Horoskopas 2020 metų balandžiui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Iki 2020 metų balandžio mėnesio 19 d. Avino ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti asmeniniai planai, iniciatyvos ir ambicijos, tai palankus laikas įvaizdžio pokyčiams, o paskutinę dekadą svarbiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Balandžio mėnesio 5 d., bus Jupiterio jungties su Plutonu, globojančiu Avino ženklo atstovus ir einančio tranzitu karjeros sektoriumi, aspekto pikas, kurio įtakoje, galima tikėtis svarbių, pozityvių gyvenimo pokyčių. Šį mėnesį daugės optimizmo, puikius rezultatus gali duoti anksčiau įdėtos pastangos, bus galima įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, gali formuotis konstruktyvūs, patikimi santykiai su vadovybe, bei atsiverti didžiulės socialinės realizacijos galimybės. Šį mėnesį gali pavykti suderinti svarbius projektus, sėkmė gali lydėti dirbančius žurnalistikos, mokslo, meno sferoje, ar užsiimančius kūrybine veikla.

Finansiniu požiūriu 2020 metų balandžio mėnuo Avino ženklo atstovams bus kiek permainingas, palankesnės bus dvi pirmosios dekados, kada nuovokumas ir naudos supratimas padės teisingai tvarkyti turimas lėšas, arba gautus kreditus, bei šis laikotarpis bus palankus gerai apgalvotoms investicijoms. Paskutinę balandžio dekadą, už asmeninių finansų sektorių atsakingos Veneros destruktyvaus aspekto Neptūnui įtakoje, gali būti sunkiau įvertinti esamą realią padėtį, gali keistis planai, išryškėti noras plaukti pasroviui, tokiu metu galima susidurti su nesąžiningais žmonėmis, apgaulėmis, todėl būtinas apdairumas tvarkant svarbius finansinius reikalus, kas padėtų išvengti nemalonumų ir praradimų.

Avino ženklo atstovams 2020 metų balandžio mėnuo asmeninio gyvenimo atžvilgiu gali būti palankus ir sėkmingas. Iki balandžio 3 d. vakaro, kol už Avino partnerystės sektorių atsakinga Venera eis tranzitu asmeninių finansų sektoriumi, meilės reikalai gali tampriai persipinti su piniginiais, materialiniais klausimais. Iki balandžio 19 d., už meilės sektorių atsakingai Saulei einant tranzitu Avino ženklu, o balandžio 3 d. vakare, Venerai perėjus į komunikacijų sektorių, bus palankus laikas bendravimui, todėl tokiu metu vieniši šio ženklo atstovai gali užmegzti naujas pažintis, flirtuoti, bus lengviau atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį, pelnyti jų simpatijas, kurios pradžioje gali nebūti giliomis, tačiau su laiku, šiuo metu pradėti santykiai gali išsirutulioti į rimtus, ilgalaikius partnerystės ryšius. Naujos pažintys šiame periode tikėtinos pasivaikščiojimų, artimų kelionių metu, o esantys ilgalaikiuose santykiuose, šiuo metu daugiau laiko turėtų skirti bendravimui su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, tai geras laikas dažniau kalbėti apie savus jausmus, sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir harmoniją poroje. Paskutinę balandžio dekadą, reikėtų vengti konfliktinių situacijų ir nesusipratimų artimoje aplinkoje, bei tokiu metu galima susidurti su gandais, apkalbomis ir dezinformacija.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Iki 2020 metų balandžio mėnesio 19 d. Jaučio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti kūrybinė veikla, tokiu metu bus galima įsigilinti ir išspręsti kai kurias psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos ir komforto, nors tuo pačiu metu bus galima susidurti su apribojimais, vienatve, įvairiomis baimėmis, slaptais priešais, o paskutinė dekada bus palanki asmeninių ambicijų ir iniciatyvų realizavimui. Balandžio mėnesį Jaučio ženklo atstovų ambicingumas ir atkaklumas gali tapti sėkmės garantu, bei duoti gerus rezultatus, siekiant užsibrėžtų tikslų. Šis mėnuo bus palankus socialinių projektų realizavimui, gali sustiprėti trauka naujų žinių įgijimui, bei noras praplėsti savo akiratį ir asmeninius horizontus. Antrąją balandžio dekadą bus galima sėkmingai išspręsti darbines problemas, sutvarkyti aktualius juridinius klausimus, įgyti vadovybės palankumą ir palaikymą, bei gali atsirasti galimybė gauti perspektyvią pareigybę, ar sėkmingai palypėti karjeros laiptais. Balandžio mėnuo bus aktyvus darbinės ir profesinės veiklos atžvilgiu, tik paskutinę dekadą bus būtinas atsargumas ir apdairumas bendraujant su kolegomis, arba klientais, kadangi esant nepalankiai planetų įtakai, galimos neaiškios, dviprasmės aplinkybės, apgaulės, bei bus galima susidurti su slaptomis intrigomis, apkalbomis, įvairiais gandais.

2020 metų balandžio mėnuo Jaučio ženklo atstovams finansiniu požiūriu bus palankus ir gana dosnus. Pirmąją balandžio dekadą, kol už Jaučio asmeninių finansų sektorių atsakingas Merkurijus eis tranzitu visuomeninių ryšių, draugystės sektoriumi, pajamos gali sietis su bendrais projektais, bendradarbiavimu su stambiomis įmonėmis, nauda galima per draugus, ar bendrų interesų grupės veiklą. Už Jaučio ženklo stambių finansų, verslo sektorių atsakingas Jupiteris bus jungtyje su Plutonu (aspekto pikas balandžio 5 d.), o šių planetų įtakoje, geros pajamos gali sietis su kūrybine ir juridine veikla, darbu mokslo, švietimo sferoje, ryšiais su užsienio partneriais ir įmonėmis, o tai suteiks galimybę pagerinti savo materialinę padėtį, papildyti asmeninį biudžetą, bei bus palanku daryti gerai apgalvotas investicijas.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje 2020 metų balandžio mėnuo bus gana aktyvus ir palankus. Už Jaučio ženklo meilės sektorių atsakingas Merkurijus iki balandžio 11 d. eis tranzitu draugystės sektoriumi, todėl šis laikotarpis bus palankus bendravimui su draugais, o būnant jų kompanijoje, galimos naujos pažintys, gali užsimegzti asmeniniai santykiai, arba meilės romanas. Už Jaučio ženklo partnerystės sektorių atsakingas Marsas balandžio mėnesį eis tranzitu karjeros sektoriumi, todėl tokiu metu mylimas žmogus, arba antroji pusė gali tikėtis sėkmės profesinėje veikloje, arba galima pagalba ir palaikymas iš jų pusės. Balandžio mėnesį galimas polinkis užmegzti santykius su aukštą socialinę padėtį užimančiu asmeniu, arba partnerystės ryšiai gali padėti siekti sėkmės karjeroje. Paskutinė balandžio savaitė, esant nepalankiai planetų įtakai, bus kiek mažiau sėkminga, kada galimos problemos asmeniniuose santykiuose, ribojančios aplinkybės, gali neišsipildyti lūkesčiai mylimo žmogaus atžvilgiu, tikėtinas nusivylimas meile, kartėlis.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Iki 2020 metų balandžio mėnesio 19 d. Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs klausimai, liečiantys bendrus projektus, kolektyvinį darbą, visuomeninius ryšius, santykius su draugais ir rėmėjais, ateities planus, o paskutinė dekada bus labiau pasyvi, palanki psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos ir komforto siekimui. Balandžio mėnuo darbinėje ir profesinėje veikloje bus palankus ambicingiems, atkakliems Dvynių ženklo atstovams, o sėkmės garantu bus profesionalumas, gebėjimas pilnai save realizuoti, įgyti vadovybės palankumą ir palaikymą, bei patikimų santykių su kolegomis formavimas. Šį mėnesį Dvynių ženklo atstovai gali tapti drąsesniais, ryžtingais ir optimistiškais, gali stiprėti polinkis rizikai, gebėjimas daryti atsakingus sprendimus. Iki balandžio 11 d., kol Dvynių ženklą globojantis Merkurijus eis tranzitu karjeros sektoriumi, bus palankus laikas realizuoti profesinius planus, darbinė veikla bus konstruktyvi ir efektyvi, o Merkurijui perėjus į visuomeninių ryšių sektorių, prasidės palankus laikas bendrų projektų rengimui, tačiau paskutinę savaitę, esant nepalankiai planetų įtakai, bus labai svarbu vengti bet kokių avantiūrų ir rizikos, reikės labai atsakingai apgalvoti savo veiksmus, kadangi padarius netinkamus, neteisingus sprendimus, to pasekmės galėtų būti gana skaudžios.

Finansinė ir materialinė Dvynių ženklo atstovų padėtis 2020 metų balandžio mėnesį gali būti neapibrėžta ir permaininga, todėl bus svarbu neapsiriboti tik pajamomis iš pagrindinės darbo vietos, tačiau vertėtų ieškoti ir naujų galimybių, papildomų pajamų uždirbimo būdų, arba jų šaltinių. Norėdami papildyti asmeninį biudžetą, Dvynių ženklo atstovai gali tapti drąsesniais, ieškoti alternatyvių pajamų šaltinių, tačiau daug kas priklausys nuo susiklosčiusių aplinkybių, prie kurių teks gebėti prisitaikyti, o paskutinę balandžio savaitę, esant nepalankiai planetų įtakai, bus būtinas ypatingas atsargumas ir apdairumas, kadangi bus galima susidurti su nepalankiomis permainomis, kada gali žlugti planai, arba susiklostyti sunkiai kontroliuojamos situacijos.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2020 metų balandžio mėnuo bus palankus ir reikšmingas. Balandžio 3 d. vakare Venera pradės eiti tranzitu Dvynių ženklu, kuriame dėl retro fazės (Venera judės atatupsta nuo gegužės 13 d. iki birželio 25 d.), išbus gana ilgai, iki rugpjūčio 7 d., todėl tokiu metu stiprės patrauklumas, asmeninis žavesys, bus palankus laikas įvaizdžio, aprangos stiliaus pokyčiams. Veneros, atsakingos už Dvynių ženklo meilės sektorių įtakoje, bus lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovais, patraukti dėmesį, užmegzti naujas pažintis, pelnyti simpatijas, todėl šiuo palankiu laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši, ieškantys meilės šio ženklo atstovai. Už Dvynių ženklo partnerystės sektorių atsakingam Jupiteriui einant tranzitu ekstremalių situacijų, stambių finansų sektoriumi, asmeniniai meilės santykiai gali tampriai persipinti su materialiniais klausimais, jausmai gali tapti giliais ir intensyviais, o gana sudėtingas laikas gali būti antroji ir paskutinė balandžio savaitės.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Iki 2020 metų balandžio mėnesio 19 d. Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su profesinė veikla, karjera, socialinių ambicijų įgyvendinimu, o paskutinę dekadą sėkmė lydės kolektyvinėje ir visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas ateities planų kūrimui. Balandžio mėnesį sėkmė darbinėje ir profesinėje veikloje labai stipriai priklausys nuo Vėžio ženklo atstovų nuotaikos, o sudėtingų tarpusavio santykių, ginčų ir konfliktų su vadovybe, vyresniais socialine padėtimi asmenimis pavyks išvengti tik patiems dėmesingiausiems, taktiškiems ir atsakingiems. Šį mėnesį keisis dalykiniai santykiai, gali atsirasti įtakingi partneriai, o palankias permainas profesinėje veikloje ir karjeroje gali lemti pozityvios asmeninės charakterio savybės, profesionalumas ir iniciatyvumas, tai bus palankus norintiems praktiškai realizuoti savus talentus ir gabumus. Vėžio ženklo atstovų toliaregiškumas padės teisingai formuoti sau užduotis, kurti ateities planus, o balandžio mėnuo bus palankus ir naujų profesinių žinių, vertingos patirties įgijimui, bei svarbios informacijos analizei.

Finansiniu požiūriu 2020 metų balandžio mėnuo Vėžio ženklo atstovams bus palankus ir sėkmingas. Šį mėnesį palankiai susiklosčius aplinkybėms, galimos netikėtos sėkmingos permainos, lemiančios pajamų padidėjimą, arba finansinės pagalbos gavimą. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, Vėžio ženklo atstovams balandžio mėnesį vertėtų įsiklausyti į savo intuiciją, o aplinkybės ir situacijos, liečiančios mokesčius, kreditus, skolas, ar investicijas, gali pareikalauti veikti labai aktyviai ir atsakingai. Iki balandžio 19 d., kol už Vėžio ženklo asmeninių finansų sektorių atsakinga Saulė eis tranzitu karjeros sektoriumi, geros pajamos galimos iš profesinės veiklos, tokiu metu galima surasti gerai apmokamą darbą, o paskutinę dekadą nauda gali sietis su bendrais projektais, bei draugų pagalba.

2020 metų balandžio mėnuo Vėžio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime ir meilės sferoje bus permainingas, tačiau palankus. Vienišiems Vėžio ženklo atstovams balandžio mėnesį gali pavykti užmegzti naujus santykius, kurie gali būti labai intensyviais, tačiau reikėtų būti ypatingai atsargiais ir vengti per daug optimistinio naujo meilės ryšio perspektyvos įvertinimo. Kadangi už Vėžio ženklo meilės sektorių atsakingas Marsas ir už partnerystės sferą atsakingas Saturnas balandžio mėnesį eis tranzitu ekstremalių situacijų, stambių finansų sektoriumi, tai meilė gali tampriai persipinti su finansiniais ir materialiniais klausimais, esantys ilgalaikiuose santykiuose gali tikėtis esminių pokyčių tarpusavio santykiuose, kas suteiktų galimybę ryšius su mylimu žmogumi pervesti į kitą kokybinį lygmenį. Šį mėnesį gali skirtis požiūris į tarpusavio santykius, tačiau norint išspręsti prieštaravimus ir surasti bendrus sąlyčio taškus, reikėtų išlikti geranoriškais, pakančiais, stengiantis neprimesti savo nuomonės mylimam žmogui. Balandžio mėnesį gali sustiprėti Vėžio ženklo atstovų seksualumas, svarbų vaidmenį vaidins fizinė trauka, o susiklostę aplinkybės labai ženkliai įtakos tarpusavio santykius, todėl gali tekti gebėti lanksčiai prisitaikyti prie naujos realybės. Gyvenantieji šeimoje, gali tikėtis ramaus laikotarpio, kada namai bus ramybės oaze, kurioje galima pailsėti, atgauti jėgas, maloniai bendrauti su artimais žmonėmis, namiškiais.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Iki 2020 metų balandžio mėnesio 19 d. Liūto ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, liečiantys juridinius klausimus, mokslo, kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu sferas, o paskutinę dekadą aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į profesinę veiklą, karjerą ir socialinių tikslų įgyvendinimą. Liūto ženklo atstovai balandžio mėnesį esminių pokyčių gali tikėtis profesinėje veikloje, svarbų vaidmenį darbo sferoje vaidins susiklostę socialinės aplinkybės, o gebant jomis deramai pasinaudoti, jos gali suteikti privalumą prieš kitus. Už Liūto ženklo karjeros sektorių atsakinga Venera balandžio 3 d. vakare pereis į visuomeninių ryšių sferą, todėl prasidės palankus laikas bendrų projektų rengimui, sėkminga gali būti kolektyvinė veikla, arba darbas bendraminčių grupėje, tokiu metu galima gauti naudingų pasiūlymų, ar įsilieti į stambių įmonių kolektyvą. Už Liūto ženklo darbo sferą atsakingas Saturnas balandžio mėnesį tęs tranzitą partnerystės sektoriumi, o Jupiteris ir Plutonas, esantys darbo sferoje, formuos tarpusavio jungties aspektą (šio aspekto pikas bus balandžio 5 d.), todėl šių planetų įtakoje atsivers naujos galimybės, prasidės palankus laikas konstruktyviam bendradarbiavimui su dalykiniais partneriais. Vieni Liūto ženklo atstovai gali nuspręsti išbandyti savo jėgas nuosavame versle, kai kurie gali gauti gerai apmokamą darbą, arba perspektyvią pareigybę. Vidurinę balandžio dekadą bus galima formuoti patikimus santykius su kolegomis ir vadovybe, o paskutinė balandžio savaitė bus problematiška, kada galimi konfliktai, intrigos, apgaulės, tarpusavio supratimo stoka, bus sunku teisingai įvertinti susiklosčiusią situaciją.

Finansiniu požiūriu 2020 metų balandžio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus palankus, tačiau permainingas. Iki balandžio 11 d., už Liūto ženklo asmeninių finansų sektorių atsakingas Merkurijus eis tranzitu stambių finansų, verslo sektoriumi, todėl tokiu metu galima tikėtis pajamų iš pagrindinės darbovietės, bei pelno iš verslo sferos. Vidurinė balandžio dekada bus palanki norintiems užsiimti šeimos verslu, pajamos gali sietis su kūrybine veikla, ryšiais su užsieniu, o paskutinė balandžio savaitė bus sudėtinga, kada galimi finansiniai konfliktai darbe, gali pavesti dalykiniai partneriai, bei galima susidurti su netikėtomis, ekstremaliomis situacijomis, verčiančiomis veikti labai greitai ir atsakingai.

Liūto ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2020 metų balandžio mėnesį, Marso ir Saturno tranzito partnerystės sektoriumi įtakoje, bus gana aktyvus. Šį mėnesį kai kurie draugiški santykiai su priešingos lyties atstovais gali peraugti į simpatiją ir išsirutulioti į asmeninius meilės ryšius, o vieniši Liūto ženklo atstovai turės daug palankių progų naujų pažinčių užmezgimui, tame tarpe ir socialinių tinklų, bei interneto pagalba. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose balandžio mėnuo bus aktyvus ir dinamiškas, tokiu metu kartu su mylimu žmogumi bus galima kurti bendrus ateities planus, bus geras laikas bendravimui su draugais, bendraminčiais, partnerius šiuo metu suartinti ir tarpusavio ryšius sustiprinti gali padėti bendri interesai ir pomėgiai, teikiantys malonumą. Už Liūto ženklo meilės sektorių atsakingas Jupiteris tęs tranzitą darbo sektoriumi, o šios planetos įtakoje, gali užsimegzti asmeniniai santykiai su kuo nors iš kolegų, arba vadovybės tarpo, bei galimas ir tarnybinis romanas. Gyvenantys šeimoje, ar esantys ilgalaikiuose santykiuose, balandžio mėnesį gali tikėtis pozityvių permainų, liečiančių gyvenamąjį plotą ir gyvenimo sąlygas, o tėvai šiuo metu gali vaidinti labai svarbų vaidmenį, galima parama iš jų pusės.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Iki 2020 metų balandžio mėnesio 19 d. Mergelės ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, palikimu, o paskutinė dekada bus palanki tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė gali lydėti kūrybinių ir juridinių profesijų atstovus, bei dirbančius mokslo, švietimo sektoriuje. Balandžio mėnesį Mergelės ženklo atstovai gali pajusti kūrybinės energijos antplūdį, daugelį gali aplankyti įkvėpimas, daugiau laiko bus galima skirti savo pomėgiams. Balandžio mėnesį Mergelės ženklo darbo sektoriumi tęs tranzitą Marsas ir Saturnas, o šių planetų įtakoje, stiprės darbingumas ir patikimumas, kas bus palankiai įvertinta vadovybės, todėl gali padidėti darbo užmokestis, galima gauti premiją, arba galima ir kitokio pobūdžio paskata. Kai kuriems Mergelės ženklo atstovams balandžio mėnesį gali tekti vykti į komandiruotę, ar galima darbinė kelionė, kurios metu pavyktų išspręsti labai svarbius profesinius klausimus. Balandžio mėnesį profesinėje, darbinėje veikloje bus juntamas energingas aktyvumas, todėl bus lengviau atlikti sudėtingas užduotis, sėkmė lydės kūrybiškus Mergelės ženklo atstovus. Šį mėnesį ieškantys darbo, gali sėkmingai jį surasti, o kai kam gali pavykti gauti ir papildomas pareigas, tik bus labai svarbu nepraleisti tam palankaus momento.

Finansiniu požiūriu 2020 metų balandžio mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus palankus, nors kiek permainingas. Už Mergelės ženklo asmeninių finansų sektorių atsakinga Venera balandžio 3 d. vakare pereis į karjeros sektorių, todėl geros pajamos tikėtinos iš profesinės veiklos, o kai kuriems gali pavykti gauti gerai apmokamą darbą, arba finansiniu požiūriu naudingą pareigybę. Geros pajamos gali sietis su nuosavybės nuoma, intelektualinio pobūdžio, prekybine, komercine, ar tarpininkavimo veikla. Periodas nuo balandžio 18 d. iki mėnesio pabaigos bus kiek sudėtingesnis, todėl tvarkant svarbius finansinius reikalus, bus būtinas atidumas ir apdairumas, kas padėtų išvengti apgaulių ir nuostolių. Tokiu metu vertėtų vengti bet kokios rizikos, azartinių žaidimų, abejotinų investicijų, ar valiutinių operacijų, kadangi yra pavojus prarasti stambią pinigų sumą.

Asmeninis Mergelės ženklo atstovų gyvenimas 2020 metų balandžio mėnesį gali rutuliotis aktyviai ir palankia linkme. Mergelės ženklo atstovams, esantiems ilgalaikiuose santykiuose, balandžio mėnesį bus labai svarbu kurti bendrus planus su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, bei kartu siekti jų įgyvendinimo. Vieniši Mergelės ženklo atstovai balandžio mėnesį turės palankių progų pažintims, naujų asmeninių santykių užmezgimui naudojantis socialiniais tinklais, arba internetu, taip pat. Balandžio mėnesį, už Mergelės ženklo meilės sektorių atsakingam Saturnui, bei Marsui einant tranzitu darbo sfera, naujos pažintys gali turėti ryšį su profesine veikla, tokiu metu darbiniai santykiai gali išsirutulioti į asmeninius meilės ryšius, arba galimas tarnybinis romanas. Pirmoji balandžio mėnesio pusė bus palanki aktyviam kasdieniam bendravimui, o periodas nuo 18 d. iki mėnesio pabaigos, bus kiek keblesnis, kada esant nepalankiai planetų įtakai, galimos apgaulės, išdavystės, nusivylimas meile, kartėlis, arba savais poelgiais gali įskaudinti mylimas žmogus.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Iki 2020 metų balandžio mėnesio 19 d. Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti bendradarbiavimo klausimai, santykiai su kitais žmonėmis, asmeniniai ir dalykiniai ryšiai, o paskutinę dekadą, aktualiais gali tapti materialiniai reikalai, liečiantys verslą, kreditus, skolas, ar mokesčius. Balandžio mėnesio pradžioje darbinės veiklos sferą gali paliesti palankiai susiklostę aplinkybės, sėkmę lems kūrybiškumas, bei kažkokia dalimi ir pasisekimas. Svarstyklių ženklo kūrybinės saviraiškos sektoriumi balandžio mėnesį tęs tranzitą Marsas ir Saturnas, šių planetų įtaka skatins išsiskirti kolektyve, pademonstruojant pačias geriausias savo savybes ir profesinius įgūdžius. Šį mėnesį galimas bendravimas ir naudingas bendradarbiavimas su partneriais, kurie ryžtingi, atviri inovacijoms, tikėtinas jų palaikymas, o tokiu metu, esant poreikiui vykti į komandiruotę, ji galėtų būti sėkminga ir duoti gerus rezultatus. Šiuo metu sėkmė gali lydėti profesionalus, kurie galėtų tapti vertingais komandos nariais, o kartu su draugais, bendraminčiais galima pagalvoti apie verslo, arba bendrų investicijų idėją. Dėl nepalankios psichologinės atmosferos darbo kolektyve, paskutinė balandžio dekada bus sudėtinga, kada tikėtina dviprasmė padėtis, apkalbos, gandai, intrigos, įskundimai, bei šis laikas netinkamas naujų darbuotojų paieškoms, kadangi jie gali būti nepatikimi.

Finansiniu požiūriu 2020 metų balandžio mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti palankus ir dosnus, o sėkmę lems praktiškumas, naudos supratimas, bei gebėjimas teisingai panaudoti turimas lėšas. Balandžio mėnuo bus palankus gerai apgalvotoms investicijoms, kurios ateityje gali duoti ženklią naudą, tai tinkamas laikas ir norintiems pradėti nuosavą verslą. Šis mėnuo bus palankus naujų svarbių projektų ruošimui, o gerų pajamų gali tikėtis dirbantys medicinos, finansų, gamybos sferoje, ar užsiimantys kūrybinio pobūdžio veikla.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2020 metų balandžio mėnesį gali rutuliotis palankiai. Balandžio mėnesį Marsas ir Saturnas eis tranzitu Svarstyklių ženklo meilės sektoriumi, o šių planetų įtakoje, išryškės rimtumas, polinkis siekti patikimų, perspektyvių ir ilgalaikių santykių. Vienišus Svarstyklių ženklo atstovus balandžio mėnesį gali traukti brandūs, patikimi, arba vyresnio amžiaus asmenys, o šiuo metu bus galima susipažinti su ypatingu žmogumi per draugus, arba socialinių tinklų pagalba. Šiuo metu užsimezgę nauji santykiai gali išsirutulioti į stabilius ir ilgalaikius partnerystės ryšius, bei suteikti daug džiaugsmo ateityje. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, gali nuspręsti savo ryšį įforminti oficialiai, o sėkmė gali lydėti poras, kuriose partneriai palaiko vienas kitą, domisi vienas kito profesine veikla. Marso įtaka ne visada gali būti harmoninga, ši planeta gali skatinti nekantrumą, aistringumą, nenuoseklumą veiksmuose, konfliktus ir problemas, todėl bus labai svarbu neskubėti daryti radikalius sprendimus, o reikėtų stengtis išlikti geranoriškais, kas padėtų harmonizuoti santykius.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Iki 2020 metų balandžio mėnesio 19 d. Skorpiono ženklo atstovams svarbiais bus reikalai, susiję su darbine ir profesine veikla, aktualiais gali tapti sveiko gyvenimo būdo, naminių augintinių klausimai, o paskutinę dekadą dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, bendradarbiavimą ir dalykinį bendravimą. Darbinės, profesinės veiklos sferoje kiek pasyvesnė bus pirmoji balandžio mėnesio dekada, o mėnesio viduryje situacija keisis, kai kuriems Skorpiono ženklo atstovams pavyks gauti perspektyvią pareigybę, arba atsiras galimybė dirbti vadovaujamą darbą. Balandžio mėnesį Skorpiono ženklą globojantis Marsas ir atsakingas už komunikacijų sferą Saturnas eis tranzitu šeimos sektoriumi, todėl tokiu metu bus galima suformuoti tvirtą pagrindą dalykiniam projektui, kurį būtų galima būtų lėtai, bet užtikrintai vystyti keletą ateinančių metų. Balandžio mėnuo bus palankus norintiems užsiimti šeimos verslu, arba individualia veikla, kuria galima būtų užsiimti namų sąlygomis. Paskutinę balandžio dekadą svarbiu taps bendradarbiavimas, tokiu metu gali atsiverti netikėtos galimybės, liečiančios gana neįprastą dalykinę partnerystę, o palankiai susiklostę aplinkybės gali skatinti socialinę ir profesinę sėkmę. Balandžio mėnuo bus palankus įvairaus pobūdžio kursų lankymui, žinių siekimui, kas padėtų sustiprinti profesionalumą ir karjeros galimybes.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2020 metų balandžio mėnuo gali būti svarbus ir reikšmingas. Už Skorpiono ženklo asmeninių finansų sektorių atsakingas Jupiteris bus jungtyje su Plutonu (aspekto pikas balandžio 5 d.), todėl šio aspekto įtakoje stiprės pasitikėjimas savo jėgomis, galimybėmis, gebėjimas įtikinti pašnekovus, partnerius, kas gali lemti finansinę sėkmę. Tokiu metu galima užsitikrinti vadovybės palankumą ir susitarti dėl didesnio atlygio, gali pavykti pasirašyti svarbius kontraktus, sudaryti ypatingai naudingus sandorius. Balandžio mėnesį finansinė sėkmė gali lydėti intelektualinių profesijų atstovus, bei užsiimančius organizacine, tarpininkavimo, prekybine, komercine veikla.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2020 metų balandžio mėnuo Skorpiono ženklo atstovams gali būti permainingas ir reikšmingas. Už Skorpiono ženklo partnerystės sektorių atsakinga Venera balandžio 3 d. vakare pereis į aštuntą sektorių, todėl stiprės aistringumas, jausmai gali tapti giliais ir intensyviais, tokiu metu esantys ilgalaikiuose santykiuose gali siekti juos pervesti į kitą lygmenį, norėdami sustiprinti tarpusavio supratimą poroje. Šiuo metu bus siekiama patikimų santykių, užtikrinančių saugumą ir pozityvią ilgalaikę perspektyvą, tačiau tam tikrais momentais, gali sustiprėti pavydo, savininkiškumo jausmas, kuriam nederėtų pasiduoti, nes priešingu atveju tai galėtų apkartinti bendravimą su mylimu žmogumi ir ilgam laikui sugadinti tarpusavio santykius. Šį mėnesį meilė gali tampriai persipinti su piniginiais ir materialiniais reikalais. Dvi pirmosios balandžio dekados bus palankios bendravimui, romantiškoms pramogoms, todėl vieniši Skorpiono ženklo atstovai gali sutikti ypatingą žmogų, užmegzti su juo asmeninius meilės santykius, o paskutinę dekadą, esant nepalankiai planetų įtakai, nereikėtų iš karto pasiduoti stipriems jausmams, kadangi tai gali paskatinti problemas, arba galima atsidurti tiesiog aklavietėje.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Iki 2020 metų balandžio mėnesio 19 d. Šaulio ženklo atstovų gyvenime aktualia tema bus kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais, bei įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikų temą, gali atsirasti nauji interesai, pomėgiai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo ir sveikatos sferą. Darbinėje veikloje, pasitelkus kūrybiškumą, bus galima pasiekti gerų rezultatų, tai bus palankus laikas išreikšti savo profesionalumą, dalykines savybes, galima įgyti vadovybės palankumą ir palaikymą. Balandžio mėnesį vertėtų būti apdairiais bendraujant su kolegomis, ar aukštą padėtį užimančiais asmenimis, kadangi netgi atrodytų nereikšmingi menkniekiai, ar neapgalvoti žodžiai gali pakenkti, o sėkmės garantu bus disciplina, taisyklių laikymasis, rimtas ir atsakingas požiūris į pavestas užduotis. Paskutinę balandžio dekadą stiprės kantrybė ir darbingumas, bus galima praktikoje įgyvendinti profesines idėjas, sustiprinti autoritetą tarp kolegų, gauti palankų vadovybės įvertinimą. Paskutinė balandžio dekada bus palanki ieškantiems darbo, norintiems keisti darbovietę, kadangi šiuo metu galima gauti gerai apmokamą samdomą darbą, arba perspektyvią pareigybę.

Finansiniu požiūriu 2020 metų balandžio mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti palankus ir daug žadantis. Šaulio ženklo asmeninių finansų sektoriumi einantys tranzitu Jupiteris ir Plutonas formuos tarpusavio jungties aspektą (aspekto pikas balandžio 5 d.), kurio įtakoje, stiprės polinkis veikti atkakliai ir aktyviai, siekiant tvirtos materialinės padėties, norint ženkliai papildyti asmeninį biudžetą ir užsitikrinti finansinį stabilumą. Balandžio mėnesį galima gauti materialinę paramą, gali atsiverti naujos galimybės, daugelis Šaulio ženklo atstovų gali ieškoti nestandartinių pajamų uždirbimo būdų, ar naujų jų šaltinių. Finansinės sėkmės garantu balandžio mėnesį bus išradingumas, miklumas, gebėjimas tinkamu laiku atsidurti reikiamoje vietoje, o geras pajamas gauti galės dirbantys komercijos, komunikacijų, naujų technologijų sferose, užsiimantys protine, intelektualinio pobūdžio veikla.

Šaulio ženklo atstovų asmeninio gyvenimo atžvilgiu 2020 metų balandžio mėnuo bus permainingas ir sunkiai nuspėjamas. Balandžio 3 d. vakare, Venera pereis į Šaulio ženklo partnerystės sektorių, prasidės palankus laikas pažintims su įdomiais žmonėmis, naujų asmeninių meilės santykių užmezgimui, o esantys ilgalaikiuose santykiuose, gyvenantys šeimoje, tokiu metu galės atgaivinti jausmus, sustiprinti tarpusavio ryšį ir harmoniją poroje.

Balandžio 11-27 d., už Šaulio ženklo partnerystės sferą atsakingas Merkurijus eis tranzitu meilės sektoriumi, todėl nuobodžiauti neteks, stiprės aistringumas, daugės romantikos, šis laikotarpis palankus vienišiems šio ženklo atstovams, ieškantiems meilės ir antrosios pusės. Merkurijaus įtakoje, kai kurie Šaulio ženklo atstovai gali būti linkę ieškoti atsitiktinių, trumpalaikių meilės santykių ir nuotykių, todėl esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimoje, turėtų išlikti apdairiais ir atsakingais, kad neįskaudintų mylimo žmogaus, neprarastų pasitikėjimo, bei ilgam laikui nesugadintų nusistovėjusių ryšių. Šeimos gyvenime balandžio mėnuo bus ramus, o esant būtinybei spręsti problemas, ar aktualius klausimus, tai bus galima padaryti kartu su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, o tarpusavio santykiai su artimaisiais ir vyresnės kartos atstovais bus šiltais, bei patikimais.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Iki 2020 metų balandžio mėnesio 19 d. Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane bus reikalai, liečiantys namų, šeimos, nuosavybės klausimus, o paskutinė dekada bus palanki kūrybinei saviraiškai, asmeninių meilės santykių formavimui, bei pomėgiams. Balandžio mėnuo, Jupiterio ir Plutono tranzito Ožiaragio ženklu įtakoje, bus produktyvus, nors tuo pačiu ir įtemptas, tačiau įdėjus pastangų, pasitelkus ryžtingumą ir ambicingumą, atkaklumą ir aukštą darbingumą, bus galima pasiekti labai gerų rezultatų profesinėje veikloje. Balandžio 5 d. bus Jupiterio jungties su Plutonu pikas, o šio aspekto įtakoje, bus galima kurti planus, užtikrinančius sėkmę karjeroje, o kai kuriems Ožiaragio ženklo atstovams šiuo metu gali prasidėti naujas profesinės veiklos etapas, kada gali atsirasti galimybė bendradarbiauti su stambiomis organizacijomis, užsiimti naujų pelningų projektų realizacija, arba galima nuspręsti užsiimti nuosavu verslu. Už Ožiaragio ženklo karjeros sektorių atsakinga Venera nuo balandžio 3 d. vakaro eis tranzitu darbo sektoriumi (dėl retro fazės periode nuo 05.13 d. iki 06.25 d., šiame sektoriuje Venera išbus gana ilgai, iki rugpjūčio 7 d.), o šios planetos įtakoje, gali atsiverti naujos galimybės ženklių rezultatų darbinėje veikloje pasiekimui, tokiu metu išaugs darbo efektyvumas, o veikla gali teikti emocinį pasitenkinimą ir malonumą.

Finansiniu požiūriu 2020 metų balandžio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti įprastinis, kada stabilios pajamos galimos iš pagrindinės darbo vietos, o savo asmeninių pastangų dėka galima bus uždirbti ir papildomas lėšas. Ožiaragio ženklo asmeninių finansų sektoriumi balandžio mėnesį tęs tranzitą Marsas ir Saturnas, todėl pajamos galimos iš bendrų kolektyvinių projektų, nauda galima per draugus, o pelnas iš nuosavo verslo, arba individualios veiklos. Balandžio mėnesį galima finansinė parama iš artimų žmonių pusės, o paskutinėmis dienomis galimos pajamos iš netikėto šaltinio.

2020 metų balandžio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovų asmeninio gyvenimo atžvilgiu gali būti kiek permainingas. Balandžio mėnesio pradžioje, Jupiterio jungties su Plutonu Ožiaragio ženkle įtakoje, šio ženklo atstovų gyvenime prasidės naujas ciklas, skatinantis peržiūrėti savo ateities planus, liečiančius asmeninį gyvenimą. Tokiu metu galimas polinkis atsisakyti kai kurių gyvenimo aplinkybių ir ieškoti naujų galimybių, gali būti peržiūrimi esami santykiai, kai kurie iš jų gali būti pervedami į naują kokybinį lygmenį, tačiau išsisėmę, netenkinantys, tapę nebeaktualiais ryšiai gali visiškai nutrūkti. Balandžio mėnesį, padarius radikalius sprendimus dėl neperspektyvių santykių, galima pažintis su ypatingu žmogumi, su kuriuo galėtų užsimegzti daug žadantys, harmoningi, patiki ir ilgalaikiai asmeniniai meilės ryšiai. Paskutinę balandžio dekadą, Saulei perėjus į Ožiaragio ženklo meilės sektorių, į kurį 27 d. vakare pereis ir Merkurijus, sustiprės ir išryškės romantiniai interesai, tokiu metu bus lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovais, užmegzti naujas pažintis, tikėtini malonūs susitikimai, romantiškos pramogos, o taip pat šiuo metu galės sustiprinti tarpusavio ryšius su mylimu žmogumi ir esantys ilgalaikiuose santykiuose. Gyvenantiems šeimoje, ar turintiems mylimą žmogų, nevertėtų ieškoti nuotykių, kadangi užsimezgęs ryšys gali nelauktai peraugti į rimtus santykius, ar galima atsidurti sudėtingose situacijose, lemiančiose nepageidaujamas, ar skaudžias pasekmes.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Iki 2020 metų balandžio mėnesio 19 d. Vandenio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs intelektualinė veikla, komunikacijų, informacijos klausimai, tokiu metu tikėtina daug artimų kelionių, bendravimo, pažinčių ir kontaktų, o paskutinę dekadą svarbiais taps namų ir šeimos reikalai. Balandžio mėnesį Saturnas ir už karjeros sektorių atsakingas Marsas eis tranzitu Vandenio ženklu, todėl gali atsiversti naujos perspektyvios galimybės profesinėje veikloje, tai gali būti tarsi naujo etapo pradžia, o sėkmės garantu bus gebėjimas išsilaisvinti iš praeities apribojimų, bei kurti naujus planus, užsibrėžti konkrečius tikslus. Pirmąją balandžio mėnesio savaitę gali sunkiai pavykti suderinti reikalus, liečiančius profesinę veiklą ir namus, bei šeimą, todėl galimos konfliktinės situacijos ir pavojus prarasti vadovybės palankumą. Marso įtakoje, Vandenio ženklo atstovai balandžio mėnesį gali būti drąsiais ir ryžtingais, gebančiais dėti pastangas, siekti užsibrėžtų tikslų, todėl bus galima pasiekti pripažinimo, o veiklos rezultatai gali džiuginti ir suteikti galimybę palypėti karjeros laiptais. Šį mėnesį gali būti sėkminga kolektyvinio pobūdžio veikla bendrų interesų grupėje, galimas naudingas bendradarbiavimas su stambiomis organizacijomis, o draugų palaikymas gali padėti siekiant karjeros. Balandžio mėnuo bus palankus norintiems užsiimti nuosavu verslu, arba individualia veikla.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams 2020 metų balandžio mėnuo gali būti kiek permainingas, o tvarkant svarbius piniginius reikalus, ypatingas atsargumas ir apdairumas bus būtinas pirmąją dekadą, kadangi tokiu metu galima susidurti su nesąžiningais žmonėmis, įvairiomis apgaulėmis. Finansinės sėkmės ir stabilumo garantu balandžio mėnesį bus gebėjimas realistiškai įvertinti savo padėtį, atsakingas turimų lėšų panaudojimas, nauda gali sietis su gerai apgalvotomis investicijomis, geras laikas užsiimti vertybiniais popieriais, spręsti mokesčių, skolų klausimus.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2020 metų balandžio mėnuo Vandenio ženklo atstovams gali būti kiek permainingas. Balandžio 3 d. vakare, Venerai perėjus į Vandenio ženklo meilės sektorių, gali išryškėti pačios palankiausios charakterio savybės, stiprės patrauklumas, bus palankus laikas bendravimui su priešingos lyties atstovais, galimos naujos pažintys. Balandžio mėnesį, Vandenio ženklu einančio tranzitu Saturno įtakoje, vienišus šio ženklo atstovus gali traukti praktiški, atsakingi partneriai, siekiantys stabilių, patikimų, ilgalaikių santykių. Šiuo metu užsimezgę nauji asmeniniai santykiai, arba meilės romanas gali padėti atsigauti po ankstesnių nesėkmių, bei gali išsirutulioti į rimtus partnerystės ryšius. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje, balandžio mėnesį gali daugiau dėmesio skirti bendravimui su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, tarpusavio pasitikėjimo, ryšių stiprinimui, harmonijos poroje siekimui. Pirmąją balandžio savaitę galimi sunkumai, norint sutvarkyti dokumentus, būtinus nuosavybės sandorių sudarymui, ar galimos kliūtys ir nesėkmės, tvarkant kitus susijusius su namais ir šeima reikalus. Paskutinę balandžio dekadą, esant nepalankiai planetų įtakai, gali stiprėti įtampa, kurią gali paskatinti profesinės veiklos, karjeros ir finansiniai reikalai. Norint išsaugoti pozityvią psichologinę atmosferą šeimoje, šiuo metu teks apsišarvuoti kantrybe, būti pakantesniais ir lankstesniais.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Iki 2020 metų balandžio mėnesio 19 d. Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane bus asmeninės gerovės kūrimas, talentų ir meistriškumo realizavimas praktikoje, o paskutinę dekadą daugiau dėmesio gali tekti skirti intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, bus galima tikėtis daug kontaktų, pažinčių, artimų kelionių. Balandžio 5 d., už Žuvų ženklo karjeros sektorių atsakingas Jupiteris pasieks jungties aspekto su Plutonu piką, todėl prasidės naujas profesinės veiklos etapas, kada atsivers perspektyvios galimybės, bus galima sustiprinti reputaciją, realizuoti planus. Tokiu metu gali išryškėti drąsios idėjos, kurias praktiškai bus galima įgyvendinti dalyvaujant bendruose projektuose, arba padedant draugams, bendraminčiams, kai kurie Žuvų ženklo atstovai gali sėkmingai įsidarbinti, ar gauti pasiūlymą bendradarbiauti. Balandžio mėnesį dalykinės kelionės, arba ryšiai gali būti naudingi, tokiu metu palanku kurti ateities planus, ieškoti naujų galimybių, liečiančių inovatyvias technologijas, visuomeninę veiklą, bei kolektyvinį darbą bendraminčių rate. Šį mėnesį sėkmė gali lydėti dirbančius nuotoliniu būdu, interneto pagalba, gali kiek keistis veiklos pobūdis, o paskutinė balandžio savaitė bus gana įtempta, tokiu metu nevertėtų planuoti svarbių susitikimų, bei pagalvoti, kaip galima būtų apginti savus interesus. Balandžio mėnesį socialinę sėkmę lems gebėjimas įsilieti į kolektyvą, harmoningas bendravimas su kolegomis ir partneriais, bei atsakingas konkrečių užduočių ir tikslų planavimas.

Finansiniu požiūriu 2020 metų balandžio mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus kiek permainingas, bet palankus. Iki balandžio 19 d. Saulė, o 11-27 d. ir Merkurijus, eis tranzitu Žuvų ženklo asmeninių finansų sektoriumi, todėl šių planetų įtakoje gali pagerėti finansinė padėtis, padidėti pajamos. Nauda ir pajamos balandžio mėnesį gali sietis ne tik su pagrindine darbo vieta, tačiau ir su kolektyviniais projektais, organizacijomis, bendraminčių grupėmis, partneryste, o finansinę sėkmę ir stabilumą lems gebėjimas vengti rizikos, bei atsakingas turimų lėšų panaudojimas ir būtinų išlaidų planavimas.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams 2020 metų balandžio mėnuo bus reikšmingas, kupinas svarbių įvykių, suteikiančių galimybę sustiprinti tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, ypač laikotarpyje iki 11 d., kol už partnerystės sektorių atsakingas Merkurijus judės tranzitu Žuvų ženklu. Tokiu metu į daugelį dalykų bus žiūrima kitaip, daug ramiau, todėl bus gebama surasti konstruktyvius sudėtingų problemų sprendimo būdus, bus galima įveikti priešiškumą ir prieštaravimus, surasti bendrus sąlyčio taškus, kas padėtų sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir atsakingai formuoti harmoningus santykius. Tokiu metu stiprės interesas santykiams, tai palankus laikas vienišiems Žuvų ženklo atstovams, ieškantiems meilės ir antrosios pusės. Balandžio 11 d. rytą Merkurijui perėjus į asmeninių finansų sektorių, meilė ir partnerystė gali tampriai persipinti su piniginiais ir materialiniais reikalais, tokiu metu kartu su mylimu žmogumi bus galima aptarti svarbius finansinius klausimus, realizuoti ilgą laiką puoselėtus planus. Kai kuriuos Žuvų ženklo atstovus gali labiau dominti galimo partnerio finansinė padėtis, nei pats žmogus, arba galimas ir atvirkščias variantas, tačiau nevertėtų šiuo metu užmegzti santykius, grindžiamus tik finansine nauda, kadangi tai gali nepateisinti lūkesčių, o mėnesio pabaigoje galima susidurti su tokio savanaudiško poelgio pasekmėmis. Balandžio mėnesio vidurinė dekada bus palanki norintiems įsigyti nuosavybę, arba stambius pirkinius namams, tokiu metu galimi sėkmingi sandoriai, liečiantys šeimos turtą, gerovę ir ateities planus.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą