Horoskopas 2021 metų gruodžio mėnesiui

2021 metų gruodžio mėnesį dauguma planetų judės tiesiai (tik Uranas, o nuo 19 d. Venera judės atatupstai), skatindamos greitesnį gyvenimo tempą, o gruodžio 4 d. įvyks pilnas Saulės užtemimas, užversiantis taip vadinamą "koridorių tarp užtemimų", kurį lapkričio 19 d. atvėrė dalinis Mėnulio užtemimas. Astrologiniu požiūriu gruodžio mėnuo bus įdomus, reikšmingas, o pirmoji dekada bus permaininga, kadangi iš vienos pusės, bus pakankamai energijos ir drąsos, stiprės ryžtingumas ir ištvermė, o iš kitos pusės, galimas polinkis nepateisinamai rizikai, stiprės ūmumas, nenuolaidumas, bus juntama praktiškumo stoka, tikėtini konfliktai namuose, darbo kolektyve, bei trintis bendraujant su vadovybe.

Gruodžio 4 d., 9:33 val. (Lietuvos laiku), 13-ame Šaulio ženklo laipsnyje, įvyks pilnas Saulės užtemimas ir užsivers „koridorius tarp užtemimų“, o 9:43 val. stos Mėnulio jaunatis, tai iki šio momento vertėtų užbaigti pradėtus darbus, susitaikyti, grąžinti skolas, atsikratyti nereikalingų daiktų. Tai bus palankus laikas kurti planus ateinančiam mėnesiui, formuoti užduotis, tačiau svarbių darbų pradžią vertėtų nukelti kiek vėlesniam laikui. Įprastai Saulės užtemimas siejamas su ko nors pradžia, gali atverti naujas perspektyvas, o sąsajoje su optimistišku Šaulio ženklu, tai bus palankus laikas kūrybiškiems žmonėms. Šio užtemimo įtakoje stiprės polinkis siekti aukštų tikslų, aukštojo išsilavinimo, praplėsti asmeninius horizontus, užmegzti kontaktus su žmonėmis iš kitų miestų ir šalių, vykti į tolimas keliones. Kadangi šio užtemimo taškas formuos destruktyvų aspektą su Neptūnu, tai gali skatinti per didelį optimizmą, klydimus, ignoruojant realias aplinkybes, pasinėrimą į vidinį pasaulį, polinkį pataikauti savoms užgaidoms, blogiems įpročiams. Avino, Liūto ir Šaulio ženklų atstovai šio užtemimo įtakoje gali labiau pasitikėti savimi, jiems bus lengviau realizuoti drąsias idėjas. Gimusiems po Jaučio, Mergelės, ar Ožiaragio ženklu vertėtų atidžiai stebėti aplinkybes, kas padėtų nepraleisti palankaus šanso ir sustiprinti savo materialinę padėtį. Dvynių, Svarstyklių ir Vandenio ženklų atstovams užtemimo įtakoje gali pavykti suvokti anksčiau padarytas klaidas, bei pakoreguoti savo ateities planus, o gimusiems po Vėžio, Skorpiono ir Žuvų ženklu, šio užtemimo įtakoje gali atsiverti daugybė naujų galimybių, tik bus svarbu tinkamai pasirinkti tai, kas padėtų įgyvendinti ilgalaikius tikslus.

Iki gruodžio mėnesio 13 d. pavakario Merkurijus tęs tranzitą jam nepalankiu Šaulio ženklu, o tokiu metu pozityvios Merkurijaus savybės kiek susilpnėja, bet gali stiprėti gebėjimas surasti aplinkinius kelius, išplėsti akiratį, nors susikoncentruoti ties konkrečiomis užduotimis gali būti kiek sunkiau. Iki gruodžio 13 d. Marsas tęs tranzitą jam palankiu Skorpiono ženklu, todėl aktualiais taps stambaus verslo, bendrų finansų, bankų veiklos, korporacijų darbo klausimai. Tranzito metu galima įtampa, nerimas, tačiau pavojaus atveju bus gebama mobilizuoti fizines ir psichines jėgas, panaudojant vidinį rezervą. Marso tranzito Skorpiono ženklu laikotarpiu gali padaugėti katastrofų, stambių avarijų, įvykiai gali skatinti fizinę ir psichinę įtampą, reikalauti greito reagavimo, bei gali suaktyvėti asmenys, linkę kitus išnaudoti emociškai, morališkai, ar finansine prasme, tačiau šio tranzito metu pakaks ryžto, valios ir tvirtumo, norint įgyvendinti seniai suplanuotas permainas. Gruodžio mėnesį Venera tęs tranzitą Ožiaragio ženklu (jame dėl retro fazės išbus iki 2022.03.06 d.), tai bus palankus laikas pažintims, kurios gali peraugti į rimtus ryšius, kurie būtų grindžiami išskaičiavimu, rafinuotais jausmais, o romantiški jausmai taps mažiau reikšmingais. Šio Veneros tranzito įtakoje, bus nepalankus laikas lengvabūdiškiems poelgiams, audringoms pramogoms, tačiau bus galima sustiprinti partnerystės ryšius, santuokinius saitus, bei sutvirtinti sąjungą, išspręsti rimtas tarpusavio bendravimo problemas.

Antrąją gruodžio mėnesio dekadą, vyraujančių harmoningų aspektų įtakoje, išryškės progresyvios idėjos, išradingumas, tai palankus laikas kūrybiškiems žmonėms, bus galima daug ką naudingo nuveikti ir pasiekti gerų rezultatų veikloje. Gruodžio 13 d., 19:52 val. (Lietuvos laiku), Merkurijus pereis į Ožiaragio ženklą, kuriuo judės iki 2022.01.02 d., o šio tranzito laikotarpiu emocijos netrukdys protui, bendravimas gali tapti kiek santūresniu, išryškės oficialumas, racionalumas, dalykiškumas, nuovokumas priimant sprendimus. Tai palankus laikas norintiems gilinti profesines žinias, užmegzti ir plėtoti dalykinius kontaktus.

Gruodžio mėnesio 13 d., 11:53 val. (Lietuvos laiku), Marsas pereis į Šaulio ženklą, kuriuo judės iki 2022.01.24 d., o tranzito metu stiprės organizuotumas, optimizmas, veiklumas, poreikis keliauti į tolimas šalis, aktyviai bendrauti ir bendradarbiauti su užsieniečiais, su kuriais gali sieti įvairaus pobūdžio reikalai. Marso tranzito įtakoje, galimas noras pažinti svetimas kultūras, religijas, o sėkmės garantu tokiu metu bus gebėjimas teisingai įvertinti savo norus, siekius, tikslus ir galimybes jų įgyvendinimui.

Gruodžio 19 d., 12:36 val. (Lietuvos laiku), eidama tranzitu 27-uoju Ožiaragio ženklo laipsniu, Venera Žemės stebėtojo atžvilgiu nustos judėti tiesiai, apsisuks ir ims judėti atatupsta (retrogradinis judėjimas tęsis iki 2022.01.29 d.), o kada Venera juda atatupstai, galima sėkmingai grižti prie ankstesnių pomėgių, gyvenime gali pasirodyti žmonės, su kuriais siejo asmeniniai ryšiai anksčiau. Tokiu periodu galima dar kartą pabandyti tai, kas anksčiau nepasisekė, perkainojant praeitį pasisemti patirties, kuri bus naudinga ateityje ir jos pagalba bus galima išvengti ankstesnių klaidų pasirenkant naują gyvenimo kryptį. Kai kam tokiu metu gali pavykti susigrąžinti mylimą žmogų, bet retro Veneros periodu bus nepalanku užmegzti naujus ryšius, šis laikotarpis netinkamas naujoms finansinėms iniciatyvoms, nevertėtų pirkti brangių daiktų, daryti investicijas, skolinti pinigus.

Gruodžio mėnesio 19 d., 6:35 val. (Lietuvos laiku), bus Mėnulio pilnaties pikas, kai Mėnulis, būdamas 28-ame Dvynių ženklo laipsnyje, atsidurs opozicijoje Saulei, esančiai Šaulio ženkle. Dvynių ženklui būdingas paviršutiniškas pasaulio suvokimas, o Šaulio ženklas siejamas su filosofine pasaulėžiūra, todėl Mėnulio pilnaties įtakoje pagrindine užduotimi bus gebėjimas išskirti svarbiausius klausimus, reikalaujančius gilios analizės, nenukreipiant dėmesio į daugybę nereikšmingų detalių. Mėnulio pilnaties taškas formuos harmoningą aspektą su Jupiteriu, esančiu Vandenio ženkle, jo įtakoje stiprės intuicija, vaizduotė, teisingas situacijos suvokimas, daugės optimizmo. Artimomis Mėnulio pilnačiai dienomis dažnai išryškėja nerimas, kai iš pasąmonės gilumos į paviršių iškyla neaiškūs pojūčiai, aštresniu tampa konfliktas tarp jausmų ir proto. Mėnulio pilnatis skatina užbaigti tai, kas reikalauja užbaigimo ir tuo pačiu atveria unikalias perspektyvas, suteikiančias naujas galimybes, norintiems panaudoti vidinį potencialą, tik reikėtų šiuo metu atidžiai stebėti ženklus, kuriuos siunčia Visata. Dvi sekančios savaitės po Mėnulio pilnaties bus palankios darbų ir reikalų užbaigimui, bei norintiems atsisakyti žalingų įpročių. Tokiu metu galima išsilaisvinti iš visko, kas nereikalinga, atgyveno ir prarado aktualumą, bei atlaisvinti erdvę naujoms iniciatyvoms.

Gruodžio mėnesio paskutinė dekada bus labai reikšminga, kadangi 24 d. Saturno destruktyvus aspektas su Uranu taps tiksliu (tai bus paskutinis šio aspekto pikas), o jo įtakoje vyksta kova tarp seno ir naujo, todėl galima priešprieša tarp žmonių. Tokiu metu, kuriems priimtinos būtinos permainos ir ateities perspektyvos, kurie linkę prisitaikyti prie naujų aplinkybių, įgaus daugiau laisvės, o ignoruojantys laikmečio pokyčius, gali susidurti su nepatogumais ir apribojimais. Šio aspekto įtaka gali paveikti ir ekonominius procesus pasaulyje, todėl gruodžio mėnesį galimos rimtos permainos, kada vertėtų būti atviriems naujoms galimybėms, bet nepamiršti ir tikrųjų vertybių. Aspekto įtaka skatina užsispyrimą, padidintą nuosavą reikšmingumą, pasikėlimą, kas gali pasireikšti priekabumu, kritiškumu, užaštrintu imlumu, dirglumu, nepakantumu, savivale, bei noru parodyti kitiems jų trūkumus. Iš kitos pusės, harmoningų aspektų įtakoje, stiprės ryžtas, ištvermingumas, darbingumas, įžvalgumas, gebėjimas spręsti sunkias užduotis, gali gimti naujos idėjos, laikas palankus užsiimantiems intelektualinio ir kūrybinio pobūdžio veikla, darbui su informacija.

Tris pirmąsias gruodžio mėnesio savaites Saulė tęs tranzitą Šaulio ženklu, todėl stiprės geranoriškumas, gailestingumas, kilnumas, aktyvumas, ekspansija, optimizmas, entuziazmas, trauka filosofijos, religijos klausimams, gali išryškėti interesas svetimoms šalims ir kultūroms, polinkis laisvei, nepriklausomybei. Tranzito metu būdingas polinkis išeiti už savų galimybių ribų, praplėsti savus horizontus, galimas noras padėti žmonėms, gali dominti mokslas, medicina, ypač netradicinė. Tranzito metu bus palanku kreiptis su prašymais į aukštą padėtį užimančius asmenis, ar vadovybę, tvarkyti juridinius reikalus. Gruodžio mėnesio 21 d., 17:59 val. (Lietuvos laiku), Saulė pereis į Ožiaragio ženklą (juo judės iki 2022.01.20 d.), todėl tai bus ypatingas, žiemos saulėgrįžos periodas, kada Saulė pasiekia minimalų aukštį zenite, tai trumpiausios dienos ir ilgiausios nakties laikotarpis, žymintis astronominės žiemos pradžią. Saulės tranzito Ožiaragio ženklu įtaka palanki siekiantiems karjeros, ilgalaikių planų, esminių socialinių užduočių formavimui, tokiu metu išryškėja tikrieji ketinimai, gebėjimas aiškiai suplanuoti tolimesnius veiksmus, o sėkmės garantu bus sveikas ambicingumas, nuovokumo ir atkaklumo dėka bus galima įgyvendinti tikslus, pasiekti gerų veiklos rezultatų.

Gruodžio 31 d. vakare, sutinkant kalendorinius Naujuosius 2022 metus, Saulė viešės Ožiaragio ženkle, formuos harmoningą aspektą Uranui, kurio įtakoje stiprės patrauklumas, originalumas, išradingumas. Venera naujametę naktį judės atatupsta Ožiaragio ženklu, formuos harmoningą aspektą Neptūnui, skatins polinkį būti gražioje, jaukioje, patikimoje aplinkoje, jausmai bus santūresniais, labiau rafinuotais, vertėtų vengti lengvabūdiškų poelgių, audringų pramogų, bei gali atsinaujinti anksčiau nutrūkę ryšiai. Šventinį vakarą Mėnulis ir Marsas, eidami tranzitu Šaulio ženklu, formuos destruktyvų aspektą Neptūnui, esančiam Žuvų ženkle, todėl galimas padidintas sensityvumas, atsiplėšimas nuo realybės, prislėgta nuotaika, energijos stoka, nusivylimas, polinkis blogiems įpročiams. Ruošiantis naujųjų sutikimui, reikėtų pasistengti nepervargti, atsipalaiduoti, svarbu saikingai vartoti stipriuosius gėrimus, kontroliuoti emocijas, stengtis suderinti protingą ramumą su noru kaip nors ypatingai išreikšti save. Sutinkant naujuosius, vertėtų pozityviai mąstyti, kurti planus ateinantiems metams, kurie galėtų būti sėkmingai realizuoti 2022 metais.

Gruodžio mėnesį Jupiteris tęs tranzitą Vandenio ženklu, skatindamas atvirumą, ambicingumą, veiklumą, polinkį ekspansijai, laisvei, nepriklausomybei, nuosavų horizontų plėtrai, siekį išsiskirti iš kitų. Tranzito įtakoje galimas interesas viskam, kas netradiciška, neįprasta, gali išryškėti progresyvios pažiūros, filosofinis požiūris į pasaulį, socialinės realizacijos siekimas, stiprėti liberalizmas santykiuose, kūrybiškumas, organizuotumas, gebėjimas realizuoti didelius projektus, dosnumas, kilnumas, nuosavos vertės jausmas, intuicija, įžvalga, polinkis visuomeninei veiklai. Gruodžio 29 d., 6:09 val. (Lietuvos laiku), Jupiteris pereis į Žuvų ženklą (jame išbus iki 2022.12.20 d., išskyrus laikotarpį nuo 05.11 d. iki 10.28 d., kai viešės Avino ženkle), o šio tranzito įtaka stiprins diplomatiškumą, kalbumą, polinkį bendravimui, vidinį aktyvumą, lankstumą ir gebėjimą laviruoti, energingą ir plastišką sąveiką su supančia aplinka, kitais žmonėmis. Šio tranzito įtakoje stiprės polinkis praplėsti savo erdvę, asmeninius horizontus, interesas sakralioms, dvasinio pasaulio paslaptims, galima trauka tolimoms šalims, noras aplankyti negyvenamas salas, egzotiškus miestus. Tokiu metu gali stiprėti vaizduotė, įžvalgumas, tai palankus laikas užsiimantiems klinikine medicina, psichologija, psichiatrija, bei tiems, kurių veikla turi ryšį su religija, jūra. Tranzito įtakoje išryškės dosnumas, gebėjimas užjausti, galimas polinkis filantropijai, dvasingumui, aukštų moralinių idealų siekimui.

Gruodžio mėnesį Saturnas tęs tranzitą Vandenio ženklu (juo judės iki 2023.03.07 d.), o tranzito metu stiprėja koncentracija, ryžtingumas, įsitikinimai, darbštumas, apdairumas, nuovokumas, teisingumas, polinkis laikytis duoto žodžio, atsidavimas svarbioms idėjoms, profesijai, gebėjimas planuoti, kruopščiai rinktis artimą aplinką. Saturno tranzito įtakoje gali išryškėti santūrumas, šaltumas, siekis atsiriboti nuo pašalinės įtakos, išlaikant distanciją supančioje erdvėje, nenoras įsigilinti į svetimas problemas ir aktyviai sąveikauti su kitais žmonėmis, bei supančiu pasauliu, bus juntamas poreikis apmąstymams, viską daugiau stebint iš šalies, o logika bus grindžiama intuicija. Judėdamas atatupstai, gruodžio mėnesį Uranas tęs tranzitą jam nepalankiu Jaučio ženklu (Urano retro fazė tęsis iki 2022.01.18 d.), stiprindamas polinkį užmegzti bičiuliškus, draugiškus ryšius, noras bendrauti su senais, laiko patikrintais draugais. Gali išryškėti stiprus saviraiškos siekis, noras tapti unikaliais, galima pilnai panaudoti savo kūrybinį potencialą, išradingumą, nepaisant tradicijų, o tokia retro planetos padėtis gali tapti naujų, turtingų idėjų šaltiniu. Tokiu periodu nevertėtų planuoti esminių gyvenimo pokyčių, o daug efektyvesnė galėtų būti išlaukimo taktika.

Gruodžio mėnesį Neptūnas tęs tranzitą jam palankiu Žuvų ženklu, o tranzito metu galima pasinerti į vidinį pasaulį, įsigilinti į savo esybę, analizuoti kompleksus, nuojautas, baimes, palankus laikas gydyti alkoholizmą, narkomaniją, depresiją, kreiptis į psichologus, psichoanalitikus, užsiimti kūryba, muzika. Gruodžio mėnesio 1 d., 15:22 val. (Lietuvos laiku), Neptūnas nustos judėti atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu, apsisuks ir ims judėti tiesiai (direktyvine kryptimi Neptūnas judės iki 2022.06.28 d.), todėl laikas bus palankus kūrybinei veiklai, dvasinėms paieškoms, meditacijoms, gebėjimo atjausti ugdymui, gali sustiprėti svajingumas, vaizduotė, kantrybė, išryškėti interesas menui, psichologijai, religijai, galima mokytis muzikos, užsiimti poezija, daile. Gruodžio mėnesį Plutonas tęs tranzitą Ožiaragio ženklu, tai stiprės ambicingumas, tikslingumas, atkaklumas, įžvalgumas, gebėjimas planuoti, veikti, numatyti galimus pavojus. Tai palankus laikas aktyviam savų ir kolektyvinių tikslų siekimui, naujų galimybių paieškoms.

Gruodžio mėnesį Juodasis Mėnulis, kuris siejamas su negatyvia karma, pagundomis ir karminiu atpildu, tęs tranzitą Dvynių ženklu (juo judės iki 2022.04.15 d.), o šio tranzito įtaka pasireiškia bendravimo sferoje kraštutinumais, kaip pasyvumas, ar nepakenčiamas plepumas. Tranzito Dvynių ženklu metu, Juodasis Mėnulis gali skatinti polinkį apgaudinėti, meluoti, pyktis su kaimynais, broliais, seserimis, žmonėmis iš artimos aplinkos, tokiu metu galimos apkalbos, šmeižtas, vagystės, klaidinanti informacija, galima painiava dirbant su svarbiais dokumentais, galima nukentėti per auto įvykius. Šio tranzito laikotarpiu bus svarbu suprasti apgaules ir gebėti jų išvengti, reikėtų saugotis apkalbų, šmeižto, plepumo ir vagysčių, vengti minčių chaoso ir atidžiai tikrinti gaunamą informaciją. Gruodžio mėnesį Baltasis Mėnulis tęs tranzitą Ožiaragio ženklu (šiuo ženklu judės iki 2022.02.03 d.), todėl padės teisingai suformuoti ir įgyvendinti socialinius tikslus, siekti sėkmės profesinėje veikloje, karjeroje, bus galima gauti perspektyvią pareigybę, užimti atsakingą postą, kas suteiktų galimybę padėti kitiems žmonėms. Norint užsitikrinti Baltojo Mėnulio palaikymą, reikėtų vertinti laiką, laikytis protingo dienos režimo, siekti tvarkos asmeninėje ir darbinėje erdvėje, bus svarbus punktualumas, o visa tai suteiks galimybę kilti karjeros laiptais.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.