Horoskopas 2023 metų birželiui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkretaus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Dvi pirmąsias 2023 metų birželio mėnesio dekadas Avino ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su intelektualine veikla, komunikacijų, informacijos klausimais, bus daug bendravimo, naujų pažinčių ir kontaktų, artimų kelionių, o paskutinę dekadą aktualiais taps namų ir šeimos reikalai. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu Avino ženklo atstovams birželio mėnuo bus palankus, tačiau kiek permainingas. Darbo sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, pirmąją birželio dekadą galima surasti gerai apmokamą darbą, sėkmė gali lydėti užsiimančius kūrybinio pobūdžio veikla, dirbančius uždaro tipo įstaigose. Birželio 4 d., Mėnulio pilnaties įtakoje, galima įvertinti savo profesinius tikslus ir ambicijas, bei suprasti, kaip reikėtų veikti, norint užsitikrinti sėkmę. Birželio 11-26 d. sėkmė lydės užsiimančius intelektualinio pobūdžio, prekybine, komercine, tarpininkavimo veikla, bei dirbančius transporto sferoje. Judėdamas atatupstai, Plutonas birželio 11 d. pereis į Avino ženklo karjeros sektorių, todėl bus galima peržiūrėti svarbius socialinius projektus, juos koreguoti, užbaigti užvilkintus darbus. Karjeros sektorių globojančio Saturno įtakoje, birželio mėnesį galima ruošti svarbius kūrybinius projektus, bendradarbiauti su užsienio partneriais, bei sėkmė lydės dirbančius uždaro tipo įstaigose. Birželio mėnesio 17 d. vakare Saturnas pradės judėti atatupstai (taip judės iki lapkričio 4 d.), todėl bus galima peržiūrėti ir kai ką panaudoti iš ankstesnių iniciatyvų, kas padėtų dabartinei realizacijai, ar meistriškumo tobulinimui, o norint pradėti ką nors naujo, viskas vyks lėtai, galimos įvairios kliūtys, užsilaikymai, bei galimas polinkis vengti atsakomybės.

Finansiniu požiūriu 2023 metų birželio mėnuo Avino ženklo atstovams bus palankus, reikšmingas, nors permainingas. Finansų sektorių globojančios Veneros įtakoje, pirmomis birželio dienomis galimos išlaidos, susiję su šeima ir namais, o nuo 5 d. pajamos galimos iš kūrybinio pobūdžio projektų ir nauda gali sietis su dalykiniu bendradarbiavimu. Finansų sektoriumi einančių tranzitu Jupiterio ir Urano įtakoje, birželio mėnesį gali netikėtai atsiverti naujos perspektyvos ir sėkmingos galimybės, galimos geros pajamos bendradarbiaujant su užsienio partneriais ir įmonėmis. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, ypatingas apdairumas būtinas periode birželio 11-30 d., bei tokiu metu galimos nenumatytos išlaidos.

Avino ženklo atstovams asmeninio gyvenimo, bei meilės atžvilgiu 2023 metų birželio mėnuo bus aktyvus, palankus, bei kupinas reikšmingų įvykių. Birželio mėnuo bus palankus vienišiems Avino ženklo atstovams, nes meilės sektoriumi eis tranzitu Marsas ir skatins aktyvų bendravimą, polinkį užmegzti naujas pažintis ir asmeninius santykius. Pirmomis birželio mėnesio dienomis esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys santuokoje, galės išspręsti nesutarimus, harmonizuoti tarpusavio santykius, tai geras laikas užsiimti namų ir šeimos reikalais. Birželio mėnesio 5 d. partnerystės sektorių globojanti Venera pereis į meilės sektorių, todėl bus galima mėgautis gyvenimo malonumais, tokiu metu bus daug romantiškų pramogų, malonių susitikimų, galima lemtinga pažintis ir gali užsimegzti asmeniniai santykiai, arba meilės romanas. Birželio 18 d. komunikacijų sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl gali prasiplėsti bendravimo ratas, tačiau galimos apkalbos, intrigos, apgaulės ir būtinas apdairumas bendraujant. Paskutinę birželio dekadą galimi nesutarimai su mylimu žmogumi, arba antrąja puse dėl pinigų, arba dėl per didelių išlaidų pramogoms, pomėgiams. Gyvenantiems šeimoje, paskutinė birželio mėnesio dekada bus palanki, kai bus galima sėkmingai išspręsti problemas, užsiimti aktualiais klausimais, bei sukurti jaukią ir pozityvią psichologinę atmosferą namuose.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Dvi pirmąsias 2023 metų birželio mėnesio dekadas Jaučio ženklo atstovų gyvenime labai svarbiais bus reikalai, susiję su asmeninėmis pajamomis, gerovės kūrimu, talentų, meistriškumo realizavimu praktikoje, o paskutinę dekadą daugiau dėmesio bus skiriama intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, bus daug kontaktų, pažinčių, artimų kelionių. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu birželio mėnuo Jaučio ženklo atstovams bus palankus ir kiek permainingas. Darbo sektorių globojančios Veneros įtakoje, kelios pirmos birželio dienos bus palankios darbinėms kelionėms, tačiau tuo pačiu pirmąją dekadą bus daug rūpesčių, nerimo, dvejopų situacijų, bei ginčų. Periodas nuo birželio 6 d. bus palankus kolektyviniam darbui, bei užsiimantiems individualia veikla, ar šeimos verslu, tokiu metu bus galima tvarkyti reikalus su visuomeninėmis organizacijomis, asociacijomis. Karjeros sektorių globojančio Urano įtakoje, dvi pirmąsias birželio dekadas išryškės vertingos idėjos, bus galima sėkmingai pademonstruoti savo profesionalumą ir įgyti vadovybės palankumą, bei užsiimti svarbiais socialiniais projektais. Antroje birželio mėnesio pusėje, Urano destruktyvių aspektų įtakoje, galimos biurokratinės problemos, priešprieša tarp darbo ir namų, tikėtini nemalonumai kolektyve ir gali iškilti atleidimo iš darbo pavojus.

Finansiniu požiūriu 2023 metų birželio mėnuo Jaučio ženklo atstovams bus dosnus ir labai reikšmingas. Finansų sektorių globojančio Merkurijaus tranzito Jaučio ženklu įtakoje, pirmąją birželio dekadą finansinę sėkmę lems asmeninis aktyvumas ir įdėtos pastangos. Birželio 4 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins finansų sektorius, o artimu pilnačiai metu galimos permainos, gali keistis įpročiai, susiję su išlaidomis ir taupymu, išryškėti padarytos klaidos, tačiau ir galimybė priimti teisingus sprendimus, bei išryškės įdomios idėjos dėl didesnių pajamų uždirbimo. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, padidintas apdairumas būtinas birželio 11-15 d. ir 22-26 d. Birželio 18 d. Mėnulio jaunatis stos Jaučio ženklo finansų sektoriuje, todėl prasidės palankus laikas pelningiems projektams ir gerai apgalvotoms investicijoms, bei atsiras galimybė naudingai sau išspręsti piniginius klausimus.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo atžvilgiu 2023 metų birželio mėnuo bus reikšmingas ir permainingas. Meilės sektorių globojantis Merkurijus iki birželio 11 d. eis tranzitu Jaučio ženklu, todėl tai bus palankus laikas naujoms pažintims, meilės pramogoms, nuotykiams, o 11-26 d. meilė tampriai persipins su piniginiais reikalais ir galima finansinė parama, arba vertinga dovana iš mylimo žmogaus. Birželio mėnesį Jaučio ženklu tęs tranzitą Jupiteris, kurio palanki įtaka palies daugelį gyvenimo sferų, bei įtakos ir asmeninį gyvenimą. Jaučio ženklu einantis tranzitu Uranas periode nuo 11 d. formuos destruktyvius aspektus, o jų įtakoje, galimos problemos šeimyniniame gyvenime ir darbe. Birželio mėnesį partnerystės sektorių globojantis Marsas eis tranzitu šeimos sfera, todėl esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems santuokoje, palanki pirmoji mėnesio dekada, kai bus galima sėkmingai išspręsti svarbius finansinius klausimus, įsigyti daiktus šeimai ir namams, tačiau periode 11-26 d. galimos problemos, susiję su namais, šeima, tikėtini konfliktai su mylimu žmogumi ir namiškiais. Birželio 27-30 d. Merkurijus eis tranzitu komunikacijų sfera, todėl bus daug bendravimo, galimos naujos perspektyvios pažintys transporte, gatvėje, arba artimų kelionių metu, o nuoširdžių pokalbių pagalba su mylimu žmogumi dėka bus galima išspręsti daugelį aktualių klausimų.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Dvi pirmąsias 2023 metų birželio mėnesio dekadas Dvynių ženklo atstovams labai svarbiais bus asmeniniai planai, iniciatyvos ir ambicijos, tai palankus laikas įvaizdžio pokyčiams, o paskutinę dekadą aktualiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu birželio mėnuo Dvynių ženklo atstovams bus kiek permainingas ir reikšmingas. Darbo sektorių globojančio Marso įtakoje, palanki bus pirmoji birželio dekada, kada galimos sėkmingos artimos darbinės kelionės, derybos, gali pavykti užmegzti naudingas pažintis su reikalingais žmonėmis, bei gauti svarbios informacijos. Birželio 11-26 d. galima dezinformacija, apgaulės, intrigos, apkalbos, ginčai ir konfliktai, gali suaktyvėti slapti priešai ir būtinas apdairumas bendraujant darbo kolektyve. Karjeros sektorių globojančio Neptūno ir šia sfera einančio tranzitu Saturno įtakoje, profesinėje veikloje bus ypač produktyvi pirmoji birželio dekada, kai galima pasiekti ženklių rezultatų ir pelnyti vadovybės palankumą, Periodas birželio 11-26 d. bus sudėtingesnis, kada galimos kliūtys, sunkumai profesinėje veikloje, konfliktai su kolegomis ir vadovybe, o nuo 17 d., Saturnui pradėjus judėti atatupstai, lėtės veiklos tempas, bei gali tekti užsiimti anksčiau pradėtais projektais, juos peržiūrėti, koreguoti, o tokiu metu pradėjus ką nors naujo, viskas gali rutuliotis lėtai ir galimos įvairios kliūtys realizuojant planus.

Finansiniu požiūriu Dvynių ženklo atstovams 2023 metų birželio mėnuo palankus, bet kiek permainingas. Pirmąją birželio mėnesio pusę galimos geros pajamos iš profesinės veiklos, ar verslo, tai palankus laikas svarbių sutarčių su dalykiniais partneriais sudarymui. Birželio 21 d. Saulė pereis į finansų sektorių, bei formuos harmoningus aspektus su kitomis planetomis, todėl bus galima gauti naudingų dalykinių pasiūlymų, geros pajamos tikėtinos iš sėkmingos karjeros, bendrų projektų, bei bus galima surasti naujus pajamų šaltinius, ar jų uždirbimo būdus.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2023 metų birželio mėnuo bus reikšmingas, tačiau permainingas. Dvynių ženklo meilės sektorių globojančios Veneros įtakoje, pirmomis birželio dienomis galima finansinė parama, ar vertinga dovana iš mylimo žmogaus, o laikotarpis nuo 5 d. palankus vienišiems Dvynių ženklo atstovams. Tokiu metu galimos naujos perspektyvios pažintys artimoje aplinkoje, gatvėje, transporte, arba kelionės metu, o turintys savo antrąją pusę, nuoširdžių pokalbių dėka gali išspręsti opius klausimus poroje. Birželio 4 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins partnerystės sektorių ir Dvynių ženklą, todėl svarbia taps meilės ir tarpusavio santykių tema. Tokiu metu gali tekti priimti svarbų sprendimą, liečiantį asmeninį ir santuokinį gyvenimą, bei bus labai svarbu surasti tinkamą balansą tarp savo asmeninių norų, bei mylimo žmogaus, arba antrosios pusės lūkesčių ir poreikių. Partnerystės sektorių globojančio Jupiterio įtakoje, birželio mėnesio pirmąją dekadą galima pajausti nusivylimą, vienatvę, bei galima stokoti laisvo pasirinkimo galimybės. Vidurinę dekadą gali pavykti harmonizuoti santykius su namiškiais, o birželio 18 d. Dvynių ženkle stos Mėnulio jaunatis, skatinanti pokyčius asmeniniame gyvenime. Paskutinę birželio mėnesio dekadą galimos apgaulės, gali išaiškėti paslaptys, liečiančios mylimą žmogų, ar antrąją pusę, kas gali skatinti nusivylimą meile ir santykiais.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Dvi pirmąsias 2023 metų birželio mėnesio dekadas Vėžio ženklo atstovų gyvenime svarbia taps kūrybinė veikla, bus galima įsigilinti ir išspręsti psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos, nors tuo pačiu gali tekti susidurti su apribojimais, vienatve, įvairiomis baimėmis, slaptais priešais, o paskutinė dekada palanki asmeninių ambicijų ir iniciatyvų, bei idėjų realizavimui. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu birželio mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti produktyvus, reikšmingas ir permainingas. Darbo sektorių globojančio Jupiterio įtakoje, sėkmė lydės kolektyviniame darbe, palanku užsiimti bendrais projektais, ieškoti rėmėjų ir bendraminčių, tačiau pirmąją dekadą dėl netikėtų nepalankių permainų gali būti pažeistas darbo procesas, bei galimos mintys apie išėjimą iš darbo savo noru. Birželio 4 d. Vėžio ženklo darbo sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, o artimomis pilnačiai dienomis gali sustiprėti emocinės situacijos kolektyve, tai bus labai svarbu vengti konfliktų ir opių klausimų svarstymo. Vėžio ženklo karjeros sektorių globojančio, atatupstai judančio Plutono įtakoje, pirmąją birželio dekadą bus galima sėkmingai tvarkyti gamybinius ir verslo reikalus, o nuo 11 d., kada Plutonas pereis į partnerystės sferą, galima peržiūrėti dalykinio bendradarbiavimo sutartis, jas koreguoti ir spręsti ginčytinus klausimus. Laikotarpis nuo birželio 11 d. bus palankus ir produktyvus, galimos pozityvios darbo sąlygų permainos, bus galima vykti į komandiruotes, darbines keliones, kelti kvalifikaciją, perimti vertingą patirtį, bei pasiekti gerų veiklos rezultatų. Birželio 18 d. stos Mėnulio jaunatis ir prasidės palankus periodas užsiimantiems kūrybinio pobūdžio veikla, bei dirbantiems uždaro tipo įstaigose.

Finansiniu požiūriu 2023 metų birželio mėnuo Vėžio ženklo atstovams bus palankus ir produktyvus. Finansų sektorių globojančios Saulės, šia sfera einančio tranzitu Marso, o nuo 5 d. ir Veneros įtakoje, daug dėmesio bus skiriama su pinigais susijusiems reikalams. Tokiu metu galimos geros pajamos iš kūrybinių ir bendrų socialinių projektų, nauda galima per draugus, visuomenines organizacijas, užsienio partnerius ir įmones. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, padidintas atidumas ir apdairumas bus būtinas birželio 11-26 d., tokiu metu galimi nuostoliai, o nepalankiai susiklosčiusius aplinkybėms, galima prarasti svarbų pajamų šaltinį. Paskutinę birželio dekadą geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, bei solidus pelnas iš verslo ir dalykinio bendradarbiavimo.

Vėžio ženklo atstovų asmeninio gyvenimo atžvilgiu 2023 metų birželio mėnuo bus aktyvus ir permainingas. Vėžio ženklo meilės sektorių globojančio Marso įtakoje, birželio mėnesį meilė gali tampriai persipinti su piniginiais reikalais, kai galima finansinė parama, ar vertinga dovana iš mylimo žmogaus, arba antrosios pusės. Tačiau birželio 12-26 d., Marso destruktyvaus aspekto Uranui įtakoje, galimi impulsyvūs, nenuspėjami veiksmai, finansiniai nuostoliai per draugus, nesutarimai ir konfliktai su mylimu žmogumi dėl per didelių išlaidų, susijusių su azartu, nepateisinama rizika, pramogomis, arba pomėgiais. Partnerystės sektorių globojančio Saturno įtakoje, birželio mėnuo palankus bendroms tolimoms kelionėms kartu su antrąja puse, o vienišiems Vėžio ženklo atstovams likimas gali padovanoti lemtingą pažintį su įdomiu, ypatingu žmogumi būnant toli nuo namų, tačiau 11-15 d. būtinas atsargumas bendraujant su mažai pažįstamais asmenimis. Šeimos sektorių globojančios Veneros įtakoje, periode birželio 5-19 d., bus galima sėkmingai išspręsti finansinius reikalus, įsigyti reikalingus daiktus šeimai ir namams, tai palankus laikas tarpusavio santykių su mylimu žmogumi, antrąja puse ir namiškiais harmonizavimui, pozityvaus psichologinio klimato namuose formavimui. Paskutinę birželio dekadą galimos nepalankios permainos, liečiančios šeimą, namus, gyvenimo sąlygas, tarpusavio santykius su namiškiais, bei galima žala nuosavybei.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Dvi pirmąsias 2023 metų birželio mėnesio dekadas Liūto ženklo atstovų gyvenime labai svarbiais taps reikalai ir klausimai, liečiantys visuomeninius ryšius, kolektyvinį darbą, bendrus socialinius projektus, santykius su draugais, rėmėjais, tai bus palankus laikas kurti ateities planus, o paskutinė dekada bus kiek pasyvesnė, ji palanki psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos, komforto siekimui. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu birželio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus palankus, produktyvus, bet permainingas. Liūto ženklo darbo sektorių globojančio Saturno įtakoje, birželio mėnuo palankus dirbantiems gamybos, finansų, medicinos sferoje, užsiimantiems verslu, pavojingų profesijų atstovams. Pirmąją birželio mėnesio dekadą galimi konfliktai su vadovybe, tai bus kovos už sėkmę ir socialinę padėtį periodas, o laikotarpyje iki paskutinės dekados gali pavykti gauti naudingą, arba atsakingą darbą jo ieškantiems. Birželio mėnesį Liūto ženklo karjeros sektoriumi tęs tranzitą Jupiteris ir Uranas, o pirmą dekadą ir Merkurijus, todėl šių planetų įtakoje, įdėjus pastangų, bus galima pademonstruoti savo profesionalumą, pelnyti kolegų ir vadovybės palankumą, pasiekti gerų veiklos rezultatų, galimas deramas pasiekimų įvertinimas, bei solidi materialinė paskata, tačiau birželio 11-30 d., bus svarbu vengti konfliktų ir gebėti įveikti kliūtis realizuojant profesinius planus. Birželio 11 d., judėdamas atatupstai, Plutonas pereis į darbo sektorių ir bus galima peržiūrėti anksčiau pradėtus projektus, juos koreguoti, taisyti klaidas, bei atsakingai atlikti pavestas užduotis.

Finansiniu požiūriu 2023 metų birželio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus palankus ir produktyvus. Finansų sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, pirmąją birželio dekadą geros pajamos tikėtinos iš sėkmingos profesinės veiklos, karjeros, 11-26 d. nauda galima iš kolektyvinio darbo, bendrų projektų ir per draugus, o mėnesio pabaigoje sėkmė lydės užsiimančius kūrybine veikla, dirbančius uždaro tipo įstaigose. Dvi pirmas birželio dekadas geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, solidus pelnas iš verslo, o paskutinę dekadą finansinės sėkmės garantu bus asmeninis aktyvumas, bei įdėtos pastangos.

Liūto ženklo atstovams asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu 2023 metų birželio mėnuo bus aktyvus ir reikšmingas. Meilės sektorių globojančio Jupiterio įtakoje, galimas polinkis užmegzti asmeninius meilės santykius su žmogumi, užimančiu aukštą postą, arba turinčiu reikšmingą socialinį statusą, tikintis pagalbos profesinėje veikloje, arba siekiant karjeros. Pirmoji birželio dekada gali būti sudėtinga asmeninių santykių atžvilgiu, nes galimas nusivylimas meile ir polinkis nutraukti ryšius su mylimu žmogumi. Birželio 4 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins Liūto ženklo meilės ir draugystės sektorius, tai artimu pilnačiai metu galima emocinė įtampa, nesutarimai su mylimu žmogumi dėl darbinių ir materialinių reikalų, tačiau gali pavykti sėkmingai išspręsti svarbius klausimus, susijusius su namais, šeima. Vienišiems Liūto ženklo atstovams birželio mėnesį jų ženklu einančio tranzitu Marso, o nuo 5 d. ir Veneros įtakoje, gali pavykti lengvai užmegzti asmeninius meilės santykius, bei galimas ir tarnybinis romanas. Partnerystės sektorių globojančio Urano įtakoje, esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems santuokoje palanki pirmoji birželio dekada, o 11-30 d. galimi nesutarimai su antrąja puse ir tarpusavio santykių, bei bendravimo problemos. Birželio 18 d. Mėnulio jaunatis stos Liūto ženklo draugystės sektoriuje, tai galimi svarbūs pokyčiai asmeniniame gyvenime, lydimi klydimų, nervingumo, dvejopų situacijų, bei tikėtinos problemos per draugus. Paskutinę birželio mėnesio dekadą kai kurie draugiški ryšiai gali išsirutulioti į asmeninius meilės santykius, bei gali užsimegzti ir slaptas ryšys.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Dvi pirmas 2023 metų birželio mėnesio dekadas Mergelės ženklo atstovų gyvenime labai svarbiais bus reikalai, liečiantys profesinę veiklą, karjeros galimybes, socialinių tikslų įgyvendinimą, o paskutinę dekadą sėkmė lydės kolektyvinėje, visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas ateities planų kūrimui, aktyviam bendravimui su draugais, rėmėjais. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu birželio mėnuo Mergelės ženklo atstovams palankus, nors nevienreikšmis. Mergelės ženklą ir karjeros sektorių globojančio Merkurijaus, bei už darbo sferą atsakingo Urano įtakoje, labai palanki bus pirmoji birželio mėnesio pusė, kada galimas produktyvus dalykinis bendradarbiavimas, tikėtini naudingi pasiūlymai, sėkminga kūrybinė veikla. Pirmąją birželio dekadą darbo sektoriumi eis tranzitu Plutonas, jo įtakoje galima sėkmė gamybinėje veikloje ir versle. Birželio 11- 30 d., Urano destruktyvių aspektų įtakoje, galimos juridinės problemos, finansiniai nesutarimai darbe, bei reikėtų vengti ginčų ir konfliktų su kolegomis, bei vadovybe. Dvi pirmas birželio dekadas Saulės, 11-26 d. ir Merkurijaus tranzito karjeros sektoriumi įtakoje, galima pademonstuoti profesionalumą, pasiekti gerų veiklos rezultatų, kas bus deramai įvertinta vadovybės, todėl galima paskata. Birželio mėnesio 18 d. Mergelės ženklo karjeros sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, prasidės palankus periodas naujoms iniciatyvoms ir ruošiamų projektų rutuliojimui, o profesinę sėkmę lems gebėjimas vengti konfliktų su vadovybe, bei negeranoriškai nusiteikusiais, arba pavydžiais kolegomis.

Finansiniu požiūriu 2023 metų birželio mėnuo Mergelės ženklo atstovams palankus, reikšmingas, bet permainingas. Už Mergelės ženklo finansų sektorių atsakingos Veneros įtakoje, mėnesio pradžioje geros pajamos tikėtinos iš kolektyvinio darbo, bendrų projektų, bei galima netikėtai gauti pinigų. Birželio mėnesio 5 d. Venera pereis į apribojimų sektorių, o stambių finansų sektorių globojantis Plutonas, judėdamas atatupstai, 11 d. pradės eiti tranzitu kūrybinės saviraiškos sfera, todėl šių planetų įtakoje, geros pajamos galimos iš sėkmingų kūrybinių projektų, bei bendradarbiavimo su užsienio partneriais ir įmonėmis. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, planuojant investicijas, sudarant sutartis, ypatingas apdairumas bus būtinas birželio pirmą ir paskutinę dekadas.

Asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu 2023 metų birželio mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus aktyvus, kupinas reikšmingų įvykių. Meilės sektorių globojantis Saturnas birželio mėnesį tęs tranzitą partnerystės sfera, kurioje randasi ir Neptūnas, tai šių planetų įtakoje, galimos naujos pažintys, gali pavykti harmonizuoti santykius su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, išspręsti problemas poroje. Birželio mėnesio 4 d. bus Mėnulio pilnatis ir suaktyvins šeimos sektorių, todėl bus svarbu surasti deramą balansą tarp namų ir šeimos reikalų, bei profesinių ir karjeros interesų. Artimu pilnačiai metu daugiau dėmesio reikalaus klausimai, susiję su namais, šeima, nuosavybe, gyvenimo sąlygomis ir santykiais su namiškiais, bus labai svarbu vengti konfliktinių situacijų, išlikti geranoriškais. Periode birželio 10-26 d., kai Neptūnas formuos destruktyvius aspektus, reikėtų vengti konfliktų poroje, tokiu metu gali išaiškėti paslaptys, liečiančios mylimą žmogų, ar antrąją pusę, kas gali skatinti nusivylimą meile, santykiais ir galimos mintys apie santykių nutraukimą. Vienišiems Mergelės ženklo atstovams bus palanki trečioji birželio dekada, kada būnant draugų kompanijoje, arba dalyvaujant įvairiuose renginiuose, galima lemtinga pažintis su įdomiu, ypatingu žmogumi ir gali užsimegzti perspektyvūs asmeniniai meilės santykiai, turintys tendenciją išsirutulioti į patikimus, ilgalaikius partnerystės ryšius.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Dvi pirmąsias 2023 metų birželio mėnesio dekadas Svarstyklių ženklo atstovams svarbiais bus reikalai, liečiantys keliones, juridinius, mokslo, ryšių su užsieniu klausimus, o paskutinę dekadą aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į profesinę veiklą, karjerą, socialinių tikslų įgyvendinimą. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Svarstyklių ženklo atstovams birželio mėnuo bus palankus, tačiau kiek permainingas. Darbo sektorių globojančio ir juo tranzitu einančio Neptūno, bei šioje sferoje viešinčio Saturno įtakoje, dvi pirmosios birželio dekados bus palankios dirbantiems gamyboje, finansų, medicinos sferoje, užsiimantiems individualia veikla, šeimos verslu. Birželio 4 d. komunikacijų sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, o artimu pilnačiai metu reikėtų atidžiai tikrinti gaunamą informaciją, būti apdairiems kelionėse, derybose, vengti dviprasmiško bendravimo. Vidurinė birželio dekada nepalanki komandiruotėms, tolimoms darbinėms kelionėms, galimas nesėkmingas darbinių problemų sprendimas, santykių aiškinimasis, bei juridiniai nesklandumai. Birželio mėnesio 18 d. stos Mėnulio jaunatis ir prasidės palankus laikotarpis kvalifikacijos kėlimui, profesinių žinių siekimui, vertingos patirties perėmimui, tačiau bus būtinas apdairumas komandiruočių, darbinių kelionių metu, bendraujant su dalykiniais partneriais iš kitų miestų, arba šalių, kad išvengti apgaulių ir juridinių problemų. Paskutinė birželio dekada bus produktyvi, kai bus galima pasiekti gerų veiklos rezultatų, pelnyti vadovybės palankumą, tokiu metu galimas paaukštinimas pareigose, bei gali pavykti surasti naudingą darbą jo ieškantiems.

Finansiniu požiūriu 2023 metų birželio mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti palankus, produktyvus ir nevienareikšmis. Svarstyklių ženklo finansų sektorių globojančio Marso įtakoje, birželio mėnesį geros pajamos galimos iš sėkmingos profesinės veiklos ir karjeros, kolektyvinio darbo, bendrų projektų, o periode nuo antros savaitės sėkmę lems asmeninės pastangos, iniciatyvumas ir aktyvumas. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, planuojant investicijas, sutarčių sudarymą, padidintas apdairumas būtinas periode birželio 11-26 d., o 15-21 d. galimos geros pajamos iš bendradarbiavimo su užsienio partneriais ir įmonėmis.

Svarstyklių ženklo atstovams asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu 2023 metų birželio mėnuo bus aktyvus, reikšmingas, kupinas svarbių įvykių. Svarstyklių ženklo meilės sektorių globojančio Urano įtakoje, birželio mėnesį svarbiais bus materialiniai klausimai, galimas polinkis ieškoti galimybių susipažinti su turtingu žmogumi. Svarstyklių ženklą globojančios Veneros įtakoje, pirmomis birželio dienomis mylimas žmogus gali padėti sprendžiant svarbius profesinius reikalus. Birželio mėnesio 5 d. Venerai perėjus į socialinių ryšių sektorių, bus palankus periodas vienišiems Svarstyklių ženklo atstovams, nes tokiu metu tikėtinos perspektyvios pažintys būnant draugų kompanijoje, ar dalyvaujant įvairiuose renginiuose. Tokiu metu galima lemtinga pažintis su įdomiu, patraukliu žmogumi ir gali užsimegzti asmeniniai santykiai, arba meilės romanas. Partnerystės sektorių globojančio Plutono įtakoje, pirmoji birželio dekada palanki meilei, asmeninių santykių formavimui, bei gali atsinaujinti nutrūkęs ryšys su mylimu žmogumi. Birželio mėnesio 11 d., judėdamas atatupstai, į šeimos sektorių pereis Plutonas, todėl gali atsinaujinti anksčiau neišspręstos problemos, o įdėjus pastangų, bus galima sėkmingai sutvarkyti svarbius ūkinius ir buitinius reikalus. Paskutinę birželio dekadą reikėtų būti atsargiems, nes tokiu metu galimos pavojingos pramogos, nusivylimas meile, kartėlis, bei galimas polinkis nutraukti santykius su mylimu žmogumi.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Dvi pirmas 2023 metų birželio mėnesio dekadas Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, išmokomis, arba palikimu, o paskutinė dekada bus palanki tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė gali lydėti kūrybinių, juridinių profesijų atstovus, bei dirbančius mokslo, švietimo sektoriuje. Skorpiono ženklo atstovams profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu birželio mėnuo bus produktyvus ir reikšmingas. Darbo sektorių globojančio Plutono įtakoje, pirmoji birželio dekada bus palanki užsiimantiems kūrybine, individualia veikla, ar šeimos verslu, o nuo 11 d., kai judėdamas atatupstai, Plutonas pereis į komunikacijų sferą, bus palankus laikas peržiūrėti informaciją ir ryšius, sutvarkyti svarbius dokumentus, bet naujų iniciatyvų ir projektų starto vertėtų neplanuoti. Skorpiono ženklą globojantis Marsas birželio mėnesį eis tranzitu karjeros sektoriumi, į kurį 5 d. pereis ir Venera, tai šių planetų įtakoje bus galima įgyvendinti ambicijas, pademonstruoti savo profesionalumą, atsakingai atlikti pavestas svarbias užduotis, pasiekti gerų veiklos rezultatų, pelnyti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą, bei galima ir paskata. Kai kurie Skorpiono ženklo atstovai birželio mėnesį galės džiaugtis sėkminga karjera, tačiau 11-26 d. bus labai svarbu vengti konfliktų su vadovybe, aukštą padėtį užimančiais asmenimis, ar valstybinėmis įstaigomis. Paskutinė birželio mėnesio dekada bus produktyvi, kai galimi naudingi pasiūlymai, galimybė sudaryti pelningus kontraktus.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2023 metų birželio mėnuo gali būti palankus, reikšmingas, bei dosnus. Finansų sektorių globojančio Jupiterio įtakoje, birželio mėnesį geros pajamos galimos iš bendradarbiavimo, kūrybinių projektų, tarpininkavimo, prekybinės, įvairaus pobūdžio intelektualinės veiklos ir transporto sferos. Birželio mėnesio 4 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins finansinius sektorius, todėl galimos permainos, susiję su pinigais ir pajamomis, bei pelnas iš anksčiau padarytų investicijų. Birželio mėnesio 18 d. stambių finansų sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, prasidės palankus laikas svarbių projektų startui, tačiau 22-26 d. reikėtų vengti bet kokios rizikos, nepriimti abejotinių pasiūlymų.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2023 metų birželio mėnuo Skorpiono ženklo atstovams bus reikšmingas, bei kupinas svarbių įvykių. Meilės sektorių globojančio, juo tranzitu einančio Neptūno ir šioje sferoje viešinčio Saturno įtakoje, dvi pirmosios birželio mėnesio dekados bus palankios vienišiems Skorpiono ženklo atstovams, kada bus daug romantiškų pramogų, malonių susitikimų, perspektyvių pažinčių, o likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi. Birželio mėnesį partnerystės sektoriumi tęs tranzitą Jupiteris ir šeimos sektorių globojantis Uranas, o pirmą dekadą ir Merkurijus, tai šių planetų ir už partnerystės sektorių atsakingos Veneros įtakoje, pirmoji dekada bus permaininga, kai nuoširdaus bendravimo su mylimu žmogumi, ar antrąja puse dėka, bus galima išspręsti nesutarimus ir tarpusavio bendravimo problemas. Iš kitos pusės, pirmąją birželio dekadą galimi konfliktai su savo antrąja puse, gali išaiškėti paslaptys, liečiančios mylimą žmogų, kas gali skatinti nusivylimą meile, bei santykiais. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems santuokoje, Urano destruktyvių aspektų įtakoje, sudėtingas periodas bus birželio mėnesio 11-30 d., todėl norint išsaugoti harmoningus santykius su mylimu žmogumi ir namiškiais, reikėtų vengti konfliktų, ginčų, opių klausimų aptarimo, išlikti nuosekliais, geranoriškais, bei pakančiais. Paskutinę birželio dekadą, Jupiterio harmoningo aspekto įtakoje, bus palankus laikas tarpusavio pasitikėjimo stiprinimui, santykių su mylimu žmogumi, arba antrąja puse harmonizavimui, bei bendroms poilsinėms, arba pažintinėms kelionėms.

ŠAULYS (lapkričio 23 - gruodžio 21)

Dvi pirmąsias 2023 metų birželio mėnesio dekadas Šaulio ženklo atstovų gyvenime svarbiais bus tarpusavio santykiai su žmonėmis, bendradarbiavimo klausimai, asmeniniai ir dalykiniai ryšiai, o paskutinę dekadą pirmame plane atsidurs materialiniai klausimai ir reikalai, liečiantys verslą, kreditus, skolas, išmokas, arba mokesčius. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu Šaulio ženklo atstovams birželio mėnuo bus gana produktyvus, nors kiek permainingas. Birželio mėnesį darbo sektoriuje viešės Šaulio ženklą globojantis Jupiteris, šia sfera eis tranzitu Uranas, o pirmą dekadą ir už karjeros sektorių atsakingas Merkurijus, tai šių planetų įtakoje atsivers palankios galimybės profesinėje veikloje, bus galima užsiimti svarbiais projektais, pasiekti gerų rezultatų, pelnyti vadovybės palankumą, bei galima ir paskata. Dvi pirmos birželio dekados bus palankios ieškantiems gerai apmokamo darbo, sėkmė lydės užsiimančius kūrybine, individualia veikla, arba šeimos verslu. Iš kitos pusės, darbo sektorių globojančios Veneros destruktyvių aspektų įtakoje, birželio 1-11 d., bei paskutinę dekadą galimi nesutarimai su bendradarbiais, nesklandumai atliekant pavestas užduotis, o periode 11-26 d., Urano destruktyvaus aspekto su Marsu įtakoje, galima kantrybės stoka, stiprės impulsyvumas ir reikėtų vengti neapgalvotų veiksmų. Paskutinę birželio dekadą, Jupiteris formuos harmoningus aspektus, skatins darbštumą, praktiškumą, naudos supratimą, tokiu metu galima gauti naudingą darbą, arba atsakingą pareigybę ir materialinį aprūpinimą iš įmonės, arba įstaigos.

Finansiniu požiūriu 2023 metų birželio mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti dosnus, palankus, bet kiek permainingas. Birželio mėnesį finansų sektorių globojančio Saturno ir jo formuojamų aspektų įtakoje, geros pajamos gali sietis su asmeninėmis pastangomis, pagrindine darbo vieta, nuosavybės nuoma, dalykiniu bendradarbiavimu, o paskutinę dekadą solidus pelnas tikėtinas iš verslo. Tvarkant svarbius finansinius reikalus ypatingas apdairumas bus būtinas birželio 11-15 d., bei tokiu metu galimi nuostoliai per dalykinius partnerius, arba antrąją pusę.

Šaulio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime 2023 metų birželio mėnuo svarbus, kupinas reikšmingų įvykių. Meilės sektorių globojančio Plutono įtakoje, pirmąją birželio mėnesio dekadą bus daug bendravimo, galimos naujos pažintys kelionėse, bei gali pavykti atnaujinti anksčiau nutrūkusius santykius su mylimu žmogumi. Birželio 4 d. Šaulio ženklą ir partnerystės sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis ir suteiks pozityvų impulsą asmeniniame gyvenime. Artimu pilnačiai metu galimos romantiškos pramogos, pažintys su įdomiais, patraukliais žmonėmis, gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai, bet bus labai svarbu surasti balansą tarp asmeninių norų ir mylimo žmogaus, arba antrosios pusės lūkesčių. Pirmąją birželio dekadą gali užsimegzti asmeniniai santykiai su kuo nors iš kolegų tarpo, arba tarnybinis romanas, o periode nuo 11 d. meilė gali tampriai persipinti su finansiniais reikalais, tokiu metu galima parama, ar vertinga dovana iš mylimo žmogaus. Partnerystės sektorių globojantis Merkurijus birželio 11 d. pradės eiti tranzitu šia sfera, kurioje dvi pirmas dekadas viešės ir Saulė, tai šių planetų įtakoje, bus galima harmonizuoti tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, ar antrąja puse, tačiau vidurinę dekadą tikėtini nesutarimai su namiškiais, galimos problemos šeimoje. Birželio mėnesio 18 d. partnerystės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl prasidės palankus laikas planų kūrimui, o įdėjus pakankamai pastangų, pavyks susiklosčiusias aplinkybes pakreipti sau naudinga linkme.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Dvi pirmąsias 2023 metų birželio dekadas Ožiaragio ženklo atstovams svarbiais bus reikalai, susiję su darbine, profesine veikla, aktualiais taps sveiko gyvenimo būdo, bei naminių augintinių klausimai, o paskutinę dekadą dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į bendradarbiavimo klausimus, bei tarpusavio santykius su kitais žmonėmis ir dalykiniais partneriais. Ožiaragio ženklo atstovams profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu birželio mėnuo bus palankus ir produktyvus, nors kiek permainingas. Darbo sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, pirmoji birželio dekada bus palanki svarbių kūrybinių projektų ruošimui, reklaminėms kampanijoms, tikslinių kursų lankymui. Birželio 11 d. Merkurijus pereis į darbo sektorių, kuriame dvi pirmas dekadas viešės ir Saulė, todėl šių planetų įtakoje, bus galima pademonstruoti savo profesionalumą, pasiekti gerų veiklos rezultatų, bei pelnyti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą. Birželio 4 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins apribojimų ir darbo sektorius, tai gali susiklostyti neaiškios situacijos, arba pavesti dalykiniai partneriai, artimu pilnačiai metu gali suaktyvėti slapti priešai, todėl būtinas atsargumas ir apdairumas, bet tai bus palankus laikas kūrybinių profesijų atstovams. Karjeros sektorių globojančios Veneros įtakoje, kiek sudėtingesnė gali būti pirmoji birželio dekada, kai galima priklausoma padėtis nuo kitų žmonių, arba taip susiklosčiusių aplinkybių, tačiau vidurinė dekada bus produktyvi, kai galima pasiekti gerų rezultatų profesinėje veikloje. Birželio 18 d., Ožiaragio ženklo darbo sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl galimos permainos darbinėje veikloje ir prasidės palankus laikas ieškantiems naujos, perspektyvesnės darbo vietos, o paskutinę birželio dekadą galimos kūrybinės nesėkmės, nesutarimai darbe, ginčai dėl pinigų.

Finansiniu požiūriu 2023 metų birželio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti dosnus, tačiau permainingas. Finansų sektorių globojančio Urano įtakoje, geros pajamos birželio mėnesį gali sietis su kūrybiniais projektais, mokymais, reklama, o pirmąją dekadą finansų sektoriumi einančio tranzitu Plutono įtakoje, galima nauda iš nuosavybės nuomos, pelnas iš šeimos verslo. Stambių finansų sektoriumi birželio mėnesį eis tranzitu Marsas, o nuo 5 d. Venera, tai šių planetų įtakoje, tikėtinos pajamos iš sėkmingos profesinės veiklos, karjeros, kolektyvinio darbo, bendrų projektų, verslo, nauda galima per draugus. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, planuojant investicijas, būtinas apdairumas birželio 11-26 d., bei tokiu vertėtų vengti bet kokios rizikos ir abejotinų pasiūlymų.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2023 metų birželio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti permainingas, tačiau svarbus ir reikšmingas. Ožiaragio ženklo meilės sektoriumi birželio mėnesį tęs tranzitą Jupiteris ir Uranas, o pirmą dekadą ir Merkurijus, tai šių planetų įtaka skatins optimizmą, polinkį mėgautis gyvenimu, bei meile. Vienišiems Ožiaragio ženklo atstovams bus palankios dvi pirmos birželio dekados, kada bus daug bendravimo, naujų pažinčių, gali užsimegzti perspektyvūs asmeniniai meilės santykiai, o likimas gali suvesti su įdomiu žmogumi. Periode birželio 11-26 d., destruktyvaus aspekto įtakoje, galimos pavojingos pramogos, todėl būtinas apdairumas bendraujant su mažai pažįstamais asmenimis, tokiu metu galimas nusivylimas meile, stiprės polinkis nutraukti santykius su mylimu žmogumi ir kai kuriais draugais. Birželio mėnesio 21 d. į partnerystės sektorių pereis Saulė ir formuos harmoningą aspektą su Jupiteriu, todėl tai bus palankus laikas meilei, tarpusavio santykių su mylimu žmogumi, arba antrąja puse stiprinimui, tokiu metu galima išspręsti prieštaravimus, nesutarimus, aptarti opius klausimus, bei sustiprinti tarpusavio ryšį poroje. Šeimos sektorių globojančio Plutono įtakoje, birželio 11-30 d., asmeninių pastangų dėka, bus galima harmonizuoti santykius su namiškiais, sėkmingai užsiimti nuosavybės klausimais, ūkiniais, buitiniais reikalais ir formuoti pozityvią atmosferą namuose.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Dvi pirmas 2023 metų birželio mėnesio dekadas Vandenio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais, įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikų temą, gali atsirasti nauji interesai, bei pomėgiai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo ir sveikatos sferą. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu Vandenio ženklo atstovams birželio mėnuo bus palankus ir produktyvus. Pirmomis birželio dienomis Vandenio ženklo darbo sektoriumi eis tranzitu Venera, todėl bus galima harmonizuoti santykius kolektyve, pademonstruoti savo profesionalumą, o nuo 5 d., Venerai perėjus į partnerystės sektorių, kuriame viešės ir karjeros sferą globojantis Marsas, pirmą dekadą sėkmė lydės užsiimančius vieša veikla, dirbančius su gyventojais, gali atsirasti nauji klientai ir dalykiniai partneriai, bus galima sudaryti naudingus kontraktus, sutartis. Tačiau, birželio 11-26 d., Marso destruktyvaus aspekto įtakoje, galima priešprieša tarp darbo ir namų, bus svarbu gerai apgalvoti savo veiksmus ir žodžius, vengti ginčų, konfliktų su kolegomis ir vadovybe. Paskutinę birželio dekadą gali būti nutrauktos kai kurios sutartys, gali tekti dalyvauti konkurencinėje kovoje, galimos ginčytinos, arba konfliktinės situacijos, o nuo 21 d., Saulei einant tranzitu darbo sektoriumi ir formuojant harmoningus aspektus, sėkmė lydės kolektyviniame darbe ir kūrybinėje veikloje, galimos pozityvios darbo sąlygų permainos, netikėti sprendimai, norint išspręsti darbines ir dalykines problemas.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams 2023 metų birželio mėnuo palankus ir reikšmingas, nors kiek permainingas. Finansų sektorių globojančio ir juo tranzitu einančio Neptūno ir šioje sferoje viešinčio Saturno įtakoje, geros pajamos birželio mėnesį gali sietis su pagrindine darbo vieta, kūrybiniais projektais, galima naudinga individuali veikla, pelnas iš verslo. Birželio 10-19 d. ir 22-26 d., kai Neptūnas formuos destruktyvius aspektus, ypatingas apdairumas būtinas tvarkant svarbius finansinius reikalus, tokiu metu reikėtų vengti bet kokio azarto ir rizikos, bei abejotinų dalykinių pasiūlymų. Paskutinę birželio dekadą Saturnas formuos harmoningus aspektus su kitomis planetomis, jų įtakoje galimos geros pajamos iš bendradarbiavimo, kūrybinių projektų ir solidus pelnas iš verslo.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2023 metų birželio mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus palankus, kiek permainingas ir kupinas reikšmingų įvykių. Meilės sektorių globojančio Merkurijaus įtakoje, pirmoji birželio dekada bus palanki gyvenantiems šeimoje, o tokiu metu meilė gali tampriai persipinti su finansiniais reikalais. Birželio 4 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins draugystės ir meilės sektorius, todėl į paviršių iškils tai, kas iki šiol buvo slapta, gali išaiškėti paslaptys ir galimi nemalonūs siurprizai. Dvi pirmas birželio dekadas meilės sektoriumi eis tranzitu Saulė, o 11 d. į šią sferą pereis Merkurijus, tai šių planetų įtakoje bus daug bendravimo, romantiškų pramogų, malonių susitikimų ir likimas gali suvesti su ypatingu žmogumi, tačiau birželio 10-19 d. ir 22-26 d., bus būtinas atsargumas bendraujant su mažai pažįstamais asmenimis, bei reikėtų pasisaugoti apgaulių. Birželio mėnesio 18 d., Vandenio ženklo meilės sektoriuje stos Mėnulio jaunatis ir galimi reikšmingi įvykiai asmeniniame gyvenime. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems santuokoje, paskutinė birželio dekada sudėtingesnė, kada galimos konfliktinės situacijos namuose, šeimoje, gali iškilti ginčytini klausimai, liečiantys nekilnojamąjį turtą, arba kitą nuosavybę, bei santykius su namiškiais.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Dvi pirmąsias 2023 metų birželio mėnesio dekadas Žuvų ženklo atstovų gyvenime labai svarbiais taps reikalai, liečiantys namų, šeimos, ūkinius, buitinius, bei nuosavybės klausimus, o paskutinė dekada bus palanki kūrybinei saviraiškai, talentų realizavimui, asmeninių meilės santykių formavimui ir pomėgiams. Profesinės, darbinės veiklos atžvilgiu Žuvų ženklo atstovams birželio mėnuo bus produktyvus, tačiau permainingas, kadangi formuosis prieštaringos nuorodos. Darbo sektorių globojančios Saulės, šiuo sektoriumi einančio tranzitu Marso, o nuo 5 d. ir Veneros įtakoje, pirmąją birželio mėnesio dekadą bus galima pademonstruoti savo profesionalumą, pasiekti gerų veiklos rezultatų, bet tuo pačiu galimos ir biurokratinės problemos, nesėkmingos artimos darbinės kelionės, konfliktai su kolegomis, arba vadovybe. Birželio 4 d. Žuvų ženklo karjeros sektorių suaktyvins Mėnulio pilnatis, skatinanti permainas profesinėje veikloje, tokiu metu bus svarbu surasti deramą balansą tarp karjeros interesų, bei namų ir šeimos poreikių. Artimomis pilnačiai dienomis galimas emocionalumas, bus svarbu gerai apgalvoti savo žodžius ir poelgius bendraujant kolektyve. Periode birželio 10-26 d., destruktyvių aspektų įtakoje, darbe bus sudėtingesnis laikas, kada galimos darbinės problemos ir nesutarimai, nesklandumai komandiruočių ir artimų darbinių kelionių metu, nenaudingos pažintys, kontaktai, nesėkmingos derybos, gali nepavykti gauti reikalingos informacijos, sudaryti svarbių sutarčių. Harmoningų aspektų įtakoje, antroje birželio mėnesio pusėje bus galima gauti naudingų dalykinių pasiūlymų, o paskutinę dekadą galimos pozityvios darbo sąlygų permainos ir galima sėkmingai pereiti į kitą darbą, bei laikas palankus svarbių socialinių projektų ruošimui.

Finansiniu požiūriu 2023 metų birželio mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus svarbus ir produktyvus. Finansų sektorių globojančio Plutono įtakoje, pirmą birželio mėnesio dekadą geros pajamos galimos iš kūrybinės veiklos, darbo uždaro tipo įstaigose, nauda galima per užsienio partnerius, bei įmones. Birželio 11-30 d., geros pajamos galimos iš pagrindinės darbo vietos, kolektyvinės veiklos, bendrų socialinių projektų, o solidus pelnas tikėtinas iš verslo sferos. Šiame periode bus galima surasti naujus pajamų šaltinius, ar jų uždirbimo būdus, tačiau tvarkant svarbius finansinius reikalus, apdairumas būtinas pirmą ir paskutinę birželio dekadas.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams 2023 metų birželio mėnuo bus palankus, bei kupinas reikšmingų įvykių. Pirmąją birželio mėnesio dekadą, partnerystės sektorių globojančio Merkurijaus tranzito komunikacijų sfera įtakoje, galimas netikėtas susitikimas gatvėje, transporte, arba kelionės metu ir gali užsimegzti asmeniniai santykiai, ar meilės romanas. Birželio mėnesio 5 d. Venera pereis į darbo sektorių ir meilė gali tampriai persipinti su profesine, ar darbine veikla, tokiu metu galima kartu su mylimu žmogumi užsiimti bendru projektu, bei gali užsimegzti asmeniniai santykiai su kuo nors iš kolegų tarpo, ar tarnybinis romanas. Birželio 11-26 d. Merkurijus eis tranzitu šeimos sfera, kurioje dvi pirmas dekadas viešės ir Saulė, o šių planetų įtaka bus dvejopa, todėl iš vienos pusės, vidurinę dekadą galimos problemos šeimoje, konfliktai, nesutarimai su namiškiais, o iš kitos pusės, bus daug bendravimo su giminėmis, galima sulaukti svečių, tokiu metu galima sėkmingai užsiimti ūkiniais, buitiniais reikalais, o antroje mėnesio pusėje galimos bendros kelionės su mylimu žmogumi, arba antrąja puse. Birželio 18 d. šeimos sektoriuje stos Mėnulio jaunatis, todėl prasidės palankus laikas įvairaus pobūdžio reikalų, susijusių su namais, nuosavybe, gyvenamąja vieta tvarkymui, bei tarpusavio santykių su mylimu žmogumi ir namiškiais harmonizavimui. Birželio 27 d. naktį Merkurijus pereis į meilės sektorių, todėl prasidės palankus laikas vienišiems Žuvų ženklo atstovams, tokiu metu bus daug bendravimo, romantiškų pramogų, malonių susitikimų, o likimas gali suvesti su įdomiu, ypatingu žmogumi, su kuriuo užsimezgę asmeniniai santykiai gali išsirutulioti į patikimus, ilgalaikius partnerystės ryšius.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą