Horoskopas 2024 metams

Sutinkant Naujuosius 2024 metus, dviejų metų sandūroje, gali sustiprėti lūkesčiai ir viltys, kad ateinantieji metai bus geresni, sėkmingesni, suteiksiantys daugiau galimybių užsibrėžtų tikslų įgyvendinimui ir svajonių išsipildymui. 2024 metai bus ypatingi tuo, kad tai bus keliamieji, turintys 366 dienas, o metų eigoje stos 13 Mėnulio jaunačių. Šie metai bus palankesni, nei praėję, pagrindinis metų aspektas bus Jupiterio jungtis su Uranu (aspektas susiformuos vasario 28 d.,o pikas bus balandžio 21 d.). Jupiteris siejamas su galimybėmis, plėtra, jis laikomas laimės, sėkmės planeta, o Uranas su permainomis, netikėtumais, todėl šio aspekto įtakoje, sustiprės intuicija, įžvalgumas, laisvės ir nepriklausomybės siekimas, bei interesas naujovėms. Jupiteris siejamas su turinčiais autoritetą žmonėmis, ideologija, religija, tikėjimu, o Jaučio ženklas, siejamas su tradicijomis, todėl Urano įtakoje galimos esminės ir netikėtos permainos, susiję su šiomis sferomis ir galimi pokyčiai Jaučio ženklo atstovų gyvenime, gimusių savo zodiako trečią dekadą. Jaučio ženklas siejamas ir su finansais, todėl vieniems žmonėms balandžio mėnuo gali būti labai pozityvus, suteikiantis galimybę praturtėti, surasti naujus pajamų ir pelno šaltinius, o kitiems gali tekti susidurti su netikėtais pokyčiais, liečiančiais asmeninį biudžetą. Palankiausi mėnesiai 2024 metais bus sausis, balandis, gegužė, birželis, liepa, spalis, o sudėtingas bus vasario mėnuo, pirmoji birželio dekada, periodas nuo paskutinės liepos mėnesio savaitės iki antros rugsėjo savaitės, paskutinė spalio dekada ir lapkričio pradžia, bei antra gruodžio mėnesio pusė.

2024 metais Merkurijus sausio mėnesio 1-2 d., balandžio 2-25 d., rugpjūčio 5-28 d. ir nuo lapkričio 26 d. iki gruodžio 15 d. judės atatupstai, tai tokiu metu nevertėtų pasirašyti svarbių dokumentų, kontraktų, sudaryti sandorių, planuoti naujų projektų starto, verslo plėtros, nes viskas gali vykti vangiai, galimos kliūtys, vilkinimas. Šiais periodais nevertėtų daryti svarbių sprendimų, kadangi Merkurijui pradėjus judėti tiesiai, gali keistis nuomonė, aplinkybės. Kol Merkurijus judės atatupstai, nepalankus laikas ryšio ir transporto priemonių įsigijimui, reklaminei kampanijai, vertėtų atidžiau tikrinti gaunamą informaciją, bet šie periodai palankūs užvilkintų darbų užbaigimui, mokymosi proceso atnaujinimui, bus galima padaryti tvarką namuose ir darbe, sutvarkyti informaciją, archyvus, peržiūrėti dokumentus, bei atsikratyti nereikalingų daiktų. Iki 2024 metų sausio mėnesio 4 d. Marsas tęs tranzitą Šaulio ženklu, stiprindamas veiklumą, organizuotumą, optimizmą, poreikį keliauti, aktyviai bendrauti ir bendradarbiauti su užsieniečiais, o sėkmės garantu bus gebėjimas teisingai įvertinti savo norus, siekius, tikslus ir galimybes jų įgyvendinimui. Sausio mėnesio 4 d. Marsas pereis į jam palankų Ožiaragio ženklą ir bus galima įveikti nepalankias aplinkybes, kliūtis, energiją nukreipiant į konkretaus tikslo ir rezultatų siekimą. Tokio tranzito įtakoje galimas griežtumas, reiklumas, sustiprės tikslingumas, gebėjimas teisingai pasirinkti strategiją ir taktiką, atsakingai atlikti pavestas užduotis, svarbios bus profesinės ambicijos, gebėjimas dalyvauti konkurencinėje kovoje, siekiant karjeros, atsakingos pareigybės, o sėkmės garantu bus teisingas savo galimybių ir profesionalumo įvertinimas. Tai tinkamas laikas norint realizuoti konkrečius planus, pradėti gerai apgalvotus ir parengtus projektus. Nuo vasario 13 d. iki kovo 23 d. Marsas eis tranzitu Vandenio ženklu ir bus palankus laikas imtis ryžtingų permainų, energija taps laisvesne, o sėkmės garantu bus originalios idėjos, išradingumas, gebėjimas racionaliai planuoti veiklą.

2024 metais Marsas bus aktyvus, formuos mišrius aspektus su kitomis planetomis, kurių įtaka bus reikšminga. Marsas formuos destruktyvų aspektą su Plutonu (aspekto pikai bus vasario mėnesio 14 d., birželio 11 d., lapkričio 3 d. ir 2025.01.03 d.), o jo įtakoje stiprės karingumas, valdingumas, agresyvumas, polinkis konfliktams. Šio aspekto įtakoje galimas energijos perteklius, nevaldomos jėgos pliūpsnis, tai gali formuoti sudėtingas situacijas, dirbtines problemas, kurios sprendžiamos iš jėgos pozicijų, stiprės polinkis prievartai, bei trintis bendraujant su aplinkiniais. Marsas formuos destruktyvų aspektą Jupiteriui (aspekto pikai bus vasario 27 d. ir rugpjūčio 14 d.), jo įtakoje galimi konfliktai su vadovybe, darbo kolektyve, namuose, o polinkis laisvei, bei neprotinga drąsa skatins nepateisinamą riziką, nelaimingus atsitikimus. Marsas formuos destruktyvų aspektą su Uranu (pikai kovo 10 d. ir liepos 15 d.), todėl jo įtakoje galima kantrybės stoka, impulsyvumas, polinkis netikėtiems poelgiams, noras kritikuoti, provokuoti konfliktus, padidės traumų ir nelaimingų atsitikimų pavojus. Marsas formuos destruktyvų aspektą su Saturnu (aspekto pikai balandžio 10 d. ir rugpjūčio 16 d.), jo įtakoje veiksmų impulsas prieštaraus sveikai nuovokai, kai pirmiau kas nors būna padaroma ir tik tada pagalvojama. Aspekto įtakoje galimas nepasitenkinimas, piktumas, grubus elgesys, konfliktinės situacijos, polinkis ginčams, peštynėms, atsargumo ir apdairumo stoka, dėl ko galima pakliūti į pavojingas situacijas. Artimomis šių aspektų pikams dienomis, bus padidinto avaringumo, konfliktinių situacijų periodai, todėl vertėtų gebėti kontroliuoti savo emocijas ir veiksmus, būti atsargiais. Marsas formuos destruktyvų aspektą su Neptūnu (pikai balandžio 29 d. ir rugsėjo 3 d.), jo įtakoje galimas atsiplėšimas nuo realybės, poelgiai remiantis idealistinėmis nuotaikomis, nenoras kliautis objektyviomis aplinkybėmis, galima nemiga, neurozės, ar įkyrios būsenos. Marsas formuos harmoningą aspektą su Saturnu (pikai sausio 10 d., liepos 5 d. ir rugsėjo 30 d.), jo įtakoje drąsos ir apdairumo, energijos ir darbštumo derinys skatins gebėjimą spręsti sudėtingas užduotis. Marsas formuos harmoningą aspektą su Uranu (pikai sausio 30 d., balandžio 19 d. ir spalio 25 d.), kurio įtakoje stiprės veiklumas, gebėjimas priimti teisingus sprendimus, kas užtikrins gerus rezultatus. Marsas formuos harmoningą aspektą su Neptūnu (pikai vasario 8 d., liepos 20 d., spalio 28 d. ir 2025.01.12 d.), kurio įtakoje galimas įkvėpimas, derinyje su veiklumu ir energingumu, stiprės gebėjimas įteigti savo nuomonę, bei išaiškinti painias aplinkybes.

2024 metų vasario mėnesio 10 d., 00:59 val. (Lietuvos laiku), stojus pirmajai Mėnulio jaunačiai Vandenio ženkle ir šios dienos rytą, 7:58 val. šiame ženkle patekėjus Saulei, pagal Rytiečių tradiciją prasidės Žaliojo Medinio Drakono metai (jie tęsis iki 2025.01.29 d., kada prasidės Žaliosios Medinės Gyvatės metai). Žaliojo Medinio Drakono metai (jie būna kartą per 60 metų) bus nevienareikšmiai, tačiau palankūs. Mėnulio jaunaties momentu Saulė ir Mėnulis, formuos jau judantį link išsiformavimo destruktyvų aspektą su Uranu, kurio įtakoje galimas padidintas jautrumas, dvasiniai pergyvenimai, dirglumas, bus svarbu vengti skubotumo ir būti apdairiais. Metų globėjas Drakonas laikomas stipriausiu tarp Kinų zodiako ženklų, jis siejamas su galia, stiprybe, sėkme ir klestėjimu, todėl šie metai bus palankūs verslo, naujos veiklos pradžiai. 2024 metais paskutinės penkios kovo mėnesio dienos prieš pavasario lygiadienį, tai 15-20 d., kai Saulė baigs kelionę zodiako ratu ir Žuvų ženklu, bus ypatingas laikas, o pagal Avestos tradiciją jos vadinamos Raudų dienomis. Raudų dienų metu energija bus minimali, todėl būtinas didesnis atsargumas, apdairumas, netinka ką nors nauja pradėti ir linksmintis, tačiau bus naudinga baigti veiklos ciklą, grąžinti skolas, susitaikyti ir patartina užsiimti organizmo valymu, bus palankios iškrovos dietos.

2024 metų kovo 20 d., 05:06 val. (Lietuvos laiku), Saulė pereis į Avino ženklą, todėl prasidės naujas Zodiako ratas, nauji astrologiniai metai, tai bus pavasario lygiadienis, kai diena susilygins su naktimi, prasidės astronominis pavasaris. Pagal senovės persų kalendorių, bei arijų tikėjimą, Saulei baigus kelionę Zodiako ratu, bei Žuvų ženklu ir kovo 21 d., 6:23 val. (Lietuvos laiku) patekėjus Avino ženkle, 32 metų cikle baigsis 22-tieji Povo ir Marso valdomi metai, bei prasidės 23-tieji Gulbės ir Saulės globojami metai. Saulė, būdama metų globėja, suteiks ryškumo, stiprins autoritetą, kūrybinius gabumus. Saulė siejamas su džiaugsmu, išdidumu, noru pasirodyti, valdžia, lyderyste, gali išryškėti noras pasigirti, tačiau teisingai panaudojus kūrybinius gabumus, bus galima sėkmingai save realizuoti, o šie metai bus kiek ramesni nei praėjusieji. Saulė siejama su geltona, auksine, oranžine spalvomis, todėl norint pritraukti sėkmę į savo gyvenimą, šiais metais reikėtų pasitelkti šias spalvas. Gulbės metai irgi siejami su oranžine spalva, dvasiniu žmonių apjungimu, ištikimybe, antrosios pusės paieškomis. Gulbė yra viena iš gydytojų globėjų ir siejama su gydymu, todėl šie metai bus palankūs ligoniams. Metų globėjai Gulbei būdingas nesavanaudiškumas, išdidumas, polinkis meditacijoms, įsigilinimui į save, uždarumas ir prisirišimas prie brangių žmonių. Gulbės metai siejami su viltimi, laukimu, permainomis, pasitikėjimu, palankūs nenorintiems išsiskirti iš kitų, išliekantiems tarsi šešėlyje ir netrokštantiems turtų. Gulbės antitotemas yra ruda Žiurkė. Žmogus, susijęs su antitotemu gali būti godus, materialistas, neištikimas, nepatikimas, apgavikas ir melagis. Nuo kovo mėnesio 23 d. iki balandžio 30 d. Marsas eis tranzitu Žuvų ženklu, todėl veiksmus, sprendimus labiau įtakos nuotaikos, stigs nuovokumo, stiprės nepasitenkinimas savo pasiekimais. Galimas noras pasinerti į svajų pasaulį, aktyvesniais ir agresyvesniais taps priklausomybių turintys asmenys (alkoholikai, narkomanai, religiniai fanatikai), per kuriuos gali atsirasti rūpesčių, padaugėti nelaimių, nepalankių situacijų. Balandžio 30 d. Marsas pereis į Avino ženklą ir juo eis tranzitu iki birželio 9 d., todėl šios planetos įtakoje išryškės energingumas, ryžtingumas, veiklumas, stiprės rungtyniavimo ir kovos dvasia, pirmame plane atsidurs polinkis užkariauti vietą po Saule ir iš bet kokios situacijos išeiti nugalėtojais. Galimas polinkis pademonstruoti jėgą, gebėjimus, privalumus, noras kuo greičiau pasiekti trokštamo rezultato, bus juntama įtampa, išryškėti ūmumas, nekantrumas, savivalė.

2024 metais įvyks 4 užtemimai, tai pusšešėlinis ir dalinis Mėnulio, pilnas ir Žiedinis Saulės užtemimai. Du pirmieji 2024 metais įvyksiantys užtemimai bus 8 N saroso serijos, jiems būdingos savybės išradingumas, genialumo blyksnis. Žmonės gali pajausti intuicijos pliūpsnius, gali gimti geros idėjos, arba ryškūs vaizdiniai. Toks naujai įgytas įkvėpimas gali nukreipti žmones nuo jų visuomeninio gyvenimo ir tarpusavio santykių, todėl ryšium su tuo galima įtampa asmeniniame gyvenime. Tai laikas, kai žmonėms norisi būti laisvais bent keletą savaičių. Sekantys du šiais metais įvyksiantys užtemimai bus 8 S saroso serijos, jų įtakoje galimas atskyrimas, nutolimas ir praradimai, kažko užbaigimas, galintis skatinti liūdesį. Taip pat, tokiu metu galima fizinė žala dėl per didelio savo jėgų pertempimo. Tai bus netinkamas laikas įtemptam fiziniam aktyvumui. Laikotarpiai tarp dviejų užtemimų vadinami „koridoriumi tarp užtemimų“, o tai unikalus laikas savo Likimo pokyčiams, tokiu metu įsijungia karmos dėsniai, skatinantys savo gyvenimą nukreipti reikalinga linkme. Visi įvykiai, kurie vyksta periode tarp dviejų užtemimų, yra negrįžtami, todėl vertėtų labai gerai apgalvoti savo poelgius, veiksmus ir netgi žodžius, kadangi tai pakeisti, ar ištaisyti bus galima tik po 18,5 metų, kai Mėnulis ir Saulė vėl atsidurs tokioje padėtyje. Laikotarpyje tarp užtemimų likimas įtakoja gyvenimą, vadovauja, padeda ištaisyti klaidas, bei skatina eiti tinkama linkme. Užtemimo įtakoje gali įvykti tiek pozityvūs, tiek nepageidaujami įvykiai, o jų svarba labai sustiprėja, todėl bus svarbu stebėti savo vidinį ritmą kas vyksta gyvenime. Kadangi „užtemimų koridorių“ atvers Mėnulio užtemimai, tai skatins proceso, arba etapo užbaigimą, bei tam tikrų problemų išsprendimą.

Pusšešėlinis Mėnulio užtemimas įvyks kovo 25 d., pikas 09:13 val. (Lietuvos laiku), 6-ame Svarstyklių ženklo laipsnyje, jo įtaką labiau pajaus kardinalių ženklų: Svarstyklių, Avino, Vėžio ir Ožiaragio atstovai gimę pirmą dekadą. Užtemimas bus matomas vakarinėje Afrikos dalyje, Europoje, pietryčių ir Šiaurės Amerikoje. Užtemimo įtaka bus pozityvi, nes užtemimo taškas formuos harmoningą, tačiau jau judantį link išsiformavimo aspektą su Plutonu, o tokiu metu gali atsiversti slapti resursai. Mėnulio užtemimas suteikia galimybę ištaisyti klaidas, išspręsti tarpusavio bendravimo problemas, santykius pervesti į kitą lygmenį ir adaptuotis prie pokyčių, bei galimas optimizmo, nepriklausomybės siekimas. Pilnas Saulės užtemimas įvyks balandžio 8 d., pikas 21:17 val. (Lietuvos laiku), 20-ame Avino ženklo laipsnyje, pilnai bus matomas Meksikoje, JAV ir Kanadoje, o dalinai matomas Centrinėje Amerikoje ir Vakarų Europoje. Šis užtemimas ryškus, jo įtaką labiau pajaus kardinalių ženklų: Avino, Vėžio, Svarstyklių ir Ožiaragio atstovai, gimę antros ir trečios dekadų sandūroje. Ugnies stichijos - Avino, Liūto, Šaulio ženklų atstovams užtemimo įtaka suteiks energijos ir skatins aistringumą. Užtemimo taškas bus jungtyje su atatupstai judančiu Merkurijumi, tai naujoms iniciatyvoms laikas nebus labai tinkamas.

Iki 2024 metų gegužės 26 d. Jupiteris tęs tranzitą Jaučio ženklu, o šią planetą ir šį ženklą mažai kas sieja, tačiau kai kurios savybės gali papildyti viena kitą. Jaučio ženklas siejamas su sukaupimu, o Jupiteriui būdingas gebėjimas plačiam apibendrinimui, todėl šių savybių derinys gali skatinti intelekto plėtrą ir proto eniciklopediškumą. Jupiterio tranzito Jaučio ženklu įtakoje, bus galima įgyti daugybę įvairiausių praktinių žinių, o vaizduotės pagalba ženkliai praplėsti savo akiratį ir asmeninius horizontus. Tranzito įtakoje galimos svajonės apie turtingumą ir prabangą, sustiprės trauka pinigams, materialinei gerovei, polinkis siekti prestižinės socialinės ir tvirtos materialinės padėties, gebant protingai ir naudingai investuoti turimas lėšas, bei gali išryškėti gailestingumas, polinkis filantropijai, noras paremti kultūrinę, meninę veiklą. Balandžio 12 d. Jupiteris suformuos harmoningą aspektą su Neptūnu (aspekto pikas gegužės 24 d.), jo įtaka skatins išmintį, aukštus moralinius idealus, bei dvasinius interesus. Gegužės 8 d. Jupiteris suformuos harmoningą aspektą su Plutonu (aspekto pikas birželio 3 d.), kuris bus labai reikšmingas, o jo įtakoje entuziazmas skatins veiklumą ir savų horizontų plėtrą, bus galima pasinaudoti palankiomis galimybėmis, norint pagerinti savo gyvenimą.

2024 metų gegužės mėnesio 26 d., 01:15 val. (Lietuvos laiku) Jupiteris pereis į Dvynių ženklą (jame išbus iki 2025.06.09 d.), kuriame jis silpnas, tai "išvaryta" planeta, nors kai kurios savybės išlieka pozityviomis. Vyriškos planetos Jupiterio tranzito oro stichijos Dvynių ženklu įtakoje, sustiprės tokios savybės, kaip atvirumas, nepriklausomybė, siekis praplėsti akiratį didelio informuotumo ir žinių dėka. Jupiterio globojamas Šaulio ženklas ir Dvynių ženklas priklauso mutabiliam savybių kryžiui ir gali sustiprinti labilumą, diplomatiškumą, kalbumą, gebėjimą bendrauti, prisitaikyti, bei surasti aplinkinius kelius. Jupiterio tranzitas gali sustiprinti minčių gilumą, platų požiūrį į problemas, vaizduotės ir proto derinys gali skatinti naujas idėjas, polinkį siekti naujų žinių. Jupiterio tranzito įtakoje, išryškės dalykinės, organizacinės savybės, turtinga vaizduotė, gebėjimas apibendrinti, polinkis tyrinėjimams, permainoms, kelionėms, savų horizontų plėtrai, kalbų mokymuisi, išsilavinimo siekimui. Perėjęs į Dvynių ženklą, Jupiteris formuoja naujas sąlygas ir atveria vystymosi etapą, susijusį su mokymusi, išsilavinimu, visuomeniniais ryšiais, kelionėmis, komunikacijų ir informacijos sfera. Jupiterio tranzito Dvynių ženklu periode pagyvės veikla, susijusi su komunikacijomis, turistiniu verslu, transportu, naujais išsilavinimo projektais, studentų mainų programomis, galimi pokyčiai, svyravimai, stabilumo, atsargumo stoka įvairiose rinkose, permainos susiję su leidybos veikla, informacinėmis technologijomis. Spalio mėnesio 9 d., eidamas tranzitu 22-uoju Dvynių ženklo laipsniu, Jupiteris nustos judėti tiesiai Žemės stebėtojo atžvilgiu, apsisuks ir pradės judėti atatupstai (Jupiteris retro kryptimi judės 2025.02.04 d.), todėl sulėtės veikla, liečianti visuomeninį, politinį gyvenimą, socialinius santykius, mokslo, švietimo, kultūros klausimus. Jupiteriui judant atatupstai, laikas nepalankus verslo, ryšių su užsieniu plėtrai, investicijų pritraukimui, svarbių projektų pradžiai, rėmėjų paieškoms, galimi apribojimai, gali išryškėti nepagrįstas optimizmas, per didelis pasitikėjimas savimi, neracionalus laiko ir lėšų panaudojimas. Liepos 13 d. Jupiteris suformuos destruktyvų aspektą su Saturnu (pikai rugpjūčio 20 d. ir gruodžio 24 d.), jo įtaka skatins ginčus, konfliktus, bus galima padaryti neteisingus sprendimus, apsiskaičiuoti, kai klaidos gali skatinti nesėkmes, nuostolius, nepasitenkinimą, o sunkumų įveikimui teks įdėti gana daug pastangų.

Nuo birželio mėnesio 9 d. iki liepos 20 d. Marsas eis tranzitu Jaučio ženklu, o tokio tranzito metu galimas santūrumas, tikslingumas, kada energija ir aktyvumas nukreipiama į naudingą darbą, tikintis atitinkamo atlygio. Tokiu metu dėmesys skiriamas atliekamo darbo kokybei, šiuo metu pradėti reikalai gali rutuliotis lėtai, bet užtikrintai, šiame periode gali stiprėti poreikis įsigyti materialinių vertybių, pirkti nekilnojamąjį turtą, ar kitą nuosavybę. Nuo liepos mėnesio 20 d. iki rugsėjo 4 d. Marsas eis tranzitu Dvynių ženklu, skatindamas aktyvumą, kalbumą, polinkį bendrauti, išsakyti nuomonę, priimti ir perduoti informaciją. Tranzitas palankus dalykinėms kelionėms, deryboms, reklaminėms akcijoms, pažintims kelionių metu, ryšių, kontaktų užmezgimui. Nuo rugsėjo 4 d. iki lapkričio 4 d. Marsas eis tranzitu jam nepalankiu Vėžio ženklu, kuriame bus sunkiau pilnai išreikšti jam būdingas savybes. Tranzito metu Marso energija ir veiksmai, skatinantys norą veikti, užkariauti, bei gauti kuo greitesnį rezultatą, susidurs su Vėžio ženklui būdingu prigimtiniu emocionalumu, atsargumu, jautrumu, polinkiu rūpintis, ginti artimus žmones, todėl šis savybių derinys gali skatinti pasirinkti pasyvesnę, ypatingą strategiją kovojant už tai, su kuo sieja emocinis ryšys, tai gali būti šeimos, artimų žmonių reikalai, asmeniniai santykiai, vaikų auklėjimas, pagalba tėvams. Tranzitas palankus užsiimti namų reikalais, šeimos gerovės stiprinimu, galima pradėti remontą, atnaujinti interjerą, o karjera, dalykinė veikla gali atsidurti antrame plane. Lapkričio mėnesio 4 d. Marsas pereis į Liūto ženklą ir šio tranzito metu stiprės savimeilė, aktyvumas, iniciatyvumas, veiklumas, atkaklumas siekiant užsibrėžtų tikslų. Tokiu metu galimas polinkis išreikšti savo požiūrį, nuomonę, pademonstruoti reikšmingumą siekiant naudos. Gruodžio mėnesio 7 d., eidamas 7-uoju Liūto ženklo laipsniu, Marsas Žemės stebėtojo atžvilgiu nustos judėti tiesiai, apsisuks ir ims judėti atatupstai (taip judės iki 2025.02.24 d.), o tokiu metu tampama lėtesniais ir išoriškai ramesniais, intravertiškais, susitelkusiais į savo vidines problemas, jų sprendimą. Tai geras laikas išsivaduoti iš bet kokios įtakos ir spaudimo, trukdančių realizuotis, nors gali išryškėti ir seni neišspręsti konfliktai, galimas negebėjimas mobilizuotis, konstruktyviai spręsti konkurencinius, veiklos klausimus, o kovoje ir sporte labai svarbia bus gynybinė taktika. Judėdamas atatupstai, 2025.01.06 d. Marsas dar sugrįš į Vėžio ženklą ir juo eis tranzitu iki 2025.04.18 d., o tada galutinai pereis į Liūto ženklą.

2024 metais Saturnas tęs tranzitą Žuvų ženklu (jame bus iki 2026.02.14 d., išskyrus laikotarpį nuo 2025.05.25 d. iki 2025.09.01 d. kada eis tranzitu Avino ženklu) ir išreikš jam būdingas savybes, kaip išmintingumas, kantrumas, prisirišimas, santūrumas, atsargumas, slaptumas, noras lygiuotis į stipresnius, polinkis tarsi susilieti su aplinka. Saturno tranzito įtakoje gali stiprėti nuolankumas, atsakingumas, darbštumas, pareigingumas, gebėjimas stengtis, interesas darbui, neprarandant dėmesio detalėms, smulkmenoms, metodiškumas ir kruopštumas tarnyboje, bei namuose. Tranzito įtakoje būdinga didelė dvasinė giluma, užuojauta nuskriaustiems ir nelaimingiems, gebėjimas įsijausti ir užjausti, gali išryškėti interesas klinikinei medicinai, pediatrijai, darbui prieglaudose, slaugos ligoninėse. Birželio mėnesio 29 d., eidamas 20-uoju Žuvų ženklo laipsniu, Saturnas sustos, pasisuks ir ims judėti atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu (Saturnas retro fazėje bus iki lapkričio 15 d.), todėl bus sunkiau pakeliama vienatvė, izoliacija, stokojama nuoseklumo, sistemiškumo. Saturnui judant atatupstai, laikas palankus įvertinti ir keisti asmeninius įsitikimus, formuoti tvirtą vidinį pagrindą, suteikiantį galimybę nepalūžti, galima peržiūrėti ir kai ką panaudoti iš ankstesnių iniciatyvų, kas padėtų dabartinei realizacijai, meistriškumo tobulinimui, o norint pradėti ką nors naujo, viskas vyks labai lėtai, galimos įvairios kliūtys, gali strigti reikalai, išryškėti polinkis vengti atsakomybės.

Iki 2024 metų sausio 21 d. ir nuo rugsėjo 2 d. iki lapkričio 19 d. Plutonas tęs tranzitą Ožiaragio ženklu, jo įtakoje stiprės ambicingumas, tikslingumas, atkaklumas, įžvalgumas, gebėjimas veikti, planuoti, numatyti galimus pavojus. Tai palankus laikas aktyviam savų ir kolektyvinių tikslų siekimui, naujų galimybių paieškoms. Nuo sausio 21 d. iki rugsėjo 2 d. ir nuo lapkričio 19 d., Plutonas eis tranzitu Vandenio ženklu (jame planeta bus stipri, tai egzaltacijos ženklas), kuriame išbus iki 2044.01.19 d., todėl prasidės nauja era ir karta, keisis požiūris, bei formuosis naujos taisyklės, prie kurių teks gebėti adaptuotis. Plutonas Vandenio ženkle įgauna didžiulę vidinę energiją, gali pilnai išreikšti jam būdingas savybes, tokias kaip atvirumas, nuoširdumas, ambicingumas, veiklumas, polinkis nepriklausomybei ir laisvei, noras vyrauti, užkariauti aplinkinį pasaulį, pakilti virš esančios realybės, praplėsti asmeninę erdvę, bet galimas nenoras paklusti. Vandenio ženklas siejamas su progresu, o Plutono įtakoje stiprės sąžiningumas, draugiškumas, ryžtingumas, atkaklumas, realistinis požiūris, nuoseklumas, didžiulis pasitikėjimas savomis jėgomis, naujos realybės, progreso siekimas, atsisakant to, kas atgyveno. Plutono įtakoje galimi pokyčiai ir transformacija dėl progreso, o daugelis reiškinių ir dalykų, kurie šiuo metu svarbūs, įprasti ir vertingi, tiesiog liks praeityje. Nuo gegužės mėnesio 2 d. iki spalio 12 d. Plutonas judės atatupstas, todėl bus galima išsilaisvinti iš visko nereikalingo, pertvarkyti savo gyvenimo struktūrą, remiantis praeities patirtimi, išanalizuojant ir įvertinant tai, kas reikalinga, o kas atgyveno, išsisėmė, ką reikėtų paleisti iš savo gyvenimo.

Dalinis Mėnulio užtemimas įvyks rugsėjo mėnesio 18 d., pikas 05:44 val. (Lietuvos laiku), 26-ame Žuvų ženklo laipsnyje, jis bus matomas Kanadoje, Centrinėje ir Šiaurės Amerikoje, jo įtaka bus dvejopa, kadangi užtemimo taškas formuos harmoningus aspektus su Uranu ir Plutonu, bei bus jungtyje su Neptūnu. Užtemimo įtakoje, stiprės dvasingumas ir įžvalgumas, galimos užaštrintos nuojautos, skatinančios išradingumą, originalumą, aktyvumą, veiklumą, gebėjimą užkariauti aplinkinių dėmesį. Iš kitos pusės, užtemimo įtaka bus kiek nemaloni, skatinanti nepalankias aplinkybes, liūdnas būsenas, atsainumą ir santūrumą, ar polinkį ignoruoti santykius, bendravimą. Šio užtemimo įtakoje Žuvų, Dvynių, Mergelės ir Šaulio ženklų atstovai, gimę savo zodiako ženklo pabaigoje, gali jausti polinkį laisvei, nepriklausomybei, kas gali skatinti įvairaus pobūdžio pergyvenimus, nes tokiu metu gali subliūkšti aukšti idealai, gali tekti nusiimti „rožinius akinius“ ir susidurti su realybe. Žiedinis Saulės užtemimas įvyks spalio mėnesio 2 d., pikas bus 21:45 val. (Lietuvos laiku), 11-ame Svarstyklių ženklo laipsnyje, jis bus matomas Pietų Amerikoje, Argentinoje, Čilėje, dalinai Šiaurės Amerikoje. Užtemimo taškas formuos destruktyvų aspektą Marsui, todėl jo įtakoje bus galima išspręsti dideles problemas, o agresija, arba aktyvus savo nuomonės gynimas artimu užtemimui metu bus nekonstruktyvūs, todėl reikėtų išlikti geranoriškais, nuovokiais, diplomatiškais, santūriais ir vengti skubotų, impulsyvių veiksmų. Tokiu metu gali nutrūkti išsisėmę, jau tapę neperspektyviais kontaktai ir ryšiai, bei galimos problemos tarpusavio santykiuose.

2024 metais Uranas tęs tranzitą jam nepalankiu Jaučio ženklu (šiame ženkle išbus iki 2026.04.26 d.) stiprindamas poreikį ieškoti naujų galimybių asmeninės finansinės gerovės ir šalies vystymuisi, skatindamas ieškoti naujų ekonominių santykių, politikos, valstybės valdymo formų. Urano tranzito Jaučio ženklu įtakoje gali stiprėti stabilumas, darbingumas, išradingumas, ryžtingumas, intuicija, ištikimybė, savos vertės jausmas, bei pasitikėjimas savimi, gebėjimas ginti savus interesus. Iki 2024 metų sausio 27 d. ir periode nuo rugsėjo 1 d. iki 2025.01.30 d. Uranas judės atatupstai, tai gali išryškėti stiprus saviraiškos siekis, noras tapti unikaliais. Urano retrogradinis judėjimas gali tapti naujų, turtingų idėjų šaltiniu ir bus galima pilnai panaudoti savo kūrybinį potencialą, išradingumą, nepaisant tradicijų. Tokiu periodu nevertėtų planuoti esminių gyvenimo pokyčių, daug efektyvesnė galėtų būti išlaukimo taktika. Neptūnas 2024 metais tęs tranzitą jo globojamu Žuvų ženklu (juo judės iki 2026.01.26 d.), todėl planetos įtaka bus palanki kūrybinei veiklai, įvairaus pobūdžio dvasinėms paieškoms, stiprės svajingumas, vaizduotė, kantrybė, interesas psichologijai, menui, bei religijai. Neptūno tranzito Žuvų ženklu įtakoje, vertėtų ugdyti gebėjimą atjausti, mokytis muzikos, užsiimti poezija, daile, meditacijomis. Periode nuo liepos mėnesio 2 d. iki gruodžio 8 d. Neptūnas judės atatupstai ir tokiu metu gyvenime gali būti daug chaoso, savęs apgaulės, įtaigumo, tai periodas, kai riba tarp realybės ir iliuzijų tampa vos regima ir juntama, nors tokiu metu gali išsipildyti kai kurios svajonės. Šis periodas palankus, norint įsigilinti į savo esybę, vidinį pasaulį, tokio tranzito metu rekomenduojama užsiimti kūryba, muzika, būtina vystyti savo dvasingumą, suvokti aukščiausias kosmines vibracijas, sferų harmoniją.

Iki 2024 metų birželio 29 d. Juodasis Mėnulis eis tranzitu Mergelės ženklu, todėl įtaka gali pasireikšti tokiais kraštutinumais, kaip dalykiškumas, smulkmeniškumas, ar chaosas, bei polinkis intrigoms, biurokratizmui, cinizmui. Juodasis Mėnulis nepakenčia kontrolės, pedantiškumo, gniuždymo, valdymo, aktyvumas gali pasireikšti išreikštu išskaičiavimu, praktiškumu, o gebėjimas detalizuoti gali prieiti iki absurdo, domintis ne esminiais dalykais. Galimas polinkis smulkmeniškai analizei to, ko nevertėtų dalinti dalimis, kas gali skatinti painiojimąsi smulkmenose, prarandat tai, kas svarbu, galimas polinkis kritikuoti viską, su kuo tik būna susiduria. Pasyvumas gali pasireikšti prarastu gebėjimu analizuoti, pastebėti smulkmenas ir detales, laikant jas neesminėmis. Gali būti sunku siekti švaros ir tvarkos, todėl aplinkoje galimas chaosas ir betvarkė, galimas pojūtis, kad kažkas trukdo kritiškai pažvelgti į visa, kas vyksta aplink ir gali išryškėti nepareigingumas, nedisciplinuotumas, nesąžiningumas, polinkis nepaisyti asmeninės higienos, nesirūpinti sveikata, kartais galimos įkyrios baimės ir būsenos, susiję su ligomis. Pradirbant negatyvią Juodojo Mėnulio tranzito Mergelės ženklu įtaką, galima nukentėti nuo gydytojų, bendradarbių. Reikėtų saugotis įtarumo, ypač savo sveikatos atžvilgiu, vengti kerštingumo ir smulkių eibių, slapto kenkimo, nebijoti protingesnių žmonių. Nuo birželio 30 d. Juodasis Mėnulis (siejamas su bloga karma) apie devynis mėnesius eis tranzitu Svarstyklių ženklu, todėl šiame periode galima tikėtis sąmoningų, arba nesąmoningų išdavysčių, dviveidiškumo, kada mąstoma vienaip, o kalbama kitaip. Kol Juodasis Mėnulis judės Svarstyklių ženklu, kuris siejamas su teisingumu, partneryste, bus nepalankus laikas teisininkams, diplomatams, netinkamas laikotarpis ieškoti teisybės, rinktis partnerius, bei tuoktis, nes toks tranzitas gali nepalankiai įtakoti tarpusavio santykius, arba skatinti jų nutraukimą. Juodasis Mėnulis gali nepalankiai įtakoti savijautą, nes bus jautresni inkstai, kasa. Tai blogas laikas sergantiems diabetu.

Iki 2024 metų birželio mėnesio 4 d. Baltasis Mėnulis tęs tranzitą Jaučio ženklu, o šis laikotarpis bus ypatingai palankus žmonėms, gimusiems po Jaučio ženklu ir tiems, kurių gimimo horoskope Baltasis Mėnulis randasi šiame ženkle. Kol Baltasis Mėnulis eis tranzitu Jaučio ženklu (Baltasis Mėnulis atsakingas už moralinę, etinę žmogaus struktūrą, už gerus poelgius praeityje, tai tarsi Angelas sargas), tai einant šviesos keliu, gali netekti nerimauti dėl duonos kasdienės, pragyvenimo minimumas bus garantuotas. Baltasis Mėnulis Jaučio ženkle gali suteikti gerą savijautą ir neleisti gauti pinigus nesąžiningu būdu, o tokio tranzito periode reikėtų būti dosniais, vengti godumo ir pavydo, vertėtų žinoti, kad kuo daugiau savo jėgų, laiko, pinigų atiduodama aplinkiniams, tuo stipresnė gali būti sveikata ir geresnė materialinė padėtis. Aukščiausia Baltojo Mėnulio išraiškos forma Jaučio ženkle gali skatinti būti nesavanaudiškais mecenatais, o kitų žmonių laimė ir gerovė būtų pačiu geriausiu atlygiu. Šio tranzito metu svarbu gebėti kaupti ir saugoti energiją, įteigti kitiems žmonėms pasitikėjimą gyvenimu ir tada galima sulaukti pagalbos, susijusios su materialine gerove. 2024 metų birželio mėnesio 4 d. Baltasis Mėnulis, siejamas su šviesiąja karma ir geruoju karminiu atpildu už gerus darbus, angelų apsauga, maždaug septyniems mėnesiams pereis į Dvynių ženklą, tai bus palankus, svarbus ir reikšmingas periodas ne tik žmonėms, gimusiems po Dvynių ženklu, bei ir tiems, kurių asmeniniame gimimo horoskope Baltasis Mėnulis randasi šiame ženkle. Baltojo Mėnulio tranzito Dvynių ženklu įtakoje, laikas bus palankus besimokantiems, siekiantiems žinių ir naujos informacijos gavimui, naudingų pažinčių užmezgimui, artimoms ir tolimoms kelionėms. Tranzito įtaka gali skatinti polinkį bendravimui, skaitymui, rašymui, palanku mokytis užsienio kalbų, bei tobulinti gimtosios kalbos įgūdžius.

2024 metais Kylantis Mėnulio mazgas eis tranzitu Avino ženklu, o Besileidžiantis Mėnulio mazgas eis Svarstyklių ženklu, todėl galima problema, susijusi su kompromisais, susitarimais. Kylantis Mėnulio mazgas rodo tai, kas nauja ir ko reikėtų siekti, kokia kryptimi eiti, norint pasiekti užsibrėžtus tikslus, o Besileidžiantis Mėnulio mazgas parodo ko verta atsisakyti ir kokia praeities patirtimi reikia remtis. Kylančio Mėnulio mazgo tranzito Avino ženklu įtakoje jaučiamas aktyvumas, impulsyvumas, ūmumas, energija ir šiais metais bus skatinamas aktyvus gyvenimo tempas, tuo pačiu stiprės drąsa ir kantrybės stoka, polinkis pirmavimui, rungtyniavimui, lyderystei, bei galimos egoistinės išraiškos, agresyvumas, negebėjimas siekti kompromiso. Kylantis Mėnulio mazgas 2024 metų eigoje formuos keletą ne itin reikšmingų aspektų su kitomis planetomis, o su piku kovo 5 d. bus jungties aspekte su Chironu ir šio aspekto įtakoje pirmąją kovo pusę netgi liguistose išraiškose turės gydomąjį poveikį. Kylantis Mėnulio mazgas liepos mėnesį formuos harmoningą aspektą su Jupiteriu (aspekto pikas liepos 12 d.), tai liepos mėnuo palankus mokymuisi, materialinės padėties ir statuso pagerinimui, bei gali lydėti sėkmė.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.