Horoskopas 2023 metų vasariui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkretaus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Iki 2023 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Avino ženklo atstovų gyvenime aktualiais bus reikalai ir klausimai, liečiantys visuomeninius, socialinius ryšius, bendrus projektus, kolektyvinį darbą, santykius su draugais ir rėmėjais, ateities planus, o periodas nuo 19 d. bus pasyvesnis, palankus psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos, bei komforto siekimui. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu vasario mėnuo bus palankus ir produktyvus, kadangi Avino ženklu einantis tranzitu Jupiteris suteiks pakankamai jėgų ir gebėjimo susidoroti su pačiomis sudėtingiausiomis užduotimis ir pasiekti sėkmės. Avino ženklo darbo sektorių globojantis Merkurijus pirmąją vasario mėnesio dekadą eis tranzitu karjeros sfera, todėl bus galima sėkmingai realizuoti planus, pradėti svarbius projektus, pademonstruoti savo profesionalumą, pelnyti vadovybės palankumą ir kolegų palaikymą. Kai kuriems Avino ženklo atstovams tokiu metu gali pavykti palypėti karjeros laiptais, gauti perspektyvią pareigybę, arba vadovaujantį darbą. Nuo antros vasario dekados iki kovo mėnesio pradžios Merkurijus eis tranzitu socialinių ryšių sfera, kurioje šį mėnesį viešės karjeros sektorių globojantis Saturnas, o 1-18 d. ir Saulė, tai šių planetų įtakoje bus labai produktyvus periodas, palankus ruošti svarbius bendrus projektus, bei bus galima įgyti patikimų bendraminčių, rėmėjų, kurti planus. Šis laikotarpis bus sėkmingas kolektyviniam darbui ir dirbantiems verslo sferoje, ypač produktyvi bus antroji vasario mėnesio pusė, kada galimos pozityvios darbo sąlygų permainos, ar galima pakeisti darbą to siekiantiems.

Finansiniu požiūriu 2023 metų vasario mėnuo Avino ženklo atstovams bus palankus ir sėkmingas, kai bus galima uždirbti aukšto lygio pajamas bendradarbiaujant su draugais, realizuojant bendrus socialinius projektus. Dvi pirmas vasario mėnesio dekadas, finansų sektorių globojančios Veneros įtakoje, sėkmė gali lydėti užsiimančius įvairaus kūrybinio pobūdžio veikla, bei dirbančius uždaro tipo įstaigose, bei bus galima išsiaiškinti sudėtingą finansinę situaciją, surasti jos priežastis ir sprendimo būdus. Paskutinę vasario mėnesio dekadą finansinę sėkmę lems asmeninis aktyvumas, gebėjimas stengtis ir sėkmingas bendradarbiavimas su dalykiniais partneriais.

Avino ženklo atstovų asmeninio gyvenimo, meilės atžvilgiu 2023 metų vasario mėnuo bus palankus, reikšmingas, bet permainingas. Periode iki vasario mėnesio 18 d. vakaro, meilės sektorių globojančios Saulės įtakoje, vieniši Avino ženklo atstovai turės gana daug palankių progų užmegzti naujas perspektyvias pažintis būdami draugų kompanijoje, arba dalyvaudami įvairiuose renginiuose. Vasario 5 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins Avino ženklo meilės sektorių, todėl galima emocinė įtampa, stiprės noras išsiaiškinti ko iš tikrųjų trūksta asmeniniame gyvenime, o jau kurį laiką esantys santykiuose, galės sustiprinti tarpusavio ryšį. Dvi pirmąsias vasario mėnesio dekadas, partnerystės sektorių globojančios Veneros įtakoje, galimi įdomūs, bet nevienareikšmiai įvykiai asmeniniame gyvenime, kada persipins palankios aplinkybės su prieštaringomis situacijomis. Tokiu metu gali būti siekiama idealios meilės, arba dvasingumas, psichologiškumas gali tampriai persipinti su sampratomis apie meilę, o iš kitos pusės, bus sunku atskirti fantazijas ir iliuzijas nuo realybės. Tokiu metu galima analizuoti neaiškias situacijas tarpusavio santykiuose, arba išsiaiškinti savuose jausmuose. Paskutinė vasario dekada, kai Venera eis tranzitu Avino ženklu, bus palanki, nes stiprės asmeninis žavesys ir patrauklumas, pasitikėjimas savimi, tokiu metu galima daug bendrauti su priešingos lyties atstovais, užmegzti pažintis, dalyvauti romantiškose pramogose, o likimas gali suvesti su ypatingu ir įdomiu žmogumi.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Iki 2023 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Jaučio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su profesine veikla, karjera, socialinių ambicijų įgyvendinimu, o periode nuo 19 d. sėkmė lydės kolektyvinėje ir visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas ateities planų kūrimui. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Jaučio ženklo atstovams vasario mėnuo bus produktyvus ir palankus, nors gali tekti susidurti su stresinėmis situacijomis mėnesio pradžioje ir 16-22 d. Karjeros sektorių globojantis Uranas vasario mėnesį tęs tranzitą Jaučio ženklu, todėl jo energija stimuliuos, skatins aktyvumą ir polinkį siekti sėkmės. Vasario mėnesį karjeros sektoriumi tęs tranzitą reiklusis Saturnas, periode 1-18 d. Saulė, o nuo 11 d. ir Merkurijus, tai šių planetų įtakoje galimas vadovybės, kolegų palaikymas ir gebėjimas pasiekti ženklių rezultatų rezultatų veikloje, sustiprinti savo reputaciją ir autoritetą. Jaučio ženklą ir darbo sektorių globojančios Veneros įtakoje, dvi pirmos vasario mėnesio dekados bus palankios kolektyviniam darbui, svarbių bendrų, socialinių projektų ruošimui, ar jų startui ir realizavimui, tokiu metu galima surasti patikimų bendraminčių, įgyti rėmėjų. Paskutinė vasario mėnesio dekada bus palanki užsiimantiems kūrybinio pobūdžio veikla ir kurių darbas turi sąsają su užsieniu, ar uždaro tipo įstaigomis. Paskutinę vasario savaitę gali suaktyvėti slapti priešai, todėl bus galima susidurti su intrigomis, konfliktais, ar apkalbomis.

Finansiniu požiūriu 2023 metų vasario mėnuo Jaučio ženklo atstovams bus palankus ir produktyvus. Jaučio ženklo finansų sektorių globojančio Merkurijaus ir šia sfera einančio tranzitu Marso įtakoje, bus galima aktyviai ieškoti galimybių uždirbti aukšto lygio pajamas, tai palankus laikas dalykiniam bendradarbiavimui, nuosavo verslo plėtrai, naujų pajamų šaltinių, ar jų uždirbimo būdų paieškoms. Pirmąją vasario dekadą pajamos gali sietis su ryšiais su užsieniu, o nuo vasario 11 d. nauda galima iš profesinės veiklos, karjeros.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje 2023 metų vasario mėnuo bus palankus, aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Meilės sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, pirmąją vasario mėnesio dekadą tikėtinos perspektyvios pažintys tolimų kelionių metu, ar asmeninis meilės ryšys gali užsimegzti aukštojo mokslo įstaigoje. Periode nuo vasario 11 d. meilė gali tampriai persipinti su profesiniais reikalais, tokiu metu gali traukti aukštą socialinę padėtį užimantys asmenys, arba mylimo žmogaus pagalbos dėka galima sėkmė profesinėje veikloje. Jaučio ženklo partnerystės sektorių globojantis Marsas vasario mėnesį eis tranzitu finansų sektoriumi, todėl labai svarbiais bus klausimai ir reikalai, susiję su pinigais, o antroje mėnesio pusėje iš mylimo žmogaus galima parama, arba vertinga dovana. Vasario mėnesio 5 d. Jaučio ženklo šeimos sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, kurios įtakoje, bus galima suprasti tikrąją svarbių įvykių prasmę, o artimas pilnačiai laikotarpis gali būti sudėtingas šeimyninių santykių atžvilgiu, bei tokiu metu bus svarbu surasti balansą tarp namų reikalų ir karjeros interesų. Vasario mėnesio 20 d. Jaučio ženklo draugystės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, prasidės palankus laikas dalyvavimui įvairiuose renginiuose, susitikimams ir bendravimui su draugais, tokiu metu gali užsimegzti naujos perspektyvios pažintys. Tai gali būti sėkmingas laikotarpis vienišiems Jaučio ženklo atstovams, kadangi likimas gali padovanoti lemtingą susitikimą ir meilę, suvesti su įdomiu, arba ypatingu žmogumi, su kuriuo gali užsimegzti meilės romanas.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Iki 2023 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, liečiantys juridinius klausimus, mokslo, kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu, tolimų kelionių sferas, o periode nuo 19 d. aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į profesinę veiklą, karjerą ir socialinių tikslų įgyvendinimą. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Dvynių ženklo atstovams vasario mėnuo bus palankus ir sėkmingas. Pirmąją vasario mėnesio dekadą, Dvynių ženklą globojančio Merkurijaus įtakoje, palankus laikas bus svarbiems verslo projektams ir plėtrai, bei galima sudaryti svarbias sutartis dėl bendradarbiavimo, surasti patikimų dalykinių partnerių ir klientų. Kadangi už darbo sektorių atsakingas Marsas vasario mėnesį eis tranzitu Dvynių ženklu, tai gali skatinti aktyvumą, suteikti energijos ir asmeninių pastangų dėka bus galima pasiekti labai gerų rezultatų darbinėje veikloje. Kiek sudėtingesnis laikotarpis bus nuo vasario 21 d., kada galimos kliūtys ir sunkumai, nesutarimai su kolegomis, konfliktai su vadovybe, todėl tokiu metu reikėtų išlikti geranoriškais ir pakantesniais, kas padėtų išvengti nesklandumų profesinėje veikloje. Dvi pirmąsias vasario mėnesio dekadas, karjeros sektoriumi einančios Veneros įtakoje, galima pasiekti gerų rezultatų profesinėje veikloje, pelnyti vadovybės palankumą, ar gali būti deramai įvertinti pasiekimai, o paskutinę dekadą sėkmė lydės grupinėje veikloje ir ruošiant svarbius socialinius projektus. Vasario 20 d. Dvynių ženklo karjeros sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl išryškės naujos motyvacijos, stiprės organizacinės savybės, bus galima užmegzti naudingus ryšius, tai palankus laikas norint sustiprinti savo socialinį statusą, bei siekiantiems kilimo karjeros laiptais.

Finansiniu požiūriu Dvynių ženklo atstovams 2023 metų vasario mėnuo bus palankus ir dosnus, geros pajamos galimos iš veiklos ir bendradarbiavimo su dalykiniais partneriais iš kitų miestų ir šalių, o nuo antros savaitės sėkmė lydės dirbančius transporto sferoje, užsiimančius prekybine, tarpininkavimo, ar intelektualinio pobūdžio veikla. Pirmoji vasario dekada bus sėkminga užsiimantiems šeimos verslu, ar individualia veikla, o visą mėnesį nauda gali sietis su kolektyviniu darbu, bei naudingais socialiniais projektais.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2023 metų vasario mėnuo bus aktyvus, palankus, kupinas reikšmingų įvykių. Dvi pirmąsias vasario mėnesio dekadas Veneros tranzito karjeros sfera įtakoje, meilė tampriai persipins su profesiniais interesais, tokiu metu gali traukti asmenys, užimantys aukštą socialinę padėtį, arba mylimo žmogaus pagalbos dėka galima sėkmė profesinėje veikloje, arba siekiant karjeros. Vasario mėnesio 5 d. komunikacijų sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, todėl bendraujant su žmonėmis iš artimos aplinkos, reikėtų būti taktiškais, vengti neapgalvotų poelgių ir ginčų. Dvynių ženklo partnerystės sektorių globojantis Jupiteris vasario mėnesį eis tranzitu draugystės sfera, į kurią 20 d. pereis ir Venera, todėl tai bus palankus laikas dalyvavimui įvairiuose renginiuose, bendravimui su draugais, o būnant bičiulių kompanijoje, galimos naujos pažintys ir likimas gali suvesti su ypatingu, ar įdomiu žmogumi. Vienišiems Dvynių ženklo atstovams ypač palanki paskutinė vasario mėnesio savaitė, kai tikėtina lemtinga pažintis, o esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems santuokoje, pavyks sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir ryšį, bei išspręsti nesklandumus poroje.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Iki 2023 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs įvairūs reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, skolomis, palikimu, o periodas nuo 19 d. palankus tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė gali lydėti kūrybinių, juridinių profesijų atstovus, dirbančius mokslo, ar švietimo sektoriuje. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Vėžio ženklo atstovams vasario mėnuo bus gana aktyvus, palankus ir produktyvus. Darbo sektorių globojantis Jupiteris vasario mėnesį eis tranzitu karjeros sfera, tai jo įtakoje, bus galima sėkmingai realizuoti svarbius planus ir projektus, pademonstruoti savo profesionalumą, pelnyti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą, bei gali būti deramai įvertintos pastangos ir pasiekimai, o kai kurie Vėžio ženklo atstovai gali tikėtis ir materialinės paskatos. Vasario mėnesį gali pavykti sustiprinti savo socialinį statusą ir reputaciją, galimas paaukštinimas pareigose ir kilimas karjeros laiptais, gali būti pasiūlyta perspektyvi pareigybė, arba vadovaujamas darbas, bei periodas palankus ieškantiems gerai apmokamo, arba pašaukimą atitinkančio darbo. Vėžio ženklo karjeros sektorių globojančio Plutono įtakoje, vasario mėnesį bus galima gauti naudingų dalykinių pasiūlymo, tikėtinas sėkmingas bendradarbiavimas, bus galima surasti patikimų partnerių ir naujų klientų.

Finansiniu požiūriu 2023 metų vasario mėnuo Vėžio ženklo atstovams bus palankus, dosnus, aktyvus ir reikšmingas. Finansų sektorių globojančios Saulės įtakoje, periodas vasario 1-18 d. bus palankus svarbiems projektams, susijusiems su verslu, jo plėtra, o nuo 19 d. pajamos ir nauda gali sietis su dalykiniu bendradarbiavimu su partneriais iš kitų miestų, ar šalių. Vasario 5 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins finansų sektorių, todėl pirmame plane atsidurs vertybių sistema, o tokiu metu užbaigtas svarbus projektas gali duoti gerus rezultatus ir materialinę naudą. Tvarkant svarbius finansinius ir verslo reikalus, padidintas apdairumas bus būtinas vasario 16-22 d., o solidus pelnas iš verslo tikėtinas po 26 d.

Vėžio ženklo atstovų asmeninio gyvenimo, meilės atžvilgiu 2023 metų vasario mėnuo bus palankus ir reikšmingas. Kadangi Vėžio ženklo meilės sektorių globojantis Marsas vasario mėnesį eis tranzitu pasąmonės, apribojimų sfera, tai asmeninių santykių ir meilės atžvilgiu šis laikotarpis bus gana ramus ir kiek pasyvokas, kada labiau norėsis leisti laiką vienumoje, nei aktyviai bendrauti ir dalyvauti romantiškose pramogose. Vasario mėnesį asmeninis gyvenimas gali rutuliotis neskubriai, galimas polinkis kartu su mylimu žmogumi užsiimti kasdieniais reikalais ir įprasta veikla. Tačiau kai kurie Vėžio ženklo atstovai gali būti nepatenkinti savo asmeniniu gyvenimu, jaustis deramai neįvertintais, o kartais galima išsiaiškinti paslaptis, liečiančias mylimą žmogų, kas gali skatinti nusivylimą santykiais, arba ir meile aplamai. Partnerystės sektorių globojančio Saturno, šioje sferoje viešinčio Plutono, o pirmą dekadą ir Merkurijaus įtakoje, vasario mėnesį bus galima išspręsti materialinius ir verslo klausimus, mylimas žmogus, ar antroji pusė gali padėti profesinėje veikloje, bus galima išanalizuoti tarpusavio santykius, surasti nesutarimų priežastis ir jų sprendimo būdus. Vasario mėnesio 20 d. stos Mėnulio jaunatis, prasidės palankus laikotarpis, kada galima planuoti tolimą kelionę kartu su mylimu žmogumi, arba gali užsimegzti romantiškas ryšys su žmogumi iš toli. Gyvenantiems šeimoje vasario mėnuo bus palankus, kada galima aktyviai bendrauti su draugais, kurti ateities planus, o paskutinę dekadą pirmame plane atsidurs profesinė veikla, karjeros interesai, todėl namams ir šeimai bus skiriama kiek mažiau dėmesio.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Iki 2023 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Liūto ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs partnerystė, santykiai su kitais žmonėmis, bendradarbiavimo klausimai, asmeniniai ir dalykiniai ryšiai, o periode nuo 19 d. aktualiais gali tapti materialiniai reikalai, liečiantys verslą, kreditus, skolas, išmokas, mokesčius, ar palikimo klausimus. Vasario mėnuo profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu Liūto ženklo atstovams bus palankus ir gana produktyvus. Darbo sektorių globojantis Saturnas vasario mėnesį eis tranzitu partnerystės sfera, kurioje periode 1-18 d. viešės Saulė, o nuo 11 d. ir Merkurijus, tai šių planetų įtakoje bus galima gauti naudingų dalykinių pasiūlymų, surasti patikimų partnerių, pasirašyti naudingus kontraktus, pritraukti klientų. Vasario mėnesį Liūto ženklo darbo sektoriumi tęs tranzitą Plutonas, o pirmą dekadą ir Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje įdėtos pastangos ir atsakingumas bus deramai įvertinti vadovybės ir galima paskata. Pirmoji vasario dekada bus palanki ieškantiems gerai apmokamo darbo, o sėkmė lydės kolektyvinėje veikloje. Liūto ženklo karjeros sektorių globojančios Veneros įtakoje dvi pirmos vasario dekados bus sėkmingos užsiimantiems verslu, o paskutinė dekada palanki dalykinėms kelionėms ir kvalifikacijos kėlimui. Karjeros sektoriumi einančio tranzitu Urano įtakoje, produktyvi bus pirma dekada ir periodas nuo 26 d., o 16-22 d. būtinas apdairumas bendraujant su kitais žmonėmis, dalykiniais partneriais, bei pasirašant sutartis.

Finansiniu požiūriu 2023 metų vasario mėnuo Liūto ženklo atstovams bus palankus ir dosnus, o pirmąją dekadą geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos. Finansų sektorių globojantis Merkurijus vasario 11 d. pereis į partnerystės sferą, todėl nauda ir pajamos tikėtinos iš sėkmingo bendradarbiavimo, bendrų projektų, kolektyvinės veiklos. Vasario 20 d. stambių finansų sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, prasidės palankus laikas svarbių finansinių projektų startui, ar verslo plėtrai, o tvarkant svarbius piniginius reikalus, sudarant sutartis apdairumas bus būtinas vasario 16-22 d.

Liūto ženklo atstovų asmeninio gyvenimo, meilės atžvilgiu 2023 metų vasario mėnuo bus palankus, aktyvus ir kupinas reikšmingų įvykių, pirmame plane atsidurs noras mylėti ir būti mylimais. Vasario 5 d. Liūto ženklą ir partnerystės sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, todėl galimas polinkis kitu aspektu pažvelgti į savo asmeninį gyvenimą ir santykius su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, bus labai svarbu surasti teisingą balansą tarp savo norų, siekių ir mylimo žmogaus poreikių, bei lūkesčių. Artimu pilnačiai metu sustiprėja emocijos, todėl bus svarbu jas kontroliuoti, gerai apgalvoti savo poelgius norint išlaikyti harmoningus santykius su mylimu žmogumi. Meilės sektorių globojančio Jupiterio įtakoje, vienišiems Liūto ženklo atstovams aktyviam bendravimui, romantiškoms pramogoms, naujų pažinčių užmezgimui palanki bus vidurinė vasario dekada ir laikotarpis nuo 22 d. Šiais periodais tikėtinos perspektyvios pažintys tolimų kelionių metu, arba asmeninis ryšys gali užsimegzti mokslo įstaigoje, o likimas gali padovanoti lemtingą susitikimą, suvesti su ypatingu, įdomiu žmogumi. Vasario mėnesį partnerystės sektoriumi tęs tranzitą Saturnas, periode 1-18 d. jame viešės Saulė, o nuo 11 d. ir Merkurijus, šių planetų įtaka bus palanki gyvenantiems santuokoje, arba esantiems ilgalaikiuose santykiuose, kadangi aktyvaus bendravimo su mylimu žmogumi, ar antrąja puse dėka, bus galima išspręsti nesklandumus ir problemas, bei sustiprinti ryšį poroje. Tai bus palankus laikas bendravimui su draugais, dalyvavimui įvairiuose renginiuose, o nauji įspūdžiai padės praskaidrinti pabodusią rutiną. Gyvenantiems šeimoje palankios bus dvi pirmosios vasario dekados, o periode 21-28 d. galimi nesutarimai dėl pinigų, materialinių klausimų, arba šeimos verslo reikalų.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Iki 2023 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Mergelės ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su darbine, profesine veikla, aktualiais taps sveiko gyvenimo būdo, sveikatos, naminių augintinių klausimai, o periode nuo 19 d. dėmesys ir aktyvumas gali būti nukreiptas į bendradarbiavimą, asmeninius ir dalykinius tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, konkurencinę kovą. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu vasario mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus palankus ir produktyvus. Vasario mėnesį darbo sektoriumi tęs tranzitą Saturnas, periode 1-18 d. šioje sferoje viešės Saulė, bei nuo 11 d. ir už karjeros sektorių atsakingas Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje bus didelis užimtumas, o sėkmę lems darbštumas ir gebėjimas atsakingai atlikti pavestas svarbias užduotis. Šiuo metu įdėtos pastangos ir profesionalumas neliks nepastebėti vadovybės, todėl galima materialinė paskata, ar paaukštinimas pareigose. Ypač produktyvi bus antroji vasario mėnesio pusė, kai Merkurijus formuos harmoningą aspektą su karjeros sektoriuje esančiu Marsu, o tokiu metu bus galima sėkmingai realizuoti planus ir svarbius projektus, užsitikrinti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą, bei šiuo metu kai kuriems Mergelės ženklo atstovams gali pavykti pakilti karjeros laiptais, ar gali būti pasiūlytas vadovaujamas darbas, perspektyvi pareigybė ir šis laikotarpis palankus ieškantiems gerai apmokamo, arba atitinkančio pašaukimą darbo. Vasario 5 d. bus Mėnulio pilnaties pikas, todėl artimu pilnačiai metu gali suaktyvėti slapti priešai, linkę regzti intrigas, skleisti apkalbas, ar kitaip pakenkti, todėl būtinas apdairumas bendraujant darbo kolektyve.

Finansiniu požiūriu 2023 metų vasario mėnuo Mergelės ženklo atstovams palankus ir reikšmingas. Vasario mėnesį stambių finansų sektoriumi eis tranzitu sėkmės ir plėtros planeta Jupiteris, kurio įtakoje bus galima aktyviai ieškoti naujų pajamų šaltinių, arba būdų kaip uždirbti aukšto lygio pajamas, o finansinę sėkmę lems gebėjimas vengti rizikos, įvairių avantiūrų, bei protingas turimų lėšų panaudojimas. Finansų sektorių globojančios Veneros įtakoje, dvi pirmas vasario mėnesio dekadas geros pajamos ir nauda gali sietis su ryšiais su užsieniu, dalykiniu bendradarbiavimu, o paskutinę dekadą tikėtinas solidus pelnas iš verslo sferos ir gerai apgalvotų investicijų.

Asmeninio gyvenimo, meilės sferoje Mergelės ženklo atstovams 2023 metų vasario mėnuo gali būti palankus ir kiek permainingas. Meilės sektorių globojančio Saturno įtakoje, kai kurie darbiniai ryšiai gali išsirutulioti į asmeninius santykius, o vienišiems Mergelės ženklo atstovams bus palanki pirmoji vasario dekada, kada meilės sektoriumi eis tranzitu Merkurijus, todėl galimas aktyvus bendravimas, bus daug romantiškų pramogų ir malonių susitikimų, bei gali užsimegzti perspektyvios pažintys. Pirmąją vasario mėnesio dekadą gali traukti asmenys, užimantys aukštą socialinę padėtį, arba asmeninių meilės santykių dėka galima sėkmė profesinėje veikloje, karjeroje. Vasario mėnesį Plutono tranzito įtakoje, meilė gali tampriai persipinti su materialiniais reikalais, kada bus galima kartu su mylimu žmogumi kurti finansinius planus, spręsti su pinigais susijusius klausimus. Partnerystės sektorių globojančio ir juo tranzitu einančio Neptūno, o iki 20 d. šioje sferoje viešinčios Veneros įtakoje, galimas noras mylėti ir būti mylimais, bei bus galima kartu su mylimu žmogumi išspręsti nesklandumus ir problemas, sustiprinti tarpusavio ryšį poroje. Vasario mėnesio 20 d. Mergelės ženklo partnerystės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl prasidės palankus laikotarpis, kai bus galima harmonizuoti santykius, sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą poroje, kurti bendrus planus ir tikėtini svarbūs įvykiai asmeniniame gyvenime.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Iki 2023 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais, įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikų temą, gali atsirasti nauji interesai, pomėgiai, o periode nuo 19 d. aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo ir sveikatos sferą. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Svarstyklių ženklo atstovams vasario mėnuo bus aktyvus, palankus ir reikšmingas. Vasario mėnesį darbo sektorių globojantis Neptūnas eis tranzitu šia sfera, kurioje dvi pirmas dekadas viešės Venera, o nuo 19 d. Saulė, tai šių planetų įtakoje bus galima pademonstruoti savo profesionalumą, atsakingai atlikti pavestas svarbias darbines užduotis, harmonizuoti santykius su bendradarbiais ir pelnyti vadovybės palankumą. Vasario mėnesį sėkmę darbinėje veikloje lems darbštumas, atsakingumas, bei gebėjimas stengtis, o tai tikrai neliks nepastebėta vadovybės, todėl galimas paaukštinimas pareigose, arba materialinė paskata. Vasario 20 d. Svarstyklių ženklo darbo sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl prasidės palankus laikotarpis ieškantiems darbo, arba bus galima koreguoti įprastą darbų grafiką, kurti veiklos planus sekančiam mėnesiui.

Finansiniu požiūriu 2023 metų vasario mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti sėkmingas, reikšmingas ir palankus. Finansų sektorių globojančio Marso įtakoje, vasario mėnesį geros pajamos ir finansinė nauda gali būti susijusi su žmonėmis ir organizacijomis iš kitų miestų, arba šalių, o ypač produktyvios bus dvi pirmosios dekados. Vasario mėnesio 16-22 d. atsargesni turėtų būti užsiimantys verslu, arba dirbantys finansų sektoriuje, o periode vasario 21-28 d., galimi nesutarimai, konfliktai dėl darbo užmokesčio ir tvarkant svarbius piniginius reikalus, bus būtinas apdairumas.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu 2023 metų vasario mėnuo bus aktyvus, kupinas svarbių įvykių. Meilės sektorių globojančio Urano įtakoje, vasario mėnesį poroms bus svarbūs materialiniai klausimai, o periode 16-22 d. galimos išlaidos, susiję su pramogomis, pomėgiais, asmeniniais ryšiais. Meilės sektoriumi vasario mėnesį tęs tranzitą Saturnas, šioje sferoje 1-18 d. viešės Saulė, o nuo 11 d. ir Merkurijus, tai šių planetų įtakoje bus palankus laikas vienišiems Svarstyklių ženklo atstovams, kadangi bus daug bendravimo, romantiškų pramogų, malonių susitikimų, o likimas gali padovanoti lemtingą pažintį ir suvesti su įdomiu, ypatingu žmogumi, su kuriuo užsimezgęs romanas gali išsirutulioti į patikimus partnerystės ryšius. Vasario mėnesio 5 d. draugystės ir meilės sektorius suaktyvins Mėnulio pilnatis, todėl galimi ginčai su draugais, arba gali nutrūkti išsisėmę, tapę neaktualiais santykiai. Partnerystės sektorių globojančio Plutono įtakoje, vasario mėnuo palankus gyvenantiems šeimoje, o pirmą dekadą, kol Merkurijus viešės šeimos sektoriuje, laikas bus palankus kelionėms, bei pozityvios psichologinės atmosferos kūrimui namuose. Vasario mėnesį partnerystės sfera eis tranzitu Jupiteris, o jo įtakoje galima sėkmė meilėje, bei reikšmingi įvykiai asmeniniame gyvenime. Vasario 20 d. į partnerystės sektorių pereis Venera, todėl bus galima sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, bei harmonizuoti santykius poroje.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Iki 2023 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, liečiantys buitinius, ūkinius reikalus ir namų, šeimos, buities, gyvenimo sąlygų, nuosavybės klausimus, o periodas nuo 19 d. palankus kūrybinei saviraiškai, asmeninių meilės santykių formavimui, pomėgiams. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Skorpiono ženklo atstovams vasario mėnuo bus palankus ir produktyvus. Vasario mėnesį Skorpiono ženklo darbo sektoriumi tęs tranzitą Jupiteris, o 20 d. į šią sferą pereis Venera, tai šių planetų įtakoje, gali būti pavesta atlikti labai svarbias užduotis ir gali padidėti atsakomybė už atliekamą darbą, bet visa teiks pasitenkinimą ir suteiks galimybę pademonstruoti profesionalumą, pelnyti bendradarbių palaikymą ir vadovybės palankumą. Šį mėnesį įdėtos pastangos ir atkaklus darbas atsipirks su kaupu, vadovybė tai deramai įvertins ir galimas paaukštinimas pareigose, ar gali būti pasiūlytas vadovaujamas darbas. Vasario mėnesio 5 d. karjeros sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, todėl galima paskata už gerą darbą, tačiau tokiu metu stiprės ir emocionalumas, todėl būtinas geranoriškumas, diplomatiškumas bendraujant su kolegomis, vadovybe, bei svarbu surasti protingą balansą tarp profesinių interesų ir šeimos, namų reikalų. Vasario mėnesio 1-18 d. sėkmė gali lydėti užsiimančius šeimos verslu, individualia veikla, o nuo 19 d. bus palankus laikas užsiimti kūrybiniais projektais.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2023 metų vasario mėnuo gali būti produktyvus ir dosnus. Skorpiono ženklo finansų sektorių globojančio Jupiterio įtakoje, vasario mėnesį geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, nuo antros dekados nauda gali sietis su kolektyviniu darbu, bendrais projektais, draugais, arba galima netikėtai gauti, išlošti pinigų. Vasario mėnuo bus gana sėkmingas užsiimantiems verslu, o tvarkant svarbius finansinius reikalus, apdairumas bus būtinas 16-22 dienomis.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2023 metų vasario mėnuo Skorpiono ženklo atstovams bus aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Partnerystės sektorių globojanti Venera dvi pirmas vasario dekadas eis tranzitu meilės sektoriumi, kuriame vieši Neptūnas, o 19 d. pereis ir Saulė, tai šių planetų įtakoje bus palankus periodas vienišiems Skorpiono ženklo atstovams, nes bus daug aktyvaus bendravimo, romantiškų pramogų, malonių susitikimų su įdomiais žmonėmis. Tokiu metu galima lemtinga pažintis, kada likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi, su kuriuo užsimezgęs meilės romanas gali išsirutulioti į patikimus, ilgalaikius partnerystės ryšius. Vasario 20 d. Venera pereis į darbo sektorių, todėl meilė gali tampriai persipinti su darbiniais reikalais, o kai kurie dalykiniai ryšiai gali peraugti į asmeninius meilės santykius. Vasario 20 d. meilės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl prasidės palankus periodas, bus galima aktyviai bendrauti, užmegzti naujas perspektyvias pažintis, asmeninius santykius, arba meilės romaną, dalyvauti romantiškose pramogose, galimi malonūs susitikimai, o kai kurie Skorpiono ženklo atstovai gali sutikti savo meilę. Vasario mėnesį partnerystės sektoriumi tęs tranzitą Uranas, o jo įtakoje bendraujant su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, norint išvengti konfliktų, 16-22 d. būtinas atsargumas. Dvi pirmosios vasario dekados bus palankios gyvenantiems šeimoje, o 7-16 d. galima vyresnės kartos atstovų įtaka asmeniniam gyvenimui, arba teks jiems suteikti pagalbą.

ŠAULYS (lapkričio 23 - gruodžio 21)

Iki 2023 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Šaulio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs intelektualinė veikla, komunikacijų, informacijos klausimai, tikėtina daug artimų kelionių, bendravimo, pažinčių ir kontaktų, o periode nuo 19 d. svarbiais taps namų ir šeimos reikalai. Profesinėje, darbinėje veikloje Šaulio ženklo atstovams vasario mėnuo bus palankus ir produktyvus. Šaulio ženklą globojančio Jupiterio įtakoje stiprės kūrybiškumas, mėnuo palankus talentų realizavimui praktikoje, tinkamas laikas reklamai, veiklos pristatymui, kūrybinių projektų startui. Darbo sektorių globojančios Veneros įtakoje, dvi pirmas vasario dekadas sėkmė lydės užsiimančius šeimos verslu, ar individualia veikla, o paskutinę dekadą bus galima sėkmingai realizuoti kūrybinius projektus. Karjeros sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, pirmą vasario dekadą Šaulio ženklo atstovams gali pavykti surasti gerai apmokamą, arba atitinkantį pašaukimą darbą, gauti perspektyvią pareigybę, o nuo antros dekados sėkmė lydės užsiimančius intelektualinio pobūdžio, prekybine, arba tarpininkavimo veikla, bei dirbančius transporto sferoje. Antroje vasario mėnesio pusėje galima gauti naudingų dalykinių pasiūlymų, tikėtinas sėkmingas bendradarbiavimas ir gali pavykti surasti patikimų partnerių. Vasario 16-22 d. bus būtinas apdairumas bendraujant su kolegomis ir vadovybe, tokiu metu galimi ginčai, netikėtos situacijos, kas gali pakenkti reputacijai.

Finansiniu požiūriu 2023 metų vasario mėnuo Šaulio ženklo atstovams bus dosnus ir reikšmingas. Finansų sektorių globojančio Saturno įtakoje geros pajamos gali sietis su pagrindine darbo vieta ir ryšiais su užsieniu, pirmą vasario dekadą galima nauda per kitus žmones ir iš bendradarbiavimo. Finansų sektoriumi einančio tranzitu Plutono įtakoje, geros pajamos gali sietis su kūrybiniais projektais, vieša veikla, mokymais, reklama, o nuo antros dekados finansinė sėkmė lydės dirbančius su informacija, bei tikėtinos naudingos kelionės.

Šaulio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime 2023 metų vasario mėnuo gali būti aktyvus ir reikšmingas. Meilės sektorių globojančio Plutono įtakoje, vasario mėnesį meilė gali tampriai persipinti su finansiniais reikalais, o Jupiterio tranzito meilės sfera įtakoje, tai bus palankus periodas vienišiems Šaulio ženklo atstovams. Dvi pirmosios vasario mėnesio savaitės bus palankios gyvenantiems šeimoje, nes bus galima užsiimti ūkiniais ir buitiniais reikalais, kurti namuose jaukumą ir formuoti pozityvią psichologinę atmosferą namuose. Vasario 20 d. Venera pereis į meilės sektorių, tai bus lengva bendrauti su priešingos lyties atstovais, pelnyti simpatijas savo atžvilgiu, bus daug romantiškų pramogų, bei malonių susitikimų, tokiu metu gali užsimegzti naujos pažintys, arba meilės romanas. Vasario mėnesį partnerystės sektoriumi eis tranzitu Marsas, todėl dvi pirmas dekadas bus galima sėkmingai tvarkyti svarbius poroms reikalus, analizuoti tarpusavio santykius, spręsti nesklandumus, bet periode nuo 21 d. galimi konfliktai šeimoje, ar gali išaiškėti paslaptys, liečiančios antrąją pusę, kas gali skatinti nusivylimą. Vasario 20 d. šeimos sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl bus galima kurti planus ateinančiam mėnesiui, ieškoti būdų kaip galima išspręsti nesutarimus ir sustiprinti tarpusavio ryšį su mylimu žmogumi ir namiškiais.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Iki 2023 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs talentų, meistriškumo realizavimas praktikoje, asmeninės gerovės kūrimas, o periode nuo 19 d. dėmesys bus skiriamas intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, bus daug kontaktų, pažinčių, artimų kelionių. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Ožiaragio ženklo atstovams vasario mėnuo bus labai aktyvus, palankus ir produktyvus. Darbo sektorių globojantis Merkurijus pirmąją vasario dekadą eis tranzitu Ožiaragio ženklu, tai asmeninių pastangų ir iniciatyvumo dėka bus galima pasiekti ženklių rezultatų darbinėje veikloje. Vasario mėnesį darbo sektoriumi eis tranzitu Marsas, jis skatins aktyvumą, suteiks energijos, tai bus galima atsakingai atlikti pavestas svarbias ir pelnyti vadovybės palankumą. Periode nuo vasario mėnesio 11 d. bus galima surasti gerai apmokamą darbą jo ieškantiems, arba gauti perspektyvią pareigybę. Karjeros sektorių globojančios Veneros įtakoje, dvi pirmas vasario dekadas sėkmė gali lydėti derybose, užsiimant intelektualinio pobūdžio, ar prekybine veikla, tai bus palankus laikas darbinėms kelionėms, bei naudingų kontaktų su reikalingais žmonėmis užmezgimui. Ožiaragio ženklo komunikacijų sektoriuje vasario 20 d. stos Mėnulio jaunatis, todėl prasidės palankus laikotarpis, prasiplės bendravimo ratas, pavyks sutvarkyti svarbius dokumentus ir tikėtinos naudingos darbinės kelionės.

Finansiniu požiūriu 2023 metų vasario mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams bus gana palankus, produktyvus ir dosnus. Finansų sektorių globojančio Urano įtakoje, vasario mėnesį geros pajamos tikėtinos iš kūrybinių projektų, o tvarkant svarbius piniginius reikalus, apdairumas bus būtinas 16-22 d. Vasario mėnesį finansų sektoriumi eis tranzitu Saturnas, 1-18 d. Saulė, o nuo 11 d. ir Merkurijus, tai šių planetų įtakoje galimos didesnės už įprastines pajamos iš pagrindinės darbo vietos, nauda gali sietis su verslu ir ryšiais su užsieniu. Vasario mėnesio 5 d. Ožiaragio ženklo finansinius sektorius suaktyvins Mėnulio pilnatis, todėl daug dėmesio bus skiriama materialiniams klausimams, bus galima baigti svarbius projektus ir tikėtinas solidus pelnas.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2023 metų vasario mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams bus palankus ir reikšmingas. Vasario mėnesį bus labai svarbu rūpintis mylimu žmogumi, ar antrąja puse, kalbėti apie savus jausmus, bei stiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir ryšį poroje. Pirmą vasario mėnesio dekadą, kai Merkurijus eis tranzitu Ožiaragio ženklu, kai kurie darbiniai ryšiai gali išsirutulioti į asmeninius meilės santykius. Dvi pirmos vasario mėnesio dekados, kai meilės sektorių globojanti Venera eis tranzitu komunikacijų sfera, bus palankios vienišiems Ožiaragio ženklo atstovams, nes bus daug bendravimo, kontaktų ir palankių progų perspektyvių pažinčių užmezgimui. Vasario mėnesį meilės sektoriumi tęs tranzitą Uranas, todėl tokiu metu svarbiais taps finansiniai klausimai ir reikalai, galima pagalba, ar vertinga dovana iš mylimo žmogaus, bus daug romantiškų pramogų, malonių susitikimų ir bus galima sutikti ypatingą žmogų, su kuriuo gali užsimegzti meilės romanas. Vasario 20 d. Venera pereis į šeimos sektorių, kuriuo eina tranzitu Jupiteris, tai šių planetų įtakoje bus palankus periodas, kada galima harmonizuoti santykius su mylimu žmogumi ir namiškiais, užsiimti gerovės ir pozityvios psichologinės atmosferos namuose kūrimu.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Iki 2023 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Vandenio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti asmeniniai planai, iniciatyvos ir ambicijos, tai palankus laikas įvaizdžio pokyčiams, o periode nuo 19 d. svarbiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Vandenio ženklo atstovams vasario mėnuo bus palankus, aktyvus ir produktyvus. Karjeros sektorių globojantis Marsas vasario mėnesį eis tranzitu kūrybinės saviraiškos sfera, tai jo įtakoje bus galimybė pademonstruoti savo pačias geriausias savybes darbinėje veikloje, praktikoje realizuoti talentus, tai palankus periodas tiems, kurių veikla vieša, susijusi su mokymais, kūryba. Vasario mėnesį Vandenio ženklu tęs tranzitą reiklusis Saturnas, 1-18 d. jame viešės Saulė ir 11 d. pereis Merkurijus, tai šių planetų įtakoje, asmeninių pastangų ir iniciatyvumo dėka, bus galima pasiekti gerų veiklos rezultatų, užsitikrinti kolegų palaikymą, vadovybės palankumą, sėkmingai realizuoti profesinius planus ir projektus. Ypač produktyvi profesinės veiklos ir karjeros atžvilgiu bus antroji vasario mėnesio pusė, bet periode nuo 21 d. bus būtinas atsargumas bendraujant su vadovybe, ar aukštą socialinę padėtį užimančiais asmenimis, kadangi tokiu metu galimi ginčai, dvejopos situacijos, bei galima susidurti su nesąžiningais žmonėmis.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams 2023 metų vasario mėnuo gali būti palankus, produktyvus ir dosnus. Dvi pirmas vasario mėnesio dekadas finansų sektoriumi eis tranzitu Venera, todėl geros pajamos galimos ne vien tik iš pagrindinės darbo vietos, o nauda gali sietis su ryšiais su užsieniu, nuosavybės nuoma, naudingais sandoriais, bei šeimos verslu. Finansų sektorių globojančio ir juo tranzitu einančio Neptūno įtakoje, vasario mėnesį tikėtinos aukšto lygio pajamos, o tvarkant svarbius piniginius reikalus ir finansinius dokumentus, padidintas apdairumas bus būtinas vasario 21-28 d. Vasario 19 d. į finansų sektorių pereis Saulė, todėl pajamos tikėtinos iš bendradarbiavimo, partnerystės sferos ir bus galima gauti naudingų dalykinių pasiūlymų.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2023 metų vasario mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus aktyvus, palankus ir kupinas reikšmingų įvykių. Vandenio ženklo meilės sektoriumi vasario mėnesį tęs tranzitą Marsas, skatinantis aktyviai bendrauti, užmegzti romantiškas pažintis. Meilės sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, pirmąją dekadą galimas polinkis analizuoti savus jausmus, daugiau laiko praleisti vienumoje. Vasario 11 d. Merkurijus pereis į Vandenio ženklą, kuriuo eina tranzitu Saturnas, o periode 1-18 d. viešės partnerystės sektorių globojanti Saulė, tai šių planetų įtakoje stiprės asmeninis žavesys, patrauklumas, gebėjimas bendrauti, pelnyti simpatijas savo atžvilgiu, išryškės rimtas požiūris į meilę ir santykius. Tai bus palankus periodas vienišiems Vandenio ženklo atstovams, nes tokiu metu galima lemtinga pažintis ir gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai su įdomiu, arba ypatingu žmogumi. Vasario mėnesio 5 d. partnerystės sektorių ir Vandenio ženklą suaktyvins Mėnulio pilnatis, todėl pirmame plane atsidurs meilės ir santykių tema, bus galima atvirai pakalbėti apie tai, kas neramina asmeniniame gyvenime, bei bus labai svarbu surasti teisingą balansą tarp savų asmeninių norų ir mylimo žmogaus, ar antrosios pusės poreikių ir lūkesčių. Periodas vasario 16-22 d. gali būti kiek mažiau palankus šeimos gyvenime, kada tikėtini ginčai, nesutarimai, ar netikėtos nepalankios situacijos, kurias teks spręsti ir ieškoti išeičių. Turintiems mylimą žmogų, arba neseniai užmezgusiems santykius, kiek sudėtingesnis laikotarpis bus vasario 21-28 d., kai tikėtini ginčai, nesutarimai dėl pinigų, ar per didelės išlaidos pramogoms, pomėgiams, bei galimi nuostoliai dėl rizikingų poelgių. Vasario 19 d. Saulė pereis į finansų sektorių, tai bus galima aptarti poroms svarbius piniginius reikalus ir galima pagalba, nauda, arba vertinga dovana iš mylimo žmogaus, ar antrosios pusės.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Iki 2023 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs kūrybinė veikla, gali pavykti išspręsti psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos ir komforto, nors tuo pačiu galima susidurti su apribojimais, vienatve, įvairiomis baimėmis, slaptais priešais, o periodas nuo 19 d. palankus asmeninių ambicijų ir iniciatyvų realizavimui. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Žuvų ženklo atstovams vasario mėnuo bus palankus ir permainingas. Vasario mėnesio 5 d. Žuvų ženklo darbo sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, todėl artimu šiai datai metu, gali suaktyvėti slapti priešai, linkę skleisti gandus, apkalbas, regzti intrigas ir tikėtinos emocinės situacijos darbo kolektyve, todėl bus svarbu vengti konfliktų, bei opių klausimų aptarimo. Darbo sektorių globojančios Saulės įtakoje, periodas vasario 1-18 d. bus pasyvesnis, tačiau šis laikotarpis gali būti sėkmingas dirbantiems uždaro tipo įstaigose, užsiimantiems kūrybinio pobūdžio veikla ir tiems, kurių darbas turi sąsają su užsieniu. Karjeros sektorių globojantis Jupiteris vasario mėnesį eis tranzitu talentų ir meistriškumo sfera, tai šiame laikotarpyje bus galima praktiškai realizuoti savo gebėjimus, pademonstruoti profesionalumą, sustiprinti reputaciją, užsitikrinti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą. Tokiu metu kai kuriems Žuvų ženklo atstovams gali pavykti surasti gerai apmokamą, arba atitinkantį pašaukimą darbą. Vasario 19 d. Saulė pereis į Žuvų ženklą, tai prasidės aktyvus periodas, kai asmeninio iniciatyvumo ir pastangų dėka bus galima pasiekti gerų veiklos rezultatų, o įdėtas pastangas gali deramai įvertinti vadovybė.

Finansiniu požiūriu 2023 metų vasario mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus palankus ir dosnus. Finansų sektorių globojančio Plutono įtakoje, vasario mėnesį pajamos galimos iš kolektyvinio darbo, bendrų socialinių projektų, nauda tikėtina per draugus ir visuomenines organizacijas. Vasario mėnesį finansų sektoriumi eis tranzitu Jupiteris, todėl aukšto lygio pajamos gali sietis su profesine veikla, sėkminga karjera. Paskutinę vasario dekadą, kada Venera pereis į finansų sektorių, tai solidus pelnas galimas iš verslo sferos, geros pajamos tikėtinos iš intelektualinio pobūdžio, prekybinės, tarpininkavimo veiklos, ar darbo transporto sektoriuje.

Meilės ir asmeninio gyvenimo atžvilgiu Žuvų ženklo atstovams 2023 metų vasario mėnuo bus palankus, nors permainingas. Partnerystės sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, pirmoji vasario mėnesio dekada bus palanki bendravimui su draugais, dalyvavimui įvairiuose renginiuose, tokiu metu gali užsimegzti naujos perspektyvios pažintys, todėl šis laikotarpis bus palankus vienišiems Žuvų ženklo atstovams, nes likimas gali padovanoti lemtingą susitikimą ir suvesti su įdomiu, ypatingu žmogumi. Vasario mėnesį Marsas eis tranzitu šeimos sektoriumi, todėl skatins aktyvumą, suteiks energijos, bus galima užsiimti ūkiniais ir buitiniais reikalais, tačiau periode 21-28 d., galimos įvairios problemos, konfliktai su namiškiais, bei galimos ir buitinės traumos, todėl būtinas atsargumas. Vasario mėnesio 11 d. Merkurijus pereis į apribojimų sektorių, tai galimas polinkis labiau laiką leisti vienumoje, nei aktyviai dalyvauti pramogose. Šiame periode galima analizuoti savus jausmus, ieškoti nesutarimų poroje priežasčių ir jų sprendimo būdų, bei tokiu metu gali išaiškėti kokia nors paslaptis, liečianti mylimą žmogų, ar antrąją pusę, dėl ko galimas nusivylimas meile ir santykiais. Vasario 20 d. Žuvų ženkle stos Mėnulio jaunatis, todėl prasidės aktyvus periodas, stiprės pasitikėjimas savimi, bei galimi ir reikšmingi įvykiai asmeniniame gyvenime.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą