Horoskopas 2019 metų birželiui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Dvi pirmąsias 2019 metų birželio mėnesio dekadas Avino ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti intelektualinė veikla, komunikacijų, informacijos klausimai, tokiu metu tikėtina daug bendravimo, pažinčių ir kontaktų, artimų kelionių, o paskutinę dekadą svarbiais taps namų ir šeimos reikalai. Avino ženklo atstovams, ypač ilgą laiką ieškantiems darbo, bet negalintiems nieko tinkamo surasti, birželio mėnesį privalumą suteiks sukaupta nauja, aktuali informacija, gebėjimas aktyviai bendrauti su draugais, pažįstamais, kaimynais, ar artimais žmonėmis. Šį mėnesį aktyviai ieškant, gali pavykti surasti darbą, gauti pareigybę, kuri patiktų ir pilnai patenkintų lūkesčius, arba gali atsirasti galimybė dalintis sukauptomis žiniomis, užsiimant repetitorių veikla, mokymais, seminarų vedimu, už tai gaunant atlygį. Birželio mėnesį galima priešprieša tarp asmeninių interesų, poreikių, pareigų šeimoje, namuose ir darbinės, profesinės veiklos, ypač tai gali išryškėti dvi pirmąsias dekadas ir po birželio 28 d. Birželio mėnesį, Saturnas ir Plutonas judės atatupstai Avino ženklo profesinės veiklos sektoriumi, todėl neverta tikėtis išskirtinių galimybių, ženklių proveržių karjeroje, o šiame periode vertėtų daugiau dėmesio skirti šeimai, bendravimui su artimais žmonėmis, tai bus palankus laikas užsiimti ūkiniais namų reikalais.

Finansiniu požiūriu 2019 metų birželio mėnuo Avino ženklo atstovams gali būti palankus, nors kiek permainingas. Už Avino ženklo asmeninių finansų sektorių atsakinga Venera iki 9 d. eis tranzitu šia sfera, visą mėnesį bus juntama Urano įtaka, todėl šių planetų globoje, finansinės sėkmės gali tikėtis kūrybinių profesijų atstovai. Gana palanki ir sėkminga gali būti pirmoji birželio savaitė, žadanti geras pajamas iš intelektualinės, komercinės, tarpininkavimo veiklos, pelnas iš verslo sektoriaus tikėtinas 19-27 dienomis, o didesnis atidumas ir apdairumas, tvarkant svarbius finansinius reikalus, bus būtinas laikotarpyje nuo birželio 18 d. iki mėnesio pabaigos. Birželio mėnesį galima tikėtis daug susitikimų, derybų, tačiau to rezultatais pasidžiaugti bus galima kiek vėliau.

Avino ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų birželio mėnesį gali būti aktyvus, įdomus, bet permainingas. Sėkmės garantu meilėje birželio mėnesį Avino ženklo atstovams bus jiems būdingas pasitikėjimas savimi, puikus humoro jausmas, gebėjimas vilioti ir patikti, o kadangi birželio 9 d. meilės planeta Venera pereis į komunikacijų sektorių, prasidės palankus laikas bendravimui, naujų pažinčių užmezgimui. Birželio mėnuo palankus norintiems išanalizuoti įvairaus pobūdžio klausimus, liečiančius tarpusavio santykius, šiuo metu daug ką išspręsti bus galima nuoširdžiai bendraujant, atvirai kalbantis, be emocinio spaudimo mylimam žmogui, arba antrajai pusei. Birželio mėnesį Avino ženklo šeimos sektoriumi eis tranzitu Marsas, 4-27 dienomis Merkurijus, o nuo 21 d ir Saulė, kuri atsakinga už meilės sektorių, todėl šių planetų įtakoje, labai svarbia taps šeima, psichologinė ir emocinė atmosfera namuose. Šiuo metu bus galima formuoti tarpusavio santykius su artimais, mylimais žmonėmis, atvirai išsakyti savo nuomonę, papasakoti apie ilgą laiką savyje kauptas nuoskaudas, tai bus laikas, kada galima įvertinti, kokiu pagrindu turėtų būti grindžiami santykiai šeimoje. Birželis palanku vienišiems Avino ženklo atstovams, ieškantiems meilės, o dvi pirmąsias birželio dekadas naujos pažintys tikėtinos įvairių užsiėmimų, paskaitų, pristatymų, kelionių metu, su ypatingu žmogumi gali suvesti bendri intelektualiniai interesai. Nuo birželio 21 d., naujos pažintys galimos per giminaičius, bendrus šeimos pažįstamus, o taip pat šiuo metu meilė gali tampriai persipinti su finansiniais reikalais, santykiuose gali išryškėti materialiniai tikslai.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Dvi pirmąsias 2019 metų birželio mėnesio dekadas Jaučio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti talentų, meistriškumo realizavimas praktikoje, asmeninės gerovės kūrimas, o paskutinę dekadą daugiau dėmesio gali tekti skirti intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, bus galima tikėtis daug kontaktų, pažinčių, artimų kelionių. Jaučio ženklo komunikacijų sektoriumi birželio mėnesį eis tranzitu Marsas, 4-27 dienomis Merkurijus, nuo 21 d. ir Saulė, todėl šių planetų įtakoje, galimas naujas impulsas, o sėkmė gali lydėti tuos, kurių veikla turi sąsają su bendravimu, derybomis, kelionėmis, komercija, prekyba, ar tarpininkavimu. Labai atsargiai šį mėnesį reikėtų vertinti gautus viliojančius pasiūlymus iš draugų, ar bendraminčių, jeigu jie liečia bendrus projektus ir pinigus, kadangi tai gali būti apgaulinga, bei nevertėtų pasitikėti internete rastais skelbimais, liečiančiais darbo pasiūlymus, arba prekes, kadangi tokiu atveju galima apsigauti, patirti finansinius nuostolius, arba beprasmiškai prarasti lėšas. Birželio mėnesį profesinę sėkmę lems, bei socialinius planus įgyvendinti padės asmeninis aktyvumas, tikslingumas ir gebėjimas teisingai planuoti savus veiksmus.

Finansiniu požiūriu 2019 metų birželio mėnuo Jaučio ženklo atstovams bus ypatingai svarbus, kadangi 3 d. stosianti Mėnulio jaunatis, palies ir suaktyvins talentų, gebėjimų, asmeninių pajamų sferą, suteiks impulsą, bei atvers naujas perspektyvas. Kai kuriems Jaučio ženklo atstovams gali pavykti surasti naują pajamų šaltinį, arba gali atsirasti kitokio pobūdžio materialinės galimybės. Iki birželio 21 d. Saulė, o nuo 9 d. Venera, eis tranzitu Jaučio ženklo asmeninių finansų sektoriumi, todėl šių planetų įtakoje, šį mėnesį gali tekti daug ir atkakliai dirbti, tačiau gautas atlygis gali džiuginti ir gali pavykti dalį lėšų atsidėti. Finansinio stabilumo ir sėkmės garantu bus gebėjimas vengti impulsyvaus išlaidavimo, o aukšto lygio pajamos gali padėti išspręsti skolų, bei kreditų grąžinimo klausimus.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje 2019 metų birželio mėnuo bus kupinas malonių įvykių, o sėkmės garantu bus gebėjimas sutarti su kitais žmonėmis, teisingai formuojant tarpusavio santykius. Vieniši Jaučio ženklo atstovai į savo pusę patraukti kitus žmones gali savo geranoriškumu ir vidiniu žavesiu, tai padės užmegzti naujas perspektyvias pažintis, formuoti asmeninius santykius. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, birželio mėnesį gali jausti melancholiją, prisiminimai partnerius gali nukelti mintimis į praeitį, o buvę romantiškos nuotaikos, bendravimo džiaugsmas su mylimu žmogumi gali tarsi iš naujo atgimti, tik kitoje plotmėje. Už Jaučio ženklo partnerystės sektorių atsakingos planetos, tai Marsas ir retro Plutonas, birželio mėnesį suaktyvins artimos ir tolimos aplinkos, ryšių su užsieniu sferas, o vidurinę birželio dekadą šios planetos bus opozicijos aspekte, todėl tarpusavio santykiuose su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, tai gali būti gana įtemptas laikotarpis, bei neverta tikėtis didelio progreso sudėtinguose ryšiuose. Norint išspręsti aktualias tarpusavio bendravimo problemas, birželio mėnesį abiems pusėms gali tekti įdėti gana daug pastangų tam, kad galėtų pasiekti kompromisą, o sėkmės garantu bus gebėjimas vengti manipuliacijų ir šantažo. Tačiau tose porose, kuriose tarpusavio santykiai įtempti, birželio mėnesį situacija gal dar labiau pablogėti, todėl tokiu metu būtų protinga laikinai atsiriboti vienas nuo kito, kas padėtų partneriams pasižiūrėti į esamą situaciją kitu žvilgsniu, susivokti jausmuose, bei numatyti tolimesnius veiksmus. Jaučio ženklo atstovai, gyvenantys šeimoje, birželio mėnesį gali siekti sustiprinti santykius su artimais žmonėmis, tai bus geras laikas praktinės pagalbos suteikimui vyresnės kartos giminaičiams, kas padės užsitarnauti jų pagarbą ir palankumą.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Dvi pirmąsias 2019 metų birželio mėnesio dekadas Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti asmeniniai planai, iniciatyvos ir ambicijos, tai bus palankus laikas įvaizdžio pokyčiams, o paskutinę dekadą svarbiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Birželio mėnesį reikalai, liečiantys darbą, profesinę veiklą, ar verslą, gali rutuliotis daug lėčiau, nei įprastai. Iš vienos pusės, gali netikėtai baigtis dalykinė partnerystė, ar bendradarbiavimas, su kuriuo buvo siejamos didelės viltys, arba gali nepavykti pasirašyti labai reikšmingo, pelningo kontrakto. Iš kitos pusės, kai kurie Dvynių ženklo atstovai gali suprasti, kad dalykinė partnerystė, ar bendradarbiavimas su tam tikrais partneriais gali būti kliūtimi siekiant profesinių tikslų, tačiau norint ką nors keisti iš esmės, reikėtų ieškoti protingų sprendimų, o visas šis procesas gali užimti gana nemažai laiko. Profesinėje veikloje, siekiant pozityvių pokyčių karjeroje, pirmąją birželio mėnesio pusę gali tekti susidurti su tam tikrais iššūkiais, bei vertėtų atsikratyti iliuzijų, o ieškantiems naujo darbo, sėkmė gali nusišypsoti antros dekados pradžioje.

Finansinė Dvynių ženklo atstovų padėtis 2019 metų birželio mėnesį tiesiogiai priklausys nuo gebėjimo teisingai tvarkyti turimas lėšas. Dvynių ženklo asmeninių finansų sektoriumi birželio mėnesį eis tranzitu Marsas, 4-27 dienomis Merkurijus, o nuo 21 d. ir Saulė, todėl šių planetų įtaka skatins koncentruotis, ieškoti galimybių, kaip galima būtų padidinti pajamas, o teisingai elgiantis, šiuose reikaluose gali lydėti sėkmė. Birželio mėnesį vertėtų užsiimti finansiniais įsipareigojimais, tokiu metu gerai būtų grąžinti skolas, padengti kreditus, ar kitus įsiskolinimus. Antroji birželio mėnesio dekada, bei paskutinė savaitė, kada su asmeninių finansų ir pajamų sfera turinčios ryšį planetos formuos destruktyvius aspektus, bus ganėtai įtemptas laikas, kada galima susidurti su problemomis, liečiančiomis verslo sektorių, bendrus finansus, kreditus, skolas, palikimo ir investicijų klausimus.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2019 metų birželio mėnuo bus ypatingas, kiek pasyvesnis laikas bus mėnesio pradžioje, o birželio 9 d. naktį, meilės planetai Venerai perėjus į Dvynių ženklą, sustiprės asmeninis žavesys ir patrauklumas, prasidės palankus laikas bendravimui su priešingos lyties atstovais, naujų pažinčių užmezgimui, romantiškoms pramogoms ir meilės nuotykiams. Vieniši Dvynių ženklo atstovai Veneros įtakoje gali būti žaismingais, linkusiais bendrauti ir flirtuoti, tačiau siekiant ilgalaikių, patikimų ryšių, rimtos draugystės su mylimu žmogumi, šiame periode reikėtų išlikti santūriais ir nuovokiais, vengiant lengvabūdiško požiūrio, galinčio kliudyti rimtų asmeninių meilės santykių formavimui. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems šeimoje, birželio mėnuo gali būti kiek permainingas, kada palankius laikotarpius gali keisti įtempti periodai. Poroje galimi nesutarimai ir konfliktai, kuriuos gali paskatinti tai, kad per daug dėmesio skiriant profesinei veiklai ir karjerai, užmirštama apie neatidėliotinus reikalus, liečiančius šeimą ir namus. Kai kurie Dvynių ženklo atstovai gali nusivilti dėl žlugusių liuzijų, liečiančių santuokinį gyvenimą, arba norą įforminti santykius oficialiai, arba pergyvenimai gali sietis su mylimo žmogaus elgesiu, per dideliais lūkesčiais. Birželio 17 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins Dvynių ženklo partnerystės sektorių, skatins permainas ir būtinybę priimti svarbius sprendimus, o tokiu metu, norint išvengti problemų, vertėtų įsiklausyti į mylimo žmogaus, arba antrosios pusės nuomonę. Paskutinę birželio dekadą tarpusavio santykius gali apkartinti stiprus jaudulys, pavydas, įtarimai ir kaltinimai, to priežastimi gali būti finansiniai reikalai, o išeiti iš sudėtingos situacijos gali padėti sąžiningumas ir teisingumas.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Dvi pirmąsias 2019 metų birželio mėnesio dekadas Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti kūrybinė veikla, tokiu metu bus galima įsigilinti ir išspręsti kai kurias psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos ir komforto, nors tuo pačiu bus galima susidurti su apribojimais, vienatve, įvairiomis baimėmis, slaptais priešais. Šis laikotarpis bus palankus dvasinėms praktikoms, meditacijoms, o paskutinė dekada bus tinkama asmeninių ambicijų ir iniciatyvų realizavimui. Birželio mėnesį Vėžio ženklo atstovai bus kupini įkvėpimo, noro siekti asmeninės ir socialinės sėkmės. Birželį Vėžio ženklu eis tranzitu Marsas, darbo sektoriumi atatupstai judės Jupiteris, o šių planetų formuojamų aspektų įtakoje, ne viskas gausis lengvai, tačiau atitinkamai įdėjus pastangų, bus galima pasiekti ženklių rezultatų darbe. Šiame periode vertėtų labai atsakingai peržiūrėti karjeros rutuliojimo strategiją, įvertinti galimybes, būdus ir priemones, būtinas siekiant profesinių tikslų įgyvendinimo. Birželio mėnuo bus gana sudėtingas dėl Jupiterio destruktyvaus aspekto Neptūnui įtakos, skatinančios polinkį iliuzijoms, savęs apgaulei, kada galima patikėti melagingais pažadais ir išeikvoti jėgas neperspektyviems projektams. Šį mėnesį būtų palanku įsiklausyti į labiau patyrusių žmonių patarimus, kurie padėtų realistiškai pažvelgti į esamą situaciją, bei teisingai įvertinti susiklosčiusią padėtį.

Finansiniu požiūriu 2019 metų birželio mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti kiek permainingas, kiek pasyvesnis laikas bus iki trečios dekados, o birželio 21 d., už asmeninių finansų sektorių atsakingai Saulei perėjus į Vėžio ženklą, prasidės daug žadantis laikotarpis. Saulės įtakoje bus juntamas aktyvumas finansinėje sferoje, todėl galimos netikėtos pozityvios permainos, liečiančios pajamų ir pelno klausimus. Tokiu metu galimos papildomos pajamos, susiję su draugais ir bendraminčiais, su bendrais projektais, arba galima ir netikėta materialinė parama.

Vėžio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų birželio mėnesį bus gana aktyvus ir įdomus. Birželio mėnesį Vėžio ženklu eis tranzitu Marsas, kuris atsakingas už meilės sektorių, 4-27 dienomis Merkurijus, o nuo 21 d. ir Saulė, o šių planetų įtakoje stiprės patrauklumas, aktyvumas, gebėjimas bendrauti su priešingos lyties atstovais, polinkis vilioti, siekti dėmesio ir simpatijų savo atžvilgiu. Šiame periode stiprės romantiškos nuotaikos, vieniši Vėžio ženklo atstovai galės užmegzti naujas pažintis, formuoti asmeninius meilės santykius, tačiau Marsui formuojant destruktyvius aspektus, dvi pirmąsias birželio dekadas, būtinas atsargumas ir apdairumas bendraujant su mažai pažįstamais žmonėmis. Birželio mėnesį gali išryškėti asmeninės laisvės siekis, polinkis labiau užsiimti savais, o ne šeimos reikalais, tačiau toks elgesys gali skatinti įtampą poros tarpusavio santykiuose, skatinti nepalankias situacijas, trintį bendravime, įvairaus pobūdžio problemas. Norint išvengti nepalankios įtakos, kurią skatins Marso formuojami opozicijos aspektai Saturnui ir Plutonui, einantiems tranzitu partnerystės sektoriumi, vertėtų vengti bet kokios formos šantažo, per didelio polinkio nepriklausomybei, vertėtų atvirai ir nuoširdžiai bendrauti su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, ieškoti galimybės suderinti abiejų poreikius, polinkius ir lūkesčius. Paskutinė birželio mėnesio dekada bus kiek ramesnė, kada prasidės praktiškesnis laikotarpis, nurims aistros, o svarbiais taps reikalai, susiję su finansais, nuosavybe, pirkiniais, ūkiniais ir buitiniais klausimais. Tokiu metu gyvenimo tempas taps lėtesniu, norėsis mėgautis mylimo žmogaus bendrija, bei gyvenimo teikiamais žemiškais džiaugsmais ir malonumais.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Dvi pirmąsias 2019 metų birželio mėnesio dekadas Liūto ženklo atstovų gyvenime svarbiais bus reikalai, liečiantys bendrus projektus, kolektyvinį darbą, visuomeninius ryšius, santykius su draugais ir rėmėjais, ateities planus, tokiu metu galima išreikšti savo individualumą, dalykinį aktyvumą, organizacinius gabumus, o paskutinė dekada bus labiau pasyvi, palanki psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos ir komforto siekimui. Birželio mėnesį Marsas, 4-27 dienomis Merkurijus, o nuo 21 d. ir Saulė, eis tranzitu Liūto ženklo pasąmonės, paslapčių, izoliacijos sektoriumi, todėl iš vienos pusės, šių planetų įtaka skatins įkvėpimą, stiprins vidinę įžvalgą, kūrybinius polinkius, o iš kitos pusės, galima susidurti su intrigomis, apgaulėmis, arba kas nors gali labai stipriai pavesti. Šiame periode būtinas atsargumas renkantis projektus ir dalykinius partnerius, netgi tuo atveju, kada pasiūlymai gaunami iš draugų, arba bendraminčių. Liūto ženklo atstovams, ieškantiems darbo, nebus lengva surasti ir gauti patinkančią pareigybę, kadangi tai, kas gali būti pasiūlyta, gali reikalauti gana daug jėgų ir pastangų, arba gali netenkinti darbo užmokestis. Šis laikotarpis bus tinkamas norintiems įsigyti naują specialybę, arba siekiantiems naujų praktinių įgūdžių, galinčių sustiprinti profesionalumą.

Finansiniu požiūriu 2019 metų birželio mėnuo Liūto ženklo atstovams bus gana palankus, kadangi anksčiau įdėtos pastangos šiame periode gali duoti gerus rezultatus. Šį mėnesį galima gauti pajamas už anksčiau atliktus darbus, o intuicijos ir vidinės nuovokos dėka, bus galima surasti būdą, kaip padidinti pajamų lygį, tik bus labai svarbu nerizikuoti ir nepriimti abejotinų pasiūlymų. Šiuo metu, prieš imantis kokių nors veiksmų, vertėtų labai atsakingai viską apgalvoti, bei neleisti kitiems žmonėms įtakoti savo finansinių sprendimų.

Liūto ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų birželio mėnesį bus kupinas svajonių, melancholijos, bei polinkio skraidyti padebesiais, o tai skatins už meilės sektorių atsakingo, atatupstai juo judančio Jupiterio formuojamas destruktyvus aspektas Neptūnui. Vieniši Liūto ženklo atstovai gali būti sėkmingi meilėje, kadangi iki birželio 21 d., Liūto ženklą globojanti Saulė, eis tranzitu draugystės sektoriumi, o 9 d. į šią sferą pereis ir Venera, todėl šių planetų įtakoje, bus galima sutikti įdomių, patrauklių žmonių, tai bus palankus laikas naujoms pažintims, flirtui, bendravimui su priešingos lyties atstovais. Tačiau, bendraujant su mažai pažįstamais žmonėmis, šį mėnesį būtinas atsargumas ir apdairumas, kadangi ne visi žmonės gali būti geranoriškais, todėl galima tapti ir piktavalių apgaulės auka, o iš kitos pusės, reikėtų nepainioti draugystės su meile. Birželio 17 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins Liūto ženklo meilės sektorių, todėl kai kurie šio ženklo atstovai gali būti linkę atnaujinti anksčiau nutrūkusius meilės ryšius, tačiau greitu laiku gali paaiškėti, kad tokiems norams šiuo metu išsipildyti nelemta. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantys šeimoje, gali tikėtis kupino harmonijos, švelnumo ir romantikos laikotarpio, šį mėnesį galimi malonūs siurprizai iš mylimo žmogaus pusės, netikėtos dovanos, bei neplanuotos romantiškos pramogos. Šis mėnuo palankus planuojantiems aktyvų poilsį kartu su mylimu žmogumi, bei geras laikas vaikų planavimui.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Dvi pirmąsias 2019 metų birželio mėnesio dekadas Mergelės ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su profesinė veikla, karjera, socialinių ambicijų įgyvendinimu, o paskutinę dekadą sėkmė gali lydėti kolektyvinėje ir visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas ryšių užmezgimui, ateities planų kūrimui. Birželio 3 d. stosianti Mėnulio jaunatis palies ir suaktyvins Mergelės ženklo karjeros sektorių, todėl prasidės naujas profesinės veiklos vystymosi etapas, kada bus galima pademonstruoti profesinius privalumus, atsidurti kolektyvo dėmesio centre, bei padaryti gerą įspūdį vadovybei. Sėkmę profesinėje veikloje ir karjeroje šiuo metu gali lemti žavesys, gebėjimas bendrauti, sukaupta patirtis ir dalykinis kibumas. Mergelės ženklo karjeros sektoriumi iki birželio 21 d. eis tranzitu Saulė, o nuo 9 d. ir Venera, atsakinga už asmeninių finansų sferą, todėl šių planetų įtakoje, galima tikėtis gerų pajamų, bei sėkmės darbinėje, profesinėje veikloje, tokiu metu bus lengviau įgyti įtakingų asmenų palankumą, bei sėkmingai įgyvendinti savo socialines ambicijas. Kai kuriems Mergelės ženklo atstovams gali būti pasiūlyta perspektyvi pareigybė, bei gali pavykti pakilti karjeros laiptais. Birželio mėnesį galimas didesnis darbų krūvis, stiprės darbo efektyvumas, tačiau dėl padidėjusio užimtumo liks mažiau laiko šeimai ir namų reikalams, todėl asmeninis gyvenimas atsidurs antrame plane.

Finansiniu požiūriu 2019 metų birželio mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus gana rizikingas, todėl norint užsitikrinti stabilų asmeninį biudžetą, reikėtų pasitelkti nuovokumą, atsakomybę, vengti bet kokių avantiūrų, abejotinų pasiūlymų, projektų, arba investicijų. Dalykinės partnerystės sferoje šį mėnesį galima susidurti su apgaulėmis, todėl renkantis organizacijas ir konkrečius žmones, su kuriais būtų planuojamas bendradarbiavimas, būtinas ypatingas atsargumas ir apdairumas. Tvarkant svarbius finansinius reikalus, sudarant sutartis, susitarimus, prisiimant įsipareigojimus, išlikti apdairiais reikėtų birželio 18-24 dienomis, o paskutinę mėnesio savaitę aplinkybės klostysis palankiau, bus daugiau aiškumo ir stabilumo.

Asmeninis Mergelės ženklo atstovų gyvenimas 2019 metų birželio mėnesį gali būti įdomus ir palankus, kadangi stiprės gebėjimas pritraukti aplinkinius, pelnyti jų dėmesį, simpatijas. Mergelės ženklą globojantis Merkurijus birželio 4-27 dienomis eis tranzitu draugystės, visuomeninių ryšių sektoriumi, todėl aktyvus socialinis gyvenimas gali skatinti sėkmę meilėje. Tai bus palankus laikas vienišiems Mergelės ženklo atstovams, kadangi susitinkant, bendraujant su draugais, bendraminčiais, dalyvaujant įvairiuose renginiuose, bus galima susipažinti su ypatingu žmogumi ir užmegzti asmeninius santykius. Šiuo metu užsimezgę santykiai gali rutuliotis palengva, neskubriai, todėl gali tekti pasitelkti kantrybę, stengtis kuo geriau pažinti patinkantį žmogų, susivokti savuose jausmuose ir lūkesčiuose. Paskutinėmis birželio mėnesio dienomis gali užsimegzti santykiai su nelaisvais partneriais, arba gali išaiškėti aplinkybės, skatinančios nusivylimą meile ir santykais. Birželio mėnesį Mergelės meilės sektorių įtakos Saturnas ir Plutonas, o partnerystės sektorių Neptūnas ir Juodasis Mėnulis, todėl mėnuo bus palankus meilei, romantiškoms pramogoms, tik tam tikro pobūdžio nesklandumai tarpusavio santykiuose galimi birželio 15-24 dienomis, kada galimos iliuzijos, polinkis savęs apgaulei, todėl šiuo metu reikėtų išlikti realistais.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Dvi pirmąsias 2019 metų birželio mėnesio dekadas Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, liečiantys mokslo, kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu sferas, o paskutinę dekadą aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į profesinę veiklą, karjerą ir socialinių tikslų įgyvendinimą. Birželio mėnesį, Svarstyklių ženklo karjeros sektoriumi, eis tranzitu Marsas, 4-27 dienomis Merkurijus, o 21 d. prisijuns ir Saulė, todėl šių planetų įtakoje bus galima pasiekti ženklių profesinės veiklos rezultatų, realizuojant svarbius planus, naujas idėjas ir projektus. Birželio 3 d. stosianti Mėnulio jaunatis palies ir suaktyvinas Svarstyklių ženklo mokslo, kūrybos, ryšių su užsieniu sektorių, todėl suteiks naują impulsą, bei prasidės palankus laikas kūrybinių projektų rengimui, kvalifikacijos kėlimui, komandiruotėms, kelionėms į užsienį, dalykinių ryšių su partneriais iš kitų miestų, arba šalių užmezgimui. Birželio mėnuo palankus mokslams, kursų, seminarų lankymui, naujų žinių ir patirties įgijimui. Tačiau, kadangi birželio mėnesį formuosis gana dvejopos, kartais prieštaringos astrologinės nuorodos, skatinančios įtemptas, arba konfliktines situacijas darbo kolektyve, todėl bus būtinas atsargumas, bei gebėjimas išvengti dalyvavimo įvairiose intrigose. Protingiausia šį mėnesį būtų neutrali pozicija, per daug nepalaikant nei vienos iš konfliktuojančių pusių.

Finansiniu požiūriu 2019 metų birželio mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti svarbus ir reikšmingas, kadangi jo eigoje galimos didelės išlaidos, susiję su gyvenamuoju plotu, nuosavybe, remonto, arba statybos darbais, o užsiėmus tokio pobūdžio veikla, procesą gali stabdyti ir vilkinti lėšų stygius. Šį mėnesį giminės, arba artimi žmonės gali nesuteikti reikiamos finansinės paramos, todėl prieš planuojant svarbius darbus, liečiančius nuosavybės, remonto klausimus, reikėtų labai atsakingai įvertinti savo finansines galimybes, materialinę padėtį, kliautis tik nuosavomis lėšomis, o jeigu šiuo klausimu kyla abejonės, tada savo planus reikėtų nukelti vėlesniam laikui. Geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos ir profesinės veiklos tikėtinos pirmąją birželio mėnesio pusę, o atidumas, tvarkant finansinius reikalus, bus būtinas birželio 11-20 dienomis, bei mėnesio pabaigoje nuo 28 d., kada bus juntama negatyvi planetų įtaka.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų birželio mėnesį gali būti labai aktyvus, įdomus, kupinas reikšmingų įvykių. Birželio 3 d. stosianti Mėnulio jaunatis gali suteikti naują impulsą ir galimybę susipažinti su įdomiais, patraukliais žmonėmis, bei prasidės palankus laikas bendravimui su priešingos lyties atstovais, maloniems susitikimams, romantiškoms meilės pramogoms, kas padės išsilaisvinti iš pabodusios kasdienės rutinos. Už Svarstyklių ženklo partnerystės sektorių atsakingas Plutonas birželio mėnesį tęs tranzitą šeimos sektoriumi, todėl laikotarpis bus palankus esantiems ilgalaikiuose santykiuose, gyvenantiems šeimoje, tačiau birželio 11-20 dienomis, Marso opozicijos Plutonui įtakoje, galima įtampa ir konflitinės situacijos, susiję su finansais, bei gallimi nesutarimai dėl per didelio užimtumo profesinėje sferoje. Birželio mėnesį reikėtų vengti per didelio atvirumo bendraujant su kitais žmonėmis, kadangi asmeninis gyvenimas gali tapti apkalbų objektu tarp pažįstamų ir kolegų, bei skatinti konfliktines situacijas šeimoje. Šį mėnesį galimi nesutarimai su vyresnės kartos šeimos nariais, gali skirtis nuomonės ir požiūriai, tačiau tai bus tik laikino pobūdžio nesklandumai, tačiau birželis bus palankus naujų kūrybinių projektų rengimui kartu su mylimu žmogumi, arba antrąja puse.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Dvi pirmąsias 2019 metų birželio mėnesio dekadas Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, ar palikimu, o paskutinė dekada bus palanki tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė gali lydėti kūrybinių ir juridinių profesijų atstovus, bei dirbančius mokslo, švietimo sektoriuje. Birželio mėnesį bus juntama dvejopa planetų įtaka, kas gali skatinti nuoseklumo stoką, kada iš vienos pusės, galimas įkvėpimas, didžiulis noras pasiekti gerų rezultatų darbe, profesinėje veikloje ir karjeroje, o iš kitos pusės, per didelis optimizmas ir neteisingi poelgiai gali skatinti nesėkmes ir nesklandumus. Šiame periode vertėtų neskubėti asmeniškai priimti svarbius sprendimus, o būtų geriau pasikonsultuoti su patyrusiais žmonėmis, gebančiais realistiškai įvertinti susiklosčiusias aplinkybes, bei padėti surasti palankiausią išeitį. Birželio mėnesį, siekiant profesinės sėkmės, norint įgyvendinti socialines ambicijas ir užsibrėžtus tikslus, reikėtų vengti bruzdumo, skubos, apsišarvuoti kantrybe, išlikti nuovokiais, bei labai atsakingai daryti sprendimus. Versle ir darbe birželio mėnesį bus labai svarbūs dalykiniai ryšiai su užsieniu, bendradarbiavimas su žmonėmis ir organizacijomis iš kitų miestų ir šalių. Šiame periode palanku stiprinti savo profesionalumo lygį, mokytis, kaupti reikalingas žinias ir patirtį, lankyti tikslinius kursus, laikyti testus, suteikiančius atitinkamą kvalifikaciją.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2019 metų birželio mėnuo gali būti labai reikšmingas, kadangi 3 d. stosianti Mėnulio jaunatis palies stambių finansinių lėšų, verslo sferą, o 17 d. Mėnulio pilnatis suaktyvins asmeninių pajamų sektorių, todėl tai gali suteikti impulsą, atverti galimybes, išryškinti naujas idėjas, bei skatinti polinkį ieškoti naujų pajamų uždirbimo būdų ir šaltinių, kas galėtų užtikrinti išskirtinę finansinę sėkmę. Finansinės sėkmės garantu birželio mėnesį bus tikslingumas ir vidinė nuojauta, gebėjimas numatyti įvykių ir veiklos eigą, atsakingas turimų lėšų panaudojimas, bei būtinų išlaidų planavimas. Už Skorpiono ženklo asmeninių finansų sektorių atsakingas, juo tranzitu einantis Jupiteris, judėdamas atatupstas ir formuodamas destruktyvius aspektus Saulei, Venerai ir Neptūnui, gali skatinti polinkį išlaidavimui, todėl periode iki paskutinės birželio savaitės, būtinas ypatingas apdairumas ir atsakomybė, kas padėtų išvengti nuostolių.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2019 metų birželio mėnuo Skorpiono ženklo atstovams gali būti kiek permainingas. Pirmoji savaitė bus palanki naujoms pažintims, o iki birželio 9 d., Venerai einant tranzitu partnerystės sektoriumi, tikėtini svarbūs įvykiai asmeniniame gyvenime. Iki birželio 21 d. Saulė, o nuo 9 d. ir Venera, eis tranzitu Skorpiono ženklo sąmonės transformacijos sektoriumi, todėl tai bus esminių pokyčių asmeninio gyvenimo sferoje periodas, palankus gilių meilės ryšių formavimui. Jeigu poros tarpusavio santykiuose jaučiama įtampa, šiame laikotarpyje bus galimybė atkurti tarpusavio pasitikėjimą, siekti harmoningo bendravimo su mylimu žmogumi, arba antrąja puse. Birželio mėnesį planetų įtaka skatins polinkį švelnumui, romantikai, tokiu metu jausmai gali tapti labai intensyviais ir giliais, stiprės gebėjimas atsiverti mylimam žmogui, bei noras suprasti jo lūkesčius. Skorpiono ženklo atstovai, neseniai užmezgę santykius, šiame periode galės juos pervesti į naują, gilesnį lygmenį, o aplamai šį mėnesį meilės sferoje tikėtinos permainos, grindžiamos emocinėmis ir materialinėmis išraiškomis. Paskutinę birželio savaitę kai kurie Skorpiono ženklo atstovai gali užmegzti slaptus, sudėtingus, arba painius santykius, arba santykių formavimą gali įtakoti finansinės naudos siekimas. Vieniši Skorpiono ženklo atstovai birželio mėnesį gali tikėtis sėkmės bendraujant su priešingos lyties atstovais, tačiau kadangi meilės sektorių įtakos Neptūnas, formuojantis negatyvius aspektus, tai gali skatinti polinkį iliuzijoms. Siekiant patikimų meilės santykių, vertėtų realistiškai ir kritiškai vertinti gerbėjus, atsakingai išreikšti savo ketinimus, kas padėtų išvengti iliuzijų ir neklaidintų kitų.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Dvi pirmąsias 2019 metų birželio mėnesio dekadas Šaulio ženklo atstovų gyvenime aktualia tema bus bendradarbiavimo klausimai, santykiai su kitais žmonėmis, asmeniniai ir dalykiniai ryšiai, o paskutinę dekadą, svarbiais bus materialiniai reikalai, liečiantys verslą, kreditus, skolas, ar mokesčius. Birželio mėnesį partnerystės ryšiai ir bendradarbiavimas vaidins labai svarbų vaidmenį vystantiems verslą, bei siekiantiems karjeros. Už Šaulio ženklo darbo sferą atsakinga Venera birželio 9 d. pradės eiti tranzitu partnerystės sektoriumi, todėl šios planetos įtakoje, galima tikėtis kitų žmonių palaikymo reikaluose, liečiančiuose darbo paieškas, bei norintiems padaryti kuo geriausią įspūdį vadovybei ir darbo kolektyve. Birželio 4 d. vakare, už Šaulio ženklo karjeros sferą atsakingas Merkurijus pereis į stambių finansų, verslo sektorių, kuriuo judės iki 27 d., o tai gali paskatinti būtinybę esminiams pokyčiams profesinėje veikloje, kada gali tekti peržiūrėti karjeros galimybes, arba galimas polinkis pasiieškoti naujos darbo vietos.

Finansiniu požiūriu 2019 metų birželio mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti gana prieštaringas, kadangi asmeninių finansų sektoriumi einantys tranzitu ir judėdami atatupstai Saturnas ir Plutonas, formuos destruktyvius aspektus Marsui ir Merkurijui, kas gali paskatinti finansinius konfliktus ir nepalankias aplinkybes. Ypatingas atsargumas birželio mėnesį būtinas tvarkant reikalus, liečiančius svetimas lėšas, kreditus, mokesčius, arba skolas. Nepalankios aplinkybės gali paliesti tuos Šaulio ženklo atstovus, kuriems birželio mėnesį teks tvarkyti palikimo, dalykinio bendradarbiavimo, verslo reikalus. Paskutinė birželio savaitė jau bus palankesnė, palaipsniui situacija gerės, bus galima sėkmingai sutvarkyti svarbius piniginius reikalus, bei stabilizuotis finansinė padėtis.

Šaulio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime 2019 metų birželio mėnuo gali būti naujų galimybių laikotarpiu, suteikiančiu neįprastos ir jaudinančios patirties. Birželio 3 d. stosianti Mėnulio jaunatis suaktyvins Šaulio ženklo partnerystės ir santuokos sektorių, todėl partnerystės ryšiuose, arba santuokiniame gyvenime prasidės naujas etapas, kada bus labai svarbu mylimam žmogui, arba savo antrajai pusei skirti daugiau dėmesio, rūpesčio ir šilumos, kas padėtų užglaistyti iki šiol buvusius nesutarimus, bei harmonizuoti tarpusavio santykius. Birželio 9 d. naktį į Šaulio ženklo partnerystės sektorių pereis meilės planeta Venera, todėl tikėtinos pozityvios asmeninio gyvenimo permainos. Veneros įtakoje bus lengviau išreikšti jausmus ir parodyti pačias geriausias savo charakterio savybes, o vieniši Šaulio ženklo atstovai tokiu metu gali sutikti ypatingą žmogų, kuriuo gali susižavėti ir pajausti stiprią simpatiją, o šiame periode partnerius suartinti gali aistringi pomėgiai ir bendri intelektualiniai interesai. Šaulio ženklo atstovai, esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje, birželio mėnesį gali tikėtis jiems palankaus laikotarpio, kada galima formuoti gilius, emicionalius tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, arba antrąja puse. Šį mėnesį gali tekti užsiimti ir sėkmingai išspręsti klausimus, liečiančius persikraustymą, gyvenamąjį plotą, nuosavybę, ar šeimos verslą.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Dvi pirmąsias 2019 metų birželio mėnesio dekadas Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime labai svarbiais bus reikalai, susiję su darbine ir profesine veikla, aktualiais gali tapti sveiko gyvenimo būdo, naminių augintinių klausimai, o paskutinę dekadą dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, dalykinį bendravimą ir bendradarbiavimą. Iki birželio 21 d. Saulė, o nuo 9 d. ir Venera, eis tranzitu Ožiaragio ženklo darbo sektoriumi, todėl šių planetų įtakoje, darbinėje, profesinėje veikloje gali pavykti pasiekti ženklių rezultatų. Šį mėnesį gali pavykti užmegzti reikalingus dalykinius ryšius, sudaryti naudingus kontraktus, o kai kurie Ožiaragio ženklo atstovai gali gauti viliojantį pasiūlymą dalyvauti pelningame projekte. Birželio 3 d. stosianti Mėnulio jaunatis suaktyvins Ožiaragio ženklo darbo sektorių, kas suteiks naują impulsą, todėl gali atsiverti perspektyvios galimybės, o ieškantieji darbo, gali gauti labai gerų pasiūlymų. Šiuo metu galimas draugų ir artimų žmonių palaikymas, bei naujos galimybės jų dėka. Birželio mėnuo bus palankus ir sėkmingas Ožiaragio ženklo atstovams, dirbantiems savarankiškai, užsiimantiems individualia veikla, nuosavu verslu, o kai kuriems, palankiai susiklosčius aplinkybėms, pomėgiai gali tapti papildomu pajamų šaltiniu.

Finansiniu požiūriu 2019 metų birželio mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti gana palankus ir dosnus, kadangi tikėtinos kiek didesnės už įprastines pajamos, gali atsirasti galimybė sutaupyti nemažą sumą, bei gerokai papildyti asmeninį biudžetą. Šį mėnesį nauda galima iš giminių, artimų žmonių, arba mylimo žmogaus pusės, bei gali padidėti antrosios pusės pajamos, kas palankiai įtakotų šeimos biudžetą.

2019 metų birželio mėnesį Ožiaragio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas ir meilės reikalai gali atsidurti dėmesio centre, kadangi visą mėnesį Marsas, birželio 4-27 d. Merkurijus, o nuo 21 d. ir Saulė, eis tranzitu partnerystės ir santuokos sektoriumi. Tai bus įdomus, nors kiek ir neramus mėnuo, skatinantis asmeninio gyvenimo permainas, o įdėjus atitinkamai pastangų, bus galima pasiekti labai gerų rezultatų formuojant ir puoselėjant tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, arba savo antrąja puse. Šį mėnesį stiprės patrauklumas, gebėjimas bendrauti su kitais žmonėmis, tai palankus laikas vienišiems Ožiaragio ženklo atstovams, ieškantiems meilės ir artimo širdžiai žmogaus. Birželį galimos naujos pažintys, gali pavykti sutikti įdomų, ypatingą žmogų, ypač įvairių viešų renginių metu, draugiškose kompanijose, arba ir kasdienių, įprastinių aplinkybių fone, tokiu metu bus lengviau pademonstruoti savo pačias geriausias savybes, pelnyti simpatijas, užmegzti asmeninius meilės santykius. Birželio mėnesį aktyvesniu taps socialinis gyvenimas, kas palankiai įtakos ir asmenines aplinkybes, bendra visuomeninė veikla gali dar labiau suartinti su antrąja puse, ar mylimu žmogumi, o taip pat, šis mėnuo palankus norintiems oficialiai įteisinti savo santykius.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Dvi pirmąsias 2019 metų birželio mėnesio dekadas Vandenio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais, bei įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikų temą, gali atsirasti nauji interesai, pomėgiai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo ir sveikatos sferą. Vandenio ženklo darbo sektoriumi birželio mėnesį eis tranzitu Marsas, 4-27 d. Merkurijus, o nuo 21 d. ir Saulė, todėl šių planetų įtakoje, bus aktyvus ir produktyvus laikotarpis, kada galimi geri rezultatai profesinėje veikloje, bei karjeroje. Šį mėnesį bus galimybė pademonstruoti aukštą profesionalumą, atsakingai atlikti pavestas užduotis ir pelnyti vadovybės palankumą. Tačiau iš kitos pusės, vertėtų vengti per didelių darbo krūvių, bei atsakomybės naštos, kadangi tai gali paskatinti pervargimą, alinti jėgas, kas skatintų ir sveikatos problemas. Birželio mėnesį gali pavykti surasti naudingą darbą, kuris patiktų, kuriame būtų suteikta galimybė pilnai save išreikšti, realizuoti gebėjimus, talentus, ar sukauptą patirtį.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams 2019 metų birželio mėnuo bus nevienareikšmis, kadangi asmeninių pajamų sektorių šį laikotarpį įtakos Neptūnas ir Juodasis Mėnulis, bei jų formuojami aspektai. Šiame periode galima susidurti su vilkinimu, kas nors gali stipriai pavesti, galimos painios aplinkybės, konfliktai dėl pinigų. Finansinės sėkmės ir stabilumo garantu šį mėnesį bus sveika nuovoka, gebėjimas realiai įvertinti aplinkybes, atmetant bet kokias iliuzijas, o intuicija irgi gali gerokai pavesti. Pajamos šį mėnesį galimos iš partnerystės sferos, o taip pat nauda gali sietis su pomėgiais ir talentais, juos paverčiant papildomų pajamų šaltiniu.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2019 metų birželio mėnuo Vandenio ženklo atstovams gali būti įdomus, pilnas jaudinančių įvykių. Birželio 3 d. stosianti Mėnulio jaunatis palies ir suaktyvins Vandenio ženklo meilės sektorių, todėl asmeniniame gyvenime ir meilėje tikėtinas impulsas, reikšmingi pokyčiai, gali atsiverti naujos perspektyvos. Tai bus geras laikas romantiškoms pažintims, maloniems susitikimams, pramogoms, staigmenoms, o jaučiant kam nors simpatiją, tokiu metu galima išreikšti savus jausmus, apie juos pasakyti patinkančiam žmogui. Už Vandenio ženklo partnerystės, santuokos sferą atsakinga Saulė iki birželio 21 d. eis tranzitu meilės sektoriumi, į kurį birželio 9 d. pereis ir Venera, todėl šių planetų įtakoje, stiprės patrauklumas, asmeninis žavesys, bus lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovais, tai bus geras laikas bendravimui, pažintims, flirtui, romantiškoms pramogoms, kelionėms, kurių metu bus galima susipažinti su ypatingu žmogumi. Vienišiems Vandenio ženklo atstovams birželio mėnesį nebus nuobodu, šiame laikotarpyje bus daugybė palankių galimybių naujoms pažintims, santykių užmezgimui, romantiškoms pramogoms, nors šiuo metu užmegsti ryšiai gali būti neįpareigojančiais ir trumpalaikiais. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje, šį mėnesį gali mėgautis vienas kito draugija ir tarpusavio supratimu, tai bus geras laikas meilei, harmoningam bendravimui, bendrų ateities planų kūrimui.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Dvi pirmąsias 2019 metų birželio mėnesio dekadas Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, liečiantys namų, šeimos, nuosavybės klausimus, o paskutinė dekada bus palanki kūrybinei saviraiškai, asmeninių meilės santykių formavimui, bei pomėgiams. Birželio mėnesį, Žuvų ženklo karjeros sektoriumi, eis tranzitu atatupstas Jupiteris, todėl daugeliui šio ženklo atstovų profesinės veiklos ateitis ir karjeros kryptis gali būti neaiški, o kai kas gali siekti radikalių pokyčių, tačiau laikas tam bus nepalankus. Birželio mėnuo bus palankus norint įvertinti realią situaciją karjeroje ir profesinėje veikloje, kokios yra galimybės ir kokiais būdais būtų galima įgyvendinti savus tikslus. Šiame periode gali keistis nuomonė ir ankstesnis požiūris į profesinę veiklą, pašaukimą, karjerą, gali išryškėti naujos idėjos ir perspektyvos, kurias būtų galima įgyvendinti vėliau, kada Jupiteris pradės judėti tiesiai, arba kai išeis iš retrogradinės kilpos. Birželio mėnesį būtinas atidumas ir apdairumas bendraujant su vadovybe, ar aukštą padėtį užimančiais valdžios atstovais, o tvarkant svarbius juridinius reikalus, vertėtų kreiptis į specialistus, gerai išmanančius teisinius dalykus.

Finansiniu požiūriu 2019 metų birželio mėnuo Žuvų ženklo atstovams gali būti palankus, tačiau tik su tam tikromis išlygomis, o sėkmės garantu bus gebėjimas labai atsakingai planuoti būtinas išlaidas, bei suvaldyti norą beatodairiškai išlaidauti įvairoms pramogoms ir pomėgiams. Kartais galima save palepinti, tačiau būtinas saikas, o iš kitos pusės, norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, šį mėnesį vertėtų vengti rizikingų investicijų ir dalyvavimo abejotinuose finansiniuose projektuose. Šiame periode papildomos pajamos gali sietis su talentų, gebėjimų ir pomėgių praktiniu realizavimu, o kai kuriems Žuvų ženklo atstovams, tai gali tapti nuolatiniu pajamų šaltiniu, arba peraugti į nuosavą verslą.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams 2019 metų birželio mėnuo bus palankus ir įdomus, kada pakaks pasitikėjimo savimi, kada stiprės gebėjimas bendrauti, vilioti, pramogauti, užmegzti ryšius, o palankiai susiklosčius aplinkybėms, nebus kada nuobodžiauti, bei asmeninį gyvenimą gali paliesti įvairios permainos. Birželio mėnesį Žuvų ženklo meilės sektoriumi eis tranzitu Marsas, 4-27 dienomis Merkurijus, o nuo 21 d. ir Saulė, todėl šių planetų įtakoje, tikėtini ypatingi įvykiai asmeniniame gyvenime. Tokiu metu gali pakakti drąsos prisipažinti apie savus jausmus patinkančiam žmogui, su kuriuo gali užsimegzti rimti meilės santykiai, arba romanas. Birželis bus palankus tiek vienišiems Žuvų ženklo atstovams, tiek esantiems ilgalaikiuose santykiuose, kadangi tai gali būti meilės, romantikos, harmonijos laikas, suteikiantis gyvenimo džiaugsmo, bei laimės pojūtį. Tačiau užmezgant naujas pažintis ir formuojant asmeninius meilės santykius, būtinas atsargumas, todėl nevertėtų duoti ilgalaikių pažadų, neskubėti įsipareigoti, o pradžioje reikėtų labai atsakingai įvertinti savo jausmus ir ketinimus, kas padėtų išvengti dvejopų situacijų.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą