Horoskopas 2020 metų gruodžiui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Dvi pirmąsias 2020 metų gruodžio mėnesio dekadas Avino ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, liečiantys juridinius klausimus, mokslo, kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu, tolimų kelionių sferas, o paskutinę dekadą aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į profesinę veiklą, karjerą ir socialinių tikslų įgyvendinimą. Avino ženklo darbo sektorių globojančio Merkurijaus ir Saulės tranzito įtakoje, periode iki gruodžio 21 d., tikėtina sėkmė įvairaus pobūdžio kūrybinėje veikloje, kada bus galima tvirtinti svarbius projektus, išspręsti darbinius klausimus, įgyti vadovybės palankumą, o taip pat galimos naudingos dalykinės kelionės ir komandiruotės. Tačiau pirmąją gruodžio mėnesio pusę, Saulės ir Merkurijaus destruktyvių aspektų Neptūnui įtakoje, esamą situaciją galima įvertinti kiek kitaip, nei yra realybėje, dėl ko galima suklysti, ar gali žlugti darbiniai planai. Antroji gruodžio mėnesio pusė darbinės ir profesinės veiklos sferoje bus aktyvi, atsiras naujos galimybės, bus daug palankių progų pademonstruoti savo gebėjimus, pasiūlyti vertingas idėjas, formuoti patikimus santykius su kolegomis, vadovybe. Paskutinę gruodžio mėnesio dekadą gali būti deramai įvertintos pastangos ir profesionalumas, kai kurie Avino ženklo atstovai gali tikėtis paaukštinimo pareigose, bei šis laikotarpis bus palankus ieškantiems darbo.

Finansiniu požiūriu 2020 metų gruodžio mėnuo Avino ženklo atstovams gali būti reikšmingas, tačiau permainingas. Avino ženklo finansų sektorių globojanti Venera pirmąją gruodžio mėnesio pusę eis tranzitu stambių lėšų, verslo sfera ir formuos harmoningus aspektus su kitomis planetomis, todėl tokiu metu geros pajamos tikėtinos iš profesinės veiklos, verslo, bus galima atgauti skolas, gauti išmokas, finansinę sėkmę lems asmeninės pastangos ir iniciatyvos. Antrąją gruodžio mėnesio pusę bus galima sėkmingai tvarkyti svarbius juridinius reikalus, liečiančius finansinius klausimus, tačiau paskutinę savaitę, bus svarbu nepažeisti įstatymų, bus galima susidurti su apgaulėmis, nesąžiningais žmonėmis, todėl būtinas atidumas ir apdairumas.

Avino ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2020 metų gruodžio mėnesį bus aktyvus, nors permainingas. Pirmąją gruodžio mėnesio pusę, asmeniniame gyvenime bus juntama stipri fizinė trauka, kuri gali paliesti tiek esančius ilgalaikiuose santykiuose partnerius, tiek ieškančius mylimo žmogaus. Šiame periode vieniši Avino ženklo atstovai gali susipažinti su vyresniu amžiumi, ar užimančiu aukštą socialinę padėtį žmogumi, arba gali užsimegzti tarnybinis romanas su kuo nors iš vadovybės tarpo. Dvi pirmąsias gruodžio dekadas Avino ženklo meilės sektorių globojančios Saulės tranzito ir jos formuojamų aspektų įtakoje, meilė gali persipinti su darbiniais reikalais, tokiu metu tikėtinos naujos, perspektyvios pažintys, tik gruodžio 2-9 d. būtinas atidumas bendraujant, kadangi galima susidurti su negeranoriškais, uždarais asmenimis, arba apgaulėmis, slaptomis intrigomis. Už Avino ženklo partnerystės sektorių atsakingos Veneros įtakoje, antrąją gruodžio pusę bus galima formuoti harmoningus santykius su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, tikėtinos naujos pažintys, tik paskutinę savaitę reikėtų būti mažiau patikliais užmezgant naujus asmeninius meilės santykius, kadangi galima apsigauti ir gali nepasiteisinti lūkesčiai.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Dvi pirmąsias 2020 metų gruodžio mėnesio dekadas Jaučio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, palikimu, o paskutinė dekada bus palanki tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė gali lydėti kūrybinių ir juridinių profesijų atstovus, bei dirbančius mokslo, švietimo sektoriuje. Gruodžio mėnuo Jaučio ženklo atstovams svarbus darbinės veiklos atžvilgiu, kada bus galima realizuoti savus kūrybinius talentus, išbandyti naujus metodus, surasti nestandartinius būdus užduočių atlikimui. Profesinėje veikloje ir karjeroje labai reikšminga bus antroji gruodžio mėnesio pusė, kada gali netenkinti esama padėtis, todėl išryškės nauji tikslai ir teks ieškoti naujų galimybių. Tokiu metu galimas polinkis ieškoti naujo darbo, arba kitos profesinės veiklos, kuri atitiktų lūkesčius, tačiau prieš darant svarbius sprendimus, reikėtų labai atsakingai įvertinti tokių permainų galimą naudą ir trūkumus, bei ilgalaikes profesines ateities perspektyvas.

Finansiniu požiūriu 2020 metų gruodžio mėnuo Jaučio ženklo atstovams bus gana palankus ir reikšmingas. Už Jaučio ženklo finansų sektorių atsakingas Merkurijus iki gruodžio 21 d. eis tranzitu stambių lėšų, verslo sfera, kurią palies gruodžio 14 d. įvyksiantis Saulės užtemimas, todėl laikas bus palankus naujų finansinių ir materialinių planų kūrimui, bus galima sėkmingai gauti kreditus, arba atgauti skolas, o antrąją mėnesio pusę tvarkyti mokesčių klausimus, bei sudaryti svarbias dalykines sutartis. Paskutinę gruodžio dekadą nauda, pajamos galimos iš verslo, prekybinės ir kūrybinės veiklos, dalykinių ryšių su užsieniu, eksporto ir importo, mokslo sferos.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje 2020 metų gruodžio mėnuo bus palankus, žadantis daug malonių akimirkų. Pirmąją gruodžio mėnesio pusę Venera eis tranzitu partnerystės sektoriumi, formuos kelis harmoningus aspektus, kurių įtakoje laikas bus palankus bendravimui su draugais ir žmonėmis iš kitų miestų, ar šalių, galimos naujos perspektyvios pažintys, todėl šiuo laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Avino ženklo atstovai, ieškantys mylimo žmogaus. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, tokiu metu galės formuoti harmoningus ryšius su mylimu žmogumi, ar antrąja puse ir mėgautis gyvenimo teikiamais žemiškais malonumais. Antrąją gruodžio mėnesio pusę gali išryškėti stipri fizinė trauka, jausmai bus stipriais ir intensyviais, meilė gali tampriai persipinti su materialiniais reikalais, o paskutinę gruodžio savaitę galimos apgaulės, gali pavesti draugai, arba neišsipildyti lūkesčiai. Gyvenantiems šeimoje, pirmoji gruodžio dekada bus permaininga, kada bus galima kurti jaukumą namuose, tačiau tuo pačiu gali žlugti kai kurios viltys, liečiančios gyvenimo sąlygų pagerinimą, ar nuosavybės įsigijimą. Antroji gruodžio mėnesio pusė bus palanki, tinkama ūkinių ir materialinių klausimų sprendimui, o namuose galima pozityvi psichologinė atmosfera.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Dvi pirmąsias 2020 metų gruodžio mėnesio dekadas Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs santykiai su kitais žmonėmis, asmeniniai ir dalykiniai ryšiai, bendradarbiavimo klausimai, o paskutinę dekadą aktualiais gali tapti materialiniai reikalai, liečiantys verslą, kreditus, skolas, išmokas, ar mokesčius. Darbinės veiklos ir pasiektų rezultatų atžvilgiu Dvynių ženklo atstovams bus sėkminga pirmoji gruodžio mėnesio pusė, kada galimas pasitenkinimas, harmoningas bendravimas su kolegomis ir vadovybe, tokiu metu gali pagerėti darbo sąlygos, sustiprėti efektyvumas ir tikėtini pozityvūs gamybiniai pokyčiai, tačiau gruodžio 8-13 d. teks įdėti pastangų, norint įveikti problemas ir sunkumus savo kelyje į tikslą, bei karjeroje. Dvynių ženklo darbo sektorių globojantis Marsas gruodžio mėnesį tęs tranzitą draugystės, socialinių ryšių sfera, todėl sėkmė gali lydėti kolektyvinėje veikloje, per draugus galima surasti gerai apmokamą darbą stambiose įstaigose, periodas palankus svarbių bendrų projektų rengimui, bei rėmėjų paieškoms. Paskutinę gruodžio mėnesio savaitę būtinas atidumas, bei apdairumas bendraujant su dalykiniais partneriais, klientais, tiekėjais, kadangi galimos apgaulės, arba kontaktai ir problemos su nesąžiningais žmonėmis.

Finansiniu požiūriu Dvynių ženklo atstovams 2020 metų gruodžio mėnuo bus palankus, nors permainingas. Pirmoji gruodžio mėnesio pusė netinkama svarbiems projektams, investicijoms, verslo plėtrai, būtinas apdairumas tvarkant svarbius finansinius reikalus, kadangi tokiu metu galima tapti apgaulės auka. Antroji gruodžio dekada bus labai reikšminga, žadanti esminius pokyčius, o paskutinę dekadą bus galima kurti naujus materialinius planus, nauda gali sietis su dalykiniais užsienio partneriais ir įmonėmis, bei galima sėkmingai tvarkyti svarbius juridinius reikalus, liečiančius finansinius klausimus.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2020 metų gruodžio mėnuo bus permainingas. Dvynių ženklo meilės sektorių globojanti Venera pirmąją gruodžio mėnesio pusę eis tranzitu darbo sektoriumi, todėl meilė gali persipinti su profesiniais reikalais, arba gali užsimegzti tarnybinis romanas su kuo nors iš kolegų, ar vadovybės tarpo. Gruodžio mėnesio 14 d. įvyks Saulės užtemimas, jis palies ir suaktyvins partnerystės sektorių, užtemimo taškas bus jungtyje su Merkurijumi, o 15 d. į šį sektorių pereis Venera, todėl prasidės palankus laikas naujoms iniciatyvoms, liečiančioms partnerystę, santuokinius saitus ir šeiminius reikalus. Vieniši Dvynių ženklo atstovai antroje gruodžio mėnesio pusėje turės padidintus šansus naujų, perspektyvių, ilgalaikių ir patikimų meilės santykių užmezgimui. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje, Dvynių ženklo atstovai pirmąją gruodžio pusę daugiau dėmesio turėtų skirti ūkinių, buitinių klausimų sprendimui, o antrąją mėnesio pusę pavyks sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir harmonizuoti santykius su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, tokiu metu pavyks sėkmingai išspręsti nesutarimus ir tai bus gerovės periodas poros gyvenime.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Dvi pirmąsias 2020 metų gruodžio mėnesio dekadas Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su darbine, profesine veikla, aktualiais taps sveiko gyvenimo būdo, naminių augintinių klausimai, o paskutinę dekadą dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, bendradarbiavimą ir dalykinį bendravimą. Gruodžio mėnuo Vėžio ženklo atstovams bus palankus, žadantis gana gerus rezultatus siekiant socialinių tikslų, o ypač sėkminga gali būti karjera, individuali veikla, tai pozityvus periodas užsiimantiems, arba planuojantiems pradėti nuosavą verslą, kadangi pakaks energijos ir ryžto ketinimų įgyvendinimui praktikoje. Dirbantiems verslo sferoje, bus lengviau pasiryžti esminiams pokyčiams, kurie gali garantuoti solidų pelną, o gruodžio 14 d. įvyks Saulės užtemimas, palies Vėžio ženklo darbo sektorių, atvers naujas galimybes, todėl prasidės palankus laikas profesinei veiklai, bei sėkmė gali lydėti ieškančius darbo. Samdomo darbo sferoje, o Marso tranzito įtakoje ir profesinėje veikloje gruodžio mėnesį sustiprės ambicijos, bus palankus laikas praktiškai realizuoti gebėjimus, talentus, sukauptą patirtį ir įdirbį, o atitinkamai įdėjus pastangų, bus galima kolegų ir vadovybės pagarba, palaikymas, bei tikėtinas paaukštinimas pareigose.

Finansiniu požiūriu 2020 metų gruodžio mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti palankus, nors kiek dvejopas. Dvi pirmąsias gruodžio dekadas už Vėžio ženklo finansų sektorių atsakinga Saulė eis tranzitu darbo sfera, todėl geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos ir individualios veiklos, tik 2-9 d. bus būtinas atidumas darbinių kelionių metu, nes galimos apgaulės, nenumatytos, priverstinės išlaidos, bei susidūrimas su nesąžiningais asmenimis. Gruodžio 21 d. Saulė pereis į partnerystės sektoprių, todėl nauda galima iš bendradarbiavimo, ryšių su dalykiniais partneriais, tikėtinos pajamos per draugus, iš bendrų projektų ir netikėtų šaltinių, tik šį mėnesį bus labai svarbu atsakingai planuoti būtinas išlaidas.

Vėžio ženklo atstovų asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu 2020 metų gruodžio mėnuo bus palankus, nors kiek permainingas. Pirmąją gruodžio mėnesio pusę, kai meilės sektoriumi eis tranzitu Venera, sėkmė lydės vienišus Vėžio ženklo atstovus, tokiu metu galimos naujos pažintys, romantiškos pramogos, malonūs susitikimai, bei gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai, ar romanas. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, Vėžio ženklo atstovai turėtų daugiau dėmesio skirti bendram laisvalaikiui su mylimu žmogumi, bendravimui su vaikais. Antrąją gruodžio mėnesio pusę bus daugiau palankių galimybių norint sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, aptarti ir išspręsti aktualius tarpusavio santykių klausimus, surasti kompromisus. Vėžio ženklo partnerystės sektorių globojantis Saturnas gruodžio 17 d. pereis į stambių finansų, transformacijos sektorių, todėl jausmai gali tapti intensyviais ir giliais, stiprės noras geriau susivokti savo lūkesčiuose tarpusavio santykių atžvilgiu, o meilė gali persispinti su materialiniais klausimais. Gruodžio 30 d. Vėžio ženkle stos Mėnulio pilnatis, tai artimomis pilnačiai dienomis, gali stiprėti emocionalumas, jautrumas, o prieššventinis bruzdesys gali skatinti polinkį ginčams, konfliktams su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, gali išaiškėti dalykai, skatinantys nerimą, ar nepasitenkinimą, o norint išvengti nemalonumų, vertėtų gebėti kontroliuoti savo kalbas ir veiksmus, išlikti geranoriškais ir diplomatiškais.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Dvi pirmąsias 2020 metų gruodžio mėnesio dekadas Liūto ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais, įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikų temą, gali atsirasti nauji interesai, pomėgiai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo ir sveikatos sferą. Liūto ženklo atstovams gruodžio mėnesį pavyks sėkmingai realizuoti ambicijas, liečiančias profesinę veiklą, karjerą, sėkmę lems atsakingumas, entuziazmas, darbštumas. Gruodžio mėnesį darbo sektoriumi tęs tranzitą Plutonas, iki 17 d. Saturnas, o iki 19 d. ir Jupiteris, todėl šių planetų įtakoje, bus galima parodyti save iš pačios geriausios pusės, pademonstruoti profesionalumą ir įdirbį, pelnyti kolegų, pavaldinių ir vadovybės pagarbą, palankumą ir palaikymą, bei sustiprinti reputaciją darbo kolektyve. Gruodžio mėnesio 14 d. įvyks Saulės užtemimas, palies Liūto ženklo saviraiškos sektorių, atvers naujas galimybes, bei prasidės palankus laikas naujų kūrybinių projektų startui, gali išryškėti nauji interesai, pomėgiai, kurie vėliau gali tapti pajamų šaltiniu.

Finansiniu požiūriu 2020 metų gruodžio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus palankus ir dosnus, o iki 21 d., kol už finansų sektorių atsakingas Merkurijus eis tranzitu saviraiškos sfera, pajamos ir nauda galimos iš nuosavybės nuomos, įvairios kūrybinio pobūdžio veiklos, mokymų, pramogų, tik 8-13 d. galimos nenumatytos, priverstinės išlaidos, ar nuostoliai, susiję su apgaulėmis, neteisingais veiksmais, polinkiu azartui, rizikai. Paskutinę gruodžio dekadą geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, solidus pelnas iš dalykinės partnerystės, verslo sektoriaus, laikas bus tinkamas svarbių finansinių reikalų tvarkymui, materialinių ateities planų kūrimui.

Liūto ženklo atstovų asmeninio gyvenimo atžvilgiu 2020 metų gruodžio mėnuo bus reikšmingas ir permainingas. Iki gruodžio 21 d. Saulė ir Merkurijus eis tranzitu Liūto ženklo meilės sektoriumi, kuriame gruodžio 14 d. įvyks Saulės užtemimas, o 15 d. į jį pereis ir Venera, todėl tai bus permainų laikas meilėje ir asmeniniame gyvenime. Vienišiems Liūto ženklo atstovams tai bus puikus laikotarpis, kai likimas gali suvesti su ypatingu žmoguimi, su kuriuo užsimezgę santykiai gali atverti naujas galimybes ir iš esmės pakeisti gyvenimą. Nauji santykiai gali formuotis kiek neįprastu būdu, kas gali neraminti, tačiau su laiku bus aišku, kad tai lemtingi, patikimi ir turintys ilgalaikę perspektyvą ryšiai. Gruodžio 17 d. Saturnas, o 19 d. Jupiteris, pereis į Liūto ženklo partnerystės sektorių, todėl asmeniniame gyvenime prasidės naujas etapas, lemiantis ilgalaikius pokyčius, kurie gali įtakoti esamus nusistovėjusius santykius ir skatinti polinkį didesnės laisvės partnerystės ryšiuose siekimui, tačiau tuo pačiu puoselėjant tarpusavio pasitikėjimą ir ištikimybę. Tokie pozityvūs pokyčiai gali sustiprinti tarpusavio santykius, o tose porose, kurios nebus linkę ką nors keisti, gali palaipsniui formuosis tam tikro pobūdžio problemos, skatinančios nesutarimus.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Dvi pirmąsias 2020 metų gruodžio mėnesio dekadas Mergelės ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, liečiantys buitinius, ūkinius reikalus, namų, šeimos, gyvenimo sąlygų, nuosavybės klausimus, o paskutinė dekada palanki kūrybinei saviraiškai, asmeninių meilės santykių formavimui, pomėgiams. Mergelės ženklo atstovai gruodžio mėnesį gali siekti esminių pokyčių profesinėje veikloje, kuriuos lems į darbo sektorių gruodžio 17 d. perėjęs Saturnas, o 19 d. ir Jupiteris, kadangi šių planetų įtakoje prasidės naujas etapas, skatinantis esmines permainas. Gruodžio mėnesį bus galima ieškoti naujų galimybių darbo rinkoje, tačiau keisti turimą darbą skubėti nevertėtų, kadangi profesinėje veikloje darbdavių reikalavimai ir darbo sąlygos gali keistis, o ieškant naujų perspektyvų, reikėtų įvertinti, ar naujoje vietoje bus galima ko nors naujo išmokti, bei ar darbo užmokestis bus ženkliai didesnis už esamą ir atitiks lūkesčius. Paskutinę gruodžio mėnesio dekadą, kada bus juntama Jupiterio jungties aspekto su Saturnu įtaka, prasidės naujas etapas, skatinantis ilgalaikius pokyčius, kurie visų pirma tiesiogiai palies Mergelės ženklo atstovus, formuosis naujos tendencijos, kuriomis bus svarbu deramai pasinaudoti.

Finansiniu požiūriu 2020 metų gruodžio mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus palankus ir gana dosnus, pirmąją mėnesio pusę geros pajamos galimos iš prekybinės, komercinės, intelektualinio pobūdžio veiklos, nauda gali sietis su mokymais, pristatymais, o aukšto lygio pajamų gali tikėtis dirbantys mokslo, švietimo, arba juridinėje sferoje. Paskutinę gruodžio savaitę bus būtinas padidintas atidumas tvarkant svarbius finansinius dalykinės partnerystės reikalus, bendraujant su klientais, kadangi galimos apgaulės, bei nuostoliai per nesąžiningus asmenis.

Asmeninio gyvenimo, meilės sferoje Mergelės ženklo atstovams 2020 metų gruodžio mėnuo gali būti palankus, nors kiek dvejopas. Pirmąją gruodžio mėnesio pusę, kol Mergelės ženklo meilės sektoriuje bus susitelkę kelios planetos, jų įtaka skatins polinkį flirtui, bendravimui su priešingos lyties atstovais, bus galima dalyvauti romantiškose pramogose, užmegzti naujas pažintis, kurios tik po kurio laiko galėtų išsirutulioti į rimtus asmeninius meilės santykius. Antroje gruodžio pusėje, o ypač laikotarpyje nuo 21 d., bus daugiau romantikos, galimybių naujų pažinčių užmezgimui, malonių susitikimų, todėl šiuo palankiu periodu galėtų pasinaudoti vieniši Mergelės ženklo atstovai. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, šiame periode turėtų skirti dėmesio namų ir šeimos reikalams, stengtis daugiau laiko praleisti kartu su mylimu žmogumi, o kai kurios poros, kuriose partneriai gyvena atskirai, gali nuspręsti apsigyventi kartu. Gruodžio 14 d. Mergelės ženklo šeimos sektoriuje įvyks Saulės užtemimas, jo įtaka atvers naujas galimybes, prasidės permainų asmeniniame gyvenime etapas ir antroji gruodžio mėnesio pusė bus palanki nekilnojamojo turto, gyvenamojo ploto reikalų tvarkymui, galima tėvų, ar giminių pagalba norint pagerinti gyvenimo sąlygas.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Dvi pirmąsias 2020 metų gruodžio mėnesio dekadas Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs intelektualinė veikla, komunikacijų, informacijos klausimai, tokiu metu tikėtina daug artimų kelionių, bendravimo, pažinčių ir kontaktų, o paskutinę dekadą svarbiais taps namų ir šeimos reikalai. Gruodžio mėnesį Svarstyklių ženklo atstovai bus linkę suvesti praėjusių metų profesinės veiklos rezultatus, įvertinti kas buvo pasiekta, bei kokius naujus tikslus reikėtų išsikelti būsimam naujam ciklui. Gruodžio 17 d. Saturnas, o 19 d. Jupiteris, pereis į Svarstyklių ženklo saviraiškos sektorių, formuos tarpusavio jungties aspektą, kurio pikas bus 21 d., planetų įtaka formuos stiprų kūrybinį, konstruktyvų požiūrį į reikalus, liečiančius profesinę veiklą, dalykinius projektus ir finansus. Svarstyklių ženklo komunikacijų, žinių sektoriuje gruodžio 14 d. įvyks Saulės užtemimas, todėl artimomis šiai datai dienomis, bus daugiau kontaktų, kelionių ir bendravimo, palanku siekti žinių, mokytis, geras laikas ieškantiems tiekėjų, klientų, verslo partnerių, tik reikėtų vengti beprasmių konfliktinių situacijų. Svarstyklių ženklo karjeros sektoriuje gruodžio 30 d. stos Mėnulio pilnatis, jos įtaka darys pastabimais kompetencijos, profesionalumo atžvilgiu, tokiu metu sustiprės organizacinės savybės, bus galima prisiimti padidintą atsakomybę.

Finansiniu požiūriu 2020 metų gruodžio mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti palankus ir dosnus. Finansų sektorių globojantis Marsas gruodžio mėnesį eis tranzitu partnerystės sfera, o asmeninių pajamų sktoriuje iki 15 d. viešės Venera, todėl šių planetų įtakoje, bus daug palankių galimybių pinigų uždirbimui bendradarbiavimo ir dalykinės partnerystės dėka. Pirmąją gruodžio dekadą geros pajamos tikėtinos iš bendrų projektų ir per draugus, mėnesio viduryje nauda galima iš intelektualinio pobūdžio veiklos, bei ryšių su užsienio partneriais, ar įmonėmis.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2020 metų gruodžio mėnesį gali būti aktyvus ir reikšmingas. Iki gruodžio 21 d. Svarstyklių ženklo komunikacijų sektoriumi eis tranzitu Saulė ir Merkurijus, nuo 15 d. ir Venera, šių planetų įtaka skatins polinkį bendrauti, užmegzti naujas pažintis, siekti žinių, geras laikas įvairaus pobūdžio klausimų aptarimui, atviriems pokalbiams kartu su mylimu žmogumi. Vienišiems Svarstyklių ženklo atstovams šis laikotarpis bus palankus pažintims su naujais žmonėmis, bei su kuo nors iš naujų pažįstamų gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai. Gruodžio 17 d. Saturnas, o 19 d. ir Jupiteris, pereis į Svarstyklių ženklo meilės sektorių, šių planetų tranzitas šia sfera bus ilgalaikis ir gali lemti esmines asmeninio gyvenimo permainas. Tokiu metu gali būti daug romantikos, pramogų, malonių susitikimų, gali užsimegzti naujas romanas, nors kai kuriais momentais, dėl energijos pertekliaus galimos ir nepageidautinos situacijos. Gruodžio mėnesį Svarstyklių ženklo partnerystės sektoriumi tęs tranzitą Marsas, jo įtakoje išryškės polinkis meilės nuotykiams, noras mylėti ir būti mylimais. Tokiu metu stiprės aktyvumas ir veiklumas, įvykiai rutuliosis labai veržliai, Marsas stiprins aistras, ūmumą, todėl kartais tai gali skatinti konfliktus, o norint jų išvengti, reikėtų gebėti valdyti savo emocijas. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, gruodžio mėnuo žada daug rūpesčių, susijusių su ūkiniais ir buitiniais reikalais, jaukumo ir komforto namuose kūrimu, tokiu metu bus daug bendravimo su artimaisiais ir prieššventinio šurmulio.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Dvi pirmąsias 2020 metų gruodžio mėnesio dekadas Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti talentų, bei meistriškumo realizavimas praktikoje, asmeninės gerovės kūrimas, o paskutinę dekadą daugiau dėmesio gali tekti skirti intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, bus galima tikėtis daug kontaktų, pažinčių, artimų kelionių. Gruodžio mėnesį Skorpiono ženklo darbo sektoriumi tęs tranzitą Marsas, kurio įtakoje bus pakankamai energijos ir gebėjimo pasiekti gerų rezultatų profesinėje ir darbinėje veikloje, nors iš kitos pusės, stiprės impulsyvumas, bus juntama nuoseklumo veiksmuose stoka, kas gali skatinti bereikalingą energijos išeikvojimą. Šiuo metu vertėtų labai atsakingai sudėlioti darbus pagal svarbos principą, susikoncentruoti ties einamosiomis darbinėmis užduotimis ir vengti vienu metu veikti keliomis kryptimis, nes priešingu atveju, vadovybė galėtų priekaištauti dėl nepatikimumo ir profesionalumo stokos.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2020 metų gruodžio mėnuo gali būti aktyvus ir palankus. Iki gruodžio mėnesio 21 d. Saulė ir Merkurijus, nuo 15 d. ir Venera eis tranzitu Skorpiono ženklo finansų sektoriumi, jame gruodžio 14 d. įvyks Saulės užtemimas, todėl šių planetų ir užtemimo įtaka suaktyvins finansinius srautus, suteiks galimybę uždirbti aukštesnio lygio pajamas, nei įprastai. Šis periodas bus palankus finansiniu atžvilgiu, o sėkmę lems protingas atsargumas ir nuovokumas, todėl bus labai svarbu vengti rizikingų sandorių, bei abejotinų projektų. Saulė, Merkurijus ir Venera paeiliui formuos destruktyvius aspektus su meilės sektoriuje esančiu Neptūnu, todėl galimi nuostoliai per meilės ryšius, pomėgius, ar pramogas.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2020 metų gruodžio mėnuo Skorpiono ženklo atstovams bus aktyvus, labai reikšmingas. Pirmąją gruodžio mėnesio pusę Skorpiono ženklu eis tranzitu Venera, todėl sėkmė gali lydėti meilės reikaluose. Tokiu metu stiprės asmeninis žavesys ir patrauklumas, bus svarbu atsipalaiduoti ir vengti įpročio kontroliuoti viską, kas vyksta aplinkui, o tokiu atveju aplinkybės susiklostysis pačiu geriausiu būdu ir būtent taip, kaip reikia. Pirmąją gruodžio savaitę, Veneros harmoningo aspekto Neptūnui įtakoje, išryškės švelnumas ir meilė poroje, galimi džiaugsmingi įvykiai, o vieniši Skorpiono ženklo atstovai gali tikėtis lemtingos pažinties, jiems gali pavykti surasti ypatingą žmogų, kuris taptų mylimuoju. Tokiu metu praeityje gali likti nusivylimai ir nuoskaudos, bei džiuginti harmoningas, suteikiantis gyvenimo pilnatvės bendravimas su mylimu žmogumi. Gruodžio 15 d., Venerai perėjus į finansų sektorių, meilė gali persipinti su piniginiais reikalais, tokiu metu galimos audringos diskusijos dėl nuosavybės ir materialinių klausimų, tačiau tai neskatins probemų, o suteiks galimybę surasti taikų tarpusavio sutarimą. Gruodžio 17 d. Saturnas, o 19 d. Jupiteris, pereis į Skorpiono ženklo šeimos sektorių, o šių planetų įtakoje prasidės permainų ir atsinaujinimo periodas šeimos gyvenime. Tokiu metu gali pavykti sėkmingai išspręsti nekilnojamojo turto, gyvenamojo ploto klausimus, planuoti remontą, vertingų ilgo naudojimo daiktų įsigijimą, ar nuspręsti keisti gyvenamąją vietą, o taip pat bus galima išspręsti problemas, liečiančias santykius su giminėmis.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Dvi pirmąsias 2020 metų gruodžio mėnesio dekadas Šaulio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti asmeniniai planai, iniciatyvos ir ambicijos, tai palankus laikas įvaizdžio pokyčiams, o paskutinę dekadą svarbiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Šaulio ženklo atstovams gruodžio mėnesį atsiras galimybė realizuoti projektus, kurių anksčiau vis nepavykdavo, šiuo metu lydės sėkmės, todėl bus verta pabandyti dar kartą, pasitelkus į pagalbą kitus žmones, ar aukštą padėtį užimančius asmenis. Gruodžio 17 d. Saturnas, o 19 d. Jupiteris, dvi socialinės, lėtai judančios planetos, pereis į Šaulio ženklo komunikacijų sektorių, todėl prasidės svarbus periodas, kada ypatingą reikšmę karjerai turės būtinų žinių įgijimas, reikalingų kontaktų rato išplėtimas. Tokiu metu vertėtų mokytis ko nors naujo, kas padėtų sustiprinti profesinį meistriškumą, šiuo metu gali pavykti gauti vertingų pasiūlymų dėl bendradarbiavimo, ar pasirašyti naujus naudingus kontraktus.

Finansiniu požiūriu 2020 metų gruodžio mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti kiek permainingas, nors aplamai paėmus, bus gana palankus. Pirmąją gruodžio mėnesio pusę Šaulio ženklo finansų sektoriuje bus susitelkę kelios planetos, jų įtaka skatins aktyviai ieškoti uždarbio galimybių, o gruodžio 21 d. į šį sektorių pereis Saulė ir Merkurijus, todėl prasidės gerų pajamų ir solidaus pelno laikotarpis. Aukšto lygio pajamos šiuo metu gali sietis su bendradarbiavimu ir naudingomis investicijomis, bei nauda galima dėl mylimo žmogaus, ar antrosios pusės gaunamų padidėjusių pajamų.

Šaulio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime 2020 metų gruodžio mėnuo gali būti aktyvus ir palankus. Iki gruodžio 21 d. Šaulio ženklu eis tranzitu Saulė ir Merkurijus, 15 d. į jį pereis Venera, šių planetų įtakoje gali išryškėti geriausios savybės, stiprės patrauklumas ir žavesys, bus lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovais, atkreipti jų dėmesį, pelnyti simpatijas. Gruodžio mėnesio 14 d. Šaulio ženkle įvyks Saulės užtemimas, kuris tuo pačiu įtakos partnerystės sektorių, todėl galimas polinkis peržiūrėti, perkainoti tarpusavio santykius, bei pasirengti naujam asmeninio gyvenimo etapui. Gruodžio mėnesį Šaulio ženklo meilės sektoriumi einantis tranzitu Marsas skatins aistringas išraiškas, tokiu metu bus juntama energija, polinkis romantiškoms pramogoms, nuotykiams, galima lengvai susižavėti, įsimylėti, tačiau šiuo metu būtinas atsargumas, kad mylimam žmogui nesuteikti priežasties priekaištams dėl tariamos neištikimybės. Gruodį užsimezgę santykiai gali būti neilgalaikiais, todėl nevertėtų turėti jų atžvilgiu per didelių lūkesčių, nors iš kitos pusės, jie gali suteikti daug džiugių akimirkų ir gyvenimo pilnatvės jausmą. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, gyvenantiems šeimoje, gruodžio mėnuo bus ramus, tačiau paskutinėmis mėnesio dienomis galimi konfliktai su mylimu žmogumi, ar artimaisiais, o nesutarimų priežastimi gali būti reikalai, liečiantys pinigus, ar nuosavybę.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Dvi pirmąsias 2020 metų gruodžio mėnesio dekadas Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti kūrybinė veikla, tokiu metu bus galima įsigilinti ir išspręsti kai kurias psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos ir komforto, nors tuo pačiu bus galima susidurti su apribojimais, vienatve, įvairiomis baimėmis, slaptais priešais, o paskutinė dekada bus palanki asmeninių ambicijų ir iniciatyvų realizavimui. Dvi pirmąsias gruodžio dekadas Saulė ir Merkurijus, o nuo 15 d. ir Venera, eis tranzitu Ožiaragio ženklo apribojimų, paslapčių sektoriumi, todėl tai bus kiek prieštaringas laikotarpis, kai ne viskas matoma taip, kaip yra realybėje, ne visa informacija bus tiksli, todėl būtinas atsargumas darant svarbius sprendimus. Darbinėje, profesinėje veikloje tikėtinos dviprasmės, painios situacijos ir aplinkybės, todėl bus sudėtinga padaryti teisingą pasirinkimą, arba išvadas. Antroje gruodžio mėnesio pusėje galima sėkmė karjeroje, tačiau tik tuo atveju, jeigu apie tikruosius ketinimus kuo mažiau žinos kiti, nes tai padės apsisaugoti nuo pavyduolių ir negeranoriškų asmenų intrigų. Gruodžio mėnesio 14 d. įvyks Saulės užtemimas, jis palies Ožiaragio ženklo paslapčių sektorių, todėl laikas bus palankus vidinės dvasinės ramybės paieškoms, pabuvimui vienumoje, apmąstymams, kūrybinei veiklai. Paskutinė gruodžio dekada bus aktyvesnė ir palanki ieškantiems darbo.

Finansiniu požiūriu 2020 metų gruodžio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams bus gana svarbus, reikšmingas. Gruodžio 17 d. į finansų sektorių pereis Ožiaragio ženklą globojantis Saturnas, o 19 d. laimę, sėkmę, plėtrą skatinantis Jupiteris, todėl šių planetų ilgalaikio tranzito šiuo sektoriumi įtakoje, bus pakankamai laiko naujų finansinių planų, kurie išryškės šiuo metu, realizavimui. Jupiterio įtakoje gali atsiverti naujos galimybės ir perspektyvos, o Saturnas skatins atkaklumą ir praktiškumą, būtiną savo finansinių ir materialinių ketinimų įgyvendinimui ir aukšto lygio pajamų uždirbimui.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2020 metų gruodžio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti kiek permainingas. Iki gruodžio 15 d., kol Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklo draugystės ir socialinių ryšių sektoriumi, asmeninis gyvenimas bus aktyvus, tai palankus laikas meilei, santuokinių ir šeiminių santykių formavimui. Tokiu metu tikėtinas šiltas bendravimas su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, tai stiprins tarpusavio ryšius ir pasitikėjimą, bus tinkamas metas sužadėtuvėms, o įsimylėjusių žmonių laukia daug malonių akimirkų, pozityvių įvykių asmeniniame gyvenime. Pirmoji gruodžio pusė palanki vienišiems Ožiaragio ženklo atstovams, ieškantiems meilės, kada likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi, o antroji mėnesio pusė pasyvesnė, kai nebus didelio noro bendrauti su priešingos lyties atstovais, ar užmegzti naujus santykius, tačiau tokiu metu bus galima išsiaiškinti savo jaumuose. Gruodžio 30 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins Ožiaragio ženklo partnerystės sektorių, todėl artimomis pilnačiai dienomis, gali stiprėti emocionalumas, jautrumas, o prieššventinis bruzdesys gali skatinti polinkį ginčams, konfliktams, svarbiais gali tapti piniginiai klausimai, arba galimos abejonės dėl mylimo žmogaus ištikimybės. Tokiu metu reikėtų stengtis ramiai išanalizuoti tarpusavio santykius, surasti ir pašalinti nesutarimų priežastis, vengti iliuzijų, siekti harmonijos poroje, bei asmeniniame gyvenime. Gruodžio mėnesį Ožiaragio ženklo šeimos sektoriumi tęs tranzitą Marsas, kurio įtakoje galima tikėtis rūpesčių, tokiu metu gali tekti padėti kam nors iš artimųjų, bei galima sulaukti svečių.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Dvi pirmąsias 2020 metų gruodžio mėnesio dekadas Vandenio ženklo atstovų gyvenime aktualiais bus reikalai ir klausimai, liečiantys visuomeninius, socialinius ryšius, bendrus projektus, kolektyvinį darbą, santykius su draugais ir rėmėjais, ateities planus, o paskutinė dekada bus labiau pasyvi, palanki psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos ir komforto siekimui. Į Vandenio ženklą gruodžio 17 d. pereis Saturnas, o 19 d. Jupiteris, tai dvi socialinės, lėtai judančios planetos, kurių įtakoje prasidės produktyvus darbinės ir profesinės veiklos periodas, kada anksčiau įdėtos pastangos pradės atsipirkti ir duoti apčiuopiamus rezultatus, todėl galima suteikianti pasitenkinimą sėkmė karjeroje. Dvi pirmąsias gruodžio dekadas Vandenio draugystės, socialinių ryšių sektoriumi eis tranzitu Saulė ir Merkurijus, kurių įtaka palanki kolektyvinei veiklai, bendrdarbiavimui su draugais, tačiau kadangi šios planetos formuos destruktyvius aspektus su Neptūnu, tai bus galima susidurti su apgaulėmis ir nesąžiningais žmonėmis, ar gali pavesti nepatikimi partneriai.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams 2020 metų gruodžio mėnuo bus gana palankus, geras užmokestis tikėtinas iš pagrindinės darbo vietos, o papildomos pajamos, palankiai susiklosčius aplinkybėms, tikėtinos ir iš kitų, ar netikėtų šaltinių. Gruodžio mėnesį galima finansinė nauda ir pajamos iš kūrybinės veiklos, pomėgių ir pramogų sferos.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2020 metų gruodžio mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus palankus ir sėkmingas, kupinas naujų įspūdžių ir meilės nuotykių, tačiau būtinas ir protingas atsargumas, kas padėtų išvengti nepageidaujamų pasekmių. Gruodžio 14 d. įvyks Saulės užtemimas, jis palies Vandenio ženklo draugystės sektorių, o užtemimo taškas bus jungtyje su meilės sektorių globojančiu Merkurijumi, todėl bus juntama sąsaja tarp romantikos ir draugiškų santykių, bei gali taip nutikti, kad kuriame nors iš bičiulių bus įžvelgtos patrauklios savybės, išryškės jausmai ir prasidės meilės romanas. Už Vandenio ženklo partnerystės sektorių atsakinga Saulė paskutinę gruodžio dekadą eis tranzitu apribojimų sektoriumi, todėl gali išryškėti polinkis pabūti vienumoje, pabendrauti su mylimu žmogumi, kartu užsiimti dvasinėmis, ar ezoterinėmis praktikomis, o iš kitos pusės, atvirų pokalbių pagalba bus galima išsiaiškinti nesutarimų priežastis, bei išspręsti kitus opius klausimus, liečiančius bendrą poros gyvenimą. Šis laikotarpis bus palankus slaptiems meilės ryšiams, ar romanams, o paskutinę gruodžio mėnesio dekadą, Saulės harmoningo aspekto su Vandenio ženklą globojančiu Uranu įtakoje, asmeniniame gyvenime tikėtini malonūs siurprizai.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Dvi pirmąsias 2020 metų gruodžio mėnesio dekadas Žuvų ženklo atstovų gyvenime svarbiais bus reikalai, susiję su profesine veikla, karjera, socialinių ambicijų įgyvendinimu, o paskutinę dekadą sėkmė lydės kolektyvinėje ir visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas ateities planų kūrimui. Gruodžio mėnuo Žuvų ženklo atstovams darbinės, profesinės veiklos, karjeros atžvilgiu bus palankus, kai gali išsipildyti pačios drąsiausios svajonės. Dvi pirmąsias gruodžio dekadas Saulė ir Merkurijus, o nuo 15 d. vakaro ir Venera, eis tranzitu Žuvų ženklo karjeros sektoriumi, todėl šių planetų įtakoje, galimas laimingas šansas, kuriuo reikėtų deramai pasinaudoti. Tokiu metu neverta likti santūriais, o reikėtų būti labai aktyviais, demonstruoti kolegoms, vadovybei, ar įtakingiems asmenims savus privalumus, pelnyti palankumą ir užsitikrinti palaikymą siekiant galimybės kilti karjeros laiptais, ar norint vystyti svarbų verslo projektą. Socialinis aktyvumas, bendravimas su bendraminčiais ir draugais, dalyvavimas visuomeniniuose renginiuose gali padėti Žuvų ženklo atstovams, ieškantiems naujos darbo vietos, ar norintiems gauti perspektyvią pareigybę.

Finansiniu požiūriu 2020 metų gruodžio mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus dosnus ir sėkmingas. Gruodžio mėnesį Žuvų ženklo finansų sektoriumi tęs tranzitą Marsas, kuris formuos harmoningus aspektus karjeros sektoriuje esančioms planetoms, todėl galima tikėtis didesnio uždarbio, išmokų iš oficialių įstaigų, bei galima finansinė parama iš artimųjų žmonių pusės. Gruodžio mėnesį pajamos bus geros, tačiau bus labai svarbu teisingai ir protingai naudoti turimas lėšas, o artėjant šventiniam šurmuliui, būtinas atsakingas išlaidų pramogoms ir dovanoms planavimas, o finansinę sėkmę lems gebėjimas išlikti taupiais.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams 2020 metų gruodžio mėnuo bus palankus ir prasmingas. Žuvų ženklo pratnerystės sektorių globojantis Merkurijus gruodžio 2-21 d. eis tranzitu karjeros sektoriumi, todėl tokiu metu nedomins flirtas ir trumpalaikiai, neįpareigojantys santykiai, o bus siekiama patikimų partnerystės ryšių. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, turintys mylimą žmogų, ar antrąją pusę, bus linkę kliautis sveika nuovoka, bei puoselėti esamus ryšius. Daugelis Žuvų ženklo atstovų per mylimą žmogų gali ieškoti finansinės, materialinės naudos, arba palaikymo profesiniuose reikaluose, kadangi šiuo metu meilė tampriai persipins su profesine veikla ir karjera. Tokiu metu gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai su kuo nors iš vadovybės, ar aukštą socialinę padėtį užimančių asmenų tarpo, tačiau nors ir galimas meilės romanas, ilgalaikių planų šiuo atžvilgiu kurti nevertėtų, kadangi Merkurijaus destruktyvaus aspekto Neptūnui įtakoje, galimi tušti pažadai ir neišsipildę lūkesčiai. Kai kurie Žuvų ženklo atstovai, esantys ilgalaikiuose pilietiniuose santykiuose, šiame periode gali nuspręsti prisiimti rimtą atsakomybę, oficialiai įregistruoti partnerystės ryšius ir sukurti santuoką, nors daugelis gali abejoti, būti neužtikrintais ir sprendimą šiuo klausimu nukelti vėlesniam laikui. Nuo gruodžio 21 d., Merkurijui perėjus į draugystės sektorių, prasidės palankus metas naujoms iniciatyvoms, tame tarpe ir asmeniniame gyvenime, kai per draugus bus galima susipažinti su įdomiais žmonėmis, arba su kokiu nors ypatingu asmeniu gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai, nors gruodžio mėnesį šie ryšiai vargu ar taps rimtais ir patikimais, bet tai gali nutikti kiek vėliau.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą