama, kūrybine veikla. Vidurinę dekadą ir paskutinę birželio savaitę tikėtinos geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos, profesinės, kūrybinės veiklos, o nauda galima asmeninės iniciatyvos dėka.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams 2021 metų birželio mėnuo bus įdomus, kupinas reikšmingų, įsimenančių įvykių, stiprių emocijų. Žuvų ženklo meilės sektoriumi iki birželio 11 d. eis tranzitu Marsas, 2-27 d. Venera, o nuo 21 d. ir Saulė, todėl šių planetų įtakoje, galimos romantiškos pramogos, meilės nuotykiai, tai geras laikas naujų asmeninių santykių užmezgimui, bei ryšių su mylimu žmogumi harmonizavimui ir stiprinimui. Birželio mėnuo palankus vienišiems Žuvų ženklo atstovams, nes juos likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi, o esantiems ilgalaikiuose santykiuose ir gyvenantiems santuokoje tai bus prieštaringas periodas. Žuvų ženklo partnerystės sektorių globojantis Merkurijus iki birželio 23 d. judės atatupstas šeimos sektoriumi, todėl sutuoktinių ir partnerių porose galima įtampa, gali atsinaujinti anksčiau iki galo neišspręstos problemos, dėl ko tikėtini ginčai ir konfliktai, bei nesutarimai dėl finansinių reikalų, o norint išvengti nepageidaujamų pasekmių, tokiu metu vertėtų išlikti pakančiais ir geranoriškais. Birželio 10 d. Žuvų ženklo šeimos sektorių suaktyvins Saulės užtemimas, galintis paskatinti permainas asmeniniame gyvenime, artimu užtemimui metu bus svarbu surasti balansą tarp šeimos ir darbo, nes abi sferos reikalaus dėmesio ir pastangų. Kai kurie Žuvų ženklo atstovai dėl šeimos gali paaukoti naudingą dalykinį pasiūlymą, o kiti gali daug pastangų gali įdėti siekdami šeimos gerovės.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą