Horoskopas 2019 metų balandžiui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Dvi pirmąsias 2019 metų balandžio mėnesio dekadas Avino ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti asmeniniai norai, tikslai ir ambicijos, o paskutinę dekadą dėmesys ir energija bus nukreipti talentų, meistriškumo realizavimui, pajamų uždirbimui, asmeninės gerovės kūrimui. Už Avino ženklo darbo sektorių atsakingas Merkurijus iki balandžio 17 d. eis tranzitu pasąmonės, įkvėpimo, ryšių su užsieniu sektoriumi, todėl laikotarpis bus palankus kūrybinei veiklai, tačiau tokiu metu nevertėtų kitiems kalbėti apie savus planus, o paskutinę dekadą bus juntamas aktyvumas, atsivers naujos asmeninės galimybės. Balandžio mėnesį karjeros sektoriumi tęs tranzitą Saturnas ir Plutonas, o balandžio 5 d. stosianti Mėnulio jaunatis suaktyvins Avino ženklą, suteiks naują impulsą, todėl prasidės palankus profesinės veiklos periodas, kada bus galima sėkmingai įgyvendinti idėjas, realizuoti numatytus planus. Tai bus palankus laikotarpis dirbantiems verslo sferoje, kadangi bus galima ieškoti atsakingų darbuotojų, patikimų partnerių, plėsti veiklą ir dalykinį bendradarbiavimą su užsienio įmonėmis, atidaryti naujus filialus. Balandžio 17 d. Merkurijui perėjus į Avino ženklą, sėkmės garantu darbinėje ir profesinėje veikloje bus asmeninis aktyvumas, iniciatyvumas, gebėjimas prisiimti asmeninę atsakomybę už svarbių užduočių atlikimą, bei veiklos planavimą.

Finansiniu požiūriu 2019 metų balandžio mėnuo Avino ženklo atstovams gali būti sėkmingas, palankus, tačiau norint užsitikrinti stabilią materialinę padėtį, būtinas atidumas ir apdairumas, gebėjimas vengti spontaniškų poelgių ir rizikos. Už Avino ženklo asmeninių finansų sferą atsakinga Venera dvi pirmąsias balandžio mėnesio dekadas praleis slaptų priešų ir izoliacijos sektoriuje, todėl tvarkant svarbius finansinius reikalaus, pasirašant sutartis, bei sudarant sandorius, reikia viską labai atsakingai tikrinti, kadangi tokiu metu gali suaktyvėti nesąžiningi, linkę į apgaules ir manipuliacijas asmenys. Balandžio mėnesį asmeninių finansų sektoriumi eis tranzitu nenuspėjamas Uranas, todėl galimi ir netikėti, nemalonūs siurprizai, ypač balandžio 14-23 dienomis, o paskutinę dekadą, į šį sektorių perėjus Saulei, meilė gali tampriai persipinti su piniginiais reikalais, nauda galima per mylimą žmogų, bei tikėtinos sėkmingos spekuliacijos

Avino ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų balandžio mėnesį gali būti aktyvus ir kiek permainingas. Dvi pirmąsias balandžio dekadas, už meilės sektorių atsakinga Saulė eis tranzitu Avino ženklu, todėl tokiu metu tikėtinas aktyvus bendravimas su priešingos lyties atstovais, šios planetos įtakoje stiprės patrauklumas, bus lengviau patraukti dėmesį savo atžvilgiu, pelnyti simpatijas, užmegzti asmeninius meilės santykius. Tokiu palankiu laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Avino ženklo atstovai, kadangi juos likimas gali suvesti su mielu, patraukliu, ypatingu žmogumi, jiems gali pavykti surasti savo didžiąją meilę. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, turintys savo antrąją pusę, dvi pirmąsias balandžio dekadas, kol už Avino ženklo partnerystės sektorių atsakinga Venera eis tranzitu paslapčių, izoliacijos, vidinio gyvenimo sektoriumi, gali susidurti su bendravimo sunkumais, psichologinėmis problemomis, galimas nusivylimas meile, artimu žmogumi, jo poelgiais, kadangi šiame periode gali išaiškėti ilgą laiką slėptos aplinkybės, arba gali užsimegzti ir slapti ryšiai. Norintieji atgaivinti ir sustiprinti tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, galėtų pagalvoti apie romantišką kelionę, naujus bendrus interesus ir pomėgius. Problemtiškose, nedarniose porose, galimas polinkis nutraukti netenkinančius santykius, bei pabandyti formuoti naujus asmeninius ryšius su kitu žmogumi, o ypač tokia tendencija gali išryškėti balandžio 10-23 dienomis.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Dvi pirmąsias 2019 metų balandžio mėnesio dekadas Jaučio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti kūrybinė veikla, vidinio psichologinio komforto siekimas, tokiu metu gali pavykti išsiaiškinti kai kurias paslaptis, išspręsti psichologines problemas, o paskutinę dekadą galima aktyviai kurti asmeninius planus, gali išryškėti naujos idėjos, sustiprėti asmeninės ambicijos, laikas bus palankus įvaizdžio pokyčiams. Balandžio mėnesį Jaučio ženklo atstovus gali džiuginti naujos profesinės veiklos galimybės, o sėkmę lems darbo efektyvumas, gebėjimas pačiomis mažiausiomis pastangomis gauti išskirtinai gerus rezultatus. Šį mėnesį sėkmė gali lydėti tuos Jaučio ženklo atstovus, kurių veikla turi sąsają su internetu, bei bendradarbiaujančius su kitais žmonėmis, kartu rengiančius bendrus projektus, o tokiu metu, norint pristatyti prekes, arba paslaugas, gali būti sėkmingos reklaminės kampanijos, darbas socialiniuose tinkluose. Dvi pirmąsias balandžio mėnesio dekadas palanku užsiimti visuomenine veikla, ypač tiems Jaučio ženklo atstovams, kurie šiuo metu nedirba, kadangi per bendravimą su kitais žmonėmis, galimos naujos naudingos pažintys, gali atsiverti ypatingos galimybės ir pavykti gauti nuolatinę, gerai apmokamą pareigybę. Balandžio mėnuo palankus savo galimybių ir lūkesčių peržiūrėjimui, bei planų, liečiančių profesinę veiklą ir karjerą kūrimui, tačiau apie savo ketinimus nevertėtų atvirai kalbėti aplinkiniams, o tuo galima būtų pasidalinti tik su patikimais draugais.

Finansiniu požiūriu 2019 metų balandžio mėnuo Jaučio ženklo atstovams bus gana palankus, tai laikas, kada gali prasiplėsti galimybės. Už Jaučio ženklo asmeninių finansų sferą atsakingas Merkurijus iki balandžio 17 d. eis tranzitu draugystės, visuomeninių ryšių sektoriumi, bei formuos jungties aspektą su Venera, kas gali suteikti galimybę praturtėti. Balandžio mėnesį Jaučio ženklo talentų, asmeninių finansų sektoriumi eis tranzitu Marsas, kuris skatins veiklumą ir aktyvumą, todėl pajamos gali sietis ne vien tik su pagrindine darbo vieta, bet gali atsirasti ir kiti būdai, suteikiantys galimybę gerokai papildyti asmeninį biudžetą, o nauda ir pajamos galimos per draugus, naujų idėjų realizavimą. Tačiau, norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, balandžio mėnesį vertėtų vengti bet kokių rizikingų avantiūrų, bei labai atsakingai planuoti būtinas išlaidas.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje 2019 metų balandžio mėnuo bus palankus ir suteiks daug malonių akimirkų, ypač ieškantiems meilės, kadangi šiame periode bus daug bendravimo, pažinčių, susitikimų, galimybė užmegzti asmeninius santykius, kurie gali išsirutulioti į meilės romaną, arba rimtus partnerystės ryšius. Meilės sferoje ir asmeniniame gyvenime sėkmė lydės Jaučio ženklo atstovus, gebančius veikti nestandartiškai, išreikšti save neįprastu būdu, kas sustiprintų patrauklumą ir skatintų pasisekimą priešingos lyties atstovų tarpe. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimoje, balandžio mėnesį turėtų daugiau laiko ir dėmesio skirti mylimam žmogui, arba savo antrajai pusei, šiuo metu būtų palanku kartu dalyvauti draugiškose kompanijose, bei įvairiuose renginiuose. Šeimos gyvenime esminių permainų balandžio mėnesį tikėtis neverta, tam tikrai momentais galimi trumpalaikiai nesklandumai, tačiau jie gali išsipręsti savaime, nereikalaudami jokių papildomų pastangų. Tarpusavio santykius tarp mylinčių žmonių sustiprinti ir jausmus atgaivinti padėtų romantiškos pramogos, vakaronės, suteikiančios galimybę mėgautis vienas kito draugija. Už Jaučio ženklo meilės sektorių atsakingas Merkurijus balandžio 17 d., o 20 d. ir Venera, pereis į dvyliktą paslapčių, įkvėpimo, uždarumo sektorių, todėl šių planetų įtakoje, gali būti idealizuojama meilė, tačiau iš kitos pusės, galima susidurti ir su slaptais sunkumais, painiomis aplinkybėmis, dėl kurių tikėtini pergyvenimai, arba nusivylimas.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Dvi pirmąsias 2019 metų balandžio mėnesio dekadas Dvynių ženklo atstovų gyvenime svarbiais bus reikalai, susiję su sėkmės kolektyviniame darbe, visuomeninėje veikloje siekimu, tai bus palankus laikas bendravimui su draugais, bendraminčiais, rėmėjų paieškoms, o paskutinė dekada bus palanki kūrybinei veiklai, šiuo metu gali aplankyti įkvėpimas, stiprėti intuicija, gali pavykti išsiaiškinti paslaptis, bei galima siekti psichologinio komforto. Balandžio mėnesį Marsas eis tranzitu Dvynių ženklu, suteikdamas šio ženklo atstovams energijos, skatindamas entuziazmą, aktyvumą, veiklumą, naujovių siekį, polinkį nepriklausomybei. Dvynių ženklo atstovai, norintys išsiskirti kolektyve ir įgyti vadovybės palankumą, turėtų vengti impulsyvumo ir neprognozuojamų poelgių, o ieškantys darbo, gali jį sėkmingai gauti savo gebėjimo padaryti gerą įspūdį potencialiam darbdaviui dėka. Norintys užsiimti nuosavu verslu, pradžioje turėtų viską labai gerai apgalvoti, įvertinti savo realias galimybes, pasitelkus praktinį požiūrį, kadangi Dvynių ženklo karjeros sektoriumi einantis tranzitu Neptūnas, gali skatinti idealizmą. Dvynių ženklo partnerystės sektoriumi einantis Jupiteris balandžio 10 d. vakare pradės judėti atatupstai, todėl norint užsitikrinti sėkmingą dalykinį bendradarbiavimą, gali tekti atitinkamai įdėti pastangų, o taip pat, šiame periode galima peržiūrėti bendrą veiklą ir nuspręsti, ar tikslinga būtų ją tęsti.

Finansinė Dvynių ženklo atstovų padėtis 2019 metų balandžio mėnesį gali būti stabili, palanki ir džiuginanti, kada galimos konstruktyvios finansinės ir dalykinės iniciatyvos. Iki paskutinės balandžio mėnesio savaitės bus tinkamas laikas imti kreditus, arba patiems tapti investitoriais, o tokio pobūdžio projektas galėtų duoti ženklų pelną. Balandis tinkamas planuojantiems įsigyti stambius daiktus namams, geros pajamos gali sietis su žeme, ar nekilnojamuoju turtu. Balandžio 24 d. Plutonas, o 30 d. ir Saturnas, eidami tranzitu Dvynių ženklo stambių finansų, verslo sektoriumi, pradės judėti atatupstai, todėl pirmame plane atsidurs materialiniai ir nuosavybės reikalai, kuriuose dalyvauja ir kiti žmonės, o taip pat, šių planetų rerogradinio judėjimo metu, vertėtų nesiskolinti ir neskolinti pinigų.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2019 metų balandžio mėnuo bus palankus, kadangi dvi pirmąsias dekadas meilės planeta Venera eis tranzitu socialinių tikslų sektoriumi. Šiame periode asmeninis gyvenimas taps ryškesniu, galima tikėtis daug romantikos, meilės nuotykių, o Dvynių ženklo atstovai gali būti linkę bendrauti, susipažinti su kitais žmonėmis, nors formuoti rimtus tarpusavio santykius gali stigti motyvacijos. Balandžio 19 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins Dvynių ženklo meilės sektorių, todėl artimu pilnačiai metu, gali kas nors patraukti dėmesį, skatinti interesą, bei polinkį formuoti meilės santykius, arba tokiu metu kai kam galimas aistros pliūpsnis, rodantis ankstesnių santykių pabaigą. Balandžio mėnesį, Marso tranzito Dvynių ženklu įtakoje, labai svarbiu asmeniniuose santykiuose gali būti intelektualinis bendravimas ir interesai, kas galėtų padėti suartėti su mylimu žmogumi, o tarpusavio santykius darytų tampriais ir šiltais. Už Dvynių ženklo partnerystės sektorių atsakingas, bei juo einantis tranzitu Jupiteris, balandžio 10 d. vakare pradės judėti atatupstai, todėl gyvenime vėl gali pasirodyti buvęs partneris, o šiame periode esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje, turės galimybę išanalizuoti tarpusavio santykių nesklandumus, surasti jų priežastis ir sprendimo būdus.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Dvi pirmąsias 2019 metų balandžio mėnesio dekadas Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti profesinė veikla, karjera, socialinės ambicijos ir tikslai, o paskutinę dekadą sėkmė gali lydėti kolektyvinėje ir visuomeninėje veikloje, tai bus geras laikotarpis rėmėjų paieškoms, bendravimui su draugais, bendraminčiais, ateities planų kūrimui. Dvi pirmąsias balandžio mėnesio dekadas Saulė, nuo 17 d. Merkurijus, o nuo 20 d. ir Venera, eis tranzitu Vėžio ženklo karjeros sektoriumi, todėl šių planetų įtakoje, bus labai produktyvus darbinės ir dalykinės veiklos periodas. Balandžio 5 d. stosianti Mėnulio jaunatis palies ir suaktyvins Vėžio ženklo karjeros sektorių, todėl profesinėje veikloje šį mėnesį tikėtinos permainos, gali lydėti sėkmė norinčius keisti darbo vietą, arba ir specialybę, tačiau, kadangi Mėnulis ir Saulė jaunaties metu formuos destruktyvų aspektą Saturnui, einančiam tranzitu partnerystės sektoriumi, tai reikėtų daugiau dėmesio skirti bendravimui su dalykiniais partneriais ir iškilusių problemų sprendimui. Balandžio mėnesį Jupiteris eis tranzitu Vėžio ženklo darbo sektoriumi, 10 d. vakare jis pradės judėti atatupstas, todėl galimas darbinės veiklos lėtėjimas, situacijos rutuliosis ne taip greitai, kaip norėtųsi, o laikotarpis nuo antros balandžio dekados bus palankus veiklos planavimui, bei reorganizacijai.

Finansiniu požiūriu 2019 metų balandžio mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti kiek permainingas, kadangi už asmeninių finansų sektorių atsakinga Saulė formuos destruktyvų aspektą Saturnui, bei harmoningą Jupiteriui, todėl pirmąją balandžio dekadą būtinas atidumas tvarkant svarbius dalykinius dokumentus, sudarant sandorius, o nuo balandžio 6 d. pajamos ir nauda gali sietis su pagrindine darbo vieta, sėkminga karjera, naudingais projektais. Finansinės sėkmės garantu balandžio mėnesį bus gebėjimas teisingai panaudoti turimas lėšas, atsakingas būtinų išlaidų planavimas, o taip pat vertėtų vengti abejotinų dalykinių pasiūlymų ir rizikingų investicijų.

Vėžio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų balandžio mėnesį bus prisotintas maloniais įvykiais, svajonėmis ir romantiškomis nuotaikomis, ypač periode balandžio 6-12 dienomis. Vienišus Vėžio ženklo atstovus, ieškančius meilės ir artimų santykių, balandžio mėnesį gali traukti vyresnio amžiaus, arba patyrę, rimti partneriai, galintys suteikti apsaugą, gebantys prisiimti sau atsokymę už tarpusavio santykius, jų formavimą. Tačiau, iš kitos pusės, balandžio mėnuo bus palankus aktyviems, gebantiems išreikšti iniciatyvą, bei pasirinkti teisingą gyvenimo kryptį Vėžio ženklo atstovams, o sėkmės garantu bus gebėjimas būti atsakingais už savo asmeninį gyvenimą, bei jo kokybę. Plutonas ir Saturnas balandžio mėnesį tęs tranzitą Vėžio ženklo partnerystės sektoriumi, tačiau balandžio 24 d. Plutonas, o 30 d. ir Saturnas, pradės judėti atatupstai, todėl siekiantiems ilgalaikių santykių, gali tekti įdėti pastangų, išanalizuoti jausmus ir tikruosius lūkesčius, surasti nesutarimų su mylimu žmogumi priežastis, bei būdus jų pašalinimui. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimoje, balandžio mėnesį gali tikėtis ramaus laikotarpio, tokiu metu gali pavykti kartu su mylimu žmogumi, arba antrąja puse susitarti svarbiais klausimais, tačiau bendraujant su vyresnės kartos atstovais, galimi tam tikro pobūdžio neklandumai ir trintis, todėl vertėtų vengti konfliktinių situacijų ir visomis išgalėmis siekti harmoningų santykių.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Dvi pirmąsias 2019 metų balandžio mėnesio dekadas Liūto ženklo atstovų gyvenime svarbiais bus reikalai, liečiantys juridinius klausimus, mokslo, išsilavinimo, kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu sferas, o paskutinę dekadą energija ir aktyvumas bus nukreipti į profesinę veiklą, karjerą, socialines ambicijas ir tikslus. Balandžio mėnesį Liūto ženklo darbo ir sveikatos sektoriumi tęs tranzitą Saturnas ir Plutonas, todėl šių planetų įtakoje, pirmąją savaitę stiprės darbingumas, atkaklumas, racionalus tikslingumas, gebėjimas atsakingai atlikti pavestas užduotis, o antrąją savaitę gali tekti įdėti pastangų, pakovoti už savus interesus. Balandžio 24 d. Plutonas, o 30 d. ir Saturnas, pradės judėti atatupstai Liūto ženklo darbo ir sveikatos sektoriumi, todėl gali kiek sulėtėti darbiniai procesai ir veikla, bei daugiau dėmesio vertėtų skirti savo sveikatai, geros savijautos palaikymui. Balandžio 20 d., Saulei perėjus į karjeros sektorių, prasidės palankus laikotarpis, kada bus lengviau išreikšti savo gebėjimus, profesionalumą, atkreipti vadovybės dėmesį ir gauti atitinkamą įvertinimą. Paskutinę dekadą kai kurie Liūto ženklo atstovai gali tikėtis paaukštinimo pareigose, jiems gali pasiūlyti perspektyvesnę pareigybę, tačiau tuo pačiu gali tekti prisiimti ir daug didesnę atsakomybę. Sėkmės garantu profesinėje ir darbinėje veikloje balandžio mėnesį bus nuovokumas, atsakingumas, gebėjimas teisingai planuoti veiklą, gebėjimas efektyviai ir racionaliai panaudoti laiką.

Finansiniu požiūriu 2019 metų balandžio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus kiek permainingas, iki balandžio 17 d., už asmeninių finansų sferą atsakingas Merkurijus eis tranzitu stambių finansų, verslo sektoriumi, todėl bus galima aktyviai tvarkyti svarbius reikalus, ieškoti naujų, perspektyvių pajamų šaltinių ir jų uždirbimo būdų, plėtoti esamą, arba pradėti naują verslą. Finansinės sėkmės garantu šiame periode bus gebėjimas būti apdairiais, vengiant abejotinų pasiūlymų, projektų, investicijų ir bet kokių rizikingų reikalų, susijusių su stambiomis lėšomis. Paskutinę balandžio dekadą pajamos tikėtinos iš kolektyvinių projektų, nauda gali sietis su draugais, bendraminčiais, rėmėjais, o penkias paskutines balandžio mėnesio dienas būtinas didesnis atidumas kelionių metu, kadangi galima susidurti su nesklandumais, bei finansiniais nuostoliais.

Liūto ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų balandžio mėnesį bus gana aktyvus, kupinas malonių įvykių, suteikiantis galimybę labiau suartėti su mylimu žmogumi, dalyvauti įvairiose romantiškose pramogose, kurti ilgalaikius bendrus planus, o naujų bendrų interesų ir pomėgių dėka, praplėsti asmeninius horizontus. Liūto ženklo meilės sektoriumi einantis tranzitu laimės, sėkmės, plėtros planeta laikomas Jupiteris, nuo balandžio 10 d. vakaro judės atatupstai, todėl tokiu metu gali atsinaujinti anksčiau buvę ir nutrūkę asmeniniai meilės santykiai, arba bus galima išanalizuoti savus jausmus, geriau suvokti tikruosius norus ir lūkesčius. Tokiu metu galima sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir ryšius poroje, su savo antrąja puse, tačiau vienišiems Liūto ženklo atstovams, ieškantiems meilės ir artimo žmogaus, palankesnė bus pirmoji balandžio dekada, o laikotarpyje nuo antros balandžio dekados, būtinas atsargumas, apdairumas užmezgant naujas pažintis, kadangi tokiu metu galima susidurti su žmogumi, galinčiu suklaidinti, arba turinčiu savanaudiškų asmeninių interesų. Galimos naujos pažintys su potencionaliais partneriais iš kito miesto, arba užsienio, tačiau šis laikotarpis bus labiau tinkamas draugiškam bendravimui, platoniškai meilei, todėl nevertėtų skubinti įvykių, santykius rutulioti palengva.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Dvi pirmąsias 2019 metų balandžio mėnesio dekadas Mergelės ženklo atstovų gyvenime aktualia tema bus verslas, kreditai, paskolos, mokesčiai, tai bus palankus laikas pavojingų profesijų atstovams, bei dirbantiems finansų sektoriuje, o paskutinę dekadą pirmame plane atsidurs mokslo, kūrybos, ryšių su užsieniu ir juridiniai reikalai. Mergelės ženklo profesinės veiklos, karjeros sektoriumi balandžio mėnesį eis tranzitu Marsas, skatinantis aktyvumą, veiklumą, stiprinantis motyvacijas, ambicijas, norą ir gebėjimą daug ką naudingo nuveikti. Tai bus palankus laikotarpis profesinės kvalifikacijos kėlimui, o sėkmės garantu veikloje bus drąsa, ryžtingumas, gebėjimas dėti pastangas, tikslingai veikti, užimti lyderio poziciją ir apginti savo interesus. Antroje balandžio mėnesio pusėje, kada Marsas formuos destruktyvius aspektus Neptūnui ir Jupiteriui, darbinėje aplinkoje ir bendraujant su vadovybe gali padaugėti konfliktinių situacijų, tikėtini nesutarimai namuose, šeimoje, trintis santykiuose su dalykiniais partneriais. Tokiu metu vertėtų gebėti kontroliuoti emocijas, būti atsargiais bendraujant su kitais žmonėmis, gerai apgalvoti savus žodžius, vengti intrigų, ginčų ir nesutarimų, bei neužsikrauti ant savo pečių per didelės darbų ir atsakomybės naštos.

Finansiniu požiūriu 2019 metų balandžio mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus gana palankus, sėkmę lems vaisingas bendravimas ir bendradarbiavimas su dalykiniais partneriais ir kitais žmonėmis. Šį mėnesį galimos geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos, nauda per artimus giminaičius ir dalykinius partnerius, kas padės sustiprinti savo finansinę padėtį. Mėnulio pilnatis, stosianti balandžio 19 d., palies ir suaktyvins Mergelės ženklo asmeninių finansų ir stambių lėšų, verslo sferas, todėl artimu pilnačiai metu, gali išaiškėti svarbios aplinkybės, susiję su piniginiais ir materialiniais reikalais. Šiuo metu reikėtų labai atsakingai tvarkyti svarbius finansinius reikalus, iš anksto planuoti būtinas išlaidas, stengtis be reikalo neišlaidauti, gyventi taupiai ir ekonomiškai.

Asmeninis Mergelės ženklo atstovų gyvenimas 2019 metų balandžio mėnesį gali rutuliotis palankia linkme, kadangi iki balandžio 17 d. Mergelės ženklą globojantis Merkurijus, o iki 20 d. ir meilės planeta Venera, eis tranzitu partnerystės sektoriumi, o šių planetų įtakoje, gali sėkmingai formuotis asmeniniai tarpusavio santykiai ir dalykiniai ryšiai. Praeitą mėnesį iškilusios problemos šiame periode bus sėkmingai išspręstos, tokiu metu galima pamiršti ankstenes nuoskaudas, atleisti, sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą, formuoti harmoningus santykius su mylimu žmogumi, ar antrąja puse. Vienišiems Mergelės ženklo atstovams laimė gali nusišypsoti pirmąją balandžio mėnesio pusę, kada likimas gali padovanoti perspektyvią pažintį, suvesti su ypatingu, patraukliu žmogumi, šiame periode gali tekti daug bendrauti su kitais žmonėmis, galimi malonūs susitikimai, įvairios pramogos, tokiu metu gali prasiplėsti bendravimo ratas, atsirasti nauji draugai ir bičiuliai. Balandžio mėnesio 24 d. Mergelės ženklo meilės sektoriumi einantis tranzitu Plutonas, o 30 d. ir Saturnas, pradės judėti atatupstai, todėl prasidės palankus laikotarpis tarpusavio santykių ir asmeninio gyvenimo analizei, kada atvirų pokalbių su mylimu žmogumi metu bus galima išsiaiškinti kylančių poroje nesutarimų priežastis, bei surasti būdus, kaip kuo racionaliau būtų galima tai išspręsti, kas užtikrintų harmoningus santykius. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje, balandžio mėnesį gali būti aktyviais, energingais, gali sėkmingai tvarkyti ūkinius ir buitinius reikalus, ruošti šventinius pobūvius, formuoti pozityvų psichologinį klimatą namų erdvėje.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Dvi pirmąsias 2019 metų balandžio mėnesio dekadas Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su partnerystės, bendradarbiavimo, santykių su kitais žmonėmis tema, o paskutinę dekadą svarbiais taps verslo, stambių finansų, kreditų, skolų, mokesčių klausimai. Balandžio mėnesį Svarstyklių ženklo darbo sektoriumi eis tranzitu Neptūnas, iki 17 d. Merkurijus, o iki 20 d ir Venera, todėl šių planetų įtakoje, stiprės aktyvumas ir darbingumas, išryškės kūrybinis požiūris į darbo procesą, o kai kurie Svarstyklių ženklo atstovai gali surasti darbą užsienio šalyse, bei išvykti kurį laiką padirbėti. Balandžio mėnuo bus palankus norintiems lankyti įvairaus pobūdžio kursus, kurių pagalba būtų galima sustiprinti savo profesionalumą, pakelti statusą, gauti vadovaujančią pareigybę, arba labai gerai apmokamą darbą. Balandžio 5 d. stosianti Mėnulio jaunatis palies ir suaktyvins Svarstyklių ženklo partnerystės sektorių, todėl suteiks naują stimulą ir atvers naujas naudingo dalykinio bendradarbiavimo galimybes. Tokiu metu kažkas iš draugų tarpo gali tapti dalykiniais partneriais, arba gali atsirasti galimybė ruošti bendrus pelningus projektus kartu su užsienio partneriais, laikotarpis bus palankus užsiimantiems veikla, turinčia sąsają su konsultacijomis, įvairiomis paslaugomis, o taip pat norintiems išbandyti jėgas nuosavame versle.

Finansiniu požiūriu 2019 metų balandžio mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti sėkmingas ir dosnus, pajamos gali sietis su dalykine partneryste, bendradarbiavimo sfera, o pirmąją balandžio mėnesio pusę, tolimos dalykinės kelionės gali būti naudingos finansiniu atžvilgiu. Tačiau, kadangi už Svarstyklių ženklo asmeninių finansų sektorių atsakingas Marsas, eidamas tranzitu ryšių su užsieniu, juridinių reikalų sektoriumi, antroje balandžio mėnesio pusėje formuos destruktyvius aspektus Neptūnui ir Jupiteriui, tai šiame periode vertėtų būti ypatingai atsargiems ir apdairiems kelionių metu, bei tvarkant svarbius finansinius ir juridinius reikalus. Periode nuo balandžio 14 d. iki mėnesio pabaigos reikėtų labai atsakingai planuoti išlaidas, bei tinkamai panaudoti turimas lėšas, kurios gali gerokai padidėti, ypač paskutinę balandžio savaitę.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų balandžio mėnesį rutuliosis palankia linkme, sėkmingai susiklostę aplinkybės pažers daug malonių akimirkų, įsimenančių įvykių, kurie gyvenimui tarsi suteiks naują impulsą ir atspalvį. Dvi pirmąsias balandžio mėnesio dekadas Svarstyklių ženklo partnerystės sektoriumi eis tranzitu Saulė, todėl aktyvų bendravimą su mylimu žmogumi ir gilius jausmus lems stiprios emocijos, o meilės santykiai įgaus tarsi naują prasmę. Balandžio 5 d. stosianti Mėnulio jaunatis, suaktyvins Svarstyklių ženklo partnerystės, santuokos sektorių, todėl bendro gyvenimo sferoje atsivers naujos galimybės, prasidės palankus laikas tarpusavio santykių su savo antrąja puse stiprinimui. Tai bus palankus laikas sužadėtuvėms, santuokos planavimui, arba jos oficialiam įregistravimui. Balandžio 17 d. Merkurijus, o 20 d. ir Venera, pradės eiti tranzitu Svarstyklių ženklo partnerystės sektoriumi, todėl bus lengva bendrauti su kitais žmonėmis ir priešingos lyties atstovais. Tokiu palankiu laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Svarstyklių ženklo atstovai, ieškantys meilės, kadangi likimas jiems gali padovanoti lemtingą pažintį ir suvesti su ypatingu žmogumi. Naujos pažintys šiame periode tikėtinos kelionių metu, bendraujant dalykinėje aplinkoje, arba likimo skirtą žmogų galima sutikti mokslo įstaigoje.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Dvi pirmąsias 2019 metų balandžio mėnesio dekadas Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs darbo ir sveikatos reikalai, o paskutinę dekadą svarbiais bus santykiai su kitais žmonėmis, dalykinės partnerystės, bendradarbiavimo klausimai. Dvi pirmąsias balandžio mėnesio dekadas Saulė, nuo 17 d. Merkurijus, o nuo 20 d. ir Venera, eis tranzitu Skorpiono ženklo darbo ir sveikatos sektoriumi, šių planetų įtaka suaktyvins šią gyvenimo sferą, bei sustiprins darbingumą. Mėnulio jaunatis, kuri stos balandžio 5 d., palies ir suaktyvins Skorpiono ženklo darbo ir sveikatos sektorių, todėl prasidės palankus laikotarpis darbinių planų sekančiam mėnesiui kūrimui, sveiko gyvenimo būdo pradžiai, teisingo darbo ir poilsio režimo formavimui. Šį mėnesį entuziazmas ir darbštumas padės pasiekti užsibrėžtus tikslus, bei įveikti net ir pačias sudėtingiausias užduotis, kurių atlikimui pakaks jėgų ir gebėjimo. Kai kuriems Skorpiono ženklo atstovams balandžio mėnesį gali pavykti atkreipti vadovybės dėmesį, įgyti palankumą ir palaikymą, jiems gali būti pasiūlyta perspektyvesnė pareigybė, galimas paaukštinimas pareigose. Tačiau balandžio mėnesį kai kuriuos šio ženklo atstovus gali netenkinti darbo užmokestis, ar esama padėtis darbe, arba galima suprasti, kad norisi užsiimti visiškai kitokio pobūdžio veikla, o ieškantiems geresnės darbo vietos, ją gali pavykti sėkmingai surasti, ypač paskutinę balandžio dekadą.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2019 metų balandžio mėnuo gali būti kiek permainingas ir nevienareikšmis, o sėkminga gali būti pirmoji dekada. Kadangi asmeninių finansų ir pajamų sektoriumi einantis tranzitu Jupiteris balandžio 10 d. vakare pradės judėti atatupstas, tsi prasidės laikotarpis (jis tęsis iki rugpjūčio 11 d.), kada siekiant asmeninės gerovės kūrimo ir pajamų uždirbimo, gali tekti įdėti daugiau jėgų ir pastangų, nei iki šiol. Nuo antros balandžio mėnesio dekados vertėtų stengtis gyventi pagal išgales, naudotis savo turimomis lėšomis, atsakingai planuoti būtinas išlaidas, geriau būtų nesiskolinti pinigų, neimti kredito, arba paskolos. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, būtinas ypatingas atidumas ir apdairumas paskutinę balandžio mėnesio savaitę, kada Jupiteris formuos opozicijos aspektą su Marsu, einančiu tranzitu Skorpiono ženklo ekstremalių situacijų, stambių finansinių lėšų, verslo sektoriumi, todėl tokiu metu vertėtų vengti rizikingų finansinių sandorių, bet kokio pobūdžio avantiūrų ir galimos rizikos, kas galėtų paskatinti ženklius nuostolius.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2019 metų balandžio mėnuo Skorpiono ženklo atstovams gali būti palankus, kadangi iki balandžio 17 d. Merkurijus, o iki 20 d. ir Venera, eis tranzitu meilės, asmeninių santykių sektoriumi, todėl šių planetų įtakoje, galimas polinkis romantikai ir nuotykiams. Esantys asmeniniuose santykiuose, įsimylėjusių žmonių poros, šiame laikotarpyje gali pasistengti sustiprinti savo ryšius, bei pervesti juos į naują kokybinį lygmenį, o vieniši Skorpiono ženklo atstovai, ieškantys meilės, arba norintys apie savus jausmus pasakyti patinkančiam asmeniui, gali pasinaudoti tam palankiu laikotarpiu iki trečios balandžio dekados. Šiame periode galima tikėtis daug romantiškų pramogų, naujų pažinčių, malonių susitikimų, kada likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi, o gyvenantys šeimoje, arba esantys ilgalaikiuose santykiuose, gali tikėtis pozityvių pokyčių jausmuose ir asmeniniame gyvenime. Skorpiono ženklą valdantis Marsas balandžio mėnesį eis tranzitu sąmonės transformacijos sektoriumi, todėl tai bus tinkamas periodas subtiliems pokalbiams su mylimu žmogumi meilės ir intymaus gyvenimo temomis, tokiu metu gali pavykti išspręsti rūpimus klausimus, užglaistyti nesutarimus, o tarpusavio santykiai gali tapti labiau brandžiais ir harmoningais. Balandžio 20 d., Saulei perėjus į Skorpiono ženklo partnerystės sektorių, prasidės palankus laikotarpis tamprių tarpusavio santykių su mylimu žmogumi, arba savo antrąja puse formavimui, o esantys laisvuose partnerystės ryšiuose, gali susimąstyti apie oficialios santuokos galimybę.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Dvi pirmąsias 2019 metų balandžio mėnesio dekadas Šaulio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, pomėgiai, klausimai liečiantys vaikus, jų poreikius, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus nukreipta į darbo sektorių, darbinės veiklos rezultatų siekimą, bei klausimus, liečiančius sveikatą, gerą savijautą. Dvi pirmąsias balandžio mėnesio dekadas, Šaulio ženklo atstovus gali traukti veikla, teikianti jiems malonumą, kai kuriuos gali patraukti įvairaus pobūdžio žaidimai, azartiniai tame tarpe, gali išryškėti nauji interesai, ar pomėgiai. Šaulio ženklą globojantis ir šiuo ženklu einantis tranzitu Jupiteris, balandžio 10 d. vakare keis judėjimo kryptį, jis pradės judėti atatupstai (taip judės iki rugpjūčio 11 d.), todėl prasidės laikotarpis, kada galima perkainoti asmenines vertybes, peržiūrėti savo gyvenimiškus ir socialinius tikslus. Tokiu metu bus palankiau ne imtis aktyvių, ryžtingų veiksmų, o daugiau dėmesio skirti stebėjimui, vertinimui, tolimesnių žingsnių apgalvojimui. Šiame periode gali išryškėti ir ne pačios geriausios asmeninės savybės, kas gali nepalankiai įtakoti santykius su vadovybe, o sėkmės garantu balandžio mėnesį bus gebėjimas tikslingai panaudoti savo kūrybiškumą ir įkvėpimą, profesionalumą, sukauptas žinias ir patirtį. Balandžio 20 d., Saulei perėjus į Šaulio ženklo darbo ir sveikatos sektorių, gali atsiverti naujos galimybės, liečiančios profesinę veiklą ir karjerą, socialinius tikslus, tokiu metu gali pavykti gauti perspektyvių pasiūlymų, pakeisti netenkinančią darbo vietą, surasti geriau apmokamą, arba atitinkantį pašaukimą darbą, o kai kurie šio ženklo atstovai gali nuspręsti išvykti padirbėti į užsienį.

Finansiniu požiūriu 2019 metų balandžio mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti permainingas, kiek mažiau palankus periodas bus iki trečios dekados, kada situaciją įtakos ir vers gailėtis anksčiau padarytos nepasiteinančios išlaidos. Pirmąją balandžio dekadą išlaidos gali sietis pramogomis, pomėgiais, vaikais, galimos nesėkmingos investicijos, o periode nuo antros savaitės iki balandžio vidurio, geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, bei galimi naudingi kolektyviniai projektai, kuriais galima užsiimti kartu su draugais, bendraminčiais, arba artimais žmonėmis, o taip pat šiuo metu galima ieškoti rėmėjų, galinčių suteikti finansinį palaikymą realizuojant idėjas. Sėkminga finansiniu požiūriu bus paskutinė balandžio dekada, nors periode nuo balandžio 26 d. iki mėnesio pabaigos, Merkurijaus destruktyvaus aspekto Saturnui, atsakingam už Šaulio ženklo asmeninių pajamų sektorių įtakoje, būtinas atidumas tvarkant svarbius finansinius reikalus, nuovokumas ir atsakingumas lošiant, ar žaidžiant azartinius žaidimus.

Šaulio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų balandžio mėnesį gali būti sėkmingas ir palankus. Dvi pirmąsias balandžio mėnesio dekadas Saulė, nuo 17 d. Merkurijus, atsakingas už partnerystės sferą, o nuo 20 d. ir meilės planeta Venera, eis tranzitu Šaulio ženklo meilės sektoriumi, todėl šių planetų įtakoje, galimos naujos pažintys, malonūs susitikimai, romantiškos pramogos, pozityvios permainos ir įsimenantys, svarbūs įvykiai asmeniniame gyvenime. Balandžio mėnesį bus lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovais, atkreipti jų dėmesį, pelnyti simpatijas, galimas polinkis flirtui, nuotykiams, meilės žaidimams, vilionėms. Šį mėnesį gali išryškėti noras užmegzti naujus, patikimus asmeninius meilės santykius, galinčius išsirutulioti į rimtus, prasmingus partnerystės ryšius, o jeigu bus stokojama gebėjimo pilnai atsiskleisti ir išreikšti savus jausmus, tada šiame periode galima susidurti su sunkumais ir kliūtimis. Vieniši Šaulio ženklo atstovai balandžio mėnesį gali tikėtis lemtingos pažinties, arba susitikimo su ypatingu žmogumi, su kuriuo gali užsimegzti meilės romanas, o jau esantys santykiuose, turintys savo antrąją pusę, šiame laikotarpyje gali intensyviai bendrauti, formuoti tamprius tarpusavio ryšius su mylimu žmogumi, bei tai bus geras laikas santuokinių saitų stiprinimui. Kadangi už Šaulio ženklo meilės sektorių atsakinga planeta tęs tranzitą asmeninių finansų ir pajamų sektoriumi, tai meilė gali persipinti su piniginiais reikalais, materialiniais klausimais.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Dvi pirmąsias 2019 metų balandžio mėnesio dekadas Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime labai svarbiais bus reikalai, susiję su namais ir šeima, nuosava kūrybine veikla, o paskutinę dekadą pirmame plane atsidurs asmeniniai meilės santykiai, kūrybinė saviraiška, pomėgiai ir reikalai, susiję su vaikais. Balandžio mėnesį, kada dvi pirmas dekadas Saulė, nuo 17 d. Merkurijus, o nuo 20 d. ir Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklo šeimos sektoriumi, dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į ūkinius, buitinius reikalus, bendravimą su namiškiais, artimais žmonėmis, o profesinės veiklos, karjeros reikalai gali atsidurti antrame plane. Šiame periode bus galima įsitikinti, koks svarbus yra tarpusavio supratimas su artimais, mylimais žmonėmis, jų palaikymas, ruošiant profesinius projektus, siekiant karjeros ir tvirtos socialinės padėties. Ožiaragio ženklo atstovai šį mėnesį gali įsitikinti, kad investicijos, padarytos kartu su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, gali skatinti solidų pelną, arba šiame periode galima ir netikėta nauda. Ožiaragio ženklo darbo sektoriumi balandžio mėnesį eis tranzitu Marsas, skatindamas aktyvumą, ryžtingumą, veiklumą, suteikdamas energijos ir drąsos, todėl šiame periode gali pavykti labai daug ką naudingo nuveikti darbinėje veikloje, tik nevertėtų prisiimti sau per didelės atsakomybės naštos. Balandžio mėnuo bus palankus norintiems įgyti naujų profesinių žinių ir naudingos patirties, kas galėtų padėti praplėsti savo asmeninius horizontus, bei palankiai įtakotų kilimą karjeros laiptais.

Finansiniu požiūriu 2019 metų balandžio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti gana palankus ir dosnus, o kadangi už asmeninius finansus atsakinga planeta eis tranzitu kūrybinės saviraiškos, meilės sektoriumi, tai piniginiai reikalai gali tampriai persipinti su asmeniniais santykiais, pajamos ir nauda šį mėnesį gali sietis su kūrybine veikla, atliekama namų sąlygomis, su spekuliacijomis, gali pavykti gerai uždirbti iš nekilnojamojo turto sandorių, reklaminių kampanijų, įvairių mokymų, renginių, arba kursų organizavimo. Balandžio mėnuo bus netinkamas rimtoms finansinėms iniciatyvoms, ypač tais atvejais, kada palies kreditus, arba svetimus pinigus, o tvarkant svarbius finansinius ir materialinius reikalus, bus būtinas padidintas apdairumas, ypač balandžio 14-23 dienomis.

2019 metų balandžio mėnesį Ožiaragio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas gali būti aktyvus, šiame periode išryškės patrauklumas, polinkis bendrauti ir gebėjimas padaryti gerą įspūdį priešingos lyties atstovams. Šį mėnesį bus lengviau drąsiai išreikšti savus jausmus patinkančiam asmeniui, bus daug palankių progų ir galimybių dalyvauti romantiškose pramogose, o vieniši Ožiaragio ženklo atstovai šiuo metu gali sutikti ypatingą žmogų savo pažįstamų tarpe (tai gali būti buvęs bendraklasis, bendramokslis, arba žmogus, gyvenantis kaiminystėje), santykiai su kuriuo gali peraugti į romaną, arba rimtus meilės ryšius. Gyvenantys šeimoje, arba esantys ilgalaikiuose santykiuose, balandžio mėnesį gali tikėtis palankių, džiaugsmingų akimirkų, tokiu metu galima pasikviesti svečių, daugiau bendrauti su giminaičiais ir draugais, kas galėtų paįvairinti asmeninį gyvenimą, bei išvaduotų nuo kasdienės rutinos ir nuobodulio. Balandžio 20 d. į Ožiaragio ženklo meilės sektorių, kuriame randasi nenuspėjamas Uranas, pereis ir Saulė, todėl asmeniniame gyvenime tikėtinas naujas impulsas, kada stiprės aktyvumas, veiklumas, poreikis daugiau bendrauti, dalyvauti įvairiose pramogose, o partnerius, mylinčius žmones gali suartinti išryškėję nauji interesai, arba pomėgiai. Saulės ir Urano įtakoje, galima meilė iš pirmo žvilgsnio, gali netikėtai sėkmingai susiklostyti aplinkybės, o likimas suvesti su ypatingu, išskirtiniu žmogumi.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Dvi pirmąsias 2019 metų balandžio mėnesio dekadas Vandenio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, liečiantys komunikacijas, bendravimą artimoje aplinkoje, reikiamos informacijos paieškas, šis laikotarpis palankus užsiimantiems intelektualinio pobūdžio veikla, o paskutinę dekadą svarbiais taps šeimos ir namų reikalai, daug dėmesio gali būti skiriama ūkinių ir buitinių problemų sprendimui. Vandenio ženklo atstovų gyvenime balandžio mėnesį labai reikšmingų socialinių įvykių, arba kardinalių permainų nenusimato, laikotarpis bus palankus būsimų projektų numatymui, jų planavimui, bei ankstesnių kontaktų atnaujinimui, kas padėtų įgyvendinti esminius pokyčius, kurie tikėtini sekančiais mėnesiais profesinėje veikloje ir karjeroje. Balandžio mėnesį nevertėtų atsidurti pirmame plane, stengtis patraukti aplinkinių ir vadovybės dėmesį, o protingiau būtų tarsi išlikti šešėlyje, veikti nepastebimai, o sėkmės garantu šiuo metu bus kantrybė, gebėjimas nedaryti skubotų išvadų, kadangi daugelyje reikalų šiame periode galima aiškumo stoka. Balandžio 10 d. vakare, laimės, sėkmės ir plėtros planeta Jupiteris, pradės judėti atatupstas Vandenio ženklo draugystės, kolektyvinės veiklos, ateities planų sektoriumi (Jupiteris atatupstai judės iki rugpjūčio 11 d.), todėl tokiu metu galima peržiūrėti savo esamą poziciją, koreguoti ateities planus. Šiuo metu galima suvokti, kad bendradarbiavimas su kai kuriais žmonėmis, arba organizacijomis yra nenaudingas, todėl tai tęsti būtų netikslinga ir vertėtų ieškoti naujų alternatyvų, bei galimybių.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams 2019 metų balandžio mėnuo gali būti gana palankus, ypač dvi pirmąsias balandžio mėnesio dekadas, kada asmeninių finansų sektoriumi eis Merkurijus ir Venera, formuojantys harmoningus aspektus. Atsargumas ir apdairumas tvarkant svarbius finansinius reikalus bus būtinas periode balandžio 14-27 dienomis, kada Marsas formuos destruktyvų aspektą Neptūnui, kuris atsakingas už Vandenio ženklo asmeninių finansų sektorių, kadangi tokiu metu galima susidurti su apgaulėmis, manipuliacijomis, nesąžiningais žmonėmis, o nuostoliai gali sietis su profesine veikla, nesėkmingomis investicijomis, spekuliacijomis. Neptūno įtakoje galimi neteisingi poelgiai, būtinas atsargumas vertinant gautus pasiūlymus, tokiu metu nevertėtų investuoti lėšų į abejotinus projektus, bei reikėtų labai gerai pagalvoti prieš įsigyjant brangius, vertingus daiktus, tinkamai juos įvertinti.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2019 metų balandžio mėnuo Vandenio ženklo atstovams gali būti aktyvus, įdomus, suteikiantis naujų įspūdžių, kada išryškės stiprus pasitikėjimas savimi, gebėjimas protingai bendrauti, palaikyti pokalbį įvairiomis temomis, bei elgtis kiek provokuojančiai priešingos lyties atstovų atžvilgiu. Tačiau vertėtų elgtis atsargiai, o siekiant harmoningų asmeninių meilės santykių, reikėtų vengti per didelio atkaklumo, spaudimo ir noro primesti savo požiūrį ir nuomonę, kadangi priešingu atveju, padarytas pirminis pozityvus įspūdis gali sumenkti galimų partnerių akyse. Balandžio mėnesį asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje sėkmės garantu bus atvirumas, gebėjimas išklausyti kitų žmonių nuomonę, keistis idėjomis. Vienišiems Vandenio ženklo atstovams gali pavykti susipažinti su labai mielu, patraukliu asmeniu, tokiu metu galima netikėta meilė, galinti iš esmės pakeisti gyvenimą ir išvaduoti nuo vienatvės, o ypač tai tikėtina po balandžio 17 d., kada už Vandenio ženklo meilės sektorių atsakingas Merkurijus pradės eiti tranzitu komunikacijų sfera. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimose, gali jausti poreikį daugiau bendrauti su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, ypač paskutinę balandžio dekadą, kada Saulė pereis į šeimos sektorių, bei skatins stiprinti tarpusavio supratimą, siekti harmonijos, kurti pozityvų psichologinį klimatą namuose ir šeimoje. Paskutinę dekadą gali sustiprėti santuokiniai saitai, o tarpusavio santykius su mylimu žmogumi gali pavykti pervesti į naują kokybinį lygmenį.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Dvi pirmąsias 2019 metų balandžio mėnesio dekadas Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs talentų, gebėjimų realizavimas, pajamų uždirbimas, asmeninės gerovės siekimas, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus nukreipta į komunikacijų sferą, reikalingos informacijos paieškas, tai bus palankus laikas intelektualinei veiklai, bei reikalų, susijusių su transporto priemonėmis tvarkymui. Iki balandžio 17 d. Merkurijus, o iki 20 d. ir Venera, eis tranzitu Žuvų ženklu, todėl laikas bus palankus asmeninių ambicijų ir siekių įgyvendinimui, įvaizdžio pokyčiams. Didžiosios sėkmės, laimės, plėtros planeta Jupiteris tęs tranzitą Žuvų ženklo karjeros sektoriumi, o balandžio 10 d. vakare, ši planeta pradės judėti atatupsta (taip judės iki rugpjūčio 11 d.), todėl šis laikotarpis bus tinkamas peržiūrėti klausimus, susijusius su profesine veikla, ilgalaikiais projektais, karjeros galimybėmis, bus galima daryti pakeitimus, bei pasitelkti naują profesinio kilimo strategiją. Jeigu netenkina turima profesija, darbo sąlygos, arba veiklos pobūdis, tai šiuo metu galima tiesiog persiorientuoti, pradėti lankyti tikslinius kursus, įgyti kitą specialybę, arba tiesiog pakeisti savo požiūrį į karjerą ir socialinę sėkmę. Tokiu metu į savo gyvenimą galima įsileisti pokyčius, pasirinkti lūkesčius tenkinančią kryptį, užsiimti patinkančia veikla, kurioje būtų galimybė pilnai atskleisti vidinį potencialą, praktikoje realizuoti talentus, gebėjimus ir sukauptą patirtį.

Finansiniu požiūriu 2019 metų balandžio mėnuo Žuvų ženklo atstovams gali pateikti siurprizų, kadangi balandžio 5 d. stosianti Mėnulio jaunatis palies ir suaktyvins Žuvų ženklo asmeninių finansų sektorių, todėl sekantį mėnesį gali išryškėti įdomios idėjos, liečiančios pajamų uždirbimo galimybes ir būdus. Daugeliui Žuvų ženklo atstovų gali pavykti surasti naujus pajamų šaltinius, arba praplėsti esamas galimybes, o įdėjus atitinkamai pastangų, balandžio mėnesį galima užsitikrinti didesnes pajamas. Finansinės sėkmės garantu balandžio mėnesį bus realistiški tikslai, gebėjimas susitelkti į pagrindines užduotis, teisingas turimų lėšų paskirstymas ir panaudojimas, atsakingas būtinų išlaidų planavimas, o kai kurie Žuvų ženklo atstovai gali tikėtis paramos ir palaikymo iš mylimo žmogaus, arba antrosios pusės.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams 2019 metų balandžio mėnuo bus aktyvus, intensyvus ir įdomus, kadangi iki balandžio 17 d. Žuvų ženklu eis tranzitu Merkurijus, kuris atsakingas už partnerystės sektorių, o iki balandžio 20 d. ir meilės planeta Venera, atsakinga už komunikacijų sferą. Tai bus palankus laikotarpis meilei ir asmeninių santykių formavimui, tokiu metu galima sėkmė, bus lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovais, užmegzti naujas pažintis ir ryšius. Šiame periode, Veneros įtakoje, bus palankus laikas vienišiems Žuvų ženklo atstovams, norintiems pasakyti apie savus jausmus jiems patinkančiam asmeniui, o Merkurijus suteiks gebėjimą teisingai pasirinkti reikiamus žodžius, bei palengvins tarpusavio bendravimą su mylimu žmogumi. Tačiau susipažįstant su kitais žmonėmis, užmezgant naujus asmeninius santykius, būtinas atsargumas, kadangi šiuo metu gali pavesti intuicija, o nesant pilnai įsitikinus savo pasirinkimo teisingumu, vertėtų vengti artimų ryšių, kad vėliau netektų gailėtis ir nusivilti. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, bei gyvenantys šeimoje, šiame periode gali susitelkti į savo norus ir lūkesčius, nustumdami į antrą planą mylimo žmogaus, arba antrosios pusės poreikius ir siekius, kas gali skatinti nepasitenkinimą, bei nesutarimus. Norint išlaikyti tvirtus tarpusavio santykius ir neprarasti tarpusavio pasitikėjimo, vertėtų siekti harmonijos, labiau įsiklausyti į mylimo žmogaus nuomonę, bei vykdyti duotus pažadus.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą