Horoskopas 2019 metų vasario mėnesiui zodiako ženklams

Horoskopas konkrečiam metų mėnesiui dvylikai zodiako ženklų, tai yra apibendrinta astrologinė prognozė, remiantis Saulės padėtimi konkreataus zodiako ženklo atžvilgiu. Priklausymą vienam, arba kitam zodiako ženklui lemia Saulės padėtis gimimo horoskope, kadangi ši planeta yra psichikos centru, aplink kurį sukasi ir realizuojasi tai, ką simbolizuoja likusios devynios planetos. Kokie galimi realūs įvykiai kiekvieno žmogaus gyvenime mėnesio eigoje, tai gali parodyti individuali astrologinė prognozė, kuri sudaroma remiantis konkretaus žmogaus gimimo horoskopu, sudarytu pagal jo tikslų gimimo laiką, datą ir vietą, bei lokaliniu horoskopu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Iki 2019 metų vasario mėnesio 19 d. Avino ženklo atstovams bus svarbiais ir pirmame plane atsidurs klausimai, liečiantys bendrus projektus, kolektyvinį darbą, visuomeninius ryšius, santykius su draugais ir rėmėjais, ateities planus, o paskutinė dekada bus labiau pasyvi, palanki psichologinių problemų sprendimui, vidinės harmonijos ir komforto siekimui. Vasario mėnesį Uranas tęs tranzitą Avino ženklu, iki 14 d. šiame ženkle bus ir Marsas, todėl šių planetų ir jų formuojamų aspektų įtakoje, bus juntama energija, išryškės atkaklumas, asmeninės ambicijos, liečiančios karjerą, profesinę veiklą. Vasario 4 d. vakare, 23:04 val. (Lietuvos laiku), stosianti Mėnulio jaunatis, kuri sutaps ir su Geltonosios Žemės Kiaulės (Šerno) metų pradžia, palies ir suaktyvins Avino ženklo draugystės, visuomeninių ryšių sektorių, todėl tai bus tarsi naujo etapo pradžia, bus palankus laikas kolektyvinei veiklai, ateities planų kūrimui. Pirmąją vasario mėnesio pusę gali tekti susidurti su sudėtingomis situacijomis, tačiau asmeninių pastangų dėka bus galima sukurti palankią atmosferą, realizuoti profesinius planus ir tikslus. Vasario mėnesį, ypač pirmąją dekadą, sėkmė gali lydėti kolektyvinėje veikloje, bei atsargumas bendraujant su kolegomis ir vadovybe bus būtinas antros dekados pabaigoje, bei trečios pradžioje. Vasario 19 d. Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins Avino ženklo darbo sektorių, todėl artimomis pilnačiai dienomis bus labai svarbu išlikti geranoriškais kolegų atžvilgiu, pasistengti nedalyvauti įvairiose intrigose, stengtis su visais palaikyti gerus santykius, atsakingai atlikti pavestas užduotis.

Finansiniu požiūriu 2019 metų vasario mėnuo Avino ženklo atstovams gali būti palankus ir gana sėkmingas, kadangi už asmeninių finansų ir partnerystės sektorius atsakinga Venera vasario 4 d. naktį pereis į karjeros sferą, todėl prasidės palankus laikas patikimų dalykinių partnerių paieškoms, naudingų partnerystės, bendravimo sutarčių ir kontraktų sudarymui, o taip pat geros pajamos tikėtinos iš profesinės veiklos sferos, tai gali sietis su paaukštinimu pareigose, profesiniu augimu, arba gali rodyti stabilią finansinę padėtį. Vasario 14 d. Marsui perėjus į asmeninių finansų sektorių, gali išryškėti naujos iniciatyvos, liečiančios pajamų šaltinių, arba jų uždirbimo būdų paieškas, tokiu metu galima planuoti verslo plėtrą, kas galėtų palankiai įtakoti finansinę padėtį.

Avino ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų vasario mėnesį gali būti kiek permainingas, dvi pirmosios dekados bus palankios dalyvavimui įvairiuose renginiuose, bendravimui su draugais, bendraminčiais, šiuo palankiu laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Avino ženklo atstovai, kadangi tokiu metu bus lengva užmegzti naujas pažintis, kurios gali peraugti į asmeninius meilės santykius. Iki vasario 14 d., Marsui einant tranzitu Avino ženklu, pakaks energijos ir ryžto, bus lengviau bendrauti, užmegzti naujas pažintis. Vasario 4-31 dienomis, už Avino ženklo partnerystės sektorių atsakingai Venerai einant tranzitu karjeros sektoriumi, ypač aktyvus laikotarpis bus mėnesio viduryje, kada galimas polinkis bendrauti su aukštą padėtį, arba socialinį statusą turinčiais asmenimis, kas galėtų palankiai įtakoti asmeninį gyvenimą, partnerystės ryšius ir profesinės veiklos galimybes. Paskutinę vasario savaitę galimos tarpusavio bendravimo problemos, gali sustiprėti polinkis neištikimybei, ar atsitiktiniams ryšiams, o padidėjęs impulsyvumas ir nuoseklumo elgesyje stoka gali paskatinti santykių nutraukimą problematiškose porose.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Iki 2019 metų vasario mėnesio 19 d. Jaučio ženklo atstovų gyvenime svarbiais bus reikalai, susiję su profesinė veikla, karjera, socialinių ambicijų įgyvendinimu, o paskutinę dekadą sėkmė gali lydėti kolektyvinėje ir visuomeninėje veikloje, tai bus palankus laikas ryšių užmezgimui, ateities planų kūrimui. Vasario mėnesio pradžia bus palanki darbinių ir verslo reikalų tvarkymui, o vasario 4 d. vakare, 23:04 val. (Lietuvos laiku), stosianti Mėnulio jaunatis, kuri sutaps ir su Geltonosios Žemės Kiaulės (Šerno) metų pradžia, palies ir suaktyvins Jaučio ženklo karjeros sektorių, todėl prasidės naujas etapas laikas bus palankus socialinių ambicijų įgyvendinimui, ilgalaikių profesinės veiklos planų kūrimui. Dvi pirmąsias vasario mėnesio dekadas Jaučio ženklo atstovus jaudins klausimai, liečiantys profesinę reputaciją, karjeros galimybes, o aplinkybės darbo sferoje gali rutuliotis labai palankia linkme. Už Jaučio ženklo darbo sektorių atsakinga Venera vasario 4 d. pereis į kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu sektorių, todėl prasidės palankus laikotarpis darbinėms komandiruotėms, ryšių su užsienio įmonėmis ir partneriais užmezgimui, tačiau paskutinę savaitę, tvarkant svarbius profesinius reikalus, bendraujant su kolegomis ir vadovybe, būtinas atsargumas ir apdairumas. Tokiu metu sėkmę lems diplomatiškumas, atsakingas savo pareigų atlikimas, o vengti reikėtų impulsyvumo, skubotumo ir nederamo elgesio, kas galėtų skatinti įvairaus pobūdžio nemalonumus.

Finansiniu požiūriu 2019 metų vasario mėnuo Jaučio ženklo atstovams bus gana palankus, pirmąją dekadą geros pajamos tikėtinos iš pagrindinės profesinės veiklos, sėkmė gali lydėti dirbančius verslo sektoriuje, o vasario 10 d., už Jaučio ženklo asmeninių finansų atsakingam Merkurijui perėjus į draugystės, visuomeninių ryšių sektorių, nauda ir pajamos galimos per draugus, rėmėjus, visuomeninę ir kolektyvinę veiklą, tai bus palankus periodas bendrų projektų rengimui, tokiu metu galima pritraukti investicijas, plėtoti verslą, ieškoti naujų pajamų šaltinių. Tačiau periode vasario 15-22 dienomis, tvarkant svarbius finansinius reikalus, bus būtinas atsargumas ir apdairumas, kadangi tokiu metu galima susidurti su nesąžiningais žmonėmis, apgaulėmis, arba patiems suklysti.

Jaučio ženklo atstovų meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje 2019 metų vasario mėnuo bus kiek permainingas, kadangi už partnerystės sektorių atsakingas Marsas iki vasario 14 d. eis tranzitu paslapčių, vidinio gyvenimo sektoriumi, tokiu metu bus galima išanalizuoti tarpusavio santykius, arba gali išaiškėti tai, kas buvo bandoma nuslėpti. Vieniši Jaučio ženklo atstovai vasario mėnesį gali sutikti likimo skirtą žmogų tolimų kelionių metu, būdami užsienyje, o esantys ilgalaikiuose santykiuose, gali nuspręsti leistis į romantišką kelionę kartu su mylimu žmogumi. Nuo antros vasario dekados, kada už Jaučio ženklo meilės sektorių atsakingas Merkurijus pereis į draugystės sektorių, bus palankus laikas bendravimui su draugais, dalyvavimui įvairiuose renginiuose, kurių metu galimos naujos pažintys, arba kai kurie draugiški santykiai gali peraugti į asmeninius meilės ryšius. Vasario 14 d., Marsui perėjus į Jaučio ženklą, bus juntama energija ir ryžtingumas, tokiu metu bus lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovais, užmegzti naujas pažintis, bus daug susitikimų, o šiuo metu užsimezgę santykiai gali išsirutulioti į rimtus partnerystės ryšius. Gyvenantiems šeimoje, vasario mėnuo bus palankus, šeimos ir mylimo žmogaus palaikymas gali padėti siekti gerų rezultatų profesinėje veikloje, bei mėnuo palankus gerovės ir pozityvaus psichologinio klimato namuose kūrimui.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Iki 2019 metų vasario mėnesio 19 d. Dvynių ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, liečiantys mokslo, kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu sferas, o paskutinę dekadą aktyvumas ir dėmesys bus sutelktas į profesinę veiklą, karjerą ir socialinių tikslų įgyvendinimą. Už Dvynių ženklo darbo sektorių atsakingas Marsas iki vasario 14 d. eis tranzitu visuomeninių ryšių sektoriumi, bei formuos jungties aspektą su jame esančiu Uranu (aspekto pikas bus vasario 13 d.), todėl tokiu metu galimos netikėtos, nepalankios darbo sąlygų permainos, nesėkmės kolektyvinėje veikloje, gali tekti keisti ateities planus, o kai kas gali nuspręsti išeiti iš darbo savo noru. Vasario 4 d. vakare, 23:04 val. (Lietuvos laiku), stosianti Mėnulio jaunatis, kuri sutaps ir su Geltonosios Žemės Kiaulės (Šerno) metų pradžia, palies ir suaktyvins Dvynių ženklo mokslo, kūrybos, ryšių su užsieniu sektorių, todėl prasidės naujas gyvenimo etapas, laikas bus palankus norintiems kelti kvalifikaciją, stiprinti profesionalumą, užsiimti kūrybiniais projektais, bei ieškantiems darbo užsienyje. Dvynių ženklo karjeros sfera eina tranzitu Neptūnas, vasario 10 d. į šį sektorių pereis Merkurijus, o 19 d. ir Saulė, todėl šių planetų įtakoje, bus galima sėkmingai vystyti ir realizuoti profesinius planus, stiprinti autoritetą, įgyti kolegų ir vadovybės palankumą, bei tikėtinos pozityvios permainos, liečiančios karjeros galimybes. Tačiau vasario 17-22 dienomis, esant nepalankiai planetų įtakai, būtinas padidintas atidumas bendraujant su valdžios atstovais ir tvarkant svarbius reikalus, kadangi tokiu metu dėl nuoseklumo ir sutelktumo stokos, galima suklysti, apsiskaičiuoti, kas gali skatinti nemalonumus.

Finansinė Dvynių ženklo atstovų padėtis 2019 metų vasario mėnesį gali būti stabili ir palanki, pajamos galimos iš pagrindinės darbo vietos, nauda gali sietis su sėkmingomis dalykinėmis kelionėmis, kūrybinių projektų realizavimu, sėkmė gali lydėti intelektualinių profesijų atstovus, bei dirbančius prekybos, komercijos, informacinių technologijų sektoriuje. Vasario 4 d., Venerai perėjus į Dvynių ženklo stambių finansų sektorių, prasidės palankus laikas verslo plėtrai, naudingo bendradarbiavimo su dalykiniais partneriais formavimui, tokiu metu gali pavykti sutvarkyti svarbius reikalus, liečiančius skolas, mokesčius, kreditus, tačiau paskutinę savaitę būtinas ypatingas atsargumas ir apdairumas, kadangi tokiu metu galimos nesėkmės, nuostoliai ir praradimai, susiję su kolektyviniais projektais, rėmėjais, investicijomis, skubotais, neapgalvotais sprendimais.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje Dvynių ženklo atstovams 2019 metų vasario mėnuo bus aktyvus, prisotintas įvairių įvykių. Vasario mėnesį sėkmės ir laimės planeta Jupiteris eis tranzitu Dvynių ženklo partnerystės sektoriumi, o už meilės sferą atsakinga Venera vasario 4 d. pereis į ekstremalių situacijų, stambių finansų sferą, todėl šių planetų ir jų formuojamų aspektų įtakoje, meilė gali tampriai persipinti su materialiniais ir finansiniais reikalais. Šį mėnesį Dvynių ženklo atstovai gali atnaujinti santykius su kuo nors iš buvusių partnerių, arba meilės ryšiai gali būti panaudoti siekiant asmeninės naudos. Pirmąją vasario mėnesio pusę asmeninį gyvenimą gali paliesti reikalai, susiję su draugais, bendraminčiais, būtinas atsargumas dalyvaujant įvairaus pobūdžio renginiuose, o vasario 14 d., Marsui perėjus į vidinio gyvenimo sektorių, galima susidurti su apribojimais, gali suaktyvėti slapti priešai, išryškėti psichologinės problemos, tai bus pasyvesnis laikotarpis. Vasario 19 d. stosianti Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins Dvynių ženklo šeimos sektorių, todėl gali atsinaujinti senos tarpusavio santykių problemos, bus labai svarbu gebėti surasti pusiausvyrą tarp reikalų, liečiančių namus ir šeimą, bei profesinę veiklą, karjerą. Formuojant asmeninius meilės santykius, ypatingas atsargumas bus būtinas paskutinę vasario savaitę, kadangi tokiu metu galimas per didelis asmeninės laisvės poreikis, kas gali nepalankiai įtakoti ryšius su mylimu žmogumi, skatinti įvairaus pobūdžio nesklandumus, o kai kurie santykiai gali ir negrįžtamai nutrūkti.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Iki 2019 metų vasario mėnesio 19 d. Vėžio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, kreditais, ar palikimu, o paskutinė dekada bus palanki tolimoms dalykinėms kelionėms, kvalifikacijos kėlimui, sėkmė gali lydėti kūrybinių ir juridinių profesijų atstovus, bei dirbančius mokslo, švietimo sektoriuje. Vasario mėnesį laimės, sėkmės, plėtros planeta laikomas Jupiteris eis tranzitu Vėžio ženklo darbo sektoriumi, už kurį jis ir atsakingas, todėl skatins optimizmą ir entuziazmą, atvers naujas veiklos galimybes. Iki vasario 14 d. Marsas eis tranzitu Vėžio ženklo karjeros sektoriumi, formuos jungties aspektą su nenuspėjamu Uranu (aspekto pikas bus vasario 13 d.), todėl šių planetų įtakoje, bus juntamas energijos antplūdis, stiprės aktyvumas ir veiklumas, bus galima daug ką naudingo nuveikti, įgyvendinti brandintus profesinius ir socialinius tikslus, tačiau norint išvengti nemalonumų ir užsitikrinti sėkmę, bus labai svarbu vengti skubotų, impulsyvių veiksmų ir sprendimų. Vasario 14 d., Marsui perėjus į visuomeninių ryšių sektorių, sėkmė gali lydėti kolektyvinėje veikloje, ruošiant bendrus projektus, ieškant rėmėjų ir bendraminčių. Vasario mėnuo bus sėkmingas formuojant dalykinę partnerystę, siekiant naudingo bendradarbiavimo, o antroji mėnesio pusė palanki asmeninei ir kolektyvinei saviraiškai, bei kolektyvinei veiklai.

Finansiniu požiūriu 2019 metų vasario mėnuo Vėžio ženklo atstovams gali būti palankus ir dosnus, žadantis geras pajamas ir solidų pelną. Vasario 4 d. vakare, 23:04 val. (Lietuvos laiku), stosianti Mėnulio jaunatis, kuri sutaps ir su Geltonosios Žemės Kiaulės (Šerno) metų pradžia, palies ir suaktyvins Vėžio ženklo stambių finansų sektorių, todėl prasidės naujas gyvenimo etapas, laikas bus palankus kurti ilgalaikius finansinius planus, tinkamas norintiems plėsti esamą veiklą, arba išbandyti savo jėgas nuosavame versle. Iki vasario 10 d. Merkurijus, atsakingas už komunikacijų sferą, o iki 19 d. ir Saulė, kuri atsakinga už Vėžio ženklo asmeninių pajamų sferą, eis tranzitu stambių finansų sektoriumi, todėl šių planetų įtakoje, svarbiais gali tapti materialiniai ir verslo reikalai, šiame periode galima gauti atsakingą pareigybę, galimi naudingi sandoriai, bus palankus laikas tvarkyti reikalus, susijusius su skolomis, mokesčiais, kreditais, bendromis lėšomis. Paskutinę vasario dekadą tikėtinos naudingos finansiniu požiūriu tolimos dalykinės kelionės, gali megztis sėkmingi ir perspektyvūs ryšiai su užsienio partneriais ir įstaigomis.

Vėžio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų vasario mėnesį bus gana aktyvus, pirmąją mėnesio pusę, kol už meilės sektorių atsakingas Marsas eis tranzitu profesinės veiklos sektoriumi ir bus jungtyje su Uranu, galima tikėtis dvejopų situacijų, kada iš vienos pusės, meilė gali tampriai persipinti su socialiniais ir karjeros reikalais, o iš kitos pusės, dėl sustiprėjusio aktyvumo ir impulsyvumo, tačiau apdairumo ir nuoseklumo stokos, galima susidurti su netikėtomis, nepalankiomis aplinkybėmis, kas gali tapti nusivylimo meile, bei santykių nutraukimo priežastimi. Už Vėžio ženklo partnerystės sektorių atsakingas Saturnas, vasario mėnesį kartu su Plutonu, eis tranzitu šia sfera, o vasario 4 d. į partnerystės sektorių pereis ir meilės planeta Venera, todėl šių planetų įtakoje stiprės žavesys, patrauklumas, gebėjimas bendrauti, užmegzti naujas pažintis, patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį. Šiuo palankiu periodu galėtų pasinaudoti vieniši Vėžio ženklo atstovai, ieškantys meilės ir likimo skirto mylimo žmogaus. Kadangi Venera atsakinga už Vėžio ženklo šeimos sektorių, tai esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems šeimose, šios planetos įtaka vasario mėnesį bus palanki, kada bus galima formuoti patikimus santykius, jausti mylimo žmogaus rūpestį, o kai kurios poros gali nuspręsti savo santykius įteisinti oficialiai. Paskutinę vasario savaitę, Veneros formuojamo destruktyvaus aspekto Uranui įtakoje, galima trintis, tarpusavio bendravimo problemos, gali susiklostyti netikėtos nepalankios aplinkybės, dėl kurių gali tekti ieškoti sprendimų.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Iki 2019 metų vasario mėnesio 19 d. Liūto ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti santykiai su kitais žmonėmis, asmeniniai ir dalykiniai ryšiai, bendradarbiavimo klausimai, o paskutinę dekadą, aktualiais gali tapti materialiniai reikalai, liečiantys verslą, kreditus, skolas, ar mokesčius. Vasario mėnesį Liūto ženklo darbo sektoriumi tęs tranzitą Saturnas ir Plutonas, o vasario 4 d. į šį sektorių pereis ir Venera, kuri atsakinga už komunikacijų ir karjeros sferas, todėl šių planetų ir jų formuojamų aspektų įtakoje, tai bus naujų galimybių, bei produktyvios darbinės veiklos periodas. Sėkminga ir daug žadanti gali būti antroji vasario mėnesio dekada, laikas bus ypatingai palankus kūrybiškiems Liūto ženklo atstovams, kada gali aplankyti įkvėpimas, išryškėti naujos idėjos, bei dirbantiems meno, pramogų sferoje. Šiuo metu gali užsimegzti tarnybinis romanas, kas gali skatinti nepalankias aplinkybes, konfliktus ir problemas, ypač tai tikėtina paskutinę vasario savaitę. Pirmąją vasario mėnesio pusę Marsas eis tranzitu ryšių su užsieniu, mokslo sektoriumi, todėl laikas bus palankus kvalifikacijos kėlimui, naudingų žinių kaupimui, o vasario 14 d., Marsui perėjus į Liūto ženklo karjeros sektorių, prasidės aktyvus profesinės veiklos laikotarpis, tokiu metu bus pakankamai energijos, stiprės aktyvumas ir ryžtingumas, bus galima daug ką naudingo nuveikti, realizuoti numatytus planus, atlikti pavestas užduotis, ieškoti naujų karjeros galimybių. Šiame periode, įdėjus pastangų, bus galima pelnyti vadovybės palankumą ir palaikymą, bei tikėtinos pozityvios permainos profesinėje veikloje.

Finansiniu požiūriu 2019 metų vasario mėnuo Liūto ženklo atstovams bus palankus, nors ir kiek permainingas. Už Liūto ženklo asmeninių finansų ir pajamų sektorių atsakingas Merkurijus pirmąją vasario dekadą eis tranzitu partnerystės sektoriumi, todėl tokiu metu galima aktyviai ieškoti patikimų dalykinių partnerių, tvarkyti bendradarbiavimo reikalus, o nauda galima iš dalykinės partnerystės, mylimo žmogaus, arba antrosios pusės. Vasario 10 d. Merkurijus pereis į stambių finansų sektorių, todėl prasidės palankus laikas tvarkyti svarbius finansinius ir verslo reikalus, bus galima užsiimti skolų, mokesčių, draudimo, kreditų klausimais, tačiau laikotarpyje vasario 15-22 dienomis, kada Merkurijus formuos aspektus su Neptūnu ir Jupiteriu, bus reikalingas padidintas atidumas ir apdairumas, kadangi tokiu metu galima susidurti su apgaulėmis, nesąžiningais partneriais, kurie gali suklaidinti, arba patiems galima suklysti, apsiskaičiuoti, o tai galėtų lemti nuostolius ir praradimus. Šiame periode reikėtų vengti bet kokių finansinių avantiūrų, spekuliacijų, rizikingų investicijų, abejotonų pasiūlymų, vertėtų labai atsakingai planuoti būtinas išlaidas, kas padėtų išsaugoti stabilią finansinę padėtį.

Liūto ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų vasario mėnesį rutuliosis gana aktyviai ir veržliai, kadangi meilės sektorių visą mėnesį įtakos laimės, sėkmės ir plėtros planeta Jupiteris, o Liūto ženklo partnerystės sektoriumi pirmąją dekadą eis tranzitu Merkurijus, o iki 19 d. ir Saulė, todėl šių planetų įtaka bus palanki asmeninių santykių formavimui, bei tikėtini malonūs, įsimenantys įvykiai. Vasario 4 d. vakare, 23:04 val. (Lietuvos laiku), stosianti Mėnulio jaunatis, kuri sutaps ir su Geltonosios Žemės Kiaulės (Šerno) metų pradžia, palies ir suaktyvins Liūto ženklo partnerystės sektorių, todėl prasidės naujas gyvenimo etapas, laikas bus palankus kurti ilgalaikius planus, liečiančius asmeninį gyvenimą ir dalykinę partnerystę. Pirmąją vasario mėnesio pusę galimos naujos pažintys aukštojo mokslo įstaigose, arba tolimų kelionių metu, šis laikotarpis bus palankus vienišiems Liūto ženklo atstovams, tokiu metu gali užsimegzti nauji asmeniniai meilės santykiai, arba apie savus jausmus gali prabilti darbo kolega, bei nauji ryšiai gali užsimegzti per draugus. Paskutinę vasario dekadą meilė gali tampriai persipinti su materialiniais ir finansiniais reikalais, tokiu metu per asmeninius santykius galima ženkli nauda, tačiau vasario 17-22 dienomis bus būtinas padidintas apdairumas, kadangi tokiu metu galima susidurti su pavojingomis aplinkybėmis įvairių pramogu metu, paskutinę savaitę būtinas atsargumas bendraujant su nepažįstamais žmonėmis, kadangi jie gali turėti slaptų, arba neaiškių tikslų.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Iki 2019 metų vasario mėnesio 19 d. Mergelės ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti reikalai, susiję su darbine ir profesine veikla, aktualiais gali tapti sveiko gyvenimo būdo, naminių augintinių klausimai, o paskutinę dekadą dėmesys ir aktyvumas bus nukreiptas į tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, dalykinį bendravimą ir bendradarbiavimą. Vasario mėnesį Juodasis Mėnulis, pirmąją dekadą Merkurijus, kuris atsakingas už karjeros sferą, o iki 19 d. ir Saulė, eis tranzitu Mergelės ženklo darbo sektoriumi, todėl šių planetų įtakoje, bus galima su malonumu užsiimti darbine veikla, atsakingai atlikti pavestas užduotis. Vasario 4 d. vakare, 23:04 val. (Lietuvos laiku), stosianti Mėnulio jaunatis, kuri sutaps ir su Geltonosios Žemės Kiaulės (Šerno) metų pradžia, palies ir suaktyvins Mergelės ženklo darbo sektorių, prasidės naujas gyvenimo etapas, laikas bus palankus kurti ilgalaikius profesinės ir darbinės veiklos planus, o darbo kolektyve gali formuotis įkvepianti, darbinga atmosfera, skatinanti siekti ženklių rezultatų. Vasario 10 d. Merkurijus pereis į Mergelės ženklo partnerystės sektorių, todėl prasidės palankus laikas patikimų dalykinių partnerių paieškoms, naudingų sutarčių ir kontraktų sudarymui, tačiau tavrkant svarbius profesinius ir verslo reikalus, ypatingas atsargumas bus būtinas vasario 15-22 dienomis. Paskutinę vasario dekadą Mergelės ženklo atstovai gali tikėtis kolegų palaikymo, sėkmė gali lydėti dirbančius kūrybinį darbą, o paskutinės mėnesio dienos bus ypatingai palankios kūrybinei saviraiškai, talentų atskleidimui, naujiems kūrybiniams sumanymams.

Finansiniu požiūriu 2019 metų vasario mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus produktyvus, nors ir kiek permainingas, šiame periode geros pajamos tikėtinos iš kūrybinių projektų, tolimos dalykinės kelionės gali būti naudingos finansiniu atžvilgiu, galimas pelningas dalykinis bendradarbiavimas su užsienio įmonėmis ir partneriais. Šį mėnesį nauda gali sietis su nuosavybe, galima artimų žmonių parama, palankus laikas norintiems įsigyti vertingus daiktus namams, arba galima pirkti ir nekilnojamąjį turtą. Kai kuriems Mergelės ženklo atstovams šį mėnesį laimė gali nusišypsoti loterijoje, arba pajamos galimos iš pomėgių, kurie gali peraugti į pelningą nuosavą veiklą.

Asmeninis Mergelės ženklo atstovų gyvenimas 2019 metų vasario mėnesį gali būti aktyvus ir reikšmingas, šiame periode galima pozityvių praėjusio mėnesio tendencijų tąsa. Mergelės ženklo meilės sektoriumi eina tranzitu Saturnas ir Plutonas, o vasario 4 d. į šį sektorių pereis ir Venera, todėl šių planetų įtakoje, asmeninis gyvenimas gali pagyvėti, bus daug bendravimo, gali išryškėti nauji interesai ir pomėgiai. Vieniši Mergelės ženklo atstovai vasario mėnesį gali sutikti savo gyvenimo meilę, gali užsimegzti nauji asmeniniai santykiai, arba prasidėti audringas romanas. Pirmąją vasario mėnesio pusę Marsas eis tranzitu ektremalių situacijų, stambių finansų sektoriumi, todėl gali užsimegzti nauji santykiai su dalykiškais partneriais, arba veslininkais, tik šiuo metu benraujant su mažai pažįstamais žmonėmis, būtinas padidintas atsargumas, o vasario 14 d., Marsui perėjus į ryšių su užsieniu namą, galimos tolimos kelionės į užsienį, kurių metu tikėtinos naujos pažintys ir įvairios pramogos. Vasario 10 d. Merkurijus, o 19 d. ir Saulė, pereis į Mergelės ženklo partnerystės sektorių, kuriuo eina tranzitu Neptūnas, todėl asmeninis gyvenimas taps aktyvesniu. Vasario 19 d. stosianti Mėnulio pilnatis suaktyvins Mergelės asmenybės ir partnerystės sektorius, todėl tokiu metu gali išaiškėti kokios nors paslaptys, atsinaujinti senos tarpusavio santykių problemos, kurias kartu su mylimu žmogumi gali pavykti galutinai išspręsti, o atsargumas bendraujant su kitais žmonėmis bus reikalingas vasario 15-22 dienomis, kadangi tokiu metu galima suklysti, arba susidurti su nepalankiomis situacijomis, kurios gali skatinti nemalonumus asmeniniame gyvenime. Meilės sferoje kiek mažiau palanki bus paskutinė vasario savaitė, kada stiprės impulsyvumas, bus juntama nuoseklumo ir stabilumo stoka, kas gali skatinti problemas asmeniniuose meilės santykiuose, bei būtinas padidintas atsargumas įvairių pramogų metu.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Iki 2019 metų vasario mėnesio 19 d. Svarstyklių ženklo atstovams aktualia tema bus kūrybinė saviraiška, asmeniniai meilės santykiai, bendravimas su vaikais, bei įvairaus pobūdžio klausimai, liečiantys vaikų temą, gali atsirasti nauji interesai, pomėgiai, o paskutinę dekadą aktyvumas ir pastangos bus nukreiptos į darbo ir sveikatos sferą. Vasario mėnesį sėkmę profesinėje veikloje lems kūrybiškumas, savarankiškumas, o kai kuriais atvejais, pomėgiai gali peraugti į nuosavą veiklą, arba verslą. Vasario 4 d., 23:04 val. (Lietuvos laiku), stosianti Mėnulio jaunatis, kuri sutaps ir su Geltonosios Žemės Kiaulės (Šerno) metų pradžia, palies ir suaktyvins Svarstyklių ženklo kūrybinės saviraiškos sektorių, todėl šiuo metu prasidės naujas kūrybinės veiklos etapas, atveriantis naujas galimybes, suteikiantis šansą realizuoti savo profesines ambicijas. Vasario 10 d. Merkurijus, o 19 d. ir Saulė, pereis į Svarstyklių ženklo darbo sektorių, kuriuo dar randasi ir Neptūnas, todėl darbinė ir dalykinė veikla šių planetų įtakoje pagyvės, tokiu metu bus galima formuoti gerus santykius su bendradarbiais ir vadovybe, bei ruošti pagrindą būsimai sėkmei. Šis laikotarpis bus palankus profesinės veiklos ir karjeros planų kūrimui, svarbių darbinių klausimų sprendimui kartu su kolegomis, deryboms ir bendravimui su dalykiniais partneriais, tačiau vasario 17-22 dienomis, bus būtinas atidumas bendraujant su vadovybe, ar aukštą padėtį užimančiais asmenimis.

Finansiniu požiūriu 2019 metų vasario mėnuo Svarstyklių ženklo atstovams gali būti permainingas ir kiek mažiau nuspėjamas. Pirmąją vasario pusę, kol už Svarstyklių ženklo asmeninių finansų sektorių atsakingas Marsas eis tranzitu partnerystės sektoriumi ir formuos jungties aspektą su nenuspėjamu Uranu (aspekto pikas bus vasario 13 d.), bus būtinas apdairumas tvarkant svarbius finansinius reikalus, liečiančius dalykinę partnerystę ir bendradarbiavimą, sudarant nekilnojamojo turto sandorius. Sėkmę šiame periode lems kantrybė, gebėjimas gerai apgalvoti savus veiksmus, vengiant skubotumo ir impulsyvumo. Vasario 14 d. Marsas pereis į stambių finansų, verslo sektorių, todėl prasidės palankus laikas veiklos plėtrai, bus galima sėkmingai tvarkyti reikalus, liečiančius skolas, mokesčius, kreditus, bendrus finansus.

Svarstyklių ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų vasario mėnesį bus aktyvus, prisotintas įvykių. Vasario mėnesio 4 d., 23:04 val. (Lietuvos laiku), stosianti Mėnulio jaunatis, palies ir suaktyvins Svarstyklių ženklo meilės sektorių, todėl prasidės palankus laikas bendravimui su priešingos lyties atstovais, bus galima užmegzti naujas pažintis, organizuoti romantiškas pramogas. Šiuo palankiu laikotarpiu galėtų pasinaudoti vieniši Svarstyklių ženklo atstovai, kadangi likimas gali suvesti su ypatingu, išskirtiniu žmogumi, padovanoti didžiąją meilę ir naujus santykius. Vasario 4 d. Venera pereis į Svarstyklių ženklo šeimos sektorių, todėl esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys šeimoje, šios planetos įtakoje gali išreikšti rūpestį artimu, mylimu žmogumi, savo antrąja puse, galimas polinkis daugiau laiko praleisti kartu su šeima, todėl tai bus palankus periodas tarpusavio ryšių stiprinimui ir harmoningos atmosferos namuose kūrimui. Kadangi iki vasario 14 d. partnerystės sektoriumi eis tranzitu Marsas, o visą mėnesį ir Uranas, tai kai kuriems Svarstyklių ženklo atstovams meilės reikalai gali atsidurti pirmame plane, todėl tokiu metu galima atgaivinti jau kiek priblėsusius jausmus ir santykius, tačiau kai kuriais neatsakingais atvejais, galima užmegzti nesantuokinius ryšius, arba bendrą gyvenimą gali paliesti kiti nesklandumai. Vasario mėnesio antros dekados pradžioje, Marso ir Urano jungties aspekto įtakoje, asmeniniame gyvenime galima stabilumo stoka, tikėtini įvairūs siurprizai, tiek malonūs, tiek galintys šokiruoti, o norint išlaikyti harmoningus tarpusavio santykius, reikėtų išlikti nuovokiais, atsakingais, geranoriškais, arba kartu su mylimu žmogumi užsiimti konstruktyvia, ar abiem malonia veikla.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Iki 2019 metų vasario mėnesio 19 d. Skorpiono ženklo atstovų gyvenime pirmame plane bus reikalai, liečiantys namų, šeimos, nuosavybės klausimus, o paskutinė dekada bus palanki kūrybinei saviraiškai, asmeninių meilės santykių formavimui, bei pomėgiams. Vasario mėnesį Uranas, iki 14 d. ir Marsas, eis tranzitu Skorpiono ženklo darbo sektoriumi, formuos tarpusavio jungties aspektą, kurio pikas bus 13 d., todėl šių planetų įtakoje bus pakankamai energijos, ryžto ir įkvėpimo, stiprės darbingumas, gebėjimas susidoroti su atsakingomis užduotimis, tačiau gali išryškėti ir polinkis permainoms, o sėkmę lems gebėjimas vengti impulsyvumo, neapgalvotų veiksmų, interesas progresyvioms idėjoms, bei atsakomybė pradėtus darbus atliekant iki galo. Šis laikotarpis nebus palankus norintiems keisti darbą, o esant neatidėliotinai būtinybei, vertėtų pradžioje surasti kitą vietą ir tik tada imtis konkrečių veiksmų. Vasario 14 d. Marsas pereis į Skorpiono ženklo partnertystės sektorių, todėl galima kova su konkurentais ir prasidės palankus laikas dalykinio bendradarbiavimo vystymui. Vasario 19 d., Saulei perėjus į Skorpiono kūrybinės saviraiškos sektorių, bus galima atskleisti ir pademonstruoti savus talentus, kūrybinius gabumus, kas gali palankiai įtakoti profesinę veiklą, bei atverti naujas karjeros galimybes.

Finansiniu požiūriu Skorpiono ženklo atstovams 2019 metų vasario mėnuo gali būti labiau įprastinis, nei išskirtinis, pajamos gali sietis su pagrindine darbo vieta, nauda ir pelnas galimas iš verslo sferos, bei gali turėti ryšį su nekilnojamuoju turtu, ar kita nuosavybe, o teisingai tvarkant turimas ir uždirbamas lėšas, galima stabili finansinė padėtis. Vasario mėnesio 17-22 dienomis būtinas atidumas tvarkant svarbius finansinius dokumentus ir piniginius reikalus, tokiu metu vertėtų vengti bet kokių avantiūrų, spekuliacijų, abejotinų pasiūlymų ir investicijų. Už Skorpiono ženklo asmeninių finansų sferą atsakingas Jupiteris, eidamas tranzitu šiuo sektoriumi, gali skatinti per didelį optimizmą, arba polinkį išlaidavimui, todėl norint užsitikrinti stabilų asmeninį biudžetą, reikėtų atsakingai įvertinti savo realias galimybes, o jeigu tvarkant svarbius reikalus stokojama informacijos ir žinių, tokiu atveju būtų protingiausia kreiptis pagalbos į patyrusius profesionalus, savo srities specialistus.

Asmeninio gyvenimo ir meilės sferoje 2019 metų vasario mėnuo Skorpiono ženklo atstovams gali būti įdomus, nuspėjamas ir stabilus. Už Skorpiono ženklo partnerystės ir vidinio gyvenimo sferas atsakinga Venera vasario 4 d. pereis į konservatyvų Ožiaragio ženklą ir komunikacijų sektorių, todėl tokiu metu tikėtini rimti pokalbiai su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, daugiau dėmesio bus skiriama ilgalaikėms perspektyvoms, patikimų santykių formavimui. Skorpiono ženklo meilės sfera eina tranzitu Neptūnas, vasario 10 d. į šį sektorių pereis Merkurijus, o 19 d. ir Saulė, todėl šių planetų įtakoje, bus galima surasti tinkamus žodžius, deramai išreikšti savo meilę. Vieniši Skorpiono ženklo atstovai šiame periode turės daug palankių progų naujų pažinčių užmezgimui, romantiškoms pramogoms, bus lengviau apie savo jausmus pasakyti patinkančiam asmeniui, tokiu metu gali aplankyti meilė, arba užsimegzti asmeniniai meilės santykiai su ypatingu, ar kūrybišku žmogumi. Vasario 14 d. į Skorpiono ženklo partnerystės sektorių pereis Marsas, todėl esančių ilgalaikiuose santykiuose, arba sutuoktinių porose galimi ginčai, kartais konfliktinės situacijos, išryškės noras apginti savus interesus, todėl siekiant harmonijos tarpusavio bendravime, gali tekti pasitelkti kantrybę, gebėjimą siekti kompromiso, norint surasti teisingus sprendimus, padedančius išspręsti visus ginčytinus klausimus. Marso įtakoje, vieniši Skorpiono ženklo atstovai, gali per daug drąsiai ir ryžtingai siekti savų tikslų, liečiančių meilę ir santykius, tačiau protingiau būtų išlikti santūriais, kadangi šiuo metu veiksmai gali būti neteisingai suprasti, o asmeninės iniciatyvos gali būti laikomos kiek įžūliomis. Paskutinė vasario savaitė, Veneros destruktyvaus aspekto Uranui įtakoje, tarpusavio santykių plotmėje gali būti sudėtinga, kada galimas polinkis neištikimybei, atsitiktiniams ryšiams, o nuoseklumo elgesyje stoka, gali tapti santykių nutraukimo priežastimi.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Iki 2019 metų vasario mėnesio 19 d. Šaulio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane atsidurs intelektualinė veikla, komunikacijų, informacijos klausimai, tokiu metu tikėtina daug artimų kelionių, bendravimo, pažinčių ir kontaktų, o paskutinę dekadą svarbiais taps namų ir šeimos reikalai. Pirmoji vasario mėnesio pusė Marso įtakoje bus palanki kūrybinei saviraiškai, tokiu metu gali atsirasti nauji interesai, pomėgiai, o vasario 14 d., Marsui perėjus į Šaulio ženklo darbo sektorių, prasidės produktyvus laikas profesinėje ir darbinėje veikloje. Vasario mėnuo bus palankus norintiems išbandyti naujus projektus verslo sektoriuje, arba numatyti naujas tendencijas karjeroje. Vasario 19 d. Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins Šaulio ženklo karjeros sektorių, todėl tokiu metu galima tikėtis padidinto vadovybės, arba aukščiau stovinčių asmenų dėmesio, tam vertėtų iš anksto pasiruošti, bei reikiamu momentu gebėti parodyti savo profesionalumą ir kompetenciją. Tokiu metu galima gauti naujų, naudingų dalykinio bendradarbiavimo pasiūlymų, o Mėnulio pilnaties įtakoje, trečiąją dekadą gali prasidėti naujas profesinės veiklos etapas.

Finansiniu požiūriu 2019 metų vasario mėnuo Šaulio ženklo atstovams gali būti gana reikšmingas ir sėkmingas. Už Šaulio ženklo darbo, draugystės, visuomeninių ryšių sektorius atsakinga Venera, vasario 4 d. naktį pereis į asmeninių finansų sektorių, todėl tikėtinos geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos, iš bendrų projektų, o finansinė nauda galima per draugus, rėmėjus, ar kolektyvinę veiklą. Finansinę sėkmę vasario mėnesį lems asmeninės pastangos ir darbštumas, gebėjimas teisingai paskirstyti ir planuoti uždirbtų lėšų panaudojimą. Šį mėnesį bus svarbu vengti bet kokų avantiūrų, rizikingų spekuliacijų ir sandorių, bei abejotinų investicijų.

Šaulio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas 2019 metų vasario mėnesį gali būti kiek permainingas, kadangi iki vasario 14 d., kol Marsas eis tranzitu meilės sektoriumi, bei formuos jungties aspektą su Uranu (aspekto pikas vasario 13 d.), gali išryškėti aistringi polinkiai, aštrių pojūčių, ryškių emocijų, įsimenančių romantiškų pramogų siekimas. Tačiau, kadangi šios dvi planetos gali suteikti stiprų energijos pliūpsnį, tai pirmąją vasario mėnesio pusę bendraujant su priešingos lyties atstovais, reikėtų išlikti atsargiais, kadangi per didelis aktyvumas ir ryžtingumas, apdairumo ir stabilumo stoka gali paskatinti sudėtingas situacijas, bei lemti ginčus, konfliktus, ar kitus nepageidaujamus įvykius. Vieniši Šaulio ženklo atstovai vasario mėnesį gali tikėtis lemtingų pažinčių ir susitikimų, tokiu metu gali nelauktai aplankyti didžioji meilė, arba likimas gali suvesti su ypatingu, drąsiu, išskirtiniu žmogumi, su kuriuo gali užsimegzti rimti asmeniniai meilės santykiai. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems šeimoje, vasario mėnesį gali tekti susidurti su dvejopomis aplinkybėmis, kada iš vienos pusės, ypač periode vasario 10-17 dienomis, laikotarpis bus palankus užsiimantiems šeimos verslu, arba nuosava veikla, tai gali būti gerovės periodas. Iš kitos pusės, už Šaulio ženklo partnerystės sektorių atsakingam Merkurijui, vasario 10 d. perėjus į šeimos sektorių, bei formuojant destruktyvų aspektą su Jupiteriu, periode vasario 17-22 dienomis, gali tekti susidurti su tarpusavio bendravimo problemomis, o norint harmonizuoti santykius ir išspręsti nesklandumus, gali padėti atviras pokalbis su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, gebėjimas išklausyti ir išgirsti, bei surasti bendrus sąlyčio taškus.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Iki 2019 metų vasario mėnesio 19 d. Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane bus asmeninės gerovės kūrimas, talentų ir meistriškumo realizavimas praktikoje, o paskutinę dekadą daugiau dėmesio gali tekti skirti intelektualinei veiklai, bendravimui su žmonėmis iš artimos aplinkos, bus galima tikėtis daug kontaktų, pažinčių, artimų kelionių. Vasario 4 d. Venera, kuri atsakinga už profesinės veiklos, socialinių tikslų sektorių, pereis į Ožiaragio ženklą, todėl sėkmei karjeroje įtakos turės asmeninis įvaizdis, gebėjimas pristatyti ir parodyti save iš pačios geriausios pusės, pademonstruojant profesines savybes ir gabumus. Svarbiu taps gebėjimas bendrauti su kolegomis, vadovybe, valdžios atstovais, dalykiniais partneriais, kas padėtų sustiprinti savo autoritetą, bei pateisinti perspektyvaus, gero darbuotojo ir specialisto vardą. Profesinėje veikloje sėkmingas laikas bus dvi pirmosios vasario dekados, o kiek sudėtingesnė gali būti paskutinė savaitė, kada Veneros destruktyvaus aspekto Uranui įtakoje, daugiau dėmesio teks skirti namų, šeimos reikalams ir problemoms, o karjera gali atsidurti antrame plane.

Finansiniu požiūriu 2019 metų vasario mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti palankus ir gana reikšmingas. Vasario 4 d. vakare, 23:04 val. (Lietuvos laiku), stosianti Mėnulio jaunatis, kuri sutaps ir su Geltonosios Žemės Kiaulės (Šerno) metų pradžia, palies ir suaktyvins Ožiaragio ženklo talentų, meistriškumo, asmeninių finansų ir pajamų sektorių, todėl šiuo metu prasidės naujas ciklas, naujas gyvenimo etapas, suteikiantis galimybę suformuoti tvirtą būsimos finansinės sėkmės pagrindą. Pirmąją vasario mėnesio pusę bus galima ieškoti naujų pajamų šaltinių, bei jų uždirbimo būdų, o atidumas ir apdairumas, tvarkant svarbius finansinius reikalus, bus būtinas vasario 18-19 dienomis, bei paskutinę savaitę, kada vertėtų vengti bet kokių avantiūrų, rizikos, abejotinų, apgaulingų pasiūlymų, neperspektyvių investicijų, nebūtinų išlaidų.

2019 metų vasario mėnesio 4 d., Venerai perėjus į Ožiaragio ženklą, šio ženklo atstovų asmeninis gyvenimas gali įgauti naują impulsą, skatinantį polinkį romantikai, bendravimui su priešingos lyties atstovais, o sėkmės garantu meilėje šiuo metu bus aktyvumas, iniciatyvumas, gera nuotaika, asmeninis žavesys ir patrauklumas. Į Ožiaragio ženklo meilės sektorių vasario 14 d. pereis Marsas, skatindamas aktyvumą, polinkį intensyviai bendrauti su priešingos lyties atstovais, tokiu metu bus daug susitikimų, romatiškų pramogų, palankių progų užmegzti naujus asmeninius santykius, prisipažinti meilėje. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, arba gyvenantiems šeimoje, vasario mėnuo bus gana ramus, palankus, nežadantis esminių permainų, o vasario 19 d., Saulei perėjus į romantišką ir emocionalų Žuvų ženklą, prasidės palankus laikas tarpusavio santykių ir supratimo stiprinimui, bendroms svajonėms su mylimu žmogumi. Vasario 19 d. stosianti Mėnulio pilnatis suaktyvins tolimos ir artimos aplinkos sektorius, todėl tokiu metu gali išaiškėti kokios nors paslaptys, arba atsinaujinti senos tarpusavio santykių problemos, kurias kartu su mylimu žmogumi, įdėjus kiek pastangų, gali pavykti galutinai išspręsti.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Iki 2019 metų vasario mėnesio 19 d. Vandenio ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti asmeniniai planai, iniciatyvos ir ambicijos, tai palankus laikas įvaizdžio pokyčiams, o paskutinę dekadą svarbiais taps finansiniai klausimai ir materialinė gerovė. Vasario mėnuo Vandenio ženklo atstovams bus palankus partnerystei, bendradarbiavimui, dalyvavimui bendrų projektų ruošime, ypač turinčių sąsają su internetu ir informacinių technologijų sfera. Vasario 4 d., 23:04 val. (Lietuvos laiku), Vandenio ženkle stosianti Mėnulio jaunatis, kuri sutaps ir su Geltonosios Žemės Kiaulės (Šerno) metų pradžia, bus naujo ciklo pradžia, o kadangi Mėnulis yra atsakingas už Vandenio ženklo darbo sektorių, tai gali paskatinti profesinį augimą ir lemti sėkmę darbinėje veikloje. Vandenio ženklo atstovų gyvenime prasidės naujas laikotarpis, palankus vertingų idėjų įgyvendinimui ir projektų realizavimui. Šis mėnuo bus palankus ieškantiems darbo, arba norintiems keisti veiklos pobūdį, kadangi bus galima surasti geriau apmokamą, atitinkančią lūkesčius darbo vietą, arba gauti perspektyvesnę pareigybę.

Finansiniu požiūriu Vandenio ženklo atstovams 2019 metų vasario mėnuo gali būti permainingas, nevienareikšmis, skatinantis gana didelius lūkesčius. Vandenio ženklo asmeninių finansų sektoriumi visą laikotarpį eis tranzitu Neptūnas, nuo vasario 10 d. Merkurijus, o nuo 19 d. ir Saulė, todėl šių planetų įtakoje, galima suklysti, apsiskaičiuoti tvarkant svarbius finansinius reikalus, arba gali suklaidinti kiti, tokiu metu galimos iliuzijos, liečiančios finansines galimybes, materialinę padėtį, ypač vasario 18-19 ir 27-28 dienomis. Vasario mėnesio 19 d. stosianti Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins Vandenio ženklo abu finansinius sektorius, todėl vėl gali atsinaujinti ankstesni aktualūs klausimai, liečiantys bendrą nuosavybę, kreditus, skolas, ar mokesčius. Tokiu metu vertėtų labai gerai pagalvoti, ar verta kitiems skolinti lėšas, kadangi nėra garantijos, kad pinigus pavyks atgauti. Paskutinę vasario savaitę vertėtų gerai apgalvoti savo veiksmus, būtinas atsargumas bendraujant su žmonėmis iš artimos aplinkos ir tvarkant svarbius piniginius reikalus, kadangi tokiu metu galima susidurti su nesąžiningais žmonėmis, apgaulėmis, o finansinę sėkmę užtikrins teisingas požiūris į savo realias galimybes, gebėjimas vengti abejotinų, rizikingų sandorių ir pasiūlymų, atsakingas būtinų išlaidų planavimas.

Asmeniniame gyvenime, meilės sferoje 2019 metų vasario mėnuo Vandenio ženklo atstovams gali būti prieštaringas, kada gali išryškėti dvejopi norai ir lūkesčiai. Vasario 4 d. vakare, 16-ame Vandenio ženklo laipsnyje stosianti Mėnulio jaunatis, gali įtakoti asmeninį gyvenimą, o sustiprėjęs polinkis asmeninei laisvei ir nepriklausomybei, gali skatinti tam tikro pobūdžio problemas su mylimu žmogumi, ar antrąja puse. Iš kitos pusės, kadangi iki vasario 19 d. Vandenio ženklu eis tranzitu Saulė, kuri atsakinga už partnerystės, santykių su kitais žmonėmis sektorių, tai šios planetos įtakoje, gali pavykti sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą su mylimu žmogumi, bei išspręsti visus bendravimo nesklandumus. Šis laikotarpis, Saulės tranzito įtakoje, bus palankus vienišiems Vandenio ženklo atstovams, kadangi bus lengviau atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį, užkariauti patinkančio žmogaus širdį, surasti didžiąją meilę, ar sutikti likimo skirtą antrąją pusę. Vasario 4 d. naktį, meilės planeta Venera pereis į Vandenio ženklo paslapčių, vidinio gyvenimo sektorių, todėl gali išryškėti kai kurios paslaptys, liečiančios mylimą žmogų, jo poelgius, slaptus ryšius, o iš kitos pusės, tokiu metu galimas polinkis romantikai, bus galima išsiaiškinti ir išspręsti kai kurias tarpusavio santykių problemas, siekti tarpusavio supratimo ir harmonijos. Vasario 19 d. stosianti Mėnulio pilnatis gali paliesti problematiškas poras, o įtampa ir trintis gali sietis su finansiniais klausimais, gali atsiskleisti reikalai, skatinantys suabejoti mylimo žmogaus, arba antrosios pusės ištikimybe ir patikimumu. Tačiau, įdėjus pastangų, išsamiai viską išsiaiškinus, bus galimybė siekti abipusio kompromiso ir sustiprinti tarpusavio ryšius.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Iki 2019 metų vasario mėnesio 19 d. Žuvų ženklo atstovų gyvenime pirmame plane gali atsidurti kūrybinė veikla, tokiu metu bus galima įsigilinti ir išspręsti kai kurias psichologines problemas, siekti vidinės harmonijos ir komforto, nors tuo pačiu metu bus galima susidurti su apribojimais, vienatve, įvairiomis baimėmis, slaptais priešais, o paskutinė dekada bus palanki asmeninių ambicijų ir iniciatyvų realizavimui. Dvi pirmąsias vasario mėnesio dekadas profesinės veiklos tempas gali kiek sulėtėti, nors įvykių ir reikalų dirbtinai skubinti nereikėtų, kadangi tokiu metu gali išaiškėti kokia nors svarbi, slapta informacija, suteikianti naujas galimybes karjeros sferoje, tačiau šia informacija pasinaudoti reikėtų atsargiai, pradžioje labai gerai viską įvertinus. Paskutinę vasario mėnesio dekadą, Saulei perėjus į Žuvų ženklą, prasidės gana produktyvus laikas darbinėje ir profesinėje veikloje, o sėkmę lems asmeninis iniciatyvumas ir veiklumas, organizacinės savybės, gebėjimas įkvėpti ir vesti paskui save kitus, tapti lyderiais kolektyve.

Finansiniu požiūriu 2019 metų vasario mėnuo Žuvų ženklo atstovams bus gana aktyvus ir dinamiškas, kada tikėtinos geros pajamos iš pagrindinės darbo vietos, nauda galima per draugus, bendraminčius, iš kolektyvinių projektų, arba ir netikėtai galima gauti pinigų. Tačiau, kadangi Žuvų ženklo asmeninių finansų sektoriumi iki vasario 14 d. eis tranzitu Marsas, kuris formuos jungties aspektą su šiame sektoriuje esančiu Uranu (aspekto pikas bus vasario 13 d.), tai šio aspekto įtakoje galimos netikėtos permainos, nenumatytos situacijos, kurios gali lemti finansinės padėties nestabilumą, kada galimos kaip netikėtos pajamos, taip ir neplanuotos išlaidos. Pirmoji vasario mėnesio pusė bus permaininga ir mažiau nuspėjama, kada dėl netikėtų, neplanuotų išlaidų, norint kreiptis finansinės pagalbos į draugus, gali tekti susidurti su nepalankiomis aplinkybėmis, tačiau galima ir situacija, kad būtent šiame periode, gali būti grąžinta sena, jau kiek primiršta skola, kas gali gerokai pagerinti finansinę padėtį.

Meilės ir asmeninio gyvenimo sferoje Žuvų ženklo atstovams 2019 metų vasario mėnuo bus palankus, tai gali būti naujo gyvenimo etapo pradžia, tačiau iki Mėnulio jaunaties, kuri stos vasario 4 d., 23:04 val. (Lietuvos laiku), Vandenio ženkle ir sutaps su Geltonosios Žemės Kiaulės (Šerno) metų pradžia, vertėtų paleisti iš savo gyvenimo tai, kas atgyveno, tapo neaktualu, bei trukdo judėti į priekį. Tai gali būti ankstesni santykiai, ryšiai su žmogumi, kurie jau negali turėti bendros ateities, o turintys mylimą žmogų, arba antrąją pusę, šiuo metu turėtų būti atsargiais, kadangi gali išaiškėti paslaptys, arba tai, apie ką buvo bandoma nutylėti, gali nepalankiai įtakoti tarpusavio santykius. Vasario 10 d. Merkurijus, kuris atsakingas už partnerystės sektorių, pereis į Žuvų ženklą, o šios planetos įtaka bus palanki vienišiems ženklo atstovams, ieškantiems meilės ir romantiškų santykių, bei partnerystės ryšių stiprinimui, tokiu metu bus galima sėkmingai išspręsti įvairaus pobūdžio neklandumus, siekti tarpusavio supratimo ir harmonijos bendrame gyvenime. Tačiau, šiame periode, užmezgant naujas pažintis, vertėtų būti atsargiems, kadangi galima susidurti su apgaulėmis, arba nepatikimais, turinčiais splaptų kėslų žmonėmis, bei tokiu metu gali užsimegzti ir slapti ryšiai. Vasario 19 d. stosianti Mėnulio pilnatis palies ir suaktyvins partnerystės sektorių, todėl bus labai svarbu gebėti siekti kompromiso, bei balanso tarp asmeninių lūkesčių ir mylimo žmogaus poreikių, o problematiškos poros šiuo metu gali nuspręsti nutraukti tarpusavio santykius, arba priimti kitus ryžtingus sprendimus.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą