Horoskopas 2019 metų rugpjūčiui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Iki 2019 metų rugpjūčio mėnesio 23 d. Avino ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais, bei įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikų temą, gali atsirasti nauji interesai, pomėgiai, o paskutinę savaitę aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo ir sveikatos sferą. Kadangi už Avino ženklo komunikacijų ir darbo sektorius atsakingas Merkurijus rugpjūčio 1 d. rytą pradės judėti tiesiai, tai palaipsniui išnyks buvę kliūtys, stiprės aktyvumas, atsiras palanki galimybė darbo kolektyve parodyti save kaip atsakingą, patikimą darbuotoją, įgyti vadovybės pasitikėjimą, palankumą, kas paskatins profesinį augimą, suteiks progą gauti perspektyvią pareigybę. Šį mėnesį gali būti padidintas atlyginimas, arba galima materialinė paskata, o ieškantiems naujos darbo vietos, gali pavykti gauti naudingą, gerai apmokamą darbą, atitinkantį interesus, arba pašaukimą. Šis mėnuo bus palankus norintiems išmokti ko nors naujo, papildyti profesinių žinių bagažą, tokiu metu galima sėkmingai mokytis užsienio kalbų, įvaldyti naujus darbo metodus ir sudėtingas technologijas, arba techniką. Rugpjūčio 30 d. Avino ženklo darbo sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, prasidės naujas darbinės, profesinės veiklos etapas, atsivers išskirtinės galimybės ir perspektyvos.

Finansiniu požiūriu 2019 metų rugpjūčio mėnuo Avino ženklo atstovams gali būti gana palankus ir dosnus, tris pirmąsias savaites geros pajamos tikėtinos iš kūrybinių projektų ir viešos veiklos, sėkmė ir nauda gali sietis su reklama, pristatymais, kursų, mokymų organizavimu, spekuliacijomis, dalykine partneryste, bendradarbiavimu. Vidurinę rugpjūčio dekadą kai kuriuos Avino ženklo atstovus sėkmė gali lydėti loterijoje, kada galima išlošti ne itin didelę sumą, o paskutinę dekadą geros pajamos galimos iš pagrindinės darbo vietos, o papildomos iš kūrybinės veiklos. Visą rugpjūčio mėnesį solidus pelnas tikėtinas iš verslo sektoriaus.

Avino ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų rugpjūčio mėnesį gali būti aktyvus, kupinas meilės, romantikos ir nuotykių. Iki rugpjūčio mėnesio 18 d. Marsas, iki 21 d. Venera, atsakinga už partnerystės sektorių, iki 23 d. Saulė, atsakinga už asmeninių santykių sferą, o 11-29 d. ir Merkurijus, eis tranzitu Avino ženklo meilės sektoriumi, todėl tai bus romantiškas laikotarpis, žadantis daug malonių susitikimų, bendravimo ir pramogų, kada galimas laimės pojūtis, bei gali aplankyti meilė. Rugpjūčio mėnesio 1 d. Avino ženklo meilės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, tai suteiks impulsą, atvers naujas galimybes, laikas bus palankus bendravimui su priešingos lyties atstovais, tikėtinos naujos pažintys, bus galima sėkmingai formuoti asmeninius santykius, arba užmegzti naują meilės romaną. Rugpjūčio 15 d. Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins Avino ženklo draugystės sektorių, tokiu metu galimi svarbūs įvykiai ir sprendimai, liečiantys santykius, o problematiški, netenkinantys meilės ryšiai gali negrįžtamai nutrūkti. Šis mėnuo bus palankus vienišiems Avino ženklo atstovams, kadangi likimas gali suvesti su patraukliu, ypatingu žmogumi, kada galima sutikti didžiąją gyvenimo meilę, užmegzti rimtus ryšius, galinčius iš esmės pakeisti asmeninį gyvenimą. Perspektyvios pažintys su žmonėmis iš kitų miestų, arba šalių tikėtinos pirmąją rugpjūčio mėnesio savaitę, arba svarbus susitikimas galimas tolimų kelionių metu, o paskutinę dekadą užmegzti naujus santykius bus galima bendraujant su draugais, dalyvaujant įvairiuose renginiuose, o taip pat šiame periode galimas tarnybinis romanas.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Iki 2019 metų rugpjūčio mėnesio 23 d. Jaučio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, liečiantys namų, šeimos, nuosavybės klausimus, o paskutinė savaitė bus palanki kūrybinei saviraiškai, asmeninių meilės santykių formavimui, bei pomėgiams ir pramogoms. Už karjeros sektorių atsakingam Uranui tęsiant tranzitą Jaučio ženklu, bei formuojant destruktyvius aspektus Venerai ir Merkurijui, pirmąją mėnesio pusę stiprės ambicijos, liečiančios pajamų, darbo, kūrybinės saviraiškos sferas, atkaklumas šiuo metu padės sėkmingai pasiekti užsibrėžtus tikslus, o įdėtas triūsas bus deramai atlygintas. Šiuo metu išskirtinai savomis pastangomis gali pavykti įveikti visas kliūtis ir nutiesti sau kelią į sėkmę, sustiprinti asmeninį autoritetą, įgyti pagarbą, bei užsitikrinti nuopelnų pripažinimą. Laikotarpis palankus sėkmingoms komandiruotėms, tinkamas laikas grandiozinių planų kūrimui, o kadangi šiuo metu tikėtinas likimo ir sėkmės fortūnos palankumas, tai gali išsipildyti ilgą laiką puoselėtos viltys ir svajonės. Tvarkant svarbius profesinius dokumentus ir reikalus, atliekant sudėtingas užduotis, apdairumas ir atidumas bus būtinas periode rugpjūčio 10-16 dienomis, kada galima susidurti su ekstremaliomis, netikėtomis situacijomis, verčiančiomis veikti ryžtingai ir surasti greitus problemos sprendimus. Rugpjūčio mėnuo bus palankus ieškantiems naudingo darbo, ypač sėkmė gali lydėti pirmąją savaitę, bei paskutinę dekadą, o 16-28 d., bus galima sėkmingai tvarkyti dalykinės partnerystės reikalus, ieškoti naujų patikimų verslo partnerių, pasirašyti svarbias bendradarbiavimo sutartis, naudingus kontraktus.

Finansiniu požiūriu 2019 metų rugpjūčio mėnuo Jaučio ženklo atstovams bus palankus ir dosnus. Už Jaučio ženklo asmeninių finansų sektorių atsakingas Merkurijus rugpjūčio mėnesio 1 d. pradės judėti tiesiai, todėl finansiniuose reikaluose bus juntamas pagyvėjimas, geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, prekybinės, komercinės, tarpininkavimo veiklos. Laikotarpyje rugpjūčio 11-29 d., Merkurijui einant tranzitu šeimos sektoriumi, nauda ir pelnas gali sietis su šeimos verslu, nekilnojamojo turto sandoriais, tokiu metu galima planuoti stambius ir brangius pirkinius namams. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, apdairumas bus būtinas vidurinę rugpjūčio dekadą.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje 2019 metų rugpjūčio mėnuo bus gana aktyvus, dinamiškas. Iki rugpjūčio mėnesio 18 d. Marsas, atsakingas už partnerystės sferą, iki 21 d. Venera, iki 23 d. Saulė, o 11-29 d. ir Merkurijus, globojantis Jaučio ženklo meilės sferą, eis tranzitu šeimos sektoriumi, todėl tai bus puikus laikas svarbių reikalų tvarkymui. Rugpjūčio 1 d. Jaučio ženklo šeimos sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, suteiks impulsą, atvers naujas galimybes, kada bus galima užsiimti gyvenamojo ploto, buto, nuosavybės, nekilnojamojo turto klausimais, gali išryškėti šeimyniškumas, racionalumas, gebėjimas pasirūpinti namiškių poreikiais, bei jaukumo namuose kūrimu. Šis mėnuo bus palankus kelionėms kartu su šeima, poilsiui gamtoje, taip pat laikas tinkamas kūrybinei veiklai, šeimos ateities planų kūrimui. Paskutinę rugpjūčio dekadą planetos iš šeimos sferos palaipsniui pereis į Jaučio ženklo meilės sektorių, todėl laikas bus palankus romantiškoms pramogoms, vieniši šio ženklo atstovai turės daugybę palankių progų naujoms pažintims, asmeninių meilės santykių formavimui, o ypač tam palankūs laikotarpiai bus rugpjūčio 17-21 d., bei 29-31 d., nors paskutinėmis mėnesio dienomis, Marso destruktyvaus aspekto su Jupiteriu įtakoje, galimi ginčai ir konfliktai dėl materialinių klausimų.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Iki 2019 metų rugpjūčio mėnesio 23 d. Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti intelektualinė veikla, komunikacijų, informacijos klausimai, tokiu metu tikėtina daug artimų kelionių, bendravimo, pažinčių ir kontaktų, o paskutinę savaitę svarbiais taps namų ir šeimos reikalai. Daugeliui Dvynių ženklo atstovų rugpjūčio mėnesį gali tekti apginti savus interesus, atsikovoti "vietą po saule", o toks procesas gali vykti kiek grubokai ir primygtinai, stengiantis kitus išstumdyti alkūnėmis, bei galima rimta trintis bendraujant su vyresniais kolegomis ir vadovybe. Šį mėnesį protingiausia išeitimi būtų darbas vienumoje, rūpestingas dokumentų tvarkymas, jų sistematizavimas, kruopšti svarbių darbo klausimų analizė, naujų metodikų ir technologijų panaudojimas, praktinis pritaikymas. Rugpjūčio mėnuo bus palankus kvalifikacijos kėlimui, naujų profesinių žinių siekimui, tokiu metu galima sėkmingai mokytis užsienio kalbų, vykti į tolimas darbines, dalykines keliones, kurios būtų naudingos ir galėtų praplėsti akiratį.

Finansinė Dvynių ženklo atstovų padėtis 2019 metų rugpjūčio mėnesį bus gana stabili, palanki. Dvynių ženklo asmeninių finansų sektoriumi einantis tranzitu Merkurijus rugpjūčio 1 d. pradės judėti tiesiai, todėl jausis pagyvėjimas, palaipsniui išnyks kliūtys, bus galima sėkmingai tvarkyti svarbius piniginius reikalus, sudaryti naudingas sutartis. Šį mėnesį nauda galima iš kūrybinių projektų, geros pajamos ir pelnas gali sietis su prekybine, komercine, tarpininkavimo veikla, o atidumas tvarkant svarbius finansinius reikalus, bendraujant su partneriais iš kitų miestų, arba šalių, bus būtinas vidurinę rugpjūčio dekadą.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2019 metų rugpjūčio mėnuo bus gana palankus, kupinas malonių įvykių, susitikimų, naujų pažinčių, aktyvaus bendravimo. Iki rugpjūčio 21 d. už meilės sektorių atsakinga Venera, iki 18 d. Marsas, iki 23 d. Saulė, o 11-29 d. ir Merkurijus, eis tranzitu Dvynių ženklo komunikacijų sfera, todėl šių planetų įtakoje, galima pažintis ir susitikimas su patraukliu, ypatingu žmogumi tiesiog gatvėje, transporte, bendraujant artimos aplinkos žmonių rate, arba šeimos šventės metu. Už Dvynių ženklo partnerystės sektorių atsakingas, juo einantis tranzitu Jupiteris rugpjūčio 11 d. pradės judėti tiesiai, todėl asmeniniame gyvenime bus juntamas pagyvėjimas, o periode po 17 d. tikėtinos naujos perspektyvios pažintys, kurios gali išsirutulioti į rimtus partnerystės ryšius. Rugpjūčio mėnesio pabaigoje, kada Jupiteris formuos destruktyvius aspektus su Venera, Saule ir Marsu, galimas nusivylimas meile, santykiais, mylimu žmogumi, galimos konfliktinės situacijos, ginčai, gali išsiskirti nuomonės, o norint išvengti nepalankių aplinkybių, vertėtų išlikti geranoriškais ir optimistiškais. Rugpjūčio 30 d. Dvynių ženklo šeimos sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, kuri suteiks impulsą, atvers naujas asmeninio gyvenimo galimybes, tačiau tuo pačiu gali tekti spręsti problemas, padaryti svarbius sprendimus, liečiančius darbo, asmeninės ir dalykinės partnerystės klausimus.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Iki 2019 metų rugpjūčio mėnesio 23 d. Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti talentų, meistriškumo realizavimas praktikoje, asmeninės gerovės kūrimas, o paskutinę savaitę daugiau dėmesio bus skiriama intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, bus galima tikėtis daug kontaktų, pažinčių, artimų kelionių. Rugpjūčio mėnesį daugelis Vėžio ženklo atstovų darbe gali stengtis iš visų jėgų, jiems gali tekti įdėti daug pastangų sprendžiant tiek savas užduotis, tiek pavaduojant atostogaujančius kolegas. Šį mėnesį vadovybė gali labai gerai įvertinti Vėžio ženklo atstovų darbštumą ir pareigingumą, todėl galima tikėtis paaukštinimo pareigose, perspektyvio pareigybės, o ieškantys darbo, turėtų būti aktyviais, pasinaudoti palankiai susiklosčiusiomis situacijomis. Ypač palankus laikas darbo paieškoms bus po rugpjūčio 11 d., kada už Vėžio ženklo darbo sektorių atsakingas ir juo einantis tranzitu Jupiteris pradės judėti tiesiai, bei formuos harmoningus aspektus. Bendravimui, bendradarbiavimui su kitais žmonėmis ir dalykiniais partneriais palankus laikas prasidės nuo antros dekados, o ypač reikšminga bus mėnesio pabaiga, nuo rugpjūčio 26 d., kada bus galima sėkmingai pasirašyti svarbias sutartis, sudaryti pelningus kontraktus.

Finansiniu požiūriu 2019 metų rugpjūčio mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti labai reikšmingas ir gana palankus. Rugpjūčio mėnesio 1 d. Vėžio ženklo asmeninių finansų sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, suteiks impulsą, bei atvers naujas galimybes, o kadangi dvi pirmąsias dekadas asmeninių pajamų sektoriuje bus susitelkę keletas planetų, tai jų įtakoje, bus labai produktyvus periodas, kada galima ženkliai papildyti asmeninį biudžetą. Tokiu metu galima sėkmė prekybinėje, tarpininkavimo veikloje, sudarant nekilnojamojo turto sandorius, naudingas periodas bus tiems, kurių veikla, arba verslas yra intelektualinio, organizacinio pobūdžio. Rugpjūčio 15 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins finansų sektorius, tokiu metu gali tekti padaryti svarbius sprendimus, liečiančius stambias lėšas, kreditus, skolas, verslą, ar investicijas, o pilnaties įtakoje gali paaiškėti tai, apie ką anksčiau buvo tik numanoma, todėl bus labai svarbu nesuklysti, padaryti teisingą pasirinkimą, numatyti tolimesnius veiksmus.

Vėžio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų rugpjūčio mėnesį bus palankus, kupinas įvykių, suteikiantis daug malonių akimirkų. Už Vėžio ženklo meilės sektorių atsakingas Marsas iki rugpjūčio 18 d., o meilės planeta Venera iki 21 d., eis tranzitu asmeninių finansų sektoriumi, todėl meilė gali tampriai persipinti su piniginiais reikalais, tokiu metu galima finansinė nauda, dovanos iš mylimo žmogaus pusės, kas skatins optimistines nuotaikas. Šį mėnesį bus lengva užmegzti asmeninius meilės santykius, bus juntamas priešingos lyties atstovų dėmesys ir interesas, o šio meto pažintys gali peraugti į ilgalaikius partnerystės ryšius, bei tvirtas sąjungas. Daugelis Vėžio ženklo atstovų šį mėnesį gali užmegzti draugiškus santykius, arba savo didžiąją gyvenimo meilę sutikti bendraujant su draugais, bendraminčiais, dalyvaujant įvairiuose renginiuose. Rugpjūčio mėnuo bus sėkmingas, žadantis harmoniją ir laimę esantiems ilgalaikiuose santykiuose, gyvenantiems šeimoje, bus palanku kartu su mylimu žmogumi, arba antrąja puse užsiimti jaukumo ir komforto namuose kūrimu, sėkmingai spręsti gyvenamojo ploto, arba su butu susijusius klausimus, geras laikas įvairaus pobūdžio sandoriams, liečiantiems nuosavybę.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Iki 2019 metų rugpjūčio mėnesio 23 d. Liūto ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti asmeniniai planai, iniciatyvos ir ambicijos, tai bus palankus laikas įvaizdžio pokyčiams, o paskutinę savaitę svarbiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Rugpjūčio mėnuo profesinės veiklos ir finansiniu atžvilgiu gali būti vienas geriausių metuose, kadangi atsakinga už karjeros sektorių Venera iki rugpjūčio 21 d. eis tranzitu Liūto ženklu, suteikdama palankias galimybes. Šį mėnesį sėkmės gali tikėtis daugelis šio ženklo atstovų, nepriklausomai nuo jų veiklos pobūdžio, o ypač likimas gali būti palankus užsiimantiems menu, arba kūrybiniu darbu. Kai kurie Liūto ženklo atstovai šį mėnesį gali sėkmingai palypėti karjeros laiptais, o kai kurie nuspręsti ir užsiimti nuosavu verslu. Merkurijus liepos 11-29 dienomis eis tranzitu Liūto ženklu, todėl laikas bus palankus kolektyvinių projektų ruošimui, bendravimui su draugais ir bendraminčiais, tokiu metu galimas rėmėjų palaikymas, sėkmingos finansiniu atžvilgiu kelionės.

Finansiniu požiūriu 2019 metų rugpjūčio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus palankus, kadangi už finansų sektorių atsakingas Merkurijus rugpjūčio 1 d. rytą pradės judėti tiesiai, o 11-29 dienomis eis tranzitu Liūto ženklu, todėl pajamos didele dalimi priklausys nuo asmeninių pastangų. Rugpjūčio 10-16 d., kada Merkurijus formuos destruktyvų aspektą Uranui, bus būtinas apdairumas ir atsargumas tvarkant svarbius reikalus su dalykiniais, verslo partneriais, 17-21 d. geros pajamos gali sietis su kūrybiniais projektais. Bendradarbiavimas su kitais žmonėmis šį mėnesį bus produktyvus ir pelningas, o rugpjūčio 15 d. Mėnulio pilnatis palies Liūto ženklo partnerystės sektorių, todėl vidurinę dekadą vertėtų neskubėti ir gerai pagalvoti, kuriuos dalykinius ryšius verta rutulioti toliau, o kurių geriau atsisakyti. Periode nuo rugpjūčio 18 d., Marsui perėjus į finansų sektorių, išlaidos gali sietis su namais ir šeima, o esant poreikiui, galima artimų žmonių parama, palaikymas. Paskutinę rugpjūčio dekadą, kada asmeninių finansų sektoriuje palaipsniui telksis planetos, galimos geros pajamos, bei ženklus pelnas.

Liūto ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų rugpjūčio mėnesį bus aktyvus, kupinas įvairių reikšmingų įvykių. Rugpjūčio 1 d. Liūto ženkle stosianti Mėnulio jaunatis suteiks impulsą, atvers naujas galimybes, laikas bus palankus atsinaujinimui, įvaizdžio pokyčiams, tokiu metu stiprės asmeninis žavesys, patrauklumas, bus lengviau deramai save pristatyti kitiems. Iš kitos pusės, šiuo metu gali stiprėti egoistinės išraiškos, kas gali pažeisti balansą ir tapti kliūtimi harmoningiems tarpusavio santykiams, arba apsunkinti naujo romano užmezgimą, o norint to išvengti, vertėtų parodyti pačias geriausias savo natūros savybes, išreikšti romantiškumą, dosnumą, dvasinę šilumą. Dvi pirmąsias rugpjūčio mėnesio dekadas Liūto ženkle bus susitelkę keletas planetų, bus juntama Saulės, Merkurijaus, Veneros ir Marso įtaka, todėl tai bus palankus meilei, asmeninių santykių formavimui laikotarpis, tačiau aplinkybes tiesiogiai įtakos asmeninės iniciatyvos, bei gebėjimas skirti pakankamai dėmesio tarpusavio santykiams. Daugeliui Liūto ženklo atstovų šiame periode gali būti svarbiais asmeniniai interesai, projektų vystymas, o meilės reikalai ir romantiškos pramogos gali atsidurti antrame plane. Rugpjūčio 15 d. Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins Liūto ženklo partnerystės sektorių, kas gali paskatinti padaryti svarbius sprendimus, liečiančius asmeninio gyvenimo, partnerystės ir santuokos temą, o paskutinę dekadą daugiau dėmesio gali būti skiriama finansiniams reikalams.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Iki 2019 metų rugpjūčio mėnesio 23 d. Mergelės ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti kūrybinė veikla, tokiu metu bus galima įsigilinti ir išspręsti kai kurias psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos ir komforto, nors tuo pačiu bus galima susidurti su apribojimais, vienatve, įvairiomis baimėmis, slaptais priešais. Šis laikotarpis bus palankus dvasinėms praktikoms, meditacijoms, o paskutinė savaitė bus tinkama asmeninių ambicijų ir iniciatyvų realizavimui. Dvi pirmosios rugpjūčio mėnesio dekados darbinės ir profesinės veiklos sferoje bus kiek pasyvesnės, kada reikalai gali rutuliotis daug lėčiau, nei įprastai, tačiau šis laikotarpis bus palankus ateities planų kūrimui, o taip pat sėkmė gali lydėti kūrybinių profesijų atstovus. Šiame laikotarpyje galima peržiūrėti esamas pozicijas, įvertinti tai, ar dabartinis darbas, veikla pilnai tenkina, ar gal vertėtų ieškoti kitų galimybių, bei perspektyvų. Rugpjūčio 15 d. Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins Mergelės ženklo darbo sektorių, todėl tokiu metu gali būti baigiamas koks nors darbo procesas, dalykinis projektas, ar bendradarbiavimas su kuriais nors partneriais. Šiuo metu galima peržiūrėti savo veiklą, dalyvavimą svarbiuose projektuose, o nuo kai kurių neperspektyvių, ar mažiau reikšmingų sumanymų galima atsisakyti. Paskutinę rugpjūčio dekadą, kada Mergelės ženkle susitelks keletas planetų, tikėtinas pagyvėjimas, kada gali atsirasti daug palankių galimybių, kuriomis vertėtų deramai pasinaudoti, šiuo metu gali tekti dalyvauti konkurencinėje kovoje, bei išeiti iš jos nugalėtojais.

Finansiniu požiūriu 2019 metų rugpjūčio mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus gana palankus, ypač kūrybinių profesijų atstovams, o taip pat užsiimantiems individualia veikla, arba kokiu nors amatu. Šį mėnesį gali padidėti pajamos iš pagrindinės darbo vietos, ypač tai gali pasijausti antrąją rugpjūčio mėnesio pusę, o tuo pačiu bus galima sėkmingai išspręsti ir finansinius ginčus, bei apginti savus interesus. Šis mėnuo bus palankus naujų pajamų šaltinių, arba jų uždirbimo būdų paieškoms, tinkamas laikas grąžinti kreditus, skolas, bei sustiprinti savo finansinę padėtį.

Asmeninis Mergelės ženklo atstovų gyvenimas 2019 metų rugpjūčio mėnesį gali būti kiek permainingas, kadangi pirmąją mėnesio pusę galimas polinkis labiau susitelkti į savo vidinį pasaulį, pojūčius ir poreikius, o bendravimas ir santykiai su kitais žmonėmis gali atsidurti antrame plane. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, turintiems savo porą, šiame periode norėsis atitrūkti nuo aktyvaus bendro gyvenimo ir reikalų, bei kurį laiką pabūti vienumoje. Vieniši Mergelės ženklo atstovai, dvi pirmąsias mėnesio dekadas gali būti patraukliais ir gebėti patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį, tačiau gali pritrūkti ryžto pradėti naują meilės romaną. Iš kitos pusės, šiuo metu galimas polinkis svajoti apie idealią meilę, kas gali sukliudyti laiku pastebėti patikimą, savęs vertą žmogų, jeigu jis kuo nors neatitinka aukštų idealų. Paskutinę rugpjūčio mėnesio dekadą, kada Mergelės ženkle palaipsniui telksis planetos, stiprės asmeninis aktyvumas, iniciatyvumas, išryškės polinkis romantiškoms pramogoms, bei meilės nuotykiams. Paskutinę rugpjūčio savaitę, Mergelės ženklu einančios tranzitu planetos formuos harmoningus aspektus Uranui, kurių įtakoje, meilės ir asmeninio gyvenimo atžvilgiu laikotarpis bus labai palankus, kada gali pildytis norai ir svajonės, bei šis periodas bus palankus vienišiems šio ženkoo atstovams, ieškantiems artimo, mylimo žmogaus.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Iki 2019 metų rugpjūčio mėnesio 23 d. Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, liečiantys bendrus projektus, kolektyvinį darbą, visuomeninius ryšius, santykius su draugais ir rėmėjais, ateities planus, tokiu metu galima išreikšti savo individualumą, dalykinį aktyvumą, organizacinius gabumus, o paskutinė savaitė bus labiau pasyvi, palanki psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos, komforto siekimui. Dvi pirmosios rugpjūčio mėnesio dekados bus palankios profesiniams kontaktams, naujų dalykinių partnerių paieškoms, ypač vaisingas gali būti bendradarbiavimas su stambiomis kompanijomis. Šį mėnesį sėkmės karjeroje gali pasiekti tie Svarstyklių ženklo atstovai, kurie užsiima kolektyvine veikla, arba bendrais projektais. Rugpjūčio 1 d. stosianti Mėnulio jaunatis palies Svarstyklių ženklo draugystės, visuomeninių ryšių sektorių, suteiks impulsą ir galimybę naujiems projektams, tokiu metu galimas pasiūlymas dalyvauti naudingame projekte, arba gali atsirasti galimybė papildomai uždirbti, o prasidėjus naujam Mėnulio mėnesiui, laikas bus palankus naujų internetinių projektų startui, planų realizavimui, prekių ir paslaugų pristatymui. Rugpjūčio mėnesį, padedant draugams, pasinaudojant draugiškais ryšiais, bus galima surasti gerą, atitinkančią interesus darbo vietą. Rugpjūčio 15 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins Svarstyklių ženklo asmeninės ir kolektyvinės saviraiškos sektorius, tai gali paskatinti priimti svarbius profesinius sprendimus, bei galimi susitikimai su žmonėmis, kurie palankiai įtakotų ateities planus ir galimybes. Paskutinė rugpjūčio dekada darbo ir verslo sferoje bus labiau pasyvi, kada viskas gali rutuliotis įprastine linkme, nesitikint ženklių pasiekimų.

Finansiniu požiūriu 2019 metų rugpjūčio mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti kiek permainingas ir nevienareikšmis. Iki rugpjūčio 18 d., kol už Svarstyklių ženklo asmeninių finansų sektorių atsakingas Marsas eis tranzitu draugystės sektoriumi, bei bus jungtyje su Saule ir Venera, geros pajamos galimos iš kolektyvinės veiklos, bendrų projektų, nauda gali sietis su draugais, bendraminčiais, rėmėjų palaikymu. Paskutinę dekadą finansinė sėkmė gali lydėti kūrybinių profesijų atstovus, o tvarkant svarbius dokumentus ir piniginius reikalus, apdairumas bus būtinas paskutinėmis rugpjūčio mėnesio dienomis.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų rugpjūčio mėnesį gali būti aktyvus, dinamiškas, kadangi iki 23 d. Saulė, iki 21 d. Venera, iki 18 d. Marsas, bei 11-29 d. ir Merkurijus, eis tranzitu Svarstyklių ženklo visuomeninių ryšių sektoriumi, o šių planetų įtakoje galimos permainos. Šį mėnesį bus daug palankių galimybių dalyvauti įvairiuose renginiuose, susitikti ir bendrauti su draugais, o vieniši Svarstyklių ženklo atstovai gali sulaukti intensyvaus priešingos lyties atstovų dėmesio, tikėtinos naujos pažintys su įdomiais žmonėmis, kurios gali peraugti į asmeninius meilės santykius. Ieškantys meilės ir antrosios pusės, šį mėnesį turės daug tam palankių galimybių, o sutikti mylimą žmogų bus galima dalyvaujant įvairaus pobūdžio renginiuose, bendrų interesų grupių veikloje, ar bendraujant su draugais, bičiuliais. Tačiau, užmezgant naujas pažintis ir formuojant asmeninius santykius, būtinas apdairumas ir atsargumas, kadangi tokiu metu galimos pažintys ir su žmonėmis, turinčiais savo porą, ar antrąją pusę, ypač tai aktualu bus paskutinę dekadą, kada kai kurie nauji ryšiai gali skatinti nemalonumus, bei pergyvenimus. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimoje, šį mėnesį gali susidurti su mylimo žmogaus pavydu, arba kitomis nepalankiomis situacijomis, kurias gali lemti per didelis poreikis asmeninei laisvei. Rugpjūčio 15 d. Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins Svarstyklių ženklo meilės sektorių, todėl gali paskatinti svarbius įvykius asmeniniame gyvenime, o tokiu metu išsisėmę, netenkinantys santykiai gali nutrūkti. Tose porose, kuriose tarpusavio santykiai harmoningi, kuriose vyrauja tarpusavio supratimas ir pasitikėjimas, tai bus gana palankus laikotarpis, žadantis daug malonių akimirkų ir džiuginančių įvykių.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Iki 2019 metų rugpjūčio mėnesio 23 d. Skorpiono ženklo atstovų gyvenime svarbiais bus reikalai, susiję su profesinė veikla, karjera, socialinių tikslų ir ambicijų įgyvendinimu, o paskutinę savaitę sėkmė gali lydėti kolektyvinėje, visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas ryšių užmezgimui, ateities planų kūrimui. Rugpjūčio mėnuo profesinės veiklos atžvilgiu gali būti labai produktyvus, kadangi iki 23 d. Saulė, iki 21 d. Venera, iki 18 d. Marsas, bei 11-29 d. ir Merkurijus, eis tranzitu karjeros, socialinių tikslų sektoriumi. Šių planetų ir jų formuojamų harmoningų aspektų Jupiteriui įtakoje, galima profesinė ir finansinė sėkmė, gali atsiverti naujos profesinės galimybės ir karjeros perspektyvos, tik bus labai svarbu gebėti tinkamai pasinaudoti taip palankiai susiklosčiusiomis aplinkybėmis. Esant palankiai planetų įtakai, galima sustiprinti autoritetą, išsiskirti kolektyve, tapti žinomais, organizuoti pelningą projektą, arba palypėti karjeros laiptais, o ieškantiems darbo, gali nusišypsoti laimė ir pavykti gauti labai perspektyvią pareigybę. Skorpiono ženklo karjeros sektoriuje rugpjūčio mėnesio 1 d. stos Mėnulio jaunatis, kas gali suteikti impulsą, galimybę pasirinkti naują profesinės veiklos vystymo kryptį, bei įvaldyti naujus darbo metodus. Šį mėnesį galima kurti naujus verslo planus, ieškoti galimybių ir būdų sustiprinti savo reputaciją ir pakelti profesinį statusą. Paskutinę rugpjūčio dekadą iš draugų galima gauti naudingų, įdomių pasiūlymų, dalyvauti ruošiant svarbius bendrus projektus, bendradarbiauti su profesionalais.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2019 metų rugpjūčio mėnuo gali būti palankus ir dosnus, ypač po rugpjūčio 11 d., kada už asmeninių finansų ir pajamų sektorių atsakingas, bei einantis juo tranzitu Jupiteris pradės judėti direktyvine kryptimi. Tačiau norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį ir papildyti asmeninį biudžetą, vertėtų vengti per didelio optimizmo, bereikalingos rizikos, bei neapgalvotų, arba nebūtinų išlaidų. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, būtinas atsargumas ir apdairumas, kas padėtų išvengti galimų nuostolių.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2019 metų rugpjūčio mėnuo Skorpiono ženklo atstovams gali būti svarbiu ir praktišku laikotarpiu, kada galima harmonizuoti tarpusavio santykius poroje, sutvarkyti reikalus, išspręsti finansinius klausimus šeimoje. Rugpjūčio mėnesį gali sustiprėti materialinė padėtis, pagerėti finansinė situacija, kadangi mylimas žmogus, arba antroji pusė gali gauti paaukštinimą tarnyboje, arba gerą pelną gali duoti šeimos verslas. Rugpjūčio mėnesį pirmame plane gali būti karjeros klausimas, todėl vieniši Skorpiono ženklo atstovai gali sutikti žmogų, kuris rimtai susitelkęs į karjerą, arba galima pažintis su įtakingu, aukštą socialinę padėtį užimančiu žmogumi, kuris padėtų siekti karjeros. Tačiau iš kitos pusės, šį mėnesį bus labai svarbu atmesti visas iliuzijas, išsikelti sau realius, praktiškus tikslus, kuriuos galima sėkmingai įgyvendinti, o toks požiūris padėtų išvengti galimo nusivylimo dėl nepasiteisinusių per didelių lūkesčių. Rugpjūčio mėnuo bus palankus esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems šeimoje, kada galima sugalvoti įvairių romantiškų pramogų, padėsiančių atitrūkti nuo kasdienės rutinos ir nuobodulio, o paskutinę dekadą bendraujant būtinas atsargumas ir geranoriškumas, kadangi bus nemenkas konfliktinių situacijų pavojus. Periode po rugpjūčio 21 d., kada meilės planeta Venera pereis į Skorpiono ženklo draugystės sektorių, prasidės palankus laikas bendravimui su draugais, susitikimams, o ieškantiems meilės ir savo antrosios pusės, šiuo metu vertėtų daugiau lankytis įvairiuose renginiuose, dalyvauti draugiškose kompanijose. Šiame laikotarpyje galima pažintis su žmogumi, su kuriuo sietų bendri interesai, bei su kuriuo galėtų užsimegzti asmeniniai meilės santykiai.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Iki 2019 metų rugpjūčio mėnesio 23 d. Šaulio ženklo atstovų gyvenime aktualiais bus reikalai, liečiantys mokslo, kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu sferas, o paskutinę savaitę aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į profesinę veiklą, karjerą ir socialinių tikslų įgyvendinimą. Už Šaulio ženklo karjeros sektorių atsakingas Merkurijus rugpjūčio 1 d. pradės judėti tiesiai, todėl palaipsniui išnyks visos kliūtis darbe, su kuriomis teko susidurti Merkurijui judant atatupstai, bus galima lengvai ir sklandžiai išspręsti klausimus, liečiančius svarbius dokumentus, kontraktus, o kadangi mokslo, kūrybos, ryšių su užsieniu, juridinių reikalų sektoriuje dvi pirmąsias dekadas bus susitelkę keletas planetų, jų įtaka bus palanki bendradarbiavimui su užsienio partneriais. Tokiu metu bus galima sėkmingai atnaujinti derybas, kurios anksčiau nedavė norimų rezultatų. Rugpjūčio 18 d. į Šaulio ženklo karjeros sektorių pereis dinamiškasis Marsas, todėl suaktyvės profesinė sfera, stiprės atkaklumas, daugės ryžto, tokiu metu pavyks atlikti tas sudėtingas užduotis, kurios anksčiau atrodė neįveikiamomis. Šiame periode, įdėjus pastangų, bus galima sukurti tvirtą būsimos sėkmės pagrindą, kas užtikrintų ir stabilią finansinę padėtį. Rugpjūčio 30 d. Šaulio ženklo karjeros sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, kuri suteiks impulsą, todėl tokiu metu gali išryškėti naujos idėjos, atsiverti palankios profesinės veiklos perspektyvos. Kai kurie Šaulio ženklo atstovai gali nuspręsti pasiieškoti kitos darbo vietos, arba pabandyti keisti karjeros vystymo kryptį, tačiau greitų rezultatų tikėtis neverta, kadangi tam būtinos ir palankios sąlygos susiklostys tik sekančiais mėnesiais.

Finansiniu požiūriu 2019 metų rugpjūčio mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti kiek pasyvesnis, kadangi asmeninių finansų sektoriumi einantys tranzitu Saturnas ir Plutonas, judės atatupstai, todėl sėkmę lems anksčiau atlikti veiksmai, įdėtos pastangos. Šį mėnesį gali tekti susidurti su vilkinimu, galima laiku negauti planuotų pajamų, tačiau tikėtina draugų pagalba, bei šeimos parama.

Šaulio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime 2019 metų rugpjūčio mėnesį pirmame plane gali atsidurti bendravimas, kurio pagalba bus galima harmonizuoti ir sustiprinti tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, arba antrąja puse. Tokiu metu galima drąsiai pripažinti padarytas klaidas, prisiimant už tai asmeninę atsakomybę, padarant reikiamas išvadas, kas padėtų surasti balansą asmeniniame gyvenime. Šiame periode neverta ginčytis dėl skirtingų požiūrių ir įsitikinimų, o bus palankiau ieškoti bendrų interesų, galinčių stiprinti santykius ir tarpusavio pasitikėjimą. Gera mintis šį mėnesį būtų leistis į kelionę kartu su artimu, mylimu žmogumi, o patirti nuotykiai ir nauji įspūdžiai padėtų praskaidrtinti pabodusią kasdienę rutiną. Vieniši Šaulio ženklo atstovai rugpjūčio mėnesį gali mėgautis intensyviu priešingos lyties atstovų dėmesiu, jiems bus daug palankių progų, norint susipažinti su patraukliu, ypatingu žmogumi, su kuriuo galėtų suartinti bendri pomėgiai, tačiau užsimezgę santykiai vargu, ar bus labai aistringais. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje, gali tikėtis pozityvių permainų, tai bus laikas, kurį bus galima maloniai leisti mylimo, artimo žmogaus draugijoje būtent taip, kaip iš tikrųjų norisi.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Iki 2019 metų rugpjūčio mėnesio 23 d. Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, palikimu, o paskutinė savaitė bus palanki tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė gali lydėti kūrybinių ir juridinių profesijų atstovus, bei dirbančius mokslo, švietimo sektoriuje. Iki rugpjūčio 23 d. Saulė, iki 21 d. Venera, iki 18 d. Marsas, bei 11-29 d. ir Merkurijus, eis tranzitu Ožiaragio ženklo stambių finansų, verslo, sąmonės transformacijos sektoriumi, todėl tai bus permainų laikotarpis. Šį mėnesį bus galima reorganizuoti profesinę veiklą, užbaigti neperspektyvius, nepelningus verslo projektus. Daugelis Ožiaragio ženklo atstovų bus linkę peržiūrėti prioritetus savo profesinėje veikloje ir karjeroje, kai kurie gali nuspręsti iš esmės keisti veiklos vystymo kryptį, o šis laikotarpis bus palankus ilgą laiką planuotų naujų dalykinių projektų startui, arba nuosavo verslo pradžiai. Tačiau, norint užsitikrinti sėkmę ateityje, šiuo metu nevertėtų veikti skubotai, impulsyviai, o reikėtų viską gerai apsvarstyti, bei numatyti, kaip galėtų rutuliotis veikla, kokių rezultatų būtų galima tikėtis. Permainos nebus labai greitos, o šiuo metu pradėtas procesas gali tęstis keletą sekančių mėnesių. Paskutinė rugpjūčio mėnesio dekada bus palanki kelionėms, dalykiniams ryšiams su partneriais iš kitų miestų, ar šalių, tai sėkmingas laikas dirbantiems mokslo, švietimo sferoje, bei užsiimantiems kūrybine veikla.

Finansiniu požiūriu 2019 metų rugpjūčio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti dosnus ir palankus, ypač periode iki rugpjūčio 21 d., kol Venera eis tranzitu stambių finansų, materialinės gerovės sektoriumi. Finansinį potencialą sustiprinti gali padėti bendradarbiavimas, bus daug galimybių uždirbti aukšto lygio pajamas sąveikoje su kitais žmonėmis, dalykiniais partneriais. Rugpjūčio 15 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins Ožiaragio ženklo finansų sektorių, prasidės palankus laikas asmeninio biudžeto reorganizavimui, naujų pajamų šaltinių paieškoms.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2019 metų rugpjūčio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti palankus norint išspręsti subtilius klausimus, liečiančius meilės santykius, tai bus laikotarpis, kada galimas bendravimas su mylimu žmogumi labiau gilesniame emociniame lygmenyje. Rugpjūčio mėnesį gali išryškėti poreikis ilgalaikiams, patikimiems santykiams, o trumpalaikiai, neįpareigojantys ryšiai gali nebedominti. Rugpjūčui 1 d., Ožiaragio ženklo stambių finansų, sąmonės transformacijos sektoriuje, stos Mėnulio jaunatis, kurios įtakoje, gali keistis požiūris ir sampratos apie mylimą žmogų, santykius, partnerystę. Šį mėnesį gali pavykti išspręsti įsisenėjusias problemas, konfliktus, ginčytinus klausimus, galima harmonizuoti ryšius, sustiprinti tarpusavio supratimą, o santykius pervesti į naują kokybinį lygmenį. Šiuo metu netgi nepalankias aplinkybes, arba situacijas galima sėkmingai nukreipti sau palankia, norima linkme. Vieniši Ožiaragio ženklo atstovai šį mėnesį gali būti labai išrankiais, jiems gali būti sunku surasti savęs vertą partnerį, tai gali lemti nuolat kintanti nuomonė ir lūkesčiai, o taip pat šiame periode nevertėtų per daug stengtis, norint padaryti patį geriausią įspūdį potencialiam gerbėjui. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems šeimoje, rugpjūčio mėnuo turėtų būti ramus ir palankus, kada bus lengva surasti bendrą kalbą su artimu žmogumi, bei kitais šeimos nariais, tačiau sprendžiant asmeninius reikalus, vertėtų kliautis tik sava nuomone.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Iki 2019 metų rugpjūčio mėnesio 23 d. Vandenio ženklo atstovų gyvenime aktualia tema bus bendradarbiavimo klausimai, santykiai su kitais žmonėmis, asmeniniai ir dalykiniai ryšiai, o paskutinę savaitę svarbiais gali tapti materialiniai reikalai, liečiantys verslą, kreditus, skolas, ar mokesčius. Rugpjūčio 1 d. ryte, Merkurijui pradėjus judėti tiesiai, tikėtinas aktyvumas profesinėje veikloje, kada palaipsniui išnyks visos buvusios kliūtys ir trukdžiai darbe, bus galima lengviau atsikvėpti. Iki rugpjūčio 23 d. Saulė, iki 21 d. Venera, iki 18 d. Marsas, bei 11-29 d. ir Merkurijus, eis tranzitu Vandenio ženklo partnerystės sektoriumi, todėl bendradarbiavimas su kitais žmonėmis, dalykiniais partneriais bus sėkmės karjeroje garantu. Šis mėnuo palankus bendraminčių paieškoms, jų palaikymo užsitikrinimui, kas padėtų išspręsti darbinius ir finansinius reikalus, tokiu metu galima užmegzti naudingus ryšius, kurie padėtų siekti karjeros. Šį mėnesį sėkmė gali lydėti ieškančius darbo, kadangi galima gauti atitinkančią interesus pareigybę, bei galima svari draugų pagalba.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams 2019 metų rugpjūčio mėnuo bus prieštaringas, kada iš vienos pusės, pajamos gali būti didesnės už įprastines, o iš kitos pusės, gali tekti susidurtiti su rizika, nuostoliais. Vandenio ženklo asmeninių finansų sektoriumi rugpjūčio mėnesį tęs tranzitą Juodasis Mėnulis, bei atatupstai judantis Neptūnas, šios planetos formuos destruktyvius aspektus Jupiteriui, kurių įtakoje būtinas ypatingas atidumas tvarkant svarbius finansinius reikalus, sudarant sandorius, o norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, vertėtų vengti abejotinų pasiūlymų ir bet kokios rizikos.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2019 metų rugpjūčio mėnuo Vandenio ženklo atstovams gali būti palankus, pozityvus. Rugpjūčio 1 d. Vandenio ženklo partnerystės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, suteiksianti impulsą, bei skatinanti permainas, svarbius įvykius asmeniniame gyvenime. Tai bus laikas, kada galima sugalvoti norus, o kadangi Mėnulio jaunaties įtaka magiška, tai sekantį mėnesį gali išsipildyti kai kurios svajonės. Visą rugpjūčio mėnesį, esant planetomis užpildytam partnerystės sektoriui, tarpusavio santykiai taps labai svarbiais, bei reikėtų pilnai pasinaudoti atsivėrusiomis išskirtinėmis galimybėmis. Kadangi partnerystės sektoriumi einančios planetos formuos harmoningus aspektus Jupiteriui, kuris laikomas laimės, sėkmės, plėtros planeta, tai šį mėnesį daugelis Vandenio ženklo atstovų gali būti sėkmingais, tokiu metu gali susiklostyti ypatingos aplinkybės, tai bus geras laikas tiek esamų santykių stiprinimui, tiek naujo meilės romano pradžiai. Vieniši Vandenio ženklo atstovai gali susipažinti su patraukliu, patikimu žmogumi, santykiai su kuriuo galėtų įtakoti ir iš esmės pakeisti tolimesnį asmeninį gyvenimą. Rugpjūčio mėnuo bus palankus esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems šeimoje, tokiu metu mylimas žmogus, arba antroji pusė gali pradžiuginti savais pasiekimais, bus galima sėkmingai išspręsti nesklandumus, o tarpusavio santykius pervesti į naują kokybinį lygmenį.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Iki 2019 metų rugpjūčio mėnesio 23 d. Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su darbine ir profesine veikla, aktualiais gali tapti sveiko gyvenimo būdo, naminių augintinių klausimai, o paskutinę savaitę dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, dalykinį bendravimą ir bendradarbiavimą. Rugpjūčio mėnuo Žuvų ženklo atstovams gali būti labai produktyvus darbinės veiklos ir verslo sferose, kadangi iki 23 d. Saulė, iki 21 d. Venera, iki 18 d. Marsas, o 11-29 d. ir Merkurijus, eis tranzitu darbo sektoriumi, bei formuos harmoningus aspektus su Jupiteriu, kuris laikomas laimės, sėkmės ir plėtros planeta. Jupiteris atsakingas už Žuvų ženklo karjeros sektorių, todėl šį mėnesį galima įgyti kolegų palankumą, vadovybės palaikymą, gali būti pripažinti nuopelnai, atsirasti profesinio augimo galimybė. Paskutinė rugpjūčio mėnesio dekada bus palanki bendradarbiavimui, o Veneros tranzito partnerystės sektoriumi įtakoje, bus galima užmegzti naudingus ryšius, kurių dėka bus galima sėkmingai realizuoti ilgą laiką puoselėtus planus.

Finansiniu požiūriu 2019 metų rugpjūčio mėnuo Žuvų ženklo atstovams gali būti palankus, o įdiegus naujus darbo metodus, bus galima tikėtis didesnių, nei įprastinės pajamų, o papildomos pajamos galimos ir iš kitų šaltinių, nesusijusių su pagrindine darbo vieta. Nuo rugpjūčio 18 d. Marsas, o nuo 21 d. ir Venera, eis tranzitu partnerystės sektoriumi, todėl šiame periode labai svarbiais taps santykiai su kitais žmonėmis, kadangi tiek galimas pelnas, tiek nuostoliai gali priklausyti nuo dalykinių partnerių, jų veiksmų.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams 2019 metų rugpjūčio mėnuo bus svarbus ir reikšmingas. Už Žuvų ženklo partnerystės sektorių atsakingas Merkurijus iki rugpjūčio 11 d. vakaro eis tranzitu meilės sektoriumi, skatindamas polinkį romantiškoms pramogoms, meilės nuotykiams, bendravimui su priešingos lyties atstovais. Planetos įtakoje bus lengviau prisipažinti meilėje patinkančiam asmeniniui, o pirmas dvi dekadas, Venerai einant tranzitu darbo sektoriumi, gali užsimegzti tarnybinis romanas, tačiau reikėtų išlikti apdairiais, kadangi šiame periode galima lengvai susigadinti savo reputaciją kolektyve. Paskutinę rugpjūčio dekadą reikėtų vengti opių tarpusavio bendravimo klausimų, santykių aiškinimosi, kadangi Marso įtakoje, galimos konfliktinės situacijos, ginčai, trintis. Rugpjūčio 30 d., Žuvų ženklo partnerystės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, kuri gali paskatinti pokyčius santykiuose ir asmeniniame gyvenime. Vieniši Žuvų ženklo atstovai gali susipažinti su labai patraukliu žmogumi, o esantys ilgalakiuose santykiuose, gali pradėti formuoti partnerystės ryšius visiškai naujoje plotmėje.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą