Horoskopas 2021 metų gegužei zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkretaus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Dvi pirmąsias 2021 metų gegužės mėnesio dekadas Avino ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su talentų ir meistriškumo realizavimu praktikoje, pajamomis ir asmeninės gerovės kūrimu, o paskutinę dekadą daugiau dėmesio bus skiriama intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, bus galima tikėtis daug kontaktų, pažinčių, bei artimų kelionių. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu Avino ženklo atstovams gegužės mėnesį aktyvesnis periodas bus iki paskutinės savaitės, kol karjeros sektorių globojantis Saturnas judės tiesiai socialinių ryšių sektoriumi. Šiame laikotarpyje galima sėkmingai užsiimti kolektyvine veikla, bendrais projektais, ypač tam palankus periodas bus 7-12 d. Avino ženklo darbo sektorių globojantis Merkurijus gegužės 4 d. pereis į komunikacijų sektorių, todėl prasidės palankus laikas vertingos profesinės informacijos kaupimui, kurią bus galima panaudoti vėliau, ar ieškant darbo. Šiame periode draugų, pažįstamų, kaimynų pagalbos dėka bus galima surasti naudingą, gerai apmokamą darbą, nors gegužės 14-23 d. galimi tam tikri nesklandumai, tačiau paskutinė savaitė bus sėkminga. Gegužės 26 d. Mėnulio užtemimas palies ir suaktyvins Avino ženklo mokslo, kelionių, juridinių reikalų, ryšių su užsieniu sektorių, o tokiu metu gali kas nors (reikalas, situacija, procesas, arba projektas) užsibaigti, ar gali būti nutraukti netenkinantys dalykiniai ryšiai, bei išryškėti tolimesni planai.

Finansiniu požiūriu 2021 metų gegužės mėnuo Avino ženklo atstovams turėtų būti palankus, nors svarbios dalykinės derybos gali vykti lėtai. Gegužės 11 d. Avino ženklo finansų sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, kai atsivers naujos perspektyvos, o kūrybiškumo dėka bus galima uždirbti papildomas pajamas. Tokiu metu galimas talentų pripažinimas, geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos, verslo, ar individualios veiklos, tikėtini naudingi pasiūlymai, liečiantys pelningus projektus.

Avino ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2021 metų gegužės mėnesį bus aktyvus ir reikšmingas. Pirmąją savaitę meilė persipins su finansiniais reikalais, o kai gegužės 9 d. Avino ženklo partnerystės sektorių globojanti Venera pereis į komunikacijų sektorių, prasidės palankus laikas bendravimui su patinkančiu asmeniu, tokiu metu sėkmę meilės reikaluose lems asmeninis žavesys, pasitikėjimas savimi, subtilus jumoro jausmas. Tai bus palankus laikas įdomiems susitikimams ir naujoms pažintims, o esantys ilgalaikiuose santykiuose, turintys savo antrąją pusę, tokiu metu nuoširdaus bendravimo pagalba galės sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą, išspręsti opius klausimas, arba aktualias problemas. Avino ženklo šeimos sektoriumi gegužės mėnesį eis tranzitu Marsas, jo įtakoje bus galima sėkmingai sutvarkyti ūkinius, buitinius reikalus, tik paskutinėmis mėnesio dienomis reikėtų vengti konfliktų. Vienišiems Avino ženklo atstovams periodas nuo antros gegužės dekados iki mėnesio pabaigos bus palankus, tokiu metu galima lemtinga pažintis kelionių metu, lankant įvairius kursus, seminarus, arba su ypatingu žmogumi gali suvesti bendri interesai, bei pomėgiai.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Dvi pirmąsias 2021 metų gegužės mėnesio dekadas Jaučio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti asmeniniai planai, iniciatyvos ir ambicijos, tai palankus laikas įvaizdžio pokyčiams, o paskutinę dekadą svarbiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Jaučio ženklo atstovams gegužės mėnuo bus palankus, nors kiek permainingas. Gegužės 11 d. Jaučio ženkle stos Mėnulio jaunatis, todėl prasidės naujas vystymosi ciklas, kada bus svarbu susikoncentruoti, pagalvoti apie savus interesus, peržiūrėti savo gyvenimo būdą. Šiuo metu išryškėję naujos idėjos gali būti sėkmingos, galimas polinkis nedelsiant jas realizuoti praktikoje. Gegužės mėnesio pirmąją pusę Jupiteris eis tranzitu karjeros sfera, skatindamas sėkmę profesinėje veikloje, o gegužės 14 d., Jupiteriui perėjus į socialinių ryšių sektorių, kuriame viešės iki liepos 28 d., atsivers naujos perspektyvos, prasidės palankus laikas ateities planų kūrimui, bendrų projektų su draugais ir bendraminčiais rengimui, jų realizacijai ir bus sėkminga kolektyvinė veikla. Gegužės mėnesį Marsas tęs tranzitą Jaučio ženklo komunikacijų sektoriumi, todėl šios planetos įtakoje tikėtinas aktyvus bendravimas, sėkmingos derybos su dalykiniais partneriais, įdomios kelionės, pelninga gali būti prekybinė veikla, bei šis laikas tinkamas naujoms iniciatyvoms.

Finansiniu požiūriu 2021 metų gegužės mėnuo Jaučio ženklo atstovams bus dosnus ir palankus. Gegužės mėnesio 4 d. Merkurijus, 9 d. Venera, o 20 d. ir Saulė, pradės eiti tranzitu Jaučio finansų sektoriumi, todėl piniginiai ir materialiniai reikalai atsidurs pirmame plane, o sėkmę lems ir solidų asmeninį biudžetą užtikrins atkaklus darbas ir gebėjimas dėti pastangas. Šį mėnesį bus galima uždirbti aukšto lygio pajamas, sutaupyti ženklią sumą, tik labai svarbu bus vengti neapgalvotų, neatsakingų išlaidų, kas garantuotų stabilią finansinę padėtį. Kai kurie viliojantys dalykiniai pasiūlymai gai nepateisinti lūkesčių, todėl prieš juos priimant, reikėtų atsakingai įvertinti ne tik būsimą naudą, bet ir galimą riziką.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo atžvilgiu 2021 metų gegužės mėnuo bus palankus, kupinas džiugių, reikšmingų įvykių, o pasiekti tarpusavio supratimo santykiuose padės gebėjimas gerai sutarti su kitais žmonėmis. Vienišiems Jaučio ženklo atstovams, ieškantiems meilės ir norintiems surasti savo antrąją pusę, padės atviras ir nuoširdus bendravimas. Esančius ilgalaikiuose santykiuose, turinčius mylimą žmogų, gegužės mėnesį gali užplūsti malonūs prisiminimai, melancholiškos, romantinės nuotaikos, kas padės išsivaduoti iš kasdienės įtampos ir rutinos, bei skatins produktyvų tarpusavio bendravimą. Gyvenantys santuokoje, turintys šeimą, gegužės mėnesį turės galimybę sėkmingai harmonizuoti ir sustiprinti giminystės ryšius, suteikti praktinę pagalbą vyresnės kartos atstovams, ar mylimam žmogui, nors tai ne visada bus deramai įvertinta. Gegužės mėnesio 26 d. įvyksiantis Mėnulio užtemimas palies Jaučio ženklo materialinės gerovės, stambių finansinių lėšų sektorių, šio užtemimo įtakoje, porose galimi nesutarimai, konfliktai dėl nuosavybės, ar pinigų, tokiu metu gali persipinti meilė ir finansiniai interesai. Šiuo metu bus labai svarbu gebėti konstruktyviai išspręsti nesutarimus ir nesklandumus, vengti bet kokių manipuliacijų, kadangi to pasekmės gali būti skaudžios.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Dvi pirmąsias 2021 metų gegužės mėnesio dekadas Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti kūrybinė veikla, tokiu metu bus galima įsigilinti ir išspręsti kai kurias psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos ir komforto, nors tuo pačiu metu bus galima susidurti su apribojimais, vienatve, įvairiomis baimėmis, slaptais priešais, o paskutinė dekada bus palanki asmeninių ambicijų ir iniciatyvų realizavimui. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Dvynių ženklo atstovams gegužės mėnuo bus palankus ir produktyvus, nes gegužės 14 d. karjeros sektoriumi pradės eiti tranzitu laimės, sėkmės, plėtros planeta laikomas Jupiteris (šioje sferoje jis viešės iki liepos 28 d.), kurio įtakoje galimas kilimas karjeroje, gali būti pasiūlyta perspektyvi pareigybė, o ieškantys darbo, tokiu metu gali jį sėkmingai surasti. Gegužės mėnesio 4 d. Merkurijus, 9 d. Venera, o 20 d. ir Saulė, pradės eiti tranzitu Dvynių ženklu, o šių planetų įtakoje bus galima pademonstruoti pačias geriausias individualias savybes, atsivers daug palankių galimybių, tik bus svarbu laiku jas pastebėti ir deramai pasinaudoti.

Finansiniu požiūriu Dvynių ženklo atstovams 2021 metų gegužės mėnuo bus dosnus ir palankus, sėkmę lems gebėjimas efektyviai panaudoti turimas lėšas ir tinkamai išnaudoti atsivėrusias galimybes. Gegužės mėnesį Marsas tęs tranzitą Dvynių ženklo finansų sektoriumi, skatindamas aktyvumą ir veiklumą, bei galimybę uždirbti geras pajamas. Tai bus palankus laikas finansinių įsipareigojimų vykdymui, skolų ir kreditų grąžinimui, bet antroje gegužės mėnesio pusėje, galima įtampa, susijusi su šeimos biudžetu, bendromis investicijomis, nuosavybės, palikimo klausimais, o norint išvengti nesklandumų, reikėtų išlikti santūriais ir geranoriškais.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2021 metų gegužės mėnuo bus reikšmingas ir palankus. Gegužės mėnesio 9 d. Dvynių ženklu pradės eiti tranzitu Venera, šios planetos įtakoje tikėtina pakili nuotaika, o sėkmę bendraujant su priešingos lyties atstovais lems sąmojingumas ir šarmas. Vieniši Dvynių ženklo atstovai tokiu metu gali jausti polinkį flirtui, romantiškoms pramogoms, tačiau nepateisinamas lengvabūdiškumas gali iškrėsti piktą pokštą ir tapti kliūtimi rimtų asmeninių meilės santykių formavimui. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys santuokoje šiame periode turėtų būti atsargiais, kadangi kai kurie neatsakingi potraukiai ir poelgiai gali paskatinti konfliktines situacijas su mylimu žmogumi, ar antrąja puse. Šiame periode kai kurie Dvynių ženklo atstovai gali išsilaisvinti iš iliuzijų, bei gali žlugti lūkesčiai ir viltys, liečiantys mylimą žmogų, o kiti gali būti apkaltinti šeiminių pareigų neatlikimu, dėl per daug laiko ir dėmesio skiriamo darbui ir karjerai. Gegužės mėnesio 26 d. Mėnulio užtemimas suaktyvins Dvynių ženklo partnerystės sektorių, tai šio užtemimo įtakoje galimi svarbūs įvykiai asmeniniame gyvenime. Tokiu metu gali tekti spręsti ilgą laiką atidėliotinus klausimus ir problemas, o artimomis užtemimui dienomis, reikėtų išlikti ramiais ir gebėti valdyti emocijas, nes galima psichologinio stabilumo stoka. Sutuoktinių, arba esančių ilgalaikiuose santykiuose porų gyvenime, paskutinę gegužės dekadą bus daug jaudulio, sustiprės pavydumas, įtarumas, galimi nesutarimai dėl pinigų, o išvengti nesklandumų padės teisingumas ir sąžiningumas.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Dvi pirmąsias 2021 metų gegužės mėnesio dekadas Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs klausimai, liečiantys bendrus projektus, kolektyvinį darbą, visuomeninius ryšius, santykius su draugais ir rėmėjais, ateities planus, o paskutinė dekada bus labiau pasyvi, palanki psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos ir komforto siekimui. Gegužės mėnesį Vėžio ženklu eis tranzitu Marsas, suteiksiantis pakankamai energijos, todėl bus lengviau įveikti kliūtis kelyje į tikslų siekimą, o atkaklus darbas duos gerus rezultatus. Gegužę bus galima peržiūrėti tolimesnę dalykinę strategiją, bei surasti būtinus resursus, o laikotarpyje po gegužės 17 d., kai Marsas formuos aspektą su Neptūnu, bus galima susivokti ir išnarplioti painias aplinkybes, o veiklumo ir įkvėpimo pagalba pasiekti gerų rezultatų. Vėžio ženklo darbo sektorių globojantis Jupiteris pirmąją gegužės mėnesio pusę eis tranzitu stambių finansų sektoriumi, todėl sėkmė galima versle, o gegužės 14 d. Jupiteriui perėjus į ryšių su užsieniu sferą, prasidės palankus laikas dalykinėms kelionėms, juridinių reikalų tvarkymui, darbo vietos ir partnerių užsienyje paieškoms. Gegužės 26 d. įvyksiantis Mėnulio užtemimas suaktyvins darbo sektorių, todėl bus galima tikėtis reikšmingų permainų profesinėje veikloje, tačiau artimu užtemimui laiku svarbių sprendimų priimti nevertėtų, o geriau būtų nukelti juos vėlesniam laikui.

Finansiniu požiūriu 2021 metų gegužės mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti palankus. Vėžio ženklo finansų sektorių globojanti Saulė dvi pirmąsias gegužės dekadas eis tranzitu socialinių ryšių sfera, todėl pajamos galimos iš kolektyvinės veiklos, bendrų projektų, nauda tikėtina iš bendradarbiavimo, dalykinių partnerių, draugų, bendraminčių pusės. Trečioji gegužės dekada bus palanki užsiimantiems kūrybine veikla, o paskutinę savaitę geros pajamos gali sietis su verslu, bei tikėtini pelningi dalykiniai pasiūlymai.

Vėžio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2021 metų gegužės mėnesį gali būti aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Vėžio ženklu gegužę einantis tranzitu Marsas suteiks energijos, skatins aktyvumą, bus lengva bendrauti su priešingos lyties atstovais, užmegzti naujas pažintis, bus daug romantiškų pramogų, tačiau nebus polinkio formuoti rimtus, įpareigojančius santykius. Gegužę pagrindinis dėmesys bus skiriamas dalykiniams projektams, karjerai, o tai gali nepalankiai įtakoti šeiminį gyvenimą, todėl norint išvengti nesklandumų, konfliktų su mylimu žmogumi, antrąja puse, tame padės protingi argumentai dėl darbo reikalų ir nuoširdus bendravimas. Antroje gegužės mėnesio pusėje, Jupiterio tranzito įtakoje, vieniši Vėžio ženklo atstovai turės palankių galimybių susipažinti su ypatingu žmogumi iš kito miesto, arba užsienio. Paskutinė gegužės mėnesio dekada bus ramesnis laikotarpis, kada nurims aistros, pirmame plane atsidurs praktiniai interesai, tai bus geras periodas bendravimui su mylimu žmogumi, materialinės gerovės kūrimui, bei palankios psichologinės atmosferos namuose ir šeimoje užtikrinimui.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Dvi pirmąsias 2021 metų gegužės mėnesio dekadas Liūto ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su profesinė veikla, karjera, socialinių ambicijų įgyvendinimu, o paskutinę dekadą sėkmė lydės kolektyvinėje ir visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas ateities planų kūrimui. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Liūto ženklo atstovams gegužės mėnuo bus produktyvus, o bendri dalykiniai projektai kartu su draugais gali būti sėkmingi. Gegužės 11 d. Liūto ženklo karjeros sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl atsivers naujos galimybės ir perspektyvos profesinėje veikloje, kada bus galima praktikoje pademonstruoti savus talentus, bendravimo privalumus, įgyti kolegų ir vadovybės palankumą ir palaikymą, o sėkmę garantuos gebėjimas išlikti santūriais ir atsakingai atlikti pavestas užduotis. Gegužės mėnesį dalykinis bendradarbiavimas bus svarbiu, o Marso tranzito paslapčių sektoriumi įtakoje, gali tekti susidurti su apgaulėmis, intrigomis, nepatikimais partneriais. Šį mėnesį vertėtų vengti skubotų sprendimų, abejotinų pasiūlymų, netgi gautų iš draugų, reikėtų labai kruopščiai pasirinkti tinkamus projektus, o bendradarbiauti tik su patikimais, laiko patikrintais partneriais. Ieškantiems naujos darbo vietos, gerai apmokamos, perspektyvios pareigybės, gegužės mėnuo nebus tam palankus, tačiau periodas tinkamas kvalifikacijos kėlimui, naujų profesinių žinių, patirties kaupimui.

Finansiniu požiūriu 2021 metų gegužės mėnuo Liūto ženklo atstovams bus palankus ir produktyvus. Liūto ženklo finansų sektorių globojančio Merkurijaus formuojamų aspektų įtakoje, geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, nauda iš kolektyvinio darbo, bendrų projektų. Didžios laimės, sėkmės, plėtros planeta laikomas Jupiteris gegužės 14 d. pradės eiti tranzitu stambių finansų sektoriumi, kuriame išbus iki liepos 28 d., todėl solidus pelnas galimas iš verslo, bendradarbiavimo, gali pavykti surasti patikimus partnerius, bei gali padidėti mylimo žmogaus, arba antrosios pusės pajamos.

Liūto ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2021 metų gegužės mėnesį bus palankus, o kai kuriems tai bus periodas, skatinantis romantiką, svajingumą, ar melancholiją. Vieniši Liūto ženklo atstovai gegužės mėnesį gali tikėtis sėkmės meilės reikaluose, kadangi bus daug palankių galimybių naujoms perspektyvioms pažintims ir labai svarbu bus nepraleisti tinkamos progos, laiku, deramai ja pasinaudoti. Pirmąją gegužės mėnesio savaitę galimas polinkis užmegzti pažintis su brandžiu, ar užimančiu aukštą socialinę padėtį žmogumi, o gegužės 4 d. į draugystės sektorių perėjus Merkurijui, 9 d. Venerai, bei 20 d. ir Saulei, bus galima bendrauti, susipažinti su įdomiais žmonėmis, kai kam pavyks užmegzti asmeninius meilės santykius, kurie galėtų išsirutulioti į rimtus partnerystės ryšius. Tačiau tokiu metu reikėtų gebėti nepainioti meilės ir draugystės, išlikti apdairiais, nes tarp naujų pažįstamų gali būti ir asmenų, turinčių savanaudiškus tikslus. Gegužės 26 d. įvyksiantis Mėnulio užtemimas palies Liūto ženklo meilės sektorių, todėl gali užplūsti atsiminimai, atsinaujinti jausmai buvusiam mylimam žmogui, tačiau tai gali būti tik tuščios svajonės. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems santuokoje, gegužės mėnuo bus palankus, suteikiantis galimybę išreikšti romantiškus jausmus, bei sustiprinti tarpusavio ryšį poroje.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Dvi pirmąsias 2021 metų gegužės mėnesio dekadas Mergelės ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, liečiantys juridinius klausimus, kūrybinės veiklos, mokslo, ryšių su užsieniu sferas, o paskutinę dekadą aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į profesinę veiklą, karjerą ir socialinių tikslų įgyvendinimą. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu gegužės mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus palankus ir produktyvus, nes gegužės 4 d. Merkurijus, 9 d. Venera, o 20 d. ir Saulė, pradės eiti tranzitu karjeros sektoriumi, o šių planetų įtakoje, galimas deramas įdėtų pastangų ir nuopelnų pripažinimas iš kolegų ir vadovybės pusės. Šį mėnesį gali tekti spręsti daugybę klausimų, atlikti svarbių su darbu ir profesine veikla susijusių užduočių, tačiau įdėtos pastangos gali atsipirkti su kaupu, kadangi galimas kilimas karjeros laiptais ir gali padidėti darbo užmokestis.

Finansiniu požiūriu 2021 metų gegužės mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus kiek permainingas. Už Mergelės ženklo finansų sektorių atsakinga Venera iki gegužės 9 d. eis tranzitu ryšių su užsieniu sfera, todėl geros pajamos gali sietis su bendradarbiavimu ir užsieniu, tačiau šiuo metu bus svarbu vengti abejotinų pasiūlymų, bei rizikingų avantiūrų. Gegužės mėnesio 9 d. Venera pradės eiti tranzitu karjeros sektoriumi, todėl tikėtinos geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos, o papildomas uždarbis siesis su talentų, gebėjimų realizavimu ir kūrybinio pobūdžio veikla. Paskutinę gegužės mėnesio dekadą galima stabili finansinė padėtis ir gali ženkliai papilnėti asmeninis biudžetas.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje Mergelės ženklo atstovams 2021 metų gegužės mėnuo gali būti palankus, kupinas reikšmingų įvykių, o sėkmę lems draugiškas požiūris, malonus bendravimas, gebėjimas pelnyti supančių žmonių palankumą. Mergelės ženklą globojantis Merkurijus nuo gegužės 4 d., Venera nuo 9 d., o Saulė nuo 20 d. eis tranzitu karjeros sektoriumi, todėl meilė gali tampriai persipinti su profesiniais reikalais. Vieniši Mergelės ženklo atstovai ypatingą, arba įdomų žmogų gali sutikti įvairių renginių, susijusių su darbu ir verslo veikla metu, kur gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai, kurie galėtų rutuliotis palengva, o tai suteiktų galimybę arčiau susipažinti su patinkančiu žmogumi. Periode nuo gegužės 14 d. iki liepos 28 d., kada Mergelės ženklo partnerystės sektoriumi eis tranzitu laimės, sėkmės planeta laikomas Jupiteris, tai jo įtakoje, esantys ilgalaikiuose santykiuose gali nuspręsti įregistruoti santuoką, o gyvenančius šeimoje, gali džiuginti mylimo žmogaus, arba antrosios pusės sėkmė. Gegužės 26 d. įvyks Mėnulio užtemimas, jis suaktyvins Mergelės ženklo šeimos sektorių, todėl pirmame plane atsidurs giminystės ryšiai ir santykiai, svarbiais bus nuosavybės ir šeimos gerovės klausimai, tačiau artimu užtemimui metu nevertėtų planuoti nekilnojamojo turto sandorių, brangių pirkinių, tai būtų palankiau nukelti vėlesniam laikui, bei daugiau dėmesio skirti finansiniams reikalams.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Dvi pirmąsias 2021 metų gegužės mėnesio dekadas Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, palikimu, o paskutinė dekada bus palanki tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė gali lydėti kūrybinių ir juridinių profesijų atstovus, bei dirbančius mokslo, švietimo sektoriuje. Gegužės mėnesį Svarstyklių ženklo karjeros sektoriumi eis tranzitu Marsas, jo įtakoje bus pakankamai energijos naujų profesinių projektų realizavimui, sėkmės darbinėje veikloje, verslo sferoje siekimui, kada įdėtos pastangos, aktyvumas ir veiklumas lems stulbinančius rezultatus. Gegužės 14 d. į Svarstyklių ženklo darbo sektorių pereis ir iki liepos 28 d. juo eis tranzitu laimės, sėkmės, plėtros planeta laikomas Jupiteris, kurio įtakoje gali padaugėti pavestų atlikti užduočių, tačiau tai suteiks pasitenkinimą sava veikla, profesinio augimo galimybę. Šiame periode tikėtinos naudingos dalykinės kelionės, bus galima kelti kvalifikaciją, lankyti kursus, seminarus, gavus nukreipimą iš darbovietės. Kadangi planetų įtaka bus kiek prieštaringa, tai darbe Svarstyklių ženklo atstovams gali tekti susidurti su konfliktais, ar intrigomis, ko vertėtų sąmoningai vengti. Gegužės 26 d. Mėnulio užtemimas suaktyvins Svarstyklių ženklo komunikacijų sektorių, todėl artimomis užtemimui dienomis vertėtų neplanuoti kelionių, svarbių susitikimų, derybų, būti atsargiais ir vengti konfliktų.

Finansiniu požiūriu 2021 metų gegužės mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti permainingas, nes galimos geros pajamos, tačiau ir būtinos, priverstinės išlaidos, susiję su gyvenamosios vietos ir buitinių problemų sprendimu. Svarstyklių ženklo finansų sektorių globojantis Marsas eis tranzitu karjeros sektoriumi, o atatupstai judantis Plutonas viešės šeimos name, todėl iš vienos pusės, nauda ir geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, profesinės veiklos ir bendradarbiavimo, o iš kitos pusės, galimos išlaidos susiję su remontu, statybomis, ar galimas lėšų stygius šiems reikalams ir gali tekti ieškoti papildomo pajamų šaltinio, arba palaukti, kol materialinė padėtis pagerės.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2021 metų gegužės mėnesį gali būti labai aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys santuokoje, gegužės mėnesį iš pabodusios kasdienės rutinos galės išsivaduoti pasitelkę romantiškas pramogas, o vieniši Svarstyklių ženklo atstovai, gegužės 11 d. stosiančios Mėnulio jaunaties įtakoje, turės daug palankių galimybių naujų pažinčių užmezgimui su įdomiu, arba ypatingu žmogumi. Ypač palankus periodas naujų pažinčių užmezgimui bus gegužės 11-17 dienomis, kai Svarstyklių ženklo partnerystės sektorių globojantis Plutonas formuos harmoningą aspektą su Saule. Iki gegužės 14 d. meilės sektoriumi dar eis tranzitu Jupiteris, kurio įtaka palanki asmeniniams santykiams, jų formavimui, o antroje mėnesio pusėje, kada Jupiteris pereis į darbo sektorių, meilė gali persipinti su profesiniais reikalais ir gali užsimegzti romanas su kuo nors iš kolegų, arba vadovybės tarpo.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Dvi pirmąsias 2021 metų gegužės mėnesio dekadas Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti santykiai su kitais žmonėmis, asmeniniai ir dalykiniai ryšiai, bendradarbiavimo klausimai, o paskutinę dekadą, aktualiais gali tapti materialiniai reikalai, liečiantys verslą, kreditus, skolas, bei mokesčius. Skorpiono ženklo atstovų profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu gegužės mėnesį bus juntama prieštaringa planetų įtaka, todėl galima nuoseklumo stoka. Iš vienos pusės, bus pakankamai energijos, būtinos svarbių užduočių atlikimui ir užsibrėžtų tikslų siekimui, o iš kitos pusės, per didelis optimizmas gali kliudyti teisingai įvertinti realias aplinkybes, todėl galimos klaidos darbe ir profesinėje veikloje, o norint to išvengti, reikėtų vengti skubotų sprendimų, bei įsiklausyti į labiau patyrusių kolegų ir vadovybės patarimus. Gegužę profesinėje veikloje bus svarbūs tarptautiniai ryšiai, o sėkmę lems konstruktyvus bendradarbiavimas su organizacijomis ir partneriais iš kitų šalių, miestų, arba regionų, bei šis mėnuo palankus kvalifikacijos kėlimui. Norint sėkmingai realizuoti profesinę ir darbinę veiklą liečiančius planus, gegužės mėnesį labai svarbu vengti skubotumo, išlikti kantriais, neskubinti įvykių, o prieš ko nors imantis, pradžioje viską gerai apgalvoti.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2021 metų gegužės mėnuo gali būti palankus ir reikšmingas. Skorpiono ženklo finansų sektorių globojantis Jupiteris pirmąją gegužės mėnesio pusę tęs tranzitą šeimos sfera, todėl pajamos ir nauda gali sietis su šeimos verslu, nuosavybės sandoriais, individualia veikla. Gegužės 14 d. Jupiteris pereis į kūrybinės saviraiškos sektorių (jame išbus iki liepos 28 d.), todėl geros pajamos gali sietis su pagrindine darbo vieta, o nauda galima iš talentų, gebėjimų realizavimo, bei pomėgių. Gegužės 26 d. Mėnulio užtemimas suaktyvins Skorpiono ženklo finansų sektorių, todėl tokiu metu gali išryškėti idėjos, kurių realizavimas lemtų ypatingą finansinę sėkmę. Tačiau artimomis užtemimui dienomis, nevertėtų daryti svarbių sprendimų, liečiančių piniginius reikalus, brangius pirkinius, būtų geriau vengti nepasiteisinančių išlaidų, neimti kreditų.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2021 metų gegužės mėnuo Skorpiono ženklo atstovams bus aktyvus, reikšmingas, kupinas įsimenančių įvykių. Gegužės 4 d. Merkurijus, 9 d. Venera, o 20 d. ir Saulė, pereis į Skorpiono ženklo sąmonės transformacijos sektorių, todėl jausmai gali tapti giliais ir intensyviais, tai padės sustiprinti romantiškus tarpusavio santykius ir pervesti juos į aukštesnį kokybinį lygmenį. Jeigu anksčiau porose buvo juntama tarpusavio supratimo stoka, tai šiame laikotarpyje bus galima tai ištaisyti ir sustiprinti ryšį su mylimu žmogumi, ar antrąja puse. Tai palankus periodas toms poroms, kurių santykiai prasidėjo neseniai, kadangi gali sustiprėti prisirišimas vienas prie kito. Didžiosios laimės ir sėkmės planeta laikomas Jupiteris gegužės 14 d. pradės eiti tranzitu meilės sektoriumi (jame viešės iki liepos 28 d.), todėl tai bus ypatingai palankus laikas vienišiems Skorpiono ženklo atstovams. Jupiterio įtakoje tikėtinos naujos pažintys, daug romantiškų pramogų, malonių susitikimų, tokiu metu gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai, arba romanas, o likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi. Antroje gegužės mėnesio pusėje meilėje gali lydėti sėkmė, tačiau vertėtų vengti iliuzijų, išlikti realistais, reikėtų gerbti mylimo žmogaus nuomonę, įvertinti tikruosius lūkesčius, tai padėtų formuoti patikimus, perspektyvius ryšius.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Dvi pirmąsias 2021 metų gegužės mėnesio dekadas Šaulio ženklo atstovams labai svarbiais bus reikalai, susiję su darbine ir profesine veikla, aktualiais gali tapti sveiko gyvenimo būdo, naminių augintinių klausimai, o paskutinę dekadą dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, bendradarbiavimą ir dalykinį bendravimą. Šaulio ženklo atstovų profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu gegužės mėnesį bus labai svarbiais partnerystės ryšiai, kurių dėka galimas kilimas karjeros laiptais, bei sėkminga verslo plėtra. Šaulio ženklo darbo sektorių globojanti Venera gegužės 9 d. pradės eiti tranzitu partnerystės sektoriumi, tai labai svarbiu taps kitų žmonių palaikymas, ypač ieškantiems naudingo, gerai apmokamo darbo, bei siekiantiems padaryti gerą įspūdį kolegoms ir vadovybei. Gegužę sąmonės transformacijos sektoriumi tęs tranzitą Marsas, kurio įtakoje galimi pokyčiai profesinėje veikloje, liečiantys darbo keitimo galimybę, bei tolimesnės karjeros perspektyvas.

Finansiniu požiūriu 2021 metų gegužės mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti dosnus ir palankus. Šaulio ženklo finansų sektorių globojantis Saturnas gegužės mėnesį tęs tranzitą komunikacijų sfera, jis formuos harmoningus aspektus su kitomis planetomis, kurių įtakoje, galimos geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos, solidus pelnas iš verslo ir bendradarbiavimo su užsienio įmonėmis, o nauda ir papildomos pajamos galimos draugų, bendraminčių, bei bendrų projektų dėka.

Šaulio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime 2021 metų gegužės mėnuo gali būti aktyvus, suteikiantis daug malonių akimirkų ir reikšmingų įvykių. Gegužės 4 d. Merkurijus, 9 d. Venera, o 20 d. ir Saulė, pradės eiti tranzitu Šaulio ženklo partnerystės sektoriumi, todėl atsivers naujos galimybės meilėje, asmeniniame gyvenime, šių planetų įtaka skatins švelnumą ir rūpestį mylimu žmogumi, arba antrąja puse, padės išspręsti prieštaravimus ir nesklandumus, formuoti harmoningus tarpusavio santykius. Veneros įtakoje gali atsiskleisti pačios geriausios charakterio savybės, švelnūs jausmai, galimi pozityvūs pokyčiai, o šiuo metu vienišus Šaulio ženklo atstovus Likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi. Jeigu šiuo metu užsimegs asmeniniai santykiai, ar meilės romanas, tai bus grindžiama ne tik aistra, bet ir bendrais dvasiniais interesais. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems santuokoje, gegužės mėnuo bus palankus, kadangi 14 d. į šeimos sektorių pereis laimės, sėkmės, plėtros planeta laikomas Jupiteris, kurio įtakoje bus galima sėkmingai išspręsti įsisenėjusius konfliktus, harmonizuoti santykius su mylimu žmogumi ir giminėmis. Tokiu metu bus galima naudingai sau išspręsti aktualius klausimus, liečiančius nuosavybę, remontą, nekilnojamojo turto pirkimą, arba pardavimą. Mėnulio užtemimas įvyks Šaulio ženkle gegužės 26 d., jo įtakoje bus galima peržiūrėti esamą padėtį, bei surasti balansą tarp asmeninių interesų ir artimųjų poreikių. Šiuo metu gali išaiškėti kai kurios paslaptys, gali nutrūkti netenkinantys, išsisėmę santykiai, o kai kuriose porose vėl aktualiomis gali tapti anksčiau iki galo neišspręstos problemos ir šiuo metu teks ieškoti jų sprendimo būdų.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Dvi pirmąsias 2021 metų gegužės mėnesio dekadas Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime aktualia tema bus kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais ir įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikų temą, gali atsirasti nauji interesai, pomėgiai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo ir sveikatos sferą. Gegužės 4 d. Merkurijus, 9 d. Venera, o 20 d. ir Saulė, pradės eiti tranzitu Ožiaragio ženklo darbo sektoriumi, o šių planetų įtakoje, gali užsimegzti nauji naudingi dalykiniai ryšiai, tikėtina profesinė sėkmė. Šiuo metu galima gauti daug pasiūlymų dėl perspektyvių projektų, pasirašyti naudingus kontraktus, o artimųjų, arba draugų pagalbos dėka, galima surasti gerai apmokamą darbą. Gegužės mėnesį sėkmė lydės užsiimančius individualia veikla ir dirbančius verslo sferoje, o kai kurių Ožiaragio ženklo atstovų pomėgiai gali tapti papildomų pajamų šaltiniu. Gegužės 14 d. sėkmės, laimės ir plėtros planeta laikomas Jupiteris pradės eiti tranzitu komunikacijų sektoriumi (jame išbus iki liepos 28 d.), todėl prasidės palankus laikas įdomiems susitikimams, naudingų pažinčių užmezgimui, svarbių profesinių žinių gavimui, dalykinėms kelionėms. Šis laikotarpis bus palankus deryboms, pelningų sandorių sudarymui, o sėkmę profesinėje veikloje lems aktyvumas, veiklumas, nuoseklumas, bei dalykinis kibumas.

Finansiniu požiūriu 2021 metų sausio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti dosnus, pelningas, tačiau kiek permainingas. Iki gegužės mėnesio 14 d. Ožiaragio ženklo finansų sektoriumi eis tranzitu Jupiteris, jo įtakoje gali pavykti sutaupyti lėšų, o antroje mėnesio pusėje palaikymas ir materialinė nauda galima iš mylimo žmogaus, ar giminaičių pusės. Gegužės 26 d. įvyks Mėnulio užtemimas, jis palies paslapčių, apribojimų sektorių, todėl artimu užtemimui metu, gali suaktyvėti slapti priešai, linkę regzti intrigas ir pakenkti, o norint to išvengti, būtinas atsargumas ir apdairumas, reikėtų nebūti per daug atvirais su kitais, nesidalinti savo finansiniais planais, tačiau iš kitos pusės, užsiimantiems kūrybinio pobūdžio veikla, šis periodas bus naudingas ir gali ženkliai papilnėti asmeninis biudžetas.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2021 metų gegužės mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti palankus, kupinas reikšmingų, įsimenančių įvykių. Gegužės mėnesį Ožiaragio ženklo partnerystės sektoriumi toliau tęs tranzitą Marsas, kurio įtakoje bus daug romantiškų pramogų, įvykiai rutuliosis veržliai, bei galimos rimtos permainos asmeniniame gyvenime. Tarpusavio santykių tema šį mėnesį gali būti labai svarbia, galimas polinkis atkreipti patinkančio asmens dėmesį, o esantys ilgalaikiuose santykiuose, turintys mylimą žmogų, gali siekti sustiprinti tarpusavio ryšį ir pasitikėjimą. Gegužės mėnesį meilės sektoriumi tęs tranzitą Uranas, iki 9 d. jame viešės Venera, o iki 20 d. ir Saulė, todėl šių planetų įtakoje, palankus laikotarpis bus palankus vienišiems Ožiaragio ženklo atstovams, kai galimos romantiškos pramogos, naujos pažintys, gali užsimegzti asmeniniai santykiai, o likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi. Gegužės 9 d. Venera pereis į darbo sektorių, todėl asmeniniai meilės santykiai gali tampriai persipinti su profesiniais reikalais, bei galimas tarnybinis romanas. Gegužės mėnesio 11 d. Ožiaragio ženklo meilės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl atsivers naujos perspektyvos, o ieškantys mylimo žmogaus, turėtų priimti kvietimą dalyvauti draugiškose kompanijose ir įvairaus pobūdžio renginiuose, kurių metu galima lemtinga pažintis. Esančius ilgalaikiuose santykiuose, šiuo metu aktyvi visuomeninė veikla gali labiau suartinti su mylimu žmogumi, bei ši laikas bus palankus norintiems savo ryšį įforminti oficialiai.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Dvi pirmąsias 2021 metų gegužės mėnesio dekadas Vandenio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane bus reikalai, liečiantys namų, šeimos, nuosavybės klausimus, o paskutinė dekada bus palanki kūrybinei saviraiškai, asmeninių meilės santykių formavimui, bei pomėgiams. Gegužės mėnesį Vandenio ženklo darbo sektoriumi tęs tranzitą Marsas, kurio įtakoje bus labai aktyvus ir produktyvus periodas profesinėje veikloje. Galimas polinkis prisiimti per didelį kiekį darbinių užduočių, kas galėtų skatinti pervargimą, todėl reikėtų būti protingais šiuo atžvilgiu, stengtis neišeikvoti per daug energijos ir jėgų, o tai padėtų užtikrinti gerą savijautą. Gegužę sėkmė gali lydėti ieškančius darbo, kadangi gali pavykti surasti labai gerą pareigybę, kuri atitiktų pašaukimą ir finansinius lūkesčius, bei suteiktų galimybę praktikoje realizuoti talentus, sukauptą patirtį ir sustiprintų pasitikėjimą savimi. Gegužės 26 d. Mėnulio užtemimas suaktyvins Vandenio ženklo draugystės, socialinių ryšių sektorių, todėl artimu užtemimui metu tai, kas buvo bandoma nuslėpti, gali tapti viešu, gali išaiškėti kai kurios paslaptys, o užsiimant bendra veikla kartu su draugais ir bendraminčiais, galimi siurprizai, kai kuriais atvejais ir nemalonūs, o tokiu metu renkantis dalykinius partnerius, būtinas atsargumas ir apdairumas.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams 2021 metų gegužės mėnuo gali būti palankus ir kiek permainingas. Gegužės mėnesį Neptūnas tęs tranzitą finansų sektoriumi, į kurį 14 d. pereis sėkmės ir plėtros planeta laikomas Jupiteris, kuris šiuo sektoriumi eis tranzitu iki liepos 28 d., todėl gali atsiverti palankios finansinės galimybės, lydėti sėkmė, gali atsirasti nauji pajamų šaltiniai, ar jų uždirbimo būdai. Papildomos pajamos gegužę gali sietis su pomėgiais, o norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį ir nepatirti nuostolių, reikėtų vengti abejotinų pasiūlymų ir avantiūrų, žadančių galimybę lengvai uždirbti pinigus.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2021 metų gegužės mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Gegužės 4 d. Merkurijus, 9 d. Venera, o 20 d. ir Saulė, pradės eiti tranzitu meilės sektoriumi, todėl tai bus romantiškas periodas, kuriuo galėtų pasinaudoti vieniši Vandenio ženklo atstovai, bei šiuo metu galimi esminiai pokyčiai asmeniniame gyvenime. Tai bus palankus laikas bendravimui su priešingos lyties atstovais, flirtui, naujų perspektyvių pažinčių užmezgimui, sėkmę lems sustipėjęs žavesys ir patrauklumas, o lemtingas susitikimas su ypatingu žmogumi galimas ir tolimų kelionių metu, o kai kuriais atvejais, gali išryškėti šilti jausmai kam nors iš kolegų tarpo. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems santuokoje, tarpusavio ryšį su mylimu žmogumi sustiprinti padės romantiškos pramogos, bendri nauji interesai, pomėgiai, bei dalyvavimas kartu įvairaus pobūdžio renginiuose.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Dvi pirmąsias 2021 metų gegužės mėnesio dekadas Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs intelektualinė veikla, komunikacijų, informacijos klausimai, tokiu metu tikėtina daug artimų kelionių, bendravimo, pažinčių ir kontaktų, o paskutinę dekadą svarbiais taps namų ir šeimos reikalai. Pirmąją gegužės mėnesio pusę daugelį Žuvų ženklo atstovų gali apnikti abejonės, liečiančios profesinę ir darbinę veiklą, kai bus neaišku, kuria linkme būtų palankiau judėti, kokias konkrečias užduotis sau formuoti, arba galimas netikėtas polinkis viską keisti iš esmės. Šis laikotarpis nebus palankus aktyviai veiklai, tačiau tinkamas apmąstymams, galimybių įvertinimui, perspektyvų numatymui. Gegužės mėnesio 14 d. karjeros sektorių globojantis Jupiteris pereis į Žuvų ženklą, kuriuo judės iki liepos 28 d., todėl tokiu metu išryškės naujos iniciatyvos ir ambicijos, liečiančios profesinę veiklą, bus galima užsibrėžti konkrečius tikslus ir atkakliai jų siekti. Žuvų ženklo darbo sektorių globojanti Saulė dvi pirmąsias gegužės dekadas eis tranzitu komunikacijų sfera, todėl tokiu metu galima kaupti reikalingas profesines žinias, vesti derybas, užmegzti naudingas pažintis su reikalingais žmonėmis, o sėkmė gali lydėti dirbančius prekybos, komercijos sferoje, ar užsiimančius intelektualinio pobūdžio veikla. Gegužės mėnesio 26 d. Mėnulio užtemimas suaktyvins Žuvų ženklo karjeros sektorių, paskatins pokyčius dalykinėje ir profesinėje veikloje, o artimu užtemimui metu bus svarbu išlikti nuovokiais ir atsakingais, ypač bendraujant su vadovybe, kas padėtų išvengti nemalonumų ir galimų klaidų.

Finansiniu požiūriu 2021 metų gegužės mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus svarbus ir nevienareikšmis. Iš vienos pusės, geros pajamos galimos asmeninių pastangų ir iniciatyvų dėka, ypač dvi pirmąsias gegužės dekadas, papildoma nauda gali sietis su pomėgiais, o iš kitos pusės, mėnesio pabaigoje galimi nesklandumai, ar finansiniai nuostoliai per draugus, bendraminčius ir bendrus projektus. Gegužės mėnesį galimos nepasiteisinančios išlaidos, nesėkmingos investicijos, o norint to išvengti, reikėtų vengti rizikingų projektų, bei nepriimti abejotinų pasiūlymų.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams 2021 metų gegužės mėnuo bus aktyvus, reikšmingas, kupinas malonių, įsimenančių įvykių. Gegužės mėnesį meilės sektoriumi tęs tranzitą Marsas, skatinantis pasitikėjimą savo patrauklumu, todėl bus lengva prisipažinti apie savus jausmus patinkančiam asmeniui, o jeigu simpatijos bus abipusės, tai šiuo metu gali užsimegzti meilės romanas. Esantieji ilgalaikiuose santykiuose ir gyvenantys santuokoje, gegužę gali tikėtis emocijų, švelnumo ir aistrų antplūdžio, daug romantiškų pramogų, o tarpusavio ryšį su mylimu žmogumi sustiprins ilgi pasivaikščiojimai vakarais, nuoširdūs pokalbiai, įteiktos gėlės, bendri interesai, pomėgiai, ar dalyvavimas įvairaus pobūdžio renginiuose. Gegužės 14 d., Jupiteriui pradėjus eiti tranzitu Žuvų ženklu, kuriame ši sėkmės, laimės ir plėtros planeta išbus iki liepos 28 d., prasidės palankus laikas aktyviam bendravimui su priešingos lyties atstovais, bus galima tikėtis daug romantiškų pramogų, naujų pažinčių, malonių susitikimų, bei gali užsimegzti perspektyvūs asmeniniai meilės santykiai. Tais atvejais, jeigu santykiai užsimezgė visai neseniai, bendraujant su mylimu žmogumi, būtinas santūrumas, kol kas būtų geriau neduoti jokių konkrečių pažadų ir nesuteikti vilčių, kadangi neįsitikinus savo jausmų tikrumu, galima apsigauti ir tuo pačiu pavesti kitą asmenį. Šiuo metu nereikėtų skubėti, leisti santykiams formuotis ir rutuliotis palaipsniui, kas leistų suvokti savo tikruosius ketinimus, o tada jau galima būtų kurti bendrus poros ateities planus.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą