Horoskopas 2019 metų gruodžiui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Iki 2019 metų gruodžio mėnesio 22 d. Avino ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, liečiantys mokslo, kūrybinės veiklos, juridinių klausimų, ryšių su užsieniu sferas, o paskutinę savaitę aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į profesinę veiklą, karjerą ir socialinių tikslų įgyvendinimą. Gruodžio mėnesį Avino ženklo karjeros sektoriumi tęs tranzitą Saturnas ir Plutonas, dvi pirmąsias dekadas šiame sektoriuje viešės Venera, gruodžio 2 d. į jį pereis Jupiteris, 22 d. Saulė, o 29 d. ir Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje išryškės naujos perspektyvos ir galimybės profesinėje veikloje. Avino ženklo atstovams tai bus laikotarpis, kada galima realizuoti ambicingus planus, o anksčiau įdėtos pastangos ir triūsas duos apčiuopiamus rezultatus, bei suteiks galimybę palypėti karjeros laiptais. Šį mėnesį vienus Avino ženklo atstovus gali pradžiuginti didesnis darbo užmokestis, kitiems gali pavykti gauti perspektyvią pareigybę, o taip pat sėkmė gali lydėti dirbančius verslo sektoriuje. Gruodžio mėnesį palanku užsibrėžti konkrečius socialinius tikslus, formuoti profesinius planus ir užduotis, bei nuosekliai jų siekti, o paskutinę dekadą bus didelė socialinės realizacijos ir sėkmės karjeroje tikimybė.

Finansiniu požiūriu 2019 metų gruodžio mėnuo Avino ženklo atstovams gali būti palankus ir pelningas. Už Avino ženklo asmeninių finansų sektorių atsakinga Venera dvi pirmąsias dekadas eis tranzitu karjeros sektoriumi, o paskutinę dekadą pereis į socialinių ryšių sferą, o šios planetos formuojamų aspektų įtakoje, pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos ir verslo sferos, nauda galima iš dalykinės partnerystės, bendravimo, o paskutinę dekadą iš netikėtų šaltinių, bei bendrų projektų. Tai geras mėnuo naudingoms investicijoms, kurios atsipirks ir duos gerą pelną ateityje, o apdairumas tvarkant svarbius finansinius reikalus bus būtinas gruodžio 16-22 dienomis.

Avino ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų gruodžio mėnesį gali būti intensyvus ir reikšmingas, kada galima tikėtis, kad lengvai užsimegs naujos pažintys, formuosis asmeniniai meilės santykiai, kurie gali išsirutulioti į stabilius partnerystės ryšius. Šiuo metu vieniši Avino ženklo atstovai gali susipažinti su vyresniu amžiumi, arba socialine padėtimi žmogumi, arba galimas tarnybinis romanas, o šiame periode sudarytos sąjungos gali būti tvirtos ir ilgalaikės. Šį mėnesį mylimas žmogus, arba antroji pusė gali palaikyti visuose su darbu ir profesine veikla susijusiuose reikaluose, tačiau gruodžio mėnesio pirmąją savaitę ir 16-22 dienomis galimos permainos, kada tarpusavio santykius gali kiek aptemdyti konfliktinės situacijos, bei pavydo išraiškos. Už Avino ženklo partnerystės sektorių atsakinga Venera gruodžio 20 d. pereis į draugystės sektorių, todėl prasidės palankus laikas bendravimui su draugais, o tokiu metu vieniši Avino ženklo atstovai turėtų būti aktyviais, dalyvauti draugiškose kompanijose, įvairiuose renginiuose, kur susirenka daug žmonių, bei galima susipažinti su naujais žmonėmis.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Iki 2019 metų gruodžio mėnesio 22 d. Jaučio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, skolomis, palikimu, o paskutinė savaitė bus palanki tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė gali lydėti kūrybinių ir juridinių profesijų atstovus, bei dirbančius mokslo, švietimo sektoriuje. Esant palankiai planetų įtakai, Jaučio ženklo atstovams gruodžio mėnuo bus palankus naujų praktinių žinių, vertingos patirties įgijimui, šis laikotarpis tinkamas įvairiems eksperimentams, bei bus galimybė išbandyti savo gebėjimus naujose veiklos sferose. Gruodžio mėnesį Jaučio ženklo atstovai gali būti likimo numylėtiniais, darbinėje ir profesinėje veikloje galima tikėtis labai palankiai susiklosčiusių aplinkybių, o aktualius ir sudėtingus klausimus bus galima išspręsti pasitelkus originalumą ir kūrybiškumą. Laikotarpyje nuo gruodžio 17 d. iki mėnesio pabaigos, daugeliui Jaučio ženklo atstovų atsivers kolosalios socialinės realizacijos galimybės, o paskutinėmis mėnesio dienomis gali pavykti suderinti svarbų projektą, įgyti bendraminčius, rėmėjus, užsitikrinti jų palaikymą ir paramą. Gruodžio mėnuo bus palankus tolimoms dalykinėms kelionėms, naudingų ryšių su užsieniečiais užmezgimui.

Finansiniu požiūriu 2019 metų gruodžio mėnuo Jaučio ženklo atstovams bus palankus ir dosnus, geras pajamas šiame laikotarpyje užtikrins asmeninės iniciatyvos ir pastangos, finansinė ir materialinė nauda tikėtina iš kūrybinių projektų, dalykinės partnerystės, bendradarbiavimo, o atsargumas ir apdairumas tvarkant svarbius piniginius reikalus bus būtinas gruodžio 15-20 dienomis, kada galima susidurti su nesąžiningais žmonėmis, apgaulėmis, manipuliacijomis. Gruodžio mėnesį gali pavykti išspręsti aktualias juridines problemas, sėkmė gali lydėti tuos Jaučio ženklo atstovus, kurie užsiima verslu, ar veikla, susijusia su importu ir eksportu.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje 2019 metų gruodžio mėnuo bus intensyvus, dinamiškas, bei labai reikšmingas. Gruodžio mėnesį Marsas eis tranzitu partnerystės, santuokos sektoriumi, už kurį jis atsakingas, iki 9 d. šiame sektoriuje viešės Merkurijus, globojantis Jaučio ženklo meilės sektorių, todėl šių planetų įtakoje, tarpusavio santykiuose bus juntamas aktyvumas, tiesmukumas bendraujant su mylimu žmogumi, arba antrąja puse. Gruodžio mėnesį, vyraujančių harmoningų aspektų įtakoje, intensyvus bendravimas dažniausiai apsieis be ginčų ir konfliktų, o tarpusavio santykiuose skatins atvirumą, aktyvumą, stiprins gilius jausmus. Vienišiems Jaučio ženklo atstovams gruodžio mėnuo bus palankus bendravimui su draugais, dalyvavimui draugiškose kompanijose, įvairiuose renginiuose, kur galima įdomi pažintis su žmogumi, kuris ateityje galėtų tapti antrąja puse. Gruodžio mėnesį gali užsimegzti nauji asmeniniai meilės santykiai kelionių, koncertų, seminarų metu, dalyvaujant įvairaus pobūdžio renginiuose, arba mokslo įstaigoje, o paskutinę gruodžio dekadą galimas tarnybinis romanas. Gruodžio mėnesį gali tampriai persipinti romantiški meilės santykiai su profesiniais reikalais, o asmeniniai ryšiai gali būti naudingais siekiantiems kilimo karjeroje.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Iki 2019 metų gruodžio mėnesio 22 d. Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti bendradarbiavimo klausimai, santykiai su kitais žmonėmis, asmeniniai ir dalykiniai ryšiai, o paskutinę savaitę svarbiais gali tapti materialiniai reikalai, liečiantys verslą, kreditus, skolas, mokesčius, alimentus, ar palikimą. Gruodžio mėnesį darbinėje ir profesinėje veikloje bus juntamas didesnis aktyvumas, nei įprastai, tokiu metu bus galima sėkmingai įsitvirtinti pasiektoje padėtyje, o kai kurie Dvynių ženklo atstovai šiame periode gali būti paaukštinti pareigose. Šis laikotarpis bus palankus ieškantiems naujo darbo, o užsiimantys nuosava veikla, gali sėkmingai samdyti darbuotojus, šį mėnesį tarpusavio santykiai su kolegomis, arba pavaldiniais gali klostytis harmoningai, dinamiškai ir atvirai, gebant išvengti aštrių ginčų, ar konfliktų. Gruodžio mėnesį Marsas eis tranzitu darbo sektoriumi, už kurį jis atsakingas, iki 9 d. jame viešės ir Merkurijus, o šių planetų, bei jų formuojamų aspektų įtakoje, sėkmė lydės kolektyviniame darbe, tai bus palankus laikas ambicingų planų realizavimui, profesiniams pasiekimams, vadovybės palankumo įgijimui.

Finansiniu požiūriu Dvynių ženklo atstovams 2019 metų gruodžio mėnuo bus palankus ir labai reikšmingas. Į Dvynių ženklo stambių finansų sektorių, kuriuo eina tranzitu Saturnas ir Plutonas, o dvi pirmąsias dekadas eis Venera, gruodžio 2 d. pereis laimės, sėkmės ir plėtros planeta Jupiteris, todėl atsivers naujos perspektyvos ir galimybės dirbantiems verslo sferoje. Tai bus geras laikas norintiems pradėti nuosavą verslą, arba investuoti turimas lėšas, siekiant gauti papildomas pajamas, tačiau tvarkant svarbius finansinius reikalus, sprendžiant materialinius klausimus, būtinas atidumas, apdairumas. Prieš užsiimant svarbiais finansiniais reikalais, ar verslu, reikėtų visų pirma labai atsakingai įvertinti galimą riziką ir numatomą naudą, bei iš anksto planuoti būtinas išlaidas.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2019 metų gruodžio mėnuo bus reikšmingas, suteikiantis galimybę aktyviai išreišti save, kadangi partnerystės sektoriumi iki 22 d. eis tranzitu Saulė, atsakinga už komunikacijų sektorių, o 9-29 d. šiame sektoriuje viešės Merkurijus, todėl tarpusavio santykiuose bus daugiau bendravimo, tokiu metu bus galima kartu su mylimu žmogumi surasti bendrus intresesus, pomėgius, arba veiklą, kuri galėtų dar labiau suartinti partnerius. Šį mėnesį bus galima apsvarstyti aktualius klausimus, kurių anksčiau buvo stengiamasi neliesti, tokiu metu išryškės polinkis dėti pastangas, norint sustiprinti tarpusavio santykius ir pasitikėjimą, siekiant tvirtų, patikimų ir ilgalaikių ryšių. Gruodžio mėnesį tikėtinos naujos pažintys, o vieniši Dvynių ženklo atstovai bus linkę daugiau bendrauti, flirtuoti, bus daug palankių progų užmegzti naujas pažintis, kurios ilgainiui galėtų išsirutulioti į rimtus asmeninius meilės santykius. Daugelis Dvynių ženklo atstovų dvi pirmąsias gruodžio dekadas gali jausti aistrą, fizinį potraukį, galimi intensyvūs jausmai, o paskutinę dekadą, likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi tolimų kelionių metu.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Iki 2019 metų gruodžio mėnesio 22 d. Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su darbine ir profesine veikla, aktualiais gali tapti sveiko gyvenimo būdo, naminių augintinių klausimai, o paskutinę savaitę dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į partnerystę, dalykinį bendradarbiavimą ir bendravimą, tarpusavio santykius su kitais žmonėmis. Gruodžio mėnuo Vėžio ženklo atstovams bus pozityvus ir palankus harmoningų tarpusavio santykių su kolegomis ir vadovybe formavimui, bus daug perspektyvių galimybių darbo sferoje, o ypatinga sėkmė lydės viešų profesijų atstovus. Gruodžio mėnesį gerų rezultatų bus galima pasiekti kolektyviniame darbe, aktyviai bendradarbiaujant su bendraminčiais, tinkamas laikas pasirinkti padėjėjus, dalykinius partnerius, o siekiant efektyvumo darbe, šiame laikotarpyje vertėtų savyje ieškoti savybių ir gabumų, kuriuos būtų galima panaudoti darbinėje veikloje. Šį mėnesį gali tekti daugiau bendrauti su kolegomis darbiniais klausimais, bus galima gauti su profesine veikla susijusios svarbios informacijos, o kai kuriems Vėžio ženklo atstovams gali tekti vykti į komandiruotes, tvarkyti juridinius reikalus.

Finansiniu požiūriu 2019 metų gruodžio mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti palankus, dvi pirmąsias dekadas geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, bei dalykinės partnerystės. Kadangi už Vėžio ženklo asmeninių finansų sektorių atsakinga Saulė formuos destruktyvų aspektą su Neptūnu, tai pirmąją gruodžio dekadą būtinas dėmesys ir apdairumas tvarkant svarbius finansinius ir juridinius reikalus, ypač susijusius su užsieniu, dalykiniais darbiniais ryšiais. Paskutinė gruodžio savaitė bus gana sėkminga, kada tikėtinos pajamos iš partnerystės, bendradarbiavimo, solidus pelnas iš verslo sferos.

Vėžio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų gruodžio mėnesį gali būti aktyvus ir romantiškas. Už Vėžio ženklo partnerystės, santuokos sektorių atsakingas Saturnas kartu su Plutonu gruodžio mėnesį eis tranzitu šiuo sektoriumi, dvi pirmąsias dekadas jame viešės Venera, gruodžio 2 d. į jį pereis Jupiteris, o 22 d. ir Saulė, todėl šių planetų įtakoje tikėtinas aktyvus bendravimas su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, tai bus geras laikas norint kartu dalyvauti įvairiuose renginiuose. Norint stiprinti harmoniją tarpusavio santykiuose, bei pervesti juos į naują kokybinį lygmenį, vertėtų mylimam žmogui daryti malonias staigmenas, išskirtines dovanėles, kartu apsvarstyti santykių perspektyvas, kurti bendrus planus. Vieniši Vėžio ženklo atstovai gali tikėtis perspektyvios pažinties su vyresniu, arba užimančią aukštą padėtį visuomenėje žmogumi, arba galimas romanas su kuo nors iš vadovybės, santykiai šiame periode gali užsimegzti lengvai, bei peraugti į stiprius jausmus. Vėžio ženklo atstovams labai svarbus jaukumas namuose ir harmonija šeimoje, o gruodžio mėnesį bus galima sustiprinti santuokinius saitus, mylimas žmogus, arba antroji pusė gali būti sėkmingais veikloje. Tarpusavio santykiuose kiek sudėtingesnė bus vidurinė gruodžio dekada, kada vertėtų valdyti savo emocijas, vengti konfliktinių situacijų dėl menkniekių.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Iki 2019 metų gruodžio mėnesio 22 d. Liūto ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais, bei įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikų temą, gali atsirasti nauji interesai, pomėgiai, o paskutinę savaitę aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo ir sveikatos sferą. Liūto ženklo darbo sektoriumi gruodžio mėnesį tęs tranzitą Saturnas ir Plutonas, iki 20 d. jame viešės Venera, o gruodžio 2 d. į šį sektorių pereis Jupiteris, todėl šių planetų įtaka žada naujas perspektyvas darbinėje ir profesinėje veikloje. Gruodžio mėnesį Liūto ženklo karjeros sektoriumi tęs tranzitą Uranas, jis formuos harmoningą aspektą su Jupiteriu, todėl šio aspekto įtakoje galimi malonūs netikėtumai, įdomios permainos, tokiu metu gali padaugėti darbo, tačiau tuo pačiu atsiras ir galimybė įgyti vertingų žinių, bei patirties, kas galėtų sustiprinti profesionalumą, suteikti naujas perspektyvas karjeroje. Šį mėnesį bus daug intensyvesnis ir harmoningesnis bendravimas su kolegomis ir pavaldiniais, o šiame laikotarpyje darbinė, profesinė veikla gali teikti malonumą. Liūto ženklo atstovai, eškantys darbo, gruodžio mėnesį gali surasti jų pašaukimą, ar lūkesčius atitinkančią darbo vietą, arba gerai apmokamą, perspektyvią pareigybę. Gruodžio 26 d. Liūto ženklo darbo ir sveikatos sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, šį sektorių palies įvyksiantis žiedinis Saulės užtemimas, ko pasekoje galimos pozityvios permainos, gali atsiverti naujos galimybės, laikas bus palankus numatyti tolimas darbinės, profesinės veiklos perspektyvas.

Finansiniu požiūriu 2019 metų gruodžio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus gana palankus ir reikšmingas, pirmąją savaitę tikėtina nauda iš šeimos verslo, arba individualios veiklos, geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, o periode gruodžio 9-29 d., kada už Liūto ženklo asmeninių finansų sektorių atsakingas Merkurijus eis tranzitu kūrybinės saviraiškos sfera, laikas bus palankus įvairaus pobūdžio kursų lankymui, vertingos patirties įgijimui, o finansinė sėkmė gali lydėti kūrybiškus žmones, dirbančius viešos veiklos, bei paslaugų sferoje.

Liūto ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų gruodžio mėnesį bus pakankamai aktyvus ir palankus. Už Liūto ženklo partnerystės sektorių atsakingas Uranas, eidamas tranzitu karjeros sektoriumi, formuos harmoningą aspektą su Jupiteriu, esančiu darbo sferoje, todėl šį mėnesį meilė ir partnerystė gali tampriai persipinti su darbiniais, profesiniais reikalais. Tokiu metu gali užsimegzti nauji asmeniniai santykiai su darbo kolega, ar kuo nors iš vadovybės, arba žmogumi, užimančiu aukštą padėtį visuomenėje, arba atvirkščiai - partnerystės ryšių dėka gali pavykti pasiekti ženklių rezultatų darbinėje veikloje ir karjeroje. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, bei gyvenantys šeimoje, gruodžio mėnesį bus linkę daugiau laiko praleisti kartu su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, laikotarpis bus palankus bendravimui su namiškiais, vaikais, tinkamas laikas bendroms pramogoms, pomėgiams. Aktyvus bendravimas su artimais, mylimais žmonėmis stiprins kūrybiškumą, suteiks įkvėpimo, užtikrins gerą nuotaiką, o vieniši Liūto ženklo atstovai gruodžio mėnesį bus iniciatyviais, linkusiais žengti pirmą žingsnį, norint susipažinti, užmegzti pažintį su patinkančiu asmeniu. Naujos pažintys galimos darbo vietoje, trumpalaikių, darbinių kelionių metu, arba tiesiog artimoje aplinkoje, o asmeniniams meilės santykiams pradžią gali duoti įprastas bendravimas, arba bendra kūrybinė veikla, interesai, pomėgiai. Gruodžio mėnuo bus palankus užsiimti savo sveikata, atsikratyti žalingų įpročių, pradėti sveikai gyventi ir maitintis.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Iki 2019 metų gruodžio mėnesio 22 d. Mergelės ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, liečiantys namų, šeimos, nuosavybės klausimus, o paskutinė savaitė bus palanki kūrybinei saviraiškai, asmeninių meilės santykių formavimui, bei pomėgiams ir pramogoms. Iki gruodžio 9 d. Mergelės ženklo atstovams gali tekti daug bendrauti profesinės veiklos klausimais, vykti į artimas darbines keliones, užmegzti naujus kontaktus, ryšius, užsiimti derybų klausimais, transporto reikalais, o sėkmės garantu šiame laikotarpyje bus gebėjimas nieko nedaryti skubotai, gerai iki galo neapgalvojus. Mergelės ženklo kūrybinės saviraiškos sektoriumi gruodžio mėnesį tęs tranzitą Saturnas ir Plutonas, iki 20 d. jame viešės Venera, o gruodžio 2 d. į jį pereis Jupiteris, kuris laikomas laimės, sėkmės ir plėtros planeta, todėl šių planetų įtakoje, laikas bus palankus kūrybinei veiklai, gali išryškėti nauji pomėgiai ir interesai, laikas bus palankus įvairaus pobūdžio kursų lankymui, kvalifikacijos kėlimui. Gruodžio mėnesį tikėtinos sėkmingos tolimos dalykinės kelionės, gali užsimegzti ryšiai su naudingais žmonėmis, o atsargumas kelionėse, bei tvarkant svarbius juridinius reikalus bus būtinas gruodžio 16-22 dienomis.

Finansiniu požiūriu 2019 metų gruodžio mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus palankus, dvi pirmąsias gruodžio dekadas geras pajamas gali užtikrinti vieša, kūrybinė veikla, sėkmigi kūrybiniai projektai, nauda gali sietis su tolimomis dalykinėmis kelionėmis, ryšiais su užsieniu, gruodžio 14-22 d. galimas solidus pelnas iš verslo sferos, o paskutinę dekadą gali džiuginti geros pajamos, bei materialinė paskata tikėtina iš pagrindinės darbo vietos. Šis mėnuo bus palankus norintiems įsigyti telefoną, arba automobilį.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje Mergelės ženklo atstovams 2019 metų gruodžio mėnuo gali suteikti naujas galimybes ir perspektyvas, esantys ilgalaikiuose santykiuose gali tikėtis daugiau romantikos, tarpusavio supratimo, partnerius dar labiau suartinti gali bendros pramogos, arba poilsinės kelionės. Šį mėnesį bus galima sėkmingai spręsti įvairaus pobūdžio klausimus, liečiančius vaikų temą. Gruodžio mėnuo bus palankus vienišiems Mergelės ženklo atstovams, kadangi meilės sektoriumi eis tranzitu Saturnas ir Plutonas, dvi pirmąsias dekadas Venera, o nuo gruodžio 2 d. ir Jupiteris, o šių planetų ir jų formuojamų aspektų įtakoje, bus daug intensyvaus bendravimo su priešingos lyties atstovais, tikėtinos naujos pažintys su įdomiais žmonėmis, malonūs susitikimai, flirtas, romantiškos pramogos, tačiau tuo pačiu gali stiprėti ir polinkis meilės nuotykiams, negalvojant apie santykių perspektyvas ir stabilumą. Šį mėnesį kai kuriems Mergelės ženklo atstovams likimas gali suteikti išskirtinę galimybę, kada gali užsimegzti labai rimti asmeniniai meilės santykiai, arba perspektyvus romanas, kuris gali peraugti į tvirtus, ilgalaikius partnerystės ryšius. Gyvenantiems šeimoje, gruodžio mėnuo bus kiek permainingas, kadangi pirmąją dekadą galima trintis bendraujant su antrąja puse ir namiškiais, tačiau situacija palaipsniui rutuliosis palankesne linkme ir paskutinė dekada jau bus visiškai palanki. Gruodžio 26 d. Mergelės ženklo meilės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, šį sektorių palies įvyksiantis žiedinis Saulės užtemimas, ko pasekoje tikėtini reikšmingi įvykiai, pozityvios permainos meilėje ir asmeniniame gyvenime.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Iki 2019 metų gruodžio mėnesio 22 d. Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti intelektualinė veikla, komunikacijų, informacijos klausimai, tokiu metu tikėtina daug artimų kelionių, bendravimo, pažinčių ir kontaktų, o paskutinę savaitę svarbiais taps namų ir šeimos reikalai. Gruodžio mėnesį Svarstyklių ženklo atstovai darbinėje ir profesinėje veikloje gali pasiekti gana gerų rezultatų, o sėkmės garantu bus pareigingumas, darbštumas ir entuziazmas, ko dėka bus galima atkreipti vadovybės dėmesį, įgyti palankumą, bei atitinkamą įvertinimą. Šį mėnesį vieniems Svarstyklių ženklo atstovams gali padidėti darbo užmokestis, kiti gali tikėtis premijos, ar kitokios materialinės paskatos, tretiems gali pavykti gauti perspektyvią pareigybę, bei šis laikotarpis bus palankus dirbantiems verslo sferoje. Mėnuo bus palankus ieškantiems darbo, kadangi esant palankiai planetų įtakai, ypač periode gruodžio 9-14 d. ir mėnesio pabaigoje, gali pavykti gauti gerai apmokamą darbą, arba pareigybę.

Finansiniu požiūriu 2019 metų gruodžio mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti palankus ir dosnus. Gruodžio mėnesį Svarstyklių ženklo asmeninių finansų sektoriumi eis tranzitu Marsas, o iki 9 d. ir Merkurijus, šių planetų įtakoje bus aktyviai tvarkomi finansiniai reikalai, ieškoma naujų pajamų uždirbimo būdų, bei jų šaltinių, periodas bus palankus norintiems pradėti nuosavą verslą. Finansinę sėkmę gruodžio mėnesį lems praktiškumas, gebėjimas teisingai panaudoti turimas lėšas, naudos supratimas, protingas ateities perspektyvų matymas, naudingos investicijos. Šį mėnesį asmeninės pajamos gali būti aukštesnės už įprastines, kadangi bus galimybė uždirbti papildomai, galima nauda iš nuosavybės nuomos, galimas didesnis, nei buvo planuota, pelnas iš verslo sektoriaus.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų gruodžio mėnesį gali būti palankus, aktyvus, džiuginantis, kadangi galima tikėtis aktyvaus kasdienio bendravimo, bus daug palankių progų susitikti su draugais, bičiuliais, kaimynais, darbo kolegomis. Šį mėnesį vieni Svarstyklių ženklo atstovai gali nuspręsti apsigyventi kartu su mylimu žmogumi, kiti gali keisti gyvenamąją vietą, siekdami komforto, palankesnių gyvenimo sąlygų, o kai kam pavyks sudaryti pelningus sandorius, naudingai parduoti, arba įsigyti nekilnojamąjį turtą, ar kitą nuosavybę. Gruodžio mėnuo bus palankus norintiems užsiimti ūkiniais ir buitiniais, namų ir šeimos reikalais, geras laikas jaukumo ir komforto namuose kūrimui, ilgą laiką planuotų daiktų namams ir šeimai įsigijimui, tai bus palankus laikotarpis ir santykių harmonizavimui su artimais žmonėmis ir giminėmis.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Iki 2019 metų gruodžio mėnesio 22 d. Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti talentų, gebėjimų, meistriškumo realizavimas praktikoje, finansinės laisvės siekimas, asmeninės gerovės kūrimas, o paskutinę savaitę daugiau dėmesio bus skiriama intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, giminėmis, bus daug kontaktų, pažinčių, artimų kelionių. Gruodžio mėnesį Skorpiono ženklu eis tranzitu Marsas, kuris formuos harmoningus aspektus su Neptūnu, Saturnu ir Plutonu, o šių aspektų įtaka bus palanki sėkmingai kūrybinei, produktyviai darbinei veiklai, bei verslui. Šį mėnesį bus galimybė pademonstruoti savus talentus, gebėjimus, kūrybiškumą, bei atsakingumą, kas Skorpiono ženklo atstovams suteiks privalumus profesinėje veikloje. Gruodžio 2 d. į Skorpiono ženklo komunikacijų, informacijos sektorių pereis Jupiteris, kuris laikomas laimės, sėkmės ir plėtros planeta, todėl šios planetos įtaka bus palanki tiems, kurių veikla turi sąsają su komercija, prekyba, išsilavinimu, tarpininkavimu, ryšiais ir transportu. Reklaminės kampanijos bus naudingos verslui, kelionės, derybos, dalykiniai susitikimai duos gerus rezultatus, o šis laikotarpis bus palankus mokymuisi, kvalifikacijos kėlimui, taip pat. Gruodžio 26 d. Skorpiono ženklo komunikacijų sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, jį palies įvyksiantis žiedinis Saulės užtemimas, ko pasekoje tikėtinos reikšmingos permainos, liečiančios finansinę padėtį, profesinės veiklos ir karjeros sferą, o kai kuriems gali tekti susidurti su pokyčiais įmonės veikloje, arba tai gali paliesti darbo užmokestį.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2019 metų gruodžio mėnuo gali būti palankus, įprastinis, be reikšmingų netikėtumų. Sėkmingi šį mėnesį bus Skorpiono ženklo atstovai, užsiimantys tarpininkavimo, intelektualinio ir organizacinio pobūdžio veikla, bei kurie dirba prekybos, komunikacijų sektoriuje. Gruodžio 9-29 dienomis Skorpiono ženklo asmeninių finansų sektoriumi eis tranzitu Merkurijus, o šios planetos įtakoje gali kilti naujos idėjos, liečiančios pajamų uždirbimo galimybes, bei naujus jų šaltinius. Sėkmės garantu šį mėnesį bus gebėjimas teisingai ir naudingai panaudoti turimas lėšas, atsakingas būtinų išlaidų formavimas, bei bus labai svarbu vengti finansinių spekuliacijų, žadančių greitą praturtėjimą, nes tai gali skatinti nuostolius.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2019 metų gruodžio mėnuo Skorpiono ženklo atstovams gali būti palankus, reikšmingas ir sėkmingas. Skorpiono ženklo partnerystės, santuokos sektoriumi einantis tranzitu Uranas formuos harmoningą aspektą su Jupiteriu, o aspekto įtakoje tikėtini pozityvūs asmeninio gyvenimo pokyčiai. Gruodžio 2 d., Jupiteriui pradėjus eiti tranzitu komunikacijų sektoriumi, stiprės polinkis ir poreikis aktyviau bendrauti su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, tokiu metu bus galima lengvai pasiekti tarpusavio supratimą netgi tuo atveju, jeigu ilgą laiką to padaryti vis nepavykdavo. Tai bus palankus laikotarpis, kada galima keistis nuomonėmis ir idėjomis, susitarti svarbiais klausimais, kurie labai reikšmingi tolimesniam poros gyvenimui. Gruodžio mėnesį Marsas eis tranzitu Skorpiono ženklu, o šios planetos įtaka skatins aktyvumą, energingumą, aistringumą, šiame periode, esantys ilgalaikiuose santykiuose, gali nuspręsti ką nors neįprasto, naujo veikti kartu, tai jiems būtų naudinga, o vieniši Skorpiono ženklo atstovai gali sutikti ypatingą, patrauklų žmogų. Iki gruodžio 20 d. komunikacijų sektoriuje viešės Venera, o šios planetos įtakoje, galimas polinkis eksperimentams meilės sferoje, tokiu metu gali prasiplėsti pažįstamų ratas, tikėtina galimybė užmegzti naujus meilės santykius, arba romaną, kuris galėtų išsirutulioti į stabilius ilgalaikius santykius.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Iki 2019 metų gruodžio mėnesio 22 d. Šaulio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti asmeniniai planai, siekiai, iniciatyvos ir ambicijos, tai bus palankus laikas įvaizdžio pokyčiams, o paskutinę savaitę svarbiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Šaulio ženklo atstovams gruodžio mėnuo bus rezultatų suvedimo laikotarpiu, o kadangi kelių ankstesnių mėnesių periode buvo dedamos pastangos ir sąžiningai padirbėta, tai šiuo metu galimas vadovybės pasitikėjimas, palaikymas, bei atitinkama paskata. Gruodžio mėnesį Šaulio ženklo atstovai taps bendraujančiais, žingeidžiais, gali dominti daugelis naujų dalykų, šiame periode atsiras galimybė išreikšti save, išryškinti savo potencialą kūrybinėje veikloje.

Finansiniu požiūriu 2019 metų gruodžio mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti ypatingai palankus ir dosnus. Gruodžio 2 d. laimės, sėkmės ir plėtros planeta Jupiteris, nuo 22 d. Saulė pereis į asmeninių finansų sektorių, kuriuo eina tranzitu Saturnas ir Plutonas, o dvi pirmąsias dekadas ir Venera, todėl šių planetų įtakoje, finansai ir vertybių sistema taps labai svarbia. Šį mėnesį stiprės polinkis uždirbti aukšto lygio pajamas, Jupiteris skatins siekti gerovės ir tai gali pavykti tuo atveju, jeigu praeitais metais buvo deramai išmoktos Saturno ir Plutono pamokos, o sėkmės garantu, norint sustiprinti savo materialinę padėtį, bus gebėjimas nekartoti praeities klaidų, veikti protingai ir atkakliai. Gruodžio 26 d. stosianti Mėnulio jaunatis ir įvyksiantis Saulės užtemimas palies Šaulio ženklo finansų ir vertybių sektorių, tai lems pozityvias permainas, skatinančias padaryti radikalius finansinius sprendimus, turinčius ilgalaikes pasekmes.

Šaulio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime 2019 metų gruodžio mėnuo gali būti aktyvus ir reikšmingas. Už partnerystės, santuokos sektorių atsakingas Merkurijus gruodžio 9-29 d. eis tranzitu Šaulio ženklu, o šios planetos įtakoje bus daug dėmesio skiriama santykiams su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, galimas polinkis kuo daugiau bendrauti ir kartu praleisti laiką. Tokiu metu vieniši Šaulio ženklo atstovai gali gebėti lengvai bendrauti su priešingos lyties atstovais, patraukti jų dėmesį, pelnyti simpatijas, užmegzti asmeninius meilės santykius. Sėkmę meilėje lems aktyvus bendravimas, gebėjimas užmegzti naujas pažintis, kas suteiktų galimybę sutikti labai patikimą, ypatingą žmogų ir su juo užmegzti romantiškus santykius. Šaulio ženklo paslapčių, izoliacijos, vidinio gyvenimo sektoriumi gruodžio mėnesį eis tranzitu Marsas, todėl asmeninis gyvenimas bus aktyvus, tačiau labiau uždaras, siekiant savo santykius slėpti nuo kitų, Marso įtakoje galimas paslaptingumas, tačiau tuo pačiu ir nuoseklumo stoka. Iki gruodžio 20 d. meilės planeta Venera eis tranzitu asmeninių finansų, vertybių sektoriumi, todėl tarpusavio santykiai gali tampriai persipinti su materialiniais interesais, tokiu metu tikėtinas dėmesys ir vertingos dovanos, ar per mylimą žmogų galima nauda, pelnas, arba gali kilti mintis kartu užsiimti naudingu dalykiniu projektu.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Iki 2019 metų gruodžio mėnesio 22 d. Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime aktualiais bus reikalai, susiję su kūrybine veikla, tokiu metu bus galima įsigilinti ir išspręsti kai kurias psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos, komforto, nors tuo pačiu galima susidurti su apribojimais, vienatve, įvairiomis baimėmis, slaptais priešais. Šis laikotarpis bus palankus dvasinėms praktikoms, meditacijoms, o paskutinė savaitė bus tinkama asmeninių ambicijų ir iniciatyvų realizavimui, įvaizdžio pokyčiams. Dvi pirmąsias gruodžio mėnesio dekadas, kol Ožiaragio ženklu eis tranzitu Venera, gali lydėti įkvėpimas ir gebėjimas siekti sėkmės, nors tuo pačiu gali tekti daryti ir svarbius sprendimus. Šio tranzito metu Venera paeiliui formuos jungties aspektus su Saturnu, Plutonu ir Besileidžiančiu Mėnulio mazgu, kurių įtaka išryškins būtinybę užbaigti neefektyvius projektus, arba tam tikrą profesinės veiklos etapą, bei ieškoti naujų perspektyvų ir galimybių. Venera atsakinga už Ožiaragio ženklo karjeros ir sociumo sektorių, todėl tranzito laikotarpis bus palankus konfliktinių situacijų su vadovybe, arba valstybinėmis įstaigomis išprendimui. Gruodžio mėnesį Marsas, iki 9 d. Merkurijus, eis tranzitu Ožiaragio ženklo socialinių ryšių sektoriumi, o šių planetų įtaka skatins aktyvumą visuomeninėje veikloje ir kolektyviniame darbe, laikotarpis bus palankus konferencijoms, parodoms, kitiems viešiems renginiams. Tokiu metu galima surasti bendraminčių, įgyti rėmėjų, o bendra veikla kartu su kitais žmonėmis šiuo metu bus naudingesnė, nei individualus darbas.

Finansiniu požiūriu 2019 metų gruodžio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti palankus, ypač nuo trečios dekados, kada Venera pereis į asmeninių finansų sektorių. Tačiau periode gruodžio 16-22 dienomis, kada už Ožiaragio ženklo asmeninių finansų sektorių atsakingas Uranas formuos destruktyvų aspektą su Venera, galimas polinkis azartui, noras uždirbti kuo daugiau pinigų, tačiau būtent šiuo metu galima susidurti su rizika, bei nuostoliais dėl neteisingų asmeninių iniciatyvų ir poelgių. Gruodžio mėnesį reikėtų vengti nebūtinų išlaidų, bei nepriimti abejotinų pasiūlymų, kurie gali atrodyti per daug gerai, kad tai būtų tiesa.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2019 metų gruodžio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti labai svarbus ir reikšmingas, skatinantis užsiimti savimi, įvertinant savo praeitį, bei formuojant šiandieninius tikslus. Daugelis Ožiaragio ženklo atstovų gali būti linkę susigrąžinti buvusius, bet dėl įvairiausių priežasčių nutrūkusius meilės santykius, tačiau tokiu atveju vertėtų būti labai atsargiais, o šis laikotarpis labiau bus tinkamas galutiniam užsitęsusių, tačiau netenkinančių santykių užbaigimui. Už meilės sektorių atsakinga Venera dvi pirmąsias gruodžio dekadas eis tranzitu Ožiaragio ženklu, paeiliui formuos aspektus su Saturnu, Plutonu ir Besileidžiančiu Mėnulio mazgu, o tai rodo, kad seni įpročiai ir pomėgiai gali kliudyti pozityvių tarpusavio santykių formavimui ir jų rutuliojimui. Iš kitos pusės, nauji meilės santykiai gali padėti išgydyti senas dvasines žaizdas, gali stiprinti pasitikėjimą savimi, tik labai svarbu bus nekartoti senų klaidų, kas padėtų pasiekti pačių geriausių rezultatų. Gruodžio 26 d. Mėnulio jaunatis stos ir Saulės užtemimas įvyks Ožiaragio ženkle, o tai gali įtakoti tarpusavio santykius, paskatinti pokyčius juose, kurie kartais gali būti gana sudėtingi. Kadangi nuo gruodžio 2 d. Ožiaragio ženklu pradės eiti tranzitu Jupiteris, tai šios planetos įtakoje aplinkybės gali susiklostyti ir rutuliotis tinkama, palankia linkme, artimų žmonių palaikymas gali padėti pamiršti praeitį, bei į ateitį žvelgti su optimizmu.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Iki 2019 metų gruodžio mėnesio 22 d. Vandenio ženklo atstovų gyvenime aktualiais bus reikalai, liečiantys bendrus projektus, kolektyvinį darbą, visuomeninius ryšius, santykius su draugais, rėmėjais, ateities planus, tokiu metu bus galima išreikšti savo individualumą, dalykinį aktyvumą, organizacinius gabumus, o paskutinė savaitė bus labiau pasyvi, palanki psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos, komforto siekimui, meditacinėms ir dvasinėms praktikoms. Gruodžio mėnesį Marsas eis tranzitu Vandenio ženklo karjeros sektoriumi, todėl stiprės aktyvumas profesinėje veikloje, tai bus produktyvus laikotarpis darbo ir verslo sferose. Marso įtakoje gruodžio mėnesį tikėtini svarbūs susitikimai, kurie bus naudingi siekiant kilimo karjeroje, o iš kitos pusės, gali stiprėti dirglumas, polinkis ginčams ir konfliktams su kolegomis, ar dalykiniais partneriais, o norint išvengti bereikalingos trinties bendraujant, reikėtų gebėti valdyti savo emocijas. Iki gruodžio 22 d. Saulė, o 9-29 d. Merkurijus eis tranzitu socialinių ryšių sektoriumi, šių planetų įtaka palanki visuomeninei veiklai, konferencijoms, parodoms, įvairaus pobūdžio masiniams renginiams, naudingų kontaktų užmezgimui, klientų paieškoms. Ieškantiems darbo, vertėtų praplėsti savo bendravimo ratą, kadangi atrodytų atsitiktinis pokalbis su draugu, kuo nors iš kaimynų, giminių, ar tiesiog pažįstamu žmogumi gali paskatinti naujas idėjas, arba padėti surasti gerai apmokamą, perspektyvią darbo vietą. Gruodžio 26 d. stosianti Mėnulio jaunatis ir įvyksiantis žiedinis Saulės užtemimas palies ir suaktyvins Vandenio ženklo paslapčių, izoliacijos sektorių, todėl sustiprės slapta įtaka, kuri bus juntama sekantį pusmetį. Vertėtų labai kruopščiai pasirinkti dalykinius partnerius ir projektus, norint dalyvauti jų rengime, kadangi šiuo metu bus galima lengvai suklysti, bei bus didelis rizikos pavojus. Bendraujant su aplinkiniais žmonėmis, būtinas apdairumas ir atsargumas, kadangi gali suaktyvėti negeranoriški asmenys.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams 2019 metų gruodžio mėnuo bus prieštaringas, kadangi už asmeninių finansų sektorių atsakingas Neptūnas formuos tiek harmoningus, tiek destruktyvius aspektus su kitomis planetomis. Šį mėnesį bus galima lengvai gauti finansavimą, arba materialinę paramą, tačiau būtinas atsakingumas ir apdairumas planuojant būtinas išlaidas, ypač periode 1-8 d. ir 15-22 d., kada bus juntama įtemptų aspektų įtaka, skatinanti neapgalvotai leisti pinigus. Taip pat šį mėnesį reikėtų vengti meilės santykių įtakos finansiniams reikalams.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2019 metų gruodžio mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus palankus ir džiugus. Vieniši Vandenio ženklo atstovai šį mėnesį gali būti kiek lengvabūdiškais, linkusiais ieškoti romantiškų nuotykių, o esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimoje, gali tarsi iš naujo atrasti mylimo žmogaus, arba antrosios pusės tam tikras charakterio savybes, kas padės jaustis laimingais būnant kartu. Už Vandenio ženklo partnerystės, santuokos sektorių atsakinga Saulė iki gruodžio 22 d. eis tranzitu draugystės sektoriumi, kuriame 9-29 d. viešės meilės sektorių globojantis Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje laikas bus palankus ieškantiems savo antrosios pusės. Tokiu metu stiprės gebėjimas bendrauti, bus galima susipažinti su naujais žmonėmis per draugus, dalyvaujant įvairaus pobūdžio renginiuose, arba ir interneto pagalba, o su kuo nors iš naujų pažįstamų gali užsimegzti rimti asmeniniai meilės santykiai. Gruodžio 20 d. meilės planeta Venera pereis į Vandenio ženklą, kas skatins polinkį mylėti ir jaustis mylimais, o jeigu tarpusavio santykius temdo kokie nors nesklandumai, šiuo metu bus galima nuoširdaus bendravimo su mylimu žmogumi pagalba išspręsti problemas, atnaujinti ryšius, bei pasiekti tarpusavio supratimą.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Iki 2019 metų gruodžio mėnesio 22 d. Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su profesinė veikla, karjera, socialinių tikslų, ambicijų įgyvendinimu, o paskutinę savaitę sėkmė gali lydėti kolektyvinėje, visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas bendravimui su draugais, rėmėjais, naudingų ryšių užmezgimui, ateities planų kūrimui. Gruodžio 2 d. vakare Jupiteris, kuris laikomas didžiosios laimės, sėkmės ir plėtros planeta, pereis į Žuvų ženklo socialinių ryšių ir draugystės sektorių, kuriame išbus iki 2020.12.19 d., todėl profesinius pasiekimus, finansinę sėkmę lems bendradarbiavimas. Tai bus sėkmingas laikas naujų idėjų ir projektų realizavimui pasitelkus bendraminčius, o darbinėje veikloje ir versle bus labai svarbios naujos pažintys ir naudingi ryšiai. Jupiterio įtakoje, ypatingai svarbi bus visuomeninė veikla ir darbas dideliuose kolektyvuose, tokiu metu bus galima dalyvauti bendrų projektų rengime, arba galima pagalvoti ir apie nuosavos įmonės steigimą kartu su draugais, o sėkmės garantu šį mėnesį bus socialinis aktyvumas, bei gebėjimas bendradarbiauti ir veikti komandoje kartu su kitais žmonėmis. Už Žuvų ženklo partnerystės sektorių atsakingas Merkurijus gruodžio 9-29 dienomis eis tranzitu karjeros sektoriumi, todėl šis laikotarpis bus palankus svarbiems susitikimams, deryboms, dalykinėms kelionėms. Marsas gruodžio mėnesį eis tranzitu mokslo, juridinių reikalų, ryšių su užsieniu sektoriumi, todėl šios planetos įtaka bus palanki siekiantiems naujų žinių, besimokantiems užsienio kalbų, tokiu metu galima sėkmingai spręsti juridinius klausimus, vykti į tolimas keliones. Iki paskutinės gruodžio savaitės bus galima gauti perspektyvius darbo pasiūlymus, o 17-24 d. galima įsidarbinti užsienyje. Mėnulio jaunatis stos ir žiedinis Saulės užtemimas palies ir suaktyvins Žuvų ženklo draugystės ir visuomeninių ryšių sektorių, kas gali įtakoti ir nulemti ilgalaikius planus, tokiu metu galimi pokyčiai, keičiantys ankstesnius ketinimus, todėl kai kurie Žuvų ženklo atstovai gali pasirinkti naują veiklos kryptį, arba nuspręsti keisti profesiją.

Finansiniu požiūriu 2019 metų gruodžio mėnuo Žuvų ženklo atstovams gali būti palankus, kadangi visą mėnesį Plutonas, atsakingas už asmenines pajamas, o dvi pirmąsias gruodžio dekadas ir Venera, globojanti stambių finansų sektorių, eis tranzitu visuomeninių ryšių, draugystės sektoriumi, todėl pajamos tikėtinos iš kolektyvinio darbo, nauda galima per draugus, arba rėmėjus. Kontaktai su užsienio partneriais ir žmonėmis iš kitų miestų gali būti naudingi finansiniu atžvilgiu.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams 2019 metų gruodžio mėnuo bus palankus. Dvi pirmąsias gruodžio dekadas meilės planeta Venera eis tranzitu Žuvų ženklo draugystės sektoriumi, tai gali skatinti svarbius įvykius, bei suteikti galimybę užmegzti romantiškus santykius su kuo nors iš draugų tarpo. Kai kurie iki šiol buvę draugiški ryšiai gali peraugti į asmeninius meilės santykius, nors tai gali skatinti ir tam tikras abejones, ar klausimus. Vieniši Žuvų ženklo atstovai, ieškantys meilės ir savo antrosios pusės, šiame periode turėtų būti aktyviais, daugiau lankytis draugiškose kompanijose, dalyvauti įvairiuose renginiuose, kur galimos naujos pažintys su priešingos lyties atstovais, o taip pat surasti ypatingą žmogų bus galima ir pasitelkus internetą. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, šį mėnesį gali aktyviai dalyvauti visuomeniniame gyvenime, lankytis įvairiuose renginiuose, kurių metu bus galima surasti naujų draugų, o turiningas bendras laisvalaikis gali padėti atnaujinti ir sustiprinti tarpusavio santykius. Gyvenantieji šeimoje, gruodžio mėnesį gali susidurti su rūpesčiais, galimi ginčai ir konfliktinės situacijos bendraujant su antrąja puse, o pasiekti bendros nuomonės gali pavykti ne iš karto, tik įdėjus pastangų, bei tokiu metu gali būti daug kelionių, arba gali atvykti svečiai.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą