Horoskopas 2018 metų birželio mėnesiui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

2018 metų dvi pirmąsias birželio mėnesio dekadas Avino ženklo atstovams svarbiu taps bendravimas artimoje aplinkoje, reikalingos informacijos paieškos, laikas bus palankus mokymuisi, kelionėms, intelektualinei, prekybinei, komercinei veiklai, o paskutinę dekadą pirmame plane atsidurs šeimos ir namų reikalai. Birželio mėnesį tikėtina sėkmė darbinėje ir profesinėje veikloje, tik bus labai svarbu laiku ir tinkamai pasinaudoti palankiai susiklosčiusiomis aplinkybėmis. Avino ženklo karjeros sektoriumi birželio mėnesį tęs tranzitą Plutonas, Saturnas ir Juodasis Mėnulis, šių planetų įtaka stiprins atkaklumą ir tikslingumą, gebėjimą įveikti visas kliūtis, siekiant užsibrėžtų tikslų, todėl laikotarpis bus palankus naujų projektų rengimui ir jų startui. Iki birželio 12 d. Merkurijus, o iki 21 d. Saulė, eis tranzitu Avino ženklo komunikacijų sektoriumi, todėl laikas bus palankus naujiems kontaktams, pažintims, bendravimui raštu ir žodžiu, deryboms, naujų dalykinių partnerių, klientų paieškoms. Galimos sėkmingos, naudingos kelionės, o nuo birželio 14 d., Venerai einant tranzitu Avino ženklo kūrybinės saviraiškos sektoriumi, prasidės palankus laikotarpis talentų ir gebėjimų praktiniam pritaikymui veikloje, bei kūrybinių planų realizavimui, o sėkmės garantu darbinėje veikloje ir verslo sferoje bus kūrybinis požiūris ir gebėjimas surasti bendrą kalbą su kitais žmonėmis.

Finansiniu požiūriu birželio mėnuo Avino ženklo atstovams gali būti produktyvus, tačiau vidurinė dekada bus gana permaininga, kada iš vienos pusės, galimos geros pajamos iš kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu, galimos finansiniu požiūriu naudingos kelionės, tačiau Venerai, atsakingai už asmeninių finansų sektorių, formuojant destruktyvų aspektą Uranui, galimos ir netikėtos išlaidos. Atidumas ir apdairumas birželio mėnesį būtinas tvarkant svarbius finansinius reikalus, kadangi galima susidurti su nesąžiningais, linkusiais apgauti žmonėmis artimoje aplinkoje, o paskutinę dekadą, Veneros destruktyvaus aspekto Jupiteriui įtakoje galimas polinkis be reikalo išlaidauti, todėl norint išvengti nuostolių, vertėtų atsakingai planuoti būtinas išlaidas, išlikti ekonomiškais ir taupiais.

Birželio mėnuo Avino ženklo atstovų asmeniniame gyvenime gali tapti aktyviu, svarbiu laikotarpiu, suteikiančiu galimybę daugiau bendrauti, paįvairinti nusistovėjusią rutiną poros santykiuose, o ieškantys savo antrosios pusės ir meilės, tam turės gana nemažai palankių progų. Šį mėnesį gali išryškėti polinkis idealizuoti patinkantį žmogų, todėl galimas ir nusivylimas, jeigu tikrovė pasirodys kitokia, kadangi meilės santykiuose galimi finansiniai interesai, o norint to išvengti, nevertėtų būti per daug patikliais. Iki birželio 14 d. Venera eis tranzitu Avino ženklo šeimos sektoriumi, todėl tokiu metu galimas gerovės periodas, tikėtini harmoningi tarpusavio santykiai su artimais žmonėmis ir namiškiais. Šiame periode su savo antrąja puse bus lengviau siekti tarpusavio supratimo ir pagarbos, o vieniši Avino ženklo atstovai gali atnaujinti ryšius su draugais iš jaunystės laikų, bei užmegzti asmeninius meilės santykius. Birželio 14 d. naktį Venera pereis į Avino ženklo meilės sektorių, prasidės palankus laikotarpis, pilnas vilionių ir romantikos, todėl tokiu metu, esantys ilgalaikiuose santykiuose, turės palankių progų atgaivinti prigesusius jausmus, o vienišiems Avino ženklo atstovams tai bus išskirtinis, nuostabus laikas, kada gali aplankyti meilė, o likimas suvesti su ypatingu žmogumi.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Jaučio ženklo atstovų gyvenime 2018 metų dvi pirmąsias birželio mėnesio dekadas išryškės polinkis siekti asmeninės gerovės, sėkmę tame gali lemti gebėjimas teisingai praktikoje pritaikyti talentus ir meistriškumą, o paskutinę dekadą pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su informacija, komunikacijomis, kelionėmis, mokslais, bendravimu artimoje aplinkoje, asmeninėmis pastangomis, intelektualine, komercine veikla. Birželio mėnesį Jaučio ženklu tęs tranzitą Uranas, atsakingas už karjeros sektorių, todėl šios planetos įtakoje, galimos permainos profesinėje veikloje, įvykiai veržliai keis vienas kitą, greitės gyvenimo tempas, bei gebėjimas sėkmingai atlikti daugybę darbinių užduočių. Uranas gali paskatinti savo veikloje panaudoti neįprastus būdus, arba metodus, stebinančius kolegas, gali išryškėti naujos originalios idėjos, liečiančios darbo ir verslo sferas, kurias vertėtų pasistengti realizuoti neatidėliojant. Šį mėnesį, jeigu netenkina esama padėtis, galima peržiūrėti savus tikslus, liečiančius darbinę ir profesinę veiklą, bei imtis ryžtingų pokyčių, suteikiančių galimybę judėti norima linkme. Jaučio ženklo karjeros sektoriumi birželio mėnesį eis tranzitu dinamiškasis Marsas, suteikdamas galimybę profesinę veiklą nukreipti teisinga linkme, o sėkmės karjeroje garantu šiame periode bus gebėjimas bendradarbiauti su kitais žmonėmis, atvirumas ir lankstumas, gebėjimas siekti kompromiso derybose. Iki birželio 14 d., Jaučio ženklo komunikacijų sektoriumi eis tranzitu Venera, todėl šis laikotarpis bus palankus įvairaus pobūdžio susitikimams, naujų dalykinių ryšių užmezgimui, tokiu metu bus galima lengvai išspręsti prieštaravimus ir nesutarimus su partneriais, kolegomis, ar bendradarbiais.

Birželio mėnuo Jaučio ženklo atstovams finansiniu požiūriu bus palankus ir sėkmingas, pajamos galimos iš pagrindinės darbo vietos, bei kūrybinės saviraiškos sferos. Kadangi asmeninių finansų sektoriumi iki birželio 12 d. eis tranzitu Merkurijus, o iki 21 d. Saulė, tai šių planetų įtakoje, galimos aukšto lygio pajamos, bei galima materialinė parama iš artimų žmonių pusės. Paskutinę birželio mėnesio dekadą, kada už Jaučio ženklo asmeninių finansų sektorių atsakingas Merkurijus formuos destruktyvius aspektus Plutonui ir Uranui, tvarkant piniginius reikalus, būtinas atidumas ir apdairumas, kadangi šių aspektų įtakoje, galimi nesėkmingi pirkiniai, nuostoliai, praradimai, nenumatytos, netikėtos išlaidos.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sfera birželio mėnesį bus aktyvi ir svarbi, pirmąją mėnesio pusę, norint išlaikyti harmoningus santuokinius ryšius, arba šiltus tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, būtinas taktiškumas, ypač klausimuose, liečiančiuose piniginius reikalus ir išlaidas. Šiame periode reikėtų skirti dėmesio mylimo žmogaus poreikiams, vengti užsispyrimo, galinčio skatinti ginčus, konfliktines situacijas ir palaipsniui stiprėjančią įtampą, o susitaikymas gali būti audringas, reikalaujantis pastangų. Iki birželio 14 d., kol Venera eis tranzitu Jaučio ženklo komunikacijų sektoriumi, galimas polinkis bendravimui, flirtui, romantiškoms pramogoms, tokiu metu bus lengviau patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį, užmegzti kontaktus, galimi ryškūs, įsimenantys įvykiai, padedantys įvertinti savus lūkesčius, bei susivokti, kas kliudo harmoningiems meilės santykiams. Birželio 14 d. naktį Venera pereis į Jaučio ženklo šeimos sektorių, todėl šios planetos įtakoje, šeimyninis gyvenimas gali būti harmoningas, tai bus tinkamas laikas kartu su mylimu žmogumi, arba antrąja puse apsvarstyti aktualius namų reikalus, stambių pirkinių galimybes, bus galima draugiškai pasiskirstyti pareigas namuose. Antrąją birželio mėnesio pusę galimi susitikimai su ilgai nematytais giminaičiais, tai bus palankus laikas šeimos šventėms, įvairiems susibūrimams namuose.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

2018 metų dvi pirmąsias birželio mėnesio dekadas Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs svarbiausių tikslų numatymas, asmeninės iniciatyvos, interesai ir ambicijos, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus nukreipti asmeninės gerovės kūrimui. Darbinėje veikloje ir versle produktyvumą užtikrins aukštas vidinis potencialas, o sėkmės garantu realizuojant dalykinės veiklos ir karjeros planus bus gebėjimas įtikinti, įkalbėti, tinkamai bendrauti su kitais žmonėmis, užmegzti naudingus kontaktus ir reikalingus ryšius. Birželio 13 d. Dvynių ženkle stosianti Mėnulio jaunatis, suaktyvins šio ženklo atstovų kūrybinę energiją, suteiks jėgų ir gebėjimo įgyvendinti numatytus ketinimus ir planus, o naujai pradėti projektai gali būti pelningi. Sėkmę gali lemti asmeninis žavesys, geros manieros, tinkamai pasirinktas įvaizdis, o taip pat šis laikotarpis bus palankus norintiems keisti veiklos pobūdį, arba ieškantiems kitos, pelningesnės darbo vietos.

Finansinė padėtis birželio mėnesį Dvynių ženklo atstovus gali nudžiuginti, geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, o birželio 12 d. vakare, Dvynių ženklą valdančiam Merkurijui, perėjus į asmeninių finansų sektorių, prasidės palankus laikas naujų pajamų šaltinių paieškoms, tai bus laikas, kada galima maksimali nauda iš bet kokio pobūdžio veiklos. Tačiau, norint išlaikyti stabilią finansinę padėtį, vertėtų atsiriboti nuo kitų žmonių, ypač draugų įtakos, vengti spekuliacijų, rizikingų investicijų, o sėkmės garantu bus gebėjimas atsakingai apriboti savo poreikius ir be reikalo neišlaidauti.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovai birželio mėnesį gali tikėtis aktyvaus, intensyvaus, kupino įvairiausių įvykių laikotarpio, kada sėkmingus meilėje periodus gali keisti prieštaringos situacijos. Sėkmės garantu birželio mėnesį taps bendravimas, o vieniši Dvynių ženklo atstovai turėtų atkreipti dėmesį į žmones, su kuriais gali sieti bendri interesai, gebančius būti gerais pašnekovais, diskutuoti pačiomis įvairiomis temomis. Už Dvynių ženklo partnerystės sektorių atsakingas Jupiteris, formuodamas harmoningus aspektus, skatins polinkį harmonijai, romantikai, bendrų idealų ir tikslų paieškoms, šiame periode bus galima pajausti mylimo žmogaus palaikymą, gali sustiprėti tarpusavio pasitikėjimas, o santykiai, partnerystės ryšiai ir pareigos, susiję su jų formavimu, suteiks pozityvumo užtaisą. Birželio 14 d. naktį Venera pradės eiti tranzitu Dvynių ženklo komunikacijų sektoriumi, todėl skatins polinkį atviram bendravimui, vilionėms, flirtui, planetos įtakoje bus lengviau atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį, užmegzti perspektyvias pažintis, tačiau iš kitos pusės, šiuo metu galimos ir problemos, ypač tai gali paliesti gyvenančius šeimoje, arba esančius ilgalaikiuose santykiuose, kadangi noras flirtuoti ir aktyviai bendrauti, gali būti neteisingai suprastas, bei gali nepalankiai įtakoti reputaciją. Kita galimų nesutarimų priežastimi gali būti finansiniai reikalai, ginčai, liečiantys piniginius klausimus, todėl būtinas apdairumas, gebėjimas protingai atsiriboti nuo dalykų, trukdančių formuoti harmoningus ir tvirtus tarpusavio santykius.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

2018 metų dvi pirmąsias birželio mėnesio dekadas Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti kūrybinė veikla, vidinis gyvenimas, psichologinio komforto siekimas, o paskutinę dekadą svarbiomis taps asmeninės ambicijos, interesai ir tikslai. Birželio mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti sėkmingas darbinėje veikloje ir versle, gali atsirasti palankių progų naudingų kontraktų sudarymui, naujų klientų ir dalykinių partnerių pritraukimui. Šį mėnesį būtų tikslinga peržiūrėti anksčiau sudarytų kontraktų, ar sutarčių sąlygas, galima padaryti būtinus pokyčius juose, tačiau juridiniams reikalams šis mėnuo nebus palankus. Svarbūs reikalai gali rutuliotis daug lėčiau, nei norėtųsi, tačiau kadangi daugelis aplinkybių niekaip nepriklauso nuo Vėžio ženklo atstovų valios, tai nevertėtų bergždžiai gaišti laiko, norint paskubinti įvykius. Antroji birželio mėnesio pusė Vėžio ženklo atstovams bus daug palankesnė, laikas bus tinkamas bendrų projektų ruošimui, bei sėkmė gali lydėti tuos, kurių veikla turi ryšį su socialine, arba humanitarine sfera. Vėžio ženklo partnerystės sektoriumi birželio mėnesį tęs tranzitą Plutonas, Saturnas ir Juodasis Mėnulis, šių planetų įtakoje, galimi sunkumai santykiuose su kitais žmonėmis, kolegomis ir vadovybe, o norint išvengti nemalonumų, vertėtų vengti valdingumo, nesivelti į ginčus ir konfliktus, bendraujant gerai apgalvoti savo elgesį ir veiksmus, kadangi sėkmę lems tik tarpusavio harmonija. Birželio 21 d. Saulė pereis į Vėžio ženklą, skatindama sėkmę, gebėjimą išspręsti sudėtingas situacijas, pademonstruoti lyderių savybes, o pasitelkus talentus ir meistriškumą, bus galima palypėti karjeros laiptais.

Finansiniu požiūriu birželio mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti permainingas, kiek mažiau palanki pirmoji pusė, o birželio 14 d., Venerai perėjus į asmeninių finansų sektorių, prasidės sėkmingas periodas. Veneros įtakoje, antroje birželio mėnesio pusėje, reikalai gali klostytis palankia linkme, gali atsirasti galimybė gauti papildomų pajamų, arba galimos ir vertingos dovanos. Finansinio stabilumo garantu šį mėnesį bus gebėjimas atsakingai planuoti būtinas išlaidas, o jeigu šiuo metu būtų sunku teisingai apsispręsti, tada vertėtų svarbius piniginius reikalus, arba stambių pirkinių įsigijimą nukelti kiek vėlesniam laikui.

Vėžio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime birželio mėnesį tikėtinas aktyvumas, bus daug palankių galimybių meilei ir romatiškoms pramogoms. Iki birželio 14 d. Vėžio ženklu eis tranzitu Venera, skatindama harmoniją tarpusavio santykiuose, o nuo birželio 12 d. Merkurijui ir nuo 21 d. Saulei, perėjus į Vėžio ženklą, bei šių planetų formuojamų aspektų Jupiteriui, einančiam tranzitu meilės sektoriumi įtakoje, asmeniniame gyvenime galima tikėtis reikšmingų įvykių. Šių planetų įtakoje, stiprės patrauklumas ir žavesys, gebėjimas vilioti, užmegzti kontaktus, formuoti asmeninius meilės santykius, išreikšti savo nuoširdžius jausmus, dovanoti savo meilę ir jaustis mylimais. Tai bus ypatingai palankus laikotarpis vienišiems Vėžio ženklo atstovams, kadangi likimas gali padovanoti išskirtinį susitikimą su ypatingu žmogumi, santykiai su kuriuo galėtų iš esmės pakeisti asmeninį gyvenimą. Plutono, Saturno ir Juodojo Mėnulio tranzito Vėžio ženklo partnerystės sektoriumi įtakoje, galimas polinkis aktyviai dalyvauti mylimo žmogaus, arba antrosios pusės gyvenime, kada galima sau prisiimti daugiau atsakomybės ir pareigių, bei intensyviau veikti atsižvelgiant į poros, o ne į asmeninius interesus. Šiame periode bus galima stengtis vengti ginčų ir konfliktų, siekti harmonizuoti ir sustiprinti partnerystės ryšius, bei numatyti ilgalaikius bendrus planus ir perspektyvas. Birželio mėnesį Marsas eis tranzitu Vėžio ženklo ektremalių situacijų, stambių finansų, sąmonės transformacijos sektoriumi, o šios planetos įtakoje, būtinas atsargumas bendraujant su tik ką sutiktais žmonėmis, kadangi galimas pavojus pakliūti į sudėtingas, arba konfliktines situacijas, o Neptūno įtakoje, meilėje reikėtų vengti iliuzijų ir nerealių fantazijų, vertėtų neprarasti ryšio su tikrove. Antroje birželio mėnesio pusėje, meilė gali tampriai persipinti su finansiniais reikalais, o materialinė nauda galima per mylimą žmogų, arba antrąją pusę.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Liūto ženklo atstovams 2018 metų birželio mėnesio dvi pirmąsias dekadas svarbiais bus reikalai, liečiantys kolektyvinę ir visuomeninę veiklą, bendravimą su draugais, rėmėjais, ateities planus, o paskutinę dekadą gali sustiprėti psichologinio komforto, vidinės savianalizės poreikis, laikas bus palankus kūrybai, dvasinėms praktikoms. Birželio mėnesį Liūto ženklo atstovai daug dėmesio gali skirti profesinei veiklai, karjerai, šiuo metu anksčiau įdėtos pastangos gali duoti apčiuopiamus darbo vaisius ir realius rezultatus, o pasiektas aukštas profesionalumas gali būti deramai įvertintas, todėl tikėtinas arba kilimas karjeros laiptais, arba galima gauti pripažinimą, pelnyti vadovybės ir kolegų palaikymą ir pagarbą, gali sustiprėti autoritetas ir atsiverti naujos profesinės ir socialinės galimybės. Birželio mėnesį Liūto ženklo darbo sektoriumi tęs tranzitą Plutonas, Saturnas ir Juodasis Mėnulis, skatindami motyvaciją siekti kuo geriausių rezultatų darbe, o sėkmės garantu šiame periode bus gebėjimas veikti kliaunantis tik nuosavomis jėgomis ir gebėjimais. Birželio 14 d. naktį į Liūto ženklą pereis Venera, kuri atsakinga už karjeros sektorių, šios planetos įtakoje gali stiprėti patrauklumas, gebėjimas į savo pusę palenkti reikalingus žmones, šiame periode gali išryškėti tikslai, kuriuos asmeninių pastangų ir iniciatyvų pagalba bus galima sėkmingai pasiekti.

Finansiniu požiūriu, birželio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus gana palankus, pajamos šiame periode gali būti aukštesnės už įprastines, o tame padėti gali įtakingų asmenų palaikymas ir pagalba. Šį mėnesį gali atsirasti palankių galimybių, ieškantiems papildomų pajamų šaltinių, finansinė nauda galima per draugus, bendraminčius, o kai kas gali visai netikėtai gauti pinigų, bei yra tikimybė kažkokią sumą išlošti.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje birželio mėnesį Liūto ženklo atstovai gali tikėtis svarbių, įsimenančių įvykių, kadangi šiame periode Marsas eis tranzitu partnerystės sektoriumi, todėl skatins aktyvumą ir aistringumą, o kadangi Marso įtaka bus prieštaringa, tai tuo pačiu dėl impulsyvaus elgesio galimos konfliktinės situacijos, ypač tais atvejais, kada tarpusavio santykiuose jau buvo išryškėję problemos kiek anksčiau. Norint išvengti nemalonumų, bendraujant su mylimu žmogumi, reikėtų vengti neapgalvotų kalbų, neapdairių poelgių, o svarbius reikalus leisti spręsti antrąjai pusei. Birželio 14 d. naktį, Liūto ženklu pradės eiti tranzitu Venera, kurios įtakoje prasidės palankus laikotarpis, kada gali išsipildyti lūkesčiai ir svajonės. Tokiu metu galimas išskirtinis patrauklumas, gebėjimas lengvai patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį, pelnyti simpatijas savo atžvilgiu, gali stiprėti noras mylėti, dovanoti savo meilę, o kadangi šiuo metu gali netrūkti gerbėjų, tai gali užsimegzti romantiški asmeniniai meilės santykiai, arba netikėtas romanas. Šis laikotarpis bus ypatingai palankus vienišiems Liūto ženklo atstovams, todėl ieškantys meilės ir artimo žmogaus, gali tikėtis esminių pokyčių asmeniniame gyvenime, o esantys ilgalaikiuose santykiuose, šiame periode gali į nusistovėjusį gyvenimo ritmą įnešti kažką naujo, kas atšviežintų jausmus, bei išvaduotų nuo pabodusios rutinos. Gyvenantys šeimose gali pajausti, kad birželio mėnesį tenka labai daug laiko skirti darbui, veiklai, o bendravimui su artimais žmonėmis, vaikais ir namiškiais, jo lieka labai mažai, tačiau atviri pokalbiai, gebėjimas ramiai aptarti aktualius šeimos reikalus, tarpusavio pagalba ir supratimas, gali padėti išspręsti problemas, bei pasiekti harmonijos santykiuose su artimais ir mylimais žmonėmis.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Mergelės ženklo atstovams 2018 metų dvi pirmąsias birželio mėnesio dekadas aktualia tema bus profesinė veikla, karjera, socialinės ambicijos, o paskutinę dekadą sėkmė gali lydėti kolektyvinėje ir visuomeninėje veikloje, laikas bus palankus bendravimui su draugais, rėmėjais, bei ateities planų kūrimui. Kadangi Mergelės ženklo darbo sektoriumi birželio mėnesį eis tranzitu Marsas, tai šis periodas bus aktyvus ir dinamiškas, palankus perspektyvių projektų, orientuotų į ateitį realizavimui, profesionalumo stiprinimui ir kilimui karjeros laiptais. Šį mėnesį stiprės ryžtingumas ir darbingummas, galimas polinkis eksperimentuoti, diegti savame darbe naujus metodus, tačiau iš kitos pusės, bendraujant su kolegomis ir dalykiniais partneriais, gali išryškėti mąstymo griežtumas, lankstumo stoka. Birželio mėnesio 27 d. naktį, Marsas eidamas tranzitu darbo sektoriumi, pakeis judėjimo kryptį ir pradės judėti atatupstas, todėl gali sulėtėti reikalai, liečiantys profesinę veiklą, tokiu metu aplinkybės klostysis palaipsniui ir neskubriai, o įdėtos pastangos, gali neduoti greitų rezultatų, tačiau dirbtinai skubinti įvykių nereikėtų, kadangi tai galėtų paskatinti nenuspėjamas pasekmes.

Finansiniu požiūriu birželio mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus gana palankus ir produktyvus, aukšto profesionalumo dėka šį mėnesį tikėtinas pripažinimas, kas gali paskatinti finansinę sėkmę. Geros pajamos tikėtinos ne tik iš pagrindinės darbo vietos, materialinė pagalba galima iš giminių, iš mylimo žmogaus, arba antrosios pusės, nauda ir pajamos gali sietis su draugais, pelnas galimas iš prekybinės veiklos internetu, iš bendradrabiavimo su kitais žmonėmis ir organizacijomis.

Asmeninis Mergelės ženklo atstovų gyvenimas birželio mėnesį gali rutuliotis aktyviai, periodas palankus bendravimui intelektualinėmis ir dvasinėmis temomis, susitaikymui, tarpusavio santykių harmonizavimui, o su mylimu žmogumi apjungus mintis ir jausmus, galima kartu leistis į kelionę. Aplinkos pakeitimas ir nauji įspūdžiai padėtų įveikti galimus sunkumus, bei sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą poroje. Iki birželio 14 d. meilės planeta Venera eis tranzitu draugystės sektoriumi, skatindama aktyvumą visuomeniniame ir socialiniame gyvenime, o su mylimu žmogumi galėtų suartinti bendri interesai, dalyvavimas kartu įvairaus pobūdžio renginiuose, kas suteiktų malonių akimirkų. Šiame periode galima įgyti naujų draugų, arba draugiški santykiai gali išsirutulioti į asmeninius meilės ryšius, o birželio 14 d. naktį, Venerai perėjus į Mergelės ženklo vidinio gyvenimo, paslapčių sektorių, bus labai svarbus pakantumas mylimo žmogaus atžvilgiu, bus svarbu gebėti pasitikėti, mylėti ir atleisti. Antroje birželio mėnesio pusėje galimos paslaptys, arba galimi slapti meilės ryšiai, o kai kuriais atvejais, galimas tiesiog pasyvus laikotarpis asmeniniame gyvenime. Tokiu metu gali būti sunku suvokti, ko iš tikrųjų norima iš gyvenimo ir mylimo žmogaus, todėl šiame periode vertėtų atkreipti dėmesį į sapnus, teisingą išeitį gali pasufleruoti intuicija, vidinė įžvalga, o kai kurie Mergelės ženklo atstovai gali gauti reikšmingus likimo ženklus.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

2018 metų dvi pirmąsias birželio mėnesio dekadas Svarstyklių ženklo atstovams pirmame plane bus kūrybinė veikla, ryšiai su užsieniu, kultūriniai, juridiniai ir su mokslu susiję reikalai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus nukreipta į profesinę veiklą ir socialinių ambicijų įgyvendinimą. Birželio mėnuo bus palankus reikalams, susijusiems su profesiniu augimu ir karjera, aplinkoje gali atsirasti įtakingi asmenys, kurių pagalbos dėka, gali pavykti sėkmingai realizuoti profesinius planus. Tai gali pasirodyti kaip likimo dovana, o ateityje naudingos pažintys gali tapti užsibrėžtų aukštų tikslų įgyvendinimo garantu. Iki birželio 14 d. Svarstyklių karjeros sektoriumi eis tranzitu Venera, nuo 12 d. eis Merkurijus, o nuo 21 d. ir Saulė, todėl šių planetų įtakoje galima sėkmė darbo ir verslo sferoje, kada įdėtos pastangos ir aukštas profesionalumas bus pastebėtas vadovybės, bei įvertintas pagal nuopelnus, todėl galima tikėtis pozityvių pokyčių tarnyboje.

Finansiniu požiūriu birželio mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti palankus ir sėkmingas. Už asmeninių finansų sektorių atsakingas Marsas visą birželio mėnesį eis tranzitu kūrybinės saviraiškos sektoriumi, o asmeninių pajamų sferą suaktyvins Jupiterio tranzitas, todėl pinigai gali būti uždirbami lengvai, pasitelkus kūrybiškumą, tačiau bus labai svarbu protingai tvarkyti turimas lėšas. Šiame periode gali kilti pagunda išleisti nemenką sumą savo įvaizdžio pokyčiams, perkant bereikalingus daiktus, tačiau norint išlaikyti stabilią finansinę padėtį mėnesio eigoje, vertėtų atsakingai planuoti būtinas išlaidas, o ypatingas apdairumas bus būtinas nuo birželio 27 d., kada Marsas judės atatupstas. Marso retro fazės laikotarpiu (iki rugpjūčio 27 d.), bus labai svarbu vengti bet kokio pobūdžio avantiūrų, liečiančių finansinius ir verslo reikalus, abejotinų investicijų, per didelio ir nesveiko optimizmo, neteisingo potencionalios naudos vertinimo, kadangi visa tai gali skatinti nuostolius, o sėkmės ir stabilumo garantu bus realistinis požiūris, bei gebėjimas atsakingai tvarkyti ir naudotis turimomis lėšomis.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeniniame gyvenime birželio mėnesį laukia daug nenumatytų permainų, esminių pokyčių, kadangi visą šį mėnesį aistringasis Marsas eis tranzitu meilės sektoriumi, stiprindamas ryžtingumą ir drąsą, skatindamas aktyvumą, suteikdamas energijos, išryškindamas interesą santykiams su priešingos lyties atstovais. Gali sustiprėti polinkis išbandyti ką nors naujo meilės sferoje, arba pasinerti į romantiškų pramogų ir nuotykių sūkurį, o aistringi jausmai gali įsižiebti bet kuriuo momentu. Vieniši Svarstyklių ženklo atstovai šį mėnesį turės daug palankių šansų, suteikiančių galimybę susitikti ir susipažinti su ypatingu, patraukliu žmogumi, tačiau šiame periode būtinas atsargumas, kadangi galimas susitikimas ir pažintis su žmogumi, turinčiu savo antrąją pusę, arba šeimą. Iki birželio 14 d. meilės planeta Venera, kuri valdo Svarstyklių ženklą ir yra atsakinga už stambių finansų, verslo sferą, eis tranzitu karjeros sektoriumi, todėl aktualiais gali tapti reikalai, susiję su tarpusavio pasitikėjimu, bendrais finansais, nesantuokiniais ryšiais ir paslaptimis. Birželio 14 d. Venera pereis į draugystės sektorių, todėl bendravimas su draugais ir bendraminčiais gali tapti intensyvesniu, o draugiškuose santykiuose bus galimybė atskleisti pačias geriausias savo asmenines savybes, kas padės atkreipti dėmesį, o šiame periode, iki šiol buvę draugiškais santykiai su kuriuo nors bičiuliu, gali išsirutulioti į meilės ryšius. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimose, birželio mėnesį gali susidurti su problemomis, kada galimi ginčai dėl bendro biudžeto, arba kreditų. Šiuo metu tikėtini nemalonūs pokalbiai, gali tekti priimti svarbius sprendimus, o norint visą situaciją pakreipti norima linkme, vertėtų pasitelkti nuoširdų bendravimą, atvirai aptarti poreikius ir lūkesčius. Apsvarsčius svarbius klausimus su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, bus galima pasiekti abi puses tenkinantį sutarimą.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

2018 metų birželio mėnesio dvi pirmąsias dekadas Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti verslo, finansų, kreditų, skolų, mokesčių reikalai, o paskutinė dekada bus palanki ryšiams su užsieniu, kelionėms, kūrybinei veiklai, kvalifikacijos kėlimui ir juridinių reikalų tvarkymui. Birželio mėnesį labai svarbia taps partnerystė, tokiu metu galimos patikimų dalykinių partnerių paieškos, bus galimybių sudaryti naudingus sutarimus, pasirašyti pelningus kontraktus, pritraukti naujų klientų. Sėkmė profesinėje veikloje, versle, bei siekiant karjeros, šį mėnesį didele dalimi priklausys nuo bendradarbiavimo, partnerystės ryšių ir gebėjimo surasti bendrą kalbą su kitais žmonėmis. Birželio 14 d. naktį, Venerai perėjus į Skorpiono ženklo karjeros sektorių, išaugs darbo efektyvumas, gali išryškėti naujos idėjos, bus juntamas jėgų antplūdis, šiame periode bus galima užmegzti naudingus ryšius, tikėtinas profesinis augimas, pasiekimai karjeroje.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams birželio mėnuo bus palankus, ypač jo antra pusė, kada už asmeninių finansų sektorių atsakingas Jupiteris formuos harmoningus aspektus su kitomis planetomis. Šį mėnesį pajamos galimos ne vien iš pagrindinės darbo vietos, kadangi gali atsirasti ir papildomi pajamų šaltiniai. Tačiau iš kitos pusės, birželio mėnesį Jupiteris ir toliau judės atatupstas, todėl gali būti sudėtinga teisingai tvarkyti turimas lėšas, kadangi nors pajamos ir bus geros, pinigai gali lengvai išeiti, o taip pat reikėtų vengti konfliktinių situacijų, kurios irgi galėtų būti nuostolių priežastimi.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje birželio mėnesį Skorpiono ženklo atstovai gali tikėtis pozityvių pokyčių, pirmame plane atsidurs meilė, romantika, asmeniniai lūkesčiai. Iki birželio 12 d. Merkurijus, o iki 21 d. Saulė, eis tranzitu Skorpiono ženklo stambių finansų, verslo, sąmonės transformacijos sektoriumi, todėl stiprės aistringumas, jausmai taps intensyviais, bus siekiama gilių santykių. Šiame periode gali pavykti išspręsti bendravimo problemas, atkurti tarpusavio pasitikėjimą, įsimylėjusių žmonių poros gali svarstyti santuokos kūrimo, rimtų įsipareigojimų prisiėmimo galimybes. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimose, šiame periode gali apsvarstyti finansinius ateities planus, suplanuoti turimų šeimos lėšų paskirstymą ir panaudojimą. Birželio mėnesį Uranas tęs tranzitą Skorpiono ženklo partnerystės sektoriumi, o šios planetos įtakoje, gali tekti peržiūrėti partnerystės ir santuokinius ryšius, galimi netikėtumai, pokyčiai, įvairūs siurprizai, netikėti išsiskyrimai, tačiau taip pat nelauktai gali užsimegzti ir nauji ryšiai, arba gali būti įregistruota santuoka. Birželio mėnesį galimas idealistinis požiūris į meilę, svajingumas, polinkis romantiškoms pramogoms, gali sustiprėti patiklumas, gebėjimas daug ką atleisti mylimam žmogui, suteikti jam daugiau laisvės, tačiau norint save apsaugoti nuo nemalonumų ir nusivylimų, vertėtų išlikti protingais ir apdairiais bendraujant su priešingos lyties atstovais. Mėnesio pabaiga bus palanki meilės nuotykiams, arba trumpalaikiams ryšiams, tačiau nereikėtų prarasti ryšio su tikrove, bei deramai įvertinti savo norus ir galimybes.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

2018 metų dvi pirmąsias birželio mėnesio dekadas Šaulio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti partnerystė, santykiai su kitais žmonėmis, o paskutinę dekadą svarbiais taps verslo, finansų, kreditų, skolų, mokesčių klausimai. Birželio mėnesį bus galima sėkmingai įgyvendinti profesines ir socialines ambicijas, sėkmės garantu tame bus teisingas kūrybinio potencialo panaudojimas, talentų vystymas, vertingos patirties kaupimas, bei gebėjimas vengti bereikalingos rizikos ir lengvabūdiško požiūrio, atliekant pavestas darbines užduotis. Birželio mėnesį Uranas tęs tranzitą Šaulio ženklo darbo sektoriumi, todėl galima tikėtis įvairaus pobūdžio permainų, planetos įtakoje gali stiprėti polinkis laisvei, noras išsiskirti iš kitų savo darbo efektyvumu. Jeigu turimas darbas netenkina, galima pademonstruoti savo profesionalumą ir aukštą kvalifikaciją, kas padėtų atkreipti vadovybės dėmesį, gauti atitinkamą įvertinimą, suteikiantį galimybę gauti paaukštinimą pareigose, o norintiems pakeisti darbovietę, arba veiklos pobūdį aplamai, tai šis laikotarpis tam būtų gana palankus, kadangi nusprendus išbandyti ką nors naujo iš esmės, ilgalaikėje perspektyvoje tai galėtų garantuoti profesinę ir finansinę sėkmę.

Finansiniu požiūriu birželio mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali skatinti nerimą ir rūpesčius, kadangi bus labai svarbu gebėti teisingai paskirstyti ir panaudoti turimas lėšas, nes priešingu atveju, tai galėtų tapti nesėkmių ir praradimų priežastimi. Birželio mėnesį Šaulio ženklo asmeninių finansų sektoriumi tęs tranzitą Plutonas, Saturnas ir Juodasis Mėnulis, o šių planetų įtaka skatina kantriai formuoti finansinę strategiją, bei atsakingai vertinti savo lūkesčius ir galimybes. Šį mėnesį kai kurios laukiamos pajamos gali vėluoti, galimi įvairaus pobūdžio užsilaikymai, trikdžiai, arba galima gauti ne visą priklausančią sumą. Antrąją birželio mėnesio pusę, finansinė padėtis pagerės, o pajamų padidėjimą gali lemti asmeninės iniciatyvos ir pastangos.

Šaulio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas birželio mėnesį gali būti palankus, iki birželio 12 d. Merkurijus, o iki 21 d. Saulė, eis tranzitu partnerystės sektoriumi, todėl stiprės interesas tarpusavio santykiams. Asmeninis Šaulio ženklo atstovų gyvenimas taps ryškesniu ir intensyvesniu, įgaudamas naują impulsą ir atspalvį, tai bus laikas, kada galima pasiryžti tam, apie ką ilgą laiką buvo svajota, kada gali išsipildyti lūkesčiai. Tai bus palankus laikas, norintiems išreikšti savus jausmus mylimam žmogui, prisipažinti meilėje, bei formuoti asmeninius meilės santykius, o vieniši Šaulio ženklo atstovai šiame periode gali sutikti ypatingą žmogų, su kuriuo galima būtų jaustis, kad tai likimo skirta antroji pusė, santykiai su kuriuo galėtų išsirutulioti į rimtus partnerystės ryšius ir baigtis mintimis apie santuoką. Birželio 14 d. naktį meilės planeta Venera pereis į Šaulio ženklo mokslo, kūrybos, ryšių su užsieniu, juridinių reikalų sektorių, o planetos įtaka gali skatinti polinkį laisvei, norą įnešti kažką naujo į įprastinę gyvenimo tėkmę, kas padėtų išsilaisvinti iš nusistovėjusios monotonijos ir nuobodulio. Veneros tranzitas šiuo sektoriumi bus palankus romantiškoms kelionėms, arba santykių per atstumą formavimui ir puoselėjimui, o nauja meilė gali palankiai įtakoti, atšviežinti jausmus ir tarsi užauginti sparnus. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems šeimose, birželio mėnesį gali nepavykti išvengti nesutarimų, liečiančių piniginius reikalus, arba norint pasitikrinti, kiek kiekvienas yra vertas kito akimis. Nepasitenkinimą gali skatinti mylimo žmogaus, arba antrosios pusės skiriamas nepakankamas dėmesys profesinei veiklai, karjerai, arba dedamos per mažos pastangos, ieškant galimybių uždirbti aukštesnio lygio pajamas.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

2018 metų dvi pirmąsias birželio mėnesio dekadas Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime labai svarbiais bus darbo ir sveikatos reikalai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus nukreipta į partnerystės, santykių su kitais žmonėmis sektorių. Birželio mėnesį Ožiaragio ženklo atstovai bus linkę daug dirbti, o darbas gali teikti malonumą, bei duoti gerus veiklos rezultatus, tame tarpe ir materialine prasme. Iki birželio 12 d. Merkurijus, iki 21 d. ir Saulė, eis tranzitu Ožiaragio ženklo darbo sektoriumi, o visą birželio mėnesį asmeninių finansų sferoje išliks ir ją suaktyvins Marsas, todėl šių planetų įtaka gali sustiprinti darbo efektyvumą, skatinti pasiekimus profesinėje veikloje, suteikti galimybę uždirbti geras pajamas ir sustiprinti savo autoritetą. Birželio mėnesį gali pavykti išsiskirti darbo kolektyve, pelnyti vadovybės palankumą, bendravimas su kolegomis ir bendradarbiais gali tapti harmonigu, tačiau santykiai ir ryšiai su dalykiniais partneriais gali tapti įtemptais, dėl ko gali būti juntamas stresas, spaudimas ir gniuždymas. Tačiau dėl to labai išgyvendinti ir nervintis nereikėtų, kadangi tai tik laikinas nepalankus periodas, kuriam pasibaigus, vėl viskas grįš į įprastines vėžes, bei pavyks įgyvendinti savo lūkesčius.

Finansiniu požiūriu birželio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti produktyvus ir dosnus, kadangi įdėtos pastangos gali atsipirkti su kaupu ir duoti gerus rezultatus. Šį mėnesį galima sėkmingai formuoti finansinę strategiją ateičiai, investuoti lėšas į perspektyvų projektą, bei laikas bus tinkamas naudingų nekilnojamojo turto sandorių sudarymui. Jeigu tvarkant svarbius finansinius reikalus būtų jaučiama specifinių žinių stoka, tokiu atveju vertėtų kreiptis į specialistus, kad vėliau netektų gailėtis dėl neteisingų savo veiksmų. Norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, birželio mėnesį vertėtų vengti įvairaus pobūdžių spekuliacijų, nerizikuoti pinigais, ypač tuo atveju, jeigu jie susiję su kitais (su mylimu žmogumi, antrąja puse, giminėmis, draugais), arba kreditais. Šiame periode per didelės ambicijos, arba rizikingi veiksmai, gali turėti labai negatyvias pasekmes, susijusias su nuostoliais ir praradimais.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje birželio mėnesį Ožiaragio ženklo atstovai gali tikėtis pokyčių, kuriuos gali paskatinti Uranas, eidamas tranzitu meilės sektoriumi. Šiame periode gali sustiprėti aistringumas ir jausmingumas, išryškėti atsipalaidavimas, aistra permainoms ir naujovėms asmeniniame gyvenime, o meilėje gali išryškėti naujos, iki šiol net patiems nežinomos savybės, tačiau Ožiaragio ženklu einantis tranzitu Saturnas gali sulaikyti nuo neteisingų žingsnių tarpusavio santykiuose, ar santuokiniuose ryšiuose, kadangi Saturno įtakoje visi veiksmai ir sprendimai turi būti gerai apgalvoti. Iki birželio 14 d. Venera, nuo birželio 12 d. Merkurijus, o nuo 21 d. ir Saulė, eis tranzitu Ožiaragio ženklo partnerystės sektoriumi, o šių planetų įtakoje galimi svarbūs įvykiai meilės santykiuose. Vieniši šio ženklo atstovai, ieškantys meilės, šiame periode turėtų būti aktyviais, pasitikinčiais savimi, ryžtingai veikti, pasistengti neatstumti potencionalių partnerių, kadangi šiuo metu bus lengviau save parodyti iš geriausios pusės, bei be svyravimų išreikšti savo jausmus patinkančiam žmogui. Esantys ilgalaikuose santykiuose, arba gyvenantys šeimose, birželio mėnesį gali tikėtis romantiškų momentų asmeniniame gyvenime, tokiu metu bus galima įsitikinti, kad jie yra mylimi, vertinami, palaikomi viskame, kas gali sustiprinti pasitikėjimą savimi, bei kitu aspektu pažvelgti į mylimą žmogų, arba antrąją pusę. Esant palankiai planetų įtakai, mylimas žmogus gali padėti atsikratyti blogos, slogios nuotaikos, gali pademonstruoti savo meilę, jausmus ir atsidavimą. Birželio mėnesį gali sustiprėti Ožiaragio ženklo atstovų interesas finansiniams ir praktiniams reikalams, per partnerius tikėtina materialinė nauda, ar pelnas, o kartu su mylimu žmogumi, arba antrąja puse gali būti dedamos pastangos, siekiant didesnių pajamų, arba sprendžiant bendrus finansinius klausimus. Bendros pastangos ir tikslai gali sutiprinti santykius, o jeigu abiejų partnerių veiksmai bus suderinti, tai galėtų būti gana sėkmingas finansiniu požiūriu laikotarpis, nors galimas ir atvirkščias variantas, kada rūpesčiai gali apsunkinti bendravimą, silpninti tarpusavio supratimą, ko pasekoje galimi nesutarimai, ginčai dėl pinigų, arba patirtų nuostolių.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Vandenio ženklo atstovams 2018 metų dvi pirmąsias birželio mėnesio dekadas svarbia tema bus kūrybinė saviraiška, meilė, pomėgiai, reikalai, liečiantys vaikus, o paskutinę dekadą pirmame plane atsidurs darbo ir sveikatos tema. Birželio mėnesį Vandenio ženklu eis tranzitu Marsas, o karjeros sektoriumi judės atatupstas Jupiteris, todėl šių planetų įtakoje, galimas profesinis augimas, sėkmė darbinėje veikloje, kas gali palankiai įtakoti ir finansinę padėtį. Šis mėnuo bus palankus stambių, turinčių tolimas perspektyvas projektų rengimui, Marso įtaka skatins aktyviai veikti, išnaudoti visas, net ir menkiausias galimybes ir siekti gerų rezultatų. Šį mėnesį sėkmė gali lydėti darbinėje veikloje ir versle, tai bus palankus laikas bendravimui su vadovybe, vizitams ir reikalų tvarkymui valdžios institucijose, arba kitose oficialiose įstaigose. Jeigu šį mėnesį Vandenio ženklo atstovams pavyks išlikti kantriais ir realistiškais, tai aplinkybės gali klostytis palankia linkme, tačiau skuboti, iki gali neapgalvoti veiksmai, gali viską apsunkinti ir baigtis chaosu. Paskutinėmis birželio mėnesio dienomis galimos problemos, kada vadovybė gali siekti patikrinti žinias ir profesionalumą, tokiu metu galimas didesnis, nei įprastinis darbo krūvis. Tačiau šiuo metu įdėjus pakankamai pastangų, gali pavykti sėkmingai susidoroti su patikėtomis atsakingomis užduotimis ir pareigomis, parodyti save iš pačios geriausios pusės, bei pelnyti vadovybės ir kolegų palankumą.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams birželio mėnuo gali būti gana produktyvus ir sėkmingas. Už Vandenio ženklo asmeninių finansų ir pajamų sektorių atsakingi Neptūnas ir Jupiteris, o šių planetų formuojamų aspektų įtakoje, birželio mėnesį gali stiprėti intuicija, galima netikėta pagalba ir palaikymas, gali atsirasti nenumatyti pajamų šaltiniai, o einamuosius finansinius klausimus gali pavykti išspręsti naudingai sau.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje birželio mėnuo Vandenio ženklo atstovams gali būti palankus, žadantis pozityvius pokyčius, kadangi iki birželio 12 d. Merkurijus, o iki 21 d ir Saulė, eis tranzitu meilės sektoriumi, bei formuos palankias aplinkybes. Šiame periode gali sustiprėti polinkis bendravimui su priešingos lyties atstovais, flirtui, romantiškoms pramogoms, meilės nuotykiams, tai bus palankus laikotarpis meilei, bei asmeninių santykių formavimui, o asmeninis žavesys, patrauklumas ir pasitikėjimas savimi gali padėti pritraukti gerbėjų. Vieniši Vandenio ženklo atstovai šiame periode gali sutikti ypatingą žmogų, užmegzti santykius, bei mėgautis meile, o esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimoje, šiuo metu gali susidurti su pagunda užmegzti ryšius už poros bendro gyvenimo ribų, tačiau to daryti nevertėtų, o geriau būtų kartu su mylimu žmogumi, arba antrąja puse surasti naujus bendrus interesus, arba pomėgius, kas suartintų ir padėtų paįvairinti nusistovėjusį bendro gyvenimo ritmą. Birželio 14 d. naktį meilės planeta Venera pereis į Vandenio ženklo partnerystės sektorių, o šios planetos įtakoje, gali išryškėti gerumas, gebėjimas įvertinti mylimo žmogaus interesus, kas suformuos pozityvią atmosferą, palankiai įtakos tarpusavio santykius, o malonios akimirkos, praleistos kartu, įsimins ilgam. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje, gali tikėtis nesutarimų, kuriuos gali paskatinti piniginiai reikalai, kadangi galimas nepasitenkinimas tuo, kaip antroji pusė tvarko bendrus finansus, o tokiu atveju, nevertėtų neigti savo kaltės, geriau būtų prisiimti atsakomybę, pripažinti savas klaidas ir stengtis jas ištaisyti, kas padėtų grąžinti tarpusavio pasitikėjimą ir harmoniją. Šiame periode vertėtų daugiau dėmesio ir laiko skirti šeimai, namams, vaikams, o visuomeniniai reikalai ir bendravimas su draugais turėtų atsidurti antrame plane.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

2018 metų dvi pirmąsias birželio mėnesio dekadas Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs šeimos ir namų reikalai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir energija bus nukreipta į kūrybinės saviraiškos, pomėgių, santykių su vaikais ir meilės sferą. Už Žuvų ženklo karjeros sektorių atsakingas Jupiteris birželio mėnesį judės atatupstas mokslo, kūrybos, juridinių reikalų, ryšių su užsieniu sektoriumi, todėl šis mėnuo bus palankus naujų profesinių žinių ir praktinių įgūdžių kaupimui, kvalifikacijos kėlimui, arba šiame periode galima sėkmingai atnaujinti mokymosi procesą ir siekti tolimesnio išsilavinimo. Darbo kolektyve tikėtina harmoninga atmosfera, birželio mėnesį kai kurie darbiniai santykiai gali peraugti į asmeninius romantiškus ryšius, tačiau reikėtų pasistengti, kad užsimezgusi meilė netrukdytų darbo kokybei, bei neskatintų klaidų, atliekant svarbias, atsakingas darbines užduotis.

Birželio mėnesį Žuvų ženklo atstovų finansinė padėtis didele dalimi priklausys nuo gebėjimo bendradarbiauti su kitais žmonėmis, bei dalyvauti bendruose projektuose. Ypač sėkminga gali būti antroji birželio pusė, kada gali atsirasti netikėtos palankios galimybės, galimi nauji viliojantys bendradarbiavimo pasiūlymai, kada bus galima pasirašyti naujus kontraktus, naudingus sandorius, tačiau tai neateis savaime, o bus asmeninių iniciatyvų ir įdėtų pastangų pasekmė, o sėkmę lems gebėjimas būti lanksčiais santykiuose su dalykiniais partneriais, bei protingas kompromiso finansiniuose klausimuose siekimas. Už Žuvų ženklo asmeninių finansų sektorių atsakingas Plutonas birželio mėnesį eis tranzitu visuomeninių ryšių, draugystės sektoriumi, todėl pajamos tikėtinos kaip iš pagrindinės darbo vietos, taip galimi ir papildomi finansiniai šaltiniai, tikėtina rėmėjų parama, nauda per draugus, ar bendrų interesų žmonių grupės veiklą, o taip pat galima netikėtai gauti pinigų, arba vertingų dovanų.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams birželio mėnuo bus aktyvus, įdomus ir nepamirštamas laikas. Iki birželio 14 d. Venera, nuo 12 d. Merkurijus, o nuo 21 d. ir Saulė, eis tranzitu Žuvų ženklo meilės sektoriumi, o šių planetų įtakoje galimi ypatingi įvykiai asmeniniame gyvenime. Venera skatins polinkį harmonijos siekimui, Merkurjus padės lengvai išreikšti jausmus, o Saulė stiprins asmeninį patrauklumą, gebėjimą bendrauti su priešingos lyties atstovais, atkreipti jų dėmesį ir pelnyti simpatijas savo atžvilgiu. Šių planetų įtakoje stiprės gebėjimas vilioti ir pavergti kitų širdis, o romantiški poelgiai gali įžiebti aistringos meilės ugnį. Daugelis Žuvų ženklo atstovų, esantys pastoviuose santykiuose, turintys mylimą žmogų, šiame periode gali tarsi iš naujo atrasti meilės teikiamus malonumus ir pasinerti į romantiškų pramogų sūkurį. Birželio mėnuo bus labai palankus ir vienišiems šio ženklo atstovams, kadangi esant palankiai planetų įtakai, jiems gali lengvai pavykti užkariauti patinkančio žmogaus širdį. Birželio 14 d. naktį meilės planeta Venera pereis į Žuvų ženklo darbo ir sveikatos sektorių, todėl meilės sfera taps kiek ramesne, o antroje mėnesio pusėje gali sudominti kolega, su kuriuo gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai, arba tarnybinis romanas. Šiuo metu galima pažintis, arba gali persipinti keliai su žmogumi, vienaip, ar kitaip turinčiu ryšį su medicinos, arba gydymo sfera. Gyvenantiems šeimoje, arba esantiems ilgalaikiuose santykiuose, birželio mėnesį aktualia gali išlikti finansų tema, šiame periode gali būti sunku pasiekti sutarimą su antrąja puse, arba artimais žmonėmis, kadangi požiūris į esamą situaciją ir ateities perspektyvas gali būti skirtingas, o taip pat šiame periode nevertėtų tikėtis pagalbos iš artimųjų, bei kliautis reikėtų tik savomis jėgomis. Birželio mėnesį galimas polinkis per daug išleisti pinigų vaikų poreikiams, arba išlaidos gali sietis su mylimu žmogumi, pomėgiais, pramogomis, arba naujais interesais.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą