Horoskopas 2020 metų rugsėjui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Tris pirmąsias 2020 metų rugsėjo mėnesio savaites Avino ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su darbine ir profesine veikla, aktualiais taps sveiko gyvenimo būdo, naminių augintinių klausimai, o paskutinę savaitę dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, bendradarbiavimą ir dalykinį bendravimą. Avino ženklo karjeros sektoriumi, judėdami atatupstai, rugsėjo mėnesį tęs tranzitą Jupiteris, Saturnas ir Plutonas, šios planetos formuos harmoningus aspektus Saulei, einančiai tranzitu darbo sfera, todėl tai bus palankus periodas socialinių projektų realizavimui, profesinių klausimų sprendimui. Rugsėjo 13 d. Jupiteris, o 29 d. ir Saturnas, pradės judėti tiesiai, profesinėje veikloje bus juntamas pagyvėjimas, daugelis problemų ir kliūčių liks praeityje, prasidės palankus laikas naujoms profesinėms iniciatyvoms, svarbių idėjų realizavimui. Šis mėnuo bus palankus ieškantiems darbo, kada bus galima sėkmingai pademonstruoti savo profesinį įdirbį, asmenines savybes, talentus ir gebėjimus, kurie taps paklausiais, bei gali būti pasiūlyta ir vadovaujanti pareigybė. Gerai apmokamą darbą galima bus surasti pasitelkus vyresnių kolegų patarimus, palaikymą, ar naudingas pažintis su svarbiais žmonėmis, o paskutinė dekada bus palanki kūrybinių profesijų atstovams. Avino ženklu einantis tranzitu Marsas rugsėjo 10 d. pradės judėti atatupstai, todėl laikas nebus palankus naujoms asmeninėms iniciatyvoms, tačiau tokiu metu galima peržiūrėti verslo reikalus ir anksčiau pradėtus projektus, juos koreguoti, taisyti klaidas.

Finansiniu požiūriu 2020 metų rugsėjo mėnuo Avino ženklo atstovams bus palankus, nors kiek permainingas, mėnesio pradžioje geros pajamos gali sietis su šeimos verslu, ar kūrybine veikla. Už Avino ženklo finansų sektorių atsakinga Venera rugsėjo 6 d. pereis į kūrybinės saviraiškos sektorių, o 8-15 d. formuos destruktyvų aspektą su Uranu, einančiu tranzitu asmeninių pajamų sektoriumi, todėl bus būtinas apdairumas, kadangi galimos per didelės išlaidos, susiję su spekuliacijomis, pomėgiais, ar nuostoliai per asmeninius meilės ryšius, pramogas, azartinius žaidimus. Paskutinė rugsėjo savaitė bus palanki, produktyvi, tikėtinos pajamos iš kūrybinės veiklos, pelnas iš verslo, dalykinio bendradarbiavimo.

Avino ženklo atstovams 2020 metų rugsėjo mėnuo asmeninio gyvenimo atžvilgiu gali būti aktyvus ir įdomus. Už Avino ženklo partnerystės sektorių atsakinga Venera rugsėjo 6 d. pereis į meilės sektorių, todėl prasidės palankus laikas vienišiems šio ženklo atstovams, kada galima pažintis su ypatingu žmogumi, su kuriuo gali užsimegzti meilės romanas. Laikotarpyje nuo antros rugsėjo savaitės bus lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovais, atkreipti jų dėmesį, pelnyti simpatijas, bus daug palankių progų romantiškoms pramogoms, tik 8-15 d., kada Venera formuos destruktyvų aspektą Uranui, kai kurie santykiai gali netikėtai nutrūkti, galimos nestandartinės situacijos, todėl šiuo metu būtinas atsargumas ir apdairumas. Esantys ilgalaikiuose laisvuose santykiuose, šį mėnesį gali nuspręsti juos įforminti oficialiai, šis laikas bus palankus bendram poilsiui, pramogoms. Porų santykiuose bus daugiau romantikos, laikas palankus bendrai kūrybinei veiklai, kuri gali suartinti partnerius, geras periodas bendravimui su vaikais, bei šeimos planų kūrimui.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Tris pirmąsias 2020 metų rugsėjo mėnesio savaites Jaučio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais, įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikų temą, gali atsirasti nauji interesai, pomėgiai, o paskutinę savaitę aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo ir sveikatos sferą. Rugsėjo mėnuo Jaučio ženklo atstovams gali būti sėkmingas, kai galimas netikėtas, veržlus kilimas tarnyboje, gali kilti labai originalių idėjų, o pozityvias permainas profesinėje veikloje gali paskatinti įtakingas rėmėjas. Šį mėnesį palanku užmegzti naudingas pažintis su reikalingais žmonėmis, o vadovybės ir vyresnių kolegų palaikymo dėka, bus galima sustiprinti savo socialinį statusą ir palypėti karjeros laiptais. Rugsėjo mėnesį gali tekti daug bendrauti su kolegomis, pavaldiniais, tikėtinos darbinės, dalykinės kelionės, kūrybiškumas padės išspręsti svarbius profesinius klausimus, bei atsakingai atlikti pavestas užduotis. Rugsėjo mėnesį galima daug pasiekti asmeninių pastangų dėka, o padedant draugams, bus galima surasti gerai apmokamą darbą jo ieškantiems. Nuo antros rugsėjo savaitės bus palankus laikas norintiems užsiimti šeimos verslu, individualia, kūrybinio pobūdžio veikla.

2020 metų rugsėjo mėnuo Jaučio ženklo atstovams finansiniu požiūriu bus palankus, tačiau permainingas. Rugsėjo mėnesio pradžioje, už Jaučio ženklo finansų sektorių atsakingas Merkurijus eis tranzitu kūrybinės saviraiškos sfera, formuos harmoningus aspektus su kitomis planetomis, todėl tai bus produktyvus periodas, kada galimos geros pajamos. Rugsėjo 6-27 d. Merkurijus eis tranzitu darbo sektoriumi, todėl galimos geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos, o 12-24 d., kai Merkurijus formuos destruktyvius aspektus, bus būtinas atidumas ir apdairumas dalykinių kelionių metu, tvarkant svarbius finansinius reikalus, sudarant sandorius, nes galima susidurti su nesąžiningais žmonėmis, apgaulėmis, reikėtų vengti bet kokių avantiūrų, galinčių paskatinti nuostolius ir praradimus.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje 2020 metų rugsėjo mėnuo bus aktyvus ir kiek permainingas. Iki rugsėjo 6 d. Venera judės komunikacijų sfera, todėl mėnesio pradžia bus palanki vienišiems Jaučio ženklo atstovams, kada bus daug bendravimo, susitikimų, galima pažintis su ypatingu žmogumi transporte, gatvėje, kelionių metu. Iki rugsėjo 22 d. Saulė eis tranzitu Jaučio ženklo meilės sektoriumi, todėl šis laikotarpis palankus meilei, romantiškoms pramogoms, bus lengva bendrauti su priešingos lyties atstovais, užmegzti naujas pažintis, ar romaną. Rugsėjo 17 d. Jaučio ženklo meilės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, suteiks naują impulsą, o artimiausiu metu užsimezgę santykiai gali išsirutulioti į rimtus, patikimus ir ilgalaikius partnerystės ryšius. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, rugsėjo mėnesį reikėtų išreikšti iniciatyvą, siekti romantikos, planuoti bendras pramogas kartu su mylimu žmogumi, ar antrąja puse. Jaučio ženklo partnerystės sektorių globojantis Marsas rugsėjo mėnesį praleis paslapčių, apribojimų sektoriuje, todėl tokiu metu gali išaiškėti paslaptys, liečiančios mylimą žmogų, kai kuriose porose galimas santykių aiškinimasis, nusivylimas meile. Rugsėjo 10 d. Marsas pradės judėti atatupstai, tokiu metu gali atsinaujinti anksčiau nutrūkę slapti ryšiai, arba bus galima analizuoti tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, suvokti problemų partnerystėje priežastis, spręsti opius klausimus, remiantis praeities patirtimi, mokantis iš anksčiau padarytų klaidų. Rugsėjo 6 d. Venera pereis į šeimos sektorių, todėl tokiu metu bus galima sėkmingai spręsti reikalus, liečiančius namų, šeimos verslo klausimus, bus galima planuoti šeimos biudžetą, o 8-15 dienomis, kai Venera formuos destruktyvų aspektą su Uranu, reikėtų stengtis vengti konfliktinių situacijų, santykių aiškinimosi, bei siekti harmonijos santykiuose su namiškiais.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Tris pirmąsias 2020 metų rugsėjo mėnesio savaites Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, liečiantys buitinius ir ūkinius reikalus, namų, šeimos, nuosavybės klausimus, o paskutinė savaitė bus palanki kūrybinei saviraiškai, asmeninių meilės santykių formavimui, bei pomėgiams. Dvynių ženklo darbo sektorių globojantis Marsas rugsėjo mėnesį eis tranzitu draugystės, socialinių ryšių sfera, todėl profesinėje veikloje ir darbe bus svarbus kūrybinis požiūris, kolektyvinis darbas gali suteikti motyvaciją, tačiau atsakingus sprendimus reikėtų daryti savarankiškai. Rugsėjo 10 d. Marsas pradės judėti atatupstai ir pradės paeiliui formuoti destruktyvius aspektus planetoms, esančioms stambių finansų, verslo sektoriuje, todėl galimos kliūtys ir nesklandumai veikloje, kartais teks grįžti prie anksčiau nebaigtų darbų, taisyti klaidas. Kolektyve galimi nesutarimai su kolegomis, konfliktinės situacijos, trintis bendraujant su vadovybe, gali kilti noras išeiti iš darbo savo noru, bet to daryti nevertėtų, būtų protingiau išlikti geranoriškais ir pakančiais, nes šie nesklandumai bus laikini ir kiek vėliau viskas grįš į įprastines vėžes.

Finansinės ir materialinės padėties atžvilgiu Dvynių ženklo atstovams 2020 metų rugsėjo mėnuo bus nevienareikšmis, geros pajamos tikėtinos iš rinkos prekybos, ryšių su užsieniu, kūrybinių projektų. Nuo rugsėjo 13 d., kada Jupiteris pradės judėti tiesiai, galimas solidus pelnas iš verslo, dalykinės partnerystės, bendradarbiavimo sferos. Stambius pirkinius namams reikėtų planuoti dvi pirmąsias rugsėjo dekadas, o trečioji dekada bus sudėtingesnė, kada būtinas apdairumas tvarkant svarbius finansinius reikalus, sudarant sandorius, bei paskutinę savaitę nauda gali sietis su kūrybine veikla.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2020 metų rugsėjo mėnuo bus palankus ir labai aktyvus. Mėnesio pradžioje meilė gali tampriai persipinti su piniginiais reikalais, o rugsėjo 6 d. Venerai, atsakingai už meilės sektorių, pradėjus eiti tranzitu komunikacijų sfera, laikas bus palankus bendravimui, naujos pažintys gali užsimegzti gatvėje, transporte, mokslo įstaigoje, ar pažįstamų kompanijoje. Tai palankus laikas vienišiems Dvynių ženklo atstovams, kada galima pažintis su ypatingu žmogumi, gali megztis asmeniniai santykiai, ar meilės romanas. Vieniši Dvynių ženklo atstovai likimo skirtą žmogų gali sutikti darbe, tokiu metu gali užsimegzti ryšys su vyresnio amžiaus žmogumi, užimančiu aukštą socialinę padėtį asmeniu. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, turintys savo porą, šiame periode daugiau laiko skirs bendravimui, kurio pagalba bus galima aptarti opius, aktualius klausimus, bei išspręsti tarpusavio santykių problemas. Šis mėnuo palankus bendroms kelionėms ir pramogoms kartu su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, geras laikas bendravimui su draugais, gali atsinaujinti anksčiau nutrūkę santykiai su bičiuliais, ypač periode nuo antros dekados iki mėnesio pabaigos. Dvynių ženklo šeimos sektoriumi iki rugsėjo 22 d. eis tranzitu Saulė, todėl svarbiais taps reikalai, liečiantys namus, tokiu metu šeimoje formuosis harmoninga psichologinė atmosfera, patikimi ir šilti santykiai su namiškiais, bei šis mėnuo palankus kelionėms kartu su šeima.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Tris pirmąsias 2020 metų rugsėjo mėnesio savaites Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs intelektualinė veikla, komunikacijų, informacijos klausimai, tokiu metu tikėtina daug artimų kelionių, bendravimo, pažinčių ir kontaktų, o paskutinę savaitę svarbiais taps namų ir šeimos reikalai. Vėžio ženklo karjeros sektoriumi rugsėjo mėnesį tęs tranzitą Marsas, kuris suteiks energijos, skatins aktyvumą ir entuziazmą profesinėje veikloje, polinkį imtis svarbių užduočių, tačiau tuo pačiu bus juntama nuoseklumo stoka, todėl labai svarbu bus teisingai organizuoti darbinę veiklą, nukreipiant pastangas reikiama linkme. Kadangi nuo antros dekados Marsas formuos destruktyvius aspektus planetoms, esančioms partnerystės sektoriuje, jų įtakoje darbe galimos kliūtys, sudėtingos situacijos, kada galima susidurti su vilkinimu, netesėtais pažadais, konfliktais dėl pasikeitusių sutarčių sąlygų, laiku neatliktų mokėjimų, ar užsakymų, bei gali suaktyvėti negeranoriški žmonės, atviri priešai, ar oponentai. Rugsėjo 10 d. Marsas pradės judėti atatupstai (taip judės iki lapkričio 14 d.), todėl laikas bus nepalankus naujoms iniciatyvoms profesinėje veikloje ir versle, tačiau bus galima grįžti prie ankstesnių, neužbaigtų projektų, juos peržiūrėti, taisyti klaidas, koreguoti.

Finansiniu požiūriu 2020 metų rugsėjo mėnuo Vėžio ženklo atstovams bus palankus ir dosnus. Rugsėjo 6 d. į Vėžio ženklo finansų sektorių pereis Venera, o jos įtakoje galimos aukštesnės pajamos, nei įprastai, gali padidėti darbo užmokestis pagrindiniame darbe, galima finansinė paskata, arba gali atsirasti galimybė uždirbti papildomai. Rugsėjo 8-15 d., kada Venera formuos destruktyvų aspektą su Uranu, būtinas ypatingas apdairumas ir atsargumas gavus viliojančius, bet rizikingus pasiūlymus, liečiančius pinigus, tokiu metu bus svarbu vengti finansinių avantiūrų, kurios gali skatinti nuostolius.

2020 metų rugsėjo mėnuo Vėžio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime ir meilės sferoje bus kiek permainingas, tačiau palankus. Dvi pirmąsias rugsėjo dekadas, kada Vėžio ženklo partnerystės sektoriumi einantys tranzitu Jupiteris, Saturnas ir Plutonas formuos harmoningus aspektus su kitomis planetomis, bus palankus laikas meilei ir tarpusavio santykių rutuliojimui, asmeninis gyvenimas šiuo metu bus aktyvus, intensyvus, kupinas stiprių emocijų, aistringų norų. Šiame periode gali būti sėkmingi vieniši Vėžio ženklo atstovai, kadangi bus palankių progų sutikti ypatingą žmogų ir užmegzti su juo meilės romaną. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems šeimoje, šiuo metu teks atsispirti įvairioms pagundoms, kurios bus ypač stiprios. Nuo antros rugsėjo dekados Marsas formuos destruktyvius aspektus planetoms partnerystės sektoriuje, todėl tai bus sudėtingas laikas įsimylėjusių ir sutuoktinių poroms, kada galimi ginčai, priekaištai, o norint išsaugoti brangius santykius, vertėtų vengti šiuo metu opių klausimų, santykių aiškinimosi, bei dėti pastangas, kad išvengti konfliktų, tačiau problematiškose porose šis laikotarpis gali būti lemtingas, kai santykiai gali nutrūkti. Svarbiais šį mėnesį bus santykiai su artimaisiais, galimos diskusijos dėl nuosavybės, šeimos biudžeto, vaikų poreikių, o mėnesio pabaigoje svarbiais klausimais gali pavykti pasiekti sutarimą.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Tris pirmąsias 2020 metų rugsėjo mėnesio savaites Liūto ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti talentų ir meistriškumo realizavimas praktikoje, asmeninės gerovės kūrimas, o paskutinę savaitę daugiau dėmesio gali tekti skirti intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, bus galima tikėtis daug kontaktų, pažinčių, artimų kelionių. Rugsėjo 6 d. į Liūto ženklą pereis Venera, sustiprins potencialą ir padės užtikrintai siekti sėkmės profesinėje veikloje, karjeroje. Periodas nuo antros rugsėjo savaitės iki mėnesio pabaigos bus palankus partnerių ir klientų paieškoms, naujų dalykinių ryšių užmezgimui, kūrybinei veiklai. Rugsėjo 6-27 d. Merkurijus eis tranzitu komunikacijų sektoriumi, todėl sėkmę lems bendravimas, gebėjimas palenkti į savo pusę kitus žmones. Nuo rugsėjo 12 d. Merkurijus paeiliui formuos destruktyvius aspektus darbo sektoriuje esančioms planetoms, todėl jų įtakoje, galimi apmaudūs nesusipratimai, kliūtys, liečiančios mokslą, keliones, transporto ir ryšio priemones, derybas. Atidūs turėtų būti dirbantys su dokumentais, apskaita, kadangi galimos apmaudžios klaidos, galima prarasti svarbius dokumentus, o taip pat vertėtų kontroliuoti savo bendravimo manierą, vengti agresyvumo ir primygtinumo.

Finansiniu požiūriu 2020 metų rugsėjo mėnuo Liūto ženklo atstovams bus gana sėkmingas, nors permainingas. Iki rugsėjo 22 d. Liūto ženklą globojanti Saulė eis tranzitu asmeninių finansų sektoriumi, todėl pirmoji dekada bus sėkminga, kada pajamos galimos nestandartinių idėjų, naujovių įdiegimo dėka, o antroji mėnesio pusė bus prieštaringas laikas, kadangi bus juntama dvejopa aspektų įtaka. Tokiu metu galimas polinkis įsigyti vertingų, prabangių daiktų, tačiau šiuo metu vertėtų be reikalo neišlaidauti ir būtinas apdairumas tvarkant svarbius finansinius reikalus.

Asmeninio gyvenimo atžvilgiu Liūto ženklo atstovams 2020 metų rugsėjo mėnuo bus palankus ir reikšmingas. Rugsėjo 6 d. į Liūto ženklą perėjusi Venera, stiprins žavesį ir patrauklumą, bus lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovai, atkreipti jų dėmesį, pelnyti simpatijas, užmegzti perspektyvius asmeninius santykius. Tai palankus periodas vienišiems Liūto ženklo atstovams, nes bus daug palankių progų sutikti ypatingą žmogų ir užmegzti romantiškus santykius. Tačiau rugsėjo 8-15 d., kada Venera formuos destruktyvų aspektą Uranui, einančiam tranzitu karjeros sektoriumi, tai šio aspekto įtakoje, galima nuspręsti kurti santuoką, ar pradėti kartu gyventi su mylimu žmogumi, nors kai kuriose porose santykiai gali netikėtai nutrūkti. Šiuo metu meilė gali tampriai persipinti su karjera, tačiau labiau negatyviu aspektu, kada meilės santykiai gali trukdyti darbinei veiklai, atsakingų užduočių atlikimui, arba profesiniams reikalams gali tekti skirti daug laiko, dėl ko nukentėtų asmeninis gyvenimas. Kai kurie Liūto ženklo atstovai gali meilės ryšių dėka siekti sėkmės karjeroje, tačiau to daryti nevertėtų, kadangi lūkesčiai gali nepasiteisinti. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje, tokiu metu gali jausti nerimą, ar galimi ginčai, liečiantys šeimos narių keliones, išsilavinimo reikalus, bei šiuo metu gyvenamosios vietos keitimas gali būti problematiškas, todėl tai vertėtų atidėti vėlesniam laikui. Iš kitos pusės, rugsėjo mėnesį gali sėkmingai išsispręsti materialinio pobūdžio problemos šeimoje, bus galima tvarkyti buitinius ir ūkinius reikalus, įsigyti būtinus daiktus, drabužius.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Tris pirmąsias 2020 metų rugsėjo mėnesio savaites Mergelės ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti asmeniniai planai, iniciatyvos ir ambicijos, tai palankus laikas įvaizdžio pokyčiams, o paskutinę savaitę svarbiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Rugsėjo mėnesį Mergelės ženklo atstovai gali stengtis įgyvendinti savus tikslus, kuo daugiau nuveikti profesinėje ir darbinėje veikloje. Kadangi iki rugsėjo 22 d. Mergelės ženklu eis tranzitu Saulė, kuri formuos harmoningus aspektus planetoms, esančioms žemės stichijos ženkluose, todėl suteiks palaikymą ir tai bus produktyvus praktiškumo laikotarpis. Šiame periode bus daug palankių galimybių darbinėje, profesinėje veikloje išreikšti pačias geriausias savybes, sustiprinti savo dalykinę reputaciją, o tokiu metu įdėtos pastangos, neliks nepastebėtos vadovybės, todėl galimas palaikymas ir paskata, tik reikėtų pasisaugoti pavyduolių, norinčių pakenkti. Rugsėjo 17 d. Mergelės ženkle stos Mėnulio jaunatis, kuri suteiks naują impulsą, bei atsivers naujos galimybės, turinčios įtakos kūrybinei saviraiškai ir darbinei veiklai.

Finansiniu požiūriu 2020 metų rugsėjo mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus kiek permainingas, gana aktyvus ir sėkmingas laikas bus iki rugsėjo 6 d., kol už finansų sektorių atsakinga Venera eis tranzitu socialinių ryšių sektoriumi, o Merkurijus bus Mergelės ženkle. Rugsėjo 6 d. Venera pereis į apribojimų, paslapčių sektorių, tokiu metu bus svarbu atsakingai įvertinti esamą situaciją, nes galimi nuostoliai dėl apdairumo, dėmesingumo stokos. Rugsėjo 6-27 d. Merkurijus eis tranzitu Mergelės ženklo finansų sektoriumi, todėl tai bus palankus laikas norintiems surasti būdą, kaip daugiau uždirbti pagrindiniame darbe, ar ieškantiems papildomų pajamų šaltinių. Vidurinę rugsėjo dekadą, kada Venera formuos destruktyvų aspektą Uranui, būtinas nuovokumas ir apdairumas, kas padėtų išvengti apgaulių ir nuostolių.

Asmeninis Mergelės ženklo atstovų gyvenimas 2020 metų rugsėjo mėnesį gali būti reikšmingas ir kiek permainingas, o palankesnė bus pirmoji mėnesio pusė, kada tikėtini pozityvūs pokyčiai meilės sferoje. Rugsėjo 2 d. Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins Mergelės ženklo partnerystės sektorių, Saulės ir Mėnulio formuojami harmoningi aspektai su Uranu suteiks galimybę netikėtai ir sėkmingai išspręsti kažkokią aktualią situaciją, nedavusią ramybės ir gadinusią nuotaiką pastaruosius keletą mėnesių. Antroji rugsėjo mėnesio pusė bus kiek prieštaringas laikas, kadangi Merkurijus formuos destruktyvius aspektus meilės sektoriuje esančioms planetoms, kas gali skatinti nerimą, porose galimi ginčai, kurie gali sietis su pinigais, materialinėmis vertybėmis, skolomis, bendra nuosavybe. Laikotarpis rugsėjo 12-24 d. bus kiek mažiau palankus ir vienišiems Mergelės ženklo atstovams, kadangi šiuo metu užmegztos pažintys ir santykiai gali skatinti nusivylimą ateityje. Rugsėjo 17 d. Mergelės ženkle stos Mėnulio jaunatis, kuri skatins emocinę pusiausvyrą, suteiks galimybę ir drąsos pakalbėti su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, išspręsti subtilius klausimus, kurių anksčiau buvo vengiama liesti.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Tris pirmąsias 2020 metų rugsėjo mėnesio savaites Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti kūrybinė veikla, tokiu metu bus galima įsigilinti ir išspręsti kai kurias psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos ir komforto, nors tuo pačiu metu bus galima susidurti su apribojimais, vienatve, įvairiomis baimėmis, slaptais priešais, o paskutinė savaitė bus palanki asmeninių ambicijų ir iniciatyvų realizavimui. Rugsėjo 2 d. Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins Svarstyklių ženklo darbo sektorių, todėl taps aišku, kas buvo pasiekta darbinėje veikloje ir kokie tolimesni tikslai. Mėnulio pilnaties įtaka užaštrina emocijas, todėl darbo kolektyve galimi jaudinantys įvykiai, o norint išvengti nesklandumų, reikėtų vengti impulsyvumo ir gebėti kontroliuoti savo nuotaikas ir veiksmus. Periode rugsėjo 6-27 d. Merkurijus, atsakingas už komunikaciją, eis tranzitu Svarstyklių ženklu, todėl tai bus palankus laikotarpis kelionėms ir užsiimantiems intelektualine, prekybine, ar komercine veikla. Tokiu metu tikėtinos sėkmingos derybos, bus galima užmegzti naudingas pažintis su reikalingais žmonėmis, sėkmingai sutvarkyti dokumentus, dalykinius reikalus. Rugsėjo 22 d., Saulei perėjus į Svarstyklių ženklą, bus juntamas energijos antplūdis, laikas bus palankus asmeninėms iniciatyvoms, tikslų įgyvendinimui, o anksčiau įdėtos pastangos, šiuo metu duos ženklius rezultatus. Paskutinė rugsėjo savaitė bus palanki norintiems kreiptis į vadovybę dėl didesnio darbo užmokesčio, o kai kuriems Svarstyklių ženklo atstovams gali pavykti surasti gerai apmokamą darbo vietą.

Finansiniu požiūriu 2020 metų rugsėjo mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti palankus, tačiau kiek permainingas. Už Svarstyklių ženklo finansų sektorių atsakingas Marsas rugsėjo mėnesį eis tranzitu partnerystės sektoriumi, pirmąją dekadą jis judės tiesiai, o rugsėjo 10 d. naktį pasisuks ir pradės judėti atatupstas, todėl gali išryškėti finansinė priklausomybė nuo mylimo žmogaus, antrosios pusės, arba artimų žmonių. Rugsėjo mėnesį bus labai svarbiu taupumas, gebėjimas planuoti savo asmeninį biudžetą, o nuo antros dekados, išlaidos gali sietis su namų ir šeimos reikalais.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2020 metų rugsėjo mėnesį bus aktyvus, tačiau permainingas, kadangi partnerystės sektoriumi eis tranzitu dinamiškas Marsas, kuris rugsėjo 10 d. naktį pradės judėti atatupstai, bei formuos dvejopus aspektus. Marsas skatins entuziazmą, norą meilėje patirti neįprastus pojūčius, kam anksčiau pritrūkdavo drąsos ir ryžto. Iš kitos pusės, galimas skubotumas veiksmuose, negalvojant apie galimas pasekmes, tačiau per didelis polinkis nuotykiams, gali skatinti problemas ir nusivylimą. Marsui judant atatupstai, gali aplankyti praeities atsiminimai, kurie gali padėti surasti būdą, norint išspręsti esančias tarpusavio santykių problemas. Marso destruktyvių aspektų įtakoje, porose galimi ginčai, nesutarimai, konfliktai, kuriuos išspręsti galima bus pasitelkus kantrybę, geranoriškumą ir pakantumą. Tokiu metu gali atsirasti galimybė atnaujinti anksčiau nutrūkusius ryšius ir iš naujo gali formuotis aistringi meilės santykiai. Svarstyklių ženklo šeimos sektoriumi rugsėjo mėnesį tęs tranzitą Jupiteris, Saturnas ir Plutonas, todėl šių planetų įtakoje, teisingai organizavus bendrą konstruktyvią veiklą ir paskirsčius pareigas šeimos nariams, galima tikėtis palankaus periodo. Bendri rūpesčiai, buitinių ir ūkinių reikalų tvarkymas, komforto namuose kūrimas padės išvengti bereikalingo bruzdumo ir santykių aiškinimosi.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Tris pirmąsias 2020 metų rugsėjo mėnesio savaites Skorpiono ženklo atstovams svarbiais bus reikalai ir klausimai, liečiantys visuomeninius, socialinius ryšius, bendrus projektus, kolektyvinį darbą, santykius su draugais ir rėmėjais, ateities planus, o paskutinė savaitė bus labiau pasyvi, palanki psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos ir komforto siekimui. Skorpiono ženklo atstovams profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu rugsėjo mėnuo bus palankus, kadangi darbo sektoriumi eis tranzitu Marsas, o karjeros sferoje nuo 6 d. viešės Venera, todėl bus palankus laikas dalykinių santykių formavimui, bendradarbiavimo reikalų tvarkymui. Tokiu metu bus galima sėkmingai surasti patikimų dalykinių partnerių, bendraminčių ir rėmėjų, palaikančių svarbias idėjas, o kolektyvinis darbas ir veikla duos gerus rezultatus. Marso tranzito įtakoje, svarbias darbines užduotis vertėtų stengtis atlikti pirmąją rugsėjo dekadą, kadangi 10 d. naktį, Marsui pradėjus judėti atatupstai (taip Marsas judės iki lapkričio 14 d.), gali tekti susidurti su įvairiomis kliūtimis ir vilkinimu, todėl laiku ir kokybiškai atlikti darbus bus sudėtingiau. Tokiu metu vertėtų pasitelkti kantrybę, sumanumą, nesistengti skubinti įvykių, o tada bus galima išvengti problemų ir pasiekti gerų rezultatų.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2020 metų rugsėjo mėnuo gali būti kiek permainingas, kadangi už finansų sektorių atsakingas Jupiteris iki 13 d. judės atatupstai, todėl bus juntamas pasyvumas. Rugsėjo 13 d., Jupiteriui pradėjus judėti tiesiai, bus daugiau konkretumo ir aiškumo, atsiras daugiau naujų galimybių, liečiančių pajamų uždirbimą. Šiuo metu stabilią finansinę padėtį užtikrins gebėjimas teisingai panaudoti turimas lėšas, bei atsakingas būtinų išlaidų planavimas.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2020 metų rugsėjo mėnuo Skorpiono ženklo atstovams gali būti palankus ir reikšmingas. Rugsėjo 2 d. Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins Skorpiono ženklo meilės sektorių, todėl tai bus geras laikotarpis įsimylėjusių poroms, bei ieškantiems meilės, norintiems užmegzti asmeninius santykius. Vieniši Skorpiono ženklo atstovai gali tikėtis naujų pažinčių, romantiškų susitikimų, šiuo metu gali užsimegzti romanas, kuris gali išsirutulioti į rimtus partnerystės ryšius. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, Mėnulio pilnaties įtaka skatins aistringas išraiškas, suteiks galimybę kitu aspektu pažvelgti į tarpusavio santykius, bei suvokti jų prasmę. Už Skorpiono ženklo partnerystės sektorių atsakinga Venera nuo rugsėjo 6 d. eis tranzitu karjeros, socialinių tikslų sfera, o šios planetos įtaka bus palanki siekiantiems rimtų santykių, tokiu metu gali tampriai persipinti darbo, profesinės veiklos ir asmeninio gyvenimo reikalai. Gali atsirasti galimybė kartu su mylimu žmogumi rengti svarbų dalykinį projektą, arba kitos bendros veiklos pagalba uždirbti pajamas, o taip pat gali užsimegzti romanas su kuo nors iš vadovybės tarpo, ar su aukštą socialinę padėtį užimančiu asmeniu. Gyvenantys šeimoje gali tikėtis pozityvių pokyčių, kurie gali turėti sąsają su kurio nors šeimos nario darbu, arba verslo sfera (tai gali būti darbo sąlygų, atlyginimo pasikeitimas, permainos veikloje, ar darbo vietos keitimas). Tokiu metu gali tekti padėti kam nors iš artimųjų darbo reikaluose, ar galima sulaukti namiškių palaikymo sprendžiant svarbius profesinius klausimus. Rugsėjo mėnesį šeimos gyvenimas turės ryšį su profesine veikla, o kartais bus sunku surasti pusiausvyrą tarp darbo ir namų, dėl ko galimi nesklandumai šeimoje.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Tris pirmąsias 2020 metų rugsėjo mėnesio savaites Šaulio ženklo atstovų gyvenime svarbiais bus reikalai, susiję su profesine veikla, karjera, socialinių ambicijų įgyvendinimu, o paskutinę savaitę sėkmė lydės kolektyvinėje ir visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas ateities planų kūrimui. Iki rugsėjo 22 d., kol Saulė eis tranzitu Šaulio ženklo karjeros sektoriumi, bus palankus laikas išreikšti iniciatyvą ir lyderių savybes profesinėje veikloje, tokiu metu neverta būti santūriais, o drąsiai pristatyti savo idėjas ir maksimaliai išnaudoti palankiai susiklosčiusias aplinkybes. Šaulio ženklo karjeros sektorių globojantis Merkurijus rugsėjo 6-27 d. eis tranzitu draugystės ir socialinių ryšių sfera, todėl bus galima užmegzti naudingus ryšius su žmonėmis, galinčiais padėti profesinėje veikloje, o per draugiškus santykius galima netikėta nauda. Šaulio ženklo darbo sektoriuje, judėdamas atatupstai, rugsėjo mėnesį tęs tranzitą Uranas, todėl jo įtakoje, galimos pozityvios permainos, kada aplinkybės gali rutuliotis palankia linkme, todėl tokiu metu galima pagalvoti apie naujus pažangius darbo metodus, pokyčius nuosavame versle.

Finansiniu požiūriu 2020 metų rugsėjo mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti palankus ir produktyvus. Šaulio ženklo finansų sektoriumi tęs tranzitą Jupiteris, Saturnas ir Plutonas, rugsėjo 13 d. Jupiteris, o 29 d. ir Saturnas, pradės judėti tiesiai, todėl tikėtinas pagyvėjimas finansiniuose reikaluose. Tokiu metu galima gauti ilgai lauktus pinigus, gali atsirasti galimybė surasti naujus pajamų šaltinius, arba gali pavykti gauti gerai apmokamą darbą.

Šaulio ženklo atstovų asmeninio gyvenimo atžvilgiu 2020 metų rugsėjo mėnuo bus gana prieštaringas, kadangi iš vienos pusės, jausis poreikis siekti harmonijos tarpusavio santykiuose su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, o iš kitos pusės, tam tikri nesklandumai ir kliūtys trukdys jaustis patenkintais. Planus pakeisti gali kelionė, svečių atvykimas, arba kitos aplinkybės, kurių įtakoti nėra jokios galimybės, o taip pat galimas nepageidaujamas draugų, ar artimų žmonių kišimasis į asmeninius poros reikalus. Einantis tranzitu Šaulio ženklo meilės sektoriumi Marsas, rugsėjo 10 d. pradės judėti atatupstai, todėl meilės reikaluose galimas pasyvumas. Vieniši Šaulio ženklo atstovai, užmezgę pažintis Marsui judant atatupstai, neturėtų skubėti formuoti rimtus santykius, nes tokiu galima lengvai suklysti, tačiau šiuo metu gali pavykti atnaujinti nutrūkusius santykius su mylimu žmogumi, arba tokiu metu gali išryškėti jausmai seniai pažįstamam asmeniui, o šiuo metu užsimezgę santykiai gali rutuliotis labai lėtai. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimoje, rugsėjo mėnesį daug dėmesio skirs finansiniams klausimams, bei gali pavykti sėkmingai išspręsti problemą, susijusią su pinigais. Kai kurie Šaulio ženklo atstovai gali tikėtis materialinės paramos iš vyresnių giminaičių, o taip pat galimas realus palaikymas ir pagalba iš mylimo žmogaus pusės.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Tris pirmąsias 2020 metų rugsėjo mėnesio savaites Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, liečiantys juridinius klausimus, mokslo, kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu sferas, o paskutinę savaitę aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į profesinę veiklą, karjerą ir socialinių tikslų įgyvendinimą. Rugsėjo 6-27 d. Ožiaragio ženklo karjeros sektoriumi eis tranzitu Merkurijus, o šios planetos įtakoje, tai gali būti produktyvus periodas profesinėje, darbinėje ir verslo veikloje. Sėkmė lydės tuos Ožiaragio ženklo atstovus, kurių veikla turi sąsają su transportu, kelionėmis, prekyba, komercija, tarpininkavimu, komunikacijomis, tai palankus laikas bendravimui, naudingų ryšių su reikalingais žmonėmis užmezgimui, kurie galėtų padėti siekti karjeros. Saulė iki rugsėjo 22 d. eis tranzitu Mergelės ženklu, formuos harmoningus aspektus Ožiaragio ženkle esančioms planetoms, kurių įtakoje, laikas bus palankus bendraminčių paieškoms, bendradarbiavimui, tokiu metu gali sustiprėti asmeninis potencialas, lydėti sėkmė, bus galima pasiekti ženklių rezultatų. Rugsėjo 22 d., Saulei perėjus į Ožiaragio ženklo karjeros sektorių, prasidės svarbus periodas profesinėje veikloje, atsiras galimybė sustiprinti savo poziciją kolektyve, o kai kam gali pavykti pakilti karjeroje, gavus paaukštinimą pareigose. Šiuo metu bus galima sėkmingai tvarkyti reikalus su valstybinėmis įstaigomis, užsitikrinti vadovybės palaikymą, ar aukštą socialinę padėtį užimančių asmenų palankumą.

Finansiniu požiūriu 2020 metų rugsėjo mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti palankus, produktyvus ir dosnus, o pajamos tikėtinos aukštesnio lygio už įprastines. Ožiaragio ženklo karjeros sektorių globojanti Venera nuo rugsėjo 6 d. eis tranzitu stambių finansinių lėšų, verslo sektoriumi, todėl tokiu metu gali pavykti sėkmingai sutvarkyti finansinius reikalus, turinčius ryšį su dalykinių projektų finansavimu, mokesčiais, kreditais, skolomis, o kai kas gali gauti įvairaus pobūdžio išmokas, ar subsidijas. Šiuo metu gali padidėti mylimo žmogaus pajamos, kas tuo pačiu palankiai įtakotų bendrą finansinę padėtį, ar nauda galima iš kūrybinių projektų ir veiklos.

2020 metų rugsėjo mėnuo Ožiaragio ženklo atstovų asmeninio gyvenimo atžvilgiu gali būti palankus, skatinantis jaudulį ir permainas, kurias lemia meilės sektoriumi einančio tranzitu Urano įtaka. Rugsėjo mėnesio pradžioje Uranas formuos harmoningą aspektą su Saule, kuris gali suteikti malonius siurprizus, o 8 d. formuos destruktyvų aspektą su Venera, kurio įtakoje, iki rugsėjo vidurio, galimos nepalankios aplinkybės asmeniniame gyvenime, todėl būtinas atsargumas ir apdairumas. Vieniši Ožiaragio ženklo atstovai, užmegzdami naujas pažintis, turėtų remtis įgimtu nuovokumu ir vengti trumpalaikių malonumų. Rugsėjo mėnesį gali sustiprėti polinkis romantikai, bus lengva įsimylėti, o meilės romanas gali užsimegzti netikėtai, tačiau nevertėtų labai stipriai įsitraukti į santykius, nes jie gali visai nenumatytai baigtis, todėl dėl to galimas nusivylimas. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje, rugsėjo mėnesį jaus einančio tranzitu šeimos sektoriumi Marso įtaką, kuris 10 d. pradės judėti atatupstai, todėl gali atsinaujinti konfliktai su kuo nors iš giminių, o šeimoje galimos sudėtingos situacijos. Tokiu metu pradėtas remontas gali gerokai užsitęsti (Marsas atatupstai judės iki lapkričio 14 d.), o svarbūs reikalai gali strigti.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Tris pirmąsias 2020 metų rugsėjo mėnesio savaites Vandenio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, palikimu, o paskutinė savaitė bus palanki tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė gali lydėti kūrybinių ir juridinių profesijų atstovus, bei dirbančius mokslo, švietimo sektoriuje. Pirmąją rugsėjo mėnesio dekadą išskirtinės sėkmės garantu darbinėje veikloje ir versle, bus gebėjimas palenkti į savo pusę kitus žmones, tame tarpe ir aukštą socialinę padėtį užimančius asmenis. Laikotarpis nuo antros rugsėjo mėnesio dekados bus pasyvesnis, kada bus sunkiau pasiekti ženklių rezultatų, kadangi už Vandenio ženklo karjeros sektorių atsakingas Marsas, eidamas tranzitu komunikacijų sektoriumi, rugsėjo 10 d. pradės judėti atatupstai, todėl gali strigti svarbūs reikalai. Tokiu metu, galimas polinkis sau ir kitiems iškelti per didelius reikalavimus, norint gauti kuo daugiau ir iš karto, o iš kitos pusės, ne viskas atrodys teisinga ir realu, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Marso įtakoje, gali stiprėti agresyvumas, dėl kurio galimos problemos, bendraujant su kitais žmonėmis, o šiuo metu įgyvendinus savo užmačias, vėliau gali pasirodyti, kad dėl to nevertėjo stengtis, nes tai neatitinka tikrųjų lūkesčių. Rugsėjo 6-27 d., kai Merkurijus eis tranzitu mokslo sektoriumi, bus palankus laikotarpis tiems Vandenio ženklo atstovams, kurie mokosi, arba užsiima intelektualinio pobūdžio veikla, tokiu metu sėkmė lydės rašant straipsnius, atliekant mokslinius tyrinėjimus, dirbant su svarbiais dokumentais, o šiuo metu kelionės gali būti naudingos.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams 2020 metų rugsėjo mėnuo gali būti palankus ir produktyvus, kadangi iki 22 d. Saulė eis tranzitu stambių finansų, verslo sektoriumi, formuos harmoningus aspektus su kitomis planetomis, kurių įtakoje gali susiklostyti palankios finansinės aplinkybės. Tokiu metu galima surasti naujus pajamų šaltinius, galima materialinė artimųjų parama, tačiau rugsėjo 4-11 d., kada Saulė atsidurs opozicijos aspekte su Neptūnu, atsakingu už asmeninius finansus, bus būtinas atsargumas ir apdairumas, norint išvengti apgaulių ir nuostolių, arba tokiu metu galima paini situacija, liečianti piniginius reikalus.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2020 metų rugsėjo mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus palankus ir reikšmingas, kadangi nuo rugsėjo 6 d. partnerystės sektoriumi eis tranzitu Venera. Šios planetos įtakoje santykiai su mylimu žmogumi taps harmoningais ir bus galima sėkmingai išspręsti nesutarimus, arba tarpusavio santykių problemas. Tai palankus laikas ne tik poroms, kuriose ryšiai susiformavo seniai, bet ir toms, kuriose asmeniniai meilės santykiai tik ką užsimezgė. Veneros įtaka bus palanki ir vienišiems Vandenio ženklo atstovams, ieškantiems meilės ir savo antrosios pusės, o šiuo metu užsimezgę asmeniniai santykiai gali išsirutulioti į rimtą draugystę, ilgalaikius partnerystės ryšius, skatinančius šeimos sukūrimą. Rugsėjo 8-15 d., kai Venera formuos destruktyvų aspektą su Uranu, galima meilė iš pirmo žvilgsnio, bet santykius gali lydėti pergyvenimai ir pastovumo stoka. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimoje, rugsėjo mėnesį jaus sustiprėjusią atsakomybę, skatinančią prisiimti tam tikras pareigas namuose, arba kam nors iš artimųjų gali tekti suteikti pagalbą, o iš kitos pusės, galima priešprieša tarp šeimos ir asmeninio gyvenimo, todėl norint įveikti visas kliūtis ir nesklandumus, teks apsišarvuoti kantrybe.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Tris pirmąsias 2020 metų rugsėjo mėnesio savaites Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs santykiai su kitais žmonėmis, asmeniniai ir dalykiniai ryšiai, bendradarbiavimo klausimai, o paskutinę savaitę aktualiais gali tapti materialiniai reikalai, liečiantys verslą, kreditus, skolas, mokesčius. Rugsėjo mėnesį sėkmę darbinėje veikloje ir versle skatins partnerystės ryšiai, bendradarbiavimas, šiuo metu dalyvavimas bendruose projektuose ir kolektyviniame darbe bus naudingesnis, nei individuali veikla. Rugsėjo 6 d. į Žuvų ženklo darbo sektorių pereis Venera, todėl prasidės produktyvus laikotarpis, o sėkmę lems malonus bendravimas ir manieros, gebėjimas teisingai išreikšti savo privalumus, bei šiuo metu vertėtų atnaujinti savo darbinį garderobą. Žuvų ženklo karjeros sektorių globojantis Jupiteris rugsėjo 13 d. pradės judėti tiesiai, todėl daugelis problemų liks praeityje. Jupiteris tęs tranzitą draugystės ir socialinių ryšių sektoriumi, todėl socialinis aktyvumas ir draugiški ryšiai lems sėkmę profesinėje veikloje, o ieškantys darbo, jį gali surasti stambiose įmonėse, ar kompanijose, naudingą darbo vietą, ar gerai apmokamą darbą surasti gali padėti draugai, bei antroji rugsėjo mėnesio pusė bus palanki dalykinėms kelionėms.

Finansiniu požiūriu 2020 metų rugsėjo mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus kiek permainingas, palankesnė bus pirmoji dekada, kada galima planuoti svarbius finansinius sandorius, ar stambius pirkinius. Eidamas tranzitu Žuvų ženklo finansų sektoriumi Marsas, rugsėjo 10 d. pradės judėti atatupstai (taip judės iki lapkričio 14 d.), todėl bus būtinas apdairumas, kadangi galimi nemalonumai finansiniuose reikaluose. Kol Marsas judės atatupstai, vertėtų laikytis protingo ekonomijos režimo ir atidėti vėlesniam laikui nebūtinas išlaidas.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams 2020 metų rugsėjo mėnuo bus svarbus ir labai reikšmingas. Rugsėjo 2 d. Mėnulio pilnatis stos Žuvų ženkle, todėl bus svarbia santykių tema, bei viskas, kas su tuo susiję. Iki rugsėjo 22 d. Žuvų ženklo partnerystės sektoriumi eis tranzitu Saulė, skatindama rimtą požiūrį į santuoką ir asmeninį gyvenimą. Tokiu metu gali pavykti išspręsti rimtas problemas, sudėtingus klausimus, kurie nebuvo iki galo išgvildenti anksčiau, kas padės sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą poroje. Tokiu metu galimas polinkis daugiau laiko skirti bendravimui su mylimu žmogumi, rūpinimuisi jo poreikiais, to paties tikintis ir savo atžvilgiu. Šiuo metu bus labai svarbu suvaldyti savo norą kritikuoti mylimą žmogų, arba antrąją pusę, netgi tais atvejais, kai pažiūros ir nuomonės visiškai skirtingos, o taip pat svarbu, kad lūkesčiai būtų realūs ir įgyvendinami. Vienišiems Žuvų ženklo atstovams rugsėjo mėnuo bus palankus, kada tikėtinos aistringos išraiškos, polinkis romantiškoms pramogoms, bei stiprės gebėjimas atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį, pelnyti simpatijas. Šis mėnuo bus palankus turintiems rimtus ketinimus, siekiantiems patikimų, ilgalaikių santykių, o šiuo metu galimas susitikimas su ypatingu žmogumi, su kuriuo norėsis formuoti rimtus santykius ir susieti savo likimą, tačiau tai ne būtinai gali būti visai nepažįstamas žmogus, kadangi gali išryškėti jausmai kam nors iš draugų, arba kolegų tarpo.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą