Horoskopas 2022 metų spaliui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkretaus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Iki 2022 metų spalio mėnesio 23 d. Avino ženklo atstovams svarbiais bus tarpusavio santykiai su žmonėmis, bendradarbiavimo klausimai, asmeniniai, bei dalykiniai ryšiai, o periode nuo 23 d. pirmame plane atsidurs materialiniai klausimai ir reikalai, liečiantys mokesčius, verslą, kreditus, skolas, arba išmokas. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu spalio mėnuo Avino ženklo atstovams bus palankus ir produktyvus. Avino ženklu einantis tranzitu Jupiteris formuos harmoningą aspektą karjeros sektoriuje esančiam Plutonui, o šio aspekto įtakoje atsivers naujos neišsenkančios galimybės, kuriomis reikėtų gebėti deramai pasinaudoti. Spalio mėnesį bus galima praplėsti savus horizontus, sėkmė lydės tvarkant dalykinius reikalus, bendradarbiaujant su partneriais iš kitų miestų, šalių. Karjeros sektorių globojantis Saturnas formuos destruktyvų aspektą su Uranu, o šio aspekto įtakoje teks palaipsniui atsisakyti senų įsitikinimų ir veikloje pasitelkti naujus metodus, kurie padės pasiekti progreso veikloje ir karjeroje. Spalio 2 d. darbo sektorių globojantis Merkurijus, o 9 d. Avino ženklą valdantis Plutonas ir 23 d. už karjeros sferą atsakingas Saturnas pradės judėti tiesiai, todėl prasidės aktyvus periodas, kada bus galima sudaryti perspektyvias sutartis, gauti naudingų pasiūlymų, pasiekti gerų rezultatų darbinėje veikloje, pelnyti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą, o kai kuriems 18-23 d. galimas ir paaukštinimas pareigose. Paskutinė spalio savaitė sudėtingesnė, kai būtinas apdairumas bendraujant su dalykiniais partneriais ir pasirašant sutartis.

Finansiniu požiūriu 2022 metų spalio mėnuo Avino ženklo atstovams bus sėkmingas ir dosnus. Finansų sektorių globojančios Veneros įtakoje, geros pajamos tikėtinos ne vien tik iš pagrindinės darbo vietos, nauda galima iš bendradarbiavimo, dalykinės partnerystės, o ypač sėkmingas periodas bus spalio 7-19 d. Spalio 25 d. Avino ženklo stambių finansų sektorių suaktyvins Mėnulio jaunatis ir dalinis Saulės užtemimas, todėl atsivers naujos galimybės verslo plėtrai, asmeninio biudžeto papildymui, bei stabilios finansinės padėties užtikrinimui. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, pasirašant sutartis, apdairumas būtinas spalio 15-20 d. ir 31 dienomis.

Avino ženklo atstovams asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu 2022 metų spalio mėnuo bus aktyvus, intensyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Iki spalio 23 d. partnerystės sektoriumi eis tranzitu Avino ženklo meilės sektorių globojantį Saulė ir už partnerystės sferą atsakinga Venera, o 11-29 d. čia viešės ir Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje, bus palankus laikas bendravimui su priešingos lyties atstovais, romantiškoms pramogoms, naujų pažinčių užmezgimui, o likimas gali suvesti su patraukliu, ypatingu žmogumi. Spalio mėnesio 9 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins Avino ženklą ir partnerystės sektorių, todėl bus svarbu surasti balansą tarp asmeninių norų ir mylimo žmogaus poreikių ir lūkesčių, tokiu metu gali tekti daug bendrauti su draugais, dalyvauti įvairiuose renginiuose, o tai padės sustiprinti tarpusavio ryšį poroje, atitrūkti nuo kasdienės rutinos. Spalio mėnesio 13-20 d., kai Saulė ir Venera formuos destruktyvius aspektus, galimi konfliktai su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, o norint išsaugoti harmoningus tarpusavio santykius, teks įdėti pastangų, išlikti geranoriškais ir pakančiais. Paskutinę spalio mėnesio savaitę, Saulės ir Veneros įtakoje, jausmai taps giliais ir intensyviais, galimas polinkis eksperimentams meilės sferoje, svarbiais bus materialiniai klausimai, o mėnesio pabaigoje, tikėtini nesutarimai dėl pinigų.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Iki 2022 metų spalio mėnesio 23 d. Jaučio ženklo atstovams svarbiais bus reikalai, susiję su darbine veikla, aktualiais gali tapti sveiko gyvenimo būdo, bei naminių augintinių klausimai, o periode nuo 23 d. dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į bendradarbiavimo klausimus, tarpusavio santykius su kitais žmonėmis ir dalykiniais partneriais. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu spalio mėnuo Jaučio ženklo atstovams bus aktyvus, reikšmingas ir produktyvus. Jaučio ženklo darbo sektoriumi iki spalio 23 d. eis tranzitu jį globojanti Venera, bei Saulė, o 11-29 d. ir Merkurijus, kuris 2 d. jau nustos judėti atatupstai ir pradės judėti tiesiai, tai šių planetų įtakoje bus aktyvus ir produktyvus laikotarpis, pavyks atlikti pavestas atsakingas darbines užduotis, pasiekti gerų veiklos rezultatų, pelnyti kolegų palaikymą, vadovybės palankumą. Kai kurie Jaučio ženklo atstovai tokiu metu gali tikėtis paaukštinimo pareigose, arba gali pavykti surasti gerai apmokamą, atitinkančią lūkesčius darbo vietą. Spalio mėnesį karjeros sektorių globojantis Uranas tęs tranzitą Jaučio ženklu, o karjeros sferoje viešės Saturnas, šios planetos formuos destruktyvų tarpusavio aspektą, kurio įtakoje, asmeninių pastangų dėka bus galima pasiekti gerų rezultatų profesinėje veikloje, realizuoti ambicijas, tik labai svarbu bus gebėti atsisakyti pasenusio požiūrio, pasitelkti naujus metodus ir naujoves, skatinančias darbo efektyvumą. Spalio 9 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins paslapčių ir darbo sektorius, tokiu metu bus galima užbaigti kūrybinį projektą, įvertinti ar tenkina esama padėtis darbe, ieškoti naujų galimybių. Paskutinę spalio mėnesio savaitę, Saulei ir Venerai einant tranzitu partnerystės sektoriumi, o Saturnui pradėjus judėti tiesiai, bus galima pasirašyti svarbias dalykinio bendradarbiavimo sutartis, reklamuoti veiklą, pritraukti naujų klientų, užsiimti verslo plėtra, bendrų projektų rengimu kartu su partneriais iš kitų miestų, arba šalių.

Finansiniu požiūriu 2022 metų spalio mėnuo Jaučio ženklo atstovams spalio mėnuo bus palankus ir produktyvus. Finansų sektorių globojantis Merkurijus spalio 2 d. pradės judėti tiesiai, todėl prasidės palankus periodas, kai bus galima tvarkyti svarbius reikalus, pasirašyti naudingas sutartis, ieškoti naujų pajamų šaltinių, ar jų uždirbimo būdų. Spalio mėnesį finansų sektoriumi tęs tranzitą Marsas, jo įtaka skatins stengtis ir gerai uždirbti, o ypač sėkmingas laikotarpis bus 7-27 d., kai bus galima ženkliai papildyti asmeninį biudžetą ir sustiprinti savo finansinę padėtį. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, apdairumas bus būtinas paskutinę spalio savaitę.

Jaučio ženklo atstovų meilės, asmeninio gyvenimo atžvilgiu 2022 metų spalio mėnuo bus reikšmingas, bei kupinas svarbių įvykių. Spalio mėnesio 2 d. Merkurijus pradės judėti tiesiai ir pirmąją dekadą eis tranzitu jo globojamu meilės sektoriumi, todėl bus palankus laikas bendravimui su priešingos lyties atstovais, bus daug romantiškų pramogų, todėl vieniši Jaučio ženklo atstovai šiame periode gali sutikti ypatingą, likimo skirtą žmogų, bei užmegzti asmeninius santykius. Spalio 11-29 d. Merkurijus eis tranzitu darbo sektoriumi, tai tokiu metu gali išryškėti šilti jausmai kam nors iš kolegų, ar vadovybės tarpo. Jaučio ženklo partnerystės sektorių globojantis Marsas spalio mėnesį eis tranzitu finansų sfera, jo įtakoje svarbiais taps klausimai, liečiantys poros piniginius reikalus, bus galima planuoti svarbius pirkinius, investicijas, o 7-19 d. ir 22-27 d. galima nauda iš mylimo žmogaus, arba antrosios pusės. Spalio 23 d. į Jaučio ženklo partnerystės sektorių pereis Saulė ir Venera, todėl jų įtakoje bus galima išspręsti prieštaravimus ir problemas, liečiančias šeimą ir namus, harmonizuoti tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, arba antrąja puses, bei sustiprinti ryšį poroje. Spalio mėnesio 25 d. Jaučio ženklo partnerystės sektorių suaktyvins Mėnulio jaunatis ir dalinis Saulės užtemimas, o užtemimo įtakoje galimi reikšmingi įvykiai asmeniniame gyvenime. Kadangi užtemimo taškas bus jungtyje su Venera, globojančia Jaučio ženklą, tai užtemimo įtakoje atsivers naujos galimybės partnerystėje, o asmeninių pastangų dėka galima surasti bendrus sąlyčio taškus ir kompromisą svarbiais klausimais.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Iki 2022 metų spalio mėnesio 23 d. Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais, įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikų temą, bei gali atsirasti nauji interesai, pomėgiai, o nuo 23 d. aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo, bei sveikatos sferą. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu spalio mėnuo Dvynių ženklo atstovams aktyvus ir produktyvus. Darbo sektorių globojantis Marsas spalio mėnesį eis tranzitu Dvynių ženklu, tai nepaisant trumpalaikių trikdžių ir įkvėpimo stokos, susiklostys gana palankios sąlygos, skatinančios efektyvų darbą, o ypač sėkmingas ir produktyvus laikotarpis bus 7-27 d. Dvynių ženklo karjeros sektorių globojančio ir juo tranzitu einančio Neptūno įtakoje, profesinėje veikloje kiek sudėtingesnis laikas bus spalio 1-12 d., kada galimi konfliktai darbo kolektyve, todėl tokiu metu vertėtų vengti intrigų, išlikti geranoriškais ir diplomatiškais. Spalio 23 d. į darbo sektorių pereis Saulė ir Venera, o 29 d. ir Merkurijus, tai šių planetų įtakoje galima tikėtis paaukštinimo pareigose ir bus galima surasti gerai apmokamą, atitinkantį lūkesčius darbą jo ieškantiems. Spalio 25 d. Dvynių ženklo darbo sektorių suaktyvins Mėnulio jaunatis ir dalinis Saulės užtemimas, atsivers naujos galimybės, prasidės palankus laikas kūrybinių projektų ruošimui, bei tikėtini pozityvūs pokyčiai darbinėje veikloje.

Finansiniu požiūriu Dvynių ženklo atstovams 2022 metų spalio mėnuo produktyvus ir gana palankus, nors kiek permainingas. Spalio 23 d. finansų sektorių globojantis Saturnas, o 9 d. šia sfera einantis tranzitu Plutonas pradės judėti tiesiai, tai prasidės aktyvesnis laikas, kada bus galima pasirašyti naudingas bendradarbiavimo sutartis, tvarkyti svarbius piniginius reikalus, planuoti investicijas, priimti dalykinius pasiūlymus. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, planuojant investicijas, ar verslo plėtrą, padidintas apdairumas būtinas spalio 13-20 d. ir paskutinę savaitę, kas padėtų išvengti nesklandumų, ar galimų nuostolių.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2022 metų spalio mėnuo bus aktyvus ir reikšmingas. Meilės sektorių globojanti Venera eis tranzitu šia sfera kartu su Saule iki spalio 23 d., o 11-29 d. čia viešės ir Merkurijus, kuris spalio 2 d. pradės judėti tiesiai, tai šių planetų įtakoje, bus aktyvus laikotarpis, kuriuo gali pasinaudoti vieniši Dvynių ženklo atstovai. Tokiu metu bus lengva bendrauti su priešingos lyties atstovais, bus daug romantiškų, pramogų, malonių susitikimų, palankių galimybių perspektyvių pažinčių užmezgimui, o likimas gali suvesti su patraukliu ir ypatingu žmogumi. Spalio 9 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins draugystės ir meilės sektorius, svarbiais taps santykiai ir bendravimas su draugais, bus palankus laikas bendroms kelionėms su mylimu žmogumi ir dalyvavimui įvairaus pobūdžio viešuose renginiuose. Spalio 23 d. Venera pereis į darbo sektorių ir gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai su kuo nors iš kolegų tarpo, ar tarnybinis romanas. Partnerystės sektorių globojančio Jupiterio įtakoje, spalio mėnesį draugai gali padėti išspręsti nesklandumus poroje, ar gali užsimegzti santykiai, grindžiami draugyste, galintys peraugti į meilę. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems santuokoje, spalio mėnuo bus kiek permainingas, tai palankus laikas užsiimti namų reikalais, o bendraujant su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, nesutarimai tikėtini 4-12 d. ir paskutinę savaitę.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Iki 2022 metų spalio mėnesio 23 d. Vėžio ženklo atstovų gyvenime svarbiais taps reikalai, liečiantys namų, šeimos, ūkinius, buitinius, nuosavybės klausimus, o nuo 23 d. bus palankus laikas kūrybinei saviraiškai, talentų realizavimui, asmeninių meilės santykių formavimui ir pomėgiams. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Vėžio ženklo atstovams spalio mėnuo bus sėkmingas ir produktyvus, kadangi darbo sektorių globojantis Jupiteris tęs tranzitą karjeros sfera, o Jupiteris formuos harmoningą aspektą su Plutonu, esančiu partnerystės sektoriuje ir globojančiu karjeros sferą, todėl šį mėnesį galima gauti viliojančių dalykinių pasiūlymų, laikas bus palankus veiklos pristatymui, naudingų bendradarbiavimo sutarčių ir kontraktų pasirašymui, klientų ir patikimų partnerių pritraukimui. Spalio mėnesį kai kurie Vėžio ženklo atstovai gali tikėtis sėkmės profesinėje veikloje ir paaukštinimo pareigose, o kitiems gali būti pasiūlytas vadovaujamas darbas. Spalio 9 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins karjeros ir šeimos sektorius, todėl bus svarbu surasti balansą tarp profesinių interesų ir šeimos reikalų. Tvarkant svarbius profesinius reikalus, apdairumas, atsargumas būtinas spalio 13-20 d. ir paskutinę savaitę, kai Plutonas formuos destruktyvius aspektus, nes jų įtakoje galima trintis, nesutarimai bendraujant su vadovybe ir kolegomis

Finansiniu požiūriu 2022 metų spalio mėnuo Vėžio ženklo atstovams bus palankus ir permainingas. Finansų sektorių globojančios Saulės įtakoje, spalio mėnesį geros pajamos galimos iš pagrindinės darbo vietos, šeimos verslo, ar individualios veiklos, o paskutinę savaitę nauda galima iš kūrybinių projektų, mokymų, bei pomėgiai irgi gali būti naudingais. Spalio 13-20 d. galimi nesutarimai šeimoje dėl pinigų, dėl pirkinių, arba per didelių išlaidų, tačiau įdėjus pastangų, spalio 3-18 d. gali pavykti gerai uždirbti, bei surasti naujus pajamų šaltinius, ar jų uždirbimo būdus, o taip pat šį mėnesį bus labai svarbu atsakingai planuoti būtinas išlaidas.

Vėžio ženklo atstovų asmeninio gyvenimo atžvilgiu 2022 metų spalio mėnuo bus palankus ir ramus. Meilės sektorių globojantis Marsas spalio mėnesį eis tranzitu paslapčių, apribojimų sfera, todėl gali mažiau traukti audringos pramogos, galimas polinkis daugiau laiko leisti vienumoje ir vienišiems Vėžio ženklo atstovams šis laikotarpis nebus labai palankus naujų pažinčių užmezgimui, o turintys savo mylimą žmogų, bus linkę analizuoti tarpusavio santykius, ar jie atitinka lūkečius. Partnerystės sektorių globojančio Saturno ir šia sfera einančio tranzitu Plutono, šių planetų formuojamų aspektų įtakoje, esantiems ilgalaikiuose santykiuose, gyvenantiems šeimoje, spalio mėnesį svarbiais taps materialiniai klausimai, o jausmai gali tapti giliais ir intensyviais. Šeimos sektorių globojanti Venera eis tranzitu šia sfera kartu su Saule iki spalio 23 d., o 11-29 d. viešės ir Merkurijus, tai šių planetų įtakoje, bus galima užsiimti namų, nuosavybės reikalais, bus galima kurti jaukumą ir komfortą, formuoti pozityvią psichologinę atmosferą, stiprinti, harmonizuoti santykius su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, tik 13-20 d., galimi nesutarimai su namiškiais. Paskutinę spalio savaitę Saulė ir Venera eis tranzitu Vėžio ženklo meilės sektoriumi, tai laikas bus palankus romantiškoms pramogoms, pažintims, asmeninių santykių su mylimu žmogumi formavimui ir rutuliojimui. Spalio mėnesio 25 d. Vėžio ženklo meilės sektorių suaktyvins Mėnulio jaunatis ir dalinis Saulės užtemimas, kurio įtakoje galimi svarbūs įvykiai ir pokyčiai meilės santykiuose ir asmeniniame gyvenime. Spalio mėnesio 30 d. Marsas pradės judėti atatupstai, todėl kai kuriems Vėžio ženklo atstovams gali pavykti atnaujinti anksčiau nutrūkusius santykius, arba susigrąžinti buvusį mylimą žmogų.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Iki 2022 metų spalio mėnesio 23 d. Liūto ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su komunikacijomis, informacijos klausimais, intelektualine veikla, bus daug bendravimo, naujų pažinčių ir kontaktų, artimų kelionių, o nuo 23 d. aktualiais taps namų, šeimos reikalai. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Liūto ženklo atstovams spalio mėnuo bus palankus ir produktyvus, bei permainingas. Darbo sektoriumi einantis tranzitu Plutonas spalio 9 d. pradės judėti tiesiai, o 23 d. baigs judėti atatupstai ir šią sferą globojantis Saturnas, o šių planetų įtakoje, spartės veiklos tempas, stiprės darbingumas ir gebėjimas pademonstruoti savo profesionalumą. Tai bus palankus laikas svarbių sutarčių, kontraktų pasirašymui, patikimų dalykinių partnerių ir klientų paieškoms, bei verslo plėtrai. Spalio mėnesį dar bus juntama Saturno destruktyvaus aspekto Uranui, esančiam karjeros sektoriuje įtaka, todėl bus svarbu gebėti atsisakyti seno požiūrio ir pasitelkti naujus darbo metodus, skatinančius darbo efektyvumą ir vengti trinties, bei konfliktų bendraujant su kolegomis ir vadovybe. Spalio mėnesio 13-20 d. ir paskutinę savaitę, kai Plutonas formuos destruktyvius aspektus su kitomis planetomis, bus daug rūpesčių, neramumo darbinėje erdvėje, galimi nesklandumai tvarkant biurokratinius reikalus, bei nesėkmingos artimos darbinės kelionės, derybos. Spalio mėnesio 7-19 d. ir 18-23 d. galima gauti svarbią juridinę informaciją, pasirašyti svarbias bendradarbiavimo sutartis.

Finansiniu požiūriu 2022 metų spalio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus palankus, dosnus. Finansų sektorių globojantis Merkurijus spalio mėnesio 2 d. pradės judėti tiesiai, prasidės palankus laikas svarbių piniginių reikalų tvarkymui, bus galima planuoti gerai apgalvotas investicijas ir pirkinius, pasirašyti sutartis, plėsti verslą. Geros pajamos galimos iš pagrindinės darbo vietos, bei nauda gali sietis su šeimos verslu, ar individualia veikla, o paskutinę savaitę pelnas tikėtinas iš socialinių projektų. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, apdairumas būtinas spalio 4-12 d. ir paskutinę savaitę, bei vertėtų kontroliuoti savo išlaidas.

Liūto ženklo atstovams asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu 2022 metų spalio mėnuo bus palankus, kupinas reikšmingų įvykių. Liūto ženklo meilės sektorių globojantis Jupiteris iki spalio 28 d. eis tranzitu Avino ženklu, formuos harmoningą aspektą su Plutonu, tai jo įtaka bus palanki ieškantiems savo antrosios pusės, o likimas gali suvesti su įdomiu, ypatingu žmogumi, su kuriuo užsimezgęs ryšys galėtų pakeisti asmeninį gyvenimą. Tačiau spalio 4-12 d. ir antroje mėnesio pusėje, bendraujant su priešingos lyties atstovais, būtinas apdairumas, kadangi dėl per didelių lūkesčių galimas nusivylimas. Liūto ženklą globojanti Saulė ir meilės planeta laikoma Venera iki spalio 23 d., o 11-29 d. ir Merkurijus eis tranzitu komunikacijų sektoriumi, tai šių planetų įtakoje, bus daug bendravimo, kontaktų, kai galima užmegzti naujas pažintis, surasti savo gyvenimo meilę. Partnerystės sektorių globojančio Urano ir šia sfera einančio tranzitu Saturno įtakoje, esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys santuokoje gali susidurti su nesklandumais tarpusavio bendravime, tačiau įdėjus pastangų, gali pavykti išspręsti prieštaravimus ir konfliktus, bei sustiprinti ryšį poroje. Spalio 23 d. į šeimos sektorių pereis Saulė ir Venera, o 29 d. ir Merkurijus, tai šių planetų įtakoje galima užsiimti namų reikalais, kurti komfortą ir jaukumą. Spalio 25 d. šeimos sektorių suaktyvins Mėnulio jaunatis ir dalinis Saulės užtemimas, todėl atsivers naujos galimybės, tikėtini svarbūs įvykiai ir pozityvūs pokyčiai šeimos gyvenime.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Iki 2022 metų spalio mėnesio 23 d. Mergelės ženklo atstovams svarbiais bus reikalai, susiję su asmeninėmis pajamomis, gerovės kūrimu, talentų, bei meistriškumo realizavimu praktikoje, o nuo 23 d. daugiau dėmesio bus skiriama intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, bus daug kontaktų, naujų pažinčių, bei artimų kelionių. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu spalio mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus aktyvus ir produktyvus. Spalio mėnesio 2 d. Merkurijus, globojantis Mergelės ženklą ir karjeros sektorių, pradės judėti tiesiai, todėl prasidės aktyvus periodas, palankus naujos veiklos pradžiai, svarbių projektų startui, bus galima pasirašyti sutartis, kontraktus, plėtoti verslą, ieškoti patikimų dalykinių partnerių. Spalio mėnesio 11-29 d. gali pavykti surasti gerai apmokamą, atitinkantį pašaukimą, finansinius lūkesčius darbą jo ieškantiems. Darbo sektorių globojančio Urano ir šia sfera einančio tranzitu Saturno įtakoje, spalio mėnesį bus svarbu atsisakyti pasenusio požiūrio ir pasitelkti naujus metodus, skatinančius darbo efektyvumą ir geresnius veiklos rezultatus, o norint pelnyti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą, teks daug ir atkakliai dirbti. Spalio mėnesį Mergelės ženklo karjeros sektoriumi eis tranzitu Marsas, kuris suteiks energijos, skatins aktyvumą ir profesines ambicijas, bet 30 d. jis pradės judėti atatupstai, tai iki to laiko reikėtų suspėti realizuoti planus, sutvarkyti svarbius profesinius reikalus.

Finansiniu požiūriu 2022 metų spalio mėnuo Mergelės ženklo atstovams palankus ir labai reikšmingas. Finansų sektorių globojanti Venera eis tranzitu šia sfera kartu su Saule iki spalio 23 d., o 11-29 d. čia viešės ir Merkurijus, tai šių planetų įtakoje bus labai daug dėmesio skiriama finansiniams reikalams, tokiu metu atsivers palankios galimybės, bus galima surasti naujus pajamų šaltinius ir jų uždirbimo būdus, plėsti verslą, gauti naudingų dalykinių pasiūlymų, pasirašyti bendradarbiavimo sutartis. Spalio 9 d. finansų sektorius suaktyvins Mėnulio pilnatis, todėl tokiu metu galima grąžinti kreditus, skolas, ar gauti solidų pelną iš užbaigtų projektų ir investicijų. Paskutinę spalio savaitę nauda galima iš prekybos, bei intelektualinio pobūdžio veiklos.

Asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu 2022 metų spalio mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus palankus, reikšmingas, kupinas įvykių. Mergelės ženklą globojantis ir juo tranzitu einantis Merkurijus spalio 2 d. pradės judėti tiesiai, todėl prasidės palankus laikas aktyviam bendravimui, bus lengviau užmegzti naujas pažintis, o likimas gali suvesti su patraukliu, ypatingu žmogumi, ypač 3-7 d. ir 18-23 d. Mergelės ženklo meilės sektoriumi einantis tranzitu Plutonas spalio 9 d. pradės judėti tiesiai, todėl bus juntamas aktyvumas, bus daug romantiškų pramogų, malonių susitikimų, tai bus palankus laikas vienišiems Mergelės ženklo atstovams, ieškantiems meilės ir savo antrosios pusės. Meilės sektorių globojantis Saturnas spalio mėnesį tęs tranzitą darbo sfera, tai gali išryškėti šilti jausmai kam nors iš kolegų, ar vadovybės tarpo, o meilė gali persipinti su darbiniais reikalais. Spalio 23 d. Saturnas pradės judėti tiesiai, todėl prasidės aktyvus laikotarpis, kada bus galima kartu su mylimu žmogumi kurti bendrus tolimesnius planus, dalyvauti įvairiuose renginiuose, bei gali atsirasti nauji interesai. Partnerystės sektorių globojančio ir juo tranzitu einančio Neptūno įtakoje, esantiems ilgalaikiuose santykiuose ir gyvenantiems santuokoje, sudėtingesnis periodas bus iki spalio 12 d., kada galimi nesutarimai, konfliktai, tarpusavio supratimo stoka. Spalio 25 d. komunikacijų sektorių suaktyvins Mėnulio jaunatis ir dalinis Saulės užtemimas, jo įtakoje bus galima daug bendrauti, užmegzti perspektyvias pažintis, svarbiais taps meilės ir piniginiai reikalai.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Iki 2022 metų spalio mėnesio 23 d. Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime svarbiais bus asmeniniai planai, iniciatyvos ir ambicijos, tai palankus laikas įvaizdžio pokyčiams, o periode nuo 23 d. aktualiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu spalio mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams bus produktyvus, o sėkmę lems ir galimybės prasiplės bendravimo su kitais žmonėmis, bei dalykinių kelionių dėka. Svarstyklių ženklo darbo sektorių globojančio ir šia sfera einančio tranzitu Neptūno, o taip pat partnerystės sektoriumi atatupstai judančio Jupiterio įtakoje, spalio mėnesį galima peržiūrėti anksčiau sudarytas bendradarbiavimo sutartis, ieškoti patikimų dalykinių partnerių ir naujų klientų. Iki spalio 23 d. Svarstyklių ženklu eis tranzitu Saulė ir Venera, o 11-29 d. ir Merkurijus, tai šių planetų įtaka skatins aktyviai siekti savo profesinių tikslų ir ambicijų įgyvendinimo, vertingų idėjų ir planų realizavimo. Tvarkant svarbius profesinius reikalus, bendraujant su kolegomis, bei vadovybe, vykstant į komandiruotes ir darbines keliones, apdairumas bus būtinas spalio 1-12 d., o gerų rezultatų darbinėje veikloje bus galima pasiekti periode nuo antros spalio savaitės.

Finansiniu požiūriu 2022 metų spalio mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams bus kiek prieštaringas, kadangi stambių finansų sektoriumi einančio tranzitu Urano įtakoje, gali stiprėti noras daugiau uždirbti, polinkis rizikuoti, bet kol Uranas juda atatupstai ir formuoja destruktyvų aspektą su Saturnu, laikas stambioms investicijoms bus netinkamas, bei šiuo metu galimos nenumatytos išlaidos. Finansų sektorių globojančio Marso įtakoje, geros pajamos gali sietis su partneriais iš kitų miestų, ar šalių, o kai spalio 23 d. į finansų sektorių pereis Saulė ir Venera, bus galima surasti naujus pajamų šaltinius, ar jų uždirbimo būdus. Spalio 25 d. finansų sektorių suaktyvins Mėnulio jaunatis ir dalinis Saulės užtemimas, kurio įtaka gali paskatinti pozityvius pokyčius ir atverti naujas finansines galimybes.

Svarstyklių ženklo atstovams asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu 2022 metų spalio mėnuo bus aktyvus, įdomus, kupinas reikšmingų įvykių. Iki spalio 23 d. Svarstyklių ženklu eis jį globojanti Venera, bei Saulė, o 11-29 d. ir Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje, stiprės asmeninis žavesys ir patrauklumas, bus daug lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovais, užmegzti naujas pažintis, pelnyti simpatijas. Tai labai palankus laikotarpis vienišiems Svarstyklių ženklo atstovams, ieškantiems meilės ir savo antrosios pusės, nes likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi. Spalio mėnesį galimi romantiški nuotykiai tolimų kelionių metu, o meilės sektorių globojančio Urano ir šia sfera einančio tranzitu Saturno įtakoje, kartu su mylimu žmogumi teks užsiimti svarbių materialinių klausimų sprendimu. Spalio mėnesio 9 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins partnerystės sektorių ir Svarstyklių ženklą, todėl bus labai svarbu surasti balansą tarp asmeninių norų, bei mylimo žmogaus poreikių ir lūkesčių. Partnerystės sektorių globojantis Plutonas, einantis tranzitu šeimos sfera, spalio 9 d. pradės judėti tiesiai, todėl prasidės periodas, kada bus galima aktyviai užsiimti namų reikalais, šeimos verslo plėtra, komforto ir jaukumo kūrimu. Šeimos sektorių globojantis Saturnas spalio 23 d. pradės judėti tiesiai, todėl prasidės palankus laikas, kai galima užsiimti nuosavybės reikalais, o esant poreikiui, planuoti sandorius, sutarčių pasirašymą.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Iki 2022 metų spalio mėnesio 23 d. Skorpiono ženklo atstovų gyvenime svarbia taps kūrybinė veikla, bus galima įsigilinti ir išspręsti psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos, nors gali tekti susidurti su apribojimais, vienatve, įvairiomis baimėmis, slaptais priešais, o nuo 23 d. laikas bus palankus asmeninių ambicijų, iniciatyvų, idėjų realizavimui. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Skorpiono ženklo atstovams spalis bus palankus, bet permainingas. Karjeros sektorių globojanti Saulė iki spalio 23 d. eis tranzitu apribojimų ir paslapčių sektoriumi, kuriame viešės ir Venera, o 11-29 d. Merkurijus, todėl šių planetų ir jų formuojamų aspektų įtakoje, produktyvus laikotarpis bus spalio 3-18 d., tačiau 13-19 d. gali suaktyvėti slapti priešai, ar negeranoriškai nusiteikę kolegos, linkę skleisti apkalbas ir gandus, regzti intrigas. Spalio 9 d. darbo ir paslapčių sektorius suaktyvins Mėnulio pilnatis, kurios įtakoje gali išaiškėti kai kurios paslaptys, bus galima užbaigti kūrybinį projektą, gauti vadovybės įvertinimą. Darbo sektorių globojantis ir komunikacijų sfera einantis tranzitu Plutonas spalio 9 d. pradės judėti tiesiai, todėl prasidės aktyvus periodas, kai bus galima pasiekti ženklių rezultatų darbinėje veikloje ir užsiimti naujų projektų ruošimu, o tvarkant svarbius profesinius reikalus, apdairumas bus būtinas spalio 13-20 d. Spalio 23 d. Saulė pereis į Skorpiono ženklą, todėl bus galima aktyviai užsiimti profesine veikla, realizuoti planus, atsivers naujos karjeros galimybės.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2022 metų spalio mėnuo gali būti palankus ir dosnus. Finansų sektorių globojančio Jupiterio tranzito darbo sfera įtakoje, spalio mėnesį geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbovietės, pirmąją dekadą nauda gali sietis su kolektyvine veikla, bendrais projektais. Spalio mėnesio 11-29 d. finansinė sėkmė lydės užsiimančius kūrybinio pobūdžio veikla, dirbančius uždaro tipo įstaigose, o tvarkant svarbius materialinius ir piniginius reikalus, padidintas apdairumas būtinas 4-12 d. ir paskutinę savaitę, kas padėtų išvengti nuostolių ir apgaulių.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2022 metų spalio mėnuo Skorpiono ženklo atstovams bus palankus ir reikšmingas. Meilės sektorių globojančio ir juo tranzitu einančio Neptūno įtakoje, kiek sudėtingesnis laikotarpis bendraujant su mylimu žmogumi bus spalio 1-12 d., o antroji mėnesio pusė bus palanki bendravimui, romantiškoms pramogoms, naujų pažinčių užmezgimui. Marso tranzito įtakoje, spalio mėnesį daug dėmesio bus skiriama meilei ir erotikai, gali traukti eksperimentai intymiame gyvenime, o jausmai gali būti giliais ir intensyviais. Partnerystės sektorių globojanti Venera iki spalio 23 d. eis tranzitu apribojimų sfera, todėl šis laikas bus nevienareikšmiškas, nes iš vienos pusės, galimas polinkis siekti idealios meilės, o meilė gali tampriai persipinti su dvasingumu, religija, ar psichologija, bei galimos iliuzijos. Iš kitos pusės, šiuo metu galima išanalizuoti tarpusavio santykius, įvertinti savus jausmus ir lūkesčius, liečiančius mylimą žmogų. Spalį partnerystės sektoriuje viešės Uranas, kurio įtakoje galimi netikėti įvykiai ir pokyčiai asmeniniame gyvenime. Spalio 23 d. į Skorpiono ženklą pereis Saulė ir Venera, o 29 d. ir Merkurijus, šių planetų įtakoje stiprės asmeninis patrauklumas, gebėjimas bendrauti, užmegzti naujas pažintis, pelnyti priešingos lyties atstovų simpatijas savo atžvilgiu. Spalio mėnesio 25 d. Skorpiono ženklą suaktyvins Mėnulio pilnatis ir dalinis Saulės užtemimas, kurio įtakoje atsivers naujos galimybės ir tikėtini svarbūs įvykiai ir pokyčiai asmeniniame gyvenime.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Iki 2022 metų spalio mėnesio 23 d. Šaulio ženklo atstovų gyvenime svarbiais taps reikalai ir klausimai, liečiantys visuomeninius ryšius, kolektyvinį darbą, bendrus socialinius projektus, santykius su draugais, rėmėjais, tai bus palankus laikas kurti ateities planus, o nuo 23 d. laikas kiek pasyvesnis, palankus psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos, komforto siekimui. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu spalio mėnuo Šaulio ženklo atstovams bus palankus, produktyvus, nors permainingas. Šaulio ženklo darbo sektorių globojanti Venera iki spalio 23 d. eis tranzitu socialinių ryšių sfera, kurioje vieši ir Saulė, tai šių planetų įtakoje sėkmė lydės kolektyviniame darbe, tai bus palankus laikas bendrų projektų ruošimui, rėmėjų paieškoms, bei darbo keitimui savo noru. Šaulio ženklo karjeros sektorių globojantis Merkurijus spalio 2 d. pradės judėti tiesiai ir pirmąją dekadą eis tranzitu šia sfera, todėl tai bus palankus ir produktyvus laikotarpis profesinėje veikloje, kai bus galima realizuoti planus, pradėti ilgai planuotą veiklą, pasirašyti bendradarbiavimo sutartis ir svarbius kontraktus. Darbo sektoriumi einančio tranzitu Urano įtakoje, spalio mėnesį bus labai svarbu gebėti atsisakyti pasenusio požiūrio, pasitelkti kūrybiškumą ir naujus metodus, didinančius darbo efektyvumą. Spalio mėnesio 11-29 d. Merkurijus eis tranzitu socialinių ryšių sfera, todėl tai bus palankus laikas darbui bendrų interesų grupėje, ar kolektyve, bendraminčių paieškoms, naujų ir vertingų idėjų realizavimui. Spalio mėnesio 23 d. Venera ir Saulė, o 29 d. ir Merkurijus pereis į paslapčių, apribojimų sferą, kurią 25 d. suaktyvins Mėnulio jaunatis ir dalinis Saulės užtemimas, todėl atsivers naujos galimybės ir prasidės palankus periodas kūrybinių profesijų atstovams, bei dirbantiems įvairiose uždaro tipo įstaigose.

Finansiniu požiūriu 2022 metų spalio mėnuo Šaulio ženklo atstovams palankus ir permainingas. Finansų sektoriumi einantis tranzitu Plutonas spalio mėnesio 9 d. pradės judėti tiesiai, o šį sektorių globojantis Saturnas atatupstai judės iki 23 d., todėl situacijos rutuliosis aktyviai, bus galima tvarkyti svarbius piniginius klausimus, planuoti investicijas ir užsiimti verslo plėtra. Nors bus keletas kiek sudetingesnių momentų, tačiau šį mėnesį gali pavykti gerai uždirbti, bei surasti naujus pajamų šaltinius. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, apdairumas būtinas spalio mėnesio 13-20 d. ir paskutinę savaitę, kas padėtų išvengti nesklandumų ir galimų nuostolių.

Šaulio ženklo atstovams asmeninio gyvenimo, bei meilės atžvilgiu 2022 metų spalio mėnuo bus gana aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Meilės sektorių globojantis Plutonas spalio 9 d. pradės judėti tiesiai, o judėdamas atatupstai, iki 28 d. šioje sferoje dar viešės ir Jupiteris, todėl šių planetų įtaka skatins daug bendrauti, tokiu metu bus daug romantiškų pramogų, malonių susitikimų, gali užsimegzti perspektyvios pažintys, o likimas gali suvesti su kūrybišku, ar ypatingu žmogumi. Partnerystės sektorių globojantis Merkurijus spalio 2 d. pradės judėti tiesiai, o šia sfera šį mėnesį eis tranzitu Marsas, todėl šių planetų įtakoje, meilė gali gali persipinti su profesiniais reikalais, laikas bus palankus bendravimui su draugais, dalyvavimui įvairiuose renginiuose, o nauji įspūdžiai padės sustiprinti tarpusavio ryšį poroje. Spalio 9 d. meilės ir draugystės sektorius suaktyvins Mėnulio pilnatis, kurios įtakoje bus lengviau suprasti savo jausmus ir lūkesčius, bei įvertinti santykius su mylimu žmogumi. Tokiu metu kai kurie draugiški santykiai gali peraugti į asmeninį meilės ryšį, arba gali nutikti ir atvirkščiai, kai meilė gali virsti draugyste. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems santuokoje, sudėtingesnis laikotarpis bus spalio 1-12 d. kai tikėtini ginčai, nesutarimai, arba bloga psichologinė atmosfera namuose.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Iki 2022 metų spalio mėnesio 23 d. Ožiaragio ženklo atstovams labai svarbiais bus reikalai, liečiantys profesinę veiklą, karjeros galimybes, socialinių tikslų įgyvendinimą, o periode nuo 23 d. sėkmė lydės kolektyvinėje, visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas ateities planų kūrimui, aktyviam bendravimui su draugais, rėmėjais. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Ožiaragio ženklo atstovams spalio mėnuo bus gana palankus ir produktyvus. Karjeros sektorių globojanti Venera eis tranzitu šia sfera kartu su Saule iki spalio 23 d., o 11-29 d. čia viešės ir už darbo sektorių atsakingas Merkurijus, spalio 2 d. pradėsiantis judėti tiesiai, todėl šių planetų įtakoje, bus galima sėkmingai realizuoti profesinius planus, pradėti naują veiklą, startuoti su gerai parengtais naujais projektais, pasirašyti svarbias sutartis ir sudaryti kontraktus. Ožiaragio ženklo darbo sektoriumi spalio mėnesį tęs tranzitą Marsas, kuris skatins aktyvumą, suteiks energijos, todėl bus galima sėkmingai atlikti pavestas atsakingas užduotis, pasiekti gerų veiklos rezultatų, pelnyti vadovybės palankumą. Spalio 1-12 d., Marso destruktyvaus aspekto įtakoje, darbe gali būti daug rūpesčių, nerimo ir intrigų, galima trintis bendraujant kolektyve, nesklandumai tvarkant biurokratinius reikalus. Spalio mėnesio 30 d. Marsas pradės judėti atatupstai, todėl darbinės veiklos tempas lėtės, o naujoms iniciatyvoms laikas bus netinkamas.

Finansiniu požiūriu 2022 metų spalio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti dosnus ir permainingas. Finansų sektorių globojančio Urano ir šia sfera einančio tranzitu Ožiaragio ženklą valdančio Saturno įtakoje, finansinę sėkmę lems protingas turimų lėšų panaudojimas, atsakingas būtinų išlaidų planavimas, o geras pajamas užtikrins veiklumas ir drąsūs poelgiai. Produktyvi bus pirmoji spalio mėnesio pusė, kai galimos geros pajamos iš profesinės veiklos ir solidus pelnas iš verslo. Spalio 23 d. Saturnas pradės judėti tiesiai, tai bus galima aktyviau tvarkyti svarbius finansinius reikalus, ieškoti naujų pajamų šaltinių, ar jų uždirbimo būdų.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2022 metų spalio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams bus palankus ir reikšmingas. Ožiaragio ženklo meilės sektorių globojanti Venera iki spalio 23 d. eis tranzitu karjeros sfera, todėl meilė gali tampriai persipinti su profesiniais reikalais, gali traukti partneriai, užimantys aukštą socialinę padėtį, ar galintys padėti siekti karjeros. Vienišiems Ožiaragio ženklo atstovams palankus laikotarpis bus spalio 7-20 d., kai gali pavykti užmegzti perspektyvias pažintis, dalyvauti romantiškose pramogose, o likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi, tačiau turintys mylimą žmogų, spalio 15-20 d. ir paskutinėmis mėnesio dienomis gali susidurti su įvairiais nesklandumais, kada galimi nesutarimai, ginčai, tarpusavio supratimo stoka. Spalio 9 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins šeimos ir karjeros sferas, todėl bus svarbu surasti balansą tarp namų reikalų ir profesinių interesų. Spalio mėnesio 11-19 d. meilė gali persipinti su darbo reikalais, tokiu metu gali išryškėti šilti jausmai kam nors iš kolegų tarpo, arba gali užsimegzti tarnybinis romanas. Antroje spalio mėnesio pusėje, galima priešprieša tarp darbo ir namų, galimas nusivylimas mylimu žmogumi, ar antrąja puse, namuose galima nepalanki psichologinė atmosfera, o norint harmonizuoti tarpusavio santykius, gali tekti pasistengti, bei būti diplomatiškais ir pakantesniais namiškių atžvilgiu.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Iki 2022 metų spalio mėnesio 23 d. Vandenio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, liečiantys keliones, juridinius, mokslo, ryšių su užsieniu klausimus, o nuo 23 d. aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į profesinę veiklą, karjerą, socialinių tikslų įgyvendinimą. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Vandenio ženklo atstovams spalio mėnuo bus reikšmingas ir produktyvus, kai bus galima pasiekti ženklių veiklos rezultatų, tačiau 1-12 d., tvarkant svarbius su darbu ir profesija susijusius reikalus, būtinas atidumas ir apdairumas, kas padėtų išvengti nesklandumų ir nesutarimų kolektyve. Spalio mėnesį pavyks pademonstruoti profesionalumą, pasitelkus kūrybiškumą sėkmingai atlikti pavestas atsakingas darbines užduotis, pelnyti kolegų palaikymą, deramą įvertinimą ir vadovybės palankumą. Vandenio ženklo karjeros sektorių globojančio Marso įtakoje, spalio mėnesį sėkmė lydės užsiimančius kūrybiniais projektais, mokymais, vieša veikla ir reklama, bus galima mokytis, kelti kvalifikaciją, o spalio 7-18 d. ir 22-27 d. galimas ir paaukštinimas pareigose. Spalio 25 d. Vandenio ženklo karjeros sektorių suaktyvins Mėnulio jaunatis ir dalinis Saulės užtemimas, todėl atsivers naujos galimybės, bei tikėtini pozityvūs pokyčiai karjeroje. Spalio 30 d. už karjeros sferą atsakingas Marsas pradės judėti atatupstai, todėl veiklos tempas lėtės, bei laikas nebus tinkamas naujų projektų startui, ar veiklos pradžiai.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams 2022 metų spalio mėnuo palankus, reikšmingas ir permainingas. Finansų sektorių globojančio ir juo tranzitu einančio Neptūno įtakoje, spalio 1-12 d. bus būtinas apdairumas tvarkant svarbius piniginius reikalus, tokiu metu vertėtų vengti rizikos ir azarto, kas padėtų išvengti nemalonumų ir galimų nuostolių. Stambių finansų sektorių globojantis Merkurijus, spalio 2 d. pradės judėti tiesiai ir pirmąją dekadą eis tranzitu šia sfera, tai bus galima tvarkyti klausimus, susijusius su mokesčiais, kreditais, išmokomis, daryti investicijas, užsiimti verslo plėtra, bet paskutinę spalio savaitę būtinas atsargumas, nes tokiu metu bus didelė apgaulių tikimybė, arba galima susidurti su nesąžiningais dalykiniais partneriais, bei klientais.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2022 metų spalio mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus palankus, aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Vandenio ženklo meilės sektorių globojantis Merkurijus spalio mėnesio 2 d. pradės judėti tiesiai ir pirmąją dekadą eis tranzitu sfera, turinčia sąsają su intymiu gyvenimu ir erotika, todėl šie klausimai taps svarbiais, bei galimas polinkis eksperimentams. Spalio mėnesį Vandenio ženklo meilės sektoriumi eis tranzitu Marsas, skatinantis aistringumo išraiškas, planetos įtaka skatins aktyvų bendravimą su priešingos lyties atstovais, bus daug romantiškų pramogų, malonių susitikimų, galimybių užmegzti perspektyvias pažintis, o likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi. Turintiems mylimą žmogų, kiek sudėtingesnis laikotarpis bus spalio 1-12 d., kada galimi nesutarimai dėl pinigų, didelių išlaidų, polinkio azartui, arba rizikai. Vienišiems Vandenio ženklo atstovams palankus periodas spalio 7-20 d., tačiau esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys santuokoje, 13-20 d. gali susidurti su tarpusavio supratimo stoka, porose galimi ginčai, pykčiai, nesutarimai, arba paslaptys ir apgaulės, kas skatintų nusivylimą mylimu žmogumi. Vidurinė spalio dekada bus palanki tolimoms pažintinėms, pramoginėms kelionėms kartu su mylimu žmogumi, bei kelionėse galima lemtinga pažintis.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Iki 2022 metų spalio mėnesio 23 d. Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, išmokomis, arba palikimu, o nuo 23 d. prasidės palankus laikas tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė lydės kūrybinių, juridinių profesijų atstovus ir dirbančius mokslo, švietimo sektoriuje. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu Žuvų ženklo atstovams spalio mėnuo bus palankus ir produktyvus. Darbo sektorių globojančios Saulės įtakoje, periode iki spalio 23 d. sėkmė lydės dirbančius gamyboje, medicinos ir finansų sferose, tokiu metu bus galima pasiekti gerų darbinės veiklos rezultatų, užsitikrinti kolegų palaikymą, vadovybės palankumą ir deramą įvertinimą. Spalio 3-12 d. kai kurie Žuvų ženklo atstovai gali gauti paaukštinimą pareigose, arba gali būti pasiūlytas vadovaujamas darbas, o periode 7-18 d. sėkmė lydės užsiimančius kūrybine veikla, arba šeimos verslu. Karjeros sektorių globojančio Jupiterio įtakoje, tvarkant profesinius reikalus, atidumas bus būtinas spalio 4-12 d., o 28 d. Jupiteris dar sugrįš į Žuvų ženklą, todėl sėkmę profesinėje veikloje lems asmeninis iniciatyvumas ir aktyvumas. Paskutinę spalio savaitę Saulės įtakoje bus galima kelti kvalifikaciją ir siekti naujų žinių, perimti vertingą patirtį, vykti į darbines keliones, komandiruotes, užmegzti dalykinius ryšius su partneriais ir kitų miestų, arba šalių.

Finansiniu požiūriu 2022 metų spalio mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus svarbus ir produktyvus. Finansų sektorių globojančio Plutono, šia sfera einančio tranzitu Jupiterio ir šių planetų formuojamų aspektų įtakoje, tvarkant svarbius finansinius reikalus, apdairumas bus būtinas spalio 4-12 d., 13-20 d. ir paskutinę savaitę, kas padės išvengti nesklandumų ir galimų nuostolių. Spalio 9 d. Plutonas pradės judėti tiesiai, o Mėnulio pilnatis suaktyvins abu finansinius sektorius, todėl prasidės aktyvesnis laikotarpis, kai kurie projektai pradės atsipirkti ir duoti pelną. Iki spalio 28 d. geros pajamos tikėtinos iš karjeros ir kolektyvinės veiklos, bei solidus pelnas iš verslo.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams 2022 metų spalio mėnuo bus reikšmingas, bei kupinas svarbių įvykių. Žuvų ženklo partnerystės sektorių globojantis Merkurijus spalio 2 d. pradės judėti tiesiai ir pirmąją dekadą eis tranzitu šia sfera, todėl aktyvaus ir nuoširdaus tarpusavio bendravimo su mylimu žmogumi pagalba bus galima išspręsti prieštaravimus, nesutarimus ir problemas poroje, bei sustiprinti ryšį. Iki spalio 23 d. Veneros ir Saulės, o 11-29 d. ir Merkurijaus tranzito įtakoje, svarbiais bus intymaus gyvenimo ir erotikos klausimai, jausmai taps intensyviais ir giliais, bus galima išanalizuoti ryšį su mylimu žmogumi ir įvertinti, ar tai atitinka meilės sampratą ir lūkesčius. Šiame periode svarbiais bus ir materialiniai klausimai, tokiu metu bus galima apsvarstyti galimybes ir perspektyvas, ieškoti būdų finansinės padėties sustiprinimui. Marsas spalio mėnesį eis tranzitu šeimos sektoriumi, tai bus galima aktyviai užsiimti ūkiniais ir buitiniais reikalais, nuosavybės klausimais, o periode 1-12 d., Marso destruktyvaus aspekto įtakoje, galimos šeiminės problemos, konfliktai su mylimu žmogumi, antrąja puse, ar namiškiais. Spalio 7-19 d. ir 22-27 d. įdėjus pastangų, bus galima išspręsti nesutarimus, sukurti pozityvią psichologinę atmosferą namuose, sėkmingai užsiimti juridiniais reikalais, gauti konsultacijas nekilnojamojo turto, nuosavybės klausimais.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą