Horoskopas 2021 metų rugsėjui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkretaus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Iki 2021 metų rugsėjo mėnesio 22 d. Avino ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su darbine, profesine veikla, aktualiais taps sveiko gyvenimo būdo, naminių augintinių klausimai, o 23-30 d. dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į tarpusavio santykius su kitais žmonėmis ir dalykiniais partneriais, bei bendradarbiavimo klausimus. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Avino ženklo atstovams, aktyvesnės dvi pirmosios rugsėjo mėnesio savaitės, kada Marsas eis tranzitu darbo sfera. Tokiu metu stiprės darbo efektyvumas, bus galima atsakingai atlikti pavestas svarbias užduotis, įsisavinti naudingą patirtį, tik svarbu bus vengti konfliktų su kolegomis. Rugsėjo mėnesio 7 d. Avino ženklo darbo sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl prasidės palankus laikas aktyviai užsiimti veikla, bus galima peržiūrėti nuosavo verslo plėtros galimybes, koreguoti darbo grafikus ir planus. Stiprės polinkis savikritikai, kas gali skatinti analizuoti ir ieškoti būdų, padedančių padidinti darbo efektyvumą. Antroji rugsėjo mėnesio pusė bus palanki bendradarbiavimui su kitais žmonėmis, dalykiniais partneriais, sutarčių, kontraktų sudarymui ir pasirašymui, tai geras laikas ieškantiems darbo, tikėtini naudingi pasiūlymai. Rugsėjo mėnesio 21 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins Avino ženklo paslapčių ir darbo sektorius, todėl bus baigiami kai kurie projektai, gali išaiškėti slaptos problemos, aktyvesniais gali tapti negeranoriškai nusiteikę, pavydūs asmenys, linkę pakenkti, megzti intrigas, todėl bus būtinas apdairumas bendraujant su kolegomis ir kitais žmonėmis.

Finansiniu požiūriu 2021 metų rugsėjo mėnuo Avino ženklo atstovams produktyvus, nors kiek permainingas. Avino ženklo finansų sektorių globojanti Venera pirmąją rugsėjo dekadą eis tranzitu partnerystės sfera, todėl laikas bus palankus naujų klientų ir dalykinių partnerių paieškoms, bus galima gauti naudingų pasiūlymų, sudaryti pelningus sandorius. Periodas nuo antros dekados iki mėnesio pabaigos bus palankus užsiimantiems verslu, dirbantiems finansų sferoje ir pavojingų profesijų atstovams. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, panaudojant turimas lėšas, ypatingas apdairumas bus būtinas antroje rugsėjo mėnesio pusėje, kai Venera formuos destruktyvius aspektus, todėl galimos impulsyvios, nepasiteisinančios išlaidos, neteisingi sprendimai, skatinantys nuostolius.

Avino ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2021 metų rugsėjo mėnesį bus aktyvus ir labai reikšmingas. Pirmąją rugsėjo mėnesio dekadą partnerystės sektorių globojančios ir juo einančios tranzitu Veneros įtakoje, laikas bus ypatingai palankus tarpusavio santykių harmonizavimui ir stiprinimui, tokiu metu vieniši Avino ženklo atstovai gali sutikti ypatingą žmogų ir užmegzti patikimus, ilgalaikius partnerystės ryšius. Veneros įtakoje, periode nuo antros rugsėjo dekados iki mėnesio pabaigos, jausmai taps intensyviais, bus galima suformuoti gilų dvasinį ryšį su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, bei tikėtina harmonija, liečianti intymiąją santykių pusę. Tokiu metu galima finansinė nauda iš mylimo žmogaus pusės (kai kuriais atvejais galimos neplanuotos išlaidos, susiję su bendromis kelionėmis, arba draugais). Iki paskutinės rugsėjo mėnesio savaitės meilė gali tampriai persipinti su darbo reikalais, pirmąją savaitę nauji asmeniniai santykiai gali užsimegzti su kuo nors iš kolegų, ar draugų tarpo, o 11-17 d. galimas tarnybinis romanas. Destruktyvių aspektų įtakoje, formuojant asmeninius meilės santykius, atidumas bus būtinas rugsėjo 6-14 d., o nepatikimi, išsisėmę partnerystės ryšiai rugsėjo 16-23 d. gali visiškai nutrūkti.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Iki 2021 metų rugsėjo mėnesio 22 d. Jaučio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais, įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikų temą, galimi nauji interesai, bei pomėgiai, o 23-30 d. aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo ir sveikatos sferą. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Jaučio ženklo atstovams rugsėjo mėnuo bus produktyvus, reikšmingas ir permainingas. Jaučio ženklo darbo sektorių globojančios ir juo einančios tranzitu Veneros įtakoje, pirmoji rugsėjo dekada bus labai svarbi, tokiu metu kai kam gali pavykti gauti paaukštinimą pareigose, arba naudingą darbo pasiūlymą jo ieškantiems. Rugsėjo mėnesį darbo sektoriumi eis tranzitu Merkurijus, laikas bus palankus kūrybinių profesijų atstovams, bendravimui su kolegomis, o rugsėjo 27 d., kai Merkurijus pradės judėti atatupstai, gali tekti grįžti prie užvilkintų darbų ir tokiu metu geriau neplanuoti darbo keitimo. Rugsėjo mėnesio 15 d. į darbo sektorių pereis Marsas, o 22 d. ir Saulė, šių planetų įtakoje stiprės aktyvumas, darbo efektyvumas, bus lengviau atlikti pavestas svarbias darbines užduotis, įgyti vertingos patirties, stiprinti profesionalumą, kelti kvalifikaciją. Siekiantiems karjeros, norintiems įgyti vadovybės palankumą ir palaikymą, tam palankus periodas bus rugsėjo 14-30 d., kai profesinės veiklos ir karjeros sektoriumi einančios tranzitu planetos formuos harmoningus aspektus.

Finansiniu požiūriu 2021 metų rugsėjo mėnuo Jaučio ženklo atstovams gali būti gana palankus ir dosnus. Jaučio ženklo finansų sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, rugsėjo mėnesį geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo sferos, laikotarpiais 1-5 d. ir 12-21 d. bus galima surasti gerai apmokamą darbą jo ieškantiems. Rugsėjo mėnuo bus palankus užsiimantiems kūrybinio pobūdžio veikla ir verslu, o tvarkant svarbius finansinius reikalus, sudarant sandorius, atidumas bus būtinas rugsėjo 14-22 d. ir paskutinę savaitę.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo atžvilgiu 2021 metų rugsėjo mėnuo bus palankus, aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Pirmąją rugsėjo dekadą meilės santykiai gali tampriai persipinti su darbo reikalais, tokiu metu gali užsimegzti asmeninis ryšys su kuo nors iš kolegų, arba vadovybės tarpo. Rugsėjo mėnesio 7 d. Jaučio ženklo meilės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, prasidės palankus laikas aktyviam bendravimui su priešingos lyties atstovais, naujų pažinčių užmezgimui, gali būti daug romantiškų pramogų, malonių susitikimų, gali išryškėti nauji interesai ir pomėgiai. Nuo antros rugsėjo dekados, kada Venera eis tranzitu partnerystės sektoriumi, bus palankus laikas tarpusavio santykių su mylimu žmogumi, ar antrąja puse stiprinimui, nesklandumų poroje sprendimui, o vieniši Jaučio ženklo atstovai turės galimybę užmegzti patikimus, ilgalaikius partnerystės ryšius, galinčius iš esmės pakeisti asmeninį gyvenimą. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, tokiu metu gali nuspręsti savo ryšį įforminti oficialiai. Rugsėjo 21 d. Jaučio ženklo draugystės sektoriuje stos Mėnulio pilnatis, o tokiu metu galimi konfliktai su draugais, gali išryškėti nesutarimai poroje, arba nutrūkti netenkinantys santykiai su mylimu žmogumi.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Iki 2021 metų rugsėjo mėnesio 22 d. Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, liečiantys namų, šeimos, nuosavybės klausimus, o 23-30 d. bus palankus laikas kūrybinei saviraiškai, talentų realizavimui, asmeninių meilės santykių formavimui ir pomėgiams. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu, karjeros sektorių globojančio, bei juo tranzitu einančio Neptūno įtakoje, rugsėjo mėnuo Dvynių ženklo atstovams bus palankus, nors laikotarpyje 6-14 d. teks įveikti kliūtis ir nesklandumus, liečiančius komunikacijų sferą, bei priešpriešą tarp darbo ir namų. Dvi pirmąsias rugsėjo savaites Dvynių ženklo darbo sektorių globojantis Marsas eis tranzitu šeimos sfera, laikas bus palankus užsiimantiems šeimos verslu, individualia, ar su nekilnojamuoju turtu susijusia veikla. Rugsėjo mėnesio 15 d. Marsas pereis į kūrybinės saviraiškos sektorių, todėl sėkmė lydės tuos Dvynių ženklo atstovus, kurie dirba pramogų ir mokymų sferoje, tai bus geras laikas kūrybinių projektų rengimui, parodoms, pristatymams, veiklos ir paslaugų reklamai. Profesinei veiklai bus ypatingai palanki paskutinė rugsėjo savaitė, kada kai kurie Dvynių ženklo atstovai gali tikėtis paaukštinimo pareigose, ar vadovaujančios pareigybės, bei tokiu metu gali pavykti surasti darbą, kuriame būtų galimybė realizuoti savo kūrybiškumą. Rugsėjo 21 d. Dvynių ženklo karjeros sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, todėl galimi pokyčiai profesinėje veikloje, gali tekti padaryti nelengvą pasirinkimą tarp socialinių planų ir pareigų namuose.

Finansiniu požiūriu Dvynių ženklo atstovams 2021 metų rugsėjo mėnuo bus gana sėkmingas, kai nauda gali sietis su asmeninėmis iniciatyvomis ir aktyvumu, geros pajamos ir pelnas tikėtinas iš verslo. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, sudarant sutartis ir sandorius, ypatingas atidumas ir apdairumas būtinas rugsėjo 10-17 d., geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos tikėtinos 14-26 d., o paskutinę dekadą nauda galima iš kelionių, intelektualinio pobūdžio, komercinės, ar prekybinės veiklos.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2021 metų rugsėjo mėnuo bus palankus, nors permainingas. Dvynių ženklo partnerystės sektorių globojančių planetų įtakoje, mėnuo palankus bendroms tolimoms kelionėms kartu su mylimu žmogumi, ar antrąja puse. Dvynių ženklo meilės sektoriumi rugsėjo mėnesį eis tranzitu Merkurijus, pirmąją dekadą jame viešės Venera, nuo 15 d. Marsas, o nuo 22 d. ir Saulė, todėl šių planetų įtakoje, laikas bus palankus aktyviam bendravimui su priešingos lyties atstovais, tokiu metu tikėtinos naujos pažintys, bus daug romantiškų pramogų, malonių susitikimų. Tai palankus laikotarpis vienišiems Dvynių ženklo atstovams, kadangi likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi, su kuriuo gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai, ar romanas, įtakosiantis tolimesnį gyvenimą. Meilės sektorių globojanti Venera rugsėjo 10 d. pereis į darbo sektorių, todėl gali užsimegzti asmeniniai santykiai su kuo nors iš kolegų, arba vadovybės tarpo, o meilė tampriai persipinti su profesiniais ir darbiniais reikalais. Rugsėjo mėnesio 7 d. Dvynių ženklo šeimos sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, prasidės palankus laikas bendravimui su namiškiais, tarpusavio supratimo su mylimu žmogumi, ar antrąja puse stiprinimui. Tai bus geras laikas rūpintis namais, nuosavybe, galima planuoti remonto darbus, aktyviai tvarkyti buitinius ir ūkinius reikalus.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Iki 2021 metų rugsėjo mėnesio 22 d. Vėžio ženklo atstovų gyvenime svarbia taps intelektualinė veikla, komunikacijų, informacijos klausimai, tikėtina daug bendravimo, naujų pažinčių ir kontaktų, artimų kelionių, o 23-30 d. aktualiais taps namų, šeimos reikalai. Profesinės veiklos atžvilgiu rugsėjo mėnuo Vėžio ženklo atstovams bus palankus ir kiek permainingas. Pirmąją rugsėjo mėnesio savaitę galima priešprieša tarp darbo ir namų, nesklandumai per draugus, nesėkmės kolektyvinėje veikloje ir bendraujant su dalykiniais partneriais, tačiau iš kitos pusės, sėkmė lydės užsiimančius verslu, individualia kūrybinio pobūdžio, prekybine, komercine veikla. Rugsėjo 7 d. Vėžio ženklo komunikacijų sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, prasidės labai aktyvus laikotarpis, kada galima tikėtis daug kontaktų, bendravimo, kelionių, gali tekti užsiimti daugeliu reikalų vienu metu, bei ieškoti reikalingos informacijos. Profesinei veiklai palankus laikotarpis bus rugsėjo 11-17 d., kada galimi naudingi dalykiniai pasiūlymai, pažintys su reikalingais žmonėmis, kolegų ir vadovybės palankumas, palaikymas ir tokiu metu bus galima surasti gerai apmokamą darbą. Rugsėjo 14-22 d. bus būtinas atsargumas artimų kelionių metu, apdairumas pasirašant svarbius dalykinius dokumentus, sudarant sutartis, o paskutinę rugsėjo savaitę galimos problemos darbo kolektyve, bendraujant su kolegomis.

Finansiniu požiūriu 2021 metų rugsėjo mėnuo Vėžio ženklo atstovams bus palankus ir dosnus. Pirmąją rugsėjo mėnesio savaitę pajamos galimos per draugus, nauda iš kolektyvinės veiklos, bendrų projektų, o tvarkant svarbius finansinius reikalus ir priimant gautus pasiūlymus, ypač iš dalykinių partnerių užsieniečių, atidumas ir apdairumas bus būtinas rugsėjo 6-14 d. Finansiniu atžvilgiu bus sėkminga paskutinė rugsėjo dekada, kada galima tikėtis daug klientų, naujų užsakymų, naudingų dalykinių pasiūlymų, o iš verslo sferos tikėtinas solidus pelnas.

Vėžio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2021 metų rugsėjo mėnesį bus aktyvus ir kupinas reikšmingų įvykių. Dvi pirmąsias rugsėjo mėnesio savaites Vėžio ženklo meilės sektorių globojantis Marsas viešės komunikacijų sferoje, todėl tai bus palankus laikas bendravimui, naujų pažinčių užmezgimui, ypač gatvėje, transporte, arba artimų kelionių metu. Pirmąją rugsėjo mėnesio dekadą bus galima harmonizuoti santykius su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, sukurti pozityvią, jaukią atmosferą namuose. Nuo antros rugsėjo dekados iki mėnesio pabaigos, kada Venera eis tranzitu meilės sektoriumi, bus palankus periodas vienišiems Vėžio ženklo atstovams, kadangi tokiu metu bus lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovais, užmegzti romantiškas pažintis, o likimas gali suvesti su ypatingu, patraukliu žmogumi, su kuriuo užsimezgę asmeniniai meilės santykiai gali suteikti daug malonių akimirkų ir įspūdžių. Antrąją rugsėjo mėnesio pusę Marsas eis tranzitu šeimos sfera, todėl laikas bus tinkamas užsiimti buitiniais, ūkiniais reikalais, remonto darbais, rūpintis namiškių ir vaikų poreikiais. Rugsėjo mėnesio 21 d. Mėnulio pilnaties įtakoje, gali išryškėti problemos šeimoje, galinčios paliesti juridinius reikalus, santykius su giminėmis, ryšius su užsieniu, tokiu metu bus labai svarbu vengti konfliktų, santykių aiškinimosi, bei vertėtų išlikti geranoriškais ir pakančiais mylimo žmogaus, arba antrosios pusės atžvilgiu.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Iki 2021 metų rugsėjo mėnesio 22 d. Liūto ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su talentų ir meistriškumo realizavimu praktikoje, pajamomis ir asmeninės gerovės kūrimu, o 23-30 d. dėmesys bus skiriamas intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, bus galima tikėtis daug kontaktų, pažinčių, artimų kelionių. Liūto ženklo atstovams profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu rugsėjo mėnuo bus permainingas, tačiau produktyvus. Pirmąją rugsėjo dekadą, kada Liūto ženklo karjeros sektorių globojanti Venera eis tranzitu komunikacijų sfera, bus galima užmegzti naudingas pažintis su reikalingais žmonėmis, gauti vertingos informacijos, siekti profesinių žinių, sėkmė gali lydėti derybose ir užsiimančius intelektualinio pobūdžio, tarpininkavimo, prekybine, ar komercine veikla. Nuo antros rugsėjo dekados iki mėnesio pabaigos Venera eis tranzitu šeimos sfera, todėl karjera ir profesinė veikla gali atsidurti antrame plane, o vyraujančių Veneros formuojamų destruktyvių aspektų įtakoje, galimos problemos darbo kolektyve ir bendraujant su dalykiniais partneriais, priešprieša tarp darbo ir namų, bei bus būtinas atidumas priimant gautus pasiūlymus ir sudarant svarbius sandorius. Paskutinę rugsėjo savaitę bus palanku tvarkyti verslo reikalus, o paskutinėmis mėnesio dienomis gali pavykti harmonizuoti santykius su kolegomis, bei ieškoti naudingų darbo pasiūlymų.

Finansiniu požiūriu 2021 metų rugsėjo mėnuo Liūto ženklo atstovams bus dosnus, produktyvus, nors kiek permainingas. Rugsėjo mėnesio 7 d. Liūto ženklo finansų sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl prasidės palankus laikas tvarkyti svarbius reikalus, susijusius su asmeninėmis vertybėmis ir materialiniais klausimais, bus galima planuoti savo biudžetą ir svarbius finansinius projektus, surasti naujus pajamų šaltinius, arba jų uždirbimo būdus, o nauda galima iš profesinės veiklos, bendradarbiavimo sferos. Rugsėjo mėnesio 21 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins abu Liūto ženklo finansinius sektorius, todėl svarbiais gali tapti reikalai, liečiantys skolas, kreditus, mokesčius, ar išmokas, galimos sėkmingos investicijos, bei bus galima atsisakyti to, kas trukdo uždirbti geras pajamas, ar siekti pelno iš verslo.

Liūto ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2021 metų rugsėjo mėnesį bus aktyvus, nors kiek permainingas. Venera pirmąją rugsėjo dekadą eis tranzitu komunikacijų sfera, tai bus palankus laikas vienišiems Liūto ženklo atstovams, kadangi tokiu metu bus daug bendravimo, gali pavykti užmegzti naujas perspektyvias pažintis, o likimas gali suvesti su ypatingu, patraukliu žmogumi, su kuriuo gali susiformuoti patikimi, ilgalaikiai asmeniniai meilės santykiai. Nuo antros rugsėjo dekados iki mėnesio pabaigos Venera viešės šeimos sektoriuje, tai stiprės polinkis siekti harmonijos poroje, pozityvios psichologinės atmosferos šeimoje ir namuose. Tokiu metu galima bus įsigyti komforto ir prabangos daiktų, daug dėmesio gali būti skiriama interjerui ir jaukumo namuose kūrimui. Liūto ženklo meilės sektorių globojančio Jupiterio įtakoje, ypač pirmąją rugsėjo savaitę ir 12-21 d., jausmai gali tapti giliais ir intensyviais, tokiu metu bus svarbiu intymus gyvenimas poroje, galimas noras eksperimentuoti, analizuoti tarpusavio santykius, suvokti giluminę jų esmę. Liūto ženklo partnerystės sferą globojančio Urano ir šiame sektoriuje viešinčio Saturno įtakoje, galimas polinkis užmegzti ryšius su aukštą socialinę padėtį užimančiu žmogumi, arba per meilės santykius galima sėkmė profesinėje, darbinėje veikloje, o rugsėjo 14-26 d. gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai su kuo nors iš kolegų tarpo, bei galimas ir tarnybinis romanas.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Iki 2021 metų rugsėjo mėnesio 22 d. Mergelės ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs asmeniniai planai, iniciatyvos, ambicijos, tai bus palankus laikas įvaizdžio, aprangos stiliaus pokyčiams, o 23-30 d. svarbiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu rugsėjo mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus produktyvus, nors kiek permainingas. Mergelės ženklą ir karjeros sektorių globojantis Merkurijus rugsėjo mėnesį tęs tranzitą talentų sfera, todėl laikas bus palankus ieškantiems gerai apmokamo darbo, tokiu metu bus galima realizuoti savo gebėjimus, o 14-22 d. galimi tam tikro pobūdžio trukdžiai, liečiantys kūrybinius projektus, įvairius tikslinius kursus, ryšius su svarbiais žmonėmis. Rugsėjo mėnesio 7 d. Mergelės ženkle stos Mėnulio jaunatis, skatinanti svarbius pokyčius, kurie galėtų paliesti saviraišką, stiprės pasitikėjimas savimi, gebėjimas išreikšti pačias geriausias asmenines savybes ir individualumą. Darbo sferą globojančio Urano, šiame sektoriuje viešinčių Jupiterio ir Saturno įtakoje, sėkmė darbinėje veikloje galima pirmąją rugsėjo savaitę, bei laikotarpyje 12-26 d., kai bus galima pasiekti gerų veiklos rezultatų, pademonstruoti profesionalumą, įgyti vadovybės palankumą ir palaikymą. Rugsėjo 10-17 d. būtinas atidumas darbinių kelionių, ar komandiruočių metu, o paskutinę savaitę vertėtų atsakingai daryti sprendimus, nes bus galima lengvai suklysti. Rugsėjo 27 d. Merkurijus pradės judėti atatupstai, todėl veiklos tempas lėtės, o tokiu metu nevertėtų planuoti darbo keitimo, naujų projektų starto, bei svarbių sutarčių pasirašymo.

Finansiniu požiūriu 2021 metų rugsėjo mėnuo Mergelės ženklo atstovams gali būti svarbus ir dosnus. Rugsėjo mėnesį Mergelės ženklo finansų sfera eis tranzitu Merkurijus, pirmąją dekadą jame viešės šį sektorių globojanti Venera, 15 d. į jį pereis Marsas, o 22 d. ir Saulė, todėl šių planetų įtakoje gali pavykti uždirbti aukšto lygio pajamas, bei gauti solidų pelną iš verslo. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, ypatingas atidumas bus būtinas periode nuo antros dekados iki mėnesio pabaigos, kada Venera formuos destruktyvius aspektus, kurių įtakoje galimi finansiniai ginčai darbe, nuostoliai per užsienio partnerius ir firmas, ar dėl neteisingų sprendimų, o sėkmę lems gebėjimas teisingai panaudoti turimas lėšas, bei atsakingas būtinų išlaidų planavimas.

Asmeniniame gyvenime, bei meilės sferoje Mergelės ženklo atstovams 2021 metų rugsėjo mėnuo bus svarbus, aktyvus. Pirmąją rugsėjo dekadą meilė gali tampriai persipinti su finansiniais reikalais, tokiu metu bus galima kurti bendrus poros planus, liečiančius materialinę gerovę. Nuo antros rugsėjo dekados iki mėnesio pabaigos, kada Venera eis tranzitu komunikacijų sektoriumi, galima pažintis su ambicingu, aistringu, patyrusiu, talentingu žmogumi, linkusiu kelti aukštus reikalavimus, o sėkmę asmeniniuose meilės santykiuose lems gebėjimas būti taktiškais ir diplomatiškais, vengiant konfliktų ir ginčų. Mergelės ženklo meilės ir partnerystės sektorius globojančių planetų ir jų formuojamų aspektų įtakoje, galimas polinkis siekti harmonijos poroje, ypač tai išryškės 14-26 d., o tam tikri nesklandumai tarpusavio santykiuose tikėtini 6-17 d. Rugsėjo mėnesio 21 d. Mergelės ženklo partnerystės sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, todėl bus labai svarbu surasti balansą tarp savo asmeninių ir mylimo žmogaus, arba antrosios pusės poreikių, siekti kompromiso ir tarpusavio sutarimo. Tokiu metu galima pažintis su žmogumi, kuris galėtų vaidinti labai svarbų vaidmenį tolimesniame gyvenime. Mėnulio pilnaties įtakoje bus galima suprasti tikruosius mylimo žmogaus ketinimus ir jo slaptus jausmus. Rugsėjo mėnesio 1-5 d. ir 12-21 d. gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai su kuo nors iš kolegų tarpo, arba galimas ir tarnybinis romanas.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Iki 2021 metų rugsėjo mėnesio 22 d. Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs kūrybinė veikla, bus galima įsigilinti ir išspręsti psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos, komforto, nors tuo pačiu gali tekti susidurti su apribojimais, vienatve, įvairiomis baimėmis, slaptais priešais, o 23-30 d. bus palankus laikas asmeninių ambicijų, iniciatyvų ir idėjų realizavimui. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu rugsėjo mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams bus palankus, nors kiek permainingas, o atitinkamai įdėjus pastangų, bus galima pasiekti gerų rezultatų, bei pelnyti vadovybės palankumą. Rugsėjo 6-14 d., kai darbo sektorių globojantis ir juo tranzitu einantis Neptūnas formuos destruktyvų aspektą su Saule, galimos įvairios apgaulės, susidūrimas su nesąžiningais žmonėmis, linkusiais megzti intrigas ir pakenkti, todėl bus būtinas apdairumas bendraujant su kolegomis ir kitais žmonėmis. Rugsėjo 7 d. Svarstyklių ženklo paslapčių sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, tai prasidės palankus ir aktyvus laikotarpis, o sėkmė gali lydėti kūrybinių profesijų atstovus ir dirbančius uždaro tipo įstaigose. Rugsėjo mėnesio 21 d., kai darbo sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, gali padaugėti užduočių ir pareigų, galima įtampa ir intrigos kolektyve, bus svarbu vengti ginčų ir konfliktų, būti dėmesingais ir pakančiais. Paskutinė rugsėjo mėnesio savaitė bus palanki, kada bus galima siekti didesnio atlygio darbe, arba gali būti deramai įvertintos įdėtos pastangos ir galima paskata iš vadovybės pusės, bei gali pavykti gauti gerai apmokamą darbą jo ieškantiems.

Finansiniu požiūriu 2021 metų rugsėjo mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams bus gana produktyvus ir sėkmingas, nors permainingas. Dvi pirmąsias rugsėjo mėnesio savaites, kol Svarstyklių ženklo finansų sektorių globojantis Marsas eis tranzitu paslapčių, apribojimų sfera, geros pajamos galimos iš kūrybinio pobūdžio veiklos ir darbo uždaro tipo įstaigose. Rugsėjo 10 d. Venera pradės eiti tranzitu Svarstyklių ženklo finansų sektoriumi, o 15 d. Marsas pereis į Svarstyklių ženklą, tai šių planetų įtakoje, galimos didesnės pajamos už įprastines, o sėkmę lems aktyvumas ir asmeninės iniciatyvos ieškant naujų pajamų šaltinių ir jų uždirbimo būdų. Periode nuo antros rugsėjo dekados iki mėnesio pabaigos, kai Venera formuos destruktyvius aspektus, ypatingas apdairumas būtinas tvarkant svarbius finansinius reikalus, pasirašant sutartis, bei sudarant sandorius, o papildomos pajamos tikėtinos rugsėjo 14-26 dienomis.

Svarstyklių ženklo atstovams asmeninio gyvenimo, bei meilės atžvilgiu 2021 metų rugsėjo mėnuo bus palankus ir aktyvus. Svarstyklių ženklo meilės ir partnerystės sektorius globojančių, su jais turinčių sąsają planetų ir jų formuojamų aspektų įtakoje, pirmoji rugsėjo savaitė bus permaininga, iš vienos pusės, laikas bus palankus bendravimui su priešingos lyties atstovais, naujų pažinčių užmezgimui, tokiu metu bus daug romantiškų pramogų ir malonių susitikimų, o iš kitos pusės, porose galima įtampa, bei nesklandumai, liečiantys šeimos ir namų reikalus. Naujoms pažintims, asmeninių meilės ryšių užmezgimui ir jų formavimui bus palankus periodas rugsėjo 11-26 d., tačiau antroje mėnesio pusėje galimi konfliktai dėl finansinių reikalų, arba priverstinės išlaidos ir nuostoliai per mylimą žmogų, bei pramogas ir pomėgius. Rugsėjo 12-21 d. gali užsimegzti slaptas ryšys, ar tokiu metu bus galima išsiaiškinti kai kurias paslaptis ir išspręsti psichologines problemas poroje. Norintiems harmonizuoti santykius poroje, sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, palankus laikotarpis bus paskutinę rugsėjo mėnesio dekadą.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Iki 2021 metų rugsėjo mėnesio 22 d. Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs klausimai, liečiantys santykius su draugais ir rėmėjais, bendrus projektus, kolektyvinį darbą, visuomeninius ryšius, bus galima kurti ateities planus, o 23-30 d. bus kiek pasyvesnis laikas, palankus psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos ir komforto siekimui. Darbinės ir profesinės veiklos atžvilgiu Skorpiono ženklo atstovams rugsėjo mėnuo bus produktyvus, reikšmingas, nors kiek permainingas. Skorpiono ženklo darbo sektorių globojančio Plutono ir jo formuojamų aspektų įtakoje, iš vienos pusės, veiklai bus palanki pirmoji rugsėjo savaitė, kada galimos sėkmingos derybos, bus galima užmegzti naudingas pažintis su reikalingais žmonėmis, gauti vertingos informacijos, siekti profesinių žinių ir tikėtinos sėkmingos artimos darbinės kelionės, o iš kitos pusės, tokiu metu galimos slaptos intrigos, nesusipratimai, apkalbos darbo kolektyve. Profesinei veiklai, karjerai, bei ieškantiems gerai apmokamo darbo bus palankus periodas rugsėjo 11-17 d., o didesnis atidumas atliekant pavestas svarbias darbines užduotis būtinas 14-22 d., kai bus juntama nepalanki Plutono destruktyvaus aspekto įtaka. Svarstyklių ženklo karjeros sektorių globojančios Saulės harmoningo aspekto įtakoje palankus laikotarpis bus nuo rugsėjo 21 d. iki mėnesio pabaigos, kada sėkmė gali lydėti ruošiant kūrybinius projektus, užsiimant intelektualinio pobūdžio, prekybine, ar individualia veikla ir šeimos verslu.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2021 metų rugsėjo mėnuo bus gana palankus, o finansų sektorių globojančio Jupiterio ir jo formuojamų aspektų įtakoje, geros pajamos tikėtinos pirmąją rugsėjo savaitę, bei bus galima užbaigti svarbius projektus. Svarbių finansinių dokumentų ir reikalų tvarkymui, naujų pajamų šaltinių ir jų uždirbimo būdų paieškoms palankus periodas bus rugsėjo 12-21 d., tokiu metu bus galima sudaryti naudingus sandorius, įgyti patikimus dalykinius partnerius, planuoti ir ruošti naujus projektus. Paskutinę rugsėjo savaitę būtinas apdairumas, nes tokiu metu galimi neteisingi asmeniniai sprendimai, galintys paskatinti nuostolius ir finansinius nesklandumus, stiprės polinkis išlaidavimui ir tikėtinas nenaudingas prabangos daiktų įsigijimas.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2021 metų rugsėjo mėnuo Skorpiono ženklo atstovams bus reikšmingas, tačiau permainingas. Pirmąją rugsėjo mėnesio dekadą, kol Skorpiono ženklo partnerystės sektorių globojanti Venera eis tranzitu paslapčių, apribojimų sektoriumi, bus palankus laikas giluminių psichologinių problemų, liečiančių tarpusavio santykius sprendimui, tokiu metu gali užsimegzti slaptas ryšys, tačiau iš kitos pusės, gali išryškėti paslaptys, liečiančios mylimą žmogų, ar antrąją pusę, kas gali skatinti nusivylimą ir pergyvenimus. Rugsėjo 7 d. draugystės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl tokiu metu galima pažintis su ypatingu, ambicingu žmogumi, galinčiu suvaidinti svarbų vaidmenį tolimesniame gyvenime. Nuo antros rugsėjo dekados iki mėnesio pabaigos Venera eis tranzitu Skorpiono ženklu, todėl tokiu metu stiprės asmeninis žavesys ir patrauklumas, bus lengviau aktyviai bendrauti su priešingos lyties atstovais, užmegzti perspektyvias pažintis ir asmeninius meilės santykius, tačiau Veneros destruktyvių aspektų įtakoje, bus galimi nesklandumai ir tarpusavio supratimo stoka porose, kuriose ryšiai ilgalaikiai, o nestabilūs santykiai gali nutrūkti. Rugsėjo mėnesio 21 d. Skorpiono ženklo meilės sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, todėl sustiprės polinkis romantiškoms pramogoms, meilės nuotykiams, o netenkinantys ryšiai problematiškose porose artimu pilnačiai metu gali aplamai nutrūkti.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Iki 2021 metų rugsėjo mėnesio 22 d. Šaulio ženklo atstovų gyvenime svarbiais bus reikalai, liečiantys profesinę veiklą, karjeros galimybes, socialinių tikslų įgyvendinimą, o 23-30 d. sėkmė lydės kolektyvinėje, visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas ateities planų kūrimui, bei aktyviam bendravimui su draugais. Profesinės veiklos atžvilgiu Šaulio ženklo atstovams rugsėjo mėnuo bus palankus, kadangi dvi pirmas savaites Marsas, o iki 22 d. ir Saulė, eis tranzitu karjeros sektoriumi, todėl šių planetų įtakoje, sėkminga bus pirmoji savaitė ir laikotarpis 11-17 d., kai bus galima pademonstruoti savo profesionalumą, įgyti kolegų palaikymą, vadovybės palankumą, bus deramai įvertintos įdėtos pastangos ir tikėtinas kilimas karjeros laiptais. Rugsėjo 6-14 d., destruktyvaus aspekto įtakoje, galima priešprieša tarp darbo ir namų, bei bus labai svarbu atsakingai atlikti pavestas svarbias užduotis. Rugsėjo mėnesio 7 d. Šaulio ženklo karjeros sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl atsivers naujos galimybės, liečiančios profesinę veiklą, bus galima kurti tolimesnius karjeros planus, pradėti naujus perspektyvius projektus, tokiu metu kai kuriems gali pavykti gauti paaukštinimą pareigose, ar vadovaujančią pareigybę. Šaulio ženklo karjeros sektorių globojantis Merkurijus eis tranzitu socialinių ryšių sfera, tai sėkmė gali lydėti kolektyvinėje veikloje, o rugsėjo 27 d., kai Merkurijus pradės judėti atatupstai, gali tekti grįžti prie nebaigtų, ar užvilkintų projektų, juos peržiūrėti ir koreguoti.

Finansiniu požiūriu 2021 metų rugsėjo mėnuo Šaulio ženklo atstovams bus palankus ir reikšmingas. Šaulio ženklo finansų sektorių globojančio Saturno ir šia sfera einančio tranzitu Plutono įtakoje, kiek dvejopa bus pirmoji rugsėjo savaitė, kai iš vienos pusės, geros pajamos tikėtinos iš kolektyvinės veiklos, bendrų projektų, o iš kitos pusės, galimi finansiniai nesutarimai darbe, nuostoliai per draugus, pramogas ir meilės ryšius. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, pasirašant sutartis, sudarant sandorius, apdairumas būtinas rugsėjo 10-22 d., o geros pajamos ir solidus pelnas tikėtinas paskutinę rugsėjo dekadą.

Šaulio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime 2021 metų rugsėjo mėnuo gali būti aktyvus, reikšmingas ir permainingas. Šaulio ženklo partnerystės sektorių globojantis Merkurijus rugsėjo mėnesį viešės draugystės sektoriuje, tai galimos naujos perspektyvios pažintys per draugus, dalyvaujant įvairaus pobūdžio renginiuose, tačiau 14-22 d., galimos tarpusavio bendravimo problemos, o problematiškose porose galimi nesklandumai ir gali nutrūkti santykiai. Asmeninėms pažintims palankus periodas bus rugsėjo 12-21 d., kada stiprės asmeninis patrauklumas, gebėjimas bendrauti, atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį, pelnyti simpatijas, užmegzti perspektyvius ryšius, bei dalyvauti romantiškose pramogose. Rugsėjo 21 d. Šaulio ženklo šeimos sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, todėl aktyviais taps reikalai, susiję su namais, nuosavybe, palikimu, tokiu metu galima padaryti galutinį sprendimą aktualiais klausimais. Kadangi pilnaties taškas formuos destruktyvų aspektą su Marsu, tai gali išryškėti tam tikros paslaptys ir problemos, galimi konfliktai su namiškiais, tarpusavio supratimo stoka, bei priešprieša tarp namų ir profesinių reikalų. Rugsėjo mėnesio 27 d. Merkurijus pradės judėti atatupstai, tokiu metu gali atsinaujinti ankstesnės iki galo neišspręstos problemos poroje, bei šis laikas bus netinkamas naujų pažinčių užmezgimui.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Iki 2021 metų rugsėjo mėnesio 22 d. Ožiaragio ženklo atstovams labai svarbiais bus reikalai, liečiantys juridinius klausimus, kūrybinės veiklos, mokslo, ryšių su užsieniu sferas, o 23-30 d. aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į profesinę veiklą, karjerą, bei socialinių tikslų įgyvendinimą. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu rugsėjo mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams bus palankus ir produktyvus, kadangi visą mėnesį karjeros sfera eis tranzitu Merkurijus, atsakingas už darbo sektorių, pirmąją dekadą karjeros sferoje viešės jį globojanti Venera, 15 d. į jį pereis Marsas, o 22 d. ir Saulė, todėl šių planetų įtakoje, bus galima daug ką naudingo nuveikti, kelti kvalifikaciją, pademonstruoti savo profesionalumą, įgyti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą. Šis mėnuo bus palankus svarbių projektų ir planų realizavimui, kai kuriems Ožiaragio ženklo atstovams pavyks gauti paaukštinimą pareigose, tai bus geras laikas ieškantiems gerai apmokamo darbo, bei siekiantiems vadovaujančios pareigybės. Rugsėjo mėnesio 7 d. mokslo, ryšių su užsieniu sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, prasidės aktyvus laikas asmeninių horizontų ir dalykinių ryšių plėtrai, svarbių projektų startui, darbinėms kelionėms, komandiruotėms. Rugsėjo 27 d. Merkurijus pradės judėti atatupstas, tai veiklos tempas lėtės ir gali tekti grįžti prie nebaigtų, užvilkintų darbų, peržiūrėti ir koreguoti ankstesnius planus.

Finansiniu požiūriu 2021 metų rugsėjo mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti dosnus, bei reikšmingas. Ožiaragio ženklo finansų sektorių globojančio Urano ir šiuo sektoriumi einančių tranzitu Jupiterio ir Saturno, jų formuojamų aspektų įtakoje, sėkminga bus pirmoji rugsėjo savaitė, kada tikėtinos geros pajamos ir naudingos kelionės. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, sudarant sutartis ir sandorius, apdairumas būtinas periode nuo antros dekados iki mėnesio pabaigos, kada vertėtų labai atsakingai tvarkyti turimas lėšas ir daryti investicijas, planuoti būtinas išlaidas. Šiame periode galimi finansiniai nesklandumai susiję su profesine veikla, draugais, bendrais projektais, o sėkmę lems gebėjimas atsakingai įvertinti situaciją ir protingai priimti svarbius sprendimus.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2021 metų rugsėjo mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti aktyvus, palankus, kupinas reikšmingų įvykių. Ožiaragio ženklo meilės sektoriumi rugsėjo mėnesį tęs tranzitą nenuspėjamas Uranas, o šį sektorių globojanti Venera pirmąją dekadą eis tranzitu karjeros sfera, todėl galimas polinkis užmegzti ryšius su aukštą socialinę padėtį užimančiu žmogumi, arba meilės ryšiai gali skatinti sėkmę profesinėje veikloje, o pirmąją savaitę likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi tolimų kelionių metu. Rugsėjo 10 d. vakare Venera pereis į draugystės sektorių, todėl kai kuriais atvejais iki šiol buvę draugiški santykiai gali išsirutulioti į meilės romaną. Periode nuo antros dekados iki mėnesio pabaigos galimos naujos pažintys per draugus, ar dalyvaujant įvairaus pobūdžio renginiuose, tačiau užsimezgę santykiai gali būti trumpalaikiais, o kadangi Venera formuos tris destruktyvius aspektus, tai jų įtakoje, esantys ilgalaikiuose santykiuose gali susidurti su problemomis ir nesklandumais, o problematiškose poroje santykiai aplamai gali nutrūkti. Rugsėjo mėnesio 21 d. Ožiaragio ženklo komunikacijų sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, tai artimu pilnačiai metu galimi nesutarimai su artimais giminėmis, apkalbos, rūpesčiai, bus daug kelionių, kontaktų, gali išryškėti tai, kas anksčiau buvo bandoma neviešinti, visa tai įtakos asmeninius santykius. Paskutinė rugsėjo savaitė bus palanki, kada bus galima užsiimti namų ir šeimos reikalais, tikėtinos naujos pažintys, malonūs susitikimai, romantiškos pramogos.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Iki 2021 metų rugsėjo mėnesio 22 d. Vandenio ženklo atstovams labai svarbiais bus reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, palikimu, išmokomis, o 23-30 d. bus palankus laikas tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė gali lydėti kūrybinių, juridinių profesijų atstovus ir dirbančius mokslo, švietimo sektoriuje. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu rugsėjo mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus svarbus ir produktyvus, tik dvi pirmąsias dienas būtinas atsargumas tvarkant verslo reikalus, kai bus galima susidurti apgaulėmis ir nesąžiningais žmonėmis. Dvi pirmąsias rugsėjo mėnesio savaites karjeros sferą globojantis Marsas eis tranzitu stambių finansų sektoriumi, todėl bus palankus laikas dirbantiems gamyboje ir verslo sferoje, sėkmė gali lydėti pavojingų profesijų, finansinių įstaigų atstovus. Labai produktyvus laikotarpis profesinėje veikloje bus 14-26 d., kai bus galima kelti kvalifikaciją, įgyti vertingos patirties, užmegzti perspektyvius ryšius su užsienio įmonėmis ir dalykiniais partneriais iš kitų miestų. Rugsėjo mėnesio 15 d. Marsas pereis į mokslo, ryšių su užsieniu sektorių, todėl tokiu metu bus galima ruošti ir realizuoti svarbius projektus, vykti į darbines keliones, komandiruotes, bus galima pelnyti vadovybės palankumą, kai kuriems Vandenio ženklo atstovams pavyks gauti paaukštinimą pareigose, arba perspektyvią pareigybę.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams 2021 metų rugsėjo mėnuo bus labai reikšmingas ir palankus. Finansų sektorių globojančio ir juo einančio tranzitu Neptūno, bei dvi savaites stambių finansų sfera einančio tranzitu Marso, o iki 22 d. jame viešinčios Saulės įtakoje, bus galima tikėtis gerų pajamų ir solidaus pelno, tačiau tvarkant svarbius finansinius reikalus, pasirašant sutartis, sudarant sandorius, yparingas apdairumas būtinas rugsėjo 6-14 d. Rugsėjo 7 d. stambių finansų sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, tai prasidės palankus laikas naujiems projektams ir verslo plėtrai, investicijoms, rėmėjų, patikimų dalykinių partnerių paieškoms, kreditų gavimui. Rugsėjo 21 d. finansų sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, todėl kai kurie projektai gali būti užbaigti, tokiu metu taps aišku, ko reikėtų atsisakyti, o kas padėtų uždirbti geras pajamas, bei užtikrintų gerovę.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2021 metų rugsėjo mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Rugsėjo mėnesį Vandenio ženklo meilės sektorių globojančio Merkurijaus, o pirmąją dekadą ir Veneros įtakoje, galimos naujos pažintys tolimų kelionių metu, arba gali užsimegzti ryšys su žmogumi iš kito miesto, ar šalies. Dvi pirmas rugsėjo mėnesio savaites Marso, o iki 22 d. ir partnerystės sektorių globojančios Saulės įtakoje, jausmai taps intensyviais ir giliais, labai svarbia taps intymioji santykių pusė poroje, šiuo metu galimas polinkis eksperimentuoti, ieškoti konstruktyvių būdų problemų sprendimui. Periode nuo antros rugsėjo dekados iki mėnesio pabaigos, galimas polinkis užmegzti pažintis su žmogumi, užimančių aukštą padėtį sociume, arba meilės ryšių ir mylimo žmogaus pagalbos dėka bus galima siekti sėkmės profesinėje veikloje ir karjeroje. Periode rugsėjo mėnesio 14-22 d. gali išaiškėti paslaptys, liečiančios mylimą žmogų, kas skatintų nusivylimą ir psichologines problemas, o 16-23 d. galimi nesklandumai šeimos gyvenime, tarpusavio supratimo stoka. Vienišiems Vandenio ženklo atstovams palanki paskutinė rugsėjo mėnesio dekada, kada galimos naujos perspektyvios pažintys, gali užsimegzti ryšys su ypatingu žmogumi, kas įtakotų tolimesnį gyvenimą, o iš kitos pusės, paskutinę savaitę dėl neteisingų asmeninių iniciatyvų ir sprendimų, galimi kai kurie nesutarimai, bei problematiškose porose gali nutrūkti santykiai.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Iki 2021 metų rugsėjo mėnesio 22 d. Žuvų ženklo atstovų gyvenime svarbia tema bus santykiai su kitais žmonėmis, asmeniniai ir dalykiniai ryšiai, bendradarbiavimo klausimai, o 23-30 d. aktualiais taps materialiniai reikalai, liečiantys verslą, kreditus, skolas, išmokas, mokesčius. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu rugsėjo mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus aktyvus ir produktyvus. Žuvų ženklo darbo sektorių globojanti Saulė iki rugsėjo 22 d. eis tranzitu partnerystės sfera, kurioje dvi pirmas savaites viešės ir Marsas, tai šių planetų įtakoje laikas bus palankus bendradarbiavimui, patikimų dalykinių partnerių paieškoms, naudingų ryšių su įmonėmis iš kitų miestų, ar užsienio šalių užmezgimui. Rugsėjo 6-14 d. bus labai svarbu gebėti palaikyti harmoningus santykius su kitais žmonėmis, klientais, tokiu metu galimi nesklandumai, apgaulės, neteisingas realios situacijos suvokimas, todėl būtinas apdairumas. Rugsėjo mėnesį sėkmė gali lydėti užsiimančius kūrybinio pobūdžio veikla, dirbančius medicinos ir uždaro tipo įstaigose, o paskutinė savaitė bus palanki verslo, pavojingų profesijų atstovams, dirbantiems finansų sektoriuje. Tai bus palankus laikas svarbių projektų ruošimui, kolektyviniam darbui, visuomeninei veiklai.

Finansiniu požiūriu 2021 metų rugsėjo mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus dosnus ir produktyvus. Žuvų ženklo finansų sektorių globojančio Plutono ir jo formuojamų aspektų įtakoje, tvarkant svarbius piniginius reikalus, sudarant sutartis ir sandorius, bus didesnis apdairumas būtinas 1-6 d. ir 14-22 d., o geros pajamos ir solidus pelnas tikėtinas pirmąją rugsėjo savaitę, 11-17 d. ir mėnesio pabaigoje po 27 d. Verslo plėtrai, bendradarbiavimui bus palanki pirmoji rugsėjo dekada, bei laikotarpis 15-26 d., kada bus galima realizuoti svarbius projektus, daryti investicijas, bei tikėtini naudingi pasiūlymai.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams 2021 metų rugsėjo mėnuo bus labai aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Žuvų ženklo partnerystės sektorių globojančio Merkurijaus, dvi pirmas savaites šiuo sektoriumi einančio tranzitu Marso, o iki 22 d. ir Saulės įtakoje, laikas bus palankus naujų partnerystės ryšių užmezgimui. Tokiu metu galimi asmeniniai meilės santykiai su kuo nors iš kolegų, arba tarnybinis romanas, naujos pažintys tikėtinos kelionių metu, o likimo skirtą žmogų bus galima sutikti ir mokymo įstaigoje. Rugsėjo mėnesio 7 d. partnerystės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, prasidės palankus periodas, kai bus galima harmonizuoti santykius su mylimu žmogumi, sustiprinti ryšį poroje, o vieniši Žuvų ženklo atstovai turės daug palankių galimybių aktyviai bendrauti su kitais žmonėmis, užmegzti perspektyvias pažintis, kai kam likimas padovanos lemtingą susitikimą su ypatingu žmogumi. Tokiu metu bus galima sėkmingai išspręsti nesklandumus poroje, teisingai įvertinti mylimo žmogaus, ar antrosios pusės tikruosius lūkesčius. Rugsėjo mėnesio 21 d. Žuvų ženkle stos Mėnulio pilnatis, tai artimu pilnačiai metu, galima įtampa, konfliktai su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, todėl bus labai svarbu gebėti valdyti savo emocijas ir siekti kompromiso. Rugsėjo mėnesio 27 d. šeimos ir partnerystės sektorius globojantis Merkurijus pradės judėti atatupstai, todėl gali atsinaujinti anksčiau iki galo neišspręstos problemos, bus būtinas atidumas tvarkant svarbius reikalus, liečiančius keliones, individualią veiklą, ar šeimos verslą.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą