Indigo vaikai

Pastoviai sudarinėjant, analizuojant asmeninius vaikų gimimo horoskopus, nustatant jų įgimtą potencialią, talentus, gabumus, vis dažniau galima išskirti dėsningumus, tam tikrus rodiklius horoskopuose, kurie būdingi indigo vaikams, kas rodo bendrą jų kiekio augimo tendenciją. Manoma, kad pavieniai indigo vaikai gimdavo ir gerokai anksčiau, bet paskutiniais dešimtmečiais, ypač nuo 1987 metų šis reiškinys ženkliai suaktyvėjo, o daugiausia jų gimsta pastaraisiais metais. Šiuo metu į Žemę ateina ketvirtosios indigo kartos vaikai, kurie betarpiškai susiję su protėviais, turintys specifines užduotis - tai „perėjimo" vaikai, gebantys gyventi trijose erdvėse. Mokslininkų teigimu, jiems būdingas bruožas – smegenų asimetrija, specifinis jų vystymasis (dešinės pusės smegenų pusrutulio labiau išvystyta priekinė dalis, o kairiojo pusrutulio – užpakalinė dalis, indigo vaikų tarpe yra daug kairiarankių – tai tarsi jų vizitinė kortelė), jie mąsto daug greičiau, nei suaugusieji, o jų intelekto koeficientas lygus 130. Jau laukiama pasirodant penktosios indigo vaikų kartos, kuri sugebės išsireikšti per tarpines būsenas, gebės būti ir praeityje ir ateityje, valdys ir materialią ir nematerialią sferas, per juos ateis Šviesos Žmogus. Būsimoji indigo karta jau dabar formuoja visas mūsų situacijas, nors mums tai dar sunku suvokti, bet palaipsniui dabartinė karta prieis iki tokio sąmonės lygio. Paskui penktąją kartą seks šeštoji indigo vaikų karta, bet kokie tai bus vaikai, daugeliui iš mūsų gali pritrūkti vaizduotės, norint tai suvokti, kadangi šie vaikai bus naujos kosminės organikos materializacija. Tai bus labai aukšto sąmonės lygmens, grynai kosminiai vaikai, įvaldę subtilius, viršnatūralius gabumus. Pirmųjų keturių kartų indigo vaikai gimsta žinių erdvėje, jie sugeba nuskaityti tobulas žinias, labai greitai vystosi, apie daugelį dalykų svarsto kaip suaugusieji, taip, tarsi turėtų didžiulę patirtį. Jie nemėgsta, kada jiems komanduojama, įsakinėjama, jie nepakantūs neteisybei, nenuoširdumui, jų labai išvystyti nepaprasti gabumai, jų organizmo imunitetas stipresnis nei įprasta, jiems nepavojinga netgi padidinta radiacija. Tai vaikai revoliucionieriai, keičiantys ne tik socialinę, bet ir dvasinę mūsų realybę, gebantys apsaugoti mūsų gyvenimą nuo nežinojimo patologijos. Tačiau dėl mūsų supratimo, kultūros lygio, daugeliu atvejų, tokie talentingi vaikai laikomi ligoniais, kadangi nėra pilno suvokimo, kaip su jais teisingai elgtis.

00 indigo

Dabartinių indigo vaikų horoskopuose matosi būdingos tam nuorodos, kad jie turi nepaprastai išvystytą intuiciją, įžvalgą, kuri gali pasireikšti per trumpalaikių įvykių numatymą, per įvairias nuojautas, jie turi geras filosofijos, mistikos, okultines žinias, jų stiprus interesas astrologijai, o dėl išreikštų atitinkamų astrologinių namų, jie gali būti labai dvasingi, religingi. Pagal tai, kuri iš tolimųjų planetų juos globoja, priklausomai nuo jų gimimo laiko, galima indigo vaikus išskirti į tris atskiras grupes. Paskutiniųjų kartų vaikams būdingas polinkis rizikai, rizikingoms sporto šakoms, jie turi aštresnį socialinio teisingumo jausmą, juos domina tokios mokslo sferos kaip fizika, biologija, astronomija, psichologija. Daugeliui šių vaikų būdingi neįprasti talentų deriniai, jie labai puikiai sugeba analizuoti, susisteminti informaciją, sintezuoti iš pirmo žvilgsnio nelabai derančius dalykus, jiems būdingi puikūs organizaciniai gabumai. Todėl reikia labai atsakingai leisti jiems pasirinkti išsilavinimui tas sferas, kurioms jie turi įgimtus, unikalius gabumus. Čia labai tinka senovinė išmintis, bylojanti kad „vaikas ne indas, kurį galima pripildyti bet kuo, bet tai, Dvasios ugnis, kurią reikia įžiebti".

Tačiau yra ir kita medalio pusė, kadangi šiems vaikams gali būti būdingos apatijos išraiškos, polinkis depresijai, vienatvei, pas juos silpnas interesas grupinei veiklai, arba išreikštas kolektyvinių interesų ignoravimas, kai kurie horoskopai rodo, kad jiems stinga noro mokytis, jiems tai neįdomu. Jų nervų sistema jautri, jiems be aiškios priežasties gali staiga pakisti nuotaika, jie gali netikėtai pasielgti impulsyviai, patys negalėdami paaiškinti savo poelgio. Kadangi indigo vaikų horoskopuose dažnos planetų sankaupos viename, dviejuose ženkluose, kur koncentruojamos didžiulės energijos, toks genialumo ir neįprastos intuicijos reiškinys susišaukia su adaptacijos sunkumais sociume. Kartais tai gali būti mažai bendraujantys, bet puikiai valdantys kompiuterinę techniką, savo talentų dėka jie gali tapti labai aukšto lygmens kompiuterinių programų, elektroninės muzikos kūrėjais, jie yra tarsi mažieji specialistai, galintys šokiruoti suaugusius savo specifinėmis žiniomis.

Kaip klostysis indigo vaikų gyvenimas, kaip jie sugebės adaptuotis mūsų visuomenėje, didele dalimi priklauso nuo jų pradėjimo momento, kadangi šiam procesui reikia skirti ypatingą dėmesį, tam ruoštis, sukurti atitinkamas sąlygas, palankią psichologinę terpę, visą procesą atlikti profesionaliai. Deja, realybė yra kitokia, palyginus, dar yra tokių šeimų, kuriose žema bendravimo kultūra, kas sudaro situacijas, kada vaikai pradedami neplanuojant, atsitiktinai, esant apsvaigus, neblaiviems, baimės būsenoje, ar kitomis neaiškiomis aplinkybėmis. Jeigu šiam procesui tėvai skirtų būtiną dėmesį, tai padėtų į šį pasaulį ateiti labai aukštos sąmonės vaikams. Būna atvejų, kada tėvas ir motina, turintys stiprią, galingą energetiką, konfliktuoja tarpusavyje, sukurdami negatyvią priešpriešą, o tarp jų silpnąja grandimi tampa vaikas, kuris neturi apsaugos nuo tėvų negatyvo. Tokiu atveju vaikas negali normaliai vystytis, jis gali susirgti, o mūsų medicina, gydytojai ne visada pajėgia nustatyti tikrąsias negalavimo priežastis, vaikai gydomi neteisingai. Tačiau, paskutiniu metu ateina tokie indigo vaikai, kurie labiau apsaugoti nuo tokių tėvų, nuo agresyvios supančios aplinkos, jie ateina su galinga apsaugine technologija. Per indigo vaikus, per kosminių jėgų įtaką artimiausiu laiku situacijos turi keistis, transformuotis, dabartinė realybė turi kisti. Dabar žmonija įžengė į Vandenio erą, todėl turi ateiti naujo tipo žmonės, kurie į gyvenimą įneš naują mąstymą, kurie sukurs naują auklėjimą, lavinimo metodus, kitokį intelektą, naujo tipo mediciną, mūsų bendravimo kultūrą perves į kitą kokybę.

Indigo vaikai be abejonės yra labai talentingi, tačiau kuriuo keliu pasuks savo vystymosi periodu, priklauso nuo juos supančios aplinkos įtakos, nuo tos terpės, kurioje jiems tenka gyventi. Mūsų visuomenėje indigo vaikams egzistuoja tam tikri pavojai, kai kurie negeranoriški žmonės linkę naikinti tai, ko nesuvokia, ar patys to neturi. Kalba eina apie alkoholio, narkotinių medžiagų įtaką, kada šių priemonių pagalba gali būti bandoma indigo vaikus „nusodinti", todėl šeimoms, kuriose auga tokie ypatingi vaikai, vertėtų kuo mažiau viešai apie tai kalbėti, jų pačių vaikų labui. Tokie vaikai yra labai jautrūs, jie turi išvystytas viršutines čakras, o paauglystėje, ar vyresniame amžiuje susidūrus su tokia neigiama patirtimi (alkoholis, narkotikai), jos yra užblokuojamos, tada talentingame vaike gali prabusti piktas genijus, kadangi Neptūnas ne tik skatina kai kuriuos talentus, aukštą dvasingumą, jis taip pat yra iliuzijų, apgaulės, manipuliacijų planeta, atsakinga už alkoholizmą. Šių ypatingų vaikų užduotis yra struktūrinis visuomenės perorganizavimas, jie yra tarsi tarpininkai, kosmoso pasiuntiniai, turintys tam tikrą misiją Žemėje, todėl juos reikia nukreipti pozityviu keliu.

Vaikai gimę baltosios metalinės Žiurkės metais

Baltosios Metalinės Žiurkės metai prasidės 2020 metų sausio 25 d. rytą, 8:27 val. (Lietuvos laiku) ir tęsis iki 2021.02.11 d. (imtinai), todėl galima apžvelgti pagrindines šiuos metus globojančio gyvūno savybes, bei apibūdinti, kokias charakterio savybes, talentus ir gebėjimus suteiks šių metų eigoje gimusiems vaikams. Kalendoriniai 2020 metai bus keliamieji, pagal Rytų kalendorių Baltosios Metalinės Žiurkės metai bus pirmieji dvylikos metų cikle, todėl šiais metais gimusiems vaikams bus būdingos ypatingos savybės, kurių apibūdinimas gali padėti auklėjant vaikus, parenkant jiems palankius pomėgius, veiklą, ar norint su jais surasti bendrą kalbą. Baltoji Metalinė Žiurkė iš prigimties protinga, vaišinga, jai būdingas subtilus skonis, gebėjimas atsakingai elgtis su pinigais, finansinės naudos nuojauta, išskirtinis atsidavimas šeimai ir draugams. Šiam gyvūnui būdinga neišsenkanti energija, gebėjimas kovoti už teisybę, tačiau galimas ir polinkis liūdesiui, melancholijai, o kartais Žiurkė gali būti įkyri ir kaprizinga, tvirta ir netgi grubi, ar agresyvi.

Iki ketverių metų amžiaus visi vaikai yra genialūs, todėl šiame periode galima ugdyti įvairius polinkius, gabumus, o metams bėgant, įgimti vaikų talentai silpnėja, vis ryškesniu tampa neįprastų, unikalių gebėjimų praradimas, jeigu jie atitinkamai nelavinami, todėl ankstyvasis ugdymas ypatingai svarbus. Baltosios Metalinės Žiurkės globojamais metais gimę vaikai bus labai talentingi, protingi, tvirto charakterio, pasitikintys savimi, judrūs, gyvybingi, bendraujantys, tačiau savo viduje jie gali būti drovūs, jaučiantys poreikį meilei ir dėmesiui jų atžvilgiu. Šiais metais gimę vaikai gali būti simpatiški, žingeidūs, aktyvūs, turintys lyderių savybių, kartais egoistiški. Šiems metams būdingos metalo stichijos įtakoje, vaikai bus labai užsispyrę, todėl bendrauti ir sutarti su jais bus nelengva, kadangi jie bus nelinkę atvirauti, siekiantys įtakoti įvykius savomis mintimis, bendraujantys mandagiai, tačiau jie nenuolankūs, turintys polinkį kritikuoti, stokojantys emocionalumo ir taktiškumo, kurį išugdyti bus sudėtinga.

Šiais metais gimę vaikai bus prisirišę prie savo motinos ir tėvo, bei artimų žmonių, tačiau jie bus linkę reikalauti išskirtinio dėmesio sau, o tėvų bendravimas su kitais šeimoje esančiais vaikais, gali skatinti jų pavydą, bei egoistines išraiškas. Negavę pakankamai dėmesio sau, šie vaikai išsireikalauti jo gali jiems priimtinais būdais, pasitelkę ašaras, verksmą, nuoskaudas, manipuliavimą šeimos nariais, arba agresiją. Jeigu vaikams bus atsakyta ir nebus pildomi jų norai, į tai jie gali reaguoti audringai, gali labai pykti, stipriai verkti, griūti ant grindų, ožiuotis, kaprizintis, todėl reikėtų nuo mažens formuoti tam tikrą auklėjimo būdą, kuris padėtų šiems gudriems mažyliams formuoti pozityvias charakterio savybes, bei elgesio normas, kas padėtų vaikystėje išvengti nevaldomos isterijos išraiškų. Auklėti vaikus, gimusius Baltosios Metalinės Žiurkės metais, gali būti nelengva, nes tai gali pareikalauti didžiulės kantrybės ir išmonės. Kol vaikai dar maži, jie gali būti jautrūs vidumi, tačiau energingi, užsispyrę, todėl bus labai svarbu perteklinę, kunkuliuojančią energiją nukreipti tinkama, naudinga jiems linkme. Šiais metais gimę vaikai konservatyvūs, jie nepakantūs pamokymams, notacijoms, tačiau gali lengvai "sugauti" atsitiktinai pasakytus žodžius, arba frazes, kas formuos jų pasaulėžiūrą. Laikantis nuoseklios ir tvirtos auklėjimo sistemos, mažieji Žiurkės ženklo atstovai prie to palaipsniui pripras ir gebės savyje išugdyti konstruktyvų bendravimo ir elgesio būdą. Šiais metais gimę vaikai labai prisirišę prie šeimos, juos nuo mažens galima pratinti prie pareigų namuose, jie gali noriai padėti tėvams namų ruošoje, gaminant maistą, kadangi jie iš prigimties gurmanai, mėgstantys neįprastus patiekalus. Labai svarbu nuo mažens vaikus pratinti prie leistinų elgesio normų, tinkama linkme nukreipiant jų hiperaktyvumą ir lyderiškas užmačias, o šilti tarpusavio santykiai ir kasdienis rūpestis jais iš tėvų pusės, ateityje pilnai atsipirks, vaikai užaugs švelniais, gebančiais rūpintis savo artimaisiais. Baltosios Metalinės Žiurkės metais gimusiems vaikams paauglystės periode bus būtinas artimųjų palaikymas sudėtingose situacijose, tai padės jiems išmokti įsiklausyti į protingus patarimus, bei formuoti patikimus santykius su tėvais.

Aktyvūs, bendraujantys Baltosios Metalinės Žiurkės metais gimę vaikai gali anksti pradėti kalbėti, išreikšti jiems būdingą pastabumą, aštrų protą, gebėjimą greitai įsisavinti naujas žinias. Jiems gali sektis lengvai skaityti, mokytis, jie gali kruopščiai atlikti užduotis, visada iki galo padaryti tai, kas pradėta, o parenkant tinkamus būrelius, arba sporto sferą, reikėtų įsiklausyti į vaikų norą, kadangi jie nuo mažens gali žinoti, kas jiems palanku, ko jie norėtų. Baltosios Metalinės Žiurkės globojamais metais gimusių vaikų sveikata iš prigimties turėtų būti gera, nors jie bus linkę sočiai pavalgyti, visavalgiai, todėl galimas polinkis pilnėti ir su metais gali susidurti su antsvorio problema. Susirgimai galimi retai, o sunegalavus šie vaikai gebės greitai pasveikti. Šiais metais gimę vaikai ūmūs, imlūs, jiems būdingas nerimas, vaikiškos baimės, nuotaikų kaita, kai kada depresinės būsenos, todėl nuo mažens reikėtų pasirūpinti jų psichologine būsena ir sveikata, reikėtų padėti vaikams surasti būdą, kaip teisingai panaudoti jų energiją.

Vaikų atmintis, gebėjimas mokytis ir įsisavinti informaciją gali džiuginti, o dėl elgesio, kartais mokykloje galimos problemos, nors dėl įgimto drovumo, jie gali gebėti palenkti į savo pusę artimus žmones, mokytojus, trenerius, ar dėstytojus. Nuo mažens šiais metais gimę vaikai sumanūs, išradingi, įžvalgūs, todėl augdami ir bręsdami jie gali daug gyvenime pasiekti – moksle, kūrybinėje, sportinėje veikloje. Labai svarbu šiais metais gimusių vaikų neapgaudinėti, kadangi jie gerai geba pajausti nesąžiningumą, melą, todėl nederamai su jais pasielgus, susigrąžinti jų pasitikėjimą gali būti ypatingai sunku. Žiurkės ženklo vaikai gali lengvai surasti draugų, jie linkę bendrauti su protingais, nelikusiais į konfliktus vaikais, kurių tarpe gali tapti lyderiais, o jiems augant ir bręstant, jų aktyvumas ir veiklumas gali tik stiprėti. Draugystei jie gali pasirinkti naudingus draugus, asmeniniame gyvenime sieks abipusės meilės ir tarpusavio pasitikėjimo, o iš prigimties jie pavydūs.

Baltosios Metalinės Žiurkės metais gimusiems vaikams suaugus, jiems bus būdingas ambicingumas, aukštas intelektas, tvirtas charakteris, diplomatiškumas, polinkis intrigoms, kas gali būti palanku norint užsiimti politine veikla. Siekiantiems valdžios, padės įgimtas talentas sudominti kitus žmones savais interesais, gebėjimas juos vesti paskui save, o polinkis paslaptims, įžvalgumas, intuicija, siekiant gauti reikalingą informaciją gali būti naudingais kūrybinėje, tyrėjiškoje veikloje ir karjeroje. Žiurkės ženklo atstovams būdingas didžiulis darbingumas, ekonomiškumas ir ūkiškumas, gali būti naudingi norintiems užsiimti verslu, taip pat jiems būdingos savybės gali padėti tapti gerais žurnalistais, o subtilaus meninio skonio ir kantrybės derinys labai pravartu veiklai meno sferoje. Būdingas išskirtinis galutinio, ženklaus rezultato siekimas gali padėti norintiems tapti žinomais rašytojais, muzikantais, profesionaliais menininkais, arba menotyrininkais. Galima apibūdinti vaikų, gimusių Baltosios Metalinės Žiurkės metais būdingas savybes, derinyje su jų priklausymu konkrečiam zodiako ženklui.

Vaikas Žiurkė - Vandenis - gimęs periode nuo 2020.01.25 d., 08:27 val. iki 2020.02.19 d., 6:57 val. ir periode nuo 2021.01.19 d., 22:40 val. iki 2021.02.12 d., 07:52 val. (Lietuvos laiku). Vaikas nuo mažens gali būti aktyvus, geranoriškas, bendraujantis, sąžiningas, atviras, tačiau kiek išsiblaškęs, maištaujantis nenuorama, jam bus labai sunku gyventi pagal visuotinai priimtinas bendras elgesio taisykles, tačiau jis bus linkęs atkakliai mokytis, siekti naujų žinių. Auklėti vaiką bus nelengva, kadangi jo sumanioje galvelėje vieną idėją keis kita, jo požiūris į supančią aplinką, reikalus, bendravimą, problemų sprendimą bus savotiškas, nestandartinis. Dažnai vaikas gali pradėti ką nors naujo su dideliu užsidegimu, tačiau padaryti tai iki galo jam gali pritrūkti motyvacijos, kadangi jo dėmesį gali patraukti kažkas visiškai naujo, įdomesnio. Vaikas gali turėti daug draugų, jiems gali būti dosnus. Labai svarbu nuo mažens padėti vaikui jo kunkuliuojančią energiją nukreipti jam naudinga linkme, o jam augant, bręstant išryškės stiprus atsakomybės jausmas. Nestandartinis vaiko mąstymas, išskirtinis sumanumas ir išradingumas gali skatinti jį gerai mokytis, todėl suaugęs jis gali daug ko pasiekti įvairiose gyvenimo sferoje, o ypač intelektualinio pobūdžio veikloje.

Vaikas Žiurkė - Žuvys - gimęs periode nuo 2020.02.19 d., 6:57 val. iki 2020.03.20 d., 5:50 val. (Lietuvos laiku). Gimusiam šiame laiko periode vaikui iš mažens bus būdingas svajingumas, turtingas vidinis pasaulis, jis bus "tarsi ne iš šio pasaulio", linkęs daug ką daryti savaip, nors gali stokoti pasitikėjimo savimi. Vaikui būdinga savybė pamėgdžioti kitus žmones, jų elgesio manieras, todėl tėvai turėtų pasirinkti deramą vaiko auklėjimo būdą, kadangi asmeninis tėvų pavyzdys vaikui augant formuos jo gebėjimą bendrauti su kitais žmonėmis, o suaugus ir su savais vaikais. Būdamas iš prigimties svajotoju, šio ženklo vaikas bus linkęs ir gebės apginti savo nuomonę, augdamas, bręsdamas jis gali išvystyti aukšto lygio dvasingumą, nors kartais galimas polinkis žvelgti į gyvenimą pro rožinius akinius, arba skraidymas padebesiais, negebant pilnai priimti gyvenimo realybę. Labai svarbu nuo mažens vaiką pripratinti prie tvarkos ir dienos režimo, bei gebėjimą kontroliuoti dažnai kintančią nuotaiką. Vaikas gali būti per daug patiklus, tačiau nuoširdus, o jo įgimtos charakterio savybės palankios kūrybinei veiklai, susijusiai su menu, kinu, vaidyba, bei medicina ir psichologija.

Vaikas Žiurkė - Avinas - gimęs periode nuo 2020.03.20 d., 5:50 val. - 2020.04.19 d., 17:45 val. (Lietuvos laiku). Vaikas nuo mažens gali būti ūmus, labai užsispyręs, atkaklus, nepalenkiamas, siekiantis laisvės, jam svarbi bus tik jo asmeninė nuomonė, todėl netgi labai stiprūs ir įtikinantys tėvų argumentai gali nepakeisti jo ketinimų. Barti vaiką dėl to yra beprasmiška, kadangi tai yra tiesiog jo prigimtinė savybė, o vaikui būdingas meilės iš tėvų pusės jo atžvilgiu poreikis. Vaikas nuo mažens gali būti temperamentingas, nenuorama, žingeidus, energingas, stokojantis santūrumo, taktiškumo, siekiantis būti laisvu ir nepriklausomu. Vaikas viduje yra švelnus ir pažeidžiamas, todėl griežtas auklėjimas jam netinka, tokį vaiką gali dominti įvairios idėjos, išradimai, jau vaikystėje gali išryškėti jo kūrybiškumas, kurį reikėtų skatinti ir ugdyti, o vaikui augant, bręstant, norint išvengti problemų mokykloje, reikėtų stengtis jį išmokyti laikytis disciplinos. Suradus būdą tinkama, naudinga jam linkme nukreipti vaiko energiją, ateityje tai galėtų duoti gerus rezultatus ir džiuginti, o norint padėti vaikui savyje vystyti pozityvias asmenines savybes, galima pasitelkti meilę, palaikymą, protingai patarti dėl jo idėjų, ketinimų.

Vaikas Žiurkė - Jautis - gimęs periode nuo 2020.04.19 d., 17:45 val. iki 2020.05.20 d., 16:49 val. (Lietuvos laiku). Vaikui nuo mažens būdingas gyvybingumas, atkaklumas, užsispyrimas, bei kiek mažiau išreikštas nenuolankumas. Vaikui bus nepriimtinas griežtas auklėjimas ir spaudimas iš tėvų pusės jo atžvilgiu, tačiau jis bus linkęs įsiklausyti į suaugusių žmonių nuomonę. Nuo mažens gali pasireikšti vaiko polinkis menui, todėl jam bus palanku lankyti būrelius, susijusius su muzika, teatru, menais. Vaikui, gimusiam šiame periode, labai svarbi bus tėvų meilė, todėl reikėtų jam suteikti tokią galimybę, kad vaikas jaustųsi mylimas, o tuo pačiu ir saugus. Norint teisinga linkme auklėti vaiką, reikėtų pasitelkti kantrybę, mokyti jį suprasti, kada jis teisus, o kada ne, tačiau jo barti negalima, kadangi jo jautrumas ir reakcija į tai gali nepalankiai įtakoti jo psichiką. Vaikas iš prigimties lėtokas, neskubrus, todėl versti jį veikti, ką nors atlikti greitai būtų neteisinga, kadangi jam palankiausia veikti jam priimtinu nuosavu tempu.

Vaikas Žiurkė - Dvyniai - gimęs periode nuo 2020.05.20 d., 16:49 val. iki 2020.06.21 d., 0:44 val. (Lietuvos laiku). Vaikui jau nuo mažens bus būdingas aktyvumas, judrumas, imlumas, bruzdumas, dvilypumas, tarsi du nenuoramos vaikai būtų viename, kas tėvams gali sukelti daug rūpesčių. Vaikas gali labai anksti pradėti kalbėti ir vaikščioti, jis užduos daugybę klausimų, į kuriuos teks labai protingai atsakyti ir argumentuoti savo mintis. Vaiką jau nuo pat mažumės vertėtų intensyviai ugdyti, mokyti jį skaityti, skaičiuoti, užsienio kalbų, žongliruoti, bei žaisti intelektualinius žaidimus, nors kartais vaikas gali būti nekantrus, linkęs vienu metu imtis kelių dalykų. Labai svarbi užduotis tėvams yra išmokyti vaiką koncentruotis ties vienu kuo nors, bei jo gebėjimą pradėtą darbą, ar užduotį padaryti iki galo. Vaikui gali patikti pasakos, jis labai imlus, jo labai jautri širdis, jis gali giliai pergyventi dėl kitų žmonių nesėkmių, jų skausmo, gali mylėti gamtą, judrius žaidimus gryname ore.

Vaikas Žiurkė - Vėžys - gimęs periode nuo 2020.06.21 d., 0:44 val. iki 2020.07.22 d., 11:37 val. (Lietuvos laiku). Vaikui jau nuo mažens bus būdingas polinkis romantikai ir svajingumui, jam labai svarbi atmosfera namuose, tarpusavio santykiai šeimoje, kadangi emocinis fonas tiesiogiai įtakoja jo nuotaiką. Jeigu vaikas stokos tėvų, arba artimų žmonių dėmesio jo atžvilgiu, jis gali užsisklęsti savyje, o riba tarp realybės ir jo svajų gali tapti labai trapia, tokiu atveju fantazijos gali užimti svarbią vietą jo vidiniame gyvenime, o tai gali tapti pavojingu reiškiniu. Vaikas nuo mažens laikysis ir puoselės šeimos tradicijas, tačiau žaisti jam gali patikti vienumoje, pasitelkiant jam įdomų svajų ir godų pasaulį, jo laki vaizduotė jam suteikia gebėjimą žaislus padaryti "gyvais", gebančiais kalbėti, bendrauti, o tokio pobūdžio veiklą reikėtų palaikyti ir skatinti, bet nevertėtų dėl to vaiko barti. Vaikas bus linkęs laikytis tvarkos, jis nejaučia didelio poreikio bendrauti su kitais, o jau nuo mažens būtų palanku ugdyti vaiko dalykines savybes, palaikyti jo iniciatyvas, o kartais galima jam nurodyti kokią nors idėją, skatinančią užsiimti kokia nors konkrečia veikla.

Vaikas Žiurkė - Liūtas - gimęs periode nuo 2020.07.22 d., 11:37 val. iki 2020.08.22 d., 18:45 val. (Lietuvos laiku). Vaikui nuo mažens bus būdingas linksmas būdas, poreikis atsidurti dėmesio centre, polinkis šventėms, aktyviam gyvenimo tempui. Jam būdingas įgimtas artistiškumas, gebėjimas būti ir deramai elgtis scenoje, dalyvauti koncertuose, įvairiose rungtynėse. Šio ženklo vaikui būdingas geras apetitas ir stipri sveikata, galimas polinkis pasigirti, noras pirmauti, lyderiauti, tik reikėtų jį išmokyti pagarbos aplinkiniams, bei stengtis nepataikauti vaiko norams, atpratinti nuo kaprizų. Perdėtas rūpestingumas vaiko auklėjime, pataikavimas jo norams, gali nepalankiai įtakoti vaiko charakterio formavimąsi, jo asmeninių savybių vystymąsi, kadangi jis gali išaugti despotišku ir egoistišku. Vaikui palanku turėti naminį augintinį, kokį nors gyvūną (katę, arba šunį), kas skatintų vaiko prieraišumą, gebėjimą rūpintis, stiprintų atsakomybės jausmą, bei neleistų jaustis vienišu.

Vaikas Žiurkė - Mergelė - gimęs periode nuo 2020.08.22 d., 18:45 val. iki 2020.09.22 d., 16:31 val. (Lietuvos laiku). Vaikui nuo mažens bus būdingas išskirtinis santūrumas, sąmojingumas, įgimta intuicija, o tėvai galės džiaugtis problemų nekeliančia atžala. Vaikui gali patikti žaislai, susidedantys iš daugybės smulkių detalių, jis labai dėmesingas, kruopštus, gebantis greitai įsisavinti įvairias naujas žinias, žaisti sudėtingus intelektualaus pobūdžio žaidimus, todėl jam galima nupirkti lego, kad konstruodamas galėtų lavintis. Šio ženklo vaikas bus linkęs padėti tėvams namų ruošoje, be raginimų susitvarkys savo daiktus ir kambarį. Tai nelinkęs į konfliktus vaikas, todėl darželyje, arba mokykloje, dėl jo elgesio problemų neturėtų būti. Vaikas gali būti drovus atsidūręs tarp nepažįstamų žmonių, tačiau jis noriai bendraujantis su savais, artimais žmonėmis, vaikui labai svarbi tvarka ir švara visur ir visada. Vaikui būdingas stiprus savininkiškumo jausmas, jis nebus labai dosnus kitiems, jis gali būti sąžiningas, dažniausiai gana tylus, ramus, jis gali būti pavyzdžiu kitiems, tik reikėtų vaikui padėti savyje ugdyti tokias savybes, kaip dosnumas ir polinkis lengvai bendrauti su aplinkiniais.

Vaikas Žiurkė - Svarstyklės - gimęs periode nuo 2020.09.22 d., 16:31 val. iki 2020.10.23 d., 1:59 val.(Lietuvos laiku). Vaikui nuo mažens bus būdingas įgimtas polinkis jautriai reaguoti į aplinkinių nuotaikas, todėl šeimoje vertėtų bendrauti ramiai, draugiškai, vengiant ginčų ir pakelto balso tono. Vaikas gali būti mielas, gražus, ramus, besišypsantis, nekaprizingas, dažniausiai viskuo patenkintas. Vaiko charakterio trūkumu gali būti jo pasitikėjimo savimi stoka, ilgalaikės ir nereikalingos abejonės, negebėjimas greitai daryti sprendimus, arba ką nors pasirinkti, o bandant jį paraginti, vaikas gali supykti, įsižeisti. Tėvai turėtų nuosekliai ugdyti vaiką, padėti jam ir mokyti jį greitai apsispręsti, būti savarankiškesniu, nepriklausančiu nuo kitų žmonių nuomonės. Jeigu namuose, šeimoje būtų daug ginčų ir konfliktų, tai galėtų neigiamai įtakoti vaiko sveikatą, daryti jį liguistu, o iš prigimties šio ženklo vaikui būtina ramybė, tyluma ir harmonija. Vaikas gali būti talentingas, jam palanku užsiimti šokiais, muzika, daile, ugdyti meninius ir kūrybinius gabumus.

Vaikas Žiurkė - Skorpionas - gimęs periode nuo 2020.10.23 d., 1:59 val. iki 2020.11.21 d., 22:40 val. (Lietuvos laiku). Vaikas nuo mažens gali būti sunkiai valdomas, per daug agresyvus, todėl jam būtų palanku užsiimti sportu, arba kita veikla, kurioje galėtų tikslingai panaudoti įgimtą potencialą, gali būti palankūs judrūs žaidimai, kovų menai, jėgos rungtynės. Šio ženklo vaikui būdingas išreikštas Žiurkės užsispyrimas, agresyvumas aplinkinių atžvilgiu, polinkis peštynėms, tai būdinga tiek berniukams, tiek mergaitėms, vaikas savo tikslų gali siekti visais jam įmanomais būdais, o jeigu kas nors nepavyksta gražiuoju, jis gali pasitelkti gudrumą ir apgaulę. Vaikai, gimę šiame periode, anksti bręsta, bei stengiasi kuo greičiau ištrūkti iš tėvų globos, o norint surasti bendrą kalbą su šio ženklo vaiku, tėvams gali tekti panaudoti gudrumą, kada vienas iš tėvų būna reikliu, griežtu, o kitas minkštesniu, sukalbamesniu, kas paskatintų vaiką ieškoti meilės šeimoje. Šio ženklo vaikas gali būti linkęs pataikauti savo norams ir silpnybėms, ne visada gali būti sąžiningas, todėl nuo mažens reikėtų vaiką mokyti būti tvirtu, geranorišku, skatinti jį laikytis deramo elgesio normų, visuotinai priimtų taisyklių. Vaikas gali būti protingas ne pagal metus, domėtis svetimomis paslaptimis, pats gali slaptai rašyti dienoraštį, o namuose įsirengti įvairias slėptuves.

Vaikas Žiurkė - Šaulys - gimęs periode nuo 2020.11.21 d., 22:40 val. iki 2020.12.21 d., 12:02 val. (Lietuvos laiku). Vaikui iš prigimties būdinga neišsenkanti energija, gebėjimas išlikti labai aktyviu visą dieną, polinkis nuolat džiuginti tėvus ir artimus žmones, tačiau būdingas ir nepakantumas pamokymams, ar bet kokiam spaudimui jo atžvilgiu. Šio ženklo vaikas labai veiklus, sąžiningas, geranoriškas ir draugiškas, neturintis polinkio meluoti, jam būtinas intensyvus bendravimas su kitais, jis gali gerai jaustis didelėse kompanijose. Vaikas turi daug energijos, kurią reikėtų gebėti nukreipti jam tinkama ir naudinga linkme, parenkant veiklą, kurioje surastų išėjimą įgimtas impulsyvumas. Vaikas gali gebėti greitai bėgti, jam palanku užsiimti šuoliais į aukštį, įvairaus pobūdžio žaidimais atviruose stadionuose, palanku šaudymas iš lanko, žirgų sportas, todėl šias savybes galima ugdyti atitinkamo sporto sferoje. Jau būdamas mokyklinio amžiaus, toks vaikas gali nepakęsti nuolatinės tėvų kontrolės.

Vaikas Žiurkė - Ožiaragis - gimęs periode nuo 2020.12.21 d., 12:02 val. iki 2021.01.19 d., 22:40 val. (Lietuvos laiku). Vaikas jau nuo mažens bus pasitikintis savimi, griežtas, nuovokus, protingas ir išsivystęs ne pagal metus, jis bus linkęs užsiimti praktinio pobūdžio žaidimais. Vaikas gali pamėgdžioti suaugusius, įsijausdamas į motinos, tėvo, mokytojų, ar kitų autoritetingų žmonių vaidmenį, mokytis mokykloje jis gali lengvai, tačiau formuoti tarpusavio santykius su bendraamžiais jam gali sunkiai pavykti, kadangi jo asmeninės charakterio savybės, nuolatinis nepasitenkinimas, polinkis bambėti gali atstumti kitus. Vaikas gali būti paklusnus, jis gali jaustis visažiniu, siekiančiu įgyti kitų pagarbą ir įvertinimą. Nuo mažens vaiką reikėtų mokyti linksmintis, ilsėtis, atsipalaiduoti, ugdyti gebėjimą juokauti, o namuose reikėtų stengtis sukurti pozityvią atmosferą, niekada tokio vaiko nepajuokti, nesišaipyti iš jo, kadangi tai jį labai žeidžia. Vaikui būdingas darbštumas, gebėjimas daug ką daryti savomis rankomis, jam suaugus, gali traukti parodos, muziejai, o su metais gali išryškėti polinkis melui, bei kitos nepageidautinos charakterio savybės.

Jupiterio tranzitas Dvynių ženklu

2024 metų gegužės 26 d., 02:15 val. (Lietuvos laiku) Jupiteris, kuris astrologijoje tradiciškai laikomas Karalių Žvaigžde, Didžiosios Laimės, sėkmės, plėtros planeta, pereis į Dvynių ženklą (jame išbus iki 2025.06.09 d. imtinai), kuriame jo kosminis statusas silpnas, tai "išvaryta" planeta, tačiau kai kurios planetai būdingos savybės išlieka pozityviomis. Vyriškos planetos Jupiterio tranzito oro stichijos Dvynių ženklu įtakoje, gali sustiprėti tokios savybės, kaip atvirumas, nepriklausomybė, siekis praplėsti savo asmeninį akiratį didelio informuotumo, žinių dėka. Jupiterio globojamas Šaulio ženklas ir Dvynių ženklas priklauso mutabiliam savybių kryžiui, kas sustiprina labilumą, diplomatiškumą, kalbumą, gebėjimą bendrauti, prisitaikyti, surasti aplinkinius kelius. Jupiterio tranzitas gali sustiprinti minčių gilumą, platų požiūrį į problemas, o vaizduotės ir proto derinys gali skatinti naujas idėjas, bei polinkį siekti naujų žinių. Jupiterio tranzito įtakoje, išryškės dalykinės, organizacinės savybės, turtinga vaizduotė, gebėjimas apibendrinti, polinkis tyrinėjimams, permainoms, kelionėms, savų horizontų plėtrai, kalbų mokymuisi, išsilavinimo siekimui. Perėjęs į Dvynių ženklą, Jupiteris formuoja naujas sąlygas ir atveria vystymosi etapą, susijusį su mokymusi, išsilavinimu, visuomeniniais ryšiais, kelionėmis, komunikacijų, informacijos sfera. Jupiterio tranzito Dvynių ženklu periode gali pagyvėti veikla, susijusi su komunikacijomis, turistiniu verslu, transportu, naujais išsilavinimo projektais, studentų mainų programomis, galimi pokyčiai, svyravimai, stabilumo ir atsargumo stoka įvairiose rinkose, permainos susiję su informacinėmis technologijomis, leidybos veikla. Šiame periode Jupiterio tranzitas Dvynių ženklu 12-kos zodiako ženklų atstovus palies gana skirtingai.

Avino ženklo atstovų gyvenime palanki Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtaka palies artimos aplinkos, informacijos, komunikacijų sferą. Jupiteriui einant tranzitu Dvynių ženklu, bus galima tikėtis intensyvaus bendravimo, daug kontaktų, naujų pažinčių, gali ženkliai prasiplėsti interesų ir pažįstamų ratas, lydėti sėkmė kelionėse, mokantis, siekiant naujų žinių, ieškant naudingos informacijos. Šio tranzito periode galimas polinkis keisti savo buvimo vietą, daug judėti, važinėti, gali atsirasti nauji bičiuliai, draugai, pažįstami. Šis periodas palankus dėstymui, mokymuisi, o įgytos žinios bus įdomios ir naudingos. Tranzito įtaka palanki norintiems pakeisti turimą intelektualią techniką: telefoną, arba kompiuterį pažangesniu, šiuolaikišku, bei galima parduoti, ar įsigyti įvairias transporto priemones. Tai palankus periodas užsiimantiems įvairia intelektualinio pobūdžio, prekybine, komercine, tarpininkavimo veikla, dirbantiems transporto sektoriuje, o nauda galima per bendravimą su broliais, seserimis, kaimynais, ar bendraklasiais. Jupiterio tranzitas Dvynių ženklu bus palankus studentams, mokytojams, žurnalistams, rašytojams.

Jaučio ženklo atstovai palankią Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtaką pajaus talentų, meistriškumo, finansų, nuosavų vertybių sferoje. Jupiterio tranzito Dvynių ženklu laikotarpis bus palankus ir produktyvus, kadangi gali atsirasti nauji pajamų šaltiniai ir bus galima gauti keletą vertingų darbo pasiūlymų, iš kurių pasirinkti patį patraukliausią gali būti kiek sudėtingiau. Šio tranzito periode labai svarbiais taps asmeninio biudžeto, turimų lėšų panaudojimo, investicijų klausimai, bei galimos su tuo susiję permainos, kada vieni Jaučio ženklo atstovai gali pradėti taupyti, kiti sėkmingai investuoti ir tikėtis gerų pajamų ateityje, o tai gali būti indėlis banke, investicija į nekilnojamąjį turtą, arba žemės įsigijimas. Tokiu metu galimos ir papildomos pajamos, nusprendus ir pradėjus taupyti lėšas kitomis valiutomis, darant svarbias investicijas, norint realizuoti savo svajonę, arba siekiant įgyti patinkančią profesiją. Jupiterio tranzito Dvynių ženklu metu, galimas polinkis įsigyti prabangius daiktus, tačiau savas lėšas reikėtų panaudoti tik perspektyviems daiktams, bei šiame periode bus galima surasti gerai apmokamą darbą, arba pradėti nuosavą verslą. Šio tranzito metu gali padidėti apetitas, potraukis saldumynams, todėl bus labai svarbu gebėti save kontroliuoti, norint išvengti problemų dėl antsvorio.

Dvynių ženklo atstovai palankaus Jupiterio tranzito jų ženklu įtakoje, bus vieni laimingiausių tarp visų zodiako ženklų. Šiame laikotarpyje Dvynių ženklo atstovai taps labiau pasitikintys savimi, jiems atsives išskirtinės galimybės, kuriomis derėtų tinkamai pasinaudoti, kadangi sekantis toks Jupiterio tranzitas bus tik po 12 metų. Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtakoje galima sėkminga karjera, ar realizacija sociume, tikėtina produktyvi profesinė veikla, tai palankus laikotarpis norintiems kelti kvalifikaciją. Šio tranzito įtakoje gali lydėti sėkmė asmeniniame gyvenime, kadangi Dvynių ženklo atstovai gali formuoti naujus perspektyvius santykius, arba sukurti santuoką. Jupiteris yra siejamas su plėtra ir prabanga, todėl tranzito metu galimas polinkis keisti savo įvaizdį, statusą, įsigyti brangius, madingus, prestižinius asmeninius daiktus, kurie galėtų sustiprinti pasitikėjimą savimi. Jupiterio tranzito įtakoje galimas polinkis emigracijai, arba galima pradėti veiklą, kuri būtų realizuojama užsienyje, tai bus palankus laikas studijoms užsienyje ir kalbų mokymuisi, vertingų profesinių žinių, naudingos patirties įgijimui, ar diplomo, licenzijos gavimui. Šiame periode galimas nenoras būti pavaldžioje padėtyje, gali tekti tvarkyti svarbius juridinius reikalus, ar persikelti nuolat gyventi į kitą vietą, kuri laikoma prestižine. Tranzito periode galima įgyvendinti asmenines ambicijas, realizuoti planus ir daug ko pasiekti, o sėkmės garantu bus gebėjimas pasinaudoti palankiomis aplinkybėmis ir galimybėmis.

Vėžio ženklo atstovų gyvenime palanki Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtaka palies ir suaktyvins pasąmonės, paslapčių, apribojimų, įkvėpimo, dvasingumo, didžiosios kūrybos vienumoje sferą, sustiprins gebėjimą įsiklausyti į savo vidinius pojūčius, intuityviai suprasti kitus žmones, bei įvykių esmę, o esant nepalankiai susiklosčiusioms aplinkybėms, pagalbos bus galima sulaukti tarsi iš niekur. Tranzito periode Vėžio ženklo atstovai gali užsiimti veikla, turinčia sąsają su ezoterika, joga, dvasinėmis ir energetinėmis praktikomis, meditacija. Tokiu metu galimas polinkis aplankyti energetiškai stiprias vietas, vienuolynus, ašramus, galimos mintys apie savo sielą, dvasingumą. Šiame laikotarpyje kai kurie Vėžio ženklo atstovai gali pasirinkti emigraciją, ar susitvarkyti reikiamus dokumentus šio proceso realizavimui, taip pat gali pavykti gauti darbą užsienyje, kurį galima atlikti nuotoliniu būdu, ar galimas pamaininis darbas, veikla kitame mieste. Tranzito įtakoje gali išaiškėti kai kurios paslaptys, užsimegzti slaptas meilės ryšys, arba galimi neafišuojami santykiai, susiję su darbu, veikla, verslu, bei galima įforminti dokumentus, susijusius su palikimu. Tokiu metu mylimas žmogus, ar antroji pusė gali paprašyti pagalbos, susijusios su darbu, įsidarbinimu, ar kokio nors svarbaus projekto realizacija. Tranzito metu galima planuoti poilsinę kelionę, vykti į sanatoriją, arba poilsio namus, o pagrindinė užduotis bus pasiruošti naujam ciklui, kuris prasidės 2025 metų birželio 10 d., kada Jupiteris pereis į Vėžio ženklą.

Liūto ženklo atstovų gyvenime palanki Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtaka palies socialinių ryšių, kolektyvinės veiklos, draugystės, ateities planų ir vizijos sektorių, todėl šiame periode gali ženkliai prasiplėsti draugų, bendraminčių ratas, tikėtinos naujos reikšmingos pažintys, bei gali atsirasti įtakingas rėmėjas. Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtakoje, galimas populiarumas tarp draugų ir kolegų, dalyvavimas kokios nors bendrijos, ar socialinės grupės veikloje, arba panašaus pobūdžio grupės įkūrimas, bei gali prasiplėsti bendravimo ratas. Tranzito periode galima aktyvi veikla, ar kokių nors produktų platinimas interneto pagalba, o kai kurie Liūto ženklo atstovai gali įkurti internetinę parduotuvę, arba realizuoti svarbius internetinius projektus. Tai bus palankus laikotarpis norintiems mokytis šiuolaikinių profesijų, bus galima išmokti kažko neįprasto, susijusio su internetu, progresu, galimas dalyvavimas įvairiuose kolektyviniuose renginiuose, arba socialinėje veikloje, bus galima kurti ateities planus, bei gali išryškėti vertingos idėjos. Tranzito metu gali atsiskleisti neįprasti gebėjimai, išryškėti kūrybiškumas ir polinkis bendrauti su jaunesniais žmonėmis, suteikiančiais pozityvumo, bei bus siekiama laisvės nuo įvairių apribojimų.

Mergelės ženklo atstovų gyvenime palanki Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtaka palies profesinės veiklos, karjeros, socialinio statuso, pasiekimų ir gyvenimo tikslų sferą. Tranzito periode gyvenimas gali keistis palankia linkme, kada bus galima pakilti karjeros ir socialinio statuso laiptais, kada vieni Mergelės ženklo atstovai gali tikėtis paaukštinimo pareigose, perspektyvios pareigybės, ar vadovaujamo darbo pasiūlymo, kiti gali nuspręsti pradėti nuosavą verslą, o kai kuriems gali pavykti sukurti santuoką su žmogumi, užimančiu aukštą socialinę padėtį. Šio tranzito įtakoje gali pavykti pagerinti gyvenimo sąlygas, įsigyti nuosavybę, persikelti gyventi į naują, arba prestižine laikomą vietą. Šiame periode svarbūs įvykiai gyvenime gali būti susiję su tėvais, remontu, arba statybomis, tai sėkmingas laikas užsiimantiems nuosavu verslu, kai galima išplėsti savo įtakos sferą, gauti solidų pelną ir ženkliai papildyti asmeninį biudžetą. Šio Jupiterio tranzito Dvynių ženklu periode palanku pradėti naujus, perspektyvius, pelningus verslo projektus, bei tai bus tinkamas laikas ryšių plėtojimui su užsienio partneriais ir organizacijomis.

Svarstyklių ženklo atstovų gyvenime palanki Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtaka palies mokslo, kūrybos, tolimų kelionių, juridinių reikalų, ryšių su užsieniu, filosofijos, religijos, perspektyvų sektorių. Jupiterio tranzito Dvynių ženklu laikotarpyje gali prasiplėsti nuosavi horizontai, galimas polinkis, arba būtinybė mokytis, įgyti aukštąjį, ar papildomą išsilavinimą, vertingą patirtį, kelti kvalifikaciją, bei šis periodas bus palankus užsiimantiems dėstymu, arba intelektualinio pobūdžio veikla (straipsniai, publikacijos, mokslinė veikla, reklama, leidyba). Šio tranzito įtakoje gali atsiverti palankios naujos galimybės, susiję su naudingais kontraktais su organizacijomis iš kitų miestų, šalių, ar bus galima surasti darbą užsienyje, kurį galima dirbti nuotoliu. Tai bus sėkmingas periodas užsiimantiems moksline, tyrinėjimų, juridine veikla, dirbantiems tarptautinės prekybos, turizmo sferose, o tvarkant svarbius juridinius reikalus, galima tikėtis palankios jų baigties, bei gali pavykti sėkmingai išspręsti netgi įsisenėjusius juridinius ginčus. Jupiterio tranzito Dvynių ženklu laikotarpis palankus planuojantiems keisti gyvenamąją vietą, arba norintiems persikelti gyventi į kitą miestą, bei emigruoti į užsienį.

Skorpiono ženklo atstovai palankią Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtaką galės pajausti stambių finansų, vidutinio verslo, sąmonės transformacijos, intymaus gyvenimo sferoje. Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtakoje gali atsiverti naujos palankios galimybės, liečiančios gebėjimą gauti pelną iš kelių įvairių šaltinių, iš dalykinio bendradarbiavimo, naudingų investicijų, sąveikos su kitais žmonėmis, ar meilės ryšių. Šiame periode galimos pasyvios pajamos iš anksčiau padarytų investicijų, biudžetas gali padidėti santuokos dėka, o taip pat bus galima atgauti skolas, arba įgyti teisę į palikimą. Šis laikotarpis bus palankus verslo plėtrai, svarbiems finansiniams projektams, sėkmės garantu veikloje bus gebėjimas įsitvirtinti, sustiprinti savo autoritetą, bei neleisti kitiems, svarbiems gyvenime žmonėms, bandyti pagerinti savo materialinę padėtį Skorpiono ženklo atstovų sąskaita, nuvertinant jų asmeninius pasiekimus. Kai kuriais atvejais, materialinė nauda ir solidus pelnas gali sietis su aukštą socialinę padėtį užimančių asmenų palaikymu. Jupiterio įtakoje, įsimylėjusių žmonių, arba sutuoktinių porose aktualiais gali tapti erotikos klausimai, jausmai gali tapti giliais ir intensyviais, bei tikėtinos aistringos išraiškos santykiuose.

Šaulio ženklo atstovų gyvenime palanki Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtaka palies partnerystės, santuokos, santykių su kitais žmonėmis ir visuomene sektorių, todėl šiame periode galima sėkmingai harmonizuoti ir sustiprinti asmeninius meilės santykius, ar santuokinius saitus, užmegzti perspektyvius dalykinius ryšius su patikimais partneriais. Šiame laikotarpyje gali prasiplėsti bendravimo ratas, bus daug palankių galimybių ir progų užmegzti perspektyvias pažintis su reikšmingais, autoritetingais, įdomiais, sėkmingais, ar populiariais žmonėmis. Šaulio ženklo atstovams, dirbantiems verslo sferoje, šio Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtakoje, gali pavykti užmegzti naudingus dalykinius partnerystės ryšius, pasirašyti pelningus kontraktus, arba juridines sutartis su užsienio partneriais ir organizacijomis. Tai bus palankus laikotarpis vienišiems Šaulio ženklo atstovams, kadangi likimas gali padovanoti lemtingą susitikimą su ypatingu žmogumi, su kuriuo užsimezgę asmeniniai meilės santykiai gali išsirutulioti į patikimus ir ilgalaikius partnerystės ryšius, o šio Jupiterio tranzito metu sukurta santuoka gali būti sėkminga ir tvirta, bei antrosios pusės dėka gali pavykti ženkliai pagerinti savo materialinę padėtį.

Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime, palanki Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtaka palies darbinės veiklos ir sveikatos sektorių, kuriame galimas ženklus, pozityvus pagerėjimas. Šiame laikotarpyje Ožiaragio ženklo atstovams gali pavykti pademonstruoti savo profesionalumą, sėkmingai pristatyti save kompetentingu darbuotoju, bei sustiprinti autoritetą kolektyve, užsitikrinant kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą. Atsakingas pavestų užduočių atlikimas, atkaklus darbas, įdėtos pastangos bus pastebėtos ir įvertintos vadovybės, todėl galima sulaukti pagyrimo, materialinės paskatos, ar didesnio atlyginimo. Tokiu metu gali atsirasti naujos pareigos, susiję su darbine veikla, galimas ir papildomas, antraeilis darbas. Šio Jupiterio tranzito įtakoje galimas paaukštinimas pareigose, kada gali būti pasiūlyta perspektyvi pareigybė, ar vadovaujamos pareigos, gali padidėti atsakomybė. Šiame periode galima įstaigos, ar įmonės plėtra, gali atsirasti galimybė pereiti į kitą darbą, keisti veiklos pobūdį, o užsiimant nuosavu verslu, arba individualia veikla, šis laikotarpis palankus savo įtakos sferos plėtrai. Šiame periode bus galima mokytis, gilinti profesines žinias, kelti kvalifikaciją, įgyti papildomą diplomą, ar gauti licenziją, kas padėtų sėkmingai kopti karjeros laiptais. Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtakoje, savijauta ir sveikata gali būti gera, o esant lėtiniams susirgimams, gali būti panaudoti efektyvūs gydymo metodai, bei nuotaiką praskaidrinti galėtų naminis augintinis.

Vandenio ženklo atstovai palankią Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtaką gali pajausti kūrybinės saviraiškos, meilės, vaikų ir pomėgių sferoje. Jupiterio tranzito Dvynių ženklu periode bus galima sėkmingai demonstruoti ir realizuoti praktikoje savo talentus, gabumus, gali būti pelninga kūrybinio pobūdžio veikla, o nauda gali sietis ir su pomėgiais. Jupiterio tranzito periodas labai palankus vienišiems Vandenio ženklo atstovams, kadangi jie gali tikėtis daug romantiškų pramogų, tokiu metu bus lengviau bendrauti su priešingos lyties atstovais, atsiras daug palankių galimybių naujų perspektyvių pažinčių užmezgimui, o likimas gali padovanoti lemtingą susitikimą, suvesti su įdomiu, turtingu, arba ypatingu žmogumi, su kuriuo gali formuotis patikimi asmeniniai meilės santykiai. Jupiterio tranzitas bus palankus planuojantiems šeimos pagausėjimą, o jau gimusiems vaikams tai palankus laikotarpis įvairiapusiškam jų vystymuisi, talentų realizavimui. Vandenio ženklo atstovai, turintys suaugusių vaikų gali tikėtis, kad šiame periode prasiplės jų galimybės, susiję su išsilavinimu, darbu, arba asmeniniu gyvenimu.

Žuvų ženklo atstovai gyvenime palanki Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtaka palies šeimos sektorių, tai šiame laikotarpyje tikėtinos pozityvios permainos šeimyniniame gyvenime ir tarpusavio santykiuose su giminėmis. Jupiterio tranzito Dvynių ženklu periode svarbiais taps klausimai, susiję su namais, nuosavybe, nekilnojamuoju turtu ir šeima, tokiu metu gali padidėti šeima, gimti vaikai, anūkai, arba suaugę vaikai sukurti santuoką. Tai bus palankus laikas planuojantiems keisti gyvenamąją vietą, norintiems persikelti gyventi kitur, arba emigruoti, tai bus tinkamas periodas remontui, nekilnojamojo turto, žemės, arba kitos nuosavybės pirkimui ir pardavimui. Jupiterio tranzito Dvynių ženklu įtakoje, kai kuriems Žuvų ženklo atstovams pavyks sėkmingai išspręsti gyvenamojo ploto problemas, pagerinti gyvenimo sąlygas, ar susikurti komfortą namuose, tai palankus laikas tvarkyti dokumentus, susijusius su gyvenamąją vieta, jos deklaracija, ar palikimu. Tokiu metu galima sustiprinti savo autoritetą šeimoje, priimti labai svarbius, ryžtingus sprendimus, tai bus palankus laikotarpis užsiimantiems individualia, kūrybine veikla, ar šeimos verslu, turinčiu sąsają su nekilnojamojo turto operacijomis, statybomis, žemės ūkiu, ar įvairaus pobūdžio paslaugų teikimu gyventojams.

Palankios dienos santuokai 2024 ir 2025 metais

Siekiant sukurti tvirtą santuoką, harmoningą sąjungą, pagrindinis vaidmuo tenka dviejų partnerių asmeninių gimimo horoskopų tarpusavio sąveikai, o taip vadinamam santuokos horoskopui, sudarytam oficialios registracijos datai, tenka antraeilis vaidmuo, kadangi jis nenulemia dviejų žmonių sąjungos likimo. Bet kokios pastangos parinkti palankią santuokai dieną gali būti bevaisėmis, jeigu būsimų sutuoktinių tarpusavio suderinamumas bus nepalankus. Dažniausiai laimingos sąjungos įforminamos esant palankiai planetų įtakai, o nesėkmingos registruojamos nepalankios įtakos periodais, kadangi harmoningos poros intuityviai pasirenka palankias dienas, o neharmoningos nepalankias. Tokiu būdu pasireiškia Hermio Trismegisto dėsnio įtaka, duodanti nuorodą, kad panašus pritraukia panašų, o to priežastimi yra dviejų partnerių tarpusavio suderinamumas, formuojantis santuokos horoskopą.

Santuokos horoskopas, tai būsimų sutuoktinių asmeninių gimimo horoskopų suderinamumo pasekmė, todėl jo vaidmens nevertėtų perdėti, kadangi palanki santuokos data negali pakeisti destruktyvaus būsimų sutuoktinių tarpusavio suderinamumo, negali panaikinti aukšto tarpusavio konfliktiškumo, jeigu toks formuojasi bendrame partnerių horoskope, negali kompensuoti negatyvios „nelaimės aspekto“ įtakos poroje. Santuokos horoskopas parodo tranzitinę planetų situaciją oficialios santuokos registracijos momentu, kuri įtakoja tik sąlygas, kuriomis vyksta santuokos sudarymas. Netgi parinkus pačią palankiausią santuokos registravimui dieną, pati santuokos ceremonija ir šventė gali praeiti sklandžiai, tačiau esant nepalankiam sutuoktinių tarpusavio suderinamumui, jų sąjunga jau po pusmečio gali iširti. Santuoka neturi nuosavo likimo, ji nustoja egzistuoti vienam iš sutuoktinių iš jos pasitraukus, kas ir paaiškina tai, kad palanki santuokos data ir vieta yra antraeilis dalykas, o jos sėkmė priklauso nuo dviejų žmonių tarpusavio sąveikos.

Tačiau, tradiciniu ir astrologiniu požiūriu, parenkant palankią dieną santuokos registracijai, prieš tai išsiaiškinus būsimų sutuoktinių tarpusavio suderinamumą, tiesiog vertėtų laikytis tam tikrų visuotinai priimtinų taisyklių, tradicijų, kadangi yra tam tikri laiko periodai, kurių metu santuokos registruoti nepatartina, netgi esant palankiam poros suderinamumui.

00 palankios

Pagal nusistovėjusias tradicijas, dar galima įvertinti, kokią įtaką daro santuokos kūrimui kiekvieno iš būsimų sutuoktinių paskutinė gimimo diena, todėl jeigu paskutinis gimtadienis išpuola tokiomis savaitės dienomis, tai duoda sekančias nuorodas:

Pirmadienis - sekantys metai po gimtadienio, kada gimimo diena išpuola pirmadienį, yra patys palankiausi santuokos kūrimui, kadangi pirmadienis yra Mėnulio globoje, o Mėnulis atstovauja ir simbolizuoja giminaičius, šeimos saitus. Santuokos partneris/ė galėtų tapti tikru ramsčiu gyvenime, jis/ji galėtų visada ir visur palaikyti.

Antradienis - sekantys metai po gimtadienio, kada gimimo diena išpuola antradienį, santuokai nėra labai palankūs, kadangi būtų juntama nepalanki Marso įtaka, o santuokinis gyvenimas galėtų būti audringas, kunkuliuojantis.

Trečiadienis - sekantys metai po gimtadienio, kada gimimo diena išpuola trečiadienį, tai nėra patys geriausi santuokai metai, kadangi galimas permainingumas santuokiniame gyvenime.

Ketvirtadienis - sekantys metai po gimtadienio, kada gimimo diena išpuola ketvirtadienį, jaučiama Jupiterio įtaka, tokiais metais palanku kurti santuoką, jeigu horoskopo savininkė/as yra lyderė/is, tai palanki nuoroda socialinei realizacijai, kūrybinei veiklai ir plėtrai, o sutuoktinė/is tame galėtų padėti.

Penktadienis - sekantys metai po gimtadienio, kada gimimo diena išpuola penktadienį, palankūs kurti santuoką, kadangi tai Veneros globojama diena, o Venera yra įsimylėjusių žmonių, meilės globėja, todėl sutuoktinių gyvenime gali skatinti harmoniją ir tarpusavio supratimą.

Šeštadienis - sekantys metai po gimtadienio, kada gimimo diena išpuola šeštadienį, kuriant santuoką, ji gali būti sėkminga, esant polinkiui dėl šeimos paaukoti savo asmeninį gyvenimą, karjerą. Tai Saturno globojama diena, o Saturnui būdingas savęs apribojimas, disciplina, todėl gali tekti atsisakyti nuosavų vertybių ir labiau paklusti sutuoktinės/io valiai. Šiais metais sukūrus santuoką, gali stigti dvasinio artumo, seksualinių fantazijų realizavimo, intelektualinio bendravimo.

Sekmadienis - sekantys metai po gimtadienio, kada gimimo diena išpuola sekmadienį, tai labai palankūs santuokai metai, globojami Saulės, skatinančios džiaugsmą. Gyvenimo palydovas/ė, arba sutuoktinis/ė gali tapti gyvenimo ir įkvėpimo šaltiniu, gali padėti pasiekti visko, apie ką horoskopo savininkas/ė svajoja – asmeniniame gyvenime, kūrybinėje veikloje, ar karjeroje. Tai patys palankiausi santuokai metai, ateityje žadantys džiaugsmą šeimos gyvenime.


SANTUOKAI PALANKIOS DIENOS 2024 IR 2025 METAIS

Palankios dienos santuokai 2024 metais


Parenkant palankų laiką santuokai 2024 metais, vertėtų atmesti du nepalankius religine prasme periodus, kada santuokos kūrimui būtų netinkami laikotarpiai.
Nuo 2024.02.14 d. iki 2024.03.30 d. bus Gavėnios periodas (2024.03.31 d. šv. Velykos).
Nuo 2024.12.01 d. iki 2024.12.24 d. Advento periodas (2024.12.25 – 26 d.d. šv. Kalėdos).

Nepalankūs santuokos kūrimui bus artimi užtemimams periodai, bei laikotarpiai tarp dviejų užtemimų, kurie vadinami „koridoriumi tarp užtemimų“, todėl vertėtų atmesti bent jau po 3 dienas iki ir 3 dienas po užtemimo (geriausia būtų atmesti laiko intervalą po 10 d., ar netgi ir po 2 savaites į vieną ir kitą pusę nuo užtemimo datos), kada nerekomenduojama planuoti tokio svarbaus gyvenimo žingsnio. Užtemimų įtaka riboja laisvą valią ir sustiprina Likimo įtaką, tai gana nepalankus periodas, kai nevalia suklysti, nes vėliau ištaisyti klaidas gali būti sunku, o jeigu tokiame artimame užtemimams periode, vis tik būtų nuspręsta registruoti santuoką, tai tradiciniu astrologiniu požiūriu galimas pavojus, kad tokiu atveju nebūtų galimybės kontroliuoti savo santuokinį gyvenimą, kadangi jis galėtų priklausyti nuo užtemimų suformuotos programos. 2024 metais įvyks sekantys užtemimai:
Pusšešėlinis Mėnulio užtemimas įvyks 2024-03-25 d., 09:13 val., 6-ame Svarstyklių ženklo laipsnyje.
Pilnas Saulės užtemimas įvyks 2024-04-08 d., 21:17 val., 20-ame Avino ženklo laipsnyje.
Dalinis Mėnulio užtemimas įvyks 2024-09-18 d., 05:44 val., 26-ame Žuvų ženklo laipsnyje.
Žiedinis Saulės užtemimas įvyks 2024-10-02 d., 21:45 val., 11-ame Svarstyklių ženklo laipsnyje.

Nepalankiais santuokos įregistravimui laikomi periodai, kai Merkurijus juda atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu (kada būna retro fazėje). Nors Merkurijaus atatupstas judėjimas nėra kliūtimi pačiai santuokai, tačiau tokia planetos padėtis gali sugadinti šventę įvairiais nesusipratimais, vėlavimais, gedimais, avarinėmis situacijomis. Iš kitos pusės, laikotarpyje kol Merkurijus juda atatupstai, netinka ką nors naujo pradėti, nepalanku sudaryti sutartis, pasirašyti svarbius dokumentus, todėl atsakingam gyvenimo žingsniui kaip santuoka, tai bus nepalankus laikas. 2024 metais Merkurijus judės atatupstas sekančiais laikotarpiais:
2024.01.01 – 2024.01.02 dienomis,
2024.04.02 – 2024.04.25 dienomis,
2024.08.05 – 2024.08.28 dienomis,
2024.11.26 – 2024.12.15 dienomis.

Nepalankūs santuokos kūrimui periodai, kada meilės planeta laikoma Venera eina tranzitu Avino, Mergelės ir Skorpiono ženklais, kuriuose jos padėtis silpna, o palankūs Venerai yra Jaučio, Svarstyklių ir Žuvų ženklai, kadangi juose planetos padėtis stipri, ji gali pilnai išreikšti savo pozityvias prigimtines savybes. 2023 metais Venera eis tranzitu jai nepalankiais ženklais sekančiais laikotarpiais.
Periode 2024.04.05 - 2024.04.29 dienomis Venera eis tranzitu Avino ženklu.
Periode 2024.08.05 - 2024.08.29 dienomis Venera eis tranzitu Mergelės ženklu.
Periode 2024.09.23 - 2024.10.17 dienomis Venera eis tranzitu Skorpiono ženklu.
Periode nuo 2024.12.07 d. iki 2025.02.24 d. Marsas Žemės stebėtojo atžvilgiu judės atatupstas ir nors retrogradinio Marso laikotarpis nėra kliūtimi santuokai, bet tokiu periodu stiprėja pyktis, dirglumas, kuris nukreipiamas į save, arba supančius žmones, todėl galimi ginčai dėl menkniekių, nesutarimai, kas gali sugadinti šventę. Marso retro fazės metu būdingas pasyvumas, apatija, sulėtėja visi procesai, galimos depresinės nuotaikos. Tokiu periodu planuoti santuokos įregistravimo nepatartina, kadangi tai gali tapti pykčių, ginčų, agresijos priežastimi, bei galima skyrybų grėsmė.

Mėnulio įtaka svarbi nuotaikai santuokos įforminimo ceremonijos ir visos šventės metu, todėl būtų palanku, jeigu Mėnulis būtų zodiako ženkluose, kuriuose jo padėtis yra stipri ir jis gali pilnai išreikšti savo savybes, tai Jaučio ir Vėžio ženkluose, kurie palankūs šeimyniniam gyvenimui, partnerystei. Kai Mėnulio įtaka palanki, šventėje dalyvaujantiems svečiams gali būti malonu bendrauti vieniems su kitais, tačiau vertėtų vengti tų dienų, kada Mėnulis randasi Skorpiono ženkle, skatindamas įtampą, stresą, kintančią nuotaiką bendravime, emocinius svyravimus, arba Ožiaragio ženkle, kuris gali skatinti per daug santūrias emocijas. Palankiau būtų, jeigu santuokos kūrimo metu būtų augančio Mėnulio fazė, bei Mėnulis nebūtų padėtyje, kuri vadinama „Mėnulis be kurso“, kadangi tai tuščias laikas, nepalankus jokių svarbių reikalų pradžiai. Santuokos kūrimui palankios ir tam tikros Mėnulio dienos.

Peržiūrėjus 2024 metus, atmetus visus aukščiau nurodytus nepalankius santuokos įregistravimui periodus, įvertinus bendrą planetų formuojamą astrologinį foną, tai palankių dienų bus labai nedaug, o nuorodos būtų sekančios.

Sausio mėnesį – dalinai palanki sausio mėnesio 3 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, kai Venera eis tranzitu Šaulio ženklu, o Mėnulis bus Svarstyklių ženkle, bus 22 Mėnulio para, bei dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki sausio mėnesio 4 d., ketvirtadienis, Jupiterio globojama diena, kai Venera eis tranzitu Šaulio ženklu, o Mėnulis bus Svarstyklių ženkle, bus kiek mažiau palanki 23 Mėnulio para, bei dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus sausio mėnesio 21 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, kada Venera eis tranzitu Šaulio ženklu, o Mėnulis bus Dvynių ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, bei dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Palanki bus sausio mėnesio 28 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, kada Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, Mėnulis bus Mergelės ženkle, bus palanki 17 Mėnulio para, bei palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Palanki bus sausio mėnesio 29 d., pirmadienis, Mėnulio globojama diena, kada Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, Mėnulis bus Mergelės ženkle, bus kiek mažiau palanki Mėnulio para, tačiau palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus sausio mėnesio 31 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, kada Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, Mėnulis bus Svarstyklių ženkle, bus kiek mažiau palanki Mėnulio para, tačiau palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.

Vasario mėnesį – dalinai palanki bus vasario mėnesio 1 d., ketvirtadienis, Jupiterio globojama diena, kada Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, Mėnulis bus Svarstyklių ženkle, bus palanki Mėnulio para, bei iš dalies palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.

Kovo mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi tai bus Gavėnios periodas, nepalankus jokių svarbių reikalų pradžiai ir santuokai, tuo pačiu, bei bus juntama užtemimo įtaka.

Balandžio mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi Merkurijus judės atatupstai, Venera bus nepalankiame jai ženkle, bei bus juntama užtemimo įtaka.

Gegužės mėnesį – dalinai palanki bus gegužės mėnesio 1 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, kada Venera eis tranzitu jai palankiu Jaučio ženklu, Mėnulis bus Vandenio ženkle, tai bus nykstančio Mėnulio fazė, bei tik dalinai palankus bendras astrologinis dienos fonas.
Dalinai palanki bus gegužės mėnesio 3 d., penktadienis, Veneros globojama diena, kada Venera eis tranzitu jai palankiu Jaučio ženklu, Mėnulis bus Žuvų ženkle, tai bus nykstančio Mėnulio fazė, tačiau palankus bendras astrologinis dienos fonas.
Dalinai palanki bus gegužės mėnesio 4 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, kada Venera eis tranzitu jai palankiu Jaučio ženklu, Mėnulis bus Žuvų ženkle, tai bus nykstančio Mėnulio fazė, tačiau palankus bendras astrologinis dienos fonas.
Dalinai palanki bus gegužės mėnesio 5 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, kada Venera eis tranzitu jai palankiu Jaučio ženklu, Mėnulis eis tranzitu Avino ženklu, tai bus nykstančio Mėnulio fazė, tačiau palankus bendras astrologinis dienos fonas.
Dalinai palanki bus gegužės mėnesio 10 d., penktadienis, Veneros globojama diena, kada Venera eis tranzitu jai palankiu Jaučio ženklu, Mėnulis bus Dvynių ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, bei bus dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus gegužės mėnesio 11 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, kada Venera eis tranzitu jai palankiu Jaučio ženklu, Mėnulis bus jam palankiame Vėžio ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, bei bus dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Palanki bus gegužės mėnesio 12 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, kada Venera eis tranzitu jai palankiu Jaučio ženklu, Mėnulis bus jam palankiame Vėžio ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, bei bus dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus gegužės mėnesio 14 d., antradienis, Marso globojama diena, kada Venera eis tranzitu jai palankiu Jaučio ženklu, Mėnulis bus Liūto ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, bei bus dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus gegužės mėnesio 24 d., penktadienis, Veneros globojama diena, kada Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Šaulio ženkle, tai bus palanki Mėnulio para, bei bus dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus gegužės mėnesio 25 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, kada Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Šaulio ir Ožiaragio ženkluose, tai bus palanki Mėnulio para, bei bus dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus gegužės mėnesio 28 d., antradienis, Marso globojama diena, kada Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Vandenio ženkle, bei bus dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.

Birželio mėnesį – dalinai palanki bus birželio mėnesio 1 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, kada Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Avino ženkle, tai bus nykstančio Mėnulio fazė, bei bus dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus birželio mėnesio 2 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, kada Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Avino ženkle, tai bus nykstančio Mėnulio fazė, bei bus dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus birželio mėnesio 3 d., pirmadienis, Mėnulio globojama diena, kada Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus jam palankiame Jaučio ženkle, tai bus nykstančio Mėnulio fazė, bei bus dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus birželio mėnesio 4 d., antradienis, Marso globojama diena, kada Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus jam palankiame Jaučio ženkle, tai bus nykstančio Mėnulio fazė, bei bus dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki birželio mėnesio 10 d., pirmadienis, Mėnulio globojama diena, kada Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Liūto ženkle, bus augančio Mėnulio fazė ir palanki Mėnulio diena, bei dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus birželio mėnesio 12 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, kada Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Mergelės ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė ir dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Palanki bus birželio mėnesio 20 d., ketvirtadienis, Jupiterio globojama diena, kada Venera eis tranzitu Vėžio ženklu, Mėnulis bus Šaulio ženkle, tai bus palanki Mėnulio diena ir bus palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus birželio mėnesio 23 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, kada Venera eis tranzitu Vėžio ženklu, Mėnulis bus jam nepalankiame Ožiaragio ženkle ir bus dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Palanki bus birželio mėnesio 24 d., pirmadienis, Mėnulio globojama diena, kada Venera eis tranzitu Vėžio ženklu, Mėnulis eis tranzitu Vandenio ženklu ir bus palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus birželio mėnesio 26 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, kada Venera eis tranzitu Vėžio ženklu, Mėnulis eis tranzitu Žuvų ženklu ir bus dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Palanki bus birželio mėnesio 28 d., penktadienis, Veneros globojama diena, kada Venera eis tranzitu Vėžio ženklu, Mėnulis eis tranzitu Avino ženklu, o bendras astrologinis šios dienos fonas bus palankus.

Liepos mėnesį – dalinai palanki liepos mėnesio 3 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, kada Venera eis tranzitu Vėžio ženklu, Mėnulis bus Dvynių ženkle, tai bus nykstančio Mėnulio fazė, bei dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Palanki bus liepos mėnesio 7 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, kada Venera eis tranzitu Vėžio ženklu, o Mėnulis bus Liūto ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, bei bus palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Palanki bus liepos mėnesio 8 d., pirmadienis, Mėnulio globojama diena, kada Venera eis tranzitu Vėžio ženklu, o Mėnulis bus Liūto ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, bei bus palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Palanki bus liepos mėnesio 10 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, kada Venera eis tranzitu Vėžio ženklu, o Mėnulis bus Mergelės ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, bei bus palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Palanki bus liepos mėnesio 11 d., ketvirtadienis, Jupiterio globojama diena, kada Venera eis tranzitu Vėžio ženklu, o Mėnulis bus Mergelės ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, bei bus palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus liepos mėnesio 12 d., penktadienis, Veneros globojama diena, kada Venera eis tranzitu Liūto ženklu, o Mėnulis bus Svarstyklių ženkle, tai augančio Mėnulio fazė, bei bus dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus liepos mėnesio 17 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, kada Venera eis tranzitu Liūto ženklu, o Mėnulis bus Šaulio ženkle, tai augančio Mėnulio fazė, tačiau bus tik dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus liepos mėnesio 18 d., ketvirtadienis, Jupiterio globojama diena, kada Venera eis tranzitu Liūto ženklu, o Mėnulis bus Šaulio ženkle, tai augančio Mėnulio fazė, tačiau bus tik dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus liepos mėnesio 19 d. (palanki tik nuo 11:15 val.), penktadienis, Veneros globojama diena, kada Venera eis tranzitu Liūto ženklu, o Mėnulis bus jam nepalankiame Ožiaragio ženkle, bet bus palanki Mėnulio diena, tačiau bus tik dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus liepos mėnesio 22 d. (palanki nuo 12:40 val.), pirmadienis, Mėnulio globojama diena, kada Venera eis tranzitu Liūto ženklu, o Mėnulis bus Vandenio ženkle, bus palanki Mėnulio diena, tačiau bus tik dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus liepos mėnesio 26 d., penktadienis, Veneros globojama diena, kada Venera eis tranzitu Liūto ženklu, o Mėnulis bus Avino ženkle, bus palanki Mėnulio diena, tačiau bus tik dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.

Rugpjūčio mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi šį mėnesį Venera eis tranzitu nepalankiu jai ženklu, o Merkurijus judės atatupstai.

Rugsėjo mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi šį mėnesį bus nepalankus bendras astrologinis fonas, įvyks užtemimas ir paskutinę savaitę Venera eis nepalankiu jai ženklu.

Spalio mėnesį – dalinai palanki bus spalio mėnesio 18 d., penktadienis, Veneros globojama diena, kada Venera bus Šaulio ženkle, Mėnulis eis tranzitu jam palankiu Jaučio ženklu, bus palanki Mėnulio para, o bendras dienos fonas bus tik dalinai palankus.
Dalinai palanki bus spalio mėnesio 19 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, kada Venera bus Šaulio ženkle, Mėnulis eis tranzitu jam palankiu Jaučio ženklu, bus palanki Mėnulio para, o bendras dienos fonas bus tik dalinai palankus.
Dalinai palanki bus spalio mėnesio 22 d., antradienis, Marso globojama diena, kada Venera bus Šaulio ženkle, Mėnulis eis tranzitu jam palankiu Vėžio ženklu, bus palanki Mėnulio para, o bendras dienos fonas bus tik dalinai palankus.
Dalinai palanki bus spalio mėnesio 25 d., penktadienis, Veneros globojama diena, kada Venera bus Šaulio ženkle, Mėnulis eis tranzitu Liūto ženklu, bus kiek mažiau palanki Mėnulio para, o bendras dienos fonas bus tik dalinai palankus.
Dalinai palanki bus spalio mėnesio 30 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, kada Venera bus Šaulio ženkle, Mėnulis eis tranzitu Svarstyklių ženklu, bus nykstančio Mėnulio fazė, o bendras dienos fonas bus tik dalinai palankus.

Lapkričio mėnesį – dalinai palanki bus lapkričio mėnesio 13 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, kai Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, Mėnulis bus Avino ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, bei bus dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus lapkričio mėnesio 14 d., ketvirtadienis, Jupiterio globojama diena, kai Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, Mėnulis bus jam palankiame Jaučio ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, bei bus dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus lapkričio mėnesio 17 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, kai Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, o Mėnulis bus Dvynių ženkle, tai bus palanki Mėnulio diena, tačiau tik dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus lapkričio mėnesio 18 d. (palanki nuo 10:50 val.), pirmadienis, Mėnulio globojama diena, kai Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, o Mėnulis bus jam palankiame Vėžio ženkle, bus palanki Mėnulio diena, tačiau tik dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus lapkričio mėnesio 19 d., antradienis, Marso globojama diena, kai Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, o Mėnulis bus jam palankiame Vėžio ženkle, bei bus tik dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus lapkričio mėnesio 21 d., ketvirtadienis, Jupiterio globojama diena, kai Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, o Mėnulis bus Liūto ženkle ir bus tik dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus lapkričio mėnesio 23 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, kai Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, o Mėnulis bus Mergelės ženkle ir bus tik dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus lapkričio mėnesio 24 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, kai Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, o Mėnulis bus Mergelės ženkle, bus kiek mažiau palanki Mėnulio para ir tik dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.

Gruodžio mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi tai bus Advento periodas, iki gruodžio vidurio Merkurijus, o nuo 7 d. ir Marsas judės atatupstai.


SANTUOKAI PALANKIOS DIENOS 2024 IR 2025 METAIS

Palankios dienos santuokai 2025 metais


Parenkant palankų laiką santuokai 2025 metais, vertėtų atmesti du nepalankius religine prasme periodus, kada santuokos kūrimui būtų netinkami laikotarpiai.
Nuo 2025.03.05 d. iki 2025.04.19 d. bus Gavėnios periodas (2025.04.20 d. šv. Velykos).
Nuo 2025.11.30 d. iki 2025.12.24 d. Advento periodas (2025.12.25 – 26 d.d. šv. Kalėdos).

Nepalankūs santuokos kūrimui bus artimi užtemimams periodai, bei laikotarpiai tarp dviejų užtemimų, kurie vadinami „koridoriumi tarp užtemimų“, todėl vertėtų atmesti bent jau po 3 dienas iki ir 3 dienas po užtemimo (geriausia būtų atmesti laiko intervalą po 10 d., ar netgi ir po 2 savaites į vieną ir kitą pusę nuo užtemimo datos), kada nerekomenduojama planuoti tokio svarbaus gyvenimo žingsnio. Užtemimų įtaka riboja laisvą valią ir sustiprina Likimo įtaką, tai gana nepalankus periodas, kai nevalia suklysti, nes vėliau ištaisyti klaidas gali būti sunku, o jeigu tokiame artimame užtemimams periode, vis tik būtų nuspręsta registruoti santuoką, tai tradiciniu astrologiniu požiūriu galimas pavojus, kad tokiu atveju nebūtų galimybės kontroliuoti savo santuokinį gyvenimą, kadangi jis galėtų priklausyti nuo užtemimų suformuotos programos. 2025 metais įvyks sekantys užtemimai:
Pilnas Mėnulio užtemimas įvyks 2025-03-14 d., 08:59 val., 24-ame Mergelės ženklo laipsnyje.
Dalinis Saulės užtemimas įvyks 2025-03-29 d., 12:47 val., 10-ame Avino ženklo laipsnyje.
Pilnas Mėnulio užtemimas įvyks 2025-09-07 d., 21:12 val., 16-ame Žuvų ženklo laipsnyje.
Dalinis Saulės užtemimas įvyks 2025-09-21 d., 22:42 val., 30-ame Mergelės ženklo laipsnyje.

Nepalankiais santuokos įregistravimui laikomi periodai, kai Merkurijus juda atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu (kada būna retro fazėje). Nors Merkurijaus atatupstas judėjimas nėra kliūtimi pačiai santuokai, tačiau tokia planetos padėtis gali sugadinti šventę įvairiais nesusipratimais, vėlavimais, gedimais, avarinėmis situacijomis. Iš kitos pusės, laikotarpyje kol Merkurijus juda atatupstai, netinka ką nors naujo pradėti, nepalanku sudaryti sutartis, pasirašyti svarbius dokumentus, todėl atsakingam gyvenimo žingsniui kaip santuoka, tai bus nepalankus laikas. 2025 metais Merkurijus judės atatupstas sekančiais laikotarpiais: 2025.03.15 – 2025.04.07 dienomis,
2025.07.18 – 2025.08.11 dienomis,
2025.11.09 – 2025.11.29 dienomis.

Nepalankūs santuokos kūrimui periodai, kada meilės planeta laikoma Venera eina tranzitu Avino, Mergelės ir Skorpiono ženklais, kuriuose jos padėtis silpna, o palankūs Venerai yra Jaučio, Svarstyklių ir Žuvų ženklai, kadangi juose planetos padėtis stipri, ji gali pilnai išreikšti savo pozityvias prigimtines savybes. 2025 metais Venera eis tranzitu jai nepalankiais ženklais sekančiais laikotarpiais.
Periode 2025.02.04 - 2025.03.27 dienomis Venera eis tranzitu Avino ženklu.
Periode 2025.04.30 - 2025.06.05 dienomis Venera eis tranzitu Avino ženklu.
Periode 2025.09.19 - 2025.10.12 dienomis Venera eis tranzitu Mergelės ženklu.
Periode 2025.11.07 - 2025.11.29 dienomis Venera eis tranzitu Skorpiono ženklu.
Taip pat nepalankus santuokos kūrimui periodas, kada Venera juda atatupsta Žemės stebėtojo atžvilgiu (kada būna retro fazėje), o periode nuo 2025.03.02 d. iki 2025.04.13 d. Venera bus retro fazėje (periode 2025.03.02 – 03.27 d. judės atatupsta Avino ženklu, o periode 2025.03 27 d. - 04.13 d. judės atatupsta Žuvų ženklu).
Periode nuo 2024.12.07 d. iki 2025.02.24 d. Marsas Žemės stebėtojo atžvilgiu judės atatupstas ir nors retrogradinio Marso laikotarpis nėra kliūtimi santuokai, bet tokiu periodu stiprėja pyktis, dirglumas, kuris nukreipiamas į save, arba supančius žmones, todėl galimi ginčai dėl menkniekių, nesutarimai, kas gali sugadinti šventę. Marsui judant atatupstai, būdingas pasyvumas, apatija, sulėtėja visi procesai, galimos depresinės nuotaikos. Tokiu periodu planuoti santuokos įregistravimo nepatartina, kadangi tai gali tapti pykčių, ginčų, agresijos priežastimi, bei galima skyrybų grėsmė.

Mėnulio įtaka svarbi nuotaikai santuokos įforminimo ceremonijos ir visos šventės metu, todėl būtų palanku, jeigu Mėnulis būtų zodiako ženkluose, kuriuose jo padėtis yra stipri ir jis gali pilnai išreikšti savo savybes, tai Jaučio ir Vėžio ženkluose, kurie palankūs šeimyniniam gyvenimui, partnerystei. Kai Mėnulio įtaka palanki, šventėje dalyvaujantiems svečiams gali būti malonu bendrauti vieniems su kitais, tačiau vertėtų vengti tų dienų, kada Mėnulis randasi Skorpiono ženkle, skatindamas įtampą, stresą, kintančią nuotaiką bendravime, emocinius svyravimus, arba Ožiaragio ženkle, kuris gali skatinti per daug santūrias emocijas. Palankiau būtų, jeigu santuokos kūrimo metu būtų augančio Mėnulio fazė, bei Mėnulis nebūtų padėtyje, kuri vadinama „Mėnulis be kurso“, kadangi tai tuščias laikas, nepalankus jokių svarbių reikalų pradžiai. Santuokos kūrimui palankios ir tam tikros Mėnulio dienos.

Peržiūrėjus 2025 metus, atmetus visus aukščiau nurodytus nepalankius santuokos įregistravimui periodus, įvertinus bendrą planetų formuojamą astrologinį foną, tai palankių dienų bus labai nedaug, o nuorodos būtų sekančios.

Sausio mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi Marsas judės atatupstai.

Vasario mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi Marsas iki 24 d. judės atatupstai, o Venera nuo 4 d. eis tranzitu jai nepalankiu Avino ženklu.

Kovo mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi tai bus Gavėnios periodas, nepalankus jokių svarbių reikalų pradžiai ir santuokai, tuo pačiu. Venera judės atatupstai, iki 27 d. bus Avino ženkle, o nuo 15 d. ir Merkurijus judės atatupstai.

Balandžio mėnesį – dalinai palanki bus balandžio mėnesio 26 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, kada Venera eis tranzitu jai palankiu Žuvų ženklu, Mėnulis bus Avino ženkle, tai bus nykstančio Mėnulio fazė, 28 Mėnulio diena, bet bendras astrologinis dienos fonas bus palankus.

Gegužės mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi Venera eis tranzitu jai nepalankiu Avino ženklu.

Birželio mėnesį – palanki bus birželio mėnesio 6 d., penktadienis, Veneros globojama diena, kada Venera eis tranzitu Jaučio ženklu, Mėnulis bus Svarstyklių ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, o bendras astrologinis šios dienos fonas bus palankus.
Dalinai palanki bus birželio mėnesio 10 d., antradienis, Marso globojama diena, kada Venera eis tranzitu Jaučio ženklu, Mėnulis bus Šaulio ženkle, tai augančio Mėnulio fazė, o bendras astrologinis šios dienos fonas bus palankus.
Dalinai palanki bus birželio mėnesio 15 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, kada Venera eis tranzitu Jaučio ženklu, Mėnulis bus Vandenio ženkle, tai nykstančio Mėnulio fazė, o bendras astrologinis šios dienos fonas bus palankus.
Palanki bus birželio mėnesio 17 d., antradienis, Marso globojama diena, kada Venera eis tranzitu Jaučio ženklu, Mėnulis bus Žuvų ženkle, tai nykstančio Mėnulio fazė, o bendras astrologinis šios dienos fonas bus palankus.
Dalinai palanki bus birželio mėnesio 18 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, kada Venera eis tranzitu Jaučio ženklu, Mėnulis bus Žuvų ženkle, tai nykstančio Mėnulio fazė, o bendras astrologinis šios dienos fonas bus dalinai palankus.
Dalinai palanki bus birželio mėnesio 21 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, kada Venera eis tranzitu Jaučio ženklu, Mėnulis irgi bus Jaučio ženkle, tai nykstančio Mėnulio fazė, o bendras astrologinis šios dienos fonas bus palankus.
Dalinai palanki bus birželio mėnesio 28 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, kada Venera eis tranzitu Jaučio ženklu, Mėnulis bus Liūto ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, o bendras astrologinis šios dienos fonas bus dalinai palankus.

Liepos mėnesį – dalinai palanki liepos mėnesio 2 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, kada Venera eis tranzitu Jaučio ženklu, Mėnulis bus Svarstyklių ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, bei dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Palanki bus liepos mėnesio 7 d., pirmadienis, Mėnulio globojama diena, kada Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, o Mėnulis bus Šaulio ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, bei bus palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Palanki bus liepos mėnesio 12 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, kada Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, o Mėnulis bus Vandenio ženkle, tai bus palanki 17 Mėnulio diena, bei bus palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus liepos mėnesio 15 d., antradienis, Marso globojama diena, kada Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Žuvų ženkle, tai bus nykstančio Mėnulio fazė, bei bus palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Dalinai palanki bus liepos mėnesio 17 d., ketvirtadienis, Jupiterio globojama diena, kada Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Avino ženkle, tai bus nykstančio Mėnulio fazė, bei bus palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.

Rugpjūčio mėnesį – palanki rugpjūčio mėnesio 15 d., penktadienis, Veneros globojama diena, kada Venera eis tranzitu Vėžio ženklu, o Mėnulis bus Jaučio ženkle, tai bus nykstančio Mėnulio fazė, bei palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Palanki rugpjūčio mėnesio 17 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, kada Venera eis tranzitu Vėžio ženklu, o Mėnulis bus Dvynių ženkle, tai bus nykstančio Mėnulio fazė, bei palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Palanki rugpjūčio mėnesio 21 d., ketvirtadienis, Jupiterio globojama diena, kada Venera eis tranzitu Vėžio ženklu, o Mėnulis bus Liūto ženkle, tai bus nykstančio Mėnulio fazė, bei palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Palanki rugpjūčio mėnesio 31 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, kada Venera eis tranzitu Liūto ženklu, o Mėnulis bus Šaulio ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, bei palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.

Rugsėjo mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi šį mėnesį įvyks du užtemimai, o nuo 19 d. Venera eis nepalankiu jai Mergelės ženklu.

Spalio mėnesį – dalinai palanki bus spalio mėnesio 14 d., antradienis, Marso globojama diena, kada Venera bus Svarstyklių ženkle, o Mėnulis eis tranzitu Vėžio ir Liūto ženklais, tai bus nykstančio Mėnulio fazė ir bendras dienos fonas bus palankus.
Dalinai palanki bus spalio mėnesio 17 d., penktadienis, Veneros globojama diena, kada Venera bus Svarstyklių ženkle, o Mėnulis eis tranzitu Mergelės ženklu, tai bus nykstančio Mėnulio fazė ir bendras dienos fonas bus palankus.
Palanki bus spalio mėnesio 19 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, kada Venera ir Mėnulis bus Svarstyklių ženkle, tai bus nykstančio Mėnulio fazė ir bendras dienos fonas bus palankus.
Palanki bus spalio mėnesio 25 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, kada Venera bus Svarstyklių ženkle, o Mėnulis bus Šaulio ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė ir bendras dienos fonas bus palankus.

Lapkričio mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi nuo 7 d. Venera eis nepalankiu jai Skorpiono ženklu, o nuo 9 d. Merkurijus judės atatupstai.

Gruodžio mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi tai bus Advento periodas, o paskutinę gruodžio savaitę bus nepalankus bendras astrologinis fonas.