Horoskopas 2018 metų gruodžio mėnesiui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Iki paskutinės 2018 metų gruodžio mėnesio savaitės Avino ženklo atstovams svarbiais bus reikalai, susiję su mokslu, kūrybiniais projektais, kelionėmis, ryšiais su užsieniu, o paskutinė savaitė bus palanki profesinei veiklai ir karjerai. Gruodžio mėnesį Jupiteris tęs tranzitą Šaulio ženklu, todėl Avino ženklo atstovams tai bus palankus laikas mokslams, kvalifikacijos kėlimui, naujų žinių siekimui, tikėtinos naudingos tolimos kelionės, ryšiai su užsieniu, sėkmė gali lydėti dirbančius švietimo, mokslo, tyrinėjimų, juridinės veiklos sferose. Gruodžio 22 d. Saulė pereis į Avino ženklo profesinės veiklos, karjeros sektorių, todėl skatins iniciatyvumą, veiklumą, tokiu metu gali gimti naujos vertingos idėjos, kurių įgyvendinimas lemtų sėkmę karjeroje. Kadangi gruodžio mėnesį Marsas ir Neptūnas eis tranzitu Avino ženklo pasąmonės, vidinio gyvenimo sektoriumi, šių planetų įtakoje galima stokoti optimizmo ir entuziazmo, gali silpnėti pasitikėjimas savimi ir savo jėgomis, o norint išvengti nepalankių aplinkybių, vertėtų kreiptis patarimo ir pagalbos į draugus, arba artimus žmones. Iš kitos pusės, Marso ir Neptūno tranzitas Žuvų ženklu, dvyliktu sektoriumi, bus palankus Avino ženklo atstovams, užsiimantiems kūrybine veikla.

Finansiniu požiūriu gruodžio mėnuo Avino ženklo atstovams gali būti gana palankus, kadangi už asmeninių finansų sektorių atsakinga Venera eis tranzitu stambių finansų, verslo sektoriumi, todėl šį mėnesį bus galima gerai uždirbti bendradarbiaujant su kitais žmonėmis ir dalykiniais partneriais. Finansinės sėkmės garantu gruodžio mėnesį bus gebėjimas apriboti savo norus, protingai ir atsakingai planuojant savo išlaidas, neišleidžiant per daug pinigų pramogoms ir malonumams.

Avino ženklo atstovų asmeninis gyvenimas gruodžio mėnesį gali būti kiek pasyvesnis, kadangi Marso ir Neptūno tranzito vidinio gyvenimo sektoriumi įtakoje, daugės kantrybės, stiprės nuolaidumas, gebėjimas spręsti subtilius tarpusavio santykių klausimus, surasti išeitį iš sudėtingų situacijų ir tai bus tarsi jausmų patikrinimo periodas. Gruodžio mėnesį gali tekti susidurti su netikėtomis situacijomis ir aplinkybėmis, kada gali arba nutrūkti santykiai, arba bus galima surasti protingus sprendimus ir susitaikyti. Šiame periode galimas polinkis siekti asmeninės laisvės tarpusavio santykiuose, tačiau nuovokumas gali padėti susilaikyti nuo neapgalvotų veiksmų, bei galimas suvokimas, kad tarpusavio santykiai gali laisvės neriboti, kad bendravimas su mylimu žmogumi gali stiprinti romantiškas išraiškas, kada lengvai išreikšti jausmus padeda šypsena, prisilietimas, ar nevienareikšmis žvilgsnis. Vienišiems Avino ženklo atstovams gruodžio mėnuo bus palankus, jiems gali pavykti užmegzti santykius su ypatingu žmogumi, o esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems šeimoje, šis mėnuo bus palankus šeimyniniam poilsiui, bendroms pažintinėms, ar pramoginėms kelionėms. Neturintys galimybės išvykti į kelionę, turės daug palankių galimybių maloniai praleisti laiką kartu, organizuoti šventes, pasirūpinti dovanomis savo artimiesiems.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

2018 metais iki paskutinės gruodžio mėnesio savaitės Jaučio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, ar palikimu, o paskutinė savaitė bus palanki tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė gali lydėti kūrybinių ir juridinių profesijų atstovus, bei dirbančius mokslo, švietimo sektoriuje. Gruodžio mėnesį gali būti sėkmingas bendradarbiavimas su kitais žmonėmis ir dalykiniais partneriais, kas gali atverti naujas galimybes, o Jaučio ženklą globojančiai Venerai einant tranzitu partnerystės sektoriumi, galima gauti pagalbą netgi ten, kur nebuvo tikimasi. Sėkmės garantu gruodžio mėnesį bus geros manieros, gebėjimas bendrauti, ko dėka bus galima realizuoti vertingas idėjas, pasiekti gerų rezultatų darbe ir pelnyti vadovybės palankumą. Kai kuriems Jaučio ženklo atstovams gruodžio mėnesį gali kilti noras keisti darbo vietą, nors tam tikros abejonės gali kliudyti padaryti galutinį sprendimą, todėl šiame periode visų pirma reikėtų gerai apgalvoti savo ketinimus, išryškinti konkrečius tikslus, o tada jau bus galima ieškoti tinkamo varianto, atitinkančio lūkesčius.

Gruodžio mėnuo finansiniu požiūriu Jaučio ženklo atstovams bus kiek permainingas, kadangi už asmeninių finansų sektorių atsakingas Merkurijus gruodžio 6 d. vakare pradės judėti tiesiai, todėl aplinkybės pradės keistis palankesne linkme. Gruodžio 12 d. Merkurijus formuos jungties aspektą su sėkmės ir plėtros planeta Jupiteriu, aspekto pikas bus gruodžio 21 d., todėl antrąją gruodžio mėnesio pusę galima tikėtis gerų pajamų, arba pelno. Pajamos šiame periode galimos per kitus žmones (partnerius, giminaičius, ar draugus), nauda galima per bendrus finansus, bei šiuo metu galimos naudingos paskolos, ar kreditai, o kai kurie Jaučio ženklo atstovai gali atgauti skolas. Tačiau, gruodžio 19 d. Merkurijus formuos destruktyvų aspektą su Neptūnu, kuris laikomas iliuzijų planeta, aspekto pikas bus gruodžio 25 d., todėl paskutinę gruodžio dekadą būtinas atidumas, apdairumas, vertėtų vengti rizikingų ir abejotinų finansinių operacijų, ar įsipareigojimų.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sfera gruodžio mėnesį bus gana palanki, kadangi nuo gruodžio 2 d. vakaro, meilės planeta Venera eis tranzitu Jaučio ženklo partnerystės sektoriumi, Skorpiono ženklu, skatindama jausmingumą ir aistringumą, polinkį bendrauti su mylimu žmogumi, arba antrąja puse daug gilesniame fiziniame ir emociniame lygmenyje, nei įprastai. Veneros įtakoje, asmeninis gyvenimas gruodžio mėnesį gali tapti pozityvių emocijų šaltiniu, gali padėti įveikti tam tikrus sunkumus, stiprinti pasitikėjimą savimi, bendros gerovės pojūtį, bei suteikti ir materialinę naudą. Nuo gruodžio 11 d., Veneros harmoningo aspekto Neptūnui įtakoje (aspekto pikas bus gruodžio 21 d.), daugės romantikos, o malonią meilės atmosferą sustiprins kartu su mylimu žmogumi praleistas laikas, pasitelkus filmus, muziką, ar poeziją. Visą gruodžio mėnesį Jupiteris, iki 22 d. Saulė, o nuo gruodžio 13 d. Merkurijus eis tranzitu Jaučio ženklo sąmonės tranformacijos sektoriumi, todėl šis mėnuo bus palankus norint išsilaisvinti nuo draudimų, apribojimų ir pasenusio požiūrio į tarpusavio santykius, galimas polinkis eksperimentuoti meilėje, formuojant santykius, ieškant naujų potyrių asmeniniame gyvenime. Kai kurie Jaučio ženklo atstovai, esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimoje, gali pasiduoti pagundai užmegzti santykius už poros ribų, nors to daryti gruodžio mėnesį kaip tik nevertėtų, o geriau būtų kartu su savo antrąja puse pagalvoti ir surasti būdą, padedantį išsivaduoti iš rutinos ir nuobodulio, o tame galėtų padėti aktyvus socialinis gyvenimas.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

2018 metų gruodžio mėnesį iki paskutinės savaitės Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti santykiai su kitais žmonėmis, asmeniniai ir dalykiniai ryšiai, bendradarbiavimo klausimai, o mėnesio pabaigoje aktualiais gali tapti materialiniai reikalai, liečiantys verslą, kreditus, skolas, ar mokesčius. Gruodžio mėnuo, esant palankiai planetų įtakai, gali būti labai produktyvus darbo, veiklos, finansų atžvilgiu, šiame periode gali pavykti sėkmingai atlikti pavestas atsakingas užduotis. Kiek pasyvesnis laikotarpis darbo sferoje bus mėnesio pradžioje, kol Dvynių ženklą globojantis Merkurijus judės atatupstas darbo sektoriumi, o gruodžio 6 d. vakare, Merkurijui pradėjus judėti tiesiai, palaipsniui stiprės aktyvumas. Karjeros sektoriumi einantys tranzitu Marsas ir Neptūnas, skatins veiklumą, ryžtingumą, atkaklų norą užsitikrinti stabilią socialinę padėtį ir siekti profesinio augimo. Visą gruodžio mėnesį Jupiteris, iki 22 d. Saulė, o nuo gruodžio 13 d. Merkurijus, eis tranzitu Dvynių ženklo partnerystės sektoriumi, o šių planetų įtaka bus palanki verslui, naudingų kontraktų pasirašymui, įvairaus pobūdžio bendradarbiavimui, bei konsultacinei veiklai. Nuo gruodžio 2 d. vakaro Venera eis tranzitu Dvynių ženklo darbo sektoriumi, tai bus palankus periodas naudingų ryšių užmezgimui, planetos įtakoje galima palypėti karjeros laiptais, gauti perspektyvią ir naudingą pareigybę.

Finansinė Dvynių ženklo atstovų padėtis gruodžio mėnesį gali būti kiek permaininga, norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, vertėtų vengti abejotinų sandorių, ypač tais atvejais, kada tai susiję su kitų žmonių pinigais. Gruodžio mėnesį ypatingas atidumas ir apdairumas būtinas tvarkant svarbius finansinius reikalus, šį mėnesį palankiausia būtų disponuoti tik nuosavomis lėšomis, gyventi pasitelkus ekonomijos režimą, atsisakyti minties imti kreditą, arba skolintis pinigus. Gruodžio 22 d. stosianti Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins Dvynių ženklo abu finansinius sektorius, todėl paskutinę savaitę bus galima tikėtis, kad anksčiau įdėtos pastangos pradės atsipirkti, o pajamos galimos iš verslo sferos, dalykinio bendradarbiavimo, nauda gali sietis su mylimu žmogumi, ar antrąja puse.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovai gruodžio mėnesį gali tikėtis palankiai besiklostančių aplinkybių, kurios suteiks galimybę įveikti kliūtis, išspręsti nesutarimus, susitaikyti. Vieniši Dvynių ženklo atstovai gruodžio mėnesį gali tikėtis nemažai palankių progų, kada galima lemtinga pažintis, malonus susitikimas su ypatingu žmogumi iš toli, su kuriuo gali užsimegsti asmeniniai meilės santykiai, galintys išsirutulioti į rimtus partnerystės ryšius, suteikiančius galimybę praplėsti ir savo asmeninius horizontus. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimoje, gruodžio mėnesį turės palankių progų sustiprinti tarpusavio ryšį su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, bei surasti būdų, padedančių paįvairinti asmeninio gyvenimo kasdienybę. Užsitikrinti harmoningus tarpusavio santykius gali padėti nuoširdus bendravimas su mylimu žmogumi, bei teisingas situacijos ir lūkesčių įvertinimas. Gruodžio mėnesį Dvynių ženklo partnerystės sektoriumi eis tranzitu sėkmės planeta Jupiteris, galintis paskatinti pozityvius pokyčius asmeniniame gyvenime, o šiame periode netgi išsisėmusių, netenkinančių santykių nutraukimas gali duoti teigiamas pasekmes. Iki gruodžio 22 d. partnerystės sektoriumi eis tranzitu Saulė, o nuo gruodžio 13 d. ir Merkurijus, todėl šios planetos skatins dėmesį sutelkti į tarpusavio santykius. Gruodžio mėnesį, Venerai einant tranzitu darbo sektoriumi, meilė gali tampriai persipinti su darbiniais reikalais, tokiu metu mylimas žmogus, arba antroji pusė gali suteikti pagalbą sprendžiant profesinius klausimus, arba gali tekti kartu dirbti ruošiant, ar realizuojant kokį nors svarbų projektą.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Iki paskutinės 2018 metų gruodžio mėnesio savaitės Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su darbine ir profesine veikla, aktualiais gali tapti sveiko gyvenimo būdo, naminių augintinių klausimai, o paskutinę savaitę dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, dalykinį bendravimą ir bendradarbiavimą. Profesinėje veikloje gruodžio mėnesį galimi pokyčiai, kuriuos gali lemti nenuspėjamo Urano tranzitas karjeros sektoriumi (Uranas šiame sektoriuje išliks iki 2019.03.06 d.), skatindamas ieškoti naujų galimybių, bei profesinio augimo perspektyvų. Gruodžio 6 d. vakare Merkurijus, kuris atsakingas už Vėžio komunikacijų sektorių, pradės judėti tiesiai, todėl prasidės palankus laikas naujiems drąsiems projektams, bei esminėms permainoms. Gruodžio mėnesį darbo sektoriumi eis tranzitu Jupiteris, skatindamas progresą, iniciatyvumą ir veiklumą ieškant naudingesnės darbo vietos, arba norint gauti paaukštinimą esamoje darbo vietoje, bei šis mėnuo palankus ieškantiems darbo kitame mieste, arba užsienyje. Iki gruodžio 22 d. darbinės veiklos sferą įtakos Saulė, o nuo 13 d. ir Merkurijus, todėl tokiu metu tikėtina profesinė sėkmė, o kadangi Saulė yra atsakinga už Vėžio asmeninių finansų ir pajamų sektorių, tai šiame periode galima ir solidi paskata.

Finansiniu požiūriu gruodžio mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti gana palankus, pajamos galimos tiek iš pagrindinės darbo vietos, tiek iš papildomų šaltinių, bei galima materialinė nauda iš artimų žmonių, ar giminių pusės. Sėkmės garantu šį mėnesį bus gebėjimas atsakingai ir protingai planuoti būtinas išlaidas, šiame periode nevertėtų imti kredito, arba paskolos, bei gruodžio mėnesio pradžioje vengti abejotinų investicijų.

Vėžio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas gruodžio mėnesį bus įdomus ir palankus, kadangi nuo gruodžio 2 d. vakaro Venera eis tranzitu meilės sektoriumi, o nuo gruodžio 11 d. formuos harmoningą aspektą Neptūnui, todėl tokiu metu stiprės patrauklumas, žavesys, gebėjimas parodyti save iš pačios geriausios pusės, bendrauti su priešingos lyties atstovais. Šių planetų įtakoje gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai, arba romanas, todėl šiuo laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Vėžio ženklo atstovai, ieškantys meilės ir antrosios pusės, tačiau kadangi Neptūnas laikomas iliuzijų planeta, tai tokiu metu galima susidurti su apgaulėmis, arba savęs apgaule, todėl tuo pačiu reikėtų neprarasti ryšio su realybe. Gruodžio 22 d. Vėžio ženkle stos Mėnulio pilnatis, kurios įtaka gali paskatinti svarbius įvykius asmeniniame gyvenime, o kai kuriems Vėžio ženklo atstovams gali pavykti aptarti klausimus, susijusius su oficialiu tarpusavio santykių įforminimu. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems šeimoje, gruodžio mėnuo gali būti ramus, palankus laikotarpis, poroje gali vyrauti taikingumas, harmonija, sustiprėti tarpusavio pasitikėjimas, tokiu metu gali pavykti rasti bendrą kalbą su giminėmis, santykiuose su kuriais ilgą laiką buvo juntama trintis. Esant palankiai planetų įtakai, gruodžio mėnesį gali pavykti išspręsti prieštaravimus ir konfliktus, susitaikyti, o namuose formuoti pozityvią psichologinę atmosferą.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

2018 metais iki paskutinės gruodžio mėnesio savaitės Liūto ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, pomėgiai, gali atsirasti nauji interesai, o paskutinę savaitę aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo ir sveikatos sferą. Gruodžio mėnesį Jupiterio ir iki 22 d. Saulės tranzito įtakoje, Liūto ženklo atstovams sėkmę lems gebėjimas teisingai panaudoti savo talentus ir gabumus, kas padėtų išsiskirti darbo kolektyve, bei pelnyti vadovybės palankumą. Gruodžio 7 d. vakare Merkurijus pradės judėti tiesiai, todėl aktyvesne taps dalykinė sfera, šiame periode vieną veiklą gali keisti kita, gali tekti daug judėti, bendrauti, o norint sėkmingai įveikti visas užduotis, vertėtų vengti skubotumo, kas galėtų lemti klaidas ir nepalankias aplinkybes, bei šį mėnesį nevertėtų nieko lengvabūdiškai žadėti, kadangi išpildyti pažadus gali būti sudėtinga. Už Liūto ženklo karjeros sektorių atsakinga Venera nuo gruodžio 2 d. vakaro eis tranzitu šeimos sfera, todėl sprendžiant svarbius profesinius klausimus, galimas šeimos, namiškių palaikymas, o sėkmė gali lydėti dirbančius nekilnojamojo turto, statybų sferoje, bei užsiimančius šeimos verslu.

Finansiniu požiūriu gruodžio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus gana produktyvus, kadangi stambių finansų, verslo sektoriumi einančių tranzitu Marso ir Neptūno įtakoje, bus daug palankių galimybių gerai uždirbti bendradarbiaujant su kitais žmonėmis, ar dalykiniais partneriais. Turintys savo pastovią antrąją pusę, arba gyvenantys šeimoje, gali tikėtis naudos iš mylimo žmogaus pusės, kadangi šį mėnesį partneių pajamos gali ženkliai padidėti. Papildomos pajamos gali sietis su pomėgių ir pramogų sfera, o finansinės sėkmės garantu šį mėnesį bus gebėjimas nebūti per daug patikliais tvarkant svarbius dokumentus, susijusius su pinigais, ypač pirmąją gruodžio mėnesio pusę, kada reikėtų labai atsakingai pasirinkti dalykinius partnerius, bei nepriimti abejotinų pasiūlymų.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje gruodžio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus gana aktyvus ir dinamiškas, kadangi bus juntama Jupiterio tranzito meilės sektoriumi įtaka, todėl bus lengviau patraukti dėmesį ir padaryti gerą įspūdį bendraujant su priešingos lyties atstovais. Palanki Jupiterio įtaka gali paskatinti naujų perspektyvių pažinčių užmezgimą, o esantiems ilgalaikiuose santykiuose, gali padėti atgaivinti jausmus. Sėkmės garantu meilės sferoje gruodžio mėnesį bus kuklumas ir santūrumas, gebėjimas per daug nekalbėti apie savo talentus, pomėgius, ar pasiekimus, kas galėtų išvarginti potencialius gerbėjus. Polinkio bendrauti ir užmegzti naujas pažintis ir asmeninius santykius nereikėtų padaryti savo pomėgiu, kadangi tai galėtų paskatinti nepageidaujamas pasekmes. Iki gruodžio 22 d. meilės sektoriumi eis Saulė, o nuo 13 d. ir Merkurijus, todėl šių planetų įtaka padės pilnai atskleisti vidinį potencialą, nors iš kitos pusės, gali išryškėti egocentriškumas, polinkis primesti savo požiūrį, kas galėtų paskatinti audringas diskusijas ir ginčus, o norint siekti harmoningų tarpusavio santykių, reikėtų pasitelkti diplomatiškumą ir lankstumą bendravime.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Iki paskutinės 2018 metų gruodžio mėnesio savaitės Mergelės ženklo atstovams aktualia tema bus reikalai, liečiantys namų, šeimos, nuosavybės klausimus, o paskutinė savaitė bus palanki kūrybinei saviraiškai, asmeninių meilės santykių formavimui, bei pomėgiams. Gruodžio mėnesį sėkmės garantu siekiant gerų rezultatų darbinėje veikloje ir norint įgyti vadovybės pagarbą, bus gebėjimas teisingai panaudoti savo prigimtines savybes organizuojant veiklą, išskiriant svarbiausius prioritetus. Gruodžio mėnesio pradžioje dar bus juntamas pasyvumas, o kada Merkurijus, globojantis Mergelės ženklo atstovus, gruodžio 6 d. vakare pradės judėti tiesiai, bus juntamas jėgų antplūdis, darbas taps efektyvesniu, bei palaipsniui išsisklaidys nepalankios anksčiau susiklostę aplinkybės. Pirmąją gruodžio mėnesio pusę galimos neaiškios situacijos, liečiančios partnerystės ir bendradarbiavimo sferą, todėl darbe, profesinėje veikloje ir verslo sektoriuje reikėtų išlikti budriais, kadangi galima susidurti su nesąžiningais dalykiniais partneriais, arba kolegomis, o dirbantieji nekilnojamojo turto sferoje, turėtų atidžiai sudarinėti sandorius, tikrinti klientų dokumentus, kas padėtų išvengti painiavos ir klaidų.

Finansiniu požiūriu gruodžio mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus kiek mažiau palankus ir nestabilus, kadangi gruodžio 1 d. bus Veneros, atsakingos už asmeninių finansų sektorių, opozicijos aspekto Uranui pikas, todėl pirmąją mėnesio dekadą galimi įvairaus pobūdžio netikėtumai, liečiantys finansinius klausimus, tokiu metu galima susidurti su neplanuotomis išlaidomis, nors kai kuriais atvejais, bus galima netikėtai gauti pinigų. Šis mėnuo nepalankus kreditų ėmimui, palankiau būtų gyventi ekonomiškai ir naudoti tik savo asmenines lėšas.

Asmeninis Mergelės ženklo atstovų gyvenimas gruodžio mėnesį gali būti aktyvus, o kadangi komunikcijų sektoriumi eis tranzitu meilės planeta Venera, tai daug kas priklausys nuo gebėjimo bendrauti. Harmoningus tarpusavio santykius, bei jų tvirtumą lems intelektualinis ir dvasinis tarpusavio supratimas, nuoširdus bendravimas, o aistringumą ir intensyvius jausmus skatins partnerystės sektoriumi einantys tranzitu Marsas ir Neptūnas. Gruodžio mėnuo bus palankus poroms, esančioms ilgalaikiuose santykiuose, kadangi esant palankiai planetų įtakai, bus galima sėkmingai atgaivinti kiek prigesusius jausmus, bei išvengti kasdienės rutinos. Vienišiems Mergelės ženklo atstovams gruodžio mėnesį gali sunkiai pavykti padaryti teisingą pasirinkimą, ieškant savęs verto partnerio, o kliūtimi tame gali būti per didelis santūrumas ir nepatiklumas, nepasitikėjimas galimų pretendentų gerais ketinimais. Kai kurias atvejais įtarimai gali būti be pagrindo, arba tokius įtarimus gali paskatinti negatyvi patirtis praeityje, tačiau paskutinėmis gruodžio dienomis, Veneros ir Saulės formuojamų harmoningų aspektų įtakoje, galimos netikėtos pažintys, malonūs susitikimai, romantiškos pramogos. Gruodžio mėnesį Jupiteris, iki 22 d. Saulė, o nuo 13 d. ir Merkurijus, eis tranzitu šeimos sektoriumi, todėl šių planetų įtakoje gali pavykti harmonizuoti santykius šeimoje, sėkmingai išspręsti įsisenėjusias problemas, bei formuoti pozityvų psichologinį klimatą namuose. Šį mėnesį galimas artimų žmonių palaikymas, pagalba, ar materialinė parama, o bendravimas su mylimais ir brangiais žmonėmis gali suteikti gyvenimo pilnatvę.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

2018 metais iki paskutinės gruodžio mėnesio savaitės Svarstyklių ženklo atstovams pirmame plane bus intelektualinė veikla, komunikacijų, informacijos klausimai, tokiu metu tikėtina daug artimų kelionių, bendravimo, pažinčių ir kontaktų, o paskutinę savaitę svarbiais taps namų ir šeimos reikalai. Gruodžio mėnesį, Marsui ir Neptūnui einant tranzitu Svarstyklių ženklo darbo sektoriumi, gali stiprėti kūrybinis potencialas, tikėtina sėkmė ir efektyvumas darbinėje veikloje, šiame periode bus galima sėkmingai realizuoti planus ir užbaigti svarbius projektus. Atkaklus ir geranoriškas darbštumas padės sustiprinti profesionalumą, įgyti kolegų pagarbą, bei palankų vadovybės įvertinimą, netgi nepaisant to, kad pirmąją mėnesio pusę darbų apimtis didės, užduočių atlikimas reikalaus įdėti kiek daugiau pastangų, nei įprastai, ką sąlygoti gali reikalingų dokumentų stoka, arba klaidos juose. Antrąją mėnesio pusę daugiau dėmesio vertėtų skirti supančiai aplinkai, tokiu metu reikėtų nedalyvauti gandų skleidime, bei įvairaus pobūdžio intrigose, kadangi tai galėtų skatinti nepageidaujamas pasekmes. Gruodžio 22 d., Svarstyklių ženklo karjeros sektoriuje, stos Mėnulio pilnatis, kuri skatins įvertinti veiklos rezultatus, bei kurti ilgalaikius planus ateičiai, o paskutinę gruodžio savaitę bus tinkamas laikas numatyti profesinio augimo, karjeros vystymosi strategiją ateinantiems metams.

Finansiniu požiūriu gruodžio mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti palankus ir gana dosnus, kadangi nuo gruodžio 2 d. vakaro, Venera eis tranzitu asmeninių finansų sektoriumi, todėl šios planetos įtakoje, bus galima ieškoti naujų pajamų šaltinių, arba galimybių, padėsiančių papildyti asmeninį biudžetą. Šį mėnesį bus labai svarbu numatyti, kokius finansinius reikalus reikėtų tvarkyti pirmoje eilėje, kokios išlaidos bus būtinos, o ką galima būtų atidėti vėlesniam laikui. Pajamos gruodžio mėnesį galimos iš pagrindinės darbo vietos, bei nauda mylimo žmogaus, arba antrosios pusės dėka, o taip pat šį mėnesį gali pavykti sėkmingai išspręsti aktualius finansinius klausimus, ar problemas.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeniniame gyvenime gruodžio mėnuo bus išskirtinai palankus, kadangi stiprės žavesys ir patrauklumas, gebėjimas vilioti, patraukti dėmesį, bendrauti su priešingos lyties atstovais, todėl šiuo palankiu laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Svarstyklių ženklo atstovai, ieškantys meilės ir artimo sielai žmogaus. Šiame periode bus daug palankių galimybių naujoms pažintims, susitikimams, romantiškoms pramogoms, asmeninių santykių užmezgimui ir jų formavimui. Judėdamas atatupstas, gruodžio mėnesį Uranas eis tranzitu Svarstyklių ženklo partnerystės sektoriumi, jis formuos opozicijos aspektą Venerai, šio aspekto pikas bus gruodžio 1 d., todėl pirmąją dekadą nevertėtų priimti lemtingų sprendimų, nesiektų permainų tarpusavio santykiuose, bei tai atidėti vėlesniam, palankesniam laikui. Iš kitos pusės, šis periodas bus palankus norintiems susitaikyti, išspręsti subtilius, jautrius tarpusavio santykių klausimus, bei tokiu metu galima peržiūrėti ir savo požiūrį, ar lūkesčius mylimo žmogaus atžvilgiu. Šiuo metu vėl gali išryškėti nepalankios praeities aplinkybės, turinčios sąsają su padarytomis klaidomis, ar neteisingais veiksmais, arba aktualiais gali tapti finansiniai klausimai ir reikalai. Marso tranzito darbo sektoriumi įtakoje, asmeniniam gyvenimui ir bendravimo reikalams gali tekti skirti pakankami dėmesio, šiuo metu galimas polinkis peržiūrėti bendro gyvenimo ir buities taisykles, kitaip pasiskirstyti pareigas poroje. Tokiu metu galimi ginčai, o norint apginti savo nuomonę, gali tekti pasistengti, tačiau norint išvengti trinties ir įtampos tarpusavio santykiuose, vertėtų pasitelkti kantrybę ir taktiškumą. Gyvenantys šeimoje, gruodžio mėnesį gali būti užsiėmę namų reikalais, šiame periode gali pavykti realizuoti ilgą laiką brandintus planus, arba galima suplanuoti kelionę kartu su visa šeima.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Iki paskutinės 2018 metų gruodžio mėnesio savaitės Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane bus talentų, meistriškumo realizavimas praktikoje, asmeninės gerovės kūrimas, o paskutinę savaitę daug dėmesio bus skiriama intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, galima tikėtis daug kontaktų, pažinčių, artimų kelionių. Gruodžio mėnesį Skorpiono ženklo atstovai gali būti sėkmingi profesinėje veikloje, padarydami gerą įspūdį vadovybei savo talentingumu, šis laikotarpis bus palankus saviraiškai, kūrybinei veiklai, išskirtinių savybių ir gebėjimų realizavimui praktikoje. Gruodžio mėnesį gali atsirasti, išryškėti nauji interesai ir pomėgiai, laikas palankus įvairaus pobūdžio tikslinių kursų lankymui, profesionalumo ir kvalifikacijos stiprinimui, kas padėtų įgyti gero specialisto vardą, o tuo pačiu palankiai įtakotų ir finansinę padėtį. Nuo gruodžio 2 d. vakaro, Venera pradės eiti tranzitu Skorpiono ženklu, todėl prasidės palankus laikas naudingų ryšių užmezgimui, kurie palankiai įtakotų profesines ir karjeros galimybes. Šis laikotarpis tinkamas naujų klientų, dalykinių partnerių paieškoms, palankus laikas parodų ir įvairaus pobūdžio renginių organizavimui.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams gruodžio mėnuo gali būti produktyvus ir dosnus, kadangi asmeninių finansų sektoriumi einantis tranzitu Jupiteris gali atverti naujas galimybes, skatinti finansinės padėties pagerėjimą. Iki gruodžio 22 d. Saulė, o nuo 13 d. ir Merkurijus eis tranzitu asmeninių finansų sektoriumi, todėl šių planetų įtakoje stiprės gebėjimas uždirbti pinigus, tačiau Jupiterio įtakoje galimas polinkis išlaidauti, todėl norint užsitikrinti stabilų asmeninį biudžetą, reikėtų gebėti atsakingai ir protingai planuoti būtinas išlaidas, vengti neapgalvotų, per brangių pirkinių, bei šiame periode gali tekti surasti bendrą kalbą su artimaisias, šeimos nariais, kartu aptarti būtinus poreikius ir teisingai paskirstyti turimas lėšas, o sėkmės garantu bus nuosaikumas.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje gruodžio mėnesį Skorpiono ženklo atstovai gali tikėtis palankaus laikotarpio. Nuo gruodžio 2 d. vakaro Venera pradės eiti tranzitu Skorpiono ženklu, suteikdama naujas galimybes ir perspektyvas meilėje, tai bus palankus laikas naujoms pažintims, įvairioms pramogoms, flirtui, tai stiprins pozityvias emocijas ir gebėjimą bendrauti su priešingos lyties atstovais. Šį mėnesį bus galima sustiprinti jau esamus asmeninius santykius, arba užmegzti naujus meilės ryšius, ar romaną, kuris gali išsirutulioti į rimtą partnerystę, arba daug žadančią draugystę su partneriu. Gruodžio mėnesį Skorpiono ženklo meilės sektoriumi eis tranzitu Marsas ir Neptūnas, o šių planetų įtakoje, daugės energijos ir ryžto, stiprės polinkis romantiškoms pramogoms ir nuotykiams, tai bus geras mėnuo naujoms pažintims, bendravimui su priešingos lyties atstovais. Vienišiems Skorpiono ženklo atstovams šiuo metu likimas gali būti palankus, tikėtina lemtinga pažintis, ar susitikimas su ypatingu žmogumi. Tačiau, Marso įtaka gali ne tik stiprinti aistringus polinkius, tačiau gali paskatinti ir konfliktus, todėl būtinas atsargumas norint išvengti nepalankių, arba pavojingų situacijų tarpusavio santykiuose, kadangi Neptūno įtakoje gali susiklostyti gana painios aplinkybės, todėl vertėtų nebūti patiems per daug patikliais, bei vengti ir apgaudinėti kitus. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems šeimoje, gruodžio mėnuo bus palankus, tokiu metu tikslinga būtų kuo daugiau laiko praleisti kartu su mylimu, artimu žmogumi, bei namiškiais, kas suteiktų saugumo ir gyvenimo pilnatvės jausmą. Tačiau visiškai užsisklęsti namų aplinkoje nereikėtų, nors kartais vertėtų dalyvauti ir įvairiuose renginiuose, kas suteiktų naujų įspūdžių ir paįvairintų kasdienybę.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

2018 metais iki paskutinės gruodžio mėnesio savaitės Šaulio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti asmeniniai planai, iniciatyvos ir ambicijos, tai palankus laikas įvaizdžio pokyčiams, o paskutinę savaitę svarbiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Šaulio ženklo atstovai gruodžio mėnesį gali peržiūrėti savo ilgalaikius planus, apžvelgti praėjusių metų rezultatus, įvertinti pasiekimus, bei numatyti būtinus pokyčius, reikalingus profesiniam augimui ir sėkmingai karjerai. Kai kurie Šaulio ženklo atstovai gali susivokti, kad jie neturi aiškaus plano, kokia kryptimi reikėtų judėti, norint pasiekti karjeros aukštumų, tačiau gruodžio mėnesį Šaulio ženklu einantis tranzitu Jupiteris, gali sustiprinti įkvėpimą, entuziazmą ir įžvalgą, paskatinti naudingas idėjas ir atverti naujas galimybes. Pirmąją gruodžio mėnesio pusę gali tekti susidurti su tam tikro pobūdžio nesklandumais, liečiančiais derybas, bendravimą su dalykiniais partneriais, kadangi tokiu metu nuomonės gali išsiskirti, bei galima nepasiekti bendro susitarimo. Antrąją gruodžio mėnesio pusę, bus galima tikėtis draugų ir kolegų pagalbos, palaikymo, kurie gali paskatinti, arba padėti surasti naudingą darbą. Sėkmės garantu gruodžio mėnesį bus gebėjimas atsisakyti neteisingų, klaidinančių pasiūlymų, o prieš perduodant būtiną informaciją vadovybei, kolegoms, arba visuomenei, visų pirma reikėtų tvirtai įsitikinti, kad yra teisinga, kadangi šiame periode galimas stiprus polinkis melą palaikyti tiesa.

Finansiniu požiūriu gruodžio mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti palankus ir naudingas, kadangi jeigu anksčiau buvo įdėta pakankamai pastangų, jeigu buvo atkakliai dirbama, tai šiuo metu gali pradėti atsipirkti ir duoti ženklią naudą. Kai kurie Šaulio ženklo atstovai gruodžio mėnesį gali atgauti skolas, arba gauti pinigus, naudingai išsisprendus juridiniams reikalams. Gruodžio mėnesį asmeninių finansų ir gerovės sektoriumi tęs tranzitą Saturnas ir Plutonas, o šių planetų įtaka gali paskatinti permainas, kada dėl sėkmės ateityje, bus verta atsisakyti to, kas trukdo judėti į priekį ir pasinaudoti naujomis galimybėmis. Tokiu metu senos aplinkybės palaipsniui keisis naujomis, draugai ir dalykiniai partneriai gali aktyviai dalyvauti šiuose pokyčiuose, o kartais netgi įtakoti ir nulemti kai kuriuos procesus.

Šaulio ženklo atstovai asmeniniame gyvenime gruodžio mėnesį gali pasigesti stabilumo, nors mėnuo bus kupinas reikšmingų įvykių, šiame periode kartais bus juntamas poreikis asmeninei laisvei, pramogoms, flirtui, tačiau kai kuriais laikotarpiais išryškės noras kuo daugiau laiko praleisti su mylimu, artimu žmogumi, arba senais draugais. Jupiteriui einant tranzitu Šaulio ženklu, galimas polinkis daugiau rūpintis savais norais ir ketinimais, lūkesčių įgyvendinimu, todėl tai gali paskatinti ginčus dėl principų ir įsitikinimų su mylimu žmogumi, ar antrąja puse. Šiuo metu prasidės naujas asmeninio vystymosi etapas, tačiau vertėtų įvertinti ir išlikti pakančiais aplinkinių norams, ypač mylimų žmonių atžvilgiu, kadangi priešingu atveju santykiai gali nutrūkti ir galima vienatvė. Už Šaulio ženklo partnerystės sektorių atsakingas Merkurijus gruodžio 6 d. vakare pradės judėti tiesiai, todėl jeigu iki šio momento tarpusavio santykiuose buvo juntama įtampa ir trintis, tai dabar aplinkybės pradės rutuliotis palankesne linkme, kada atsiras suvokimas, kad su mylimu žmogumi, arba antrąja puse galima sutarti, nepakenkiant savo asmeniniams interesams. Nuo gruodžio 7 d. prasidės palankus laikotarpis, kuriuo galėtų pasinaudoti vieniši Šaulio ženklo atstovai, tokiu metu daugės optimizmo, stiprės pasitikėjimas savimi, bus galima patraukti aplinkinių dėmesį, tikėtinos naujos perspektyvios pažintys, malonūs susitikimai su ypatingais žmonėmis. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimoje, gali tikėtis aktyvumo asmeniniame gyvenime, kurį lems Marso ir Neptūno tranzitas šeimos sektoriumi. Gruodžio mėnesį gali padaugėti papildomų rūpesčių, liečiančių namų ir šeimos reikalus, gali tekti užsiimti reikalais, kurie ilgą laiką buvo atidėliojami, tačiau fizinė veikla ir ūkiniai rūpesčiai šiuo metu bus naudingi ir jie padės išvengti konfliktų, kuriuos galėtų paskatinti Marso įtaka.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Iki paskutinės 2018 metų gruodžio mėnesio savaitės Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti kūrybinė veikla, tokiu metu bus galima įsigilinti ir išspręsti kai kurias psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos ir komforto, o paskutinė savaitė bus palanki asmeninių ambicijų ir iniciatyvų realizavimui. Gruodžio mėnesio pradžia darbinėje, kūrybinėje ir visuomeninėje veikloje gali būti kiek pasyvesnis laikotarpis, o kada gruodžio 6 d. vakare Merkurijus pradės judėti tiesiai, veikla ir gyvenimas pradės rutuliotis veržliai, tokiu metu atsivers naujos dalykinio bendradarbiavimo galimybės, prasidės palankus laikas naudingų sutarčių pasirašymui ir pelningų sandorių sudarymui. Šiuo metu ruošiami ir realizuojami svarbūs projektai gali būti naudingi, bei duoti gerą pelną, tik jų įgyvendinimas gali pareikalauti nemažai laiko ir pastangų. Šį mėnesį kai kurie Ožiaragio ženklo atstovai gali nuspręsti įgyvendinti permainas, liečiančias profesinę veiklą, arba išbandyti jėgas nuosavo verslo sferoje, šiame laikotarpyje palanku koreguoti planus, apgalvoti strategiją, kas leistų užsiimti ne vien pagrindine, tačiau ir papildoma veikla. Gruodžio mėnesį vertėtų pasirūpinti savo reputacija, bei neduoti preteksto įvairioms apkalboms negeranoriškai nusiteikusiems, pavydintiems sėkmės asmenims, todėl vertėtų vengti konfliktinių situacijų ir trinties bendraujant su kolegomis.

Finansiniu požiūriu gruodžio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti palankus, kada pajamos gali būti gerokai didesnės už įprastines, tačiau šiame periode galimos ir netikėtos, arba priverstinės išlaidos, susiję su namais, šeimos reikalais, arba netikėtai apsilankiusiais svečiais. Gruodžio mėnesį bus svarbu planuoti būtinas išlaidas, teisingai paskirstyti lėšas, o nusprendus įsigyti brangius pirkinius, tai geriau būtų planuoti vidurinę, arba paskutinę gruodžio mėnesio dekadą.

Ožiaragio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime ir meilės sferoje gruodžio mėnesį bus juntamas pagyvėjimas, kadangi už meilės, pomėgių, pramogų sferą atsakinga Venera nuo gruodžio 2 d. vakaro eis tranzitu draugystės ir socialinių ryšių sektoriumi, todėl bus palankus laikas bendravimui su draugais, bendraminčiais, o būnant jų kompanijoje, galimos naujos pažintys, malonūs susitikimai, bei gali užsimegzti nauji asmeniniai meilės santykiai. Šiame periode gebėjimo bendrauti ir geranoriškumo dėka pavyks atkreipti priešingos lyties asmenų dėmesį, o vieniši Ožiaragio ženklo atstovai šiuo metu turės daugybę palankių progų, kada draugiškoje kompanijoje bus galima sutikti patrauklų, arba ypatingą žmogų, o kai kuriais atvejais draugystė gali peraugti į meilės santykius. Gruodžio 22 d. stosianti Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins Ožiaragio ženklo partnerystės sektorių, kas gali paskatinti pagalvoti apie ilgalaikę tarpusavio santykių perspektyvą, arba oficialios santuokos kūrimą. Ožiaragio ženklo atstovai, kurių netenkina tarpusavio santykiai su antrąja puse, šiuo metu gali nuspręsti nutraukti santykius ir išsiskirti, nors Mėnulio pilnaties įtakoje, norai gali būti prieštaringi ir teisingas išvadas padaryti gali būti sudėtinga. Tačiau galimi ir atvejai, kada partneriai, atsakingai įvertinę bendro gyvenimo privalumus ir trūkumus, gali ieškoti konstruktyvių problemų sprendimo būdų ir tai jiems gali pavykti. Gyvenantieji šeimoje gruodžio mėnesį gali būti linkę aptarti svarbius klausimus, tačiau dėl reikalingos informacijos stokos, bendro sutarimo pasiekti gali nepavykti, o taip pat šį mėnesį pagalbos ir palaikymo gali paprašyti artimi giminės.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

2018 metais iki paskutinės gruodžio mėnesio savaitės Vandenio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs klausimai, liečiantys bendrus projektus, kolektyvinį darbą, visuomeninius ryšius, santykius su draugais ir rėmėjais, ateities planus, o paskutinė savaitė bus labiau pasyvi, palanki psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos ir komforto siekimui. Gruodžio mėnuo Vandenio ženklo atstovams profesinės veiklos atžvilgiu turėtų būti palankus, kadangi gruodžio 2 d. vakare, Venera pradės eiti tranzitu karjeros sektoriumi, o jos įtaka gali skatinti sėkmę. Partnerių palaikymas, palankiai susiklostę aplinkybės, teisingas ir tikslingas talentų, gebėjimų realizavimas šį mėnesį gali tapti sėkmės profesinėje veikloje ir karjeroje garantu, šiame periode tikėtinas paaukštinimas pareigose, arba gali atsirasti galimybė gauti perspektyvią ir naudingą pareigybę. Tačiau, kadangi planetų įtaka bus dvejopa, tai gruodžio mėnesį tikėtinas kilimas karjeroje, tačiau tam tikrais momentais galimos ir nesėkmės, ypač pirmąją gruodžio dekadą, bei paskutinę savaitę. Gruožio mėnuo bus tinkamas ilgalaikių ateities planų ir tikslų, liečiančių profesinę veiklą ir karjerą peržiūrėjimui, verslo planų ir projektų numatymui, bei naujų veiklos būdų paieškoms, kas padėtų surasti ir pritraukti reikalingus bendradarbius, dalykinius partnerius ir rėmėjus, tapti žinomais visuomenėje, bei užsitikrinti stabilią socialinę padėtį. Norint siekti savo tikslų sekančiais metais, planuojant ir formuojant sau konkrečias užduotis, nevertėtų klautis patarimais iš šalies, o laikytis tik savo nuomonės ir nuostatų.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams gruodžio mėnuo gali būti kiek permainingas, kadangi per didelis pasitikėjimas kitais žmonėmis, jų duotais pažadais, bei per diddeli lūkesčiai gali nepasiteisinti, o kai kuriais atvejais gali klaidinti, todėl gali susiklostyti gana painios aplinkybės. Gruodžio mėnesį vertėtų išlikti realistais, atsakingai įsigilinti į darbines užduotis, iš anksto ir smulkiai aptarti sandorius, kontraktus, ar susitarimus, o norint išvengti nepalankių situacijų, reikėtų išlikti atidžiais ir apdairiais tvarkant piniginius reikalus, reiškiant mintis, pristatant idėjas, Gruodžio mėnesį Vandenio ženklo asmeninių finansų sektoriumi eis tranzitu Marsas ir Neptūnas, šių planetų įtaka gali skatinti ryžtingumą, norą kuo daugiau uždirbti, bei kuo greičiau užsitikrinti stabilią materialinę padėtį. Tačiau, Neptūno destruktyvaus aspekto su Jupiteriu, bei Marso jungties aspekto su Neptūnu įtakoje, galimi nesusipratimai, ypač pirmąją gruodžio mėnesio pusę, liečiantys svarbius piniginius reikalus, todėl būtina atida ir apdairumas, o stabilią finansinę padėtį lems gebėjimas atsakingai planuoti būtinas išlaidas, bei ekonimiškas gyvenimo režimas.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje gruodžio mėnuo Vandenio ženklo atstovams gali būti palankus, suteikiantis nemažai galimybių santykių atgaivinimui, bendravimui su mylimu žmogumi, ar antrąja puse. Už Vandenio ženklo meilės sektorių atsakingas Merkurijus gruodžio mėnesio pradžioje dar judės atatupstas, todėl asmeniniame gyvenime tikėtinas pasyvumas, o gruodžio 6 d. vakare, Merkurijui pradėjus judėti tiesiai, prasidės palankus laikas, ypač vienišiems, ieškantiems meilės ir sielai artimo žmogaus, nors ir esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimoje, gali jausti pagundą ieškoti romantiškų pramogų, bei meilės nuotykių. Gruodžio mėnesį Jupiteris, iki 22 d. ir Saulė, kuri atsakinga už partnerystės sektorių, o nuo 13 d. ir Merkurijus, kuris atsakingas už meilės sferą, eis tranzitu Vandenio ženklo draugystės, visuomeninių ryšių sektoriumi, todėl šių planetų įtakoje tikėtinas intensyvus socialinis gyvenimas, kas gali padėti atšviežinti jausmus porose, kurios jau ilgą laiką kartu, bei jeigu partneriams pabodo kasdienybės rutina. Kai kurie Vandenio ženklo atstovai gali siekti didesnės asmeninės laisvės, o bendravimas su draugais, kai kurie nuotykiai ir nauji įspūdžiai, gali padėti kiek pailsėti ir nutolti nuo nusibodusios kasdienybės. Saulės ir Merkurijaus įtakoje galimos naujos pažintys, malonūs susitikimai, bei gali užsimegzti nauji asmeniniai meilės santykiai. Gruodžio 13 d. Saulė formuos harmoningą aspektą Uranui, aspekto pikas bus gruodžio 20 d., todėl antrąją gruodžio pusę galimi netikėti pozityvūs pokyčiai, kurie asmeninį gyvenimą gali pakreipti geresne linkme, o esantys santykiuose, kurie jau išsisėmė ir netenkina, turės galimybę lengvai išsilaisvinti iš juos kaustančių, ribojančių saitų.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Iki paskutinės 2018 metų gruodžio mėnesio savaitės Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs profesinė veikla, karjera, socialinių ambicijų įgyvendinimas, o paskutinę savaitę sėkmė gali lydėti kolektyvinėje, visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas ryšių užmezgimui, ateities planų kūrimui. Profesinė veikla, karjeros galimybės Žuvų ženklo atstovams gruodžio mėnesį gali būti labai svarbia tema, o nuo gruodžio antros savaitės, prasidės palankus laikas norintiems pakeisti darbą, arba ir profesiją. Visą gruodžio mėnesį Jupiteris, iki 22 d. Saulė, o nuo 13 d. ir Merkurijus, eis tranzitu Žuvų ženklo karjeros sektoriumi, o šių planetų įtaka skatins sėkmę, profesinį augimą, bei galimybę kilti karjeros laiptais. Sėkmės garantu šį mėnesį bus gebėjimas atsisakyti per didelio išdidumo ir reiklumo, kadangi priešingu atveju tai galėtų nepalankiai įtakoti santykius su dalykiniais partneriais ir aukščiau stovinčiais asmenimis, ar vadovybe. Saturnas ir Plutonas gruodžio mėnesį tęs tranzitą Žuvų ženklo draugystės, visuomeninių ryšių sektoriumi, todėl sėkmė galima kolektyvinėje veikloje, o dalyvavimas bendruose projektuose gali lemti gerus rezultatus ir ženklius pasiekimus tiek darbe, tiek finansinėje sferoje. Šiame periode, norint realizuoti vertingas idėjas, reikėtų ieškoti bendraminčių ir rėmėjų, bei užsitikrinti jų palaikymą, o gruodžio 6 d. vakare, Merkurijui pradėjus judėti tiesiai, bus lengvaiu siekti užsibrėžtų tikslų. Gruodžio mėnesį Žuvų ženklu eis tranzitu Marsas, jis formuos jungties aspektą su Neptūnu, todėl pirmąją dekadą labai daug kas priklausys nuo asmeninio elgesio, poelgių, nuo gebėjimo padaryti įspūdį kitiems.

Finansiniu požiūriu gruodžio mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus gana palankus ir dosnus, pajamos gali sietis ne vien su pagrindine darboviete, tačiau gali atsirasti ir netikėti pinigų uždirbimo šaltiniai, pajamos galimos per draugus, bendraminčius, nauda gali sietis su kolektyvine, visuomenine veikla, arba bus galima ir netikėtai gauti pinigų. Stabilią finansinę padėtį ir materialinę sėkmę gruodžio mėnesį lems gebėjimas būti praktiškais ir nuovokiais, šiame periode investicijas vertėtų daryti tik gerai apskaičiavus ir įvertinus būsimą naudą, o taip pat bus labai svarbu protingai apriboti savo išlaidas, neimti kreditų, bei neišlaidauti, įsigyjant prabangius daiktus.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams gruodžio mėnuo bus palankus ir aktyvus, ypač tai geras laikas vienišiems šio ženklo atstovams, kurie Marso ir Neptūno tranzito jų ženklu įtakoje bus patraukliais ir gebančiais vilioti, o likimas jiems gali būti palankus ir padovanoti lemtingą pažintį, ar susitikimą su ypatingu žmogumi. Tačiau, kadangi planetų įtaka bus dvejopa, tai užmezgant ryšius reikėtų būti atidžiais, kadangi galimos pažintys ir su netinkamais žmonėmis. Už Žuvų ženklo partnerystės sektorių atsakingas Merkurijus gruodžio pradžioje dar judės atatupstas, todėl tai bus kiek pasyvesnis laikas, o gruodžio 6 d. vakare, Merkurijui pradėjus judėti tiesiai, jeigu iki šio momento tarpusavio santykiuose buvo juntama įtampa, tai ji palaispniui atslūgs ir asmeninis gyvenimas pradės rutuliotis palankesne linkme, o harmoniją poroje gali lemti gebėjimas vienas kitam suteikti daugiau laisvės, bei mažiau riboti asmeninę erdvę. Gruodžio 22 d. stosianti Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins Žuvų ženklo meilės sektorių, todėl prasidės palankus laikotarpis romantiškoms pramogoms, flirtui, naujiems įspūdžiams, tokiu metu galima susipažinti su ypatingu žmogumi, o esantys ilgalaikiuose santykiuose, gali maloniai leisti laiką su mylimu žmogumi. Mėnulio pilnaties įtakoje gali paaiškėti kai kurios paslaptys, arba išaiškėti dominanti tiesa, apie kurią ilgą laiką buvo tik numanoma. Marsui judant tranzitu Žuvų ženklu, bus pakankamai energijos, kurią galima panaudoti šeimos planų įgyvendinimui, arba atidėtų idėjų realizavimui.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą