Horoskopas 2018 metų spalio mėnesiui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Iki paskutinės 2018 metų spalio mėnesio savaitės Avino ženklo atstovams svarbiais bus reikalai, susiję su asmeniniais ir dalykiniais tarpusavio santykiais, partneryste, bendravimu, o paskutinę savaitę dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į materialinės gerovės, mokesčių, kreditų, sąmonės transformacijos sferą. Spalio mėnuo Avino ženklo atstovams bus palankus darbinės ir profesinės veiklos, karjeros atžvilgiu, kada bus galima įgyvendinti savo ambicingus planus ir ilgalaikius tikslus, o sėkmės garantu bus gebėjimas išsiskirti kolektyve ir visuomenėje, atkreipti vadovybės dėmesį, efektyviai atliekant pavestas atsakingas darbines užduotis. Šis mėnuo bus labai palankus norintiems savo jėgas išbandyti nuosavame versle, arba individualioje veikloje, bei šiame periode bus lengviau gauti kokio nors aktualaus projekto finansavimą, o taip pat mėnuo palankus ieškantiems darbo.

Finansiniu požiūriu spalio mėnuo Avino ženklo atstovams gali būti gana prieštaringas, kadangi už asmeninių finansų sektorių atsakinga Venera nuo spalio 5 d. judės atatupsta, nors bendradarbiavimo, dalykinės partnerystės pagalba bus galima uždirbti gana geras pajamas. Iš kitos pusės, retrogradinės Veneros įtakoje, galimi finansiniai nesutarimai su antrąja puse, artimaisiais, arba verslo partneriais, arba nemalonios aplinkybės šį mėnesį gali sietis su kreditais, skolomis, ar mokesčiais. Norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, Avino ženklo atstovai spalio mėnesį turėtų labai atsakingai planuoti būtinas išlaidas, bei vengti nereikalingų pirkinių.

Avino ženklo atstovai asmeniniame gyvenime spalio mėnesį gali tikėtis įvairių įvykių ir galimybių, kurias gali suteikti iki paskutinės spalio savaitės partnerystės sektoriumi einanti Saulė, o pirmąją dekadą ir Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje bus lengva bendrauti, savus jausmus išreikšti žodžiais, bei prisipažinti meilėje. Vienišiems Avino ženklo atstovams bus lengviau užmegzti romantiškus santykius, o esantys ilgalaikiuose santykiuose gali nuspręsti juos įforminti oficialiai. Spalio mėnesį Venera, kuri atsakinga už Avino ženklo partnerystės sektorių, eis tranzitu stambių finansų, sąmonės transformacijos sektoriumi, stiprindama emocinio artumo poreikį, bet tuo pačiu šiame periode emocijos gali tapti nestabiliomis, kada stiprios aistros laikotarpius gali keisti šaltumas jausmuose ir noras būti laisvais. Spalio 5 d. vakare Venera pradės judėti atatupsta, kas gali sustiprinti abejones mylimu žmogumi, tokiu metu bus sunkiau siekti tvirtų santykių, bei gali būti blogai matomos partnerystės ryšių perspektyvos, o pavydas ir nepasitikėjimas antrąja puse gali tapti netikėtai nutrauktų santykių priežastimi. Spalio 14 d. Venera formuos opozicijos aspektą su Uranu, šio aspekto pikas bus spalio 31 d., o jo įtakoje tikėtinos neplanuotos permainos asmeniniame gyvenime, galimas polinkis siekti neįprastų pojūčių ir įspūdžių meilėje, todėl norint išsaugoti santykius su brangiu žmogumi, būtinas atsargumas ir gebėjimas nepasiduoti trumpalaikiams norams.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

2018 metais iki paskutinės spalio mėnesio savaitės Jaučio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti darbo, profesinės veiklos, sveikatos reikalai, galimas naujas požiūris ir pokyčiai, liečiantys gyvenimo būdą, o paskutinę savaitę aktyvia taps partnerystės, santykių su kitais žmonėmis sfera. Jaučio ženklo atstovai spalio mėnesį gali būti linkę savo dėmesį koncentruoti į darbo, karjeros sferas, kur įdėję pastangų, gali pasiekti ženklių rezultatų. Jaučio ženklo profesinės veiklos, karjeros sektoriumi einantis tranzitu Marsas suteiks pakankamai energijos, skatins ambicijas veikloje ir siekiant užsibrėžtų tikslų, o kai kam gali tekti pakovoti, norint apginti savus interesus ir išsaugoti tai, kas pasiekta ir tai gali pavykti. Spalio mėnuo palankus kūrybinių profesijų atstovams, prekių ir paslaugų pristatymui, naujos veiklos, arba projektų pradžiai, o verslo sferos atstovams gali atsirasti galimybė labai naudingų sandorių sudarymui. Iki spalio 23 d. Saulė, o pirmąją dekadą ir Merkurijus, eis tranzitu Jaučio ženklo darbo sektoriumi, kas gali skatinti aukštą darbingumą, o nepaisant didelės darbų ir užduočių apimties, galimas pasitenkinimas pasiektais rezultatais. Šį mėnesį gali būti gerai įvertintos asmeninės pastangos, gali pavykti pelnyti vadovybės palankumą, o asmeninės iniciatyvos dėka gerokai sustiprinti savo finansinę padėtį. Esant palankiai planetų įtakai, galima sėkmė užmezgant reikalingus kontaktus su kuo nors iš užsienio, tikėtinas naudingas bendradarbiavimas, spalio mėnuo palankus mokslams, viešiems pasisakymams, juridinių reikalų tvarkymui.

Spalio mėnuo finansiniu požiūriu Jaučio ženklo atstovams bus gana palankus ir dosnus, o originalių ir drąsių idėjų dėka bus galima uždirbti nemažai pinigų. Tačiau, kadangi Jaučio ženklą valdanti ir už darbo sektorių atsakinga Venera nuo spalio 5 d. vakaro judės atatupsta partnerystės, santykių su kitais žmonėmis sektoriumi, vertėtų pasisaugoti apgaulių iš dalykinių partnerių pusės, o norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, vertėtų išlikti labai apdairiais ir nuovokiais.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sfera spalio mėnesį bus kiek permaininga, šį mėnesį galimas polinkis flirtui, bendravimui su priešingos lyties atstovais, tokiu metu gali sustiprėti jausmai patinkančiam žmogui, gali megztis romantiški ryšiai, nors tarpusavio santykiuose galimi ir kraštutinumai. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, spalio mėnesį galės juos sustiprinti nuoširdžiai bendraudami, surasdami reikalingus žodžius, palaikydami savo antrąją pusę, o sėkmės garantu bus gebėjimas vengti per didelio kritiškumo ir priekabumo. Tačiau ne visos aplinkybės tarpusavio santykių sferoje klostysis tik palankiai, kadangi spalio mėnesio 5 d. vakare Venera pradės judėti atatupsta Jaučio ženklo partnerystės sektoriumi, skatindama įtampą, priekaištus, nesutarimus ir pavydą. Kai kurie Jaučio ženklo atstovai gali susivokti, kad jie vengia savo pareigų poroje, arba šeimoje, o šiame periode svarbiausiais gali tapti materialiniai ir profesiniai reikalai. Šį mėnesį vertėtų daugiau dėmesio skirti sau, asmeniniams projektams, o vienišiems Jaučio ženklo atstovams šis retrogradinės Veneros laikotarpis, kuris tęsis iki lapkričio vidurio, nebus labai palankus naujų santykių užmezgimui, nors šiame periode gali pavykti atnaujinti ankstesnius, dėl kažkokių priežasčių nutrūkusius santykius, bei susigrąžinti mylimą žmogų. Tačiau tokiu metu išlieka rizika dar kartą pakartoti anksčiau padarytas klaidas, todėl vertėtų pasistengti padaryti atitinkamas išvadas ir formuoti santykius naujame lygmenyje. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems šeimoje, spalio mėnuo bus gana palankus, kadangi partnerystės sektoriumi einančio tranzitu Jupiterio įtakoje, bus daug palankių progų harmonizuoti tarpusavio santykius su artimais, mylimais žmonėmis, bei bus galima naudingai sau išspręsti klausimus, liečiančius nekilnojamąjį turtą, arba gyvenamąją vietą.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

2018 metų spalio mėnesį iki paskutinės savaitės Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su kūrybine saviraiška, asmeniniais santykiais, pomėgiais, vaikais, o paskutinę savaitę svarbiais taps darbo reikalai, bei daugiau dėmesio gali būti skiriama sveikatai, gyvenimo būdui, mitybai. Spalio mėnuo Dvynių ženklo atstovams bus aktyvus ir palankus darbinės veiklos ir verslo sferose, kada įdėjus pastangų, bus galima pasiekti išskirtinių rezultatų, o sėkmės garantu bus gebėjimas teisingai panaudoti vidinį potencialą sprendžiant darbinius ir finansinius klausimus. Spalio mėnesį darbo sektoriumi tęs tranzitą didžiosios sėkmės ir galimybių planeta Jupiteris, kurio įtakoje, galima tikėtis, kad veikla ir darbas bus naudingas, o pelnas galimas iš partnerystės, bei dalykinio bendradarbiavimo. Šis mėnuo palankus juridinių reikalų, susijusių su finansais, arba nuosavybe tvarkymui. Nuo spalio 5 d. darbo sektoriumi judės atatupsta Venera, todėl būtinas atsargumas bendraujant su kolegomis ir vadovybe, tokiu metu galimos dviprasmės situacijos, intrigos, netikėti pokyčiai. Antroje spalio mėnesio pusėje, Veneros opozicijos aspekto Uranui įtakoje, gali paūmėti lėtinės ligos, daugiau dėmesio vertėtų skirti savo savijautai, imuniteto ir organizmo stiprinimui.

Finansinė padėtis spalio mėnesį Dvynių ženklo atstovus gali džiuginti, tikėtinos geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos, ypač nuo antros spalio dekados, kada į darbo sektorių pereis Merkurijus, o finansinę sėkmę šiuo metu lems nuovokumas, gebėjimas bendrauti, užmegzti reikalingus ryšius, bei sudaryti naudingus sandorius. Šį mėnesį galima paskata iš vadovybės pusės, galima arba premija darbe, arba gali būti suteiktos įvairaus pobūdžio lengvatos, o tie Dvynių ženklo atstovai, kurių netenkina turimas darbas, gali lengvai susirasti kitą veiklą, gauti naudingą, gerai apmokamą pareigybę.

Dvynių ženklo atstovų asmeninis gyvenimas spalio mėnesį gali įgauti praktiškumo atspalvį, svarbiais taps namų reikalai, stiprės poreikis paskirstyti pareigas šeimoje, arba poroje, o kadangi meilės planeta Venera spalio mėnesį eis tranzitu darbo ir sveikatos sektoriumi, tai asmeninis gyvenimas tampriai persipins ir su šiais reikalais. Nuo spalio 5 d. vakaro iki lapkričio vidurio, Venera judės atatupsta, todėl šiame periode gali stiprėti įtampa, gali vėl aktualiomis tapti anksčiau neišspręstos problemos. Šios planetos įtakoje gali skirtis nuomonės, galimi nesutarimai bendraujant, kraštutinumai rutuliojant tarpusavio santykius. Šiame periode galimas polinkis išsilaisvinti iš pareigų ir taisyklių, pasižiūrėti į situaciją kitu kampu, tačiau kadangi iki spalio 23 d. Saulė, o pirmąją dekadą ir Merkurijus eis tranzitu Dvynių ženklo meilės sektoriumi, tai šių planetų įtaka bus palanki romantiškiems santykiams ir pramogoms, bendravimui su priešingos lyties atstovais, galimos pažintys, malonūs susitikimai, bei meilė iš pirmo žvilgsnio. Vieniši Dvynių ženklo atstovai ypatingą žmogų šiame periode gali sutikti darbinėje aplinkoje, medicinos, ar mokslo įstaigoje, o šiuo metu užsimezgęs ryšys gali tapti ilgalaikiais santykiais. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, norėdami sustiprinti tarpusavio ryšį, galėtų kartu su mylimu žmogumi užsiimti jiems įdomia bendra veikla, dalykiniais projektais, arba kartu puoselėti savus namus, kurti juose jaukumą, o bendras darbas šiuo metu padėtų tarpusavio santykius pervesti į naują kokybinį lygmenį.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Iki paskutinės 2018 metų spalio mėnesio savaitės Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti šeimos ir namų reikalai, o paskutinė savaitė bus palanki kūrybinei saviraiškai, pramogoms, pomėgiams, asmeninių santykių formavimui. Spalio mėnesį esant palankiai planetų įtakai, galima sėkmingai rengti projektus, turinčius sąsają su kūryba, kelionėmis, tyrinėjimų sfera, kai kuriems Vėžio ženklo atstovams gali tekti vykti į dalykines keliones, susijusias su naujomis žiniomis, profesine patirtimi, gali tekti dalyvauti konferencijose, derybose, užmegzti naujus dalykinius ryšius su užsienio partneriais, ar įmonėmis. Už Vėžio ženklo darbo sektorių atsakingas Jupiteris spalio mėnesį eis tranzitu kūrybinės saviraiškos sektoriumi, o šios planetos įtakoje bus lengviau išreikšti save, realizuoti savus talentus, gebėjimus, surasti nestandartinius išraiškos būdus. Spalio mėnesį galima susidurti ir su neplanuotais pokyčiais darbinės, profesinės veiklos sferoje, kurie gali atitinkamai įtakoti karjeros galimybes, bei šiuo metu galimos įvairaus pobūdžio intrigos.

Finansiniu požiūriu spalio mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti labai svarbus, kadangi finansų, kreditų ir mokesčių klausimai taps labai aktualiais, o šis mėnuo bus palankus dirbantiems bankininkystės sferoje. Spalio mėnesį gali pavykti grąžinti skolas, įvykdyti finansinius įsipareigojimus, bei galima kurti ateities planus, liečiančius asmeninę gerovę ir materialinę padėtį, o sėkmės garantu bus gebėjimas tinkamai planuoti būtinas išlaidas ir nepasiduoti pagundai greitai uždirbti pajamas neteisėtu būdu.

Vėžio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas spalio mėnesį gali būti aktyvus, intensyvus, kadangi meilės sektoriumi spalio mėnesį eis tranzitu Venera ir Jupiteris, nuo antros dekados į šį sektorių pereis Merkurijus, o 23 d. ir Saulė. Šių planetų įtakoje tikėtinos stiprios emocijos, aistringi norai, polinkis bendrauti, flirtuoti, gundyti, vilioti, šiuo metu stiprės asmeninis žavesys ir patrauklumas, gebėjimas patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį. Spalio 5 d. Venera pradės judėti atatupsta (Veneros retro fazė tęsis iki lapkričio 16 d.), todėl vėl aktualiomis gali tapti jau anksčiau buvusios aplinkybės, tokiu metu gali atsinaujinti buvęs, tačiau nutrūkęs ryšys su mylimu žmogumi, arba gali išryškėti jausmai asmeniniui, kuris pažįstamas ilgą laiką. Tačiau šiuo metu vėl gali išryškėti ir anksčiau neišspręstos problemos, kas gali skatinti įtampą. Vėžio ženklo stambių finansų, sąmonės transformacijos sektoriumi spalio mėnesį eis tranzitu Marsas ir Juodasis Mėnulis, kas gali sustiprinti erotinius polinkius, tačiau būtinas atsargumas, kadangi galimos sudėtingos situacijos, galinčios apkartinti gyvenimą. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje, spalio mėnesį gali susidurti su nepalankiomis aplinkybėmis, ginčais, priekaištais, o norint išsaugoti harmoningus tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, vertėtų apsišarvuoti kantrybe, bei vengti nemalonių temų aptarimo. Šiuo metu vertėtų išlikti geranoriškais, pakančiais, kas padėtų siekti harmonijos, bei išvengti nemalonumų.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

2018 metais iki paskutinės spalio mėnesio savaitės Liūto ženklo atstovams svarbiais bus reikalai, liečiantys intelektualinę veiklą, santykių artimoje aplinkoje, komunikacijų, informacijos, asmeninių pastangų sferą, o paskutinę savaitę pirmame plane atsidurs rūpesčiai, susiję su namais ir šeima. Spalio mėnesį Liūto ženklo atstovams gali atsiverti geros profesinės perspektyvos, šis mėnuo palankus dalykinėms kelionėms, intelektualinei ir kūrybinei veiklai, bei nuotoliniam darbui, sėkmė gali lydėti dirbančius verslo sektoriuje. Spalio mėnesį Saturnas ir Plutonas tęs tranzitą Liūto ženklo darbo sektoriumi, šių planetų įtaka suteiks energijos ir sustiprins norą siekti puikių rezultatų darbinėje veikloje, todėl šiame periode galimi pozityvūs pokyčiai karjeroje. Šį mėnesį gali pavykti išsiskirti kolektyve, atkreipti vadovybės dėmesį ir įgyti palankumą, tačiau tam tikrais periodais galimas polinkis ginčams, tikėtinos sudėtingos, konfliktinės situacijos, todėl nenorint pakenkti sau, reikėtų valdyti emocijas, išlikti pakančiais ir diplomatiškais kitų atžvilgiu. Savo interesus ginant agresyviai, galimos nepalankios aplinkybės, kada gali nutrūkti svarbūs profesiniai ryšiai, bei naudingas bendradarbiavimas.

Finansiniu požiūriu spalio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus palankus ir dosnus, geros pajamos tikėtinos iš bendradarbiavimo, per ryšius su kitais žmonėmis, todėl daugiau dėmesio vertėtų skirti bendravimui su kolegomis ir dalykiniais partneriais. Iš vienos pusės, spalio mėnesį pajamos gali būti kiek didesnės už įprastines, tačiau iš kitos pusės, galimos ir neplanuotos išlaidos, susiję su namų ir šeimos reikalais. Šį mėnesį galimas polinkis įsigyti prabangos prekių, tačiau norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, būsimas išlaidas reikėtų labai gerai apgalvoti.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje spalio mėnesį Liūto ženklo atstovai gali tikėtis pagyvėjimo, kadangi aistros ir norų planeta Marsas eis tranzitu partnerystės sektoriumi, todėl šis mėnuo bus palankus meilei, asmeninių santykių formavimui, nors tuo pačiu gali išryškėti polinkis avantiūroms, meilės nuotykių paieškoms. Šis mėnuo bus palankus vienišiems Liūto ženklo atstovams, kadangi likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi, su kuriuo gali užsimegzti asmeniniai santykiai. Meilės planeta Venera formuos destruktyvų aspektą su Marsu, aspekto pikas bus spalio 11 d., todėl dvi pirmąsias spalio dekadas galimi aistringi proveržiai, nors tai gali skatinti ir nemalonias situacijas, juo labiau, kad nuo spalio 5 d. vakaro Venera pradės judėti atatupsta, todėl vėl gali išryškėti anksčiau neišspręstos tarpusavio santykių ir asmeninio gyvenimo problemos, aktualiais gali tapti sudėtingi klausimai. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje, šiame periode gali susidurti su sunkumais, galimi antrosios pusės priekaištai dėl per daug skiriamo laiko profesinei veiklai, bei per mažai šeimai ir namams. Įdėjus pastangų, iškilusias problemas bus galima išspręsti, tačiau tai gali pareikalauti daug laiko ir kantrybės. Kai kuriose porose nesutarimai gali būti labai stiprūs ir jeigu partnerių nesieja tikra meilė, santykiai gali nutrūkti, tačiau galimi ir atvejai, ypač antroje spalio mėnesio pusėje, kada galima netikėtai nuspręsti įforminti santykius oficialiai, bei sukurti šeimą.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Iki paskutinės 2018 metų spalio mėnesio savaitės Mergelės ženklo atstovams aktualia tema bus asmeninė gerovė ir finansai, o paskutinę savaitę daugiau dėmesio bus skiriame komunikacijoms, reikalingos informacijos paieškoms, bendravimui artimoje aplinkoje, kelionėms, reikalingų ryšių užmezgimui. Spalio mėnesį Mergelės ženklo atstovus gali aplankyti netikėta profesinė sėkmė, šį mėnesį darbo sektoriumi einantis tranzitu Marsas suteiks energijos, skatins veiklumą ir norą realizuoti užsibrėžtus planus, bei pasiekti sėkmės darbinėje veikloje. Šį mėnesį gali atsirasti galimybė kai kurias aplinkybes, liečiančias darbinę, profesinę veiklą, nukreipti sau palankia ir naudinga linkme, o įdėjus pastangų, bus galima "nusodinti" negeranoriškai nusiteikusius asmenis ir išvengti jų rezgamų intrigų. Marso įtakoje spalio mėnuo bus palankus užsiimantiems aktyvaus pobūdžio veikla, arba kurių darbas susijęs su sportu, ar fiziniu darbu.

Finansiniu požiūriu spalio mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus labai svarbus ir reikšmingas, kadangi pirmąją spalio dekadą Merkurijus, o iki 23 d. ir Saulė, eis tranzitu asmeninių finansų, talentų ir meistriškumo sektoriumi, o šių planetų įtakoje gali pavykti sėkmingai išspręsti svarbius finansinius klausimus. Už Mergelės ženklo asmeninių finansų sektorių atsakinga Venera spalio mėnesį eis tranzitu komunikacijų sektoriumi, todėl pajamų uždirbimą gali įtakoti gebėjimas bendrauti ir naudingi ryšiai, tokiu metu galima sėkmingai ieškoti klientų, arba dalykinių partnerių, o artimoje aplinkoje gali atsirasti žmonės, kurie gali tapti sąjungininkais. Spalio 5 d. vakare Venera pradės judėti atatupsta, todėl iki mėnesio pabaigos gali vėl aktualiomis tapti kai kurios situacijos iš praeities, gali atsinaujinti seni dalykiniai ryšiai, arba apie save gali priminti kas nors iš buvusių kompanjonų.

Asmeninis Mergelės ženklo atstovų gyvenimas spalio mėnesį gali būti aktyvus, meilėje gali lydėti sėkmė, bei gali skatinti malonų jaudulį, palankius įvykius. Šį mėnesį, nepaisant Mergelės ženklo atstovams būdingo įgimto santūrumo ir drovumo, bus lengva atsidurti dėmesio centre, bei pademonstruoti aktyvią savo natūros pusę. Vienišiems Mergelės ženklo atstovams spalio mėnuo bus palankus, tokiu metu galima pirmiems žengti lemtingą žingsnį siekiant užmegzti asmeninius meilės santykius, pakaks drąsos užkalbinti patinkantį asmenį, arba apie savo jausmus pasakyti mylimam žmogui. Esant palankiai planetų įtakai, galima tikėtis emocinės pusiausvyros, galimas noras išreikšti save, bei praktikoje parodyti savo norus ir prieraišumą mylimam žmogui. Spalio mėnesį gali praaiškėti situacijos, liečiančios meilės reikalus, kurie buvo neaiškūs nuo šių metų pavasario laikotarpio, arba gali išryškėti jausmai kai kuriems žmonėms. Siekiant harmoningų tarpusavio santykių spalio mėnesį, sėkmę lems gebėjimas nuoširdžiai bendrauti, o santykius sutvirtinti galėtų bendra veikla, arba kelionė su mylimu žmogumi, arba antrąja puse. Kadangi spalio mėnesį Mergelės meilės sektoriumi tęs tranzitą Saturnas ir Plutonas, šių planetų įtakoje bus siekiama praktinės naudos asmeniniuose meilės santykiuose, o meilės reikalai labai tampriai persipins su finansiniais ir materialiniais klausimais.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

2018 metais iki paskutinės spalio mėnesio savaitės Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs asmeniniai norai, planai ir ambicijos, tai bus palankus periodas įvaizdžio pokyčiams, o paskutinę savaitę rūpės asmeninė gerovė, aktyvumas bus nukreiptas pajamų uždirbimui ir naujų šaltinių paieškoms. Pirmąją spalio dekadą Merkurijus, o iki spalio 23 d. ir Saulė, eis tranzitu Svarstyklių ženklu, todėl suteiks daug energijos ir tai bus palankus ir produktyvus darbinei, profesinei veiklai laikotarpis. Šį mėnesį anksčiau įdėtos pastangos pradės atsipirkti, o kai kurie Svarstyklių ženklo atstovai gali ryžtis esminiams pokyčiams karjeroje. Pirmoji spalio dekada bus palanki intelektualinei veiklai, mokymuisi, darbui susijusuiam su dokumentais, apskaita, sėkmė gali lydėti kelionėse, derybose. Nuo antros dekados iki mėnesio pabaigos bus tinkamas laikas kreiptis į vadovybę dėl didesnio darbo užmokesčio, arba šiame periode galima sėkmingai gauti gerai apmokamą, pelningą darbą.

Finansiniu požiūriu spalio mėnesį Svarstyklių ženklo atstovams gali pavykti gerai uždirbti, tačiau tikėtinos ir didelės išlaidos, kadangi Svarstyklių ženklą valdanti Venera, kartu su Jupiteriu, spalio mėnesį eis tranzitu asmeninių finansų sektoriumi. Antroje spalio mėnesio pusėje, Veneros opozicijos aspekto Uranui įtakoje, galimos būtinos išlaidos, susiję su namais, vaikų poreikiais, arba ir nepateisinamos išlaidos pramogoms ir pomėgiams, nors iš kitos pusės, galima finansinė parama iš artimųjų, arba mylimo žmogaus. Spalio mėnesį gali keistis požiūris į asmenines vertybes ir pinigus, galimas polinkis išlaidauti, nors to daryti šiame periode kaip tik ir nevertėtų, kadangi pasekmės galėtų būti itin nemalonios. Norint užsitikrinti stabilą finansinę padėtį, spalio mėnesį būtinas atsargumas ir apdairumas, teisingas biudžeto planavimas, bei savo asmeninių galimybių įvertinimas.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeniniame gyvenime spalio mėnuo bus palankus, įdomus, pilnas malonių įvykių laikotarpis, kada tikėtinos naujos pažintys ir susitikimai, romantiškos pramogos, tačiau tam tikrais momentais, galimos ir intrigos. Spalio mėnesį Marsas eis tranzitu Svarstyklių ženklo meilės sektoriumi, skatindamas polinkį flirtui, nuotykiams, romantiškoms pramogoms, o kadangi Marsas atsakingas už asmeninių finansų sektorių, tai šį mėnesį meilė gali persipinti su piniginiais reikalais. Marso įtaka skatins aktyvumą, gebėjimą intensyviai bendrauti su priešingos lyties atstovais, tačiau nuo spalio 5 d. vakaro, kada meilės planeta Venera pradės judėti atatupsta, laikotarpis iki mėnesio pabaigos bus kiek prieštaringas. Tokiu metu galima analizuoti anksčiau padarytas klaidas, suvokti jų priežastis ir to nebekartoti ateityje, o per didelė aistra nuotykiams šiuo metu gali paskatinti nepageidaujamas situacijas, kadangi kas šiuo metu atrodo kaip maloni pramoga, vėliau gali paskatinti liūdnas pasekmes, tame tarpe ir liečiančias finansus. Tačiau jeigu šiame periode veiksmai bus konstruktyvūs, tai tokiu metu galima susitaikyti su mylimu žmogumi ir sustiprinti tarpusavio santykius, o sėkmės garantu bus kantrybė, pakantumas kitų žmonių nuomonės atžvilgiu. Retrogradinės Veneros laikotarpis (nuo spalio 5 d. iki lapkričio 16 d.), bus palankus norint atnaujinti nutrūkusius ryšius, tokiu metu galima sutikti žmogų, su kuriuo anksčiau siejo meilės ryšiai ir jausmai gali prabusti vėl. Gyvenantiems šeimoje, Saturno ir Plutono įtakoje, spalio mėnuo bus praktiškumo laikotarpis, kada kartu su artimaisiais galima užsiimti jaukumo, gerovės namuose kūrimu, svarbių reikalų, liečiančių šeimą ir namus sprendimu.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Iki paskutinės 2018 metų spalio mėnesio savaitės Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane bus vidinis gyvenimas, psichologinio komforto siekimas, tai palankus laikas kūrybai, ryšiams su užsieniu, o paskutinę savaitę svarbiais taps asmeniniai norai ir ambicijos, laikotarpis bus tinkamas įvaizdžio pokyčiams. Spalio mėnesį Skorpiono ženklu eis tranzitu Venera ir Jupiteris, nuo antros dekados Merkurijus, o spalio 23 d. į šį ženklą pereis ir Saulė, todėl šių planetų įtakoje, galimas aktyvus augimas profesinėje veikloje. Tokiu metu stiprės nuovokumas, imlumas, veiklumas, bus lengviau priimti svarbius sprendimus, kai kuriems Skorpiono ženklo atstovams gali kilti mintis keisti darbą, arba išbandyti savo jėgas nuosavame versle. Spalio mėnuo palankus grupinių projektų rengimui, arba bendradarbiavimui su stambiomis įmonėmis, o per santykius ir bendravimą su kitais žmonėmis tikėtina sėkmė darbe ir bus galima sustiprinti dalykinę reputaciją. Marsui einant tranzitu šeimos sektoriumi, šį mėnesį kai kam gali tekti dirbti nuotoliniu būdu iš namų, arba galimas šeimos palaikymas atliekant profesines užduotis.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams spalio mėnuo bus gana palankus, o sėkmės garantu šiame periode bus nuovokumas, realistinis požiūris ir gebėjimas teisingai panaudoti turimas lėšas, planuojant būtinas išlaidas. Šis mėnuo bus pelningas tiems Skorpiono ženklo atstovams, kurių veikla turi sąsają su kelionėmis, pasisakymais, bendravimu, pardavimais, o galimybių uždirbti aukšto lygio pajamas padaugės antroje spalio mėnesio pusėje, todėl tai bus palanki proga gerokai papildyti asmeninį biudžetą. Šį mėnesį galimos būtinos išlaidos, susiję su namais ir šeima, tačiau įsigyjant daiktus, arba norint patenkinti namiškių poreikius, vertėtų būti taupiais ir ekonomiškais, įvertinant realias savo galimybes.

Skorpiono ženklo atstovų asmeninis gyvenimas spalio mėnesį gali būti aktyvus ir nevienareikšmis, kadangi Skorpiono ženklu šį mėnesį eis tranzitu sėkmės, galimybių planeta Jupiteris, bei už partnerystės sektorių atsakinga Venera, todėl šiame periode stiprės asmeninis žavesys ir patrauklumas. Vieniši Skorpiono ženklo atstovai šį mėnesį turės daug palankių progų sutikti patrauklų, įdomų, ypatingą žmogų, su kuriuo gali susieti abipusiai jausmai. Šį mėnesį galima netikėta aistra, noras gundyti ir vilioti, o vėliau išryškės poreikis asmeniškai kontroliuoti situaciją. Spalio 5 d. vakare Venera pradės judėti atatupsta (Veneros retro fazė tęsis iki lapkričio 16 d.), todėl prasidės emociškai sudėtingas periodas, kada esantys ilgalaikiuose santykiuose, gali pajausti poreikį laisvei, kas gali paskatinti mylimo žmogaus įtarumą ir nepasitikėjimą, bei nesutarimus ir tik nuoširdus bendravimas gali padėti sėkmingai išspręsti tarpusavio santykių problemas. Kol Venera judės atatupsta, laikas bus palanku atnaujinti ryšius su asmeniu, su kuriuo anksčiau siejo meilės santykiai, galimas susitikimas su žmogumi, su kuriuo buvo išsiskirta, o jausmai šiuo metu gali vėl atgyti iš naujo. Spalio 24 d. vakare, 19:45 val. (Lietuvos laiku), Skorpiono ženklo partnerystės sektoriuje stos Mėnulio pilnatis, todėl artimomis šiam momentui dienomis galimi pokyčiai tarpusavio santykiuose ir šeimos gyvenime, o Mėnulio pilnaties įtakoje bus galima suvokti tikrąją tarpusavio santykių su mylimu žmogumi esmę.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

2018 metais iki paskutinės spalio mėnesio savaitės Šaulio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti visuomeniniai ryšiai, kolektyvinis darbas, grupinė saviraiška ir bendri projektai, santykiai su draugais, rėmėjais, ateities planai, o paskutinė savaitė bus palanki kūrybinei veiklai, psichologinio komforto siekimui. Spalio mėnuo Šaulio ženklo atstovams bus palankus norint atsakingai atlikti pavestas profesines užduotis, kurios buvo užvilkintos, nepadarytos iki galo, arba jas realizuoti kažkas trukdė. Šiuo metu bus galima pilnai užbaigti ir realizuoti anksčiau pradėtus projektus, bei gauti už tai priklausantį atlygį. Iki spalio 23 d. Saulė, o pirmąją dekadą ir Merkurijus, eis tranzitu visuomeninių ryšių sektoriumi, suteikdami progą užmegzti naujus naudingus partnerystės ryšius, bei kontaktus su žmonėmis, kurie galėtų palankiai įtakoti profesinę veiklą ir karjerą. Ieškantys darbo, spalio mėnesį gali surasti gerai apmokamą, atitinkančią lūkesčius darbo vietą, arba gali pasirinkti kūrybinio pobūdžio veiklą. Kadangi spalio mėnesį Marsas eis tranzitu Šaulio ženklo komunikacijų sektoriumi, daugiau dėmesio vertėtų skirti bendravimui, vengiant agresyvesnių išraiškų ir konfliktinių situacijų, išliekant taktiškais ir geranoriškais.

Finansiniu požiūriu spalio mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti gana palankus ir stabilus laikotarpis, šiuo metu tikėtinos pajamos iš pagrindinės darbo vietos, anksčiau įdėtos pastangos šiuo metu gali atsipirkti ir duoti naudą, bei šį mėnesį galima ieškoti naujų pajamų šaltinių, arba tobulinti esamą pinigų uždirbimo būdą.

Šaulio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime spalio mėnesį galimi pozityvūs pokyčiai, kadangi emocinio stabilumo pagalba bus galima išspręsti problemas ir harmonizuoti tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, bei užsitikrinti palaikymą ir realią pagalbą. Meilės planeta Venera spalio mėnesį eis tranzitu Šaulio ženklo paslapčių, vidinio gyvenimo sektoriumi, stiprindama romantiškas išraiškas, o spalio 10 d. į šį sektorių pereis ir Merkurijus, kuris atsakingas už partnerystės sektorių, todėl šių planetų įtakoje galima per daug idealizuoti meilę ir mylimą žmogų, tokiu metu į pasaulį bus tarsi žvelgiama per "rožinius akinius", arba gali traukti abejotini asmenys. Šiuo metu susipažinus su naujais žmonėmis, nevertėtų skubėti formuoti asmeninius meilės santykius, kadangi išlieka pavojus stipriai apsirikti ir pasirinkti netinkamą asmenį, bei būtinas ypatingas atsargumas išreiškiant savus jausmus, kas padėtų išvengti nepalankių situacijų. Spalio 5 d. vakare Venera pradės judėti atatupsta, taip judės iki lapkričio 16 d., todėl meilės reikaluose galimas lėtesnis tempas, asmeninis gyvenimas išliks dinamišku, tačiau situacijos rutuliosis labiau slaptai ir ne taip skubriai. Šiuo metu netgi atrodytų nereikšmingi įvykiai, ateityje gali tapti esminių permainų asmeniniame gyvenime priežastimi. Esantiems ilgalikiuose santykiuose, arba gyvenantiems šeimoje, spalio mėnesį aktualiais bus finansiniai klausimai, o materialinę paramą gali suteikti vyresnės kartos giminaičiai.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Iki paskutinės 2018 metų spalio mėnesio savaitės Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime labai svarbiais bus reikalai, susiję su profesine veikla, karjera, socialinėmis ambicijomis, o paskutinė savaitė bus palanki kolektyviniam darbui, grupinių projektų rengimui, rėmėjų paieškoms, ateities planų kūrimui. Pirmąją spalio mėnesio dekadą Merkurijus, o iki 23 d. ir Saulė, eis tranzitu Ožiaragio ženklo karjeros sektoriumi, skatins aktyvumą, energiją, aiškų savų tikslų suvokimą, o tokiu metu pakaks jėgų ir ryžto įveikti visas kliūtis savame kelyje, kurios anksčiau atrodė neįveikiamos, todėl tai bus palankus laikotarpis profesiniam augimui. Už Ožiaragio ženklo karjeros sektorių atsakinga Venera spalio mėnesį eis tranzitu kartu su Jupiteriu visuomeninių ryšių sektoriumi, todėl tai bus palankus laikotarpis bendardarbiavimui su kitais žmonėmis. Šį mėnesį bus galima suburti bendraminčių ir gabių, talentingų žmonių komandą grupinių projektų rengimui, o tokio pobūdžio veikla ir bendradarbiavimas su visuomeninėmis organizacijomis, gali duoti gerus rezultatus, bei netikėtą naudą iš kūrybinės veiklos.

Finansiniu požiūriu spalio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti nevienreikšmis, kadangi asmeninių finansų sektoriumi eis tranzitu Marsas ir Juodasis Mėnulis, skatinantys drąsius, nors ne pilnai apgavotus sprendimus, o kadangi nuo spalio 5 d. vakaro Venera judės atatupsta, tai gali skatinti ir polinkį be reikalo išlaidauti, norint pasirodyti ir aplinkiniams padaryti įspūdį, o taip pat galimos priverstinės išlaidos, susiję su namais ir šeima, buitiniais poreikiais. Norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, šį mėnesį vertėtų būti pragmatiškais, atsakingai planuoti būtinas išlaidas, vengti rizikingos finansinės veiklos, bei taupyti lėšas.

Ožiaragio ženklo atstovų meilės sfera ir asmeninis gyvenimas spalio mėnesį gali būti nerimastingas, kada galimi netikėti įvykiai, skatinantys nemalonias, ilgalaikes pasekmes. Už Ožiaragio ženklo meilės sektorių atsakinga Venera eis tranzitu draugystės, visuomeninių ryšių sektoriumi, nuo spalio 5 d. vakaro Venera judės atatupsta, o antroje spalio mėnesio pusėje formuos opozicijos aspektą Uranui, einančiam tranzitu meilės sektoriumi, todėl galimi prieštaringi asmeniniai santykiai, arba gali trūkti drąsos pradėti asmeninius santykius su draugu, kurio atžvilgiu gali išryškėti stiprūs jausmai. Esant dvejopai planetų įtakai, galimas greitas susižavėjimas, polinkis pamesti galvą dėl trumpalaikio malonumo, šiuo metu asmeniniai meilės santykiai gali prasidėti nelauktai, tačiau taip pat netikėtai gali ir nutrūkti, todėl reikėtų šiame periode išlikti protingais ir nuovokiais, kas padėtų išvengti bereikalingų pergyvenimų ir nemalonių situacijų. Daugelis santykių šiame periode gali būti trumpalaikiais, jie gali skatinti finansinius nuostolius, nors spalio mėnesio pabaigoje gali atsirasti galimybė užmegzti santykius su žmogumi, apie kurį buvo ilgai svajota, gali pakakti drąsos pasakyti apie savus jausmus, bei gali pavykti formuoti ilgalaikius ryšius. Spalio 24 d., 19:45 val. (Lietuvos laiku), Ožiaragio ženklo meilės sektoriuje bus Mėnulio pilnaties pikas, kas gali paskatinti poreikį meilei ir aistringą romantiškų pramogų siekį, o pilnaties įtakoje bus aiškiai matomos visos detalės, kurios anksčiau būdavo tarsi uždengtos šydu. Tokiu metu gali atsirasti ir pasirodyti slaptas gerbėjas, šiuo metu vertėtų daugiau bendrauti su draugais, buvoti įvairiose kompanijose, kur galimi intriguojantys pasiūlymai.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

2018 metais iki paskutinės spalio mėnesio savaitės Vandenio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, liečiantys mokslą, kūrybinę veiklą, juridinius reikalus, ryšius su užsieniu, tai bus palankus periodas kvalifikacijos kėlimui, o paskutinę savaitę aktyvumas bus nukreipras į profesinės veiklos, karjeros, socialinių ambicijų sferą. Profesinė, darbinė veikla didžiąją spalio mėnesio dalį gali rutuliotis įprastiniu tempu ir linkme, aplinkybės klostysis palankiai, tik rezultatai nebus tokie akivaizdūs, kokių buvo tikimasi. Spalio mėnesį Jupiteris ir Venera eis tranzitu Vandenio ženklo profesinės veiklos, karjeros sektoriumi, o šių planetų įtakoje gali pavykti įgyvendinti ambicijas, bei pasiekti įspūdingų rezultatų profesinėje veikloje. Šį mėnesį gali pavykti pelnyti įtakingų asmenų palankumą ir palaikymą, tik reikėtų išlikti sąžiningais ir nepamiršti teisinių aspektų, bei nevertėtų niekam nieko žadėti, jeigu nebus įsitikinta, kad pažadai bus išpildyti. Spalio mėnesį Vandenio ženklu tęs tranzitą Juodasis Mėnulis ir Marsas, todėl šių planetų įtakoje, bus juntamas stimulas ir energijos antplūdis, kas padės atsakingai atlikti pavestas darbines užduotis, nors iš kitos pusės, galimas agresyvumas ir egocentriškumas veiksmuose, nepaisant aplinkinių nuomonės. Spalio 10 d. į Vandenio ženklo karjeros sektorių pereis Merkurjus, o šios planetos įtaka palanki intelektualinei veiklai, žinių siekimui, straipsnių rašymui, darbui su dokumentais, apskaitai, tyrinėjimams, sėkmė galima derybose, pristatymuose. Paskutinę savaitę, kada į karjeros sektorių pereis ir Saulė, sėkmės daugės, tokiu metu galima bus pademonstruoti profesionalumą, atsiras daugiau galimybių siekti proveržių karjeroje.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams spalio mėnuo gali būti dosnus, kada gali palankiai susiklostyti aplinkybės, arba atsirasti nauji pajamų šaltiniai. Tačiau, kadangi už asmeninių finansų sektorių atsakingas Neptūnas spalio mėnesį judės atatupstas talentų, meistriškumo, asmeninės gerovės sektoriumi, galimos painios finansinės situacijos, todėl tvarkant svarbius piniginius reikalus ir dokumentus, sudarant sutartis, arba sandorius, būtinas atidumas ir apdairumas. Spalio mėnesį pajamos galimos ne tik iš pagrindinės darbo vietos, nauda gali sietis su nuosavybe, tolimais ryšiais, o kelionės į užsienį finansiniu atžvilgiu gali būti naudingos.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje spalio mėnesį Vandenio ženklo atstovai gali tikėtis ramesnio periodo, kada bus siekiama harmonijos tarpusavio santykiuose su mylimu žmogumi, arba antrąja puse. Brandžiose porose spalio mėnesį stiprės tarpusavio pasitikėjimas, bei šis laikotarpis palankus ir tiems, kurių santykiai prasidėjo neseniai, arba kurie nori pradėti bendrą gyvenimą, o kadangi meilės planeta Venera eis tranzitu Vandenio ženklo sociumo, gyvenimo tikslo sektoriumi, tai šios planetos įtakoje galimas poreikis asmeninius meilės santykius pervesti į kitą kokybinį lygmenį. Šį mėnesį meilė tampriai persipins su ambicijomis, nuopelnais ir socialiniu statusu, mylimas žmogus gali palankiai įtakoti karjeros galimybes, arba gali padėti išspręsti profesinius klausimus. Spalio mėnuo palankus jau esamų santykių stiprinimui, tačiau naujų ryšių užmezgimui laikas netinkamas, kadangi spalio 5 d. vakare Venera pradės judėti atatupsta (taip judės iki lapkričio 16 d.), todėl tokiu metu vieniši Vandenio ženklo atstovai turėtų būti atsargesniais ir mažiau patikliais, kadangi priešingu atveju galimi emociniai ir finansiniai nemalonumai. Užmezgant naujas pažintis reikėtų labai atsakingai įvertinti galimus pretendentus, arba potencionalius partnerius, kad vėliau netektų gailėtis dėl pasekmių. Antrąją spalio mėnesio pusę daugės atsakomybės, bus juntami reikalavimai, spaudimas šeimoje dėl vengimo prisiimti tam tikras pareigas, o situaciją išspręsti padės kantrybė ir sąžiningas bendravimas, kas padės išsaugoti tai, kas buvo puoselėjama nuo mėnesio pradžios.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Iki paskutinės 2018 metų spalio mėnesio savaitės Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su stambiomis lėšomis, kreditų, skolų, ar palikimo klausimais, o paskutinė savaitė bus palanki mokslams, kūrybinei veiklai, juridinių reikalų tvarkymui, kelionėms ir ryšiams su užsieniu. Spalio mėnesį sėkmę ir geresnius rezultatus lems partnerystė ir dalyvavimas kolektyviniame darbe, nei individuali veikla vienumoje. Šį mėnesį nors ir bus daug tinkamų progų parodyti savo profesionalumą, tačiau palankiau būtų išlikti kukliais, labiau įsiklausyti į patyrusių kolegų nuomonę, netgi tuo atveju, jeigu pradžioje jų nuomonė būtų nepriimtina. Žuvų ženklo mokslo, kūrybos, ryšių su užsieniu sektoriumi spalio mėnesį eis tranzitu Venera (mažosios laimės planeta) ir Jupiteris (didžiosios laimės, sėkmės planeta), todėl galima reikšminga sėkmė darbinėje, profesinėje veikloje, įskaitant ir bendradarbiavimą su užsienio partneriais. Šiuo metu bus galima užmegzti konstruktyvius ryšius su žmonėmis iš kitų miestų ir šalių, sėkmingos gali būti kelionės, turinčios dalykinius tikslus, o ieškantys darbo, šį mėnesį galėtų pabandyti laimę įsidarbinti stambiose tarptautinėse koorporacijose.

Finansiniu požiūriu spalio mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus palankus, tačiau tvarkant svarbius dokumentus ir piniginius reikalus, būtinas apdairumas ir atsargumas. Plutonas, kuris atsakingas už Žuvų ženklo asmeninių finansų sektorių eis tranzitu draugystės, visuomeninių ryšių sektoriumi, todėl šios planetos ir jos formuojamų aspektų įtakoje, galimos įvairaus pobūdžio klaidos dėl neteisingų asmeninų veiksmų, o norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, reikėtų laikytis protingo ekonomijos režimo, neleisti pinigų nereikalingiems, nenaudingiems daiktams.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams spalio mėnuo bus gana svarbus, kada vertėtų daugiau laiko skirti mylimam žmogui ir dalyvavimui bendruose reikaluose. Jeigu šiuo metu tarpusavio santykiuose išryškės nesklandumai, vertėtų į susiklosčiusią situaciją pasižiūrėti kitu kampu, tokiu metu planetų įtaka bus palanki, norint išspręsti anksčiau neišspręstas problemas, bei tarpusavio santykiuose siekti harmonijos. Spalio mėnesį antroji pusė, arba mylimas žmogus gali būti labiau egocentriškas, užsiėmęs savais poreikiais ir norais, tačiau pasitelkus kantrybę ir intuiciją bus galima sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą. Sėkmės garantu šį mėnesį formuojant tarpusavio santykius bus gebėjimas vengti kritikos, bei atvirai bendrauti, aptariant aktualius klausimus, kas padėtų sėkmingai išspręsti bet kokius ginčus ir nesusipratimus, bei protingai paskirstyti kiekvieno pareigas poroje. Spalio 5 d. vakare Venera pradės judėti ataupsta, taip judės iki lapkričio 16 d., todėl šiame periode reikėtų vengti per didelių lūkesčių, o svajonės ir norai turėtų būti realistiški, kuriuos būtų galima praktiškai įgyvendinti. Iki spalio 23 d. Saulė eis tranzitu stambių finansų, sąmonės transformacijos sektoriumi, todėl tai bus aistringas laikotarpis tiek esantiems ilgalaikiuose ryšiuose, tiek tik pradėjusiems formuoti asmeninius santykius, o vieniši Žuvų ženklo atstovai šiuo metu gali sutikti žmogų, linkusį iniciatyvą dėl santykių formavimo prisiimti sau.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą