Horoskopas 2018 metų birželio mėnesiui

2018 metų birželio mėnesio horoskopas apibūdina bendrą astrologinį foną, o planetų formuojamų aspektų ir tranzitų zodiako ženklais įtakoje, šis mėnuo bus dinamiškas, įdomus, perspektyvus, pilnas naujų galimybių įvairiose gyvenimo sferose. Mėnuo bus kupinas įvairiausių, intensyviai vienas kitą keisiančių įvykių, todėl bus svarbu gebėti laiku ir tinkamai pasinaudoti pozityviomis permainomis ir likimo teikiamomis dovanomis. Pirmame plane gali atsidurti tarpusavio santykių formavimas, bus daug palankių progų naudingų ryšių užmezgimui, o draugų tarpe gali atsirasti įtakingų žmonių, kurie gali vaidinti svarbų vaidmenį asmeniniame gyvenime ir siekiant profesinės sėkmės. Mėnuo palankus mokslui, kelionėms, prekybinei, komercinei veiklai, įvairių sandorių sudarymui. Birželio mėnesį vertėtų daugiau dėmesio skirti tarpusavio santykiams su mylimais žmonėmis, bendravimui su vaikais, draugais, vyresnės kartos atstovais.

Pirmoji birželio mėnesio dekada bus kiek permaininga, kada iš vienos pusės, išryškės poreikis bendravimui, moraliniam palaikymui, kurį galėtų suteikti artimi žmonės. Laikotarpis bus palankus naujoms pažintims, romantiškoms pramogoms, dalykiniams susitikimams, vieniši žmonės turės palankių progų susipažinti su įdomiais žmonėmis, su kuriais gali užsimegzti santykiai, įtakosiantys tolimesnį asmeninį gyvenimą, tačiau iš kitos pusės, lankstumo mąstyme stoka gali paskatinti konfliktus. Birželio mėnesio pradžioje Merkurijus tęs tranzitą Dvynių ženklu, kurį jis valdo, tai bus palankus laikas mokymuisi, rašymui, prekybai, kelionėms, pažinčių užmezgimui, darbui su informacija, stiprės smalsumas, poreikis daugiau bendrauti, siekti naujų žinių. Pirmąją birželio mėnesio pusę Venera tęs tranzitą Vėžio ženklu, stiprindama ryšius šeimoje, dėmesį namų jaukumui, komfortui, patogumui. Veneros tranzito Vėžio ženklu metu, galimas polinkis svajoti ir idealizuoti tarpusavio santykius, gali stiprėti gebėjimas pajausti net ir menkiausius mylimo žmogaus nuotaikų pokyčius, tai palankus laikas norintiems įsigyti namus, persikraustyti į juos, o nesusituokę asmenys gali nuspręsti kurti šeimą. Dvi pirmąsias birželio mėnesio dekadas Saulė eis tranzitu Dvynių ženklu, todėl sustiprins intelektualumą, skatins žinių siekimą, informacijos gavimą, tranzito metu gali išryškėti užslėpti, iki šiol snaudę intelektualiniai gabumai. Tai palankus laikas kelionėms, komandiruotėms, tarpininkavimo, komercinei, intelektualinio pobūdžio veiklai ir projektams, mokslams.

Antroji birželio mėnesio dekada bus nevienareikšmė, kada daugeliui teks pasirinkti, ar šį laiką skirti atostogoms, poilsiui, jėgų atstatymui, sveikatos stiprinimui, ar nekreipti dėmesio į savijautą ir siekti karjeros, arba plėtoti verslą, o šiame periode teisingai pasirinkti padės vidinis balsas, į kurį vertėtų įsiklausyti. Mėnesio viduryje, kadangi Merkurijus ir Venera formuos destruktyvius aspektus, tai jų įtakoje, realizuojant numatytus planus, sėkmę lems gebėjimas įveikti kliūtis, bei nebūti per daug patikliais ir naiviais. Birželio mėnesio 12 d., 23:00 val. (Lietuvos laiku), Merkurijus pereis į Vėžio ženklą (juo judės iki 29 d.), todėl svarbesniu taps bendravimas su artimaisiais, nei su aplinkiniais žmonėmis, pirmame plane atsidurs asmeniniai ir šeimos reikalai, stiprės jautrumas, vaizduotė, fantazija, polinkis gilintis į savo vidinį pasaulį, šeimos praeitį. Tranzito metu bendravimas, mąstymas bus labiau įtakojamas emocijų, informacija priimama intuityviai, galimas subjektyvumas, nepasitikėjimas, įtarumas, reakcija į naujienas bus priklausoma nuo nuotaikos.

Birželio 13 d., 22:43 val. (Lietuvos laiku), 23-čiame Dvynių ženklo laipsnyje, stos Mėnulio jaunatis, todėl prasidės palankus laikas galvoti apie ateitį, kurti svajones, planuoti naujus užmojus ir tai bus ypatingas laikas, kadangi jaunaties svajos pildosi, o sugalvoti norai lengviau materializuojasi. Kuriant planus ateinančiam Mėnulio mėnesiui, reikėtų tikėti, kad norai išsipildys ir vengti abejonių, tai bus tinkamas laikas apgalvoti būsimus veiksmus ir projektus, planuoti darbus, tačiau naujų darbų pradžiai pirmoji Mėnulio diena nepalanki, juos vertėtų nukelti vėlesniam laikui. Mėnulio jaunatis Dvynių ženkle paskatins gilius mąstymo ir emocinio imlumo pokyčius, suteiks galimybę keisti nusistovėjusį gyvenimo būdą. Šį mėnesį gali susiklostyti aplinkybės ir situacijos, paliesiančios darbo, finansų, šeimos, tarpusavio santykių sferas. Mėnulio jaunatis visada siejama su ko nors pradžia, tačiau šį mėnesį pokyčiai gali pakrypti ne visiškai taip, kaip norėtųsi, todėl bus labai svarbu tikrinti gaunamą informaciją, vengti klaidingų sprendimų, ar savęs apgaulės.

Birželio 14 d. naktį Venera pereis į Liūto ženklą, kuriuo judės iki liepos 10 d., todėl gali išryškėti polinkis meilei, romantiškoms pramogoms, pasimatymams, susitikimams, poreikis dėmesiui, pagyrimams, gyvenimiškiems malonumams, stiprės gebėjimas rodyti dėmesį mylimam žmogui, atvirai demonstruoti jausmus, teikti dovanas, siekti harmoningų santykių. Veneros tranzitas Liūto ženklu palankus įsimylėjusių poroms ir vienišiems, ieškantiems meilės žmonėms, taip pat meno atstovams, tinkamas laikas reklamai, parodoms, pristatymams, talentų, artistinių gebėjimų demonstravimui, o problemų sprendimas gali atsidurti antrame plane. Tokiu metu galimos sėkmingos spekuliacijos, arba netikėtai galima gauti pinigų, padidėja šansai išlošti loterijoje (jeigu tam yra nuoroda konkretaus žmogaus gimimo horoskope). Marsas birželio mėnesį tęs tranzitą Vandenio ženklu (šiuo ženklu, dėl retro fazės, Marsas judės neįprastai ilgai, iki lapkričio 16 d.), išryškindamas šio ženklo principus, todėl sėkmės garantu bus originalios idėjos, išradingumas, gebėjimas racionaliai planuoti veiklą, tranzito metu energija taps laisvesne, prasidės palankus laikas aktyviam naujovių įgyvendinimui, ryžtingoms permainoms.

Paskutinę birželio mėnesio dekadą galimas polinkis svajingumui ir atsipalaidavimui, tačiau išsiblaškymas ir gebėjimo susitelkti stoka gali paskatinti nuostolius, palankių galimybių ir naudingų dalykinių pasiūlymų praradimą. Norint išvengti nemalonių aplinkybių, trečiąją birželio dekadą reikėtų gebėti susikoncentruoti, iš anksto suplanuoti dienos darbus, numatyti svarbius susitikimus, bei skirti pakankamai dėmesio ir laiko namų, šeimos ir buitiniams reikalams, o sėkmės garantu šiame periode bus praktiškumas, nuovokumas ir disciplina. Birželio 21 d., 13:07 val. (Lietuvos laiku) Saulė pereis į Vėžio ženklą, ji atsidurs aukščiausiame zenito taške, tai bus vasaros saulėgrįžos, vidurvasario momentas, tai bus ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties laikmetis. Saulei einant tranzitu Vėžio ženklu, gali išryškėti drovumas, vidinio pasaulio uždarumas, grožio, komforto ir jaukumo siekimas, polinkis slėpti mintis, bet atvirai išreikšti emocijas ir jausmus, noras užsiimti namų ir šeimos reikalais.

Birželio 27 d. naktį Marsas, eidamas tranzitu Vandenio ženklu, sustos, apsisuks ir ims judėti atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu, šis atbulinis (retrogradinis) judėjimas truks iki rugpjūčio 27 d., o tokiu periodu sulėtėja einamieji procesai, mažėja aktyvumas, numatytų tikslų realizavimui nepakanka jėgų ir energijos. Kai kurie, netgi sėkmingai prasidėję reikalai, ima strigti, iškyla įvairios kliūtys, dėl ko stiprėja pyktis, dirglumas, kuris nukreipiamas į save, arba supančius žmones, viskas tarsi krenta iš rankų, gali apimti apatija, depresinės nuotaikos. Marso retro fazės metu sunkiau mobilizuotis, stokojama gebėjimo konstruktyviai spręsti konkurencinius veiklos klausimus, aktyvesniais tampa nedraugai ir konkurentai, gali išryškėti senos nuoskaudos, anksčiau neišspręsti konfliktai. Kol Marsas juda atatupstas, būtinas atsargumas naudojantis technika, judančiais mechanizmais, tai nepalankus laikas technikos remontui, kelionėms, kadangi padidėja nelaimingų atsitikimų rizika. Kada Marsas juda atatupstas, galima susitelkti į savo vidines problemas, jų sprendimą, išsivaduoti iš bet kokios įtampos, spaudimo, nepalankių aplinkybių, trukdančių realizacijai, laikotarpis palankus įsitvirtinimui esamoje pozicijoje, veiklos peržiūrėjimui, grįžimui prie užvilkintų darbų, kuriuos šiuo metu galima atlikti kitokiu būdu.

Birželio 28 d., 7:53 val. (Lietuvos laiku), bus Mėnulio pilnaties pikas (po jo prasidės Mėnulio dilimo fazė), kada Mėnulis, būdamas 7-ame Ožiaragio ženklo laipsnyje, atsidurs opozicijoje Saulei, esančiai Vėžio ženkle, o pilnaties įtaka bus prieštaringa. Iš vienos pusės, gali būti sunkiau save išreikšti, gali stiprėti pažeidžiamumas, dirglumas, nepasitenkinimas savimi ir supančia aplinka, o iš kitos pusės, Mėnulio pilnatis suaktyvins energijas, kurioms bus būtinas išėjimas, todėl jas galima realizuoti konstruktyviame darbe, vengiant bereikalingos rizikos. Mėnulio pilnaties įtakoje tikėtinas per didelis atkaklumas, kada dėl užsispyrimo galima pakenkti ne tik kitiems, bet ir sau. Artimomis Mėnulio pilnačiai dienomis būtinas didesnis, nei įprastai, apdairumas, kadangi galimas persitempimas, traumos, avarinės situacijos, arba nelaimingo atsitikimo pavojus, bei gali nepalankiai susiklostyti aplinkybės, todėl reikėtų išlikti atsargiais ir geranoriškais. Birželio mėnesio 29 d., 8:16 val. (Lietuvos laiku), Merkurijus pradės eiti tranzitu Liūto ženklu (šiuo ženklu dėl retro fazės judės neįprastai ilgai, iki rugsėjo 6 d.), todėl bus aktyviau bendraujama, stiprės interesas informacijai, žinioms, noras išsakyti savo nuomonę, patraukti dėmesį, išsiskirti iš kitų, pademonstruoti erudiciją. Merkurijaus tranzitas Liūto ženklu palankus reklamai, visuomeninei, politinei veiklai, pramoginėms, poilsinėms kelionėms, geras laikas dirbantiems intelektualinį kūrybinį darbą.

Birželio mėnesį, judėdamas atatupstas, Jupiteris eis tranzitu Skorpiono ženklu (atbulinis judėjimas tęsis iki liepos mėnesio 10 d.), todėl gali išryškėti blaškymasis, nepagrįstas optimizmas, neracionalus laiko ir lėšų panaudojimas, bus sunkiau surasti rėmėjus, pritraukti investicijas, laikas netinkamas svarbių naujų projektų pradžiai. Tranzito metu gali sulėtėti veikla, liečianti socialinius santykius, švietimo, mokslo, kultūros klausimus, visuomeninį, politinį gyvenimą, galima susidurti su apribojimais, siekiant stiprinti savo įtaką, plėsti veiklą, plėtoti ryšius su užsienio partneriais ir firmomis, mažiau aktualiomis gali tapti religinės dogmos, socialiniai ir politiniai įvykiai, visuomenės moralinės nuostatos. Saturnas, judėdamas atatupstas (atbulinis judėjimas tęsis iki rugsėjo 6 d.), birželio mėnesį eis tranzitu Ožiaragio ženklu, todėl svarbiomis taps tradicinės nuostatos, stiprės polinkis organizuotumui, tikslingumui, išryškės sveikos ambicijos, darbštumas, disciplina, atkaklumas, nuovokumas, apdairumas, gebėjimas įveikti kliūtis kelyje į tikslą, bei siekiant tvirtos socialinės padėties, o sėkmės garantu bus atkaklus, įtemptas darbas, gebėjimas planuoti, siekti savų tikslų. Kol Saturnas juda atatupstas, gali būti juntama nuoseklumo, sistemiškumo stoka, sunkiau pakeliama vienatvė, tokiu metu palanku įvertinti ir keisti asmeninius įsitikimus, formuoti tvirtas vidines nuostatas. Siekiant realizacijos, vertėtų pasinaudoti sukaupta patirtimi, meistriškumu, tačiau norint pradėti ką nors naujo, galimos įvairios kliūtys, reikalai gali strigti, procesai rutuliotis labai lėtai, galimas polinkis vengti atsakomybės.

Uranas birželio mėnesį tęs tranzitą Jaučio ženklu, kurio prigimtis jam ne itin palanki (šiame ženkle Uranas yra silpnas, jis planeta "kritime"). Uranas valdo vyrišką Vandenio ženklą, kuriam būdinga nepriklausomybė ir atvirumas, o Jaučio ženklas yra moteriškas, jis siejamas su priklausomybe ir uždarumu, todėl ši priešprieša nesuteikia galimybės pilnai pasireikšti daugeliui Urano ir Jaučio savybių, apjungtų į bendrą visumą. Uraną ir Jaučio ženklą apjungia ramybė, pastovumas, ryžtingumas, savos vertės jausmas, pasitikėjimas savimi ir savo teisumu, gebėjimas gintis, altruizmas, ištikimybė, pastovumas ir didžiulis darbingumas. Urano tranzitas Jaučio ženklu skatina keisti požiūrį į pasenusias valstybės valdymo, ekonominių santykių ir politikos formas, bei ieškoti naujų kelių asmeninės finansinės gerovės ir šalies vystymuisi. Neptūnas birželio mėnesį eis tranzitu Žuvų ženklu, o šios planetos įtaka palanki kūrybinei veiklai, dvasinėms paieškoms, meditacijomis, gebėjimo atjausti ugdymui. Tokiu metu galima mokytis muzikos, užsiimti poezija, daile, gali sustiprėti svajingumas, vaizduotė, kantrybė, išryškėti interesas menui, psichologijai, religijai. Birželio 19 d., 2:27 val. (Lietuvos laiku), Neptūnas sustos, apsisuks ir ims judėti atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu, šis atbulinis (retrogradinis) judėjimas truks iki lapkričio 25 d., o tokiu periodu bus palanku vystyti dvasingumą, peržiūrėti ateities planus ir svajones. Tokio tranzito metu gali stiprėti kūrybiškumas, gebėjimas įsigilinti į savo esybę, nuojautas, vidinį pasaulį, išanalizuoti baimes, kompleksus, laikas palankus norintiems kreiptis pas psichologus, psichoanalitikus, užsiimti kūryba, muzika.

Birželio mėnesį Plutonas judės atatupstas Ožiaragio ženklu (retro fazė tęsis iki spalio 1 d.), o kada Plutonas juda atatupstas, galima pertvarkyti gyvenimą, remiantis praeities patirtimi, išsilaisvinti, paleisti iš savo gyvenimo tai, kas atgyveno, išsisėmė, tapo nereikalingu, bei trukdo naujo atėjimui. Plutono tranzitas Ožiaragio ženklu palankus aktyviam tikslų siekimui, naujų galimybių paieškoms, tokiu metu gali stiprėti įžvalgumas, ambicingumas, tikslingumas, atkaklumas, gebėjimas planuoti, veikti, numatyti galimus pavojus. Juodasis Mėnulis (Lilit) birželio mėnesį tęs tranzitą Ožiaragio ženklu, kuris siejamas su valdžia, padėtimi visuomenėje, karjera, įvairiomis valdžios struktūromis, ambicijomis, atsakingumu, tikslo siekimu, tačiau tokio tranzito įtakoje, būtent šios sampratos gali būti iškreipiamos. Tokiu metu gali išryškėti polinkis gniuždyti kitų valią, primesti savo nuostatas, gali griūti nusistovėjusios, netgi patvariausios sistemos. Šis tranzitas gali išryškinti pilinkį kategoriškumui, dogmatizmui, karjerizmui, valdžios troškimui, norą pasiekti tikslą bet kokia kaina, panaudojant neleistinas priemonės, paminant principus ir moralę. Birželio mėnesį Baltasis Mėnulis tęs tranzitą Vėžio ženklu, todėl skatins gerbti savo tautos nuostatas, protėvių tradicijas, stiprins šeimos saitus, ryšį su gimtaisiais namais, tėvyne. Tranzito metu gali išryškėti interesas istorijai, archeologijai, antikvariatui, literatūrai, muzikai, menui, gali sustiprėti jautrumas, imlumas, besąlygiška meilė senovei, praeičiai, pareigos ir atsakomybės jausmas artimų žmonių atžvilgiu, gebėjimas jais rūpintis.

Birželio mėnesį palankios bus 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 18, 19, 24 ir 25 dienos.

Birželio mėnesį nepalankios bus 6, 15, 16, 21, 23, 27, 29 ir 30 dienos.

Birželio mėnesio 2, 4, 8, 10, 13, 14, 17, 20, 22, 26 ir 28 dienos bus neutralios.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.