Horoskopas 2022 metų gegužei zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkretaus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Dvi pirmąsias 2022 metų gegužės mėnesio dekadas Avino ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su talentų, meistriškumo realizavimu praktikoje, asmeninėmis pajamomis, bei gerovės kūrimu, o periode nuo 21 d. dėmesys bus skiriamas intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, bus daug kontaktų, pažinčių, artimų kelionių. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu, gegužės mėnuo Avino ženklo atstovams bus palankus ir produktyvus, tačiau permainingas. Darbo sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, pirmąją gegužės dekadą bus galima sėkmingai realizuoti planus, projektus, tai tinkamas laikas ieškantiems darbo, norintiems gilinti žinias, kelti kvalifikaciją, vykti į darbines keliones, užmegzti naudingus ryšius. Nuo gegužės 10 d. iki mėnesio pabaigos, Merkurijui judant atatupstai, nevertėtų planuoti svarbių projektų starto, tai nepalankus periodas naujų sutarčių, kontraktų sudarymui ir pasirašymui, o tokiu metu gali tekti grįžti prie anksčiau pradėtų darbų užbaigimo, klaidų taisymo. Karjeros sektorių globojančio Saturno ir šioje sferoje viešinčio Plutono įtakoje, pakankamai įdėjus pastangų, gegužės mėnesį bus galima pasiekti gerų rezultatų profesinėje veikloje, tačiau 6-15 d. ir 23-27 d. būtinas atsargumas ir apdairumas atliekant pavestas atsakingas užduotis, bei bendraujant su kolegomis ir vadovybe.

Finansiniu požiūriu 2022 metų gegužės mėnuo Avino ženklo atstovams turėtų būti palankus ir reikšmingas. Finansų sektorių globojančios Veneros, šia sfera einančio tranzitu Urano, dvi pirmąsias dekadas Saulės, o paskutinę savaitę ir Merkurijaus įtakoje, pajamos gali būti didesnės už įprastines, bus galima surasti naujus pajamų šaltinius, bei uždirbimo būdus. Geros pajamos galimos ne tik iš pagrindinės darbo vietos, tačiau ir iš kūrybinės saviraiškos, talentų realizavimo, prekybinės, intelektualinio pobūdžio veiklos ir kolektyvinių projektų. Gegužės 16 d. Mėnulio užtemimas suaktyvins Avino ženklo finansinius sektorius, todėl tokiu metu galima atsisakyti to, kas trukdo užsitikrinti tvirtą materialinę padėtį, galimi esminiai pokyčiai, liečiantys piniginius reikalus, bus galima atgauti, arba grąžinti skolas, bei būtinas apdairumas sudarant sutartis, sandorius.

Avino ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2022 metų gegužės mėnesį bus aktyvus ir reikšmingas. Avino ženklo meilės sektorių globojančios Saulės įtakoje, dvi pirmąsias gegužės dekadas meilė gali tampriai persipinti su piniginiais reikalais, tokiu metu galimos dovanos, ar parama iš mylimo žmogaus pusės, tačiau 6-15 d. galimi ginčai, nesutarimai, ar per didelės išlaidos, susiję su draugais, pramogomis, pomėgiais. Partnerystės sektorių globojanti Venera gegužės 3-28 d. eis tranzitu Avino ženklu, šios planetos įtakoje stiprės asmeninis žavesys, patrauklumas, gebėjimas lengvai užmegzti pažintis, nors šiuo metu užsimezgęs ryšys gali būti trumpalaikiu, o bendravimo su mylimu žmogumi problemas gali skatinti nekantrumas ir nuosaikumo stoka. Gegužės mėnesio 10 d. Merkurijui pradėjus judėti atatupstai, kai kuriems Avino ženklo atstovams gali pavykti atnaujinti anksčiau nutrūkusius santykius su mylimu žmogumi, tačiau naujų asmeninių santykių užmezgimui ir jų formavimui šis laikotarpis nepalankus. Paskutinę gegužės dekadą, tarpusavio santykių problemas su mylimu žmogumi galima išspręsti nuoširdžių pokalbių dėka, o paskutinę savaitę galimos išlaidos pramogoms, ar susiję su meilės ryšiais. Gegužės 30 d. Avino ženklo komunikacijų sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, atsivers naujos galimybės, galimos pažintys artimų kelionių metu, ar bendraujant su bičiuliais.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Dvi pirmąsias 2022 metų gegužės mėnesio dekadas Jaučio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti asmeniniai planai, iniciatyvos ir ambicijos, tai palankus laikas įvaizdžio pokyčiams, o periode nuo 21 d. svarbiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu gegužės mėnuo Jaučio ženklo atstovams bus reikšmingas, o gerų rezultatų bus galima pasiekti asmeninių pastangų dėka. Jaučio ženklo darbo sektorių globojančios Veneros įtakoje, gegužės 3-28 d., galima susidurti su negeranoriškais asmenimis, linkusiais skleisti gandus, apkalbas, ar regzti intrigas, todėl būtinas apdairumas bendraujant su kolegomis. Tai bus gana pasyvus periodas darbinėje veikloje, tačiau jis palankus kūrybinei veiklai ir dirbantiems uždaro tipo įstaigose. Karjeros sektorių globojančio Urano ir šia sfera einančio tranzitu Saturno įtakoje, kiek sudėtingesnė bus pirmoji gegužės mėnesio pusė, kada reikėtų vengti impulsyvių, nepagalvotų veiksmų, tokiu metu sudėtingiau bendrauti su kolegomis, vadovybe, gali netenkinti darbo sąlygos, stiprės nepatiklumas, depresinės nuotaikos. Antrąją gegužės mėnesio pusę profesinėje veikloje sėkmės garantu bus aukštas darbingumas, patikimumas, gebėjimas stengtis, kas neliks nepastebėta vadovybės, todėl galima paskata, tačiau paskutinę savaitę galima trintis bendraujant su kolegomis, santykių aiškinimasis.

Finansiniu požiūriu 2022 metų gegužės mėnuo Jaučio ženklo atstovams palankus ir permainingas. Jaučio ženklo finansų sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, palanki bus pirmoji gegužės savaitė, kada galima sudaryti svarbias sutartis, ieškoti patikimų dalykinių partnerių, užsiimti verslo plėtra. Gegužės 10 d. Merkurijus pradės judėti atatupstai, todėl tokiu metu nereikėtų planuoti naujų finansinių projektų, tačiau gali pavykti atgauti skolas, ar anksčiau uždirbtas, užlaikytas pajamas. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, ypatingas apdairumas būtinas gegužės 15-29 d., kai galima susidurti su nesąžiningais žmonėmis ir apgaulėmis. Gegužės 30 d. finansų sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, tai prasidės palankus laikas planų, liečiančių materialinius klausimus kūrimui ir atsivers naujos pajamų uždirbimo galimybės.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo atžvilgiu 2022 metų gegužės mėnuo bus palankus, kupinas džiugių, reikšmingų įvykių, o naujoms pažintims, asmeninių santykių užmezgimui bus palanki pirmoji savaitė. Gegužės mėnesio 10 d. Jaučio meilės sektorių globojantis Merkurijus pradės judėti atatupstai, o tokiu metu gali pavykti atnaujinti nutrūkusius ryšius su mylimu žmogumi, tačiau naujų santykių užmezgimui šis periodas bus netinkamas, nes birželio 3 d. Merkurijui pradėjus judėti tiesiai, gali nepasiteisinti lūkesčiai. Santuokos, partnerystės sektorių globojančio Marso įtakoje, periode iki gegužės 25 d. kai kurie draugiški santykiai gali išsirutulioti į meilės ir partnerystės ryšius, tačiau 15-29 d., nedarniose porose galimos tarpusavio bendravimo problemos, arba nepasitenkinimas, nusivylimas mylimu žmogumi, gali išaiškėti neištikimybė, ko pasekoje santykiai gali ir nutrūkti. Gegužės 16 d. partnerystės sektoriuje įvyks Mėnulio užtemimas, todėl artimomis šiai datai dienomis bus svarbu surasti balansą tarp asmeninių norų, siekių ir mylimo žmogaus poreikių, lūkesčių. Tokiu metu bus svarbu gebėti siekti kompromiso partnerystės ryšiuose ir santuokoje, bei galimi svarbūs įvykiai asmeniniame gyvenime, skatinantys peržiūrėti savo nuostatas ir požiūrį, surasti galimybę tarpusavio santykius pervesti į naują kokybinį lygmenį. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, gyvenantiems šeimoje, dvi pirmas gegužės dekadas asmeninių pastangų dėka galima kurti namuose pozityvią psichologinę atmosferą, o paskutinę dekadą rūpintis šeimos gerove.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Dvi pirmąsias 2022 metų gegužės mėnesio dekadas Dvynių ženklo atstovų gyvenime svarbia taps kūrybinė veikla, bus galima įsigilinti ir išspręsti psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos, nors tuo pačiu gali tekti susidurti su apribojimais, vienatve, įvairiomis baimėmis, slaptais priešais, o periodas nuo 21 d. bus palankus asmeninių ambicijų ir iniciatyvų, bei idėjų realizavimui. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu gegužės mėnuo Dvynių ženklo atstovams bus produktyvus ir kiek permainingas. Darbo sektorių globojantis Marsas iki 25 d. eis tranzitu karjeros sfera, o tokiu metu gali pavykti sėkmingai realizuoti svarbius projektus, pademonstruoti profesionalumą ir patikimumą, įgyti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą, o kai kuriais atvejais galima konkreti paskata, arba paaukštinimas pareigose. Gegužės mėnesio 7-29 d., Marso formuojamų jungties aspektų įtakoje, pavyks gauti vertingų pasiūlymų, sudaryti naudingas dalykinės partnerystės ir bendradarbiavimo sutartis, įgyti patikimų partnerių ir planuoti bendrus projektus. Ieškantiems naujos darbo vietos, arba gerai apmokamo darbo palanki bus pirmoji gegužės savaitės, o nuo 10 d., kai Dvynių ženklą globojantis Merkurijus pradės judėti atatupstai, laikas bus nepalankus naujoms iniciatyvoms, svarbių sutarčių, kontraktų pasirašymui ir tokiu metu geriau nesiekti esminių permainų veikloje. Gegužės 16 d. Dvynių ženklo darbo sektoriuje įvyks Mėnulio užtemimas, kurio įtakoje gali būti užbaigtas svarbus projektas, tikėtini įvykiai, skatinantys rimtus pokyčius veikloje, bei bus galima išeiti iš netenkinančio darbo, prieš tai suradus naują, atitinkančią turimą kvalifikaciją ir finansinius lūkesčius darbo vietą.

Finansiniu požiūriu Dvynių ženklo atstovams 2022 metų gegužės mėnuo bus dosnus ir palankus, sėkmę lems gebėjimas teisingai panaudoti turimas lėšas, atsakingas būtinų išlaidų planavimas, bei iniciatyva ieškant naujų pajamų šaltinių, arba jų uždirbimo būdų. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, gegužės 6-15 d. būtinas apdairumas ir atsargumas bendraujant su dalykiniais partneriais iš kitų miestų ir šalių, kas padėtų išvengti juridinių problemų. Antroje gegužės mėnesio pusėje geros pajamos tikėtinos iš kūrybinių ir bendrų projektų, tikėtina nauda per draugus, rėmėjus ir solidus pelnas iš verslo.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2022 metų gegužės mėnuo bus reikšmingas ir palankus. Dvynių ženklo partnerystės, santuokos sektorių globojančio Jupiterio įtakoje, pirmąją gegužės dekadą gali traukti vyresni, arba užimantys aukštą socialinę padėtį asmenys, turint tikslą per asmeninius meilės ir partnerystės ryšius siekti sėkmės karjeroje. Už meilės sektorių atsakinga Venera gegužės 3-28 d. eis tranzitu socialinių ryšių sektoriumi, į kurį 11 d. pereis ir Jupiteris, o 25 d. ir Marsas, todėl šių planetų įtakoje, naujos pažintys tikėtinos būnant draugų kompanijoje, ar dalyvaujant įvairiuose renginiuose, o kai kurie draugiški santykiai gali išsirutulioti į asmeninius meilės ryšius. Vienišiems Dvynių ženklo atstovams naujoms pažintims palanki pirmoji gegužės dekada, kadangi 10 d. Merkurijus pradės judėti atatupstai ir tokiu metu bus galima atnaujinti anksčiau nutrūkusius santykius su mylimu žmogumi, tačiau naujai užsimezgęs ryšys gali būti trumpalaikiu. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems santuokoje, kiek mažiau palankus laikotarpis bus gegužės 15-29 d., kada tikėtini nesklandumai, ginčai, konfliktai, arba nusivylimas mylimu žmogumi, o nedarniose porose gali aplamai nutrūkti santykiai. Bendraujant su mylimu žmogumi atsargumas bus būtinas paskutinę gegužės savaitę, nes tokiu metu galimi ginčai dėl pinigų, materialinių reikalų, arba priverstinės išlaidos per meilės santykius, pramogas.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Dvi pirmąsias 2022 metų gegužės mėnesio dekadas Vėžio ženklo atstovų gyvenime labai svarbiais bus klausimai, liečiantys visuomeninius ryšius, kolektyvinį darbą, bendrus socialinius projektus, santykius su draugais, rėmėjais, tai bus palankus laikas kurti ateities planus, o periodas nuo 21 d. pasyvesnis ir palankus psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos, komforto siekimui. Profesinės veiklos atžvilgiu Vėžio ženklo atstovams gegužės mėnuo bus kiek permainingas, bet produktyvus. Gegužės mėnesio 2 d. į karjeros sektorių pereis Venera, 11 d. Jupiteris, atsakingas už Vėžio ženklo darbo sektorių, o 25 d. ir Marsas, tai šių planetų įtakoje, bus galima realizuoti svarbius projektus, sėkmingai atlikti pavestas užduotis, pademonstruoti profesionalumą, įgyti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą. Kai kuriems Vėžio ženklo atstovams pavyks gauti paaukštinimą pareigose, palypėti karjeros laiptais, kiti turės galimybę užmegzti naudingus ryšius su aukštą socialinę padėtį užimančiais asmenimis, arba įgyti rėmėjus. Karjeros sektorių globojančio Plutono įtakoje, pirmąją gegužės savaitę galima gauti naudingų dalykinių pasiūlymų, pasirašyti sutartis, sudaryti kontraktus, tačiau periode nuo gegužės 10 d., kai Merkurijus judės atatupstai, naujų iniciatyvų ir projektų starto verčiau neplanuoti. Ieškantiems darbo, palanki bus pirma gegužės savaitė, o vėliau tam laikas bus netinkamas.

Finansiniu požiūriu 2022 metų gegužės mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti palankus. Vėžio ženklo finansų sektorių globojanti Saulė dvi pirmąsias gegužės dekadas eis tranzitu socialinių ryšių sfera, todėl pajamos galimos iš kolektyvinės veiklos, bendrų projektų, nauda tikėtina iš bendradarbiavimo, dalykinių partnerių, draugų, bendraminčių pusės. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, ypatingas apdairumas bus būtinas gegužės 6-15 d. Trečioji gegužės dekada bus palanki užsiimantiems kūrybine veikla, o paskutinę savaitę geros pajamos gali sietis su verslu, bei tikėtini pelningi dalykiniai pasiūlymai.

Vėžio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2022 metų gegužės mėnesį bus aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Vėžio ženklo meilės sektorių globojančio Marso įtakoje, periode iki gegužės 24 d., naujos pažintys gali užsimegzti tolimų kelionių metu, tačiau laikotarpyje 7-18 d. galimas polinkis idealizuoti mylimą žmogų, bus galima lengvai suklysti, apsigauti, bei gali nepasiteisinti lūkesčiai. Gegužės mėnesio 16 d. Vėžio ženklo meilės sektoriuje įvyks Mėnulio užtemimas, kuris gali paskatinti svarbius įvykius, paliesiančius asmeninį gyvenimą, darbinę, profesinę veiklą. Tokiu metu gali išaiškėti paslaptys, liečiančios mylimą žmogų, kas gali skatinti nusivylimą ir polinkį iš naujo peržiūrėti santykius, įvertinti ar jie atitinka lūkesčius. Partnerystės, santuokos sektorių globojančio Saturno įtakoje, gegužę svarbiais bus materialiniai klausimai, o 6-15 d. galimi ginčai dėl pinigų, per didelių išlaidų, trintis bendraujant su mylimu žmogumi, arba antrąja puse. Naujoms pažintims palanki bus pirmoji gegužės dekada, o nuo 10 d., kai Merkurijus pradės judėti atatupstai, tam laikas bus netinkamas, bet tokiu metu kai kuriems Vėžio ženklo atstovams gali pavykti atnaujinti anksčiau nutrūkusius santykius su mylimu žmogumi.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Dvi pirmąsias 2022 metų gegužės mėnesio dekadas Liūto ženklo atstovų gyvenime labai svarbiais bus reikalai, liečiantys profesinę veiklą, karjeros galimybes, socialinių tikslų įgyvendinimą, o periode nuo 21 d. sėkmė lydės kolektyvinėje, visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas ateities planų kūrimui, aktyviam bendravimui su draugais, rėmėjais. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu gegužės mėnuo Liūto ženklo atstovams palankus ir produktyvus. Gegužę karjeros sektoriumi tęs tranzitą nenuspėjamas Uranas, dvi pirmas dekadas jame viešės Saulė, paskutinę savaitę Merkurijus, nuo 28 d. šį sektorių globojanti Venera, todėl šių planetų įtakoje, galima daug ką naudingo nuveikti, tai palankus laikas realizuoti ilgą laiką brandintas idėjas, svarbius projektus, pademonstruoti profesionalumą, bei įgyti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą, o kai kam gali pavykti palypėti karjeros laiptais. Darbo sektorių globojančio Saturno įtakoje, gegužės mėnesio pradžia palanki ieškantiems darbo, bet 6-16 d. būtinas atsargumas bendraujant su kolegomis ir vadovybe, kadangi tokiu metu stiprės nepasitenkinimas, tikėtini ginčai, tarpusavio supratimo stoka. Produktyvus darbinėje veikloje periodas bus gegužės 17-24 d., tačiau paskutinę savaitę stiprės polinkis ir noras primesti savo nuomonę, kovoti ir apginti savus interesus.

Finansiniu požiūriu 2022 metų gegužės mėnuo Liūto ženklo atstovams bus palankus ir produktyvus, nors permainingas. Liūto ženklo finansų sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, periode iki paskutinės gegužės savaitės geros pajamos tikėtinos iš kolektyvinės veiklos, bendrų projektų, nauda galima per draugus, visuomenines organizacijas. Gegužės 10 d. Merkurijus pradės judėti atatupstai, tai tokiu metu nepalanku pradėti svarbių projektų ir verslo, pasirašyti sutarčių, kontraktų, bet tokiu metu galima atgauti skolas, ar anksčiau uždirbtus, užlaikytus pinigus. Stambių finansų sektoriumi einančio tranzitu Marso įtakoje, sudėtingas laikotarpis bus 7-18 d., kai būtinas apdairumas tvarkant svarbius finansinius reikalus, nes galima susidurti su apgaulėmis, nesąžiningais partneriais, laikas netinkamas investicijoms.

Liūto ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2022 metų gegužės mėnesį bus aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Už Liūto ženklo meilės sektorių atsakingo Jupiterio įtakoje, pirmoji gegužės dekada palanki naujoms pažintis ir šiuo metu meilė gali tampriai persipinti su materialiniais reikalais. Laikotarpyje nuo gegužės mėnesio 11 d. naujos pažintys gali užsimegzti tolimų kelionių metu, tačiau kadangi nuo 10 d. Merkurijus judės atatupstai, tai tokiu metu užsimezgęs ryšys gali būti trumpalaikis, nes birželio 3 d. Merkurijui pradėjus judėti tiesiai, keisis požiūris į meilę ir nuomonė apie mylimą žmogų. Periode nuo antros gegužės dekados kai kuriems pavyks atnaujinti anksčiau nutrūkusius santykius su mylimu žmogumi, tačiau naujoms iniciatyvoms laikas netinkamas. Gegužės mėnesio 16 d. Liūto ženklo šeimos sektoriuje įvyks Mėnulio užtemimas, todėl bus labai svarbu surasti balansą tarp profesinės veiklos, karjeros interesų ir šeimos, bei namų, o artimu užtemimui metu tikėtini svarbūs įvykiai ir pokyčiai asmeniniame gyvenime. Gegužės 17-24 d. bus galima sustiprinti tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, gali užsimegzti ryšys su kuo nors iš kolegų, arba tarnybinis romanas. Paskutinė gegužės savaitė kiek mažiau palanki, kai galimos tarpusavio bendravimo problemos šeimoje, ginčai, nesutarimai, noras vyrauti, primesti namiškiams savo nuomonę ir valią.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Dvi pirmas 2022 metų gegužės mėnesio dekadas Mergelės ženklo atstovams labai svarbiais bus reikalai, liečiantys keliones, juridinius, mokslo, ryšių su užsieniu klausimus, o periode nuo 21 d. aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į profesinę veiklą, karjerą, socialinių tikslų įgyvendinimą. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Mergelės ženklo atstovams gegužės mėnuo bus reikšmingas ir kiek permainingas. Sėkmingas ir produktyvus laikas bus iki gegužės 10 d., kada bus galima įgyvendinti idėjas ir socialines ambicijas, realizuoti svarbius projektus, pademonstruoti profesionalumą, įgyti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą. Periodas nuo 10 d., kada Mergelės ženklą globojantis ir už karjeros sektorių atsakingas Merkurijus judės atatupstai, bus pasyvesnis, netinkamas naujoms iniciatyvoms. Mergelės ženklo darbo sektorių globojančio Urano ir šia sfera einančio tranzitu Saturno įtakoje, gegužės mėnuo palankus užsiimantiems kūrybiniais projektais, norintiems siekti naujų profesinių žinių ir kelti kvalifikaciją, o sėkmę darbinėje veikloje lems darbštumas, gebėjimas eksperimentuoti, įsisavinti naujus darbo metodus. Periode gegužės 6-15 d. galimos nepalankios aplinkybės darbe, darbinės problemos, tačiau laikotarpis 17-24 d. bus labai produktyvus, kai pavyks išspręsti nesklandumus, pasiekti gerų rezultatų veikloje. Gegužės 30 d. Mergelės ženklo karjeros sektoriuje stos Mėnulio jaunatis ir atsivers naujos galimybės, todėl bus galima kurti naujus profesinius planus, surasti konstruktyvius būdus užsibrėžtų tikslų pasiekimui.

Finansiniu požiūriu 2022 metų gegužės mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus kiek permainingas, tačiau produktyvus. Už Mergelės ženklo finansų sektorių atsakinga Venera gegužės 3-28 d. eis tranzitu stambių finansų sektoriumi, į kurį 11 d. pereis Jupiteris, o 25 d. ir Marsas, todėl materialiniams klausimams bus skiriama daug dėmesio. Tokiu metu bus galima toliau rutulioti svarbius finansinius projektus, ieškoti naujų pajamų šaltinių ir jų uždirbimo būdų, bet laikotarpis nuo gegužės 10 d., kai Merkurijus judės atatupstai, bus netinkamas svarbių sutarčių, sandorių sudarymui, naujos veiklos, arba verslo pradžiai. Paskutinė gegužės savaitė sudėtinga, kai bus svarbu vengti bet kokių avantiūrų, azarto ir rizikos, kas padėtų išvengti finansinių nuostolių, ar per didelių išlaidų.

Asmeninio gyvenimo, bei meilės atžvilgiu Mergelės ženklo atstovams 2022 metų gegužės mėnuo bus aktyvus, palankus, kupinas reikšmingų, įsimenančių įvykių. Mergelės ženklo meilės sektorių globojančio Saturno įtakoje, gegužę gali išryškėti šilti jausmai kam nors iš bendradarbių tarpo, o meilė gali tampriai persipinti su darbo reikalais. Partnerystės, santuokos sektorių globojančio ir juo tranzitu einančio Neptūno, pirmąją gegužės dekadą šiame sektoriuje viešinčio Jupiterio, o iki 24 d. ir Marso įtakoje, suartinti su antrąja puse, ar mylimu žmogumi gali bendri kultūriniai, dvasiniai interesai. Gegužės 7-18 d. bus labai svarbu išlikti kantriais, gebėti pasitikėti mylimu žmogumi, mylėti ir atleisti, o 15-29 d. stiprės ūmumas, dirglumas, polinkis konfliktams, agresijos išraiškoms. Gegužės mėnesio 11 d. Jupiteris, atsakingas už šeimos sektorių, o 25 d. Marsas pereis į stambių finansų sektorių, tai svarbiais bus materialiniai klausimai, liečiantys namus, bei šeimos gerovę. Vienišiems Mergelės ženklo atstovams naujų pažinčių užmezgimui palankus laikas iki gegužės 9 d., nes 10 d. Merkurijus pradės judėti atatupstai, tai tokiu metu gali pavykti atnaujinti anksčiau nutrūkusius santykius su mylimu žmogumi, bet naujoms iniciatyvoms laikas netinkamas, o šiuo metu užsimezgęs ryšys gali būti trumpalaikiu.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Dvi pirmąsias 2022 metų gegužės mėnesio dekadas Svarstyklių ženklo atstovams labai svarbiais taps reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, išmokomis, ar palikimu, o periodas nuo 21 d. bus palankus tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė gali lydėti kūrybinių, juridinių profesijų atstovus, bei dirbančius mokslo, švietimo sektoriuje. Svarstyklių ženklo atstovams profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu gegužės mėnuo bus aktyvus ir reikšmingas, o darbo sektorių globojančio ir juo einančio tranzitu Neptūno įtakoje, svarbus kūrybiškas požiūris į veiklą, gebėjimas praktikoje pritaikyti savo talentus ir gabumus. Pirmąją gegužės dekadą darbo sektoriumi eis tranzitu Jupiteris, todėl tokiu metu bus galima pasiekti gerų veiklos rezultatų, kai kurie Svarstyklių ženklo atstovai gali tikėtis paaukštinimo pareigose ir šis laikotarpis palankus ieškantiems darbo. Iki gegužės mėnesio 25 d. Svarstyklių ženklo darbo sektoriumi eis tranzitu Marsas, jis skatins aktyvumą, suteiks energijos, bus lengviau atlikti pavestas svarbias užduotis, tačiau 7-18 d. bus būtinas apdairumas bendraujant su kolegomis, arba vadovybe, šiuo metu galimos apgaulės, gandai, įvairios intrigos. Antroje gegužės mėnesio pusėje, galimos konfliktinės situacijos darbo kolektyve, o norint išvengti nesklandumų, ginčų reikėtų išlikti geranoriškais ir pakantesniais bendradarbių atžvilgiu.

Finansiniu požiūriu 2022 metų gegužės mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti permainingas, tačiau palankus. Gegužę stambių finansų sektoriumi tęs tranzitą Uranas, šioje sferoje dvi pirmas dekadas viešės Saulė, o paskutinę savaitę ir Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje, materialiniams klausimams bus skiriama daug dėmesio ir tikėtinos geros pajamos ir pelnas iš verslo. Gegužės mėnesio 16 d. Svarstyklių ženklo finansų sektoriuje įvyks Mėnulio užtemimas, jo įtakoje bus galima peržiūrėti savo biudžetą, įvertinti esamą padėtį, ar ji atitinka lūkesčius. Tokiu metu galima užbaigti svarbų finansinį projektą, arba įsigyti brangų daiktą, bus galima surasti naujus pajamų šaltinius, ar jų uždirbimo būdus. Kadangi gegužės 10 d. Merkurijus pradės judėti atatupstai, tai periodas iki birželio 3 d. naujoms iniciatyvos, ar verslo pradžiai laikas bus netinkamas.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2022 metų gegužės mėnesį gali būti labai aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Svarstyklių ženklo meilės sektorių globojančio Urano įtakoje, gegužę meilė gali tampriai persipinti su materialiniais reikalais, gali traukti turtingi partneriai, bei galima parama, vertinga dovana iš mylimo žmogaus, arba antrosios pusės. Partnerystės, santuokos sektorių globojančio Plutono įtakoje, gegužės mėnuo palankus užsiimti namų, šeimos, nuosavybės reikalais, tik paskutinę savaitę reikėtų vengti ginčų ir konfliktų namuose, derėtų labiau įsiklausyti į mylimo žmogaus nuomonę, įvertinti jo lūkesčius. Periode gegužės 3-28 d. partnerystės sektoriumi eis tranzitu Venera, nuo 11 d. jame viešės Jupiteris, o nuo 25 d. ir Marsas, todėl šių planetų įtakoje, esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys santuokoje, gali sėkmingai sustiprinti tarpusavio ryšį, tačiau 15-29 d., bus didesnė konfliktų, ginčų dėl piniginių reikalų tikimybė, o paskutinę savaitę galimas nusivylimas mylimu žmogumi ir nesutarimai su namiškiais. Vienišiems Svarstyklių ženklo atstovams naujoms pažintims bus palanki pirmoji gegužės dekada, o nuo 10 d., kai Merkurijus judės atatupstai, kai kuriems gali pavykti atnaujinti anksčiau nutrūkusius santykius su mylimu žmogumi, tačiau jeigu šiuo metu užsimegztų naujas ryšys, jis galėtų būti trumpalaikiu, nes birželio 3 d., Merkurijui pradėjus judėti tiesiai, gali keistis interesai ir nuomonė apie mylimą žmogų.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Dvi pirmąsias 2022 metų gegužės mėnesio dekadas Skorpiono ženklo atstovų gyvenime svarbiais bus tarpusavio santykiai su žmonėmis, bendradarbiavimo klausimai, asmeniniai ir dalykiniai ryšiai, o periode nuo 21 d. pirmame plane atsidurs materialiniai klausimai ir reikalai, liečiantys verslą, kreditus, skolas, išmokas, ar mokesčius. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu gegužės mėnuo Skorpiono ženklo atstovams bus palankus ir produktyvus. Karjeros sektorių globojančios Saulės įtakoje, dvi pirmas gegužės dekadas galimi naudingi dalykiniai pasiūlymai, pirmąją dekadą galima pasirašyti bendradarbiavimo ir partnerystės sutartis, galima dalyvauti konkurencinėje kovoje, norint užimti atsilaisvinusią pareigybę. Skorpiono ženklo darbo sektorių globojančio Plutono įtakoje, gegužės mėnesį bus galima siekti profesinių žinių, o pirmoji dekada palanki artimoms darbinėms kelionėms, svarbioms deryboms ir reikalingos informacijos paieškoms. Gegužės mėnesio 3-28 d. Venera, nuo 11 d. Jupiteris, o nuo 25 d. ir Marsas eis tranzitu Skorpiono ženklo darbo sektoriumi, todėl šių planetų įtakoje, pavyks pademonstruoti savo profesionalumą, atlikti pavestas užduotis, užsitikrinti kolegų palaikymą, bei pelnyti vadovybės palankumą, o įdėtos pastangos bus deramai įvertintos ir galima paskata. Paskutinė gegužės savaitė bus kiek sudėtingesnė, kai situacija darbinėje erdvėje bus nerami, kada galimi ginčai, intrigos, pykčiai, apkalbos, nesutarimai ir konfliktai, tai bus svarbu kontroliuoti savo emocijas, išlikti pakančiais ir geranoriškais.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2022 metų gegužės mėnuo gali būti palankus ir reikšmingas. Skorpiono ženklo finansų sektorių globojančio Jupiterio įtakoje, pirmąją gegužės mėnesio dekadą geros pajamos gali sietis su mokymais, kūrybiniais projektais, spekuliacijomis, o periode nuo 11 d. tikėtinos didesnės už įprastines pajamos iš pagrindinės darbo vietos, solidus pelnas iš verslo, o ypač dosnus bus laikotarpis 13-23 d., tačiau kadangi nuo 10 d. Merkurijus judės atatupstai, tai laikas bus netinkamas svarbių sutarčių, sandorių sudarymui, verslo, veiklos pradžiai. Skorpiono ženklo stambių finansų sektoriuje gegužės 30 d. stos Mėnulio jaunatis, tai atsivers naujos galimybės, bus galima surasti naujus pajamų šaltinius, arba jų uždirbimo būdus.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2022 metų gegužės mėnuo Skorpiono ženklo atstovams aktyvus, reikšmingas, kupinas įsimenančių įvykių. Skorpiono ženklo santuokos, partnerystės sektoriumi gegužę tęs tranzitą Uranas, skatinantis pokyčius asmeniniame gyvenime, dvi pirmas dekadas šioje sferoje viešės Saulė, paskutinę savaitę Merkurijus, o nuo 28 d. ir šį sektorių globojanti Venera, todėl šių planetų įtakoje, bus galima sustiprinti tarpusavio ryšį su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, aptarti šeimos biudžetą, materialinės gerovės siekimo galimybes. Galimas polinkis užmegzti santykius su vyresniu, ar aukštą socialinę padėtį užimančiu asmeniu, turint motyvą, kad šie ryšiai galėtų padėti profesinėje veikloje ir siekiant karjeros. Meilės sektorių globojančio ir juo tranzitu einančio Neptūno, pirmąją gegužės dekadą šioje sferoje viešinčio Jupiterio, o iki 25 d. ir Marso įtakoje, laikas bus palankus vienišiems Skorpiono ženklo atstovams, kada tikėtinos naujos pažintys, romantiškos pramogos, tačiau kadangi nuo 10 d. Merkurijus judės atatupstai, tai tokiu metu gali pavykti atnaujinti anksčiau nutrūkusius santykius su mylimu žmogumi, bet naujai užsimezgęs ryšys gali būti trumpalaikiu. Gegužės 16 d. Skorpiono ženkle įvyks Mėnulio užtemimas, todėl jo įtakoje, bus labai svarbu surasti balansą tarp asmeninių norų ir mylimo žmogaus, ar antrosios pusės poreikių ir lūkesčių. Tokiu metu gali išaiškėti paslaptys, susiję su mylimu žmogumi, keistis požiūris į meilę, partnerystę, tikėtini svarbūs įvykiai, galintys paskatinti pokyčius asmeniniame gyvenime.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Dvi pirmąsias 2022 metų gegužės mėnesio dekadas Šaulio ženklo atstovų gyvenime svarbiais bus reikalai, susiję su darbine, profesine veikla, aktualiais taps sveiko gyvenimo būdo, bei naminių augintinių klausimai, o periode nuo 21 d. dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į bendradarbiavimo klausimus, bei tarpusavio santykius su kitais žmonėmis ir dalykiniais partneriais. Šaulio ženklo atstovams profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu gegužės mėnuo palankus, tačiau permainingas. Karjeros sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, pirmąją dekadą galima gauti naudingų dalykinių pasiūlymų, tai bus palankus laikas pasirašyti svarbias sutartis, perspektyvius kontraktus, ieškoti patikimų partnerių ir klientų. Gegužės mėnesio 10 d. Merkurijus pradės judėti atatupstai, todėl laikas bus netinkamas svarbių projektų startui, verslo pradžiai, naujų sutarčių sudarymui, bei tokiu metu gali tekti grįžti prie anksčiau pradėtų, užvilkintų darbų ir projektų, juos koreguoti, taisyti klaidas. Gegužės mėnesį Šaulio ženklo sektoriumi tęs tranzitą Uranas, dvi pirmąsias dekadas šioje sferoje viešės Saulė, paskutinę savaitę Merkurijus, o nuo 28 d. ir darbo sektorių globojanti Venera, o šių planetų įtakoje, galima daug ką naudingai nuveikti, sėkmingai atlikti pavestas svarbias užduotis, pademonstruoti profesionalumą, kompetenciją, įgyti kolegų palaikymą, pelnyti vadovybės palankumą, o šiuo metu įdėtos pastangos bus deramai įvertintos, todėl tikėtina paskata, ar paaukštinimas pareigose. Gegužės mėnesio 16 d. Mėnulio užtemimo įtakoje, gali suaktyvėti slapti priešai, linkę regzti intrigas, skleisti gandus, apkalbas, todėl būtinas apdairumas bendraujat darbo kolektyve.

Finansiniu požiūriu 2022 metų gegužės mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti dosnus ir palankus. Šaulio ženklo finansų sektorių globojantis Saturnas gegužės mėnesį tęs tranzitą komunikacijų sfera, todėl geros pajamos galimos ne tik iš pagrindinės darbo vietos, bet ir iš prekybinės, tarpininkavimo, intelektualinio pobūdžio veiklos, bei sėkmė gali lydėti dirbančius transporto sferoje. Gegužės mėnesio 6-15 d., bus būtinas apdairumas tvarkant svarbius piniginius reikalus, tokiu metu galimi finansiniai nesutarimai ir konfliktai darbe. Solidus pelnas, geros pajamos iš partnerystės, bendradarbiavimo tikėtinos gegužės 17-24 d., o stabilią padėtį lems gebėjimas teisingai panaudoti turimas lėšas ir atsakingas būtinų išlaidų planavimas.

Šaulio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime 2022 metų gegužės mėnuo gali būti aktyvus, suteikiantis daug malonių akimirkų, bei reikšmingų įvykių. Šaulio ženklo meilės sektorių globojančio Plutono įtakoje, meilė gali tampriai persipinti su piniginiais reikalais, tikėtinos dovanos iš mylimo žmogaus, o paskutinę savaitę galimi ginčai dėl per didelių išlaidų pramogoms. Gegužės 3-28 d. Šaulio ženklo meilės sektoriumi eis tranzitu Venera, 11 d. į šią sferą pereis Jupiteris, o 25 d. ir Marsas, tai šių planetų įtakoje bus lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovais, užmegzti naujas pažintis, bei likimas gali suvesti su ypatingu, arba įdomiu žmogumi ir galimas meilės romanas. Vienišiems Šaulio ženklo atstovams naujų pažinčių užmezgimui palanki pirmoji gegužės dekada, kol partnerystės sektorių globojantis Merkurijus judės tiesiai, o kadangi 10 d. ši planeta pradės judėti atatupstai, tai tokiu metu gali pavykti atnaujinti anksčiau nutrūkusius santykius su mylimu žmogumi, bet naujai užsimezgęs ryšys gali būti trumpalaikiu. Paskutinę gegužės savaitę kai kurie darbiniai santykiai gali išsirutulioti į asmeninius meilės ryšius, bei galimas ir tarnybinis romanas. Gegužės 30 d. Šaulio ženklo partnerystės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, atsivers naujos galimybės ir tikėtini svarbūs įvykiai, kurie asmeniniame gyvenime skatins pokyčius.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Dvi pirmąsias 2022 metų gegužės mėnesio dekadas Ožiaragio ženklo atstovams pirmame plane atsidurs kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais, įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikų temą, gali atsirasti nauji interesai, bei pomėgiai, o periode nuo 21 d. aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo ir sveikatos sferą. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu Ožiaragio ženklo atstovams gegužės mėnuo bus palankus, reikšmingas, bet permainingas. Karjeros sektorių globojanti Venera gegužės 3-28 d. eis tranzitu šeimos sfera, todėl tokiu metu daugiau dėmesio bus skiriama namams, šeimos poreikiams, o karjera gali atsidurti antrame plane, bet šis periodas bus sėkmingas kūrybinių profesijų atstovams, dirbantiems namų sąlygomis, arba užsiimantiems šeimos verslu. Ožiaragio ženklo darbo sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, svarbių planų ir projektų realizavimui bus palanki pirmoji gegužės dekada, o kai 10 d. Merkurijus pradės judėti atatupstai, teks grįžti prie anksčiau pradėtų, nebaigtų, užvilkintų darbų ir projektų, juos peržiūrėti, koreguoti ir taisyti klaidas. Paskutinę gegužės savaitę būtinas atsargumas bendraujant su vadovybe, tokiu metu galimos konfliktinės situacijos kolektyve, nesutarimai, ginčai su bendradarbiais, o dėl neteisingų asmeninių veiksmų, galima prarasti vadovybės pasitikėjimą. Gegužės mėnesio 30 d. Ožiaragio ženklo darbo sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, atsivers naujos galimybės, bus galima formuoti užduotis, numatyti pagrindinius tikslus ir kurti veiklos planus sekančiam mėnesiui.

Finansiniu požiūriu 2022 metų sausio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti dosnus, pelningas, tačiau kiek permainingas. Finansų sektorių globojančio Urano ir šioje sferoje viešinčio Saturno įtakoje, gegužės mėnesį geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos ir kolektyvinės veiklos, bei papildoma nauda galima iš kūrybinių projektų, vertybinių popierių, sėkmingo žaidimo biržoje, bei talentų realizavimo praktikoje. Gegužės 6-15 d. būtinas apdairumas, tokiu metu vertėtų vengti bet kokių avantiūrų, rizikos ir azarto, kas padėtų išvengti finansinių nuostolių. Labai sėkmingas finansiniu atžvilgiu laikotarpis bus gegužės 17-24 d., o solidus pelnas iš verslo tikėtinas 13-23 d.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2022 metų gegužės mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti palankus, kupinas reikšmingų, įsimenančių įvykių. Gegužės mėnesį Ožiaragio ženklo meilės sektoriumi toliau tęs tranzitą Uranas, dvi pirmąsias dekadas šioje sferoje viešės Saulė, paskutinę savaitę Merkurijus, o nuo 28 d. ir Venera, todėl šių planetų įtakoje, bus lengva bendrauti su priešingos lyties atstovais, atsiras palankių progų naujų pažinčių užmezgimui, romantiškoms pramogoms, bus daug malonių susitikimų. Vienišiems Ožiaragio ženklo atstovams naujų pažinčių užmezgimui palanki pirmoji gegužės savaitė, o nuo 10 d., kai Merkurijus pradės judėti atatupstai, kai kam pavyks atnaujinti anksčiau nutrūkusius santykius su mylimu žmogumi, tačiau tokiu metu užsimezgęs ryšys gali būti trumpalaikiu. Gegužės 16 d. draugystės sektoriuje įvyks Mėnulio užtemimas, kurio įtakoje, kai kurie draugiški santykiai gali išsirutulioti į asmeninius meilės ryšius, arba galimas ir atvirkštinis variantas, kai įsimylėjimas gali virsti draugyste. Dėl netinkamų kai kurių draugų poelgių, arba per didelės įtakos asmeniniam gyvenimui, tokiu metu gali nutrūkti draugiški santykiai, gali keistis nuomonė ir lūkesčiai mylimo žmogaus atžvilgiu. Paskutinė gegužės savaitė bus sudėtinga šeimos gyvenime, kai dėl noro primesti savo valią ir nuomonę, galimi konfliktai su mylimu žmogumi ir namiškiais.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Dvi pirmąsias 2022 metų gegužės mėnesio dekadas Vandenio ženklo atstovams svarbiais bus reikalai, liečiantys namų, šeimos, ūkinius, buitinius, nuosavybės klausimus, o periodas nuo 21 d. bus palankus kūrybinei saviraiškai, talentų realizavimui, asmeninių meilės santykių formavimui ir pomėgiams. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu gegužės mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus produktyvus, nors kiek permainingas. Dirbantieji samdomo darbo sferoje, gegužės mėnesį gali užsirekomenduoti kaip patikimi darbuotojai, todėl gali pelnyti vadovybės palankumą ir pasitikėjimą, kai kurie Vandenio ženklo atstovai gali tikėtis paaukštinimo pareigose, arba perspektyvios pareigybės pasiūlymo. Karjeros sektorių globojančio Marso įtakoje labai produktyvi bus pirmoji gegužės savaitė, kada galima realizuoti svarbius projektus, įgyvendinti numatytus planus, šiuo metu galima gauti naudingų dalykinių pasiūlymų, sudaryti sutartis, pasirašyti kontraktus, bei surasti gerai apmokamą, atitinkantį pašaukimą darbą. Kitas palankus laikotarpis bus gegužės 15-23 d., kai sėkmė lydės kūrybinių profesijų atstovus, bei užsiimančius intelektualinio pobūdžio, ar prekybine veikla. Gegužės mėnesio 16 d. Vandenio ženklo karjeros sektoriuje įvyks Mėnulio užtemimas, jo įtakoje bus svarbu surasti balansą tarp profesinės veiklos ir šeimos, tokiu metu galima užbaigti kai kuriuos projektus, peržiūrėti verslo reikalus. Laikotarpis po gegužės 25 d. bus palankus kolektyvinei veiklai, o 30 d. stojus Mėnulio jaunačiai kūrybinės saviraiškos sektoriuje, bus galima kurti veiklos planus ateinančiam mėnesiui.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams 2022 metų gegužės mėnuo gali būti palankus ir kiek permainingas. Gegužės mėnesį Neptūnas tęs tranzitą finansų sektoriumi, jame pirmą dekadą viešės Jupiteris, o iki 25 d. ir Marsas, tai šių planetų įtakoje tikėtinos geros pajamos ne tik iš pagrindinės darbo vietos, bet ir papildomos, susiję su bendrais, socialiniais projektais, nauda galima per draugus. Tvarkyti svarbius finansinius reikalus, sudaryti sandorius, pasirašyti sutartis bus palanku pirmąją gegužės dekadą, o kadangi 10 d. Merkurijus, globojantis stambių finansų sektorių, pradės judėti atatupstai, tai tokiu metu laikas bus netinkamas naujoms iniciatyvoms, projektų startui, ar verslo plėtrai.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2022 metų gegužės mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus aktyvus, svarbus, bei kupinas reikšmingų įvykių. Partnerystės, santuokos sektorių globojančios Saulės įtakoje, dvi pirmosios gegužės dekados palankios užsiimti reikalais, susijusiais su namais ir šeima, tačiau 6-15 d. būtinas atsargumas bendraujant su mylimu žmogumi ir namiškiais, tokiu metu gali išaiškėti kai kurios paslaptys, o netinkami poelgiai gali skatinti nesutarimus šeimoje ir nusivylimą mylimu žmogumi, ar antrąja puse. Vienišiems Vandenio ženklo atstovams naujų pažinčių užmezgimui bus palanki pirmoji gegužės dekada, o kadangi meilės sektorių globojantis Merkurijus 10 d. pradės judėti atatupstai, kai kuriems gali pavykti atnaujinti anksčiau nutrūkusius santykius su mylimu žmogumi, tačiau šiame periode naujai užsimezgęs ryšys gali būti trumpalaikiu, nes birželio 3 d. Merkurijui pradėjus judėti tiesiai, keisis nuomonė apie mylimą žmogų, bei lūkesčiai jo atžvilgiu. Paskutinę gegužės dekadą bus galima sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir ryšį su mylimu žmogumi, o partnerius suartinti gali bendri pomėgiai, ar atsiradę nauji interesai. Gegužės 30 d. Vandenio ženklo meilės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, atsivers naujos galimybės, bus galima kartu su mylimu žmogumi kurti tolimesnius poros planus, aktyviai dalyvauti romantiškose pramogose, užsiimti pomėgiais, ar kūrybinio pobūdžio veikla.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Dvi pirmąsias 2022 metų gegužės mėnesio dekadas Žuvų ženklo atstovų gyvenime svarbiais bus reikalai, susiję su intelektualine veikla, komunikacijų, informacijos klausimais, bus daug bendravimo, naujų pažinčių ir kontaktų, artimų kelionių, o periode nuo 21 d. aktualiais taps namų, bei šeimos reikalai. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu gegužės mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus produktyvus, nors kiek permainingas. Karjeros sektorių globojančio Jupiterio tranzito Žuvų ženklu įtakoje, pirmąją gegužės dekadą, profesinėje veikloje sėkmę lems aktyvumas, iniciatyvumas, gebėjimas realizuoti savas ambicijas, o nuo 11 d. prasidės palankus laikas talentų ir gabumų realizavimui praktikoje, kvalifikacijos kėlimui, bei profesionalumo stiprinimui. Žuvų ženklo darbo sektorių globojančios Saulės įtakoje, dvi pirmas gegužės mėnesio dekadas sėkmė lydės užsiimančius intelektualinio pobūdžio, prekybine, tarpininkavimo veikla, arba dirbančius transporto sferoje, o 6-15 d. galimos nepalankios darbo sąlygų permainos, santykių nutraukimas su bendradarbiais, galimas noras išeiti iš darbo savo noru, ar tik toks ketinimas ir gali žlugti puoselėti planai. Gegužės 13-23 d., pakankamai įdėjus pastangų, gali pavykti užsitikrinti kolegų palaikymą, pelnyti vadovybės palankumą, šiuo metu galimas deramas profesionalumo įvertinimas, kai kurie Žuvų ženklo atstovai gali tikėtis paaukštinimo pareigose, perspektyvios pareigybės. Paskutinė gegužės dekada palanki užsiimantiems šeimos verslu, arba kūrybinio pobūdžio veikla, kurią galima atlikti namų sąlygomis.

Finansiniu požiūriu 2022 metų gegužės mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus svarbus ir nevienareikšmis. Finansų sektorių globojančio Plutono įtakoje, geros pajamos gegužės mėnesį tikėtinos iš kolektyvinės veiklos, bendrų projektų, nauda galima per draugus, tačiau paskutinę savaitę bus būtinas apdairumas tvarkant svarbius piniginius reikalus. Gegužės mėnesio 3-28 d. finansų sektoriumi eis tranzitu Venera, 11 d. į jį pereis Jupiteris, o 25 d. ir Marsas, todėl šių planetų įtakoje, Žuvų ženklo atstovai gali tikėtis didesnių už įprastines pajamų, kurios gali būti susiję su karjera, intelektualinio pobūdžio, prekybine veikla, verslu, bendradarbiavimu su dalykiniais partneriais iš kitų miestų, ar šalių. Naujoms iniciatyvoms, svarbioms sutartims palanki bus pirma gegužės dekada, nes 10 d. Merkurijui pradėjus judėti atatupstai, laikas tam bus netinkamas.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams 2022 metų gegužės mėnuo bus reikšmingas, kupinas malonių, įsimenančių įvykių. Gegužės mėnesio pirmąją dekadą, partnerystės, santuokos sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, galimos naujos perspektyvios pažintys, likimas gali suvesti su ypatingu, arba įdomiu žmogumi, su kuriuo užsimezgę santykiai galėtų iš esmės pakeisti tolimesnį asmeninį gyvenimą. Merkurijus iki paskutinės gegužės savaitės eis tranzitu šeimos sektoriumi, todėl tokiu metu bus galima sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir ryšį su mylimu žmogumi ir antrąja puse. Gegužės 10 d. Merkurijus pradės judėti atatupstai, todėl periodas iki birželio 3 d. bus netinkamas naujoms pažintims, asmeninių meilės ryšių užmezgimui, tačiau tokiu metu gali pavykti atnaujinti anksčiau nutrūkusius santykius su mylimu žmogumi, ar pilnai juose išsiaiškinti. Paskutinę gegužės savaitę, Merkurijaus tranzito komunikacijų sektoriumi įtakoje, nuoširdžių pokalbių su mylimu žmogumi pagalba, bus galima išspręsti nesutarimus ir nesklandumus poroje. Gegužės 30 d. Žuvų ženklo šeimos sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl atsivers naujos galimybės, bus galima kurti ateinančiam mėnesiui planus, susijusius su šeimos gerove, bei tarpusavio santykių su namiškiais stiprinimu.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą