Horoskopas 2018 metų rugpjūčio mėnesiui zodiako ženklams | Astroprognozės - Horoskopai - Astrologija
Horoskopas 2018 metų rugpjūčio mėnesiui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Iki paskutinės 2018 metų rugpjūčio mėnesio savaitės Avino ženklo atstovams svarbiais bus reikalai, susiję su kūrybine saviraiška, meile, pomėgiais, reklama, daug dėmesio bus skiriama vaikams, jų poreikiams, o paskutinę savaitę aktyvumas bus nukreiptas į darbinės veiklos sferą. Rugpjūčio mėnesį daugelis planetų judės atatupstos, lėtindamos gyvenimo ir veiklos tempą, todėl greitų rezultatų tikėtis neverta, tačiau pasitelkus atkaklumą ir dėmesingumą detalėms, bus galima padidinti darbo efektyvumą, bei užsitikrinti didesnes pajamas. Iki rugpjūčio 19 d. Merkurijus, kuris atsakingas už Avino ženklo darbo ir komunikacijų sektorius, judės atatupstas, todėl šis laikotarpis bus palankus anksčiau pradėtų projektų realizavimui, klaidų taisymui, korekcijai, tačiau naujoms iniciatyvoms laikas netinkamas. Šiame periode galima išspręsti senus nesutarimus, arba surasti būdą susitaikymui, jeigu buvo su kuo nors susipykta.

Finansiniu požiūriu rugpjūčio mėnuo Avino ženklo atstovams gali būti permainingas, kadangi asmeninių pajamų sektoriumi einantis tranzitu Uranas nuo rugpjūčio 7 d. pavakario pradės judėti atatupstas, todėl anksčiau buvusios situacijos gali išryškėti kitame lygmenyje, galimi įvairūs pokyčiai, todėl norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, vertėtų vengti rizikingų sandorių, per didelių išlaidų pramogoms ir malonumams, o naujų idėjų realizavimą nukelti vėlesniam laikui. Rugpjūčio 7 d. naktį Venera, kuri atsakinga už Avino ženklo talentų, asmeninių finansų sektorių, pereis į partnerystės sektorių, todėl pajamos tiesiogiai priklausys nuo gebėjimo užmegzti dalykinius ryšius, bendrauti ir dirbti kartu su kitais, sėkmės garantu bus išmintingas reikalų tvarkymas, santūrumas keliant savus reikalavimus partneriams. Rugpjūčio mėnesį geras pelnas tikėtinas iš bendradarbiavimo ir dalykinės partnerystės.

Avino ženklo atstovų asmeninis gyvenimas rugpjūčio mėnesį gali tapti aktyviu ir įdomiu, kadangi meilės sektoriumi eis tranzitu Merkurijus, o iki paskautinės savaitės ir Saulė, todėl tikėtinas ryškus pagyvėjimas bendraujant su priešingos lyties atstovais, pramogaujant, arba užsiimant savais pomėgiais. Saulė suteiks energijos, Merkurijus skatins aktyvumą ir išradingumą, bei sustiprės asmeninių meilės santykių svarba. Pirmąją rugpjūčio mėnesio pusę stiprės polinkis atviram ir intensyviam flirtui, todėl gali iškilti pavojus esamiems santykiams, kadangi tikėtini nesusipratimai, ginčai, pavydo išraiškos, priekaištai dėl neištikimybės. Rugpjūčio 7 d. Venera pradės eiti tranzitu Avino ženklo partnerystės sektoriumi, todėl prasidės palankus periodas bendravimui, naujoms pažintims, tokiu metu aktyvesniais galėtų būti vieniši Avino ženklo atstovai, ieškantys meilės ir norintys užmegzti naujus rimtus partnerystės ryšius. Dalinis Saulės užtemimas įvyks rugpjūčio 11 d. Avino ženklo meilės sektoriuje, o užtemimo įtaka gali lemti naujo romano pradžią, arba suteikti galimybę susigrąžinti buvusią meilę. Užtemimo taškas bus jungtyje su retrogradiniu Merkurijumi, todėl užtemimo įtakoje vertėtų pagalvoti apie tai, kokias pareigas reikėtų prisiimti sau, ką reikėtų daryti, norint teisingai formuoti ir rutulioti asmeninius santykius, siekiant juos padaryti tvirtais ir patikimais. Antroje rugpjūčio mėnesio pusėje keisis požiūris į savo pareigas santuokiniame gyvenime, vyraus išmintinga ramybė, sustiprės atsakingumas tarpusavio santykiuose. Iki rugpjūčio 13 d. draugystės ir visuomeninių ryšių sektoriumi judės atatupstas Marsas, stiprindamas aktyvumą socialiniame gyvenime, tačiau tuo pačiu galima supainioti daugystę ir meilę, arba kai kam iš draugų suteikti nepagrįstą viltį.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

2018 metais iki paskutinės rugpjūčio mėnesio savaitės Jaučio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti šeimos, namų, nuosavybės reikalai, o paskutinę savaitę aktyviu taps asmeninis gyvenimas ir meilės reikalai, daugiau laiko bus skiriama pomėgiams, pramogoms, kūrybinei saviraiškai. Kol iki rugpjūčio 27 d. Marsas, kuris atsakingas už energingumą ir veiklumą, judės atatupstas, veiklos tempas bus lėtesniu, o svarbių darbų atlikimas pareikalaus daugiau laiko ir jėgų. Sėkmę profesinėje veikloje ir karjeroje lems ne palankiai susiklostę aplinkybės, o anksčiau įdėtos pastangos, tai bus atlygis už sąžiningai atliktas užduotis ir darbą. Retroganinis Marsas gali skatinti norą tobulinti profesinius įgūdžius, kaupti vertingą patirtį, kas bus labai reikalinga ir naudinga ateityje, siekiant kilti karjeros laiptais.

Rugpjūčio mėnuo finansiniu požiūriu Jaučio ženklo atstovams bus permainingas ir sudėtingas, kadangi už asmeninių pajamų sektorių atsakingas Merkurijus iki rugpjūčio 19 d. judės atatupstas šeimos sektoriumi, todėl šiame periode galima susidurti su nuostoliais dėl atidumo, apdairumo stokos, arba galimi nerealūs lūkesčiai. Šis laikotarpis nepalankus veiklai, susijusiai su nekilnojamuoju turtu, o svarbius sandorius, liečiančius nuosavybę, vertėtų nukelti vėlesniam, palankesniam laikui. Iš kitos pusės, dvi pirmąsias rugpjūčio dekadas gali pavykti susigrąžinti tai, kas teisėtai priklauso, tokiu metu galima atgauti skolas, arba nuosavybės, palikimo dalį, arba galima gauti paramą, norint grąžinti senas skolas. Paskutinė rugpjūčio dekada bus daug palankesnė finansiniu požiūriu, nei dvi pirmosios dekados, tačiau iš kitos pusės, susiklostę situacijos gali būti gana reikšmingos, kadangi norint gauti finansinę, arba materialinę naudą, yra pavojus pakenkti asmeniniams ir profesiniams ryšiams. Šiame periode galimas siekis gauti naudą čia ir dabar, arba galimi per dideli lūkesčiai, bei polinkis spausti kitus, o norint išvengti nemalonių situacijų, reikėtų remtis tik savomis jėgomis ir galimybėmis, neieškant kitų pajamų šaltinių per artimus žmones, draugus, arba dalykinius partnerius.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sfera rugpjūčio mėnesį bus aktyvi ir audringa, kada teks išsiaiškinti tarpusavio santykiuose, bei apsispręsti, su kuo toliau pakeliui, o kam nebelieka vietos gyvenime. Dvi pirmąsias rugpjūčio mėnesio dekadas ginčai gali tapti neatsiejama kasdienybės dalimi, kadangi nei Jaučio ženklo atstovai, nei jų antroji pusė gali nežinoti, ko jie iš tikrųjų nori, kaip jiems reikėtų formuoti, rutulioti tarpusavio santykius, bei kokia linkme nukreipti gyvenimą. Šiame periode nevertėtų daryti galutinių išvadų, kadangi ne visos, formuojančios situaciją detalės, gali būti aiškios, tokiu metu reikėtų labai atidžiai kontroliuoti savo kalbas, būti atsargiems tame, kam ir kas yra sakoma, kadangi tikėtina rizika pakenkti sau, arba artimam žmogui. Dalinis Saulės užtemimas įvyks rugpjūčio 11 d. Jaučio ženklo šeimos sektoriuje, kur ir tikėtini pokyčiai ir esminės permainos. Artimomis užtemimui dienomis reikėtų venti konfliktų su giminėmis ir antrąja puse, kadangi tokia situacija gali gerokai užsitęsti. Užtemimo įtakoje gali tapti aktualiais klausimai, susiję su tarpusavio santykiais su giminėmis, arba su nuosavybe, remontu, statybomis, persikraustymu, stambiais pirkiniais šeimai. Už Jaučio ženklo meilės sektorių atsakingas Merkurijus rugpjūčio 19 d. rytą pradės judėti tiesiai, todėl paskutinę dekadą tarpusavio santykiuose bus daugiau aiškumo, daugės optimizmo, pasitikėjimo savimi, bei tikėjimo tuo, kad viskas pavyks, o įsimylėjusių žmonių porose prasidės palankus, harmoningas periodas. Tačiau, kai kurie Jaučio ženklo atstovai gali nutraukti ryšius, jeigu jie jau išsisėmė, arba tapo per daug varžančiais. Rugpjūčio 26 d. stosianti Mėnulio pilnatis palies Jaučio ženklo meilės ir draugystės sferas, kuriose ir galima tikėtis svarbių, reikšmingų įvykių, o kai kas iš draugų gali tiesiog stipriai įtakoti asmeninį gyvenimą.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

2018 metų rugpjūčio mėnesį iki paskutinės savaitės Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su intelektualine veikla, pažintimis, bendravimu, komunikacijomis, kelionėmis, reikalingos informacijos gavimu, o paskutinę savaitę dėmesys bus nukreiptas į namų ir šeimos reikalus. Kadangi rugpjūčio mėnesį daugelis planetų judės atatupstos, tai jų įtakoje gali strigti planų, susijusių su profesine veikla ir karjera realizavimas, tačiau šis periodas bus tinkamas veiklos ir įgytos patirties peržiūrėjimui, bei išvadoms, kurios bus naudingos ateityje. Už Dvynių ženklą atsakingas Merkurijus iki rugpjūčio 19 d. judės atatupstas komunikacijų sektoriumi, todėl galima susidurti su įvairaus pobūdžio nesklandumais ir nesusipratimais, galimos klaidos atliekant darbines užduotis, laikotarpis bus nepalankus naujoms iniciatyvoms, tačiau šiame periode galima užsiimti anksčiau pradėtų projektų užbaigimu, ar padarytų klaidų taisymu. Už Dvynių ženklo darbo sektorių atsakingas Marsas iki rugpjūčio 27 d. judės atatupstas, o darbo sektoriumi einantis tranzitu Jupiteris judės tiesiai, todėl šių planetų įtakoje galimos dvejopos aplinkybės, kada iš vienos pusės, bus lėtesnis veiklos tempas ir ne tokie greiti, kaip norėtųsi, rezultatai, o iš kitos pusės, daugės optimizmo, stiprės pasitikėjimas savomis jėgomis. Dalinis Saulės užtemimas įvyks rugpjūčio 11 d. Dvynių ženklo komunikacijų sektoriuje, užtemimo taškas bus jungtyje su retrogradiniu Merkurijumi, kas gali grąžinti į praeitį, tačiau naujame lygmenyje. Užtemimo įtakoje gali pavykti atnaujinti ankstesnius kontaktus, arba gali kilti mintis vėl užsiimti anksčiau pradėtu, bet užmestu projektu, kurį butų galima sėkmingai realizuoti. Mėnesio pabaigoje galima trintis bendraujant su kolegomis, todėl būtų protingiausia gerai pagalvoti prieš ką nors kalbant, ar ruošiantis padaryti ką nors svarbaus.

Finansinė padėtis rugpjūčio mėnesį Dvynių ženklo atstovus gali džiuginti, sėkmė gali lydėti bendradarbiaujant su kitais žmonėmis, o aplamai šis mėnuo bus palankus norint išspręsti senas problemas, liečiančias materialinius ir finansinius klausimus. Šis laikotarpis palankus senų skolų grąžinimui, arba jų atgavimui, o sėkmės garantu rugpjūčio mėnesį bus gebėjimas deramai įvertinti ir subalansuoti savo norus ir galimybes. Norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, reikėtų atsakingai planuoti būtinas išlaidas, vertėtų vengti be reikalo išlaidauti, leisti per daug pinigų pramogoms, ar nenaudingiems daiktams.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovai rugpjūčio mėnesį gali tikėtis aktyvaus, aistringo, jausmingo laikotarpio, palankaus esamų santykių formavimui ir rutuliojimui, bei naujų meilės ryšių ir nuotykių paieškoms. Dvynių ženklo atstovų asmeninis gyvenimas taps ryškesniu nuo rugpjūčio 7 d., Venerai pradėjus eiti tranzitu meilės sektoriumi, kada stiprės patrauklumas, pasitikėjimas savimi, gebėjimas bendrauti su priešingos lyties atstovais, vilioti ir gundyti. Tokiu metu galimos naujos pažintys, malonūs susitikimai, galima ir lemtinga pažintis, gali aplankyti ilgai laukta meilė, todėl šiuo palankiu laikotarpiu galėtų sėkmingai pasinaudoti vieniši Dvynių ženklo atstovai, o turintys savo antrąją pusę, šiame periode tarpusavio santykiuose gali tikėtis daugiau romantikos, pramogų. Šis periodas bus palankus norintiems išreikšti savo jausmus mylimam žmogui, prisipažinti meilėje, tokiu metu galima dovanoti, arba gauti dovanų, tačiau iš kitos pusės, šiuo metu būtinas apdairumas leidžiant pinigus pramogoms ir brangioms dovanoms, o taip pat bendraujant su žmonėmis, kadangi tarp jų gali atsirasti siekiantys asmeninės naudos. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems šeimoje, rugpjūčio mėnuo gali būti kiek prieštaringas, kadangi gali išryškėti nepasitenkinimas viskuo ir visais, nepaisant to, kad antroji pusė ir artimi žmonės bus linkę palaikyti, skatinti pasitikėjimą savimi. Norint išvengti nepalankių aplinkybių, vertėtų daugiau laiko praleisti kartu su antrąja puse, daugiau dėmesio skirti šeimą, namus, bendrą biudžetą liečiantiems klausimams, kas padėtų sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą, bei harmoniją.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Iki paskutinės 2018 metų rugpjūčio mėnesio savaitės Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti asmeninių pajamų ir gerovės klausimai, o paskutinė savaitė bus palanki intelektualinei veiklai, kelionėms, pažintims, reikalingų kontaktų užmezgimui, naudingos informacijos gavimui. Rugpjūčio mėnesį vargu ar pavyks pasiekti ženklių rezultatų profesinėje veikloje, kadangi už Vėžio ženklo karjeros sektorių atsakingos planetos Marsas ir Plutonas judės atatupsti, lėtindami veiklos tempą. Nemalonumų ir nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių šaltiniu gali tapti dalykiniai partneriai, o nesutarimai gali paliesti finansinius ir materialinius klausimus, todėl šį mėnesį galėtų būti sėkmingesnė individuali veikla, nei bendras darbas su kitais žmonėmis. Rugpjūčio mėnesį gali lydėti sėkmė ieškančius naudingo, pelningo darbo, nors pradžioje gali atrodyti, kad darbas pasirinktas netinkamai, galima trintis su bendradarbiais, tačiau tai tik laikini nesklandumai, kadangi po kurio laiko, šiuo metu padarytas darbo pasirinkimas gali džiuginti ir užtikrinti geras pajamas, o ilgalaikėje perspektyvoje duoti gerus rezultatus. Paskutinė rugpjūčio savaitė gali būti sėkminga darbinėje veikloje, kada galima padaryti palankų įspūdį vadovybei, užsitikrinti palaikymą, bei šiuo metu galimas harmoningas bendravimas su kolegomis.

Finansiniu požiūriu rugpjūčio mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti permainingas ir gana prieštaringas, kadangi iki rugpjūčio 19 d. einančio tranzitu asmeninių pajamų sektoriumi Merkurijaus įtakoje, galima laiku negauti planuotų pajamų, tikėtinos ginčytinos situacijos, liečiančios piniginius klausimus. Iš kitos pusės, šiame periode gali atsirasti galimybė gauti pajamas iš papildomų šaltinių, nesusijusių su pagrindine darboviete, šiuo metu galimi duodantys pelną pomėgiai, arba galima finansinė parama iš artimų giminių pusės. Dalinis Saulės užtemimas įvyks rugpjūčio 11 d. Vėžio ženklo asmeninių finansų sektoriuje, o užtemimo taško formuojamų aspektų įtakoje, galimos nepalankios, nepageidaujamos aplinkybės, liečiančios piniginius reikalus, todėl svarbias investicijas, arba brangių daiktų įsigijimą vertėtų atidėti vėlesniam laikui, o nuovokumas ir apdairumas šiuo metu padės išvengti galimų nuostolių.

Vėžio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas rugpjūčio mėnesį bus permainingas, kiek ramesnė mėnesio pirmoji dekada, o rugpjūčio 13 d., kada judėdamas atatupstas Marsas pereis į partnerystės sektorių, tai šios planetos įtaka gali skatinti ginčus ir konfliktines situacijas, pasiekti harmonijos bendravime su antrąja puse nebus taip lengva, kadangi gali susidurti skirtingi interesai ir nuomonės. Marso įtakoje gali kilti mintis susigrąžinti buvusį mylimą žmogų, arba galima pagunda užmegzti nesantuokinius ryšius, tačiau iki rugpjūčio mėnesio pabaigos to daryti nevertėtų, o iš kitos pusės, šiame periode gali sustiprėti ryžtingumas, todėl norintiems nutraukti neperspektyvius, išsisėmusius santykius, šis laikotarpis bus palankus. Šiame periode galimas pragmatiškumas, gebėjimas numatyti, kaip galėtų rutuliotis aktualios aplinkybės, liečiančios partnerystės ryšius. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems šeimose, rugpjūčio mėnuo bus gana palankus, pirmoji savaitė bus tinkama bendravimui su artimais giminėmis, o rugpjūčio 7 d. Venerai perėjus į šeimos sektorių, tarpusavio santykiai tarp artimų žmonių ir namiškių taps labiau harmoningais. Šis laikotarpis bus palankus poroms, norinčioms į savo gyvenimą įnešti daugiau romantikos, siekiantiems paįvairinti kasdienę rutiną, bei kad pareigos ir būtini darbai netaptų našta, o teiktų malonumą. Tokiems pozityviems pokyčiams gali įkvėpti meilė, bei noras namuose sukurti harmoningą, pozityvią psichologiginę atmosferą.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

2018 metais iki paskutinės rugpjūčio mėnesio savaitės Liūto ženklo atstovams svarbiais bus reikalai, liečiantys asmenines iniciatyvas ir ambicijas, o paskutinę savaitę aktyvumas bus nukreiptas į asmeninių pajamų ir gerovės sektorių. Rugpjūčio mėnesį Uranas, eidamas tranzitu profesinės veiklos, karjeros sektoriumi, gali skatinti pokyčius, tokiu metu gali išryškėti polinkis laisvei, arba noras užsiimti nuosava veikla. Šį mėnesį neverta laikytis praeities, tęsti neproduktyvų bendravimą, arba dirbti netenkinantį darbą, kadangi periodas palankus imtis ko nors naujo, kas suteiktų naujas galimybes ir skatintų puikius rezultatus.

Finansiniu požiūriu rugpjūčio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus gana permainingas, kadangi už asmeninių finansų ir pajamų sektorių atsakingas Merkurijus iki rugpjūčio 19 d. judės atatupstas Liūto ženklu, todėl tokiu metu vertėtų iš naujo peržiūrėti ir įvertinti, ar teisingai naudojami turimi resursai. Šiame periode galima išsiaiškinti, kad per didelės išlaidos siejasi su pomėgiais, pramogomis, arba įvaizdžio kūrimu, o iš kitos pusės, retrogradinio Merkurijaus įtakoje galimi užlaikymai ir nemalonumai, liečiantys finansinius reikalus, todėl būtų protingiausia šiuo metu gyventi ekonomijos režimu. Tačiau šį mėnesį pakaks jėgų ir gebėjimo pagerinti materialinę padėtį, arba bent jau ją stabilizuoti, geros pajamos tikėtinos ir profesinio bendradarbiavimo sferos, galimas solidus pelnas iš verslo, tačiau tik gebant išvengti įtampos tarpusavio santykiuose su dalykiniais partneriais, bei galima labai protingai sutvarkyti finansinius reikalus. Kai kurie Liūto ženklo atstovai rugpjūčio mėnesį gali susigundyti lengvai uždirbamais pinigais, tačiau prieš pradedant ką nors svarbaus, vertėtų objektyviai ir realistiškai įvertinti savo idėjas, bei vengti bet kokių abejotinų iniciatyvų ir rizikingų sandorių. Mėnulio pilnatis, stosianti rugpjūčio 26 d., palies Liūto ženklo stambių finansų, verslo sektorių, todėl materialiniai ir piniginiai klausimai taps labai svarbiais, bei laikotarpis bus tinkamas svarbių finansinių dokumentų ir reikalų tvarkymui.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje rugpjūčio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus palankus, aktyvus ir įdomus, kadangi iki rugpjūčio 23 d. Saulė eis tranzitu Liūto ženklu, suteikdama galimybę išryškinti pačias geriausias savo savybes, stiprindama asmeninį žavesį ir pasitikėjimą savimi. Šiame periode norint pasiekti sėkmės, vertėtų išlikti santūriais, kadangi gali išryškėti polinkis egoizmui ir gebėjimo deramai įvertinti mylimo žmogaus poreikius stoka. Iki rugpjūčio 13 d. Marsas judės atatupstas Liūto ženklo partnerystės sektoriumi, todėl šios planetos įtakoje asmeniniuose santykiuose galimos konfliktinės situacijos, bus gana sunku siekti harmonijos bendravime, gali trukdyti nuosavas ego, tačiau pasitelkus lankstumą, taktiškumą ir diplomatiškumą, gebėjimą bendrauti, svarstyti aktualius klausimus, ieškoti bendrų sąlyčio taškų, bus galima sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir atkurti balansą partnerystės ryšiuose. Iki rugpjūčio 19 d. Liūto ženklu judės atatupstas Merkurijus, todėl šis laikotarpis bus nepalankus rimtų sprendimų dėl santuokos, arba ryšių nutraukimo priėmimui, nes tokiu metu galima stokoti aiškaus situacijos matymo ir realaus įvertinimo. Šiame periode užmegztos naujos pažintys gali būti neperspektyviomis, tai turėtų žinoti vieniši Liūto ženklo atstovai, ieškantys meilės ir siekiantys rimtų asmeninių santykių. Dalinis Saulės užtemimas įvyks rugpjūčio 11 d. Liūto ženkle, o užtemimo įtakoje galimos permainos, tačiau nors įprastai Saulės užtemimas siejamas su kokio nors naujo ciklo pradžia, šį kartą, užtemimo taškui esant jungtyje su retro Merkurijumi, gali pasirodyti, kad nauja bus tik pamiršta sena. Tokiu metu gali tekti atsigręžti atgal, išanalizuoti ankstesnius santykius, kas padėtų padaryti teisingas išvadas ir nekartoti panašių klaidų ateityje.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Iki paskutinės 2018 metų rugpjūčio mėnesio savaitės Mergelės ženklo atstovams savaites aktualia tema bus kūryba, vidinio ir psichologinio komforto siekimas, noras išsiaiškinti kai kurias paslaptis, o paskutinę savaitę pirmame plane atsidurs asmeninės iniciatyvos ir ambicijos. Rugpjūčio mėnuo gali būti kiek sudėtingesnis, tačiau Mergelės ženklo atstovams būdingas darbštumas padės pasiekti sėkmės ir gerų rezultatų profesinėje veikloje. Mergelės ženklo darbo sektoriumi rugpjūčio mėnesį eis tranzitu atatupstas Marsas, o šios planetos įtakoje gali silpnėti pasitikėjimas savomis jėgomis ir gabumais, kartais galimas jausmas, kad įdėtos pastangos neduoda norimų rezultatų, tačiau tokiu metu vertėtų peržiūrėti savo tikslus ir lūkesčius, kadangi jie gali būti per dideli. Šį mėnesį galimas supančių žmonių - kolegų, draugų, partnerių, ar giminių palaikymas, o norint pasiekti gerų rezultatų darbinėje veikloje, reikėtų išlikti santūriais bendraujant su vadovybe ir bendradarbiais. Rugpjūčio 23 d., Saulei perėjus į Mergelės ženklą, aplinkybės taps labiau aiškiomis, daugės energijos, darbas taps efektyvesniu, išryškės polinkis su naujomis jėgomis įgyvendinti asmeninius ketinimus, siekti numatytų tikslų.

Finansiniu požiūriu rugpjūčio mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus palankus ir sėkmingas, kadangi rugpjūčio 7 d. į asmeninių finansų sektorių pereis Venera, kurios įtaka gali lemti gerą pelną, kurį užtikrins įtemptas, atkaklus darbas, bei rizikingų spekuliacijų vengimas. Finansinę sėkmę lems nepriklausomybė nuo kitų ir gebėjimas kliautis savomis jėgomis ir turimais resursais. Šį mėnesį gali pavykti surasti naujus pajamų šaltinius, bei gerokai išvystyti ir išplėsti jau turimas galimybes. Dalinis Saulės užtemimas įvyks rugpjūčio 11 d. Mergelės ženklo paslapčių, pasąmonės, įkvėpimo, kūrybos sektoriuje, todėl šio užtemimo įtakoje gali išryškėti slaptos tendencijos, galimos paslaptingos situacijos, kurių esmę bus sunku suvokti iki galo. Užtemimo įtaka gali paskatinti dalį darbų atlikti slaptai nuo kitų, bei šiuo metu gali suaktyvėti ir slapti priešai, todėl būtinas padidintas apdairumas bendraujant supančioje aplinkoje, kad negeranoriški asmenys nepakenktų. Šio užtemimo įtaka bus palanki kūrybiškiems Mergelės ženklo atstovams – menininkams, muzikantams, poetams, bei naujų projektų meno sferoje rengimui.

Asmeninis Mergelės ženklo atstovų gyvenimas rugpjūčio mėnesį gali nebūti labai romantiškas, tačiau šiame periode bus daug palankių galimybių pagerinti praktinę tarpusavio santykių pusę. Šis mėnuo bus palankus norint apmąstyti asmeninio gyvenimo perspektyvas, padaryti atitinkamas išvadas, liečiančias praeitį, kas padėtų ateityje nekartoti tokių pačių klaidų. Rugpjūčio mėnesį Mergelės ženklo meilės sektoriumi judės atatupsti Saturnas ir Plutonas, šių planetų įtaka skatins būti labiau išmintingais ir brandžiais, gali pagerėti bendravimas su mylimu žmogumi, kadangi bus juntamas pasitikėjimas savimi ir gebėjimas dėti pastangas, kad tarpusavio santykiai taptų harmoningais. Rugpjūčio 7 d. Venera pereis į asmeninių finansų sektorių, o šios planetos įtakoje meilė gali tampriai persipinti su piniginiais ir materialiniais reikalais, bus galima kartu su antrąja puse kurti finansinius planus, apsvarstyti klausimus, susijusius su pinigais ir stambiais pirkiniais. Per mylimą žmogų galima gauti tam tikrą sumą pinigų, arba tai gali būti bendra veikla, ar vertinga dovana, nors iš kitos pusės, galimi ir nuostoliai, susiję su asmeninais meilės santykiais, o norint išvengti nemalonių situacijų, būtinas atsargumas, ypač bendraujant su naujais pažįstamais. Liepos 26 d. Mergelės ženklo partnerystės sektoriuje stos Mėnulio pilnatis, todėl tikėtinos permainos meilės sferoje ir santuokiniame gyvenime. Mėnulio pilnaties įtakoje gali sustiprėti emocionalumas, galima tapti įtariais, arba per daug kalbiais, bei galima visai be priežasties įžeisti mylimą žmogų, o norint to išventi, artimomis pilnačiai dienomis reikėtų išlikti ramiais, geranoriškais, bei vengti nepageidautinų, konfliktinių situacijų.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

2018 metais iki paskutinės rugpjūčio mėnesio savaitės Svarstyklių ženklo atstovams pirmame plane bus kolektyvinis darbas, visuomeninė veikla, bendravimas su draugais ir bendraminčiais, ateities planų kūrimas, o paskutinę savaitę gali aplankyti įkvėpimas, laikas bus palankus kūrybai, vidinio ir psichologinio komforto siekimui. Pirmąją rugpjūčio savaitę gali išryškėti kūrybinės idėjos, o rugpjūčio 7 d., Venerai perėjus į Svarstyklių ženklą, daugės gyvenimo džiaugsmo, pasitikėjimo savimi, pozityvus nusiteikimas padės pagerinti santykius su kolegomis, bei pelnyti vadovybės palankumą. Visą rugpjūčio mėnesį Merkurijus, o iki 23 d. ir Saulė, eis tranzitu Svarstyklių ženklo visuomeninių ryšių sektoriumi, todėl šių planetų įtakoje tikėtinos naujos galimybės, profesinis augimas, sėkmė karjeroje per bendradrabiavimą su įtakingomis grupėmis, arba stambiomis kompanijomis. Kai kuriais atvejais gali išaiškėti, kad asmeniniai interesai skiriasi nuo kolektyvo, šiame periode sėkmės garantu bus atkaklumas, gebėjimas laikytis savo nuomonės, siekis įgyvendinti savus ketinimus, nepaisant galimo spaudimo. Dalinis Saulės užtemimas įvyks rugpjūčio 11 d. visuomeninių ryšių sektoriuje, o užtemimo įtaka gali suteikti impulsą socialinio pobūdžio, susijusių su technologijomis, inovacijomis, arba internetu, projektų vystymui. Kadangi iki rugpjūčio 19 d. Merkurijus judės atatupstas, šis periodas bus netinkamas naujoms iniciatyvoms, todėl idėjų realizavimą vertėtų nukelti kiek vėlesniam laikui. Šiuo metu reikėtų būti atidiems supančių žmonių nuomonei savo atžvilgiu, kadangi dalykinė reputacija gali keistis, kaip į gerąją, taip ir blogąją pusę.

Finansiniu požiūriu rugpjūčio mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti palankus, nors reikalai gali rutuliotis neskubriai, kadangi iki rugpjūčio 27 d. Marsas, kuris atsakingas už asmeninių finansų sektorių, judės atatupstas, lėtindamas visus procesus. Rugpjūčio pabaigoje, Marsui pradėjus judėti tiesiai, prasidės palankus laikas dėti pastangas, norint sustiprinti savo materialinę padėtį, nesitikint naudos iš bendrų šeimos lėšų, arba skolintų pinigų. Norint užsitikrinti stabilą finansinę padėtį, rugpjūčio mėnesį vertėtų labai atsakingai planuoti būtinas išlaidas, vengti bet kokio pobūdžio finansinių spekuliacijų, per didelio išlaidavimo pramogoms ir pomėgiams.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeniniame gyvenime rugpjūčio mėnuo bus palankus, nors kiek permainingas, pirmąją savaitę bus galima išanalizuoti tarpusavio santykius, išsiaiškinti kai kurias paslaptis, o rugpjūčio 7 d., Venerai perėjus į Svarstyklių ženklą, meilės sferoje bus galima tikėtis daug malonių įvykių. Veneros įtakoje stiprės asmeninis žavesys ir patrauklumas, gebėjimas lengvai bendrauti su priešingos lyties atstovais. Periodas nuo antros rugpjūčio savaitės bus palankus tiems, kurių asmeniniai santykiai užsimezgė visai neseniai, bei vienišiems Svarstyklių ženklo atstovams, ieškantiems meilės, todėl šiuo metu reikėtų būti aktyviais ir apsidairyti aplinkui, kadangi lemtingi santykiai gali užsimegzti artimoje aplinkoje, o gimininga siela gali atsirasti tarp supančių žmonių. Už Svarstyklių ženklo partnerystės sektorių atsakingas Plutonas rugpjūčio mėnesį judės atatupstas šeimos sektoriumi, o iki 27 d. retro fazėje bus ir Marsas, šių planetų įtakoje galima įtampa tarpusavio santykiuose, todėl šiame periode nevertėtų priimti galutinio sprendimo dėl santuokos kūrimo, arba partnerystės ryšių nutraukimo, skyrybų. Šeimose galimi nesutarimai su antrąja puse, arba giminėmis, ypač tai gali paliesti klausimus, susijusius su bendrais finansais, turtu, arba su per didelėmis nepateisinamomis išlaidomis. Norint formuoti harmoningus tarpusavio santykius ir sukurti pozityvią psichologinę atmosferą namuose, vertėtų kartu su antrąja puse užsiimti kokia nors aktyvia veikla, daugiau būti gamtoje, bendrauti su su draugais, bičiuliais.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Iki paskutinės 2018 metų rugpjūčio mėnesio savaitės Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane bus socialinės ambicijos, profesinė veikla, karjeros klausimai, o paskutinę savaitę sėkmingas gali būti kolektyvinis darbas, laikas palankus visuomeninei veiklai, bendravimui su draugais, rėmėjais, ateities planų kūrimui. Rugpjūčio mėnesį daugelis planetų judės atatupstos, todėl tokiu metu galima perkainoti tai, kuo yra grindžiama karjera, reputacija, ar verslas, galima įvertinti darbo ir veiklos efektyvumą. Kai kurie Skorpiono ženklo atstovai šį mėnesį gali išsiaiškinti, kad dedamos pastangos yra neadekvačios gaunamiems rezultatams. Naujos iniciatyvos šiame periode būtų netikslingos, tačiau šiame laikotarpyje palanku atnaujinti anksčiau pradėtus, bet neužbaigtus projektus, reorganizuoti verslą, arba individualią veiklą, arba galima grįžti prie idėjų, kurių anksčiau buvo atsisakyta. Dalinis Saulės užtemimas įvyks rugpjūčio 11 d. Skorpiono ženklo karjeros sektoriuje, todėl užtemimo įtaka gali paskatinti esminius pokyčius profesinėje veikloje, kurie gali būti tiek palankūs, tiek nepageidaujami, priklausomai nuo to, kas buvo daroma iki šiol. Užtemimo įtakoje kai kam gali pavykti pakilti karjeros laiptais, o kai kurie Skorpriono ženklo atstovai gali prarasti dalykinę reputaciją, susidurti su konfliktinėmis situacijomis, galima trintis bendraujant su vadovybe, arba aukštą padėtį užimančiais asmenimis. Tokiu metu galima profesinių tikslų korekcija, arba gali išryškėti nauji tikslai, liečiantys karjeros galimybes. Rugpjūčio mėnesį karjeros sektoriumi eis tranzitu Merkurijus, kuris iki 19 d. judės atatupstas, o iki 23 d. profesinės veiklos sektoriuje išliks ir Saulė, šios planetos formuos destruktyvius aspektus Jupiteriui, einančiam tranzitu Skorpiono ženklu, todėl siekant realių rezultatų profesinėje veikloje, reikėtų vengti skubotumo, bei nerealių, neatitinkančių tikrovės tikslų. Šiame periode yra rizika praleisti palankų šansą, siekiant paaukštinimo, todėl šiuo metu vertėtų neskubėti, bei peržiūrėti savo ilgalaikę strategiją.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams rugpjūčio mėnuo palankus ir dosnus, geros pajamos ir solidus pelnas gali sietis su kolektyviniu darbu ir dalyvavimu bendruose projektuose. Sėkmės garantu šiame periode bus harmoningas bendravimas, taktiškumas, gebėjimas skaitytis su kitų žmonių nuomone ir nebūti per daug kritiškais partnerių atžvilgiu. Šį mėnesį gerus rezultatus galėtų duoti ir individuali veikla, šiuo metu stiprės finansinė "uoslė", pragmatiškumas, gebėjimas surasti pelningus pajamų šaltinius.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje rugpjūčio mėnesį Skorpiono ženklo atstovai gali tikėtis romantiškų nuotaikų, kadangi meilės sektoriumi einantis tranzitu Neptūnas formuos harmoningą aspektą Jupiteriui, esančiam Skorpiono ženkle, o aspekto įtakoje bus lengviau išreikšti savus jausmus, atsiverti meilei. Tai bus palankus laikotarpis bendravimui su mylimu žmogumi, kada bus galima parodyti rimtą nusiteikimą, bei kurti bendrus ateities planus. Už Skorpiono ženklo partnerystės sektorių atsakinga Venera rugpjūčio 7 d. pereis į paslapčių, pasąmonės, įkvėpimo, kūrybos sektorių, tokiu metu galimas polinkis tarpusavio santykiuose ieškoti užslėptos prasmės, gali sustiprėti dėmesys net menkiausioms detalėms ir štrichams, užuominoms, pastaboms, bei šiuo metu gali išaiškėti kai kurios paslaptys. Tokiu metu gali atsirasti paslaptys, apie kurias mylimas žmogus nieko nežino, arba galimas ir atvirkštinis variantas, kada antroji pusė gali bandyti kažką nuslėpti. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems šeimosje, pirmoji rugpjūčio mėnesio pusė bus gana įtemptas laikas, lydimas ginčų ir konfliktinių situacijų, o dėl Marso įtakos galimi nesutarimai dėl nekilnojamojo turto, galima trintis bendraujant su vyresnės kartos giminėmis, kas gali paskatinti antrosios pusės nepasitenkinimą, o to išvengti galėtų padėti didesnis lankstumas ir geranoriškumas, bei galima būtų daugiau laisvės suteikti mylimam žmogui, nesiekiant visą laisvą laiką praleist kartu.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

2018 metais iki paskutinės rugpjūčio mėnesio savaitės Šaulio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti socialinė plėtra, ryšiai su užsieniu, šis laikotarpis palankus kvalifikacijos kėlimui, profesinių žinių kaupimui, kūrybinei veiklai, o paskutinę savaitę svarbiomis taps profesinės ambicijos ir tikslai, liečiantys karjeros galimybes. Sėkmę profesinėje veikloje rugpjūčio mėnesį lems ne vien kliovimasis savomis jėgomis ir resursais, šiuo metu bus tikslinga ieškoti sąjungininkų, ypač periode nuo rugpjūčio 7 d., kada Venera pereis į visuomeninių ryšių sektorių, o šios planetos įtakoje, gali pagerėti draugiški ir partneriški santykiai, bus galima sėkmingai išplėsti draugų ir pažįstamų ratą, sutikti bendraminčių, užmegzti kontaktus su jais, draugai gali pasiūlyti dalyvauti labai pelningo projekto rengime. Ryšių ir komunikacijų planeta Merkurijus judės atatupstas iki rugpjūčio 19 d. ryšių su užsieniu sektoriumi, todėl šiame periode būtinas padidintas atsargumas tvarkant ir pasirašant svarbius dokumentus, o užsienio partneriai gali pateikti nemalonių siurprizų. Dalinis Saulės užtemimas įvyks rugpjūčio 11 d. Šaulio ženklo mokslo, kūrybos, juridinių reikalų, ryšių su užsieniu sektoriuje, o užtemimo įtaka gali sustiprinti veiklumą, siekį praplėsti savus horizontus, bei nuveikti ką nors neįprasto. Užtemimas gali paskatinti norą vykti į kelionę, susipažinti su žmonėmis iš toli, kurie gali pradėti įtakoti Šaulio ženklo atstovų gyvenimą ir likimą, bei šiame periode aktualiais gali tapti juridiniai reikalai. Rugpjūčio 23 d. Saulė pereis į Šaulio ženklo karjeros sektorių, todėl prasidės palankus laikas profesinei veiklai, o kadangi Saulė formuos harmoningus aspektus Saturnui ir Uranui, tai jų įtakoje, galimi ženklūs pasiekimai darbe ir veikloje, bus galima užsitikrinti vadovybės palaikymą siekiant paaukštinimo.

Finansiniu požiūriu rugpjūčio mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti kiek permainingas, kadangi šiame periode Saturnas ir Plutonas judės atatupsti asmeninių finansų sektoriumi, kas gali paskatinti užsilaikymus ir sunkumus finansų sferoje, daugelis gali pajausti, kad tenka įdėti gana daug pastangų ir darbo, tačiau tai neduoda norimų rezultatų. Rugpjūčio 13 d. judėdamas atatupstas, į asmeninių finansų sektorių pereis ir Marsas, todėl finansų tema taps dar aktualesne. Norint sustiprinti savo materialinę padėtį ir papildyti asmeninį biudžetą, rugpjūčio mėnesį reikėtų deramai išsiaškinti klausimus, liečiančius pinigus, pajamas, vertėtų rimtai pagalvoti apie profesinių įgūdžių tobulinimą, kas padėtų pasiekti geresnių rezultatų.

Šaulio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas rugpjūčio mėnesį gali būti permainingas, tačiau kupinas įdomių įvykių, kadangi rugpjūčio 7 d. Venera pereis į draugystės sektorių, o šios planetos įtakoje, draugai gali suvaidinti labai svarbų vaidmenį meilės reikaluose. Vieniši Šaulio ženklo atstovai šiame periode turės galimybių susipažinti su kuo nors ypatingu būdami draugiškoje kompanijoje, ar supažindinti gali bendras draugas, arba gali prasidėti romanas su žmogumi, kuris ilgą laiką buvo laikomas bičiuliu. Esantiems asmeniniuose santykiuose, šį mėnesį būtų palanku užsiimti bendra visuomenine veikla, tai padėtų suartėti ir sustiprinti vienybę poroje. Tačiau dvi pirmąsias rugpjūčio dekadas ne viskas asmeniniame gyvenime bus tik gerai, kadangi iki rugpjūčio 19 d. už Šaulio ženklo partnerystės sektorių atsakingas Merkurijus judės atatupstas, todėl pasiekti tarpusavio supratimą su mylimu žmogumi, arba antrąja puse bus nelengva. Sudėtingų situacijų partnerystės ryšiuose ir santuokoje priežastimi gali būti skirtingi principai, įsitikinimai, ar gyvenimiška filosofija, nors iš kitos pusės, kol Merkurijus judės atatupstas, bus galima pabandyti susigrąžinti mylimą žmogų, santykiai su kuriuo nutrūko dėl įvairių priežasčių, o šiuo metu asmeninius meilės ryšius jau būtų galima formuoti kitame lygmenyje. Šeimos gyvenime galimi netikėti įvykiai, kadangi rugpjūčio 26 d. Mėnulio pilnatis stos Šaulio ženklo šeimos sektoriuje. Mėnulio pilnaties įtakoje gali tekti atkreipti dėmesį į šeimos rūpesčius, klausimus susijusius su nekilnojamuoju turtu ir stambiais pirkiniais, o paskutinę dekadą vertėtų vengti konfliktų su antrąja puse ir artimais žmonėmis.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Iki paskutinės 2018 metų rugpjūčio mėnesio savaitės Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime labai svarbiais bus verslo, stambių finansų, materialinės gerovės klausimai, o paskutinę savaitę pirmame plane atsidurs mokslo ir juridiniai reikalai, sėkmė galima kūrybinėje veikloje, ryšiuose su užsieniu. Rugpjūčio mėnesį galima tikėtis įtakingų asmenų palankumo ir palaikymo, tokiu metu galima įgyti populiarumą, kas skatintų sėkmę ir gerą finansinę padėtį. Rugpjūčio mėnesį, ypač periode nuo 7 d., Venerai einant tranzitu karjeros sektoriumi, gerų rezultatų galima pasiekti darbo ir verslo sferose, tokiu metu galima bus baigti senus projektus, planuoti naujus, bei derybas, liečiančias finansinę projekto pusę, nors derybos gali vykti kiek pasyviau, nei buvo tikėtasi. Rugpjūčio 23 d. Saulė pereis į Ožiaragio ženklo mokslo, ryšių su užsieniu sektorių, todėl aktyvesniais taps kontaktai su užsienio partneriais, arba dalykiniai ryšiai su žmonėmis iš kitų miestų. Paskutinę rugpjūčio savaitę, Saulės harmoningo aspekto Saturnui įtakoje, laikotarpis bus palankus atsakingiems reikalams, kontaktams su vadovybe, kreipimuisi į oficialias instancijas.

Finansiniu požiūriu rugpjūčio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti prieštaringas, kadangi iki rugpjūčio 13 d. Ožiaragio ženklo finansų sektoriumi judės atatupstas Marsas, todėl galima susidurti su painiomis situacijomis, lėšų užlaikymu, bei netikėtomis išlaidomis, susijusiomis su šeimos poreikiais, o norint išvengti nemalonių aplinkybių, vertėtų nekilnojamojo turto sandorius nukelti į sekantį mėnesį. Iki rugpjūčio 19 d. stambių finansų, verslo sektoriumi eis tranzitu atatupstas Merkurijus, todėl planetos įtakoje gali tekti užsiimti reikalais, liečiančiais bendrus finansus, kreditus, skolas, mokesčius, ar palikimą, bei šiuo metu būtinas ypatingas apdairumas tvarkant svetimus pinigus. Dirbantieji bankų sektoriuje, šiame periode turėtų ypatingai atsakingai atlikti savo profesines pareigas.

Ožiaragio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime ir meilės sferoje rugpjūčio mėnesį gali išryškėti aukšti standartai, ypač nuo 7 d., kada Venera pradės eitu tranzitu socialinės padėties ir karjeros sektoriumi. Šiame periode meilė gali skatinti profesinį augimą, bei sėkmę socialinėje visuomenėje, o kai kuriais atvejais, tokiu metu gali užsimegzti tarnybinis romanas, arba galimas susidomėjimas kuriuo nors iš dalykinių partnerių. Kai kurie Ožiaragio ženklo atstovai kartu su savo antrąja puse, arba mylimu žmogumi šiame periode gali nuspręsti pradėti nuosavą verslą. Dalinis Saulės užtemimas įvyks rugpjūčio 11 d. Ožiaragio ženklo stambių finansų, verslo, sąmonės transformacijos sektoriuje, todėl bus akcentuojama meilės ir aistros tema, užtemimas gali paskatinti pamąstyti, ar tarpusavio santykiai yra subalansuoti, kuris iš partnerių linkęs daugiau investuoti į santykius, o kuris labiau siekia gauti naudos, o harmonijos poroje garantu bus ištikimybė ir tarpusavio pasitikėjimas. Jeigu šiame periode pasirodytų, kad tarpusavio santykiai yra per daug sudėtingi, tokiu metu būtų galima jų atsisakyti, bei ieškoti naujos, pozityvesnės alternatyvos. Rugpjūčio 13 d., judėdamas atatupstas, į Ožiaragio ženklą pereis Marsas, todėl šios planetos įtakoje bus galima grįžti prie klausimų, kurie savalaikiai nebuvo išspręsti, o meilės ir santuokinio gyvenimo atžvilgiu tai gali būti intensyvus ir sudėtingas periodas, kada galimas emocinis nestabilumas, arba ir nemalonumai. Šiame periode norint išvengti nepalankių situacijų, vertėtų išlikti taktiškai, kantriais ir pakančiais bendraujant su savo antrąja puse, ar mylimu žmogumi, tada šis laikotarpis galėtų praeiti daug sklandžiau.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

2018 metais iki paskutinės rugpjūčio mėnesio savaitės Vandenio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs partnerystė, santykiai su kitais žmonėmis, o paskutinę savaitę svarbiais taps verslo ir materialiniai klausimai. Rugpjūčio mėnesį bus labai svarbiais tarpusavio santykiai su vadovybe ir kolegomis, bendravimas darbo kolektyve, o profesinė ir finansinė sėkmė priklausys nuo gebėjimo surasti bendrą kalbą su kitais žmonėmis, nors tai padaryti gali būti sudėtinga. Šį mėnesį galimi nepatogūs klausimai ir pokalbiai, liečiantys finansus arba indėlį į bendrą darbą, o jeigu šiame periode kiltų noras pasitraukti iš bendro projekto, arba keisti darbo vietą, galutinio sprendimo šiuo atžvilgiu kols kas priimti nevertėtų, kadangi iki rugpjūčio 19 d. Merkurijus judės atatupstas, o toks laikotarpis netinkamas radikaliems pokyčiams. Šis periodas nepalankus ir stambiems pirkiniams, netinkamas svarbių dokumentų pasirašymui, kadangi bus didelė klaidų ir neteisingų sprendimų rizika, todėl svarbias iniciatyvas ir reikalus vertėtų nukelti vėlesniam laikui.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams rugpjūčio mėnuo gali būti gana palankus, galimos pajamos už anksčiau atliktus darbus, bei šiame periode naudinga ir pelninga gali būti kolektyvinė veikla, arba darbas ir bendradarbiavimas su draugų, bendraminčių grupe. Rugpjūčio mėnesį būtinas atidumas ir apdairumas pasirenkant dalykinius partnerius, kadangi šiame periode yra rizika susidurti su apgaulėmis.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje rugpjūčio mėnuo Vandenio ženklo atstovams gali būti palankus, tinkamas konstruktyvioms, pozityvioms permainoms. Iki rugpjūčio 23 d. Saulė eis tranzitu Vandenio ženklo partnerystės sektoriumi, skatindama įdomų asmeninį gyvenimą, darydama jį ryškesniu. Tai palankus periodas, kuriuo galėtų pasinaudoti vieniši Vandenio ženklo atstovai, ieškantys meilės, kadangi bus daug palankių progų sutikti ypatingą žmogų, ieškantį rimtų santykių, bei siekiantį sukurti šeimą, tačiau pačių Vandenio atstovų šiame laikotarpyje tokia perspektyva gali nevilioti. Rugpjūčio 7 d. Venera pereis į Vandenio mokslo, kūrybos, ryšių su užsieniu sektorių, todėl tokiu metu gali užsimegzti meilės santykiai per atstumą, galimas meilės romanas su žmogumi iš toli, arba lemtinga pažintis ir santykiai gali užsimegzti kelionių metu, o esantys santykiuose, šiuo metu galėtų kartu su mylimu žmogumi leistis į romantišką kelionę. Dvi pirmąsias rugpjūčio dekadas, kol Merkurijus judės atatupstas partnerystės sektoriumi, tikslinga būtų įvertinti praeityje padarytas klaidas, arba šiuo metu gali atsinaujinti santykiai su buvusiu mylimu žmogumi, nors pradedant santykius iš naujo, vertėtų įvertinti visus galimus pliusus ir minusus. Šiame periode gali tekti susidurti ir su nusivylimais, kurių priežastimi gali būti individualizmas ir negebėjimas suvokti savo tikruosius norus. Dalinis Saulės užtemimas įvyks rugpjūčio 11 d. Vandenio žrnklo partnerystės sektoriuje, o užtemimo įtakoje asmeninis gyvenimas gali atsinaujinti. Vandenio ženklo atstovus gali aplankyti nauja meilė, arba esami santykiai gali pereiti į kitą lygmenį, arba juos galima įforminti oficialiai. Reikėtų atkreipti dėmesį į įvykius, vykstančius artimomis užtemimui dienomis, kadangi jie gali parodyti ar santuoka, arba tarpusavio santykiai iš tikrųjų yra tvirti ir patikimi. Problematiški, nepatikimi santykiai, arba tie partnerystės ryšiai, kuriuose vieną iš partnerių labiau domina pinigai, nei meilė, gali atsidurti kritinėje situacijoje, arba ir visiškai nutrūkti, nors visa tai galutiniame rezultate išeitų tik į gerą. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems šeimoje, rugpjūčio mėnesį pasiekti tarpusavio supratimą su antrąja puse, ar giminėmis gali būti nelengva, kadangi mylimas žmogus gali būti užsispyrusiu ir reikalauti per daug, o nesutarimai galimi dėl nuosavybės, kreditų, ar santykių su giminėmis, todėl protingiausia išeitis šiuo metu būtų pasistengti pasiekti balansą tarp savo ir artimų žmonių poreikių.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Iki paskutinės 2018 metų rugpjūčio mėnesio savaitės Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs darbo ir sveikatos reikalai, o paskutinę savaitę pagrindinis vaidmuo atiteks partnerystei, santykių su kitais žmonėmis formavimui. Rugpjūčio mėnuo bus gana aktyvus ir rezultatyvus, tačiau naujoms iniciatyvoms ir pokyčiams netinkamas. Rugpjūčio mėnesį gali išryškėti jausmas, kad Žuvų ženklo atstovų deramai neįvertina vadovybė ir kolegos, šiame periode gali sustiprėti noras pakeisti karjeros vystymosi kryptį, tačiau ryžtingumo realioms permainoms gali pritrūkti. Šį mėnesį protingiausia būtų tobulinti profesinius įgūdžius esamame darbe, o naujų perspektų paieškoms šis periodas bus nepalankus, o jeigu pavyktų mobilizuotis ir nepaisyti savo nusivylimo, tai įdėjus pastangų, dabartinę situaciją pavyktų nukreipti norima, palankesne, priimtina linkme. Dalinis Saulės užtemimas įvyks rugpjūčio 11 d. Žuvų ženklo darbo sektoriuje, o užtemimo įtakoje galimas polinkis nustatyti sau naujus prioritetus, tokiu metu galima peržiūrėti atliekamų pareigų tvarką, arba atrasti naujus, labiau efektyvius darbo metodus, tik reikėtų būti labiau atsargiais bendraujant su kolegomis, kadangi kas nors iš jų gali užimti lyderio poziciją, neturėdamas tam teisės. Paskutinė rugpjūčio mėnesio dekada bus pati produktyviausia, kada Merkurijus eidamas tranzitu darbo sektoriumi, pradės judėti tiesiai, todėl prasidės palankus periodas, o jeigu anksčiau teko susidurti su užlaikymais arba kliūtimis, tai jos palaipsniui išnyks, bei šiuo metu pavyks sėkmingai atlikti tai, kas anksčiau atrodė neįmanoma.

Finansiniu požiūriu rugpjūčio mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus palankus ir pelningas, pajamas bus lengviau uždirbti iš kolektyvinio darbo, arba bendradarbiaujant kartu su draugais, nei iš individualios veiklos. Kadangi Žuvų ženklo, mokslo, kūrybos, ryšių su užsieniu sektoriumi eis tranzitu Jupiteris, tai šios planetos įtakoje, bus sėkmingas bendradarbiavimas su užsienio partneriais, geras laikas bus kelionėms, mokslui, profesinių žinių siekimui, kvalifikacijos kėlimui, o profesiniai ryšiai su žmonėmis ir organizacijomis iš kitų šalių, arba miestų, gali būti naudingi finansiniu požiūriu. Už asmeninių pajamų sektorių atsakingas Marsas judės atatupstas iki rugpjūčio 27 d., todė šiame periode galima atgauti seną skolą, arba galima gauti užlaikytis pinigus už anksčiau atliktus darbus. Finansinio stabilumo ir sėkmės garantu rugpjūčio mėnesį bus atidumas ir apdairumas, kadangi dėmesingumo stoka galėtų skatinti nuostolius, praradimus, arba pakliuvimą į painias situacijas.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams rugpjūčio mėnuo bus gana prieštaringas, kadangi planetų įtaka bus dvejopa, todėl šiame periode galima konfliktinė situacija tarp profesinių reikalų ir asmeninio gyvenimo, o mėnesio pabaiga bus daug kuo palankesnė, nei pradžia, todėl svarbius reikalus ir veiksmus vertėtų planuoti paskutinei rugpjūčio savaitei. Už Žuvų ženklo partnerystės sektorių atsakingas Merkurijus iki rugpjūčio 19 d. judės atatupstas darbo sfera, todėl pajautus simpatiją kam nors iš kolegų, nevertėtų kurti toli einančių planų, liečiančių šiuos santykius, kadangi nepaisant romantiškų nuotaikų, gali tekti atsidurti atstumtojo vaidmenyje. Iš kitos pusės, kol Merkurijus judės atatupstas, bendravimas su mylimu žmogumi gali tapti giliu, šiame periode gali sudominti dvasiniai mokymai, ezoterinės praktikos, kas tarpusavio santykiams galėtų suteikti naują prasmę. Rugpjūčio 7 d. Venera pereis į Žuvų ženklo stambių finansų, sąmonės transformacijos sektorių, todėl tokiu metu gali tampriai tarpusavyje persipinti meilė ir bendri finansiniai reikalai, o kalbantis su mylimu žmogumi finansinėmis temomis, bus juntama erotinė potekstė. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, gyvenantiems šeimoje, rugpjūčio mėnesį svarbiu bus teisingas bendrų šeimos lėšų paskirstymas ir tvarkymas, šiame periode galima susidurti su antrosios pusės, arba gimimnių kritika, dėl netinkamai panaudojamų lėšų, arba dėl per didelių, nepateisinamų išlaidų. Iš kitos pusės, rugpjūčio mėnesį galima materialinė nauda, arba vertinga dovana iš antriosios pusės, arba mylimo žmogaus.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą