Kinų horoskopas 2024 metams

2024 žaliojo medinio Drakono metai

Pagal Rytiečių (kinų) tradiciją Naujieji Žaliojo Medinio Drakono metai prasidės 2024 metų vasario mėnesio 10 d., 00:59 val. (Lietuvos laiku), stojus Mėnulio jaunačiai Vandenio ženkle ir šios dienos rytą, 7:58 val. šiame ženkle patekėjus Saulei (šie metai tęsis iki 2025.01.29 d., kada prasidės Žaliosios Medinės Gyvatės metai). Mėnulio jaunaties momentu Saulė ir Mėnulis, būdami tarpusavio jungtyje, formuos judantį link išsiformavimo destruktyvų aspektą Uranui, jis rodo nueinančiais Juodojo Vandens Triušio (Katino) metais vykusius revoliucinius sukrėtimus. Dviejų Rytiečių metų sandūroje, Mėnulio jaunatis gali tapti permainų gyvenime ir naujų galimybių, skatinančių esmines ilgalaikes pasekmes paleidimo mechanizmu, kadangi šiuo momentu keisis gyvenimo tempas, išryškės naujos ateinančių metų tendencijos. Palydint jau nueinančius Juodojo Vandens Triušio (Katino) metus, vertėtų padėkoti praėjusių metų globėjui už suteiktą gerovę, gyvenimo pamokas ir deramai sutikti Naujuosius Žaliojo Medinio Drakono metus. Mintys apie galimus pozityvius pokyčius, laimę, sėkmę ir atsinaujinimą ateinančiais Naujaisiais Žaliojo Medinio Drakono metais susiejamos su konkrečia data ir tam tikra astrologine simbolika, todėl Mėnulio jaunaties įtaka yra stipri ir magiška, o svajonės ir norai, suformuoti šiuo momentu, turi tendenciją išsipildyti, nes tradiciniu požiūriu, bet kokia mintis, ar idėja tampa reikšminga, kadangi ją palaiko milijonai žmonių ir tai labai stipriai įtakoja būties ir įvykių plane.

Sutinkant Naujuosius Žaliojo Medinio Drakono metus, vasario mėnesio 10 d., periode nuo 00:59 val. iki 15:42 val. (Lietuvos laiku), Mėnulis bus padėtyje, kuri vadinama "be kurso", tai neefektyvus, tuščias laikas, todėl formuoti norus ir kurti planus mėnesiui, bei Drakono metams bus palankiau nuo 15:43 val. Žaliojo Medinio Drakono metai (jie būna kartą per 60 metų) bus palankūs dvasiniam, intelektualiniam vystymuisi, naujos veiklos, verslo pradžiai. Sutinkant Naujuosius Žaliojo Medinio Drakono metus, planetų įtaka bus dvejopa, tačiau vyraus harmoningi aspektai. Jupiteris formuos harmoningą aspektą su Juoduoju Mėnuliu (aspekto pikai balandžio 14 d. ir gruodžio 5 d.), o jo įtakoje daugeliui 2024 metais pavyks pagerinti savo materialinę padėtį. Sutinkant Naujuosius Žaliojo Medinio Drakono metus bus juntama ir nepalanki judančio link tikslios pozicijos trigubo planetų jungties aspekto įtaka (Venera, Marsas ir Plutonas bus susijungę tarpusavyje grandinėle), kuri suteiks energijos, skatins aktyvumą, dinamiškumą, tačiau tuo pačiu gali išryškėti valdingumas, agresyvumas, polinkis konfliktams, bei emocinio stabilumo stoka. Rytiečių kalendoriuje naudojami Saulės ir Mėnulio ciklai, kadangi Saulė simbolizuoja valią, protą, vyriškumą, o Mėnulis laikomas gamtos ir moteriškumo simboliu, todėl abi planetos laikomos svarbiomis. Rytiečiai naudoja 60-ties metų ciklą, o jame kiekvieni metai priklauso tam tikrai stichijai ir globojami tam tikro gyvūno, todėl labai svarbi metų stichija ir metų simbolis gyvūnas, kas ir nulemia tai, kam metai bus palankūs, o ko vertėtų vengti.

Žaliojo Medinio Drakono metai bus penktieji 12-os metų cikle, jie siejami su medžio stichija ir Jan energija, kuri dominuos šių metų eigoje. Pagrindinis bus Medžio elementas, todėl sėkmės garantu šiais metais bus tikslingumas, dalykinis kibumas, bei intuicija, o šie metai palankūs kolektyviniam darbui, veiklai bendraminčių komandoje. 2024 metų globėjui Žaliajam Mediniui Drakonui būdingas paslaptingumas, jis jaudrina vaizduotę, arba gali kelti baimę, jis laikomas vyriškos energijos simboliu, įtakojančiu žmonių likimus, jis užburia ir gąsdina, atstumia ir traukia tuo pačiu. Pagal Rytiečių tradiciją Drakonas siejamas su galia, stiprybe, sėkme, klestėjimu, turtingumu, išmintimi ir gėrio įsikūnijimu. Šiais metais sėkmė lydės kūrybiškus, siekiančius tikslo žmones, tačiau kiek mažiau bus palankūs apatiškoms, infantilioms asmenybėms. Metai bus palankūs žmonėms, kurių veikla turi sąsają su menu, kultūra, teatru, kinu, muzika, grafika, permainingi gali būti rašytojams, įvaizdžio kūrėjams, dizaineriams. Šie metai bus palankūs gimusiems Žiurkės, Drakono, Beždžionės ir Gaidžio metais, o Buliaus (Buivolo), Gyvatės, Arklio ir Šuns ženklų atstovams reikėtų nepervertinti savo gebėjimų, privalumų ir potencialo, bei tikslingai užsiimti žinoma veikla pasirinktoje sferoje. Kadangi šių metų globėjui Žaliajam Mediniam Drakonui kartais būna būdingas nekantrumas, egoistinės išraiškos ir didybės manija, jis linkęs bendradarbiauti tada, kada tai atitinka jo interesus ir lūkesčius, tačiau tam tikrais momentais, kada ypač reikalingas jo palaikymas ir pagalba, to galima stokoti ir nesulaukti. Finansiniu požiūriu Žaliojo Medinio Drakono metais galima užsitikrinti stabilią finansinę ir materialinę padėtį, užsiimti nuosavu verslu, o įdėjus pastangų ir atkakliai dirbant, bus galima ženkliai papildyti savo asmeninį biudžetą. Meilės atžvilgiu 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai bus palankūs, kadangi bus galima formuoti laimingus, patikimus asmeninius santykius, ar kurti tvirtą santuoką. Tačiau, šiais Žaliojo Medinio Drakono metais reikėtų išlikti realistais, per daug nepasiduoti saviems jausmams, entuziazmui ir metų globėjo galingam įtaigumui, kuris gali būti ir apgaulingas.

Norint į savo pusę palenkti 2024 metų globėją Žaliąjį Medinį Drakoną, užsitikrinti jo palankumą, palaikymą, pritraukti sėkmę ir laimę, iki Naujųjų metų sutikimo momento (vasario 10 d.), reikėtų grąžinti skolas, atsiprašyti, susitaikyti, kruopščiai išvalyti namus, išmesti nereikalingus, sugadintus daiktus, o padarant tvarką savuose namuose, tuo pačiu apvalomas asmeninis gyvenimas nuo nesėkmių, negalavimų ir visko, kas nereikalinga, taip paruošiant erdvę laisvam palankios energijos cirkuliavimui, bei būsimai sėkmei ir gerovei ateinančiais metais. Sėkmės pritraukimui galima pasitelkti vaizdus, daiktus su šių metų simboliu – Drakono, arba medžio atvaizdu, tai galėtų būti Drakono formos statulėlė, pakabukas, medžio nuotrauka, arba pinigų medelis. Naujuosius Žaliojo Medinio Drakono metus reikėtų sutikti pagal kinų tradicijas, todėl vertėtų šventiškai papuošti savus namus, pasitelkiant įvairias dekoracijas, sėkmę ir turtus nešančius augalus. Šventinę naktį galima leisti dangaus žibintus, kas padėtų atsikratyti neigiamos energijos, pritrauktų sėkmę ir užtikrintų klestėjimą. Apranga sutinkant Naujuosius metus turėtų būti prabangi, šventiška, su blizgančiais elementais, arba papuošta rytietiškais motyvais. Šie metai siejami su žalia spalva, įvairiais jos atspalviais, su auksine, raudona spalvomis, o vengti reikėtų baltos, rudos ir juodos spalvų. Sutikti Naujuosius Žaliojo Medinio Drakono metus palankiausia būtų geroje, smagioje, triukšmingoje kompanijoje, bet su artimais žmonėmis, juos galima sutikti namuose, restorane, arba kitoje ypatingoje vietoje. Šventinį stalą galima papuošti raudonos spalvos žvakėmis, Drakono figūrėlėmis, arba žibintais. Naujametinis šventinis stalas turėtų būti gausiai nukrautas tradiciniais kinų patiekalais, kurie siejami su laime, ilgaamžiškumu, sveikata ir santarve, tai galėtų būti įvairūs valgiai iš žuvies, vištienos, kiniški koldūnai, krevetės, vaisiai, daržovės, įvairios salotos ir desertai.

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą

Žiurkė
Bulius
Tigras
Triušis
Drakonas
Gyvatė
Arklys
Ožka
Beždžione
Gaidys
Šuo
Šernas


ŽIURKĖ
Pasitikrinkite ar esate šis ženklas!

Data 
Nuo - Iki (imtinai)Spalva / Elementas
1936.01.24 - 1937.02.10raudona / ugnis
1948.02.10 - 1949.01.28geltona / žemė
1960.01.28 - 1961.02.14balta / metalas
1972.02.15 - 1973.02.02juoda / vanduo
1984.02.01 - 1985.01.20žalia / medis
1996.02.18 - 1997.02.06raudona / ugnis
2008.02.07 - 2009.01.25geltona / žemė
2020.01.24 - 2021.02.10balta / metalas

 

Žiurkei – Žiurkės ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai, kurie prasidės Saulei patekėjus vasario mėnesio 10 d. ryte ir baigsis 2025.01.29 d., bus aktyvūs, suteikiantys energijos ir skatinantys tikslingumą. Pirmoji šių metų pusė bus dinamiška, kupina įvairių svarbių įvykių, bus galima užmegzti santykius ir naudingus ryšius, siekti sėkmės karjeroje ir asmeniniame gyvenime. Šie metai bus palankūs profesinių ambicijų ir svarbių kūrybinių projektų realizavimui, o sėkmės garantu karjeroje bus atkaklus darbas siekiant užsibrėžtų profesinių tikslų ir gebėjimas pasinaudoti palankiomis naujai atsiveriančiomis galimybėmis. Šiais metais sėkmė lydės intelektualinių, kūrybinių profesijų atstovus, užsiimančius verslu, o kai kurie Žiurkės ženklo atstovai gali tikėtis paaukštinimo pareigose, arba surasti antraeilį darbą, tačiau paskutinis metų ketvirtis bus sudėtingesnis, kada suaktyvės negeranoriškai nusiteikę asmenys, siekiantys sumenkinti autoritetą, ar pakenkti reputacijai.

Finansiniu požiūriu 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai Žiurkės ženklo atstovams bus palankūs, o jeigu anksčiau buvo įdėta pakankamai pastangų, tai šiais metais džiugins papilnėjęs asmeninis biudžetas. Šiais metais tikėtina stabili finansinė padėtis, galimos geros pajamos, tačiau bus labai svarbu atsakingai įvertinti gautus dalykinius pasiūlymus ir galimą riziką planuojant investicijas, vengti bet kokių avantiūrų, bei pasisaugoti pavydžių žmonių, nes jie gali bandyti pakenkti.

Žiurkės ženklo atstovams asmeninio gyvenimo, meilės atžvilgiu 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai bus palankūs, kupini reikšmingų įvykių. Šiais metais vieniši Žiurkės ženklo atstovai gali tikėtis daug aktyvaus bendravimo, malonių susitikimų, perspektyvių pažinčių, romantiškų pramogų, o likimas gali suvesti su įdomiu ir ypatingu žmogumi. Šie metai bus palankūs gyvenantiems šeimoje, kadangi atsiras daug galimybių norint įsigyti nuosavybę, ar pagerinti gyvenimo ir buities sąlygas. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys santuokoje, šiais metais galės sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir ryšį poroje, o partnerius suartinti gali nauji kūrybiniai interesai. Šiais metais Žiurkės ženklo atstovus turėtų džiuginti gera sveikata ir savijauta, kurią užtikrins subalansuota mityba, reguliarus fizinis aktyvumas ir deramas rūpestis savo psichologine būsena. Šie metai bus palankūs kelionėms, naujų įspūdžių įgijimui, kas užtikrins puikią nuotaiką ir gerą savijautą.


BULIUS (BUIVOLAS)
Pasitikrinkite ar esate šis ženklas!

Data 
Nuo - Iki (imtinai)Spalva / Elementas
1937.02.11 - 1938.01.30raudona / ugnis
1949.01.29 - 1950.02.15geltona / žemė
1961.02.15 - 1962.02.04balta / metalas
1973.02.03 - 1974.01.22juoda / vanduo
1985.01.21 - 1986.02.08žalia / medis
1997.02.07 - 1998.01.27raudona / ugnis
2009.01.26 - 2010.02.12geltona / žemė
2021.02.11 - 2022.01.31balta / metalas

 

Buliui (Buivolui) – Buliaus (Buivolo) ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai, kurie prasidės Saulei patekėjus vasario 10 d. ryte ir baigsis 2025.01.29 d., bus kiek permainingi. Šiais metais sėkmę karjeroje, pasiekimus profesinėje veikloje lems naujų reikalingų žinių siekimas, vertingos patirties kaupimas, gebėjimas teisingai numatyti ateities perspektyvas. Šiais metais galima panaudoti ir praktiniame darbe realizuoti naujus metodus, inovacijas, vertingas idėjas, bei bus labai svarbu surasti protingą balansą tarp įvairių gyvenimo sferų. Šiais metais svarbus išmintingas požiūris ir atsakingi veiksmai susidūrus su sunkumais, kliūtimis, ar netikėtais pokyčiais, atkaklus darbas ir gebėjimas dėti ilgalaikes pastangas siekiant užsibrėžtų profesinių tikslų įgyvendinimo ir svarbų planų realizavimo, o esant sudėtingoms situacijoms, vertėtų kreiptis pagalbos į kolegas. Šiais metais siekiant karjeros reikėtų vengti skubotų išvadų, gebėti prisitaikyti prie aplinkybių, pademonstruoti savo profesionalumą, kas padėtų pelnyti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą.

Finansiniu požiūriu 2024 Žaliojo Medinio Drakono metais Buliaus (Buivolo) ženklo atstovai, įdėję pakankamai pastangų, gali užsitikrinti geras pajamas ir stabilią materialinę padėtį. Šiais metais teks pakankamai dėmesio skirti reikalams, susijusiems su pinigais, investicijomis, reikėtų labai atsakingai įvertinti gautus dalykinius pasiūlymus, kai kurie iš jų gali būti abejotini, arba per daug rizikingi, ypač laikotarpyje iki liepos mėnesio. Bus labai svarbu įvertinti dalykinių partnerių, kolegų patikimumą, vengti finansinių avantiūrų, rizikos, atsakingai planuoti būtinas išlaidas ir turimų lėšų panaudojimą, o tada metų pabaigoje džiugins ženkliai papilnėjęs asmeninis biudžetas.

Buliaus (Buivolo) ženklo atstovams asmeninio gyvenimo, bei meilės atžvilgiu 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai bus palankūs, atveriantys daug naujų galimybių. Turintys mylimą žmogų gali tikėtis, kad šiais metais asmeniniai meilės santykiai gali išsirutulioti į patikimus partnerystės ryšius. Vienišiems Buliaus (Buivolo) ženklo atstovams šiais metais gali pavykti užmegzti asmeninius santykius, arba meilės romaną, tačiau metų eigoje galimi ir kai kurie nesklandumai, todėl svarbu formuojant ir rutuliojant santykius pademonstruoti pačias geriausias savo savybes, bei vengti pažinčių su pagyrūniškais, abejotino elgesio asmenimis. Sėkmės garantu romantiškuose tarpusavio santykiuose šiais metais bus subtilumas ir pakantumas, bei gebėjimas formuoti gilų dvasinį ryšį su mylimu žmogumi. Šiais metais Buliaus (Buivolo) ženklo atstovams kompleksinis požiūris į savo sveikatą ir profilaktinės priemonės bus geros savijautos garantu. Norint užsitikrinti gerą sveikatą šių metų eigoje, vertėtų pasitelkti sveiką subalansuotą mitybą, fizinį aktyvumą, meditaciją, bei jogą, reikėtų vengti streso. Šie metai bus palankūs darbinėms ir poilsinėms kelionėms, bei kontaktų su įtakingais žmonėmis užmezgimui.


TIGRAS
Pasitikrinkite ar esate šis ženklas!

Data 
Nuo - Iki (imtinai)Spalva / Elementas
1938.01.31 - 1939.02.18geltona / žemė
1950.02.16 - 1951.02.05balta / metalas
1962.02.05 - 1963.01.24juoda / vanduo
1974.01.23 - 1975.02.10žalia / medis
1986.02.09 - 1987.01.28raudona / ugnis
1998.01.28 - 1999.02.15geltona / žemė
2010.02.13 - 2011.02.02balta / metalas
2022.02.01 - 2023.01.20juoda / vanduo

 

Tigrui – Tigro ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai, kurie prasidės Saulei patekėjus vasario 10 d. ryte ir baigsis 2025.01.29 d., bus reikšmingi, tačiau permainingi, kada sėkmės laikotarpius keis sudėtingos situacijos ir išbandymai, ypač pirmoje metų pusėje, kada tikėtinos nepalankios aplinkybės darbe. Šiais metais sėkmės garantu bus kantrybė, pakantumas, lankstumas, gebėjimas prisitaikyti prie aplinkybių, netikėtų pokyčių. Sėkmingą profesinę veiklą ir karjerą lems atkaklus darbas, atsakingai apgalvoti veiksmai ir poelgiai, bei teisingai pasirinkta strategija ir įsiklausymas į išmintingų žmonių vertingus patarimus. Metų eigoje periodiškai tikėtinos sudėtingos situacijos darbinėje veikloje, nesutarimai su vadovybe, dalykiniais partneriais, bei teks dalyvauti konkurencinėje kovoje.

Antroje šių metų pusėje, labai svarbiais, žadančiais būsimą sėkmę profesinėje veikloje ir karjeroje, gali tapti atsitiktiniai susitikimai ir kontaktai su įtakingais žmonėmis, gebėjimas įgyti jų palankumą ir palaikymą.

Tigro ženklo atstovams finansiniu požiūriu 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai bus palankūs, tačiau permainingi. Antrąjį metų ketvirtį reikėtų išlikti apdairiais ir atsargiais tvarkant svarbius su pinigais ir finansiniais dokumentais susijusius reikalus, kadangi tokiu metu galima susidurti su nesąžiningais žmonėmis, abejotinais pasiūlymais ir nuostoliais. Norint išvengti finansinių nesklandumų, pirmąjį pusmetį reikėtų vengti bet kokių avantiūrų, rizikos, bendravimo su nepatikimais asmenimis, bei abejotinų investicijų.

Tigro ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu bus palankūs, dinamiški, kupini reikšmingų, įsimenančių įvykių. Šiais metais vieniši Tigro ženklo atstovai gali aktyviai bendrauti su priešingos lyties atstovais, gebėti atkreipti jų dėmesį, pelnyti simpatijas, užmegzti perspektyvias pažintis. Šiais metais bus daug malonių susitikimų, daugybė romantiškų pramogų, gali užsimegzti asmeniniai meilės santykiai su įdomiu, ypatingu žmogumi, galintys išsirutulioti į patikimus ir ilgalaikius partnerystės ryšius. Šiais metais daug dėmesio ir laiko reikėtų skirti šeimai, su nuosavybe ir namais susijusiems reikalams. Šiais metais geros sveikatos ir savijautos garantu bus sveika, subalansuota mityba, reguliarus fizinis aktyvumas, bei pozityvios psichologinės būsenos užtikrinimas. Labai bus svarbus protingai pasirinktas dienos režimas, pakankamai laiko skiriant kokybiškam poilsiui, relaksacijai, meditacijoms. 2024 metai bus palankūs kelionėms, kurių metu patirti malonūs įspūdžiai gali palankiai įtakoti psichologinę sveikatą ir savijautą.


TRIUŠIS (KATINAS)
Pasitikrinkite ar esate šis ženklas!

Data 
Nuo - Iki (imtinai)Spalva / Elementas
1939.02.19 - 1940.02.07geltona / žemė
1951.02.06 - 1952.01.25balta / metalas
1963.01.25 - 1964.02.12juoda / vanduo
1975.02.11 - 1976.01.30žalia / medis
1987.01.29 - 1988.02.16raudona / ugnis
1999.02.16 - 2000.02.04geltona / žemė
2011.02.03 - 2012.01.22balta / metalas
2023.01.21 - 2024.02.08juoda / vanduo

 

Triušiui (Katinui) – Triušio (Katino) ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai, kurie prasidės Saulei patekėjus vasario 10 d. ryte ir baigsis 2025.01.29 d., bus reikšmingi, tačiau permainingi. Šiais metais galimos problemos dėl pasitikėjimo savimi stokos ir per didelių reikalavimų aplinkiniams. Pirmąjį pusmetį, susiklostę sudėtingos situacijos gali nepalankiai įtakoti santykius su giminėmis, o antroje metų pusėje siekiant gerovės, teks įdėti nemažai pastangų. Šiais metais Triušio (Katino) ženklo atstovams teks daug atkakliai dirbti, o sėkmės garantu bus aktyvumas, planingumas, teisingai pasirinkta strategija, optimistinis požiūris, gebėjimas naudingai sau panaudoti netgi menkiausias galimybes. Draugiški ryšiai suteiks įkvėpimo, padės realizuoti asmenines ambicijas ir svarbius planus, bei šiais metais atsivers naujos galimybės, susiję su žinių siekimu ir kelionėmis. Šių metų eigoje bus labai svarbu profesinėje veikloje tapti pavyzdžiu kitiems, vengti konfliktų, apkalbų, intrigų darbe. Šie metai bus palankūs darbinėms kelionėms, kurių metu galima įgyti naujų profesinių žinių, ar pasisemti vertingos patirties.

Finansiniu požiūriu 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai Triušio (Katino) ženklo atstovams bus palankūs ir dosnūs, nors kiek permainingi. Stabilią finansinę padėtį šiais metais ir aukšto lygio pajamas garantuos disciplina, atkaklumas ir gebėjimas dėti ilgalaikes pastangas. Šiais metais tikėtinos įvairios finansinės perspektyvos, o pagrindiniais Triušio (Katino) ženklo atstovų privalumais bus entuziazmas, draugiškas požiūris ir optimistiškai priimant naujus iššūkius, bus galima užsitikrinti įtakingų sąjungininkų palaikymą.

2024 Žaliojo Medinio Drakono metai Triušio (Katino) ženklo atstovams asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu bus permainingi, išryškinantys sudėtingų problemų ir naujų galimybių derinį. Vienišiems Triušio (Katino) ženklo atstovams šiais metais gali pavykti užmegzti romantiškus santykius, kurie pareikalaus subtilumo bendravime ir ypatingo dėmesio, o nereikšmingus nesutarimus galima išspręsti pasitelkus nuoširdų bendravimą ir tarpusavio pasitikėjimą. Sėkmingai formuoti ir rutulioti asmeninius meilės santykius padės Triušio (Katino) ženklo atstovams būdingas diplomatiškumas ir taktas, gebėjimas įtikinti, o ne primesti savo nuomonę. Antrąjį pusmetį galima tikėtis malonių siurprizų asmeniniame gyvenime, tikėtinos dovanos ir reikšmingi įvykiai, keičiantys aplinkybes palankesne linkme, tik bus labai svarbu tarpusavio santykiuose vengti konfliktų ir išlikti emociškai stabiliais. Šiais metais ypatingai daug dėmesio reikėtų skirti savo sveikatai, bei geros savijautos palaikymui, pasitelkiant nuosaikų gyvenimo būdą, sveiką mitybą, reguliarų fizinį aktyvumą, nes per daug intensyvus gyvenimo tempas gali skatinti įtampą ir stresą. Daug dėmesio reikėtų skirti kokybiškam poilsiui ir miegui, kas padėtų išlaikyti gerą savijautą ir pozityvią psichologinę sveikatą.


DRAKONAS
Pasitikrinkite ar esate šis ženklas!

Data 
Nuo - Iki (imtinai)Spalva / Elementas
1940.02.08 - 1941.01.26balta / metalas
1952.01.26 - 1953.02.14juoda / vanduo
1964.02.13 - 1965.01.31žalia / medis
1976.01.31 - 1977.02.17raudona / ugnis
1988.02.17 - 1989.02.05geltona / žemė
2000.02.05 - 2001.01.23balta / metalas
2012.01.23 - 2013.02.09juoda / vanduo
2024.02.09 - 2025.01.28žalia / medis

 

Drakonui – Drakono ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai, kurie prasidės Saulei patekėjus vasario 10 d. ryte ir baigsis 2025.01.29 d., bus labai reikšmingi, žadantys pozityvias permainas, palankias galimybes įvairiose gyvenimo sferose ir įsimenančius, svarbius įvykius. Sėkmės garantu profesinėje veikloje ir siekiant karjeros bus aktyvumas, iniciatyvumas, pasitikėjimas savimi, gebėjimas stengtis, sutelkti dėmesį į užsibrėžto tikslo siekimą. Darbinėje veikloje galimi malonūs siurprizai, kai bus galima aplinkybes pakreipti sau naudinga linkme, o atsargumo ir apdairumo pagalba padaryti teisingus sprendimus, priimant gautus dalykinius pasiūlymus dėl bendradarbiavimo, o tai apsaugos nuo galimų nesėkmių. Tačiau, pirmoje metų pusėje galimos ir tam tikro pobūdžio problemos veikloje, kai galimi konfliktai su vadovybe ir kolegomis, ar draugais, o norint išvengti nesklandumų, padės emocinis stabilumas, diplomatiškumas ir gebėjimas išlaikyti atitinkamą distanciją bendraujant. Šie metai bus palankūs darbinėms kelionėms, naudingų dalykinių ryšių užmezgimui, patikimų partnerių paieškoms.

Finansiniu požiūriu 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai bus palankūs ir sėkmingi. Šiais metais užsitikrinti stabilią finansinę padėtį ir gerokai papilnėjusį asmeninį biudžetą padės teisingas ir atsakingas turimų lėšų panaudojimas, būtinų išlaidų planavimas ir gebėjimas pasinaudoti naujomis palankiomis galimybėmis ieškant naujų pajamų šaltinių.

Drakono ženklo atstovams asmeninio gyvenimo, bei meilės atžvilgiu 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai bus aktyvūs, dinamiški, palankūs ir žadantys daug malonių akimirkų. Vienišiems Drakono ženklo atstovams pavyks užmegzti perspektyvias pažintis, bus daug bendravimo, malonių susitikimų, romantiškų pramogų, o likimas gali padovanoti lemtingą ryšį su ypatingu žmogumi. Šiais metais gali nutrūkti išsisėmę, netenkinantys ir neperspektyvūs santykiai, bei užsimegzti naujas, kokybiškai pilnavertis ryšys, atitinkantis lūkesčius. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, šiais metais turės galimybę sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir santykius pervesti į naują kokybinį lygmenį. Norint užsitikrinti gerą savijautą, šiais metais reikėtų vengti streso, ginčų, pervargimo, vertėtų daugiau dėmesio skirti savo psichologinei sveikatai. Šiais metais būtinas atsargumas kelionių metu, kas padės išvengti galimų nelaimingų atsitikimų, arba traumų.


GYVATĖ
Pasitikrinkite ar esate šis ženklas!

Data 
Nuo - Iki (imtinai)Spalva / Elementas
1941.01.27 - 1942.02.14balta / metalas
1953.02.14 - 1954.02.02juoda / vanduo
1965.02.01 - 1966.01.20žalia / medis
1977.02.18 - 1978.02.06raudona / ugnis
1989.02.06 - 1990.01.25geltona / žemė
2001.01.24 - 2002.02.11balta / metalas
2013.02.10 - 2014.01.29juoda / vanduo
2025.01.29 - 2026.02.16žalia / medis

 

Gyvatei – Gyvatės ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai, kurie prasidės Saulei patekėjus vasario 10 d. ryte ir baigsis 2025.01.29 d., bus palankūs, bet permainingi. Šiais metais bus daug palankių galimybių asmeniniam tobulėjimui, siekiant sėkmės profesinėje veikloje ir karjeroje, tačiau galimos ir nepalankios permainos, arba problemos, priversiančios išeiti iš savo komforto zonos. Pirmasis šių metų ketvirtis bus pasyvesnis, kai veikla rutuliosis įprastine vaga, o antrame ketvirtyje galimi pokyčiai darbe, bei bus galima išbandyti savo jėgas verslo sferoje. Sėkmės garantu profesinėje veikloje bus pasitikėjimas savimi, ryžtingumas, gebėjimas išlaikyti dvasinę ir emocinę pusiausvyrą, dalyvavimas inovaciniuose projektuose, kuriuose būtų galima panaudoti diplomatinius, intelektualinius ir analitinius gabumus. Šiais metais darbe galima panaudoti nestandartinį mąstymą, subtilų požiūrį, gebėjimą atsakingai atlikti sudėtingas užduotis, kas padės pasiekti labai gerų veiklos rezultatų, pelnyti vadovybės palankumą ir įvertinimą, ypač antroje metų pusėje. Siekiant sėkmingos karjeros, šiais metais gali tekti susidurti ir su kliūtimis, intrigomis, pavydžiais asmenimis ir stipria konkurencija, todėl teks įdėti nemažai pastangų siekiant savų tikslų ir ambicijų realizavimo.

2024 Žaliojo Medinio Drakono metai Gyvatės ženklo atstovams finansiniu požiūriu bus kiek permainingi, tačiau palankūs. Finansinė sėkmė gali lydėti antrąjį šių metų ketvirtį, kai galima tikėtis gerų pajamų, pelno iš verslo sferos. Antroje metų pusėje tikėtini pozityvūs pokyčiai, kada bus galima praktikoje realizuoti vertingas idėjas ir gauti iš to naudą, šis periodas palankus gerai apgalvotoms investicijoms ir materialinės padėties pagerinimui. Šiais metais bus svarbu protingai panaudoti turimas lėšas, atsakingai planuoti būtinas išlaidas, laiku apmokėti sąskaitas, mokesčius ir kreditus, kas padės užsitikrinti stabilią finansinę padėtį ir išvengti galimų nemalonumų.

Gyvatės ženklo atstovams asmeninio gyvenimo, bei meilės atžvilgiu 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai bus reikšmingi, tačiau permainingi, kupini emocijų, pergyvenimų ir svarbių įvykių. Vieniši Gyvatės ženklo atstovai šiais metais gali užmegzti asmeninius meilės santykius su ypatingu žmogumi, todėl bus daug malonių, aistringų momentų, tačiau galimi ir intelektualiniai iššūkiai. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar sukūrę šeimą, šiais metais gali sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą su mylimu žmogumi, bei ryšį poroje, o to pasiekti bus galima nuoširdžių pokalbių ir diskusijų dėka. Kai kurie Gyvatės ženklo atstovai šiais metais gali pakeisti gyvenamąją vietą, arba aktyviai užsiimti namų ir šeimos reikalais, o ypač palankus bus paskutinis metų ketvirtis. Šiais metais ypatingai daug dėmesio reikėtų skirti savo sveikatai, geros savijautos palaikymui ir vidinėms būsenoms. Norint užsitikrinti gerą savijautą, bus palanku užsiimti meditacijomis, planuoti poilsį ramiose vietose, labai veiksmingi gali būti pasivaikščiojimai gamtoje, pozityviai įtakojantys protinius gabumus, bei svarbi pilnavertė, sveika mityba.


ARKLYS (ŽIRGAS)
Pasitikrinkite ar esate šis ženklas!

Data 
Nuo - Iki (imtinai)Spalva / Elementas
1942.02.15 - 1943.02.03juoda / vanduo
1954.02.03 - 1955.01.23žalia / medis
1966.01.21 - 1967.02.08raudona / ugnis
1978.02.07 - 1979.01.27geltona / žemė
1990.01.26 - 1991.02.13balta / metalas
2002.02.12 - 2003.01.31juoda / vanduo
2014.01.30 - 2015.02.17žalia / medis
2026.02.17 - 2027.02.05raudona / ugnis

 

Arkliui (Žirgui) – Arklio (Žirgo) ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai, kurie prasidės Saulei patekėjus vasario 10 d. ryte ir baigsis 2025.01.29 d., bus palankūs, reikšmingi, bet permainingi, žadantys esminius pokyčius įvairiose sferose, kurie džiugins, o kartais trikdys. Šiais metais profesinė veikla ir karjeros interesai atsidurs pirmame plane, tačiau atkaklus darbas, įdėtos pastangos ir pasiekti reikšmingi veiklos rezultatai neliks nepastebėti, todėl vadovybė deramai įvertins nuopelnus ir galimas paaukštinimas pareigose, arba materialinė paskata. Šiais metais profesinėje ir darbinėje veikloje atsivers naujos palankios galimybės, galimi naudingi pasiūlymai, skatinantys polinkį išbandyti jėgas kitokio pobūdžio darbe, arba versle, tačiau reikėtų nesiimti tų projektų, kuriuos primygtinai siūlo kolegos, arba dalykiniai partneriai, ypač pirmoje metų pusėje. Antrąjį metų ketvirtį tikėtinos pozityvios permainos karjeroje, bet bus svarbu išspręsti užvilkintas, anksčiau ignoruotas problemas ir gebėti įveikti pasitaikančias kliūtis, siekiant planų ir tikslų realizavimo.

Finansiniu požiūriu 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai bus palankūs ir stabilūs, o sėkmę užtikrins gebėjimas labai atsakingai planuoti būtinas išlaidas, teisingas turimų lėšų panaudojimas, bei planuojant investicijas, reikėtų įvertinti galimą naudą ir riziką. Pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, nuosavo verslo, o nauda galima iš bendradarbiavimo su užsienio partneriais ir įmonėmis. Šiais metais gali pavykti surasti perspektyvius naujus pajamų šaltinius, ar jų uždirbimo būdus.

Arklio (Žirgo) ženklo atstovų asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai gali būti labai aktyvūs, sėkmingi, kupini džiuginančių, įsimintinų įvykių. Vieniši Arklio (Žirgo) ženklo atstovai šiais metais gali susipažinti su įdomiu, ypatingu žmogumi, su kuriuo užsimezgę asmeniniai meilės santykiai gali išsirutulioti į perspektyvius, patikimus ir ilgalaikius partnerystės ryšius, galinčius iš esmės pakeisti tolimesnį gyvenimą. Komunikabilumas, aktyvaus bendravimas su priešingos lyties atstovais, bei gebėjimas užmegzti naujas pažintis pirmoje metų pusėje, gali nulemti kupiną malonių susitikimų, pasimatymų, romantiškų pramogų antrąjį pusmetį, kai gali užsimegzti perspektyvus meilės romanas. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, gyvenantys santuokoje, šiais metais namams ir šeimos reikalams gali skirti kiek mažiau dėmesio ir laiko, nes pagrindinis dėmesys bus sutelktas į karjerą. Sveikatos atžvilgiu, šiais metais Arklio (Žirgo) ženklo atstovams reikėtų būti fiziškai aktyviais, lankyti sporto klubą, pasitelkti sveiką ir subalansuotą mitybą, laikytis protingo dienos režimo, o tai padės užsitikrinti gerą savijautą. Šiais metais galima išbandyti įvairias aktyvaus poilsio rūšis, o norint teisingai maitintis, galima lankyti kulinarinius kursus.


OŽKA
Pasitikrinkite ar esate šis ženklas!

Data 
Nuo - Iki (imtinai)Spalva / Elementas
1943.02.04 - 1944.01.24juoda / vanduo
1955.01.24 - 1956.02.10žalia / medis
1967.02.09 - 1968.01.28raudona / ugnis
1979.01.28 - 1980.02.15geltona / žemė
1991.02.14 - 1992.02.02balta / metalas
2003.02.01 - 2004.01.20juoda / vanduo
2015.02.18 - 2016.02.07žalia / medis
2027.02.06 - 2028.01.25raudona / ugnis

 

Ožkai – Ožkos ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai, kurie prasidės Saulei patekėjus vasario 10 d. ryte ir baigsis 2025.01.29 d., bus palankūs ir reikšmingi. Sėkmės garantu profesinėje veikloje bus gebėjimas savus talentus, intelektualinius gabumus, įgytą vertingą patirtį nukreipti tinkama linkme ir panaudoti praktiškai. Siekiant užsibrėžtų tikslų ir sėkmingos karjeros, bus svarbus atsakingumas, aktyvumas, ryžtingumas, lyderių savybės ir gebėjimas pasinaudoti palankiomis galimybėmis. Ožkos ženklo atstovus, užsiimančius kūrybinio pobūdžio veikla, šiais metais lydės sėkmė, bus galima surasti rėmėjų ir įtakingų draugų, kurių palaikymo ir pagalbos dėka, galimas kilimas karjeros laiptais ir užsibrėžtų tikslų realizavimas. Šiais metais bus daug sėkmingų darbinių kelionių, tačiau kolektyve galimos konfliktinės situacijos, kurių išvengti pavyks pasitelkus išmintį ir diplomatiškumą. Šiais metais kai kurie Ožkos ženklo atstovai gali tikėtis paaukštinimo pareigose, arba vadovaujamo darbo pasiūlymo, o įdėjus pakankami pastangų, galima pasiekti labai gerų rezultatų veikloje. Įvairių komandų darbo koordinavimas ir ambicingų projektų realizavimas užtikrins profesinę realizaciją ir suteiks pasitenkinimą sava veikla.

Finansiniu požiūriu 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai Ožkos ženklo atstovams bus palankūs ir produktyvūs, sėkmę lems išmintinga strategija tvarkant ir panaudojant turimas lėšas, gebėjimas atsakingai planuoti būtinas išlaidas, gerai apgalvoti investicijų naudą ir galimą riziką. Užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, geras pajamas ir ženkliai papilnėjusį asmeninį biudžetą gali pavykti antroje metų pusėje. Šiame periode galima verslo plėtra ir solidus pelnas, bei gali tekti suteikti finansinę paramą kitiems žmonėms.

2024 Žaliojo Medinio Drakono metai Ožkos ženklo atstovams asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu bus permainingi, kada palankius periodus keis laikotarpiai, kai situacijos bus sunkiai nuspėjamos ir galimas stiprus polinkis nuotykių paieškoms. Vienišiems Ožkos ženklo atstovams šie metai bus palankūs, galima tikėtis daug bendravimo su priešingos lyties atstovais, bus palankių galimybių norint užmegzti perspektyvias pažintis, bei galimas lemtingas susitikimas su ypatingu žmogumi, su kuriuo užsimezgęs meilės romanas gali išsirutulioti į patikimus ir ilgalaikius partnerystės ryšius. Šiais metais bus daug romantiškų pramogų, malonių susitikimų, tačiau būtinas atsargumas ir apdairumas užmezgant naujas pažintis, ypač kelionių metu, ar būnant toli nuo namų. Esantiems ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantiems santuokoje, šie metai įvairiapusiški, kada galima tikėtis pozityvių pokyčių asmeniniame gyvenime, tačiau periodiškai galimos ir nepalankios aplinkybės, ar situacijos, kurių sprendimas pareikalaus kantrybės ir pastangų. Šie metai sveikatos atžvilgiu gali būti kiek sudėtingesni, todėl tam teks skirti daugiau dėmesio ir norint užsitikrinti gerą savijautą, reikėtų laikytis protingo darbo ir poilsio režimo, sveikos ir subalansuotos mitybos. Šiais metais bus labai svarbu išlikti fiziškai aktyviais, daugiau laiko praleisti gryname ore, vengti stresų, persitempimo, bei rūpintis savo psichologine sveikata.


BEŽDŽIONĖ
Pasitikrinkite ar esate šis ženklas!

Data 
Nuo - Iki (imtinai)Spalva / Elementas
1944.01.25 - 1945.02.11žalia / medis
1956.02.11 - 1957.01.29raudona / ugnis
1968.01.29 - 1969.02.15geltona / žemė
1980.02.16 - 1981.02.03balta / metalas
1992.02.03 - 1993.01.21juoda / vanduo
2004.01.21 - 2005.02.07žalia / medis
2016.02.08 - 2017.01.27raudona / ugnis
2028.01.26 - 2029.02.12geltona / žemė

 

Beždžionei – Beždžionės ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai, kurie prasidės Saulei patekėjus vasario 10 d. ryte ir baigsis 2025.01.29 d., bus reikšmingi ir permainingi, kadangi iš vienos pusės, tikėtini pozityvūs pokyčiai, o dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių, ne visas idėjas pavyks įgyvendinti. Šie metai palankūs norintiems mokytis, įgyti reikalingų profesinių žinių, kelti kvalifikaciją, kas padėtų sustiprinti socialinį statusą, bei gali pasisekti ieškantiems gerai apmokamo darbo. Sėkmės garantu profesinėje veikloje ir siekiant karjeros bus gebėjimas tinkamai ir naudingai sau pasinaudoti naujomis palankiomis galimybėmis, nepraleidžiant sėkmingo šanso. Šiais metais bus labai svarbu gebėti išlaikyti balansą tarp emocijų ir proto, darbo ir poilsio, kas padės pasiekti gerų rezultatų veikloje, o kai kuriems Beždžionės ženklo atstovams pavyks sėkmingai pakilti karjeros laiptais. Darbinėje veikoje šiais metais teks įveikti tam tikras kliūtis, spręsti aktualias problemas, gali padaugėti pareigų, tačiau tai stimuliuos ir skatins veikti, padės pasiekti ženklių rezultatų, pelnyti vadovybės palankumą, arba ir paskatą. Šie metai bus palankūs darbinėms kelionėms, komandiruotėms, patikimų dalykinių partnerių paieškoms, o pirmą ir paskutinį metų ketvirtį tikėtini naudingi pasiūlymai. Antrasis šių metų ketvirtis skatins pokyčius ir reikšmingus įvykius, o sėkmė karjeroje tikėtina trečiame ketvirtyje.

2024 Žaliojo Medinio Drakono metai Beždžionės ženklo atstovams finansiniu požiūriu bus permainingi, o kiek sudėtingesnis periodas bus kovo mėnesio pradžioje, kada galimi nesklandumai susiję su pinigais ir bus būtinas apdairumas tvarkant svarbius finansinius reikalus. Norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį, bus labai svarbu teisingai naudoti turimas lėšas, planuoti būtinas išlaidas, o antrąjį metų ketvirtį vengti abejotinų pasiūlymų, sandorių ir bet kokios rizikos. Šių metų antrąjį pusmetį vertėtų stengtis taupyti lėšas ir be reikalo neišlaidauti.

Beždžionės ženklo atstovams asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai gali būti aktyvūs, palankūs, bei kupini svarbių įvykių. Vienišiems Beždžionės ženklo atstovai šiais metais teks daug aktyviai bendrauti su priešingos lyties atstovais, bus daug malonių susitikimų, romantiškų pramogų ir nuotykių, o likimas gali padovanoti lemtingą pažintį su ypatingu žmogumi, su kuriuo užsimezgę asmeniniai meilės santykiai gali išsirutulioti į ilgalaikius ir patikimus partnerystės ryšius, galinčius iš esmės pakeisti tolimesnį gyvenimą. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys santuokoje šiais metais turės galimybę sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą su mylimu žmogumi ir ryšį poroje, o norint to pasiekti, padės santūrumas kalbose ir veiksmuose, gebėjimas protingai įvertinti ne tik savus norus, tačiau ir mylimo žmogaus poreikius ir lūkesčius. Antrame pusmetyje bus galima užmegzti naudingus kontaktus, o paskutinis metų ketvirtis palankus norint harmonizuoti santykius su giminėmis, susitaikyti, jeigu buvo su kuo nors susipykta. Šiais metais Beždžionės ženklo atstovams daugiau dėmesio vertėtų skirti savo sveikatai, bus labai svarbu būti fiziškai aktyviems, laikytis subalansuotos sveikos mitybos, atsakingai rūpintis savo psichologine būsena ir gera savijauta, skirti pakankamai laiko pilnaverčiam poilsiui ir relaksacijai. Šiais metais bus labai svarbu surasti teisingą balansą tarp darbo ir būtino poilsio, vengti stresų ir pervargimo.


GAIDYS
Pasitikrinkite ar esate šis ženklas!

Data 
Nuo - Iki (imtinai)Spalva / Elementas
1945.02.12 - 1946.02.01žalia / medis
1957.01.30 - 1958.02.17raudona / ugnis
1969.02.16 - 1970.02.05geltona / žemė
1981.02.04 - 1982.01.24balta / metalas
1993.01.22 - 1994.02.09juoda / vanduo
2005.02.08 - 2006.01.28žalia / medis
2017.01.28 - 2018.02.15raudona / ugnis
2029.02.13 - 2030.02.01geltona / žemė

 

Gaidžiui – Gaidžio ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai, kurie prasidės Saulei patekėjus vasario 10 d. ryte ir baigsis 2025.01.29 d., bus palankūs ir sėkmingi, kadangi su šių metų globėju pavyks pasiekti tarpusavio supratimą, susidraugauti ir užsitikrinti jo palaikymą. Šiais metais galima tikėtis esminių pokyčių daugelyje gyvenimo sferų, o sėkmės garantu bus aktyvumas, atkaklumas, bei gebėjimas pasinaudoti atsivėrusiomis galimybėmis ir išradingumas įveikiant kliūtis, sprendžiant problemas. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu šie metai Gaidžio ženklo atstovams bus palankūs ir sėkmingi, nes galima tikėtis paaukštinimo pareigose, arba pavyks gauti perspektyvią pareigybę ir užsiimti verslo plėtra, nors tam tikrais momentais galimos ir kliūtys, bei bus svarbu surasti balansą tarp karjeros interesų ir namų, bei šeimos reikalų. Siekiant užsibrėžtų profesinių tikslų, šiais metais svarbi koncentracija, atsakingumas ir apdairumas, o turint pakankamai sukauptos darbinės patirties, tikėtinas kilimas karjeros laiptais. Taip pat, bus labai svarbu būti atsargiais gavus naujų dalykinių pasiūlymų, juos atsakingai įvertinti ir vengti skubotų sprendimų. Svarbių planų realizavimui bus palanki pirmoji metų pusė, o antroji pusė tinkama darbinėms kelionėms.

2024 Žaliojo Medinio Drakono metai finansiniu požiūriu Gaidžio ženklo atstovams gali būti palankūs, suteikiantys galimybę ženkliai papildyti savo asmeninį biudžetą. Norint užsitikrinti stabilią finansinę padėtį metų eigoje, bus labai svarbu atsakingai tvarkyti turimas lėšas, planuoti būtinas išlaidas, o išvengti nesklandumų, galimų nuostolių ir apgaulių, padės padidintas apdairumas ir atsargumas.

Gaidžio ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu bus palankūs ir reikšmingi. Vienišiems Gaidžio ženklo atstovams šie metai bus palankūs, kadangi bus daug bendravimo, malonių susitikimų, o likimas gali padovanoti lemtingą pažintį su ypatingu žmogumi, su kuriuo gali užsimegzti perspektyvūs asmeniniai meilės santykiai, arba romanas, galintis išsirutulioti į patikimus, ar ilgalaikius ryšius. Turintys mylimą žmogų, savo antrąją pusę, arba gyvenantys santuokoje, turės palankių galimybių sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir ryšį poroje. Šie metai bus palankūs nekilnojamojo turto pirkimui, arba pardavimui, santuokos kūrimui, bei palankus laikas pagalvoti apie šeimos pagausėjimą. Antroji šių metų pusė palanki gyvenamosios vietos keitimui, persikėlimui gyventi į kitą miestą ir galima sėkmingai užsiimti kapitaliniu remontu, arba statybomis, teks daug aktyviai bendrauti su giminėmis, o šeimą gali papildyti naujas narys. Gaidžio ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metais ypatingą dėmesį reikėtų skirti savo sveikatai, o norint užsitikrinti gerą savijautą metų eigoje, reikėtų vengti įtampos, stresų, pervargimo. Bus labai svarbu surasti efektyvius atsipalaidavimo metodus, kas padėtų užtikrinti gerą psichologinę sveikatą ir surasti protingą balansą tarp profesinių interesų ir asmeninio gyvenimo, poreikių.


ŠUO
Pasitikrinkite ar esate šis ženklas!

Data 
Nuo - Iki (imtinai)Spalva / Elementas
1946.02.02 - 1947.01.21raudona / ugnis
1958.02.18 - 1959.02.07geltona / žemė
1970.02.06 - 1971.01.25balta / metalas
1982.01.25 - 1983.02.12juoda / vanduo
1994.02.10 - 1995.01.29žalia / medis
2006.01.29 - 2007.02.16raudona / ugnis
2018.02.16 - 2019.02.04geltona / žemė
2030.02.02 - 2031.01.22balta / metalas

 

Šuniui – Šuns ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai, kurie prasidės Saulei patekėjus vasario mėnesio 10 d. ryte ir baigsis 2025.01.29 d., bus nevienareikšmiai ir gana permainingi. Šių metų pirmasis pusmetis bus sudėtingas, o kai kurios problemos išryškės netikėtai ir atrodytų tarsi be priežasties, bei galimi nesklandumai bendraujant su draugais, rėmėjais, ar bendraminčiais. Žlugę planai ir viltys gali skatinti polinkį pokyčiams, o kai kurie iš jų gali būti gana pozityvūs, atveriantys naujas galimybes. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu šie metai bus palankūs, tačiau norint išlaikyti turimą padėtį, teks įdėti gana daug pastangų, sunkiai ir atkakliai dirbti, bei teks dalyvauti konkurencinėje kovoje, ypač pirmąją metų pusę, kada siekiant karjeros, galima susidurti su vilkinimu ir nesklandumais. Sėkmė šiais metais lydės kolektyvinėje veikloje, ruošiant bendrus projektus kartu su kitais, o pasitikėjimas savomis jėgomis padės kovoti su pavyduoliais ir slaptais priešais. Patikimų draugų ir bendraminčių pagalbos, bei palaikymo dėka, bus galima pasiekti gerų rezultatų profesinėje veikloje ir siekti karjeros.

Šuns ženklo atstovų finansinė padėtis 2024 Žaliojo Medinio Drakono metais bus palanki, tačiau permaininga. Pirmąjį šių metų pusmetį galimi finansiniai sunkumai, tačiau įdėjus pastangų, antroje metų pusėje bus galima pagerinti savo materialinę padėtį, surasti naujus pajamų šaltinius, ar jų uždirbimo būdus. Sustiprinti finansinę padėtį šiais metais gali padėti ryšiai su įtakingais žmonėmis, jų palaikymas, bei reikėtų įsiklausyti į duodamus protingus profesionalų patarimus.

Šuns ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai asmeninio gyvenimo ir meilės atžvilgiu bus palankūs, tačiau permainingi. Pirmąjį pusmetį tikėtini konfliktai ir nesutarimai šeimoje, tam įtakos gali turėti nesklandumai profesinėje veikloje ir kliūtys siekiant karjeros. Šiais metais norint įveikti visus sunkumus, reikėtų būti dvasiškai stipriais ir susitelkusiais. Vieniši Šuns ženklo atstovai šiais metais gali susidurti su nepalankiomis aplinkybėmis, bei gali tekti įveikti įvairius išbandymus, norint surasti antrąją pusę. Tačiau šiais metais bus ir konstruktyvių perspektyvų, kadangi galimi daug žadantys susitikimai ir naujos pažintys, gali pavykti sutikti ypatingą žmogų, atitinkantį intelektualinius lūkesčius. Vienišiems Šuns ženklo atstovams nereikėtų skubėti formuojant naujus asmeninius santykius, pradžioje reikėtų geriau pažinti patinkantį žmogų ir tada pradėti rimtą draugystę. Šiais metais pasitelkus kantrybę ir tarpusavio supratimą su mylimu žmogumi, gali pavykti formuoti pilnaverčius, patikimus ir ilgalaikius asmeninius meilės santykius. Jeigu poroje iškiltų nesutarimai, arba problemos, jas reikėtų spręsti subtiliai, tačiau užtikrintai laikantis savo pozicijos, o partnerius suartinti gali bendros kelionės ir patirti nauji įspūdžiai. Šie metai Šuns ženklo atstovams sveikatos atžvilgiu gali būti permainingi, o gera savijauta gali džiuginti ne visada, todėl tam reikėtų skirti pakankami dėmesio. Esant nusilpusiam imunitetui, gali dažnai kibti peršalimo ligos, infekcijos, o norint užsitikrinti gerą sveikatą, būtų labai palanku pasitelkti sveiką gyvenimo būdą, pilnavertę ir subalansuotą mitybą, būti fiziškai aktyviais ir atsakingai užsiimti galimų negalavimų profilaktika, bei išlaikyti protingą balansą tarp darbo ir poilsio.


ŠERNAS (KIAULĖ)
Pasitikrinkite ar esate šis ženklas!

Data 
Nuo - Iki (imtinai)Spalva / Elementas
1947.01.22 - 1948.02.09raudona / ugnis
1959.02.07 - 1960.01.27geltona / žemė
1971.01.26 - 1972.02.14balta / metalas
1983.02.13 - 1984.01.31juoda / vanduo
1995.01.30 - 1996.02.17žalia / medis
2007.02.17 - 2008.02.06raudona / ugnis
2019.02.04 - 2020.01.24geltona / žemė
2031.01.23 - 2032.02.10balta / metalas

 

Šernui (Kiaulei) – Šerno (Kiaulės) ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai, kurie prasidės Saulei patekėjus vasario 10 d. ryte ir baigsis 2025.01.29 d., bus ramūs, palankūs ir produktyvūs, o tai, kas vyks aplinkui, mažai jaudins, bei pirmame plane atsidurs naudingi dalykiniai pasiūlymai, nauji svarbūs projektai ir dvasinė pusiausvyra. Profesinės ir darbinės veiklos atžvilgiu, šie metai palankūs ir produktyvūs, bus galima surasti gerai apmokamą, ar atitinkantį pašaukimą darbą jo ieškantiems, pakeisti profesiją, arba pradėti nuosavą verslą. Šiais metais bus galima pademonstruoti savo atsakingumą ir profesionalumą, kas padės užsitikrinti kolegų palaikymą ir vadovybės palankumą, bus galima tikėtis paaukštinimo pareigose, arba gali būti pasiūlyta perspektyvi pareigybė. Pirmoje šių metų pusėje tikėtini svarbūs, pozityvūs pokyčiai profesinėje veikloje, o antrą pusmetį gali būti deramai įvertinti įdėtos pastangos ir nuopelnai, todėl galima paskata.

Finansiniu požiūriu 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai Šerno (Kiaulės) ženklo atstovams bus palankūs, suteikiantys galimybę išspręsti su pinigais susijusias problemas ir užsitikrinti materialinę gerovę. Finansinės sėkmės garantu šiais metais bus gebėjimas įveikti polinkį būti per daug dosniais ir išlaidžiais savo pačių, bei mylimų žmonių atžvilgiu, atsakingas turimų lėšų panaudojimas ir būtinų išlaidų planavimas. Antroje metų pusėje bus galima sėkmingai išspręsti svarbias finansines problemas, bei ženkliai papildyti asmeninį biudžetą.

Šerno (Kiaulės) ženklo atstovams 2024 Žaliojo Medinio Drakono metai asmeninio gyvenimo, bei meilės atžvilgiu bus nevienareikšmiai. Esantys ilgalaikiuose santykiuose, ar gyvenantys santuokoje, šiais metais gali susidurti su dvejopomis aplinkybėmis, kadangi antrą metų ketvirtį galimi konfliktai ir nesutarimai su mylimu žmogumi, arba antrąja puse, tačiau gebėjimas surasti bendrą kalbą, išspręsti prieštaravimus ir nesklandumus, padės priimti vienas kitą su kiekvienam būdingais privalumais ir trūkumais, sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir ryšį poroje. Šie metai bus palankūs vienišiems Šerno (Kiaulės) ženklo atstovams, kadangi bus daug bendravimo, malonių susitikimų, romantiškų pramogų, bei palankių galimybių užmegzti perspektyvias pažintis. Šiais metais likimas gali padovanoti lemtingą pažintį ir viliojantį ryšį su ypatingu žmogumi, su kuriuo užsimezgęs tobulas meilės romanas gali išsirutulioti į patikimus ir ilgalaikius partnerystės ryšius. Tačiau užmezgant naujus santykius nevertėtų skubėti, visų pirma vertėtų geriau vienas kitą pažinti, o tada jau bus galima formuotis patikimus asmeninius meilės ryšius, arba rimtą draugystę. Šiais metais Šerno (Kiaulės) ženklo atstovai turėtų daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, o pirmąjį pusmetį reikėtų vengti per didelio impulsyvumo ir rizikos, bei streso, o norint užsitikrinti gerą savijautą, reikėtų sulėtinti gyvenimo tempą, gyventi nuosaikiai ir ramiai užsiimti suplanuotais reikalais. Antroje metų pusėje reikėtų vengti pervargimo, stengtis laikytis protingo darbo ir poilsio režimo, būti fiziškai aktyviais ir sveikai maitintis, kas padės užtikrinti gerą savijautą.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

Pasirink kitą norimą ženklą