Horoskopas 2021 metų kovui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkretaus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Iki 2021 metų kovo mėnesio 20 d. Avino ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti kūrybinė veikla, tokiu metu bus galima įsigilinti ir išspręsti kai kurias psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos ir komforto, nors tuo pačiu metu bus galima susidurti su apribojimais, vienatve, įvairiomis baimėmis, slaptais priešais, o paskutinė dekada bus palanki asmeninių ambicijų ir iniciatyvų realizavimui. Kovo mėnesio dvi pirmosios dekados profesinės veiklos ir karjeros atžvilgiu Avino ženklo atstovams bus kiek pasyvesnis laikas, kai nepavyks pasiekti ženklių rezultatų. Šiuo metu darbo kolektyve galimos įvairaus pobūdžio intrigos, todėl bus labai svarbu gebėti to išvengti, nes tai gali gali sugadinti reputaciją. Vidurinė kovo mėnesio dekada bus labai palanki Avino ženklo atstovams, užsiimantiems kūrybinio pobūdžio veikla. Kovo 4 d. į komunikacijų sektorių pereis Marsas (jame Marsas išbus iki paskutinės balandžio savaitės), todėl prasidės palankus laikas dalykinėms kelionėms, svarbioms deryboms, mokslams, naujos darbo vietos paieškoms. Avino ženklo pasąmonės, dvasingumo, apribojimų sektoriuje kovo mėnesio 13 d. stos Mėnulio jaunatis, todėl išryškės polinkis analizuoti padarytas klaidas ir įvertinti pasiekimus, užsiimti savianalize, bei galimas nepasitenkinimas dėl neužbaigtų darbų. Saturnas, globojantis Avino ženklo karjeros sektorių toliau tęs tranzitą socialinių ryšių sektoriumi, kuriame iki 16 d. viešės ir už darbo sferą atsakingas Merkurijus, todėl bus palankus laikas ateities planų kūrimui, tolimesnės veiksmų taktikos numatymui, bei šiuo metu gali išryškėti originalios idėjos.

Finansiniu požiūriu 2021 metų kovo mėnuo Avino ženklo atstovams gali būti palankus, bet permainingas. Kiek pasyvesnis laikas bus dvi pirmosios dekados, o kada finansų sektorių globojanti Venera kovo 21 d. pereis į Avino ženklą, prasidės palankus laikas asmeninėms iniciatyvoms. Tokiu metu galimos geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos, tikėtinas naudingas dalykinis bendradarbiavimas, sėkmingi sandoriai. Šį mėnesį nauda ir pagalba galima iš mylimo žmogaus, ar antrosios pusės, o norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, bus svarbu gebėti apriboti poreikius, atsakingai planuoti būtinas išlaidas, bei labai racionaliai naudoti turimas lėšas.

Avino ženklo atstovams 2021 metų kovo mėnuo asmeninio gyvenimo atžvilgiu gali būti palankus ir permainingas. Dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas, kol Saulė ir Avino ženklo partnerystės sektorių globojanti Venera eis tranzitu pasąmonės ir paslapčių sektoriumi, stiprės romantiškumas, pakantumas, kantrybė, gebėjimas atleisti ir priimti antrąją pusę, ar mylimą žmogų tokiu, koks jis yra, su jam būdingais trūkumais. Šiame laikotarpyje esantys ilgalaikiuose santykiuose, gyvenantys šeimoje, gali išsivaduoti nuo pabodusios kasdienės rutinos, tokiu metu asmeninis gyvenimas poroje gali įgauti naują atspalvį, gali keistis elgesys, stiprėti jausmai, tarpusavio supratimas, nors problematiškos poros gali susidurti ir su kai kuriais nesklandumais. Paskutinę kovo dekadą, kada į Avino ženklą pereis Saulė ir Venera, prasidės aktyvus, audringas ir aistringas laikotarpis, kuris bus ypatingai palankus vienišiems šio ženklo atstovams, ieškantiems meilės ir antrosios pusės. Šiuo metu vertėtų būti aktyviais, dalyvauti įvairiuose renginiuose, kur bus galima susitikti su daugeliu žmonių, užmegzti naujas pažintis, o likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi. Tokiu metu bus lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovais, įgyti daug gerbėjų, pelnyti simpatijas, bei užmegzti asmeninius meilės santykius. Paskutinę dekadą galimos romantiškos pramogos, malonūs susitikimai ir pažintys, pasimatymai, bei gali aplankyti meilė.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Iki 2021 metų kovo mėnesio 20 d. Jaučio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs klausimai, liečiantys bendrus projektus, kolektyvinį darbą, visuomeninius ryšius, santykius su draugais ir rėmėjais, ateities planus, o paskutinė dekada bus labiau pasyvi, palanki psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos ir komforto siekimui. Kovo mėnesį Jaučio ženklo atstovai gali tikėtis pozityvių permainų profesinės veiklos sferoje, tokiu metu didės darbo efektyvumas, o gerų rezultatų pavyks pasiekti minimaliai įdėjus pastangų ir laiko. Kovo mėnuo palankus norint planuoti būsimus projektus, tačiau savo idėjomis vertėtų dalintis tik su pačiais artimiausiais žmonėmis ir vengti apie tai kalbėti su mažai pažįstamais asmenimis. Kovo mėnuo bus labiau palankesnis kolektyviniam darbui, nei individualiai veiklai, sėkmė gali lydėti dirbant nuotoliniu būdu, naudojantis interneto galimybėmis. Jaučio ženklo darbo sektorių globojanti Venera iki kovo 21 d. eis tranzitu socialinių ryšių sektoriumi, todėl tokiu metu pagerės darbo sąlygos, sėkmė galima per draugus, šis periodas bus palankus ieškantiems naujos veiklos, ar norintiems pereiti į kitą darbą, o paskutinė dekada palanki kūrybinių profesijų atstovams, bei ryšiams su užsieniu.

2021 metų kovo mėnuo Jaučio ženklo atstovams finansiniu požiūriu bus palankus, bei dosnus. Jaučio ženklo finansų sektorių globojantis Merkurijus iki kovo 16 d. eis tranzitu profesinės veiklos sfera, vėliau pereis į socialinių ryšių sektorių, todėl pajamos gali būti didesnės už įprastines. Kovo 4 d. į Jaučio ženklo finansų sektoriumi pradės eiti tranzitu energingas Marsas, kurio įtakoje bus galima gerai uždirbti, o esant poreikiui, finansinės pagalbos galima tikėtis iš draugų ir artimųjų.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje 2021 metų kovo mėnuo bus aktyvus, palankus, kupinas įvairių įvykių ir naujų įspūdžių. Iki kovo mėnesio 21 d., kol meilės planeta Venera eis tranzitu Jaučio ženklo socialinių ryšių ir draugystės sektoriumi, gali pasiplėsti bendravimo ratas, atsirasti nauji pomėgiai. Vieniši Jaučio ženklo atstovai tokiu metu turės daugybę palankių galimybių naujų, lemtingų pažinčių užmezgimui, likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi, su kuriuo gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai, o sėkmę meilės reikaluose lems gebėjimas deramai pademonstruoti pačias geriausias savo savybes. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje, turėtų kiek įmanoma daugiau laiko ir dėmesio skirti mylimam žmogui, ar antrajai pusei, kartu vertėtų lankytis įvairiuose renginiuose, ar draugų kompanijoje, kas padėtų išvengti pabodusios kasdienės rutinos. Tarpusavio santykius sustiprinti ir atnaujinti jausmus gali padėti lankymasis neįprastinėse vietose, kur galima būtų pabūti tik dviese, toliau nuo įprastinio šurmulio, bei mėgautis romantiška atmosfera. Paskutinę kovo dekadą, kai Saulė ir Venera eis tranzitu Jaučio ženklo paslapčių, įkvėpimo, bei apribojimų sektoriumi, galimas polinkis idealizuoti meilę ir mylimą žmogų, tačiau šiame periode gali užsimegzti ir slaptas meilės ryšys, kas galėtų skatinti nesklandumus poros gyvenime, nusivylimą ir kentėjimą. Gyvenantiems šeimoje, kovo mėnuo bus palankus, namuose gali vyrauti pozityvi psichologinė atmosfera.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Iki 2021 metų kovo mėnesio 20 d. Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su profesinė veikla, karjera, socialinių ambicijų įgyvendinimu, o paskutinę dekadą sėkmė lydės kolektyvinėje ir visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas ateities planų kūrimui. Kovo mėnesio 4 d. Marsas pereis į Dvynių ženklą (juo judės iki balandžio 23 d.), tai prasidės aktyvus laikas, palankus bendravimui, tačiau šiuo metu stiprės atkaklumas, kartais agresyvumas, todėl vertėtų išlikti geranoriškais, diplomatiškais, kas padėtų pelnyti vadovybės palankumą ir užtikrintų harmoningus santykius darbo kolektyve. Kovo mėnuo darbinės, profesinės veiklos atžvilgiu Dvynių ženklo atstovams bus palankus, o ieškantys darbo, šiame periode gali surasti naudingą, gerai apmokamą, arba atitinkantį pašaukimą ir lūkesčius darbą, o sėkmė gali lydėti užsiimančius nuosavu verslu. Dvynių ženklo karjeros sektoriumi tęsia tranzitą Neptūnas, kuris gali skatinti įvairias iliuzijas, todėl bus labai svarbu neprarasti ryšio su realybe ir išlikti praktiškais.

Finansinė ir materialinė Dvynių ženklo atstovų padėtis 2021 metų kovo mėnesį gali būti stabili, o asmeninis biudžetas gali ženkliai papilnėti. Dvynių ženklu einantis tranzitu Marsas formuos harmoningą aspektą Saturnui, kuris globoja stambių finansų, verslo sektorių, todėl periode nuo kovo 5 d. tikėtinos didesnės už įprastines pajamos, bei solidus pelnas iš verslo sferos. Kovo mėnesį finansinę sėkmę lems naujos naudingos pažintys, darbinės kelionės, o ypač pelningas laikotarpis bus nuo kovo 22 d. iki mėnesio pabaigos.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2021 metų kovo mėnuo bus aktyvus, kupinas aistringumo. Kovo 4 d. Marsas pradės eiti tranzitu Dvynių ženklu, šios planetos įtakoje, bus daug reikšmingų įvykių asmeniniame gyvenime, o iki kovo 21 d. karjeros sektoriuje viešės meilės sektorių globojanti Venera, todėl išryškės polinkis siekti rimtų, patikimų, grindžiamų giliais jausmais santykių su to vertu žmogumi. Lengvabūdiški, trumpalaikiai santykiai, ar meilės nuotykiai šiame periode gali nedominti, tačiau šiuo metu rūpės išsiaiškinti ir suprasti, kokį vaidmenį tarpusavio santykiuose vaidina panašūs intelektualiniai interesai. Esant skirtingiems interesams, galimas noras sudominti mylimą žmogų kuo nors nauju, neįprastu, ar gali patraukti tai, kuo jis domisi ir pabandyti tuo užsiimti kartu, kas padėtų suartėti, o tarpusavio santykiai taptų šiltesniais. Kovo 28 d. Dvynių ženklo meilės sektoriuje stos Mėnulio pilnatis, todėl tokiu metu galimi malonūs siurprizai, širdyje gali įsižiebti aistringi jausmai kam nors, o šiuo metu galimas netikėtas įsimylėjimas, netgi esant ilgalaikiuose, pastoviuose santykiuose, kas galėtų paskatinti naujų meilės ryšių užmezgimą. Gyvenantieji santuokoje, gali tikėtis palankaus periodo, kai bus galima sėkmingai išspręsti šeimyninius nesklandumus, bei sustiprinti santuokinius saitus. Sėkmę tarpusavio santykiuose kovo mėnesį lems gebėjimas prisiminti praeitį, išanalizuoti anksčiau padarytas klaidas, padaryti išvadas, o tai padės remiantis praeities patirtimi išvengti problemų dabartiniuose santykiuose.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Iki 2021 metų kovo mėnesio 20 d. Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, liečiantys juridinius klausimus, mokslo, kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu sferas, o paskutinę dekadą aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į profesinę veiklą, karjerą ir socialinių tikslų įgyvendinimą. Kovo mėnesį Vėžio ženklo atstovams bus palanku mokytis, siekti profesinių žinių, bei kelti kvalifikaciją, kas suteiktų privalumus prieš kolegas, o vadovybė tokiu atveju gali palankiai įvertinti naujas kompetencijas ir deramai įvertinti pastangas. Šiuo metu profesionalumo lygį galima kelti ir mokantis savarankiškai, arba perimant labiau patyrusių kolegų įgytą patirtį, bei stiprinant įgūdžius. Kovo 13 d. Vėžio ženklo mokslo sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, kas gali paskatinti pozityvias permainas, bei gali tekti vykti į ilgai planuotą kelionę. Paskutinę kovo dekadą, kada Saulė ir Venera pradės eitu tranzitu Vėžio ženklo karjeros sektoriumi, galimi esminiai pokyčiai profesinėje veikloje, kai kurie šio ženklo atstovai gali nuspręsti ieškoti kito darbo, kitiems gali pavykti gauti papildomas pareigas, kai kas gali sudalyvauti bendrų, perspektyvių projektų rengime. Labai svarbūs, naudingi pasiūlymai, gauti šiuo metu, gali lemti profesinį augimą ir galimybę palypėti karjeros laiptais.

Finansiniu požiūriu 2021 metų kovo mėnuo Vėžio ženklo atstovams bus palankus, todėl teisingai planuojant būtinas išlaidas, bei atsakingai ir racionaliai naudojant turimas lėšas, galima bus užsitikrinti stabilų asmeninį biudžetą. Vėžio ženklo finansų sektorių globojanti Saulė kovo mėnesį formuos vyraujančius harmoningus aspektus, kurių įtakoje galimos geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos, dalykinio bendradarbiavimo, kūrybinės veiklos, verslo ir naudingų bendrų projektų.

2021 metų kovo mėnuo Vėžio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime, meilės sferoje bus palankus, skatinantis svajoti, o palankiai susiklosčius aplinkybėms, daugelis svajonių gali tapti realybe. Dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas, Saulės ir Veneros, jų formuojamų aspektų įtakoje, galimi malonūs siurprizai ir sėkmė meilės sferoje. Vieniši Vėžio ženklo atstovai kovo mėnesį bus linkę ieškoti vyresnio amžiaus gerbėjų, kuriems būdinga branda ir gebėjimas prisiimti atsakomybę už asmeninių meilės santykių formavimą ir jų rutuliojimą, bei gali suteikti apsaugą nuo įvairaus pobūdžio negandų, tačiau stengtis perkelti asmeninę atsakomybę už savo gyvenimą ant svetimų pečių šiame periode nevertėtų. Kovo mėnesį savo reikalus ir problemas Vėžio ženklo atstovai turėtų spręsti savarankiškai, o aktyvumas ir atsakingumas padės savo asmeninį gyvenimą nukreipti jiems norima linkme. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems šeimoje, kovo mėnuo bus palankus, bus galima sėkmingai tvarkyti šeimos verslo, palikimo, nekilnojamojo turto, ar gyvenamosios vietos klausimus, nors tam tikrais momentais galimi konfliktai tarp skirtingų kartų atstovų, todėl būtinas geranoriškumas ir diplomatiškumas vyresnio amžiaus namiškių atžvilgiu, įvertinant jų poreikius ir požiūrį į gyvenimą, neprimetant savo nuomonės.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Iki 2021 metų kovo mėnesio 20 d. Liūto ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, palikimu, o paskutinė dekada bus palanki tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė gali lydėti kūrybinių ir juridinių profesijų atstovus, bei dirbančius mokslo, švietimo sektoriuje. Kovo mėnesį Liūto ženklo atstovai darbinės, profesinės veiklos sferoje gali tikėtis pozityvių pokyčių, kadangi šiuo metu galima įgyti vadovybės palankumą, bus deramai įvertintos įdėtos pastangos, bei yra didelė paaukštinimo pareigose tikimybė. Sėkmę profesinėje veikloje ir siekiant karjeros lems gebėjimas įveikti visas kliūtis savo kelyje, atsakingas darbo laiko planavimas ir pavestų užduočių atlikimas. Liūto ženklo karjeros sektorių globojanti Venera kartu su Saule dvi pirmąsias kovo dekadas eis tranzitu stambių finansų sfera, todėl šių planetų įtakoje sėkmė gali lydėti pavojingų profesijų atstovus, bei dirbančius verslo ir finansų sektoriuje. Kovo mėnuo bus palankus ieškantiems gerai apmokamo darbo, tinkamas verslo plėtrai, arba svarbių projektų realizavimui.

Finansiniu požiūriu 2021 metų kovo mėnuo Liūto ženklo atstovams bus palankus. Liūto ženklo finansų sektorių globojantis Merkurijus pirmąją kovo mėnesio pusę eis tranzitu partnerystės sektoriumi, todėl geros pajamos galimos iš dalykinio bendradarbiavimo, o antroje pusėje galimas solidus pelnas iš verslo, laikas bus tinkamas gerai apgalvotoms investicijoms. Dvi pirmąsias kovo mėnesio dekadas, Saulės ir Veneros įtakoje, palanku spręsti svarbius piniginius ir materialinius klausimus, sudaryti svarbias, reikšmingas sutartis, užtikrinančias geras, stabilias pajamas, tačiau šiame periode vertėtų vengti bet kokių avantiūrų, abejotinų pasiūlymų lengvai uždirbti pinigus, kadangi tai gali skatinti nemalonumus ir nuostolius.

Liūto ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2021 metų mėnesį bus aktyvus ir palankus. Jupiterio ir Saturno, einančių tranzitu Liūto ženklo partnerystės sektoriumi, kuriame pirmąją kovo pusę viešės ir Merkurijus įtakoje, galima harmonizuoti tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, kurti tolimus poros planus. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje, kovo mėnesį bus linkę rūpintis, daugiau dėmesio skirti mylimam žmogui, ar antrajai pusei, to paties tikėdamiesi ir savo atžvilgiu. Tokiu metu bus siekiama gilių tarpusavio santykių, jausmai gali tapti stipriais, intensyviais, tai bus geras laikas norint atsiverti mylimam žmogui, atvirai demonstruojant savo jausmus ir emocijas, kas dar labiau sustiprintų tarpusavio ryšį ir pasitikėjimą. Liūto ženklo atstovai, kurie susipažino neseniai, turėtų būti atsargiais, kadangi naujas pažįstamas gali būti ne tuo, kuo bando save pristatyti, bei gali turėti savanaudiškus tikslus. Paskutinę kovo dekadą, Saulės ir Veneros tranzito Avino ženklu įtakoje, asmeniniame gyvenime galima sėkmė, kadangi tokiu metu bus galima išspręsti tarpusavio bendravimo problemas, bei kitus nesklandumus poroje, tačiau šiuo metu vertėtų neskubinti įvykių, nepriimti esminių sprendimų. Vieniši Liūto ženklo atstovai šiame periode gali susipažinti su ypatingu žmogumi iš kito miesto, ar šalies, su kuriuo gali užsimegzti perspektyvus meilės romanas.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Iki 2021 metų kovo mėnesio 20 d. Mergelės ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti santykiai su kitais žmonėmis, asmeniniai ir dalykiniai ryšiai, bendradarbiavimo klausimai, o paskutinę dekadą, aktualiais gali tapti materialiniai reikalai, liečiantys verslą, kreditus, skolas, ar mokesčius. Nuo kovo 4 d. dinamiškasis Marsas eis tranzitu Mergelės ženklo karjeros sektoriumi, jis suteiks pakankamai energijos ir jėgų, skatins siekti gerų rezultatų profesinėje veikloje, todėl kai kuriems šio ženklo atstovams gali pavykti gauti paaukštinimą pareigose ir pakilti karjeros laiptais. Kovo mėnesį bus palanku užsiimti saviugda, siekti naujų profesinių žinių ir patirties, kelti kvalifikaciją, kas suteiktų privalumus prieš kolegas. Šiame periode gali sustiprėti lyderių savybės, išryškėti ryžtingumas, drąsa ir aktyvumas, bet bus labai svarbu gebėti kontroliuoti savo emocijas, galvoti su kuo ir kas yra kalbama, reikėtų stengtis neatskleisti asmeninės informacijos, kadangi aplinkinių tarpe gali būti pavyduolių, negeranoriškai nusiteikusių asmenų, galinčių pakenkti.

Finansiniu požiūriu 2021 metų kovo mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus palankus ir dosnus, o nauda gali sietis su kolektyvine veikla ir bendrais verslo projektais, o turint skolų, arba norint laiku įvykdyti anksčiau prisiimtus finansinius įsipareigojimus, tame gali padėti darbo kolegos, ar artimieji. Kovo mėnesio 28 d. Mergelės ženklo finansų sektoriuje stos Mėnulio pilnatis, todėl artimomis pilnačiai dienomis reikėtų labai atsakingai planuoti būtinas išlaidas, vengti impulsyvių pirkinių, nenumatytų išlaidų pramogoms, ar pomėgiams.

Asmeninis Mergelės ženklo atstovų gyvenimas 2021 metų kovo mėnesį gali rutuliotis labai aktyviai, tai bus laikas, kupinas reikšmingų įvykių. Kovo mėnesį Neptūnas, o dvi pirmąsias dekadas Saulė ir Venera eis tranzitu Mergelės ženklo partnerystės sektoriumi, o šių planetų įtakoje, bus galima sėkmingai išspręsti tarpusavio bendravimo problemas, bei kitus nesklandumus poroje. Tokiu metu galima pamiršti nuoskaudas ir mylimo žmogaus padarytas klaidas, išspręsti konfliktus ir prieštaravimus, susitaikyti, siekti harmonijos poroje ir kurti bendrus tolimus planus. Vieniši Mergelės ženklo atstovai šiuo metu gali sutikti ypatingą, patrauklų žmogų, susipažinti, užmegzti naujus meilės santykius, ypač tai tikėtina pirmąją kovo mėnesio pusę, kada bus daug malonių susitikimų, romantiškų pramogų, bendravimo su draugais, kai gali prasiplėsti pažįstamų ratas. Paskutinę kovo dekadą galimas polinkis analizuoti tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, tokiu metu verta atvirai pakalbėti apie opius klausimus, kas padėtų išvengti tarpusavio supratimo stokos, konfliktinių situacijų ir padėtų sustiprinti ryšius poroje. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems šeimoje, kovo mėnuo bus palankus, bus galima kartu aplankyti gimines, draugus, eiti į svečius, ar surengti šventę artimiems žmonėms savuose namuose.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Iki 2021 metų kovo mėnesio 20 d. Svarstyklių ženklo atstovams labai svarbiais bus reikalai, susiję su darbine ir profesine veikla, aktualiais gali tapti sveiko gyvenimo būdo, naminių augintinių klausimai, o paskutinę dekadą dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, bendradarbiavimą ir dalykinį bendravimą. Svarstyklių ženklo darbo sektoriumi kovo mėnesį tęs tranzitą Neptūnas, iki trečios dekados jame viešės Saulė ir Venera, o antrą mėnesio pusę ir Merkurijus, todėl profesinės veiklos sfera bus aktyvesnė už kitas, tai suteiks galimybę pasiekti ženklių rezultatų. Svarstyklių ženklo darbo sektoriuje kovo 13 d. stos Mėnulio jaunatis ir paskatins esmines permainas, todėl gali keistis darbo sąlygos, ar atliekamų darbinių pareigų sfera. Svarstyklių ženklo atstovai, ieškantys darbo, šiuo metu gali gauti naudingų pasiūlymų, kai kuriais atvejais ir iš užsienio darbdavių. Kovo mėnuo palankus mokymuisi, kvalifikacijos kėlimui, kas padėtų pakelti savo statusą ir užimti atsakingesnes pareigas. Užsiimantiems nuosavu verslu, gali pavykti surasti rimtą, patikimą dalykinį partnerį iš draugų, arba seniai pažįstamų asmenų tarpo, bei pradėti naudingą bendradarbiavimą. Galima dalykinė partnerystė su žmogumi iš kito miesto, ar šalies, sėkmė šiuo metu gali lydėti veikloje, turinčioje sąsają su konsultacijų, tarpininkavimo, ar paslaugų sfera.

Finansiniu požiūriu 2021 metų kovo mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti palankus ir sėkmingas, kada tikėtinos aukšto lygio pajamos ir finansinis palaikymas. Šį mėnesį finansinė parama galima iš giminių, mylimo žmogaus pusės, ar gali pavykti surasti suinteresuotus asmenis, galinčius investuoti lėšas į svarbų dalykinį projektą. Paskutinę kovo dekadą būtinas atsargumas, kadangi Svarstyklių ženklo finansų sektorių globojantis Marsas formuos destruktyvius aspektus su Merkurijumi ir Neptūnu, kurių įtakoje galimas nusivylimas, nepasiteisinančios išlaidos, kai nepastebimai galima išleisti per didelę sumą.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2021 metų kovo mėnesį gali būti ypatingai aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Šį mėnesį bus juntamas emocijų pliūpsnis, kas asmeninį gyvenimą darys ryškiu, intensyviu, o santykiai su mylimu žmogumi atvirumo ir nuoširdumo dėka, gali būti pervesti į naują kokybinį lygmenį. Kovo mėnesį Jupiteris ir Saturnas, o pirmąją mėnesio pusę ir Merkurijus, eis tranzitu Svarstyklių ženklo meilės sektoriumi, todėl tai bus palankus laikotarpis vienišiems šio ženklo atstovams, kada atsivers daug palankių galimybių naujoms pažintims, romantiškoms pramogoms, o likimas gali padovanoti lemtingą susitikimą su ypatingu žmogumi. Šiame periode lemtinga pažintis galima mokymosi įstaigoje, kursų, seminarų vietoje, ar kelionės, susijusios su mokslu metu, o dvi pirmąsias kovo dekadas meilė gali tampriai persipinti su darbiniais reikalais. Antroje kovo mėnesio pusėje gali užsimegzti meilės santykiai su kuo nors iš kolegų tarpo, o paskutinę dekadą, Saulės ir Veneros tranzito partnerystės sektoriumi įtakoje, stiprės patrauklumas, bus lengviau užmegzti ryšius su priešingos lyties atstovais, bei pelnyti jų simpatijas savo atžvilgiu. Kovo 28 d. Svarstyklių ženkle stos Mėnulio pilnatis ir suteiks galimybę sustiprinti tarpusavio ryšius su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, kurti bendrus tolimesnius poros planus, bei juos įgyvendinti.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Iki 2021 metų kovo mėnesio 20 d. Skorpiono ženklo atstovų gyvenime aktualia tema bus kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais, bei įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikų temą, gali atsirasti nauji interesai, pomėgiai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo ir sveikatos sferą. Kovo mėnesį Skorpiono ženklo atstovai gali tikėtis dalykinio aktyvumo, naudingų ir įdomių pasiūlymų, tame tarpe ir iš draugų, todėl teks užsiimti daugybe projektų, ženkliai padidės darbų apimtis. Dirbantiems vadovaujamą darbą, kovo mėnesį būtų palanku palaikyti tamprius kontaktus ir santykius su kolektyvu, kas duotų gerus rezultatus, o esantys pavaldžioje padėtyje, gali išreikšti profesionalumą, pademonstruoti savo gebėjimus, įgyti vadovybės palankumą ir palaikymą.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2021 metų kovo mėnuo gali būti palankus ir išskirtinai sėkmingas. Skorpiono ženklo finansų sektorių globojančio Jupiterio įtakoje, šį mėnesį gali reikšmingai padidėti asmeninės pajamos, tai būtų atkaklaus, įtempto darbo ir įdėtų pastangų išdava. Kovo mėnesį gali gerokai papilnėti asmeninis biudžetas, tačiau vertėtų stengtis labai atsakingai naudoti turimas, lėšas, neimti kreditų, be reikalo neišlaidauti, vengti abejotinų pasiūlymų ir investicijų, kas galėtų paskatinti nuostolius.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2021 metų kovo mėnuo Skorpiono ženklo atstovams gali būti palankus, skatinantis romantiškas nuotaikas. Skorpiono ženklo meilės sektoriumi kovo mėnesį tęs tranzitą Neptūnas, dvi pirmąsias dekadas jame viešės Saulė ir Venera, o nuo 16 d. ir Merkurijus, šis laikas bus palankus vienišiems šio ženklo atstovams, tokiu metu atsivers daugybė palankių galimybių naujų pažinčių užmezgimui, galima tikėtis daug romantiškų pramogų, malonių susitikimų, o likimas gali padovanoti lemtingą ryšį su ypatingu žmogumi. Jeigu yra žmogus, kuris patinka, kuriam jaučiama simpatija, šiuo metu bus galima prisipažinti meilėje, tam palankiausias laikas bus iki antros dekados pabaigos. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, bei gyvenantys santuokoje, šiuo metu galės išspręsti įvairaus pobūdžio nesklandumus, suartėti su mylimu žmogumi ir ryšius pervesti į aukštesnį kokybinį lygmenį. Skorpiono ženklą globojantis Marsas nuo kovo 4 d. eis tranzitu transformacijos sektoriumi, todėl aktualiais taps intymūs klausimai, gali išaiškėti kokia nors paslaptis, susijusi su mylimo žmogaus asmeniniu gyvenimu, kas gali nuliūdinti, o norint išsaugoti tarpusavio santykius, teks pasistengti ir surasti kompromisą.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Iki 2021 metų kovo mėnesio 20 d. Šaulio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane bus reikalai, liečiantys namų, šeimos, nuosavybės klausimus, o paskutinė dekada bus palanki kūrybinei saviraiškai, asmeninių meilės santykių formavimui, bei pomėgiams. Šaulio ženklo atstovams darbinės, profesinės veiklos atžvilgiu kovo mėnuo bus labai produktyvus, kada bus galima pasiekti labai gerų rezultatų. Šį mėnesį pavyks sėkmingai išspręsti visus nesklandumus, liečiančius bendravimą darbo kolektyve, o sėkmės garantu profesinėje veikloje bus neįprastas, kūrybinis požiūris į darbą, savo privalumų pagalba gebėjimas pelnyti vadovybės palankumą ir palaikymą. Kovo mėnuo bus palankus norintiems keisti darbą, arba užsiimt nauja veikla, o taip pat sėkmė gali lydėti ieškančius gerai apmokamo darbo užsienyje. Kovo 28 d. Šaulio ženklo draugystės, socialinių ryšių sektoriuje stos Mėnulio pilnatis, todėl laikas bus palankus esamos padėties profesinėje veikloje analizei, bei karjeros perspektyvų numatymui, tačiau šiuo metu vertėtų nieko nedaryti skubotai, o esminius pokyčius reikėtų planuoti kiek vėliau, kai aiškiomis taps visos tai liečiančios aplinkybės.

Finansiniu požiūriu 2021 metų kovo mėnuo Šaulio ženklo atstovams bus palankus, kai galima tikėtis gerų pajamų. Šaulio ženklo finansų sektorių globojantis Saturnas kovo mėnesį tęs tranzitą komunikacijų sfera, formuos vyraujančius harmoningus aspektus su kitomis planetomis, o jų įtakoje geros pajamos tikėtinos iš kūrybinės veiklos, pagrindinės darbo vietos, paskutinę kovo savaitę tikėtinos naudingos finansiniu atžvilgiu kelionės, o kai kam gali pavykti išlošti loterijoje (jeigu tam būtina nuoroda yra ir gimimo horoskope). Kovo mėnesį nauda galima iš artimų giminių pusės, o taip pat gali pavykti pritraukti reikalingas investicijas svarbaus projekto vystymui.

Šaulio ženklo atstovų asmeninio gyvenimo atžvilgiu 2021 metų kovo mėnuo bus palankus, išryškės polinkis siekti nuoširdžios meilės, gilių jausmų ir patikimų santykių, o trumpalaikiai, neįpareigojantys ryšiai gali nedominti. Sėkmės garantu meilės sferoje kovo mėnesį bus gebėjimas pademonstruoti patrauklumą ir deramai išreikšti savo emocijas. Kovo 4 d. partnerystės sektoriumi pradės eiti tranzitu Marsas, todėl prasidės aistringas periodas, santykiuose išryškės fizinė tarpusavio trauka, o tokiu metu užsimezgęs naujas meilės romanas gali būti sėkmingas. Esantys ilgalaikiuose partnerystės ryšiuose, šiame periode gali nuspręsti oficialiai įforminti savo santykius, o ypač palanki asmeniniame gyvenime bus paskutinė kovo dekada, kada Saulė ir Venera pradės eiti tranzitu meilės sektoriumi, kai bus daug romantikos. Šiuo palankiu laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Šaulio ženklo atstovai, kadangi likimas gali padovanoti lemtingą pažintį, suvesti su ypatingu žmogumi, su kuriuo gali užsimegzti patikimi asmeniniai meilės santykiai, galintys iš esmės pakeisti gyvenimą. Tai laikas, kada jausmai gali tapti giliais ir intensyviais, porose galima tikėtis harmonijos, bei gali stiprėti tarpusavio supratimas.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Iki 2021 metų kovo mėnesio 20 d. Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs intelektualinė veikla, komunikacijų, informacijos klausimai, tokiu metu tikėtina daug artimų kelionių, bendravimo, pažinčių ir kontaktų, o paskutinę dekadą svarbiais taps namų ir šeimos reikalai. Kovo 4 d. į Ožiaragio ženklo darbo sektorių pereis Marsas, kurio įtakoje didesnis aktyvumas, veiklumas bus juntamas profesinėje veikloje, tokiu metu bus pakankamai ryžto ir energijos, kas padės sėkmingai ir atsakingai atlikti pavestas svarbias darbines užduotis, bei laikas palankus ir fiziniam darbui. Tarpusavio santykiai su kolegomis bus dinamiški, o kovo 14-24 d. galimos konfliktinės situacijos, jas gali paskatinti asmeninė neapdairi iniciatyva, arba agresyvumas iš kolegų pusės. Kovo mėnesį Ožiaragio ženklo atstovams bus lengviau atlikti trumpalaikes užduotis, o susikoncentruoti ir dėti ilgalaikes pastangas bus sunkiau, todėl vertėtų būti išrankesniais, bei neprisiimti sau per daug pareigų ir užduočių. Kovo mėnesį bus galima ženkliai praplėsti savo akiratį, mokytis, kaupti profesines žinias ir patirtį, kelti savo kvalifikaciją.

Finansiniu požiūriu 2021 metų kovo mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti palankus, bei dosnus. Asmeninių finansų sektoriumi kovo mėnesį tęs tranzitą Jupiteris ir Saturnas, iki 16 d. jame viešės Merkurijus, o šių planetų ir jų formuojamų aspektų įtakoje, tikėtini naudingi nekilnojamojo turto sandoriai, geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos ir karjeros, bei gali atsirasti galimybė gauti finansavimą pristabdytam, nerealizuotam verslo projektui. Finansinė pagalba ir nauda kovo mėnesį galima iš artimų žmonių, kurie gali tapti tikru ramsčiu, jų paramos dėka gali pavykti įgyvendinti svarbius sumanymus, o svajones paversti realybe.

2021 metų kovo mėnuo Ožiaragio ženklo atstovų asmeninio gyvenimo atžvilgiu gali būti palankus, šiame periode stiprės asmeninis žavesys, patrauklumas, gebėjimas lengvai bendrauti su priešingos lyties atstovais. Tai bus palankus mėnuo ieškantiems meilės ir savo antrosios pusės, kadangi stiprės gebėjimas surasti bendrą kalbą su kitais, o sėkmę meilės reikaluose lems ryžtingumas išreiškiant savas emocijas, gebėjimas aiškiai išsakyti savas mintis ir išreikšti jausmus. Ožiaragio ženklo meilės sektoriumi kovo mėnesį tęs tranzitą Uranas, jo įtakoje bus juntama energija ir sėkmė, o asmeninis gyvenimas įgaus neįprastą atspalvį. Kovo mėnesio 13 d. Ožiaragio ženklo komunikacijų sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, suteiks impulsą, atvers naujas galimybes, bus daug palankių progų naujoms pažintims, galima meilė iš pirmo žvilgsnio. Vieniši Ožiaragio ženklo atstovai tokiu metu gali įsimylėti seniai pažįstamą bičiulį, su kuriuo anksčiau siejo tik draugiški santykiai. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimoje, kovo mėnesį gali planuoti šeimynines šventes, susitikimus su giminėmis, kviestis svečių, o namuose gali vyrauti harmonija ir pozityvi psichologinė atmosfera.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Iki 2021 metų kovo mėnesio 20 d. Vandenio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs asmeninės gerovės kūrimas, talentų ir meistriškumo realizavimas praktikoje, o paskutinę dekadą daugiau dėmesio gali tekti skirti intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, bus galima tikėtis daug kontaktų, pažinčių, artimų kelionių. Profesinės ir darbinės veiklos sferoje kovo mėnesį neverta tikėtis neplanuotų pokyčių, viskas rutuliosis įprastiniu tempu, o šis laikotarpis bus palankus tolimų planų kūrimui. Kovo mėnuo bus palankus norint atnaujinti bendravimą su senais pažįstamais, kadangi draugai ir bendraminčiai gali padėti pasiekti gerų rezultatų profesinėje veikloje ir suformuoti naujas būsimos karjeros galimybes, tačiau šį mėnesį nevertėtų siekti išreikšti lyderių savybes, o palankiau būti išlikti tarsi šešėlyje, ramiai užsiimant veikla. Sėkmę kovo mėnesį profesinėje veikloje lems kantrybė, gebėjimas vengti skubotų sprendimų, kadangi ne visos aplinkybės ir situacijos šiuo metu bus teisingos.

Finansiniu, materialiniu atžvilgiu Vandenio ženklo atstovams 2021 metų kovo mėnuo bus palankus, nors permainingas. Kovo mėnesį finansų sektoriumi tęs tranzitą Neptūnas, dvi pirmas dekadas jame bus Saulė ir Venera, o nuo 16 d. ir Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje, periodas iki kovo 21 d. bus palankus, kai tikėtinos geros pajamos. Neptūno įtakoje būtinas apdairumas tvarkant svarbius finansinius reikalus, o kadangi kovo 13 d. šiame sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, tai prasidės palankus laikas finansinių planų kūrimui, bei savo pajamų ir išlaidų analizei. Tokiu metu gali būti peržiūrimi ir santykiai su dalykiniais partneriais, kai patikimas bendradarbiavimas bus tęsiamas toliau, o kai kurie ryšiai gali būti nutraukti. Kovo mėnesį vertėtų vengti rizikingų investicijų, abejotinų pasiūlymų, keistų projektų, nes tai gali skatinti finansinius nuostolius ir praradimus.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2021 metų kovo mėnuo Vandenio ženklo atstovams gali būti aktyvus, palankus, kupinas džiugių įvykių. Didžiosios laimės ir sėkmės planeta Jupiteris kovo mėnesį tęs tranzitą Vandenio ženklu, todėl gali skatinti pozityvias aplinkybes meilės sferoje, stiprinti asmeninį patrauklumą, gebėjimą bendrauti su priešingos lyties atstovais ir pelnyti jų simpatijas. Siekiantiems nuoširdžių, patikimų ir ilgalaikių asmeninių meilės santykių, nevertėtų būti per daug aktyviais pažinties pradžioje, kadangi per didelis iniciatyvumas ir veiklumas gali būti priimamas kaip agresyvumas, bus labai svarbu gebėti primygtinai neprimesti savo nuomonės, nes toks elgesys gali sugadinti pirmą įspūdį apie save potencialaus gerbėjo akyse. Tokiu metu vertėtų išlikti ramiais ir nuovokiais, kas padėtų sėkmingai įgyvendinti savo ketinimus, surasti meilę ir savo antrąją pusę jos ieškantiems. Antroje kovo mėnesio pusėje sėkmė gali nusišypsoti vienišiems Vandenio ženklo atstovams, kai galimas lemtingas susitikimas, o paskutinę kovo dekadą, bus daug kontaktų, palankių progų užmegzti naujas pažintis, tokiu metu gali aplankyti meilė, o šalia atsirasti ypatingas žmogus. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys santuokoje, gali gebėti išreikšti savo emocinę ir aistringą natūros pusę, kuo gali nustebinti mylimą žmogų, ar antrąją pusę, bei šiuo metu pavyks išspręsti nesklandumus poroje.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Iki 2021 metų kovo mėnesio 20 d. Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti asmeniniai planai, iniciatyvos ir ambicijos, tai palankus laikas įvaizdžio pokyčiams, o paskutinę dekadą svarbiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Kovo mėnuo darbinės ir profesinės veiklos atžvilgiu Žuvų ženklo atstovams bus palankus, tokiu metu galima ruošti, rutulioti svarbius projektus, išanalizuoti tolimesnės karjeros planus, apgalvoti taktiką, suteikiančią galimybę greičiau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Kovo mėnesį galima sėkmingai, kardinaliai keisti veiklos pobūdį, jeigu netenkina esamos darbo sąlygos, įgyta profesija, ar karjeros perspektyvos. Šį mėnesį gali pavykti surasti gerai apmokamą darbą, kuris pateisintų lūkesčius, atitiktų turimą kvalifikaciją, arba pašaukimą, o norint įgyvendinti savo ketinimus, gali tekti iš esmės keisti požiūrį į darbą, pažvelgiant į situaciją visiškai kitu aspektu. Jupiterio ir Saturno įtakoje kovo mėnesį gali būti juntama slapta įtaka, tokiu metu savoje aplinkoje galima išsiaiškinti negeranoriškai nusiteikusius asmenis, pavyduolius, kurie siekia pakenkti, arba suklaidinti, o norint su tuo susitvarkyti, vertėtų veikti aplinkiniais keliais, pasitelkus į pagalbą patikimus žmones. Kovo mėnesio 13 d. Žuvų ženkle stos Mėnulio jaunatis, todėl atsivers naujos galimybės ir išryškės vertingos idėjos.

Finansiniu požiūriu 2021 metų kovo mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus palankus, nors kiek permainingas, o dvi pirmąsias dekadas geras pajamas užtikrins asmeninės iniciatyvos, aktyvumas, gebėjimas realizuoti naudingus projektus, sudaryti pelningus sandorius. Paskutinę kovo mėnesio dekadą, kada Žuvų ženklo finansų sektoriumi eis tranzitu Saulė ir Venera, gali ženkliai padidėti pajamos, nauda gali sietis su kūrybiniais projektais, pomėgiais, praktiniu talentų realizavimu, o sėkmės garantu bus pasitikėjimas savomis jėgomis, bei atkaklus darbas.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams 2021 metų kovo mėnuo bus palankus, aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Dvi pirmas kovo dekadas Žuvų ženklu eis tranzitu Saulė ir Venera, o iki 16 d. ir Merkurijus, globojantis partnerystės sektorių. Šių planetų įtakoje stiprės asmeninis žavesys ir patrauklumas, gebėjimas lengvai bendrauti su priešingos lyties atstovais, atkreipti jų dėmesį ir pelnyti simpatijas. Tokiu metu bus daug galimybių naujo meilės romano užmezgimui, o šiuo palankiu periodu galėtų sėkmingai pasinaudoti vieniši Žuvų ženklo atstovai, ieškantys savo antrosios pusės. Veneros ir Merkurijaus įtakoje, vieniši Žuvų ženklo atstovai gali tikėtis įvairių malonių siurprizų, galima lemtinga pažintis, susitikimas su ypatingu žmogumi, o kaip reikėtų teisingai elgtis šiuo metu, tame gali patarti intuicija. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys santuokoje, kovo mėnesį gali būti kiek egoistiškais mylimo žmogaus, arba antrosios pusės atžvilgiu, o dėl neištesėtų pažadų galimos konfliktinės situacijos poroje. Norint išlaikyti harmoningus tarpusavio santykius, kovo mėnesį vertėtų įsiklausyti į mylimo žmogaus nuomonę, bei deramai įvertinti jo poreikius ir lūkesčius.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą