Indigo vaikai

Pastoviai sudarinėjant, analizuojant asmeninius vaikų gimimo horoskopus, nustatant jų įgimtą potencialią, talentus, gabumus, vis dažniau galima išskirti dėsningumus, tam tikrus rodiklius horoskopuose, kurie būdingi indigo vaikams, kas rodo bendrą jų kiekio augimo tendenciją. Manoma, kad pavieniai indigo vaikai gimdavo ir gerokai anksčiau, bet paskutiniais dešimtmečiais, ypač nuo 1987 metų šis reiškinys ženkliai suaktyvėjo, o daugiausia jų gimsta pastaraisiais metais. Šiuo metu į Žemę ateina ketvirtosios indigo kartos vaikai, kurie betarpiškai susiję su protėviais, turintys specifines užduotis - tai „perėjimo" vaikai, gebantys gyventi trijose erdvėse. Mokslininkų teigimu, jiems būdingas bruožas – smegenų asimetrija, specifinis jų vystymasis (dešinės pusės smegenų pusrutulio labiau išvystyta priekinė dalis, o kairiojo pusrutulio – užpakalinė dalis, indigo vaikų tarpe yra daug kairiarankių – tai tarsi jų vizitinė kortelė), jie mąsto daug greičiau, nei suaugusieji, o jų intelekto koeficientas lygus 130. Jau laukiama pasirodant penktosios indigo vaikų kartos, kuri sugebės išsireikšti per tarpines būsenas, gebės būti ir praeityje ir ateityje, valdys ir materialią ir nematerialią sferas, per juos ateis Šviesos Žmogus. Būsimoji indigo karta jau dabar formuoja visas mūsų situacijas, nors mums tai dar sunku suvokti, bet palaipsniui dabartinė karta prieis iki tokio sąmonės lygio. Paskui penktąją kartą seks šeštoji indigo vaikų karta, bet kokie tai bus vaikai, daugeliui iš mūsų gali pritrūkti vaizduotės, norint tai suvokti, kadangi šie vaikai bus naujos kosminės organikos materializacija. Tai bus labai aukšto sąmonės lygmens, grynai kosminiai vaikai, įvaldę subtilius, viršnatūralius gabumus. Pirmųjų keturių kartų indigo vaikai gimsta žinių erdvėje, jie sugeba nuskaityti tobulas žinias, labai greitai vystosi, apie daugelį dalykų svarsto kaip suaugusieji, taip, tarsi turėtų didžiulę patirtį. Jie nemėgsta, kada jiems komanduojama, įsakinėjama, jie nepakantūs neteisybei, nenuoširdumui, jų labai išvystyti nepaprasti gabumai, jų organizmo imunitetas stipresnis nei įprasta, jiems nepavojinga netgi padidinta radiacija. Tai vaikai revoliucionieriai, keičiantys ne tik socialinę, bet ir dvasinę mūsų realybę, gebantys apsaugoti mūsų gyvenimą nuo nežinojimo patologijos. Tačiau dėl mūsų supratimo, kultūros lygio, daugeliu atvejų, tokie talentingi vaikai laikomi ligoniais, kadangi nėra pilno suvokimo, kaip su jais teisingai elgtis.

00 indigo

Dabartinių indigo vaikų horoskopuose matosi būdingos tam nuorodos, kad jie turi nepaprastai išvystytą intuiciją, įžvalgą, kuri gali pasireikšti per trumpalaikių įvykių numatymą, per įvairias nuojautas, jie turi geras filosofijos, mistikos, okultines žinias, jų stiprus interesas astrologijai, o dėl išreikštų atitinkamų astrologinių namų, jie gali būti labai dvasingi, religingi. Pagal tai, kuri iš tolimųjų planetų juos globoja, priklausomai nuo jų gimimo laiko, galima indigo vaikus išskirti į tris atskiras grupes. Paskutiniųjų kartų vaikams būdingas polinkis rizikai, rizikingoms sporto šakoms, jie turi aštresnį socialinio teisingumo jausmą, juos domina tokios mokslo sferos kaip fizika, biologija, astronomija, psichologija. Daugeliui šių vaikų būdingi neįprasti talentų deriniai, jie labai puikiai sugeba analizuoti, susisteminti informaciją, sintezuoti iš pirmo žvilgsnio nelabai derančius dalykus, jiems būdingi puikūs organizaciniai gabumai. Todėl reikia labai atsakingai leisti jiems pasirinkti išsilavinimui tas sferas, kurioms jie turi įgimtus, unikalius gabumus. Čia labai tinka senovinė išmintis, bylojanti kad „vaikas ne indas, kurį galima pripildyti bet kuo, bet tai, Dvasios ugnis, kurią reikia įžiebti".

Tačiau yra ir kita medalio pusė, kadangi šiems vaikams gali būti būdingos apatijos išraiškos, polinkis depresijai, vienatvei, pas juos silpnas interesas grupinei veiklai, arba išreikštas kolektyvinių interesų ignoravimas, kai kurie horoskopai rodo, kad jiems stinga noro mokytis, jiems tai neįdomu. Jų nervų sistema jautri, jiems be aiškios priežasties gali staiga pakisti nuotaika, jie gali netikėtai pasielgti impulsyviai, patys negalėdami paaiškinti savo poelgio. Kadangi indigo vaikų horoskopuose dažnos planetų sankaupos viename, dviejuose ženkluose, kur koncentruojamos didžiulės energijos, toks genialumo ir neįprastos intuicijos reiškinys susišaukia su adaptacijos sunkumais sociume. Kartais tai gali būti mažai bendraujantys, bet puikiai valdantys kompiuterinę techniką, savo talentų dėka jie gali tapti labai aukšto lygmens kompiuterinių programų, elektroninės muzikos kūrėjais, jie yra tarsi mažieji specialistai, galintys šokiruoti suaugusius savo specifinėmis žiniomis.

Kaip klostysis indigo vaikų gyvenimas, kaip jie sugebės adaptuotis mūsų visuomenėje, didele dalimi priklauso nuo jų pradėjimo momento, kadangi šiam procesui reikia skirti ypatingą dėmesį, tam ruoštis, sukurti atitinkamas sąlygas, palankią psichologinę terpę, visą procesą atlikti profesionaliai. Deja, realybė yra kitokia, palyginus, dar yra tokių šeimų, kuriose žema bendravimo kultūra, kas sudaro situacijas, kada vaikai pradedami neplanuojant, atsitiktinai, esant apsvaigus, neblaiviems, baimės būsenoje, ar kitomis neaiškiomis aplinkybėmis. Jeigu šiam procesui tėvai skirtų būtiną dėmesį, tai padėtų į šį pasaulį ateiti labai aukštos sąmonės vaikams. Būna atvejų, kada tėvas ir motina, turintys stiprią, galingą energetiką, konfliktuoja tarpusavyje, sukurdami negatyvią priešpriešą, o tarp jų silpnąja grandimi tampa vaikas, kuris neturi apsaugos nuo tėvų negatyvo. Tokiu atveju vaikas negali normaliai vystytis, jis gali susirgti, o mūsų medicina, gydytojai ne visada pajėgia nustatyti tikrąsias negalavimo priežastis, vaikai gydomi neteisingai. Tačiau, paskutiniu metu ateina tokie indigo vaikai, kurie labiau apsaugoti nuo tokių tėvų, nuo agresyvios supančios aplinkos, jie ateina su galinga apsaugine technologija. Per indigo vaikus, per kosminių jėgų įtaką artimiausiu laiku situacijos turi keistis, transformuotis, dabartinė realybė turi kisti. Dabar žmonija įžengė į Vandenio erą, todėl turi ateiti naujo tipo žmonės, kurie į gyvenimą įneš naują mąstymą, kurie sukurs naują auklėjimą, lavinimo metodus, kitokį intelektą, naujo tipo mediciną, mūsų bendravimo kultūrą perves į kitą kokybę.

Indigo vaikai be abejonės yra labai talentingi, tačiau kuriuo keliu pasuks savo vystymosi periodu, priklauso nuo juos supančios aplinkos įtakos, nuo tos terpės, kurioje jiems tenka gyventi. Mūsų visuomenėje indigo vaikams egzistuoja tam tikri pavojai, kai kurie negeranoriški žmonės linkę naikinti tai, ko nesuvokia, ar patys to neturi. Kalba eina apie alkoholio, narkotinių medžiagų įtaką, kada šių priemonių pagalba gali būti bandoma indigo vaikus „nusodinti", todėl šeimoms, kuriose auga tokie ypatingi vaikai, vertėtų kuo mažiau viešai apie tai kalbėti, jų pačių vaikų labui. Tokie vaikai yra labai jautrūs, jie turi išvystytas viršutines čakras, o paauglystėje, ar vyresniame amžiuje susidūrus su tokia neigiama patirtimi (alkoholis, narkotikai), jos yra užblokuojamos, tada talentingame vaike gali prabusti piktas genijus, kadangi Neptūnas ne tik skatina kai kuriuos talentus, aukštą dvasingumą, jis taip pat yra iliuzijų, apgaulės, manipuliacijų planeta, atsakinga už alkoholizmą. Šių ypatingų vaikų užduotis yra struktūrinis visuomenės perorganizavimas, jie yra tarsi tarpininkai, kosmoso pasiuntiniai, turintys tam tikrą misiją Žemėje, todėl juos reikia nukreipti pozityviu keliu.

Vaikai gimę geltonos žemės Kiaulės (Šerno) metais

Geltonos žemės Kiaulės (Šerno) metai prasidės 2019.02.04 d., 23:04 val., stojus Mėnulio jaunačiai Vandenio ženkle ir tęsis iki 2020.01.24 d., 23:42 val. (Lietuvos laiku), todėl galima apžvelgti pagrindines šiuos metus globojančio gyvūno savybes, bei apibūdinti, kokius charakterio bruožus ir gebėjimus suteiks šių metų eigoje gimusiems vaikams. Šiais metais gimusių vaikų bendrų savybių apibūdinimas gali padėti auklėjant vaikus, parenkant jiems palankius pomėgius, arba veiklą, bei norint su vaikais surasti bendrą kalbą. Geltonoji žemės Kiaulė (Šernas) iš prigimties praktiška, nepriekaištinga, sąžininga, turinti komercinę gyslelę, siekianti išlaikyti dalykinę reputaciją, nemėgstanti demonstruoti savo dosnumo, gerumo, bijanti rizikos ir stiprios konkurencijos.

Geltonosios žemės Kiaulės (Šerno) globojamais metais gimę vaikai bus labai protingi ir sąžiningi, jie paklusnūs, linkę įsiklausyti į suaugusių žmonių patarimus. Šiems vaikams būdingas polinkis pasitikėti, jie kiek per daug patiklūs, dėl ko kartais gali nukentėti, jie mėgsta pasakas, jiems patinka gyventi svajonių, godų pasaulyje, kur gali jaustis ypatingai jaukiai, jiems palanki tokia aplinka, kurioje jie galėtų ramiai tylumoje mąstyti. Šiais metais gimusiems vaikams, žemės stichijos įtakoje, gali labiau patikti ramūs pomėgiai, skaitymas, nei triukšmingi žaidimai, kartais šie vaikai gali daryti klaidas, kurios gali nepalankiai įtakoti nuomonę apie juos. Geltonosios žemės Kiaulės (Šerno) metais gimusiems vaikams būdingas gyvas, imlus protas, tačiau jie gali būti tingūs ir kiek išsiblaškę, gali stokoti fizinio aktyvumo, todėl jiems palanku užsiimti sportu, jiems naudingi pasivaikščiojimai ir žaidimai gryname ore.

Auklėti vaikus, gimusius geltonosios žemės Kiaulės (Šerno) metais, gali būti nelengva. Iki ketverių metų vaikai yra genialūs, todėl šiame periode galima ugdyti įvairius polinkius, o metams bėgant, įgimti vaikų talentai silpnėja, vis ryškesniu tampa neįprastų, unikalių gebėjimų praradimas, jeigu jie atitinkamai neugdomi, todėl ankstyvasis ugdymas yra ypatingai svarbus. Kol vaikai dar maži, jie gali būti lėtoki, užsispyrę, ypatingai jautrūs, galintys daug laiko praleisti tylėdami, tarsi nedalyvaudami aplink vykstančiame gyvenime, jie nemėgsta priekaištų, labiau linkę veikti kliaudamiesi savais ketinimais. Norint teisingai auklėti vaikus, gimusius geltonosios žemės Kiaulės (Šerno) metais, tėvams reikėtų pasitelkti kantrybę, o norint, kad vaikai gyvenime galėtų pasiekti gerų rezultatų, reikėtų jau nuo mažens pratinti juos prie savęs disciplinos. Būdami dar maži, šie vaikai gali būti pažeidžiami ir užsispyrę, tačiau jie gali greitai adaptuotis prie naujų aplinkybių, lengvai pritapti kolektyve, jie mokosi pažinti pasaulį, geba vystyti kūrybinius gabumus, užsiimdami piešimu, rankdarbiais, tačiau praradę interesą, jie ne visada linkę tai kas pradėta, padaryti iki galo, todėl nors jiems būdingos įvairiapusiškos žinios, jos kiek paviršutiniškos. Iš prigimties šie vaikai protingi ir sumanūs, gerai orientuojasi laike ir erdvėje, o būdami ramioje ir komfortiškoje aplinkoje, jie gali susidoroti su bet kokiomis užduotimis. Tačiau tais momentais, kada juos kas nors neramina, juos gali apimti apatija ir tingulys, todėl jie gali nepasinaudoti palankiomis situacijomis, galimybėmis. Nepaisant būdingo savarankiškumo, tam tikrais gyvenimo momentais, arba nesėkmės atveju, vaikams būtina tėvų, artimų žmonių pagalba, palaikymas. Norint palaikyti gerą vaikų psichologinę būseną, užtikrinti puikią sveikatą ir savijautą, jiems reikėtų skirti pakankamai dėmesio, suteikti emocinį palaikymą, kadangi stokojant emocinio stabilumo, vaikai savo problemas gali spręsti nesaikingai valgydami, kas gali tapti medžiagų apykaitos sutrikimo ir viršsvorio priežastimi.

Šiais metais gimę vaikai draugiški, bendraujantys, sąžiningi, kilnūs, dažnai būna nekalbūs, tačiau mėgsta kompanijas ir gali turėti nemažai draugų, jie neturi polinkio peštis, tačiau kadangi nemėgsta neteisybės, tai gali stengtis apginti silpnesnį draugą. Paaugę vaikai gali tapti gerais klausytojais ir pašnekovais, o kartais suaugusiems vertėtų įsiklausyti į jų nuomonę, šie vaikai dosnūs ir mėgsta pagyrimus, jiems labai svarbu jaustis įvertintais ir mylimais. Ankstyvieji mokslo metai mokykloje gali būti permainingi, o būdami paaugliais ir siekdami tolimesnio išsilavinimo, šiais metais gimę vaikai gali suprasti, kad didžiausias jų priešas yra apatija. Paauglystės laikotarpis šiems vaikams gali būti sudėtingas, dėl įgimto nepakantumo veidmainystei ir melui, susidūrę su realybe, jie gali užsigyventi problemų, tačiau būtent jaunystėje įgyta patirtis, gali formuoti ir sustiprinti tokias savybes, kaip taikingumas, geranoriškumas, polinkis padėti silpniems.

Geltonosios žemės Kiaulės (Šerno) metais gimę vaikai nepakantūs konkurencijai ir rugtyniavimui, jie nelinkę kovoti už vyravimą ir valdžią, nenorintys prisiimti atsakomybės, o jeigu nuo ankstyvos vaikystės šiems vaikams pavyks gyventi be problemų, reikšmingų kliūčių, tai tada jie sugebės greitai surasti savo vietą gyvenime. Šiais metais gimę vaikai gali būti sėkmingi pasirinkę veiklą, arba profesiją, kuri jiems įdomi, jie iš prigimties nėra labai ambicingi, tačiau gali stengtis, norėdami jaustis komfortiškai, tapti nepriklausomais. Kartais jie gali neteisingai pasirinkti profesiją, kuri patraukli išoriniu blizgesiu, tačiau dėl to gali atsidurti aklavietėje, todėl labai svarbu nuo mažens įvertinti įgimtus individualius talentus ir gabumus, bei ugdyti palankia linkme, jau nuo vaikystės orientuojant į būsimą veiklą. Užaugę šiais metais gimę vaikai, gali tapti atsakingais socialiniais darbuotojais, dėmesingais šeimos gydytojais, psichoterapeutais, juristais, jiems gali būti palanki veikla, kuri grindžiama gebėjimu įtikinti, įteigti, kai kuriuos gali traukti maitinimo sfera, arba gali patikti labai kruoštus darbas, kuriame naudojama daugybė sudedamųjų dalių (ingredientų, simptomų, detalių), kurias reikia apjungti į bendrą visumą. Gimusiems geltonosios žemės Kiaulės (Šerno) metais, palanku užsiimti smulkiu ir vidutiniu verslu, architektūra, režisūra, teisėjo, arbitro veikla, bei palanki veikla, kurioje būtina sąžiningai, o kartais ir sunkiai dirbti, palanku užsiimti labdara, savanoryste, misionierių veikla, kai kurie gali tapti rėmėjais.

Galima apibūdinti vaikų, gimusių geltonosios žemės Kiaulės (Šerno) metais savybes, derinyje su priklausymu konkrečiam zodiako ženklui.

Vaikas Kiaulė (Šernas) - Vandenis - gimęs periode nuo 2019.02-04 d., 23:04 val. iki 2019.02.19 d., 1:04 val. ir periode nuo 2020.01.20 d., 16:55 val. iki 2020.01.24 d., 23:42 val. (Lietuvos laiku). Vaikas nuo mažens gali būti bendraujantis, nuoširdus, sąžiningas, atviras, jam būdingas išradingumas, samojingumas, sumanumas ir protingumas, išskirtinis noras mokytis, siekti naujų žinių. Galimas vaiko polinkis daug laiko praleisti gamtos apsuptyje, kas gali palankiai įtakoti jo savijautą, gali išryškėti meilė gyvūnams, todėl būtų palanku, jeigu namuose būtų augintinis. Dar būdamas mažas, vaikas gali akylai stebėti tėvus, kitus vyresnius žmones, stengdamasis imituoti jų elgesį, todėl labai svarbu vaikui rodyti gerą pavyzdį, kas skatintų ir padėtų vaikui vystytis tinkama linkme.

Vaikas Kiaulė (Šernas) - Žuvys - gimęs periode nuo 2019.02.19 d., 1:04 val. iki 2019.03.20 d., 23:58 val. (Lietuvos laiku). Gimusiam šiame laiko periode vaikui iš mažens būdingi labai dažnai besikeičiantys norai, kintanti nuotaika, bei nuomonė, jis judrus, geras, mielas, nesavanaudiškas. Vaikui galimai būdingos tokios savybės, kaip neryžtingumas, pažeidžiamumas, permainingumas, jautrumas, todėl susidūręs su griežtesniu bendravimu, arba gavęs pastabą, jis gali netikėtai pravirkti, o kol vakas dar mažas, jis gali labai liguistai priimti bet kokią kritiką savo atžvilgiu. Vaikui būdingas gebėjimas užjausti, tačiau jis pats gali stokoti nuoseklumo, kas gali kiek apsunkinti pomėgių, veiklos, arba profesijos pasirinkimą, o iš tėvų pusės pareikalauti nemažai kantrybės ir palaikymo. Vaiko talentų ir gabumų atsiskleidimui, jo vystymuisi didžiulę įtaką turės tarpusavio santykiai su tėvais ir psichologinė atmosfera supančioje aplinkoje, jam labai reikalingas artimų žmonių dėmesys, meilė, švelnumas, supratingumas ir jautrumas, kas galėtų padėtio formuoti pagrindines augančio vaiko charakterio savybes.

Vaikas Kiaulė (Šernas) - Avinas - gimęs periode nuo 2019.03.20 d., 23:58 val. - 2019.04.20 d., 11:55 val. (Lietuvos laiku). Vaikas gali būti labiau jautrus ir impulsyvus, jam gali patikti tai kas ryšku, neįprasta. Vaikas protingas, nuovokus, imlus, gali daug kuo domėtis ir rimtai užsiimti jam įdomia veikla. Būtų labai palanku, jeigu tėvai vaikui užtikrintų ne tik palankias gyvenimo sąlygas, tačiau suteiktų galimybes ir priemones, kurios suformuotų asmeninę vaiko erdvę, padėtų vystyti jo savarankiškumą ir intelektą. Labai svarbu palaikyti vaiko siekimą naujų žinių, tačiau labai spausti nevertėtų, reikėtų jam suteikti daugiau laisvės, labiau stebint procesą iš pašalies, kas padėtų atsiskleisti įgimtam vaiko potencialui.

Vaikas Kiaulė (Šernas) - Jautis - gimęs periode nuo 2019.04.20 d., 11:55 val. iki 2019.05.21 d., 10:59 val. (Lietuvos laiku). Vaikui nuo mažens būdinga labai laki, audringa vaizduotė, turtingas vidinis potencialas, kupinas kūrybinių ir įdomių idėjų, protingų minčių ir įvairiausių planų, bei gebėjimas stebinti aplinkius talentais. Aktyvus kūrybiškumas ir daugybė unikalių įdėjų ankstyvame amžiuje gali tapti įvairių prasižengimų priežastimi, tačiau vaikui augant ir bręstant, tai gali skatinti gebėjimą iš bet kokios sudėtingos situacijos išeiti nugalėtoju. Vaiką vertėtų tinkamai auklėti jau nuo mažų dienų, teisinga, konstruktyvia linkme nukreipiant jo energiją ir kūrybinius gabumus, kas padėtų atskleisti, ugdyti ir realizuoti įgimtus talentus ir gebėjimus.

Vaikas Kiaulė (Šernas) - Dvyniai - gimęs periode nuo 2019.05.21 d., 10:59 val. iki 2019.06.21 d., 18:54 val. (Lietuvos laiku). Vaikui jau nuo mažens būdingas nenumaldomas būdas, bruzdumas, aktyvumas, judrumas, smalsumas, noras sužinoti ką nors naujo. Tai vaikas nenuorama, linkęs skubėti, viskuo domėtis, daug ką atlikti vienu metu, galimas polinkis ieškoti nuotykių, dėl ko vaikas gali pakliūti į sudėtingas situacijas. Nuo mažų dienų, auginant vaiką, būtinas ypatingas atidumas, o jį auklėjant, reikėtų jam padėti išsiugdyti tokias charakterio savybes, kaip kantrybė, gebėjimas nusėdėti, dėti ilgalaikes pastangas, tvarkingumas, kruopštumas, bei atidumas.

Vaikas Kiaulė (Šernas) - Vėžys - gimęs periode nuo 2019.06.21 d., 18:54 val. iki 2019.07.23 d., 05:50 val. (Lietuvos laiku). Vaikui būdingas ankstyvas vystymasis ir brandumas, tai tarsi mažas protingas žmogutis, kuris nuo mažų dienų daug ką supranta ir žino geriau už kitus. Greitas ankstyvasis vystymasis gali paliesti tiek vaiko fizinius duomenis (ūgį, svorį), tiek jo vidinį pasaulį, pojūčius ir protinius gabumus. Jau nuo mažų dienų vaikas daugeliu klausimų gali turėti savo asmeninę nuomonę, o jį perkalbėti, arba kuo nors įtikinti, gali būti sudėtinga. Toks polinkis ir įgimtas atkaklumas, vaikui augant ir bręstant, gali skatinti jo išreikštas lyderio savybes, bei galimybę tapti vientisa asmenybe.

Vaikas Kiaulė (Šernas) - Liūtas - gimęs periode nuo 2019.07.23 d., 05:50 val. iki 2019.08.23 d., 13:02 val. (Lietuvos laiku). Vaikas nuo mažens gali būti kiek užsispyręs, kategoriškas, todėl jį auklėjant, reikėtų padėti vaikui išmokti tinkamai bendrauti su kitais, skatinti ir vystyti jo gebėjimą prisitaikyti prie kintančių aplinkybių, tokias savybes, kaip lankstumas, diplomatiškumas. Vaiką gali dominti ir traukti viskas, kas nauja, nežinoma, nepažįstama, jam būdingas stipriai išreikštas tikslingumas, gebėjimas atkakliai siekti užsibrėžtų tikslų. Nuo mažens vaiko ugdymą nukreipus teisinga linkme, suaugęs jis gebės labai daug ko pasiekti gyvenime, nors kai kuriais atvejais, gali pasireikšti lengvabūdiškumas, skatinantis skubotus, neapgalvotus poelgius, todėl vaikui augant ir jam subrendus, tai gali pasireikšti gebėjimu lengvai uždirbti pinigus, tačiau ir polinkiu impulsyviai išlaidauti.

Vaikas Kiaulė (Šernas) - Mergelė - gimęs periode nuo 2019.08.23 d., 13:02 val. iki 2019.09.23 d., 10:50 val. (Lietuvos laiku). Vaikui būdingas išskirtinis santūrumas, mandagumas, pareigingumas, paklusnumas, disciplina, galimas polinkis labiau užsiimti mėgstama veikla vienumoje, nei daug laiko praleisti žaidžiant su kitais vaikais, arba bendraujant su draugais, kas gali palaipsniui peraugti į uždarumą. Tai ramus vaikas, kuriam nuo mažens būdingas tvarkingumas, polinkis noriai atlikti tėvų, arba mokytojų pavedimus, o vaikui augant ir bręstant, tai gali išsirutulioti į polinkį jausti kitų žmonių emocijas, kas palanku užmezgant kontaktus su aplinkiniais, bei išreikštas organizacines savybes ir gebėjimą susidoroti netgi su pačiomis sunkiausiomis situacijomis, atsakingomis užduotimis.

Vaikas Kiaulė (Šernas) - Svarstyklės - gimęs periode nuo 2019.09.23 d., 10:50 val. iki 2019.10.23 d., 20:20 val.(Lietuvos laiku). Vaikui nuo mažens būdingas įgimtas optimizmas, polinkis lengvai bendrauti su bendraamžiais vaikais ir suaugusiais žmonėmis, tai taikus ir ramus vaikas, kuriam dažnai būdinga gera nuotaika, nors galima ir vienatvės baimė, bei negebėjimas greitai priimti sprendimus. Kad vaikas galėtų pilnai atskleisti įgimtus talentus, gabumus ir sėkmingai vystytis, jam reikalinga rami, darni, harmoninga aplinka namuose, palanki psichologinė atmosfera, kadangi jis nemėgsta per didelio bruzdesio, šeimyninių nesutarimų, konfliktinių situacijų.

Vaikas Kiaulė (Šernas) - Skorpionas - gimęs periode nuo 2019.10.23 d., 20:20 val. iki 2019.11.22 d., 16:59 val. (Lietuvos laiku). Vaikas nuo mažens labai nuovokus, sumanus, išradingas, imlus, praktiškas ir atkaklus, gebantis išsiaiškinti paslaptis. Tai vaikas nenuorama, kuriam būdingas turtingas vidinis pasaulis, jis apdovanotas kūrybiniais talentais ir polinkiais, gebantis fantazuoti, surasti žaidimo, arba įdomios veiklos galimybę, panaudodamas įprastus, pačius paprasčiausius daiktus. Kartais vaikas gali būti ūmiu ir nenuosekliu, o tėvams dažnai gali tekti sulaikyti vaiką nuo įvairaus pobūdžio rizikingų ketinimų. Augdamas, bręsdamas vaikas, pasitelkęs jam būdingus išskirtinius gabumus ir originalias idėjas, gebės surasti išeitį ir išeiti nugalėtoju iš bet kokių, netgi iš pačių sudėtingiausių aplinkybių, ar situacijų.

Vaikas Kiaulė (Šernas) - Šaulys - gimęs periode nuo 2019.11.22 d., 16:59 val. iki 2019.12.22 d., 06:19 val. (Lietuvos laiku). Vaikui iš prigimties būdinga neišsenkanti energija, gebėjimas išlikti aktyviu visą dieną, tai judrus, noriai bendraujantis nenuorama, kuriam būdingi išreikšti kūrybiniai gabumai, padidintas teisingumo jausmas, nors jis gali būti kiek per daug patiklus, nelinkęs besąlygiškai paklusti ir atlikti pavedimus. Labai svarbu nuo mažens vaiko ugdymą ir vystymąsi nukreipti tinkama linkme, įvertinus jo įgimtus talentus, gabumus ir polinkius, pasiūlyti jam tinkamus aktyvius žaidimus, arba surasti patinkančią veiklą, kurioje galėtų saugiai panaudoti "kunkuliuojančios" energijos perteklių, bei realizuoti kūrybinius sumanymus ir idėjas.

Vaikas Kiaulė (Šernas) - Ožiaragis - gimęs periode nuo 2019.12.22 d., 06:19 val. iki 2020.01.20 d., 16:55 val. (Lietuvos laiku). Vaikas jau nuo mažens bus apdairus, nuovokus, praktiškas, ne pagal metus rimtas, protingas ir imlus, besidomintis labai daug kuo, kruopščiai imituojantis tėvų ir kitų suaugusiųjų žmonių veiksmus. Vaiką sunku paskatinti užsiimti kuo nors nauju, arba ryžtis rizikingiems poelgiams, o tai jam gali padėti išvengti galimų nepalankių aplinkybių, arba nemalonumų, nors iš kitos pusės, tokia savybė gali silpninti polinkį nuotykiams ir ryškių įspūdžių poreikį. Augdamas, bręsdamas vaikas gali nuolat užduoti daugybę įvairiausių klausimų, į kuriuos tėvai turėtų gebėti argumentuotai ir išsamiai atsakyti, taip formuodami vaiko pasaulėžiūrą, bei skatindami jo vystymąsi.

Urano tranzitas Jaučio ženklu

Uranas, kuris astrologijoje laikomas planeta, skatinančia originalumą, išskirtinumą, altruizmą, spontaniškumą, polinkį laisvei, nepriklausomybei, reformoms, nenuspėjamus veiksmus, 2019 metų kovo 6 d., 10:27 val. (Lietuvos laiku), galutinai pereis į Jaučio ženklą, kuriuo eis tranzitu iki 2026.04.26 d., išskyrus periodą nuo 2025.07.07 d. iki 2025.11.08 d., kada laikinai bus Dvynių ženkle. Jaučio ženklas Uranui nepalankus, jame jis yra planeta „kritime“, todėl negali pilnai bendroje visumoje išreikšti būdingų prigimtinių planetai ir šiam ženklui savybių. Šiuo atveju, priešpriešoje atsiduria Uranui būdingas atvirumas ir nepriklausomybė su Jaučio ženklo uždarumu ir polinkiu priklausomybei, o bendros šiai planetai ir ženklui būdingos savybės yra altruizmas, ramybė, pastovumas, ryžtingumas, nuosavos vertės jausmas, didžiulis darbingumas, pasitikėjimas savimi, savo teisumu.

Urano tranzito Jaučio ženklu metu, gali sustiprėti tokios savybės, kaip išradingumas, kūrybinė intuicija ir originalus skonis, nuoširdumas, neįprasti gabumai, noras pirmauti, gebėjimas kaupti kūrybinę patirtį, meistriškumą, surasti neįprastus finansinių problemų sprendimo būdus, polinkis siekti finansinės laisvės ir nepriklausomybės. Urano tranzito Jaučio ženklu įtaka bus palanki užsiimantiems veikla meno ir mokslo, ekonomikos ir finansų sferoje, tokiu metu išryškės tikslingumas, atkaklumas, išradingumas finansiniuose klausimuose, interesas visuomenės gerovei, stiprės polinkis kūrimui, noras keisti savo stilių ir įvaizdį. Jaučio ženklas siejamas su pinigais, o nenuspėjamas Uranas gali paskatinti permainas, kartais visiškai nelauktas, kurios gali paliesti pajamų uždirbimo būdus, bei gebėjimą panaudoti turimas lėšas. Uranui einant tranzitu Jaučio ženklu ir formuojant nepalankius, destruktyvius aspektus, gali išryškėti užsispyrimas, savivalė, maištingumas, nepakantumas prieštaravimams, galimi netikėti poelgiai, gluminantys aplinkinius, taisyklių, tradicijų nepaisymas, savo jėgų pervertinimas, keistas skonis, noras eiti iki šiol nežinomu keliu. Tokiais laikotarpiais galimas finansinis nestabilumas, arba ir netikėtas asmeninės gerovės praradimas. Urano tranzitas Jaučio ženklu kiekvieną konkretų žmogų gali paliesti skirtingai, individualiai, priklausomai nuo asmeninio gimimo horoskopo nuorodų, tačiau galima tradiciškai apžvelgti, kokiu būdu šio tranzito įtaka palies kiekvieno dvylikos zodiako ženklų atstovus.

Avino ženklo atstovų gyvenime, Urano tranzito Jaučio ženklu įtakoje, galimi neįprasti pajamų uždirbimo būdai, originalus požiūris į piniginius reikalus, asmeninę gerovę. Galimas stiprus pasitikėjimas savimi, polinkis mažiau jaudintis dėl pinigų, nors finansinė padėtis tranzito metu gali būti mažiau stabili, nenuspėjama, periodiškai besikeičianti, kai palankius finansinius laikotarpius gali keisti nesėkmingi periodai, skatinantys nuostolius ir praradimus, kada galima kaip netikėtai praturtėti, taip ir susidurti su neplanuotomis išlaidomis, ar problemomis. Urano tranzito Jaučio ženklu įtaka bus palanki Avino ženklo atstovams, užsiimantiems verslu interneto pagalba, dirbantiems inovacijų, informacinių technologijų sferoje.

Jaučio ženklo atstovai, Urano tranzito jų ženklu įtakoje, su aplinkiniais žmonėmis gali pradėti bendrauti kitokiu, jiems neįprastu būdu, norėdami nuslėpti, atvirai neparodyti kai kurių jiems būdingų charakterio savybių, siekdami, kad kiti apie jas nesužinotų. Daugelis Jaučio ženklo atstovų, šio Urano tranzito įtakoje, gali būti linkę keisti savo įvaizdį, aprangos stilių, šukuoseną, o taip pat gali keistis jų mitybos įpročiai, jie gali tapti naudingais, arba žalingais, palankiai, arba negatyviai įtakojantys sveikatą ir savijautą.

Dvynių ženklo atstovų gyvenime, Urano tranzito Jaučio ženklu įtakoje, galimi netikėti įvykiai ir aplinkybės, padedančios išsilaisvinti iš ankstesnių prisirišimų ir įpročių. Tranzito metu gali išaiškėti ilgą laiką slėptos paslaptys, arba neįtikėtinu būdu atsiskleisti kai kurios asmeninio gyvenimo detalės ir aplinkybės. Šis Urano tranzitas gali tarsi nubrėžti aiškią ribą tarp to, kas buvo anksčiau, bei kas tampa aktualiu realiu laiku, o Dvyniams būdingas įgimtas analitinis protas gali tapti naudingu sprendžiant subtilius klausimus. Urano tranzito įtakoje galimas interesas psichologijai, astrologijai, bei gali pasireikšti slapti priešai, savo tikslų pasiekimui naudojantys neįprastus, nestandartinius metodus.

Vėžio ženklo atstovams, Urano tranzito Jaučio ženklu įtakoje, gali keistis ateities planai, bendravimo būdas su draugais, bendraminčiais, jų santykiai su rėmėjais. Tranzito metu gali atsinaujinti kontaktai, keistis pažįstamų ratas, kada į Vėžio ženklo atstovų gyvenimą veržliai gali ateiti nauji, nepaprasti, mėgstantys laisvę, nepriklausomi žmonės, o šiame laikotarpyje gali sustiprėti gebėjimas matyti žmones, kaip unikalias asmenybes, matyti juos tokiais, kokie jie yra iš tikrųjų. Šio tranzito metu gali gimti naujos, originalios idėjos, kurių realizavimas, bei netikėti pozityvūs pokyčiai, gali palankiai įtakoti karjerą ir socialinę padėtį.

Liūto ženklo atstovų atžvilgiu, Urano tranzito Jaučio ženklu įtakoje, galimi pokyčiai ir esminės permainos profesinės veiklos, karjeros, socialinių tikslų sferoje. Šio Urano tranzito įtakoje gali atsirasti galimybė atskleisti savyje glūdinčius, iki šiol nežinomus talentus, o netradicinio požiūrio į darbą ir sėkmingos profesinės veiklos dėka, gali pavykti tapti žinomais, pasiekti ir užsitikrinti išskirtinę padėtį visuomenėje. Tokio tranzito metu gali būti sunku vykdyti vadovybės, arba kitų aukštą socialinę padėtį užimančių asmenų nurodymus, kadangi tai gali skatinti įtampą. Tranzito įtakoje galimas noras tapti laisvais, nepriklausomais, įprastinė veikla gali netenkinti, kas gali skatinti radikalius sprendimus, norą keisti veiklos pobūdį ir užsiimti tuo, kas patinka, kas suteikia veiksmų laisvę ir galimybę panaudoti savo unikalius gebėjimus.

Mergelės ženklo atstovai, Urano tranzito Jaučio ženklu įtakoje, gali daugiau dėmesio skirti mokslo, religijos, filosofijos, politikos klausimams, galimas polinkis įvairaus pobūdžio tyrinėjimams, kuriuose galima būtų panaudoti smalsų, analitinį protą, kūrybinius, intelektualinius gabumus. Tranzito metu galimas polinkis padėti kitiems, panaudojant savo turimas žinias ir išmintį, o kai kurie Mergelės ženklo atstovai tokiu metu gali arba netikėtai nuspręsti siekti aukštojo išsilavinimo, arba mesti pradėtas studijas ir jų nebetęsti. Tolimų kelionių metu galimos netikėtos situacijos ir aplinkybės, gali atsiverti naujos, neįprastos galimybės, arba galima susidurti su kažkuo nauju, nežinomu, kas gali pakeisti požiūrį į supantį pasaulį.

Svarstyklių ženklo atstovams, Urano tranzito Jaučio ženklu įtakoje, gali sustiprėti gebėjimas sėkmingai susidoroti su netikėtomis permainomis, sąmonės transformacija, polinkis surasti originalią, nestandartinę išeitį krizinių situacijų metu, pakreipiant aplinkybes sau naudinga, palankia linkme. Urano tranzito Jaučio ženklu laikotarpyje, gali išryškėti interesas chemijai, okultizmui, parapsichologijai, maginėms praktikoms, o intymaus gyvenimo sferoje gali dominti įvairovė, subtilios paslaptys, bei galimas polinkis nepaisyti nusistovėjusių socialinių normų, gali traukti tai, kad nauja, nežinoma, originalu, kas asmeniškai priimtina. Galimi netikėti materialinės padėties pokyčiai.

Skorpiono ženklo atstovų gyvenime, Urano tranzito Jaučio ženklu įtakoje, galimas polinkis bendrauti su neįprastais, originaliais, ar ekscentriškais žmonėmis, gali užsimegzti neįprasti, kiek keistoki partnerystės ryšiai. Šio tranzito metu galimas polinkis lengvam bendravimui, neįpareigojantiems, arba atsitiktiniams santykiams, o stipriam prisirišimui, patikimiems partnerystės ryšiams, tokiu metu motyvacija gali būti nepakankama. Galimas polinkis laisvei, nepriklausomybei, gebėjimas mylimam žmogui, arba antrajai pusei irgi suteikti veiksmų laisvę, tokiu metu silpnės pavydumo jausmas, trauks atviras, laisvas bendravimas. Uranui einant tranzitu Jaučio ženklu, tikėtini radikalūs pokyčiai santuokiniame gyvenime, kada nedarniose porose galimos skyrybos, arba galimas sprendimas laikinai išsiskirti su mylimu žmogumi ir kurį laiką pagyventi atskirai.

Šaulio ženklo atstovų gyvenime, Urano tranzito Jaučio ženklu įtakoje, galimos permainos darbo sferoje, šiame laikotarpyje gali keistis profesinės pareigos, arba išryškėti polinkis atlikti gautas užduotis nestandartiniu būdu, savitai, tuo efektyviai išsiskiriant bendradarbių, ar kolegų tarpe. Urano tranzito Jaučio ženklu laikotarpiu kai kurie Šaulio ženklo atstovai gali nuspręsti keisti darbo vietą, arba išbandyti savo jėgas individualioje veikloje, kur galėtų realizuoti savo originalias idėjas. Urano tranzito Jaučio ženklu periode sėkmė gali lydėti tuos Šaulio ženklo atstovus, kurių veikla turi sąsają su technika, inžinerija, išradyba, naujomis technologijomis, mašinų ir branduoline pramone, kibernetika, kompiuterija, aviacija. Daugelis Šaulio ženklo atstovų gali susidomėti tradicine ir alternatyviąją medicina, hipnoze, psichoterapija, homeopatija.

Ožiaragio ženklo atstovų gyvenime, Urano tranzito Jaučio ženklu įtakoje, gali išryškėti polinkis neįprastiems pomėgiams ir pramogoms, o kūrybiškumas, talentai ir gabumai gali būti išreiškiami originaliu, novatorišku būdu, ko dėka galima tikėtis ženklios sėkmės ir populiarumo visuomenėje. Urano tranzito Jaučio ženklu laikotarpiu galimas aktyvus bendravimas su priešingos lyties atstovais, gali pavykti užmegzti daug naujų pažinčių su įdomiais, ypatingais žmonėmis, bus daug romantiškų pramogų, tačiau asmeniniai santykiai bus labiau lengvais, neįpareigojančiais, nesiekiant stipraus prisirišimo ir rimtų ryšių. Šis Urano tranzito periodas bus palankus vaikų talentų, gabumų atskleidimui ir vystymui, kadangi tokiu metu jie gali pasiekti reikšmingos sėkmės.

Vandenio ženklo atstovai, Urano tranzito Jaučio ženklu įtakoje, gali daugiau dėmesio skirti namams, šeimai, komforto namų aplinkoje siekimui, o pritaikant naujausias technologijas, gali neįprastai įrengti savo būstą ir sukurti išskirtines gyvenimo sąlygas. Urano tranzito Jaučio ženklu periode, kai kurie Vandenio ženklo atstovai gali netikėtai nuspręsti keisti gyvenamąją vietą, persikelti gyventi į kitą miestą, arba ir kitą šalį. Šio Urano tranzito metu gali atsiskleisti ilgą laiką bandomi nuslėpti faktai, liečiantys šeimos istoriją, kas gali stipriai pakeisti požiūrį į nuosavą šeimą. Daugelis Vandenio ženklo atstovų gali pajausti poreikį įvairioms permainoms, o šio Urano tranzito metu, jie gali tapti įvairių pokyčių iniciatoriais.

Žuvų ženklo atstovai, Urano tranzito Jaučio ženklu įtakoje, gali tapti išskirtinai įžvalgiais, smalsiais ir išradingais, juos gali dominti išsilavinimo ir mokslo klausimai, bei daugelis kitų naujų dalykų. Šiame Urano tranzito Jaučio ženklu periode, gali išryškėti atsainumas, šaltas bendravimas, ką gali lemti polinkis į daugelį dalykų ir situacijų žiūrėti racionaliai, be didelių emocijų. Šiame laikotarpyje Žuvų ženklo atstovai gali bendrauti su kitais žmonėmis kiek jiems neįprastu būdu, o aplinkoje gali atsirasti pažįstami, kurie gali pasirodyti kiek keistokais, arba ypatingais žmonėmis. Šiame Urano tranzito laikotarpyje, galima tikėtis daug artimų kelionių, intensyvaus bendravimo, bičiuliškų susitikimų, gali dominti neįprasta informacija ir žinios.

Palankios dienos santuokai 2019 ir 2020 metais

Siekiant sukurti tvirtą santuoką, harmoningą sąjungą, pagrindinis vaidmuo tenka dviejų partnerių asmeninių gimimo horoskopų tarpusavio sąveikai, o taip vadinamam santuokos horoskopui, sudarytam oficialios registracijos datai, tenka antraeilis vaidmuo, kadangi jis nenulemia dviejų žmonių sąjungos likimo. Bet kokios pastangos parinkti palankią santuokai dieną gali būti bevaisėmis, jeigu būsimų sutuoktinių tarpusavio suderinamumas bus nepalankus. Dažniausiai laimingos sąjungos įforminamos esant palankiai planetų įtakai, o nesėkmingos registruojamos nepalankios įtakos periodais, kadangi harmoningos poros intuityviai pasirenka palankias dienas, o neharmoningos nepalankias. Tokiu būdu pasireiškia Hermio Trismegisto dėsnio įtaka, duodanti nuorodą, kad panašus pritraukia panašų, o to priežastimi yra dviejų partnerių tarpusavio suderinamumas, formuojantis santuokos horoskopą.

Santuokos horoskopas, tai būsimų sutuoktinių asmeninių gimimo horoskopų suderinamumo pasekmė, todėl jo vaidmens nevertėtų perdėti, kadangi palanki santuokos data negali pakeisti destruktyvaus būsimų sutuoktinių tarpusavio suderinamumo, negali panaikinti aukšto tarpusavio konfliktiškumo, jeigu toks formuojasi bendrame partnerių horoskope, negali kompensuoti negatyvios „nelaimės aspekto“ įtakos poroje. Santuokos horoskopas parodo tranzitinę planetų situaciją oficialios santuokos registracijos momentu, kuri įtakoja tik sąlygas, kuriomis vyksta santuokos sudarymas. Netgi parinkus pačią palankiausią santuokos registravimui dieną, pati santuokos ceremonija ir šventė gali praeiti sklandžiai, tačiau esant nepalankiam sutuoktinių tarpusavio suderinamumui, jų sąjunga jau po pusmečio gali iširti. Santuoka neturi nuosavo likimo, ji nustoja egzistuoti vienam iš sutuoktinių iš jos pasitraukus, kas ir paaiškina tai, kad palanki santuokos data ir vieta yra antraeilis dalykas, o jos sėkmė priklauso nuo dviejų žmonių tarpusavio sąveikos.

Tačiau, tradiciniu ir astrologiniu požiūriu, parenkant palankią dieną santuokos registracijai, prieš tai išsiaiškinus būsimų sutuoktinių tarpusavio suderinamumą, tiesiog vertėtų laikytis tam tikrų visuotinai priimtinų taisyklių, tradicijų, kadangi yra tam tikri laiko periodai, kurių metu santuokos registruoti nepatartina, netgi esant palankiam poros suderinamumui.

00 palankios

Pagal nusistovėjusias tradicijas, dar galima įvertinti, kokią įtaką daro santuokos kūrimui kiekvieno iš būsimų sutuoktinių paskutinė gimimo diena, todėl jeigu paskutinis gimtadienis išpuola tokiomis savaitės dienomis, tai duoda sekančias nuorodas:

Pirmadienis - sekantys metai po gimtadienio, kada gimimo diena išpuola pirmadienį, yra patys palankiausi santuokos kūrimui, kadangi pirmadienis yra Mėnulio globoje, o Mėnulis atstovauja ir simbolizuoja giminaičius, šeimos saitus. Santuokos partneris/ė galėtų tapti tikru ramsčiu gyvenime, jis/ji galėtų visada ir visur palaikyti.

Antradienis - sekantys metai po gimtadienio, kada gimimo diena išpuola antradienį, santuokai nėra labai palankūs, kadangi būtų juntama nepalanki Marso įtaka, o santuokinis gyvenimas galėtų būti audringas, kunkuliuojantis.

Trečiadienis - sekantys metai po gimtadienio, kada gimimo diena išpuola trečiadienį, tai nėra patys geriausi santuokai metai, kadangi galimas permainingumas santuokiniame gyvenime.

Ketvirtadienis - sekantys metai po gimtadienio, kada gimimo diena išpuola ketvirtadienį, jaučiama Jupiterio įtaka, tokiais metais palanku kurti santuoką, jeigu horoskopo savininkė/as yra lyderė/is, tai palanki nuoroda socialinei realizacijai, kūrybinei veiklai ir plėtrai, o sutuoktinė/is tame galėtų padėti.

Penktadienis - sekantys metai po gimtadienio, kada gimimo diena išpuola penktadienį, palankūs kurti santuoką, kadangi tai Veneros globojama diena, o Venera yra įsimylėjusių žmonių, meilės globėja, todėl sutuoktinių gyvenime gali skatinti harmoniją ir tarpusavio supratimą.

Šeštadienis - sekantys metai po gimtadienio, kada gimimo diena išpuola šeštadienį, kuriant santuoką, ji gali būti sėkminga, esant polinkiui dėl šeimos paaukoti savo asmeninį gyvenimą, karjerą. Tai Saturno globojama diena, o Saturnui būdingas savęs apribojimas, disciplina, todėl gali tekti atsisakyti nuosavų vertybių ir labiau paklusti sutuoktinės/io valiai. Šiais metais sukūrus santuoką, gali stigti dvasinio artumo, seksualinių fantazijų realizavimo, intelektualinio bendravimo.

Sekmadienis - sekantys metai po gimtadienio, kada gimimo diena išpuola sekmadienį, tai labai palankūs santuokai metai, globojami Saulės, skatinančios džiaugsmą. Gyvenimo palydovas/ė, arba sutuoktinis/ė gali tapti gyvenimo ir įkvėpimo šaltiniu, gali padėti pasiekti visko, apie ką horoskopo savininkas/ė svajoja – asmeniniame gyvenime, kūrybinėje veikloje, ar karjeroje. Tai patys palankiausi santuokai metai, ateityje žadantys džiaugsmą šeimos gyvenime.


SANTUOKAI PALANKIOS DIENOS 2019 IR 2020 METAIS

Palankios dienos santuokai 2019 metais


Parenkant palankų laiką santuokai 2019 metais, vertėtų atmesti du nepalankius religine prasme periodus, kada santuokos kūrimui būtų netinkamas laikas:
Nuo 2019.03.06 d. iki 2019.04.20 d. bus Gavėnios periodas (2019.04.21 d. šv. Velykos).
Nuo 2019.12.01 d. iki 2019.12.24 d. bus Advento periodas (2019.12.25 – 26 d.d. šv. Kalėdos).

Nepalankūs santuokos kūrimui bus tie periodai, kurie artimi užtemimams, bei laikotarpis tarp dviejų užtemimų, kuris dar vadinamas „koridoriumi tarp užtemimų“, todėl vertėtų atmesti bent jau 3 dienas iki ir 3 dienas po užtemimo (nors geriausia būtų atmesti laiko intervalą po 10 dienų, arba netgi po 2 savaites į vieną ir kitą pusę nuo užtemimo datos), kada nerekomenduojama planuoti tokio svarbaus gyvenimo žingsnio. Užtemimų įtaka riboja laisvą valią ir sustiprina Likimo įtaką, tai gana nepalankus periodas, kada nevalia suklysti, kadangi vėliau ištaisyti klaidas gali būti labai sunku. Jeigu tokiame, artimame užtemimams periode vis tik būtų nuspręsta registruoti santuoką, tai tradiciniu astrologiniu požiūriu yra pavojus, kad tokiu atveju nebūtų galimybės kontroliuoti savo santuokinį gyvenimą, jis tarsi priklausytų nuo tam tikros, užtemimų suformuotos programos.
Dalinis Saulės užtemimas įvyks 2019.01.06 d., 3:42 val. (Lietuvos laiku), 16-ame Ožiaragio ženklo laipsnyje.
Pilnas Mėnulio užtemimas įvyks 2019.01.21 d., 7:12 val. (Lietuvos laiku), 1-ame Liūto ženklo laipsnyje.
Pilnas Saulės užtemimas įvyks 2019.07.02 d., 22:23 val. (Lietuvos laiku), 11-ame Vėžio ženklo laipsnyje.
Dalinis Mėnulio užtemimas įvyks 2019.07.17 d., 0:31 val. (Lietuvos laiku), 25-ame Ožiaragio ženklo laipsnyje.
Žiedinis Saulės užtemimas įvyks 2019.12.26 d., 7:18 val. (Lietuvos laiku), 5-ame Ožiaragio ženklo laipsnyje.

Nepalankiais santuokos įregistravimui laikomi periodai, kada Merkurijus būna retro fazėje, kada juda atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu. Nors Merkurijaus retro fazė nėra kliūtimi santuokai, tačiau tokia planetos padėtis gali sugadinti šventę įvairiais nesusipratimais, vėlavimais, gedimais. Iš kitos pusės, laikotarpyje kol Merkurijus juda atatupstas, netinka ką nors naujo pradėti, nepalanku sudaryti sutartis, pasirašyti svarbius dokumentus, todėl tokiam atsakingam gyvenimo žingsniui, kaip santuoka, tai bus nepalankus laikas. 2019 metais Merkurijus judės atatupstas sekančiais laikotarpiais:
2019.03.05 – 2019.03.28 dienomis,
2019.07.08 – 2019.08.01 dienomis,
2019.10.31 – 2019.11.20 dienomis.

Nepalankūs santuokos kūrimui periodai, kada laikoma meilės planeta Venera eina tranzitu jai nepalankiais Avino, Mergelės ir Skorpiono ženklais, kuriuose jos padėtis silpna, o palankūs Venerai yra Jaučio, Svarstyklių ir Žuvų ženklai, kadangi juose planetos padėtis stipri, ji gali pilnai išreikšti savo pozityvias prigimtines savybes. 2019 metais Venera eis tranzitu jai nepalankiais ženklais sekančiais laikotarpiais:
Periode 2019.01.01 – 2019.01.07 dienomis Venera eis tranzitu Skorpiono ženklu.
Periode 2019.04.20 – 2019.05.15 dienomis Venera eis tranzitu Avino ženklu.
Periode 2019.08.21 - 2019.09.14 dienomis Venera eis tranzitu Mergelės ženklu.
Periode 2019.10.08 - 2019.11.01 dienomis Venera eis tranzitu Skorpiono ženklu.

Mėnulio įtaka svarbi nuotaikai santuokos įforminimo ceremonijos ir visos šventės metu, todėl būtų palanku, jeigu Mėnulis būtų zodiako ženkluose, kuriuose jo padėtis yra stipri ir jis gali pilnai išreikšti savo savybes, tai Jaučio ir Vėžio ženkluose, palankiuose šeimyniniam gyvenimui ir partnerystei. Kada Mėnulio įtaka būna palanki, šventėje dalyvaujantiems svečiams gali būti malonu bendrauti vieniems su kitais, tačiau vertėtų vengti tų dienų, kada Mėnulis randasi Skorpiono ženkle, skatindamas įtampą, stresines nuotaikas bendravime, emocinius svyravimus, arba Ožiaragio ženkle, kuris jam nepalankus, skatinantis per daug santūrias emocijas. Palankiau būtų, jeigu santuokos kūrimo metu būtų augančio Mėnulio fazė, bei Mėnulis nebūtų padėtyje, kuri vadinama „Mėnulis be kurso“, kadangi tai tuščias laikas, nepalankus jokių svarbių reikalų pradžiai. Santuokos kūrimui palankios ir tam tikros Mėnulio dienos.
Peržiūrėjus 2019 metus, atmetus visus aukščiau nurodytus nepalankius santuokos registravimui periodus, bei įvertinus bendrą planetų formuojamą astrologinį foną, tai labai palankių dienų bus nedaug, o nuorodos būtų sekančios.

Sausio mėnesį – palankių santuokai dienų dėl Veneros tranzito Skorpiono ženklu ir užtemimų įtakos nėra.

Vasario mėnesį – dalinai palanki bus vasario mėnesio 6 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, kada Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, Mėnulis bus Žuvų ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, dalinai palanki 3 Mėnulio diena, bei bendras astrologinis dienos fonas bus harmoningas ir palankus.
Dalinai palanki bus vasario mėnesio 7 d., ketvirtadienis, Jupiterio, kuris laikomas laimės, sėkmės ir plėtros planeta, globojama diena, kada Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, Mėnulis bus Žuvų ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, dalinai palanki 4 Mėnulio diena, Mėnulis formuos mišrius aspektus, o bendras astrologinis dienos fonas bus palankus.
Dalinai palanki bus vasario mėnesio 11 d., pirmadienis, Mėnulio globojama diena, Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, Mėnulis bus jam palankiame Jaučio ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, iki 10:29 val. bus 7 Mėnulio diena, vėliau kiek mažiau palanki 8 Mėnulio diena, bendras astrologinis dienos fonas palankus.
Palanki bus vasario mėnesio 15 d., penktadienis, Veneros globojama diena, Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, Mėnulis bus Dvynių ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, bus palankios 11 ir 12 Mėnulio dienos, bei bus gana palankus bendras astrologinis dienos fonas.
Dalinai palanki bus vasario mėnesio 16 d., šeštadienis, tai Saturno globojama diena, kada Venera eis tranzitu Ožiaragio ženklu, Mėnulis bus Vėžio ženkle, kuris jam palankus, bus augančio Mėnulio fazė, bus palanki 12 Mėnulio diena, o nuo 13:22 val. (Lietuvos laiku) bus kiek mažiau palanki Mėnulio 13 d., bei bus dalinai palankus bendras astrologinis dienos fonas.

Kovo mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi tai bus Gavėnios periodas, laikotarpyje nuo kovo 5 d. iki kovo 28 d. Merkurijus bus retro fazėje, jis judės atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu, todėl laikas bus nepalankus jokių svarbių reikalų pradžiai.

Balandžio mėnesį – palankių santuokai dienų nėra. Dvi pirmosios balandžio mėnesio dekados santuokos įregistravimui bus nepalankios, kadangi tai bus Gavėnios periodas, o nuo balandžio 20 d. iki mėnesio pabaigos Venera eis tranzitu jai nepalankiu Avino ženklu.

Gegužės mėnesį – dalinai palanki bus gegužės mėnesio 19 d., sekmadienis, tai Saulės globojama diena, Venera bus jai palankiame Jaučio ženkle, Mėnulis eis tranzitu Šaulio ženklu, bus 15 Mėnulio diena, bendras astrologinis dienos fonas bus dalinai palankus.
Palanki bus gegužės mėnesio 20 d., iki 20:05 val. (Lietuvos laiku), o vėliau Mėnulis bus padėtyje „be kurso“, tai bus tuščias laikas, tai bus pirmadienis, Mėnulio globojama diena, Venera eis tranzitu Jaučio ženklu, Mėnulis bus Šaulio ženkle, bus palanki 16 Mėnulio diena, bei gana palankus bendras astrologinis dienos fonas.
Dalinai palanki bus gegužės 24 d., penktadienis, tai Veneros globojama diena, Venera bus Jaučio ženkle, Mėnulis eis tranzitu Vandenio ženklu, bus 20 Mėnulio diena, tačiau Mėnulis formuos konfliktinį aspektą Venerai, o Jupiteris formuos destruktyvų aspektą Neptūnui, todėl bendras dienos fonas bus kiek mažiau palankus.
Palanki bus gegužės mėnesio 25 d., iki 15:51 val. (Lietuvos laiku), o vėliau Mėnulis bus padėtyje „be kurso“, tai bus tuščias laikas, tai bus šeštadienis, Saturno globojama diena, Venera eis tranzitu Jaučio ženklu, formuos harmoningą aspektą Saturnui, kuris santykius gali daryti stipriais ir ilgalaikiais, Mėnulis bus Vandenio ženkle, bus palanki 21 Mėnulio diena, bei bus gana palankus bendras astrologinis dienos fonas.

Birželio mėnesį – dalinai palanki bus birželio mėnesio 8 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, kada Venera dar bus Jaučio ženkle, Mėnulis bus Liūto ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, palankios 5 ir 6 Mėnulio dienos, tačiau bendras dienos astrologinis fonas bus tik dalinai palankus.

Liepos mėnesį – palankių santuokos įregistravimui dienų nėra, kadangi bus juntama nepalanki užtemimų įtaka, o nuo liepos 8 d. iki mėnesio pabaigos Merkurijus bus retro fazėje, jis judės atatupstas, todėl laikas bus nepalankus jokiems svarbiems reikalams..

Rugpjūčio mėnesį – dalinai palanki bus rugpjūčio mėnesio 3 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, kada Venera ir Saulė bus Liūto ženkle, tarpusavio jungtyje, šios planetos formuos harmoningus aspektus sėkmės, laimės ir plėtros planetai Jupiteriui, Mėnulis bus Mergelės ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, dalinai palankios 3 ir 4 Mėnulio dienos, bei bendras dienos astrologinis fonas bus dalinai palankus.
Palanki bus rugpjūčio mėnesio 5 d., pirmadienis, tai Mėnulio globojama diena, kada Venera ir Saulė bus Liūto ženkle, tarpusavio jungtyje, šios planetos formuos harmoningus aspektus sėkmės, laimės planetai Jupiteriui, Mėnulis bus Svarstyklių ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, bus 4 ir 5 Mėnulio dienos, bei bendras astrologinis dienos fonas bus gana palankus.
Dalinai bus palanki rugpjūčio mėnesio 9 d., penktadienis, Veneros globojama diena, kada Venera ir Saulė bus Liūto ženkle, tarpusavio jungtyje, šios planetos formuos harmoningus aspektus sėkmės, laimės planetai Jupiteriui, Mėnulis bus Šaulio ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, tačiau bus kiek mažiau palankios 8 ir 9 Mėnulio dienos, nors bendras astrologinis dienos fonas bus gana palankus.
Dalinai palanki bus rugpjūčio mėnesio 10 d., palanki iki 22:50 val. (Lietuvos laiku), vėliau Mėnulis bus padėtyje "be kurso", prasidės tuščias laikas, tai bus šeštadienis, Saturno globojama diena, kada Venera ir Saulė bus Liūto ženkle, tarpusavio jungtyje, Mėnulis bus Šaulio ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, iki 17:52 val. bus kiek mažiau palanki 9 Mėnulio d., o vėliau prasidės palankesnė10 Mėnulio diena. Bendras astrologinis dienos fonas bus gana palankus.
Dalinai palanki bus rugpjūčio mėnesio 17 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, Venera ir Saulė bus Liūto ženkle, Mėnulis bus Žuvų ženkle, bus palanki 16 Mėnulio diena, bei bendras astrologinis dienos fonas bus gana palankus.

Rugsėjo mėnesį – pirmoji rugsėjo mėnesio pusė bus nepalanki, kadangi Venera eis tranzitu jai nepalankiu Mergelės ženklu.
Dalinai palanki bus rugsėjo mėnesio 16 d., pirmadienis, Mėnulio globojama diena, Venera eis tranzitu jai palankiu Svarstyklių ženklu, Mėnulis bus Avino ženkle, bus palanki 17 Mėnulio diena, Saulė bus jungtyje su Baltuoju Mėnuliu, o bendras astrologinis dienos fonas bus dalinai palankus.
Palanki bus rugsėjo mėnesio 20 d., penktadienis, Veneros globojama diena, Venera bus jai palankiame Svarstyklių ženkle, Mėnulis eis tranzitu Dvynių ženklu, formuos harmoningus aspektus, bus palanki 21 Mėnulio diena, o bendras dienos fonas irgi bus gana palankus.

Spalio mėnesį – palanki spalio mėnesio 3 d., ketvirtadienis, tai Jupiterio globojama diena, kada Venera bus jai palankiame Svarstyklių ženkle, Mėnulis eis tranzitu Šaulio ženklu, bus augančio Mėnulio fazė, palankios 5 ir 6 Mėnulio dienos, Mėnulis bus jungties aspekte su Jupiteriu, tačiau formuos ir nepalankų aspektą Neptūnui, o bendras dienos fonas bus dalinai palankus.

Lapkričio mėnesį – dvi pirmąsias lapkričio mėnesio dekadas Merkurijus bus retro fazėje, jis judės atatupstas, todėl toks periodas svarbių reikalų pradžiai, santuokos įregistravimui tame tarpe, bus nepalankus.
Dalinai bus palanki lapkričio 21 d., ketvirtadienis, Jupiterio globojama diena, Venera ir Jupiteris bus Šaulio ženkle, tarpusavio jungtyje, tai palanki nuoroda, Mėnulis eis tranzitu Mergelės ženklu, tačiau bus jau nykstančio Mėnulio fazė, 25 Mėnulio diena, o bendras dienos fonas bus dalinai palankus.
Dalinai bus palanki lapkričio mėnesio 22 d., penktadienis, Veneros globojama diena, o Venera ir Jupiteris bus Šaulio ženkle, tarpusavio jungtyje, tai palanki nuoroda, Mėnulis eis tranzitu Svarstyklių ženklu, tačiau tai bus nykstančio Mėnulio fazė, bus 26 Mėnulio diena, o bendras dienos fonas bus tik dalinai palankus.

Gruodžio mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi gruodžio 1 d. prasideda Advento periodas, o antra gruodžio mėnesio pusė dar bus nepalanki ir dėl užtemimo įtakos.


SANTUOKAI PALANKIOS DIENOS 2019 IR 2020 METAIS

Palankios dienos santuokai 2020 metais


Parenkant palankų laiką santuokai 2020 metais, vertėtų atmesti du nepalankius religine prasme periodus, kada santuokos kūrimui būtų netinkami laikotarpiai.
Nuo 2020.02.26 d. iki 2020.04.11 d. bus Gavėnios periodas (2020.04.12 d. šv. Velykos).
Nuo 2020.11.29 d. iki 2020.12.24 d. bus Advento periodas (2020.12.25 – 26 dienomis bus šv. Kalėdos).

Nepalankūs santuokos kūrimui bus artimi užtemimams periodai, bei laikotarpiai tarp dviejų užtemimų, kurie dar vadinamas „koridoriumi tarp užtemimų“, todėl vertėtų atmesti bent jau po 3 dienas iki ir 3 dienas po užtemimo (nors geriausia būtų atmesti laiko intervalą po 10 dienų, arba netgi ir po 2 savaites į vieną ir kitą pusę nuo užtemimo datos), kada nerekomenduojama planuoti tokio svarbaus gyvenimo žingsnio. Užtemimų įtaka riboja laisvą valią ir sustiprina Likimo įtaką, tai gana nepalankus periodas, kada nevalia suklysti, kadangi vėliau ištaisyti klaidas gali būti labai sunku. Tačiau, jeigu tokiame, artimame užtemimams periode, vis tik būtų nuspręsta registruoti santuoką, tai tradiciniu astrologiniu požiūriu galimas pavojus, kad tokiu atveju nebūtų galimybės kontroliuoti savo santuokinį gyvenimą, jis galėtų priklausyti nuo užtemimų suformuotos programos.
Pusšešėlinis Mėnulio užtemimas įvyks 2020-01-10 d., 21:10 val. (Lietuvos laiku), 21-ame Vėžio ženklo laipsnyje.
Pusšešėlinis Mėnulio užtemimas įvyks 2020-06-05 d., 22:25 val. (Lietuvos laiku), 16-ame Šaulio ženklo laipsnyje.
Žiedinis Saulės užtemimas įvyks 2020-06-21 d., 9:40 val. (Lietuvos laiku), 1-ame Vėžio ženklo laipsnyje.
Pusšešėlinis Mėnulio užtemimas įvyks 2020-07-05 d., 7:30 val. (Lietuvos laiku), 14-ame Ožiaragio ženklo laipsnyje.
Pusšešėlinis Mėnulio užtemimas įvyks 2020-11-30 d., 11:43 val. (Lietuvos laiku), 9-ame Dvynių ženklo laipsnyje.
Pilnas Saulės užtemimas įvyks 2020-12-14 d., 18:13 val. (Lietuvos laiku), 24-ame Šaulio ženklo laipsnyje.

Nepalankiais santuokos įregistravimui laikomi periodai, kada Merkurijus juda atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu (kada būna retro fazėje). Nors Merkurijaus atatupstas judėjimas nėra kliūtimi santuokai, tačiau tokia planetos padėtis gali sugadinti šventę įvairiais nesusipratimais, vėlavimais, gedimais. Iš kitos pusės, laikotarpyje kol Merkurijus juda atatupstas, netinka ką nors naujo pradėti, nepalanku sudaryti sutartis, pasirašyti svarbius dokumentus, todėl tokiam atsakingam gyvenimo žingsniui kaip santuoka, tai bus nepalankus laikas. 2020 metais Merkurijus judės atatupstas sekančiais laikotarpiais:
2020.02.17 – 2020.03.10 dienomis,
2020.06.18 – 2020.07.12 dienomis,
2020.10.14 – 2020.11.03 dienomis.

Nepalankūs santuokos kūrimui periodai, kada laikoma meilės planeta Venera eina tranzitu jai nepalankiais Avino, Mergelės ir Skorpiono ženklais, kuriuose jos padėtis silpna, o palankūs Venerai yra Jaučio, Svarstyklių ir Žuvų ženklai, kadangi juose planetos padėtis stipri, ji gali pilnai išreikšti savo pozityvias prigimtines savybes. 2020 metais Venera eis tranzitu jai nepalankiais ženklais sekančiais laikotarpiais.
Periode 2020.02.07 – 2020.03.05 dienomis Venera eis tranzitu Avino ženklu.
Periode 2020.10.02 – 2020.10.28 dienomis Venera eis tranzitu Mergelės ženklu.
Periode 2020.11.21 - 2020.12.15 d ienomis Venera eis tranzitu Skorpiono ženklu.

Taip pat nepalankus santuokos kūrimui periodas, kada Venera juda atatupsta Žemės stebėtojo atžvilgiu (kada būna retro fazėje), o 2020 metais Venera bus retro fazėje (judės atatupsta Dvynių ženklu) periode nuo 2020.05.13 d. iki 2020.06.25 d.

Periode nuo 2020.09.10 d. iki 2020.11.14 d. Marsas judės atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu, todėl nors retrogradinio Marso laikotarpis nėra kliūtimi santuokai, tačiau tokiu periodu stiprėja pyktis, dirglumas, kuris nukreipiamas į save, arba supančius žmones, todėl galimi ginčai dėl menkniekių, kas gali sugadinti šventę. Marso retro fazės metu būdingas pasyvumas, juntama apatija, kada nesinori ką nors daryti, viskas tarsi krenta iš rankų, sulėtėja visi procesai, gali apimti depresinės nuotaikos. Tokiu periodu planuoti santuokos nepatartina, kadangi tai gali tapti pykčių, ginčų, agresijos priežastimi, bei galima skyrybų grėsmė.

Mėnulio įtaka svarbi nuotaikai santuokos įforminimo ceremonijos ir visos šventės metu, todėl būtų palanku, jeigu Mėnulis būtų zodiako ženkluose, kuriuose jo padėtis yra stipri ir jis gali pilnai išreikšti savo savybes, tai Jaučio ir Vėžio ženkluose, palankiuose šeimyniniam gyvenimui ir partnerystei. Kada Mėnulio įtaka būna palanki, šventėje dalyvaujantiems svečiams gali būti malonu bendrauti vieniems su kitais, tačiau vertėtų vengti tų dienų, kada Mėnulis randasi Skorpiono ženkle, skatindamas įtampą, stresines nuotaikas bendravime, emocinius svyravimus, arba Ožiaragio ženkle, kuris jam nepalankus, skatinantis per daug santūrias emocijas. Palankiau būtų, jeigu santuokos kūrimo metu būtų augančio Mėnulio fazė, bei Mėnulis nebūtų padėtyje, kuri vadinama „Mėnulis be kurso“, kadangi tai tuščias laikas, nepalankus jokių svarbių reikalų pradžiai. Santuokos kūrimui palankios ir tam tikros Mėnulio dienos.

Peržiūrėjus 2020 metus, atmetus visus aukščiau nurodytus nepalankius santuokos registravimui periodus, bei įvertinus bendrą planetų formuojamą astrologinį foną, tai palankių dienų bus labai nedaug, o nuorodos būtų sekančios.

Sausio mėnesį – dalinai palanki bus sausio mėnesio 27 d., pirmadienis, Mėnulio globojama diena, kada Venera ir Mėnulis eis tranzitu Žuvų ženklu, bus augančio Mėnulio fazė, dalinai palanki 3 Mėnulio diena, bei bendras astrologinis dienos fonas bus harmoningas ir palankus. Venera bus jungtyje su Neptūnu, bei formuos harmoningą aspektą su Saturnu.
Dalinai palanki bus sausio mėnesio 29 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, tačiau palankus laikas bus tik nuo 14:00 val. (Lietuvos laiku), kada Venera eis tranzitu Žuvų ženklu, Mėnulis bus Avino ženkle, bus 6 Mėnulio diena, bei dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.
Palanki bus sausio mėnesio 30 d., ketvirtadienis, Jupiterio, kuris laikomas laimės, sėkmės ir plėtros planeta, globojama diena, kada Venera eis tranzitu Žuvų ženklu, Mėnulis bus Avino ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, palankios Mėnulio dienos, bei dalinai palankus bendras astrologinis šios dienos fonas.

Vasario mėnesį – dalinai palanki bus vasario mėnesio 2 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, tačiau palankus laikas prasidės nuo 11:10 val. (Lietuvos laiku), kada Venera eis tranzitu Žuvų ženklu, Mėnulis bus jam palankiame Jaučio ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, palanki Mėnulio diena, bei bendras astrologinis dienos fonas bus harmoningas ir palankus.
Dalinai palanki bus vasario mėnesio 3 d., pirmadienis, Mėnulio globojama diena, kada Venera eis tranzitu Žuvų ženklu, Mėnulis bus jam palankiame Jaučio ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, palankios Mėnulio dienos, bei bus gana palankus bendras astrologinis dienos fonas.
Dalinai palanki bus vasario mėnesio 4 d., antradienis, tai Marso globojama diena, Venera eis tranzitu Žuvų ženklu, Mėnulis bus Dvynių ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, bus palankios Mėnulio dienos, bei bendras astrologinis dienos fonas bus palankus.
Palanki bus vasario mėnesio 6 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, Venera eis tranzitu Žuvų ženklu, Mėnulis bus jam palankiame Vėžio ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, bus palankios Mėnulio dienos, bei bus gana palankus bendras astrologinis dienos fonas.

Kovo mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi tai bus Gavėnios periodas, laikotarpyje iki kovo 10 d. Merkurijus bus retro fazėje, jis judės atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu, todėl laikas bus nepalankus jokių svarbių reikalų pradžiai.

Balandžio mėnesį – dalinai palanki bus balandžio mėnesio 17 d., penktadienis, tai Veneros globojama diena, tačiau palankus laikas bus tik iki 17:30 val. (Lietuvos laiku). Šią dieną Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Vandenio ženkle, tai bus jau nykstančio Mėnulio fazė, o bendras dienos fonas bus dalinai palankus.
Dalinai palanki bus balandžio mėnesio 18 d., šeštadienis, tai Saturno globojama diena, kada Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Žuvų ženkle, tai bus jau nykstančio Mėnulio fazė, o bendras dienos fonas bus dalinai palankus.
Dalinai palanki bus balandžio mėnesio 19 d., sekmadienis, tai Saulės globojama diena, kada Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Žuvų ženkle, tai bus jau nykstančio Mėnulio fazė, o bendras dienos fonas bus palankus.
Dalinai palanki bus balandžio mėnesio 21 d., antradienis, tai Marso globojama diena, šią dieną Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Avino ženkle, tai bus jau nykstančio Mėnulio fazė, o bendras dienos fonas bus palankus.
Dalinai palanki bus balandžio mėnesio 27 d., pirmadienis, tai Mėnulio globojama diena, šią dieną Venera ir Mėnulis eis tranzitu Dvynių ženklu, tai bus augančio Mėnulio fazė, palanki Mėnulio diena, o bendras dienos fonas bus palankus tik dalinai.

Gegužės mėnesį – palanki bus gegužės mėnesio 2 d., šeštadienis, tai Saturno globojama diena, Venera bus Dvynių ženkle, Mėnulis eis tranzitu Mergelės ženklu, tai bus augančio Mėnulio fazė, palanki Mėnulio diena, bendras astrologinis dienos fonas bus dalinai palankus.
Palanki bus gegužės mėnesio 3 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Mergelės ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, palanki Mėnulio diena, bendras astrologinis dienos fonas bus gana palankus.
Dalinai palanki bus gegužės mėnesio 4 d., pirmadienis, tai Mėnulio globojama diena, tačiau palankus laikas prasidės tik nuo 10:10 val. (Lietuvos laiku), kada Venera bus Dvynių ženkle, Mėnulis eis tranzitu Svarstyklių ženklu, bus augančio Mėnulio fazė, 12 Mėnulio diena, bendras dienos fonas bus gana palankus.
Dalinai palanki bus gegužės mėnesio 5 d., tai bus antradienis, Marso globojama diena, Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Svarstyklių ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, iki 18:10 val. bus 13 Mėnulio diena, o vėliau prasidės 14 Mėnulio diena, bei bus palankus bendras astrologinis dienos fonas.
Palanki bus gegužės mėnesio 8 d., penktadienis, Veneros globojama diena, Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Šaulio ženkle, bus palanki 16 Mėnulio diena, bendras astrologinis dienos fonas bus gana palankus.
Dalinai palanki bus gegužės mėnesio 9 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Šaulio ženkle, bus palanki 17 Mėnulio diena, tačiau Mėnulis formuos destruktyvius aspektus Venerai ir Neptūnui, todėl bendras astrologinis dienos fonas bus kiek mažiau palankus.

Birželio mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi tai bus užtemimų periodas, laikotarpyje iki birželio 25 d. Venera bus retro fazėje, o nuo birželio 18 d. ir Merkurijus judės atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu, todėl laikas bus nepalankus jokių svarbių reikalų pradžiai.

Liepos mėnesį – palanki bus liepos mėnesio 24 d., penktadienis, Veneros globojama diena, Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Mergelės ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, palanki 5 Mėnulio diena, bendras astrologinis dienos fonas bus gana palankus.
Palanki bus liepos mėnesio 25 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Svarstyklių ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, palanki 6 Mėnulio diena, bendras astrologinis dienos fonas bus gana palankus.
Palanki bus liepos mėnesio 26 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Svarstyklių ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, palankios Mėnulio dienos, bendras astrologinis dienos fonas bus gana palankus.
Dalinai palanki bus liepos mėnesio 30 d., ketvirtadienis, Jupiterio globojama diena, Venera eis tranzitu Dvynių ženklu, Mėnulis bus Šaulio ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, bus palankios Mėnulio dienos, o bendras astrologinis dienos fonas bus dalinai palankus.

Rugpjūčio mėnesį – palanki bus rugpjūčio mėnesio 5 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, kada Venera bus Dvynių ženkle, Mėnulis bus Žuvų ženkle, bus palanki 16 Mėnulio diena, bei bendras dienos astrologinis fonas bus dalinai palankus.
Palanki bus rugpjūčio mėnesio 6 d., ketvirtadienis, Jupiterio globojama diena, kada Venera bus Dvynių ženkle, Mėnulis bus Žuvų ženkle, bus palanki 17 Mėnulio diena, bei bendras dienos astrologinis fonas bus dalinai palankus.
Dalinai palanki bus rugpjūčio mėnesio 10 d., pirmadienis, Mėnulio globojama diena, kada Venera bus Vėžio ženkle, Mėnulis bus jam palankiame Jaučio ženkle, bus palanki 21 Mėnulio diena, nors bendras astrologinis dienos fonas bus kiek mažiau palankus.
Palanki bus rugpjūčio mėnesio 11 d., antradienis, Marso globojama diena, kada Venera bus Vėžio ženkle, Mėnulis bus jam palankiame Jaučio ženkle, bus palanki 22 Mėnulio diena, nors bendras astrologinis dienos fonas bus kiek mažiau palankus.
Dalinai palanki bus rugpjūčio mėnesio 13 d., ketvirtadienis, Jupiterio globojama diena, kada Venera bus Vėžio ženkle, Mėnulis bus Dvynių ženkle, bus dalinai palanki 24 Mėnulio diena, o bendras dienos astrologinis fonas bus dalinai palankus.
Dalinai palanki bus rugpjūčio mėnesio 15 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, kada Venera bus Vėžio ženkle, bei Mėnulis bus jam palankiame Vėžio ženkle, bus kiek mažiau palanki nykstančio Mėnulio fazė, 26 Mėnulio diena, o bendras astrologinis dienos fonas bus dalinai palankus.
Dalinai palanki bus rugpjūčio mėnesio 16 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, kada Venera bus Vėžio ženkle, bei Mėnulis bus jam palankiame Vėžio ženkle, bus kiek mažiau palanki nykstančio Mėnulio fazė, 27 Mėnulio diena, o bendras astrologinis dienos fonas bus dalinai palankus.
Palanki bus rugpjūčio mėnesio 20 d., ketvirtadienis, Jupiterio globojama diena, kada Venera bus Vėžio ženkle, Mėnulis bus Mergelės ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, dalinai palanki Mėnulio diena, o bendras dienos astrologinis fonas bus palankus.
Palanki bus rugpjūčio mėnesio 22 d., šeštadienis, Saturno globojama diena, kada Venera bus Vėžio ženkle, Mėnulis bus Svarstyklių ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, palanki 5 Mėnulio diena, o bendras dienos astrologinis fonas bus palankus.
Palanki bus rugpjūčio mėnesio 30 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, kada Venera bus Vėžio ženkle, Mėnulis bus Vandenio ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, palanki 12 Mėnulio diena, o bendras dienos astrologinis fonas bus palankus.
Dalinai palanki bus rugpjūčio mėnesio 31 d., pirmadienis, Mėnulio globojama diena, kada Venera bus Vėžio ženkle, Mėnulis bus Vandenio ženkle, bus augančio Mėnulio fazė, dalinai palanki 13 Mėnulio diena, o bendras dienos astrologinis fonas bus palankus.

Rugsėjo mėnesį – palanki bus rugsėjo mėnesio 7 d., pirmadienis, Mėnulio globojama diena, kada Venera bus Liūto ženkle, o Mėnulis bus jam palankiame Jaučio ženkle, bus palanki 20 Mėnulio diena, bei bendras dienos astrologinis fonas bus dalinai palankus.
Dalinai palanki bus rugsėjo mėnesio 9 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, Venera eis tranzitu Liūto ženklu, Mėnulis bus Dvynių ženkle, bus dalinai palanki 22 Mėnulio diena, o bendras astrologinis dienos fonas bus palankus.
Dalinai palanki bus rugsėjo mėnesio 22 d., antradienis, retrogradinio Marso globojama diena, kada Venera bus Liūto ženkle, Mėnulis eis tranzitu Šaulio ženklu, tai bus augančio Mėnulio fazė, palankios 5 ir 6 Mėnulio dienos, bei bendras astrologinis dienos fonas bus harmoningas ir palankus.
Dalinai palanki bus rugsėjo mėnesio 23 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, tačiau palankus laikas tęsis tik iki 20:30 val. (Lietuvos laiku), kada Venera eis tranzitu Liūto ženklu, Mėnulis bus Šaulio ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, palankios 6 ir 7 Mėnulio dienos, bei bendras astrologinis dienos fonas bus harmoningas ir palankus.
Dalinai palanki bus rugsėjo mėnesio 27 d., sekmadienis, Saulės globojama diena, kada Venera bus Liūto ženkle, Mėnulis eis tranzitu Vandenio ženklu, tai bus augančio Mėnulio fazė, palankios 10 ir 11 Mėnulio dienos, bei bendras astrologinis dienos fonas bus harmoningas ir palankus.
Dalinai palanki bus rugsėjo mėnesio 29 d., tai bus antradienis, retrogradinio Marso globojama diena, kada Venera eis tranzitu Liūto ženklu, Mėnulis bus Žuvų ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, palankios 12 ir 13 Mėnulio dienos, bei bendras astrologinis dienos fonas bus harmoningas ir palankus.
Dalinai palanki bus rugsėjo mėnesio 30 d., trečiadienis, Merkurijaus globojama diena, tačiau palankus laikas tęsis tik iki 20:20 val. (Lietuvos laiku), kada Venera eis tranzitu Liūto ženklu, Mėnulis bus Žuvų ženkle, tai bus augančio Mėnulio fazė, palankios 13 ir 14 Mėnulio dienos, bei bendras astrologinis dienos fonas bus harmoningas ir palankus.

Spalio mėnesį – dalinai palanki bus spalio mėnesio 1 d., ketvirtadienis, tai Jupiterio globojama diena, tačiau palankus laikas tęsis tik iki 19:20 val. (Lietuvos laiku), kada Venera bus Liūto ženkle, Mėnulis eis tranzitu Avino ženklu, bus augančio Mėnulio fazė, palanki 14 Mėnulio diena, o bendras dienos fonas bus dalinai palankus.

Lapkričio mėnesį – dalinai palanki bus lapkričio mėnesio 5 d., ketvirtadienis, tai Jupiterio globojama diena, kada Venera bus jai palankiame Svarstyklių ženkle, Mėnulis eis tranzitu jam palankiu Vėžio ženklu, bus palanki 20 Mėnulio diena, o bendras dienos fonas bus dalinai palankus.
Dalinai palanki bus lapkričio mėnesio 6 d., penktadienis, Veneros globojama diena, kada Venera bus jai palankiame Svarstyklių ženkle, Mėnulis eis tranzitu jam palankiu Vėžio ženklu, bus palanki 21 Mėnulio diena, o bendras dienos fonas bus palankus tik dalinai.

Gruodžio mėnesį – palankių santuokai dienų nėra, kadangi tai bus Advento periodas, bei bus juntama nepalanki užtemimų įtaka.