Horoskopas 2019 metų vasario mėnesiui

2019 metų vasario mėnesio horoskopas apibūdina bendrą astrologinį foną, kurį formuos tiesiai judėdamos visos pagrindinės planetos, bei jų tarpusavio aspektai. Tai bus naujų galimybių, esminių pokyčių tarpusavio santykiuose ir planuose laikotarpis, kuris palankus dalykiškiems, veikliems žmonėms, kūrybinių projektų rengimui, talentų ir gabumų realizavimui, tinkamas laikas ieškantiems naujų veiklos vystymo ir verslo plėtros galimybių, norintiems užmegzti ryšius su užsieniu. Vasario mėnesį bus labai svarbu padaryti teisingus sprendimus, bei stengtis nerizikuoti, kadangi priešingu atveju, būtų galima daug ką prarasti, o nesklandumai galėtų paliesti asmeninius ir dalykinius santykius, meilės, darbo ir finansų sferą.

Pirmomis vasario mėnesio dienomis Venera eis tranzitu Šaulio ženklu, skatindama optimizmą, įkvėpimą, polinkį idealizuoti jausmus ir mylimą žmogų, siekti tarpusavio pagarbos, galimas polinkis užmegzti santykius su žmogumi iš toli, ypač tolimų kelionių metu, arba su turtingu, įtakingu, žinomu asmeniu. Vasario 4 d., 0:29 val. (Lietuvos laiku), Venera pereis į Ožiaragio ženklą, kuriuo judės iki kovo 1 d., todėl prasidės palankus laikas pažintims, kurios gali peraugti į rimtus ryšius, grindžiamus išskaičiavimu, rafinuotais jausmais, o romantiški jausmai taps mažiau reikšmingais. Toks tranzitas nepalankus lengvabūdiškiems poelgiams, arba audringoms pramogoms, tačiau šiuo metu galima sustiprinti santuokinius saitus, sutvirtinti sąjungą, arba partnerystės ryšius, išspręsti rimtas tarpusavio bendravimo problemas.

2019 metų vasario 4 d., 23:04 val. (Lietuvos laiku), 16-ame Vandenio ženklo laipsnyje, stos Mėnulio jaunatis, prasidės naujas Mėnulio mėnuo, kuris sutaps ir su Geltonosios Žemės Kiaulės (Šerno) metų pradžia. Tai bus naujo ciklo pradžia, palanki naujų planų sekančiam Mėnulio mėnesiui ir Kiaulės (Šerno) metams kūrimui, o kadangi Mėnulio jaunaties įtaka yra stipri ir magiška, tai svajonės turi tendenciją išsipildyti. Jaunaties momentu Mėnulis ir Saulė, būdami tarpusavio jungtyje, formuos jungties aspektą su dalykinių kontaktų planeta Merkurijumi ir Juoduoju Mėnuliu, atsakingu už pinigus, o taip pat formuos harmoningus aspektus su Marsu, kuris siejamas su verslu ir kreditais, bei sėkmės, plėtros, turtingumo planeta Jupiteriu, todėl šių planetų įtaka gali atverti didžiules galimybes aktyviems, dalykiškiems, veikliems, siekiantiems naujovių, pozityvių permainų žmonėms. Mėnulio jaunaties momentas gali tapti permainų, turinčių ilgalaikes pasekmes, paleidimo mechanizmu, o Vandenio ženklas siejamas su įvairiomis informacinėmis technologijomis, naujomis interneto, skaitmeninių pinigų galimybėmis, virtualios ekonomikos vystymu.

Pirmoji vasario mėnesio dekada bus kiek permaininga, pirmąją savaitę, palankiai susiklosčius aplinkybėms, tikėtinos naujos perspektyvios pažintys, laikas tinkamas užsiimti svarbiais finansiniais reikalais. Marsas formuos jungties aspektą su Uranu (aspekto pikas bus vasario 13 d.), kurio įtakoje bus įtemptas, avaringas laikotarpis, kada galima susidurti su sudėtingomis situacijomis kelionėse, būnant už vairo, tikėtini įvairaus pobūdžio gedimai komunikacijų sferoje, technogeninės katastrofos, galimas sprogimų, gaisrų pavojus. Tai bus sudėtingas laikotarpis asmeninių ir dalykinių tarpusavio santykių atžvilgiu, tikėtinos aštrios konfliktinės situacijos, o dėl impulsyvumo, nekantrumo ir nenuspėjamų veiksmų galimi nelaimingi atsitikimai.

Pirmąją vasario mėnesio dekadą Merkurijus toliau tęs tranzitą Vandenio ženklu, skatindamas logišką, nors ir kiek paradoksalesnį mąstymą, ekstravagantišką bendravimo ir elgesio stilių, stiprindamas poreikį bendrauti, surasti tikrų draugų, bendraminčių. Tranzito metu gali išryškėti originalios, avangardinės idėjos, sumanymai, laikas bus palankus užsiimti okultine, astrologine, intelektualine veikla. Vasario 10 d., 12:51 val. (Lietuvos laiku), Merkurijus pereis į jam nepalankų Žuvų ženklą, kuriame, dėl judėjimo atatupstai fazės, išbus gana ilgai, iki balandžio 17 d. Kadangi Žuvų ženkle Merkurijaus padėtis dvigubai silpna (Merkurijus šiame ženkle yra "išvaryta" planeta, bei planeta "kritime"), todėl tokio tranzito metu intelektas praranda logiškumo ir analitiškumo savybes, tačiau sustiprėja psichologiškumas, išryškėja lankstumas, diplomatiškumas, intuityvus mąstymas, gebėjimas suprasti kitų žmonių dvasines būsenas. Šio tranzito metu gali silpnėti realybės jausmas, mažėti poreikis bendrauti, galimas tuščias svajingumas, nerealios viltys, tokiu metu galima susidurti su melu, apgaulėmis, vagystėmis, tačiau gali stiprėti imlumas aplinkinių įtakai, gebėjimas paisyti kitų nuomonės.

Antroji vasario mėnesio dekada vėl bus dvejopa, pradžioje dar bus juntama įtampa, destrukcija, o antroje pusėje galimos pozityvios permainos, gali aplankyti įkvėpimas, laikas bus palankus kūrybiškiems žmonėms. Marsas 2019 metų pirmąją vasario mėnesio pusę tęs tranzitą Avino ženklu, šios planetos įtakoje sustiprės ryžtingumas, veiklumas, kovos ir rungtyniavimo dvasia, noras iš bet kokios situacijos išeiti nugalėtojais, užkariauti vietą po Saule, kuo greičiau pasiekti trokštamo rezultato. Tranzito metu gali būti juntama įtampa, gali išryškėti energingumas, ūmumas, nekantrumas, savivalė, noras pademonstruoti jėgą, gebėjimus ir privalumus. Vasario 14 d., 12:51 val. (Lietuvos laiku), Marsas pereis į Jaučio ženklą (šiuo ženklu eis tranzitu iki kovo 31 d.), todėl tokiu metu galimas santūrumas, tikslingumas, kada energija ir aktyvumas nukreipiamas į naudingą darbą, tikintis atitinkamo atlygio. Tokiu metu dėmesys skiriamas atliekamo darbo kokybei, šiuo metu pradėti reikalai gali rutuliotis lėtai, bet užtikrintai, tranzito laikotarpiu gali stiprėti poreikis įsigyti materialinių vertybių, pirkti nekilnojamąjį turtą, ar kitą nuosavybę. Vasario 14 d., Valentino dieną, kuri laikoma meilės, įsimylėjėlių švente, astrologinis fonas bus kiek dvejopas, diena bus palanki kūrybiškiems žmonėms ir bendravimui, nors bus būtinas ir didesnis atsargumas, bei dėmesingumas.

Saulė didžiąją vasario mėnesio dalį eis tranzitu jai nepalankiu Vandenio ženklu, todėl galima gyvenimiškos energijos stoka, tačiau planetos įtaka skatins aktyvumą, nuoširdumą, polinkį laisvei, nepriklausomybei, išskirtinumui, bičiulystei, norą bendrauti su draugais, bendraminčiais, siekį praplėsti savo akiratį. Vasario 19 d., 1:04 val. (Lietuvos laiku), Saulė pereis į Žuvų ženklą, kuris užbaigia ir apibendrina zodiako ratą (šiuo ženklu judės iki kovo 20 d. vakaro), todėl galimas polinkis bendrauti, sužinoti svetimas paslaptis, poreikis patikimiems pokalbiams. Saulės tranzito Žuvų ženklu metu stiprės romantiškos išraiškos, sensityvumas, svajingumas, galimas atsiplėšimas nuo realybės, pasinėrimas į godų ir fantazijų pasaulį, bei tuo pačiu išryškės gebėjimas užjausti, interesas religijai.

Vasario 19 d., 17:54 val. (Lietuvos laiku), bus Mėnulio pilnaties pikas, kada Mėnulis, eidamas tranzitu 1-uoju Mergelės ženklo laipsniu, atsidurs opozicijoje Saulei, esančiai Žuvų ženkle, o abi šios planetos formuos harmoningą aspektą Marsui, esančiam Jaučio ženkle. Mergelės ženklas siejamas su logika, organizuotumu, dėmesiu detalėms, tikslumu, o Žuvų ženklui būdingos emocijos ir kūrybinis įkvėpimas, todėl reikia surasti teisingą balansą tarp šių savybių. Mėnulio pilnaties įtakoje daugės gyvybinių jėgų ir energijos, stiprės valia, drąsa, ryžtingumas ir veiklumas, pasitikėjimas savimi, interesas saugumo klausimams, gebėjimas greitai spręsti materialines problemas. Artimomis Mėnulio pilnačiai dienomis gali tekti spręsti daug smulkių, buitinių, organizacinių klausimų, kurie gali trukdyti svarbių projektų ruošimui, bei planų realizavimui.

Paskutinės vasario dekados pradžioje formuosis dvejopos nuorodos, kada iš vienos pusės, tikėtina emocinio stabilumo, santūrumo, nuoseklumo stoka, todėl galima suklysti, apsiskaičiuoti, galimos konfliktinės situacijos darbe, padidintas nervingumas, o iš kitos pusės, gali tekti daug bendrauti, bus lengviau apginti savo nuomonę, gauti psichologinę pagalbą. Antroje dekados pusėje bus lengviau pasiekti harmonijos bendraujant su kitais žmonėmis, laikas bus palankus naujų pajamų šaltinių, arba jų uždirbimo būdų paieškoms, šiuo metu tikėtinas geras pelnas iš verslo sferos. Paskutinėmis vasario mėnesio dienomis, kada Saulė bus jungtyje su Neptūnu ir formuos harmoningą aspektą su Saturnu, iš vienos pusės, galimas polinkis pasinerti į savo vidinį pasaulį, veikti remiantis vidinėmis nuostatomis, ignoruojant realias aplinkybes, o iš kitos pusės, daugės kantrybės, stiprės racionalus tikslingumas, ištvermė ir darbingumas, gebėjimas dėti pastangas, planuoti.

Vasario mėnesį Jupiteris tęs tranzitą jam palankiu Šaulio ženklu, todėl gali stiprėti interesas mokslui, filosofijai, politikai, muzikai, teatrui, sportui, juridinei ir religinei veiklai, ryšiams su užsieniu. Tranzito metu išryškės atvirumas, ambicingumas, diplomatiškumas, siekis praplėsti nuosavus horizontus ir akiratį, tai bus palankus periodas kelionėms, bendrų idėjų įgyvendinimui, dėmesys gali būti nukreiptas į užsienį, tarptautinių ekonominių ir kultūrinių ryšių formavimą. Tai bus palankus laikas aktyviai vystytis veiklą, turinčią sąsają su kitomis šalimis, kelionėmis, humanitariniais mokslais, užsienio kalbomis, knygų leidyba, bendradarbiavimu su užsienio įmonėmis, arba darbu užsienyje. Vasario mėnesį Saturnas toliau judės jam palankiu Ožiaragio ženklu, skatindamas sveikas ambicijas, gebėjimą aiškiai suvokti problemų esmę, įveikti kliūtis kelyje į tikslą, o sėkmės garantu bus atkaklus, įtemptas darbas, gebėjimas planuoti, siekti savų tikslų. Saturno tranzito Ožiaragio ženklu įtakoje, išryškės tradicinių nuostatų, organizuotumo, tikslingumo svarba, darbštumas, disciplina, atkaklumas, nuovokumas ir apdairumas, gebėjimas siekti tvirtos socialinės padėties.

Vasario mėnesį Uranas eis tranzitu Avino ženklu, stiprindamas intuiciją, išradingumą, intelektualumą, kūrybinius polinkius, interesą technikai, polinkį laisvei ir nepriklausomybei. Neptūnas vasario mėnesį tęs tranzitą Žuvų ženklu, laikas bus palankus kūrybinei veiklai, dvasinėms paieškoms, meditacijomis, gebėjimo atjausti ugdymui. Tokio tranzito metu galima mokytis muzikos, užsiimti poezija, daile, gali sustiprėti svajingumas, vaizduotė, kantrybė, išryškėti interesas menui, psichologijai, religijai. Plutonas vasario mėnesį tęs tranzitą Ožiaragio ženklu, todėl bus palankus laikas aktyviam tikslų siekimui, naujų galimybių paieškoms. Plutono tranzito įtakoje gali stiprėti ambicingumas, tikslingumas, atkaklumas, įžvalgumas, gebėjimas planuoti, veikti, numatyti galimus pavojus.

Juodasis Mėnulis vasario mėnesį tęs tranzitą Vandenio ženklu, todėl gali užaštrinti prieštaravimus tarp žmonių. Bus labai svarbu aiškiai atskirti gėrį nuo blogio, išreikšti pagarbą kitiems žmonėms, išlikti kantriais ir pakančiais. Tokio tranzito metu galimi įvairūs netikėtumai, nereikėtų kurti ilgalaikių planų, vertėtų mažiau kliautis atsitiktiniais draugais, o problemos galimos per elektronikos priemones. Baltasis Mėnulis (Arta) vasario mėnesį tęs tranzitą Liūto ženklu, skatindamas savos vertės jausmą, interesą menui, stiprindamas kilnumą, geranoriškumą, dosnumą, meilę žmonėms ir gyvenimui. Baltojo Mėnulio tranzitas palankus kūrybiškiems žmonėms, aktyvumas ir energija gali būti nukreipiama pagalbos suteikimui tiems, kam ji reikalinga, o sąžinė ir teisingumas gali atsidurti pirmame plane.

Vasario mėnesį palankios bus 5, 14, 20, 21, 25 ir 26 dienos.

Vasario mėnesį nepalankios bus 3, 6, 8, 9, 10, 12, 16, 19, 22, 23 ir 27 dienos.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.