Horoskopas 2024 metų vasariui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkretaus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Iki 2024 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Avino ženklo atstovų gyvenime svarbiais bus klausimai, liečiantys kolektyvinį darbą, bendrus socialinius projektus, visuomeninius ryšius, santykius su draugais, rėmėjais, tai bus palankus laikas kurti ateities planus, o nuo 19 d. prasidės pasyvesnis laikotarpis, jis palankus psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos, komforto siekimui. Profesinės veiklos atžvilgiu Avino ženklo atstovams vasario mėnuo palankus ir produktyvus, nors permainingas. Darbo sektorių globojantis Merkurijus pirmas 4 vasario mėnesio dienas eis tranzitu karjeros sfera, kurioje iki 13 d. viešės Marsas, o iki 16 d. ir Venera, tai šių planetų įtakoje, bus galima pademonstruoti profesionalumą, pelnyti kolegų palaikymą, vadovybės palankumą, gauti deramą įvertinimą. Tokiu metu galima užsiimti svarbiais projektais, planuoti susitikimus ir užmegzti kontaktus su reikalingais žmonėmis, bei pasiekti gerų veiklos rezultatų. Avino ženklą globojantis Plutonas vasario mėnesį eis tranzitu socialinių ryšių sektoriumi, kuriame iki 19 d. viešės Saulė, 5-22 d. Merkurijus, 13 d. į jį pereis Marsas, o 16 d. ir Venera, todėl šių planetų įtakoje, bus galima pasiekti gerų rezultatų ruošiant svarbius bendrus projektus, realizuojant vertingas idėjas, gali pavykti surasti rėmėjų ir bendraminčių, o sėkmę veikloje lems asmeninis aktyvumas, atkaklumas, gebėjimas stengtis ir siekti užsibrėžtų tikslų. Galimos pozityvios darbo sąlygų permainos, sėkmė lydės kolektyvinėje veikloje. Vasario mėnesio 24 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins darbo sektorių, todėl bus svarbu save pristatyti kaip patikimą ir atsakingą darbuotoją, o artimu pilnačiai metu, suaktyvėję slapti priešai gali skleisti apkalbas, gandus, regzti intrigas, norėdami pakenkti, tai reikėtų būti atsargiems ir apdairiems bendraujant kolektyve.

Finansiniu požiūriu 2024 metų vasario mėnuo Avino ženklo atstovams bus palankus, nors kiek permainingas. Avino ženklo finansų sektorių globojančios Veneros įtakoje, pirmą vasario mėnesio pusę geros pajamos tikėtinos iš sėkmingos karjeros ir bus galima surasti gerai apmokamą darbą, kuris atitiktų pašaukimą. Vasario mėnesį finansų sektoriumi tęs tranzitą Jupiteris ir Uranas, formuosiantys mišrius aspektus, todėl pajamos ir nauda galima iš bendrų projektų, bendradarbiavimo su užsienio įmonėmis, partneriais, tačiau tvarkant svarbius piniginius ir verslo reikalus, šį mėnesį būtinas padidintas apdairumas.

Avino ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2024 metų vasario mėnesį bus aktyvus ir įdomus, kupinas reikšmingų įvykių. Partnerystės sektorių globojančios Veneros įtakoje, pirmąją vasario mėnesio pusę mylimas žmogus, arba antroji pusė gali padėti tvarkant svarbius su profesija ir karjera susijusius reikalus, o kai kuriais atvejais tokiu metu galimas tarnybinis romanas. Meilės sektorių globojanti Saulė iki vasario 19 d. eis tranzitu socialinių ryšių sfera, tai bus palankus laikas vienišiems Avino ženklo atstovams, kadangi būnant draugų kompanijoje, dalyvaujant įvairaus pobūdžio renginiuose, galima lemtinga pažintis su ypatingu žmogumi. Vasario mėnesio 10 d. draugystės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl prasidės palankus laikas aktyviam bendravimui, o per draugus bus galima susipažinti su įdomiu žmogumi, su kuriuo užsimezgę meilės santykiai gali iš esmės pakeisti tolimesnį asmeninį gyvenimą. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems santuokoje, kiek sudėtingesnis laikotarpis bus vasario 12-29 d., kada galimi konfliktai, nesutarimai su mylimu žmogumi dėl finansinių reikalų, gali nepasiteisinti asmeniniai lūkesčiai ir galimas polinkis santykių nutraukimui. Periode nuo vasario mėnesio 19 d., kada Saulė eis tranzitu apribojimų sfera, galimas polinkis daugiau laiko praleisti vienumoje, nei aktyviai bendrauti, arba tokiu metu gali užsimegzti slaptas, neafišuojamas meilės ryšys.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Iki 2024 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Jaučio ženklo atstovams svarbiais bus reikalai, liečiantys profesinę veiklą, karjeros galimybes, socialinių tikslų įgyvendinimą, o nuo 19 d. sėkmė lydės kolektyvinėje, visuomeninėje veikloje, tai palankus laikas ateities planų kūrimui, bei aktyviam bendravimui su draugais ir rėmėjais. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Jaučio ženklo atstovams vasario mėnuo palankus, nors permainingas. Šį mėnesį Jaučio ženklu tęs tranzitą karjeros sektorių globojantis Uranas, o taip pat Jupiteris, tai šių planetų įtakoje, sėkmės garantu profesinėje veikloje ir realizuojant svarbius planus bus gebėjimas teisingai formuoti pozityvius santykius su bendradarbiais, dalykiniais verslo partneriais ir vadovybe. Vasario mėnesį karjeros sektoriumi tęs tranzitą Plutonas, iki 19 d. Saulė, 5-22 d. Merkurijus, 13 d. į šią sferą pereis Marsas, o 16 d. darbo sektorių globojanti Venera, tai šių planetų įtaka skatins aktyvumą, suteiks energijos, todėl bus galima pademonstruoti savo profesionalumą, realizuoti svarbius planus ir idėjas, pasiekti ženklių rezultatų profesinėje veikloje, pelnyti vadovybės palankumą, bei galima paskata. Sausio mėnesio 10 d. karjeros sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl prasidės palankus periodas svarbių projektų startui ir jų rutuliojimui, stiprės motyvacija ir noras pasiekti gerų rezultatų veikloje, sustiprinti savo autoritetą ir socialinę padėtį. Antroje mėnesio pusėje galimas paaukštinimas pareigose, arba vadovaujamo darbo pasiūlymas, bei bus galima surasti gerai apmokamą darbo vietą.

Finansiniu požiūriu 2024 metų vasario mėnuo Jaučio ženklo atstovams bus gana palankus, nors permainingas. Finansų sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, vasario mėnesio pradžioje nauda tikėtina iš bendradarbiavimo su užsienio įmonėmis ir partneriais, o 5-22 d. geros pajamos gali sietis su sėkminga karjera. Vasario 23-29 d. nauda galima iš bendrų kūrybinių projektų ir per draugus, bus galima surasti naujus pajamų šaltinius, ar jų uždirbimo būdus, o tvarkant svarbius su pinigais susijusius reikalus, sudarant sutartis, apdairumas būtinas vasario 5-10 d., 12-17 d. ir 24-29 d.

Jaučio ženklo atstovų meilės, asmeninio gyvenimo sferoje 2024 metų vasario mėnuo bus aktyvus, kupinas svarbių ir reikšmingų įvykių. Meilės sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, vasario mėnesio pradžioje galima lemtinga pažintis ir susitikimas su ypatingu žmogumi kelionių metu. Pirmąją vasario mėnesio pusę stiprės romantiškumas, gali užsimegzti asmeniniai santykiai su kuo nors iš kolegų tarpo, o netgi atrodytų nereikšmingi įvykiai šiuo metu, gali tapti didelių pokyčių ateityje priežastimi. Vasario mėnesio 5-22 d. bus palankus laikas vienišiems Jaučio ženklo atstovams, tokiu metu gali traukti žmonės, turintys aukštą socialinį statusą, ar esantys valdžioje, arba tokiu metu mylimas žmogus gali padėti spręsti svarbius profesinės veiklos klausimus, arba siekiant karjeros. Partnerystės sektorių globojančio Marso įtakoje, periodas vasario 1-12 d. palankus bendroms kelionėms kartu su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, o nauji įspūdžiai, bei potyriai gali suartinti partnerius. Antroje mėnesio pusėje galima sėkmingai išspręsti socialinius, arba su karjera susijusius reikalus, bei galima mylimo žmogaus pagalba ir palaikymas. Vasario mėnesio 24 d. meilės ir draugystės sektorius suaktyvins Mėnulio pilnatis ir artimu pilnačiai metu taps aišku, ko trūksta asmeniniame gyvenime, ką reikėtų keisti, išryškės tikrieji lūkesčiai, o nedarniose porose galima santykių nutraukimo grėsmė. Gyvenantiems šeimoje pirma vasario savaitė bus kiek sudėtingesnė, kai tikėtini nesutarimai namuose, o ypač sėkminga bus paskutinė dekada, kada namuose vyraus pozityvi psichologinė atmosfera, bus galima užsiimti svarbiais šeimos reikalais, jaukumo ir komforto kūrimu.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Iki 2024 metų vasario 18 d. vakaro Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, liečiantys keliones, juridinius klausimus, kūrybinės veiklos, mokslo, ryšių su užsieniu sferas, o nuo 19 d. aktyvumas, bei dėmesys bus sutelktas į profesinę veiklą, karjerą, socialinių tikslų įgyvendinimą. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu Dvynių ženklo atstovams vasario mėnuo bus produktyvus ir reikšmingas. Darbo sektorių globojančio Marso įtakoje, iki vasario 13 d. bus palankus laikas dirbantiems gamyboje, medicinos ir finansų sferose, bei užsiimantiems verslu. Vasario mėnesio 10 d. stos Mėnulio jaunatis ir prasidės palankus laikas tolimoms darbinėms kelionėms, komandiruotėms, kvalifikacijos kėlimui, bus galima surasti patikimų dalykinių partnerių kituose miestuose, arba užsienyje, sudaryti naudingas bendradarbiavimo sutartis, sėkmingai sutvarkyti juridinius klausimus. Vasario mėnesį karjeros sektoriumi toliau tęs tranzitą Saturnas ir Neptūnas, 19 d. į šią sferą pereis Saulė, o 23 d. ir Merkurijus, tai šių planetų įtakoje, bus galima pademonstruoti savo profesionalumą, realizuoti planus ir idėjas, pasiekti ženklių veiklos rezultatų, pelnyti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą. Periodas nuo vasario 13 d. bus produktyvus darbinės veiklos atžvilgiu, kai galima sėkmingai atlikti pavestas svarbias užduotis, perimti vertingą patirtį, kaupti reikalingas profesines žinias, kelti kvalifikaciją, tačiau 14-27 d., Marso destruktyvaus aspekto įįtakoje, gali suaktyvėti slapti priešai, linkę skleisti apkalbas, gandus, bei regzti intrigas, todėl būtinas apdairumas bendraujant kolektyve ir galimos kai kurios juridinės problemos.

Finansiniu požiūriu Dvynių ženklo atstovams 2024 metų vasario mėnuo sėkmingas ir produktyvus, nors kiek permainingas. Stambių finansų sektoriumi iki vasario mėnesio 5 d. eis tranzitu Merkurijus, iki 13 d. Marsas, o iki 16 d. ir Venera, tai šių planetų įtaka skatins ieškoti naujų pajamų šaltinių ir jų uždirbimų būdų, o tokiu metu pajamos gali būti didesnės už įprastines, bei šis laikas palankus verslo plėtrai. Finansų sektorių globojančio Saturno įtakoje, vasario mėnesį geros pajamos gali sietis su sėkminga karjera, solidus pelnas tikėtinas iš verslo ir bendradarbiavimo sferos. Vasario mėnuo palankus svarbių finansinių reikalų tvarkymui, sutarčių pasirašymui ir bus galima planuoti investicijas.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2024 metų vasario mėnuo bus aktyvus, reikšmingas ir kiek dvejopas. Vasario mėnesio pirmąją pusę meilės sektorių globojančios Veneros įtakoje, meilė gali tampriai persipinti su finansiniais reikalais, tokiu metu gali traukti turtingi partneriai, galima parama, arba vertinga dovana iš mylimo žmogaus. Partnerystės sektorių globojančio Jupiterio formuojamų mišrių aspektų įtakoje, esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems santuokoje, vasario mėnuo bus permainingas, nes iš vienos pusės, mylimas žmogus, ar antroji pusė gali padėti sutvarkyti svarbius su karjera susijusius reikalus, o paskutinė dekada palanki bendroms artimoms kelionėms, bendravimui su giminėmis, bet iš kitos pusės, antroje vasario mėnesio pusėje galimi nesutarimai poroje, ar gali neįvykti planuota kelionė kartu su antrąja puse. Periodas vasario mėnesio 16-29 d. bus palankus vienišiems Dvynių ženklo atstovams, kada galima lemtinga pažintis kelionių metu, arba galima sutikti ypatingą žmogų, gyvenantį kitame mieste, šalyje. Vasario 23-29 d. svarbiais taps reikalai, susiję su profesine veikla ir karjera. Vasario mėnesio 24 d. šeimos sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, tai artimu pilnačiai metu bus svarbu surasti deramą balansą tarp karjeros interesų ir namų, šeimos reikalų, bei galimi nesutarimai su namiškiais finansiniais klausimais, arba susijusiais su nuosavybe ir materialine šeimos padėtimi reikalais.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Iki 2024 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Vėžio ženklo atstovų gyvenime labai svarbiais taps reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, išmokomis, arba palikimu, o periodas nuo 19 d. palankus tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė gali lydėti kūrybinių, juridinių profesijų atstovus, bei dirbančius mokslo, švietimo sektoriuje. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu Vėžio ženklo atstovams vasario mėnuo bus palankus ir produktyvus, kai gali atsiverti perspektyvios socialinės realizacijos galimybės. Vasario mėnesį darbo sektorių globojančio Jupiterio įtakoje, sėkmė lydės kolektyviniame darbe, ruošiant bendrus projektus, bus galima surasti bendraminčių ir rėmėjų, tačiau 5-10 d. galimos nepalankios situacijos darbe, arba gali suaktyvėti slapti priešai. Karjeros sektorių globojančio Plutono įtakoje, vasario mėnesio pirma ir paskutinė dekados bus palankios dirbantiems gamyboje, medicinos, finansų sferoje, užsiimantiems verslu. Pirmąją vasario mėnesio dekadą galima gauti naudingų dalykinių pasiūlymų, sudaryti bendradarbiavimo sutartis, surati naujų klientų, o antroje vasario pusėje, Jupiterio formuojamų destruktyvių aspektų įtakoje, galimos nesėkmės, nesklandumai grupinėje veikloje, gali pavesti sveikata. Vasario mėnesio 24 d. stos Mėnulio pilnatis, o įtaka bus dvejopa. Iš vienos pusės, artimu pilnačiai metu, galimi sėkmingi dalykiniai rūpesčiai, derybos, organizaciniai ir biurokratiniai reikalai, tikėtina pagalba iš draugų, tačiau iš kitos pusės, galimi nesklandumai darbinėje veikloje, santykių aiškinimasis, arba kaltųjų paieškos, bei laikas nepalankus tolimoms darbinėms kelionėms, komandiruotėms.

Finansiniu požiūriu 2024 metų vasario mėnuo Vėžio ženklo atstovams sėkmingas, produktyvus, bei gana reikšmingas. Vėžio ženklo finansų sektorių globojanti Saulė iki vasario 19 d. eis tranzitu stambių finansų sfera, kuria eina tranzitu Plutonas, 5-22 d. viešės Merkurijus, į kurią 13 d. pereis Marsas, o 16 d. ir Venera, tai šių planetų įtakoje tikėtinos didesnės už įprastines pajamos, bei solidus pelnas iš verslo. Piniginiams reikalams ir materialinei gerovei bus skiriamas ypatingas dėmesys, o vasario 10 d. stambių finansų sektoriuje stos Mėnulio jaunatis ir prasidės palankus periodas, kada galima ieškoti naujų pajamų šaltinių, planuoti investicijas, ar verslo plėtrą, sudaryti naudingas sutartis.

Vėžio ženklo atstovų asmeninio gyvenimo, meilės atžvilgiu 2024 metų vasario mėnuo bus aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Iki vasario mėnesio 13 d. Vėžio ženklo meilės sektorių globojantis Marsas, o iki 16 d. už šeimos sektorių atsakinga Venera eis tranzitu partnerystės sfera, kurioje iki 5 d. viešės Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje laikas bus palankus vienišiems šio ženklo atstovams. Bendraujant su kitais žmonėmis ir draugais, dalyvaujant įvairaus pobūdžio renginiuose ir tolimų kelionių metu galima sutikti ypatingą, įdomų žmogų, su kuriuo užsimezgę asmeniniai meilės santykiai gali išsirutulioti į patikimus partnerystės ryšius. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys santuokoje, tokiu metu gali išspręsti prieštaravimus ir nesutarimus, sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir harmonizuoti santykius poroje, bei sėkmingai sutvarkyti namų ir šeimos reikalus. Antroje vasario mėnesio pusėje meilė gali labai tampriai persipinti su materialiniais klausimais ir finansiniais reikalais, tokiu metu galima parama, vertinga dovana iš mylimo žmogaus, arba antrosios pusės. Tačiau, vasario mėnesio 14-27 d., Marso destruktyvaus aspekto įtakoje, galimi nesutarimai su mylimu žmogumi dėl per didelių išlaidų, nepateisinamos rizikos ir azarto, bei tikėtinos nemalonios situacijos per draugus, o problematiškose porose iškils santykių nutraukimo grėsmė. Gyvenantys šeimoje, paskutinę vasario mėnesio dekadą gali susidurti su nepalankiomis situacijomis ir permainomis, liečiančiomis namus ir gyvenimo sąlygas.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Iki 2024 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Liūto ženklo atstovų gyvenime svarbiais bus tarpusavio santykiai su kitais žmonėmis, bendradarbiavimo klausimai, asmeniniai ir dalykiniai ryšiai, o nuo 19 d. pirmame plane bus materialiniai klausimai ir reikalai, liečiantys verslą, kreditus, skolas, išmokas, mokesčius. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu vasario mėnuo Liūto ženklo atstovams bus labai intensyvus ir produktyvus. Iki vasario 5 d. darbo sektoriumi eis tranzitu Merkurijus, iki 13 d. Marsas, o iki 16 d. ir karjeros sferą globojanti Venera, todėl šių planetų įtakoje, galimas aukštas darbingumas ir našumas, lydės sėkmė darbinėje veikloje, galimas paaukštinimas pareigose, arba gali būti pasiūlyta perspektyvi vadovaujamo darbo pareigybė. Darbo sektorių globojančio Saturno įtakoje, vasario mėnuo bus palankus dirbantiems gamyboje, finansų, medicinos sferoje, bei užsiimantiems verslu. Vasario mėnesį karjeros sektoriumi tęs tranzitą Jupiteris ir Uranas, jų įtakoje, gerų veiklos rezultatų bus galima pasiekti pirmoje mėnesio pusėje, o 14-29 d. galimos nepalankios situacijos, susiję su bendradarbiavimu ir dalykiniais partneriais, nes ne visi jie bus patikimi, tikėtinos problemos su klientais, trintis bendraujant su vadovybe.

Finansiniu požiūriu 2024 metų vasario mėnuo Liūto ženklo atstovams bus palankus ir kiek permainingas. Finansų sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, vasario mėnesio pradžioje geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, o 5-22 d. nauda galima iš bendradarbiavimo, tačiau tvarkant svarbius su pinigais susijusius reikalus, apdairumas bus būtinas 5-17 d. Stambių finansų sektorių globojančio, juo tranzitu einančio Neptūno ir šioje sferoje viešinčio Saturno įtakoje, vasario mėnuo palankus užsiimantiems verslu. Vasario mėnesio 23 d. į stambių finansų sektorių pereis Merkurijus, o 24 d. finansinius sektorius suaktyvins Mėnulio pilnatis, todėl artimu pilnačiai metu galima nauda iš realizuotų svarbių projektų, tačiau nevertėtų daryti svarbių sprendimų, susijusių su pinigais ir investicijomis, reikėtų vengti avantiūrų ir nepateisinamos rizikos.

Liūto ženklo atstovams meilės ir asmeninio gyvenimo atžvilgiu 2024 metų vasario mėnuo bus aktyvus ir permainingas. Meilės sektorių globojančio Jupiterio įtakoje, vasario mėnuo bus palankus vienišiems Liūto ženklo atstovams, juos gali traukti užimantys aukštą socialinę padėtį, arba esantys valdžioje asmenys. Jupiteris formuos harmoningą aspektą su Saturnu, jo įtakoje galima pažintis su įdomiu, turtingu žmogumi, arba gali užsimegzti tarnybinis romanas su kuo nors iš kolegų, arba vadovybės tarpo. Vasario mėnesį Plutonas tęs tranzitą partnerystės sektoriumi, jame iki 19 d. viešės Saulė, 5-22 d. Merkurijus, 13 d. į jį pereis Marsas, o 16 d. ir Venera, todėl šių planetų įtakoje, asmeninis gyvenimas bus intensyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Vasario mėnesio 10 d. partnerystės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis ir prasidės palankus laikas svarbių sprendimų priėmimui, bei tarpusavio santykių harmonizavimui. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys santuokoje, antroje vasario mėnesio pusėje gali susidurti su konfliktinėmis situacijomis, todėl norint išsaugoti harmoningus santykius su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, bus svarbu gebėti siekti kompromisų ir išlikti geranoriškais. Gyvenantiems šeimoje, pirmoji vasario dekada bus palanki norint užsiimti ūkiniais ir buitiniais reikalais, arba nuosavu verslu, o antroje mėnesio pusėje bus labai svarbu surasti protingą balansą tarp karjeros interesų ir šeimos, namų reikalų.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Iki 2024 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Mergelės ženklo atstovams pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su darbine, profesine veikla, aktualiais taps sveiko gyvenimo būdo, naminių augintinių klausimai, o nuo 19 d. dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į tarpusavio santykius su kitais žmonėmis ir dalykiniais partneriais, bei bendradarbiavimo klausimus. Mergelės ženklo atstovams profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu vasario mėnuo bus palankus, dinamiškas. Darbo sektorių globojančio Urano įtakoje, vasario mėnuo palankus kvalifikacijos kėlimui, juridinių reikalų tvarkymui, bei darbinėms kelionėms ir komandiruotėms į užsienį. Vasario mėnesio 10 d. darbo sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl prasidės palankus periodas naujų darbo metodų įsisavinimui, profesinių žinių, bei vertingos patirties kaupimui ir bus galima ieškoti gerai apmokamo darbo. Vasario mėnesį darbo sektoriumi eis tranzitu Plutonas, jame iki 19 d. viešės Saulė, 5-12 d. už Mergelės ženklą ir karjeros sektorių atsakingas Merkurijus, 13 d. į jį pereis Marsas, o 16 d. Venera, tai šių planetų įtakoje bus pakankamai energijos, todėl galimas aukštas darbingumas ir našumas, bei galimybė pademonstruoti savo profesionalumą, save pristatyti atsakingu darbuotoju, pasiekti labai gerų veiklos rezultatų, pelnyti vadovybės palankumą ir deramą įvertinimą, bei galima ir paskata. Antroje vasario mėnesio pusėje darbo sektoriuje esančios planetos formuos destruktyvius aspektus, kurių įtakoje, galimi nesutarimai darbo kolektyve, santykių aiškinimasis, arba kaltųjų paieškos, tokiu metu bus labai svarbu vengti konfliktų, ginčų, išlikti geranoriškais ir diplomatiškais.

Finansiniu požiūriu 2024 metų vasario mėnuo Mergelės ženklo atstovams dosnus ir palankus. Finansų sektorių globojančios Veneros įtakoje, pirmąją vasario mėnesio pusę nauda gali sietis su kūrybiniais projektais, vieša veikla, mokymais, arba reklama. Antroje vasario mėnesio pusėje geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, bei solidus pelnas iš verslo, o tvarkant svarbius su pinigais susijusius reikalus, planuojant investicijas, padidintas apdairumas bus būtinas 18-29 d., kai Venera formuos destruktyvius aspektus. Tokiu metu galimos priverstinės, būtinos išlaidos, susiję su namais ir šeima, bei finansiniai nuostoliai per dalykinius partnerius iš kitų miestų, ar užsienio įmones.

Asmeninio gyvenimo, meilės sferoje Mergelės ženklo atstovams 2024 metų vasario mėnuo gali būti labai aktyvus ir reikšmingas. Meilės sektorių globojančio Saturno įtakoje, vasario mėnuo bus palankus vienišiems Mergelės ženklo atstovams, kadangi bendraujant su kitais žmonėmis, galima lemtinga pažintis su įdomiu, ypatingu žmogumi, su kuriuo užsimezgę asmeniniai meilės santykiai gali išsirutulioti į patikimus partnerystės ryšius. Iki vasario 5 d. meilės sektoriumi eis tranzitu Merkurijus, iki 13 d. Marsas, o iki 16 d. Venera, tai šių planetų įtakoje, galima tikėtis aktyvaus bendravimo, malonių susitikimų, romantiškų pramogų, tai bus palankus laikas naujoms pažintims, bei gali užsimegzti idealus meilės romanas. Partnerystės sektorių globojančio, juo tranzitu einančio Neptūno ir šioje sferoje viešinčio už meilės sektorių atsakingo Saturno įtakoje, dvi pirmosios vasario mėnesio dekados bus palankios esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems santuokoje, kada galima sėkmingai išspręsti nesutarimus, sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir ryšį poroje. Vasario 24 d. Mergelės ženklą ir partnerystės sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, tai artimu pilnačiai metu bus galima sėkmingai sutvarkyti namų ir šeimos reikalus, o iš kitos pusės, gali sustiprėti emocionamumas, tikėtina nuoseklumo stoka, kas gali skatinti ginčus, konfliktus ir trintį bendraujant, bus svarbu surasti teisingą balansą tarp asmeninių norų, bei mylimo žmogaus, ar antrosios pusės poreikių ir lūkesčių.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Iki 2024 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais, įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikų temą, gali atsirasti nauji interesai, bei pomėgiai, o nuo 19 d. aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo ir sveikatos sferą. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu Svarstyklių ženklo atstovams vasario mėnuo bus palankus ir produktyvus, tačiau permainingas. Darbo sektorių globojantis, juo tranzitu einantis Neptūnas ir šioje sferoje viešintis Saturnas vasario mėnesį formuos harmoningus aspektus su kitomis planetomis, todėl jų įtaka bus palanki profesinei veiklai, bus galima pasiekti gerų rezultatų, o sėkmės garantu bus aktyvumas, darbštumas, atsakingumas ir atkaklus tikslo siekimas. Vasario 19 d. į darbo sektorių pereis Saulė, o 23 d. ir Merkurijus, tai šių planetų įtakoje, bus galima pademonstruoti savo profesionalumą, pristatyti save atsakingu darbuotoju. Paskutinę vasario mėnesio dekadą sėkmė lydės kolektyviniame darbe, bus galima ruošti svarbius kūrybinius projektus, bei tikėtinos sėkmingos darbinės kelionės, derybos, lydės sėkmė užmezgant naudingus ryšius su reikalingais žmonėmis. Paskutinė vasario mėnesio savaitė bus palanki kvalifikacijos kėlimui, naujų profesinių žinių ir vertingos patirties įgijimui. Vasario 24 d. stos Mėnulio pilnatis, todėl artimu pilnačiai metu gali suaktyvėti slapti priešai, linkę skleisti apkalbas, regzti intrigas, o palankios aplinkybės palies užsiimančius verslu, dirbančius gamyboje, finansų ir medicinos sferoje.

Finansiniu požiūriu 2024 metų vasario mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams bus gana palankus ir sėkmingas. Iki vasario mėnesio 13 d. už finansų sektorių atsakingas Marsas, o iki 16 d. ir Venera, eis tranzitu šeimos sfera, todėl šių planetų įtakoje pajamos galimos iš sėkmingų nuosavybės sandorių, ar šeimos verslo. Jupiteris ir Uranas vasario mėnesį tęs tranzitą stambių finansų sektoriumi, todėl bus galimybė pagerinti savo materialinę padėtį, ypač paskutinę dekadą. Vasario 14-29 d., kada Marsas ir Venera formuos destruktyvius aspektus, galimos priverstinės išlaidos, arba finansiniai nuostoliai dėl nepateisinamos rizikos, tokiu metu geriau neplanuoti investicijų ir būti labai atidiems tvarkant svarbius su pinigais susijusius reikalus ir dokumentus.

Svarstyklių ženklo atstovams asmeninio gyvenimo, bei meilės atžvilgiu 2024 metų vasario mėnuo bus palankus ir reikšmingas. Iki vasario 5 d. Merkurijus, iki 13 d. Marsas, o iki 16 d. Venera eis tranzitu šeimos sektoriumi, tai šių planetų įtakoje, galima harmonizuoti santykius su namiškiais, užsiimti svarbiais namų reikalais. Meilės sektorių globojančio Urano įtakoje, vienišus Svarstyklių ženklo atstovus vasario mėnesį gali traukti turtingi, materialiai apsirūpinę žmonės, o pirmąją dekadą pavyks sėkmingai sutvarkyti finansinius reikalus, bei galima parama, arba vertinga dovana iš mylimo žmogaus. Vasario mėnesio 10 d. meilės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, prasidės aktyvus, palankus laikotarpis, kada gali užsimegzti perspektyvios pažintys, o nauji interesai ir pomėgiai gali suartinti su mylimu žmogumi. Partnerystės sektorių globojantis Plutonas vasario mėnesį tęs tranzitą meilės sektoriumi, kuriame iki 19 d. viešės Saulė, 5-22 d. Merkurijus, į kurį 13 d. pereis Marsas, o 16 d. ir Venera, todėl šių planetų įtakoje, vienišiems Svarstyklių ženklo atstovams, bus labai palankus laikotarpis, žadantis daug aktyvaus bendravimo, malonių susitikimų, naujų pažinčių, romantiškų pramogų. Antroje vasario mėnesio pusėje bus juntama ir nepalanki destruktyvių aspektų įtaka, todėl tokiu metu galimi ginčai, nesutarimai su mylimu žmogumi dėl pinigų, per didelių išlaidų pramogoms, arba rizikingų poelgių.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Iki 2024 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Skorpiono ženklo atstovams svarbiais bus reikalai, liečiantys namų, šeimos, ūkinius, buitinius, nuosavybės klausimus, o periodas nuo 19 d. palankus kūrybinei saviraiškai, talentų realizavimui, asmeninių meilės santykių formavimui, pomėgiams ir pramogoms. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Skorpiono ženklo atstovams vasario mėnuo palankus, o sėkmę lems geros dalykinės ir organizacinės savybės, žingeidumas ir gebėjimas bendrauti. Darbo sektorių globojančio Plutono tranzito šeimos sfera įtakoje, vasario mėnesį sėkmė lydės užsiimančius individualia veikla, šeimos verslu, bei kūrybinių profesijų atstovus. Iki vasario 19 d. karjeros sektorių globojanti Saulė eis tranzitu šeimos sfera, tokiu metu pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su namais, o profesinei veiklai bus skiriama kiek mažiau dėmesio. Vasario mėnesio 19 d. Saulė pereis į kūrybinės saviraiškos sektorių, todėl bus galima užsiimti svarbiais kūrybiniais projektais, reklama, mokymais, talentų realizavimu praktikoje. Saulės harmoningo aspekto Jupiteriui įtakoje, paskutinė vasario mėnesio dekada bus palanki kursų lankymui, patikimų dalykinių partnerių ir naujų klientų paieškoms, bei gali lydėti sėkmė konkurencinėje kovoje.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2024 metų vasario mėnuo gali būti kiek permainingas, tačiau palankus. Finansų sektorių globojančio Jupiterio įtakoje, geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, sėkmingo bendradarbiavimo, verslo. Vasario mėnesio 5-22 d., stambių finansų sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, tikėtini naudingi nuosavybės sandoriai, o paskutinę savaitę nauda tikėtina iš kolektyvinės veiklos, kūrybinių projektų ir per draugus, arba visuomenines organizacijas. Tvarkant svarbius finansinius su pinigais susijusius reikalus, planuojant investicijas ir svarbių sutarčių sudarymą, padidintas apdairumas bus būtinas vasario mėnesio 14-27 d.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2024 metų vasario mėnuo Skorpiono ženklo atstovams palankus ir reikšmingas. Vasario mėnesio 10 d. šeimos sektoriuje stos Mėnulio jaunatis ir prasidės aktyvus periodas, bus galima kurti naujus planus, ar užsiimti reikalais, susijusiais su namais, gyvenamąja vieta, šeima, remontu. Partnerystės sektorių globojanti Venera iki vasario 16 d. eis tranzitu komunikacijų sfera, todėl jeigu pabodo kasdienė rutina, bus galima ieškoti romantiškų pramogų, kartu su mylimu žmogumi, ar antrąja puse vykti į artimas keliones, bei aplankyti gimines. Plutonas vasario mėnesį eis tranzitu šeimos sektoriumi, iki 19 d. jame viešės Saulė, 5-22 d. Merkurijus, 13 d. į jį pereis Marsas, o 16 d. Venera, tai šių planetų įtakoje, asmeninis gyvenimas bus labai intensyvus. Tokiu metu galima harmonizuoti santykius su mylimu žmogumi ir namiškiais, išspręsti įsisenėjusias problemas ir konfliktus, sutvarkyti svarbius ūkinius, buitinius reikalus, o įdėjus pastangų, sukurti namuose pozityvią psichologinę atmosferą. Meilės sektorių globojančio, juo tranzitu einančio Neptūno ir šioje sferoje viešinčio Saturno įtakoje, vasario mėnuo bus palankus vienišiems Skorpiono ženklo atstovams, nes likimas gali padovanoti lemtingą pažintį su įdomiu, kūrybišku, ypatingu žmogumi. Vasario mėnesį partnerystės sektoriumi tęs tranzitą Jupiteris ir Uranas, todėl šių planetų įtakoje, esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems santuokoje, palanki bus pirmoji dekada, kada galima sustiprinti ryšį poroje, tačiau antroje mėnesio pusėje, destruktyvių aspektų įtakoje, galimos konfliktinės situacijos, įvairūs ginčytini klausimai, kurių konstruktyvus sprendimas pareikalaus geranoriškumo ir nemažai pastangų. Vasario mėnesio 24 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins draugystės ir meilės sektorius, todėl artimu pilnačiai metu bus galima sėkmingai sutvarkyti svarbius finansinius reikalus, bet iš kitos pusės, galimas nusivylimas meile ir nedarniose porose iškils santykių nutraukimo grėsmė.

ŠAULYS (lapkričio 23 - gruodžio 21)

Iki 2024 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Šaulio ženklo atstovams svarbiais bus reikalai, susiję su intelektualine veikla, komunikacijų, informacijos klausimais, tikėtina gana daug bendravimo, naujų pažinčių ir kontaktų, artimų kelionių, o nuo 19 d. aktualiais taps namų, bei šeimos reikalai. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Šaulio ženklo atstovams vasario mėnuo bus palankus ir produktyvus, o sėkmę lems aktyvumas, organizuotumas, pareigingumas ir darbingumas. Darbo sektorių globojančios Veneros įtakoje, periode iki vasario 16 d. galima sėkmė kolektyviniame darbe, pozityvios darbo sąlygų permainos, ar gali pavykti surasti gerai apmokamą darbo vietą. Vasario mėnesį darbo sektoriumi tęs tranzitą Jupiteris ir Uranas, todėl pirmoji mėnesio pusė bus gana produktyvi, kada galima sėkmingai atlikti pavestas svarbias užduotis, pasiekti labai gerų veiklos rezultatų, pelnyti vadovybės palankumą ir galima paskata. Tačiau, periode vasario 14-29 d., kada Jupiteris ir Uranas formuos destruktyvius aspektus, gali būti daug rūpesčių, nerimo, nemalonių žinių, galima nervinga situacija darbe ir reikaluose, bei nesutarimai kolektyve. Karjeros sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, iki vasario 5 d. galima surasti atitinkantį pašaukimą, gerai apmokamą darbą, 5-22 d. laikas bus palankus darbinėms kelionėms, deryboms, kontaktų su reikalingais žmonėmis užmezgimui, įvairių biurokratinių problemų sprendimui. Vasario mėnesio 24 d. karjeros sektoriuje stos Mėnulio pilnatis, tai artimu pilnačiai metu daug dėmesio bus skiriama profesinei veiklai, svarbių projektų ir planų realizavimui, o iš kitos pusės, bus labai svarbu surasti protingą balansą tarp karjeros interesų ir namų, bei šeimos reikalų.

Finansiniu požiūriu 2024 metų vasario mėnuo Šaulio ženklo atstovams bus palankus dosnus, produktyvus, tačiau permainingas. Finansų sektorių globojančio Saturno įtakoje, vasario mėnesį pajamos ir nauda gali sietis su kūrybinio pobūdžio veikla, šeimos verslu, ar sėkmingais nuosavybės sandoriais. Iki vasario 5 d. Merkurijus, iki 13 d. Marsas, o iki 16 d. Venera eis tranzitu finansų sektoriumi, tai šių planetų įtakoje, pajamos gali būti didesnės už įprastines, nauda galima iš bendradarbiavimo, bendrų kūrybinių projektų, bus galima surasti naujus pajamų šaltinius, arba jų uždirbimo būdus.

Šaulio ženklo atstovams meilės ir asmeninio gyvenimo atžvilgiu 2024 metų vasario mėnuo gali būti palankus, suteikiantis daug malonių akimirkų, skatinantis reikšmingus įvykius. Vasario mėnesį meilės sektorių globojančio Plutono įtakoje, bus galima planuoti bendras keliones kartu su mylimu žmogumi, o vieniši Šaulio ženklo atstovai gali užmegzti perspektyvias pažintis gatvėje, transporte, arba bendraudami su žmonėmis iš artimos aplinkos. Partnerystės sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, iki vasario 5 d. gali pavykti sutvarkyti svarbius poroms piniginius reikalus, galima finansinė parama, vertinga dovana iš mylimo žmogaus, arba antrosios pusės. Vasario 5-22 d., Merkurijaus tranzito komunikacijų sfera įtakoje, tikėtinas aktyvumas asmeniniame gyvenime, tai tinkamas laikas artimoms kelionėms, o nuoširdžių pokalbių su savo antrąja puse dėka, galima sėkmingai išspręsti nesutarimus ir įsisenėjusias tarpusavio bendravimo problemas. Vasario 10 d. komunikacijų sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl gali prasiplėsti bendravimo ratas, bus palankus laikas bendravimui su artimais žmonėmis, bei galima aplankyti gimines, bičiulius. Šeimos sektorių globojančio, juo tranzitu einančio Neptūno ir šioje sferoje viešinčio Saturno įtakoje, gyvenantiems šeimoje vasario mėnuo bus tolygus ir ramus, kai galima kartu su mylimu žmogumi, arba antrąja puse užsiimti einamaisiais reikalais, kurti jaukumą ir pozityvią psichologinę atmosferą namuose. Vasario 23 d. į šeimos sektorių pereis Merkurijus, todėl bus galima užsiimti nuosavybės, arba gyvenimo sąlygų pagerinimo klausimais.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Iki 2024 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Ožiaragio ženklo atstovams gyvenime svarbiais bus reikalai, susiję su talentų, meistriškumo realizavimu praktikoje, pajamomis, asmeninės gerovės kūrimu, o nuo 19 d. dėmesys bus skiriamas intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, bus daug kontaktų, pažinčių, bei artimų kelionių. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu Ožiaragio ženklo atstovams vasario mėnuo bus palankus, produktyvus. Iki vasario 5 d. darbo sektorių globojantis Merkurijus, iki 16 d. už karjeros sektorių atsakinga Venera, bei iki 13 d. Marsas eis tranzitu Ožiaragio ženklu, o šių planetų įtakoje, bus galima pademonstruoti savo profesionalumą ir asmeninių savybių, organizuotumo, bei pastangų dėka, pasiekti ženklių rezultatų veikloje, pelnyti vadovybės palankumą, kai kurie Ožiaragio ženklo atstovai gali tikėtis paaukštinimo pareigose, arba gali būti pasiūlyta perspektyvi pareigybė. Periodas vasario 5-22 d. palankus ieškantiems gerai apmokamos darbo vietos, o antroje vasario pusėje gali pavykti gauti pareigybę, kuri atitiktų pašaukimą ir lūkesčius dėl darbo užmokesčio. Karjeros sektorių globojanti Venera vasario 18-29 d. formuos destruktyvius aspektus, jų įtakoje, galimos nesėkmės ruošiant kūrybinius projektus, gali suaktyvėti slapti priešai, linkę skleisti apkalbas, gandus, regzti intrigas, norėdami pakenkti, todėl būtinas apdairumas bendraujant su kolegomis, nes kai kurie iš jų bus veidmainiški. Vasario 23 d. Merkurijus pereis į komunikacijų sferą, o 24 d. stos Mėnulio pilnatis, tai artimu pilnačiai metu bus galima sutvarkyti juridinius reikalus, o iš kitos pusės, galimos nesėkmingos darbinės kelionės, konfliktai su dalykiniais partneriais.

Finansiniu požiūriu 2024 metų vasario mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams bus gana palankus, reikšmingas ir dosnus. Vasario mėnesį Plutonas tęs tranzitą finansų sektoriumi, kuriame iki 19 d. viešės Saulė, 5-22 d. Merkurijus, 13 d. į šią sferą pereis Marsas, o 16 d. Venera, tai šių planetų įtakoje pajamos gali būti gerokai didesnės už įprastines, bus daug dėmesio skiriama investicijoms, naujų pajamų šaltinių, bei jų uždirbimo būdų paieškoms. Vasario 10 d. finansų sektoriuje stos Mėnulio jaunatis ir išryškės naujos vertingos idėjos, susiję su pinigais, naujomis galimybėmis, bei tikėtini malonūs siurprizai. Vasario 14-29 d., kada Marsas ir Venera formuos destruktyvius aspektus, galimos išlaidos pomėgiams ir pramogoms, arba finansiniai nuostoliai dėl nepateisinamos rizikos ir azarto, o tokiu metu tvarkant su pinigais susijusius reikalus, būtinas padidintas apdairumas.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2024 metų vasario mėnesį Ožiaragio ženklo atstovai gali tikėtis pozityvių pokyčių. Meilės sektorių globojanti Venera iki vasario mėnesio 16 d. eis tranzitu Ožiaragio ženklu, todėl stiprės asmeninis žavesys ir patrauklumas, gebėjimas bendrauti su priešingos lyties atstovais, atkreipti jų dėmesį, pelnyti simpatijas savo atžvilgiu. Tokiu metu bus galima užmegzti perspektyvias pažintis, bus daug malonių susitikimų, romantiškų pramogų ir gali aplankyti meilė. Vasario mėnesį meilės sektoriumi tęs tranzitą Jupiteris ir Uranas, šių planetų įtakoje pirmoji mėnesio pusė bus palanki vienišiems Ožiaragio ženklo atstovams, nes likimas gali padovanoti lemtingą pažintį su ypatingu, įdomiu žmogumi. Antroje vasario mėnesio pusėje meilė gali tampriai persipinti su finansiniais reikalais, tokiu metu galima parama, ar vertinga dovana iš mylimo žmogaus, bet 18-29 d., destruktyvių aspektų įtakoje, galimi nesutarimai su savo antrąja puse dėl per didelių išlaidų pomėgiams ir pramogoms, nepateisinamos rizikos ir azarto, susijusio su pinigais. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose ir sukūrusiems šeimą, vasario mėnuo bus ramus ir tolygus, bus galima sėkmingai užsiimti einamaisiais ūkiniais ir buitiniais reikalais, kurti jaukumą ir pozityvią psichologinę atmosferą namuose.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Iki 2024 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Vandenio ženklo atstovų gyvenime labai svarbiais taps asmeniniai planai, iniciatyvos, ambicijos, tai bus palankus laikas įvaizdžio, aprangos stiliaus pokyčiams, o nuo 19 d. aktualiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu vasario mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus kiek permainingas. Karjeros sektorių globojantis Marsas iki vasario 13 d. eis tranzitu apribojimų sfera, tai bus ramus ir pasyvus periodas, sėkmė lydės užsiimančius kūrybinio pobūdžio veikla, bei dirbančius uždaro tipo įstaigose, tačiau tokiu metu gali suaktyvėti slapti priešai, linkę pavydėti pasiekimų, pakenkti ir regzti intrigas. Vasario mėnesio 13 d. Marsas pereis į Vandenio ženklą, kuriuo šį mėnesį tęs tranzitą Plutonas, iki 19 d. jame viešės Saulė, 5-22 d. Merkurijus, o nuo 16 d. ir Venera, todėl šių planetų įtakoje bus pakankamai energijos ir ryžto, o sėkmę profesinėje veikloje lems asmeninis aktyvumas ir iniciatyvumas, gebėjimas atsakingai planuoti ir atkakliai siekti užsibrėžtų tikslų. Tokiu metu bus galima pademonstruoti profesionalumą, sustiprinti savo autoritetą, formuoti patikimus santykius su kolegomis ir vadovybe, bei tikėtinas deramas pasiekimų įvertinimas.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams 2024 metų vasario mėnuo palankus ir kiek permainingas. Finansų sektorių globojančio, juo tranzitu einančio Neptūno ir šioje sferoje viešinčio Saturno įtakoje, vasario mėnesį geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, kolektyvinės veiklos ir kūrybinių projektų. Vasario mėnesio 19 d. į finansų sektorių pereis Saulė, o 23 d. ir Merkurijus, šių planetų įtakoje galimos geros pajamos iš bendradarbiavimo, solidus pelnas iš verslo, bus galima ieškoti naujų pajamų šaltinių ir jų uždirbimo būdų, tikėtini naudingi dalykiniai pasiūlymai. Vasario mėnesio 24 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins abu finansinius sektorius, o įtaka bus prieštaringa, todėl artimu pilnačiai metu galimi sėkmingi nuosavybės sandoriai, nauda iš bendrų projektų, o iš kitos pusės, reikėtų vengti bet kokių avantiūrų, nepateisinamos rizikos, kas padėtų išvengti nuostolių.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2024 metų vasario mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus palankus, nors kiek permainingas. Pirmomis vasario mėnesio dienomis, meilės sektorių globojančio Merkurijaus tranzito apribojimų sfera įtakoje, galimas polinkis daugiau laiko praleisti vienumoje, nei aktyviai bendrauti, bei gali užsimegzti slaptas ryšys. Vasario 5-22 d. Merkurijus eis tranzitu Vandenio ženklu, kuriame iki 19 d. bus partnerystės sektorių globojanti Saulė, nuo 13 d. Marsas, bei nuo 16 d. ir už šeimos sferą atsakinga Venera, todėl šių planetų įtakoje, stiprės asmeninis žavesys ir patrauklumas, bus galima aktyviai bendrauti, užmegzti naujas pažintis. Vasario mėnesio 10 d. Vandenio ženkle stos Mėnulio jaunatis, todėl galimi svarbūs pokyčiai asmeniniame gyvenime. Prasidės palankus laikotarpis vienišiems Vandenio ženklo atstovams, kada bus galima aktyviai bendrauti su priešingos lyties atstovais, atkreipti jų dėmesį, pelnyti simpatijas savo atžvilgiu, tokiu metu likimas gali padovanoti lemtingą pažintį su įdomiu, ypatingu žmogumi ir gali užsimegzti meilės romanas. Periode nuo vasario mėnesio 19 d., esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys santuokoje, gali sėkmingai sutvarkyti jiems aktualius finansinius reikalus, tačiau periode 18-29 d., kai Venera formuos destruktyvius aspektus, galimos šeimyninės problemos, nepalankios aplinkybės, susiję su nuosavybe, konfliktai su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, namiškiais. Paskutinę vasario mėnesio savaitę meilė tampriai persipins su piniginiais reikalais, tokiu metu galima parama, ar vertinga dovana iš mylimo žmogaus, bei galima pažintis su turtingu, materialiai apsirūpinusiu žmogumi.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Iki 2024 metų vasario mėnesio 18 d. vakaro Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs kūrybinė veikla, bus galima įsigilinti ir išspręsti psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos, nors tuo pačiu gali tekti susidurti su apribojimais, vienatve, įvairiomis baimėmis, slaptais priešais, o nuo 19 d. bus palankus laikas asmeninių ambicijų, iniciatyvų, idėjų realizavimui. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu Žuvų ženklo atstovams vasario mėnuo bus palankus ir produktyvus, nors kiek permainingas. Karjeros sektorių globojantis Jupiteris vasario mėnesį tęs tranzitą komunikacijų sfera, todėl pirma mėnesio pusė palanki darbinėms kelionėms, deryboms, naudingų ryšių su reikalingais žmonėmis užmezgimui. Vasario 14-27 d., destruktyvaus aspekto įtakoje, gali suaktyvėti slapti priešai, linkę regzti intrigas, galimos nesėkmės, nelaisva, priklausoma nuo aplinkybių padėtis, diskreditacija, arba autoriteto praradimas. Vasario mėnesio 10 d. apribojimų sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, tai prasidės palankus periodas užsiimantiems kūrybinio pobūdžio veikla, bei dirbantiems uždaro tipo įstaigose. Darbo sektorių globojanti Saulė vasario mėnesio 19 d. pereis į Žuvų ženklą, todėl bus pakankamai energijos, kada galima pademonstruoti savo profesionalumą, o asmeninių pastangų, aktyvumo, iniciatyvumo dėka pavyks pasiekti ženklių rezultatų darbinėje ir profesinėje veikloje. Vasario mėnesio 21-29 d., kada Saulė formuos harmoningą aspektą su Jupiteriu, galimas paaukštinimas pareigose, arba gali būti pasiūlyta perspektyvi pareigybė, bei gali pavykti surasti atitinkantį pašaukimą, bei gerai apmokamą, darbą.

Finansiniu požiūriu 2024 metų vasario mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus palankus, reikšmingas, bet permainingas. Pirmąją vasario mėnesio pusę geros pajamos galimos iš kolektyvinio darbo, bendrų projektų, nauda per draugus, visuomenines organizacijas, bus galima surasti naujus pajamų šaltinius, arba jų uždirbimo būdus. Antroje vasario mėnesio pusėje, finansinė sėkmė lydės dirbančius uždaro tipo įstaigose, užsiimančius kūrybiniais projektais, tačiau 18-29 d., kada bus juntama nepalanki destruktyvių aspektų įtaka, bus būtinas padidintas apdairumas tvarkant svarbius su pinigais ir verslu susijusius reikalus, kadangi tokiu metu galima tapti vagystės, apgaulės auka, arba galimos baudos.

Žuvų ženklo atstovams meilės ir asmeninio gyvenimo atžvilgiu 2024 metų vasario mėnuo bus palankus, reikšmingas, tačiau permainingas. Žuvų ženklą globojančio, juo tranzitu einančio Neptūno ir šiame ženkle viešinčio Saturno įtakoje, vasario mėnesį galimi aukšti tikslai meilėje ir reikalavimai mylimam žmogui, nes bus siekiama patikimų santykių. Tai bus palankus mėnuo vienišiems Žuvų ženklo atstovams, ypač pirmoji mėnesio pusė, kada meilės planeta laikomos Veneros tranzito draugystės sfera įtakoje, galima aktyviai bendrauti su draugais, dalyvauti įvairaus pobūdžio renginiuose, kurių metu galimi malonūs susitikimai, naujos perspektyvios pažintys, o likimas gali suvesti su labai įdomiu, arba ypatingu žmogumi. Žuvų ženklo partnerystės sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, pirmomis vasario dienomis, bus galima kartu su mylimu žmogumi bendrauti su draugais, o periodas 5-22 d. bus kiek pasyvesnis, kada bus galima išanalizuoti tarpusavio santykius, juos iš naujo perkainoti, bet 12-17 d., destruktyvaus aspekto įtakoje, galimos nemalonios situacijos, ar gali išaiškėti paslaptys, susiję su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, tai gali skatinti nusiminimą, išgyvenimus, arba psichologines problemas. Vasario mėnesio 23 d. Merkurijus pereis į Žuvų ženklą, o 24 d. partnerystės sektoriuje stos Mėnulio pilnatis, todėl artimu pilnačiai metu galima mylimo žmogaus pagalba tvarkant svarbius su profesine veikla susijusius reikalus, bet iš kitos pusės, galimos tarpusavio bendravimo problemos, ginčai, konfliktai su antrąja puse, o nedarniose porose iškils santykių nutraukimo grėsmė.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą